Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, VšĮ

Lazdynų ligoninė

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, VšĮ

Lazdynų Ligoninės Reabilitacijos skyrius, toli gražu ne 5 žvaigždžių spa, bet jei turi motyvacijos, tikrai padeda pagerint fizinę ir tuo pačiu psichologinę būklę po operacijų, traumų ar ligų.
Man buvo sunku su motyvacija ir dar sunkiau kai kažkas kitas aiškina, ką ir kaip daryti, nes juk pats gi geriau žinai. Todėl noriu labai pagirti Miglė Česaitytė, jog sugebėjo mane stipriai motyvuoti ir padėjo praryti savo ego. Jos profesionalumas, akivaizdžios žinios ir mokėjimas bendrauti, ženkliai sutvirtino mano koją, o pratimus ketinu daryti dar ilgą laiką. Ačiū.
Jau 4 mėnesiai, kada draugas skundžiasi skausmais (ant rankos keliasi gumbai, labai skauda, niekas neranda kas yra). Kai gumbas pradėjo kilti ant kaklo ir pradėjo skaudėti net kvėpuojant nusprendėme važiuoti i ligonine (kadangi artimiausias gydytojo vizitas tik už kelių mėnesio laiko). Gydytojai ne tik, kad nenorėjo priimti, bet ir juokėsi iš paciento įrodinėdama, kad jam nieko nėra, paskyrė gydytoja patikrinti stuburą (nors neaišku prie ko čia jis). Nepadarė jokių tyrimų, sunkiai ir skaudžiai kvėpuojanti žmogų tiesiog praktiškai išvarė iš ligonines. Žiauru kai negali pasitikėti savo miesto ligoninėmis, o gydytojams net nerūpi. Data: 2022-05-03 13;00 Gydytoja: LORETA MISSIENĖ
Registraturoje dirbanti RASA svetulavičiūtė labai nemaloniai bendrauja. Reikėtų suprantingumo su senyvo amžiaus pacientais
Kada gi baiksis tas Covidas. Nes visiem medicinos darbuotojam labai matau patogu. Ne užeiti nei patikrinti kaip ką jie ten gido ką daro. Ką ne paklausi Covid ir čia liečia visas gydymo įstaigas!!!! Didvirei......!!! Tikiuosi greit baiksis tos nesąmonės ir grįšim prie senesnių priėmimu. O dabar jie izuolioti nuo žmonių ne prieiti nei užeiti daro viską kaip jiems patogiau.
Darbdaviai ieškantys IT specialistų klausinėja nesamonių nesusijusių su IT sritimi.
Dėkoju planavimo skyriaus administracijai už pagalba.
Sveiki, norėčiau padėkoti Andriui Savanevičiui už nosies operaciją.
Tikrai netikėjau, kad RVUL skubios pagalbos skyriuje žmonės laukia pagalbos 12 val. ir daugiau. Atvykus į ligoninę 12 val.dienos, 4 val. laukėme kraujo tyrimo atsakymo, paskui kitų tyrimų atsakymo, galiausiai paskyrė dar vieną konsultaciją, kurios laukėme 4 val. Iš viso 10 val. laukimo. Tikrai ne skubi pagalba, o lėta pagalba išgyvenk priėmimo skyriuje, tai ir būk sveikas!!!!!
Ne skubios pagalbos skyrius, o lavonine, nuo 11val reikia laukt kol pateksi pas chirurgą, nors kai atvežė su greitąja buvo tik 3 žmonės pas chirurgą, o pralaukiau daugiau nei 7val su pilvo skausmais ir visiems vienodai šviečia, daugiau ten nevažiuosiu ir kitiems nepatariu, nesakau, gal ir yra gerų specialistų, bet vienetai. Kol sulauksi pagalbos greičiau numirt galima.
