Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus m. Naujininkų poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus m. Naujininkų poliklinika

Atsiliepimai apie Vilniaus m. Naujininkų poliklinika, VšĮ

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus m. Naujininkų poliklinika, VšĮ

Nuejau pas odontologe T.Kolenčenko.pries savaite 5dant.plombavo privacioje, cia pirmas ir paskutinis kartas.Per 10min uzplombavo bet kaip, dar kita danti uzterliuojo.Kokybe 0 geriau nepagailet pinigeliu kokybiskai pas profesioinalus tvarkyt, negu gaist laika poto i privacia perdarynet, bus pamoka, ka besakytu o privati yra privati.Artimieji kai pamate iskart, , o jezau kas cia per plombavimas, nera mate irgi tokio plombavimo.Zodziu as tikrai ten kojos nekelsiu daugiau, nesamone.Sekmes
neįmanoma prisiskambinti į registratūrą, o apie nuotolinius vizitus telefonu pas daktarą Joną Kastį išvis patylėsiu. Mano mama buvo užsiregistruota pas jį, jis turėjo tam tikrą dieną tam tikru laiku paskambinti ir nepaskambino
Sveiki įvyko nemalonia situacija su mano sėdimos gydytoja Ramutė Kamarauskienė su kuria tesiog neįmanoma susišnekėti ir kai jinai man paskambino uždavė pora klausimu ir kai aš pradėjau aiškintis tesiog pasake aš neturiu laiko su jumis šnekėt ir numetė ragelį. Papasokosiu situacija nuo pradžios. Susirgau koronavirusu praeita šeštadienį (08-07) atsirado pirmi simptomai, kadangi iš pradžių pagalvojau kad tai gali būti tik persalimas testui nesiregistravau. Bet simptomai nedingo todėl kartu su drauge nusprendėme padaryt PGR testą. Užsiregistravome testui, kadangi logiška, kad ta pačia diena vietų nebus, tai laisva vieta buvo tik 08-12 Testas buvo atliktas 08-12 ir 08-13 patvirtintas tiek man tiek draugei. Su manim susisiekė iš NVSC ir pasiklausė apie visus simptomus ir nuo kada jie prasidėjo pasake saviizoliacija taikoma iki 08-16 su šeimos gydytoju leidimu. Tokia pat situacija buvo ir mano draugei. Jai šiai dienai biuletenis uždarytas. Kaip ir logiška, situacija identiška, susirgom kartu, saviizoliacijos trukmė irgi turi būti vienoda. Bet mano gydytoja nusprendė būti išskirtine ir man skaičiuoja saviizoliacijos laiką nuo testo pasidarymo dienos. Kodel? Juk susirgau ne ta diena. Tai kodel dabar turiu dar savaite praleisti veltui saviizoliacijoi.
Taip pat skambinau į NVSC ten man pasake, kad nieko negali padeti, tarkitės su šeimos gydytoju. Bet susitarti nelabai išeina kai numeta ragelį vidurį pokalbio. Prašau išspręsti šita situacija.
Ar tai normalu kada zmogus virs 60 metu skundziasi sirdies skausmais, po kraujo tyrimu cholesterolio kiekis yra padidintas, tinsta koja kartais, kardiograma daryta pries pusantru metu ir praso daktaro skirti siuntima pas kardiologa ir jo negauna, nes seimos daktaras nusprende kad koja tinsta nuo stuburo, be jokiu tyrimu ar specialistu isvadu !!! Tai skundas bus parasytas i Sveikatos Ministerija, tyrimus atliksime privaciai ir jeigu bus nustatytos sirdies problemos, laukite teisinio ieskinio.
Aš suprantu, daktarus tai pat. Žmonių daugybė, kiekvienas papildomai užsirašyt nori, visiem kuo skubiau, visiem kuo greičiau, sunku išties retkarčiais visus priimt ir spėti visiems pagelbėt, daktarų ne per daugiausiai (Čia kiekvienoje gydymo įstaigoje, ne tik Naujininkų poliklinikoje, deja bet kartais reikia susidurt pacientams su tokia problema).
