Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus alus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus alus

Atsiliepimai apie Vilniaus alus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus alus, UAB

Perkant 20 l pilstomo alaus jus gaunat tik 19l
Patikrinta.
Kiekvienam litre truksta nuo 40iki 55ml alaus
Laba diena, šiandien lankiausi jūsu parduotuvėje, Klaipeda, Rimi prekybos centre, šokiravo pardavejos aptarnavimas, mandagumo 0, pikta, nežinau kaip gali dirbti tokia pardaveja, jei atsiviepusi dirba. Neveltui blondine.Buvau šoke po tokio aptarnavimo.
Keistoka kainos sudarymo tvarka pas Vilniaus alų : alus + depozitas+ butelis + kamštelis. Taip išeitų kad už tarą moku du kartus ?
Rapolas 2021-10-08 12:29:32
Alus gal ir neblogas, bet darbuotojams mokėti nenori, tai ten normalus žmogus neina dirbti, o kokie dirba, matome iš komentarų, gali būti apšauktas, pasiųstas, atrodo jau šiais laikais taip jau nebūna, bet Vilniaus alus tokių randa, valdžia ignoruoja tokius darbuotojų poelgius, nes neturi kuo pakeisti, įvaizdis visai ne koks, geriau jau aplenkti tuos kromelius jei nenori susigadinti nuotaikos.
Galite pakomentuoti kokioje parduotuveje tai vyko?
Ukmergės g 308. Vel girtas pardavėjas 19.50, jau antra karta pasitaiko jis man... Nežinau kur valdžia žiūri..
Eglė 2021-08-18 12:30:37
Su Vilniaus alaus pardavejais tikrai yra problema. Lankiausi Norfos bazeje arba Rygos g. Rygos g. 2 kartus užėjau, du kartus parduotuvė uždaryta, pardavėja lauke rūko. Vyras vis sakydavo, kad kiek užeina, tiek pataiko ant uždarytos, bet kyla klausimas koks normalus darbo grafikas? Užsuki dieną iki pietų-rūko, užsuki apie 17 val-rūko arba prekių priėmimas iki 20 val, bet vis tiek lauke rūko... Gal patikrinkite kiek val per dieną pardavėjai rūko ir nenustebkite, kad rūko daugiau nei dirba... Norfos bazėje jau net nebeeinu, nes ten pastoviai laikrodukas kabo... Ar aš pataikau visad taip, ar ten irgi pastoviai rūko??? Tvarkykites su darbo grafiku! Kam imituot darba jei realiai nedirbate?
Tai jus rezervuokit laika is anksto, ir pardaveja jusu lauks kaip prezidento. Yra kontaktinis numeris. Skambinam ir niekad nekilo problemu. Ir pardavejai zmones, ne robotai. Nematau problemu.
Jūsų prekybos vietoje, esančioje Rimi parduotuvėje, Ukmergės g., dirba chamiškai besielgiantis darbuotojas. Buvo pakabintas "laikrodis", kad pertrauka iki 13:10. Pralaukus iki nustatyto laiko, darbuotojas dar prasitesė pertrauką parūkymui.Į pastabą, nutaisė kiaulės akis ir nuleido žaliuzę.
Centras 'RIMI", Rygos g. 8, Vilnius. Nupirkau vieną litrą "Vilniaus" nefiltruoto alaus, vieną litrą "Vilniaus" tamsaus,
Penktadienis 2021- 16-07, nefiltruotas patiko, kaip visada, o " Tamsusis", kurį taip pat mėgdavau buvo stipraus acto skonio ir kvapo. Nunešiau atgal pusiau nugertą, kadangi ir svečias patvirtino- rugštus. Atstovėjau eileje 15 min. Pardavėja garsiai pareiškė nepasitenkinimą, nors apie kilusią problemą kalbėjau tyliai ir tik su ja, Liepė man man palaukti " Matote kiek žmonių ? Kaip jus jį laikėte? (Vieną valandą po pirkimo, dar viesus buvo) Po to aš su jumis pakalbėsiu.' Šiaip tikėjausi be juokiu klausimų pakeisti nekokybišką produktą į normalų, numojau ranka, tektu laukti apie 50 min. iki uzdarymo.
Nepamirstamai izulus pardavejos elgesys arba pasikeite pirkeju aptarnavimo standartai?

