VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus durys, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus durys

Atsiliepimai apie Vilniaus durys, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus durys, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
UAB Vilniaus durys
2022-08-05 17:55:44 IP 5f4splbe
Atsakyti
Konkretus bandymas sudaryti sandorį turėtų būti kvalifikuojamas kaip verslo santykiai, nes bendraujama su dizainere iš dizaino studijos, o galutinis produktas yra skirtas jų klientams.

Verslo partnerius įmonės pasirenka atsižvelgdamos į daugelį kriterijų. Mums vieni iš svarbiausių (ir kartu - savaime suprantamų) yra minimalus organizacinės kompetencijos lygis, suvokimas, kad toks lygis egzistuoja ir komunikacijos konfidencialumas. Žinios ir įgūdžiai yra įgyjami, tačiau dabartiniu momentu - nemanome, kad egzistuoja efektyvaus bendradarbiavimo galimybė.

Nederėtų priimti atsisakymo darbuotis drauge kaip asmeninės nesėkmės: suteikėme techninės informacijos, davėme rekomendacijų, nurodėme tam tikrus, mūsų nuomone, veiklos trūkumus, o Jūs padėjote įsisąmoninti, jog judame teisinga kryptimi.

Linkime sėkmės jaunam verslui tobulėjant ir augant!
Atsakyti
Bandėme iš šios įmonės užsakyti šarvuotas buto duris. Gavome atsakymą, kad mums durų neparduos, nes tiesiog nenori su mumis bendrauti. Likome nesupratę, kodėl mes atrodėme nepatrauklūs kaip klientai. Taip pat pokalbio metu buvau apšaukta, kaip mes nesuprantame, kad jie nenori bendrauti su mumis ir parduoti mums reikiamo gaminio. Bendravome su Ąžuoliu. Nuoširdžiai rekomenduoju aplenkti šią įmonę, jei nenorite patirti blogų emocijų ir nusivylimo aptarnavimu norint įsigyti buto duris.
Atsakyti
Esu patenkinta sarvuotomis durimis GRAND.State duris tikrai geras meistras -ACIU.Atskira nuosirdi padeka AZUOLIUI ;buvo malonu bendrauti nuo uzsakymo pateikimo iki uzsakymo ispildymo: visa laika geranoriskai atsakydavo i mano skambucius, kuriu is mano puses buvo nemazai.Linkiu sekmes darbuose, puikios sveikatos ir uzsakymu.Rekomenduoju jusu imone busimiems klientams.
Atsakyti
Buvo gan sunku išsirinkti durų firmą. Daug įvairių atsiliepimų apie kiekvieną iš jų. Nusprendžiau pasirinkti "Vilniaus durys". Likau labai patenkintas užsakymu. Nuo pat pirmojo skambučio, užsakymo priėmimo, komunikavimo, išmatavimo, iki pat durų pastatymo viskas atlikta profesionaliai ir kokybiškai. Bendravimas šiltas ir malonus, į visus klausimus atsakyta, paaiškinta, patarta. Tikrai rekomenduoju.
Beje, užsakinėjau duris su papildomu garso izoliavimu, kuris tikrai pateisino lūkesčius.
Atsakyti
Likome baisiai nepatenkinti šia firma ir tikrai niekam ne rekomenduočiau juos. Aptarnavimas, bendravimas tragiškas.
UAB Vilniaus durys
2018-11-29 20:31:46 IP 2ivrp3cs
Atsakyti
Sveiki, Gyti,

Kadangi praėjo lygiai metai, kai atsiėmėte duris, darome prielaidą, kad durys eksploatuojamos sklandžiai.

Apie durų gamybą ir varžas šį tą žinome, kadangi esame diplomuoti statybos specialistai ir turime ilgus metus praktikos; taip pat stengiamės neatsilikti nuo pasaulinių statybos technologijų ir atitvarų šiluminės technikos skaičiavimo bei vertinimo metodikų. Kadangi lankėtės pas mus du kartus (t.y. grįžote praėjus mėnesiui ar dviems), vėl gi - darome prielaidą, kad pardavėjų bendravimo kultūra ir kvalifikacija nepaveikė neigiamai Jūsų apsisprendimo įsigyti būtent mūsų produktą. Dėl montavimo vietos (nurodėte Stakliškes) - greičiausiai tai gali būti vadinama atstumu už miesto, tiesiog reikėtų patikslinti, kurio būtent. Mes dirbame Vilniuje ir apylinkėse.