Teko sausio pabaigoje lankytis sitoje ligoninėje ir nusivylti gydneurochirurgu rArtūru Šatkausku konsultacija ir prastomis paslaugomis kaip daktaro.Jis atvyko 30 min vėliau į konsult. ligonių konsultacinį sk.Teko ieskoti visiems pacientams per visą ligoninę tą daktarą.Pasirodo kad planinės buvo procedūros.Bet tai pacientai cia ne prie ko. Kodėl leidzia ligoninės administracija dirbti daktarui A.Šatkauskui vienu metu su planinėm proceduromis. ir su pacientų konsultacija, ar tai ne jovalas ir ne bredas?Kaip zmogus gali draskytis, ir kokybiskai atlykti, liekdamas į skirtingas ligoninės puses, skubėdamas į konsultavimą ir į procedūras?.TTai turi pakoreguoti savo darboo laiką, nes nebus niekur kokybiėkų paslaugų tuomet kaip visada nukencia pacientas, laukdamas nuobodziai daktaro prie durų, bet mes irgi turime ribotą savo laiką, skubam į darbą.Nesuprantu kodėl nuo seniausių laikų sitoje ligoninėje ziūrima pro pirstus į pacientą ir daroma viską kad geriau būtų ne pacientui, o daktaruinei jokios pagarbos, pilnas nesiskaitymas su to vargseliu ligoniu nėra pas jus.
Tai taip pat kai pernai dr. traumatologas A.Šimkus, 7 aukstas, buvo israsęs manęs po 2 h po operacijos, su temp, ir su nejautra, Keliauk paciente, vos stovėdama ant kojų is ligoninės lauk, kur akys veda, vienas zingsnis pirmyn, o kitas atgal.Sarmata, betvarkė, nepaisymas vidaus darbo taisyklių visur.,
Patariu visiems laikytis kuo atokiau sitos ligoninės, tikrai pavojinga aplinka, nesaugi, daug aplaidumo ir keistų, visai nesuvokiam7 protui dalykų, neprieziūra ligonių.Pagalvokite visada kur kreipiatės ir pas ką, ar tai patikima 5staig1..Sita ligoninę laikau pati patikimiausia ir baisiausia iš visų dėl tvarkos ir daktar7 atsakomybės. trukumo.GĖDA, GĖDA.GĖDA..
Inesa Ona Mileikiene
2022-02-05 10:52:20 IP 5jua3ptt
Pagarba ir didelis Ačiū traumatologijos sk. Daktarui Pauliui Kanopai. Toks jaunas-rūpestingas, nuoširdus, profesionalus ir perspektyvus daktaras, po dviejų operacijų jaučiuosi saugi. Dėkoju šio skyriaus slaugėm. jų padėjėjom už rūpestinga sunku darbą, nuoširdumą, supratimą., pagalba. Inesa Mileikiene.
Norėjau nuoširdžiai padėkoti Lazdynų ligoninės gydančiam gydytojui Artūrui Zubrickui ir kitam personalui už diagnozuotą skausmo priežastį, suteiktą pirmąją pagalbą. Tai pat už kantrybę, mandagumą, profesionalumą. Jums linkiu sveikatos ir profesinės sėkmės. Vakar beveik visas sutiktas medicininis personalas pasirodė kantrus ir dėmesingas ne tik man, bet ir kiek teko stebėti kitiems žmonėms. Vienintelis patarimas, kad rengeno kabineto medicininiam personalui dar būtų kur pasistengti. Visada maloniau sutikti žmogų noriai dirbantį savo darbą, kantrų ir mandagų.
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti ginekologijos skyriaus vedėjai Linai Lenkutytėi-Matkevičienėi už profesionaliai atliktą opėraciją,
supratimą ir žmogiškuma.Linkiu bet kuriai iš jusu patekti į tokias patikimas rankas.Ačiū, Jums gydytoja ir visam personalui. Sveikatos ir stiprybės Jums ir Jusu komandai. Operacija būvo atlikta 05.01.22. 806 palata. Pagarbiai Žana.
Labai dekinga visam kolektivui lazdynu ligonines ambulatorines reabilitacijos skyriu.
Puikios kvalifikacijos visi darbotojai! Maloniai ir nuosirdziai gydo.. Ejau i reabilitacija kiekviena diena kaip namo :)
Danutė Mikalonienė
2021-12-08 15:59:22 IP 2ju3l8o9
Nuoširdus, be galo prasmingas gydytojos Ingos Slautaitės darbas gydant ir konsultuojant Petrą Mikalonį. Ačiū Jums, sveikatos ir išvermės sunkiame Jūsų darbe. Su artėjančiomis šventėmis.
Noriu padėkoti visam reabilitacijos centro „Pušyno kelias“ kolektyvui už labai produktyviai praleistą 14 dienų reabilitaciją.
Visuose paskirtuose procedūrose personalas buvo profesionalus ir orientuotas į tikslą, maksimaliai padėti atstatyti prarastas funkcijas.
