Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Všį Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Všį Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Atsiliepimai apie Všį Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Lazdynų ligoninė

Parašyk savo nuomonę apie Všį Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Nuoširdžiai dėkoju gyd.Vytautui Rimkui už puikiai atliktas kelio sąnario operacijas, už gerus žodžius, už sugražintą vaikščioti be skausmo galimybę. Dėkoju visam ortopedinio skyriaus personalui už gerą priežiūrą ir gydymą.
Sveikinu Jus gydytojau ir visą skyriaus personalą su šv.Kalėdomis ir naujais Metais. Linkiu visiems geros sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame, bet visiems taip reikalingame darbe. Būkite laimingi.
Su giliausia pagarba, Janina Puriuškienė
Labai nemandagi ir agresiviai atsako registratore Natalija Baranovska.pas ja atejus tik uzklausti ka daryti kai nespeju pas dakrare..nesbuvo sakyta kad pries 20min ateiti o cia reikia apie valanda laukti....nemandagiai atreze laukti.nes ne jusu nr.
Labai nepatenkinta cia ligonine..nesinori daugiau gristi.
As 2018-07-14 13:52:30
Jus laukete 1, 5 h? O mes su pagarbaus amziaus mociute ir luziu laukeme 8 h!
Traumatologas gyd.Slavickas jau ne kartą pastebėtas atsiliepimuose dėl ciniško ir brutalaus elgesio su pacientais. Mūsų tėtį su stuburo trauma apžiūros metu vartė kaip kokį kepsnį, nors pasisiūliau pagelbėti ir atlikti apžiūrą neskubant, be dirbtinai sukeliamų stuburo skausmų. Gyd.Savickas i mano pastabas reagavo labai neadekvačiai nervingai ir pasiūlė kviestis nors ir televiziją. Gal tokiam "traumatologui" ne vieta chirurgijos priėmimo sk.?? Po tokio "chirurgijos specialisto" sprendimų buvome išsiūsti iš Lazdynų ligoninės. Po poros savaičių vistiek teko sugryžti jau su siuntimu, bet jau su dar labiau pablogėjusia tėčio stuburo būkle.
Pirmos pagalbos skyrius visiskai ignoruoja visus skambucius, bandem skambinti i visus nurodytus numerius, tiek visu registraturu tiek skyriaus vadovui, tiek slaugytojams visos tiesiog nekelia ragelio. Atvaziavus tenais matome kad telefonas skamba, pacientu prie langelio nera o atsiliepti tingi. Baisu!
Laima Lepichinienė
2018-10-01 21:00:02 IP 90.140.178.2
Rugsėjo 27 d. Lazdynų ligoninėje man buvo atliktas klubo sąnario protezavimas. Konsultavo ir operavo nuostabus chirurgas Giedrius Kvederas. Konsultacijos metu supratau, kad galiu juo pasitikėti. Buvo išaiškinta nuo iki. Neperkrauna informacija. Ir svarbiausia neišgąsdina. Visi mano artimieji stebėjosi mano drąsa. O aš buvau rami kadangi 100% pasitikėjau šio gydytojo kompetencija. Operacija vyko sklandžiai. Gydytojas pooperacinėje palatoje mane aplankė net keletą kartų. Po operacijos jaučiausi puikiai. Dar labiau mane nustebino chirurgo dėmesys, nuoširdumas. Nors ligoninėje buvau tik 6 dienas bet dėka tokio nuostabaus gydytojo jaučiausi visiškai sveika. Lietuvai reikėtų daugiau tokių nuostabių, atsakingų, dėmesingų, profesionalių chirurgų. Aš noriu palinkėti iš visos širdies gydytojui Kvederui sėkmės, sveikatos ir kuo daugiau pasisekimų jo sunkioje profesijoje, kurioje jis žmonėms suteikia daug galimybių laimingai gyventi. Dar nuoširdus ačiū visam ortopedijos skyriaus personalui. Jūs nuostabūs. Ačiū
Prieš daugiau nei 1, 5 mėn užsiregistravau pas ortopedą-traumatologą į konsultaciją. Turėjau iš kito daktaro siuntimą, nuotraukas ir pan. Laikas buvo pasirinktas pagal man patogų. Atvykstu į kliniką 30 min prieš vizito paskyrimo laiką, kad nevėluoti. Ir tada prasideda įdomiausia: Gydytojų kabinetai nesurašyti kur kas sėdi, prieini prie rato formos esamos registratūros, nusispaudi mygtuką ir pagal numerį tave pakviečia prie darbuotojo. Praeina realiai 45 minutes (jau kaip ir daktaras manęs jau priimti neturėtų, tiesa?). Darbuotoja supildo reikiamus dokumentus ir liepia eiti prie kabineto. Nueini iškart ten, o dar ten 10 tokių pat kaip aš žmonių sėdi ir laukia gyvos eilės pas daktarą. Sugaišti dar 2h, kol ateina tavo eilė ir per 5-10 min kaip konvejeriu praeini pro daktarą ir keliauji savais reikalais.