Bendravimo kultūrą visuomet galima ir reikia tobulinti, tačiau natūraliai tikimės adekvačios reakcijos, ir iš pašnekovo pusės. Jei buvome neteisūs, visuomet galite pasakyti pastabą arba atsiųsti žinutę el. paštu [email protected] Atkurti visus prieš metus vykusius pokalbius būtų sudėtinga, tačiau mes, savo ruožtu, prisimename, kad užsipulti ir privesti iki ašarų kolegę gamybos cecho darbuotoją iki šiol pavyko tik išsikirtinai Jums. Prisimename taip pat, kad esate vienintelis klientas, kuris važiuodamas atsiimti durų, pareikalavo grąžinti pinigus dėl to, kad nežino kur yra nurodytas adresas, nors visais įmanomais būdais stengėmės Jums padėti. Visa tai yra žmogiška, tačiau turėkime padorumo pripažinti klystantys ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Jei norėjote dėl kažkokios priežasties išlieti susikaupusį pyktį - tikiuosi tai Jums pavyko. Jei norite išspręsti su durimis susijusius klausimus - tiesiog skambinkite arba rašykite.
Atsakyti
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶……..
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´¶¶……
´´´´´´¶¶¶¶¶´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´¶¶……….
´´´´´¶´´´´´¶´´´´¶¶´´´´´¶¶´´´´¶¶´´´´´¶¶…………..
´´´´´¶´´´´´¶´´´¶¶´´´´´´¶¶´´´´¶¶´´´´´´´¶¶…..
´´´´´¶´´´´¶´´¶¶´´´´´´´´¶¶´´´´¶¶´´´´´´´´¶¶…..
´´´´´´¶´´´¶´´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶….
´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶….
´´´¶´´´´´´´´´´´´¶´¶¶´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´¶¶….
´´¶¶´´´´´´´´´´´´¶´´¶¶´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´¶¶….
´¶¶´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´¶¶´´´´´´´´¶¶´´´´´´´¶¶…
´¶´´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´¶¶….
´¶¶´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶…..
´´¶´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶….
´´¶¶´´´´´´´´´´´¶´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶….
´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´¶¶…..
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶…….
Atsakyti
Tragiška įmonė ir aptarnavimas. į skambučius neatsakė ilgai, į pirmą emailą atsakė, davė pasiūlymą. Kai jau norėjau tartis dėl užsakymo, tikslių pamatavimų, į emailus nereagavo virš savaitės, tik prisiskambinus, perskaitė emailą, sunkiai sekėsi susitarti dėl atvažiavimo. Atvažiavo, išmatavo duris, sutarėm, kad tikrai gaminsim, žadėjo per dieną-dvi atsiųsti galutinį pasiūlymą. Po savaitės dar nieko nebuvo. Parašiau emailą - nulis reakcijos...
visiems sakau, kad blogiausias aptarnavimas, koks gali būti.
Atsakyti
10/10. Gera vadybininkų ir vykdytojų komanda. Atlikta profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Neturiu nei menkiausio priekaišto.
Atsakyti
Jei visgi renkatės šią įmonę savo durims ar langams, rekomenduoju mokėti visus pinigus tik tuomet, kai darbas bus galutinai atliktas.
Man nutiko taip, jog atvažiavę montuoti langus, meistrai atsivežė ne visas langų dalis! Kad darbas būtų atliktas galutinai, jie pažadėjo atvykti kitą dieną, tačiau, niekas nepasirodė. Kai pavyko susisiekti su darbų vadovu, buvo pažadėta, jog meistrai atvyks dar kitą dieną, tačiau ir vėl teko nusivilti. Šitaip, tikint pažadais, išlaukiau beveik savaitę. Kai galiausiai paskambinau įmonės vadybininkui paaiškėjo, jog jis apie šį nesusipratimą nieko nežinojo ir (turbūt) manė, jog langai jau sumontuoti.
Viskas buvo užbaigta praėjus 7 dienoms po sutartyje nurodyto termino. Tačiau, nežinia kiek tai būtų užsitęsę, jei būčiau nepaskambinusi vadybininkui, o pati laukusi darbų vadovo skambučio.
Įmonė, nors ir (galiausiai) atliko žadėtus darbus, tačiau nesilaikė sutartyje nurodytų terminų; nesugebėjo profesionaliai organizuoti savo darbo ir, svarbiausia, atvyko montuoti langus neturėdami pilno langų kompekto.
Atsakyti
Gera imone..duris istate laiku kaip buvo sutarta:-) viskas puiku:-)
Atsakyti
Kaip ir kiti vartotojai, parašę neigiamus atsiliepimus apie įmonės teikiamas paslaugas, gavau grąsinantį advokatės, atstovaujančios įmonę UAB Vilniaus durys, laišką:

" Laba diena,

Sutarties dėl teisinių paslaugų teikimo pagrindu, kreipiuosi į Jus UAB Vilniaus durys (toliau - ir Įmonė) vardu.

