Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Atsiliepimai apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Parašykite savo atsiliepimą apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Jūsų įvertinimas*
0
/
10

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.

  Saugos kodas

  Lankytojų nuomonės ir komentarai

  Aleksandras Ferensas

  Sveiki,
  liepos 3 dieną savo automobiliu į įmonę VELONOVA atvežiau remontuoti sugedusį dviratį. Įmonės adresas: J. Baltrušaičio g. prie Laisvės pr. 125. Išėjęs iš Velonovos, pamačiau, kad kontrolierius, kurio numeris 00583, fotografuoja mano automobilį kaip pažeidusį KET. Kontrolierius ilgą laiką negalėjo paaiškinti kokį pažeidimą padariau, bet išrašė baudos kvitą. Po ilgų debatų jis pasakė, kad vietą rezervavo įmonė TOYOTA. Bet aš gi atvykau į Velonovą, kuri yra tame pačiame pastate, su tikslu suremontuoti dviratį o ne apsipirkti Maximoje ar kur nors kitur! Esamas kelių eismo ženklas automobilių stovėjimo vietoje NENURODO kokia įmonė atliko automobilių stovėjimo vietos rezervaciją. Be TOYOTA įmonės pastate yra dar bent penkios įmonės, bet prie kelių eismo ženklo yra NENURODYTA kam priklauso rezervuota automobilų parkavimo vieta.
  Prašau informuoti įmonę TOYOTA dėl neteisingai (klaidingai) informuojančio kelio ženklo.
  Prašau anuliuoti baudos kvitą, kurio registracijos Nr. R747945.
  Prašau kontrolieriaus pareigoms priimti į darbą gerai išmanantį darbo specifiką darbuotoją, bet ne robotą su fotoaparatu.
  Prašau mane informuoti.
  Ačiū!
  Aleksandras Ferensas.
  867424179
  [email protected]

  1-832729.jpg 1-832729-297.jpg

  Situacija Vilniuje nepakenčiama. Trys savaitės Pylimo gatvė dėl pašalinto viršutinio dangos sluoksnio skendi dulkėse, neįmanoma eiti gatve, neįmanoma lauko kavinių veikla. Sveikatos sutrikimai neišvengiami daugeliui dirbančių ar gyvenančių šioje teritorijoje. Situacijai užsitęsus, Pylimo gatvės gyventojų ir darbuotojų kolektyviniu ieškiniu reikalausime žalos sveikatai atlyginimo. Dėl senamiesčio eismo ribojimo, eismo krūvis tenka Pylimo gatvei, visur beprotiški kamščiai. Visiška valdžios nekompetencija.

  Noriu atkreipti Jūsų dėmesį apie medžių pjovimo darbus vyskstančius visose kapinėse. Labai nuolaidžiajame aikštingiems kurie iš tingėjimo ir kitų išgalvotų motyvų tiesiogine žodžio prasme priverčia pjauti medžius. Pažiūrėkite į išpjautų medžių kelmus - geresnių įrodymų tam nerasite.
  Kapinių medžiai turi būti aprašyti - amžius siekia kartais ne vieną šimtą metų.

  Kęstutis Genevičius
  Vilnius
  Lietuva
  2023-05-21

  Baudos dėl nieko

  Labai nusivyliau Savivaldybės darbuotojais, kurie baudas skiria iš anonimo nuotraukų, patys neatvykę į vietą.
  Situacija apgailėtina, nes gavome baudą, dėl to, jog automobiliai stovėjo šalia mūsų nuosavo namo tvoros, gavome ne 1, o iš karto 2 baudas. Kai pradėjome klausti, kaip kas už ką? Jie nesugeba net atsakyti elementarių klausimų. Vadovaujasi tik
  straipsniais, nors mūsų gyvenvietėje nėra nei vieno kelio ženklo, kuris draustų automobilį statyti dešinėje kelkraščio pusėje.
  Bauda išrašė Vilniaus Savivaldybės darbuotoja Laura Urniežiūtė ir, kai jai uždavėme konkrečius klausimus, ji nesugebėjo jų atsakyti ir nukreipė į savo kolegas. Sakyčiau dirbant tokį darbą šiai darbuotojai reiktų daugiau kompetencijos bendraujant su žmonėmis. Buvome nubausti neteisingai, nes taip ir negavome atsakymo už ką. Nepažeidėme nei vieno straipsnio 150.5 punkto. Labai nustebino, jog bauda buvo išrašyta tiesiog pagal anonimo nuotrauką. Įdomu, ar teisiškai tai apskirtai įmanoma. Panašu, kad savivaldybė pinigaujasi iš paprastų žmonių, manau reiktų juos atidžiau stebėti kitoms tarnyboms.
  Esame labai nusivyle Vilniaus savivaldybe.

  Rygos g. ties nr 11Iki šiol stūkso neišvežtos pernykščių lapų gendančios krūvos.Vėjas pamažu pradeda juos nešioti po visą gatvę. Atšilus jose pradės veistis įvairūs gyvūnėliai. Tas pats prie namo nr. 3 iš Taikos gtv. pusės. Šimašius turėtų susirūpinti.

  man labai pikta stovėjau užimtumo tarnyboje tarpininkė liepė išsiregistruoti nes kitu atveju ji pati mane išregistruos 6 mėn. sako ji po mėn vėl pas kitą užsiregistruosi pats vėl. paskui 3 mėn aš negavau pašalpos piniginės ir kompensacijos už šildymą ir dabar nieko negaunam ir neaišku ar gausim ar negausim ir kada nors nedirbu jokių pajamų negaunu dabar užimtumo tarnyboje vėl stoviu o mama maža pensiją gauna. va taip kokia afera o ukrainiečiai viską gauna. kas čia per tvarka kas priėmė tokį įstatymą ar nutarimą savivaldybė ? seimas ? ministerija ?

  Tatjana Šablinskienė

  Veiksmds 2023.02.13 Sėdžiu laukiu Konstitucijos pr. 3, Vilniuje parašyt prašymą išmokai, talonėlis atspausdintas 11:32, dar iki mano numerio 17laukiančiųjų. O situacija tokia, kad funkcionuoja realiai 2 langeliai 6 ir 12, 11 nes švieslentėje tik šių darbuotojų aptarnaujami numeriukai šviečid, pirmų 4langelių darbuotojos jau gerą pusvalandį bendrauja asmeninėmis temomis sustoję į ratelį, kas girdisi per visą salę. 7 langelis darbo našumas-1žmogus į valandą, likusį laiką sėdi su telefonu. Viso langelių 20, o dirba realiai keli, klausimas kilo ką čia veikia darbuotojai ir kur žiūri valdžia? Tiesiog pasityčiojimas iš laukiančiųjų! Ateini paaukoji pusę dienos, kad parašyt vieną prašymą, o kelias valandas turi stebėti, kaip darbuotojai stūmia laiką!

  Sveiki. Nežinau kur tiksliai rašyt tai nusprendžiau čia.
  Noriu išreikšti nepasitenkinimą viešojo transporto taisyklėmis. Jai turi apmokėta nuolatini bet pamiršai kitoj striukei arba kitoj tašei iš kart bauda. Nors turi pilna galimybių patikrint kad apmokėta, nes kortelė vardinę. Gaunasi kad ne svarbu kurio asmens kortelė jiems parodai svarbu apmokėta. Reiškia jie ira vagiu bendrininkai o tai reiškia ir nusikaltėliai. Prijima vogtus dokumentus. Aišku gal Vilnečio kortelė neturi tokio statuso bet net mašinos ir draudimo dokumentus ne reikia turiet prie saves.
  Užjaučiu žmoniu ipač brandaus amžiaus kurie turi problemų su sveikata, atminties. Siūlau pakoreguoti taisykles ir ipareigoti padaryti apsauga, draudimo nuo sklerozės ar apsižioplinimo jug viskas pasitaiko. O taisykles manau per griežtos.
  Su pagarba Sergejus.

  man Jūsų gaila

  Apgailėtinas darbas važinėt ir dalint baudeles lygioj vietoj. Kaip iš telebimbam dainelės kai voras įkėlė koją "Čia mano teritorija ". Patys prispalvina ant žemės ženklų nors ten net ne savivaldybės teritorija ir kapoja baudas :D Susimokėsiu aš tas kapeikas ŪBAGAI jūs nelaimingi, nusipirkit ką nors gražaus ta proga

  Parasykit komentaruose, kokia masina galetu ivaziuoti i vieno metro astuonesdesimt centimetru plocio pravaziavima? Nebent zaisline.
  Nors pagal geodezini plana pravaziavimas turetu buti 3 metru.
  O realiam rezime 1.80 cm.
  Adresas: Sakalaiciu sodu 8-toji gatve Nr 46,
  Salininkai, s/b Ekspresas

