VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Atsiliepimai apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Sveiki. Justiniškių g. Sviliškių g. 2 kampas sulūžo lietaus vandens lauko grotelės. Dėkui. Iki
Atsakyti
Ačiū darbuotojams, kurie kasdien tvarko ir grąžina Bernardinų sodą :) Beveik kasdien tenka lankytis ir džiugu, kad parkas taip puikiai prižiūrimas! :) Taip ir toliau!
Atsakyti
Laba diena
Taip atrodo kiemas Vilniaus miesto Giedraiciu gatveje 35.
Kieme yra 8 butai, bet savininkai 1 ir 8 butu kazkodel nutare, kad bendroji kiemo tvarka yra ne ju lygio...
Siuo mety tai tik netvarkingo atrodantys kiemas, o atsilus orams tai gresia gaisru, kadangi namai yra medinis plus aplink mediniai sandeliukai
Prasau ne palikti tuo likimo valiai
Aciu
Atsakyti
Laba diena. Dėkoju įmonei, kurios darbuotojai prižiūri Minties ir Žirmūnų gatvių šaligatvius. Jie visuomet nuvalyti ir pabarstyti..Džiaugiasi visi Minties 26 namo gyventojai.O miesto centras tai čiuožykla. Tokių prižiūrėtojų reikėtų atsisakyti. Sėkmės gerai dirbantiems. Minties gatvės gyventoja.
Atsakyti
Baseinas. Salomėjos Neries g. 45A, Vilnius.

Suprantu, kad viską ne Jūs sprendžiate, o yra kas už Jus nusprendžia viską, bet kodėl tiems, kurie sėdi danguje ir viską Jums diktuoja ir Jums reguliuoja, nepasiūlėte nudažyti Fabijoniškių baseino? Nes dabartinė pastato išvaizda šalia pilkų daugiabučių sukuria Černobylio miesto įspūdį, bet tikrai ne tokio prabangaus baseino įspūdį, už kurį verta mokėti 19-a eurų įėjimo mokestį.

Na trumpiau tariant, - baseinas pastatytas uz mokesčių mokėtojų pinigus yra skirtas tik sportininkams, kurių apsilankymą finansuoja tie patys mokesčių mokėtojai. O patiems mokesčių mokėtojams - spyga. Baseino jie neįpirks, tačiau turės teisę / prievolę remti sportininkus.

Jei miestas stato baseiną, tai stato už miestiečių pinigus MIESTIEČIŲ reikmėms, o ne sportininkams. Sportininkams baseinus turi statyti ne miestas, o valstybė. Man kaip miestiečiui visiškai nepriimtina, kad už mano pinigus pastatytas baseinas sportininkams. Dar už mano pinigus pastatysite dykumą, kad Vanagas treniruotis galėtų?