Internetiniame portale REKVIZITAI.LT esate paskelbęs faktinio pobūdžio teiginius apie Įmonę:

„MANO NEIGIAMAS KOMENTARAS APIE ĮMONĖS ATLIKTUS DARBUS“

Jūsų paskelbti teiginiai apie Įmonę, jos netinkamą darbą, nekokybišką produkciją, klientų apgaudinėjimą bei kt., kurie pateikiami kaip objektyviai egzistuojantys, neatitinka tikrovės ir daro neigiamą įtaką geram Įmonės vardui, reputacijai, menkina Įmonę visuomenės akyse.

Remiantis nurodytu, reikalaujame Jūsų ne vėliau kaip iki 2015 m. gruodžio 21 d. pašalinti REKVIZITAI.LT portale Lankytojų nuomonės ir komentarai paskyroje skelbiamus, tikrovės neatitinkančius ir Įmonės geram vardui neigiamos įtakos turinčius, teiginius apie Įmonę.

Taip pat reikalaujame, kad teiginiai, kurie gali pakenkti Įmonės geram vardui, ir kurių teisingumą patvirtinančių įrodymų neturite, ateityje nei REKVIZITAI.LT portale, nei kitame portale, nebūtų skelbiami.

Įspėjame, kad Jums atsisakant vykdyti Įmonės teisėtus reikalavimus, Įmonė dėl savo pažeistų teisių bei dėl to patirtos žalos kreipsis į teismą. Primename, kad vadovaujantis galiojančiais teisės aktais, teismui tenkinus Įmonės reikalavimus, turėsite padengti ne tik Įmonės patirtus nuostolius, bet ir bylinėjimosi bei teismo sprendimo vykdymo išlaidas. Todėl Jūsų vengimas vykdyti teisėtus Įmonės reikalavimus galimai ženkliai padidins Jūsų turtinius netekimus."

Taigi darykite išvadas patys.
Atsakyti
Pasidalinsiu savo nuomone - man atrodo keista, kad nerandama laiko atsiprašyti ir taisyti savo darbo trūkumus, bet stengiamasi užgniaužti viešojoje erdvėje bet kokią sau neįtinkančią nuomonę. Manau, savo ruožtu kreipsiuosi į atitinkamas instancijas siekdama apginti savo, kaip vartotojos, teises, teisę laisvai laikytis savo nuomonės ir teisę laisvai keistis informacija, kurios šiuo atveju yra varžomos.
Atsakyti
"Puiki" kompanija - parašiau atsiliepimą apie savo neigiamą patirtį su šia UAB ir vietoje atsiprašymo gavau kompaniją atstovaujančios advokatės reikalavimą pašalinti iš svetainės neįtinkantį komentarą. Būsimiems klientams patariu įrašinėti visus savo pokalbius tiek telefonu, tiek tiesioginius, būtinai sužinokite pavardę žmogaus, su kuo kalbatės ir iš anksto užsisakykite skambučių išklotines, nes paskui neva neturėsite įrodymų, kad pagrįstumėte, jūsų nuomone, jums suteiktą prastą aptarnavimą.
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi. Su zmona ieskojome nestandartiniu duru, pagal angliska pavyzdi.
Butent tokias duris galejo pasiulyti tik Vilniaus durys. Buvo aptarti visi duru parametrai. Darbuotojas
pats pasiule issirinkti, pritaike duris pilnai pagal musu poreikius. Montavima priziurejo darbu vykdytojas.
Durimis esame patenkinti.

Kazkada staciau duris mamai i buta, jinai niekada neturejo sarvuotu duru, nemokedavo uzdaryti, sake blogos durys. Dabar raudonas menulis ir pilnatis, daug nesveiku klientu. Sveiki atsirinks kas yra kas.