Sedėdavau valandomis eilėje. Nepatekdavau papildomai kai išties reikėdavo medikų pagalbos. Klausydavau vėliau priekaištus dėl biliutenių dažmo ėmimo. Ir t.t. viskas kaip ir tvarkoje. Prisitapatinau, susitaikiau su tokia poliklinikos tvarka. Prie ko vedu....
PRISILAIKINĖJAU AŠ TOKIOS NUOMONĖS IKI TO LAIKO KOL NESUSIDARIAU SU RIMTESNIAIS SVEIKATOS SUTRIKIMAIS.
Prisilaikysiu šiokios tokios etikos normos ir viešai išsakysiu nuomonę, bet ne daktarų Vardus ir Pavardes. (Daktarų duomenys neužilgo pateiksiu kitai institucijai)
Esu operuota dėl jūsų kaltės.
Buvau labai kritinėj būklėj. Lankiausi, skundžiausi bloga savijauta. Gaudavau antibiotikų receptą ir biliutenio pratesimą. Viskas.
Medikai kurie darė operacija, pašiurpo pamatę, kad pas mane suformuoti buvo jau 2 puliniai, ir uždavinėjo tik vieną klausimą man - kodėl nebuvo nieko daryta?
Vienas iš jų buvo jau ant ribos, ant dienų turėjo pratrūkt. Ir faktiškai nueitų į apačią, į plaučius. Hirurginiu būdų, abu buvo pašalinti. Darė 2 prapjovimus. Kūčias, Kalėdas - gražiausias šventes esu praleidau gulėdama ligoninėje. 3 savaites iš jų su 3 drenažais sukištais į gerklę. Iki šio jaučiu diskomfortą dėl likusiu randų kurie buvo įgyti ne dėl mano kaltės..
Tiek to pagalvojau aš. Būna nemalonių situacijų seka. Pamaniau, ne daktarai asmeniškai kalti, o situacija tiesiog taip nepalankiai mano atžvilgiu susiklostė..
Praėjo metai laiko. Ir žinote ką? Dabar vėl turiu tuod pačius sveikatos sutrikimų. Bet esu visiškai su kitu nusistatymu.
05.25-05.26 (Trečiadienį - Ketvirtadienį)
Atsirado skausmas. Pradėjo vėl tint veidas.
05.27 (Penktadienį) atsiprašiau iš darbovietės, iš pat ryto skambinau su nusiskundimais. Norėjau patekt pas hirurgą. Registratūroje atsakyta kad nėra hirurgo. Gerai pagalvojau.
Paprašiau tada sujungti su daktaru, kad bent apžiūrėtų/prakonsultuotu/kokius vaistus vartoti/sužinot kokia būsena ar yra uždegimas ar ne ir t.t.
Daktaro žodžiais pas jį irgi nėra vietos.
Paprašius siuntimo pasakė kad negali išrašyt.
17h atvykau į polikliniką. (atvykt norėjau ankščiau, bet jaučiausi tikrai labai prastai, pabijojau sėst už vairo)
(Atvykau. Bet jau ne apžiūrai, nenlrėjau žaist šitą begalinį jų žaidimą, atvykui siuntimo gavimui į kitą gydymo įstaigą ir biliutenio atidarymui. Hirurgo nėra. Daktarai nepriims. Tai pamaniau bent paprašyt kad siuntimą išraašytu kitur - jei savo poliklinikoje pagalbos negaliu sulaukt, nuvažiuosiu į kitą)
Per šiokius tokius išsireiškimus, praleido pas gydytoją. Eilėje nei vieno žmogaus. Kabinetas tuščias. Visas aukštas tuščias. (Galvoju tiek to. Nėr čia ko bartis. Užėjau su tikslu gaut siuntimą į kitą gydymo įstaigą ir atidaryti biliutenį)
1) Apžiūrėjo. Pasakė uždegiminis procesas.
