Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus duona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus duona

Atsiliepimai apie Vilniaus duona, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus duona, UAB

Audrius 2021-09-05 16:13:02
Prakeikiu jus už Rugelio duonos sugadinimą. Tai ką dabar gaminat pavadinimu Rugelis - nėra joks Rugelis, o pigi, prasta, tešlinė duona!
Pritariu 100%, kai į formą įdėjo sugadino, dabar galutinai pribaigė, nieko panašaus neliko su senuoju Rugeliu????
Sveiki
Kodel nera vilniaus duonos. Ji buvo unikali ir skani. Daug pazystamu kaip ir as ieskome kazkuo ja pakeisti. Nes Jus nieko gero vietoj jos nepasiulete. Nesuprantu kodel atsisakyta vieninteles lietuviskos vilniaus duonos. Prasau grazinkite i gamyba buvuse vilniaus duona.
Dievinu Zalgirio duona, tuo paciu paremiu ir komanda, bet.........Klaipedoje ja rasti kazkokia mistika.
Kartais randi Maximoje, kartais IKI, o dazniausiai niekus nerandi
Cia kaip Radzi dainoje " Ka daryt"
Suprastėjo produktai, tapo nekokybiški, ir taip jau nemažai laiko. Siūlyčiau pasitaisyti, kurį laiką šios produkcijos nepirksiu, ateity galvosiu.
dabar, viruso siautejimo laikais “Vilniaus duona” neskani, prašau gražinkite tradicinę “Vilniaus duona” į gyvenimą
Rašau šį laišką savo šeimos ir pažįstamų žmonių rato vardu. Žmona sakė, kad laišką parašyčiau kaip prašymą gražinti į prekybą tradicinę “Vilniaus duona”, tačiau perskaitęs komentarus supratau, kad pokalbis įmanomas tik su sąžiningais verslininkais. Čia gi marketingo specialistai, neturintys sąžinės, ciniškai meluoja, aiškindami, kad pakeista tik duonos forma, o skonis liko toks pat.

Ir jų, kaip gamintojų, žodis yra svarbesnis negu skonio jausmas tų žmonių, kurie mylėjo tradicinės duonos skonį, valgydavo ir veždavo ją lauktuvių savo pažįstamiems į kitas valstybes. T.y. nesakant to atvirai, gamintojai turi omenyje, kad žmonės, matydami kitokią duonos formą, neatskiria skonio.

Bet mano žmona turi užšaldyta “Vilniaus duonos” pakuotę (dar iki “formos“ pakeitimo). Ir reikalui esant galima padaryti ekspertizę, kuri galėtų akivaizdžiai parodyti, kad senos ir naujos “Vilniaus duonos” skonis yra ne tas pats.