  1-794485.jpeg
  Neigiamas Atsiliepimas

  Nuo s.m. liepos menesio jusu, korupcijos skandalias isgarsejusi, savivaldybes istaiga bombarduoja bejegius pensininkus grasinanciais laiskais Ir Jusu tuose visuose rastuose yra daugybe pozymiu, kad jusu savivaldybes istaigoje yra isikurus grupe/grupuote asmenu, kuri prievartaija sodo sklypus is bejegiu senyvo amziaus pensininku, o tai yra: bendrininkauja, darant turto prievartavimo nusikalstomas veikas.
  Pazymetina taip pat, kad jusu rastuose cituojami jusu direktoriaus isakymai, skirti jusu vidiniam naudojimui, kuriu niekur nera atvirame priejime online, neturi priestarauti imperatyviom teises normom, LR Konstitucijai, Tarptautiniai Zmogaus Teisiu Konvencijai, kitiems virsinybe turintiems teises aktams.
  LR Konstitucijos 23 straisnis itvirtina nuostata, kad privati nuosavybe yra nelieciama. Taciau jusu istaigoje isikurusi grupe asmenu, veikianti kartu su pareiskeju nauju kaimynu R. Pimpuciu, is ansksto susitarus, nuo siu metu liepos menesio ir iki siol prievartauja pensininkes sodo sklypa.
  Mineta grupe kartu su Rimvydu Pimpuciu, uzblokavo pensininkei vieninteli pravaziavima ir praejima, pasistate jame 2 metru aukscio ribozenkli, del ko pravaziavimas susiaureja iki vieno metro 80 cm vietoje reikiamu triju metru. Del to nei pati savininke, nei jos atstovai negali patekti i sodo sklypa. Jums apie tai buvo pranesta rastiskame skunde dar siu metu liepos menesi, taciau is jusu puses buvo visiskas neveikimas siuo klausimu.
  Norint uzmaskuoti savo neveikima, jusu istaiga pradejo siusti pareiskejai pensininkei neteisetus grasinancius rastus.
  Is jusu istaigos rastu turinio isplaukia, kad del to, kad pareiskeja apskunde jusu atstova pilieti Rimvyda Pimputi, jusu istaiga dabar jai kersys, baus nuolatiniais patikrinimais, grasinimais baudomis, neteisetais lapeliais ant jos duru, lapeliais su kvietimu i ‘’apklausa ir protokolo pasirasyma atbuline data'', grasindami kad jinai, cituoju: ‘’bus atvesdinta su policija jei nedelsiant nenustrauks savo gydymo ir neatvyks pas savivaldybes VST pareigunus’’.Mineti lapukai nuolat klijuojami ant pareiskejos duru adresu.... Kas yra grubus procesines teises normu nepaisymais. Ir del to pareiskeja, patyria nuo jusu istaigos, moraline ir fizine zala.
  Is jusu istaigos rastu isplaukia, kad jusu atstovas R.Pimputis yra ityn saugoma neleciama persona virs istatymu ir jo veiksmu skusti negalima.
  Jusu istaigos veiksmuose ir neveikime akyvaizdziai matosi dvigulbi standartai, teisinis nihilizmas ir atvira diskriminacija pensininkiu atzvilgiu, kuriu pavardes ''neskamba lietuviskai''.
  Universal Declaration of Human Rights 1948, kuria isvesta i 500 kalbu, itvirtina nuostata, kad bet kokia diskriminacija yra neteiseta ir uztraukia baudziamaja atsakomybe.
  Article 1: All human beings are born free and equal in dignity and rights.
  Article 2: Everyone is entitled to all the rights and freedoms set forth in this Declaration, without distinction of any kind, such as race, colour, sex, language, religion, political or other opinion, national or social origin, property, birth or other status.
  Savo neteisetais rastais jusu istaiga stato pensininkei neivykdomas salygas:
  - Jusu istaiga riekalauja, kad jinai, senyvo amziaus ligota pensininke, nedelsiant nepreikaistingai sutvarkytu savo sodo sklypa,
  - Is kitos puses jusu istaiga blokuoja jai pravaziavima ir praejima i ta sodo sklypa.
  --------
  Primename, kad siai dienai pravaziavimas iki siol uzblokuotas jusu atstovo, R.Pumpucio pastatytu riobozenkliu ir ant kelio auganciu 70cm skersmens medziu.
  Padetis sunkinama papildomai tuo faktu, kad greta gyvenanatis pilietis R.Vedaras (bendrija Ekspresas, …… 8-oji g.nr.48…) nuolat be leidimo netiesetai filmuoja ir fiksuoja vaizda savo video kameromis, nukreiptomis i mineta pravaziavima ir dali jam nepriklausancios, bet pareiskejai priklausancios teritorijos.
  Taigi visa laika, kai pareiskejai patenka i mineta pravaziavima, o kitaip jie negaliu patekti i savo sodo sklypa, nes sklypas per viduri ir apsuptas kitu sklypu, jie yra neteisetai filmuojami kaimyno Romo Vedaro-Kolduno video kameromis.
  Tas pats nutinka ir ju atstovams, pazistamiems, ir kitiems asmenims, kurie bando patekti i sodo sklypa.
  Jie visi yra neteisetai, be ju sutikimo, filmuojami piliecio R.Vedaro-Kolduno-Teslagalvio vaizdo kameromis. Apie tai ne karta buvo pranesta ir sodo bendrijos pirmininkei E.Semaitienei, ir seniunijai, ir jusu savivaldybei ir Valstybinei Duomenu Apsaugos Inspekcijai
  Baigiant si atsiliepima, primintina, kad administracine atsakomybe, kuria jus nuolat grasinate senyvo amziaus pensininkams uz ‘’neapraveta soda’’ taikoma sklypo savininkui tik tada, kai nera nuosavybes teisiu ribojimu.
  Taciau siuo konkreciu atveju, teise i nuosavybe yra faktiskai apribota to faktu, kad NZT pamete 1995 metu Valstybes zemes sklypo pirkimo-pardavimo sutarti, be kurios savininkai negali mineto sklypo nei parduoti, nei ikeisti.

  Taipogiai norima pabriezti, kad jus turite bausti savo bendrininka pilieti R.Pimputi, kuris laiko savo ekologiskai kenksmigas padangas prie sklypo ribos ir naudoja visame pasaulyje uzdrausta herbecidini preparata GLIFOSAT prie kaimynu tvoros.. Taciau jus to nedarote, nes R.Pumputis yra jusu savivaldybes atstovas turintis giministes svainystes rysi su jusu korumpuota, zemiausius reitingus turincia, istaiga.

  Savivaldybe neregistruoja skundus, kuriu antrastes jiems nepatinka

  S.m. lapkricio 10 d. elektroniniu pastu buvo gauta informacija apie 08/11/2022 skundo registravimo numeri ir antraste.
  Registr. numeris: A50 - 42543/.., klaidinanti antraste: ''Del nuosavybes teise priklausancio...zemes sklypo.... sutvarkymo''.

  Pareiskiame skunda del to, kad mineta antraste neatitinka tikroves.

  Visu pirma, pareiskeju skundas, issiustas registruotu pastu is Didziosios Britanijos s.m. spalio men. 30 diena, turejo antraste: Del savivaldybes pareigunu neteisetu veiksmu, del tarnybinio patikrinimo iniciavimo''.
  (pastaba: Sio portalo skaitytojams paaiskiname, kad pareiskejai priversti siusti registruotus laiskus is uzsienio, nes registruotus laiskus, siustus is Lietuvos teritorijos, savivaldybe tiesiog ignoruoja, tvirtinama, kad ju negauna.

  Antra:
  pareiskeju nuosavybei yra apribojimu del to, kad NZT (nacionaline zemes tarnyba) pamete ir piktibiskai neranda ju zemes nuosavybes archyvines pazymos. Be minetos pazymos zemes sklypas pareiskejams iki galo nepriklauso.

  Jusu savivaldybes darbuotoju tycinis pareiskeju klaidinimas yra dar vienas neteisetas veiksmas is jusu savivaldybes puses.

  Atsizvelgiant i auksciau isdestyta, jums buvo nusiustas el.skundas su parasu, 10/11/2022 i jusu adresa savival[email protected]., kurio registracijos numerio iki siol negauta.

  Isvada: jusu savivaldybes administracijos istaiga registruoja elektroninius dokumentus ytin pasirinktinai, ignoruojant tuos, kurie kelia jusu korumpotais skandalais isgarsejusiai istaigai, pagristas pretenzijas.

  Brexit must be done

  Atviras laiskas sios istaigos DIREKTORIUI:

  S.m. spalio 03 diena elektroniniu pastu buvo gautas i SPAM folder jusu VST skyriaus rastas Nr. A51-I 2022-08-29) (3.3.26E-VST. Pats tas faktas, kad rastas nukeliavo tiesiai i spam folder yra savaime pakankamai symboliska. Tai reiskia, kad net Yahoo.com Sistema ji nuskanavo kaip nieko neverta spama, kuriame nera nei vieno zodzio tiesos, o tik noras pareiskejus, ibauginti ir prievarta priversti juos parduoti savo sodo sklypa jusu savivaldybes atstovui Rimvydui Pimpuciui, gretimo sklypo naujam kaimynui nuo 2022 metu sausio menesio, kuris pareiskejus nuolat siuo klausimu terorizuoja, skambina, raso SMS pareiskeju seimai, gyvenanciai Anglijoje, Jungtine Karalyste.
  Minetam jusu bendrininkui/bendradarbiui Rimvydui Pimpuciui buvo ne karta isaiskunta, kad archyvuose nerandama 1995 metu valstybes Zemes Sklypo pirkimo-pardavimo sutarties. Archyvo rasto kopija buvo jums persiusta. Be minetos sutarties pirkimo-pardavimo sandorius nera imanomas. Taciau jusu atstovas bendrininkas/bendradarbis Rimvydas Pimputis vis vien nemurimsta ir toliau daro spaudima, noredamas priversti parduoti jam pareiskeju sodo sklypa, priesingu atveju, jo zodzias tariant Vilniaus miesto savivaldybe pareiskejus nuolat baus patikrinimais ir baudomis.
  Butent tai jusu istaiga dabar ir daro.
  Jusu istaiga savo grasinimais atimti is pensininku sodo sklypa, savo patikrinimais ir grasinanciais rastas, savo neteisetais grasinanciais lapukais priklejuotais prie duru daugiabuciame name turi viena tiksla: priversti pensininkus parduoti savo sodo sklypa savivaldybes atstovui bendrininkui/ bendradarbiui Rimvydui Pumpuciui.
  Pazymetina tiap pat, kad pats Rimvydas Pumputis su savo giminaiciais, isigyjes gretimai esanti sodo sklypa adresu: bendrija Ekspresas, ……, Astuntoji gatve Nr44.., buvusi Reginos Vabaliens, Andriaus Vabalo ir Egles Vabalaites sklypa, galimai neteisetai. Nes du antstoliai, kurie administravo mineta R.Vabalienes sklypa, turejo viesai skelbti varzytines, po to pasiulyti mums, kaimynams, isygyti mineta sklypa, o jau po to parduoti ji pilieciui Rimvydui Pimpuciui ir /ar jo giminaitei Z.Pimputytei. Taciau to nebuvo padaryta.
  Dabar minetas jusu atstovas R.Pimputis nori priversti pareiskeja, pensininke, sudaryti dar viena neteiseta sandori- jis vercia pareiskeja parduoti ar dykai, / pusvelciui atiduoti jam savo sodo sklypa be 1995 metu Valstybes Zemes pirkimo-pardavimo sutarties.
  Ir jusu istaiga esate jo nusiklastomos veikos bendrininkais.
  Pazymetina, kad jusu korumpuota istaiga su minusiniais reitingais, isgarsejo savo kysininkavimu, tarnybines padeties piknaudziavimu, kitais jusu veiklos ‘’ipatumais’’ toli uz Lietuvos respublikos ribu.
  Pazymetina taip pat, kad jusu visa lietuvos respublika egzistuoja is Europos Sajungos dotaciju. Jusu valdininku milziniskos algos ateina ir Vakaru Europos saliu mokesciu moketoju pinigu. Vakaru Europs mokesciu moketojai moka is savo kysenes jums jusu didziules algas. Tame tarpe ir Didzioji Britanija, kurioje as dabar esu, iki 2019 metu reguliaria mokejo duokles Europos Sajungai. Ir dabar dar moka pagal taip vadinamaji ‘’divorce bill’’ 36, 6 miliardus funtu sterlingu i Europos Sajungos biudzeta, is kurio jus, jusu istaiga, gaunate algas. Tame tarpe ir mano seima, gyvenanti Didzioje Britanijoje, visa gyvenima moka mokescius, dalis kuriu keliaja per Europos Sajunga i jusu valdyninku kysenes. Ir as turiu teise zintoti, ir reikalauti atsakymo, kur eina Vakaru saliu mokesciu moketoju pinigai. Vakaru saliu gyventojai nera suinteresuoti svaistyti savo sunkiai uzdirbtus pinigus ant jusu lietuviskos korumpuotos savivaldybes istaigos klestejimo.

  Su tokia savivaldybe ir karo nereikia.
  Sukciavimas, kysininkavimas, Europos Sajungos lesu pasisavinimas, pinigu plovimas, machinacijos su nekilnuojamu turtu, turto prievartavimas is pensininku ir invalidu, sodo sklypu prievartavimas is pensininku - stai nepilnas sarasas sios istaigos ONG grupuociu "pomiegiu". Savivaldybe taip myli savo pomiegius, kad jai nera kada uzsiimti savo pagrindine veikla, uz kuria ji gauna didziules algas is Europos Sajungos subsidiju. Lietuvoje krize, infliacija 24%, bet korumpuota savivaldybe ir algas gauna, ir kysius, ir Europos parama. Taciau per 3 menesiuis nesugeba atsakyti nei i viena is septyniu rastisku, pasirasytu ir uzregistruotu skundu!

