Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Atsiliepimai apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Prie SMS mero tik padidejo savu propagavimas, jeigu esi ne is savu rato, tai daryk ka nori. Oro tarsa mieste ir triuksmas tik dideja, o meras atsakingas uz tai bet jam nusispjauti
Taigi sprendimas buvo nuimti zalias rodykles, taciau niekas konkreciai nepasake, kad Pradziai buvo izuliai ir ciniskai meluojama, kad atsieit, tai europos sajunga liepe/isake, kad cia reikia laikytis kazkokiu taisykliu, nors is tikro, Europos sajungai, tai visiskai nusispjaut, niekas nieko nepaaiskino, kodel reikia Vilniuje didint kamscius ir didinti oro tarsa, daugelis gyventoju, buvo pries zaliu rodykliu nuemima, taciau valstybes tarnautojai dirba pries gyventojus, o dirbti pries gyventojus yra anti valstybine veikla...
Situacija tokia, kad kamsciai dideja ir tarsa dideja ir zmones isleidzia daugiau pinigu ant kuro.
Kreipiausi į Savivaldybės administracija su Pareiškimu ir Prašymu (registruotas 2019-10-29) dėl VŠĮ Lazdynų pol.direktoriaus p. V.Matulo, dėl : - 1.Ignoravimo visu mano pateiktu Pareiškimu/skundu/ prašymu ir pakartotinai.. (nuo 2018- 05-17), kuriose prašiau pateikti (tame tarpe) svarbios informacijos (išsiaškinti) dėl savo sveikatos būklės, t.y. dėl labai rimtu diagnoziu (pavyz. buvo nuslepta, neinformavo apie diagnozė, kuri buvo/yra kriterijus į NDNT - 2013/2014 m.. Ir, ši diagnozė savaime nepraeina !) 2.Įgaliojimų viršijimo - raštas Nr.01-306, ir šis žeidžiantys mano asmenybė raštas įrodymas, kad aš nebuvau informuota apie diagnozė į NDNT Gavau Savivaldybės Atsakyma Nr.A 51- 113403/19 ir VŠĮ Lazd. pol.Atsakyma Nr.01- 403 (kopija persiųsta į Savivaldybė), iš kuriu paaiškėjo...kad, Savivaldybės administ. (konkrečiai p. R.Balčiūnienė) prisijungė ginti p. V.Matula ! Mano Pareiškima ir Prašyma (jau dabar.. kartu su Lazdynų pol.) Savivaldybė - proignoravo, ir dėl gyd. Rimantos Rožanskaitės - NIEKO ! KODĖL ? Todėl kad, p.V.Matulas yra Seimo nario sūnus ?!? Šis "imunitetas" leidžia V.Matului dirbti BE ATSAKOMYBĖS už savo personalą, tik todėl, kad nepaaiškėtu labai grubūs pažeidimai VŠĮ Lazdynų pol. - veikloje ? Aplomai (norečiau žinoti) - už KOKIUS NUOPELNUS p.V.Matulas tapo VŠĮ Lazdynų pol. direktoriumi ? (Karjeros - nėra.., nepaskelbta, .. kiek metu - direktorius ?.. Savivaldybė patvirtina (atrenka) - VŠĮ polikliniku vadovus). Paskaitykite mano Pareiškima/ Prašyma (2019-10-29) ir paskaitykite Savivaldybės ir Lazd. pol. (vėl - NIEKO) Atsakymus (!?!). Aš fiksuoju neįtikėtina, ciniška...biurokratini "solidoruma" ! (Kaip sakoma, be šansu... Tikrai ?) Dabar žinau (turiu TLK suvestine) kad, mano silpnos sveikatos būklės ir sumažėjusio darbingumo (nuo ~2009 m.) priežastys - YRA/BUVO, t.y. buvo/yra diagnozės...sveikatos istorijoje (neinformavo gydytojai, ne fiksavo ant pažymu) apie kurius VĖL (jau man prašant raštiškai) - TYLA ! Tai, jeigu iš gydytoju pusės viskas buvo atlikta gerai - KODĖL p. V.Matulas vengia pasiaškintis, pateikti geranoriškai visa informacija (atsakyti į klausimus), rodyti (bent minimalu) susirūpinima susidarusia kebli situacija man.. KODĖL V.Matulas priskyre sau teise - ne teikti man informacijos dėl rimtu diagnoziu, ypatingai dėl diagnozės, kuri yra kriterijus į NDNT (diagnozės koda - pateikiau 2019-10-29) ? Atvirksčiai - įšsiūntė rašta Nr.01-306 (iš išgaščio, po mano pakartotino Prašymo 2018-07-17 pateikti inform. dėl diagn. į NDNT) į kita poliklinika (į kuria persiregistravau), kad mane ir ten... neinformuotu...Bet pavėlavo, aš - sužinojau ! BET, TOKS direktoriaus V.Matulo elgesys (slepti informacija, išsisukinėti..) ir YRA įrodymas, kad aš nebuvau informuota..! KAM TAS NEAIŠKU ? (Ir, čia ne vienintelė diagnozė, dėl kuriu tai pat nepateikiama informacijos, arba iš dalies) Ir, taip elgiasi žmogus, kuris kiek viena menėsi (kiek metu ?) gauna solidu atlygi - samdomose pareigose ! Realiai gaunasi - gauti informacijos apie sveikata/ diagnozės iš VŠĮ vadovo - čia "prabanga" man...Dar daugiau - nesumalonės (nepanorės) direktorius pateikti informacijos...ir visos sekančios instancijos - teiks išvadas direktoriaus naudai ! (Mano atvėjis) Man pamiršti apie tuos diagnozės ?! Ir, KAS toliau...? Todėl, išnaudosiu dar viena galimybė - sužinoti TIESA apie savo sveikatą ("dėkoju" V.Matului ir R.Rožanskaitei, kad turiu papildoma "darba"...ir turiu rašyti viešai apie savo sveikata/diagnozės..!) - KREIPIOSI viešai, nės mano situacija komplikuojasi TUO (rašiau 2019-10-29), kad periode nuo 2015-11-05 iki 2019-03-12 mano šeimos gydytoja buvo Rimanta Rožanskaitė - lygiagrečiai Savivaldybės Sveikatos skyriaus vedėja..PASTABA: Mane labai stebina R.Balčiūnienės ir gyd.R.Rožanskaitės pozicijos - atsisakymas teikti man infor - ja. (Savivald. Sveikatos sk. vedėjai - VISKAS leidžiama..?!)...Paaiškėjo 2018 m. (gavau pagal prašyma TLK suvestine), kad gyd.R.Rožanskaitė 2016-02-23 diagnozavo man I67.8 (Kitos patikslintos cerebrovaskulinės (smegenų kraujagyslių) ligos)) - bet mane neinformavo ! Toliau, po menėsio (?!) 2016-03-24 gyd. R.Rožanskaitė diagnozavo man I67.3 (Progresuojanti kraujagyslinė leukoencefalopatija) - KAIP Jūms skamba pavadinimas ?! - bet mane neinformavo ! (Turiu to periodo kopijų/įšrašų savo sveikatos istor.) Šioje vietoje - pirmas nesusipratimas/ klausimas -: jeigu gydytojas NENORI informuoti pacienta apie diagnozė (jam - gaila, kad žinos...be to - reikės skirti gydyma (arba kitos priemonės..), jeigu informuoti..), t.y diagnozė - VISAI nefiksuojama ! O čia - fiksuoja, BET NEINFORMUOJA !?! Čia kas per "fokusas" ?! PASTABA : Tas pats buvo su diagnozė į NDNT 2013/2014 m.!!! (Čia Lazdynų pol. tokie.. "gydymo ypatumai " klęsti.., išrasta nauja "gydymo metodika"!? "dėka" kurios Lazdynų pol. pacientas paliekamas - likimo valiai !) Toliau, diag.I67.3 - fiksuoja GKK ant pažymos (mokamos) į d/b (tik kodas, bendrai su kitais..) - 2016-10-13, toliau gyd.R.Rožanskaitė 2018-01-16 fiksuoja ATGAL diag. I67.8 - neinformuoja...Toliau diag. I67.8 fiksuoja 2018- 01-25/ 2018-02-22 - neinformuoja ! Toliau, aš persiregistruoju pas kita šeimos gydytoja... Ir 2019- 03-15 gaunu siuntima pas kardiologa, kuriame (tame tarpe) figuruoja diag. I67.3 (?!?) KLAUSIMAI gyd. R.Rožanskaitei : - 1.Kokiu pagrindu Jus man diagnozavote - I67.8/I67.3 ? 2.Jūsų kompetencijoje diagnozuoti I67.3/I67.8 ? (Iš TLK suvestinės ir turimu pažymu.. NĖRA, kad I67.3/I67.8 fiksuotu neurologas ir atitinkamai - neinformavo) 3.KODĖL Jus mane neinformavote apie I67.8/I67.3 ? 4.Jus turejote nukreipti mane pas neurologa su diag.I67.8/I67.3 ? 5.Jus turėjote skirti gydyma (arba kitos priemonės..) dėl diag. I67.8/I67.3 ? KOKI vaista (kaip teigia direktorius V.Matulas) ir kada Jus man skirėtė ? (JOKIO vaisto man - neskirta ! Primenu - net neinformavo ! Ir, įrašo sveikatos istor. apie "vaista" - nėra !) 6.Kodėl keisdavote diag.I67.8 į I67.3 ir atgal per trumpa perioda ?Čia diagnozės, kurios lengvai pereina viena į kita ? 7.Diag.I67.8/I67.3 - savaime praeinančios ligos ? Arba pagydomos per ~ 1 menėsi ? 8.Koks gydymas (reabilitacija ir pan.) priklauso su diag.I67.8/I67.3 ? 9. Vaistai - kompensuojami ? 10.Diag.I67.3/I67.8 - kriterijus į NDNT ? 11.Kaip derasi (čia komplikacija viena - kitai ?) diag.I68.3/I67.8 su diag. į NDNT ir diag.D50 ? Kokios pasekmės ? KOKIOS PROGNOZĖS ? TOLIAU, KLAUSIMAI iš mano Pareiškimo į Lazdynų pol. 2019-09-23 (kopija turi Savivaldybe), kurius PROIGNORAVO direktotorius V.Matulas - 5.; 6.; ir 7 (-3- lap.). Aš negaliu gauti informacijos dėl diagnozės į NDNT iš Lazdynų pol. - 1, 5 metu ! (Ir Akreditav.t. padare viska, kad diag. į NDNT butu nuslėpta, neišnagrinejo iš esmės ir t.t... (dabar - painiava sveikatos istor.) ! KODĖL ?) Del diagnoziu I67.8/I67.3 - 4 menesiai...Tai KUR tada kreiptys, jeigu NIEKO nepadėda Akreditav.t. (po jos.., dabar visiškas chaosas !) !? Man informacija dėl visu diagnoziu suteiks - teismas ?!? Žodžiu p. V.Matulas (sveikas, turtingas, dirbantis..) - problemu dėl savo "veiklos" neturi ! O, aš bedarbė (dėl gydytoju kalties).. į teisma ?!? ((Aš žinau KAM - Jus (visi) mane stumetė į teisma, TAM kad, teismas galutinai atmestu mano Skundus dėl sveikatos nepriežiūros... - V.Matulo (dar kieno.. ?) NAUDAI !)) Todėl kreipiosi į Savivaldybės tarnautoja p.R. Balčiūnienė (parengė ir pasirašė atsakyma) - kuri tai pat (kaip ir direktorius V.Matulas) PROIGNORAVO mano Pareiškima/Prašyma (2019-10-29). Iš atsakymo matyti, kad p.R.Balčiūnienė glaudžiai bendradarbiavo su VŠĮ Lazdynų pol. direktoriumi..Todel, PUIKIAI suprato mano situacija, ir mano VISA sveikatos būsena (+ mano Pareiškimas..), t.y. žinojo KOKIE diagnozai buvo nuslėpti/ negydomi niekada !..Ir, jau kartu su Lazdynų pol.direktoriumi galvojo KAIP/KA atrašyti, kad NEATSAKYTI į mano kausimus ! Gavau du atsakymus - iš Savivaldybės ir Lazdynų pol..Man pateikta - ~ bendro pobūdžio informacija, NEATSAKYTA neįviena klausima dėl diagnoziu ! Kreipiosi į p.R.Balčiūnienė - Jus matetė iš Pareiškimo, dėl KOKIU diagnoziu / simptomu.. negaliu gauti - elementariausios informacijos ir paaiškinimu..- raštiškai (žodžiais man - jau nereikia ! Vėlu !) - ČIA "NIEKO TOKIO" DIAGNOZĖS / SIMPTOMAI ?!?.. (Mano prašymas buvo - ĮPAREIGOTI direktori V.Matula - atlikti savo tiesioginės funkcijas..)..Va taip,..man "padėjo" Savivaldybė! Dar daugiau, Savivaldybė savo atsakyme, t.y. tarnautoja R.Balčiūniene pasižymėjo tuo, kad matyti - labai stengiasi.. pagelbėti - direktoriui V.Matului ! : -1.Nors, čia smulkmėna, bet ji - parodomaja ! : - R.Balčiūnienė atsakymė pažymi, kad į visus mano Pareiškimus/ Skundus Lazdynų pol. atsakydavo - laiku (per nustatyta termina). ((Pastaba: Tokiu pačiu "argumentu" pasinaudojo ir Akreditav.t. (VASPVT), kai kreipiausi dėl diagnozės į NDND.. (?!) Ir, nuo Akredit.t. (matomai) "nusirašė" Balčiūnienė)) REIŠKĖS, pagal p. R.Balčiūnienės (Savivaldybės)/ VASPVT -: NESVARBU KĄ atrašo poliklinikos direktorius (atsako/ neatsako į klausimus.., tyčia klaidina.., netikri faktai.., nesutapimai su med. dokumentais, kurius turiu.. - ir visos šios manipuliacijos, tam kad nuslėpti tikraja informacija) ! Išvys, galejo buti parašyta (pagal Jūsų logika) - lia..lia..lia ! Taip ? SVARBU, kad LAIKU ! VAT ir VISKAS ! Apie KOKI toliau "nagrinejima" gali eiti kalba ??? (Toks, atsakyngu instanciju atsakymas reiškia - niekas NESIRUOŠIA nagrinėti Jusu Skunda!) 2.Kaip rašto TŪRINYS Nr.01-306 derasi su Sam įsakymų Nr.65 - 5.1 papunkčiu ? O svarbiausiai, KUR nors vienas sakinys apie perspėjima dėl mano sveikatos...? Šis raštas pasiekė "tiksla" - aš "išgelbėta" ?!? Kada šis raštas - išsiustas ? - Po 1 savaities nuo mano pakartotino Prašymo pasiaškintis dėl diagnozės į NDNT, ir po 1 metu, kai perėjau į kita centra (dėl vienos specializacijos, nes Lazdynų pol. pagalbos daug, daug.. metu - nebuvo, nesuteikė)... Ir, man persiregistravės į kita centra..