Nusivyliau.
Ir dar, Vilniaus Savivaldybė reklamuoja, kad kitų miestų gyventojai prisiregistruotų prie Vilniaus, jei realiai jame gyvena - tai po galais, kaip man prisiregistruoti jei mokesčiai ir kainos tokios didelės, kad nuosavo būsto įpirkti negaliu, dirbu per du darbus ir neturiu kur įsiregistruoti. Padarykite kaip Taline - Prisiregistravusiems nemokamas viešasis transportas. Tada miestas taps patrauklesniu, GPM surinksite daug daugiau nes beveik visi kurie realiai gyvena Vilniuje puls prisideklaruoti prie Vilniaus, nereikės transporto kontrolės, vilniečiams bus patogiau keliauti ir didžioji GPM dalis neatiteks kitiems miestams. Mano GPM atitenka Kaunui. Ne todėl, kad myliu Kauną, o todėl, kad Viniuje neturiu kur prisiregistruoti.
Atsakyti
Laba diena. Kodel nekur Justiniskese ne valo trotuaru nuo sniego, vietoj valyti tik smelio kilogramais pabarsto.
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti, kodel niekas negali sutvarkyti siukslyno Gelvonu gatveje
Atsakyti
Laba diena,
Prašau užtikrinti Ašmenėlės g. Vilniuje valymo paslaugų kokybę, arba įgalioti ten vykdančius masines statybas ir reguliariai teršiančius gatvę asmenis nuvalyti paliekamą purvą. Paliktas gatvėje purvas teršia aplinką, nešasi į namus, kiemus ir kelia dulkes. Orams subjurus, kelias bus teršiamas dar labiau, jei nebus užtikrinamas savalaikis jų valymas!!!
Atsakyti
Sveiki, Antakalnio darželiui, , Kaštonas", jau 8 metus vadovauja l e.direktores pareigas Jolanta Lembovic, kuri kelis kartus neišlaike atestacijos, bet toliau eina l.e. direktores pareigas.KADA REFORMOS PALIES NEKOMPETENTINGUS VADOVUS?AR ILGAI REIKES LAUKTI, , STEBUKLO"?
Laiškai bus išsiūsti ŠMM ministrei ir Prezidentei
Atsakyti
Laba diena, vaikštau kiekvieną dieną per Lukiškių aikštę.Matau krykstaujančius vaikus prie fontano-džiaugiuosi, matau nupjautą žolę-džiaugiuosi, bet vienas plotas toje pačioje aikštėje užsodintas gražiais krūmais, bet viską nustelbia piktžolių gausa.Būtų nuostabu, kad atsirastų žmonės, kurie išrautų tas piktžoles, dar vasarai nesibaigus.Jei nėra kam, susisiekti su manim, aš tą darbą padarysiu.
Atsakyti
Laba diena. Gyvenu "laimingiausiame " Perkūnkiemio rajone. Gal prieš porą savaičių Perkunkiemio g. (TIES BRONIAUS KRAUTUVĖLĖ) užtaisė vieną duobė važiuojamoje dalyje. O truputėlį toliau- paliko gilią duobę. Tas kelias visiškai neprižiūrimas, duobėtas, neapšviestas ir dar.....siauras, o eismas - ABIPUSIS. Rytais negali nei įvažiuoti, nei išvažiuoti. Anksčiau buvo pažymėta vienpusis eismas, bet šiai dienai ženklai panaikinti. O galimybė yra didelė, kadangi yra sąlygos įvažiuoti ir išvažiuoti aplink.
Labai prašau- užtaisyti duobes ir pastatyti ženklą. Neskriauskite ir taip jau nuskriaustų gyventojų.

