Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Atsiliepimai apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Baseinas. Salomėjos Neries g. 45A, Vilnius.

Suprantu, kad viską ne Jūs sprendžiate, o yra kas už Jus nusprendžia viską, bet kodėl tiems, kurie sėdi danguje ir viską Jums diktuoja ir Jums reguliuoja, nepasiūlėte nudažyti Fabijoniškių baseino? Nes dabartinė pastato išvaizda šalia pilkų daugiabučių sukuria Černobylio miesto įspūdį, bet tikrai ne tokio prabangaus baseino įspūdį, už kurį verta mokėti 19-a eurų įėjimo mokestį.

Na trumpiau tariant, - baseinas pastatytas uz mokesčių mokėtojų pinigus yra skirtas tik sportininkams, kurių apsilankymą finansuoja tie patys mokesčių mokėtojai. O patiems mokesčių mokėtojams - spyga. Baseino jie neįpirks, tačiau turės teisę / prievolę remti sportininkus.

Jei miestas stato baseiną, tai stato už miestiečių pinigus MIESTIEČIŲ reikmėms, o ne sportininkams. Sportininkams baseinus turi statyti ne miestas, o valstybė. Man kaip miestiečiui visiškai nepriimtina, kad už mano pinigus pastatytas baseinas sportininkams. Dar už mano pinigus pastatysite dykumą, kad Vanagas treniruotis galėtų?

Nusivyliau.
Ir dar, Vilniaus Savivaldybė reklamuoja, kad kitų miestų gyventojai prisiregistruotų prie Vilniaus, jei realiai jame gyvena - tai po galais, kaip man prisiregistruoti jei mokesčiai ir kainos tokios didelės, kad nuosavo būsto įpirkti negaliu, dirbu per du darbus ir neturiu kur įsiregistruoti. Padarykite kaip Taline - Prisiregistravusiems nemokamas viešasis transportas. Tada miestas taps patrauklesniu, GPM surinksite daug daugiau nes beveik visi kurie realiai gyvena Vilniuje puls prisideklaruoti prie Vilniaus, nereikės transporto kontrolės, vilniečiams bus patogiau keliauti ir didžioji GPM dalis neatiteks kitiems miestams. Mano GPM atitenka Kaunui. Ne todėl, kad myliu Kauną, o todėl, kad Viniuje neturiu kur prisiregistruoti.
Laba diena. Kodel nekur Justiniskese ne valo trotuaru nuo sniego, vietoj valyti tik smelio kilogramais pabarsto.
Sveiki, norejau paklausti, kodel niekas negali sutvarkyti siukslyno Gelvonu gatveje
Prašau užtikrinti Ašmenėlės g. Vilniuje valymo paslaugų kokybę, arba įgalioti ten vykdančius masines statybas ir reguliariai teršiančius gatvę asmenis nuvalyti paliekamą purvą. Paliktas gatvėje purvas teršia aplinką, nešasi į namus, kiemus ir kelia dulkes. Orams subjurus, kelias bus teršiamas dar labiau, jei nebus užtikrinamas savalaikis jų valymas!!!
Sveiki, Antakalnio darželiui, , Kaštonas", jau 8 metus vadovauja l e.direktores pareigas Jolanta Lembovic, kuri kelis kartus neišlaike atestacijos, bet toliau eina l.e. direktores pareigas.KADA REFORMOS PALIES NEKOMPETENTINGUS VADOVUS?AR ILGAI REIKES LAUKTI, , STEBUKLO"?
Laiškai bus išsiūsti ŠMM ministrei ir Prezidentei
Laba diena, vaikštau kiekvieną dieną per Lukiškių aikštę.Matau krykstaujančius vaikus prie fontano-džiaugiuosi, matau nupjautą žolę-džiaugiuosi, bet vienas plotas toje pačioje aikštėje užsodintas gražiais krūmais, bet viską nustelbia piktžolių gausa.Būtų nuostabu, kad atsirastų žmonės, kurie išrautų tas piktžoles, dar vasarai nesibaigus.Jei nėra kam, susisiekti su manim, aš tą darbą padarysiu.
Laba diena. Gyvenu "laimingiausiame " Perkūnkiemio rajone. Gal prieš porą savaičių Perkunkiemio g. (TIES BRONIAUS KRAUTUVĖLĖ) užtaisė vieną duobė važiuojamoje dalyje. O truputėlį toliau- paliko gilią duobę. Tas kelias visiškai neprižiūrimas, duobėtas, neapšviestas ir dar.....siauras, o eismas - ABIPUSIS. Rytais negali nei įvažiuoti, nei išvažiuoti. Anksčiau buvo pažymėta vienpusis eismas, bet šiai dienai ženklai panaikinti. O galimybė yra didelė, kadangi yra sąlygos įvažiuoti ir išvažiuoti aplink.
Labai prašau- užtaisyti duobes ir pastatyti ženklą. Neskriauskite ir taip jau nuskriaustų gyventojų.