PS. Pozityvius komentarus ne tik darbuotojai raso. Net Lietuvoj.
Atsakyti
Firma dirba pavyzdingai. Uzsakau jau ne pirmas duris. Kaip sutarta, taip ir padaryta! Saunuoliai! Linkejimai mergaitei.
UAB Vilniaus durys
2015-02-24 19:03:34 IP 69aq3q51
Atsakyti
Sveiki,

Siekdami efektyviau spręsti užsakymų atlikimo metu ir garantiniu laikotarpiu kylančius klausimus, tuo pačiu gerinti produkcijos ir paslaugų kokybę, kviečiame savo pastabas ir pasiūlymus siųsti el. paštu [email protected] Į gautus paklausimus reaguosime ne ilgiau kaip 48 valandų bėgyje darbo dienomis.

Kviečiame rašyti tiesiogiai nurodytu el. paštu arba užpildyti elektroninę formą tinklapyje www.vilniausdurys.lt ir pasinaudoti privalumais, kuriuos teikia pastarasis bendravimo būdas, lyginant su nuomonės išdėstymu šiame portale:

1. Į Jūsų pastabas sureaguosime. Jei yra problemų, jas spręsime.
2. Padarysite gerą darbą suteikdami mums progą pasitaisyti, o komentaras, parašytas būnant prastos nuotaikos ir netekęs aktualumo neklaidžios interneto tyruose metų metais.
3. Galėsite rašyti kiek norite ir ką norite - tai nežtrauks jokios atsakomybės už savo išsakytas mintis, nepriklausomai nuo to, ar jos pagrįstos faktais. Kalbame tiek apie moralinę, tiek apie teisinę atsakomybę. Taigi, nebus būtinybės slėpti savo tapatybę - nei nuo savęs, nei nuo kitų.

Skatiname ir palaikome tiesioginį bendravimą, todėl, kad tokiu būdu yra išaiškinamos susiklosčiusios aplinkybės, Jūsų pageidavimai ir mūsų galimybės. Dėl šios priežasties nedalyvausime rekvizitai.lt ar panašių įmonių katalogų atsiliepimų skyrelių apkalbose, tačiau palankiai vertintume diskusijas specializuotuose portaluose. Brangindami klientus skiriame ir skirsime savo dėmesį jiems, o ne bevardžiams, suirzusiems interneto gyventojams.

Linkėdamas geros nuotaikos,
UAB Vilniaus durys direktorius,
Ąžuolis

Taip pat rekomenduojame

HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS | SPYNOS

Adresas: Kalvarijų g. 125b, Prie kavinės fontanų, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai, tvoros.
HIPERIONAS, UAB - LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS * Šarvuotos, metalinės durys | Buto, Lauko, Laiptinės, Sandėliuko || APSAUGINĖS * Lauko durys įpatingai šiltos, pasiviems namams! * Vidaus, vidinės durys | Faneruotos, Ekofeneruotės, Medžio masyvo, Paslėptos, Atvirkštinio varstimo, Beapvadinės || Matuojame...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2-12, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai, tvoros; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 20 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
Lenex
Grindys, durys

Adresas: Savanorių pr. 290, LT-49473 Kaunas.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; durys, raktai, spynos; gamyba; mediena, jos gaminiai.
UAB Lenex – didžiausias durų ir grindų specializuotas pardavėjas. Čia rasite plačiausią durų ir grindų pasirinkimą Kaune bei Vilniuje. UAB Lenex produktai: Grindų dangos, priemonės Parketlentės Dvisluoksnės parketlentės Trisluoksnės parketlentės Parketlentės eglute 90 laipsnių „herringbone“ Parketlentės eglute 45...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
Durų namai
AZ durys

Adresas: Verkių g. 44, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; gamyba; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
DURYS nuo A iki Z - toks mūsų devizas. Sukaupėme jau daugiau nei 10-ties metų patirtį dirbant tiek su vidaus, tiek su išorės durimis. Mūsų parduodamos durys įvairiapusiam klientui: tai ir patvarios, tačiau nebrangios karkasinės durys, padengtos tiek daugybės atspalvių 3D plėvelėmis, tiek šiuo metu populiariausia...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Akcijų kainos

Goodyear 15,19 +4,61%
Manchester United 12,82 +4,40%
NVIDIA 187,09 +4,27%
Xerox 19,14 +3,80%
Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%
Kraft Heinz Co 38,67 -0,15%
Philip Morris 99,24 -0,23%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 7,67 -5,77%
Jautiena 5,98 -1,64%
Anglis 196,95 +16,09%
Ryžiai 444,00 -4,31%
Auksas 1836,57 -0,65%
Sidabras 21,56 -1,60%
Cukrus 0,79 -1,25%
Varis 9024,46 -3,76%