Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus alus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus alus

Atsiliepimai apie Vilniaus alus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus alus, UAB

Siandien nusprendziau pasimegauti skaniuoju Vilniaus nefiltruotu pilstomu alumi. Deja Vilniaus alus Pilaites pardavejai sugadino nuotaika. Paprasiau, kad ipyltu pora litru, bet labai jaunas vyrukas, dirbantis prie kasos liepe pasiimti nuo prekystalio, kur stovejo neaisku kada pripilstyti susile bambaliai. Kai pasakiau, kad noriu dabar pripylto salto alaus, jau patyrusi pardaveja puole aiskinti, kad kazkas su aparatu. Buvo akivaizdu, kad meluoja. Paklausus, kodel Vilniaus Alus parduotuveje firminis ir labiausiai perkamas produktas nesaldomas saldytuve, kur vietas uzsieme kiti alus ir sultys, viska zinanti pardaveja atsake, kad vyriausybes sprendimu Vilniaus nefiltruotas alus negali buti vesinamas... ir aplamai, jei man kas nors nepatinka, tai galiu varyti is cia... As nusipirkau savo megiama alu ir saldau savo saldytuve, bet tokie pardavejai vienareiksmiskai gadina firmos ivaizdi ir atbaido pirkejus... Izulus ir nekompitetingi zmones negali dirbti aptarnavimo sferoje... Gaila, kad del ju teks pasirinkti kitus gamintojus...
Sveiki, šiandien apsilankiau vilniaus alus Ukmerges g. 308. Buvau labai nustebus pamačius neblaiva pardaveji. Labai neaiškei kalbejo. Būkite labai atidus, kad duotu graža teisingai. Ačiū devui man dave viska tyksliai. Būkite atsargiau.
Buvau prieš pora savaičių Verkių g. esančiame padalinyje.
Viskas būtų lyg ir gerai. Pardavėjas tikrai buvo tikras profas.
Kad depozitą 10ct. priskaičiuoja viskas OK.
BET.
Nepatiko, kad atskirai dar plius papildomai prie litro alaus priskaičiuoja butelio kainą 12ct., ir dar net už kamštelį 1ct. reikia susimokėt. Jau geriau į savikainą įtrauktų - ne taip bent jau apmaudu būtų. Koks čia jų sušiktas "ekonomistas" sugalvojo tokį briedą? ŽEMAS lygis.
Daugiau tikrai niekada nebepirksiu iš čia jokio pilstomo alaus
2019 08 12 Laima
Esu šios situacijos stebėtoja ir pirkėja Canis Lupus ir Kvietinio alaus.
Man labai gaila, kad gerbiama Justina, savo komentare neparašo to, kad ji su savo draugu siūlė Madoje esančioje Vilniaus alaus pardavėjai aplamai užsičiaupti...? Sakė, kad tą vargšą žmogų skus visoms įmanomomis instancijoms ir dar prašys, kad draugai ant tos pardavėjos parašytų keletas skundų. Nes atseit Justina su draugu ilgą laiką dirba prekybos sferoje ir žino kaip turi su jais bendrauti pardavėjai, tą pardavėją fotkino telefonu ir toliau provokavo konfliktą.
Justinai, sugadino nuotaika, o tai pardavėjai Justina įsivaizduoja tikriausiai, kad pakėlė nuotaiką - na kiek žmonių tiek ir nuomonių.
Aš šioje situacijoje siūliau tiesiog atsigerti alaus ir viską užmiršti...
2019 08 12 (19:40) atvykome i PC Mada esancia Vilniaus alus parduotuve. Norejome dvieju rusiu alaus, vienos rusies alus buvo ipiltas i buteli ir stovejo saldytuve, pasakeme pardavejai, kad norime svieziai ipilto alaus, pardaveja buvo labai nepatenkinta. Ipilusi pirmosios rusies alaus pasake antros rusies pasiimti is saldytuvo su klasimu - TAI TAS NETINKA? Pasakeme, kad ne. Ir vel isgirdome nepasitenkinima. Skaiciuojant prekes pardaveja pradejo labai nemandagiai kalbeti, kad ateiname paskutine minute, jinai paskui per mus nieko nespeja. Ko pasekoje pradejo jos klausti ar apskritai taip grazu kalbeti su klientais? Pardaveja atsake kad jinai dirba antra savaite ir jai sunku, paklausus kodel tuomet gadina klientams nuotaika gavome atsakyma: Ka man dabar jums padaryti? Gal 100 euru duoti?