2) Kaip ir buvo prašyta - išrašė siuntimą
3) Nusiuntė susimokėt už apžiūrą.
4) Gryžus gavau pretenzijas dėl biliutenio.
5) Dar įvairiu išsireiškimų su tokia esme, kad - kaltė dėl mano sveikatos yra mano. Kad turiu ją prižiūrėt. Pasakykit man mielieji mano PO VELNIU? Kaip galima savarankiškai prižiūrėt savo sveikata, kai kartais jinai reikalauja hirirginio įsikišimo?
Paaiškinsiu KODĖL jinai reikalauja hirurginio isikišimo- nes jūs nepriiemat pacientų gydymui LAIKU. Visada užimta. Visada nėra vietų. O kai atvyksti į vietą po 4 valandų skambinėjimų, visas korpusas ir kabinetas LAISVAS. NEI VIENO ŽMOGAUS. Kur jūsų marios žmonių dingo? Išsigando manęs ir pro langą iššoko???? Ovėliau drystat kaltinimais mėtytis, kad žmonės patys kalti kad blogai jaučiasi????????
Prie ko vedu toliau.
Kita gydymo įstaiga manęs irgi nepriemė, nes jau buvo per vėlu.. vakaras.. susirinko daug žmonių (išėjus asmeniškai daktarė pas mane atsiprašė, paaiškinus - kad fiziškai nespės, jog jinai ir taip užsilaikinės nemažai laiko darbe. Prakonsultavo mane. Kas tikrai buvo malonu..ir pridurė - kad šita procedurą man turi atlikti mano poliklinikoje)
Šiandien antradienis 06.01.
Naujininkų poliklinikoje buvo pasakyta skambint ir užsirašinėt pas hirurgą. (jei visai netyčia visdėlto nepagelbės kitoje įstaigoje)
Į kitą nepatekau. Kas liko? Laukt iki antradienio.
Pasiklausiau 3 kartus ar nebus tokios situacijos kad nepriimsite/registratūroje sakysite kad nėra vietų/ ir t.t
Buvo atsakyta, kad skambintis ryte ir tikrai turi priimt.
Tai vat. 06.01 skambinau iš pat ryto. Vietų nėra. Mergina vos nerėkianti atsiliepinėja ir dar 2 kartus grubiu balsu -nu taigi aš aiškinu jums vietų nėra.
Apie kultūra esat girdėja?
Ar bendravimo etiketo normas?
Namuose išsirėkite prašau o vėliau keliaukite į darbo vietą ir su pacientais bendraudami nedidinkite savo decibelų. Visi mes mokam kelt balsą. Gražiai bendraut - dabar jau retenybė matyt.
SAKAU VIENĄ. kantrybė pas mane trūko. Visokeriopiškai trūko. Aš esu tiesiog sumišusi psihiško poveikio atžvilgiu ir + su bloga savijauta dar ir fiziškai.
Palauksiu 16h, atvyksiu asmeniškai pas hirurgą, jei manes niekas nepriims, atvažiuosiu dar kitą dieną, iki tol kol manes nieks galiausiai nepriims, jei pablogės ir atsidursiu ligoninėje situacija pasibaigs jūsų poliklinikai labai liūdnai.
Aš nepagailėsiu nei savo laiko. Nei savo finansų. Sužiūrėsime mano istorija, mano apsilankymus, gydimus, pastovius siuntimus į kitas gydimo įstaigas, simptomatika ir jūsų skiriamą gydimo kursą/arba neskiriama.. jei reikės netgi skambučius ir pokalbius. Ir būtinai atgaivinsiu darytos operacijos temą. Jos tikėtinas/ir paliktas pasekmes man šiai dienai.