Jaučiausi kaip didelės šeimos narys, patekęs į bėdą, kur kiekvienas labai stengėsi pagelbėti.
Tiesa, buvo vienas kuriozinis atvejis, kai prausiantis duše po procedūros baseine, dingo vanduo. Dingo čiaupe vanduo ir neatsirado...Kitą dieną sužinojau, kad taip nutinka gan dažnai, nes vanduo reikalingas kitai vandens procedūrai...Manau, kad tokie dalykai galėtų būti kažkaip techniškai sutvarkyti ir...galėtų būti daugiau su vandeniu susijusių procedūrų, nes jos padeda ligoniams pasijusti lengvais ir suteikia daug džiaugsmo ir taip paspartina gijimą.
Dar kartą dėkoju gydytojai Danutai Kropis, nes puikia suprantu, kad jos begalinis entuziazmas ir meilė savo darbui daro stebuklus ir kiekvieną, patekusi čia apgaubia šiluma ir rūpesčiu.
mokamui testavimui ne
2021-10-10 21:23:55 IP 27peq4i1
Gruodzio 1 diena visi masiskai iseinam is darbu! Verslas ir taip vos laikosi betruksta, dar kokiu 15 procentu nauju bedarbiu ir verslai patis katastrofa, vyriausybe nebeissilaikys ir bus priversti atsaukti sita covidini spektakli NESIPLESIKIT, PAILSEKIT VISU PINIGU GYVENIME NEUZDIRBSIT! :)
greitoji isveze gulinti- neigalu teti i sia ligonine. priskambinti i priimamaji be sansu. 1, 5 valandos tylos. Paskambinau i informacija, maloniai suteike kita tel. nr. Paskambinus tel. (8 682) 66 002 atsiliepe darbuotoja, paaiskinau, kad ieskau zmogaus atvezto su GP. Pradejo rekti is kur gavau sita tel. nr., net neisklausius ka norejau pasakyti. Galiausiai pasake "eik sikti" ir padejo rageli. Paskambinau is kito tel. nr. ir paprasiau kad pakviestu sia "inteligentiskai" kalbancia darbuotoja, taciau atsakymas buvo toks: "musu cia 100, nezinau kuria kviesti". Mielosios darbuotojos, jei Jusu yra 100, tai kodel Jus taip neprofesionaliai elgetes ir skundziates, kad turite daug darbo? Kiek teko buti ligoninese niekada neteko susidurti su tokiu chamisku elgesiu. Patarkyte prasau gal zinote kur kreiptis del darbuotojos TOKIO elgesio.
Patekau užvakar su didele nelaime pas daktarą Jurgį Rudalevičių. Man iki šiol šokas kaip bendravo ir rėkė jo seselė ant manęs išpūtusi akis " nepatinka tau dink iš čia" man siuvo pirštą po 10 sekundžiu kai suleido vaistus. Jie net NEPRADĖJO VEIKTI, ta seselė stvėrė man už kelio o jis jėga pradėjo durt adata! Aš vos nenumiriau ant to stalo! Jus gal juokaujate?? Kas čia per isityčiojimas žmogaus??ką jus sau galvojate?? Kokią teisę turi su manimi elgtis kaip su gyvuliu? Kas čia per sesele kuri sau leidžia bendrauti su pacientais taip šlykščiai?? Išpūtus akis pradėjo staugt ant manes " KO TU ČIA RĖKI!NEPATINKA EIK IŠ ČIA!". Daktarui iš vis vienodai sako pasirašau kad atsisakote siuti galite eiti, man net nesutvarstė normalei, nepasakė kaip prižiūrėt kq daryt su atvira žaizda. Jus iš vos normalus taip elgtis?? Net neišrašėt kažkokių nuskausminamų. Niekada nevažiuokite i šita ligoninę, čia ne daktarai. Aš nesuprantu kodėl jie čia dirba. Aš būtinai kreipsiuos į tam tikras institucijas, dėl žmogaus pasityčiojimo.
Labai dėkinga nuostabiam gyd. Jonui Purvaneckui ir visam urologijos skyriui. Ypač seselėms Nadieždai ir Taniai. Šių seselių rūpestis ir dėmesys buvo tikras stebuklas.
Gyd. Jonas puikus savo srities specialistas. Širdingas ačiū už pašalintą inkstų akmenį, už dėmesingumą, didelį rūpestį ir visas rekomendacijas. Ačiū Jums! Būkit palaiminti!