O gal tai Maskvos ar kitokių priešiškai nusiteikusių jėgų strategija, kad Lietuvos piliečiai negalėtų didžiuotis savo autentiška duona?
Kaip gaila, kad išnaikino tikrą duoną. Vilniaus duonos ilgėsiuosi visą gyvenimą. O tas pakaitalas tuo pačiu pavadinimu yra šlykštus. Patys ir valgykit jei išsikepėt.
Viskas. Galas. Vienintele duona, kuri buvo verta dėmesio panaikinta. Kepa vieną duoną, deda į skirtingus maišus, su skirtingais pavadinimais, ir prašom, yra asortimentas. Seną vilniaus duona pirkau dar kepalais, kol buvo, po 2 kg, Visa šeima valgė. Na dabar jie gerą darbą konkurentams padarė, nes suradau panašią duoną iš konkurentų. O Vilniaus duonos daugiau gyvenime ne pirksiu, jei ne gražins seno recepto
Daudiau niekad nebepirksiu vilniaus duonos. nes kokybe zymiai bablogejo.
Nusipirkau Vilniaus duonos š... atsipraašu, kokybe zymiai pablogejo. Buvo gi kokybiska duona! Ka jus ten padaret?! Daugiau nebepirksiu ????
Deja, deja...Neliko įprastos Vilniaus duonos, tik kažkokia beskonė "budė" toj pačioj pakuotėj. O ji būdavo net puiki dovana keliaujant pas tautiečius į tolimus kraštus. : (
Lenda nešvarūs verslo siekiai, kai keičiama gaminio receptūra gaminio savikainos mažinimo kryptimi paliekant tą pačią pakuotės išvaizdą, o gaminį paverčiant kažkuo.
Vaikinas pasodintas "kokybės linijoj" ramiu balsu dėsto, kad receptūra nepakito, o tai žmonių kalba reiškia, kad pirkėjui staiga suskystėjo protas ir reikia kreiptis į psichiatrus, o ne į kokybės liniją. Visgi lieku su savo nuomone, kad į pakuotę įdėjus Š ir užrašius "Medus"nuo to Š medumi nepradės kvepėti.
Paprastai pirkėjai į maisto prekybos centrą eina tik kelių pagrindinių dalykų - duonos, sviesto, pieno, dešros. Tik apsiperkant krepšys prisipildo dar "šio bei to". Jei kažkuris daiktas iš pagrindinio sąrašo parduotuvėje dingsta, pamažu dingsta ir poreikis eiti į tą parduotuvę - įprasto skonio ieškoma kitur. Elementari tiesa, kurios nenori suvokti Vilniaus duona ir Vilniaus prekyba.
"Rugelio" duonos forma, sudėtis, unikalus skonis pasikeitė; dabar jis toks, kaip ir bet kur EU pardavinėjamos ruginės šlap-duonelės.
Turėtumėte garbingai pakeisti ir pavadinimą, kuris klaidina pirkėjus.
Taip pat ir juoda ruginė Vilniaus duona virto kvietine, senojo skonio neliko.
Liūdni pokyčiai.
UAB "Vilniaus duona", Kokybės skyrius
2021-05-20 14:26:01 IP 2i51f05r
Alius 2021-05-19 11:00:41
Buvau "Rugelio" duonos fanatas. Bet 2021.05.16 vienoje iš Rimi parduotuvių nupirkta Rugelio duona atšaldė mano entuziazmą. Kokių priedų dedama į kepinį?
Atsiprašome, jog teko nusivilti produkto kokybe. Nuotraukose matosi pelėsio (aspergillum) darinys. Būtume dėkingi, jeigu galėtumėte pateikti minimo produkto galiojimo termino informaciją, kuri yra nurodyta ant produkto užsegėjo. Tai padėtų atlikti nuodugnią produkto analizę. Taip pat informuojame, kad šio produkto sudėtinės dalys yra: visų grūdo dalių skaldyti rugiai, vanduo, visų grūdo dalių ruginiai miltai, ruginiai miltai, joduotoji druska ir mielės. Papildomų priedų produkte nededama.
45% seklu Agotos duona yra super skonio!! tai skaniausia ragauta duona!
Atsiliepimus rasau ne daznai, bet si duona buvo kazkas WOW!
Nuosirdus Ir didelis aciu kepejams ir isradejams!
Gražinkite tradicinius tamsios "vilniaus" duonos ir plikytos "palangos" duonos su traškios plutos krašteliu receptus, kokie dar buvo apie 2000 uosius. Vaikystėje suvalgydavome ištisus neraikytus kepalus pradedant nuo traškų kraštelių. Dabar "palangos" išviso nėra o "vilniaus" raikytos tiek sugadintas ir rūgštus skonis kad vienos duonos atskirai neįmanoma valgyti net gerokai išalkus. Kam reikėjo gadinti tai ką visi mėgome ir dar net mūsų tėvai mėgo? Labai laukiame kad dabartiniai investuotojai pradings velniop ir lietuviai sugrąžins bendrovę prie duonos kepimo tradicijų išsaugant ir naujai pamėgtus produktus kam patinka.
Dalia Kymantaitė
2018-04-17 13:27:56 IP 4ljhq6t
Dalyvavau Jūsų žaidime www.vilniausduona.lt/agota. Nuolat perku šią duoną. Ji man labai patinka. Užregistravau 8 duonos pirkimo čekius, bet net maišelio nelaimėjau.
Noriu pasiteirauti, kaip atrenkami laimėtojai.
Ačiū už atsakymą.
nusipirkau maximos parduotuveje dziuveselius su razinomis 2018-02-23 bet radau brokuota produkcija vos ne kiekvienas sulauzytas kaip jus gaminat ismokit gamint normaliai. isemiau is maiselio va taip atrode produkcija viena parodziau sveika kad jus matytumete kaip reikia geriau dirbti.
Sveiki, visada perku "Vilniaus duonos" gaminius.Nėra skanesnės duonos už " Rugelį"- valgau nuo paauglystės.
Nusipirkau ''Visagrūdės autentiškos duonos ". Bemielė, be konservantų. Būtų labai skani, jeigu nebūtų tokia saldi kaip bandelė.Autentiška ir su dideliu kiekiu cukraus, manau, kad nesuderinami dalykai.Taip pat klaidinantis aprašymas. Toje pačioje etiketėje rašoma : 1)70 % miltu- ruginiai viso grūdo. 2)receptūroje 70% viso grūdo dalių. 3)viso grūdo dalių ruginiai miltai 37, 9 %.
GEROS DIENOS ! Prašyčiau kepti daugiau "Rugelio "- ne visada pavyksta gauti.
"Vilniaus duona" gaminama produkcija labia skani. Visada perku tik Jūsų kepamą duoną ir batonus. AČIŪ JUMS.
Maximos parduotuveje nusipirkau utes klasikini batona ir buvo du gabaleliai gale broko. Kaip ten dirba jei sugeba i parduotuve atvezti su broku.
Vilniaus duonos gaminius perkame KASDIEN. Visada liekame patenkinti.
Maxima parduotuvėje nusipirkau pieninių džiuvėsėlių, kurie atidarius pokelį skleidė specifinį kvapą (pelėsių ir acetono). Valgyti jų buvo visiškai neįmanoma. Paskambinus kokybės telefonu, nesulaukiau jokio atsakymo ar skambučio. Džiuvėsiai kainuoja nepigiai, o rezultatas baisus. Daugiau šios produkcijos nepirksiu ir kitiems nerokomenduosiu.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Delnora
EASTANBUL