Zita iš Girulių g. 12 namo.
Dėkui
Norime padėkoti Bendrojo ugdymo skyriaus vyr. specialistei Živilei Sližytei už kompetenciją ir operatyvumą sprendžiant svarbius klausimus dėl priėmimo į Vilniaus mokyklas.
Živilė Sližytė visada mandagiai paaiškindavo, pakonsultuodavo, iš tiesų įsiklausydavo ir stengėsi pagelbėti. Ačiū už geranoriškumą!
Štai tokie turėtų būti specialistai (gal tikrai LT keičiasi į gerą pusę :).
Totorių g. gyventoja. Vilnius
2018-06-19 12:04:30 IP 78.63.85.235
Nuo 2018 m. Sausio mėnesio Totorių gatvėje atsidarė užeigą “Kaukazo Kebabai”. Nuomojamos patalpos turi keletą įėjimų, kurios susidaro iš atskiro įėjimo esančio Totorių gatvės pusėje ir durų išeinančių į namo kiemą, kuriame irgi reziduoją namo gyventojai.
Su Lietuvos Respublikos (LR) susijusiais viešosios tvarkos įstatymais ir jų reglamentais, po 18 valandos, draudžiama trukšmauti ar kitais budais pažeisti gyventojų privačiąją sferą. Ventiliacija maisto gaminimo patalpose turėtų būti, per dūmtraikį, išvesta virš stogo, Dėja, bet gyventojai pastebi, kad užeigos nuomoninkai nežino, nepaiso ar papraščiausiai ignoruoją LR įstatymus. Triukšmas dažniausiai tesiasi iki pat vėlumos t.y 22:00, 24:00 ar net 02:00 val ryto, o kvapai toliau sklindą į gyventojų butus.
Gyventojai yra nustebę, kad nei savininkas, nei nuomininkas nesikreipę į kiemo gyventojus šio klausimo suderinimui prieš prašymą leidimo išdavimui atidaryt užeigą, kuri taip pat naudosis ventiliacija kiemo pusėje, o ne ventiliacija, kuri turėtu būti išvesta virš namo naudojant dūmtraukio angą. Šis taisyklių nepaisymas sublogino mano ir kitų namo gyventojų gyvenimo kokybę.
Taip pat noriu paminėti, kad skambinau į savivaldybę ne viena ir ne du kartus bandydama sužinoti atsakingo personalo pavardę išdavusio leidimą užeigai atidaryti. Prisiskambinti ar išgauti šią informaciją neįimanoma. Toks jausmas, kad valdininkai, vietoj to, kad atlikti jų darba kompetingai, nedirba ir slepia viens kitą. Iki šiol neturiu šių duomenų. Bandysiu toliau, bet kaip matau tai bus nelengva užduotis.
Prašau pranešt į ką turečiau kreiptis šiuo klausimu?
Totorių g. gyventoja.
Gintautas Bagdžiūnas
2018-03-22 02:04:25 IP 88.118.182.213
Sveiki, kokia galimybė sutvarkyti 200 m Šiltnamių gatvės labai duobėtą atkarpą?
Parkingai ir gatves nevalomos prie mindaugo maximos...
Vasario 25d.
Šiandien pavėlavau į svarbų susitikimą dėl nežmoniško kamščio Ukmergės / Geležinio Vilko gatvėse. Žadėjote, kad iki 9 ryto darbai nebus vykdomi, o jie vyko pilnu tempu dviejose Pedagoginio tilto juostose. Ir apie tai tikrai buvo žinoma iš anksto, nes pirmą kartą per vasarą policija stovėjo ir saugojo A juostą leidžiantis nuo Ukmergės kalno. Reiškia viskas suplanuota, tik komunikuojate melą, kad nedirbsite ryte ir vakare per kamščius. Jei nemeluotumėt, būčiau anksčiau išvažiavusi ir spėjusi. Minus 100 karmos taškų tam, kas atsakingas ir mano pyktis jums tegadina dieną.
Все сделано ручками науямесчо бустас. Тут тебе и т новая канализация для мен тов черного цвета и бе ниоледже, но пагал судеринта проекта.
Серёга Баклажанов
2016-11-11 12:29:32 IP 90.134.109.106
Labai letai dirba, zmoniu nera. Paemiau numeriuka ir laukiu jau 40 minuciu kad uzdeklaruot isvykima... visus kitis numeriu kviecia o deklaravino kaip ir nera is viso... darykit ka nors su sitaip lentiajais...
Sveiki. Noriu paklausti kur galima kreiptis dėl bendrijos pirmininko savivalės? Ačiū.
Noreciau informuoti del statomo aplinkelio.
Itariu kad skundu gaunate ir taip daug, bet zinokite negalime tyleti nes nebeimanoma gyventi dulkese.
Teko girdeti kad kazkas jau skundesi sia problema tai palaiste kelis kartus, bet mes gyvename tiesiai pries pat visas statybas, 8 aukste visi skalbiniai balkone tampa netik kad sausi, bet dar ir purvini, o ka jau kalbeti apie dulkes kuriomis kvepuojama.
Kaip suprantu turetu buti laistoma daug, ypac tokiomis dienomis siltomis kad tu dulkiu butu kuo maziau.
Aciu uz supratinguma
A 2015-03-29 17:51:15
laba diena, sutvarkykite kelią!!! Gedvydziu g.
vien tik duobės, važinėti neįmanoma
Jau padaryta!
Ar žinot kur Vilniuje stovi garsi Mikėno skulptūra Pirmosios Kregždės?
Nežinot! Taip, jos beveik nesimato. Važiuojant Konstitucijos prospektu ją visiškai užstoja medžiai,
o žiūrint nuo Baltojo tilto ji pradingsta tų pačių medžių fone. Gaila.
Kai eisit pažiūrėti žydinčių sakurų, žvilgtelkit ir į skulptūrą. Gal galima tuos medžius pakeisti kokiais žemaūgiais ar krūmais.

