Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, VšĮ

Lazdynų ligoninė

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, VšĮ

Patariu visiems pacientams kaip ir aš, kurie nebegali prisiskambinti ir uzsiregistruotis pas specialistus, nebegaisti daugiau laiko ir nebegadinti sau nervų, tai yra tik laiko svaistymas, o ne konsultacijos, koks cia gydymas, kai atsimenu is praeitų metų, siuntinėjo nuo vieno daktaro pas kitą ir vis tiek po operacijos ir reabilitacijos parasė -Dalinai nedarbinga, nes patyriau daug komplekacijų.O dabar susiradau puikų gydytoją Santaros klinikoje, nes neradau cia jokios pagalbos ir negalėjau uzsiregistruoti dviejų sav.bėgyje, sugaisiau tik laiką., nerus taipogi ir esu patenkinta kad cia nepapuoliau vėl ir netapau aukelę, nes radau realiai gerą specialistą ir profesionalą.Tikrai mielieji pacientai yra daug atidarita naujų med. centrų, In medica, Siaurės miestely chirurgijos puikus centras, kur uz simbolinį mokiestį tave aptarnaus, issityrs tinkamai tavo problemą ir nebereikia laukti talono trys mėn. arba planinės operacijos.kur ne visada aiski diagnozė ir gali būti ir ne labai gerų pasiekmių.Sveikata brangesnė, niegu tie pinigai..Susimastykime..
Visą savaitė nebegaliu gauti talono pas specialistą su skaudancią koja.Pagaliau buvau susitarusi su skyriaus vedėju išimties tvarka dėl pagalbos ir registracijos, laukiau apie pusvalandį kol atsilalaisvins, o jis netgi jokio dėmėsio neparodamas išejo iš kabineto, net nepasisveikino, prabėgo salia manęs ir dingo net ne pakvietė manęs į kabinetą, GĖDA, GĖDA jums ponai taio elgtis su pacientais, netgi nepasiule atsisėsti atvykusiai pacientėi ir įeiti į kabinetą, neisklausėte.Kur jųsū taktas ir daktaro prof. etika?Kas tik nebevyksta sitoje ligonineje, baisu
.SIAUBINGAS APTARNAVIMAS, JOKIO MANDAGUMO, BETVARKĖ, registraturoje nebeįmanoma uzsiresytis isvis, Ziniasklaida reiketu kviesti ir tiek..
Elena Mocochein 2020-06-24 20:28:49
Mano tėtį vakar pristatė su greitąja pagalba į Vilniaus Lazdynų ligoninę su labai stipriais rankos skausmais.
Ranka yra melsvai violetinės spalvos ir visa sutinusi.
Slaugytoja (?) ruošiasi paimti kraujo mėginį, o tėtis mandagiai pasako, kad dažniausiai jam dūria tam tikroj sveikosios rankos vietoj. Į ką ji jam nervingai atšauna: "netrukdykit man dirbti!".
Adata pradūria odą ir tėtis mato kaip po oda iškart pasipila kraujas. Nepataikė.
Šiaip ne taip ji paima kraujo mėginį. Uždeda vatos ir liepia sulenkti ranką, iš kurios paimtas mėginys.
Tada paduoda jam dokumentus (!!!). Sergančios rankos tėtis negali nei pajudinti (o aš savo tėčio gyvenime nemačiau skundžiantis!). Tėčiui 71m, kankinamas alinančių skausmų. Labiausiai jam dabar reikėtų užuojautos.

Tėtis ištiesia "sveikąją" ranką, kad paimtų jam paduotus popierius.
KRAUJAS IŠ RANKOS PASIPILA KAIP IŠ KRANO. Didžiule čiurkšlė pasipila ant grindų.
Ta bejausmė boba žmogaus pavidalu ima šaukti ant mano tėčio "ką jūs man čia pridarėte dabar, viską aptaškėt!!!"ir pasiimus kažkokį skudurą ima šluostyti kraują nuo grindų.
Tėtis išeidamas atsiprašo, kad apipylė jai grindis krauju.
Žinoma- jis tai suplanavo!

Prašau pasidalinti šia istorija, kad Lazdynų ligoninės personalas sužinotų, kad jie dirba su žmonėmis, kurie atsiduria ligoninėje ne savo noru! Bejėgiškos būsenos! Kad jų tiesioginė pareiga yra RŪPINTIS ir SLAUGYTI, o ne šitaip tyčiotis iš žmonių!
Taip, jis nebe jaunas, jam 71metai, bet tai kažkieno tėtis, kažkieno vyras ir mes jį labai mylim!
Kas suteikia jums teisę elgtis su juo lyg jis būtų kažkoks daiktas!!!