Laba diena, , 9 aukšte B korpuse (+370 5) 236 2128 Neurochirurgijos. LABAI NEMALONI SLAUGYTOJA, NEMOKA NE KALBETI (KELIA BALSA, KALBA SU TOKIU TONU KAIP NE SU ŽMOGUM KALBA.)Labai jaučiosiu po 5 min su šita slaugytoja susitikimo kaip net negaliu perduoti šito jausma, ir sugadinta diena, nuotaika, ir nervai.Vardo Neatsimenu. (Plaukai garbanos, tamsus, neaukšta.)Dirbo iš ryto 2021-08-05.Negaliu nusiraminti save dėl to kad nesitikėjau tokio elgesio ir nesupratingumo nuo ligoninei dirbusių žmogų.Pirma karta per savo 40 metu sutinku tokia
nepikanka jaučiante žmonėms darbuotoja ligoninei.Aš nesuprantu kodėl reikėjo taip kalbeti su manim dar prie visu, man labai nesuprantama.Jausmas labai blogas, eigu ne laiku, galima buvo kitaip paklausti ar paaiškinti.Mane taip užgavo kad aš pirma karta gyvenime rašau į visuomenę. PS O DAKTARAS SKYRIUI LABAI MALONUS IR GERAS
Didžiausia pagarba Gydytojui Vygandui Navikui. Tikras profesionalas, nepaprastai kultūringas, dėmesingas, sąžiningas, rūpestingas. Aš didžiuojuosi, džiaugiuosi ir vertinu, kad teko operuotis pas šį Gydytoją. Vygandas Navikas man atliko abiejų pėdų hallux valgus operacijas. Kai sutinki tokį žmogų, tokį gydytoją, sunku patikėti, kad taip žmogus nuoširdžiai geba bendrauti, idealiai atlikti savo darbą. Dėkoju Jums, Daktare!
Pagarbiai, Loreta Mockuvienė
2021-07-18
Pati blogiausia ligonine kurioi buvau, sistema uzluzta, laukti tenka 3-4valandas
Pasirenkant šitą daktaro nelengvą profesiją pagal mano nuomonę turi būti zmogus, kurio rankos svelnios ir darbscios, sirdis -jautri ir rūpiestinga, pilna meilės, uzuojautos kitam zmogui ir atsidavimo kito nelaimėi, o galva --protinga ir salta, visada blaiviai mastanti be jokio pikciio ir agresijos, priekaistų ir be pagundų.Pas jūsų daktarus.Neadekvatų agresyvų elgėsį, atseit daug ligonių, nenoras visai gydyti ir diagnozuot tiksliai tavo ligą ir problemą, kartais neapikanta ir nekompetetingumas.Tai kaip suprasti?GAL TIK DIPLOMAS DAKTARO PAS KITUS IR LIKO, o visą kitą jau seniai isgaravo kazkur kartu su noru dirbti normaliai, nepikite, bet taip daznai yra pas jjus, zmonės jau kalba garsiai ir pilnu mastu apie viską kai kurių daktarų abėjingumą ligoniui....
Patariu visiems pacientams kaip ir aš, kurie nebegali prisiskambinti ir uzsiregistruotis pas specialistus, nebegaisti daugiau laiko ir nebegadinti sau nervų, tai yra tik laiko svaistymas, o ne konsultacijos, koks cia gydymas, kai atsimenu is praeitų metų, siuntinėjo nuo vieno daktaro pas kitą ir vis tiek po operacijos ir reabilitacijos parasė -Dalinai nedarbinga, nes patyriau daug komplekacijų.O dabar susiradau puikų gydytoją Santaros klinikoje, nes neradau cia jokios pagalbos ir negalėjau uzsiregistruoti dviejų sav.bėgyje, sugaisiau tik laiką., nerus taipogi ir esu patenkinta kad cia nepapuoliau vėl ir netapau aukelę, nes radau realiai gerą specialistą ir profesionalą.Tikrai mielieji pacientai yra daug atidarita naujų med. centrų, In medica, Siaurės miestely chirurgijos puikus centras, kur uz simbolinį mokiestį tave aptarnaus, issityrs tinkamai tavo problemą ir nebereikia laukti talono trys mėn. arba planinės operacijos.kur ne visada aiski diagnozė ir gali būti ir ne labai gerų pasiekmių.Sveikata brangesnė, niegu tie pinigai..Susimastykime..