O jeigu dabartinė situacija pasibaigs panašiai, momentaliai kreipsiuos į pacientų sveikatai padarytos žalos komisija, nes trečią kartą su tokiu gydymų jūs mane į kapus nuvarysit!
Aš gerbiu visus žmones. Visų sričių specialistus. Bet.. su tais kurie įgyja kfalifikaciją, specialybė ir visiškai neatlieka pagal ją savo pareigų, NE.
Jei jūs neturit noro gydyti žmonių, konsultuoti jų, priiminėti kam jūs rinkotės tokia profesiją?
Alio?? Pasiklausykit. Jūs ne kirpėjai. Ir ne virėjai. Jūs daktarai.
Apkirpsi žmogų netinkamai - ne tragedija. Plaukai ataugs.
Pagaminsi ne per skaniausius pietūs - ne tragedija. Nevalgys.
O jūs nešat daliną atsakomybę už žmonių sveikatą ir gvybę! Jūs vykdot labai atsakingą ir sunku darbą. Kam yra persunku nebedirbkite, kas suprato kad nesusitvarko - keiskitę darbovietę/ užleiskite vietas jauniems/gebantiems/turintiems kantrybės/turintiems atsakomybės jausmą specialistams/norinties kuo toliau tuo daugiau ugdyti medicinines žinias.
Ar pinigų reikalas?
Pensijos kaupimo stažo?
Supraskit po velnių, kad daugumai žmonių nusišvilpt į jūsų išduodamus biliutenius ir dauguma ateina išties dėl sveikatos sutrikimų.
Lengvos ir sunkios formos.
Jūs miegate ramiai vėliau? Kai mėnėsį laiko žmogus puliuojantis vaikšto? O jūs be apžiūrų jokių TIESIOG PASTOVIAI išrašot antibiotikus ir po 2 savaičių sakot jei bus geriau eik į darbą. O jei bus blogiau dar išrašysiu ir dar 2 savaites namie sedėk. Kol nepasirodai kaip begemotas ištinisu ir ant ribos - tol nieks nieko nedaro. Kita situacija buvo dėl varginančių galvos skausmų. Galiausiai nuo skausmo vos nealpau, po mėnesio laiko išvarginta buvau ant tiek, kad sąmoninga be jokių psihinių sutrikimų mergina, adekvati, tiesiog - norėjau išsibėgėt ir su galva atsitrenkt į siena, kad tik pagaliau prarast samonę ir bent keliom valandom nieko nejaust..jokio skausmo..nieko išvis. Sakius tai poliklinikoje - buvo atsakyta - pas tave viskas gerai, gal biliutenio tiesiog reikia? ČIA KAIP IŠVIS Į TAI REAGUOT???????? Su ašarom išeidinėjau ir toliau sedėjau kentėjau savaitėmis. Jokie nuskausminamieji nepadedavo. JOKIE! 2 mėnesius be miego. Jei užmigdavau sedėdama tai porai valandų tik.. Pasielgiau absurdiškai, pradėjau kas dien vartot nuskausminamuosius nenormaliom dozėm.. po 10 - 20.
Nimisilų užgerdavau ketanovą. Ir kas valandą varydavau ibupromus.
Bijojau vairuot mašiną. Retkarčiais nesėsdavau už vairo nes temdavo protas nuo tokių skausmų. Galiausiai važiavus namo, pasijaučiau blogai, ačiū dievuj spėjau šaligatvyje sustot. Išlipau iš mašinos grynu oru pakvepuot - ten ir nukritau prie automobilio...
Vėl ligoninė. Daktarai pagalvojo, kad čia savižudybės bandymas/nes rado mašinoj tablečių tuščia pakelį..bet kaip ne kaip paaiškinau daktarams visą situaciją..patikrino visą mano istoriją ir įsitikino, kad nemeluoju..