  Vilniaus gyventoja

  Ar cia kazkoks pasityciojimas? laukiu kol atsilieos "uzimti" darbais konsultantai jau 1val.17min! Tai ar visam Vilnais miesto savivaldybes pastatui priklauso tik vienas telefonas? I laiskus, aisku irgi "per daug uzimti" atsakyti. Tai kaip gauti reikiama info, jei niekas jos nesuteikia? Su Vilniaus m. gyventojais zaidziame loterija, kas tas LAIMINGASIS, kuriam atsilieps. Tikiuosi, kad vienam per diena jau kazkaip sugeba atsakyt. Aciu uz nuostabu aptarnavima, kuris net 1* nevertas. Bet, kazkaip reikia sumazinti bendra ivertinima.

  Norėčiau padėkoti Vidai Bučienei (sutarčių apsigyventi globos namuose rengimas, dienos socialinės globos administravimas) už žmogišką supratimą. Sekmės darbuose!

  Ar taip turėtų būti ??? ????????

  1-770927.jpeg
  Taisa Buinovskaja

  Laba, jau daug mėnesių negaliu susisiekti internetu ir telefonu su jūsų atsakingais asmenimis dėl karšto vandens ir šildymo kompensacijos.
  Kyla klausymas, kodėl neveikia sistema?
  Kodėl vargšai žmonės turi važiuoti miesto transportu ir gaišti laiką eilėse, kai siaučia beždžionių pandemija?

  Mane siutina, kai tyliai pakeičia stovėjimo ženklus, ir tada eina klastingai bauduoti.

  Vilniaus miesto savivaldybes patycios toliau tesiasi pilnu pajegumu, as toliau negaliu gyventi sitame mieste.
  Taigi problema yra, kad nuo 2014m. Vilniuje Rasose, Liepkalnyje, uzupyje. Savivaldybe piktybiskai nestato sunu vedziojimo aiksteliu, pastoviai atsikalbineja. yra susirasinejimai 2017m. Kad nera pinigu nera skirtas finansavimas.
  Nors tai yra melas, sunu vedziojimo aikstelems yra vietu ir tai tikrai ne kazkoks sudetingas architekturos statinys, kuriam reikia daug lesu... Taigi siandien paleidau vienoje vietoje truputi suni palakstyti, aplink nebuvo ne gyvos dvasios apleistoje pievoje ir ka jus galvojate pasivyjo is karto Viesosios tvarkos skyrius ir pagrasino 120eu. bauda....
  eilini karta pramustas dugnas, , tai pradzioje irenkite sunu vedziojimo aiksteles, poto grasinkite baudomis.

  Per paskutinius metus mūsų rajone vilniaus miesto savivaldybė panaikino 10-20% stovėjimo vietų ir dabar visiems pastoviai išrašinėja baudas už stovėjimą.
  Verslas nuo 0.
  Suprantu žmones kurie neturi vaikų gal ir apsieitų be mašinos bet kai gyveni rajone kur pagrinde vien tik šeimos su vaikais, kuriuos reikia vežioti į mokyklas ir burelius tai tas vietų naikinimas yra pasityčiojimas iš žmonių.
  Bent galvotų pastatyti kelių aukštų garažą, bet ne paskutinius laisvus plotelius atiduoda dar pastatyti naujiems daugiabučiams.
  Be to rašo kad, bauda buvo 2021 spalį ir gavau tik 2022 balandį apsurdas.

  Makaronu investiju birza

  Matome, kad Vilniuje ir ne tik yra paskelbtas karas vairuotojams. Nuimtos žalios rodyklės, iš karto tose vietose padidėjo kamščiai ir tarša. Taip pat vairuotojai turi didesnes kuro sanaudas.Gatvių siaurinimas - beprasmis projektas.
  Brangstantis parkingai, vos ne kiekvienais metais. Įdomi problemos sprendimo technika. Padidinus parkingo kaina, problema išspręsta? Tikrai NE.
  Kas įdomiausia ir mus glumina, kad VMS praktiškai turi parkingo monopolį Vilniuje. Bando dar galimai, ne visai teisėtais būdais išgauti kuo daugiau pinigų iš vairuotojų.
  Ko mes ir patys nežinojom, tai, kad pvz sumokant už parkingą sms žinute 1332, dar kiekvieną karta imamas paslaugos aptarnavimo mokestis 0, 10€ už kiekvieną parkingo užsakymą, bei už sustabdymą imamas vėl 0, 10€ mokestis. T. y jeigu kažkur trumpai paliekate automobilį pvz: nusipirkti kavos, ar trumpam į parduotuvę, vidutiniškai Jums parkingas kainuos gal kokių 0, 20€
  Bet dar lygiai tiek pat reikia mokėti ir už parkingo užsakymą/sustabdymą.
  Kaip matome šitame reklaminiame makete, nieko nera papildomai parašyta, apie papildomus parkingo aptarnavimo mokesčius.
  Elgesys itin ciniškas ir galimai neteisėtas, nes vartotojas nėra informuotas apie komisinį mokestį.

  1-717585.jpg

  Neįmanoma prisiskambinti telefono numeriais: 852112157; 852112563; 852112156; 852112135; panašu, kad darbuotojai darbo metu tvarko savo asmeninius reikalus. Kur ir į ką kreiptis infrastruktūros klausimais nėra žinoma, net negali suteikti informacijos numeriu 1664.

  Gal dabar po komentaro vadovybė paskambins man.

  P.S. Komentaro nepanaikinsiu.

  Vygintas
  2021-06-09 10:52:33

  Ne vienas gyventojas pasigadino sveikatą dėl savivaldybės reikalavimo nusikelti metalinius garažus per neprotingai trumpą laiką.

  Kas gali, pamėginkim prisiminti, kas buvo žadėta mero…

  Mere, praėjus beveik metams, kaip sekasi įgyvendinti pažadus?

  Tvarkingi garažus susitvarkė. Metvarkingi - šaiposi. Miestiečiai - šiurpsta nuo paliktų atliekynų ir nuo šalia esančios pavojingos aplinkos.

  Mere, kiek garažų masyvų yra/buvo Vilniuje ir kiek jų tvarkote ir planuojate susitvarkyti per šiuos, per 2022, per 2023, per 10 metų?

  Suprantu, kad kai kurie darbai mieste reikalauja neeilinių gebėjimų ir tai, kad nesieksite kitos kadencijos.
  Bet ar prieš palikdami darbo vietą per likusius 2 m., ar suteiksite vilties pamatyti gražesnę aplinką ypatingai tiems, kurie per 2 mėn. sugebejo susitvarkyti savo garažus?

  Gavo komanda is NT oligarhu ir dirba, kaip sunys, labai greitai ir paklusniai, nebutu dave oligarhai komandos, nieko ir nebutu...

  Sveiki. viešosios tvarkos skyrius visiskai nenori dirbti, i iškvietimus nereaguoja.
  kam reikalinga tokia tarniba ne aisku.

  1-582786.jpg

  NIEKO... jokios reakcijos nuo mero, del PERŠILDOMU butu ! NEGAILA nei žmoniu, nei GAMTOS....! (Laikau nuolat neuždarytu orladžiu ir kita...ir...temperatura vistiek ne mažiau + 20C !) JAU 10 DIENU (07 spalio) NEREIKALINGO MUMS... ŠILDYMO ! DIENA + ~12-15 C, NAKTI ~ + 5 - 7 C ! LAUKE ŠILTA p. mere - NEJAUČIATE/ NEMATOTE ?! T.y. butai NESPEJA per nakti ATŠALTI ! (Pastaba: Kad, kai kuriems žmonems šalta butose prie + 18/19 C, čia "nuopelnas" monopolininko Dalkijos, kuri nuo ~2003 m. teike NESAŽINGAS paslaugas, pasekojo - LABAI brangiai mokejom) Tokiu budu, žmones/vartotojai buvo ir yra pratinami prie PERTIKLINES šilumos ! Todel, VEL kreipiausi su el.l. i UAB "Mano" BUSTA ir i AB Vilniaus šilumos tinklius... Atsake greitai. - BET galutinai paaiškejo, kad : - 1. Šilumos ūkis NETURI - VIENO šeimininko !; 2. Yra trys subjektai, kurie mums regulioja/teikia... ši brangia paslauga + SAM Gigijenos normos, i kurias NUOLAT apeliojama ! (Normose numatyta butu /patalpu temperatura palaikoma NUO +18 C IKI +22 C. Tas reiškia, kad NEBUTINA šildyti IKI + 21/22 C ! - O, KAM NAUDUNGA IKI + 22 C ?!?) Tokiu budu : - Savivaldybe (I) - skelbia pradžia ir pabaiga šildymo sezono, taip, KAIP reikia (-kejo) - AB Vilniaus šilum. tinklams !; UAB "Mano BUSTAS" (II) - prižiuri šildymo mazgus/sistema, taip, KAIP reikia AB Vilniaus šilum. tinklams, konkrečiau - nutstato davikliu/automatu, kad šildymas atsijungtu + 13/14 C lauko temperat. ! Ir, už ši "paslauga" mes, gyventojai mokam "Mano" BUSTUI - atskyrai ! Tokiu budu, butose palaikoma - + 20/22 C temperat.!!! Arba, BE šildymo butu +18/19C, su šildymu - + nuo 20 C !; AB Vilniaus šilumos tinklai (III), kurie priskaičioja saskaita, atsižvelgus i SUVARTOTA KIEKI kWh šilumos gamybai ! O, kaip skelbia AB Viniaus šilum... - kWh jau dabar (spalio men.) siekia - 5, 51 centu už kWh, prie praeito sezono - maximum 4, 20 centu už kWh... + SUMOKAM AB Vilniaus šilum.... - PASTOVIOJI kainos dali, kuri sudaro PERSONALO, nusidevejimo, remonto ir kitos (?!) Vilniaus šilumos tinklo SANAUDAS ! Prie to, kad "pastovioji" kainos dali - yra MAŽESNE už - KINTAMAJA kainos dali, kuri priklauso (kaip rašiau) nuo SUVARTOTOS šilumos... ir BIRZOS kainu už šilumos energija ! 3. Nu ir PASKAIČIOJAM - ar ši paslauga - apriori - gali buti NEbrangi - prie tiek INTERESANTU/ "PRIŽIURETOJU" / TARPININKU ?!? + Butina fiksuoti (mano daumetine patirtis) - šie III subjektai" tarpusavyje, kaip minimum - KOOPERACIJOJE, t.y. Jums pradejus - reikšti pretenzijas, skundus..., busite - siunčiami viena pas kita...- REZULTATAS galutinis bus - NULIS !!! (Kas, man ir ivyko - eilini karta !) "Dekoju" Jums - Savivaldybe, "Mano" BUSTAS, Vilniaus šilumos tinklai, kad eilini karta, o ši karta - jau labai PATUŠTINSITE - MUSU...pinigines ! - Ir čia, prie to, kad KARTU su elektra, dujomis, šildymu - BRANGSTA VISA KITA...! Dar daugiau - ir Valstybini biudžeta (teisingai supratau ?) už DIRBTINAI padidintu saskatu šildymui, kuriu turi (?!?) KOMPENSUOTI (kam priklauso) Valstybe !... O, KAS mums... KOMPENSUOS už maista, vaistus, kitas pabrangusias paslaugas ? Arba, KODEL mes turim TAUPITI - ant maisto, vaistu...ir moketi už pertiklini šildyma ir tam pačiam "Mano" BUSTUI, kurio tarifai už PAPILDOMU atliktu darbu - kelia siauba ! (Reiškes, Mano BUSTAS - ateityje, DAR DAUGIAU KELS SAVO APETITU ?!?)... KODEL, mes VARTOTOJAI - IKI šiol NETURIM TEISES (kaip visam civilizuotam pasaulyje) - TAUPITI ŠILDYMA ir PATIEMS regulioti - KIEK reikia, KADA reikia... ir planuoti lešas šildymui ??? - Pažiurekite p. mere, KA siulo AB Vilniaus šilumos tinklai ? : - Pasirašyti ATIDETA mokejima už šildyma, t.y. MOKETI 1 - 3 METUS už VIENA šildymo sezona (teisingai supratau ?) !!! Girdite - NUOLAT/ IŠTESUS METUS MOKETI UŽ ŠILDYMA !!!...O, KAIP su SEKANČIAIS sezonais !?! P.S. Jau šis prasidejusis šildymo sezonas (2021/2022) GALUTINAI parode (KAS bus - pabaigoje ?!), kad CENTRINIO šildymo ERA turi buti UŽBAIGTA, t.y. likti, kaip sovietmečiu atgyvenimu ! Arba, KODEL nuosekliai VISKAS naikinama, kas yra/buvo sovietmečiu... O, CENTRINIS šildymas prie KAPITALIZMO - gyvuoja ?