Visą savaitė nebegaliu gauti talono pas specialistą su skaudancią koja.Pagaliau buvau susitarusi su skyriaus vedėju išimties tvarka dėl pagalbos ir registracijos, laukiau apie pusvalandį kol atsilalaisvins, o jis netgi jokio dėmėsio neparodamas išejo iš kabineto, net nepasisveikino, prabėgo salia manęs ir dingo net ne pakvietė manęs į kabinetą, GĖDA, GĖDA jums ponai taio elgtis su pacientais, netgi nepasiule atsisėsti atvykusiai pacientėi ir įeiti į kabinetą, neisklausėte.Kur jųsū taktas ir daktaro prof. etika?Kas tik nebevyksta sitoje ligonineje, baisu
.SIAUBINGAS APTARNAVIMAS, JOKIO MANDAGUMO, BETVARKĖ, registraturoje nebeįmanoma uzsiresytis isvis, Ziniasklaida reiketu kviesti ir tiek..
Elena Mocochein 2020-06-24 20:28:49
Mano tėtį vakar pristatė su greitąja pagalba į Vilniaus Lazdynų ligoninę su labai stipriais rankos skausmais.
Ranka yra melsvai violetinės spalvos ir visa sutinusi.
Slaugytoja (?) ruošiasi paimti kraujo mėginį, o tėtis mandagiai pasako, kad dažniausiai jam dūria tam tikroj sveikosios rankos vietoj. Į ką ji jam nervingai atšauna: "netrukdykit man dirbti!".
Adata pradūria odą ir tėtis mato kaip po oda iškart pasipila kraujas. Nepataikė.
Šiaip ne taip ji paima kraujo mėginį. Uždeda vatos ir liepia sulenkti ranką, iš kurios paimtas mėginys.
Tada paduoda jam dokumentus (!!!). Sergančios rankos tėtis negali nei pajudinti (o aš savo tėčio gyvenime nemačiau skundžiantis!). Tėčiui 71m, kankinamas alinančių skausmų. Labiausiai jam dabar reikėtų užuojautos.

Tėtis ištiesia "sveikąją" ranką, kad paimtų jam paduotus popierius.
KRAUJAS IŠ RANKOS PASIPILA KAIP IŠ KRANO. Didžiule čiurkšlė pasipila ant grindų.
Ta bejausmė boba žmogaus pavidalu ima šaukti ant mano tėčio "ką jūs man čia pridarėte dabar, viską aptaškėt!!!"ir pasiimus kažkokį skudurą ima šluostyti kraują nuo grindų.
Tėtis išeidamas atsiprašo, kad apipylė jai grindis krauju.
Žinoma- jis tai suplanavo!

Prašau pasidalinti šia istorija, kad Lazdynų ligoninės personalas sužinotų, kad jie dirba su žmonėmis, kurie atsiduria ligoninėje ne savo noru! Bejėgiškos būsenos! Kad jų tiesioginė pareiga yra RŪPINTIS ir SLAUGYTI, o ne šitaip tyčiotis iš žmonių!
Taip, jis nebe jaunas, jam 71metai, bet tai kažkieno tėtis, kažkieno vyras ir mes jį labai mylim!
Kas suteikia jums teisę elgtis su juo lyg jis būtų kažkoks daiktas!!!
Zinokit ir man praeita savaite reikijo pasirašyti visur ir hirurgams ir anestiziolagam turejau kateterius visur
Jusu tėvui tik 71metus ne darykit is jo darzove
Norėčiau pasakyti labai didelė aciu
Urologijos skyrius aciu jums visiems
Daktaras kuris padare sunki operacija, seselės reanimacia
Dėkinga jums uz viska
Zmogus atvaziavo su sulauzyta ranka, o jie marinavo zmogu trecia para. Aptarnavimas siaubingas... Elgesys ziaurus. O kaip as gulejau su apendicitu dvi paras su skausmais tai jie irgi norejo paleisti namo nes nemate kad yra apendecitas. Greiciau mirsi neigu sulauksi pagalbos. Geda!
Daug rašyti nenoriu.Dukra su apendicitu operacijos laukė daugiau negu parą.Nuo antradienio api 14.00 iki trečiadienio vakaro apie 19.00
Tad labai už kažak padėkoti neturiu už ką.