- TIK TADA, po 1 METU...Lazdynų pol. direktorius V.Matulas ir "gydytoja" (A.Laurinavičienė) "SUSIRŪPINO" mano būsena/būkle... ir pagaliau išsiuntė (nepatingėjo) į kita poliklinika rašta (ištikruju čia paskvilis ant manes) ?!? - Čia, tokia R.Balčiūnienės - versija !? (Nes iki to, Lazdynų pol. direktorius vengė pasiaiškintis raštiškai, dėl šio rašto.) Kaip, Jūsų nuomonė šis raštas buvo "pasirūpinimas" mano būsėna, tuo tarpu kai, Jus rašydama man atsakyma, t.y. matydama - KOKIU daugmetiniu problemu aš turiu su sveikata, budama Lazdynų pol. pacientė.. ir kad >1, 5 metu po krupelė surinkinėju informacija apie savo silpnos sveikatos priežąstį.. (dėl KO daug metu - sumažėjės darbingumas ?), prie absoliutaus Lazdynų pol. direktoriaus V.Matulo (ir atsakingu instanciju) abėjingumo, nepageidavimo.., kad - tiesa paaiškėtu...Ir dabar, kai jau Jus kartu su direktoriumi V.Matulu - atmetetė (proignoravotė) mano Pareiškima..., kur dingo DABAR Jūsų "pasirūpinimas" mano būsėna/ sveikatą ? Jums DABAR, kai NETURIU JOKIOS informacijos dėl - diag, į NDNT; I67.3/I67.8; D50; galvos simptomas.. (rašiau 2019-10-29) "RŪPI" mano sveikatą/mano ateitys.., kai eilini kartą - atmetetė..? (Jūsų "darbams" - nėra pavadinimo !) 3.Ištrauka iš Jūsų atsakymo - " Paminėtina, kad Lazdynų pol.yra įdiegtas suagusiųjų savižudybių (?!?) prevencijos algoritmas, pagal kurį sveikatos priežiūros specialistai vertina pacientų emocinę būklę: nuotaika, pasitenkinimą gyvenimu, nusiskundimus, išsakomas neigiamas mintis ir pan." ((Aš privedu ši citata žmonėms (gal aš ne pirma, ne paskutinė.., kuri gavo toki "komentara",.. aš gavau šoka !) - informuoti, KOKIU priemoniu imasi Savivaldybės tarnautojai, kad apginti polikliniku direktorius)) Pimas pastebėjimas : - "emocinę būklę".. ir.. KAS ČIA TOKIO !? Negalima/ nesveika turėti/ reikšti - EMOCIJAS !?! KUR nors ant vieno med. dokumento "gyd."A.Laurinavičiene parašė/informavo man (-e) apie CNS ? KA ji ruošėsi man gydyti - "emocijas" ? O svarbiausiai, Raštas Nr. 01-306 (po 1 metu) išsiustas tai pat dėl "emociju"!? (Neitikinami Jusu "argumentai" !) KĄ TAS REIŠKIA PO FAKTO (iš SAVO patirties) - : Lazdynų pol. "specialistai " palieka žmogu (pacienta) - BE diagnoziu (tame tarpe BE diagnoziu į NDNT), ir kaip pasekmės - BE pagalbos, BE gydymo,.., BEdarbo... O po to, FIKSUOJA : - NUOTAIKA, PASITENKINIMĄ GYVENIMU, NUSISKUNDIMUS (tik tada fiksuoja ?), išsakomas NEIGIAMAS mintis ir pan.?!? Jūs noritė, stengiatės.. dar labiau pabloginti mano situacija - ir + dirbtinai ! (Ir, Jus.. - Savivaldybes ad ministracija ?!?) Tokiu būdu p.R. Balčiūnienė -: a) Jus skaitetė mano Skunda (pirmini) į Lazd. pol. (2018-06-27) (Šis Skundas buvo pagrindas DABAR (2019 pabaigoje !?) pateikti, mane klaidinanti "komentara"/ interpritacija (su Balčiūnienės pritarimu) kad, išteisinti V.Matula dėl rašto Nr.01-306 !) ?Jus žinote apie KĄ šis Skundas ? Jus skaitetė atsakyma į mano Skunda ? (Aš Jums pateiksiu..) ; b) Gaunasi KIEK VIENA Skunda į polikliniką lengvai galima traktuoti/ interprituoti, kaip - " išsakytas negatyvias ir pesimistinės mintis " (citata) ?!..ir.. atomatiškai siūliti -.. prevencija.. !?! Aš teisingai supratau ? (Bet, tas daugiau panasu į prieteksta - nenagrinėti/nepadėti.. Skundo pateikusio asmeniui !) Pažymėtina, man ši "būsėna" primėtama dirbtinai DABAR (kaip sakoma "is naujausio"), kai kreipiausi į Savivaldybė (iki to, tokio bredo - niekur..) O svarbiausiai KAS man tą "būsėna" primėta ? - "gydytoja" A.Laurinavičienė, kuri nediagnozavo kad negydyti net - neurastenijos ! Jai aplomai buvo gaila, kad žinosiu savo tikraja būsena.. ir kuri tai pat (kaip ir D.Mičiuniene) TYLĖJO apie diagnozė į NDND ! Kokia "diagnozė" ji man "priklijavo"? Jus žinote KOKIU šiurkštu pažeidimu ji padarė.., teikiant man "sveikatos priežiūra..", KOKIA žalą ji man padarė...? Aš perėjau dėl jos į kita centra ir TIK ten sužinojau apie SAVO diagnozės.., t.y. TIK sužinojau ! Toliau, Lazdynu pol. direktorius stabdo pasiaiškinima dėl "gyd." A.Laurinav./D.Mičiūnienės !.. Ir, A.Laurinavičienė toliau.. komentuoja mano "būsena" (apsiraminti negali, nės žino visus savo pažeidimus.., kaip ir direktorius), "klijuoja" nebutu simptomu/ būsėnu.. ((ta daro - ir savo, ir direktoriaus V.Matulo naudai, TIK kad nukreipti (kiek įmanoma) demėsi nuo diagn. į NDNT !)), kurie nepasitvirtina ! Turi būti peržiūrėtos VISOS pažymos A.Laurinavičienės pateiktos pacientams į NDNT ! (Mano tvirta nuomonė - A.Laurinavičienei turi būti panaikinta Licenzija) ; c) Po Jūsų atsakymo p. Rita "paaiškeja" neskaidri situacija, t.y. dibtinai sudaryta -: Tuo tarpu, kai aš nenuliedžiu rankas, ir ješkau galimybiu (kreipiausi į Savivaldybė..) rasti informacijos dėl rimtu diagnoziu.. (rašiau 2019-10-29), nes nėra diagnozės - nėra gydymo/ pagalbos..jau >1, 5 metų...Jus p.Rita vietoj to, kad padėti man...- ignoruojatė mano Pareiš./Prašyma ("nepamatetė" ką rašiau.., ką prašiau..) t.y. elgiatės lygiai tap pat, kaip ir Lazd.pol. direktorius..Ir, puikiai supratės mano situacija, sveikatos būklė, t.y. dėl KOKIU diagnoziu negaunu informac./gydymo.. Bet, sutinkatė (arba čia Jūsų buvo versija?) prisijungti prie direktoriaus V.Matulo ir A.Laurinav. ir..primesti (pasufleruoti) man -... "negatyvias ir pesimist." mintis (?!?) (Pagal Jusu logika VISI, kas turi negat. ir pesimist. minčiu - potencialus savižudžiai ! Taip ?) Jus (tryse) tikrai suvokiate KĄ darote../rašote ??? (Čia Jusu "svajonė"?)... Todėl, KREIPIOSI į A.Laurinavičiene : - Jus žinote/ žinojote mano diagnozės : - neurastenija ir diagn. į NDNT (+komplikacijos..), bet daignozuoti/ informuoti mane Jums buvo gaila.. (jau rašiau..), šios diagnozės man - negydytos ! Jus žinotė (ir aš žinau), kad minetos diagnozės - savaime nepraeina, nepadydomos, tik palaikyti (ir, čia - ilgas procesas...)) galima ir ne tik vaistu pagalba. - KLAUSIMAI A.Laurinavičienei : - 1. Jus žinote, kad JEIGU taip.. ir toliau - neurastenija ir diagn. į NDNT - NEBUS GYDYTI, man bus.. - LABAI BLOGAI ? 2.Kaip diagn.į NDNT "derasi" su diagn.I67.3/I67.8 ? Čia komplikacija ? KOKIOS PASEKMĖS/ PROGNOZĖ ? 3. Kaip diagn. į NDNT atsiliepia į galvos simptoma (rašiau Pareiškime 2019-10-29) ir/arba atvirkščiai ? KOKOIS PASEKMĖS/PROGNOZĖ ? 4.KAIP šios trys diagnozės veikia/ jungiasi viena į/su kita ? (Galvos simptoma - diagnozės/sutrikimo koda/pavadinimo - NĖŽINAU, nęs Lazdynu pol. administrac. - atsisako mane informuoti) 5. Man gręse pavojus gyvybei, dėl NIEKADA NEGYDYTU diagnoziu/ simptomu - : D50; diagn. į NDNT; I67.3/67.8 (apie šios daignozės sužinojau pati, iš TLK suvestines 2018 m.); galvos simptomas..ir galvos smegenu cista (įgimta); neurastenija (+komplikacijos/gretutinės) (Lazdynu pol. gydytojai į kurios kreipiausi, diagnozavo TIK - kai kurius komplikac./gretutin.)? 6. Jus matetė mano sveikatos istor. - diagn.į NDNT; I67.3/I67.8; D50... - ir tylejotė (nefiksavote), KODĖL ? O, KAIP AŠ JAUČIOSIU SU TOMIS DIAGNOZĖMIS...- KOKIA MANO "EMOCINE BUKLE/ NUOTAIKA...",... ??? Tokiu būdu, mano sveikatos būklę (visa) buvo žinoma VŠI Lazdynų pol. direktoriui/ administracijai nuo pat pradžiu (nuo 2018-05-17), kai kreipiausi...bet, direktorius V.Matulas pagalvojo...ir nusprendė - proignoruoti mano visus Pareiškimus/ Skundus, kad SAU netureti - nemalonumu !...Dar daugiau, žinodamas mano tikraja sveikatos būklę (pavaduotoja V.Bernotienė žinojo) nuo pat pradžiu.., t.y. ŽINOJO KOKIE TIKRĖJI PAVOJAI gresė mano būsėnai prie minėtu diagnoziu/ simptomu - nuo Lazdynu pol. administracijos NULIS reakcijos ! Bet, kad man dar labiau pakenkti (nu, o kaip man vertinti ?) - išsiunčia melaginga/ klaidinanti rašta - apie mano sveikata į kita įstaigą ! Instanciju (tame tarpe Savivaldybės) "išvados" - aš turiu kreiptis į Teisma (pasiaiškintis dėl 5 diagnoziu?!? gaunasi 4-5 bylos su 3 įstaigom..) KIEK - laiko..?Sveikatos ? Pinigu ? - NIEKAM NEIDOMU ! Ir, matomai per Teismus...aš ypatingai pagerinsiu - savo "EMOCINE BUKLE/ NUOTAIKA..." !!! Aš nesuprantu KIENO NAUDAI bus Sprendimai ? PASTABA : Pareiškiu VIEŠAI - : Aš žinau SAVO diagnozės/ būsena... Kol, dėl ju - nepasiaškinsiu/ neatstatysiu.. - į tos srytes gydytojus - nesikreipsiu (iš pat pradžiu, dar 2018 m. ta žymėjau Pareiš./Prašym.) ir nematau prasmės... Todėl, primesti man kita diagnozė/ būsena (kad nukreipti demėsi nuo diagn. į NDNT) - Jums (įstaigu vadovams/ gydytojams...) nepavyks ! O TUO, LABAI NORIMA, SIEKIAMA...! - Kaip, paaiškėjo ! Noriu pabrėžti, aš nesikreipiau į Savivaldybė - išspręsti VISU savo problemu su sveikatą...Aš kreipiausi, ideintifikuoti labai rimtu pažeidimu VŠĮ Lazdynų pol. (prie direktoriaus V.Matulo) teikiant man sveikatos priežiūros paslaugas (kas toki termina sugalvojo ?). Atkreipiu Jūsų demėsi - KREIPIAUSI į Savivaldybė PO 1, 5 METU VARGO (susirašynėjant..) su Lazdynų pol. direktoriumi/administ.! PASTABA: Kam tada Savivaldybė nuolat surenginėja Lazdynų.pol. pacientu anketavimus.., dėl paslaugu kokybės ir pan.? Dėl "paukščiuko"? Aš suprantu, mano klausimai - LABAI nepatogus ! Bet, KUO aš - kalta ? Aš dėl KUO kreipiosi, dėl "sugadintos prekės" ?... Todėl, jeigu įstaigos vadovas vengia/ignoruoja pacientu Pareišk./Praš. ir piktibiškai neatsako/ neinformuoja..., tegul ješko kito darbo - mažiau atsakyngo ! P.S. Aš negaliu persiregistruotis į kita poliklinika (visi specialistai), dėl -: 1. KUR garantija, kad VŠI Lazdynų pol. vadovui/administ. neateis noras (po...? metu) "pasirūpinti" mano sveikatą..ir išsiusti rašta.. paskvili ant manes ? 2. Kol negaliu išsiaiškinti dėl diagnoziu.. Nes, tada visai.. neįmanoma bus ! Dabar mano svekatos istorijoje, "dėka" VŠI Lazdynų pol. administrac./gydytojų - CHAOSAS ! KUR su tokia "istorija" persiregistruotis.... kitur ?
Laba diena, jau trečia savaitė Dunojaus Liepkalnio g.sankirtoje nevežamos šiukšlės.Šiukšlių konteineris perpildytas.
Noriu miestą matyti tvarkingą, ypač ten kur gyvenu.l
Skaistis Mikulionis
2020-01-06 08:52:06 IP 2i250alh
Sveiki, Žirmūnų g.34 antra savaitė neišvežami stiklų kalnai. "Džiuginate" vaikų darželį "puikiu" vaizdu. Skaistis
Sveiki, noriu trumpai papasakoti mūsų istoriją. Trumpai, nes čia labai ilgas ir nuobodus dalykas, kuris nuo 2014 metų pajudėjo tik dabar. Mes gyvename Vilniuje, senas nuosavas namas, statytas 1911m. Visos komunikacijos tame tarpe vandens vamzdžiai yra jau tragiskos būklės. Kur tik nesikreipeme visur reikia palaukti, visur niekas nieko nežino, siuntineja nuo vieno kabineto į kitą.... Ir šiemet mums pasisekė. Mus eilinį kartą nukreipė pas savivaldybės specialistą, tai buvo VAIDA VORONECKIENĖ, kuri davė savo el.pastą bendravimui. Kitą dieną visą istoriją su dokumentais nusiunciau jai, galvodama atsakymo lauksiu na mažiausiai 7d.d. Bet, NE! Gavau jį tą pačią dieną... Čia prasidėjo mūsų bendravimas. Vaida nuoširdžiai įsigylino į klausimą ir "ledas jau pajudejo"... Dabar bent jau aišku ką daryti toliau.
Mes nuo visos širdies nuo visų namo gyventojų norime padėkoti VAIDAI VORONECKIENEI! Va tokie žmonės turi dirbti mūsų Vilniaus Savivaldybėje. Ačiū!!!!!
Chamizmas is Rasu seniniujos tesiasi pilnu tempu, apgailetinas vaizdas per Velines iejimas i Rasu kapines visiskai nieko nesimato, sumontuoti sviestuvai, taciau viskas atjungta, zmones visi svieciasi kelia telefonais, tai visiskas ciniskas tyciojimasis is Vilniaus miesto gyventoju ir Rasu kapiniu lankytoju... Nuotraukose sviesos tai arba zvakes arba fotoaparato blicas...
Situacija rasu seniunijoje tiesiog tragiska, elementarus dalykai nera daromi daugiau kaip 10 metu isluze bordiurai, isduze saligatviai, prie rasu kapiniu vakare eidamas namo labai lengvai gali issisukti koja... pastoviai kertami medziai, nauju niekur nesodinama, treniruokliu lauko taip pat nera daugiau kaip 5metai.Jokiu nauju objektu zmonems taip pat nera, jokiu naujoviu taip pat, laikas sustojes pries kokius 20 metu maziausiai... Seniune atsake paprastai: nera pinigu
Policinės valstybės apraiškos Vilniaus miesto savivaldybėje