Pries keturias dienas vykome i sodyba savaitgaliui, todel uzsukome i pupos prekybos centra Vilniuje, nusipirkti sviezio ir skanaus vilniaus alaus, nei daug nei mazai 12 litriniu vienetu. Tai buvo 2020 10 09 penktadienis apie 11val 15 min. Prieje prie alaus parduotuves radome nuleistas groteles, kas is karto papiktino (nes tai jau buvo antra karta is eiles, pirmu kartu taip ir nenusipirkome) todel as garsiai istransliavau draugui nepasitenkinima, kad vel alaus negausime ir cia prasidejo...Pasirodo pardaveja tuo metu privaziavo is uz kampo pilnu vezimeliu prikrautu alaus, isgirdo replika ir pradejo..aukleti, kad taip buvo ir bus ir ne kitaip. (beje ant groteliu nebuvo jokios iskabos, info, kuriam laikui uzdaryta).As net pradejau teisintis, jog ta replika nebuvo jai skirta asmeniskai, taciau ji bambejo toliau..Na gerai, atidare parduotuve ir nepatenkintai paklause kokio alaus noretume. Kadangi mes buvome pirma karta sitoje parduotuveje, tai pradejome svarstyti, o ji eme raginti greiciau! Pakankamai greitai apsisprendeme, ir tuomet ji pasiule paimti issirenkta alu is prekystalio, taciau mes primygtinai papraseme ipilti sviezio is kraneliu...Ir vel uzsitraukeme pardavejos nemalone..Ji piktai pyle ir bambejo, , Tuo metu susidare dvieju zmoniu eile uz musu ir ji liepe pasitraukti i sona, nes mes uzlaikome eile ir kiti zmones per mus negali nusipirkti alaus..Mes pasitraukeme, moteris uz musu nusipirko 2 buteliukus 0.33l alaus..Tuomet pardaveja dar labiau isijaute ir pareiske, kad manes daugiau niekomet neaptarnausianti!! Tai buvo virsune, vysnia ant torto! Kai as replikavau, kad gal ji esanti parduotuves savininke, jog gali spresti ka aptarnauti, o ko ne, ji atsake TAIP, -savininke!! Tuomet as pasakiau, kad parasysiu skunda, o ji man sarkastiskai..rasyk kiek nori!!!
Nusprendziau informuoti Jusu vadovybe apie toki izulu pardavejos elgesi, jeigu jums bent kiek rupi pardaveju aptarnavimo kultura ir kiek nors svarbus pirkejas, butu svarbu gauti komentara is jusu imones parduotuviu pardavimo skyriaus vadovo.
Siandien nusprendziau pasimegauti skaniuoju Vilniaus nefiltruotu pilstomu alumi. Deja Vilniaus alus Pilaites pardavejai sugadino nuotaika. Paprasiau, kad ipyltu pora litru, bet labai jaunas vyrukas, dirbantis prie kasos liepe pasiimti nuo prekystalio, kur stovejo neaisku kada pripilstyti susile bambaliai. Kai pasakiau, kad noriu dabar pripylto salto alaus, jau patyrusi pardaveja puole aiskinti, kad kazkas su aparatu. Buvo akivaizdu, kad meluoja. Paklausus, kodel Vilniaus Alus parduotuveje firminis ir labiausiai perkamas produktas nesaldomas saldytuve, kur vietas uzsieme kiti alus ir sultys, viska zinanti pardaveja atsake, kad vyriausybes sprendimu Vilniaus nefiltruotas alus negali buti vesinamas... ir aplamai, jei man kas nors nepatinka, tai galiu varyti is cia... As nusipirkau savo megiama alu ir saldau savo saldytuve, bet tokie pardavejai vienareiksmiskai gadina firmos ivaizdi ir atbaido pirkejus... Izulus ir nekompitetingi zmones negali dirbti aptarnavimo sferoje... Gaila, kad del ju teks pasirinkti kitus gamintojus...
Sveiki, šiandien apsilankiau vilniaus alus Ukmerges g. 308. Buvau labai nustebus pamačius neblaiva pardaveji. Labai neaiškei kalbejo. Būkite labai atidus, kad duotu graža teisingai. Ačiū devui man dave viska tyksliai. Būkite atsargiau.
Buvau prieš pora savaičių Verkių g. esančiame padalinyje.
Viskas būtų lyg ir gerai. Pardavėjas tikrai buvo tikras profas.
Kad depozitą 10ct. priskaičiuoja viskas OK.
BET.
Nepatiko, kad atskirai dar plius papildomai prie litro alaus priskaičiuoja butelio kainą 12ct., ir dar net už kamštelį 1ct. reikia susimokėt. Jau geriau į savikainą įtrauktų - ne taip bent jau apmaudu būtų. Koks čia jų sušiktas "ekonomistas" sugalvojo tokį briedą? ŽEMAS lygis.
Daugiau tikrai niekada nebepirksiu iš čia jokio pilstomo alaus
2019 08 12 Laima
Esu šios situacijos stebėtoja ir pirkėja Canis Lupus ir Kvietinio alaus.
Man labai gaila, kad gerbiama Justina, savo komentare neparašo to, kad ji su savo draugu siūlė Madoje esančioje Vilniaus alaus pardavėjai aplamai užsičiaupti...? Sakė, kad tą vargšą žmogų skus visoms įmanomomis instancijoms ir dar prašys, kad draugai ant tos pardavėjos parašytų keletas skundų. Nes atseit Justina su draugu ilgą laiką dirba prekybos sferoje ir žino kaip turi su jais bendrauti pardavėjai, tą pardavėją fotkino telefonu ir toliau provokavo konfliktą.
