VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilkpėdės Ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilkpėdės Ligoninė

Atsiliepimai apie Vilkpėdės Ligoninė, VŠĮ

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Vilkpėdės Ligoninė, VŠĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Šios ligoninės bijojau...Ji apipinta tokių gandų, baisių istorijų, kurios sklinda po miestą daug metų.Bet dabar, kai aplinkybės leido pamatyti ir įvertinti viską pačiai, mano nuomonė kardinaliai pasikeitė.Taip atsitiko, kad visą kolekciją ligų turintis tėvukas susilaužė koją.Po traumos jis negali vaikščioti, tad teko prašyti profesionalios slaugos.Taip tėvukas atsirado šioje ligoninėje.Per du mėnesius įsitikinau, kad čia dirba nerealus personalas.Ačiū 1 ir 2 skyriaus sesutėm, slaugutėm, kurios prižiūri ligoniukus sąžiningai, profesionaliai.Labiausiai sužavėjo 1-ojo palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėja Regina Krikščiūnaitė.Ji be ligos istorijos atsimena kiekvieno ligoniuko problemas, paskirtus tyrimus ir jų rezultatus.Ji randa laiko prie kiekvieno prieiti, išklausyti visus skundus ir skundelius, Didelis ačiū visam kolektyvui.Šimkaus Romualdo dukra.
Atsakyti
Dėkoju III palaikymojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai, buvusiai vedėjai Irenai Šimukonienei, I palaikymojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei, medicinos gydytojui Dzmitry Melekhavets, vyresniajai slaugos administratorei Sigutei Morkūnienei už mano mamos Karolinos Nosevičienės gydymą ir priežiūrą. Nuoširdžiausią padėką reiškiu III palaikymojo gydymo ir slaugos skyriaus slaugytojoms: Romai, Valentinai, Annai, Irinai, Olgai, Jelenai ir slaugytojų padėjėjoms: Tatjanai, Birutei, Jolantai, Irenai, Larisai, Daliai. Šiame skyriuje mano mama gulėjo ilgą laiką, šešerius metus, sirgdama senatvine demencija bei kitomis lėtinėmis ligomis. Mamą lankiau labai dažnai (išskyrus karantino laikotarpį). Mačiau, koks yra slaugytojų ir jų padėjėjų sunkus darbas, gydant ir slaugant tokius ligonius, kaip mano mama. Jos rūpinosi Ją kaip naujagimiu: rengė, maitino, maudė, kirpo nagus, keitė sauskelnes. Žinojau, kad mama yra tinkamai prižiūrėta. Šio skyriaus visos darbuotojos yra geranoriškos, supratingos, dėmesingos, reaguojančios į ligonių prašymus ir norus. Dirbant su sunkiais ligoniais darbuotojos pačios kiekvieną dieną patiria stresines situacijas, emocinę įtampą, susiduria su sudėtingomis aplinkybėmis. Jų darbas reikalauja didelės kantrybės ir ištvermės. Linkiu visam Jūsų kolektyvui geros sveikatos, dvasinės stiprybės, Dievo globos ir palaimos. Dėkoju, kad esate ir dirbate, pasiaukodamos kitiems žmonėms. Kaip rašė poetas A. Baltakis :
Žmogus gražus, kai savo darbu puošia Žemę,
Žmogus gražus, kai vertina kitus.
Kai savo širdį jautrią ir neramią
Kitiems dalina lyg lietaus lašus.

Pagarbiai
Jonas ir Liucija
Rytis Tankevičius
2021-01-27 04:51:10 IP 4tk3985m
Atsakyti
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Vilkpėdės ligoninės 1 -ajam skyriui, ir ypatingai skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei. Mano mamytė gavo paliatyvinę priežiūrą ir praleido 10 mėnesių iki paskutinių dienų. Lankydamas mamytę, aš mačiau ant kiek sunkiai ir su atsidavimu dirba kolektyvas. Tokius darbuotojus reiktų mažų mažiausiai ant rankų nešioti. Juk tokius sunkius ligonius reikia aukotis ir prižiūrėti labiau nei mažus vaikus. Pamaitinti, suleisti vaistus, nuprausti, apkirpti, aprengti, keisti sauskelens, prižiūrėti, ir tai 24 valandas per parą. Tai matydamas, aš supratau, kad yra gerų žmonių, kurie už niekinę algą aukojasi. Lenkiu žemai galvą ir dėkoju už suteiktą pagalbą mamytei. Jūs esate angelai sargai. Ačiū Jums!!!
Atsakyti
Nuoširdžiai noriu padėkoti Vilkpėdės ligoninės 1 sk., kuriame gydoma mano mama Jadvyga Buinovska, vedėjai Reginai Kriščiūnaitėi, visam skyriaus personalui. Esu labai dėkinga už nuoširdumą ir profesionalią pagalbą. Linkiu sveikatos ir ištvermės.
Atsakyti
Dėkoju už profesionalią priežiūrą, slaugant sunkiai sergantį vyrą Algirdą, gydytojai Reginai Kriščiūnaitei, visam I skyriaus I posto slaugos personalui, slaugytojoms Vilei, Galinai, Laimutei, slaugytojų padėjėjoms ir kitiems specialistams. Linkiu Jums sėkmės, stiprybės, sveikatos, kantrybės jūsų nelengvame darbe.