Zinokit ir man praeita savaite reikijo pasirašyti visur ir hirurgams ir anestiziolagam turejau kateterius visur
Jusu tėvui tik 71metus ne darykit is jo darzove
Norėčiau pasakyti labai didelė aciu
Urologijos skyrius aciu jums visiems
Daktaras kuris padare sunki operacija, seselės reanimacia
Dėkinga jums uz viska
Zmogus atvaziavo su sulauzyta ranka, o jie marinavo zmogu trecia para. Aptarnavimas siaubingas... Elgesys ziaurus. O kaip as gulejau su apendicitu dvi paras su skausmais tai jie irgi norejo paleisti namo nes nemate kad yra apendecitas. Greiciau mirsi neigu sulauksi pagalbos. Geda!
Daug rašyti nenoriu.Dukra su apendicitu operacijos laukė daugiau negu parą.Nuo antradienio api 14.00 iki trečiadienio vakaro apie 19.00
Tad labai už kažak padėkoti neturiu už ką.
Geds turi buti uz toki aptarnavima ir zmoniu gydyma, laukt po 3 valandas nesvarbu su kokia trauma atvaziavai, tikiuosi bent mirt niekam neleis, o gal ir sakys kad ne ju reikalas. Neimanoma gyvent salyje kur be kitu dalyku dar ir medicina prasta
Nuoširdžiai dėkoju skubios pagalbos gydytojui Jurgiui Rudalevičiui ir Plastines ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojams ir visam personalui. Sausio pabaigoje susilaužiau riešą, buvau operuota. Esat šaunuoliai. Jūs esat puikūs, profesionalai, nuoširdūs, paslaugūs. Gerai matėsi, kad gydytojai, slaugytojos yra labai draugiškas, gerai sustyguotas kolektyvas. Puiki atmosfera, tarpusavio pagarba ir dėmesys pacientui. Labai džiugu, kad tokie profesionalūs specialistai dirba Lietuvoje. Nuostabus jaunimas. Ačiū jums už išgelbėtą ranką ir labai geras emocijas. Dar pridėsiu, kad ligoninėje labai švaru ir tikrai geras maistas. Padėkos patalpinti naujoje RVUL internetinėje svetainėje nepavyko, nors čia norisi atsidėkoti. Sėkmės jums!
Giedrius Mikalauskas
2021-02-28 19:43:35 IP 65hihkdl
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd.ortopedui traumatologui Valentinui Uvarovui už profesionaliai atliktą stuburo opoeraciją, taip pat dėkoju už gydytojo nuoširdų ir paprastą bendravimą
Norėčiau padėkoti, Lazdynų ligoninės daktarui Mantas Gagilas už padarytą sudėtingą, mano nuomone, kojos kelio operaciją, tai pat norėčiau padėkoti ir reabilitacijos personalui, nes netikėjau, kad man kuo gali padėti, bet šiuo metu esu viskuo patenkintas, DĖKOJU už Jūsų darbą.
Vasario 10 d. nuvykau į priėmimą planinei operacijai. Labai liūdna matyti, kai prie -15 laipsnių šalčio, nuo 6:30 val. lauke nusidriekusi ilgiausia eilė pacientų, kurie atvyko suplanuotai operacijai lauke turi stoviniuoti iki valandos, į vidų žmonės įleidžiami po vieną. Administracija nesivargina tobulindama pacientų aptarnavimą šaltuoju metų laikotarpiu. Kad išvengti peršalimo, siūlau pagalvoti administracijai per šalčius, sudaryti pacientams galimybę laukti savo eilės šiltoje patalpoje.
Jolita Adulčikaitė
2021-02-08 22:32:19 IP 29maaod8
2021.02.07 patyriau traumą-pjautinė pkaštakos žaizda.Greitoji atvyko operatyviai.Teko vykti į ligoninę.Reikėjo siųti žaizdą ir arteriją.Patekau į chirurgo POVILO MASIONIO rankas.Puikus greitas kokybiškas darbas.Be streso, įtampos.Draugiška aplinka, maloni med. seselė.Gydytojas šmaikštus, malonus.Dirba iš pašaukimo ir atsakingai.Puikios rekomendacijos.Linkiu kolektyvui sėkmės.Širdingas dėkui gyd.POVILUI MASIONIUI.Linkiu, kad tokiems medikams kuo greičiau ir ženkliai pakeltų atlyginimą!
S.Vitienės vardu nuoširdžiausiais žodžiais norėčiau padėkoti ir šilčiausius linkėjimus perduoti VŠĮ gydytojams ir personalui :)
Gyd. V. Rimkui už kokybiškai ir profesionaliai atlikta operacija, širdingai esu patenkinta jūsų darbų, dėkoju iš visos širdies:)
Taipogi. Reabilitacijos skyriui- Norėčiau širdingai padėkoti už darnų atsakingumą ir kruopštų darbą ir nuostabią šilumą, kantrybę, bei jūsų šypsenas ir rūpestį lyg savu šeimos nariu :)
Nuoširdžiai dėkoju jūsų visai komandai, - Gyd. V. Bačkienėi, Skyriaus vedėjai - R. Jomaitienėi. Kineziterapiautėms - R. Radzevič ir Poželėnėi. Masažuotojai - B.Žukovskaja. Slaugytojai - T. Sukmova ir jos padėjėjai D. Šumskaitėi.
