Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus autobusai

Atsiliepimai apie Vilniaus autobusai, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus autobusai, UAB

Kas per tvarka galu gale! 75 autobuso grafikas laisvu režimu???
7.19 grafikuose yra, o autobuso dažnai nesulaukiame. Tenka vėluoti į darbą, mokykla!
Gal pakontroliuokite savo vairuotojus!!!! Kreipsimės aukščiau, kas per betvarkė!
Lol 2014-05-20 10:35:38
Kai pas mus bus tokie atlyginimai kaip pas Vokiečius... Bet šiaip prašyčiau mūsų su jais nelyginti, pas mus labai skirtingos šalys, tai pirma. Esame girdėję apie vokišką punktualumą, dėl to didžiai abėjotinas jūsų komentaro turinys. Pas mus, be abėjo, būna ir kamščių, ir visko, tačiau toks jau yra darbas, kad turi suspėti laiku - ten gal truputį paspaust (ne iki 100 gi, Vilniuje - dar nėra tokio buvę pas mus!), ten truputį lėčiau pavažiuoti. Todėl mes ir žmonės, o ne robotai, sugebam kūrybingai mąstyti.
Jus nekulturinga komentatore. Turime džiaugtis, kad moteris bando rasyti lietuviskai, o ne siusti ja į Rusija.
Ne kalbos mokėjome esmė, bet esmė tame, kad moteris rašo gryna tiesa. Pati ruošiuosi rasyti komentarą apie nekulturinga ir nepagarbu vairuotoju elgesį su keleiviais ir tai nebus tik skundas UAB, bet ir skundas miesto savivaldybei ir straipsnis spaudoje. Todel siūlyčiau Jums gerbti kitus žmones ir neįžeidinėti jų, o rasyti konkretų komentarą, jei iš vis turit ką pasakyti apie UAB vairuotojus,
15 autobusas link Turniskiu 7.42 is Nemencines st pastoviai veluoja.
Šiandien, Vilniuje, 2017.08.12, autobusas 52 kuris turėjo būti perkūno stotelėje 10:41 vėlavo iki 11:03
Siandien 05.14 is kauno vaziuojantis autobusas turejo 8:55 sustoti vievyje ir toliau vaziuoti i vilniu, sis autobusas neatvyko, sekantis turejo i vievi atvykti 09:31 atvyko 10min veluodamas, esu labai pasipiktinusi nes pavelavau i darba... kiekviena diena vazineju i vilniu ir tai pasikartoja tikrai daznai..
Rita Šavelienė
2017-05-10 20:38:39 IP 28m868uv
Labas vakaras, laukiau Utenoje mašrutinio autobuso kad nuvežtu i Molėtus atvyko expresas 18.40h (zarasai, utena, vilnius) priejusi prie autobuso vairuotojo paklausiau `ar gali nuvežti i Molėtus?` deje.. atsisake ir pasake `kad yra ieškomas Molėtu policijos` ir mus atsisake nuvežti. Prašau ištirti Administracijos kodel leidžiama šiam vairuotojui važineti mašrutiniais autobusais jei yra ieškomas policijos prašau atkreipti i tai demesi.
Grazinkit autobusa 26 nr. Per Didlaukio st. Iki Ozo. Vaziavo du autobusai, o dabar nei vieno. Labai nepatogu dabar vazineti su persedimu, dekoju.
Labas rytas, 49 autobusas kuris žvėryno stotelei turi būti 07:52, į tauragnų stotelę atvažiuoja tokiu laiku t.y vėluoja 15min, tai gal galėtumėte padaryti tvarkaraštį, kuris rodytu bent 5 minučių paklaidą, o ne tris kart daugiau?