Anelė Razumienė
Danute, Ilona,Dainora
2021-01-06 20:10:21 IP 2422app1
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui D.Melekhavets už profesionalumą, nuoširdų rūpestį, supratingumą, už suteikiamą pagalbą ir sūnaus, (brolio) retos ligos gydymą. Didžiausia pagarba Jums ir personalui, ypač A korpuso seselei Linai, padėjėjoms Anai ir Almai. Linkime stiprybės, ištvermės ir emocinės tvirtybės atliekant šį kilnų, sunkų ir atsakingą darbą. Visą personalą ir Jus, daktare, sveikiname su Naujaisiais 2021 Metais. Linkime sveikatos, stiprybės, ištvermės šiuo kritiniu laikotarpiu. Ačiū iš visos širdies už skiriamą laiką, išsaugotą žmogiškumą ir profesionalumą.
Atsakyti
Noriu padėkoti gydytojai Olgai Bočiarnikovai, ją pavadavusiam gydytojui E.Minderiui ir visam slaugos personalui, kurie prižiūrėjo mano mamą Mildą Paukštienę. Mamai buvo hemoraginis insultas, nebebuvo galima padėti, mirė praėjus 2 mėn. Gydytojai buvo dėmesingi, operatyviai reagavo į artimųjų prašymus, ir tikrai kiek yra įmanoma padėjo..Stiprybės, sveikatos ir sėkmės jūsų nelengvame darbe, nuoširdus ačiū! Dukra Giedrė Paukštytė
Atsakyti
Noriu širdingai padėkoti visam Vilkpėdės slaugos ligoninės kolektyvui, ypatingai II slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus vedėjai Olgai Bočarnikovai, gydančiam gydytojui Evaldui Minderiui, socialinėms darbuotojoms, seselėms ir slaugėms už mano tėčio Ilariono rūpestingą slaugą, gydymą ir rūpinimąsi tolimesniu paciento likimu šiuo ilgu ir ypatingai sunkiu pandemijos metu.