Justinai, sugadino nuotaika, o tai pardavėjai Justina įsivaizduoja tikriausiai, kad pakėlė nuotaiką - na kiek žmonių tiek ir nuomonių.
Aš šioje situacijoje siūliau tiesiog atsigerti alaus ir viską užmiršti...
2019 08 12 (19:40) atvykome i PC Mada esancia Vilniaus alus parduotuve. Norejome dvieju rusiu alaus, vienos rusies alus buvo ipiltas i buteli ir stovejo saldytuve, pasakeme pardavejai, kad norime svieziai ipilto alaus, pardaveja buvo labai nepatenkinta. Ipilusi pirmosios rusies alaus pasake antros rusies pasiimti is saldytuvo su klasimu - TAI TAS NETINKA? Pasakeme, kad ne. Ir vel isgirdome nepasitenkinima. Skaiciuojant prekes pardaveja pradejo labai nemandagiai kalbeti, kad ateiname paskutine minute, jinai paskui per mus nieko nespeja. Ko pasekoje pradejo jos klausti ar apskritai taip grazu kalbeti su klientais? Pardaveja atsake kad jinai dirba antra savaite ir jai sunku, paklausus kodel tuomet gadina klientams nuotaika gavome atsakyma: Ka man dabar jums padaryti? Gal 100 euru duoti?
Galiausiai mums iseinant jinai su sarkazmu pasake: ga jums dar viena buteli ipilti kaip kompensacija?
Pardaveja kele balsa ir supratome, kad daugiau tikrai niekada neateisime i sita parduotuve. Siais laikais tikrai jau esame pasieke gan auksta aptarnavimo lygi kur su klientais elgtis mandagiai ir graziai privaloma.
sveiki. A.kodel Pilaites pupoje pastoviai uzdaryta porai valandu prekiu priemimui, nors darbo laikas uzrasytas be jokiu pertrauku?trys kartus is eiles pakliudavau prie uzdarytu grotu su pakabintu laikrodziu poros valandu pertraukai, nejaugi jau tiek dau prekiu priveza?pardavejoms truksta aptarnavimo kulturos, baisu ko nors paklausti.eini zmogelis is kito pilaites galo 10 minuciu specialiai VILNIAUS ALAUS ir atsitrenki i grotas su laikrodziu, nuo 15val. iki 16, 30val. prekiu priemimas!!??cia normalu?
Mano nuomone, jie elgesi labai nesaziningai ir nesuprantu kodel del to nesidomi atitinkamos tarnybos. Sie pardavejai isigudrino uz butelio uzstata imti 0, 22 cnt, nesuprantu, kaip tai galima teisiskai iforminti. As tikrai pas tokius nesaziningus pirkejus, daugiau nesiruosiu pirkti. Ir kur tik ziuri atitinkamos institucijos?
Skanus alus buvo, pirkau alytuje pulko g.kovo 17d, galvojau atsigersiu. Tokio skonio niekada neragavau, spalva ne alaus o... nuvykus pas pardaveja man tik pasake koki atveza toki pilstau, normalus sako alus, na kagi as nezinau ka ragaudavau, as nusivyliau. Siaip pardavejas zinojo ka parduoda bet pasake tik kad as skonio nejauciau. Nusivyliau, o toks skanus nefiltruotas buvo. Nesu zinovas ar specas alaus, bet tinkamas buvo tik kanalizacijai.
Tikrai puikios kokybės alus koki 2 metai jokio kito neperku tik Pulko g. krautuvėlėje. Dabar kaip pabrango miltukiniu alū gamintoju produkcija tai pagal kaina pats geriausias alus, o pagal kokybe tai visiem kalnapiliam, svyturiam ir utenom tai toli šviecia. Ypac paskutiniu metu tai ju produkcija labiau i marmalą panaši.
Tikrasis gurmanas
2017-05-20 17:15:47 IP 2i580p29
Tiesiog pasakiski produktai ! Alus superinis, lemonadai pasakiskai gardus ar labiausiai atgaivinantys is visu (ypac "Vilnele" su kriausiu sultimis). Kad ir kiek ten pinigu isleisciau visada atsiperka. 10/10 Vilnius turi kuo didziuotis.
Engelmanams, svyturiams, utenoms tik pasvajoti apie toki lygi.
Pastovus pirkejas, trys kartus si menesi pakliuvo praruges alus, , backoriu"5.2 laipsnio, Paneriu krautuvei.Prasiciau atkreipti demesi!!!!2016.08.17.
Uzvakar uzsukau i Nordika. Buvau nustojes lankytis, nes aptarnavimas buvo klaikus. Po ilgo laiko pagaliau pamaciau normalu aptarnavima, net negaila buvo eileje palaukt, buvo tiesiog malonu stebet konsultantes darba. Vakar specialiai net pakeiciau marsruta, kad vel uzsukt ir apsipirkt. O siandien vel nusivyliau. Skirtumas, kaip zeme ir dangus. Kokiu grafiku dirba ta jusu malonioji? Pirksiu tik pas ja!
Jeruzales g.4 pastovei nėra alaus su prieskoniais siulo IPA bet IPA ir kainuoja brangiau.Uz butelius ima 0.11 ct ir dar uz depozita? O lipdukus su kodais klijoja tik del vaizdo taromatas ju nepriima bandem jau ne karta !!! Gal jau gana apgaudinet klientus???