Zita iš Girulių g. 12 namo.
Dėkui
Atsakyti
Norime padėkoti Bendrojo ugdymo skyriaus vyr. specialistei Živilei Sližytei už kompetenciją ir operatyvumą sprendžiant svarbius klausimus dėl priėmimo į Vilniaus mokyklas.
Živilė Sližytė visada mandagiai paaiškindavo, pakonsultuodavo, iš tiesų įsiklausydavo ir stengėsi pagelbėti. Ačiū už geranoriškumą!
Štai tokie turėtų būti specialistai (gal tikrai LT keičiasi į gerą pusę :).
Totorių g. gyventoja. Vilnius
2018-06-19 12:04:30 IP 78.63.85.235
Atsakyti
Nuo 2018 m. Sausio mėnesio Totorių gatvėje atsidarė užeigą “Kaukazo Kebabai”. Nuomojamos patalpos turi keletą įėjimų, kurios susidaro iš atskiro įėjimo esančio Totorių gatvės pusėje ir durų išeinančių į namo kiemą, kuriame irgi reziduoją namo gyventojai.
Su Lietuvos Respublikos (LR) susijusiais viešosios tvarkos įstatymais ir jų reglamentais, po 18 valandos, draudžiama trukšmauti ar kitais budais pažeisti gyventojų privačiąją sferą. Ventiliacija maisto gaminimo patalpose turėtų būti, per dūmtraikį, išvesta virš stogo, Dėja, bet gyventojai pastebi, kad užeigos nuomoninkai nežino, nepaiso ar papraščiausiai ignoruoją LR įstatymus. Triukšmas dažniausiai tesiasi iki pat vėlumos t.y 22:00, 24:00 ar net 02:00 val ryto, o kvapai toliau sklindą į gyventojų butus.
Gyventojai yra nustebę, kad nei savininkas, nei nuomininkas nesikreipę į kiemo gyventojus šio klausimo suderinimui prieš prašymą leidimo išdavimui atidaryt užeigą, kuri taip pat naudosis ventiliacija kiemo pusėje, o ne ventiliacija, kuri turėtu būti išvesta virš namo naudojant dūmtraukio angą. Šis taisyklių nepaisymas sublogino mano ir kitų namo gyventojų gyvenimo kokybę.
Taip pat noriu paminėti, kad skambinau į savivaldybę ne viena ir ne du kartus bandydama sužinoti atsakingo personalo pavardę išdavusio leidimą užeigai atidaryti. Prisiskambinti ar išgauti šią informaciją neįimanoma. Toks jausmas, kad valdininkai, vietoj to, kad atlikti jų darba kompetingai, nedirba ir slepia viens kitą. Iki šiol neturiu šių duomenų. Bandysiu toliau, bet kaip matau tai bus nelengva užduotis.
Prašau pranešt į ką turečiau kreiptis šiuo klausimu?
Totorių g. gyventoja.
Gintautas Bagdžiūnas
2018-03-22 02:04:25 IP 88.118.182.213
Atsakyti
Sveiki, kokia galimybė sutvarkyti 200 m Šiltnamių gatvės labai duobėtą atkarpą?
Atsakyti
Parkingai ir gatves nevalomos prie mindaugo maximos...
Vasario 25d.
Atsakyti
Sveiki,
Šiandien pavėlavau į svarbų susitikimą dėl nežmoniško kamščio Ukmergės / Geležinio Vilko gatvėse. Žadėjote, kad iki 9 ryto darbai nebus vykdomi, o jie vyko pilnu tempu dviejose Pedagoginio tilto juostose. Ir apie tai tikrai buvo žinoma iš anksto, nes pirmą kartą per vasarą policija stovėjo ir saugojo A juostą leidžiantis nuo Ukmergės kalno. Reiškia viskas suplanuota, tik komunikuojate melą, kad nedirbsite ryte ir vakare per kamščius. Jei nemeluotumėt, būčiau anksčiau išvažiavusi ir spėjusi. Minus 100 karmos taškų tam, kas atsakingas ir mano pyktis jums tegadina dieną.
Atsakyti
Все сделано ручками науямесчо бустас. Тут тебе и т новая канализация для мен тов черного цвета и бе ниоледже, но пагал судеринта проекта.
Серёга Баклажанов
2016-11-11 12:29:32 IP 90.134.109.106
Atsakyti
Labai letai dirba, zmoniu nera. Paemiau numeriuka ir laukiu jau 40 minuciu kad uzdeklaruot isvykima... visus kitis numeriu kviecia o deklaravino kaip ir nera is viso... darykit ka nors su sitaip lentiajais...
Atsakyti
Sveiki. Noriu paklausti kur galima kreiptis dėl bendrijos pirmininko savivalės? Ačiū.
Atsakyti
Laba diena,
Noreciau informuoti del statomo aplinkelio.
Itariu kad skundu gaunate ir taip daug, bet zinokite negalime tyleti nes nebeimanoma gyventi dulkese.
Teko girdeti kad kazkas jau skundesi sia problema tai palaiste kelis kartus, bet mes gyvename tiesiai pries pat visas statybas, 8 aukste visi skalbiniai balkone tampa netik kad sausi, bet dar ir purvini, o ka jau kalbeti apie dulkes kuriomis kvepuojama.
Kaip suprantu turetu buti laistoma daug, ypac tokiomis dienomis siltomis kad tu dulkiu butu kuo maziau.
Aciu uz supratinguma
Atsakyti
A 2015-03-29 17:51:15
laba diena, sutvarkykite kelią!!! Gedvydziu g.
vien tik duobės, važinėti neįmanoma
Jau padaryta!
Atsakyti
Laba diena,
Ar žinot kur Vilniuje stovi garsi Mikėno skulptūra Pirmosios Kregždės?
Nežinot! Taip, jos beveik nesimato. Važiuojant Konstitucijos prospektu ją visiškai užstoja medžiai,
o žiūrint nuo Baltojo tilto ji pradingsta tų pačių medžių fone. Gaila.
Kai eisit pažiūrėti žydinčių sakurų, žvilgtelkit ir į skulptūrą. Gal galima tuos medžius pakeisti kokiais žemaūgiais ar krūmais.