Dirbu barmene viename miesto bare. Stovėdama už baro patalpų viduje bei atlikdama pagal darbo sutartį tiesiogines savo darbo funkcijas, viešosios tvarkos vyr. specialisto Leono Šoto manymu aš kažkokiu būdu pažeidžiu viešąją tvarką, už kurios pažeidimą man kas dvidešimt minučių viena po kitos skiriamos nuobaudos: jei atsisakoma pateikti asmens dokumentą, laikant, kad pareigūno veiksmai neteisėti, iškviečiamas net policijos ekipažas, tam kad nustatyti asmenybę ir tariamai kaltą asmenį nubausti net 8 eurų bauda. Tiesa, tuo pačiu darbuotojai nubaudžiami ir už dokumento nepateikimą jau 40 eur bauda, tam kad išugdyti paklusnumą ir sudaryti galimybes pareigūnui neteisėtai tave nubausti.
Nekaltumo prezumpcija šioje valstybinėje įstaigoje veikia išvirkščiai: nekaltas asmuo yra nubaudžiamas, ir po to jis turi įrodyti, kad yra nekaltas. Pasak vyr. specialisto Leono Šoto tiesioginio viršininko Fiodoro Politovo tai yra normalu ir toleruotina: atsakymas vienas „samdykitės advokatus ir įrodykite savo nekaltumą ir tuoj pat priduriama apie galimybę nesiginčyti ir greituoju būdu susimokėti pusę baudos“. Policinės sistemos mechanizmas veikia puikiai, jei neturi teisininko diplomo, turi samdytis advokatą, kurio už 48, - eur nenusamdysi, todėl jaunas žmogau turi tik vieną išeitį: nuryk kartėlį, susimokėk baudą ir bėk iš tokios „teisinės“ valstybės, kurios vardas Lietuva.
Be advokato pagalbos ir teismo, savo tiesos neįrodysi, nes pasak Administracinių pažeidimų tyrimo skyriaus patarėjo Aivaro Rūkštelės sistema tokia: nesutikus su vyr inspektoriaus paskirta nuobauda, savivaldybėje paskiriamas posėdis AN bylai nagrinėti, o bylą nagrinėja ne kokia nors kvalifikuotų teisininkų sudaryta komisija, o kitas vyr. specialistas sėdintis tame pačiame arba gretimame kabinete ir vykdantis bendrąją viešosios tvarkos skyriaus politiką: baudžiam visus o jie tegul įrodo, kad nubaudėm nepagrįstai. IR TAIP GIMSTA „OBJEKTYVI“ TIESA, KURIAMA „TEISINĖ“ VALSTYBĖ. Pasidomėjus pas p. Aivarą Rūkštelę, kaip galima susipažinti su administracinių nusižengimų bylų medžiagomis, gaunu atsakymą, kad reikia susisiekti su nubaudusiu specialistu Leonu Šotu ir jis parodys. Susisiekus su Leonu Šotu sužinau, kad susipažinti negaliu, nes bylos medžiaga dar nesutvarkyta. Vienu žodžiu: pirma nubaudžia, po to galvos kaip „sutvarkyti“...
Policinėje valstybėje visi turime tapti policininkais- toks policinės valstybės sėkmingo veikimo mechanizmas, nesvarbu kad jokiais įstatymais tavo tokia pareiga nereglamentuota: daryk ką liepia vyr. specialistas Leonas Šotas, nes jis nubaus. Ir tik jis sprendžia ar baus, kiek kartų, kaip ir už ką baus. Jei darbiniesi įmonėje barmenu ir nenori patekti analogišką situaciją, jau pirmo pokalbio metu paprašyk kad tau įmonė pateiktų visus leidimus ir licenzijas, aišku jeigu tik išmanai ką nors apie tai ir įvertink ar po tokio klausimo tavo kandidatūrą neišbrauks iš sąrašo, kitaip būsi nubaustas nors ir nesi įmonės vadovas, ir nors jokiame įstatyme nėra apibrėžta tavo, kaip barmeno atsakomybė už įmonės veiklą, nubaus ir viskas, nes esi policinės valstybės auka, nes tu esi šantažo įrankis viešosios tvarkos vyr. specialisto rankose: baudžiami nekalti įmonių darbuotojai, tam kad tokiu būdu šantažuojant įmones neva palaikyti viešąją tvarką, kurios reikia, tik valdininkams, kad susikurtų kuo daugiau darbo vietų.