Sėkmės ir stiprybės tolimesniame jūsų darbe!
Pagarbiai
Vitalijus Vinžanovas
Atsakyti
Labai noriu padėkoti II-ojo skyriaus vedėjai Olgai Bočarnikovai, kuri buvo ir mano mamos palatos gydanti gydytoja. Mama kovo 26 d., per karantiną, slaugoje mirė. Jai buvo 92 metai. Bet esu dėkinga Olgai Bočarnikovai už priežiūrą, už dėmesį. Labai bijojau guldyti į slaugą, visokių negerų dalykų girdėjau apie ją, bet paguldžiusi, labai greitai atsipalaidavau, nes pamačiau, kad niekas jokių nereikalingų vaistų neleidžia, priežiūra ir gydymas buvo tikrai geri ir atitinkantys situaciją. Mama buvo adekvataus proto. Ji gulėjo 5 mėnesius ir per tą laiką nė karto nepasakė, kad nori namo. Gydytoja buvo atidi, empatiška, šilta, sava, nė kiek "nepasikėlusi". Dėkoju ir visam personalui nuo pat priėmimo, kurio metu buvo elgiamasi draugiškai, padrąsinančiai. Ir sesutėms, su kuriomis nesusipažinau, bet iš mamos atsiliepimų supratau, kad viskas yra gerai. Ačiū ir linkiu visiems sėkmės ir sveikatos.
Atsakyti
Pakėlė mane iš lavonu, ypač slaugės, seselės, daktarė MARIJA, pacankė-matyt baigia mokslus, Erika, Danutė, Olga, Onutė, jos dukrytė, mokindamasi karo akademijoj, rado laiko su mumis pabūt, neskriauskit jų. Čia trečias skyrius, trečia slauga.
Atsakyti
Didžiausia PadėkaVilkpėdės ligoninės 2-ojo palaikomojo gydymo skyriaus slaugytojoms už puikiai atliekamas pareigas, supratimą ir suteiktą profesionalią pagalbą sunkiam ligoniui Leon Ustinovič. Linkiu sėkmės Jūsų nelengvame darbe.
Atsakyti
Nuoširdžiai noriu padėkoti Vilkpėdės ligoninės I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus, kuriame gydomas mano vyras Žymantas Paliulis, vedėjai Reginai Kriščiūnaitei. Kada beateinu aplankyti vyro, visada sutinku gydytoją, skubančią pas pacientus. Gydytoja niekada nepraeina pro šalį, nepasiteiravusi, kaip aš jaučiuosi, visuomet papasakoja apie vyro sveikatos būklę, nuramina, apkabina, paguodžia ir nubraukia man ašarą. Esu labai dėkinga Jums už nuoširdumą, atjautą ir moralinę pagalbą. Tokių pacientų artimiesiems tai neįkainuojamas dalykas. Gerbiamai gydytojai linkiu viso ko geriausio jos gyvenime, o svarbiausia - sveikatos ir ištvermės.
Pagarbiai
Gražina Paliulienė
Atsakyti
Labai labai esu dėkinga Vilkpėdės ligoninės I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus 114 palatos slaugytojai Ingridai Buiko, kuri jau 6 mėnesius slaugo mano vyrą Žymantą Paliulį. Pacientas sudėtingas, liga progresuoja, tad puikiai suprantu, koks sunkus darbas su tokiais ligoniais. Nuoširdžiai dėkoju už ištvermę sunkiame darbe. Noriu Jums palinkėti sėkmės asmeniniame gyvenime, stiprios sveikatos ir niekada neprarasti geros nuotaikos!
Pagarbiai
Gražina Paliulienė
Valentina Novickaja
2019-01-24 10:46:02 IP 28ments3
Atsakyti
Labai ačiū už parodytą šilumą ir dėmesį, nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydyma. Lenkiu galvą prieš Jus - nuo slaugytojų padėjėjų iki gydytojų.

