VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus paukštynas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus paukštynas

Atsiliepimai apie Vilniaus paukštynas, AB

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus paukštynas, AB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Įmonė puikiai reaguoja į skundus ir operatyviai atlygina patirtus nuostolius, tikrai neturiu priekaištų, produkcija visada kokybiška. Ta kartą, kai del neaiškių priežąsčių, kurios galbūt priklausė nuo platintojo, o ne gamintojo, pasitaikė nekokybiška vištiena, ji gretai buvo pakeista geru produktu be papildomų išlaidų.
Atsakyti
2020-10-13 Šiauliuose Maximoj pirkau Vilniaus paukštyno šlaunelių vyniotinio kaina 5.21 euro.2020-10-14 norėjau tokio pat pirkt jau kaina 6.89euro.Kodėl taip iškilo kaina daugiau negu 31%????????
Atsakyti
Nerijus 2020-01-15 21:52:51
2020. Sausio 12, Siauliu gardino gatveje Iki parduotuveje, pirkau marinuota ir supakuota Vilniaus paukstyno vistiena, pirkau tris skirtingu skoniu pakuotes, iskepus jos dvokas baisus, visiskai netinkama vartoti !!! Sugedusia vistiena teko ismesti !!!

Kada maisto veterinarijos tarnyba prades tikrinti maisto kokybe !? Turbut kol zmones masiskai stipriai nesusirgs, ar net mirs, tol pardadvines nuodus !
Darbuotoja iš Mėsos kepsnelių skyriaus. Vadovas-puikus ir supratingas žmogus, darbuotojai labai draugiški ir padedantys. Tik geriausi atsiliepimai šiai įmonei...
Atsakyti
Kokybės darbuotojai nedaro nieko kol nebūna auditų, kam jie reikalingi nežinia. Darbuotojams kurie dirba atliginimus mažina o tokiems kurie sėdi ir kepsnelius šlamščia nieko. Tegul tokiems veltėdžiams atliginimus per pusę sumažina o ne tikriems darbuotojams. Valdžia tik savus subinlaižius palaiko
Atsakyti
2020. Sausio 12, Siauliu gardino gatveje Iki parduotuveje, pirkau marinuota ir supakuota Vilniaus paukstyno vistiena, pirkau tris skirtingu skoniu pakuotes, iskepus jos dvokas baisus, visiskai netinkama vartoti !!! Sugedusia vistiena teko ismesti !!!