Kategiriškai prieš visus neturiu nusistatymo.. Ne visi daktarai tokie abejingi. Yra pora. Gal 2 specialistai kuriuos išties galiu pagirt - verti daktaro vardo. Bet deja jie buvo ne mano profilio specialistai. Problemas turėjau su kita sritim.
Persirašinėsiu kitur, nejuokausiu daugiau su savo sveikata. Kam reikalinga tokia poliklinika paaiškinkite? Kad važinėt 5 metus per kitas įstaigas? Tiesiog niekada negali žinot, kada ir kokiu įgausi sveikatos sutrikimų, visada galvojau - na jau susitvarkiau, daugiau problemų nebus, nereikės lankytis, vėl blogėja - kitur užgydo, na manau jau bus viskas gerai. Ne. Viskas. Beabejo persirašinėsiu. Pas mokamus daktarus lankysiuis, nežinau, gerai pagalvosiu dar. Bet su šita vieta baigta - paskutinis lašas buvo.
O jei nesulauksiu tinkamo gydimo, trečiajį KARTĄ.. ir būsiu davaryta vėl iki kritinės būklės duosiu apie save žinot - patikėkite.
Naujininkų poliklinika pati prasčiausia Lietuvoje, neįmanoma prisiskambinti į registratūra, gydytojai nekelia telefoną, abejingi, gyva eilė ir nesvarbu, kad esi iš anksto užrašyta, o direkcija turbūt neskaito atsiliepimus, siaubas, aš tai persiregistravau kitur.
NAUPOL PACIENTAS
2021-04-28 12:33:48 IP 2e7qvlha
Naujininkų poliklinikos darbuotojai, tai bėda visuomenei, prisiskambinti neimanoma jau trys dienos tai balandžio, 26, 27, 28 šiandiena. Tik įjungtas vienas atsakiklis - taip ir nepakelia nei vieno toje įmonėje esančio telefono niekas, nuvykus užsiregistuoti pas gyd.prie įėjimo sėdi needekvati darbuotoja, šaukia kažko, registratūroje matosi darbuotojos, kurios leidžia laiką nekreipdamos dėmėsio į skambančius telefonus, (tai buvo 16, 30 val. balandžio 26 d.pirmadienį. Direktorės Židonienės telefonas taip pat neprieinamas, nes jo nekelia. Reikalingi vaistai, o išsirašyti neimanoma. Dėl pasyvių darbuotojų ligoniai miršta. Šiandiena 28 balandžio vėl vyksiu vakare į polikliniką, bet jau darysių pokalbių įrašą.
Šiandien susidūriau su visišku šios poliklinikos registratūros darbuotojų abejingumu. Klausimas ką jūs ten veikiat ir ko sėdit? Su rimta problema susidūrus, skubiai reikėjo gyd., pagalbos prisiskambinti neįmanoma, paskambinus vedėjair paklausus ar dirba registratūra ji patvirtino kad taip dirba jokių problemų, tuoj sujungsiu, buvo beprasmiška, iš antro karto vedėja pasakė kad na taip pirmadieniais čia tikras balaganas. Galų gale pati davė gyd kabineto tel nr. Žinote kas įdomiausia? Kad atsistojusi registratūroje skambinu bet visi tel tyli, tai kas vyksta yra absurdas su sveikatos sistema supuvus visiškai.
Nenoriu nieko neigiamo kalbėti apie šią polikliniką, kadangi joje gydausi jau ne vieną dešimtmetį. Nieko labai blogo nematau, poliklinika kaip ir kitos Vilniaus mieste, šeimos gydytoja - puiki specialistė, labai dėmesinga. Tik va, dėl siūlymo skiepytis esu labai nepatenkina, kad man primygtinai buvo siūloma "Zeneka", nors mano pažįstami praeitą savaitę gavo "Pfeizer". Dėl ko atsisakiau aukščiau minėtos vakcinos, nevardinsiu. Mane nuteikė nemaloniai melavimas, kad kitos vakcinos nėra ir rinktis negaliu. Darbdavys ruošiasi vakcinuoti darbuotojus, kada tai bus, nežinia, nes dėl darbe įvykdytos kibernetinės atakos, sustojo sistema. Mielai būčiau pasiskiepijusi, o dėl dezinformacijos teks laukti masinės vakcinacijos. "Zeneka" vakcinos perteklius - ne paciento rūpestis. Kaip pasirodo, rinktis turiu teisę. Ateity nemeluokit, gerbiamieji!!!.