Aš puikiai suprantu žmones, kurie laukia po ir daugiau valandų priėmimo skyriuje (pačiam ne kartą tą teko patirti). Bet jeigu jau yra daroma registratūrą internetu ir nurodomas vizito laikas, tai bent jau gerbiamieji susitvarkykit jus savo vidaus sistemą, kad viskas eitų greičiau. Tai ir jums geriau bus ir pacientams
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui traumatologui Donatui Ulevičiui, profesionaliai atlikusiam operaciją. Jokių komplikacijų, pooperacinė eiga sklandi, gijimo procesas vyksta sparčiai ir sėkmingai. Gydytojas malonus, bendrauja su šypsena, atsako į visus iškylančius klausimus, paaiškina, kokių atsargumo priemonių imtis siekiant pagerinti gijimą. Deja, priežiūra palatoje siaubinga... Laukti slaugytojų ar seselės tenka labai ilgai, nebuvo informuota, kad prireiks sauskelnių (dėl nejautros nejaučiau apatinės kūno dalies). Slaugytojų elgesys nemalonus, atžagarus. Seselės malonios, darbą atlieka gerai, tačiau vienos seselės visam skyriui tikrai trūksta.
Kaip asmuo, kuris nėra prisiregistravęs Vilniaus gydymo įstaigoje, esu labai patenkinta ir dėkinga skubios pagalbos skyriui.
Atvažiavau su pūliuojančia angina, 2 dienas kankinausi su labai aukšta temperatūra 2 dienas ir jau nebežinojau kur daugiau kreiptis.
Patogus susisiekimas viešuoju transportu, skyrių rasti tikrai lengva net ir nežinant kur eiti (mano atveju), viduje mažai chaoso, nes yra eilės ir registravimo sistemos. Personalas labai malonus ir palydėjo mane kur reikia. Daktarės ne tik apžiūrėjo, bet ir parekomendavo, ką daryti jei taip kartosis dažniau ir netgi išrašė vandenyje tirpstančių antibiotikų, kad būtų lengviau praryti, suleido vaistų nuo skausmo, kad galėčiau normaliai pavalgyti.
Laukti taip pat nereikėjo net valandos, tai labai nustebino.
Kadangi esu iš Kaišiadorių, ir nekartą teko skubios pagalbos skyriuje lankytis Kaune, likau labai patenkinta, nustebusi ir dėkinga. Spartumo ir paslaugų kokybė skiriasi kaip diena ir naktis. Toliau taip puikiai darbuokitės!
Atvykus pries 16:00 ir laukti 5valandas patekimui pas traumataloga yra nenormalu.
Toks jausmas, kad vienas daktaras per ligonine dirba.
Violeta 2018-05-04 20:24:07
Sveiki, ko vertas Jusu priimamajo svieslenteje agituojamas sukis, mums svarbus kiekvienas pacientas?!

Siandien atvezti greitosios pralaukeme 1.5 valandos, vyras veme ir labai prastai jautesi antra diena..Mus perspejo, kad teks palaukti, mes mateme ir supratome, kad uz mus buvo rimtesniu pacientu, o, bet, taciau..Mums matant prieme gal dvi desimtys pacientu, kai kuriu bukle buvo tokia, na zinot, stovejo, juokesi, eile kito, zmones ateje apziureti jau ir namo trauke, vietoj ju rinkosi kiti, o mes vieninteliai ant to suolelio sedejom ir laukem, toks jausmas, kad ten kazkam, vemianciam zmogui pasirode, kad pagalbos ne itin reikia, kai nuejau pasiteirauti ar dar ilgai teks laukti ir kodel visus priima, o musu ne, atsake, kad nezino, daktare iskvies, pamatysim numeriuka, buvau netoliese kai dar viena moteriske atejo paklausti ar dar ilgai, neva jai ten kazka skauda, buvo tuoj pat susisiekta su daktare, si atejo ir nusivede moteriske...Del musu tai gavosi, kad pasiteirauti negalejo?Turejome po beveik dvieju valandu iseiti, nes pasibaige poveikis, greitosios pagalbos suleistu vaistu poveikis nio pykinimo ir vemimo, o vyras ir toliau sekmingai vemia ir vems matyt iki pirmadienio, nes tada tik galesim i poliklinika pakliuti..Labai apgailetinas poziuris i pacientus, visi persikreipusiais veidas, nepatenkinti ir nemalonus, lyg turetum pries juos jaustis kaltas, del to, kad negera pasidare...
