VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SĮ Vilniaus atliekų sistemos administratorius

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus atliekų sistemos administratorius

Atsiliepimai apie SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius"

Parašyk savo nuomonę apie SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
2019-06-27 d
„Dėl tekstilės atliekų konteinerio“ esančio: adresu P.Žadeikos g. 1; 3; 5, Vilnius
Laba diena,
Kreipėmės į Miesto ūkio ir transporto departamento Atliekų tvarkymo programos įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistą Arvydą Rėzą, tel. 211 2369, arba el. paštu arvydas.reza@vilnius.lt.
(galu gale tekstilės atliekas iš konteinerio išsivežė. 2019-05-29 d., 2019-06-12 d.) ir vėl tas pat...
Rūbai- tekstilės atliekos mėtosi aplinkui. Iš viso rajono žmones neša ir meta senus daiktus prie „Tekstilės atliekų konteinerio " Labai prašome šį „Tekstilės atliekų konteinerį“ (stovinti neleistinoje vietoje, vidurį kiemo, automobilių stovėjimo aikštelėje) nukelti nuo automobilių stovėjimo aikštelės ir perkelti į kitą viešą vietą, (žmonės negali patogiai prieiti prie konteinerio, todėl meta daiktus šalia konteinerio) Prašome ŠĮ "TEKSTILĖS ATLIEKŲ SURINKIMO KONTEINERĮ“ IŠSIVEŽTI IŠ MŪSŲ KIEMO.
Dėl šio „Tekstilės atliekų konteinerio " esančio: adresu P.Žadeikos g. 1; 3; 5, Vilnius, kreipėmės į įmones „Tvarkau Vilnių“, UAB "Ecoservice", kreipėmės į SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius" ("VASA") klientų aptarnavimo skyrių, UAB " Mano Aplinka", mus informavo, kad šis konteineris priklauso įmonei "Devėdra“.
SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius" ("VASA") paruošė naują komunalinių atliekų aikštelę (senus -„spalvotus“ komunalinių atliekų konteinerius išsivežė, o šį „Tekstilės atliekų konteinerį ", pamiršo išsivežti). Naujoje komunalinių atliekų aikštelėje stovi 4 konteineriai, vienas iš jų yra laisvas. Prašome Jūsų įmonės pagalbos, tarpininkavimo, kad SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius" ("VASA") leistu įmonei "Devėdra“, naudotis laisvu konteineriu.

Pagarbiai,
Ana Kuznecovienė
Atsakyti
Laba diena, noriu pareikšti skundą apie, , VASA, , atliekų tvarkymą, gyvename Naujasodžio 12-2, neišveža konteinerių jau 2 kartą, konteineris nestumdomas stovi išvarytas pastoviai, [paskambinus dar meluoja, kad neišstumtas konteineris], taip dabar karšta, lipa per konteinerį kirmelės, pyktinasi kaimynai, vakšto maži vaikai šalia, Labai norėčiau, kad sutvarkytų kažkas šitą betvarkę, ir dirbtų darbą kaip priklauso.
Atsakyti
Uždėjo cr.lt įrašą dėl skolos, prisiskambinti negalima, paštu neatsako. Skola sumokėta. Gal kas žinot kur kreiptis? Gal turite patirties su šia įmone?
Atsakyti
Laba diena, atsiųstame mokėjimo pranešime neteisingai nurodytas buto plotas, prisiskambinti neįmanoma, į elektroninį laišką atsakė automatas, kitaip tariant - niekas neatsakė. Ką daryti, kaip mokėti?
Atsakyti
Paslaugų kokybė neatlaiko jokios kritikos, Senai neteko susidurti, su tokia ne kompetencija, neoperatyvumu ir nenoru dirbti.
Užsakyto konteinerio laukiame 3 mėn. Konteinerio vis dar nera. Po trijų mėnesių atsakyta kad galime savo šiukšles det į kitos įmones konteineri. (kokia įmonė leis ta daryti) Jų atsakymas skaitykit žemiau, jie net nežino kad nurodytu adresu bendro naudojimo konteineriu nera. Baisu, sumoki pinigus už orą...