Pvz. Vidutinis savivaldybės darbuotojo darbo užmokestis 2045 eur t.y vyr. specialistas per valandą uždirba apie 12 eur. Jei savivaldybė išduotų įmonei leidimą lauko kavinei dviems staliukams, pajamų per mėnesį gautų 8 eur. Bet jie neišduodami. Vyr. specialistas Leonas Šotas su savo kolega Ramūnu Rupeika įmonės patikrinti per liepos mėnesį jau buvo atvykęs apie dvyliką kartų (kai kuriomis dienomis net po tris kartus per dieną), ir sugaišo apie 15 val., savivaldybės sąnaudos šių darbuotojų darbo užmokesčiui šiam momentui sudaro 12x15x2 = 360 eur., plius automobilio kuro sąnaudos, plius automobilio eksploatacija, plius dviejų policijos pareigūnų sąnaudos nusižengusiojo asmenybės tapatybės nustatymui. Kažkiek mąstantiems, tai tiesiog neadekvatu ir neprotinga.

Pasak vyr. specialisto Leono Šoto, nepagrįstų baudų skyrimas nekaltiems įmonės darbuotojams čia tik labai švelni šantažo priemonė, jis turi dar vieną- efektyvesnę: baudų skyrimą įmonės klijentams sėdintiems prie lauko staliuko. Nors dar mūsų atveju nepanaudojo, galite neabejoti, tikrai nubaus, paaiškins kokią nors akivaizdžiausią nesamonę ir nubaus, nes jūs turėsite įrodyti, kad jis nubaudė neteisėtai, nes taip išvirkščiai savivaldybėje veikia asmens nekaltumo prezumpcija. Įdomu ar baus tik lietuvius ar ir užsieniečius. Koks gyvas ir gražus bus Vilnius, eisi gatve ir vis dairysies, kad koks specialistas už ką nors tavęs nenubaustų. Jau ir dabar Gedimino prospekte po 22 val. kavos nenusipirksi.
Kad atsidaryti lauko kavinę reikalingas projektas, kadangi reikalavimai projektui labai sudėtingi ir vienodi tiek įrengiant du staliukus tiek dvidešimt, tai projekto parengimo kaštai vienodi abiem atvejais ir sudaro apie 600 eur. kas smulkiam verslui yra nepakeliama. Kadangi Vilniaus miesto savivaldybėje su matematika prasti reikalai, tai ir nesigauna skatinti smulkiojo verslo. O ką jau čia kalbėti apie racionalų biudžeto naudojimą. Čia nėra net tokių tikslų.
Kas dar esate susidūrę su paminėtų pareigūnų piktnaudžiavimu prašau paskambinkite tel 8685 41871, nes ruošiu pareiškimą prokuratūrai. Dėkui.
Viena blogiausiai dirbanciu Rasu seniunija, niekas nesikeicia Rasu seniunijoje jau daug metu, ar pries 10 metu, ar dabar vaizdas lygiai tas pats, kas pasikeite ? ABSOLIUCIAI NIEKO. Net normalios lauko aiksteles su treniruokliais negali irengti.
Duobetos gatves saligatviai Rasu seniunijos vizitine kortele.
Niekam nerekomenduoju
Laba diena, Nežinau, ar Jūs prižiūrit viešąjį transportą, bet jei turit kažkokių galių - skaitykit:
Suprantu, kad viskas remiasi į finansus, todėl dėl autobusų kondicinavimo tikrai nieko nediskutuosiu. Nes suprantu, kad 53 maršruto autobusų yra tikrai ne vienas ir ne dešimt ir ne dvidešimt. Tai juos visus naujais pakeisti - tikiu, kad kainuotų.
Bet dabar noriu pakalbėti apie smirdukų klausimą, ne tik vasarą, bet ir žiemą. Kodėl Aš, turiu pirkti talonėlį už pilną kainą ir važiuoti su smirdukais šalia? Atidarau langą, bet kodėl nenusipelniau jokio komforto? Suprantu, kad ilgam 53 maršruto ar 1 g autobuse vairuotoja tikrai neis tikrinti keleivių kvapo, ir nešvarių rūbų skalbti....
Tačiau jei čia turime didelę problemą, nesusitvarkome, tai mokykimės iš kitų šalių, mokykimės iš protingesnių už mus.
Latvijoje veikia kažkokia sistema. Prieini prie vairuotojo. Pasakai. Jis sustabdo autobusą aštuonioms minutėms. Per tas aštuonias minutes atvažiuoja sanitarai - policininkai - užsideda gumines pirštines ir išlaipina tą varguolį. Ir tada po ne tokios jau ilgos pertraukos visi patenkinti keleiviai gali tęsti savo kelionę.
O čia kaip kokiam pragare. Vienas nesimaudantis metus laiko ir purvinas įlipa, visi nosis užsidengia, langus pradaro, bet bijo tam varguoliui bent žodį pasakyti. Dar spėju tie varguoliai ir nagli yra. Kai kontrolė tikrino visus aš sakau, kad kai mano talonėlį patikrins, tegul patikrina ir to pono talonėlį. Kad matytumėt kaip kontrolė ir smirdžius ant manęs pradėjo rėkti. Kontrolė jo netikrina - nes iš tokių baudų neišsireikalauja. Bet bent jau išlaipintų tokį.
Nežinau žinokit kaip ten reikalai, bet tikrai spręskit šį klausimą, jei vagiat pinigus ar neefektyviai naudojat, ar šiaip resursų neturit, nu tai ok, padarykit talonėlį ne 65 bet 70 centų, mokėsiu penkiais centais mielai daugiau jei tik turėsiu garantiją, kad autobusas neturės papildomų vemti verčiančių kvapų.
O dabar žinokit, net talonėlio pirkti nesinori kai įlipu į tokį autobusą. Jeigu man privalu pirkti talonėlį ir apmokėti už kelionę kaip rašoma taisyklėse, tai gal tiems smirdžiams privalu būtų išsiskalbti rūbus, nusiprausti ir nusipirkti talonėlį? Ar jiems taisyklės negalioja? Kodėl vieni turi mokėti už talonėlius, o kiti nemoka ir dar dergiasi?