Ačiū už supratingumą
Gyvenu A. Kojelavičiaus gt Vilniuje, ja kursuoja 14-o ir 27-o maršruto autobusai, kuriais nuolat važinėju. Jie važiuoja vieną kartą į valandą, tad jei pavėluoji, teks ilgai laukti. Turiu įprotį ateiti 10-a minučių anksčiau, nes 27-as niekada neatvažiuoja laiku. Jis pastoviai, ne nevėluoja, o atvyksta iki 10 min. anksčiau!!! Žmonės juk į šitą maršrutą atskuba iš viso miesto, apskaičiuoja laiką ir....nespėja, nes jis jau nuvažiavo, nors žmogus atbęgo keliomis minutėmis anksčiau. Jei tai būtų keli kartai...bet vyksta nuolatos, kokioje stotelėje belauktum centre ir iš centro. Pvz. nuo Ievų st. iš centro jis niekada neatvažuoja laiku, tiesa čia jis dažniausiai po 10 min. vėluoja iki 10 min. atvažiuoja anksčiau. Šeimyniškiu st. tas pats. Gal išsoręskite šią problemą, kuri žmonėms ypač aktuali žiemą, kai nespėji į autobusą, arvažiavusį anksčiau ir tenka šalant laukti kito valandą arba 50 minučių.
P. S. ruošiausi rašyti laišką beveik metus, kol trūko kantrybė. Prieš tai važinėjau automobiliu, todėl neturėjau supratimo kokia tai didelė problema.
7 autobusas veluoja po 10 ir daugiau min.as darbe turiu buti laiku, ir bilietas kainuoja 0, 64 cnt tas kartojasi pastoviai, reikia uzsakyti zurnalistini tyrima, jau nekalbu apie vedinima +40, vadovai?ar vaziavote siyo transportu?
Siandien vairuotojas 9 troleibuso du kartus neatidare priekines troleibuso duris, 16.55 karoliniskiu poliklinika ir 17.05 sajudzio kelio stotelese, kas cia daros kiti gali moka atidaryt o kiti ka nemoksos, tada tegu mokosi...
15. 34 edukologinio universiteto stoteleje 49 autobuso vairuotojas uztrenke pries nosi duris. Pamojavus jis pradejo rodyt izulius gestus ir tiesiog nuvaziavo
Pamiskes stoteleje 40 autobusas, 10.33, tiesiog neileido! 05.05. Zmones viduje vairuotojui sake, bet jis zmoniu neileido! be to, atvaziavo 5 min anksciau!
Nusibodo tikrai 7 autobusas vis veluoja ir veluoja i seskines kalvos stotele link lazdinu kiek galima, juk kelei laisvi sestadieni niera kamsciu, tegul anksciau isvazioja taada, turi buti 8.06 o atvazioja visa laika 8.09 kiek galima, ir tris minutes daug ka reiskia, nes veluoju vis i darba
Nepatenkinta 2016-03-25 12:14:52
Esu nusivylusi susisiekimu Naujininkai - Saulėtekis, į darbą reikia važiuoti valanda laiko ir dar aplinkiniais keliais
(10 troleibusas išvis daro ratą aplink visą miestą), o jei nori trupiau tai turi bėgioti kaip beždžione iš vieno autobuso į kitą. Nejaugi negalima padaryti greitesnio susisiekimo, juk nemažai žmonių keliauja kiekviena diena į darbą iš Naujininkų.
73 autobusas pro studentų stotelę turėtų pravažiuoti 23.15.Labai nesmagu, kai jis kiekvieną vakarą pravažiuoja 2-3 minutėm anksčiau.Tada tenka laukti kito.Taip pat labai pikta, kad daugelis vairuotojų tiesiog praradę žmogiškumą, matydami, kad atbėgi, ima ir nuvažiuoja.
7 autobusa sestadieniais visad veluoja, seskines kalvos stotelei turi buti 8.06 atvazioja 8.09 ar tai butu 8.50o atvazioja apie 8.54 ar negalima vazinet laoku, o darbo dienom atvazioja daznai kad anksciau laiko, bet sestadieniais tai kelei laisvesni o veluoja
9Troleibuso vairuotojas 15.41val kurio nr 1433 neatidare prie priekiniu duru stovejusiam zmogui duru ir dar pradejo su juo gincitis, kas cia daros, arba uzdaro duris prie pat nosies, ar tai butu troleibusas ar autobusas o dazniausiai ryte bet or diena pasitaiko, ar negalima zmogisliau elgtis visi mes zmones
22.02.2016 ryte 115 maršruto autobusas turėjęs atvykti į Dūmų stotelę (Parko g. - Antakalnis kryptis) 8:30 val. NEATVYKO. Laukiau nuo 8:24 IKI 9:01 val kol atvyko sekantis tuo maršrutu važiuojantis autobusas.
siandien16.40 40 autobusas jovaru stotelei stabdyt nemoka vos neuzsimusiau nuskridau beveik iki vairuotojo mulkiai kazkokie, o 7 autobusas tikrai arba veluoja arba atvaziuoja anksciau
Kiekvieną rytą Lietuvos edukologijos universitetas stotelėje vėluoja 49 ir 69 autobusai. Prašau sudaryti tikslų tvarkaraštį.
