Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus elektroservisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus elektroservisas

Atsiliepimai apie Vilniaus elektroservisas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus elektroservisas, UAB

Analogiškas atsiliepimas kaip kad kitų žemiau. Pateiktas aktas su išvada, jog pirkta prekė kokybiška, nors ji neveikia. Savo jėgom ir lėšomis užsakytas kitos firmos patikrinimas parodė, kad prekė sugedusi ir nepataisoma (reikia keisti procesorių). Jau daugiau kaip mėnesis, kaip šią situaciją aiskinuosi su Senukais. Ateityje vengsiu pirkti prekes Senukuose.
Servisui perduotos prekes (defektui ivertinti) kaip reikiant net neapziurint neivertinant defektu priezastis isvada surasoma pardavejo naudai. Garaninis netaikomas, visisk nekompetencija.Paskambinau paprasiau pakomentuoti isvada murma nesuprasi ka, zaidimas i veinus vartus
Visiška nekompetencija, svarbu tik prastumti savo nekomptenciją ir išdurti klientą. Matosi, kad pripratę senukų/senučiukių sodininkių pigias kinietiškas žoliapjoves krapštyti (imituoti remontą) ir makaronus joms kabinti. Nerekomeduočiau niekam. Jokios atsakomybės ir sąžinės, tik atseit protingas dantų užkalbėjimas ir savo nekompentencijos neigimas. Žodžiu, tipiška Lietuvos platumoms ir bendrą mentaliteto lygį atitinkanti š*******o kontora. Nuoširdžiai patariu atidžiai pasiskaitykite ir įsiklauskytie į kitus klientų atsiliepimus.
Labai keista skaityti tokius komentarus. Paskambinau ketvirtadienį. Atvyko sekmadienį į namus. Pataisė techniką. Atsakė į visus dominančius klausimus. Ko dar reikia iš serviso darbuotojų ? Meistras aiškiai kvalifikuotas. Gal tik man pasisekė ?
Liuba 2012-11-15 10:28:04
Ten dirba labai nesąžiningi žmonės. Labai mane ižeidinėjo, net stumdė. Iš viso to ka man teko patirti išvada tokia, kad tai ne servisas o a******ų ir banditų gauja.
Laike mano daiktą iki tol kol jau pati pradėjau ješkoti (mėnuo), kai atvažiavau atsiimti, paprašiau parodyti ar sutaisė, pademonstruoti atsisakė, visaip išsisukinėjo, pasakė, kad išvada jau parašyta, kad prekė techniškai tvarkinga ir jie nieko neprivalo man daugiau rodyti ir demonstruoti, o jeigu aš nesutinku, tai galiu važiuoti į, , Senukus" (ten buvo pirkta prekė) ir su jais aškintis.
Išvadoje paraše, kad mano nusiskundimas nepasitvirtino, taisyti nieko nereikėjo, prietaisas veikia ir atitinka techninius reikalavimus.
Tai kam tuomet laike prietaisą visą mėnesį, kodėl nenorėjo prie manes pademonstruoti prietaiso vaikimą?
Man tai buvo pamoka, kitą kartą, kai nebusiu patenkinta garantine prekė daugiau niekada nesikreipsiu į servisą, iškarto prekė grąžinsiu pardavėjams ir atsiimsiu pinigus.
Bėda tame, kad jei šitie "MEISTRAI" parašo išvadoje, kad prekė techniškai tvarkinga, tau negali nei pakeisti nei gražinti pinigų.... Jau susidūriau su jais. ir pigu.lt tai ir tampo. Siunčiam kiekvieną kartą atgal taisyti....ir vis ateina tas pats. Vaizdas toks, kad net nebandė pažiūrėti kas gi nutiko. Pralaikė dvi savaites, ir atsiuntė su popieriumi, kad viskas gerai. Gavus išpakavus. Viekas net pajudinta nepaveržta, nepaliesta....
Iškviestas meistras (skalbimo mašinai)
