Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Všį Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Všį Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Atsiliepimai apie Všį Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Lazdynų ligoninė

Parašyk savo nuomonę apie Všį Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Marina Daukantiene
2020-04-28 13:26:38 IP 28mcrg4n
Norečiau širdingai padėkoti vidaus ligų gydytojai Galinai Gubinai už jos atsidavimą savo darbui ir didelį, tiesiog stebėtiną dėmesį ir rupestį senyvo amžiaus pacientais. Taip atsitiko, kad mano 83 metų mama du kartus pateko į ligoninę ir ja gydė ta pati gydytoją Galina, ir tai didžiulė mano mamos ir kitų besigydančių pas šią gydytoją senuolių sekmė ! Rekomenduoju ir linkiu visems tokios gydytojos ir reiskiu Jai pagarbą !
Noriu iš visos širdies padėkoti RVUL Gydytojui ortopedui-traumatologui Vilvaltui Alauniui už puikiai atliktą klubo sąnario endoprotezavimo operaciją mano mamai, kuri buvo operuota šių metų sausio 31 dieną.
Esu labai dėkinga šiam Gydytojui, savo srities profesionalui, už suteiktą galimybę mano mamai pakilti iš neįgaliojo vežimėlio ir laisvai judėti, už nuoširdų bendravimą su savo pacientais ir atsidavimą savo profesijai.
Taip pat širdingai dėkoju Gydytojai anesteziologei-reanimatologei Vilmantei Požerskienei už atidumą ir jautrumą savo pacientams.
Linkiu Jums stiprios sveikatos, sėkmės Jūsų nelengvame, bet labai tauriame ir atsakingame darbe!
Sveiki. 2020 vasario 23 d. atvykau į respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę Ortopedijos skyrių, kur 24 dieną man turėjo atlikti klubo sąnario keitimo operaciją.
Viskas prasidėjo labai staigiai: skausmas kirkšnyje, kojoje, pradėjau šlubuoti. Kitos išeities nebuvo, reikėjo keisti sąnąrį. Operaciją atliko gydytojas dr. Tomas SVEIKATA, esu jam labai dėkinga. Labai dėmesingas, atsidavęs, profesionalus gydytojas. Taip pat dėkoju visam Ortopedijos personalui: seselėms, slaugutėms, kurios atidžiai padėjo iškęsti pooperacinius skausmus. Linkiu visiems kuo stipresnės sveikatos ir pakantumo vieni kitiems, esant dabartinei situacijai, susijusiai su viruso pandemija ir karantinu.
2020.02.09 atvažiavau naktį į ligoninę, kadangi kamavo nepakeliami kairės akies skausmai, negalėjau absoliučiai žiūrėti į šviesą, nuo skausmo negalėjau užmigti. Mane apžiūrėjo oftamologas Robertinas Kuoras. Ką ten apžiūrėjo, 3 sekundes pažvelgė į akį per savo aparatą, patikrino kaip matau raides. Buvo labai nepatenkintas, kad kreipiausi 5 val. ryto, traktavo, jog tai ne pirmoji pagalba, nes jau savaitę buvo paraudus akis. Taip, buvo paradus, lašinau dirbtines ašaras, bet žmogus dirbantis su kompiuteriu nebėga į polikliniką, žinant kokios ten eilės, vien dėl paraudimo, kreipiasi, kad ir naktį, kai išties blogai. Sąskaitą už apžiūrėjimą išrašinėjo ilgiau nei apžiūrėjo akį, išrašė lašų ir nukreipė pas šeimos gydytoją, į kurią pirmadienį ir kreipiausi. Dar pasakė, kad po dviejų dienų praeis. Bet nepraėjo, 02.13 atsikėlusi ryte supratau, kad kaire akim matau tarsi pro rūką, kreipiausi į Santariškes. Paaiškėjo, kad gydytojo diagnozė buvo neteisinga, gydymas netinkamas. Dar iki šiol gydausi ambulatoriškai poliklinikoje ir nesu pasveikusi, vaikštau leist injekcijų į akį. Kaip manote, jei oftamologas būtų rimčiau reagavęs į mano skundą, galbūt išties man būtų praėjęs jau uždegimasm nebūtų komplikacijų? Toks santykis su pacientu, ne tik žeminantis, bet ir žalingas.
Sveiki, žinokit Lazdynų ligoninę yra siaubinga įstaiga. Atsitiko nesenai tai, kad nuvežėm močiutė į ligoninę nes labai skaudėjo koja negalėjo vaikščioti.. tai laukėme apie 3h kad mus priimtų + kai daktare apžiūrėjo ir pastatė tik pašalinė ir viskas. Ir pasakė važiuokit namo. Emmm kokie namo ? Mes pradėjome įkalbinėti daktare kad paliktų nors keliom dienom močiutė, kad pasijaustu geriau. Daktarė visiškai ne norėjo palikti nes vietos nėra ligoninėje nors iš karto sakė kad nėra prasmes likti. Vėliau kita diena vis dėl to paliko ligoninei bet jokios pagalbos nuo jų. Nei daktare ne atėjo nei vaistai tik lašalinė o kai kraujospūdis aukštas tai pasakė sesele mes neturime vaistų jeigu turite tai gerkite savo. O kada aš paklausiau pas seselė kaip močiutės sveikata tai pasakė eik pas gydytoja o kada pasakiau kur galima rasti pasakė neturiu laiko ką nematai ? Žinokit visiškai niekam nerekomenduoju šita ligonine nes viska ka jus gausit tai nieko tik kankinsite savo šeimos narius...