Vytas 2018-06-05 16:56:51
SVEIKI.Daug turiu pazistamu is medicinos darbuotoju (po sito ivykio galiu pasakyti kad man pasiseke su jais-tai labai mieli ir silti zmones-anksciau galvojau kad visi tokie, kad taip ir turi buti) tai va 2018 metais 6 menesi 5 diena atveziau savo motina su dideliu skausmu stubure (kas isgyveno skausma isvarzos uzspausta nervu saknele zino koks tai skausmas) Gyd Alvydas Slavitskas traumatologas, ortopedas apziurejimo metu savo veiksmais parode save labai ciniskai.Jis mate kad staigiai padaryti veiksma kuri jis nurode motinai (85metai) is sedejimo pozos atsigulti mama negalejo be pasiruosimo nes skausmas laike ja sukaustes, jai "byrejo "asaros is skausmo-tad vietoj to kad ramiai palaikant paciente moraliskai Gd.Slavickas stovedamas nuosalyje tiesiog chamiskai, grubioje formoje pareiske kad jai reikia greitai atsigulti, kad cia visiems skauda, kad jis yra labai uzsiemes ir neturi laiko svelnumui.As stovejau salia ir buvau pakraupes nuo to ka maciau ir stebejau.Visa tai norejau irasyti i telefona bet pamates ka ruosiuosi daryti-pasimete, matys issigando ir paprase manes iseiti is kab.Niekada to neuzmirsiu nes gyvenime nesu to regejas.Mano nuomone tai chamavotas, ciniskas vulgarus bejausmis zmogus.As nezinau ar kaip gydytojas- yra geras (atsiepimus apie Alvyda Slavicka perskaiciau daug-labai daug negeru)Bet buti geru, padoriu zmogumi tai nereiskia kad uztenka buti geru gydytoju (nos tuo abejoju-negali blogas zmogus buti geru gydytoju.Viduje paliko labai negerai.Suprantu kad Jusu ligonineja sunku su personalu, bet kada yra sudaryta terpe gyvuoti tokio poziurio i pacientus gydytojams-tai didelis minusas tiems geriems darbamams kuriuos Jus darote.Norisi tiketi kad tai vienetiniai incidentai.
Violeta 2018-05-04 20:24:07

O zmoniu tarp kitko, daug tikrai nebuvo.
ОГРОМНОЕ СПАСИБО ДОКТОРУ В.КИЕДЕ, ДОКТОРУ А.ТАМУЛИСУ ЗА ВНИМАТЕЛЬНОСТЬ К ПАЦИЕНТАМ, ЗА ПОФЕССИОНАЛИЗМ, ЧУТКОСТЬ И ЗА ПОНИМАНИЕ.С УВАЖЕНИЕМ Александр.
@017.12.16 d lankiausi pas gyd.angohirurga Jona Gutauska..likau lb patenkinta, jaunas specialistas apdovanotas atidumu, kantrybe...sekmes Jums dirbant si nelengva darba...ir smagiu artejanciu svenciu//Audrone Stemelekiene
audronekovalevska@gmail.com
2017-12-17 19:44:46 IP 78.56.59.136
Labai daug ligoniu, kiekviena diena ir nakti, tiksliau visa para atakuoja sios ligonines priemimo skyriu...todel nieko stebetino, kad mediku nuotaikos neitin geros ir pakilios..reikalinga kantrybe, deja kurios daznai pritruksta..vaziavau sestadieni, kad nenutraukti darbo/prastos nuotaikos...nes vis neduoda ramybes neaiski deagnoze...buvau nusiteikusi ilgam ir nuobodziam laukimui, atsimusant i piktus ir abejingus baltus chalatus devincius zmones veidus....taciau nieko panasaus registraturoj i mane velge malonios rudos spalvos akys maloniai klausdamos ar turiu asmens dokumenta ir siuntima, taip pat maloniai nukreipe pas priimamojo gyditoja, prie kurios prisedus pasidare dar drasiau ir viskas ne taip baisu...o ir laukiamajame laukti ilgai nereikejo..neuzilgo pakvite i kabineta, nors buvau perspeta, kad angohirurgo tikrai teks laukti labai ilgai...pasitaike labai malonus ir tikrai kantrybe apdovanotasjaunas gydytojas..neskubomis apziurejo isaiskino isdeste, kas mano ligos atveju galetu buti...ka rekomenduotu daryti..isejau tikrai geresnes nuotaikos, kartais tai ligoniu labai daug...aciu 2017.12.16d sestadieni visam priimamojo personalui..ipatingas ACIU gydytojui angohirurgui Jonui Gutauskui jaunam zmogui, specialistui..pasisventusiam ipatingui gydytojo hirurgo darbui..aciu uz kantrybe ir atiduma...graziu artejanciu svenciu
