Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilkpėdės Ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilkpėdės Ligoninė

Atsiliepimai apie Vilkpėdės Ligoninė, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Vilkpėdės Ligoninė, VŠĮ

Nuoširdžiai noriu padėkoti Vilkpėdės ligoninės I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus, kuriame gydomas mano vyras Žymantas Paliulis, vedėjai Reginai Kriščiūnaitei. Kada beateinu aplankyti vyro, visada sutinku gydytoją, skubančią pas pacientus. Gydytoja niekada nepraeina pro šalį, nepasiteiravusi, kaip aš jaučiuosi, visuomet papasakoja apie vyro sveikatos būklę, nuramina, apkabina, paguodžia ir nubraukia man ašarą. Esu labai dėkinga Jums už nuoširdumą, atjautą ir moralinę pagalbą. Tokių pacientų artimiesiems tai neįkainuojamas dalykas. Gerbiamai gydytojai linkiu viso ko geriausio jos gyvenime, o svarbiausia - sveikatos ir ištvermės.
Gražina Paliulienė
Labai labai esu dėkinga Vilkpėdės ligoninės I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus 114 palatos slaugytojai Ingridai Buiko, kuri jau 6 mėnesius slaugo mano vyrą Žymantą Paliulį. Pacientas sudėtingas, liga progresuoja, tad puikiai suprantu, koks sunkus darbas su tokiais ligoniais. Nuoširdžiai dėkoju už ištvermę sunkiame darbe. Noriu Jums palinkėti sėkmės asmeniniame gyvenime, stiprios sveikatos ir niekada neprarasti geros nuotaikos!
Valentina Novickaja
2019-01-24 10:46:02 IP 78.63.73.155
Labai ačiū už parodytą šilumą ir dėmesį, nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydyma. Lenkiu galvą prieš Jus - nuo slaugytojų padėjėjų iki gydytojų.

Gydytojams ir slaugos darbuotojams 2 skyriui. Masažistėi, Dagnei už švelnus rankas didėlė AČIU.
Nuoširdžiausia PADĖKA Vilkpėdės ligoninės 1-ojo palaikomojo gydymo skyriaus vedėjai Gydytojai Reginai Krikščiūnaitei už puikiai atliekamas pareigas, už atjautą, supratimą ir suteiktą profesionalią pagalbą mūsų mylimam Vytautui Zalieckui. Esame labai dėkingos gerbiamai Gydytojai ir visam kolektyvui už rūpestį ir didžiulę pagalbą teikiamą labai sunkiam ligoniui.
Dėkojame Jums iš visos širdies ir siunčiame linkėjimų, gražių švenčių ir laimingų 2019-ųjų metų Jūsų puikiam kolektyvui! Sėkmės ir ištvermės JUMS!
Su didžiausia pagarba ir meile Vytauto žmona ir dukros su šeimomis :)
Nuoširdžiai dėkoju Vilkpėdės slaugos ligoninės priėmimo skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai ir jos darbuotojoms už komunikabilų bendravimą, ligonio būklės įvertinimą. II slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus vedėjai Olgai Bočarnikovai, gydančiam gydytojui Evaldui Minderiui už mano vyro rūpestingą gydymą (po hemoraginio insulto), suteiktą pagalbą, konsultaciją. Seselėms, kineziterapeutei, masažistei ir visam aptarnaujančiam personalui už priežiūrą, švarą, nuoširdų bendravimą su ligoniu.
Žmona Pranutė Giliuvienė.
Marija Lisinskienė
2018-11-19 20:47:17 IP 78.58.62.154
Noriu labai padėkoti Vilkpėdės palaikomojo gydymo ir slaugos A korpuso sk. vedėjai gyd. Reginai Kriščiūnaiei ir visam skyriaus personalui už puikų gydymą ir rūpestingą slaugą. Visad geru žodžiu minėsiu tikrai iš pašaukimo dirbančią gyd. R.Kriščiūnaitę, masažo specialistę Gražiną, sesutes Teresą, Dianą, Liudmilą, Aleksandrą, slaugos administratorę Aną Bogdanovą. Jos dirba labai sunkų darbą ir visad rasdavo laiko šypsotis ir pakalbinti. DIdelis didelis AČIŪ!