Noriu dar kartą padėkoti daktarui ir chirurgui A.SIMKUI uz atliktą rankos rieso operaciją ir uz jo pastangas taipogi visam RVUL Reabilitacijos sk. uz puikią reabilitaciją, bet dėja net nesitikėjau kad pilnai busiu darbinga tik po keturių mėnėsių. ir biliutenis bus israsytas nuo rugsėjo pradzios iki sausio pradzios, tikrai rankos gyjimas buvo labai sudetingas, buvo netgi trys reabilitacijos etapai, viena po kito, nes turejau aibe rimtų komplikacijų.teko konsultuotis klinikose privaciai,
Tiesiog tiek kad visdelto verta ir daktaram pries operaciją tam pacientui paaiskinti visas įmanomas pasekmes detaliau, man tai netgi daktaras nedavė siuntimo tyrimams pries operaciją, vis tiek as nekaltinu nieko, man tai bus gyvenimo pamoka kad aklai pasitekit niekam negalima., matyt pas mus tokią tvarką ligoninėje kad pacientas gauna tik keletą tų procedurų po operacijos, o po to jis beveik noiekam neberūpi ir turi uz savo pinigelius papildomai pirkti visas proceduras, masazus kinizeterapijos mankstas, as apitiksliai pasakysiu kad per tas keturias men. papildomai kad ranką pajudetų isleidziau apie 500 euru.
Ir patikekite sutikau aibe zmoniu reabilitacijos metu kuriems irgi pritruko po operacij tu proceduru, nes su skausmais lankydavo po neskmingu operaciju mokamomas proceduras, i darba bijodami sugrizt ligoti, o kiek po operacijos girdejau gavo invaliduma, tiesiog pagalvojau kad man dar pasiseke kad grizau i darba nor ir po keturiu men.Baisu kas vyksta..
Bukite budrus ir atidus su tom operacijom, nes niekas joks daktaras uz operacijos pasekmes nebeatako, mes tik gerbiamieji dabar kaip tie eksperimentojntys triusiukai..
Siaubinga įstaiga... atvežė močiūtę į priimamąjį 11:30, stebėjimui paguldė tik 15:00, o ar palieka ar išleidžia tik apie 21:00... KOŠMARAS. Giminaičiai sėdi koridoriuje po 8-10 valandų, niekas nieko nežino, siuntinėja nuo vieno pas kitą gydytoją. O gydytojų arogancija! O abejingumas! Aš dar tokio nemačiau.... seselės ar padėjėjos išvys - svarbu nagučiai palakuoti, antakiai priklijuoti - daugiau visiškas NULIS kas liečia bendravimą su pacientais ir jų šeimos nariais. Stacionare paguldžius dar ir pamoralizavo, jokios etikos... TIKIUOSI NIEKADA TEN NETEKS ATSIDURTI.
Sveiki. Nekreipus dėmesį kad praleidžia žmones kurie senai ir ilgai laukia.. nuejus i tualetą net nėra muilo ir dezinfikavimo priemonių, tai turi plaut tiesiog su vandeniu rankas..ir visas kranas grybelinė užsikrėtęs.. tai dar prie kabineto reikia stebėti purvinus skudurus..
Valentina Joksiene
2019-11-29 00:06:21 IP 2ber9kc7
Jekaterina 2019-10-04 00:22:36
Dideė užuojauat Jums dė artimo žmogaus netektie, s skaičiau straipsnį apie šį įvykį internete. Deja, šioje ligonijėje prieš mėnesį mirė mano motina, jau buvo 66 metai, rugsėjo mėnesį turėjo sueiti 67. Pateko į ligoninę po epiepsijos priepuolio, ten paiaiškėjo, kad lūžusi petis (kaip galėjo lūžt, nesuprantu, tuo metu buvau namuose, nemačiau, kad ji kur nors nugriutų), pagilde i traumatologijos skyriu, zadejo operuot ketvirtadieni, t.y. sekancia diena, bet neoperavo, ir nei valgyt, nei gert nedave jai, diena pries tai tyrimai rode sirdies ritmo sutrikimus, ir auksta cukru, o kita diena jau jokiu tyrimu nebedare... o sekancia diena ryte, kai gyfytojai atejo pas ja i palat ruosti operacijai, pamate, kad ji jau mire... mirties priwzasties taip ir neivardijo tikslaii, "galimai sustojo sirdis" o nuo ko ji galejo taip staigiai sustot, kai zmogus gulejo ligonineje, mediku priziurimas? o ta diena, kai buvo isvezta i ligonine, is pat ryto buvo sveika, linksma, valge, kazka dare, kalbejo su anukem ir manim...zmones, tikrai saugokites sios ligonines...
pas mus situacija panasi mire mano artimas zmogeliukas del ju kaltybes.atveze greitoji ilgai sedejome poto pagulde nei dave nei gerti nei valgyti sake kad operuos bet ne operavo isvare ant kita diena su skausmai.ir kitai dienai pablogejo jis mire.ir pasake kad kalta greioji bet jug jus ka patis negalejote subines pakelti ir automatiskai isvezti i santariskiu lyguonine.klaidas buna mokykloje o ne lyguonijije.