Tiesa sakant niekad negalejau pagalvoti apie toki zmogaus aptarnavima, turbut servise greiciau automobilius priima, apziuri ir remontuoja. Poliklinika dave siuntima i lazdynus, vidiniams organams issamiau patikrinti. Priimamajame kur dirba mergaites tai iki savo kompetencijos joms dar daug mokintis, nei pasisveikinta, nepatenkintos kazko, vos ne ko cia atejai..Laukiau 3 val. Kol priims chirurgas, kaip sake seseles nera kam dirbti uztat reikia tiek laukti, ok man tai neskaudejo jau po tiek laukimo, bet kiek per ta laika atveze su greitaja zmoniu su visokiais skausmais kurie tiek tikrai negali kenteti ir galu gale gali numirti tak priimamajame...viena moteriske atveze prie mano akiu su insultu, pasodino salia ir sake laukti kol pasiims sesele ir nuves pas daktara, as buvau pakraupes! Kur ritasi visa musu valstybe, cia vadinasi mokescius moku, o i zmogu visiskai neatsizvelgiama. Niekam nesiulyciau rinktis sios "kontoros" Vaziuokit i santariskes, ten dar i zmogu atsizvelgia ir gerbia!
Norėčiau išreikšti didelę padėką puikiai dirbančiam ginekologijos skyriaus personalui. Dėkoju skyriaus vedėjai L. Lenkutytei, anesteziologams, operacinei komandai, slaugytojoms už profesionalumą, dėmesingumą, malonų ir nuoširdų bendravimą. Džiugu, kad ligoninėje dirba tokie puikūs specialistai. Linkiu sveikatos ir sėkmės profesinėje veikloje.
Blogas labai apsilankimo laikas. Darbo denomis gali buti apsilankimas nuo 12;00 h. daugeliu zmoniu dirba nuo 14;00 iki 22;00 h. Ir negali aplakiti savo artimu zmoniu. Nes dabartinis apsilankimo laikas nuo 17;00 iki 19;30 h. Per iseigine isvis gali buti laisvas apsilankimas.
Labai ačiū už profesionaliai ir kokybiškai suteiktas paslaugas neurochirurginiame skyriuje po sunkios traumos. Labai nustebino kaip sunkiai, bet kartu profesionaliai dirba slaugytojos.
Spalio 2 diena nuvaziavo vyras isimt erke. Tai jam pasake, kad patys isimkit (nes daktarai nepriims). Laukia 5valandas ir dar nezinau kiek lauks. As suprantu visk, kad yra ir svarbesniu dalyku. Bet cia 1minutes reikalas. tai jau galetu ir priimt. Siaubas.
II - ojo chirurginio skyriaus slauga - siaubinga. Su pacientais elgiamasi kaip su šunimis. Nespėja - suprantama. Tačiau kai žmogui nežmoniškai skauda, daktaras jau antrą dieną nesugeba normaliai paciento apžiūrėti, maisto negauna ir niekas visiškai nieko nesugeba pasakyti, ateiti ir staugti ant nusilpusio- netoleruotina. Kai kurios sesutės - malonios ir profesionalios. Tačiau viena rugsėjo 23 d. Vakarą dirbusi slaugė savo riksmais ir šlykščiu elgesiu užtraukia gėdą visam personalui.
Sofija Stanevičiūtė
2017-09-16 22:59:17 IP 78.57.147.58
Rugsėjo 8 dienos vakarą buvau atvežta į Vilniaus respublikinę universitetinę ligoninę Lazdynuose ir skubiai operuota. Operacija pavyko, sėkmingai sveikstu.
Už sugrąžintą sveikatą dėkoju II chirurginio skyriaus gydytojui chirurgui Sigitui Tamuliui Jo auksinės rankos, skvarbus protas, tauri širdis, nuolat budintys žmogaus gyvybės sargyboje, yra geriausias įrodymas, kad Lietuvos sveikatos apsaugos sistema turi Hipokrato priesaikai ir humanizmo idėjoms ištikimų gydytojų-profesionalų. Linkiu gerbiamam chirurgui ištvermės, vykdant pagrindinę gydytojo misiją - gelbėti žmones.