Geds turi buti uz toki aptarnavima ir zmoniu gydyma, laukt po 3 valandas nesvarbu su kokia trauma atvaziavai, tikiuosi bent mirt niekam neleis, o gal ir sakys kad ne ju reikalas. Neimanoma gyvent salyje kur be kitu dalyku dar ir medicina prasta
Nuoširdžiai dėkoju skubios pagalbos gydytojui Jurgiui Rudalevičiui ir Plastines ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojams ir visam personalui. Sausio pabaigoje susilaužiau riešą, buvau operuota. Esat šaunuoliai. Jūs esat puikūs, profesionalai, nuoširdūs, paslaugūs. Gerai matėsi, kad gydytojai, slaugytojos yra labai draugiškas, gerai sustyguotas kolektyvas. Puiki atmosfera, tarpusavio pagarba ir dėmesys pacientui. Labai džiugu, kad tokie profesionalūs specialistai dirba Lietuvoje. Nuostabus jaunimas. Ačiū jums už išgelbėtą ranką ir labai geras emocijas. Dar pridėsiu, kad ligoninėje labai švaru ir tikrai geras maistas. Padėkos patalpinti naujoje RVUL internetinėje svetainėje nepavyko, nors čia norisi atsidėkoti. Sėkmės jums!
Giedrius Mikalauskas
2021-02-28 19:43:35 IP 65hihkdl
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd.ortopedui traumatologui Valentinui Uvarovui už profesionaliai atliktą stuburo opoeraciją, taip pat dėkoju už gydytojo nuoširdų ir paprastą bendravimą
Norėčiau padėkoti, Lazdynų ligoninės daktarui Mantas Gagilas už padarytą sudėtingą, mano nuomone, kojos kelio operaciją, tai pat norėčiau padėkoti ir reabilitacijos personalui, nes netikėjau, kad man kuo gali padėti, bet šiuo metu esu viskuo patenkintas, DĖKOJU už Jūsų darbą.
Vasario 10 d. nuvykau į priėmimą planinei operacijai. Labai liūdna matyti, kai prie -15 laipsnių šalčio, nuo 6:30 val. lauke nusidriekusi ilgiausia eilė pacientų, kurie atvyko suplanuotai operacijai lauke turi stoviniuoti iki valandos, į vidų žmonės įleidžiami po vieną. Administracija nesivargina tobulindama pacientų aptarnavimą šaltuoju metų laikotarpiu. Kad išvengti peršalimo, siūlau pagalvoti administracijai per šalčius, sudaryti pacientams galimybę laukti savo eilės šiltoje patalpoje.
Jolita Adulčikaitė
2021-02-08 22:32:19 IP 29maaod8
2021.02.07 patyriau traumą-pjautinė pkaštakos žaizda.Greitoji atvyko operatyviai.Teko vykti į ligoninę.Reikėjo siųti žaizdą ir arteriją.Patekau į chirurgo POVILO MASIONIO rankas.Puikus greitas kokybiškas darbas.Be streso, įtampos.Draugiška aplinka, maloni med. seselė.Gydytojas šmaikštus, malonus.Dirba iš pašaukimo ir atsakingai.Puikios rekomendacijos.Linkiu kolektyvui sėkmės.Širdingas dėkui gyd.POVILUI MASIONIUI.Linkiu, kad tokiems medikams kuo greičiau ir ženkliai pakeltų atlyginimą!
S.Vitienės vardu nuoširdžiausiais žodžiais norėčiau padėkoti ir šilčiausius linkėjimus perduoti VŠĮ gydytojams ir personalui :)
Gyd. V. Rimkui už kokybiškai ir profesionaliai atlikta operacija, širdingai esu patenkinta jūsų darbų, dėkoju iš visos širdies:)
Taipogi. Reabilitacijos skyriui- Norėčiau širdingai padėkoti už darnų atsakingumą ir kruopštų darbą ir nuostabią šilumą, kantrybę, bei jūsų šypsenas ir rūpestį lyg savu šeimos nariu :)
Nuoširdžiai dėkoju jūsų visai komandai, - Gyd. V. Bačkienėi, Skyriaus vedėjai - R. Jomaitienėi. Kineziterapiautėms - R. Radzevič ir Poželėnėi. Masažuotojai - B.Žukovskaja. Slaugytojai - T. Sukmova ir jos padėjėjai D. Šumskaitėi.