Didžiausios sėkmės linkiu visai jūsų komandai, esate tikrai nuostabus :)
Elena 2020-11-26 09:06:47
Šiandien nusivyliau šia ligonine. Kai išrašo iš ligoninės galėtų pasakyt kad pakartotinius tyrimus daryti reikia savo poliklinikoje. O ne tai, kad pasako po 3mėn atvykti būtent pas juos. Personalas visai nemandagus. Galėtų spręst kaip nors ptoblemas. O dabar tenka laukt kol kas nors nutiks, arba kol pakratysiu kojytes. Daktarų abejingumas šioje ligoninėje žiaurus. O "prisiekę" Hipokrato priesaikai.
Visiskai su jumis sutinku, del personalo skyriu darbotojus. 2020.11.28 susiduriau pati.
2020.11.28 pamaina traumotologijos 17.30 su pocientos artimaisiais grubei bendraujo, neturi laiko paaskint ir duot jokios informacijos apie artima zmogu. Kita karta uzsirasinesiu pokalbi kaip sneka
Nieko baisesnio nei skubios pagalbos skyrius nesu maciusi. Zmogumi niekas nesirupina, palieka tipo koridoriuj atvezta su greitaja ir lauk. Iskrisi guledamas, noresit vandens ar dar kas, niekam ne motais. Palieka stebejimui ir po triju valandu nepastovinti, net nepasedinti zmogu leidziat pasiimt namo. Aciu. Ten dirbantys prievarta suvaryti, ar savo noru pasirinke specialybe padeti zmonem? Ar jei dar nemirsti, gali namie palaukt, kol ateis laikas, kad priimtu ir issiaiskintu kas ir kaip ir ant koju bent pastatytu, kad namo galetu eit?
Šiandien, o tiksliau vakar :), išsikvečiau greitąją pagalbą dėl to, kad neseniai buvo operuotas kojos pirštas, (vakar pamačiau, kad jis visas mėlynos spalvos, bei požymiai rodo irgi į tai, kad gali atsirasti gangrena) DĖJA patekau į Lazdynų ligoninę, atvežė mane maždaug 19 val. tačiau prasėdėjau priėmimo skyriuje iki 00:00. Nesulaukiant daktaro, teko važiuoti su nepakeliamai skaudančiu pirštu namo savarankiškai. Turiu tik VIENĄ KLAUSIMĄ, suprantu, kad yra daug žmonių sergančių COVID19, bet nejaugi per visas 6 VALANDAS kurias prasėdėjau ligoninėje NEATSIRADO NEI VIENO DAKTARO, kuris galėtų bent ateiti?.
Šiandien teko apsilankyti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės skubios pagalbos skyriuje Lazdynuose. Taip jau atsitiko, kad susilaužiau koją. Buvau nusiteikęs ilgam laukimui, bet buvau maloniai nustebintas, kad labai greitai buvo suteikta pagalba. Sesutė pamačiusi mane strikinėjantį su ramentais iš karto pasodino į vežimėlį ir pajuokavo, kad nesusilaužyčiau kitos kojos. Didelis ačiū gyd. Jonui Rimkui ir visam personalui.
Sveiki. Šiandien 2020.10.15 diena, močiutei buvo paskirtas vizitas pas daktara. Daktaras nusiunte daryti rentgena. Visi seni žmonės sėdėjo eilėje kaip priklauso. Eilė buvo nedidelė. Vienu metu atėjo dvi jaunos moterys, nusišipsojo jaunam daktarui ir jis praleido jas be eilės. 12 rentgeno kabinetas. Matosi kaip žiurima į senus žmones ligoninėse. Bjauru, labai bjauru.
Nuoširdžiai dėkoju Terminių traumų skyriaus profesionaliam kolektyvui, skyriaus vedėjui V. Vaitkui, gydytojui D. Kubiliui, už begalinę atsakomybę pasirenkant tinkamus gydymo ir priežiūros metodus. Vyr. slaugytojai J. Lištvan, bendrosios praktikos slaugytojoms ir jų padėjėjoms už profesionalų požiūrį į pacientą, puikius kolektyvinio darbo įgūdžius, šypsenas, palaikimą bei šiltą ir dėmesingą bendravimą. Visam Terminių traumų skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.

Tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant pacientams patį brangiausią turtą - sveikatą. Ačiū Jums už tai, kad jaučiuosi gerai :)
Didelis ir nuoširdus AČIŪ dr. Algimantui Stašinskui už 2020-10-01 labai profesionaliai ir juvelyriškai atlikta operaciją. Dėkoju ir visam kolektyvui, prisidėjusiam prie šios operacijos. Taip pat didelis AČIŪ gydytojai gastroenterologei, endoskopuotojai Agnei Šiatkienei už profesionalumą, nuoširdų rūpestį ir savalaikę pagalbą.