Nuoširdus ačiū operacijos metu dirbusiai darniai gydytojų komandai: chirurgui Vytautui Vitkauskui ir anesteziologei- reanimatologei Elenai Brazauskienei; priimamajame mane pasitikusiam gydytojui chirurgui Viktor Ansejev, po operacijos globojusiai slaugytojai Galinai Moisejenko, visam II chirurginio skyriaus kolektyvui.
Gražių darbų, asmeninės laimės bei palankių politinių sprendimų sveikatos apsaugos sistemai ir joje dirbantiems žmonėms.

Sofija Stanevičiūtė,
žurnalistė
Tris valandas sedeti ir laukti su skudancia koja, kai zmogus negali paeiti jums tai atrodo normalu??? Per tas tris valandas mazadug 10 zmoniu musu akyse atejo ir isejo pas daktarus iskart tik ateje!! Su lygiai tokiomis paciomis traumomis, ale skubesni atvejai??? Zmoniskumo darbuotojams truksta, juk zmones o ne kompiuteris nustato traumos lygi!!! O dar ir pasirodo cia reikia pazistamu tureti, kad net be jokio numeriuko patekti pas daktarus.. GEDA!! Didziausia geda kad musu salyje "skubi pagalba" suteikiama po maziausiai triju valandu!!!
Laba diena, ar galeciau pasidaryti operacija JUSU ligonineje ??????
Kaip gali suzalotas zmogus laukti 5 valandas? Kesti skausmus, kokia cia greitoji pagalba? Jus gal i uzsieni isvaziuokit paziuret kaip ten greitosios pagalbos dirba?
Esu labai nepatenkinta ligoninės personalu kas teikia informacija telefonu. O taip pat ir priėmimo skyriumi. 3 dienas negalėjau gauti jokios informacijos telefonu, o atvažiuot aš negalėjau į vietą kad sužinoti ar toks pacientas guli. Aš puikiai suprantu, kad tokia informacija neteikiama telefonu, bet anksčiau aš visada gaudavau ją. Žmogų teko ieškoti 3 dienas. Buvo apsakambintos visos Vilniaus ligoninės. Visur teigė, kad tokio paciento neatvežė. Skambinau į Lazdynų ligoninę pirma diena gal 5 kartus įvairiais tel Nr. kiekviena kart paskambinus man sakydavo skambinti vis kitu nr kas suteiks šią informaciją. Priėmimo skyrius pasakė, kad toks pacientas nebuvo atvežtas. Mintys jau buvo tokios, kad reikia skambinti į morgą arba kreiptis į policiją. 3 dieną skambino kitas žmogus ir jam suteikia informaciją, kad šitas žmogus yra Lazdynų ligoninei. Šis žmogus man perdavė kontaktus ir pasakė adresą. Po 5 min vėl buvo skambinta, kad pasitikslint ar tikrai toks žmogus guli. Man buvo atsakyta ne. Kai pasakiau, kad buvo prieš 5 min patvirtinta, kad guli, man atsakė: taip guli, bet tokios informacijos mes negalime teigti. Tai gal Jus apsispręskite ar teikiat informaciją ar ne?! Dar pasakė, kad su giminaičiais turėjo susisiekti gydytojas. Aš paprašiau, kad užrašytu mano kontaktinį tel nr. Man atsakė, aš negaliu niekur šalia paciento užrašyti jūsų tel nr. kadangi aš sėdžiu informacijoj, o ne tam skyriui kur pacientas guli ir negaliu perduoti kontaktų. Kas per vėpla atsiprašant ten sėdi??? Sunku užrašyt tel nr ant lapelio ir paskambinti į tą skyrių gydytojui perduot giminaičio kontaktus? Už ką jai moka? Kad sėdėtu? Informaciją 21 amžiaus.

Informacija

Tel.: (8 5) 216 90 69
skambinta 2017.07.28
Labai esu patenkinta ginekologijos skyriaus personalu. Dėkoju už nuoširdų rūpinimąsi ir nuolatinę šypseną prieš ir po operacijos.