Gaila, kad neurologas Trusovas netinkamai atlieka savo darbą. Pasakęs, kad yra išrašytas siuntimas elektroninis jo net neparašė, dėl jo kaltės vėl turiu laukti siuntimo. O tai užtrūks... Pykta ir apmaudu. Gailiuosi, kad kreipiausi į šią polikliniką, tai tik nervų gadinimas. Štai kodėl žmonės ir miršta negaudami pagalbos dėl aplaidaus gydytojų požiūrio. Ne duok dieve kam patirti tai ką man tenka. Tad mielieji, jei jau šioje poliklinikoje gaunat siuntimą tai iškart prašykit popieriniovarianto. Mažiau streso.
Naujininkų poliklinikos registratūra visiškai neatlieka savo darbo savaitėmis neįmanoma prisiskambinti.
Buvau uzrasyta14.15, laukiau iki 16 val taip if ne sulaukiau savo eiles.Neuzteko ksntrybes lsukti su aukstu pulsu ir spaudymu
Gerb, Naujininkų poliklinikos gydytojai ir seselės
Kodėl, Jus dirbate jeigu nemėgstate žmonių?
Kam Jus tiek metų mokynotes, bet šiam darbui pašaukimo neturite?

Nina, po šiandieninio Jūsų išsišokimo, išsiregistruosiu iš šios poliklinikos. Juk taip negalima su žmonėmis bendrauti. Aš suprantu, kad Jūsų darbas sunkus. Bet Jūs ir esate tam, kad man padėtumėte. Todėl, linkiu būti kantriai ir pagarbiai, na o jeigu Jūs tokia būti negalite, manau, Jums puikiai tiktų policininkes darbas, su tokiu balso tonu ne vieną išbaidytumet.
Sveikinu daktarą A. Charūną su artėjančiomis šventėmis. Dėkoju už rūpestį, už nuoširdumą, už mielą humorą, už rodomą pagarbą. Sveikatos ir ištvermės, DAKTARE!
Sveiki, tragiška poliklinika. Skambučiu centras atsidaro 6.30, skambintis tenka iki 7.10. Padaryti 32 skambučiai per 2 numerius. 33 kartas nemeluoja. Pralaukus pas ausų gydytoja (gydytojas vyras), pus antros valandos. Sesutė pasako, kad gydytojas nepriims, nors like 30min iki darbo pabaigos ir abu geria kava. Man tereikia israsyti vaistu, aš net žinau kokių, pats iśsirašyčiau jei galėčiau. Kitas gydytojas pradeda darba po 1h. Pilna jaunų gydytojų, atleisti tuos senjorus kurie jau nei gali, nei nori dirbti. Kiek jau galima? Situacija nesikeičia čia metu metus
lankausi sioje poliklinikoje jau 9 metai, labai gerus atsilepimus galeciau pasakyti apie gyd. ginikologe J.Muravskaja, apie J.Kasti apie vaiku gyd.Zupkauskiene, , tik deja siandien diena Kastys atostogauja ir teko kreiptis i Vylimaitene tam, kad priimtu zmogu su gana asuksta temperatura teko laukti 4 valandas, o paskui dar isklausyti, kad patis sau ieskom ligu, bet kai paaiskejo, kad biliutenio nereikia tada net israse vaistu.Labai nemaloni nenoreciau dar kada nors pas ja patekti
Čia jau lankausi ne vienerius metus, ir kuo toliau tuo viskas prasčiau, mano akimis darbuotojai labai atsipalaidave, laikas jiema pakartori koks yra jų darbas. Kada yra pertraukos, pietų, į darba mes ateiname dirbti o ne poilsiauti. P.s pacientė.
