Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SĮ Vilniaus atliekų sistemos administratorius

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus atliekų sistemos administratorius

Atsiliepimai apie SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius"

VASA

Parašyk savo nuomonę apie SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius"

Ačiū Šimašiau, kad įsteigęs šią neveiksnią įmonę, Vilnių pavertei vienu dideliu šiukšlynu.
Evelina Liaugaudaite
2019-11-13 02:28:39 IP 28mctpdl
Laba diena, gyvenu A. JAKSTO 11-5, siuksliu konteineriai tiesiai po langais, smirdi, negaliu atsidaryti lango miegamajame ir kitur, atrodo pradejo reciau vezti siuksles. Buvo zadeti pozeminiai konteineriai prie operos ir baleto teatro. Ar naikins siuos po mano langais ir kada?
Štai kaip atrodo VASA darbas, arba tiksliau nedarbas. Ir kas įdomiausia nei miesto meras Šimašius, nei VASA vadovas nepaaiškina gyventojams kodėl neišveža šiukšlių ir neatsiprašo už sukeltus nepatogumus. Kai pagalvoji ir kas galėtų paneigti kad skirtumas tarp gyventojų sumokėtos kainos ir negautos paslaugos neatsidurs brendžio dėžutėje?
Prisiskambinti neįmanoma!
dvi dienas iš eilės bandome prisiskambinti te. 865004949, bet nepavyksta: atsakiklis vis kartoja: "atsiprašome, visi operatoriai užimti, prašome palaukti".
Norisi paklausti, kiek gi yra tų operatorių, kad nebeįmanoma atsiliepti?.
Laba diena, tarp namų Žirmūnų g.105 ir 103 šią vasarą pastatyti nauji juodi konteineriai. Pradžioje šiukšlės buvo išvežamos tvarkingai. Dabar poperiaus/plastiko konteineris perkištas ir neišvežamas jau gal visas mėnuo. O šiandien ir buitinių atliekų konteineris verčiasi per kraštus. Tuoj po šiukšlėm ir pačių konteinerių nesimatys. Tai ar jūsų įmonė už tai atsakinga, ar daryti nuotraukas ir siųsti Vilniaus miesto savivaldybei, Ekologinei inspekcijai ir t.t. - kas atsakingas už šiukšlių išvežimą?
Trumpuoju numeriu 1895 nei Nr. 8 650 04949 prisiskambinti neįmanoma. Vietinės rinkliavos sąskaitą už komunalinių atliekų tvarkymą gauname iš įmonės Savivaldybės įmonė "Vilniaus atliekų sistemos administratorius". Tai ar jūsų įmonė tik rinkliavą administruoja, ar ir už komunalinių atliekų išvežimą atsako?
Laba diena, noriu pareikšti skundą apie, , VASA, , atliekų tvarkymą, gyvename Naujasodžio 12-2, neišveža konteinerių jau 2 kartą, konteineris nestumdomas stovi išvarytas pastoviai, [paskambinus dar meluoja, kad neišstumtas konteineris], taip dabar karšta, lipa per konteinerį kirmelės, pyktinasi kaimynai, vakšto maži vaikai šalia, Labai norėčiau, kad sutvarkytų kažkas šitą betvarkę, ir dirbtų darbą kaip priklauso.
Uždėjo cr.lt įrašą dėl skolos, prisiskambinti negalima, paštu neatsako. Skola sumokėta. Gal kas žinot kur kreiptis? Gal turite patirties su šia įmone?
Laba diena, atsiųstame mokėjimo pranešime neteisingai nurodytas buto plotas, prisiskambinti neįmanoma, į elektroninį laišką atsakė automatas, kitaip tariant - niekas neatsakė. Ką daryti, kaip mokėti?
uab kalvio verslas
2019-01-02 09:41:27 IP 2i51flo4
Paslaugų kokybė neatlaiko jokios kritikos, Senai neteko susidurti, su tokia ne kompetencija, neoperatyvumu ir nenoru dirbti.
Užsakyto konteinerio laukiame 3 mėn. Konteinerio vis dar nera. Po trijų mėnesių atsakyta kad galime savo šiukšles det į kitos įmones konteineri. (kokia įmonė leis ta daryti) Jų atsakymas skaitykit žemiau, jie net nežino kad nurodytu adresu bendro naudojimo konteineriu nera. Baisu, sumoki pinigus už orą...