Gydytojams ir slaugos darbuotojams 2 skyriui. Masažistėi, Dagnei už švelnus rankas didėlė AČIU.
Atsakyti
Nuoširdžiausia PADĖKA Vilkpėdės ligoninės 1-ojo palaikomojo gydymo skyriaus vedėjai Gydytojai Reginai Krikščiūnaitei už puikiai atliekamas pareigas, už atjautą, supratimą ir suteiktą profesionalią pagalbą mūsų mylimam Vytautui Zalieckui. Esame labai dėkingos gerbiamai Gydytojai ir visam kolektyvui už rūpestį ir didžiulę pagalbą teikiamą labai sunkiam ligoniui.
Dėkojame Jums iš visos širdies ir siunčiame linkėjimų, gražių švenčių ir laimingų 2019-ųjų metų Jūsų puikiam kolektyvui! Sėkmės ir ištvermės JUMS!
Su didžiausia pagarba ir meile Vytauto žmona ir dukros su šeimomis :)
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Vilkpėdės slaugos ligoninės priėmimo skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai ir jos darbuotojoms už komunikabilų bendravimą, ligonio būklės įvertinimą. II slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus vedėjai Olgai Bočarnikovai, gydančiam gydytojui Evaldui Minderiui už mano vyro rūpestingą gydymą (po hemoraginio insulto), suteiktą pagalbą, konsultaciją. Seselėms, kineziterapeutei, masažistei ir visam aptarnaujančiam personalui už priežiūrą, švarą, nuoširdų bendravimą su ligoniu.
Žmona Pranutė Giliuvienė.
Marija Lisinskienė
2018-11-19 20:47:17 IP 28m9v0aa
Atsakyti
Noriu labai padėkoti Vilkpėdės palaikomojo gydymo ir slaugos A korpuso sk. vedėjai gyd. Reginai Kriščiūnaiei ir visam skyriaus personalui už puikų gydymą ir rūpestingą slaugą. Visad geru žodžiu minėsiu tikrai iš pašaukimo dirbančią gyd. R.Kriščiūnaitę, masažo specialistę Gražiną, sesutes Teresą, Dianą, Liudmilą, Aleksandrą, slaugos administratorę Aną Bogdanovą. Jos dirba labai sunkų darbą ir visad rasdavo laiko šypsotis ir pakalbinti. DIdelis didelis AČIŪ!
Gražina Paliulienė
2018-11-05 21:04:26 IP 65hncjd4
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Vilkpėdės slaugos ligoninės priėmimo skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai, kurį gydo mano vyrą Žymantą Paliulį. Jos nuoširdaus gydymo dėka vyro sveikata pagerėjo. Jūsų nuoširdumas, paprastumas ir didžiulė mediko patirtis palengvina sunkiai sergančio paciento, o tuo pačiu ir jo artimųjų dvasinę būklę. Nuoširdžiausiai Jums dėkoju ir linkiu sėkmės Jūsų darbe, asmeniniame gyvenime bei kad Jūsų gyvenimas visada būtų laimingas.
Gražina Paliulienė
2018-11-05 20:57:40 IP 65hncjd4
Atsakyti
Labai nuoširdžiai dėkoju Vilkpėdės ligoninės direktorei, gerbiamai Inai Čebotariovai, kuri sugeba nuoširdžiai suprasti ir skubiai ištiesti pagalbos ranką, kai tave ištinka didelė bėda šeimoje, kai atrodo, kad tavo gyvenimas sugriuvo. Kai savo gyvenimo kelyje sutinki neeilinio jautrumo ir supratimo žmogų, tada gyvenimas atrodo ne toks ir beviltiškas. Iš visos širdies Jums dėkoju ir linkiu Jums viso geriausio gyvenime.
Pagarbiai, ligoninės paciento žmona Gražina Paliulienė
Gražina Paliulienė
2018-11-05 20:43:03 IP 65hncjd4
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju psichiatrei Jūratei Kotomin už mano vyro Žymanto Paliulio gydymą, už jos prefesionalumą ir nuoširdumą.
Atsakyti
Nuoširdus dėkui Gyytojai.Olgai Bočarnikovai, profesienolumą, atidumą ligoniui, , atjautą, rūpestingumą, supratimą, pareigingumą, sužavėta šia Gydytoja, Jos vadovaujamam personalui, ypač slaugytojos padėjėjai Krisinai Nikifirovič, nesenai slaugančiai mamą slaugytojos padėjėjai Danutei.
Tebūnie visada Jų gyvos ir laimingos akys, Saulė Širdyse!
Nuoširdžiai, Valentinos dukra Valentina
Atsakyti
Noriu padėkoti Priėmimo ir konsultacijų skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai ir slaugytojai Svetlanai Šalengienei, kurios organizavo greitą, kvalifikuotą medicininę pagalbą priimant mano močiutę Eleną Dūdienę.
Taip pat dėkoju I Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei ir visam šio skyriaus personalui už rūpestį, kantrybę, nuoširdumą slaugant mano močiutę Elenutę.
Pagarbiai,
anūkė Gintarė Vaitkuvienė
Atsakyti
Dėkoju Vilkpėdės ligoninės 1-ojo palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei ir Jos vadovaujamo skyriaus personalui už aukštą profesinę kompetenciją, neišsenkančią kantrybę, nepaprastai šiltą, nuoširdų, žmogišką bendravimą su ligoniais ir jų artimaisiais.
Mano mamytė, Elena Dūdienė, sunkiai sirgo ir paskutinius gyvenimo mėnesius visiškai priklausė nuo kitų malonės, kaip ir kitos 209 palatoje gulinčios moterys. Kasdien ją lankydama mačiau, koks sunkus fiziškai ir dvasiškai Jūsų darbas... Dar prisimenu Jūsų pasakytus žodžius ir iš jų semiuosi stiprybės.
Nuoširdžiausiai dėkoju Jums, Mielos Moterys, už tai, kad mylite žmones, kad kantriai rūpinatės kiekvienu ligoniu ir padedate išsaugoti žmogiškąjį orumą tiems, kurie lyg kūdikiai visiškai bejėgiai nesugeba pasirūpinti savimi.
Tegu Jūsų išdalintas gerumas sugrįžta Jums šimteriopai. Būkite laimingos.
Pagarbiai, Elenos Dūdienės dukra,
Birutė Stonienė.
Regina Greivienė
2018-06-08 00:30:50 IP 28p8chr5
Atsakyti
Šiemet taip gausiai žydėjo akacijos. Ligoninės kiemas kvepėjo, tik širdis verkė, kad mama jau nebegali džiaugtis tuo vaizdu ir kvapu.
Kai senučiuke mama pasidarė per sunku rūpintis namuose, ne todėl, kad atsibodo, kad pavargom, o todėl, kad namuose neįmanoma suteikti visapusiškos pagalbos silpnam, srgančiam ir nevaikštančiam žmogui, buvo labai daug dvejonių, ar kreiptis į slaugos ligoninę. Nepalanki susiformavusi visuomenės nuomonė stabdė. Tačiau pagalba pasidarė būtina, nebeišvengiama. Taip ir pakliuvome į Vilkpėdės ligoninę. Dabar galim pasakyti, kad tai buvo pats teisingiausias sprendimas. Mama buvo paguldyta I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje. Malonus sutikimas priėmimo skyriuje, švelnūs ir atidūs daktarės Nadeždos Sevriukovos žodžiai, didelis dėmesys skyriaus vedėjos Reginos Kriščiūnaitės, personalo dėmesys iš karto nuramino ir suteikė pasitikėjimo. Mama pakliuvo į rūpestingas IV posto personalo rankas.