Labai dėkoju || ūmios chirurgijos skyriaus nuostabiam personalui už pagalba. Viskas operatyviai, pagarbiai ir laiku. Dekoju skyriaus vedėjui ir visam personalui
Labai esame nusivylimą jūsų paslaugoms. 2020.08.28 atvykus į jūsų ligoninė. Nuėjus į konsultacija nukreipė į skubios pagalbos. Ten parodžius siuntimą atėjusi jūsų kolega pasakė kad paslauga yra mokama nuo 100eu, suteikus tik konsultacija o ten nežinia kokia suma toliau. Klausimas administracijai nuo kada su siuntimu yra mokama????! Ar jums tik kisi reik duot kad atliktų metė savo darbą????
Šiandien teko apsilankyti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės skubios pagalbos skyriuje Lazdynuose. Situacijos esmė - po radiologinio tyrimo procedūros (rentgeno) manoma, kad yra lūžusi ranka ir šeimos gydytojas išrašė siuntimą skubiai pagalbai ir patarė vykti į šią ligoninę. Pralaukus tris valandas savo eilės (priėjau po 23 val.) priėmė traumatologas Jonas Rimkus. Iš pradžių sunkiai sekėsi paaiškinti, kad turiu elektroninį siuntimą. Vėliau, kai gydytojas tą suprato, jis pradėjo teigti, kad man reikia kreiptis ne pas jį. Dar vėliau atsisakė ką nors daryti, nes teigė turintis tokią teisę, nes trauma patirta ne per 24 ar 48 valandas. Teisybės dėlei turiu pasakyti, kad trauma yra patirta prieš 9 dienas, kas reiškia, kad ilgiau nei savaitę vaikštau su tikriausiai lūžusia ranka. Pasiūlė nebent mokamą paslaugą - surašyti išvadą. Turėjau nuotraukas iš radiologo ir išvadą, kad įtariamas alkūnkaulio lūžis, bet gydytojas jokio lūžio nematė (procedūrą atliko viena labai gerai vertinama privati klinika). Paklausus kiek man kainuos tokia mokama procedūra (surašyta išvada) atsakė, kad "iš kur aš žinau, ne man mokėsit". Kai atsisakė ką nors daugiau daryti, nes tai nėra skubi pagalba, ir kreiptis į šeimos gydytoją, paklausiau - ar nebus taip, kad kaulas per tą laiką sugis ir reikės jį laužyti. Sulaukiau atsakymo: "tikriausiai reikės, nežinau". Apskritai aptarnavimas buvo labai grubus ir nepagarbus neišaiškinant situacijos ir įvairiais būdais stengiantis išvengti gydymo.
Šiandiena buvau ryte susilaužes dešnes rankos piršta nuvikau i lazdinus priejau prie langelio dave du lapus ir sake eiti prie staliuko as nuejau prie staliuko pradejo rekti ant manes pasimečiau po 09:47 sanitare pradejo darbo metu kalbetis telefonu ne darbo reikalais viska nufilmavau lindo žmones naglai be eiles nors mano eile buvo skaudejo ir kraujavo pirštas šiep ne taip sulaukiau kol pakviete tada liepe atsisest ir laukti sedejau gana ilgai pakviete slaugytoja ir praše eiti su ja nuejom pas kita gyditoja klause kada trauma buvo sakau prieš 30 minučiu sako man aiškiau pasakyk valandom elgesi daktaras kaip nenormalus tada sesele su didžiausiu nepasitenkinimu pradejo lupti man pleistra valyti aš jai sakau skauda labai ji sako gulek ir i kita puse žiurek su didžiausiu skausmu sedejau ten tada dejo gipsa sakau man ranka visa kraujuoja sako čia nuo vaistu išejau iš ligonines labai piktas atsisedau i taksi apkruvinau taksi automobili drabužius jus b**t sadistai aš isivaizduojiu ka jus tiem pencininkam darot JEI ŽMOGUS SAKO SKAUDA TAI KA REIKIA DARYTI TAMPITI UŽ ŽAIZDU AR NUSKAUSMINT AŠ VISKA PAVIEŠINSIU
Irina Pikusajeva 2020-06-10 11:05:47
Tokiem rezidentam, kaip gyd. Linas Rinkūnas, ne duočiau diplomą,. Tičiotis iš ligonių ne galima. Aš manau, jeigu žmogus ne gali doeiti iki centrinių durų, tai pasirūpinkite kad, kas nors padėtų.
Pilnai pritariu kad šitoje įstaigoje yra tvarkos ir kompetitIngų specialistų stuoka. DIDZIULIS HAOSAS Iš tikrujų kaip gulėdama pati šitoje ligoninėje pajutau tokį slaugos abėjingumą ir is vis aroganciją, kada po operacijos mane aprenge ne slaugytoja, o pacientė kurį laukė planinės savo operacijos, nuvedė ir apsipraust, padėjo pasiimt vaistus, priziurėjo operuotą ranką, kurį nejauciau dėl pilnos nejautros po operacijos., kada buvau išrasyta po kelių val. su temperaturąnes daktaras nenorėjo rūpintis.Tai ar tai tvarka?