Sekmadienį pasijutau blogai nuvažiavau į Lazdynų priemimąjį pralaukiau ten beveik 5 valandas kol prasėdejau tas penkias valandas praejo ir skausmai nėra ten net tvarkos gydytojai ten dirba lėtai net netaisyklingą diagnozė nustatė ir ne tuos ligos buvo sušvirkšti vaistai, o atvažiavus namo pakylo aukšta temperaturą pradėjo pykint. Imsiuos tikrai drastiškų priemonių bus tikrai iškviesti žurnalistai, nes tikrai Lazdynuose nėra tvarkos, ten laukiant pas specialistus galima greičiau numirti nei ką. Niekam nerekomenduoju lankytis Lazdynų priemime ir ligoninėje poto gailėsites. O specialistai visai jauni nieko jie ten nedaro net neapžiūri žmogaus išrašo vaistus ir išleidžia žmonės.
Tikrai nesuprantu, visos ligoninės ar poliklinikos viskas ok, nu bet šita... Jai rimtai, kaip Jūs priėmate savo personalą? Kuo žmogus neatsakingesnis ir jam nusispjauti ant pacientu, tuo didesnė tikimybė papulti dirbti pas Jūs.. Labai nusivylusi
Buvau atvykusi pavakarę į nurodytą ligoninę.Tiksliai žinojusi kabinetą, kuriame bus atliekama man skirta procedūra (rentgenas), ėjau į registratūrą pasiteirauti apie atliekamos procedūros niuansus. Pasitikusi mane registratorė, visų pirma, nemandagiai liepė palaukt, nors patalpoje buvau vienintelė.Žinoma, suprantu, jos asmeninius poreikius, bet buvo galima mandagiau perteikti žodžius. Taigi, esmė tokia, kad registratorė man nesuteikė jokios informacijos, pasakė, kad rentegenas net nėra atliekamas šioje ligoninėje.Nebūtų taip svarbu, tačiau esu pacientė, kuri laukia operacijos ir rentgeno nuotrauką man yra būtina. Kitos dienos rytą, į registratūrą buvo skambinta. Tikėtasi normalesnio pokalbio, tačiau, eilinį kartą, tie patys žodžiai apie reikiamos procedūros nebuvimą.
Pabaigoje norėčiau pasakyti, kad darbuotojai būtų labiau suinteresuoti bendrauti su pacientais ir jiems suteikti teisingą informaciją.Nes tai ką patyriau, buvo neprofesionalu, žinant faktą, kad lankiausi respublikinėje ligoninėje, kur tikėjausi maksimalios pagalbos.
Bandau prisiskambinti i registratura jau nuo praeitos savaites treciadienio. Skambinu kas 20 minuciu pastoviai. Atsiliepti niekas neatsiliepia. O galu gale siandien skambinant abiem numeriais sako kad telefonas yra isjungtas. Tai pasakykit man kaip prisiskambinti? Varpais?
Noriu nuosirdziai padekoti visam RVUL REABILITACIJOS SKYRIUI uz kokybiską ir prodesionalią pagalbą po rankos rieso operacijos, nors ir buvo nesklandumų ir pikcio del procedurų grafiko, bet tikrai gavau gera fizioterapiją, masazus, ergoterapiją ir netgi psihologo pagalbą, labai man padejo jussu proceduros.
Tikrai rekomenduoju ir kitiems pacientams sią draugiską RVUL reabilitcijos centro kolektyvą- tikri profesonalai.Aciū.
Nuosirdziai dekoju gyd. Tutkui gyd. Urbonui uz sklandziai atlikta pilvo isvarzos operacija, ir gera narkoze. Taip pat dejoju 2 chirurginio skyriaus ir operacinio bloko personalui uz nuosirduma ir profesionaluma.
Pagarbiai Svetlana P.
Kiek registravausi ankščiau telefonu, gaudavau norimą info ir t.t. Šiandien norint užsiregistruoti paskambinus numeriu atsiliepė labai nemaloni mergina, labai negražiai ir chamiškai kalbėjo, norint sužinoti info iki galo pasakė "Geros dienos, viso gero". Darbuotojams trūksta mandagumo ir supratingumo.
Daiva 2019-09-25 09:00:20
Per gydytojo Vytauto Vitkausko abejingumą praradau sau artimą žmogų. Bėgantį rudą skystį iš NOSIES prilygino vėmimui ir pasakė, kad taip būna kai yra kasos uždegimas. Po išsakytų būklės pablogėjimo požymių jis net nebuvo atėjęs į palatą patikrinti paciento būklės. Įvardijo, kad po 2 dienų gydymo tyrimų atsakymai yra blogesni, bet nebuvo imtasi jokių priemonių paciento būklę gerinti ar atlikti papildomus tyrimus. Ekspertai nustatė visai kitą mirties priežastį nei buvo gydyta - aspiracinė pneumonija.