2018-11-05 21:04:26 IP 212.122.95.12
Nuoširdžiai dėkoju Vilkpėdės slaugos ligoninės priėmimo skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai, kurį gydo mano vyrą Žymantą Paliulį. Jos nuoširdaus gydymo dėka vyro sveikata pagerėjo. Jūsų nuoširdumas, paprastumas ir didžiulė mediko patirtis palengvina sunkiai sergančio paciento, o tuo pačiu ir jo artimųjų dvasinę būklę. Nuoširdžiausiai Jums dėkoju ir linkiu sėkmės Jūsų darbe, asmeniniame gyvenime bei kad Jūsų gyvenimas visada būtų laimingas.
2018-11-05 20:57:40 IP 212.122.95.12
Labai nuoširdžiai dėkoju Vilkpėdės ligoninės direktorei, gerbiamai Inai Čebotariovai, kuri sugeba nuoširdžiai suprasti ir skubiai ištiesti pagalbos ranką, kai tave ištinka didelė bėda šeimoje, kai atrodo, kad tavo gyvenimas sugriuvo. Kai savo gyvenimo kelyje sutinki neeilinio jautrumo ir supratimo žmogų, tada gyvenimas atrodo ne toks ir beviltiškas. Iš visos širdies Jums dėkoju ir linkiu Jums viso geriausio gyvenime.
Pagarbiai, ligoninės paciento žmona Gražina Paliulienė
2018-11-05 20:43:03 IP 212.122.95.12
Nuoširdžiai dėkoju psichiatrei Jūratei Kotomin už mano vyro Žymanto Paliulio gydymą, už jos prefesionalumą ir nuoširdumą.
Nuoširdus dėkui Gyytojai.Olgai Bočarnikovai, profesienolumą, atidumą ligoniui, , atjautą, rūpestingumą, supratimą, pareigingumą, sužavėta šia Gydytoja, Jos vadovaujamam personalui, ypač slaugytojos padėjėjai Krisinai Nikifirovič, nesenai slaugančiai mamą slaugytojos padėjėjai Danutei.
Tebūnie visada Jų gyvos ir laimingos akys, Saulė Širdyse!
Nuoširdžiai, Valentinos dukra Valentina
Noriu padėkoti Priėmimo ir konsultacijų skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai ir slaugytojai Svetlanai Šalengienei, kurios organizavo greitą, kvalifikuotą medicininę pagalbą priimant mano močiutę Eleną Dūdienę.
Taip pat dėkoju I Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei ir visam šio skyriaus personalui už rūpestį, kantrybę, nuoširdumą slaugant mano močiutę Elenutę.
anūkė Gintarė Vaitkuvienė
Dėkoju Vilkpėdės ligoninės 1-ojo palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei ir Jos vadovaujamo skyriaus personalui už aukštą profesinę kompetenciją, neišsenkančią kantrybę, nepaprastai šiltą, nuoširdų, žmogišką bendravimą su ligoniais ir jų artimaisiais.
Mano mamytė, Elena Dūdienė, sunkiai sirgo ir paskutinius gyvenimo mėnesius visiškai priklausė nuo kitų malonės, kaip ir kitos 209 palatoje gulinčios moterys. Kasdien ją lankydama mačiau, koks sunkus fiziškai ir dvasiškai Jūsų darbas... Dar prisimenu Jūsų pasakytus žodžius ir iš jų semiuosi stiprybės.
Nuoširdžiausiai dėkoju Jums, Mielos Moterys, už tai, kad mylite žmones, kad kantriai rūpinatės kiekvienu ligoniu ir padedate išsaugoti žmogiškąjį orumą tiems, kurie lyg kūdikiai visiškai bejėgiai nesugeba pasirūpinti savimi.
Tegu Jūsų išdalintas gerumas sugrįžta Jums šimteriopai. Būkite laimingos.
Pagarbiai, Elenos Dūdienės dukra,
Birutė Stonienė.
Šiemet taip gausiai žydėjo akacijos. Ligoninės kiemas kvepėjo, tik širdis verkė, kad mama jau nebegali džiaugtis tuo vaizdu ir kvapu.
Kai senučiuke mama pasidarė per sunku rūpintis namuose, ne todėl, kad atsibodo, kad pavargom, o todėl, kad namuose neįmanoma suteikti visapusiškos pagalbos silpnam, srgančiam ir nevaikštančiam žmogui, buvo labai daug dvejonių, ar kreiptis į slaugos ligoninę. Nepalanki susiformavusi visuomenės nuomonė stabdė. Tačiau pagalba pasidarė būtina, nebeišvengiama. Taip ir pakliuvome į Vilkpėdės ligoninę. Dabar galim pasakyti, kad tai buvo pats teisingiausias sprendimas. Mama buvo paguldyta I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje. Malonus sutikimas priėmimo skyriuje, švelnūs ir atidūs daktarės Nadeždos Sevriukovos žodžiai, didelis dėmesys skyriaus vedėjos Reginos Kriščiūnaitės, personalo dėmesys iš karto nuramino ir suteikė pasitikėjimo. Mama pakliuvo į rūpestingas IV posto personalo rankas.