Galiausiai mums iseinant jinai su sarkazmu pasake: ga jums dar viena buteli ipilti kaip kompensacija?
Pardaveja kele balsa ir supratome, kad daugiau tikrai niekada neateisime i sita parduotuve. Siais laikais tikrai jau esame pasieke gan auksta aptarnavimo lygi kur su klientais elgtis mandagiai ir graziai privaloma.
sveiki. A.kodel Pilaites pupoje pastoviai uzdaryta porai valandu prekiu priemimui, nors darbo laikas uzrasytas be jokiu pertrauku?trys kartus is eiles pakliudavau prie uzdarytu grotu su pakabintu laikrodziu poros valandu pertraukai, nejaugi jau tiek dau prekiu priveza?pardavejoms truksta aptarnavimo kulturos, baisu ko nors paklausti.eini zmogelis is kito pilaites galo 10 minuciu specialiai VILNIAUS ALAUS ir atsitrenki i grotas su laikrodziu, nuo 15val. iki 16, 30val. prekiu priemimas!!??cia normalu?
Mano nuomone, jie elgesi labai nesaziningai ir nesuprantu kodel del to nesidomi atitinkamos tarnybos. Sie pardavejai isigudrino uz butelio uzstata imti 0, 22 cnt, nesuprantu, kaip tai galima teisiskai iforminti. As tikrai pas tokius nesaziningus pirkejus, daugiau nesiruosiu pirkti. Ir kur tik ziuri atitinkamos institucijos?
Skanus alus buvo, pirkau alytuje pulko g.kovo 17d, galvojau atsigersiu. Tokio skonio niekada neragavau, spalva ne alaus o... nuvykus pas pardaveja man tik pasake koki atveza toki pilstau, normalus sako alus, na kagi as nezinau ka ragaudavau, as nusivyliau. Siaip pardavejas zinojo ka parduoda bet pasake tik kad as skonio nejauciau. Nusivyliau, o toks skanus nefiltruotas buvo. Nesu zinovas ar specas alaus, bet tinkamas buvo tik kanalizacijai.
Tikrai puikios kokybės alus koki 2 metai jokio kito neperku tik Pulko g. krautuvėlėje. Dabar kaip pabrango miltukiniu alū gamintoju produkcija tai pagal kaina pats geriausias alus, o pagal kokybe tai visiem kalnapiliam, svyturiam ir utenom tai toli šviecia. Ypac paskutiniu metu tai ju produkcija labiau i marmalą panaši.
Tikrasis gurmanas
2017-05-20 17:15:47 IP 2i580p29
Tiesiog pasakiski produktai ! Alus superinis, lemonadai pasakiskai gardus ar labiausiai atgaivinantys is visu (ypac "Vilnele" su kriausiu sultimis). Kad ir kiek ten pinigu isleisciau visada atsiperka. 10/10 Vilnius turi kuo didziuotis.
Engelmanams, svyturiams, utenoms tik pasvajoti apie toki lygi.
Pastovus pirkejas, trys kartus si menesi pakliuvo praruges alus, , backoriu"5.2 laipsnio, Paneriu krautuvei.Prasiciau atkreipti demesi!!!!2016.08.17.
Uzvakar uzsukau i Nordika. Buvau nustojes lankytis, nes aptarnavimas buvo klaikus. Po ilgo laiko pagaliau pamaciau normalu aptarnavima, net negaila buvo eileje palaukt, buvo tiesiog malonu stebet konsultantes darba. Vakar specialiai net pakeiciau marsruta, kad vel uzsukt ir apsipirkt. O siandien vel nusivyliau. Skirtumas, kaip zeme ir dangus. Kokiu grafiku dirba ta jusu malonioji? Pirksiu tik pas ja!
Jeruzales g.4 pastovei nėra alaus su prieskoniais siulo IPA bet IPA ir kainuoja brangiau.Uz butelius ima 0.11 ct ir dar uz depozita? O lipdukus su kodais klijoja tik del vaizdo taromatas ju nepriima bandem jau ne karta !!! Gal jau gana apgaudinet klientus???