Žmonės, šioje ligoninėje reikia įkyriai gydytojų prašyti daryti daugiau tyrimų, jeigu matot, kad būklė yra bloga, nesikeičia ar net blogėja. Nebijokit eiti sakyti, prašyti, į akis lįsti, nes daugumai gydytojų (negaliu sakyti, kad visiems) nepakanka kompetencijos, o gal tai yra tik abejingumas.
Pasipiktinusi pacientė
2019-10-02 03:08:44 IP 2der0ubq
Atvažiavus į ligoninę su GREITAJĄ PAGALBA buvo pasakyta, kad ne į ta į ligoninę atvežė, nes čia kardiologų nėra, paklausus ką toliau daryti, buvo piktai atsakyta, kad jos pačios nežino ir tada liepė laukt. Pralaukus 4val, nuėjome pasiteirauti dėl ko taip ilgai užtruka, (nors mes atvažiavom su greitąja) buvo pasakyta, kad nesvarbu ar atvažiavai pats ar su pagalba, nes pasak jų GREITOJI YRA TIK NEMOKAMAS TAXI. Ačiū už puikų personalo bendravimą, "šiltą sutikimą" ir bereikalingas laukimo valandas:)
Tai yra ziauru!!!!!
Eilej pralaukiau su kraujojancia ranka 6 valanduos, noriu suzinot ar tai yra normalu???!!!!!!!!!!
Milda Bielinienė
2019-09-03 16:08:22 IP 2eehicos
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd A.Makulavičiui už sėkmingai atliktą operaciją, už jo rūpestį, profesionalumą.Savo darbo profesionalas.Ačiū ir sėkmės gydant žmones.
Labai noriu padekoti Jusu personalui, nuo priemimo, iki seseliu ir gydytoju. Ypac dekoju gyd. Zubrickui. Jus tikrai sauni komanda. DIDELIS ZMONISKAS ACIU JUMS!!
Noriu padekoti uz auksta profesionalumą ir kokybiską aptarnavimą bei sekmingai atlikta operaciją visai darbo komandai plastines chirurgijs skyr. ir plastikos chirurgui A. Simkui, anasteziologui.bei slaugytojoms didelid ACIU.
Is kabineto i kabineta o tarp kabinetu eiles po 30 ir daugiau minuciu net ir visiskai nesant kitu zmoniu eileje. Siuo metu rasant sita atsiliepima jau laukiam apie 30 minuciu prie 9 Kabineto Ultragarsiniai Tyrimai Nr2. Kabinetas uzrakintas ir tuscias nors turim siuntima skubu. Tai vat tokia tvarka. Neaisku kiek dar reiks cia laukt kol teiksis kas pasirodyt.

Ricardas Bauza
Sitos istaigos daktarams tikrai truksta mandagumo ir paslaugumo, nekalbu apie mediko etiketą, yra arogantiskų daktarų, truksta kompetetingumo, nes yra atvejų kad gyd. pries operaciją neminesio jo pavardes nebenori israsyti siuntymo tyrymams nebenori apziureti paciento., o siuncia i mokama laboratorija, nebenori patikslinti diagnozes paciento, o tas bega i mokamas klinikas ir sumoka kosmine pinigų sumą
Jusu sukis priemajame.Kiekvienas pacientas tai musų rupiestis neatitinka jums., nes kiekvienas is musu padaro klaidą gyvenime, tai naturalu, bet jeigu gydytojas padaro klaida gydant, operuojant zmogų klaidingai renkantis savo profesija, tai zmones atsiduria anapus ir jusu klaidos gerbiamieji jau yra mirusiujų tarpe ir tai jau tikrove musų dienų, KARVELISKES uzguldytos iki ausų, kur daugybe jaunų zmonių. SUSIMASTYKITE..
.Taigi vertinkite daugiau pacientus, noresi paprasto zmogiskumo, kad atjaustu musų skausmui, lygom, kad nors butu normalua bendravimas kartais ir butu vietą jokui
.Kaip ten bebutu dekojame uz jusu sunkų darbą, bet.nebeskriauskite...musu ir nebezeminkite, labai to prasome, nes patys pasirinkote tokią atsakinga ir labai vertingą profesiją, taigi reikia ir visapusiskai atitikti jai...
Aleksandra Matveičenkova
2019-08-20 17:48:03 IP 5f4soede
Lazdynų ligoninės skubios pagalbos registratūra yra tikrai nemaloni.Nesuprantu kam šviesiaplaukė moteris dirbusi 2019.08.20 17.30 ir apžiūrinti ligonius dirba tokį darbą. Tik atsisėdus pacientui pradeda rėkti, nemandagiai kalbėtis kai į kėdę atsisėda visiškai mandagus, blaivas žmogus. Tikiuosi Vilniaus Lazdynų ligoninė atsižvelgs į tokį darbuotojos neprofesionalumą ir pasiūlys arba pasitaisyti ir išmokti kalbėtis mandagiai su pacientais arba pasiūlys paieškoti kitos darbovietės, kur toks bendravimas yra galimas.
Tikiuosi pasitaisysite, iki profesionalumo dar tikrai šiai ligoninėj toli.