Kada maisto veterinarijos tarnyba prades tikrinti maisto kokybe !? Turbut kol zmones masiskai stipriai nesusirgs, ar net mirs, tol pardadvines nuodus !
Atsakyti
As irgi nebijau tai parasyt vesai del atlyginimu. Visur kyla atlyginima o vilniaus paukstyne mazina generalinis pasake 10% darbuotoju saskaira sutaupyt itt kiek administracijos zmoniu kam, kiek cechuose lyderu kam jie tiek daug, jeigu visi uzsakymai eina per kompiuterius tai mato kiek buvo padaryta file kiek mesos kiek kitos zaliavos tai ka administracijoi tiek zmoniu veikia. O paprastiems zmonem dirbti naktimis tokioi temperaturoj kur dar is visur pucia ir tokia alga.cechuose bardakas visiems tas pats. Zmones ne eikit ten dirbt ten konclageris
Atsakyti
Nusipirkus virtų dešrelių "Tigriukas" (300g.pakuotė) teko labai nusivilti. Rašo aukščiausi rūsis - deja! Verdant išsipūtė dvigubai, atvėsusios pasidarė gumbuotos, skonis popieriaus, tikrai ne mėsos. Žmonės neapsigaukite, nepirkite šių dešrelių. Teko jas pirkti pries kokius 3 m., buvo normalios, kaip daugumos maisto produktų kokybė suprastėjo - pakilo kaina.
Atsakyti
Kas per atliginimus zmonems mokat... Baisu... visur kelia algas o jus atvirksciai mazinat. kur matyta kad vyrai vos 500 eur gautu uz toki sunku darba + dar naktimis dirba... ir jus norit kad zmones eitu pas jus dirbti? Kaip seimas islakyti? keliui pietum reikia viskas brangsta ir jusu produkcija brangsta o algos mazieja. Truksta zodziu... nesiskaitot su zmonemis.
AB Vilniaus Paukštynas
2019-02-07 09:33:56 IP 2i250r7b
Atsakyti
Jolanta 2019-02-03 18:14:12
Kai marinuosite mėsą, nupeškite plunksnas, nors ir Maximos užsakymu, šlykštu.Jūsų darbas daromas atmestinai
Gavę Jūsų pretenziją patikrinome produkto gamybos dienos kontrolinius įrašus. Patikrinti žaliavos priėmimo kontroliniai įrašai, kuriuose yra nurodomi bet kokie žaliavos neatitikimai, taip pat koregavimo veiksmai. Iš gautos žaliavos partijos yra patikrinama 30 vienetų (vištienos broilerių arba jų dalių), tikrinami kokybiniai parametrai, nustačius neatitiktį žaliava gamyboje nėra naudojama. Gamybos dieną žaliavos neatitikimų nenustatyta. Siekiant užtikrinti, kad panašių atvejų nepasitaikytų ateityje, sustiprinome gaunamos žaliavos kokybines patikras skirdami papildomą žmogų kontroliuoti šį procesą.
Labai atsiprašome už patirtus nemalonumus, įsigijus produkciją kuri neatitiko kokybinių reikalavimų, jeigu turite papildomų klausimų maloniai prašome kreiptis nemokamu kokybės telefonu 8 800 00033
Atsakyti
Kai marinuosite mėsą, nupeškite plunksnas, nors ir Maximos užsakymu, šlykštu.Jūsų darbas daromas atmestinai
AB Vilniaus paukštynas
2018-10-05 15:48:10 IP 2i250r7b
Atsakyti
Viktorija 2018-10-04 12:44:48
Pirkome viščiukų broilerių šlaunelių mėsą be odos. Šaldytuve pabuvo porą dienų, išėmus iš pakuotės vištiena jau yra sugedusi, aštraus kvapo, gliti, nors galiojimas dar porai dienų. Ir jau nebe pirmas kartas kai nusipirkus šios vištienos tenka ją mesti lauk.
Gerb. Viktorija, gavę Jūsų pretenziją, patikrinome tos dienos gamybos kontrolės įrašus, atsekėme iki paukščių auginimo vietos. Nuokrypių, galėjusių įtakoti Jūsų nustatytą neatitiktį, neužfiksavome. Sandėlyje turėjome šios partijos produkto referencinį mėginį, kuris pagal juslines savybes atitiko šviežios mėsos kriterijus. Darome prielaidą, kad Jūsų įsigyta pakuotė galimai turėjo mikro pažeidimus, dėl kurių buvo pakitusi apsauginių pakavimo dujų sudėtis ir pakavimo dujos neatliko savo funkcijos - išlaikyti ilgiau šviežios mėsos savybes. Vištiena yra labai jautri temperatūros pokyčiams, ją reikia laikyti ne aukštesnėje kaip +4 ⁰C temperatūroje, sunku dabar įvertinti laikymo sąlygas prekybos vietoje ir buitiniame šaldytuve.
Dėkojame Jums už pateiktą informaciją. Jei ateityje kiltų klausimų ar turėtumėte pastebėjimų dėl kokybės neatitikčių, kviečiame susisiekti su mumis nemokamu kokybės telefonu 8 800 00033
Atsakyti
Pirkome viščiukų broilerių šlaunelių mėsą be odos. Šaldytuve pabuvo porą dienų, išėmus iš pakuotės vištiena jau yra sugedusi, aštraus kvapo, gliti, nors galiojimas dar porai dienų. Ir jau nebe pirmas kartas kai nusipirkus šios vištienos tenka ją mesti lauk.
Atsakyti
Brutaliai ir nehumaniškai (pagal musulmonišką (Halal) religiją) skerdžia neapsvaigintus gyvulius. Pinigai tik galvoje.
https://laikrastis.vz.lt/index.php?act=mprasa&sub=article&id=32158
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-01-19-ritualinio-skerdimo-iteisinimas-lietuvoje-zingsnis-atgal/126403
Atsakyti
Pirkau vištienos blauzdeles be sanario, kuriu galiojimo laikas nurodytas iki 2018 02 14 (supakavimo data 2018 02 05). Vištiena norėjau gaminti 2018 02 12, paėmus pakuote iš vaizdo pasirodė įtartina, papilkėjusi, tačiau nusprendžiau atidaryti. Vištiena baisiai dvokė, buvo sugedusi, prasmirdo visi namai, be to, visi kiti produktai suruošti liko nepanaudoti. Deja, Jūsu produkcijos daugiau nerizikuosiu pirkti, nors visada maniau, kad ji viena kokybiškiausiu. P.s. nuotraukos nepadariau, skubėjau kuo greičiau pašalinti ta baisu kvapa.
Atsakyti
Laba diena.