Vidas Gulbinas
Atsakyti
laba diena, sutvarkykite kelią!!! Gedvydziu g.
vien tik duobės, važinėti neįmanoma
Atsakyti
Laba diena,
2014.12.29. iš savo elektroninio pašto pasiučiau paklausimą merui. meras@vilnius.lt.Atsakymo negavau.
Rašiau savo rajono gyventojų vardu.Prašau atsakyti, kodėl negavau atsakymo?

Pagarbiai
Julija Kolendienė
Atsakyti
Dekoju, uz grejta darba. Pas mus kiemia stovejo daug masinu-paminklu ir buvo problemos su kiemo apsvetimu. Po zinutes i Vilniaus savivaldibe, savaites begija visos masinos dingo, ir buvo sutaisitas kiemo apsvetimas. Dar karta aciu.
Atsakyti
Norėčiau išreikšti nuomonę apie vyriausiają architektę p. Valdonė Gavorskienė. Ši moteris neturi jokios kultūros, netgi elementarių etiketo normų nepaiso, tiesiogine to žodžio prasme, mėto ragelį asmenims, kurie skambina pasiteirauti jos kompetencijos klausimais. Esu papiktinta, kad toks žmogus dirba savivaldybėje ir užima tokias pareigas. Akivaizdu, kad šio žmogaus elgesys formuoja labai neigiamą nuomonę apie visą Vilniaus miesto savivaldybę bei joje dirbančius asmenis.
Atsakyti
Gerb. LR Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriau!

Ar Lietuvoje jau nebeliko normalių žmonių, kad jūs renkate į seniūno pavaduotojus alkoholikus, narkomanus, turgaus bobas? Taip ar ne?

LR savivaldos įstatymas aiškiai numato, kokio pobūdžio asmenys turėtų būti renkami į SENIUNAIČIŲ PAREIGAS.
Tačiau Vilniaus miesto Naujininkų seniūnija šių principų nepaiso.

Pirma.
Internetinėje svetainėje adresu www.vilnius.lt praeita vasara (2013 m. vasarą) buvo paskelbta, kad Salininkų soduose seniunaičių rinkimai įvyks spalio mėnesį. Tačiau sodo bendrijos pirmininkė Evalda Simaitienė buvo kažkieno išrinkta į seniunaičius jau liepos mėnesį.
Neaišku, kokiu teisiniu pagrindu.
Klausimas: kas pasiūlė ir kas išrinko pilietę E.Simaitienę į seniunačius anksčiau termino? Ar tas, kuris tai padarė, paėmė už minėtą protekciją kyšį?
Ar Simaitienė sumokėjo kyšį savo lėšomis ar sodo bendrijos Ekspresas lėšomis?
Prašau atsakyti trumpai:“ taip“ arba „ne“.

Antra.

Pridėtos fotonuotraukos: DSCN2629 ir DSCN2626.

Vienoje nuotraukoje matosi "Ekspreso" bendrijos pirmininkes nuosavas sklypas ir salia jo - blogai priziurima musu bendrijos skelbimu lenta.
Matosi, kad lenta nera priziurima iš viso, kad pilietei Simaitienei - bendrijos pirmininkei, sodo bendrijos reikalai visai nerūpi. Nepaisant to, už kyšį kažkas ją pasiūlė ir išrinko į Naujininkų seniūno pavaduotojus ir ji dabar vadinasi „seniūnaitė“.
Jos skelbimų lenta aiškiai parodo, kokia ji „seniūnaitė“.