Lazdynų ligoninę visiškai ignoruoja rimtomis ligom sergančius ligonius. Dirba ne kompetetingi gydytojai, atmestinai atlieka sveikatos būklės vertinimą, ne gana to, kad nustato klaidinga diagnozė, bet net ir turint nukreipimą guldyti į ligoninę atsisako guldyti, prisidengiant formaliai tyrimų rezultatais. Gydytojai ant išrašų visur rašo "atsisakė atlikti tyrimus" nors jie buvo atlikti pora dienų atgal ir visiškai nerodė nieko blogo. Šių ne atsakingų gydytojų veiksmų pasekoje buvo uždelsto plaučių uždegimas, kuri pati įtariau nuo pirmos dienos ir prašiau patikrinti, ne gana to dar ir sumokėjau už klaidinga terapeutės konsultacija. Šių veiksmų pasekoje kitoje ligoninėje per 20min nustacius liga ji negali manęs išgydyti, kadangi liga uždelsto dėl lazdynų ligoninės kaltės. Paguldyti turėjo gydytoja Morkaityte. Jei išsikapstyti iš ligos, kreipiuosi su ieškinių dėl žalos atlyginimo ir gydytojų licencijos atėmimo.
Бывший больной
2017-07-20 19:35:10 IP 79.132.160.254
Центральный вход окружен автостоянками, и только две скамейки для людей, около автобусной остановки, на которых почти никогда нет свободных мест. К больным приходят посетители, так хочется выйти на свежий воздух и пообщаться с ними, но приходится сидеть в душных палатах или коридорах.
Знаю, что курение вредит здоровью, и на каждом шагу в больнице видишь знаки, запрещающие курение. Но заядлые курильщики все-равно находят где покурить (в основном в замкнутых помещениях, плохо проветриваемых, где курение наносит вреда в несколько раз больше).Около Центрального входа еще осталось немного свободного места, где можно было бы установить скамеечки с урнами для мусора (пока автомобили не захватили и эти территории). Думаю, больные и посетители были бы очень благодарны руководству больницы за установленные скамейки, да и медперсоналу меньше бы приходилось выгонять больных из "нелегальных курилок"
Šiandien su broliu buvom skubios pagalbos skyriui, nutikus traumai. Labai džiaugiamės, tokiu greitu aptarnavimu ir labai dėkojame Gyd. V.Švainauskui, kuris operatyviai apžiūrėjo ir kompetetingai atliko savo darbą, Ačiū nuoširdus.
P. 2017-05-29 15:22:36
V. Grybo g. 32A,
alkuninio nervo patologijos elektroneurografija ir neurologo konsultacija - 55.10 eur.
registracija ta pacia savaite, laiku ir be eiliu.
darba atliko nepriekaistingai, maloniai prakonsultavo. likau patenkintas.
- Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
Olga 2017-05-29 12:04:04
Ar galetumet pasakyti kurioj privacioi klinikoi tai daret?Ir kiek kainavo.Aciu uz atsakyma
V. Grybo g. 32A,
registracija ta pacia savaite, laiku ir be eiliu.
darba atliko nepriekaistingai, maloniai prakonsultavo. likau patenkintas.
Paulius 2017-05-18 14:46:42
absurdiskos eiles ir darbuotoju apatija. kreipiausi su specialisto nukreipimu del umaus desines rankos alkuninio nervo pazeidimo, nutirpusiu pirstu ir nykstanciu raumenu. kadangi kito gydymo siai buklei nera - rekomenduojama operacija suntusio specialisto buvo patvirtinta ir neurochirurgo lazdynu k. konsultacijai patekau po geru keliu savaiciu, kol liga dar labiau uzprogresavo. nusiunte registruotis elektroneurografijos tyrimui ir papildomai neurologo konsultacijai iki kuriu eile 1, 5 menesio - ty net siuntimas tiek negalioja! pats neurochirurgas apziruejes pasiule kreiptis i privacia istaiga ir israse stipriu vaistu nuo skausmo bei uzdegimo. kur logija? kam mokamas menesinis valstybes draudimas?! iki operacijos vadinasi lauksiu dar ~2 menesius ar net daugiau, kol rankos ramuenys visai nunyks. jau dabar esu nedarbingas, nebejauciu keliu pirstu, ir ju kaip suprantu nebejausiu nes pasekmes negristamos. labai tikiuosi JAU SEKANCIA savaite privacioje klinikoje sutiksiu ne tuos pacius gydytojus ir sulauksiu deramos pagalbos.. betkokia kaina.

sunkiems ligoniams siulau vengti sios istaigos ir kreiptis i kita greitosios med.punkta arba privacias istaigas kur eiliu ar skausmo nereikes tverti ir jumis bus pasirupinta.

Noreciau padekoti daktarui KAROLIUI BAUZIUI ir jo asistentam uz gerai pravesta operacija ir palinketi viso geriausio ju sunkaus ir kartais nedekingo darbo.