Šiandien 7 autobusas neatviažiuodavo laiku, visose stotelėse teko laukti daugiau negu 1val..... Ir taip visose stotelėse....
7 utobusas į Akacijų stotelė 16.13 h neatvyko...
Aš kovo mėnesį taip pat nugriuvau 68 autobusui staigiai stabdant, ko pasėkoje sulūžo du šonkauliai. Kėliausi nuo sėdynės ir nespėjau net susiimti už laikiklių. Autobuso vairuotojas kuo skubiau išlaipino visus keleivius, kad neliktų liudininkų ir iškvietė man greitąją, nors aš nebuvau be sąmonės. buvau tik ištikta šoko ir skaudėjo nugarą. Policijos prie manęs niekas nekvietė, o aš pati nesusiprotėjau...Taigi policija įvykį ištyrė įvykį taip, kad likau pati kalta, nes niekas nematė, kodėl vairuotojas staigiai stabdė...dar ir todėl, kad aš viena autobuse nugriuvau...Tiesiog absurdas su tais Vilniaus miesto viešojo transporto autobusais, finansuojamais Vilniaus miesto savivaldybės. Jokios atsakomybės už keleivių gyvybes! Reiktų priversti savivaldybę sumontuoti visuose maršrutiniuose autobusuose video registratorius, kad negalėtų suversti kaltę ir taip nuskriaustam, patyrusiam sunkią fizinę ir psichologinę traumą ir šoką keleiviui, ilgam išmuštam iš normalaus gyvenimo. Manau, jei būčiau nugriuvusi ir užsimušusi, policijos išvada būtų - kalta keleivė. Keleiviai Vilniuje ne savo valia tampa "Kamikadzėm".
Siandien vaziavau su 7 autobusu siaures miestelis-lazdynai ADF 824. 12.17 norejau iseiti Architektu st, o vairuotojas visiskai nemoka kontraliiuoti duru, prispaude man galva! Kas per asilai sedi uz vairo, kad nemoka 1 karta spausti migtuko, o ne kelis kartus, ir tai jau ne pirmas kartas!
siandien vaziavau su paskutiniu 69 autobusu is panoramos stoteles link ateities autobuso numeris 988 ir sededama autobuso priekyje negalejau atsistebeti koks mandagus ir geras vairuotojas visiems pirkusiems biletelius linkejo gero vakaro gal tai ir smulkmena bet bent jau as niekada nebuvau girdejusi to is autobuso vairuotojo ir pirke biletelius zmones atrode taip pat maloniai nustebinti tokiu vairuotojo siltu bendravimu todel manau butu puiku jeigu tokius darbuotojus kaip nors motyvuotumet kad tik tokiu daugiau butu :-) na ir taip pat tie kurie cia rasot nepatyngekit parsyt ir gera zodeli o ne tik kas blogo nutiko :-)
Jau kelinta karta ukmerges stotelyje iki pab. pravaziuoja autobusas nesustapdomas stotelyje. Rugsejo menesi jau pamaciau taip kokius 5 kartus ir visada 40 autobusas. Tai buna ryte pries mokyklos, o jeigu as skubiu i pamoka?? LABAI NEGRAZU
2015.09.09 Skalvių- Žvėrynas 32 autobusas
Buivydiškių st. 8:43 autobusas neatvyko.
Labai liūdna, kad ir taip retai važinėjantis autobusas nesugebėjo atvykti. Žmonės vėluoja į darbus, poliklinikas, o ką jau kalbėti, jog mokiniai vėluoja i mokyklas..
Egle Rusalovskyte
2015-08-02 10:15:36 IP 2e7r3mhi
2015-08-02 Ateities st. 69 autobusas 10.04 neatvyko
Šiandien autobusas 3G is Teraso Ševčenkos st. I Fabijoniškių puse negana to kad vaziavo per anksti 22.37, bet ir atbėgus uzdare duris, praleidinejo kita autobusa ir nesugebejo vel atidaryti duru. Spejau aut.nr paziuret - 4012 sekmes vairuotojui gal kada tavo vaikai baladosis ir su jais taip pat pasielgs.