Labai nusiviliau Vilnius alumi, uz butelius IMA pinigus nors yra depozitas, kur matyta kad plasmases butelis kainuotu 0.22ct??? Ir niekas negali paaiskinti kodel taip yra.
Yra vienas darbuotojas PC Nordic toks "sveplius" tik paimi buteli dedi I vezimeli jis jau puola ji imusti, toks jausmas, kad ji pavoksiu. As renkuosi ka pirkt o jis is ranku stveria! Bet pastebiu ji ir kituose parduotuvese, kaip tik ji pamatau taip ir nesinori eit apsipirkt!

Mielas direktoriau gal susirupink savo darbuotojais!
Sveiki, Manau kad galima patobulinti aptarnavimą Vilniuje Vikingu g. 3 NORDICA. Aš manau kad butu gerai kai pardavėjas rūpintųsi ne tik tuo pirkėju su kurio dirba bet ir tais kurie laukia eilėje. Šiandien apie 40 min reikėjo laukti kol bus parduota alaus bačka su pilstymo aparatu ir kai žmonės atsiskaitė buvo pasiūlyta dar palaukti kol viską nuveš iki masinos. Teigiamu įspūdžiu nuo tokio aptarnavimo nėra. Labai gaila sugaišto laiko.
Sveiki, Labai likau NEPATENKINTAS jau eilini karta aptarnavimu Vilniuje Vikingu g. 3 NORDICA. Vienas kai dirba tai tyli uzsiemes alia labai, reikia parodit pirstu ka padaryt kitas greitesnis bet del aptarnavimo seniai atleisciau.Duodi pinigu kad turetu grazai ir duotu ligia graza, tai jis man dar su keiksmazodziais atsako tipo as cia prapisu poto. (ZODZIAI JUSU PARDAVEJO) SUSIMASTYKIT GAL LAIKAS PAKEISTI DARBUOTOJUS

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Viking Malt
Salyklinių miežių supirkimas, salyklo gamyba, pardavimas

Adresas: Pramonės g. 2, LT-35289 Panevėžys.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; gamyba; gėrimai (alkoholiniai); žemės ūkis, paslaugos.
Bendrovė „Viking Malt“ yra didžiausia salyklo gamintoja visame Baltijos ir Šiaurės Europos regione. Mes parduodame savo produktus visame pasaulyje gėrimų ir alaus pramonei. Mūsų gamyklos yra Suomijoje (Lahti), Švedijoje (Halmstad) ir Lietuvoje (Panevėžys). Pagaminame 600 000 tonų salyklo per metus. „Viking Malt“...
Baltic Pack [Vins de France.lt]
Vynas iš Prancūzijos

Adresas: Ateities pl. 40, LT-52112 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai).
Vins de France.lt – tai UAB „Baltic Pack“padalinys, kurio pagrindinė veikla didmeninė bei mažmeninė prekyba alkoholiniais gėrimais: vynu ir stipriasiais gėrimais iš Prancūzijos. Vynas, ir ypač Prancūzijos vynas, – mūsų aistra, atsiradusi ir papildžiusi įmonės veiklą kartu su komanda, partneriais ir klientais...

"Ignitis grupė" keičia nuomonę: išsaugos privilegiją "tylintiems" investuotojams 08-06 09:48
Lietuvos energetikos milžinė "Ignitis grupė", dar antradienį grasinusi naikinti dalyvavimo jos rengiamame viešame akcijų siūlyme (angl. initial public offering, IPO) privilegiją visiems...
Notarai: Registrų centre dar stringa NT sandorių sistema
Notarai: Registrų centre dar stringa NT sandorių sistema 08-06 09:36
Registrų centre dar stringa Nekilnojamojo turto sandorių viešoji elektroninė paslauga, teigia notarai.
Prezidento patarėjas: Astravo AE realiai pradės veikti ne anksčiau kaip metų pabaigoje 08-06 09:35
Baltarusija penktadienį gali oficialiai atidaryti Astravo atominę elektrinę (AE), tačiau tai bus tik simbolinis veiksmas, o realiai jėgainė galėtų pradėti veikti ne anksčiau negu šių metų...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%