Apie jaunimą kai kurį iš vis nėra ką kalbėti. Atvažiuoja iš Akmenės ar Gargždų, ir galvoja na kaip čia padarius įspūdį merginai. Pinigų neturi, kelnėse nieko įdomaus, tai neturi kuo sudominti merginos tai susigalvoja pramogą pavažiuoti autobusu ar trileibusu ir pradeda autobuse gerti smirdantį alų ir paišyti ant sėdynių. Nesubrendę jaunuoliai. Tai palinkėjimas tokiems: kai grįšite namo tai paspjaudykite sau ant fotelių ir galvą į sieną padaužykite. Gal varžtai pradės veikti geriau.

Ir pabaigai vienas pagyrimas VVT. Šaunuoliai, kad autobusuose padarėte brangesnius talonėlius jei perki iš vairuotojo. Manau ateityje reikėtų padaryti 2 eurus. Ir skatinti, kad žmonės pasirūpintų bilietais patys ir netrukdytų vairuotojų. Nes kai 53 autobuse pilna žmonių, maršrutas ilgas, stotelių daug, ir pradeda lipti žmonės su stambiomis kupiūromis.... tai man tiesiog gaila vairuotojų, kurie priversti ne autobusą vairuoti bet žaisti spaudos kioską autobuse. Patikėkit, Vilniuje, piko metu, tikrai vairiuotojai ir taip turi ką veikti, ir šviesoforai, ir kiti vairuotojai su nudaužytais snukiais ir lenkia pavojingai, o dar ie paspirtukininkai išokantys į perėjas staigiai. (Blogybė ne tame, kad jie įvažiuoja sėdėdami ant dviračio ar stovėdami ant paspirtuko, bet didžiausia blogybė, kad jie staigiai įlekia į perėją), tai va kaip supratot, vairuotojas turi daug dėmesio, reikalų, troleibusistės dar turi žiūrėti ir laidų kontaktines linijas ir zonas, kad ūsai nenukristų.. Tai neapkraukime vairuotojų spaudos kiosko pardavėjų pareigomis. Branginkime talonėlius iki 2, 00 eurų o už surinktus didesnius pinigus įjunkime kondicionierius, ir išlaipinkime smirdukus.