Tai sakykite gerbiama šitos ligoninės administracija kada mums kviesti LTV trys kanalo atstovus pas jus ir surengti atvirą pacientu ir administracijos konferenciją gyvą pokalbį, ? Gal jus pamirsot savo pareigas. o gal is vis ne savo vietoje dirbat kai kurie?Kodėl toks akstas korupcijos lygis sitoje įstaigoje/?Galvojate nebezinome, kad nesidalina pacienta kaip plesia pinigus uz planinės operacijas?
zinokit jau zmonės pašiurpę yra ir depresuoti nuo pilnos betvarkės jūsų įstaigoje jųsų šūkis SVEIKATA -MŪSŲ RŪPIESTIS, tikrai nepritapo jūsų įstaigoje, nes l.mazai darbuotoju dėja, kurie yra atsidavusi savo darbui, , pati turėjau sliauzti nuo operacinio stalo į vezimėlį, ant keliu atsimenu po operacijos, pas jus kada dvi slaugytojos nieko absoliuciai nebepadėjo man, nors buvo operuota ranka, mate ir stovėdamos linksmai juokiasi
, Prasau tik vieno tegul Dievas apsaugos visus pacientus kurie atvyksta pas jus, nes jie tikrai ten tampa aukomis, pati maciau kaip yra elgiamasi su pacientais, BAISU KAS VYKSTA.., IMSIMĖS PRIEMONIŲ GERBIAMIEJI
Kristina Blantaitienė
2020-07-20 08:13:29 IP 2e7r3vb0
Esu labai dėkinga, lenkiu žemai galvą prieš visus daktarus ir personalą, kurie man suteikė pirmąją pagalbą 2020 m. liepos 11 d. lūžus čiurnai. Ačiū, jaučiausi saugi, prižiūrėta, laiku suteikta pagalba ir personalo paslaugumas paliko labai geras emocijas. Ačiū, te visa gera, ką darote dėl ligoninių grįžta jums su kaupu.
Ranka yra melsvai violetinės spalvos ir visa sutinusi.

Tėtis ištiesia "sveikąją" ranką, kad paimtų jam paduotus popierius.
Tėtis išeidamas atsiprašo, kad apipylė jai grindis krauju.
Žinoma- jis tai suplanavo!

Kas suteikia jums teisę elgtis su juo lyg jis būtų kažkoks daiktas!!!
Irina Pikusajeva
2020-06-10 11:05:47 IP 2detpch4
Marina Daukantiene
2020-04-28 13:26:38 IP 28mcrg4n
Norečiau širdingai padėkoti vidaus ligų gydytojai Galinai Gubinai už jos atsidavimą savo darbui ir didelį, tiesiog stebėtiną dėmesį ir rupestį senyvo amžiaus pacientais. Taip atsitiko, kad mano 83 metų mama du kartus pateko į ligoninę ir ja gydė ta pati gydytoją Galina, ir tai didžiulė mano mamos ir kitų besigydančių pas šią gydytoją senuolių sekmė ! Rekomenduoju ir linkiu visems tokios gydytojos ir reiskiu Jai pagarbą !
Noriu iš visos širdies padėkoti RVUL Gydytojui ortopedui-traumatologui Vilvaltui Alauniui už puikiai atliktą klubo sąnario endoprotezavimo operaciją mano mamai, kuri buvo operuota šių metų sausio 31 dieną.
Esu labai dėkinga šiam Gydytojui, savo srities profesionalui, už suteiktą galimybę mano mamai pakilti iš neįgaliojo vežimėlio ir laisvai judėti, už nuoširdų bendravimą su savo pacientais ir atsidavimą savo profesijai.
Taip pat širdingai dėkoju Gydytojai anesteziologei-reanimatologei Vilmantei Požerskienei už atidumą ir jautrumą savo pacientams.
Linkiu Jums stiprios sveikatos, sėkmės Jūsų nelengvame, bet labai tauriame ir atsakingame darbe!
Sveiki. 2020 vasario 23 d. atvykau į respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę Ortopedijos skyrių, kur 24 dieną man turėjo atlikti klubo sąnario keitimo operaciją.
Viskas prasidėjo labai staigiai: skausmas kirkšnyje, kojoje, pradėjau šlubuoti. Kitos išeities nebuvo, reikėjo keisti sąnąrį. Operaciją atliko gydytojas dr. Tomas SVEIKATA, esu jam labai dėkinga. Labai dėmesingas, atsidavęs, profesionalus gydytojas. Taip pat dėkoju visam Ortopedijos personalui: seselėms, slaugutėms, kurios atidžiai padėjo iškęsti pooperacinius skausmus. Linkiu visiems kuo stipresnės sveikatos ir pakantumo vieni kitiems, esant dabartinei situacijai, susijusiai su viruso pandemija ir karantinu.
