Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus elektroservisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus elektroservisas

Atsiliepimai apie Vilniaus elektroservisas, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus elektroservisas, UAB

Suremontuotas krosnelė KH-A35N gegužės 22d. sakė buvo automatikos gedimas. Šiandien 06.10 jau pilasi kibirkštys iš valdymo bloko.Tai ar ten d*****i dirba ar direktorių už konkolų Vartotojų teisių apsaugos tarnyba turi imti.... Jei kils gaisras Martyniškių g.12
ATSAKYSITE DRAUDIKAMS PAGAL VISUS IEŠKINIUS
Atsisakykite pirkti pigu.lt mes jie bendradarbiauja su UAB Vilniaus elektroservisas,

Identiška situacija pirmą kartą kreipsiuosi dėl garantijos į pigu.lt, kur variklis prekės sudegęs, atsakymas melagingo turinio iš garantinio serviso UAB Vilniaus elektroservisas, neva veikia, tai gal pamėginkite kavos įdėti į prietaisą ir sumalti, du kartai važiuoti, o rezultatas po19 dienos jokio.
Taip ir toliau žaiskite su klientai, žinodamas jūsų partnerius jokių prekių nepirksiu iš pigu.lt

Apie Vilniaus elektroservisas, UAB
https://rekvizitai.vz.lt/imone/vilniaus_elektroservisas/?rating=ok, „Senukai“ UAB „Kesko Senukai Digital“ siūlo antrą garantinį servisą, nes pirmas "BALTIC CONTINENT" servisas telefonu: 8 700 555 95 pasiuntė klientą pokalbio metu, nes neva neturėjo čekio, buvo keletą kartų paminėta, kad turiu internetu pirktą šaldiklį ir jo sąskaitą faktūrą.
Abu servisai tyčiojasi iš klientų taip pat ir Kesko Senukai ir bando visais būdais neatlikti garantinio aptarnavimo, sutvarkyti esamo daikto įsigyto senukuose.
Remiantis LR civiliniu kodeksu prašome apmokėti UAB Vilniaus elektroservisas kuro išlaidas susijusias su jūsų apgaule, nes jūs atsisakėte atsiųsti defektinį aktą el., paštu, ir nurodėte, 2019 08 23, kad turiu būtinai atvykti iki Erfurto gatvės 32 namo, atsiimti vietoje defektinį aktą. Atvykus defektinis aktas, buvo melagingo tūrinio, o tai prieštarauja LR įstatymams, neva buvote apžiūrėję garantinę prekę ir neva buvote atvykę iki namų. Taip pat prašome atsiprašyti už išsakytus žodžius, šmeižiančius klientą, ligonis ir pan., (nesupratau kuris iš jūsų daktaras) toliau buvo dvejų žmonių įžeidžiantys pasisakymai prieš klientą, nes nepatiko klientui melagingas turinys, taip pat be priežasties lietė klientą, stumdėsi, agresyviai elgėsi ir kitas juokėsi, o tai prieštarauja LR konstitucijai.
Kitu atveju civilinis ieškinys, turimos nuotraukos, įrašyti pokalbiai-video.

Gerus partnerius turi Kesko Senukai už kurios neva neatsako.
Dėl agresyvių veiksmų kreipkitės į policiją ir dėl jų pasisakymų, įrašinėkite pokalbius jų patalpose, nes jos viešos ir rašykite policijai, nes sekantis kartas bus neįspėjimai, o baudos, o jei dar kartą bus paliestas žmogus, ar stumdytas iki baudžiamosios atsakomybės, teisiami.

Ginkime savo teises.
Šarūnas Vadeikis
2019-09-04 14:34:16 IP 65hncjke
Siaubunka įmonė, jeigu ją galima pavadinti "įmone". Dirba kažkiokioje patalpoje, kuri labiau primena senų dalių sandeliuką. Neaišku kur žiūri priešgaisrinė apsauga, dirbti tokiomis sąlygomis ir dar bandyti priiminėti klientus ne tik, kad negalima, bet pgl. teisės aktus net dradžiama. Nesuprantu, bet manau, kad darbuotojai yra visiškai nekompetetingi. Pats atvežiau iš Alytaus raj. trimerį, kurį pirkau prieš kelias savaites. Iš karto pareiškė, kad privalėja atvežti ir prie jo dėžėje buvusį peilį, nes pgl juos ne pilna komplektacija, nors peilio nebuvau net uždėjęs ir kelis kartus pjoviau žolę tik su žilka, todėl visiškai nesuprantu kam jiems būtinas peilis, juo labiau, kad garantiniam talone niekur nėra parašyta, kad privaloma atvežti trimerį ir dar priedo peilį, kuris buvo dėžėje, kokia čia kalba apie komplektaciją ir pan. Aišku, kad paprasčiausiai nenori tvarkyti pagal garantiją ir apgaudinėja klientus, nes pasakė tiesiai, šviesiai, galim sutaisyti, bet be garantijos. Žodžiu "žulikų" kontora ir visiems patarčiau, jei pirkimo metu pastebės, kad garantinis servisas UAB "Vilniaus elektroservisas" paprasčiausiai geriau prekės iš vis nepirkti, nes garantija vis tiek pagal juos negalios. Niekam nerekomenduočiau kreiptis į šią firmą.
Į senukus kreiptasi 2019-06-03
Apie Vilniaus elektroservisas, UAB
Kitu atveju civilinis ieškinys, turimos nuotraukos, įrašyti pokalbiai-video.