Noriu padėkoti už aukštą profesionalumą ir žmogišką bendravimą gyd. Jurgiui Rudalevičiui. Po rankos traumos puikiai atstatė pasislinkusius riešo kaulus be operacijos (tai patvirtino atlikta po savaitės rentgeno nuotrauka). Linkiu jaunam gydytojui neprarasti tikėjimo savo ypač reikalinga profesija. Sėkmės visam priimamojo kolektyvui sunkiame darbe.
Itin žiaurus elgesys su pacientais Lazdyno ligoninės reanimacijos skyriuje!!! Tom slaugytojom kalėjme reikia dirbti! Nesuprantu, kaip žmonės, kurie taip nekenčia pacientų, gali dirbti tokį darbą!!!
Sveiki, nuo 8 iki 14 h NIEKAIP NEĮMANONA prisiskambinti užsirašyti pas daktarę.. vis užimtos visos registratorės... na kažkaip neįtikėtina.. kas per sistema> IR TAIP TREČIA DIENA
Siandien popietiniam laikui buvau registruota gyd. A.Grinčuk konsultacijai. Prie kuri laika buvau gavusi skambuti is ligonines, su prasymu atvykti nuo 9 iki12. Atvykau 9 val., 9.07 buvau uzregistruota. Kabinete gydytojo nebuvo, matyt buvo uzimtas kitais darbais. Lauke kita paciente, kurios laikas 9.20 val. praejus pusvalandziui pasiteiravau registravusios darbuotojos, kada gydytojas pasirodys, nes negalime laukti neribota laika. Taciau darbuotoja net nesieme menkiausios priemones suzinoti, kodel gydytojo nera ir kada pasirodys. Atsake, kad “ateis”. Po dar 15-20 min.gydytojui nepasidodzius vel i ja kreipiausi. Ji vel akivaizdiai nesiruose aiskintis situacijos. Atsake, “kad gal operuoja”, ateis kazkada. Kas keista, jei yra konsultaciju laikas. Tik pradejus ikyriai aiskinti akivaizdzius dalykus, kad zmones negali nezinioje laukti nezinoma laika, ji paklause praeinancio gydytojo, kur galejo dingti A.Grinčuk. Tik tada sis gydytojas susisieke su A.Grinčuk, po kurio laiko atejo ir gydytojas. Rasau tikslu atkreipti demesi, kad valstybinese gydymo istaigose turi buti pagarba pacientui, tinkamas aptarnavimas. Sioje situacijoje, mano nuomone, gerokai veluojantis gydytojas turejo per kazka pranesti, kad uztruks ir kada jo laukti. Taciau esminis dalykas yra tas, kad pacientams teiraujantis, registartura pruvalo imtis priemoniu suteikti informacija demesingai ir atsakingai, o ne elgtis atmestinai, kaip siuo atveju.
Ilgai galvojau, ar rašyti komentarą apie tai ką teko patirti šioje ligoninėje. Nors jau praėjo daugiau negu 2 mėn. nuo apsilankymo, bet liūdni prisiminimai iki šiol. Vyras patyrė darbe sunkią traumą ir su greitąja buvo atvežtas i šią ligoninę. Ligoninės priimamaje, kol buvo nustatyta galutinė diagnozė teko prabūti 8 val. Tą dieną tikrai nebuvo daug priimamajame pacientų. Jau net sunku suskaičiuoti, kiek kartų ir kur teko suktis tais koridoriais, kiek kartų nustatinėjo diagnozes, kokio lygio pažeidimai. Buvo net pasiūlymas važiuoti namo ir gydytis patiems. Aš nesutikau ir ne be reikalo. Vyras būtų išleistas namo ne tik, kad su daugybiniais šonkaulių lūžiais, bet ir su lūžusiu kaklu. Tą pačią dieną buvo ir operuotas. O toliau dar liūdnesnis vaizdas, t. y. prieš operaciją reikia išsimaudyti, o kaip, nes net nusišluostyti nėra kuo. Suprantu, jeigu, tai būtų planinė operacija, tai galima iš anksto pasiruošti, bet dabar. Tai padarykite, kad galima būtų nusipirkti tam skirtą rinkinį. Prie palatos esantis tualetas prasmirdęs šlapimu (o mums buvo aiškinama apie sterialumą). Toliau: seselės iš viso elgiasi nepagarbiai, ką bepaklaustum, nieko nežino. Kaip galima nežinoti, ar jau atvežtas iš reanimasijos vyras į palatą (nejaugi taip sunku nueiti ir pažiūrėti). Atvykus sekančią dieną nebuvo suteikta ši informacija. Atsakymas, laukit. Ir laukėm 1, 2, 3 valandas. Ar tai normalu? Juk dar tik įžengus į ligoninę ir pakišama krūvą popierių pasirašyti ir tame tarpe yra punktas, kad ligonis leidžia teikti apie save informaciją. Šiuo atveju, man informacija nebuvo teikiama. Ir dar daug galima būtų rašyti. Žodžiu, liūdnas vaizdas. Labai retai tenka lankytis šioje įstaigoje, bet tokio požiūrio į ligonį, tokios nepagarbos nesitikėjau. Einant dirbti tokį darbą, reikia gerbti ligonį.