Pamenam, kad iš karto į palatą užėjo slaugytojos padėjėja ir labai ramiu, maloniu balsu ištarė mamai: „Aš esu Mareka, aš jus prižiūrėsiu ir jums padėsiu“. Ko žmogui daugiau reikia? Senatvėje jam reikia dėmesio, supratimo ir švelnumo. Mamos akys visada nušvisdavo, kai į palatą įžengdavo Ingrida. Savo optimizmu ji mokėjo mamai pakelti nuotaiką.
Visų vardų neįsidėmėjom, bet neįmanoma išskirti nei vieno personalo darbuotojo, kokias pareigas jie beužimtų, ir pasakyti kokį nors nepasitenkinimo žodį. Norim padėkoti visam I palaikomojo gydymo slaugos skyriaus IV posto personalui už tą rūpestį, dėmesį, pagalbą, švelnumą ir nuoširdumą, kuriuo jie pasižymi savo darbe. Visuomet pasirengę padėti, visuomet atidūs ir be galo kantrūs. Visi puikūs ir tikrai su pašaukimu ir profesionaliai atlieka savo darbą.
Ypač norim padėkoti šio skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei, gydžiusiai mūsų mamą Genovaitę Mačiulskienę. Ji sugeba tuoj pat reaguoti į ligonio nusiskundimus ir būtinus poreikius. Jos dėmesys, profesionalumas ir, taip reikalinga šiame darbe širdies šiluma, padėjo sumažinti ligas, kankinusias mamą. Būklė tikrai pagerėjo. Tik nuo senatvės vaistų nėra. Taip pat norim padėkoti daktarei Nadeždai Sevriukovai, kuri laikinai pavadavo daktarę Reginą Kriščiūnaitę.
Kaskart atėjusios aplankyti, rasdavom mamą, puikiai prižiūrėtą, pataliukai balti, švarūs, visos raukšlelės išlygintos, kad niekur nespaustų, patogiai apklostyta, ir net, rankutei atremti, padėtas sulankstytas rankšluostėlis. Pavydėtina švara ir higiena. Namuose labai sunku išmaudyti. Ligoninėje, tai darydavo reguliariai, be problemų. Išeidamos žinodavom, kad paliekam savo mamą rūpestingoms rankoms. Matėme, kiek šilumos, gražių žodžių dirbantis personalas atiduodavo visiems senučiukams ir senučiukėms.
Dar kartą norime padėkoti už gerą priežiūrą, atsidavusias širdis ir begalinę kantrybę.
Su didžiausia pagarba buvusios ligoninės pacientės dukros - Regina ir Virginija.
Violeta Skliutaite
2018-05-12 21:38:12 IP 28mcria9
Atsakyti
Viena diena ir i mano namus pasibeldė nelaimė... Tėveli ištiko insultas. Po Lazdynu ligoninės prisiklausius blogų atsiliepimų apie šią ligoninė labai bijojau ten palikti... bet dabar džiaugiuosi ir su didele pagarba sakau visam personalui ir daktarui Dzmitryj Melekhavets didelis Ačiū... Ačiū Jūms už gera slaugima ir gydyma, už geras emocijas (cituoju tėvo žodžius : daktaras labai geras ir linksmas), už dėmėsi kuri suteikėt... tėvelis buvo kaip vaisius kai isleido iš vilkpėdės ligoninės jis siek tiek pradėjo judėti, kalbėti, linksmesnis, paruoštas reabilitacijai... dar labai didelis Ačiū reabilotolgei Justei... ir dar karta didelis Ačiū visiems kurie sunkiu momentu buvote ir palaikete... visiems sveikatos, stiprybes ir visko kas geriausia...
Daliutė Ablingienė
2018-05-06 14:55:32 IP 28mdqaj8
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame VšĮ Vilkpėdės ligoninės I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai, nuostabiai gydytojai ir jautriam žmogui Reginai Kriščiūnaitei, kineziterapeutei Dovilei, visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms, visiems, kurie gydė ir rūpinosi mūsų mylimu vyru ir tėveliu Antanu Ablingiu. Dėkojame už Jūsų nepaprastą pasiaukojimą savo darbui, nuoširdų žmogiškumą, svetimo skausmo supratimą, mokėjimą padėti, atjausti, nuraminti. Lai visada Jus lydi žmonių pagarba ir dėkingumas.
Žmona ir dukros
Atsakyti
Senatvė. Stengiesi negalvoti, kokia ji bus. Ar graži, ori, tarp mylinčių žmonių, ar slogi, su atminties praradimais ir vienatvėje. Niekada nežinai, kaip gali susiklostyti tavo gyvenimas. Nesusimąstai, kol nepamatai to iš arti. Kai tau artimas žmogus suserga senatvine demencija. Ir tada imi mąstyti, kokia ji bus, tavoji senatvė. Ir darosi baisu.
Vilkpėdės ligoninė. Kažkada skaičiau straipsnį, kaip ten nejauku. Netiesa. Pirmą kartą ėjau su labai slogia nuotaika, su nerimu ir baime. O vėliau jau drąsiai ir net džiaugsmingai.
Nė vienoje Vilniaus ligoninėje nesutikau tokio šilto, dėmesingo ir mandagaus personalo. Eini koridoriumi, su tavimi sveikinasi, šypsosi, paslaugiai klausia, kuo padėti. Ir nors kiekvienoje palatoje tvyro mirties nuojauta, nes tai gyvenimo saulėlydyje atsidūrę žmonės, tačiau jauti ir šilumą, meilę, dėmesį, kurį dalina slaugytojos ir gydytojos. Sunku suvokti, kiek kantrybės, atjautos turi turėti žmonės, kiekvieną dieną dirbantys tokį sunkų darbą, bendraujantys su senais, ne viską suvokiančiais pacientais. Tačiau tie šventi žmonės, medikai, sugeba ir paglostyti, ir apkabinti, ir tarti švelnų, padrąsinantį žodį, ir moka bendrauti kaip su kaprizingu vaiku -kantriai, atlaidžiai ir švelniai.
Ačiū visam ligoninės I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus personalui. Ir NUOSTABIAJAI, nenuilstančiai, trykštančiai energija ir visuomet dovanojančiai gerą nuotaiką ir šypseną skyriau vedėjai gyd. Reginai Kriščiūnaitei.
Pagalvojau, gal ir nebus, jei prireiks, taip baisu senatvėje atsidurti toje ligoninėje, juk ten dirba nuostabūs žmonės. Žinoma, personalas keisis. Bet liks tradicijos ir pavyzdys, geras pavyzdys naujai ateinantiems.
Atsakyti
Mūsų Lietuvai garbus jubiliejus, kurio belaukdami piname Tėvynei savo gražiausių minčių ir darbų pynę; kiekvienas pagal savo galimybę ir sąžinę.
Didžiųjų švenčių proga noriu širdingai padėkoti savo ir mano sesers Gelenos Paško-Karmazaitės vardu, už Jūsų kalektyvo pasiaukojintį darbą, dosnią širdį, (ypač skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei) ir palinkėti Jums visiems Sekmės ir gražių Likimo dovanų. Jūsų rūpestis ir dėmesys savo pacientams palengvina Jiems likimo negandas
Būkite Laimingi!!

