Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus m. Naujininkų poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus m. Naujininkų poliklinika

Atsiliepimai apie Vilniaus m. Naujininkų poliklinika, VšĮ

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus m. Naujininkų poliklinika, VšĮ

Gal kas turit daktares Muravskajos telefono numeri?
Dirbti gydytoja Muravskaya ateina, kada pati to nori. Nuo 7.00 iki 7.40 pralaukiau prie kabineto, gydytojos taip ir nepamačiau. Nors poliklinikoje ji buvo, registratūra patvirtino. Priėmimas nuo 7.00 turėjo būti.
Esu soke del gyd.ginekologes Muravskaya. Apsilankius pacientei, ji buvo apsaukta, agresyviu, pakeltu balso tonu pasakyta, kad per velai atejai ir dar, kad jos brangu laika gaisinanti. Saukimo budu buvo nutildyta kai paciente pasiteirauti norejo apie savo bukle, "tylek!". Nekompetetingai isrekta buvo, kad tau "auglys"! Moteris surado jegu neparodyti savo sugniuzdytos emocijos, grizo namo per didelias asaras ir apimta nevilties.
Tragedija! Baisu! Gydytojai greiciausiai reiktu pailseti nuo sito darbo ir zmoniu, gal prisimins kaip reikia bendrauti su zmonemis, ypac pacientams, kuriems reikia ju pagalbos ir grazaus paaiskinimo.
Gydytoja Muravskaya, prasau, pagalvoti kaip Jus bendraujate su pacientais arba pasimokyti bendravimo igudziu!
Gerb, Naujininkų poliklinikos gydytojai ir seselės
Kodėl, Jus dirbate jeigu nemėgstate žmonių?
Kam Jus tiek metų mokynotes, bet šiam darbui pašaukimo neturite?

Nina, po šiandieninio Jūsų išsišokimo, išsiregistruosiu iš šios poliklinikos. Juk taip negalima su žmonėmis bendrauti. Aš suprantu, kad Jūsų darbas sunkus. Bet Jūs ir esate tam, kad man padėtumėte. Todėl, linkiu būti kantriai ir pagarbiai, na o jeigu Jūs tokia būti negalite, manau, Jums puikiai tiktų policininkes darbas, su tokiu balso tonu ne vieną išbaidytumet.
Sveikinu daktarą A. Charūną su artėjančiomis šventėmis. Dėkoju už rūpestį, už nuoširdumą, už mielą humorą, už rodomą pagarbą. Sveikatos ir ištvermės, DAKTARE!
Sveiki, tragiška poliklinika. Skambučiu centras atsidaro 6.30, skambintis tenka iki 7.10. Padaryti 32 skambučiai per 2 numerius. 33 kartas nemeluoja. Pralaukus pas ausų gydytoja (gydytojas vyras), pus antros valandos. Sesutė pasako, kad gydytojas nepriims, nors like 30min iki darbo pabaigos ir abu geria kava. Man tereikia israsyti vaistu, aš net žinau kokių, pats iśsirašyčiau jei galėčiau. Kitas gydytojas pradeda darba po 1h. Pilna jaunų gydytojų, atleisti tuos senjorus kurie jau nei gali, nei nori dirbti. Kiek jau galima? Situacija nesikeičia čia metu metus
Sveiki, 02.05.kreipiausi pas odontologą Gaidul ištraukti dantį, gal ir atliko savo darbą..Bet 02.09 teko grįžti, kadangi paliko gabaliuką danties. Šaltu veidu išrovė ir dar dalį danties. Kraujojanti žaizda, bet aišku jam tas pats, grįžau namo visas šalikas ir rūbai kraujoti, nesagebėjo net pristabdyti kraują, nepasiūlė net pasedėti ir uždėti tamponų... Bet ir tai ne viskas, ir dar liko dalis danties.Važiuosime į Žalgirio g..Bet kodėl tokie berankiai turi dirbti, gal reikia atsakyti už savo bet kokį darbą. Profesionalizmo nerasta, bet ir žmogiškaus faktoriaus irgi.Ar tokie žmonės gali dirbti, geriausiu atvėju tik gatvės valyti, ten nereikės šitu savybiu.
lankausi sioje poliklinikoje jau 9 metai, labai gerus atsilepimus galeciau pasakyti apie gyd. ginikologe J.Muravskaja, apie J.Kasti apie vaiku gyd.Zupkauskiene, , tik deja siandien diena Kastys atostogauja ir teko kreiptis i Vylimaitene tam, kad priimtu zmogu su gana asuksta temperatura teko laukti 4 valandas, o paskui dar isklausyti, kad patis sau ieskom ligu, bet kai paaiskejo, kad biliutenio nereikia tada net israse vaistu.Labai nemaloni nenoreciau dar kada nors pas ja patekti
Čia jau lankausi ne vienerius metus, ir kuo toliau tuo viskas prasčiau, mano akimis darbuotojai labai atsipalaidave, laikas jiema pakartori koks yra jų darbas. Kada yra pertraukos, pietų, į darba mes ateiname dirbti o ne poilsiauti. P.s pacientė.
Pacientas 2015-06-18 15:38:31
Buvau šiand. 2015-06-18 d. pas LORą (otolagingologą) pavardę PETROKAS. (pavardę sužinojau iš registratūros, jis pats neprisistatė).
Buvau pas menėtą individą pirmą ir paskutinį kartą.
Prieš tai teko lankytis pas Lekaravičienę ir Stančikinę. Jų darbas buvo profesionalus.
Todėl Petrokas jų fone atrodo labai neigiamai.
Pirma. Jam žymiai daugiau metų, nei Stančikienei ir Lekaravičinei, ir jeigu jos išeijo į pensiją, tai Petrokas tai turėjo padaryti 20 metų atgal. Jis neprimato, nepriogirdi, nesiorientuoja, šneka ne į temą, elgiasi ne į temą. Nuoširdžiai linkiu, kad ji paduotu kas nors į tesimą civilinio proceso tvarka, sutinkant su LR Pacientų teisių ir žalos atlyginimo įstatymu.
Antra. Kaip atrodė pats vizitas pas minėtą individą.
Aš atvykau pas jį pagal išankstinį užrašymą (taloną).
Minėtas individas į manę net nepažiūrėjo, o demonstratyviai skaitė internetinį portalą "Delfi", jo turinis neturėjo nieko bendra su mano, pacientės, vizitu.
Jis nesurinko anamnezės, o iš karto pradėjo BE MANO SUTIKIMO, kišti man į nosį laringoskopą.
Pažymėtina, kad laringoskopija yra invazinė procedura, ir jai būtina:
- gauti paciento sutikimą
-įspėti pacientą iš anksto
-tinkami tam pasiruošti
Viso šito nebuvo padaryta.
Jūsų fašistineje Lietuvoje gydytojais dirba fašistai -sadistai, kurie be anastezijos, be paciento sutikino, be būtinų tam parodymų, atlikinėja Laringoskopiją per nosį antisanitarinese salygose.
Siulyčiau jūsų beraščiaims fašstams susipažinti, kaip tokios procedūros yra atliekamos mano šalyje, Rusijos Federacijoje.
ларингоскопия - перед проведением данного метода исследования больному рекомендуют не принимать пищу и не пить воду, чтобы не провоцировать рвоту во время ларингоскопии, и избежать аспирации рвотных масс. Перед началом исследования снимают зубные протезы, если они есть.