  Dabar 18.38, lauke +12 C, šiltos batarejos..., bute + 20/21 (virtuveje) C ! Jus ponas meras kartu su UAB "Mano BUSTU" mokesite už ši "šildyma" mano buto !!!

  Papildau/patikslinu (59) : rašydama "Jus /Savivaldybe ruošiates..." - turejau omenyje dar ir UAB "Mano BUSTA", su kurio NEIMANOMA buvo/yra/bus kalbeti/ aiškintis del peršildomu patalpu ! LABAI gerai supratau (per tiek metu), kad "Mano BUSTAS" glaudžiai bendradarbiauja su Savivaldybe, t.y. Jums/Savivaldybei REIKIA, kad butu šildymas iki + 22 C ir "Mano BUSTAS", ta organizuos (-ja) ! + Prisidengia GIGIJENU normomis... Bet, normose numatyta NUO +18, t.y. NEBUTINA IKI + 22 C !...Dar, KAM neaišku, kad šildymas 2021/2022 LABAI pabrangs ? O, jeigu ištikruju - bus LABAI šalta žiema... (+ Reikia pažymeti - ta NEIMANOMA stebeti/ jausti : - per šalčius + 18 C bute ir NIEKADA daugiau, o rudeni/ pavasari + 19/20 C ir daugiau su ATIDARYTAIS... !

  Gerb. Vilniaus meras (kuris yra patenkintas savo statusu/atligynimu/galimybemis..., todel demonstruoja šypsena !) - IŠJUNKITE ŠILDYMA PRIE LAUKO TEMPERATUROS PAVESYJE +13/14 C !!! IKI šios dienos ijugto šildymo, bute buvo +19/20 C ! DABAR, atsiradus NELAIKU šildymui, JAU palikau priatidaryta balkona ! Aš NEMOKESIU už TEMPERATURA bute + 20 ir DAUGIAU ! - Nes, nuo 2021-07-01 LABAI pabrango DUJOS ! + Nuo 2022-01-01 LABAI brangs ELEKTRA ! Jus/Savivaldybe ruošiates palikti mus/vilniečius BE MAISTO !?! Be to, Jus SUVOKIATE, kad TOKS, NUOLATINIS šildymas nuo 2004 m. (nuo monopolininko laiku) - prie lauko temperaturos IKI + 13/14 C - prisideda/ PRISIDEJO prie KLIMATO KAITOS ! Matome VISI, kad pastarosius ~ 10 metu - NERA normaliu : vasaru, žiemu...!!! ORAI, GAMTA...girdejau - pasidare DEPRESIŠKA ! O, KODEL - Vilniaus mere ?...TODEL, mano PASIULYMAS - NEŠIDYTI gyventojam butu iki +20 C ir daugiau = automatini davikli nustatyti, kad išjungia šildyma prie lauko + 8 C, čia vadinasi - EKONOMINIS režimas. Tokiu budu, mes/ vartotojai ne tik sutaupisim pinigu šildymui, bet ir PRISIDESIM prie KLIMATO KAITOS MAŽINIMO !!! Kažkada REIKIA pradeti ! O, šidymo sistema/ukis stovi (-vejo) PIRMOJE vietoje, t.y. TAS, KA GALIM REGULIOTI ! Žodžiu, aš LABAI stipriai prieštarauju už šildyma bute + 20 C ir daugiau su ATIDARYTU langu ir/ar balkonu ! GAMTOS ištekliai... ir kantrybe - NEBERIBIAI !!! P.S. Kad namas/gyventojai sutinka su + 20 C ir daugiau, tegul surenka - DAUGUMOS pritarimo (50 % + 1).... Dabar 14.50, lauke + 15 C dar PAVESYJE ir radiatoriai atveso... Reiškes, ruošiates šildyti kaip VISADA - IKI lauko +13/14 C ! S I A U B A S ! Aš noriu verkti, man GAILA GAMTA !

  Ne vienas gyventojas pasigadino sveikatą dėl savivaldybės reikalavimo nusikelti metalinius garažus per neprotingai trumpą laiką.

  Kas gali, pamėginkim prisiminti, kas buvo žadėta mero…

  Mere, praėjus beveik metams, kaip sekasi įgyvendinti pažadus?

  Tvarkingi garažus susitvarkė. Metvarkingi - šaiposi. Miestiečiai - šiurpsta nuo paliktų atliekynų ir nuo šalia esančios pavojingos aplinkos.

  Mere, kiek garažų masyvų yra/buvo Vilniuje ir kiek jų tvarkote ir planuojate susitvarkyti per šiuos, per 2022, per 2023, per 10 metų?

  Suprantu, kad kai kurie darbai mieste reikalauja neeilinių gebėjimų ir tai, kad nesieksite kitos kadencijos.
  Bet ar prieš palikdami darbo vietą per likusius 2 m., ar suteiksite vilties pamatyti gražesnę aplinką ypatingai tiems, kurie per 2 mėn. sugebejo susitvarkyti savo garažus?

  Sveiki, vakar 21.04.21 registravausi kad atvažiuotu mašina ir nuvežtu i patikros punkta dėl koronos darbuotoja paklause kelintai valandai aiškia pasakiau kad 19 val. 21.04.22 ji man atsake kad atvažiuos mašina 18:40 pagalvojau labai gerai kad yra tokia paslauga bet kita diena man iš pačio ryto 6:30 pradėjo skambint vairuotojas ir sakyt kad jis atvažiuoja 6:40 ryto nors kaip jis tegia darbuotoja kuri registravo mane užraše toki laika aš pradėjau skambint vėl nurodytu numeri atsiliepus tai poniai kuri net nepristate pradejau jos klausineti kodėl taip įvyko.Ponia man pasake kad aš taip laika pasakiau nors aiškia jai buvo pasakyta kad 19 val. paklausus ka dabar daryt ir koki sprendima galima priimti buvo atsakyta kad pas ja yra labai daug skambuciu ir neturinti laiko kazka aiškintis buvo tesiog ne mandagiai padėtas ragelis. Va taip yra elgemasi su žmonem kurie kreipiasi pagalbos o gauna iš to šipšta.

  Labas rytas, Vilniaus miestas nepasiruošęs žiemai.Vilniaus miesto gatvės nenuvalytos, nepabarstytos druska ir smėliu troleibusai klimpsta slysta, nepravažiuoja (16).Gėda!!!

  Laba. Nuo kada yra atskiriama tvora autobusu stotelės? Kodėl nepadaro pėsčiųjų perėjos?Kaip žmones dabar turi pereiti gatvę? Ši stotelė yra Pučkoriu atodanga.Juokingiausia tai kad apšvietimas tik iki baro.

  Kai kuriems darbuotojams, neimanoma prisiskambini savaite laiko, gal ilgiau, zmones paprasciausiai dirba nuotoliniu ir nenori bendrauti su VIlniaus miesto gyventojais, labai teisingai... nera cia ko...

  Neprisisegė šios, tikėtina, nelegalios reklamos nuotrauka. Tai kartoju.

  1-362471.jpg

  Sveiki. Vilniaus miesto viešoji tvarka labai jau tobula: jokio užrašiuko niekur nerasi- nei reklaminio, nei nereklaminio. Bet yra viena tokia stebuklinga vieta Santariškėse, P.Baublio g-vėje 3 b. Čia, priešais kliniką, , Inmedika, , jau seniausiai puikuojasi reklama, , AUTOSERVISAS KONDICIONIERIŲ PILDYMAS, , Reklama labai išradinga: stovi net ant keturių automibilio ratų.

  Mano supratimu, ši reklama tikrai ryški. Bet vilniaus m. savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai jos nemato...

  O gal tai legali reklama? Įdomu, kiek gi kainuoja leidimas tokios reklamos įrengimui?

  Neitiketina, kaip kai kurie Statybos poskyrio darbuotojai, niekina ir zemina Vilniecius... tai yra kazkas neitiketina... Vau...

  Vilniaus miesto savivaldybė tampa represine įstaiga, kuri nenori klausyti nuomonės, diskutuoti, neturi viešos platformos gyventojų nusiskundimams, o gal net ir padėkoms. Todėl rekvizitai.lt turbūt vienintelė vieta, kurią radau ir manau, kad paprastas žmogus, neturintis laiko socialiniams tinklams gali patikrinti savivaldybės reakciją.

  Džiaugiuosi, savivaldybės iniciatyva gražinti, tvarkyti miestą ir imtis metalinių garažų klausimo. Tačiau patyriau su kokiais iššūkiais susiduria dažniausi šio turto valdytojai - pagyvenę asmenys, pensininkai - ir pasidomėjau detaliau šiuo klausimu. Abstulbau tokiu neprofesionaliu klausimo sprendimu:

  - garažų vietos sutvarkymui skiriami du mėnesiai yra akivaizdžiai per trumpas laiko tarpas ypač turint omenyje, kad tokį "turtą" valdo mažesnes pajamas turintys asmenys, kurie
  savo jėgomis turi užsiimti šiuo klausimu. Vien iš pagarbos pagrindiniams vyresnio amžiaus valdytojams turėjo būti skirtas protingas laikotarpis - bent metais. Turėjo būti įvertinta ir tai, kad per metus leidžiamų priduoti atliekų kiekis yra ribotas. Savivaldybė "spausdama" kuo greičiau susitvarkyti, rizikuoja užlipti ant grėblio, nes garažų turtas gali atsidurti dideliuose Vilnius žaliuosiuose plotuose.

  - nenurodyti jokie šio klausimo organizatorių kontaktai pasiteiravimui. Nenurodomo, kaip tiksliai turi būti sutvarkyta garažo vieta, neptikslinama, kaip konkrečiai prisidės savivaldybė prie garažo vietos sutvarkymo. Siųsti nuotraukas į seniuniją yra perteklinis biurokratinis reikalavimas, lengvai įkandamas tik turintiems naujausius išmaniuosius įrenginius, bet ne pagyvenusiems ir mažesnes pajamas ir skaitmeninių įgūdžių neturintiems asmenims.
  - absurdiška, kad savivaldybė garažų valdytojus vadina "nelegalais" tačiau reikalauja vykdyti tam tikras prievoles. Tai, kad seniunijos dar ne taip seniai registruodavo valdytojų pasikeitimą, situaciją daro dar kurioziškesnę.