Su pagarba, Regina Karmazaitė
brigita aukstakojiene
2017-11-12 18:57:00 IP 2fbaotf0
Atsakyti
Jurgita 2015-12-13 20:18:06
NEGULDYKITE savo močiutės, mamos ar kt. sergančių asmenų. Mes močiutę pasiėmėme jau antrą dieną, nes pamatėm kaip žmogus pasikeitė, pusiau prisimerkus ir t.t. prigirdyta psichotropinių vaistų. Net seselė pasakė, kad gerai, kad ją pasiimat iš čia, kaip reaguot? Pagarbos senoliams visai nėra, o visi tokie būsime.
Brigita
Norim padėkoti priėmimo skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai, skyriaus vedėjai Reginai Krikščiūnaitei ir visam skyriaus personalui, kurie prižiūrėjo mano dėdę.
Gerbiamos medikės, Jūs visada išlikote dėmesingos, malonios, mokančios užjausti, paguosti...Linkim sveikatos, ligonių pagarbos.bei kantrybės Jūsų sunkiame darbe..
Audronė Šileikienė
2017-10-10 21:40:32 IP 5f4sop02
Atsakyti
Noriu širdingai padėkoti Vilkpėdės ligoninės slaugos skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei, priėmimo skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai, vyr.sesutei, seselei Laimutei, kinezeterapeutams Dovilei ir Ramūnui, slaugutėms Teresėms ir visiems, kurie gydo ir prižiūri mano mamą Marijoną Kibickienę. Jau kelinti metai ji gulasi sustiprinti savo sveikatos. Visada būna maloniai sutikta ir prižiūrima.Dėkoju visam personalui už kantrybę ir pasiaukojimą sunkiems ligoniams. Jūs nuostabūs.