Laba ryta noreciau pranesti, kad 20 autobusas beveik pastoviai veluoja atvaziuodamas is lazdynu puses i zariju stotele vietoj 19.31 jis atvaziuoja 19.38 ir panasiai kasdien.Kadangi i musu puse jis vaziuoja veluodamas ir dar vienas mum tenka veluot ir i sekancius autobusus, o po to ilgai laukti.Gal galetu tas velavimas liautis ir atvazineti, kaip parasyta tvarkarastyje?
2014 10 16 netoli lazdynu stoteles bevaziuojant autobusui pilnui zmoniu, uzsidege 2g autobusas. Gal jau laikas keisti senus autobusus, kol niekas nenukentejo?
Laba diena, kodėl Vilniuje pastoviai 49 maršruto autobusai neatvyksta į Žėručio stotelę (http://stops.lt/vilnius/#bus/7/b-a/1702) ? Po 2-3 maršrutus tenka laukti. Senelis pencininkas (nueiti iki Vaivorykštės stotelės sudėtinga), jau kelis kartus pavėlavo į polikliniką. UŽ KĄ MES MOKAM PINIGUS - KIENO SĄSKAITA TAUPOTE. Žinau, kad pernai draugė skundėsi, kad ir 32 autobusas į Zujūnus nevažiuoja dažnai, žiemą belaukdama net kojas stipriai buvo nušąlusi? Ir kas atlygins žalą?
Antradieni 3g autobusas atvaziavo ne 9. 00, o 9.12 (stotele igno seiniaus). Labai nemalonu veluoti i darba, koks cia greitasis autobusas, jeigu su paprastu greiciau ir laiku galima atvaziuot. 2024-09-23
Laba diena labai nepatogu kad paskutiniu laiku 16 autobusas važinėja rytais trumpas. Kai visi žmonės važiuoja į darbus ir mokiniai į mokyklas. Vaikai turi spaustis sausąkimšame autobuse.Ar negalėtų piko valandomis važinėti ilgi autobusai.Ir galėtų jau paleisti kokį maršrutą nuo skaidiškių iki pašilaičių juk kelias dabar nuostabus.Ypač kai rajoninė poliklinika yra pašilaičiuose žmonėms būtų puikus susisiekimas nereikėtų važinėti per stoį.
Šendien 2014 08 06 naujininkų stotelėje 6.39 3g autobusas neatvyko, kai minimum 20 zmonių vėluoja į darbą, tai čia kaip suprast mažinat maršrutus neperspėdami vilniaus gyventojų, ar čia tik šiaip eilinį kartą sugedo autobusas dar neišvažiavęs iš parko?
Sveiki, siandien vakare 18:56 griztant is Pilaites rajono Vilniuje autobusu 4G autobuso numeris 528 vairotojas atidares duris nespejus zmonem islipti pradejo uzdarinet duris pries mus dar buvo mociute su anuke jisei jau pradejo uzdarinet iems nespejus iseiti sita mociute rekdavo neuzdarinekit mes rekdavom palaukit jisei daro vaizda kad negirdi ir kai atejo laikas mum lipt as dviem rankom laikiau duris kad neuzsidarytu ant mano 4 metes dukros kuria stovejo ir verke isigandus paskui man reikejo dar padeti islipti mano mamai su invalydu vezimeliu, (mes -tai mano mama invalidu vezimelyje ir du mano vaikai) zodziu jau ne pirma karta susidoroju su tokiais vairotojajs bet visada pamirsdavau ir neparasydavau bet dabar as taip ne paliksiu nes vaikai traumoti mama mano invalide soke as vos laikausi kai maciau kad vos neuzsidarys ant mano vaiko kaklo tas duris.Prasau visus neabejingus atsilepti su kuriais taip jau buvo ir padeti isprest tokiu vairotoju elgesi.