Diana 2016-06-08 07:34:16
Pagalba: ar tai normalu, kad nėra įmanoma prisiskambinti dėl vizito pas gydytoją. Jau apie mėnesį ir jokio atsako, gal galių paprašyti kad jūs. Užregistruotų metė.
as irgi negaliu prisiskambinti. skambinu niekas nekelia ragelio kita kart skambinu puse dienos uzimta. Tuoj siuntimas pasibaigs ir vel is naujo siuntima reieks imti pas seimos gydyt.
Piliete 2016-06-29 19:21:33
Norėčiau pasiskiųsti dėl BOŽENA TOLOČKO registratūros darbuotojos.

Esu nustebusi, kaip nekompetentingai ir neprofesionaliai dirba priėmimo-skubiosios pagalbos skyrio registraturoje darbuotoja BOŽENA TOLOČKO. Mano vyras buvo atvežtas su greitąja į šį skyriu, jam buvo sunkus atvėjis - sunkus apsinuodijimas. Taip kaip jis serga DIABETU, tai buvo ne eilinis pacientas, o sunkus atvėjis ir jį reikėjo priimti be eilių (apie tai pasakė gydytoja, kuri po to priėmė mus). Registratūroje, kai pildžiau anketą (vyras buvo sunkios būklės, beveik be sąmonės už jį pildžiau aš) buvau pasakiusi, kad vyras yra diabetikas, guli be sąmonės ir reikia kuo greičiau patekti pas gydytoją. Bet toji registraturos darbuotoja BOŽENA tiktai pažiūrėjo į mane nepatenkintu žvilgsniu, ir grubiai atrėžė, kad reikės laukti. Taigi - vyras yra diabetikas, apsinuodijo, beveik be sąmonės - teko laukti 2 val. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad Jūsų registratūroje dirba nekompetentingą darbuotoja, kuri neišmano ir negali atskirti skubų atvejį nuo eilinio.

Gal Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei laikas priiminėti dirbti registratūroje žmonės su medicininiu išsilavinimu, o ne eilinius nieko neišmanančius apie mediciną?
Pritariu visiskai priimamaj skyriui dirba visiskos nejautrios bobos gaila, kad nemaciau pavardes pagyvenusios blondines bobsios, kuri man pareiske, kad reikes moketi ir man duos tu paciu vaistu kaip poliklinikoj. Atvykau su dideliu skausmu kaklo ir nugaros visa sukaustyta ir apsizliumbus, o ji tik pasiziurejo saltu zvilgsniu i mane ir viskas as suprantu, kad ten dirbant tampi nejautrus, bet kur zmogiskumas? Kai pasveiksiu nuvyksiu padekoti tai bopsiai privaciai...
Sveiki, noriu padekoti daktarui Pauliui Gradauskui, ir visam padedančiam personalui operacijos metu, mūsų mylimam tečiui kuriam plišo stemplė, būvo padaryta sudetinga operacija.Auksinių rankų žmogus ir tikrai puikus specialistas savo srities.Ačiu jums labai!!!
Apsurdas, prisiskambinti neįmanomą užsiregistruoti! Atvažiavau užsiregistravau. Davė dieną ir laiką kada at vyki.Atvykau. nusiunte pas gydytoja. Gydytojo nera. Vel į registratūrą, sėdi juokiasi ojj mes nežinojom kad gydytojo nera, užrašė kitai savaitėi. Atvykau vėl tas pats gydytojo nėra! Niekas neperspėja net! Personalas net nežino ar dirbą gydytojaj ar atostogauja ar serga. Elgesys siaubingas siuntinėja iš vietos į vietą..patys nežinodami nei ką pasakyti nei kur nusiūsti!!! Po velniu kas per atlaidumas toksai...0 įvertinimas!
DĖKOJAME
Į mūsų šeimą įsibrovusi netikėta, staigi mirtis išplėšė patį brangiausią žmogų - mylimą Sūnų, Vyrą ir Tėtį - Veslavą Stankevič. Mus užjautė ir padėjo daugelis gerų žmonių.
Nuoširdžiai dėkojame Reabilitacijos skyriaus kolektyvui, užjautusiems, padėjusiems ir ištvermės linkėjusiems šią skaudžią netekties valandą ir palydėjusiems į paskutinę kelionę mylimą Sūnų, Vyrą ir Tėtį.
Reabilitacijos skyriaus
Slaugytojos padėjėjos
Stanislavos Malyško šeima.
Dar niekada neteko taip nusivilti valstybine gydymo įstaiga. Esant nedidialiam nėštumui ir dėl jo kenčiant stiprius ir dažnus vėmimo priepuolius, kreipėmės pagalbos atvykę į priimamąjį. Deja, buvo pasakyta, kad neaišku, kur nėščiąją siųsti, pas ką reistruoti ir kad išvis tai yra normali būsena. Po kelių dienų nuvykus į Antakalnio ligoninę buvo diagnozuotas aukšto lygio organizmo išsekimas, dehidratacija, elektrolitų sutrikimas ir t.t.Skubiai buvau pagudlyta į skyrių, su klausimu, kodėl nesikreipiau pagalbos anksčiau, nes pasekmės galėjo būti liūdnos.