- перед проведением данного метода исследования врач выясняет следующие факты:

•Аллергическая реакция в анамнезе, на какой - либо медикаментозный препарат
•Прием лекарственных препаратов перед процедурой
•Наличие нарушений свертываемости крови
•Заболевания сердечно-сосудистой системы и нарушение ритма
•Подозрение на беременность.
Прямая ларингоскопия с введением ригидного ларингоскопа выполняется под общим наркозом во время хирургического вмешательства. Подготовка к процедуре заключается в воздержании от приема пищи и жидкости в течение 8 часов.

Tačiau nieko šito nebuvo padaryta.

Ir viena iš priežasčių yra politinė.

Jūsų fašistai per masines informacijos priemonės kasdieną varo ant Rusijos Federacijos melagingą propagandą, o patys nemoka net normaliai aptarnauti pacientą įstatymų nustatyta tvarka.
Įspėju, kad mes, Rusijos Fedracijos pileičiai, nuolat gyvenatys Lietuvoje, ir patyriantys čia diskriminaciją, nuolat informuojame mūsų šalies užsienio reiklaų ministeriją apie mūsų teisių ir teisėtų interesų nepaisymą Lietuvoje, tame tarpe, pacientų teisių pažeidimus.

Minėta informacija yra apdoruojama ir jūsų šaliai bus pateiktos oficialios pretenzijos.
Tai varyk į tą savo merdinčią Rusijos Federacija. Niekam tu čia nereikalinga!
Daktarei parekomendavus su siuntimu norejau uzsiregistruoti pas sios poliklinikos Lor gydytoja. Paskambinus i registratura, atvirai sakant likau soke, nuo sesutes bendravimo telefonu, o tokios frazes kaip" ko jus cia mum skambinat jei esant ne is musu poliklinikos" arba" o tai daugiau neturit kur nueiti??" arba" mes is kitu polikliniku pacientu nepriimam, su siuntimais niekas nepriima i kitas poliklinika" pribloske. Pakeltas tonas, akivaizdziu elementariu ziniu trukumas (kad pacientai su siuntimu bet kur turi buti priimami), netgi agresi bendraujant tikrai sokiruoja.Tik nesuprantu vieno- kaip valdzia dar toleruoja tokias sesutes toki ju bendravima, ir kaip leidzia tokiems dirbti? Juk visas ivaizdis ir prasideda nuo pirmu sutiktu zmoniu, nuo personalu, o konkreciai nuo seseliu. Tiesiog pasisklykstejau.
Laba diena visiems. Kad mes rašome tikriausiai tai neduoda jokio poveikio. Todėl manau, kad kilus nemaloniai situacijai reikėtų iškarto kreiptis i poliklinikos gerbiama vadovybę. As, mažametės mama, norėčiau išreikšti savo nepasitenkinimą odontologės gerb. Dainienės darbu. Vakar su dukra turejome atlikti profilaktinę apžiūrą pas šią ypatingai nemaloniai ir šiurkščiai bendraujančią ne tik su suaugusiais bet ir mažamečiais vaikais gydytoją. Negana to, kad įėjus į kabinetą ji ne tik nepasisveikina, bet vaikui išsigandus, piktai apšaukia. Atlikdama apžiūrą, nesilaiko higienos reikalavimų, netinkamai dėvi darbo drabužius, bei neturi gebėjimo tinkamai elgtis su pacientais ypatingai su vaikais. Todėl, po šio nemalonaus apsilankymo, sekantį kartą aš būtinai kreipsiuos tiesiai i vadovybę siekdama kad tokia gydytoja, gautų bent jau papeikimą. Norėčiau, kad į šį mano pastebėjimą būtų kuo greičiau sureguota.