2020.02.09 atvažiavau naktį į ligoninę, kadangi kamavo nepakeliami kairės akies skausmai, negalėjau absoliučiai žiūrėti į šviesą, nuo skausmo negalėjau užmigti. Mane apžiūrėjo oftamologas Robertinas Kuoras. Ką ten apžiūrėjo, 3 sekundes pažvelgė į akį per savo aparatą, patikrino kaip matau raides. Buvo labai nepatenkintas, kad kreipiausi 5 val. ryto, traktavo, jog tai ne pirmoji pagalba, nes jau savaitę buvo paraudus akis. Taip, buvo paradus, lašinau dirbtines ašaras, bet žmogus dirbantis su kompiuteriu nebėga į polikliniką, žinant kokios ten eilės, vien dėl paraudimo, kreipiasi, kad ir naktį, kai išties blogai. Sąskaitą už apžiūrėjimą išrašinėjo ilgiau nei apžiūrėjo akį, išrašė lašų ir nukreipė pas šeimos gydytoją, į kurią pirmadienį ir kreipiausi. Dar pasakė, kad po dviejų dienų praeis. Bet nepraėjo, 02.13 atsikėlusi ryte supratau, kad kaire akim matau tarsi pro rūką, kreipiausi į Santariškes. Paaiškėjo, kad gydytojo diagnozė buvo neteisinga, gydymas netinkamas. Dar iki šiol gydausi ambulatoriškai poliklinikoje ir nesu pasveikusi, vaikštau leist injekcijų į akį. Kaip manote, jei oftamologas būtų rimčiau reagavęs į mano skundą, galbūt išties man būtų praėjęs jau uždegimasm nebūtų komplikacijų? Toks santykis su pacientu, ne tik žeminantis, bet ir žalingas.
Sveiki, žinokit Lazdynų ligoninę yra siaubinga įstaiga. Atsitiko nesenai tai, kad nuvežėm močiutė į ligoninę nes labai skaudėjo koja negalėjo vaikščioti.. tai laukėme apie 3h kad mus priimtų + kai daktare apžiūrėjo ir pastatė tik pašalinė ir viskas. Ir pasakė važiuokit namo. Emmm kokie namo ? Mes pradėjome įkalbinėti daktare kad paliktų nors keliom dienom močiutė, kad pasijaustu geriau. Daktarė visiškai ne norėjo palikti nes vietos nėra ligoninėje nors iš karto sakė kad nėra prasmes likti. Vėliau kita diena vis dėl to paliko ligoninei bet jokios pagalbos nuo jų. Nei daktare ne atėjo nei vaistai tik lašalinė o kai kraujospūdis aukštas tai pasakė sesele mes neturime vaistų jeigu turite tai gerkite savo. O kada aš paklausiau pas seselė kaip močiutės sveikata tai pasakė eik pas gydytoja o kada pasakiau kur galima rasti pasakė neturiu laiko ką nematai ? Žinokit visiškai niekam nerekomenduoju šita ligonine nes viska ka jus gausit tai nieko tik kankinsite savo šeimos narius...
Noriu dar kartą padėkoti daktarui ir chirurgui A.SIMKUI uz atliktą rankos rieso operaciją ir uz jo pastangas taipogi visam RVUL Reabilitacijos sk. uz puikią reabilitaciją, bet dėja net nesitikėjau kad pilnai busiu darbinga tik po keturių mėnėsių. ir biliutenis bus israsytas nuo rugsėjo pradzios iki sausio pradzios, tikrai rankos gyjimas buvo labai sudetingas, buvo netgi trys reabilitacijos etapai, viena po kito, nes turejau aibe rimtų komplikacijų.teko konsultuotis klinikose privaciai,
Tiesiog tiek kad visdelto verta ir daktaram pries operaciją tam pacientui paaiskinti visas įmanomas pasekmes detaliau, man tai netgi daktaras nedavė siuntimo tyrimams pries operaciją, vis tiek as nekaltinu nieko, man tai bus gyvenimo pamoka kad aklai pasitekit niekam negalima., matyt pas mus tokią tvarką ligoninėje kad pacientas gauna tik keletą tų procedurų po operacijos, o po to jis beveik noiekam neberūpi ir turi uz savo pinigelius papildomai pirkti visas proceduras, masazus kinizeterapijos mankstas, as apitiksliai pasakysiu kad per tas keturias men. papildomai kad ranką pajudetų isleidziau apie 500 euru.
Ir patikekite sutikau aibe zmoniu reabilitacijos metu kuriems irgi pritruko po operacij tu proceduru, nes su skausmais lankydavo po neskmingu operaciju mokamomas proceduras, i darba bijodami sugrizt ligoti, o kiek po operacijos girdejau gavo invaliduma, tiesiog pagalvojau kad man dar pasiseke kad grizau i darba nor ir po keturiu men.Baisu kas vyksta..
Bukite budrus ir atidus su tom operacijom, nes niekas joks daktaras uz operacijos pasekmes nebeatako, mes tik gerbiamieji dabar kaip tie eksperimentojntys triusiukai..
