Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus Miesto Būstas, SĮ

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus Miesto Būstas, SĮ

Apsaugotas būstas
2020-09-17 02:39:21 IP 4ljk19u
Atsikrausčius į apsaugoto būsto butą prasidėjo problemos. Dušo kanalizacija nepraleidžia vandens. Esmė, kad soc. darbuotoja nesiruošia padėti. Ji niekada nesieks sprendimo dėl savo auklėtinio. Po kurio laiko pamačiau, kad ji ieško kuo galėtum neįtikti randa priežastį kaltinti. Blogiausia, kad kai vyks paskaitos ji gali manęs laukti ir grįžus UŽPULTI. Grasina išmesti iš programos. Taip atgroja nervus aukštoje mokykloje ir desertui Socialinės paranoja. Ji atrodo kaip sena užkietėjusi teroristė, kuri yra skirta traumuoti psichologiškai žmogų. Nesigailiu, kad taip parašiau nes aš žinau, kad rašau tiesą.
Kodėl tyčiojamasi iš neįgalių žmonių? Sulaukiau skambučio iš soc. Būsto su pasiūlymu nuomotis gyvenamą vietą, nes pasakė kad kompensuojama nuoma iki 500 eurų. Skelbimuose nuomojami būstai per tarpininkus kurie ima mokestį mėnesinį mokestį papildomai, šiuo atveju reiktų skolintis pinigus nes niekas mokesčio ne kompensuos, bet tai dar būtų nieko, jeigu ne nežinomybė kiek laiko kompensuos. Pasidomėjus Švitrigailos gatvėje atsakė kad tik iki nau=ų metų, tai beliko trys mėnesiai tik. Suradau būstą tiesiogiai be tarpininkų, bet kada pasakiau kad kompensuos tik iki naujų, o poto nežinomybė, tai iškarto gavau neigiamą atsakymą iš nuomotojo. Nuvykau į savivaldybę susižinoti apie kompensaciją, te pasakė kad iki naujų metų tik kompensuoja, o poto kompensuos 209euris tik, už tokią kainą nieko Vilniaus mieste neįgaliam žmogui nesuprasti, todėl savivaldybėje dar pasišaipė vmb darbuotoja kad nuomuočiausi Vilniaus rajone su bendra virtuve ir patogumais, taip sveikam žmogui nesuprasti kaip yra sunku net apsirengti kada esi dalinai paralyžiuotas ir užsidėti batus kad atvykti pas juos į vmb pasiklausti ir dar prie visa kito išgirsti patyčias, kada tai baigsis, kaip aplamai galima tyčiotis?
sveiki, esu 1 grupės neįgalus, laukiau soc.būsto ilgokai, gavau pasiūlymą apžiūrėti būstą, net neperspejo kad penktas aukštas, man labai problematiška vien nuvažiuoti apžiūrėti, turiu judėjimo negalią ir dar daugybę ligų, dar likau sužavėtas atsakymu, jog daugiau nesiūlys jei atsisakysiu.kam tokia tarnyba reikalinga ir kur yra vieša informacija apie siūlomus būstus?ar reikia gal kaip sovietiniais laikais, , duoti kyšį, , ?kad pasiūlytų būstą atitinkantį neįgaliūjų poreikius?
Teko apsilankyti šioje įmonėje. Aptarnautas buvau maloniai, tačiau laukti teko ilgai. Klientų priimamasis lyg iš tarybinių laikų meninio filmo. Buvo ir užlendančių žmonių. Reiktų renovacijos ar bent jau įdiegti bilietėlių sistemą, kaip Regitroj ar Registrų Centre.
Norėjau pranešti, kad Vilniaus miesto savivaldybei oficialiai paskyrus mokėti už būsto nuomą per pus mažiau, Vilniaus Miesto būstas ignoravo tai ir visvein atsiuntė pilną sąskaitą. Pareiškė tik tai, kad reikia jiems atsiųsti laiško kopiją su nuosprendžiu, kurį patys ir privalėjo turėti (savivaldybės atsovai turėjo pateikti jiems šitą informaciją). Liepė mokėti pilną sumą, tol kol bus išspręstas klausimas. Kur čia tokia tvarka matyta?

"Eastnine" Vilniuje norėtų statyti medinį biurų pastatą
"Eastnine" Vilniuje norėtų statyti medinį biurų pastatą 09-24 15:06
Vilniaus biurų kompleksą "3 burės" valdanti Švedijos investicijų bendrovė "Eastnine" šalia "burių" norėtų pastatyti dar vieną – medinį biurų pastatą. Tai būtų pirmasis toks aukštybinis pastatas...
Centrinė kredito unija verslui ir ūkininkams perskolins EIF ir "Helenos" fondo lėšas 09-24 14:43
Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) pasirašė subordinuotųjų paskolų sutartis su Europos investicijų fondu (EIF) ir privataus kapitalo fondu "Helenos". LCKU dalį iš 3 mln. Eur gautų investicijų...
Teismui perduodama Alytaus gaisro byla, gaisro priežastis lieka neaiški
Teismui perduodama Alytaus gaisro byla, gaisro priežastis lieka neaiški 09-24 14:09
Prokurorai teismui perduoda didelės apimties gaisro Alytuje esančioje padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika" bylą, jo kilimo priežastis lieka neaiški.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Nike 127,11 +8,76%