Gerus partnerius turi Kesko Senukai už kurios neva neatsako.
Analogiškas atsiliepimas kaip kad kitų žemiau. Pateiktas aktas su išvada, jog pirkta prekė kokybiška, nors ji neveikia. Savo jėgom ir lėšomis užsakytas kitos firmos patikrinimas parodė, kad prekė sugedusi ir nepataisoma (reikia keisti procesorių). Jau daugiau kaip mėnesis, kaip šią situaciją aiskinuosi su Senukais. Ateityje vengsiu pirkti prekes Senukuose.
Servisui perduotos prekes (defektui ivertinti) kaip reikiant net neapziurint neivertinant defektu priezastis isvada surasoma pardavejo naudai. Garaninis netaikomas, visisk nekompetencija.Paskambinau paprasiau pakomentuoti isvada murma nesuprasi ka, zaidimas i veinus vartus
Visiška nekompetencija, svarbu tik prastumti savo nekomptenciją ir išdurti klientą. Matosi, kad pripratę senukų/senučiukių sodininkių pigias kinietiškas žoliapjoves krapštyti (imituoti remontą) ir makaronus joms kabinti. Nerekomeduočiau niekam. Jokios atsakomybės ir sąžinės, tik atseit protingas dantų užkalbėjimas ir savo nekompentencijos neigimas. Žodžiu, tipiška Lietuvos platumoms ir bendrą mentaliteto lygį atitinkanti š*******o kontora. Nuoširdžiai patariu atidžiai pasiskaitykite ir įsiklauskytie į kitus klientų atsiliepimus.
Labai keista skaityti tokius komentarus. Paskambinau ketvirtadienį. Atvyko sekmadienį į namus. Pataisė techniką. Atsakė į visus dominančius klausimus. Ko dar reikia iš serviso darbuotojų ? Meistras aiškiai kvalifikuotas. Gal tik man pasisekė ?
Liuba 2012-11-15 10:28:04
Ten dirba labai nesąžiningi žmonės. Labai mane ižeidinėjo, net stumdė. Iš viso to ka man teko patirti išvada tokia, kad tai ne servisas o a******ų ir banditų gauja.
Laike mano daiktą iki tol kol jau pati pradėjau ješkoti (mėnuo), kai atvažiavau atsiimti, paprašiau parodyti ar sutaisė, pademonstruoti atsisakė, visaip išsisukinėjo, pasakė, kad išvada jau parašyta, kad prekė techniškai tvarkinga ir jie nieko neprivalo man daugiau rodyti ir demonstruoti, o jeigu aš nesutinku, tai galiu važiuoti į, , Senukus" (ten buvo pirkta prekė) ir su jais aškintis.
Išvadoje paraše, kad mano nusiskundimas nepasitvirtino, taisyti nieko nereikėjo, prietaisas veikia ir atitinka techninius reikalavimus.
Tai kam tuomet laike prietaisą visą mėnesį, kodėl nenorėjo prie manes pademonstruoti prietaiso vaikimą?
Man tai buvo pamoka, kitą kartą, kai nebusiu patenkinta garantine prekė daugiau niekada nesikreipsiu į servisą, iškarto prekė grąžinsiu pardavėjams ir atsiimsiu pinigus.
Bėda tame, kad jei šitie "MEISTRAI" parašo išvadoje, kad prekė techniškai tvarkinga, tau negali nei pakeisti nei gražinti pinigų.... Jau susidūriau su jais. ir pigu.lt tai ir tampo. Siunčiam kiekvieną kartą atgal taisyti....ir vis ateina tas pats. Vaizdas toks, kad net nebandė pažiūrėti kas gi nutiko. Pralaikė dvi savaites, ir atsiuntė su popieriumi, kad viskas gerai. Gavus išpakavus. Viekas net pajudinta nepaveržta, nepaliesta....
Iškviestas meistras (skalbimo mašinai)
Pirmiausia tai vėlavo valandą laiko ir net nepranešė, kad taip nutiks, atvykęs atsisakė remontuot, nes kriauklė trukdo (prieš kelis metus tos pačios firmos meistras problemos nematė) ir galiausia išsiaiškinau, kad tai ne firmos autorizuoti meistrai, o kažkokie direktoriaus draugeliai chalturščikai, kurie dirba nelegaliai (garantijos neteikia, sąskaitų nerašo), o per draugelio firmą papildomų klietų susiranda. Plauna pinigus ir apgaudinėja žmones