Pagarbiai

Audronė Šileikienė
Birutė Basiulienė
2017-10-03 10:12:13 IP 2i24t40c
Atsakyti
Nepaisant visų nesusipratimų, kurių būna visose darbovietėse,
dėkoju gydytojams Reginai Kriščiūnaitei, Irenai Šimukonienei, Dzmitryj Melekhavets gydžiusiems, prižiūrėjusiems ir parodžiusiems savo širdingumą prižiūrint mano mamą Vandą Sabaliauskienę. Dėkoju visam kolektyvui ir linkiu Jums kantrybės, nes dirbat labai sunkų darbą ir nesat pakankamai įvertinti

Pagarbiai
Birutė Basiulienė
Atsakyti
Noriu padėkoti Vilkpėdės ligoninės 1-ojo palaikomojo gydymo skyriaus vedėjai Reginai Krikščiūnaitei bei visam 1-ojo skyriaus personalui už dėmesį ir rūpinimąsi sunkiu ligoniu - mano mama Aldona Traniene. Nuoširdus ačiū už tai, kad palengvinote ir praskaidrinote paskutinius jos gyvenimo mėnesius.
Tik tie, kas ilgą laiką lanko savo sergančius artimuosius gali suprasti ir objektyviai įvertinti, koks didžiulis fizinis bei psichologinis krūvis tenka ligoninės personalui gydant ir slaugant tokius sunkios, o daugeliu atvejų ir bejėgiškos būklės ligonius.
Todėl dar kartą sakau - didelis didelis AČIŪ už Jūsų pasiaukojamą darbą.
Linkiu stiprybės visam Vilkpėdės ligoninės kolektyvui!

Pagarbiai,
Algirdas Tranas
Audronė Babonienė
2016-09-14 20:43:48 IP 4j8jmt0c
Atsakyti
Reiškiu didelę padėką už labai gerą darbą, rūpestį ir širdies šilumą gydant mano mamą Grikinienę Aldoną
Vilkpėdės ligoninės 1-ojo palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei ir gydytojai Laimutei Pilpuks, bei slaugytojoms ir slaugėms. Jūsų pasiaukojantis darbas yra tikras žygdarbis.

Audronė BABONIENĖ
Atsakyti
NEGULDYKITE savo močiutės, mamos ar kt. sergančių asmenų. Mes močiutę pasiėmėme jau antrą dieną, nes pamatėm kaip žmogus pasikeitė, pusiau prisimerkus ir t.t. prigirdyta psichotropinių vaistų. Net seselė pasakė, kad gerai, kad ją pasiimat iš čia, kaip reaguot? Pagarbos senoliams visai nėra, o visi tokie būsime.
Atsakyti
Taip atsitiko gyvenime, kad buvau priversta paguldyti mano mama Anna Baranovskaja i Vikpedes slaugos ligonine. Pasakysiu tiesiai, labai bijojai, girdejau visokiu blogu gandu apie sita ligonine… Dabar tiesiog nesuprantu, kam ir kodel reikejo skleisti juos…
Nuo pat mamytes priemimo iki israsimo mes mateme Profesianalu, Geranoriska ir tiesiog Zmoniska atsinesima ligoniui..
Aisku, kad salygos ligonineje galetu buti geresnes, pavizdziui, venteliacija galetu buti geresne, maziasnes palatos, TV palatuose, daugiau daktaru ir slaugiu tiesiog (pav. Sunku gauti konsultacija neuropatologo ir t.t) aiskiai matosi Nepakankamas Valstybes Finansavimas!!!
Nuosidziai Dekojame!!! - Nadezdai Sevriukovai, daktarei Violetai Bernotaitenei, daktarei, Olgai Bocarnikovai, vyr. slaugytojai Ritai, kineziterapeutams Pauliui ir Kristinai ir kitiems darbotojams kurie slauge mano mama.