Lankausi pas gydytoją Petroką, super specialistas. Anksčiau nė vienam neužkliuvo nei tyrimai, nei karkalai, o jis tik paklausė ir pasakė, kad įtaria plaučių uždegimą. Ir kaip žmogus labai patiko, atsakė į visus klausimus ir patarė, matosi kompetencija. Toks turi būti tikras daktaras. Sesutė taip pat labai maloni.
Buvau pas menėtą individą pirmą ir paskutinį kartą.
Todėl Petrokas jų fone atrodo labai neigiamai.
Antra. Kaip atrodė pats vizitas pas minėtą individą.
Aš atvykau pas jį pagal išankstinį užrašymą (taloną).
Pažymėtina, kad laringoskopija yra invazinė procedura, ir jai būtina:
- gauti paciento sutikimą
-įspėti pacientą iš anksto
-tinkami tam pasiruošti
Viso šito nebuvo padaryta.

- перед проведением данного метода исследования врач выясняет следующие факты:

•Аллергическая реакция в анамнезе, на какой - либо медикаментозный препарат
•Прием лекарственных препаратов перед процедурой
•Наличие нарушений свертываемости крови
•Заболевания сердечно-сосудистой системы и нарушение ритма
•Подозрение на беременность.

Tačiau nieko šito nebuvo padaryta.

Ir viena iš priežasčių yra politinė.

nestuke 2014-10-27 00:25:04
Sveiki, o as noreciau pagirti ginekologe-akusere gyd. E. Muravskaja labai gera gydytoja, girdejau nemazai geru atiliepimu, ir pati pas ja lankausi jau ne pirma karta. Jokiu piniginiu dovaneliu nedovanojau, elgiasi labai gerai su manim ir kitais pacientais. Visada jei kas neaisku, isaiskins, patars, pasiulys. Jei zmogus su gyd. elgiasi ne kaip su zmogum tai tokio elgesio ir tu sulauksi. Bukime kantrus supratingesni ir mandagesni :)
Sutinku su Jumis pilnai!
Labai nusivyliau poliklonikos odontologinėmis paslaugomis. Man reikėjo pakeisti kelias plombas tarpdančiuose, nes jų pakitusi spalva ir yra pradėję darytis skylutės. Odontologė nebuvo mandagi, pasakė: "Kai reikės holivudinės šypsenos, bus vestyvės ar panašiai tada ateik". Pavalė dantis aparatu, nenaudodama jokių medžiagų, o gavau lapelį, kuriame nurodyta, jog medžiagų sunaudota už 13 litų. Dar pridūrė: "Ateik kitais metais, tada plombą pakeisim". Gydyrojos pavardė - Dainienė.
labai noreciau, kad atleistu is darbo pareigu gydytoja J. Muravskaja ginekologe, uz tai, kad as gyvenu sia diena sveika ir gyva, nors man gydytoja Muravskaja pasake, kad man vezys 3 laipsnio, kad pirkciau peruka, is anksto, kad jokiu vilciu, apsilankius onkologijos skyriuje santariskese, man po mano operacijos gydytojas Drulia pasake, kad pas mane jokio vezio nera, bet aciu Dievui, kad esu stipri, kitas silpnu nervu zmogus padarytu klaida, kurios jau butu neimanoma pakeisti. TAD ATSIZVELGIT I MANO PRASYMA, MANAU TOKIU KAIP AS PAS GYD. MURAVSKAJA ESU NE VIENA....

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą 05-19 16:07
Baltarusijos atstovai šią savaitę Briuselyje skundėsi, kad Lietuva blokuoja Europos Sąjungos (ES) ir Minsko susitarimą dėl partnerystės prioritetų.
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus?
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus? 05-19 15:00
Koks turėtų būti verslo ir valdžios santykis? Ilgą laiką buvo dirbama, kad valstybė taptų partneriu ir pagalbininku verslui plėtoti, buvo diegiama geroji verslo kontrolės praktika. Tačiau...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%