Tai varyk į tą savo merdinčią Rusijos Federacija. Niekam tu čia nereikalinga!
Daktarei parekomendavus su siuntimu norejau uzsiregistruoti pas sios poliklinikos Lor gydytoja. Paskambinus i registratura, atvirai sakant likau soke, nuo sesutes bendravimo telefonu, o tokios frazes kaip" ko jus cia mum skambinat jei esant ne is musu poliklinikos" arba" o tai daugiau neturit kur nueiti??" arba" mes is kitu polikliniku pacientu nepriimam, su siuntimais niekas nepriima i kitas poliklinika" pribloske. Pakeltas tonas, akivaizdziu elementariu ziniu trukumas (kad pacientai su siuntimu bet kur turi buti priimami), netgi agresi bendraujant tikrai sokiruoja.Tik nesuprantu vieno- kaip valdzia dar toleruoja tokias sesutes toki ju bendravima, ir kaip leidzia tokiems dirbti? Juk visas ivaizdis ir prasideda nuo pirmu sutiktu zmoniu, nuo personalu, o konkreciai nuo seseliu. Tiesiog pasisklykstejau.
Laba diena visiems. Kad mes rašome tikriausiai tai neduoda jokio poveikio. Todėl manau, kad kilus nemaloniai situacijai reikėtų iškarto kreiptis i poliklinikos gerbiama vadovybę. As, mažametės mama, norėčiau išreikšti savo nepasitenkinimą odontologės gerb. Dainienės darbu. Vakar su dukra turejome atlikti profilaktinę apžiūrą pas šią ypatingai nemaloniai ir šiurkščiai bendraujančią ne tik su suaugusiais bet ir mažamečiais vaikais gydytoją. Negana to, kad įėjus į kabinetą ji ne tik nepasisveikina, bet vaikui išsigandus, piktai apšaukia. Atlikdama apžiūrą, nesilaiko higienos reikalavimų, netinkamai dėvi darbo drabužius, bei neturi gebėjimo tinkamai elgtis su pacientais ypatingai su vaikais. Todėl, po šio nemalonaus apsilankymo, sekantį kartą aš būtinai kreipsiuos tiesiai i vadovybę siekdama kad tokia gydytoja, gautų bent jau papeikimą. Norėčiau, kad į šį mano pastebėjimą būtų kuo greičiau sureguota.
Lankausi pas gydytoją Petroką, super specialistas. Anksčiau nė vienam neužkliuvo nei tyrimai, nei karkalai, o jis tik paklausė ir pasakė, kad įtaria plaučių uždegimą. Ir kaip žmogus labai patiko, atsakė į visus klausimus ir patarė, matosi kompetencija. Toks turi būti tikras daktaras. Sesutė taip pat labai maloni.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
E. Macronas išreiškė paramą Lietuvai dėl migrantų
E. Macronas išreiškė paramą Lietuvai dėl migrantų 11-30 21:58
Prancūzijos prezidentui Emmanueliui Macronui išreiškus palaikymą Lietuvai dėl migrantų krizės, Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda pareiškė, kad Europos Sąjunga turi rasti būdų, kaip išspręsti šiuos...
Siūloma tikrinti ir strateginių įmonių subrangovus
Siūloma tikrinti ir strateginių įmonių subrangovus 11-30 21:41
Susisiekimo ministerija siūlo dar labiau griežtinti strateginių įmonių sandorių patikrą ir tikrinti ne tik pagrindinius rangovus, bet ir jų subrangovus.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Adobe Systems 687,49 +3,83%
Moody's 397,27 +3,43%