Juk kartais tiek nedaug reikia, tik kruopelės pasistengimo, trupinėlio proto ir šiek tiek finansų ten, kur jų labiau reikia. :)

Va išsisakiau.
Sveiki, esu Karoliniškių Kavoliuko gatvės 22-o namo gyventojas. Dėl buitinių šiukšlių išvežimo jokių pretenzijų neturiu.bet jau kurį laiką stovi pilnas konteineris su popieriaus atliekomis. Prieš kelias dienas buvo atvažiavusi šiukšliavėžė, bandė paimti popieriaus atliekas, bet konteineris neatsidarė, tai vėl pilną pastatė atgal ir perpildytas stovi iki šiol. Kas turi paraginti, kad atlieku išvežėjai, laiku atliktų savo darbą? Ačiū už dėmesį.
Sveiki, nuoširdžiai dėkoju Miesto ūkio ir transporto departamente, eksploatacijos poskyryje l.e. vedėjo pareigas Raimondui Jacunskui. Kreipiausi su prašymu, kad būtų sutvarkyti Dūkštų g. šalia 5 namo laipteliai, iš dviejų pusių, nes buvo labai jau ištrupėję, styrojo metaliniai aprūdiję strypai, buvo pavojingi sveikatai laiptai, tai jau tikrai. Vedėjas Raimondas Jacunskas, ne tik išgirdo mano prašymą, bet labai labai padėjo, jo dėka sutvarkytas gerbūvis šalia Dūkštų g. 5, Vilnius namu. Išklojo plytelėmis takelius, dabar labai šaunu, kai nereikia klampoti per ištryptą žolę, po lietaus telkšodavo balos, vaikščiodavom po purvynus. Dabar gi tvarkingai galime pėdinti šaligatvio plytelėmis, laipteliai nauji, saugūs, nes yra pritvirtintos atramos, tai ypač ypatingai palengvina lipimą vyresnio amžiaus žmonėms, senjorams, o jų Šeškinėje tikrai yra labai daug. Vienu žodžiu tariu:- labai labai dėkui už pagalbą, už sutvarkytą gerbūvį JUms ponas Raimondai Jacunskai. Kuo daugiau tokių žmonių Vilniaus miesto savivaldybėje, tuo Vilnius tik gražės ir bus draugiškas aplinkiniams. Pagarbiai Dūkštų gatvės 5 namo Vilniuje gyventoja Loreta. Ačiūūūūūūūū.
Kartojasi problema gražioje Lukiškių a-vėl rožynai išdziuvę, prieš bažnyčią), neravimos piktžolės, nėra tvarkos, o plotas nemažas apsodintas-teks rauti ir vėl sodinti už mok.mokėtojų pinigus.?Jokios atsakomybės, niekas nenubaudžiamas?!Patikrinkite..
Skambinau i Kauno g. 3 suzinoti ar jau yra paskirta socialine pasalpa kadangi prasyma rasiau kovo pradzioj man pasake kad dar nera paskirta ir dar ilgokai uztruks kol paskirs paklausiau ar gali kazkaip pagreitintu budu paskirt nes visai neturiu pinigu nei vaikams ant sauskelniu nei maistui atsake jog turiu giminaiciu tegul jie man ir padeda arba vaiku tevas prisidetu prie islaikymo prie ko cia valstybe nereikia savo pykcio islieti ant jos. Na isvis uzulumas o jeigu artimuju neturiu ir vaiko tevas neprisideda prie islaikymo...
Sildymo sezonas - baigiamas, kai lauko temperatura sekia - 18- 20 (pavaseje), t. y. - "sildo" - IKI Vasaros !!! Visa balandi - (iki 20d.) - bute : + 19 - 21 - su pravertais orlaidemis, balkonu.. (ir, puse kovo m. - panasiai..). Reiskes - be sildymo - butu - : + 18 - 19 laips. - bute..Ir, tokiu "makaru" - teikiama paslauga (kvailiams) - nuo 2004 m. (nuo monopolininko laiku).. Ir, rudeni - tas pats ! + Neiskaidri silumos skaiciavimo metodika.. - ir, vat JUMS - SASKAITELE !!! (Tarp kitko, sis sildymo sez. Vilniuje prasidejo prie lauko vidutines 3 paros.. - +14 C - NORMALIAI ? Kai, Vilniaus m. savivaldybes administ. vadovas - P. Poderskis - pasirasynejo : data sildymo sez. paskekbima (2018 spali) - TAI, TIKRAI - NE APIE SILDYMA - GALVOJO...) P.S. As, negaliu (jau 15m.) - naturaliai pereiti - nuo vieno sezono - prie kito - del, perteklinio sildymo bute ! KA - man - DARYTI ? As - nenoriu - "TAIP" - daugiau gyventi !
Sveiki. Justiniškių g. Sviliškių g. 2 kampas sulūžo lietaus vandens lauko grotelės. Dėkui. Iki
Ačiū darbuotojams, kurie kasdien tvarko ir grąžina Bernardinų sodą :) Beveik kasdien tenka lankytis ir džiugu, kad parkas taip puikiai prižiūrimas! :) Taip ir toliau!
Laba diena
Taip atrodo kiemas Vilniaus miesto Giedraiciu gatveje 35.
Kieme yra 8 butai, bet savininkai 1 ir 8 butu kazkodel nutare, kad bendroji kiemo tvarka yra ne ju lygio...
Siuo mety tai tik netvarkingo atrodantys kiemas, o atsilus orams tai gresia gaisru, kadangi namai yra medinis plus aplink mediniai sandeliukai
Prasau ne palikti tuo likimo valiai
Aciu
Laba diena. Dėkoju įmonei, kurios darbuotojai prižiūri Minties ir Žirmūnų gatvių šaligatvius. Jie visuomet nuvalyti ir pabarstyti..Džiaugiasi visi Minties 26 namo gyventojai.O miesto centras tai čiuožykla. Tokių prižiūrėtojų reikėtų atsisakyti. Sėkmės gerai dirbantiems. Minties gatvės gyventoja.
Baseinas. Salomėjos Neries g. 45A, Vilnius.

Suprantu, kad viską ne Jūs sprendžiate, o yra kas už Jus nusprendžia viską, bet kodėl tiems, kurie sėdi danguje ir viską Jums diktuoja ir Jums reguliuoja, nepasiūlėte nudažyti Fabijoniškių baseino? Nes dabartinė pastato išvaizda šalia pilkų daugiabučių sukuria Černobylio miesto įspūdį, bet tikrai ne tokio prabangaus baseino įspūdį, už kurį verta mokėti 19-a eurų įėjimo mokestį.

Na trumpiau tariant, - baseinas pastatytas uz mokesčių mokėtojų pinigus yra skirtas tik sportininkams, kurių apsilankymą finansuoja tie patys mokesčių mokėtojai. O patiems mokesčių mokėtojams - spyga. Baseino jie neįpirks, tačiau turės teisę / prievolę remti sportininkus.

Jei miestas stato baseiną, tai stato už miestiečių pinigus MIESTIEČIŲ reikmėms, o ne sportininkams. Sportininkams baseinus turi statyti ne miestas, o valstybė. Man kaip miestiečiui visiškai nepriimtina, kad už mano pinigus pastatytas baseinas sportininkams. Dar už mano pinigus pastatysite dykumą, kad Vanagas treniruotis galėtų?

Nusivyliau.
Ir dar, Vilniaus Savivaldybė reklamuoja, kad kitų miestų gyventojai prisiregistruotų prie Vilniaus, jei realiai jame gyvena - tai po galais, kaip man prisiregistruoti jei mokesčiai ir kainos tokios didelės, kad nuosavo būsto įpirkti negaliu, dirbu per du darbus ir neturiu kur įsiregistruoti. Padarykite kaip Taline - Prisiregistravusiems nemokamas viešasis transportas. Tada miestas taps patrauklesniu, GPM surinksite daug daugiau nes beveik visi kurie realiai gyvena Vilniuje puls prisideklaruoti prie Vilniaus, nereikės transporto kontrolės, vilniečiams bus patogiau keliauti ir didžioji GPM dalis neatiteks kitiems miestams. Mano GPM atitenka Kaunui. Ne todėl, kad myliu Kauną, o todėl, kad Viniuje neturiu kur prisiregistruoti.
Laba diena. Kodel nekur Justiniskese ne valo trotuaru nuo sniego, vietoj valyti tik smelio kilogramais pabarsto.
Sveiki, norejau paklausti, kodel niekas negali sutvarkyti siukslyno Gelvonu gatveje
Kalnėnų gyventoja
2018-09-10 19:54:26 IP 28mbvmkb
Prašau užtikrinti Ašmenėlės g. Vilniuje valymo paslaugų kokybę, arba įgalioti ten vykdančius masines statybas ir reguliariai teršiančius gatvę asmenis nuvalyti paliekamą purvą. Paliktas gatvėje purvas teršia aplinką, nešasi į namus, kiemus ir kelia dulkes. Orams subjurus, kelias bus teršiamas dar labiau, jei nebus užtikrinamas savalaikis jų valymas!!!
Sveiki, Antakalnio darželiui, , Kaštonas", jau 8 metus vadovauja l e.direktores pareigas Jolanta Lembovic, kuri kelis kartus neišlaike atestacijos, bet toliau eina l.e. direktores pareigas.KADA REFORMOS PALIES NEKOMPETENTINGUS VADOVUS?AR ILGAI REIKES LAUKTI, , STEBUKLO"?
Laiškai bus išsiūsti ŠMM ministrei ir Prezidentei
Laba diena, vaikštau kiekvieną dieną per Lukiškių aikštę.Matau krykstaujančius vaikus prie fontano-džiaugiuosi, matau nupjautą žolę-džiaugiuosi, bet vienas plotas toje pačioje aikštėje užsodintas gražiais krūmais, bet viską nustelbia piktžolių gausa.Būtų nuostabu, kad atsirastų žmonės, kurie išrautų tas piktžoles, dar vasarai nesibaigus.Jei nėra kam, susisiekti su manim, aš tą darbą padarysiu.
Laba diena. Gyvenu "laimingiausiame " Perkūnkiemio rajone. Gal prieš porą savaičių Perkunkiemio g. (TIES BRONIAUS KRAUTUVĖLĖ) užtaisė vieną duobė važiuojamoje dalyje. O truputėlį toliau- paliko gilią duobę. Tas kelias visiškai neprižiūrimas, duobėtas, neapšviestas ir dar.....siauras, o eismas - ABIPUSIS. Rytais negali nei įvažiuoti, nei išvažiuoti. Anksčiau buvo pažymėta vienpusis eismas, bet šiai dienai ženklai panaikinti. O galimybė yra didelė, kadangi yra sąlygos įvažiuoti ir išvažiuoti aplink.
Labai prašau- užtaisyti duobes ir pastatyti ženklą. Neskriauskite ir taip jau nuskriaustų gyventojų.