Pirmiausia tai vėlavo valandą laiko ir net nepranešė, kad taip nutiks, atvykęs atsisakė remontuot, nes kriauklė trukdo (prieš kelis metus tos pačios firmos meistras problemos nematė) ir galiausia išsiaiškinau, kad tai ne firmos autorizuoti meistrai, o kažkokie direktoriaus draugeliai chalturščikai, kurie dirba nelegaliai (garantijos neteikia, sąskaitų nerašo), o per draugelio firmą papildomų klietų susiranda. Plauna pinigus ir apgaudinėja žmones
pritariu kitiems komentatoriams. Panasu, kad siame, atsiprasant, servise dirba zmones, visiskai nesurintys supratimo apie technika. o mano atvejis toks. Sugedo Pigu.lt pirkta garantine zoliapjove. Aciu Pigu.lt, ju atsiustas kurjeris paeme is namu[Marijampoles raj.] Irpristata minetiems"meistrams". Ka gi, po poros savaiciu kurjeris ja parveze atgal, su dziaugsmu puoleme pjauti zole, ti va - zoliapjove kaip neveike, taip ir neveikia. O isvada parase, kad suderinta degimo sistema. Paskambinus isdidus vyriskis paaiskino, kad jie ne visada turi salygas isbandyti suremontuotas zoliapjoves, nes "ne visada buna zoles ir pasiule dar karta atvezti. O pabaigai pasakysiu, kad gedimo priezastis buvo sulenktas peilis, tik matomai, meistru issilavinimas neleido paversti zoliapjove ir pasiziureti. Butu labai gerai, jei Pigu.lt susirastu kita garantinius remontus atliekancia imone.
Tragiška įmonėlė, veikianti vos ne apšnerkštame bute. Prietaisai sumesti bet kaip, kaip kokiam sovietiniam garaže, o pasirodo, jie yra dažnai gendančias prekes pradavinėjančio PIGU.LT garantinis servisas. Buvau šokiruotas, kai teko susidurti su Vilniaus elektroserviso kreivarankiais tinginiais, kurie nieko nedarė, kad išspręstų problemą. Tai panašu, kažkokį sąmokslą prieš vartotojus. Pridaviau sugedusią žoliapjovę rugpjūčio 25 d., sakė per dvi savaites praneš. Tylu ramu. Kai pajudinau, rugsėjo pabaigoj (po mėnesio) tik teikėsi pažiūrėt ir parašė, kad negarantinis gedimas, nes ant peilio yra pažeidimų, numuštas degimas. OK, pasiūliau suremontuot. Tada pradėjo išsisukinėti, kad yra visai kitas gedimas, o ne tas, kurį jie aprašė!!! Kai ėmiau domėtis, kas yra, vėl pradėjo meluoti, kad meistras yra vienas, jis išvažiuoja rudenį uždarbiaut, todėl niekas netaisys iki pavasario. Ir čia yra garantinis servisas tokios didelės įmonės???? Čia yra nekompetetinga melagių šaraškinų kontora. Laukit laiškų iš vartojimo teisių.
Tragiškas aptarnavimas. Garantiniam servisui pristačius kampinį šlifuoklį jis grąžintas tik po 2 savaičių, atsakymas - gedimas nerastas, prietaisas tvarkingas. Visgi prietaisas ir toliau neveikė, apie tai informavus Vilniaus Elektroservisą, jie pasiūlė kreiptis į vartotojų teises.

Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
G. Surplys sako, kad turėtų tapti premjero patarėju
G. Surplys sako, kad turėtų tapti premjero patarėju 08-25 16:53
Buvęs žemės ūkio ministras Giedrius Surplys sako, kad turėtų tapti premjero Sauliaus Skvernelio patarėju.
Iliustruotoji istorija: Marija Stiuart tarp kūjo ir priekalo
Iliustruotoji istorija: Marija Stiuart tarp kūjo ir priekalo 08-25 16:41
Žlugus svajonei apie Prancūzijos sostą,18-metė Škotijos karaliaus dukra Marija Stiuart turėjo priimti sunkų sprendimą. Jai reikėjo pasirinkti, ar patogiai gyventi Prancūzijoje, ar stoti į kovą su...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Red Hat 187,71 0,00%
Humana 286,96 -0,64%