Vienintelį, ką noriu tarti didelį ačiū, tai neurochirurgui, kuris operavo mano vyrą. Operaciją pavyko. Ir kartu su juo dirbančiai komandai. Jūs tikri šaunuoliai..
Danute Stankaitiene
2019-06-27 12:36:06 IP 2fbatipg
Padėka

Vilniaus universitetinės ligoninės neurochirurginio skyriaus vedėjui dr. V.Kiedai, klinikiniam formokologui gyd. Neverauskienei, neurochirurginio skyriaus personalui už malonų bendravimą ir nuopelnus neurochirurgijos srityje.
Gyd. Orest Grigoniui Už suteiktą viltį išgyventi, atliktą stereotaksinę biopsiją diagnozuojant pūlingą smegenų absesą, skirtą gydymą, diagnostinę kontrolę, kruopstų ligos stebėjimą, už nuopelnus neurochirurgijos srityje.

Pagarbiai: D.S
Baisu... islaukeme virs 3valandu ir vis patekome i eiles gala, nes juk prisigerusiems arba siaip seseles sugalvotiems pacientams prioritetas. Darbuotoju elgesys baisus, akmeniniai veidai, nepagarba, ir pasiulymas vaziuoti kur kitur. Kai zmones klausia kada priims ir kodel tik vienas traumatologas, pasiulo kreiptis i ministerija. Apgailetina ligonine ir jos personalas...
Esu labai nusivylusi ir pasipiktinusi Lazdynų ligoninės aptarnavimu ir slaugėmis. Laukiau eilėje 6val., paklaususi seselės kiek dar reikės laukti ši pasakė: „dar tikrai 5 val., tad siūlau persipjauti venas, tuomet gal ir priims.“ Aš manau, kad profesionalus gydytojas ar slaugė neturėtų taip kalbėti.
Pirmus priima apsimyžusius alkoholikus, su prakirstais antakiais, kurių kraujas ant veido seniai sukrešėjęs ir negresia jokia nelaiminga baigtis, bet jie yra svarbesni už ligonius, kurie sėdi su lūžusia koja 6 val. ar dar didesnėm traumom.
Seselės rėkia, vaikšto nepatenkintos ir atsiviepusios, labai nemandagios.
Patarimas visiems, kurie planuoja lankytis šioje ligoninėje: įsijunkite aktorinį - rėkit, klykit, dejuokit, aimanuokit, verkit iš skausmo, tada galbūt būsite priimti, nesvarbu, kad esate prisigėręs namuose nuo skausmo vaistų ir gebate elgtis adekvačiai ir kantriai.
Laba diena, norėčiau jūsų paklausti ar galėtumėt 24 valandas ištverti labai didelį skausmą, o iš tų 24 valandų pralaukti jūsų poliklinikoje 6 valandas ir vistiek nesulaukti gydytojo apžiūros? Šiandien apie 13:41 atvežiau į Lazdynų ligonine 19 metų merginą. Ji vakar vakarą labai stipriai nukrito, susitrenkė kelią kuris pamėlynavo ir ištino, taip pat susitrenkė klubą, kuris irgi buvo mėlynas. Mergina sunkiai vaikščiojo, taip pat sėdėti buvo skausminga. Atvykusios į Lazdynų ligonine sėdėjome ir laukėme kantriai buvome nusiteikusios laukti ilgai, tačiau po 6 valandų paklaususios iš seselių, registratūroje sėdinčių žmonių kiek dar laiko laukti sulaukėme atsakymo:, , jūs lauksite dar 5 valandas, tai gal geriau venas prasipjaukite”. Kokios kvalifikacijos žmonės pas jus dirba, kad tokį pasiūlymą turime išgirsti? Mieliau priima alkoholikus, narkomanus, benamius kuriems švelniai pirštas kraujuoja užklijuotas pleistru. Kartu laukiantys vyrai, moterys su vaikais sulaukė panašaus pasiūlymo, kad gydymo šiuo metu nesulauks. Normalūs žmonės šioje ligoninėje nepriimami, jeigu nerėki ir kenti skausmą tai liksi neapžiūrėtas. Tvarkykitės su savo prioritetais ir ligonių priimimu. Tai nežmogiška. Pats arba pati pagalvokite jeigu jums taip atsitiktų ir nesulauktumėte gydymo pralaukęs/usi 6 valandas ligoninėje, tai gal tikrai prasipjauti venas geras pasiūlymas? Daugiau niekada nevažiuosime į jūsų ligonine, nes ten dirba nekvalifikuoti žmonės, kurie neturi žmogiškumo ir papraščiausio supratingumo. Labai norėčiau, kad daugiau joks kitas žmogus šio pasiūlymo neišgirstų ir gautų normalų gydymą, nes kitaip reikes tikrai prasipjauti venas, kad greičiau priimtų ir tai manau pasiūlytų palaukti.
aptarnavimas baisus eiles baisiausios visi eina ne pagal eile o kaip nori taip kviece 1.30h laukiam eilei ir vis nepakviecia baisi netvarka!!!!
Noreciau nuosirdziai padekoti plastikos chirurgui ir skyriaus vedejui Gediminui Raubai uz tikrai laiku suteikta pagalba del operacinio gydymo ir uz profesionaluma, kompetetinguma ir taktiskuma.Malonu tureti reikala su profesionalais.