Zita iš Girulių g. 12 namo.
Dėkui
Norime padėkoti Bendrojo ugdymo skyriaus vyr. specialistei Živilei Sližytei už kompetenciją ir operatyvumą sprendžiant svarbius klausimus dėl priėmimo į Vilniaus mokyklas.
Živilė Sližytė visada mandagiai paaiškindavo, pakonsultuodavo, iš tiesų įsiklausydavo ir stengėsi pagelbėti. Ačiū už geranoriškumą!
Štai tokie turėtų būti specialistai (gal tikrai LT keičiasi į gerą pusę :).
Totorių g. gyventoja. Vilnius
2018-06-19 12:04:30 IP 28meo9lj
Nuo 2018 m. Sausio mėnesio Totorių gatvėje atsidarė užeigą “Kaukazo Kebabai”. Nuomojamos patalpos turi keletą įėjimų, kurios susidaro iš atskiro įėjimo esančio Totorių gatvės pusėje ir durų išeinančių į namo kiemą, kuriame irgi reziduoją namo gyventojai.
Su Lietuvos Respublikos (LR) susijusiais viešosios tvarkos įstatymais ir jų reglamentais, po 18 valandos, draudžiama trukšmauti ar kitais budais pažeisti gyventojų privačiąją sferą. Ventiliacija maisto gaminimo patalpose turėtų būti, per dūmtraikį, išvesta virš stogo, Dėja, bet gyventojai pastebi, kad užeigos nuomoninkai nežino, nepaiso ar papraščiausiai ignoruoją LR įstatymus. Triukšmas dažniausiai tesiasi iki pat vėlumos t.y 22:00, 24:00 ar net 02:00 val ryto, o kvapai toliau sklindą į gyventojų butus.
Gyventojai yra nustebę, kad nei savininkas, nei nuomininkas nesikreipę į kiemo gyventojus šio klausimo suderinimui prieš prašymą leidimo išdavimui atidaryt užeigą, kuri taip pat naudosis ventiliacija kiemo pusėje, o ne ventiliacija, kuri turėtu būti išvesta virš namo naudojant dūmtraukio angą. Šis taisyklių nepaisymas sublogino mano ir kitų namo gyventojų gyvenimo kokybę.
Taip pat noriu paminėti, kad skambinau į savivaldybę ne viena ir ne du kartus bandydama sužinoti atsakingo personalo pavardę išdavusio leidimą užeigai atidaryti. Prisiskambinti ar išgauti šią informaciją neįimanoma. Toks jausmas, kad valdininkai, vietoj to, kad atlikti jų darba kompetingai, nedirba ir slepia viens kitą. Iki šiol neturiu šių duomenų. Bandysiu toliau, bet kaip matau tai bus nelengva užduotis.
Prašau pranešt į ką turečiau kreiptis šiuo klausimu?
Totorių g. gyventoja.
Gintautas Bagdžiūnas
2018-03-22 02:04:25 IP 2i241ga5
Sveiki, kokia galimybė sutvarkyti 200 m Šiltnamių gatvės labai duobėtą atkarpą?
Parkingai ir gatves nevalomos prie mindaugo maximos...
Vasario 25d.
Šiandien pavėlavau į svarbų susitikimą dėl nežmoniško kamščio Ukmergės / Geležinio Vilko gatvėse. Žadėjote, kad iki 9 ryto darbai nebus vykdomi, o jie vyko pilnu tempu dviejose Pedagoginio tilto juostose. Ir apie tai tikrai buvo žinoma iš anksto, nes pirmą kartą per vasarą policija stovėjo ir saugojo A juostą leidžiantis nuo Ukmergės kalno. Reiškia viskas suplanuota, tik komunikuojate melą, kad nedirbsite ryte ir vakare per kamščius. Jei nemeluotumėt, būčiau anksčiau išvažiavusi ir spėjusi. Minus 100 karmos taškų tam, kas atsakingas ir mano pyktis jums tegadina dieną.
Все сделано ручками науямесчо бустас. Тут тебе и т новая канализация для мен тов черного цвета и бе ниоледже, но пагал судеринта проекта.
Серёга Баклажанов
2016-11-11 12:29:32 IP 2ju6imti
Labai letai dirba, zmoniu nera. Paemiau numeriuka ir laukiu jau 40 minuciu kad uzdeklaruot isvykima... visus kitis numeriu kviecia o deklaravino kaip ir nera is viso... darykit ka nors su sitaip lentiajais...
Sveiki. Noriu paklausti kur galima kreiptis dėl bendrijos pirmininko savivalės? Ačiū.
Noreciau informuoti del statomo aplinkelio.
Itariu kad skundu gaunate ir taip daug, bet zinokite negalime tyleti nes nebeimanoma gyventi dulkese.
Teko girdeti kad kazkas jau skundesi sia problema tai palaiste kelis kartus, bet mes gyvename tiesiai pries pat visas statybas, 8 aukste visi skalbiniai balkone tampa netik kad sausi, bet dar ir purvini, o ka jau kalbeti apie dulkes kuriomis kvepuojama.
Kaip suprantu turetu buti laistoma daug, ypac tokiomis dienomis siltomis kad tu dulkiu butu kuo maziau.
Aciu uz supratinguma
A 2015-03-29 17:51:15
laba diena, sutvarkykite kelią!!! Gedvydziu g.
vien tik duobės, važinėti neįmanoma
Jau padaryta!
Ar žinot kur Vilniuje stovi garsi Mikėno skulptūra Pirmosios Kregždės?
Nežinot! Taip, jos beveik nesimato. Važiuojant Konstitucijos prospektu ją visiškai užstoja medžiai,
o žiūrint nuo Baltojo tilto ji pradingsta tų pačių medžių fone. Gaila.
Kai eisit pažiūrėti žydinčių sakurų, žvilgtelkit ir į skulptūrą. Gal galima tuos medžius pakeisti kokiais žemaūgiais ar krūmais.

Vidas Gulbinas
laba diena, sutvarkykite kelią!!! Gedvydziu g.
vien tik duobės, važinėti neįmanoma
2014.12.29. iš savo elektroninio pašto pasiučiau paklausimą merui. meras@vilnius.lt.Atsakymo negavau.
Rašiau savo rajono gyventojų vardu.Prašau atsakyti, kodėl negavau atsakymo?

Julija Kolendienė
Dekoju, uz grejta darba. Pas mus kiemia stovejo daug masinu-paminklu ir buvo problemos su kiemo apsvetimu. Po zinutes i Vilniaus savivaldibe, savaites begija visos masinos dingo, ir buvo sutaisitas kiemo apsvetimas. Dar karta aciu.
Norėčiau išreikšti nuomonę apie vyriausiają architektę p. Valdonė Gavorskienė. Ši moteris neturi jokios kultūros, netgi elementarių etiketo normų nepaiso, tiesiogine to žodžio prasme, mėto ragelį asmenims, kurie skambina pasiteirauti jos kompetencijos klausimais. Esu papiktinta, kad toks žmogus dirba savivaldybėje ir užima tokias pareigas. Akivaizdu, kad šio žmogaus elgesys formuoja labai neigiamą nuomonę apie visą Vilniaus miesto savivaldybę bei joje dirbančius asmenis.
Gerb. LR Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriau!

Ar Lietuvoje jau nebeliko normalių žmonių, kad jūs renkate į seniūno pavaduotojus alkoholikus, narkomanus, turgaus bobas? Taip ar ne?

LR savivaldos įstatymas aiškiai numato, kokio pobūdžio asmenys turėtų būti renkami į SENIUNAIČIŲ PAREIGAS.
Tačiau Vilniaus miesto Naujininkų seniūnija šių principų nepaiso.

