Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SĮ Vilniaus atliekų sistemos administratorius

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus atliekų sistemos administratorius

Atsiliepimai apie SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius"

Parašyk savo nuomonę apie SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius"

2019-06-27 d
„Dėl tekstilės atliekų konteinerio“ esančio: adresu P.Žadeikos g. 1; 3; 5, Vilnius
Kreipėmės į Miesto ūkio ir transporto departamento Atliekų tvarkymo programos įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistą Arvydą Rėzą, tel. 211 2369, arba el. paštu arvydas.reza@vilnius.lt.
(galu gale tekstilės atliekas iš konteinerio išsivežė. 2019-05-29 d., 2019-06-12 d.) ir vėl tas pat...
Rūbai- tekstilės atliekos mėtosi aplinkui. Iš viso rajono žmones neša ir meta senus daiktus prie „Tekstilės atliekų konteinerio " Labai prašome šį „Tekstilės atliekų konteinerį“ (stovinti neleistinoje vietoje, vidurį kiemo, automobilių stovėjimo aikštelėje) nukelti nuo automobilių stovėjimo aikštelės ir perkelti į kitą viešą vietą, (žmonės negali patogiai prieiti prie konteinerio, todėl meta daiktus šalia konteinerio) Prašome ŠĮ "TEKSTILĖS ATLIEKŲ SURINKIMO KONTEINERĮ“ IŠSIVEŽTI IŠ MŪSŲ KIEMO.
Dėl šio „Tekstilės atliekų konteinerio " esančio: adresu P.Žadeikos g. 1; 3; 5, Vilnius, kreipėmės į įmones „Tvarkau Vilnių“, UAB "Ecoservice", kreipėmės į SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius" ("VASA") klientų aptarnavimo skyrių, UAB " Mano Aplinka", mus informavo, kad šis konteineris priklauso įmonei "Devėdra“.
SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius" ("VASA") paruošė naują komunalinių atliekų aikštelę (senus -„spalvotus“ komunalinių atliekų konteinerius išsivežė, o šį „Tekstilės atliekų konteinerį ", pamiršo išsivežti). Naujoje komunalinių atliekų aikštelėje stovi 4 konteineriai, vienas iš jų yra laisvas. Prašome Jūsų įmonės pagalbos, tarpininkavimo, kad SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius" ("VASA") leistu įmonei "Devėdra“, naudotis laisvu konteineriu.

Ana Kuznecovienė
Laba diena, noriu pareikšti skundą apie, , VASA, , atliekų tvarkymą, gyvename Naujasodžio 12-2, neišveža konteinerių jau 2 kartą, konteineris nestumdomas stovi išvarytas pastoviai, [paskambinus dar meluoja, kad neišstumtas konteineris], taip dabar karšta, lipa per konteinerį kirmelės, pyktinasi kaimynai, vakšto maži vaikai šalia, Labai norėčiau, kad sutvarkytų kažkas šitą betvarkę, ir dirbtų darbą kaip priklauso.
Uždėjo cr.lt įrašą dėl skolos, prisiskambinti negalima, paštu neatsako. Skola sumokėta. Gal kas žinot kur kreiptis? Gal turite patirties su šia įmone?
Laba diena, atsiųstame mokėjimo pranešime neteisingai nurodytas buto plotas, prisiskambinti neįmanoma, į elektroninį laišką atsakė automatas, kitaip tariant - niekas neatsakė. Ką daryti, kaip mokėti?
Paslaugų kokybė neatlaiko jokios kritikos, Senai neteko susidurti, su tokia ne kompetencija, neoperatyvumu ir nenoru dirbti.
Užsakyto konteinerio laukiame 3 mėn. Konteinerio vis dar nera. Po trijų mėnesių atsakyta kad galime savo šiukšles det į kitos įmones konteineri. (kokia įmonė leis ta daryti) Jų atsakymas skaitykit žemiau, jie net nežino kad nurodytu adresu bendro naudojimo konteineriu nera. Baisu, sumoki pinigus už orą...

Nurodytu adresu stovi 13 bendro naudojimo konteineriai. Galite naudotis jais.
Vietinė rinkliava nėra paslauga. Surinktos lėšos į Savivaldybės biudžetą bus naudojamos visam komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros išlaikymui.
Rinkliavos dydis nėra susietas nei su nekilnojamo turto objekte gyvenančių ir/ar deklaruotų asmenų kiekiu, nei su atliekų išvežimo dažnumu ar konteinerio įsigijimo data.
Vietoj išvežimo 2 kartus per mėnesį išvežė 2 kartus per 2 mėnesius. Įdomu, ar mums grąžins pinigėlius. Dvarčionys
Eilinis Vilniaus fiasko su visom savo pertvarkom. Net konteineriu nesugeba pristatyti o saskaita israse uz siuksliu isvezima.
Nesuprantu kaip taip galima dirbti...
Savivaldybe akis uzmerkus. Meras vis dar atostogose:)
Tvarka keitėsi gegužės mėnesį. Šiukšlės nuo to karto išvežtos vieną kartą! Į laiškus nereaguoja, į skambučius neatsiliepia. Klientų aptarnavimo skyriuje klapsi akim ir tiek.
dar neteko susidurti su tokia imone ir savo darbo nedirbanciais darbuotojais. Skambinau, prisiskambinti neimanoma. Rasau, kad israsytu atskiras saskaitas objektu ir niekaip neisraso. Kur kreiptis, kad israsytu atskiras saskaitas?
Neatsakingai dirba. 2 dienas iš eilės skambinu ilgiau nei po valandą. Niekas neatsiliepia, parašytas @ taip pat niekas neatsako. Vėliau neieškokite, kodėl sąskaita neapmokėta.
Norėčiau pastebėti, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikoma įmonė turėtų gerbti labiau savo klientus ir labai labai stipriai pagerinti klientų aptarnavimą. Daugiau nei 20 min. laukiau, kol atsilieps kas nors nurodytu telefonu, tačiau nepavyko. Pažiūrėjus kitų klientų atsiliepimus jūsų svetainėje supratau, kad tai yra norma, pas jus tiesiog niekas neatsiliepinėja į klientų skambučius, nors matosi, kad papildomai įdarbinta 45 žmonės.
Gavau pranešimą, kad turiu mokėti už butą, kurį pardaviau dar pernai, skambinu darbo laiku- niekas nekelia, į paklausimus el.paštu - neatsako, esu po operacijos, negaliu vaikščioti. Labai neatsakingai dirba. Bent jau patikrintų registro duomenis, prieš siųsdami tokius pranešimus.
Aušrelė Čepulienė
2018-06-14 22:02:24 IP 84.240.33.124