Didžiausios sėkmės linkiu visai jūsų komandai, esate tikrai nuostabus :)
Elena 2020-11-26 09:06:47
Šiandien nusivyliau šia ligonine. Kai išrašo iš ligoninės galėtų pasakyt kad pakartotinius tyrimus daryti reikia savo poliklinikoje. O ne tai, kad pasako po 3mėn atvykti būtent pas juos. Personalas visai nemandagus. Galėtų spręst kaip nors ptoblemas. O dabar tenka laukt kol kas nors nutiks, arba kol pakratysiu kojytes. Daktarų abejingumas šioje ligoninėje žiaurus. O "prisiekę" Hipokrato priesaikai.
Visiskai su jumis sutinku, del personalo skyriu darbotojus. 2020.11.28 susiduriau pati.
2020.11.28 pamaina traumotologijos 17.30 su pocientos artimaisiais grubei bendraujo, neturi laiko paaskint ir duot jokios informacijos apie artima zmogu. Kita karta uzsirasinesiu pokalbi kaip sneka
Nieko baisesnio nei skubios pagalbos skyrius nesu maciusi. Zmogumi niekas nesirupina, palieka tipo koridoriuj atvezta su greitaja ir lauk. Iskrisi guledamas, noresit vandens ar dar kas, niekam ne motais. Palieka stebejimui ir po triju valandu nepastovinti, net nepasedinti zmogu leidziat pasiimt namo. Aciu. Ten dirbantys prievarta suvaryti, ar savo noru pasirinke specialybe padeti zmonem? Ar jei dar nemirsti, gali namie palaukt, kol ateis laikas, kad priimtu ir issiaiskintu kas ir kaip ir ant koju bent pastatytu, kad namo galetu eit?
Šiandien, o tiksliau vakar :), išsikvečiau greitąją pagalbą dėl to, kad neseniai buvo operuotas kojos pirštas, (vakar pamačiau, kad jis visas mėlynos spalvos, bei požymiai rodo irgi į tai, kad gali atsirasti gangrena) DĖJA patekau į Lazdynų ligoninę, atvežė mane maždaug 19 val. tačiau prasėdėjau priėmimo skyriuje iki 00:00. Nesulaukiant daktaro, teko važiuoti su nepakeliamai skaudančiu pirštu namo savarankiškai. Turiu tik VIENĄ KLAUSIMĄ, suprantu, kad yra daug žmonių sergančių COVID19, bet nejaugi per visas 6 VALANDAS kurias prasėdėjau ligoninėje NEATSIRADO NEI VIENO DAKTARO, kuris galėtų bent ateiti?.
Šiandien teko apsilankyti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės skubios pagalbos skyriuje Lazdynuose. Taip jau atsitiko, kad susilaužiau koją. Buvau nusiteikęs ilgam laukimui, bet buvau maloniai nustebintas, kad labai greitai buvo suteikta pagalba. Sesutė pamačiusi mane strikinėjantį su ramentais iš karto pasodino į vežimėlį ir pajuokavo, kad nesusilaužyčiau kitos kojos. Didelis ačiū gyd. Jonui Rimkui ir visam personalui.
Sveiki. Šiandien 2020.10.15 diena, močiutei buvo paskirtas vizitas pas daktara. Daktaras nusiunte daryti rentgena. Visi seni žmonės sėdėjo eilėje kaip priklauso. Eilė buvo nedidelė. Vienu metu atėjo dvi jaunos moterys, nusišipsojo jaunam daktarui ir jis praleido jas be eilės. 12 rentgeno kabinetas. Matosi kaip žiurima į senus žmones ligoninėse. Bjauru, labai bjauru.
Nuoširdžiai dėkoju Terminių traumų skyriaus profesionaliam kolektyvui, skyriaus vedėjui V. Vaitkui, gydytojui D. Kubiliui, už begalinę atsakomybę pasirenkant tinkamus gydymo ir priežiūros metodus. Vyr. slaugytojai J. Lištvan, bendrosios praktikos slaugytojoms ir jų padėjėjoms už profesionalų požiūrį į pacientą, puikius kolektyvinio darbo įgūdžius, šypsenas, palaikimą bei šiltą ir dėmesingą bendravimą. Visam Terminių traumų skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.

Tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant pacientams patį brangiausią turtą - sveikatą. Ačiū Jums už tai, kad jaučiuosi gerai :)
Didelis ir nuoširdus AČIŪ dr. Algimantui Stašinskui už 2020-10-01 labai profesionaliai ir juvelyriškai atlikta operaciją. Dėkoju ir visam kolektyvui, prisidėjusiam prie šios operacijos. Taip pat didelis AČIŪ gydytojai gastroenterologei, endoskopuotojai Agnei Šiatkienei už profesionalumą, nuoširdų rūpestį ir savalaikę pagalbą.