  - grasinamas tonas nukelia daug metų atgal, kai žmonės tarnavo valdžiai, o ne atvirkščiai. Labai ironiškai šioje šviesoje atrodo mero Facebook įrašai "remiantys" kaimyninės valstybės demokratizaciją. Labai įroniška ir tai, kad meras prisistato liberalu, nors klausimo sprendimo būdas atitinka kardinaliai kitas vertybes.

  Nesiryžtu spėti, kokie "protai" slepiasi už šio sprendimo, bet labai yra labai panašios pararelės su vyriausiojo architeko neįgaliai komentarais balkono avarijos atveju.

  Воскресенье отдыхали в старом городе Вильнюса и его окрестностях, всё очень понравилось чистота, цветы, ухоженность, уют, тишина, позитив Вильнюса

  Особенно порадовала площадь Лукишке наконец то из унылой серой преобразовалась, в весёлое времяпровождение для деток, молодых семей и сеньор
  Благодарим от всей души, большое спасибо Мэрии за наш очаровательный Вильнюс.

  Prie SMS mero tik padidejo savu propagavimas, jeigu esi ne is savu rato, tai daryk ka nori. Oro tarsa mieste ir triuksmas tik dideja, o meras atsakingas uz tai bet jam nusispjauti

  Taigi sprendimas buvo nuimti zalias rodykles, taciau niekas konkreciai nepasake, kad Pradziai buvo izuliai ir ciniskai meluojama, kad atsieit, tai europos sajunga liepe/isake, kad cia reikia laikytis kazkokiu taisykliu, nors is tikro, Europos sajungai, tai visiskai nusispjaut, niekas nieko nepaaiskino, kodel reikia Vilniuje didint kamscius ir didinti oro tarsa, daugelis gyventoju, buvo pries zaliu rodykliu nuemima, taciau valstybes tarnautojai dirba pries gyventojus, o dirbti pries gyventojus yra anti valstybine veikla...
  Situacija tokia, kad kamsciai dideja ir tarsa dideja ir zmones isleidzia daugiau pinigu ant kuro.