Vidas Gulbinas
laba diena, sutvarkykite kelią!!! Gedvydziu g.
vien tik duobės, važinėti neįmanoma
2014.12.29. iš savo elektroninio pašto pasiučiau paklausimą merui. meras@vilnius.lt.Atsakymo negavau.
Rašiau savo rajono gyventojų vardu.Prašau atsakyti, kodėl negavau atsakymo?

Julija Kolendienė
Dekoju, uz grejta darba. Pas mus kiemia stovejo daug masinu-paminklu ir buvo problemos su kiemo apsvetimu. Po zinutes i Vilniaus savivaldibe, savaites begija visos masinos dingo, ir buvo sutaisitas kiemo apsvetimas. Dar karta aciu.
Norėčiau išreikšti nuomonę apie vyriausiają architektę p. Valdonė Gavorskienė. Ši moteris neturi jokios kultūros, netgi elementarių etiketo normų nepaiso, tiesiogine to žodžio prasme, mėto ragelį asmenims, kurie skambina pasiteirauti jos kompetencijos klausimais. Esu papiktinta, kad toks žmogus dirba savivaldybėje ir užima tokias pareigas. Akivaizdu, kad šio žmogaus elgesys formuoja labai neigiamą nuomonę apie visą Vilniaus miesto savivaldybę bei joje dirbančius asmenis.
Gerb. LR Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriau!

Ar Lietuvoje jau nebeliko normalių žmonių, kad jūs renkate į seniūno pavaduotojus alkoholikus, narkomanus, turgaus bobas? Taip ar ne?

LR savivaldos įstatymas aiškiai numato, kokio pobūdžio asmenys turėtų būti renkami į SENIUNAIČIŲ PAREIGAS.
Tačiau Vilniaus miesto Naujininkų seniūnija šių principų nepaiso.

Pirma.
Internetinėje svetainėje adresu www.vilnius.lt praeita vasara (2013 m. vasarą) buvo paskelbta, kad Salininkų soduose seniunaičių rinkimai įvyks spalio mėnesį. Tačiau sodo bendrijos pirmininkė Evalda Simaitienė buvo kažkieno išrinkta į seniunaičius jau liepos mėnesį.
Neaišku, kokiu teisiniu pagrindu.
Klausimas: kas pasiūlė ir kas išrinko pilietę E.Simaitienę į seniunačius anksčiau termino? Ar tas, kuris tai padarė, paėmė už minėtą protekciją kyšį?
Ar Simaitienė sumokėjo kyšį savo lėšomis ar sodo bendrijos Ekspresas lėšomis?
Prašau atsakyti trumpai:“ taip“ arba „ne“.