Labai dėkoju || ūmios chirurgijos skyriaus nuostabiam personalui už pagalba. Viskas operatyviai, pagarbiai ir laiku. Dekoju skyriaus vedėjui ir visam personalui
Labai esame nusivylimą jūsų paslaugoms. 2020.08.28 atvykus į jūsų ligoninė. Nuėjus į konsultacija nukreipė į skubios pagalbos. Ten parodžius siuntimą atėjusi jūsų kolega pasakė kad paslauga yra mokama nuo 100eu, suteikus tik konsultacija o ten nežinia kokia suma toliau. Klausimas administracijai nuo kada su siuntimu yra mokama????! Ar jums tik kisi reik duot kad atliktų metė savo darbą????
Šiandien teko apsilankyti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės skubios pagalbos skyriuje Lazdynuose. Situacijos esmė - po radiologinio tyrimo procedūros (rentgeno) manoma, kad yra lūžusi ranka ir šeimos gydytojas išrašė siuntimą skubiai pagalbai ir patarė vykti į šią ligoninę. Pralaukus tris valandas savo eilės (priėjau po 23 val.) priėmė traumatologas Jonas Rimkus. Iš pradžių sunkiai sekėsi paaiškinti, kad turiu elektroninį siuntimą. Vėliau, kai gydytojas tą suprato, jis pradėjo teigti, kad man reikia kreiptis ne pas jį. Dar vėliau atsisakė ką nors daryti, nes teigė turintis tokią teisę, nes trauma patirta ne per 24 ar 48 valandas. Teisybės dėlei turiu pasakyti, kad trauma yra patirta prieš 9 dienas, kas reiškia, kad ilgiau nei savaitę vaikštau su tikriausiai lūžusia ranka. Pasiūlė nebent mokamą paslaugą - surašyti išvadą. Turėjau nuotraukas iš radiologo ir išvadą, kad įtariamas alkūnkaulio lūžis, bet gydytojas jokio lūžio nematė (procedūrą atliko viena labai gerai vertinama privati klinika). Paklausus kiek man kainuos tokia mokama procedūra (surašyta išvada) atsakė, kad "iš kur aš žinau, ne man mokėsit". Kai atsisakė ką nors daugiau daryti, nes tai nėra skubi pagalba, ir kreiptis į šeimos gydytoją, paklausiau - ar nebus taip, kad kaulas per tą laiką sugis ir reikės jį laužyti. Sulaukiau atsakymo: "tikriausiai reikės, nežinau". Apskritai aptarnavimas buvo labai grubus ir nepagarbus neišaiškinant situacijos ir įvairiais būdais stengiantis išvengti gydymo.
Šiandiena buvau ryte susilaužes dešnes rankos piršta nuvikau i lazdinus priejau prie langelio dave du lapus ir sake eiti prie staliuko as nuejau prie staliuko pradejo rekti ant manes pasimečiau po 09:47 sanitare pradejo darbo metu kalbetis telefonu ne darbo reikalais viska nufilmavau lindo žmones naglai be eiles nors mano eile buvo skaudejo ir kraujavo pirštas šiep ne taip sulaukiau kol pakviete tada liepe atsisest ir laukti sedejau gana ilgai pakviete slaugytoja ir praše eiti su ja nuejom pas kita gyditoja klause kada trauma buvo sakau prieš 30 minučiu sako man aiškiau pasakyk valandom elgesi daktaras kaip nenormalus tada sesele su didžiausiu nepasitenkinimu pradejo lupti man pleistra valyti aš jai sakau skauda labai ji sako gulek ir i kita puse žiurek su didžiausiu skausmu sedejau ten tada dejo gipsa sakau man ranka visa kraujuoja sako čia nuo vaistu išejau iš ligonines labai piktas atsisedau i taksi apkruvinau taksi automobili drabužius jus b**t sadistai aš isivaizduojiu ka jus tiem pencininkam darot JEI ŽMOGUS SAKO SKAUDA TAI KA REIKIA DARYTI TAMPITI UŽ ŽAIZDU AR NUSKAUSMINT AŠ VISKA PAVIEŠINSIU

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%