nor42iau paklausti, kod4l Vydūno g. 12 namui grafike nurodytas vienas išvežimas per savaitę, ar mūsų namas yra išskirtinis nuo kitų penkiaaukščių, kurie išvežami 2 kartus, manu mokėsime kaip ir visi.
Dar gal ir nebūtu nieko baisaus, bet ir tąvieną kartą nesistengiama išvežti, šiandien bendravau su vežėjo darbuotojais, kodėl neveža mūsų namo šiukšlių, atsakymas trukdo mašina pastatyta ant šaligatvio ir liepė išsikirsti medžius- krūmus, kurie maišo Jiems pravažiuoti, savyvaldybė liepė nesivarginti, tik fotografuoti, kad negali išvežti, dirba dviese ir nesiruošia tampyti konteinerių.23metus gyvename ir nebuvo problema, o dabar pasidarė problema.Prašome Jūsų išsiaiškinti susidariusią padėtį ir nepalikti mūsų namą dar antrą savaitę su užkrautais konteineriais.Ačiū visiems kaimynams, kad mes rušiuojame jau 15 metų, jeigu ne tai, jau konteinerinė būtu atidarytos durys ir kalnas šiukšlių.

kada Ekonovus pradės vežti šiūkšles Pilikoni7 g? Turėjo išvežti 2018.05.06, bet iki šiol tai nebuvo padaryta, skambinu kiekvieną dieną ir gaunu atsakymą, kad tai bus padaryta rytoj. Konteineris irgi nepažymetas. Kokia numatyta atsakomybė už įsipareigojimų nevykdymą ir kas už tai atsakingas? Reikalauju atsakyti kuo greičiau.

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
R&R IDEAS
Putplasčio surinkimas ir perdirbimas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; plastikas, guma, jų gaminiai.
PUTŲ POLISTIROLIO (PUTPLASČIO) ATLIEKOS JAU NE PROBLEMA!!! Priimame: Putų polistirolo, putplasčio atliekų surinkimas, priėmimas (turi buti švarus, atrūšiuotas be statybinių priedų, buitinių atliekų) Putų polistirolo taros, pakuočių surinkimas, priėmimas Žuvies dėžių iš putplasčio surinkimas, priėmimas Svarbu:...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Autoplasta
Adresas: Alekniškio vs. 9, LT-19102 Širvintų r.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Autoplasta“ nuo 2009 metų sėkmingai veikianti ir nuolat auganti lietuviško kapitalo įmonė. Įmonės veiklą sudaro trys pagrindinės sritys: – Plastiko ir gumos gaminių liejimas – Prekyba plastiko ir gumos žaliavomis – Liejimo formų gamyba, metalo apdirbimas Įmonė įsikūrusi: – Plastiko ir gumos gaminių gamybos...
Dzūkijos tvenkiniai
Adresas: Pramonės g. 6, LT-66141 Druskininkai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; krautuvai, keltuvai, liftai; naudingosios iškasenos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ pietų Lietuvoje veikianti įmonė užsiimanti landšafto ir aplinkos formavimo bei tvarkymo darbais, tam skirtos technikos nuoma ir reikalingų medžiagų prekyba. Mūsų specialistai ne tik suteiks Jums konsultacijas, bet ir pagal Jūsų pageidavimus sutvarkys Jūsų sodybos, namo ar įmonės aplinką...

Teismas sustabdė atliekų surinkimo Kauno rajone konkursą, kurį laimėjo "Ekonovus" 07-19 09:26
Iš atliekų tvarkymo konkurso geriausią kainą pasiūliusį dalyvį išmetusią ir maždaug 330.000 Eur brangesnį pasiūlymą patvirtinusią Kauno rajono savivaldybę sustabdė Kauno apygardos teismas – daug...
Naujasis kariuomenės vadas – prieš privalomą moterų šaukimą
Naujasis kariuomenės vadas – prieš privalomą moterų šaukimą 07-19 08:32
Būsimasis kariuomenės vadas generolas majoras Valdemaras Rupšys sako, kad yra prieš privalomą moterų įtraukimą į šauktinių sąrašus.
Automobilių dalių gamintojams užsakymų mažės, marža trauksis
Automobilių dalių gamintojams užsakymų mažės, marža trauksis 07-19 08:13
Vokietijos automobilių pramonėje po beveik dešimtmetį trukusio bumo prasidėjo nuosmukis, o komplektuojančių detalių gamintojai skundžiasi užsakymų stygiumi. Prognozės nepalankios visam sektoriui:...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

IBM 149,63 +4,59%
Kraft Heinz Co 31,05 +2,00%