  Kreipiausi į Savivaldybės administracija su Pareiškimu ir Prašymu (registruotas 2019-10-29) dėl VŠĮ Lazdynų pol.direktoriaus p. V.Matulo, dėl : - 1.Ignoravimo visu mano pateiktu Pareiškimu/skundu/ prašymu ir pakartotinai.. (nuo 2018- 05-17), kuriose prašiau pateikti (tame tarpe) svarbios informacijos (išsiaškinti) dėl savo sveikatos būklės, t.y. dėl labai rimtu diagnoziu (pavyz. buvo nuslepta, neinformavo apie diagnozė, kuri buvo/yra kriterijus į NDNT - 2013/2014 m.. Ir, ši diagnozė savaime nepraeina !) 2.Įgaliojimų viršijimo - raštas Nr.01-306, ir šis žeidžiantys mano asmenybė raštas įrodymas, kad aš nebuvau informuota apie diagnozė į NDNT Gavau Savivaldybės Atsakyma Nr.A 51- 113403/19 ir VŠĮ Lazd. pol.Atsakyma Nr.01- 403 (kopija persiųsta į Savivaldybė), iš kuriu paaiškėjo...kad, Savivaldybės administ. (konkrečiai p. R.Balčiūnienė) prisijungė ginti p. V.Matula ! Mano Pareiškima ir Prašyma (jau dabar.. kartu su Lazdynų pol.) Savivaldybė - proignoravo, ir dėl gyd. Rimantos Rožanskaitės - NIEKO ! KODĖL ? Todėl kad, p.V.Matulas yra Seimo nario sūnus ?!? Šis "imunitetas" leidžia V.Matului dirbti BE ATSAKOMYBĖS už savo personalą, tik todėl, kad nepaaiškėtu labai grubūs pažeidimai VŠĮ Lazdynų pol. - veikloje ? Aplomai (norečiau žinoti) - už KOKIUS NUOPELNUS p.V.Matulas tapo VŠĮ Lazdynų pol. direktoriumi ? (Karjeros - nėra.., nepaskelbta, .. kiek metu - direktorius ?.. Savivaldybė patvirtina (atrenka) - VŠĮ polikliniku vadovus). Paskaitykite mano Pareiškima/ Prašyma (2019-10-29) ir paskaitykite Savivaldybės ir Lazd. pol. (vėl - NIEKO) Atsakymus (!?!). Aš fiksuoju neįtikėtina, ciniška...biurokratini "solidoruma" ! (Kaip sakoma, be šansu... Tikrai ?) Dabar žinau (turiu TLK suvestine) kad, mano silpnos sveikatos būklės ir sumažėjusio darbingumo (nuo ~2009 m.) priežastys - YRA/BUVO, t.y. buvo/yra diagnozės...sveikatos istorijoje (neinformavo gydytojai, ne fiksavo ant pažymu) apie kurius VĖL (jau man prašant raštiškai) - TYLA ! Tai, jeigu iš gydytoju pusės viskas buvo atlikta gerai - KODĖL p. V.Matulas vengia pasiaškintis, pateikti geranoriškai visa informacija (atsakyti į klausimus), rodyti (bent minimalu) susirūpinima susidarusia kebli situacija man.. KODĖL V.Matulas priskyre sau teise - ne teikti man informacijos dėl rimtu diagnoziu, ypatingai dėl diagnozės, kuri yra kriterijus į NDNT (diagnozės koda - pateikiau 2019-10-29) ? Atvirksčiai - įšsiūntė rašta Nr.01-306 (iš išgaščio, po mano pakartotino Prašymo 2018-07-17 pateikti inform. dėl diagn. į NDNT) į kita poliklinika (į kuria persiregistravau), kad mane ir ten... neinformuotu...Bet pavėlavo, aš - sužinojau ! BET, TOKS direktoriaus V.Matulo elgesys (slepti informacija, išsisukinėti..) ir YRA įrodymas, kad aš nebuvau informuota..! KAM TAS NEAIŠKU ? (Ir, čia ne vienintelė diagnozė, dėl kuriu tai pat nepateikiama informacijos, arba iš dalies) Ir, taip elgiasi žmogus, kuris kiek viena menėsi (kiek metu ?) gauna solidu atlygi - samdomose pareigose ! Realiai gaunasi - gauti informacijos apie sveikata/ diagnozės iš VŠĮ vadovo - čia "prabanga" man...Dar daugiau - nesumalonės (nepanorės) direktorius pateikti informacijos...ir visos sekančios instancijos - teiks išvadas direktoriaus naudai ! (Mano atvėjis) Man pamiršti apie tuos diagnozės ?! Ir, KAS toliau...? Todėl, išnaudosiu dar viena galimybė - sužinoti TIESA apie savo sveikatą ("dėkoju" V.Matului ir R.Rožanskaitei, kad turiu papildoma "darba"...ir turiu rašyti viešai apie savo sveikata/diagnozės..!) - KREIPIOSI viešai, nės mano situacija komplikuojasi TUO (rašiau 2019-10-29), kad periode nuo 2015-11-05 iki 2019-03-12 mano šeimos gydytoja buvo Rimanta Rožanskaitė - lygiagrečiai Savivaldybės Sveikatos skyriaus vedėja..PASTABA: Mane labai stebina R.Balčiūnienės ir gyd.R.Rožanskaitės pozicijos - atsisakymas teikti man infor - ja. (Savivald. Sveikatos sk. vedėjai - VISKAS leidžiama..?!)...Paaiškėjo 2018 m. (gavau pagal prašyma TLK suvestine), kad gyd.R.Rožanskaitė 2016-02-23 diagnozavo man I67.8 (Kitos patikslintos cerebrovaskulinės (smegenų kraujagyslių) ligos)) - bet mane neinformavo ! Toliau, po menėsio (?!) 2016-03-24 gyd. R.Rožanskaitė diagnozavo man I67.3 (Progresuojanti kraujagyslinė leukoencefalopatija) - KAIP Jūms skamba pavadinimas ?! - bet mane neinformavo ! (Turiu to periodo kopijų/įšrašų savo sveikatos istor.) Šioje vietoje - pirmas nesusipratimas/ klausimas -: jeigu gydytojas NENORI informuoti pacienta apie diagnozė (jam - gaila, kad žinos...be to - reikės skirti gydyma (arba kitos priemonės..), jeigu informuoti..), t.y diagnozė - VISAI nefiksuojama ! O čia - fiksuoja, BET NEINFORMUOJA !?! Čia kas per "fokusas" ?! PASTABA : Tas pats buvo su diagnozė į NDNT 2013/2014 m.!!! (Čia Lazdynų pol. tokie.. "gydymo ypatumai " klęsti.., išrasta nauja "gydymo metodika"!? "dėka" kurios Lazdynų pol. pacientas paliekamas - likimo valiai !) Toliau, diag.I67.3 - fiksuoja GKK ant pažymos (mokamos) į d/b (tik kodas, bendrai su kitais..) - 2016-10-13, toliau gyd.R.Rožanskaitė 2018-01-16 fiksuoja ATGAL diag. I67.8 - neinformuoja...Toliau diag. I67.8 fiksuoja 2018- 01-25/ 2018-02-22 - neinformuoja ! Toliau, aš persiregistruoju pas kita šeimos gydytoja... Ir 2019- 03-15 gaunu siuntima pas kardiologa, kuriame (tame tarpe) figuruoja diag. I67.3 (?!?) KLAUSIMAI gyd. R.Rožanskaitei : - 1.Kokiu pagrindu Jus man diagnozavote - I67.8/I67.3 ? 2.Jūsų kompetencijoje diagnozuoti I67.3/I67.8 ? (Iš TLK suvestinės ir turimu pažymu.. NĖRA, kad I67.3/I67.8 fiksuotu neurologas ir atitinkamai - neinformavo) 3.KODĖL Jus mane neinformavote apie I67.8/I67.3 ? 4.Jus turejote nukreipti mane pas neurologa su diag.I67.8/I67.3 ? 5.Jus turėjote skirti gydyma (arba kitos priemonės..) dėl diag. I67.8/I67.3 ? KOKI vaista (kaip teigia direktorius V.Matulas) ir kada Jus man skirėtė ? (JOKIO vaisto man - neskirta ! Primenu - net neinformavo ! Ir, įrašo sveikatos istor. apie "vaista" - nėra !) 6.Kodėl keisdavote diag.I67.8 į I67.3 ir atgal per trumpa perioda ?Čia diagnozės, kurios lengvai pereina viena į kita ? 7.Diag.I67.8/I67.3 - savaime praeinančios ligos ? Arba pagydomos per ~ 1 menėsi ? 8.Koks gydymas (reabilitacija ir pan.) priklauso su diag.I67.8/I67.3 ? 9. Vaistai - kompensuojami ? 10.Diag.I67.3/I67.8 - kriterijus į NDNT ? 11.Kaip derasi (čia komplikacija viena - kitai ?) diag.I68.3/I67.8 su diag. į NDNT ir diag.D50 ? Kokios pasekmės ? KOKIOS PROGNOZĖS ? TOLIAU, KLAUSIMAI iš mano Pareiškimo į Lazdynų pol. 2019-09-23 (kopija turi Savivaldybe), kurius PROIGNORAVO direktotorius V.Matulas - 5.; 6.; ir 7 (-3- lap.). Aš negaliu gauti informacijos dėl diagnozės į NDNT iš Lazdynų pol. - 1, 5 metu ! (Ir Akreditav.t. padare viska, kad diag. į NDNT butu nuslėpta, neišnagrinejo iš esmės ir t.t... (dabar - painiava sveikatos istor.) ! KODĖL ?) Del diagnoziu I67.8/I67.3 - 4 menesiai...Tai KUR tada kreiptys, jeigu NIEKO nepadėda Akreditav.t. (po jos.., dabar visiškas chaosas !) !? Man informacija dėl visu diagnoziu suteiks - teismas ?!? Žodžiu p. V.Matulas (sveikas, turtingas, dirbantis..) - problemu dėl savo "veiklos" neturi ! O, aš bedarbė (dėl gydytoju kalties).. į teisma ?!? ((Aš žinau KAM - Jus (visi) mane stumetė į teisma, TAM kad, teismas galutinai atmestu mano Skundus dėl sveikatos nepriežiūros... - V.Matulo (dar kieno.. ?) NAUDAI !)) Todėl kreipiosi į Savivaldybės tarnautoja p.R. Balčiūnienė (parengė ir pasirašė atsakyma) - kuri tai pat (kaip ir direktorius V.Matulas) PROIGNORAVO mano Pareiškima/Prašyma (2019-10-29). Iš atsakymo matyti, kad p.R.Balčiūnienė glaudžiai bendradarbiavo su VŠĮ Lazdynų pol. direktoriumi..Todel, PUIKIAI suprato mano situacija, ir mano VISA sveikatos būsena (+ mano Pareiškimas..), t.y. žinojo KOKIE diagnozai buvo nuslėpti/ negydomi niekada !..Ir, jau kartu su Lazdynų pol.direktoriumi galvojo KAIP/KA atrašyti, kad NEATSAKYTI į mano kausimus ! Gavau du atsakymus - iš Savivaldybės ir Lazdynų pol..Man pateikta - ~ bendro pobūdžio informacija, NEATSAKYTA neįviena klausima dėl diagnoziu ! Kreipiosi į p.R.Balčiūnienė - Jus matetė iš Pareiškimo, dėl KOKIU diagnoziu / simptomu.. negaliu gauti - elementariausios informacijos ir paaiškinimu..- raštiškai (žodžiais man - jau nereikia ! Vėlu !) - ČIA "NIEKO TOKIO" DIAGNOZĖS / SIMPTOMAI ?!?.. (Mano prašymas buvo - ĮPAREIGOTI direktori V.Matula - atlikti savo tiesioginės funkcijas..)..Va taip,..man "padėjo" Savivaldybė! Dar daugiau, Savivaldybė savo atsakyme, t.y. tarnautoja R.Balčiūniene pasižymėjo tuo, kad matyti - labai stengiasi.. pagelbėti - direktoriui V.Matului ! : -1.Nors, čia smulkmėna, bet ji - parodomaja ! : - R.Balčiūnienė atsakymė pažymi, kad į visus mano Pareiškimus/ Skundus Lazdynų pol. atsakydavo - laiku (per nustatyta termina). ((Pastaba: Tokiu pačiu "argumentu" pasinaudojo ir Akreditav.t. (VASPVT), kai kreipiausi dėl diagnozės į NDND.. (?!) Ir, nuo Akredit.t. (matomai) "nusirašė" Balčiūnienė)) REIŠKĖS, pagal p. R.Balčiūnienės (Savivaldybės)/ VASPVT -: NESVARBU KĄ atrašo poliklinikos direktorius (atsako/ neatsako į klausimus.., tyčia klaidina.., netikri faktai.., nesutapimai su med. dokumentais, kurius turiu.. - ir visos šios manipuliacijos, tam kad nuslėpti tikraja informacija) ! Išvys, galejo buti parašyta (pagal Jūsų logika) - lia..lia..lia ! Taip ? SVARBU, kad LAIKU ! VAT ir VISKAS ! Apie KOKI toliau "nagrinejima" gali eiti kalba ??? (Toks, atsakyngu instanciju atsakymas reiškia - niekas NESIRUOŠIA nagrinėti Jusu Skunda!) 2.Kaip rašto TŪRINYS Nr.01-306 derasi su Sam įsakymų Nr.65 - 5.1 papunkčiu ? O svarbiausiai, KUR nors vienas sakinys apie perspėjima dėl mano sveikatos...? Šis raštas pasiekė "tiksla" - aš "išgelbėta" ?!? Kada šis raštas - išsiustas ? - Po 1 savaities nuo mano pakartotino Prašymo pasiaškintis dėl diagnozės į NDNT, ir po 1 metu, kai perėjau į kita centra (dėl vienos specializacijos, nes Lazdynų pol. pagalbos daug, daug.. metu - nebuvo, nesuteikė)... Ir, man persiregistravės į kita centra..- TIK TADA, po 1 METU...Lazdynų pol. direktorius V.Matulas ir "gydytoja" (A.Laurinavičienė) "SUSIRŪPINO" mano būsena/būkle... ir pagaliau išsiuntė (nepatingėjo) į kita poliklinika rašta (ištikruju čia paskvilis ant manes) ?!? - Čia, tokia R.Balčiūnienės - versija !? (Nes iki to, Lazdynų pol. direktorius vengė pasiaiškintis raštiškai, dėl šio rašto.) Kaip, Jūsų nuomonė šis raštas buvo "pasirūpinimas" mano būsėna, tuo tarpu kai, Jus rašydama man atsakyma, t.y. matydama - KOKIU daugmetiniu problemu aš turiu su sveikata, budama Lazdynų pol. pacientė.. ir kad >1, 5 metu po krupelė surinkinėju informacija apie savo silpnos sveikatos priežąstį.. (dėl KO daug metu - sumažėjės darbingumas ?), prie absoliutaus Lazdynų pol. direktoriaus V.Matulo (ir atsakingu instanciju) abėjingumo, nepageidavimo.., kad - tiesa paaiškėtu...Ir dabar, kai jau Jus kartu su direktoriumi V.Matulu - atmetetė (proignoravotė) mano Pareiškima..., kur dingo DABAR Jūsų "pasirūpinimas" mano būsėna/ sveikatą ? Jums DABAR, kai NETURIU JOKIOS informacijos dėl - diag, į NDNT; I67.3/I67.8; D50; galvos simptomas.. (rašiau 2019-10-29) "RŪPI" mano sveikatą/mano ateitys.., kai eilini kartą - atmetetė..? (Jūsų "darbams" - nėra pavadinimo !) 3.Ištrauka iš Jūsų atsakymo - " Paminėtina, kad Lazdynų pol.yra įdiegtas suagusiųjų savižudybių (?!?) prevencijos algoritmas, pagal kurį sveikatos priežiūros specialistai vertina pacientų emocinę būklę: nuotaika, pasitenkinimą gyvenimu, nusiskundimus, išsakomas neigiamas mintis ir pan." ((Aš privedu ši citata žmonėms (gal aš ne pirma, ne paskutinė.., kuri gavo toki "komentara",.. aš gavau šoka !) - informuoti, KOKIU priemoniu imasi Savivaldybės tarnautojai, kad apginti polikliniku direktorius)) Pimas pastebėjimas : - "emocinę būklę".. ir.. KAS ČIA TOKIO !? Negalima/ nesveika turėti/ reikšti - EMOCIJAS !?! KUR nors ant vieno med. dokumento "gyd."A.Laurinavičiene parašė/informavo man (-e) apie CNS ? KA ji ruošėsi man gydyti - "emocijas" ? O svarbiausiai, Raštas Nr. 01-306 (po 1 metu) išsiustas tai pat dėl "emociju"!? (Neitikinami Jusu "argumentai" !) KĄ TAS REIŠKIA PO FAKTO (iš SAVO patirties) - : Lazdynų pol. "specialistai " palieka žmogu (pacienta) - BE diagnoziu (tame tarpe BE diagnoziu į NDNT), ir kaip pasekmės - BE pagalbos, BE gydymo,.., BEdarbo... O po to, FIKSUOJA : - NUOTAIKA, PASITENKINIMĄ GYVENIMU, NUSISKUNDIMUS (tik tada fiksuoja ?), išsakomas NEIGIAMAS mintis ir pan.?!? Jūs noritė, stengiatės.. dar labiau pabloginti mano situacija - ir + dirbtinai ! (Ir, Jus.. - Savivaldybes ad ministracija ?!?) Tokiu būdu p.R. Balčiūnienė -: a) Jus skaitetė mano Skunda (pirmini) į Lazd. pol. (2018-06-27) (Šis Skundas buvo pagrindas DABAR (2019 pabaigoje !?) pateikti, mane klaidinanti "komentara"/ interpritacija (su Balčiūnienės pritarimu) kad, išteisinti V.Matula dėl rašto Nr.01-306 !) ?Jus žinote apie KĄ šis Skundas ? Jus skaitetė atsakyma į mano Skunda ? (Aš Jums pateiksiu..) ; b) Gaunasi KIEK VIENA Skunda į polikliniką lengvai galima traktuoti/ interprituoti, kaip - " išsakytas negatyvias ir pesimistinės mintis " (citata) ?!..ir.. atomatiškai siūliti -.. prevencija.. !?! Aš teisingai supratau ? (Bet, tas daugiau panasu į prieteksta - nenagrinėti/nepadėti.. Skundo pateikusio asmeniui !) Pažymėtina, man ši "būsėna" primėtama dirbtinai DABAR (kaip sakoma "is naujausio"), kai kreipiausi į Savivaldybė (iki to, tokio bredo - niekur..) O svarbiausiai KAS man tą "būsėna" primėta ? - "gydytoja" A.Laurinavičienė, kuri nediagnozavo kad negydyti net - neurastenijos ! Jai aplomai buvo gaila, kad žinosiu savo tikraja būsena.. ir kuri tai pat (kaip ir D.Mičiuniene) TYLĖJO apie diagnozė į NDND ! Kokia "diagnozė" ji man "priklijavo"? Jus žinote KOKIU šiurkštu pažeidimu ji padarė.., teikiant man "sveikatos priežiūra..", KOKIA žalą ji man padarė...? Aš perėjau dėl jos į kita centra ir TIK ten sužinojau apie SAVO diagnozės.., t.y. TIK sužinojau ! Toliau, Lazdynu pol. direktorius stabdo pasiaiškinima dėl "gyd." A.Laurinav./D.Mičiūnienės !.. Ir, A.Laurinavičienė toliau.. komentuoja mano "būsena" (apsiraminti negali, nės žino visus savo pažeidimus.., kaip ir direktorius), "klijuoja" nebutu simptomu/ būsėnu.. ((ta daro - ir savo, ir direktoriaus V.Matulo naudai, TIK kad nukreipti (kiek įmanoma) demėsi nuo diagn. į NDNT !)), kurie nepasitvirtina ! Turi būti peržiūrėtos VISOS pažymos A.Laurinavičienės pateiktos pacientams į NDNT ! (Mano tvirta nuomonė - A.Laurinavičienei turi būti panaikinta Licenzija) ; c) Po Jūsų atsakymo p. Rita "paaiškeja" neskaidri situacija, t.y. dibtinai sudaryta -: Tuo tarpu, kai aš nenuliedžiu rankas, ir ješkau galimybiu (kreipiausi į Savivaldybė..) rasti informacijos dėl rimtu diagnoziu.. (rašiau 2019-10-29), nes nėra diagnozės - nėra gydymo/ pagalbos..jau >1, 5 metų...Jus p.Rita vietoj to, kad padėti man...- ignoruojatė mano Pareiš./Prašyma ("nepamatetė" ką rašiau.., ką prašiau..) t.y. elgiatės lygiai tap pat, kaip ir Lazd.pol. direktorius..Ir, puikiai supratės mano situacija, sveikatos būklė, t.y. dėl KOKIU diagnoziu negaunu informac./gydymo.. Bet, sutinkatė (arba čia Jūsų buvo versija?) prisijungti prie direktoriaus V.Matulo ir A.Laurinav. ir..primesti (pasufleruoti) man -... "negatyvias ir pesimist." mintis (?!?) (Pagal Jusu logika VISI, kas turi negat. ir pesimist. minčiu - potencialus savižudžiai ! Taip ?) Jus (tryse) tikrai suvokiate KĄ darote../rašote ??? (Čia Jusu "svajonė"?)... Todėl, KREIPIOSI į A.Laurinavičiene : - Jus žinote/ žinojote mano diagnozės : - neurastenija ir diagn. į NDNT (+komplikacijos..), bet daignozuoti/ informuoti mane Jums buvo gaila.. (jau rašiau..), šios diagnozės man - negydytos ! Jus žinotė (ir aš žinau), kad minetos diagnozės - savaime nepraeina, nepadydomos, tik palaikyti (ir, čia - ilgas procesas...)) galima ir ne tik vaistu pagalba. - KLAUSIMAI A.Laurinavičienei : - 1. Jus žinote, kad JEIGU taip.. ir toliau - neurastenija ir diagn. į NDNT - NEBUS GYDYTI, man bus.. - LABAI BLOGAI ? 2.Kaip diagn.į NDNT "derasi" su diagn.I67.3/I67.8 ? Čia komplikacija ? KOKIOS PASEKMĖS/ PROGNOZĖ ? 3. Kaip diagn. į NDNT atsiliepia į galvos simptoma (rašiau Pareiškime 2019-10-29) ir/arba atvirkščiai ? KOKOIS PASEKMĖS/PROGNOZĖ ? 4.KAIP šios trys diagnozės veikia/ jungiasi viena į/su kita ? (Galvos simptoma - diagnozės/sutrikimo koda/pavadinimo - NĖŽINAU, nęs Lazdynu pol. administrac. - atsisako mane informuoti) 5. Man gręse pavojus gyvybei, dėl NIEKADA NEGYDYTU diagnoziu/ simptomu - : D50; diagn. į NDNT; I67.3/67.8 (apie šios daignozės sužinojau pati, iš TLK suvestines 2018 m.); galvos simptomas..ir galvos smegenu cista (įgimta); neurastenija (+komplikacijos/gretutinės) (Lazdynu pol. gydytojai į kurios kreipiausi, diagnozavo TIK - kai kurius komplikac./gretutin.)? 6. Jus matetė mano sveikatos istor. - diagn.į NDNT; I67.3/I67.8; D50... - ir tylejotė (nefiksavote), KODĖL ? O, KAIP AŠ JAUČIOSIU SU TOMIS DIAGNOZĖMIS...- KOKIA MANO "EMOCINE BUKLE/ NUOTAIKA...",... ??? Tokiu būdu, mano sveikatos būklę (visa) buvo žinoma VŠI Lazdynų pol. direktoriui/ administracijai nuo pat pradžiu (nuo 2018-05-17), kai kreipiausi...bet, direktorius V.Matulas pagalvojo...ir nusprendė - proignoruoti mano visus Pareiškimus/ Skundus, kad SAU netureti - nemalonumu !...Dar daugiau, žinodamas mano tikraja sveikatos būklę (pavaduotoja V.Bernotienė žinojo) nuo pat pradžiu.., t.y. ŽINOJO KOKIE TIKRĖJI PAVOJAI gresė mano būsėnai prie minėtu diagnoziu/ simptomu - nuo Lazdynu pol. administracijos NULIS reakcijos ! Bet, kad man dar labiau pakenkti (nu, o kaip man vertinti ?) - išsiunčia melaginga/ klaidinanti rašta - apie mano sveikata į kita įstaigą ! Instanciju (tame tarpe Savivaldybės) "išvados" - aš turiu kreiptis į Teisma (pasiaiškintis dėl 5 diagnoziu?!? gaunasi 4-5 bylos su 3 įstaigom..) KIEK - laiko..?Sveikatos ? Pinigu ? - NIEKAM NEIDOMU ! Ir, matomai per Teismus...aš ypatingai pagerinsiu - savo "EMOCINE BUKLE/ NUOTAIKA..." !!! Aš nesuprantu KIENO NAUDAI bus Sprendimai ? PASTABA : Pareiškiu VIEŠAI - : Aš žinau SAVO diagnozės/ būsena... Kol, dėl ju - nepasiaškinsiu/ neatstatysiu.. - į tos srytes gydytojus - nesikreipsiu (iš pat pradžiu, dar 2018 m. ta žymėjau Pareiš./Prašym.) ir nematau prasmės... Todėl, primesti man kita diagnozė/ būsena (kad nukreipti demėsi nuo diagn. į NDNT) - Jums (įstaigu vadovams/ gydytojams...) nepavyks ! O TUO, LABAI NORIMA, SIEKIAMA...! - Kaip, paaiškėjo ! Noriu pabrėžti, aš nesikreipiau į Savivaldybė - išspręsti VISU savo problemu su sveikatą...Aš kreipiausi, ideintifikuoti labai rimtu pažeidimu VŠĮ Lazdynų pol. (prie direktoriaus V.Matulo) teikiant man sveikatos priežiūros paslaugas (kas toki termina sugalvojo ?). Atkreipiu Jūsų demėsi - KREIPIAUSI į Savivaldybė PO 1, 5 METU VARGO (susirašynėjant..) su Lazdynų pol. direktoriumi/administ.! PASTABA: Kam tada Savivaldybė nuolat surenginėja Lazdynų.pol. pacientu anketavimus.., dėl paslaugu kokybės ir pan.? Dėl "paukščiuko"? Aš suprantu, mano klausimai - LABAI nepatogus ! Bet, KUO aš - kalta ? Aš dėl KUO kreipiosi, dėl "sugadintos prekės" ?... Todėl, jeigu įstaigos vadovas vengia/ignoruoja pacientu Pareišk./Praš. ir piktibiškai neatsako/ neinformuoja..., tegul ješko kito darbo - mažiau atsakyngo ! P.S. Aš negaliu persiregistruotis į kita poliklinika (visi specialistai), dėl -: 1. KUR garantija, kad VŠI Lazdynų pol. vadovui/administ. neateis noras (po...? metu) "pasirūpinti" mano sveikatą..ir išsiusti rašta.. paskvili ant manes ? 2. Kol negaliu išsiaiškinti dėl diagnoziu.. Nes, tada visai.. neįmanoma bus ! Dabar mano svekatos istorijoje, "dėka" VŠI Lazdynų pol. administrac./gydytojų - CHAOSAS ! KUR su tokia "istorija" persiregistruotis.... kitur ?