Antra.

Pridėtos fotonuotraukos: DSCN2629 ir DSCN2626.

Vienoje nuotraukoje matosi "Ekspreso" bendrijos pirmininkes nuosavas sklypas ir salia jo - blogai priziurima musu bendrijos skelbimu lenta.
Matosi, kad lenta nera priziurima iš viso, kad pilietei Simaitienei - bendrijos pirmininkei, sodo bendrijos reikalai visai nerūpi. Nepaisant to, už kyšį kažkas ją pasiūlė ir išrinko į Naujininkų seniūno pavaduotojus ir ji dabar vadinasi „seniūnaitė“.
Jos skelbimų lenta aiškiai parodo, kokia ji „seniūnaitė“.

Kitoje nuotrukoje matosi kita musu bendrijos skelbimu lenta - ji randasi prie pat kelio Sakalaičių sodų 8-tos gatvės pradžios. Šita lenta irgi yra blogame stovyje.

Atkreiptinas demesis, kad siose lentose nėra nurodyta kada, kokiom dienom ir valandom pirmininkė E.Simaitienė /seniūnaitė E.Simaitienė priima žmonės. Nėra nurodytos jos darbo valandos, jos darbo grafikas.

Kodėl?

O gi todėl, kad ji priėmimo grafiko neturi ir darbo valandų neturi. Ji kasdieną siedi prie Maximos parduodama krapus. Gera seiunaitė, a ne?

Ji nedaro susirinkimu jau 3 metus, neturi oficialiu priimimo valandu (nariu priimimo grafiko), bet ji ir jos seima aiškiai turi problemu su alkoholiu.

Kai su ja vis del to pavyksta susitikti atsitiktinai (ji nuolat sėdi prie Maximos, kur parduoda krapus, tarp kitų turgaus bobų), ji arba grasina, kad už kritika išvarys iš bendrijos, arba tvirtina, kad ji dirba ''seniūno pavaduotoja" ir seniūnas jos geras pažįstamas, todėl jos kritikuoti negalima.

Kai buvo kalbama su Benediktu Citovic, Naujininku seniunu, telefonu, jis taip ir nesugebejo paaiskinti, kas galejo isrinkti musu benrijos alkoholike E.Simatiene, musu bendrijos pirmininke i naujas pareigas "seniuno pavaduotoja - seniunaite", jei mineta E.Simaitiene net su savo senomis pareigomis nesusitvarko ir net nesugeba:
- nesugeba pakabinti ant lentos savo darbo grafiko ir pileiciu priemimo grafiko
- nesugeba sutvarkyti musu bendrijos skelbimu lentos
- nedaro susirinkimu jau 3 metus
-nepateikia finansines ataskaitos
- neatsiskaito su zmonemis uz atlyktus darbus.

Savaime aisku, kad is tokios pirmininkes - NERA JOKIOS NAUDOS. Naujininku seniunui musu sodu bendrija irgi nerupi, sis dirbantis nuo sovietu laiku buves komunistas Naujininkų seniūnas szanowny pan Benedykt Cytowicz svajoja dabar tik apie savo personaline pensija, o ne apie piliečius, kuriems jis turi tarnauti.

Pažymėtina, kad kitoje sodo bendrijoje, bendrijoje „Lokomotyvas“ yra ir normali pirmininkė ir normaliai prižiūrima skelbimų lenta. Skelbimų lenta yra už stiklo ir yra rakinama. Nors „Lokomotyvo“ pirmininkė nėra „seniūno pavaduotoja seniūnaitė“ kaip mūsų Simaitienė, bet ji gerbia savo bendrijos narius. Pridedu nuotrauka DSCN2630 kur matosi tvarkinga bendrijos „Lokomotyvas“ informacinė lenta, ir kur kaba pirmininkės ir buhalterės darbo grafikas ir priėmimo valandos.