pritariu kitiems komentatoriams. Panasu, kad siame, atsiprasant, servise dirba zmones, visiskai nesurintys supratimo apie technika. o mano atvejis toks. Sugedo Pigu.lt pirkta garantine zoliapjove. Aciu Pigu.lt, ju atsiustas kurjeris paeme is namu[Marijampoles raj.] Irpristata minetiems"meistrams". Ka gi, po poros savaiciu kurjeris ja parveze atgal, su dziaugsmu puoleme pjauti zole, ti va - zoliapjove kaip neveike, taip ir neveikia. O isvada parase, kad suderinta degimo sistema. Paskambinus isdidus vyriskis paaiskino, kad jie ne visada turi salygas isbandyti suremontuotas zoliapjoves, nes "ne visada buna zoles ir pasiule dar karta atvezti. O pabaigai pasakysiu, kad gedimo priezastis buvo sulenktas peilis, tik matomai, meistru issilavinimas neleido paversti zoliapjove ir pasiziureti. Butu labai gerai, jei Pigu.lt susirastu kita garantinius remontus atliekancia imone.
Tragiška įmonėlė, veikianti vos ne apšnerkštame bute. Prietaisai sumesti bet kaip, kaip kokiam sovietiniam garaže, o pasirodo, jie yra dažnai gendančias prekes pradavinėjančio PIGU.LT garantinis servisas. Buvau šokiruotas, kai teko susidurti su Vilniaus elektroserviso kreivarankiais tinginiais, kurie nieko nedarė, kad išspręstų problemą. Tai panašu, kažkokį sąmokslą prieš vartotojus. Pridaviau sugedusią žoliapjovę rugpjūčio 25 d., sakė per dvi savaites praneš. Tylu ramu. Kai pajudinau, rugsėjo pabaigoj (po mėnesio) tik teikėsi pažiūrėt ir parašė, kad negarantinis gedimas, nes ant peilio yra pažeidimų, numuštas degimas. OK, pasiūliau suremontuot. Tada pradėjo išsisukinėti, kad yra visai kitas gedimas, o ne tas, kurį jie aprašė!!! Kai ėmiau domėtis, kas yra, vėl pradėjo meluoti, kad meistras yra vienas, jis išvažiuoja rudenį uždarbiaut, todėl niekas netaisys iki pavasario. Ir čia yra garantinis servisas tokios didelės įmonės???? Čia yra nekompetetinga melagių šaraškinų kontora. Laukit laiškų iš vartojimo teisių.
Tragiškas aptarnavimas. Garantiniam servisui pristačius kampinį šlifuoklį jis grąžintas tik po 2 savaičių, atsakymas - gedimas nerastas, prietaisas tvarkingas. Visgi prietaisas ir toliau neveikė, apie tai informavus Vilniaus Elektroservisą, jie pasiūlė kreiptis į vartotojų teises.

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Pramonės pr. 8E, LT-51223 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51, LT-57283 Kėdainiai.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Molėtai rengiasi pritraukti verslą: investuotojams – palanki galimybė spėti į traukinį 10-29 23:30
Laisvi mieste ir šalia jo esantys žemės sklypai bei pastatai ir žmogiškojo kapitalo potencialas rodė neišnaudojamas verslo galimybes Molėtuose. Būtent dėl to rajono savivaldybė, bendradarbiaudama...
Patogus ir greitas prekių grąžinimas – potenciali e. prekybos sėkmės paslaptis
Patogus ir greitas prekių grąžinimas – potenciali e. prekybos sėkmės paslaptis 10-29 23:22
Dalis e. prekybininkų atgal į sandėlį sugrįžtančią parduotą jų produkciją vis dar mato kaip pralaimėjimą. Vis dėlto internetinės prekybos ekspertai pastebi, kad patogaus prekių grąžinimo...
Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos
Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos 10-29 20:57
Kompiuteriniai sukčiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos banko sąskaitos Viskonsine, iš kurios finansuojamos prezidento Donaldo Trumpo pastangos laimėti šioje svarbioje "svyruojančioje"...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Red Hat 187,71 0,00%
Google 1516,62 -5,46%