Siaubinga įstaiga... atvežė močiūtę į priimamąjį 11:30, stebėjimui paguldė tik 15:00, o ar palieka ar išleidžia tik apie 21:00... KOŠMARAS. Giminaičiai sėdi koridoriuje po 8-10 valandų, niekas nieko nežino, siuntinėja nuo vieno pas kitą gydytoją. O gydytojų arogancija! O abejingumas! Aš dar tokio nemačiau.... seselės ar padėjėjos išvys - svarbu nagučiai palakuoti, antakiai priklijuoti - daugiau visiškas NULIS kas liečia bendravimą su pacientais ir jų šeimos nariais. Stacionare paguldžius dar ir pamoralizavo, jokios etikos... TIKIUOSI NIEKADA TEN NETEKS ATSIDURTI.
Sveiki. Nekreipus dėmesį kad praleidžia žmones kurie senai ir ilgai laukia.. nuejus i tualetą net nėra muilo ir dezinfikavimo priemonių, tai turi plaut tiesiog su vandeniu rankas..ir visas kranas grybelinė užsikrėtęs.. tai dar prie kabineto reikia stebėti purvinus skudurus..
Valentina Joksiene
2019-11-29 00:06:21 IP 2ber9kc7
Jekaterina 2019-10-04 00:22:36
Dideė užuojauat Jums dė artimo žmogaus netektie, s skaičiau straipsnį apie šį įvykį internete. Deja, šioje ligonijėje prieš mėnesį mirė mano motina, jau buvo 66 metai, rugsėjo mėnesį turėjo sueiti 67. Pateko į ligoninę po epiepsijos priepuolio, ten paiaiškėjo, kad lūžusi petis (kaip galėjo lūžt, nesuprantu, tuo metu buvau namuose, nemačiau, kad ji kur nors nugriutų), pagilde i traumatologijos skyriu, zadejo operuot ketvirtadieni, t.y. sekancia diena, bet neoperavo, ir nei valgyt, nei gert nedave jai, diena pries tai tyrimai rode sirdies ritmo sutrikimus, ir auksta cukru, o kita diena jau jokiu tyrimu nebedare... o sekancia diena ryte, kai gyfytojai atejo pas ja i palat ruosti operacijai, pamate, kad ji jau mire... mirties priwzasties taip ir neivardijo tikslaii, "galimai sustojo sirdis" o nuo ko ji galejo taip staigiai sustot, kai zmogus gulejo ligonineje, mediku priziurimas? o ta diena, kai buvo isvezta i ligonine, is pat ryto buvo sveika, linksma, valge, kazka dare, kalbejo su anukem ir manim...zmones, tikrai saugokites sios ligonines...
pas mus situacija panasi mire mano artimas zmogeliukas del ju kaltybes.atveze greitoji ilgai sedejome poto pagulde nei dave nei gerti nei valgyti sake kad operuos bet ne operavo isvare ant kita diena su skausmai.ir kitai dienai pablogejo jis mire.ir pasake kad kalta greioji bet jug jus ka patis negalejote subines pakelti ir automatiskai isvezti i santariskiu lyguonine.klaidas buna mokykloje o ne lyguonijije.
Sekmadienį pasijutau blogai nuvažiavau į Lazdynų priemimąjį pralaukiau ten beveik 5 valandas kol prasėdejau tas penkias valandas praejo ir skausmai nėra ten net tvarkos gydytojai ten dirba lėtai net netaisyklingą diagnozė nustatė ir ne tuos ligos buvo sušvirkšti vaistai, o atvažiavus namo pakylo aukšta temperaturą pradėjo pykint. Imsiuos tikrai drastiškų priemonių bus tikrai iškviesti žurnalistai, nes tikrai Lazdynuose nėra tvarkos, ten laukiant pas specialistus galima greičiau numirti nei ką. Niekam nerekomenduoju lankytis Lazdynų priemime ir ligoninėje poto gailėsites. O specialistai visai jauni nieko jie ten nedaro net neapžiūri žmogaus išrašo vaistus ir išleidžia žmonės.
Tikrai nesuprantu, visos ligoninės ar poliklinikos viskas ok, nu bet šita... Jai rimtai, kaip Jūs priėmate savo personalą? Kuo žmogus neatsakingesnis ir jam nusispjauti ant pacientu, tuo didesnė tikimybė papulti dirbti pas Jūs.. Labai nusivylusi
Buvau atvykusi pavakarę į nurodytą ligoninę.Tiksliai žinojusi kabinetą, kuriame bus atliekama man skirta procedūra (rentgenas), ėjau į registratūrą pasiteirauti apie atliekamos procedūros niuansus. Pasitikusi mane registratorė, visų pirma, nemandagiai liepė palaukt, nors patalpoje buvau vienintelė.Žinoma, suprantu, jos asmeninius poreikius, bet buvo galima mandagiau perteikti žodžius. Taigi, esmė tokia, kad registratorė man nesuteikė jokios informacijos, pasakė, kad rentegenas net nėra atliekamas šioje ligoninėje.Nebūtų taip svarbu, tačiau esu pacientė, kuri laukia operacijos ir rentgeno nuotrauką man yra būtina. Kitos dienos rytą, į registratūrą buvo skambinta. Tikėtasi normalesnio pokalbio, tačiau, eilinį kartą, tie patys žodžiai apie reikiamos procedūros nebuvimą.