Adresas: Gariūnų g. 56, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; patalpų nuoma; sandėliavimas.
Mes MYLIME maistą. MES įsimylėjęs aukštos kokybės maistą ir gėrimus. Mes mylime istorijos apie tai kaip žmonės gamina maistą ir kaip atsirado patiekalas. Maistas vienyja mus visus. Geras maistas vienyja mus visus ir padeda rasti bendrą požiūrį. Manome, kad vienas didžiausių gerio šaltynių yra pietų stalas ir viskas...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Lomista
„Obelių“ produktai, aliejus „Vilnius“

Adresas: Pramonės g. 5, LT-56110 Kaišiadorys.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; gamyba; importas; mažmeninė prekyba.
UAB LOMISTA – lietuviško kapitalo įmonė užsiimanti aliejaus importu, gamyba, išpilstymu bei kitų, maisto produktų gamyba. Nuo 2013 metų įmonė užsiima eksportu į Baltijos, Skandinavijos šalis, Centrinę ir Vakarų Europą. „Obeliai“ – labiausiai išvystytas ir geriausiai žinomas šios įmonės prekės ženklas, kurio...

"Luminor": nuotaikos žemės ūkio sektoriuje – geros, tačiau didžiausi iššūkiai laukia smulkiųjų 09-30 10:48
Nepaisant išaugusių sąnaudų ir vis didesnio neapibrėžtumo rinkose, žemės ūkio sektorius šiemet gali džiaugtis geru derliumi. "Luminor" banko duomenimis, šio sektoriaus investicijų ir skolinimosi...
"TGS Baltic" vadovams dovanoja renginių savaitę "Sharp Week: 2030-ieji jau rytoj" 09-30 08:44
Trisdešimies metų jubiliejų mininti advokatų kontora "TGS Baltic" kviečia į tradicinį renginių ciklą verslo lyderiams "Sharp Week", kuris spalio 3–5 dienomis vyks organizacijos biure Konstitucijos...
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos?
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos? 09-30 00:42
Kuo skiriasi tradiciniai bankai ir fintech ar naujieji bankai? Ko reikia vartotojui, kad bankas jo nenustebintų neigiamai ir jam nepridarytų bėdos, pvz., kad neatsitiktų taip, jog klientas negali...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 152,31 +1,55%
Visa 180,06 +0,49%