Didžiųjų file skyriaus lyderė Lilija Gotmon elgiasi su darbuotojais labai neprofesionaliai. Kiekvieną dieną iš darbuotojų yra tyčiojamąsi, jie yra įžeidinėjami, vadinami "debilais". Dienos pabaigoje žmonės nėra tiek fiziškai pavargę nuo darbo, kiek morališkai nuo lyderės tyčiojimosi. Prašau ką nors daryti su tuo.
Vilniaus paukštynas
2017-08-09 09:49:57 IP 2i24uc4c
Atsakyti
Jura 2017-08-07 12:37:21
Būtinai prieš pirkdami produkciją, pasverkite ant kontrolinių svarstyklių. Pirkau vištienos filė 5 įpakavimus beveik po 1 kg, bet namie nusprendžiau pasverti, nei viena pakuotė neatitiko ant jos užrašyto svorio, buvo -70 - 80 gramų. Įsivaizduojat koks absurdas, o 1 kg kaina net 5.20 €. Aš suprantu paklaidą iki 10 gr., bet ne iki 100 gramų.
Laba diena gerb. Jurgita,

norime Jus užtikrinti, jog Vilniaus paukštyno produkcija yra griežtai sveriama pakavimo metu, minusinės produkcijos kiekio paklaidos nėra leidžiamos. Svėrimai vykdomi su metrologiškai patikrintomis svarstyklėmis, kurios kasdien papildomai yra tikrinamos su etaloniniais svareliais,
Detaliau galime panagrinėti šią konkrečią Jūsų situaciją, jei atsiųsite produkcijos etiketes (jose galime matyti svėrimo ženklinimo darbo vietą), atseksime iki svėrimą atlikusio darbuotojo. Etiketę prašome atsiųsti el paštu
vilniaus.paukstynas@kggroup.eu. Iš anksto dėkojame.
Atsakyti
Būtinai prieš pirkdami produkciją, pasverkite ant kontrolinių svarstyklių. Pirkau vištienos filė 5 įpakavimus beveik po 1 kg, bet namie nusprendžiau pasverti, nei viena pakuotė neatitiko ant jos užrašyto svorio, buvo -70 - 80 gramų. Įsivaizduojat koks absurdas, o 1 kg kaina net 5.20 €. Aš suprantu paklaidą iki 10 gr., bet ne iki 100 gramų.
Atsakyti
Snekesiu apie darba. Kai darbinausi sake dirbsit 3 ant 3. Apsidziaugiau kaip vaikas ir draugem siuliau. Vis gi matysiu vaika dazniau. O cia pasirodo buvo tik akiu dumimas kad prisiviliuot zmoniu. Dirbi kaip arklys, po 8-12val.Ir nezinai nei kokia alga bus nei kas. Niekam nerekomenduoju i ta pragara eit. MELAGIAI...
Vilniaus paukštynas
2016-11-18 11:27:04 IP 2i24uc4c
Atsakyti
Laba diena, gerb. vartotoja,

Atsiprašome, kad teko nusivilti pagamintu patiekalu iš vištienos. Sunku įvertinti, kodėl taip nutiko dėl ribotos informacijos apie produktą, jo kilmę bei laikymo sąlygas, tačiau ateičiai patartume atidžiai įvertinti įsigyjamo produkto kilmę, galiojimo terminą, na o Jūsų minimų viščiukų blauzdelių tiek ilgai gaminti tikrai nereikėtų - jos tinkamai iškepa ir per 40 min.