Kitoje nuotrukoje matosi kita musu bendrijos skelbimu lenta - ji randasi prie pat kelio Sakalaičių sodų 8-tos gatvės pradžios. Šita lenta irgi yra blogame stovyje.

Atkreiptinas demesis, kad siose lentose nėra nurodyta kada, kokiom dienom ir valandom pirmininkė E.Simaitienė /seniūnaitė E.Simaitienė priima žmonės. Nėra nurodytos jos darbo valandos, jos darbo grafikas.

Kodėl?

O gi todėl, kad ji priėmimo grafiko neturi ir darbo valandų neturi. Ji kasdieną siedi prie Maximos parduodama krapus. Gera seiunaitė, a ne?

Ji nedaro susirinkimu jau 3 metus, neturi oficialiu priimimo valandu (nariu priimimo grafiko), bet ji ir jos seima aiškiai turi problemu su alkoholiu.

Kai su ja vis del to pavyksta susitikti atsitiktinai (ji nuolat sėdi prie Maximos, kur parduoda krapus, tarp kitų turgaus bobų), ji arba grasina, kad už kritika išvarys iš bendrijos, arba tvirtina, kad ji dirba ''seniūno pavaduotoja" ir seniūnas jos geras pažįstamas, todėl jos kritikuoti negalima.

Kai buvo kalbama su Benediktu Citovic, Naujininku seniunu, telefonu, jis taip ir nesugebejo paaiskinti, kas galejo isrinkti musu benrijos alkoholike E.Simatiene, musu bendrijos pirmininke i naujas pareigas "seniuno pavaduotoja - seniunaite", jei mineta E.Simaitiene net su savo senomis pareigomis nesusitvarko ir net nesugeba:
- nesugeba pakabinti ant lentos savo darbo grafiko ir pileiciu priemimo grafiko
- nesugeba sutvarkyti musu bendrijos skelbimu lentos
- nedaro susirinkimu jau 3 metus
-nepateikia finansines ataskaitos
- neatsiskaito su zmonemis uz atlyktus darbus.

Savaime aisku, kad is tokios pirmininkes - NERA JOKIOS NAUDOS. Naujininku seniunui musu sodu bendrija irgi nerupi, sis dirbantis nuo sovietu laiku buves komunistas Naujininkų seniūnas szanowny pan Benedykt Cytowicz svajoja dabar tik apie savo personaline pensija, o ne apie piliečius, kuriems jis turi tarnauti.

Pažymėtina, kad kitoje sodo bendrijoje, bendrijoje „Lokomotyvas“ yra ir normali pirmininkė ir normaliai prižiūrima skelbimų lenta. Skelbimų lenta yra už stiklo ir yra rakinama. Nors „Lokomotyvo“ pirmininkė nėra „seniūno pavaduotoja seniūnaitė“ kaip mūsų Simaitienė, bet ji gerbia savo bendrijos narius. Pridedu nuotrauka DSCN2630 kur matosi tvarkinga bendrijos „Lokomotyvas“ informacinė lenta, ir kur kaba pirmininkės ir buhalterės darbo grafikas ir priėmimo valandos.

Kyla pagrįstas klausimas: Kodėl ponas Citovič nepasiūlė tvarkingo gerai dirbančio žmogaus į savo seniūnaičius? O kodėl jis pasiūlė netvarkinga E.Simaitienė, kuri net lentos nesugeba pakabinti?
Atsakymas: koks seniūnas - tokie ir seniūnaičiai.