Olga Lomkina
Daiva Balčiūnienė
2014-07-02 22:03:44 IP 28mc18e4
Atsakyti
Labai noriu padėkoti Vilkpėdės ligoninei už mamos slaugą, priežiūrą, gydymą, palaikymą. Tiesą sakant su nerimu ten vežėme savo mamą po šlaunikaulio lūžio: o kaipgi, juk tik blogi vaikai atiduoda savo mamas slaugai:) Bet buvome labai maloniai nustebinti darbuotojų geranoriškumu, dėmesingumu, kantrybe, mokėjimu pajuokauti, gebėjimu įkvėpti nevaikštantiems žmonėms optimizmo, žinojimu, kaip svarbu palaikyti jų orumą.
Jei po operacijos mama būtų gulėjusi namie, ji, beje, nebūtų gavusi nei kineziterapeuto, nei masažisto, nei gydytojo paslaugų. Nežinotume, kas galima, kas-ne. Nuo ko pradėti pooperacinį etapą, kokią mankštą daryti. O neįkainojamos slaugytojos! Slaugytojų padėjėjai! Valytojos, virėjos! Neįsivaizduoju, kaip būtume pajėgę ją išmaudyti, kaip nuvežti į rentgeną, apkirpti. Mamai be galo svarbu buvo ir tai, kad lankydavo kunigas su vienuole, ir ji galėdavo priimti šv. Komuniją. Kad palatoje galėdavo pabendrauti su likimo drauge. Kad gulint ilgas valandas galima klausytis audioknygų. Kad specialioje lovoje galima reguliuoti galvūgalio aukštį. Kad nuostabusis kineziterapeutas Paulius iškilmingai vadindavo "Damomis", o veržlusis Jonas įnešdavo lengvumo jausmo. Norisi visus paminėti vardais, bet tebūnie šį kartą pagerbti vyrai, nes jie tiesiog mažuma puikiame moterų kolektyve:)
Požiūris į slaugos namus pasikeitė tiek mums, jos vaikams ir anūkams, tiek, kas yra labai svarbu, pačiai mamai. Dabar ji yra Vilkpėdės ambasadorė:) Visiems pasakoja apie nuostabius sunkią valandą ten sutiktus žmones.
Tikrai labai ačiū!!
Atsakyti
Mano mociute buvo paguldyta i slaugos skyriu sioje ligonineje po insulto.Atsakingai rasau, kad cia dirbantys yra tikrai nuostabus savo srities specialistai.Bet svarbiausia, kad cia sutikau labai nuosirdzius, atsidavusius darbui zmones.Kad ir kokios pagalbos reikejo-galejau kreiptis bet kuriuo metu, ir tiek kiek reikejo-nemaciau piktu ar susierzinusiu veidu.
Is visos sirdies dekoju skyriaus vedejai, gydytojai Laimutei, seselems ir slaugutems.Jus tikrai mylit zmones ir savo darba.

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Islandijos parlamente – moterų dauguma
Islandijos parlamente – moterų dauguma 09-26 14:57
Islandija tampa pirmąja Europos šalimi, kurioje daugiau nei pusę vietų parlamente užims moterys, rodo sekmadienį paskelbti galutiniai šeštadienį įvykusių šalies parlamento rinkimų rezultatai.
Jungtinė Karalystė išduos 10.500 vizų, pirmiausia – vairuotojams
Jungtinė Karalystė išduos 10.500 vizų, pirmiausia – vairuotojams 09-26 14:30
Jungtinė Karalystė išduos apie 10.500 laikinų darbo vizų sunkvežimių vairuotojams ir paukštininkystės sektoriaus darbuotojams, po "Brexit" susidūrusi su didžiule darbo jėgos trūkumo problema.
Premjerė sako nevengsianti nepopuliarių sprendimų
Premjerė sako nevengsianti nepopuliarių sprendimų 09-26 13:58
Prastėjant epidemiologinei premjerė Ingrida Šimonytė teigia dėl žmonių gyvybių išsaugojimo ir saugumo nevengsianti nepopuliarių sprendimų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Akcijų kainos

Manchester United 19,97 +3,04%
Goodyear 17,97 +2,80%
Macy's 23,70 +2,29%
ConocoPhillips 65,02 +2,06%
Keurig Dr Pepper 33,87 -1,25%
Adobe Systems 622,71 -1,29%
NVIDIA 220,81 -1,78%
Nike 149,59 -6,26%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,76 -5,00%
Ryžiai 403,00 -2,66%
Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Vištiena 2,38 0,00%
Anglis 168,75 +11,04%
Varis 9370,14 -0,85%
Auksas 1785,28 -1,25%
Jautiena 5,61 +0,36%