Laba diena as esu is grigiskiu ar galit paleist didesni 28marsruto autobusa rytais, vaziuoja labai daug zmoniu kai kure net netelpa, o as dar esu nescia ir man labai sunku nei vena karta jau buvo bloga
JURATEI IR IRENAI
2014-06-02 16:49:25 IP 28mbvjm0
Jei nemokat lietuviu kalbos - isvis neturit teises cia niekuo skustis. Vaziuokit i savo susmirdusia rusija ir ten verkit
Dmitrij 2014-04-25 13:57:34
Visiems laba diena.As jau kaip 7metus gyvenu Voketijoje, ir patikekite jei jus matitumet kaip cia autobusu vairuotojai vazineja greitis 100, kur 70, pavelavimas 20 minuciu tai norm, tik po 30 min velavimo vairuotojas turi pranest firmai. Mes paprasti zmones nesuprantam sito darbo iki tol kol patis nepabandisim, pabandziau ir supratau cia prastovi sankrizoje ten kiekviena bobule dar paklaust ko nori kur kitas autobusas kada atvaziuos ar kiek bilietas kainuoja ir ziuri pavelavimas 15minuciu, na da ir vaziuoji koki simtuka 100, kad kad laika pasivit....Mieli lietuviai visi mes turime dar dekoti musu autobusu vairuotojams...
2014-03-17 diena 19:45 10 autobusas neatvaziavo i kaimelio st.!maciau kaip vairuotoja rausvais plaukais parbego is parduotuves ir ilipo i autobusa, bet ne neketino vaziuoti! Esu labai pikta
31 autobusas 2014 03 04 isvis neatvaziavo 13:46 val, ir tai jau ne pirmas toks atvejis.
33 autobusas neretai paveluoja 7-10 min, tačiau šiandien velavo 17min. Nesulaukiau, tik pamačiau iš tolo nuvažiuojantį. SUTVARKYKIT.
Laba diena, kada sutvarkysit Nr.32 pažymėtus autobusus, jų labai dažnai nebuna, šią savaitę kai tokie dideli šalčiai, ryte išvis nebuvo kokių dviejų autobusų. Beje Dar ir užsidegė autobusas kazkur laukuose, kiek galima kentėt.
Nesuprantu, kam reikalingas 73 autobuso eismo tvarkaraštis? Dirbu Vilniaus m. centre...tinka man 73 autobusas...bet, dėja, labai dažnai minėto autobuso nebūna (į centrą, iš centro)... O dabar, kada lauke apie 20 l. šalčio, būna, kad 73 aut. reikia laukti apie valandą. Ir toks bardakas darosi sostinėje!
Laba diena, mes gyvename Palvylnio raj. kur kursoja 13 autobusas, nuo 2014-01-06 d. paleidote ne autobusus o mikriuka i kuri po pamoku netelpa makyniai gristantis po pamoku. savo tvarkarastyje prasom pazymekite kur ir koks autobusas vaziuos. kad galima butu kitu transportu patekti i namus o ne salti stoteleje. Jeigu mano vaikas susals stoteleje uz vaistus priteisiu islaidas Jums.
14 val.2014-01-06 - 13 mikriuko vairuotojas, neprieme vaika i mikriuka. Vaikas dabar 30 min stoves stoteleje.
AŠ LABAI NORECIAU KAD 9 MARŠRUTU VAZIUOTU TRIAŠIAI AUTOBUSAI.
prasau padarykit kad 3g autobusas vaziuotu gelvonu g
56autobusas vaikas vaziuoja i mokykla labai daug zmoniu padarykit kad vaziuotu didesni autobusai

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Baltijos pr. 12A, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...

Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis
Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis 11-27 22:48
Komisijos nariams labai tolygiai paskirsčius balsus, nugalėtojas išaiškintas po kelių perskaičiavimų.
Apie lietuvišką drabužių produkciją – FT, "Vogue", "Daily mail"
Apie lietuvišką drabužių produkciją – FT, "Vogue", "Daily mail" 11-27 22:13
Gausiai eksportuojama Lietuvos aprangos gamintojų produkcija ne kartą susilaukė milžinišką auditoriją turinčių žiniasklaidos, tokios kaip "Vogue", "Daily Mail" ar "Financial Times" (FT) dėmesio...
Prancūzai surengė JK pasitraukimo iš ES be susitarimo repeticiją – nusidriekė 8 km eilė 11-27 22:13
Iš Jungtinės Karalystės (JK) į Prancūziją keliavusios transporto priemonės šią savaitę dalyvavo Prancūzijos muitinės darbuotojų surengtame eksperimente, kuriame buvo tikrinami asmens dokumentai ir...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%