Kyla pagrįstas klausimas: Kodėl ponas Citovič nepasiūlė tvarkingo gerai dirbančio žmogaus į savo seniūnaičius? O kodėl jis pasiūlė netvarkinga E.Simaitienė, kuri net lentos nesugeba pakabinti?
Atsakymas: koks seniūnas - tokie ir seniūnaičiai.

Kaip pasiteisinimą arba kaip pasityčiojimą, szanowny pan Cytowicz pateikė tokį argumentą: „ Simaitienė pati save pasiūlė“.
Norįsi jam pasakyti: „Szanowny Panie Cytowicz, jei alkoholikas sako, kad jis nori būti Napoleonu, ar jūs privalote tuo tikėti?“ Alkoholikė Simaitienė turi didybės manija, tokie dalykai dažnai pasitaiko priklausomybės ligų anamnezeje. Tik vat nėra aišku, kokią diagnozę turi szanowny pan Cytowicz, dabartinis Naujininkų seniūnas.
Sveiki atlieku magistrinį darba apie valstybės tarnautojus. Norečiau anketą išsiųsti, Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojams, kur man butu galima kreiptis, del pagalbos sios ? Arba kokio darbuotojo iš savivaldybės galėčiau paprašyt pagalbos, kad išsiuntinėtu mano sudarytą anketą ?
niekaip negaunu atsakymo iš Vilniaus miesto Švietimo skyriaus. Buvo siųsti du el. paklausimai el. paštu informacija@svietimas.vilnius.lm.lt 2013 11 15 ir pakartotinis 2013 12 03. Jokio atsakymo nebuvo gauta.Norėčiau pasiteirauti, per kiek laiko turėtų būti atsakoma į užklausas ir ar gali darbuotojai atsakyti? Buvo siųsta tokia informacija:

2013 12 03
vis dar nesulaukiau atsakymo į klausimą siųstą 2013 lapkričio 15 d. Jei negalite atsakyti, prašau nurodykite, į ką kreiptis. Ačiū.
Lina
----- Forwarded Message -----
From:
To:
"informacija@svietimas.vilnius.lm.lt" <informacija@svietimas.vilnius.lm.lt> Sent: Friday, November 15, 2013 11:01 PM
Subject: Klausimas dėl mokinio krepšelio
norėjau pasiklausti, ar yra nustatyta konkreti dalis mokinio krepšelio lėšų higienos priemonėms mokykloje į klases pirkti? Susiduriame su situacija, kai ne tik kad pervedam 2 proc. pajamų mokesčio mokyklai, jai keliauja moiknio krepšelio lėšos, bet dar ir turime pirkti kopijavimo popierių, elementariausias higienos priemones (tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, skystas muilas).
Labai lauksiu atsakymo. Ačiū iš anksto.
kokel Vilnius neturi televizijos kanalo? Kazkada buvo, bet zuokas cmo panaikino aplamai jis miesto kenkejas, parazitas, nes del miesto jis nieko nepadare, kad Sostine klestetu but darbo, Dar gatviu bukle baisi miestas apleistas ne Sostine o provincijos kaimas
Šiuo metu čia atlieku praktiką kurios metu teko sutikti daug šaunių darbuotojų ir tarnautojų. Sėkmės jiems.
Noreciau padekoti Vytautui Bitei uz mandagu aptarnavima ir profesionliai ir greitai atlikta darba.daugiau tokiu darbuotoju! Aciu

"Eika" pernai pardavė 6% daugiau butų, planuoja investuoti 59 mln. Eur
"Eika" pernai pardavė 6% daugiau butų, planuoja investuoti 59 mln. Eur 01-16 09:51
Pernai investicijas dvigubinusi nekilnojamojo turto ir statybos įmonių grupė "Eika", šiemet investuos dar daugiau.
Svaras pademonstravo atsparumą "Brexit" susitarimo atmetimui
Svaras pademonstravo atsparumą "Brexit" susitarimo atmetimui 01-16 09:36
Jungtinės Karalystės parlamentarams atmetus premjerės susiderėtą "Brexit" sutartį, svaras sterlingų staigiai smuktelėjo kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu, tačiau neilgai trukus svaras prarastas...
R. Vilpišauskas: ko nori britai?
R. Vilpišauskas: ko nori britai? 01-16 09:00
Kaip ir buvo prognozuota, antradienį dauguma Jungtinės Karalystės (JK) parlamento narių atmetė savo šalies Vyriausybės susitarimą su Europos Sąjunga (ES) dėl išstojimo.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Citigroup 61,38 +4,16%