Nurodytu adresu stovi 13 bendro naudojimo konteineriai. Galite naudotis jais.
Vietinė rinkliava nėra paslauga. Surinktos lėšos į Savivaldybės biudžetą bus naudojamos visam komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros išlaikymui.
Rinkliavos dydis nėra susietas nei su nekilnojamo turto objekte gyvenančių ir/ar deklaruotų asmenų kiekiu, nei su atliekų išvežimo dažnumu ar konteinerio įsigijimo data.
Vietoj išvežimo 2 kartus per mėnesį išvežė 2 kartus per 2 mėnesius. Įdomu, ar mums grąžins pinigėlius. Dvarčionys
Eilinis Vilniaus fiasko su visom savo pertvarkom. Net konteineriu nesugeba pristatyti o saskaita israse uz siuksliu isvezima.
Nesuprantu kaip taip galima dirbti...
Savivaldybe akis uzmerkus. Meras vis dar atostogose:)
Tvarka keitėsi gegužės mėnesį. Šiukšlės nuo to karto išvežtos vieną kartą! Į laiškus nereaguoja, į skambučius neatsiliepia. Klientų aptarnavimo skyriuje klapsi akim ir tiek.
dar neteko susidurti su tokia imone ir savo darbo nedirbanciais darbuotojais. Skambinau, prisiskambinti neimanoma. Rasau, kad israsytu atskiras saskaitas objektu ir niekaip neisraso. Kur kreiptis, kad israsytu atskiras saskaitas?
Neatsakingai dirba. 2 dienas iš eilės skambinu ilgiau nei po valandą. Niekas neatsiliepia, parašytas @ taip pat niekas neatsako. Vėliau neieškokite, kodėl sąskaita neapmokėta.
Norėčiau pastebėti, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikoma įmonė turėtų gerbti labiau savo klientus ir labai labai stipriai pagerinti klientų aptarnavimą. Daugiau nei 20 min. laukiau, kol atsilieps kas nors nurodytu telefonu, tačiau nepavyko. Pažiūrėjus kitų klientų atsiliepimus jūsų svetainėje supratau, kad tai yra norma, pas jus tiesiog niekas neatsiliepinėja į klientų skambučius, nors matosi, kad papildomai įdarbinta 45 žmonės.
Gavau pranešimą, kad turiu mokėti už butą, kurį pardaviau dar pernai, skambinu darbo laiku- niekas nekelia, į paklausimus el.paštu - neatsako, esu po operacijos, negaliu vaikščioti. Labai neatsakingai dirba. Bent jau patikrintų registro duomenis, prieš siųsdami tokius pranešimus.
Aušrelė Čepulienė
2018-06-14 22:02:24 IP 2eehhpb4

nor42iau paklausti, kod4l Vydūno g. 12 namui grafike nurodytas vienas išvežimas per savaitę, ar mūsų namas yra išskirtinis nuo kitų penkiaaukščių, kurie išvežami 2 kartus, manu mokėsime kaip ir visi.
Dar gal ir nebūtu nieko baisaus, bet ir tąvieną kartą nesistengiama išvežti, šiandien bendravau su vežėjo darbuotojais, kodėl neveža mūsų namo šiukšlių, atsakymas trukdo mašina pastatyta ant šaligatvio ir liepė išsikirsti medžius- krūmus, kurie maišo Jiems pravažiuoti, savyvaldybė liepė nesivarginti, tik fotografuoti, kad negali išvežti, dirba dviese ir nesiruošia tampyti konteinerių.23metus gyvename ir nebuvo problema, o dabar pasidarė problema.Prašome Jūsų išsiaiškinti susidariusią padėtį ir nepalikti mūsų namą dar antrą savaitę su užkrautais konteineriais.Ačiū visiems kaimynams, kad mes rušiuojame jau 15 metų, jeigu ne tai, jau konteinerinė būtu atidarytos durys ir kalnas šiukšlių.