Pirma.
Internetinėje svetainėje adresu www.vilnius.lt praeita vasara (2013 m. vasarą) buvo paskelbta, kad Salininkų soduose seniunaičių rinkimai įvyks spalio mėnesį. Tačiau sodo bendrijos pirmininkė Evalda Simaitienė buvo kažkieno išrinkta į seniunaičius jau liepos mėnesį.
Neaišku, kokiu teisiniu pagrindu.
Klausimas: kas pasiūlė ir kas išrinko pilietę E.Simaitienę į seniunačius anksčiau termino? Ar tas, kuris tai padarė, paėmė už minėtą protekciją kyšį?
Ar Simaitienė sumokėjo kyšį savo lėšomis ar sodo bendrijos Ekspresas lėšomis?
Prašau atsakyti trumpai:“ taip“ arba „ne“.

Antra.

Pridėtos fotonuotraukos: DSCN2629 ir DSCN2626.

Vienoje nuotraukoje matosi "Ekspreso" bendrijos pirmininkes nuosavas sklypas ir salia jo - blogai priziurima musu bendrijos skelbimu lenta.
Matosi, kad lenta nera priziurima iš viso, kad pilietei Simaitienei - bendrijos pirmininkei, sodo bendrijos reikalai visai nerūpi. Nepaisant to, už kyšį kažkas ją pasiūlė ir išrinko į Naujininkų seniūno pavaduotojus ir ji dabar vadinasi „seniūnaitė“.
Jos skelbimų lenta aiškiai parodo, kokia ji „seniūnaitė“.

Kitoje nuotrukoje matosi kita musu bendrijos skelbimu lenta - ji randasi prie pat kelio Sakalaičių sodų 8-tos gatvės pradžios. Šita lenta irgi yra blogame stovyje.

Atkreiptinas demesis, kad siose lentose nėra nurodyta kada, kokiom dienom ir valandom pirmininkė E.Simaitienė /seniūnaitė E.Simaitienė priima žmonės. Nėra nurodytos jos darbo valandos, jos darbo grafikas.

Kodėl?

O gi todėl, kad ji priėmimo grafiko neturi ir darbo valandų neturi. Ji kasdieną siedi prie Maximos parduodama krapus. Gera seiunaitė, a ne?

Ji nedaro susirinkimu jau 3 metus, neturi oficialiu priimimo valandu (nariu priimimo grafiko), bet ji ir jos seima aiškiai turi problemu su alkoholiu.

Kai su ja vis del to pavyksta susitikti atsitiktinai (ji nuolat sėdi prie Maximos, kur parduoda krapus, tarp kitų turgaus bobų), ji arba grasina, kad už kritika išvarys iš bendrijos, arba tvirtina, kad ji dirba ''seniūno pavaduotoja" ir seniūnas jos geras pažįstamas, todėl jos kritikuoti negalima.

Kai buvo kalbama su Benediktu Citovic, Naujininku seniunu, telefonu, jis taip ir nesugebejo paaiskinti, kas galejo isrinkti musu benrijos alkoholike E.Simatiene, musu bendrijos pirmininke i naujas pareigas "seniuno pavaduotoja - seniunaite", jei mineta E.Simaitiene net su savo senomis pareigomis nesusitvarko ir net nesugeba:
- nesugeba pakabinti ant lentos savo darbo grafiko ir pileiciu priemimo grafiko
- nesugeba sutvarkyti musu bendrijos skelbimu lentos
- nedaro susirinkimu jau 3 metus
-nepateikia finansines ataskaitos
- neatsiskaito su zmonemis uz atlyktus darbus.

Savaime aisku, kad is tokios pirmininkes - NERA JOKIOS NAUDOS. Naujininku seniunui musu sodu bendrija irgi nerupi, sis dirbantis nuo sovietu laiku buves komunistas Naujininkų seniūnas szanowny pan Benedykt Cytowicz svajoja dabar tik apie savo personaline pensija, o ne apie piliečius, kuriems jis turi tarnauti.

Pažymėtina, kad kitoje sodo bendrijoje, bendrijoje „Lokomotyvas“ yra ir normali pirmininkė ir normaliai prižiūrima skelbimų lenta. Skelbimų lenta yra už stiklo ir yra rakinama. Nors „Lokomotyvo“ pirmininkė nėra „seniūno pavaduotoja seniūnaitė“ kaip mūsų Simaitienė, bet ji gerbia savo bendrijos narius. Pridedu nuotrauka DSCN2630 kur matosi tvarkinga bendrijos „Lokomotyvas“ informacinė lenta, ir kur kaba pirmininkės ir buhalterės darbo grafikas ir priėmimo valandos.

Kyla pagrįstas klausimas: Kodėl ponas Citovič nepasiūlė tvarkingo gerai dirbančio žmogaus į savo seniūnaičius? O kodėl jis pasiūlė netvarkinga E.Simaitienė, kuri net lentos nesugeba pakabinti?
Atsakymas: koks seniūnas - tokie ir seniūnaičiai.

Kaip pasiteisinimą arba kaip pasityčiojimą, szanowny pan Cytowicz pateikė tokį argumentą: „ Simaitienė pati save pasiūlė“.
Norįsi jam pasakyti: „Szanowny Panie Cytowicz, jei alkoholikas sako, kad jis nori būti Napoleonu, ar jūs privalote tuo tikėti?“ Alkoholikė Simaitienė turi didybės manija, tokie dalykai dažnai pasitaiko priklausomybės ligų anamnezeje. Tik vat nėra aišku, kokią diagnozę turi szanowny pan Cytowicz, dabartinis Naujininkų seniūnas.
Sveiki atlieku magistrinį darba apie valstybės tarnautojus. Norečiau anketą išsiųsti, Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojams, kur man butu galima kreiptis, del pagalbos sios ? Arba kokio darbuotojo iš savivaldybės galėčiau paprašyt pagalbos, kad išsiuntinėtu mano sudarytą anketą ?
niekaip negaunu atsakymo iš Vilniaus miesto Švietimo skyriaus. Buvo siųsti du el. paklausimai el. paštu informacija@svietimas.vilnius.lm.lt 2013 11 15 ir pakartotinis 2013 12 03. Jokio atsakymo nebuvo gauta.Norėčiau pasiteirauti, per kiek laiko turėtų būti atsakoma į užklausas ir ar gali darbuotojai atsakyti? Buvo siųsta tokia informacija:

2013 12 03
vis dar nesulaukiau atsakymo į klausimą siųstą 2013 lapkričio 15 d. Jei negalite atsakyti, prašau nurodykite, į ką kreiptis. Ačiū.
Lina
----- Forwarded Message -----
From:
To:
"informacija@svietimas.vilnius.lm.lt" <informacija@svietimas.vilnius.lm.lt> Sent: Friday, November 15, 2013 11:01 PM
Subject: Klausimas dėl mokinio krepšelio
norėjau pasiklausti, ar yra nustatyta konkreti dalis mokinio krepšelio lėšų higienos priemonėms mokykloje į klases pirkti? Susiduriame su situacija, kai ne tik kad pervedam 2 proc. pajamų mokesčio mokyklai, jai keliauja moiknio krepšelio lėšos, bet dar ir turime pirkti kopijavimo popierių, elementariausias higienos priemones (tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, skystas muilas).
Labai lauksiu atsakymo. Ačiū iš anksto.
kokel Vilnius neturi televizijos kanalo? Kazkada buvo, bet zuokas cmo panaikino aplamai jis miesto kenkejas, parazitas, nes del miesto jis nieko nepadare, kad Sostine klestetu but darbo, Dar gatviu bukle baisi miestas apleistas ne Sostine o provincijos kaimas
Šiuo metu čia atlieku praktiką kurios metu teko sutikti daug šaunių darbuotojų ir tarnautojų. Sėkmės jiems.
Noreciau padekoti Vytautui Bitei uz mandagu aptarnavima ir profesionliai ir greitai atlikta darba.daugiau tokiu darbuotoju! Aciu

Internetinėje prekyboje – ir apsauginės kaukės su garsiojo Ai Weiwei darbais
Internetinėje prekyboje – ir apsauginės kaukės su garsiojo Ai Weiwei darbais 05-28 18:26
Garsus Kinijos šiuolaikinio meno kūrėjas ir politinis aktyvistas savo darbais papuošė 10.000 vienkartinių apsauginių kaukių. Jomis bus prekiaujama "eBay", o visi gauti pinigai atiteks labdaros ir...
Finansų ministras: Europos gaivinimui numatyti 750 mlrd. Eur paskatins Lietuvos plėtrą 05-28 17:50
Vilius Šapoka, finansų ministras, akcentuoja, kad planuojamas 750 mlrd. Eur vertės ES ekonomikos gaivinimo instrumentas ("Next Generation EU") reikšmingai prisidėtų prie Lietuvos ir visos Europos...
"Baltcap" partneris: stadiono projektą sužlugdė ir valdininkų nekompetencija
"Baltcap" partneris: stadiono projektą sužlugdė ir valdininkų nekompetencija 05-28 17:44
Viešųjų pirkimų tarnybai (VPT) dėl per didelės rizikos įpareigojus Vilniaus valdžią nutraukti 156 mln. eurų vertės nacionalinio stadiono koncesijos konkursą, projektą turėjusio finansuoti...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 52,26 +8,49%
American Express 101,23 +7,33%