  Laba diena, jau trečia savaitė Dunojaus Liepkalnio g.sankirtoje nevežamos šiukšlės.Šiukšlių konteineris perpildytas.
  Noriu miestą matyti tvarkingą, ypač ten kur gyvenu.l

  Skaistis Mikulionis

  Sveiki, Žirmūnų g.34 antra savaitė neišvežami stiklų kalnai. "Džiuginate" vaikų darželį "puikiu" vaizdu. Skaistis

  1-286437.jpg

  Sveiki, noriu trumpai papasakoti mūsų istoriją. Trumpai, nes čia labai ilgas ir nuobodus dalykas, kuris nuo 2014 metų pajudėjo tik dabar. Mes gyvename Vilniuje, senas nuosavas namas, statytas 1911m. Visos komunikacijos tame tarpe vandens vamzdžiai yra jau tragiskos būklės. Kur tik nesikreipeme visur reikia palaukti, visur niekas nieko nežino, siuntineja nuo vieno kabineto į kitą.... Ir šiemet mums pasisekė. Mus eilinį kartą nukreipė pas savivaldybės specialistą, tai buvo VAIDA VORONECKIENĖ, kuri davė savo el.pastą bendravimui. Kitą dieną visą istoriją su dokumentais nusiunciau jai, galvodama atsakymo lauksiu na mažiausiai 7d.d. Bet, NE! Gavau jį tą pačią dieną... Čia prasidėjo mūsų bendravimas. Vaida nuoširdžiai įsigylino į klausimą ir "ledas jau pajudejo"... Dabar bent jau aišku ką daryti toliau.
  Mes nuo visos širdies nuo visų namo gyventojų norime padėkoti VAIDAI VORONECKIENEI! Va tokie žmonės turi dirbti mūsų Vilniaus Savivaldybėje. Ačiū!!!!!

  Chamizmas is Rasu seniniujos tesiasi pilnu tempu, apgailetinas vaizdas per Velines iejimas i Rasu kapines visiskai nieko nesimato, sumontuoti sviestuvai, taciau viskas atjungta, zmones visi svieciasi kelia telefonais, tai visiskas ciniskas tyciojimasis is Vilniaus miesto gyventoju ir Rasu kapiniu lankytoju... Nuotraukose sviesos tai arba zvakes arba fotoaparato blicas...

  1-272098.jpg 1-272098-996.jpg

  Situacija rasu seniunijoje tiesiog tragiska, elementarus dalykai nera daromi daugiau kaip 10 metu isluze bordiurai, isduze saligatviai, prie rasu kapiniu vakare eidamas namo labai lengvai gali issisukti koja... pastoviai kertami medziai, nauju niekur nesodinama, treniruokliu lauko taip pat nera daugiau kaip 5metai.Jokiu nauju objektu zmonems taip pat nera, jokiu naujoviu taip pat, laikas sustojes pries kokius 20 metu maziausiai... Seniune atsake paprastai: nera pinigu