Viliamės, kad rinksitės mūsų gaminamą vištieną, nes siūlome labai daug vartotojui patrauklių ir patogių šviežios bei marinuotos vištienos produktų ir vištienos gaminių, o kaip juos tinkamai gaminti, rasite patarimų svetainėje www.vistienakitaip.lt
Atsakyti
Pirkėjams rekomenduoju vengti Jūsų produktų, pirkau vištos blauzdeles, kepiau virš valandos, išbėgo kažkokie skysčiai, kvapas ne mėsos, o plastiko. Tikiuosi užsidarysit ir leisit normaliems gamintojams dirbti, ačiū.
Vilniaus paukštynas
2016-08-17 20:47:39 IP 28p8cds4
Atsakyti
Atsiprašome, kad Jums netinkamai paaiškinta įmonės darbo užmokesčio sistema, kuri, beje, taikoma ir kitose Lietuvos įmonėse. Atsižvelgsime į Jūsų pastebėjimus ateityje, o Jums linkime sėkmingų darbo paieškų.
Atsakyti
Matomai savas kokybes kontrolierius arba kitaip sakant: technologas, kaip daznai buna... Arba visai jo nera, taupymo sumetimais! :-D...
Atsakyti
ABEJINGUMAS AKIVAIZDUS, nes praejus 4 PAROMS jokios reakcijos.
Atsakyti
2015-06-27 Savanoriu pr.225, Kaunas, Kasa Nr.6 kvitas 129/1675 15val 05min Pirkau Vilniaus paukstyno Virtas kepamas vistienos desreles PREMIUM. Vyko akcija-pristatymas. Uz isigytus 6vnt., JUSU reklamuotojai, sake, kad priklausys ir kepimo groteles, kurias galesime pasiimti prie iejimo. DEJA jokiu groteliu nebuvo. Visi reklamuotojai stebuklingai DINGO. MAX darbuotojai apie "AKCIJA" nieko nezino. Buvau siuntinejamas jieskoti "Reklamuotoju" po prekybos sale.NEPAGARBA, PAZEMINIMAS ir ELEMENTARAUS MANDAGUMO, STOKA pagaliau ir APGAULE, Vilniaus paukstynui reklamos neprides.
Atsakyti
Pries sventes pirkau blauzdeles, bet ten buvo ne blauzdeles, o tikriausiai senu vistu blauzdos, kurias ir 2 val. kepant nelabai galejai valgyti.Kokia begali buti svente, kai sveciu pilna.o mesa neverta savo kainos ir dar sugadino nuotaika.Nejaugi visiskai nerupi pirkejas?svarbiausiai pinigai...Jusu firmai garbes tai nekelia.GEDA
Atsakyti
nesuprantu kaip jus galit pardavinet desreles su plaukais..
Atsakyti
Jau antra kartą pirkau karštai rūkytą vištienos vyniotinį Pirma rūšis ir abu kartus pasitaikė su plunksnomis ar nėra tikrinama pas jus kokybė

Taip pat rekomenduojame

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Adresas: Ukmergės g. 283, LT-06313 Vilnius.
Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Schenker" sėkmingai įveikė permainų etapą: tapo lankstesni ir priartėjo prie klientų
"Schenker" sėkmingai įveikė permainų etapą: tapo lankstesni ir priartėjo prie klientų 01-28 00:56
Logistikos ir transporto rinka 2020-aisiais, paženklintais pandemijos, išgyveno didelių transformacijų, o rinkoje veikiančioms bendrovėms teko nedelsiant prie jų prisitaikyti. Bendrovė "Schenker"...
INVEGOS tiesiogiai teikiamos lengvatinės COVID 19 paskolos – apyvartinėms išlaidoms finansuoti
INVEGOS tiesiogiai teikiamos lengvatinės COVID 19 paskolos – apyvartinėms išlaidoms finansuoti 01-28 00:24
Nacionalinės plėtros įstaigos "Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGOS) Priemonių valdymo skyriaus vyresniosios projektų vadovės Sigitos Rutkauskaitės teigimu, š. m. sausio 20 d. startavusi...
ES reikalauja, kad "AstraZeneca" tiektų vakcinas iš JK fabrikų
ES reikalauja, kad "AstraZeneca" tiektų vakcinas iš JK fabrikų 01-27 23:23
Vakcinos nuo COVID-19 stygiaus akivaizdoje ES pareikalavo, kad farmacijos kompanija "AstraZeneca" tiektų Bendrijai žadėtus skiepus iš Jungtinėje Karalystėje (JK) esančių fabrikų. Tačiau kompanija...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Akcijų kainos

Nokia 6,55 +38,48%
Macy's 17,73 +11,93%
3M 186,65 +6,08%
Western Digital 53,19 +2,17%
Goodyear 10,51 -4,71%
AutoZone 1137,21 -4,80%
Texas Instruments 162,93 -4,98%
Starbucks 97,87 -6,51%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 52,61 -0,30%
Kava 3,31 -1,19%
Jautiena 4,40 -0,45%
Vištiena 1,70 +13,33%
Auksas 1866,30 -1,79%
Dujos (JAV) 2,61 +18,64%
Varis 7068,91 +5,29%
Cukrus 0,65 +6,56%