Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus odontologijos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus odontologijos centras

Atsiliepimai apie Vilniaus odontologijos centras, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus odontologijos centras, UAB

Labai noriu padėkoti gydytojoms Inai ir Linai už naują mano šypseną, malonų bendravimą ir profesionalumą. Taip pat didelis ačiū visam personalui - administratorėms ir gydytojų asistentėms. Visad malonu grįžti ten, kur į pacientą kreipiamas nuoširdus dėmesys.
Stipriai rekomenduoju vengti sios istaigos. Nerekomenduoju jos net priesui. Is savo patirties galiu pasakyti, kad sioje istaigoje dirba labai nesazingi, , specialistai, , . Istaiga suinteresuota tik finansines naudos. Kaip gali nekesti gydytojai savo darbo, paciento, kad taip neatsakingai galetu elgtis.
Labai nusivyliau sita istaiga. Registratores nemoka dirbti, siuncia po kelias zinutes tam pacia vizitui, skirtumas 10 min, atejus pareiskia kad pavelavai.
Gyd. Gerda Budginaitė prisistato kad yra vaiku odontologe, bet su vaikais dirbti visiskai nemoka. Po metu laiko gydymo teko traukti vaikui dantis.
Labai nerekomenduoju nei sitos istaigos nei sitos gydytojos.
Niekam nerekomenduoju gydytis šioje klinikoje. Atšaukus vizitą ir pažadėjus susisiekti dėl perkėlimo, taip ir nebuvo susisiekta. Bandžiau rašyti tiek el.paštu, tiek per soc. tinklus. Galiausiai gavau pranešimą, kad mano gydytoja išvis nebedirba šioje klinikoje.
https://www.15min.lt/video/fntt-demaskavo-seseline-odontologijos-klinika-160868 ir manau viskas tuo pasakyta
komentarai yra masisiaki trinami. Vadove Kristina tikrai nera gera specialiste. teko ten lankytis. niekam nerekomenduoju. nusivyliau kokybes ir pinigu atzvilgiu
Žodžiu po ilgo laukimo pažadėjus vadovėi, kad reikalingos inplantui medžiagos užsakytos bus ir gavus man praneš, bet taip ir per du mėnesius nesulaukius nuėjau į klinika, šokiravo administratorės žinia, kad medžiagos buvo atvežtos, neva man el.p. pranešė aš neva neatėjau ir t.t.ir man jų antra kaRTA JŲ NEBEVEŽ, CHAMIŠKAI ATSISAKĖ AIŠKINTIS KAD JOKIO EL.P. LAIŠKO NEGAVAU IR GALU GALWE NET NESKAMBINO, ŽODŽIU TRŪKUS KANTRYBEI TEKO EITI KITUR, BE ŽMONIŠKUMO IR NAGLUMO DIRBANTI ADMINISTRATORĖ IR VADOVĖ, PASIBAISĖTINA.
Buvau patenkinta šia klinika bei jų paslaugomis, kol neteko nusivilti administratorės požiūriu į klientą. Esant problemai teko apsilankyti kitoje klinikoje, nes mano gydytojos nebuvo ir net nebuvo susisiekta su gydytoja, ar bandyta ieškoti kito sprendimo. Su tokiu požiūriu neišlaikysite ilgai savo klientų. Tikiu, kad gydytoja būtų sureagavusi visai kitaip.
Labai nemaloni gydytoja Ina, negerbia žmonių, darbą atlieka nekokibiškai.Nerekomendoju.Daugiau tikrai ten nesilankysiu.
Istorija paprasta, atėjau konsultacijai, atsisukus danties protezui nuo implanto praėjus 10 metų, palikau dantuka pažiūrėti protezistui, kadangi jos nebuvo darbe, turėjau keliems mėnesiams įšvykti, jokio popieriuko net nepasiūlė administratorė, žodžiu man grįžus atėjau, nei administratorės jau nerasta darbe kita ir gydytojai pasikeitė, žodžiu pasiaiškinus, niekas nieko nežino ir nematė, vadovybės nerasta net per rekvizitus, o už toki danti lupa nuo 350 iki 500 eurų.Teko nusivilti siaubingai.
Kokybiskas dantu gydymas ir malonus kolektyvas. Aciu.
Ačiū gydytojams, kad galiu džiaugtis gražia šypsena po breketų!
Nuostabus centras ir profesionalūs gydytojai!
Suderinus laiką iš anksto savaitei į priekį, atėjus laiku teko pralaukti 25min kol galiausiai pasakė, kad šiandien dantų gydymas nebus atliktas ir nepriims.
Vizitą teko perkelt kitam kartui. Sukelia nepatogumų, kai tenka važiuoti prieš kamščius ir pasedėjus registratūroje keliasdešimt minučių galiausiai per kamščius tenka važiuoti atgal.

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...
Odontologija jums
Estetinė odontologija ir dantų implantavimas

Adresas: Miško g. 25A, LT-44313 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologija jums, UAB tai odontologai Kaune, odontologų paslaugos. Dantų gydymas, plombavimas, protezavimas ir implantavimas bei visos suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymo paslaugos ir burnos higienos paslaugos Dantų implantacija: All on Four metodika Momentinė implantacija Cirkonio implantai Trefoil sistema Zygoma...
Dantų gydytojas
Papadent

Adresas: Vito Gerulaičio g. 1-26, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos.
Mūsų misija – pasirūpinti profesionalia ir ilgalaike Jūsų burnos sveikata. Paslaugos: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas naudojant „All-on-4“ metodiką, dantų protezavimas, laminatės, vaikų dantų protezavimas, terapinis gydymas, estetinis plombavimas, rentgenologiniai tyrimai, kompiuterinė diagnostika...

Tenisininkas N. Djokovičius pralaimėjo kovą teisme
Tenisininkas N. Djokovičius pralaimėjo kovą teisme 01-16 10:58
Teniso žvaigždė Novakas Djokovičius sekmadienį pralaimėjo kovą siekdamas išvengti deportacijos iš Australijos, federaliniam teismui vienbalsiai atmetus jo skundą.
Prabangi vila įkainota didžiausia suma JAV istorijoje – 295 mln. USD
Prabangi vila įkainota didžiausia suma JAV istorijoje – 295 mln. USD 01-16 10:47
Kalifornijos valstijoje, Los Andželo "Bel Air" rajone, parduodamas aukščiausios prabangos klasės namas "The One". Beveik 10.000 kv. m plotą užimanti vila įkainota didžiausia suma JAV istorijoje –...
Šeštadienį nustatyti 3.368 nauji COVID-19 atvejai
Šeštadienį nustatyti 3.368 nauji COVID-19 atvejai 01-16 10:14
Praėjusią parą nustatyti 3.368 nauji COVID-19 atvejai, mirė devyni žmonės, rodo sekmadienį paskelbti Statistikos departamento duomenys. Septyni mirusieji buvo nepaskiepyti arba paskiepyti nepilnai.

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

Keurig Dr Pepper 39,28 +2,16%
Goldman Sachs 380,94 -2,52%