Kaip pasiteisinimą arba kaip pasityčiojimą, szanowny pan Cytowicz pateikė tokį argumentą: „ Simaitienė pati save pasiūlė“.
Norįsi jam pasakyti: „Szanowny Panie Cytowicz, jei alkoholikas sako, kad jis nori būti Napoleonu, ar jūs privalote tuo tikėti?“ Alkoholikė Simaitienė turi didybės manija, tokie dalykai dažnai pasitaiko priklausomybės ligų anamnezeje. Tik vat nėra aišku, kokią diagnozę turi szanowny pan Cytowicz, dabartinis Naujininkų seniūnas.
Atsakyti
Sveiki atlieku magistrinį darba apie valstybės tarnautojus. Norečiau anketą išsiųsti, Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojams, kur man butu galima kreiptis, del pagalbos sios ? Arba kokio darbuotojo iš savivaldybės galėčiau paprašyt pagalbos, kad išsiuntinėtu mano sudarytą anketą ?
Atsakyti
Laba diena,
niekaip negaunu atsakymo iš Vilniaus miesto Švietimo skyriaus. Buvo siųsti du el. paklausimai el. paštu informacija@svietimas.vilnius.lm.lt 2013 11 15 ir pakartotinis 2013 12 03. Jokio atsakymo nebuvo gauta.Norėčiau pasiteirauti, per kiek laiko turėtų būti atsakoma į užklausas ir ar gali darbuotojai atsakyti? Buvo siųsta tokia informacija:

2013 12 03
Laba diena,
vis dar nesulaukiau atsakymo į klausimą siųstą 2013 lapkričio 15 d. Jei negalite atsakyti, prašau nurodykite, į ką kreiptis. Ačiū.
Lina
----- Forwarded Message -----
From:
To:
"informacija@svietimas.vilnius.lm.lt" <informacija@svietimas.vilnius.lm.lt> Sent: Friday, November 15, 2013 11:01 PM
Subject: Klausimas dėl mokinio krepšelio
Laba diena,
norėjau pasiklausti, ar yra nustatyta konkreti dalis mokinio krepšelio lėšų higienos priemonėms mokykloje į klases pirkti? Susiduriame su situacija, kai ne tik kad pervedam 2 proc. pajamų mokesčio mokyklai, jai keliauja moiknio krepšelio lėšos, bet dar ir turime pirkti kopijavimo popierių, elementariausias higienos priemones (tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, skystas muilas).
Labai lauksiu atsakymo. Ačiū iš anksto.
Atsakyti
kokel Vilnius neturi televizijos kanalo? Kazkada buvo, bet zuokas cmo panaikino aplamai jis miesto kenkejas, parazitas, nes del miesto jis nieko nepadare, kad Sostine klestetu but darbo, Dar gatviu bukle baisi miestas apleistas ne Sostine o provincijos kaimas
Atsakyti
Šiuo metu čia atlieku praktiką kurios metu teko sutikti daug šaunių darbuotojų ir tarnautojų. Sėkmės jiems.
Atsakyti
Noreciau padekoti Vytautui Bitei uz mandagu aptarnavima ir profesionliai ir greitai atlikta darba.daugiau tokiu darbuotoju! Aciu

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Pasaulio miestai, kuriuose gyventi atsieina daugiausia
Pasaulio miestai, kuriuose gyventi atsieina daugiausia 03-19 16:51
"The Economist Intelligence Unit", įvertinęs maisto prekių, paslaugų, nuomos ir nekilnojamojo turto, komunalinių paslaugų ir kitas kainas, paskelbė 2019-ųjų metų brangiausių pasaulio miestų dešimtuką.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

FedEx 182,40 +2,48%
General Electric 10,20 +2,41%
Goldman Sachs 202,47 +2,12%
Wells Fargo 51,73 +2,11%
Colgate-Palmolive 66,29 -1,35%
Walt Disney 113,12 -1,60%
Boeing 372,28 -1,77%
Facebook 160,47 -3,32%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,63 -1,56%
Cukrus 0,57 +1,79%
Nafta 58,52 -0,15%
Benzinas 1,57 +9,79%
Jautiena 4,28 +0,94%
Ryžiai 408,00 -0,49%
Anglis 95,42 -3,19%
Sidabras 15,82 +1,28%