  1-268470.jpg 1-268470-349.jpg

  Policinės valstybės apraiškos Vilniaus miesto savivaldybėje

  Dirbu barmene viename miesto bare. Stovėdama už baro patalpų viduje bei atlikdama pagal darbo sutartį tiesiogines savo darbo funkcijas, viešosios tvarkos vyr. specialisto Leono Šoto manymu aš kažkokiu būdu pažeidžiu viešąją tvarką, už kurios pažeidimą man kas dvidešimt minučių viena po kitos skiriamos nuobaudos: jei atsisakoma pateikti asmens dokumentą, laikant, kad pareigūno veiksmai neteisėti, iškviečiamas net policijos ekipažas, tam kad nustatyti asmenybę ir tariamai kaltą asmenį nubausti net 8 eurų bauda. Tiesa, tuo pačiu darbuotojai nubaudžiami ir už dokumento nepateikimą jau 40 eur bauda, tam kad išugdyti paklusnumą ir sudaryti galimybes pareigūnui neteisėtai tave nubausti.
  Nekaltumo prezumpcija šioje valstybinėje įstaigoje veikia išvirkščiai: nekaltas asmuo yra nubaudžiamas, ir po to jis turi įrodyti, kad yra nekaltas. Pasak vyr. specialisto Leono Šoto tiesioginio viršininko Fiodoro Politovo tai yra normalu ir toleruotina: atsakymas vienas „samdykitės advokatus ir įrodykite savo nekaltumą ir tuoj pat priduriama apie galimybę nesiginčyti ir greituoju būdu susimokėti pusę baudos“. Policinės sistemos mechanizmas veikia puikiai, jei neturi teisininko diplomo, turi samdytis advokatą, kurio už 48, - eur nenusamdysi, todėl jaunas žmogau turi tik vieną išeitį: nuryk kartėlį, susimokėk baudą ir bėk iš tokios „teisinės“ valstybės, kurios vardas Lietuva.
  Be advokato pagalbos ir teismo, savo tiesos neįrodysi, nes pasak Administracinių pažeidimų tyrimo skyriaus patarėjo Aivaro Rūkštelės sistema tokia: nesutikus su vyr inspektoriaus paskirta nuobauda, savivaldybėje paskiriamas posėdis AN bylai nagrinėti, o bylą nagrinėja ne kokia nors kvalifikuotų teisininkų sudaryta komisija, o kitas vyr. specialistas sėdintis tame pačiame arba gretimame kabinete ir vykdantis bendrąją viešosios tvarkos skyriaus politiką: baudžiam visus o jie tegul įrodo, kad nubaudėm nepagrįstai. IR TAIP GIMSTA „OBJEKTYVI“ TIESA, KURIAMA „TEISINĖ“ VALSTYBĖ. Pasidomėjus pas p. Aivarą Rūkštelę, kaip galima susipažinti su administracinių nusižengimų bylų medžiagomis, gaunu atsakymą, kad reikia susisiekti su nubaudusiu specialistu Leonu Šotu ir jis parodys. Susisiekus su Leonu Šotu sužinau, kad susipažinti negaliu, nes bylos medžiaga dar nesutvarkyta. Vienu žodžiu: pirma nubaudžia, po to galvos kaip „sutvarkyti“...
  Policinėje valstybėje visi turime tapti policininkais- toks policinės valstybės sėkmingo veikimo mechanizmas, nesvarbu kad jokiais įstatymais tavo tokia pareiga nereglamentuota: daryk ką liepia vyr. specialistas Leonas Šotas, nes jis nubaus. Ir tik jis sprendžia ar baus, kiek kartų, kaip ir už ką baus. Jei darbiniesi įmonėje barmenu ir nenori patekti analogišką situaciją, jau pirmo pokalbio metu paprašyk kad tau įmonė pateiktų visus leidimus ir licenzijas, aišku jeigu tik išmanai ką nors apie tai ir įvertink ar po tokio klausimo tavo kandidatūrą neišbrauks iš sąrašo, kitaip būsi nubaustas nors ir nesi įmonės vadovas, ir nors jokiame įstatyme nėra apibrėžta tavo, kaip barmeno atsakomybė už įmonės veiklą, nubaus ir viskas, nes esi policinės valstybės auka, nes tu esi šantažo įrankis viešosios tvarkos vyr. specialisto rankose: baudžiami nekalti įmonių darbuotojai, tam kad tokiu būdu šantažuojant įmones neva palaikyti viešąją tvarką, kurios reikia, tik valdininkams, kad susikurtų kuo daugiau darbo vietų.

  Pvz. Vidutinis savivaldybės darbuotojo darbo užmokestis 2045 eur t.y vyr. specialistas per valandą uždirba apie 12 eur. Jei savivaldybė išduotų įmonei leidimą lauko kavinei dviems staliukams, pajamų per mėnesį gautų 8 eur. Bet jie neišduodami. Vyr. specialistas Leonas Šotas su savo kolega Ramūnu Rupeika įmonės patikrinti per liepos mėnesį jau buvo atvykęs apie dvyliką kartų (kai kuriomis dienomis net po tris kartus per dieną), ir sugaišo apie 15 val., savivaldybės sąnaudos šių darbuotojų darbo užmokesčiui šiam momentui sudaro 12x15x2 = 360 eur., plius automobilio kuro sąnaudos, plius automobilio eksploatacija, plius dviejų policijos pareigūnų sąnaudos nusižengusiojo asmenybės tapatybės nustatymui. Kažkiek mąstantiems, tai tiesiog neadekvatu ir neprotinga.

  Pasak vyr. specialisto Leono Šoto, nepagrįstų baudų skyrimas nekaltiems įmonės darbuotojams čia tik labai švelni šantažo priemonė, jis turi dar vieną- efektyvesnę: baudų skyrimą įmonės klijentams sėdintiems prie lauko staliuko. Nors dar mūsų atveju nepanaudojo, galite neabejoti, tikrai nubaus, paaiškins kokią nors akivaizdžiausią nesamonę ir nubaus, nes jūs turėsite įrodyti, kad jis nubaudė neteisėtai, nes taip išvirkščiai savivaldybėje veikia asmens nekaltumo prezumpcija. Įdomu ar baus tik lietuvius ar ir užsieniečius. Koks gyvas ir gražus bus Vilnius, eisi gatve ir vis dairysies, kad koks specialistas už ką nors tavęs nenubaustų. Jau ir dabar Gedimino prospekte po 22 val. kavos nenusipirksi.
  Kad atsidaryti lauko kavinę reikalingas projektas, kadangi reikalavimai projektui labai sudėtingi ir vienodi tiek įrengiant du staliukus tiek dvidešimt, tai projekto parengimo kaštai vienodi abiem atvejais ir sudaro apie 600 eur. kas smulkiam verslui yra nepakeliama. Kadangi Vilniaus miesto savivaldybėje su matematika prasti reikalai, tai ir nesigauna skatinti smulkiojo verslo. O ką jau čia kalbėti apie racionalų biudžeto naudojimą. Čia nėra net tokių tikslų.
  Kas dar esate susidūrę su paminėtų pareigūnų piktnaudžiavimu prašau paskambinkite tel 8685 41871, nes ruošiu pareiškimą prokuratūrai. Dėkui.

  Viena blogiausiai dirbanciu Rasu seniunija, niekas nesikeicia Rasu seniunijoje jau daug metu, ar pries 10 metu, ar dabar vaizdas lygiai tas pats, kas pasikeite ? ABSOLIUCIAI NIEKO. Net normalios lauko aiksteles su treniruokliais negali irengti.
  Duobetos gatves saligatviai Rasu seniunijos vizitine kortele.
  Niekam nerekomenduoju

  1-248510.jpg 1-248510-793.jpg 1-248510-997.jpg

  Laba diena, Nežinau, ar Jūs prižiūrit viešąjį transportą, bet jei turit kažkokių galių - skaitykit:
  Suprantu, kad viskas remiasi į finansus, todėl dėl autobusų kondicinavimo tikrai nieko nediskutuosiu. Nes suprantu, kad 53 maršruto autobusų yra tikrai ne vienas ir ne dešimt ir ne dvidešimt. Tai juos visus naujais pakeisti - tikiu, kad kainuotų.
  Bet dabar noriu pakalbėti apie smirdukų klausimą, ne tik vasarą, bet ir žiemą. Kodėl Aš, turiu pirkti talonėlį už pilną kainą ir važiuoti su smirdukais šalia? Atidarau langą, bet kodėl nenusipelniau jokio komforto? Suprantu, kad ilgam 53 maršruto ar 1 g autobuse vairuotoja tikrai neis tikrinti keleivių kvapo, ir nešvarių rūbų skalbti....
  Tačiau jei čia turime didelę problemą, nesusitvarkome, tai mokykimės iš kitų šalių, mokykimės iš protingesnių už mus.
  Latvijoje veikia kažkokia sistema. Prieini prie vairuotojo. Pasakai. Jis sustabdo autobusą aštuonioms minutėms. Per tas aštuonias minutes atvažiuoja sanitarai - policininkai - užsideda gumines pirštines ir išlaipina tą varguolį. Ir tada po ne tokios jau ilgos pertraukos visi patenkinti keleiviai gali tęsti savo kelionę.
  O čia kaip kokiam pragare. Vienas nesimaudantis metus laiko ir purvinas įlipa, visi nosis užsidengia, langus pradaro, bet bijo tam varguoliui bent žodį pasakyti. Dar spėju tie varguoliai ir nagli yra. Kai kontrolė tikrino visus aš sakau, kad kai mano talonėlį patikrins, tegul patikrina ir to pono talonėlį. Kad matytumėt kaip kontrolė ir smirdžius ant manęs pradėjo rėkti. Kontrolė jo netikrina - nes iš tokių baudų neišsireikalauja. Bet bent jau išlaipintų tokį.
  Nežinau žinokit kaip ten reikalai, bet tikrai spręskit šį klausimą, jei vagiat pinigus ar neefektyviai naudojat, ar šiaip resursų neturit, nu tai ok, padarykit talonėlį ne 65 bet 70 centų, mokėsiu penkiais centais mielai daugiau jei tik turėsiu garantiją, kad autobusas neturės papildomų vemti verčiančių kvapų.
  O dabar žinokit, net talonėlio pirkti nesinori kai įlipu į tokį autobusą. Jeigu man privalu pirkti talonėlį ir apmokėti už kelionę kaip rašoma taisyklėse, tai gal tiems smirdžiams privalu būtų išsiskalbti rūbus, nusiprausti ir nusipirkti talonėlį? Ar jiems taisyklės negalioja? Kodėl vieni turi mokėti už talonėlius, o kiti nemoka ir dar dergiasi?

  Apie jaunimą kai kurį iš vis nėra ką kalbėti. Atvažiuoja iš Akmenės ar Gargždų, ir galvoja na kaip čia padarius įspūdį merginai. Pinigų neturi, kelnėse nieko įdomaus, tai neturi kuo sudominti merginos tai susigalvoja pramogą pavažiuoti autobusu ar trileibusu ir pradeda autobuse gerti smirdantį alų ir paišyti ant sėdynių. Nesubrendę jaunuoliai. Tai palinkėjimas tokiems: kai grįšite namo tai paspjaudykite sau ant fotelių ir galvą į sieną padaužykite. Gal varžtai pradės veikti geriau.

  Ir pabaigai vienas pagyrimas VVT. Šaunuoliai, kad autobusuose padarėte brangesnius talonėlius jei perki iš vairuotojo. Manau ateityje reikėtų padaryti 2 eurus. Ir skatinti, kad žmonės pasirūpintų bilietais patys ir netrukdytų vairuotojų. Nes kai 53 autobuse pilna žmonių, maršrutas ilgas, stotelių daug, ir pradeda lipti žmonės su stambiomis kupiūromis.... tai man tiesiog gaila vairuotojų, kurie priversti ne autobusą vairuoti bet žaisti spaudos kioską autobuse. Patikėkit, Vilniuje, piko metu, tikrai vairiuotojai ir taip turi ką veikti, ir šviesoforai, ir kiti vairuotojai su nudaužytais snukiais ir lenkia pavojingai, o dar ie paspirtukininkai išokantys į perėjas staigiai. (Blogybė ne tame, kad jie įvažiuoja sėdėdami ant dviračio ar stovėdami ant paspirtuko, bet didžiausia blogybė, kad jie staigiai įlekia į perėją), tai va kaip supratot, vairuotojas turi daug dėmesio, reikalų, troleibusistės dar turi žiūrėti ir laidų kontaktines linijas ir zonas, kad ūsai nenukristų.. Tai neapkraukime vairuotojų spaudos kiosko pardavėjų pareigomis. Branginkime talonėlius iki 2, 00 eurų o už surinktus didesnius pinigus įjunkime kondicionierius, ir išlaipinkime smirdukus.

  Juk kartais tiek nedaug reikia, tik kruopelės pasistengimo, trupinėlio proto ir šiek tiek finansų ten, kur jų labiau reikia. :)

  Va išsisakiau.