Labai nusiviliau Vilnius alumi, uz butelius IMA pinigus nors yra depozitas, kur matyta kad plasmases butelis kainuotu 0.22ct??? Ir niekas negali paaiskinti kodel taip yra.
Yra vienas darbuotojas PC Nordic toks "sveplius" tik paimi buteli dedi I vezimeli jis jau puola ji imusti, toks jausmas, kad ji pavoksiu. As renkuosi ka pirkt o jis is ranku stveria! Bet pastebiu ji ir kituose parduotuvese, kaip tik ji pamatau taip ir nesinori eit apsipirkt!

Mielas direktoriau gal susirupink savo darbuotojais!
Sveiki, Manau kad galima patobulinti aptarnavimą Vilniuje Vikingu g. 3 NORDICA. Aš manau kad butu gerai kai pardavėjas rūpintųsi ne tik tuo pirkėju su kurio dirba bet ir tais kurie laukia eilėje. Šiandien apie 40 min reikėjo laukti kol bus parduota alaus bačka su pilstymo aparatu ir kai žmonės atsiskaitė buvo pasiūlyta dar palaukti kol viską nuveš iki masinos. Teigiamu įspūdžiu nuo tokio aptarnavimo nėra. Labai gaila sugaišto laiko.
Sveiki, Labai likau NEPATENKINTAS jau eilini karta aptarnavimu Vilniuje Vikingu g. 3 NORDICA. Vienas kai dirba tai tyli uzsiemes alia labai, reikia parodit pirstu ka padaryt kitas greitesnis bet del aptarnavimo seniai atleisciau.Duodi pinigu kad turetu grazai ir duotu ligia graza, tai jis man dar su keiksmazodziais atsako tipo as cia prapisu poto. (ZODZIAI JUSU PARDAVEJO) SUSIMASTYKIT GAL LAIKAS PAKEISTI DARBUOTOJUS

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Viking Malt
Salyklinių miežių supirkimas, salyklo gamyba, pardavimas

Adresas: Pramonės g. 2, LT-35289 Panevėžys.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; gamyba; gėrimai (alkoholiniai); žemės ūkis, paslaugos.
Bendrovė „Viking Malt“ yra didžiausia salyklo gamintoja visame Baltijos ir Šiaurės Europos regione. Mes parduodame savo produktus visame pasaulyje gėrimų ir alaus pramonei. Mūsų gamyklos yra Suomijoje (Lahti), Švedijoje (Halmstad) ir Lietuvoje (Panevėžys). Pagaminame 600 000 tonų salyklo per metus. „Viking Malt“...
Baltic Pack [Vins de France.lt]
Vynas iš Prancūzijos

Adresas: Ateities pl. 40, LT-52112 Kaunas.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); didmeninė prekyba.
Vins de France.lt – tai UAB „Baltic Pack“padalinys, kurio pagrindinė veikla didmeninė bei mažmeninė prekyba alkoholiniais gėrimais: vynu ir stipriasiais gėrimais iš Prancūzijos. Vynas, ir ypač Prancūzijos vynas, – mūsų aistra, atsiradusi ir papildžiusi įmonės veiklą kartu su komanda, partneriais ir klientais...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Google 2277,74 +4,41%
Nike 104,32 +3,10%