Esu sokiruota ir tikrai nustebinta kaip leidzia sau elgtis gyd. M.Tatol su pacientais, grubus, visiskai neefektyvus gydymas buvo paskirtas.Paskire sav.reabilitacija, su rankos trauma, be jokios operacijos.netgi reabilitologe prajuokino, sake kad tai nepades nei
truputi.Atsiprasau.bet su tokiu gyd. sutinku pirmakart.
Sitoje ligonijnee dirba sauni komanda hirurgu, tikrai nelikau be pagalbos, gerb daktare Tatol, o jeigu jos prireiks rasiu, tik sugaisiau laika, lankydamasi pas jus..Tikrai neeisiu niekada ir negaisinsiu savo laika.Esu daug vyresnesito gydytojo, taigi uzteko nahaliskumo kelti balsa, nesiskaitytis su zodziais.,.GEDA
Atvažiavom į ligoninė su kojos trauma šeštadieni 20:45 vakaro, o pas terapeuta patekom tik 4 ryto, nes pasirodo vienas terapeutas ant visos ligoninės, visokie pijokai priimami pirmi nes jiems turbūt daugiausei rekia negu normaliam žmoguj, tai kad jei ten važiosit prieš tai prisigerkit nes kitaip priimamajam sedėsit lauksit mažiausiai 6 valandas
Atvykus i ligonine su kojos trauma, reikia laukti 3.5 valandos pas daktara, kadangi viduri dienos ant visos ligonines dirba tik 1 traumatologas. Apgailetina.
Šiandien buvau lazdynų ligonineje pas daktarą Artūrą Rožuką. Esu pasibaisėjusi daktaro elgesiu. Užkimšinėti pacientui galvą ir sakyti kad meluoja jog skauda. Atėjau su stipriu sumušimu galvos ir akies o jis pasakė kad išsigalvoju apie skausmą. Na atsiprašau tokiu daktarų manau neturėtų būti. Jaigu dirbate tai dirbkite gerai sawo darba.
Noriu padekoti Gydytojui ortopedui traumatologui Mindaugui Klingai. Tai profesionalus ir be galo nuosirdus - rupestingas gydytojas. ACIU didelis jums!!!
Abejotina jauno budinčio gydytojo Lino Rinkūno kompetencija.
Jaunam žmogui su širdies problemomis atvykus į priimamąjį gydytojas suteikė simptiminį gydymą raminamaisiais ir kelis esminius tyrimus (kraujo bendrąjį ir kardiogramą).
Tačiau suleidus raminamųjų vaistų ir matant labai nežymų fizinės būklės pagerėjimą praėjus dviem-trims valandom gulėjimo ir raminamųjų rėžime, liepti susimokėti už paslaugas, kaip už nebūtinąją med. pagalbą nėra normalu. Iš karto pripaišyti "nerimą ir susijaudinimą." patarė nevažiuoti dėl tokių "ligų" ir priimamąjį.
Juolabiau vėliau tiriantis tą pačią problemą pas kardiologus, visi gydytojai stebisi kodėl pacientė išvis važiavo į priėmimą pati, o ne greitąją kvietėsi, nes yra rimta širdies problema.
O šiam gydytojui, Linui Rinkūnui, turbūt atrodo, kad žmonėm nėra kas veikti, tai važiuoja naktį į gydymo įstaigą pasilinksminti, eilėse pastovėti. Keista, kad jaunas medikas, galimai rezidentas, yra toks apatiškas ir arogantiškas.
Julija Visnevskaja
2019-04-05 23:13:59 IP 5f4soo0b
Guliejau stebiejimo palatoj 05.04.2019 Apie 21 valanda baigėsi lašelinė, tris kartus pasakiau apie tai sesutej- nejokios reakcijos!Prieejos prie mane, su jėga ištraukė visa sistiema, nors daktaras Pavel Kačanov sake, kad dar bus lašeline. Ir žinot ka ji man pasake? JUS ISPRUOTIEJUSI
Suprantu, kad dirbti niera kam, bet ar gali tokie žmones, eigu galima pavadinti žmogų - dirbti medicinoj?
Ne pyrma karta lankomes Lazdynu greitosios pagalbos ligonineje, priemimo skyriuje nera tvarkos, zmones priversti nesiotis savo paltus rankose, nes nera rubines jokiu pakabu pasikabinti irgi nera, senyvo amziaus zmonem nepritaikytos kedes sedeti, zemos, sunku attsikelti senyvo amziaus zmogui.Nera vezimeliu tik stumdomos lovos, su lovom reikia vazinet po visus gydytoju apziuros kabinietus.Priemimo skyriuje reikia laukti 7-8val.kol padaro tyrimus.