Daugiau NIEKADA nevažiuosime į Lazdynų ligoninę, tik džiaugiamės, kad laiku spėjome rasti atsakingus ir rūpestingus medicinos darbuotojus.
Norėtume padėkoti, kad 2016 12 26 dieną, agrastų gatvėje įvykus auto įvykiui, greitoji medicinos pagalba atvyko greitai kruopščiai ir profesionaliai atliko savo darbą gelbėjant įvykio metu nukentėjusį. Didelė padėka jums nuo mūsų visos šeimos!Ačiū
Labai dėkoju Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Jolantai Paškevičienei ir gydytojai Silvijai Strupienei už profesionaliai parinktas procedūras, už geranoriškumą ir dėmesingumą pacientui, nuoširdus ačiū kineziterapiautems Viktorijai ir ypatingai dekoju uz mankstas baseine Justei.
Apgailestauju. Deja, Vilniaus apygardos administracinis teismas Jūsų įstaigos III lygio specialistų kompetenciją įvertino žemiau vienos poliklinikos žiniuonės sveikatinimo paslaugų teikimui net neakredituotos technikinės darbuotojos lygio kompetencijos. Pasirodo, po gydymo jūsų neurologijoje dar 7 mėnesius buvau laikinai nedarbingas, po to tapau neigaliuoju.
Didžiausias AČIŪ GYDYTOJUI T.ŠIATKUI už gražias siūles ir puikų priėmimą nepaisant mano didžiulės baimės su kuria sunkiai pati susitvarkiau:) AČIŪ!
labai dekingi gyd.-traum.Mykolui Liubauskui ir dirbusiom su juo slaugytojoms uz atlikta 2016.09.03 mano vyro apziura, nustatyta diagnoze ir suteikta pagalba. Viskas buvo padaryta greitai, tiksliai, profesionaliai, geranoriskai. Aciu. Kotovai
Lazdynų ligoninėje pardavinėjamos eilės operacijoms. Kas jiems suteikia teisę spręsti už pacientą, kuris turi būti operuojamas nustatytą datą ir keistą jau du kartus?Ar jie tai suderina su juo? Kas kompensuos finansinius nuostolius jam?
2016 m birzelio men. ortopedijos skyriuje man buvo atlikta klubo protezavimo operacija. Noriu padekoti gydytojui Vilvaltui Alauniui ir visiems skyriaus darbuotojams, dalyvavusiems atliekant operacija, taip pat pooperaciniu laikotarpiu uz nuosirdu ir operatyvu darba, seselems ir slaugems, kurios visada laiku ateidavo i pagalba ne tik su gydymo priemonemis, bet negailedavo geru zodziu, nuramindavo ir palaikydavo. Aciu jums uz tai ir linkiu visam skyriaus kolektyvui stiprios sveikatos.
Pati blogiausia ligonine, ir blogiausiai dirbantys daktarai.
Nesuprantu kodel niekas nedaro tvarkos
Kada baigsis tokia betvarke
Jei norit greiciau i kapus kreipkites i lazdynu ligonine

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Plastinė, rekonstrukcinė chirurgija

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Kelininkai skelbia ekstremalią padėtį
Kelininkai skelbia ekstremalią padėtį 01-17 20:06
Atsižvelgdama į pastarosiomis dienomis vyravusius žiemos reiškinius, valstybinės reikšmės kelius prižiūrinti VĮ "Kelių priežiūra" bendrovėje skelbia ekstremalią padėtį.
A. Veryga žada valstybines vaistines ligoninėse dar šiemet
A. Veryga žada valstybines vaistines ligoninėse dar šiemet 01-17 19:33
Sveikatos reikalų ministras Aurelijus Veryga žada sudaryti galimybę ligoninių vadovams įsteigti valstybines vaistines įstaigose dar šiemet.
Dakaro finiše – nauji lietuvių rekordai ir traumos paskutiniame ruože
Dakaro finiše – nauji lietuvių rekordai ir traumos paskutiniame ruože 01-17 19:18
Šiandien finišavusiame Dakaro maratone Lietuvos atstovai pasiekė naujus rekordus, tačiau traumą patyręs Balys Bardauskas išgabentas į ligoninę.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Goldman Sachs 197,08 +9,54%