kada Ekonovus pradės vežti šiūkšles Pilikoni7 g? Turėjo išvežti 2018.05.06, bet iki šiol tai nebuvo padaryta, skambinu kiekvieną dieną ir gaunu atsakymą, kad tai bus padaryta rytoj. Konteineris irgi nepažymetas. Kokia numatyta atsakomybė už įsipareigojimų nevykdymą ir kas už tai atsakingas? Reikalauju atsakyti kuo greičiau.

Ekovalda
Medienos atliekų tvarkymas

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; eksportas; gamyba; gamtos apsauga; importas; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Ekovalda” – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie pasaulinio neigiamo poveikio miškams bei klimato kaitos keliamų problemų mažinimo. Mūsų sertifikuota produkcija naudojama tolimesniam produktų gaminimui, taip kartu su Jumis, prisidedame prie miškų išsaugojimo, kuriant naujus produktus iš medinės...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Dzūkijos tvenkiniai
Adresas: Pramonės g. 6, LT-66181 Druskininkai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; krautuvai, keltuvai, liftai; naudingosios iškasenos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ pietų Lietuvoje veikianti įmonė užsiimanti landšafto ir aplinkos formavimo bei tvarkymo darbais, tam skirtos technikos nuoma ir reikalingų medžiagų prekyba. Mūsų specialistai ne tik suteiks Jums konsultacijas, bet ir pagal Jūsų pageidavimus sutvarkys Jūsų sodybos, namo ar įmonės aplinką...
Rokvesta
MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMAS

Adresas: Taikos g. 3A, Juodupė, LT-42465 Rokiškio r.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; gamtos apsauga; komunalinės paslaugos.
KRUOPŠTUMAS IR ATSAKINGUMAS Mūsų įmonės svarbiausia vertybė – profesionalumas. Kiekvienoje srityje mes dirbame atsakingai bei profesionaliai tam, kad rezultatai būtų nepriekaištingi. UAB „Rokvesta“ tvarko maisto atliekas surinktas iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.), parduotuvių, logistikos...

Libano prezidentas: sprogimo Beirute žala viršija 15 mlrd. USD
Libano prezidentas: sprogimo Beirute žala viršija 15 mlrd. USD 08-13 08:49
Beiruto uoste rugpjūčio 4-ąją driokstelėjusio milžiniško sprogimo padaryta žala vertinama daugiau kaip 15 mlrd. USD (12,7 mlrd. Eur), trečiadienį pranešė Libano prezidentas Michelis Aounas.
M. Pompeo: JAV svarstys galimybę paskelbti sankcijų Baltarusijai
M. Pompeo: JAV svarstys galimybę paskelbti sankcijų Baltarusijai 08-13 08:29
JAV valstybės sekretorius Mike‘as Pompeo ketvirtadienį pareiškė, kad Vašingtonas neatmeta galimybės paskelbti sankcijų Baltarusijai, nors galutinis sprendimas dar nepriimtas.
JAV kol kas netaikys naujų muitų europietiškoms prekėms
JAV kol kas netaikys naujų muitų europietiškoms prekėms 08-13 08:13
JAV paskelbė, kad kol kas nedidins muitų 7,5 mlrd. USD vertės Europos ir Jungtinės Karalystės prekėms, kuo grasino kaip bausme už subsidijas lėktuvų gamintojai "Airbus".

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?