Nurodytu adresu stovi 13 bendro naudojimo konteineriai. Galite naudotis jais.
Vietinė rinkliava nėra paslauga. Surinktos lėšos į Savivaldybės biudžetą bus naudojamos visam komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros išlaikymui.
Rinkliavos dydis nėra susietas nei su nekilnojamo turto objekte gyvenančių ir/ar deklaruotų asmenų kiekiu, nei su atliekų išvežimo dažnumu ar konteinerio įsigijimo data.
Atsakyti
Vietoj išvežimo 2 kartus per mėnesį išvežė 2 kartus per 2 mėnesius. Įdomu, ar mums grąžins pinigėlius. Dvarčionys
Atsakyti
Eilinis Vilniaus fiasko su visom savo pertvarkom. Net konteineriu nesugeba pristatyti o saskaita israse uz siuksliu isvezima.
Nesuprantu kaip taip galima dirbti...
Savivaldybe akis uzmerkus. Meras vis dar atostogose:)
Atsakyti
Tvarka keitėsi gegužės mėnesį. Šiukšlės nuo to karto išvežtos vieną kartą! Į laiškus nereaguoja, į skambučius neatsiliepia. Klientų aptarnavimo skyriuje klapsi akim ir tiek.
Atsakyti
Laba diena,
dar neteko susidurti su tokia imone ir savo darbo nedirbanciais darbuotojais. Skambinau, prisiskambinti neimanoma. Rasau, kad israsytu atskiras saskaitas objektu ir niekaip neisraso. Kur kreiptis, kad israsytu atskiras saskaitas?
Atsakyti
Neatsakingai dirba. 2 dienas iš eilės skambinu ilgiau nei po valandą. Niekas neatsiliepia, parašytas @ taip pat niekas neatsako. Vėliau neieškokite, kodėl sąskaita neapmokėta.
Atsakyti
Norėčiau pastebėti, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikoma įmonė turėtų gerbti labiau savo klientus ir labai labai stipriai pagerinti klientų aptarnavimą. Daugiau nei 20 min. laukiau, kol atsilieps kas nors nurodytu telefonu, tačiau nepavyko. Pažiūrėjus kitų klientų atsiliepimus jūsų svetainėje supratau, kad tai yra norma, pas jus tiesiog niekas neatsiliepinėja į klientų skambučius, nors matosi, kad papildomai įdarbinta 45 žmonės.
Atsakyti
Gavau pranešimą, kad turiu mokėti už butą, kurį pardaviau dar pernai, skambinu darbo laiku- niekas nekelia, į paklausimus el.paštu - neatsako, esu po operacijos, negaliu vaikščioti. Labai neatsakingai dirba. Bent jau patikrintų registro duomenis, prieš siųsdami tokius pranešimus.
Aušrelė Čepulienė
2018-06-14 22:02:24 IP 84.240.33.124
Atsakyti
Laba diena,

nor42iau paklausti, kod4l Vydūno g. 12 namui grafike nurodytas vienas išvežimas per savaitę, ar mūsų namas yra išskirtinis nuo kitų penkiaaukščių, kurie išvežami 2 kartus, manu mokėsime kaip ir visi.
Dar gal ir nebūtu nieko baisaus, bet ir tąvieną kartą nesistengiama išvežti, šiandien bendravau su vežėjo darbuotojais, kodėl neveža mūsų namo šiukšlių, atsakymas trukdo mašina pastatyta ant šaligatvio ir liepė išsikirsti medžius- krūmus, kurie maišo Jiems pravažiuoti, savyvaldybė liepė nesivarginti, tik fotografuoti, kad negali išvežti, dirba dviese ir nesiruošia tampyti konteinerių.23metus gyvename ir nebuvo problema, o dabar pasidarė problema.Prašome Jūsų išsiaiškinti susidariusią padėtį ir nepalikti mūsų namą dar antrą savaitę su užkrautais konteineriais.Ačiū visiems kaimynams, kad mes rušiuojame jau 15 metų, jeigu ne tai, jau konteinerinė būtu atidarytos durys ir kalnas šiukšlių.
Pagarbiai
Atsakyti
Laba diena,

kada Ekonovus pradės vežti šiūkšles Pilikoni7 g? Turėjo išvežti 2018.05.06, bet iki šiol tai nebuvo padaryta, skambinu kiekvieną dieną ir gaunu atsakymą, kad tai bus padaryta rytoj. Konteineris irgi nepažymetas. Kokia numatyta atsakomybė už įsipareigojimų nevykdymą ir kas už tai atsakingas? Reikalauju atsakyti kuo greičiau.