Jadvyga Butkuvienė
2019-03-22 17:52:54 IP 2e7r3qbt
Esu garbaus amžiaus ir labai ligota moteris, tad į ligonines patenku nuolat ir, deja, ne visada jas palieku su dėkingumu. Šįkart greitoji atvežė tiesiai į Lazdynų ligoninės reanimacijos skyrių, kuriame gydytojų buvau sugrąžinta į šį pasaulį. Gaila, negaliu įvardinti nė vienos tų stebukladarių pavardės - tada ne tas rūpėjo, dabar jau neprisimenu, tad nuoširdžiai ačiū visam jo personalui. Iš čia buvau pervesta į terapijos skyrių, kurio gydytojai grąžino man norą gyventi - nebedūstu, nebekriokiu, nebekosčiu... Už tai žemai lenkiuosi ir kuo nuoširdžiausiai dėkoju pulmonologei G.Grigienei bei visiems šio skyriaus medikams, tai darni ir rūpestinga komanda skyriaus vedėjos N.Tarasevič komanda. Tačiau ypatinga padėka - mane gydžiusiai daktarei Sandrai Narbutienei ir už jos kaip medikės profesionalumą, ir kaip žmogaus-geranoriškumą, geraširdiškumą, supratingumą ir užuojautą. Ačiū, GYDYTOJA !
Nuoširdžiai dėkoju RVUL Lazdynų ligoninės Ortopedijos skyriaus gydytojui Vytautui Rimkui už profesionaliai atliktą kelio sąnario operaciją, rūpestį ir šypseną. Nuoširdžiausią ačiū tariu ir visam šio skyriaus medicinos personalui, kurie padėjo man sveikti. Stiprybės, sveikatos Jums visiems!
Dalia Sargūnienė, Visaginas
2019-02-19
Ne pirmą kartą jau nusivyliau tokia neprofesionalia gydytojų teikiama pagalba!!!
Pirmą kartą, dėl stiprių skausmų, atsidūriau jų rankose, buvo nustatyta tulžies akmenligė. Lyg ir viskas gerai, bet atvykusi pas juos su stipriausiu priepuoliu turėjau dar atsėdėti eilėje!!! Apie sėdėjimą gal per garsiai pasakyta, aš net minutės negalėjau ramiai užsibūti vienoj pozicijoje, varčiausi iš skausmo, ką tik prisėdusi vėl stodavausi, išeidavau į lauką, nes trūko oro ir vėl grįždavau, viskas tiesiog degė viduj. Buvau žiauriai išbalusi ir vis bijojau, kad bet kada galiu nualpti. Bet laikas gydo - eilės belaukiant priepuolis atslūgo po biški ir pradėjo darytis geriau. Gydytojai apžiūrėjo, nustatė skausmų priežastį ir nukreipė pas šeimos gydytoją. Iki to momento viskas atrodė pasakiškai gražu. Bet atėjo vakaras ir tulžies akmenligė kirto skausmais per kepenis. Nei vienas gydytojas neperspėjo apie priepuolio tolimesnes pasekmes. Niekas nepasiūlė įsileisti kokių nuskausminamųjų ar įsigyti jų pagal išrašytą receptą vaistinėje, tad teko naudotis tuo, kas kiekvienas turi namie ir ryt tabletes vieną po kitos, nežinant ar tos tabletės dar labiau nepakenks. Bet kadangi skausmai buvo stiprūs, tai teko gelbėtis kaip išmaniau pati.
Dabar mamai atsitiko gan panašus atvejis - nukrito, pradėjo skaudėti ranką, padarė rentgeną ir surado kaulo lūžį. Mama nusipirko už savo pinigus specialų tvarstį, nes norėjo uždėti paprastą tvarstį, kuris neatlaikyti ir išsitampytų dar iki vakaro. Bet esmė vis dar ne tame. O mistika, vėl pamiršo įleisti nuskausminamųjų!!!!!!!
Klausimas: kada pradėsite aiškinti žmonėms kaip elgtis, kai kamuoja stiprūs skausmai ir kodėl neleidžiat vaistų, kai to tikrai reikia? Sakysit patys neprašė? Bet kai skauda argi žmogus gali adekvačiai galvoti tuo momentu. Esat gydytojai, turit matyt tikrąją žmogaus būklę!!!!!
Lazdynų ligoninėje lankėmės nebe pirmą kartą, tačiau neteko matyti tokios nemalonios, nemandagios ir šiurkščios registratorės-tai LORETA TULVINSKAJA, nieko nepaaiškino, nepasakė į kurį kabinetą eiti, o grįžus pasiteirauti dar kartelį "sutrukdėme" ponią registratorę, buvo labai nepatenkinta ir išrėžė i 10gi...lygtai būtume kalti, kad neatlieka iki galo savo darbo.Jei nepatinka darbas, nemanau, kad reikėtų ten dirbti.O paaiškinti pacientui ji privalo.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų
JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų 05-31 21:53
JAV per tris paras neramumų mažiausiai 15 valstijų ir Kolumbijos apygardoje, kuriuos sukėlė afroamerikiečio mirtis jį areštuojant, buvo sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų, rodo agentūros...
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų 05-31 19:52
Baltarusijos žmogaus teisių gynimo aktyvistai praneša, kad per sekmadienį šalyje vykusius piketus, kurių metų buvo renkami parašai dėl kandidatų į prezidentus iškėlimo, sulaikyta mažiausiai 17...
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams 05-31 18:39
Vilniaus miesto savivaldybė už 302.500 Eur nupirko 12.100 dovanų kortelių, kurios išdalintos sostinės medikams kaip padėka už kovą su koronavirusu.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%