Pabaigoje norėčiau pasakyti, kad darbuotojai būtų labiau suinteresuoti bendrauti su pacientais ir jiems suteikti teisingą informaciją.Nes tai ką patyriau, buvo neprofesionalu, žinant faktą, kad lankiausi respublikinėje ligoninėje, kur tikėjausi maksimalios pagalbos.
Bandau prisiskambinti i registratura jau nuo praeitos savaites treciadienio. Skambinu kas 20 minuciu pastoviai. Atsiliepti niekas neatsiliepia. O galu gale siandien skambinant abiem numeriais sako kad telefonas yra isjungtas. Tai pasakykit man kaip prisiskambinti? Varpais?
Noriu nuosirdziai padekoti visam RVUL REABILITACIJOS SKYRIUI uz kokybiską ir prodesionalią pagalbą po rankos rieso operacijos, nors ir buvo nesklandumų ir pikcio del procedurų grafiko, bet tikrai gavau gera fizioterapiją, masazus, ergoterapiją ir netgi psihologo pagalbą, labai man padejo jussu proceduros.
Tikrai rekomenduoju ir kitiems pacientams sią draugiską RVUL reabilitcijos centro kolektyvą- tikri profesonalai.Aciū.
Nuosirdziai dekoju gyd. Tutkui gyd. Urbonui uz sklandziai atlikta pilvo isvarzos operacija, ir gera narkoze. Taip pat dejoju 2 chirurginio skyriaus ir operacinio bloko personalui uz nuosirduma ir profesionaluma.
Pagarbiai Svetlana P.
Kiek registravausi ankščiau telefonu, gaudavau norimą info ir t.t. Šiandien norint užsiregistruoti paskambinus numeriu atsiliepė labai nemaloni mergina, labai negražiai ir chamiškai kalbėjo, norint sužinoti info iki galo pasakė "Geros dienos, viso gero". Darbuotojams trūksta mandagumo ir supratingumo.
Daiva 2019-09-25 09:00:20
Per gydytojo Vytauto Vitkausko abejingumą praradau sau artimą žmogų. Bėgantį rudą skystį iš NOSIES prilygino vėmimui ir pasakė, kad taip būna kai yra kasos uždegimas. Po išsakytų būklės pablogėjimo požymių jis net nebuvo atėjęs į palatą patikrinti paciento būklės. Įvardijo, kad po 2 dienų gydymo tyrimų atsakymai yra blogesni, bet nebuvo imtasi jokių priemonių paciento būklę gerinti ar atlikti papildomus tyrimus. Ekspertai nustatė visai kitą mirties priežastį nei buvo gydyta - aspiracinė pneumonija.
Žmonės, šioje ligoninėje reikia įkyriai gydytojų prašyti daryti daugiau tyrimų, jeigu matot, kad būklė yra bloga, nesikeičia ar net blogėja. Nebijokit eiti sakyti, prašyti, į akis lįsti, nes daugumai gydytojų (negaliu sakyti, kad visiems) nepakanka kompetencijos, o gal tai yra tik abejingumas.
Pasipiktinusi pacientė
2019-10-02 03:08:44 IP 2der0ubq
Atvažiavus į ligoninę su GREITAJĄ PAGALBA buvo pasakyta, kad ne į ta į ligoninę atvežė, nes čia kardiologų nėra, paklausus ką toliau daryti, buvo piktai atsakyta, kad jos pačios nežino ir tada liepė laukt. Pralaukus 4val, nuėjome pasiteirauti dėl ko taip ilgai užtruka, (nors mes atvažiavom su greitąja) buvo pasakyta, kad nesvarbu ar atvažiavai pats ar su pagalba, nes pasak jų GREITOJI YRA TIK NEMOKAMAS TAXI. Ačiū už puikų personalo bendravimą, "šiltą sutikimą" ir bereikalingas laukimo valandas:)
Tai yra ziauru!!!!!
Eilej pralaukiau su kraujojancia ranka 6 valanduos, noriu suzinot ar tai yra normalu???!!!!!!!!!!

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Partnerystės įstatymą parėmęs "valstietis" T. Tomilinas šalinamas iš partinių postų 06-16 19:13
Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) imasi šalinti parlamentarą Tomą Tomiliną iš partinių postų.
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus 06-16 18:49
"Coca-Cola" sulaukė antireklamos iš futbolo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalijos žaidėjui per spaudos konferenciją demonstratyviai atsisakius šio gėrimo, jo gamintojos akcijų kaina ėmė kristi...
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką 06-16 18:23
Vokietijos žemų kainų prekybos tinklas "Aldi" sustabdė NT paieškas Lietuvoje bent iki rugpjūčio ir neatlieka jokių tolimesnių veiksmų, skelbia portalas delfi.lt, remdamasis šaltinių informacija.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%