Taip pat rekomenduojame

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
R&R IDEAS
Putplasčio surinkimas ir perdirbimas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; plastikas, guma, jų gaminiai.
PUTŲ POLISTIROLIO (PUTPLASČIO) ATLIEKOS JAU NE PROBLEMA!!! Priimame: Putų polistirolo, putplasčio atliekų surinkimas, priėmimas (turi buti švarus, atrūšiuotas be statybinių priedų, buitinių atliekų) Putų polistirolo taros, pakuočių surinkimas, priėmimas Žuvies dėžių iš putplasčio surinkimas, priėmimas Svarbu:...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Autoplasta
Adresas: Alekniškio vs. 9, LT-19102 Širvintų r.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Autoplasta“ nuo 2009 metų sėkmingai veikianti ir nuolat auganti lietuviško kapitalo įmonė. Įmonės veiklą sudaro trys pagrindinės sritys: – Plastiko ir gumos gaminių liejimas – Prekyba plastiko ir gumos žaliavomis – Liejimo formų gamyba, metalo apdirbimas Įmonė įsikūrusi: – Plastiko ir gumos gaminių gamybos...
Dzūkijos tvenkiniai
Adresas: Pramonės g. 6, LT-66141 Druskininkai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; krautuvai, keltuvai, liftai; naudingosios iškasenos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ pietų Lietuvoje veikianti įmonė užsiimanti landšafto ir aplinkos formavimo bei tvarkymo darbais, tam skirtos technikos nuoma ir reikalingų medžiagų prekyba. Mūsų specialistai ne tik suteiks Jums konsultacijas, bet ir pagal Jūsų pageidavimus sutvarkys Jūsų sodybos, namo ar įmonės aplinką...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Teismas sustabdė atliekų surinkimo Kauno rajone konkursą, kurį laimėjo "Ekonovus"
Teismas sustabdė atliekų surinkimo Kauno rajone konkursą, kurį laimėjo "Ekonovus" 07-19 09:26
Iš atliekų tvarkymo konkurso geriausią kainą pasiūliusį dalyvį išmetusią ir maždaug 330.000 Eur brangesnį pasiūlymą patvirtinusią Kauno rajono savivaldybę sustabdė Kauno apygardos teismas – daug...
Naujasis kariuomenės vadas – prieš privalomą moterų šaukimą
Naujasis kariuomenės vadas – prieš privalomą moterų šaukimą 07-19 08:32
Būsimasis kariuomenės vadas generolas majoras Valdemaras Rupšys sako, kad yra prieš privalomą moterų įtraukimą į šauktinių sąrašus.
Automobilių dalių gamintojams užsakymų mažės, marža trauksis
Automobilių dalių gamintojams užsakymų mažės, marža trauksis 07-19 08:13
Vokietijos automobilių pramonėje po beveik dešimtmetį trukusio bumo prasidėjo nuosmukis, o komplektuojančių detalių gamintojai skundžiasi užsakymų stygiumi. Prognozės nepalankios visam sektoriui:...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Philip Morris 87,71 +8,22%
IBM 149,63 +4,59%
Western Digital 52,88 +2,70%
Kraft Heinz Co 31,05 +2,00%
3M 173,06 -0,92%
Goodyear 14,65 -0,95%
CBS 51,33 -2,08%
Boeing 361,11 -2,28%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,54 +3,85%
Dyzelis 1,85 -8,87%
Anglis 72,49 -11,94%
Dujos (JAV) 2,40 -8,75%
Cukrus 0,58 0,00%
Jautiena 4,63 +0,65%
Ryžiai 420,00 +2,69%
Benzinas 1,74 -9,38%