Pamenam, kad iš karto į palatą užėjo slaugytojos padėjėja ir labai ramiu, maloniu balsu ištarė mamai: „Aš esu Mareka, aš jus prižiūrėsiu ir jums padėsiu“. Ko žmogui daugiau reikia? Senatvėje jam reikia dėmesio, supratimo ir švelnumo. Mamos akys visada nušvisdavo, kai į palatą įžengdavo Ingrida. Savo optimizmu ji mokėjo mamai pakelti nuotaiką.
Visų vardų neįsidėmėjom, bet neįmanoma išskirti nei vieno personalo darbuotojo, kokias pareigas jie beužimtų, ir pasakyti kokį nors nepasitenkinimo žodį. Norim padėkoti visam I palaikomojo gydymo slaugos skyriaus IV posto personalui už tą rūpestį, dėmesį, pagalbą, švelnumą ir nuoširdumą, kuriuo jie pasižymi savo darbe. Visuomet pasirengę padėti, visuomet atidūs ir be galo kantrūs. Visi puikūs ir tikrai su pašaukimu ir profesionaliai atlieka savo darbą.
Ypač norim padėkoti šio skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei, gydžiusiai mūsų mamą Genovaitę Mačiulskienę. Ji sugeba tuoj pat reaguoti į ligonio nusiskundimus ir būtinus poreikius. Jos dėmesys, profesionalumas ir, taip reikalinga šiame darbe širdies šiluma, padėjo sumažinti ligas, kankinusias mamą. Būklė tikrai pagerėjo. Tik nuo senatvės vaistų nėra. Taip pat norim padėkoti daktarei Nadeždai Sevriukovai, kuri laikinai pavadavo daktarę Reginą Kriščiūnaitę.
Kaskart atėjusios aplankyti, rasdavom mamą, puikiai prižiūrėtą, pataliukai balti, švarūs, visos raukšlelės išlygintos, kad niekur nespaustų, patogiai apklostyta, ir net, rankutei atremti, padėtas sulankstytas rankšluostėlis. Pavydėtina švara ir higiena. Namuose labai sunku išmaudyti. Ligoninėje, tai darydavo reguliariai, be problemų. Išeidamos žinodavom, kad paliekam savo mamą rūpestingoms rankoms. Matėme, kiek šilumos, gražių žodžių dirbantis personalas atiduodavo visiems senučiukams ir senučiukėms.
Dar kartą norime padėkoti už gerą priežiūrą, atsidavusias širdis ir begalinę kantrybę.
Su didžiausia pagarba buvusios ligoninės pacientės dukros - Regina ir Virginija.
Viena diena ir i mano namus pasibeldė nelaimė... Tėveli ištiko insultas. Po Lazdynu ligoninės prisiklausius blogų atsiliepimų apie šią ligoninė labai bijojau ten palikti... bet dabar džiaugiuosi ir su didele pagarba sakau visam personalui ir daktarui Dzmitryj Melekhavets didelis Ačiū... Ačiū Jūms už gera slaugima ir gydyma, už geras emocijas (cituoju tėvo žodžius : daktaras labai geras ir linksmas), už dėmėsi kuri suteikėt... tėvelis buvo kaip vaisius kai isleido iš vilkpėdės ligoninės jis siek tiek pradėjo judėti, kalbėti, linksmesnis, paruoštas reabilitacijai... dar labai didelis Ačiū reabilotolgei Justei... ir dar karta didelis Ačiū visiems kurie sunkiu momentu buvote ir palaikete... visiems sveikatos, stiprybes ir visko kas geriausia...
Daliutė Ablingienė
2018-05-06 14:55:32 IP 78.62.103.144
Nuoširdžiai dėkojame VšĮ Vilkpėdės ligoninės I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai, nuostabiai gydytojai ir jautriam žmogui Reginai Kriščiūnaitei, kineziterapeutei Dovilei, visoms slaugytojoms ir jų padėjėjoms, visiems, kurie gydė ir rūpinosi mūsų mylimu vyru ir tėveliu Antanu Ablingiu. Dėkojame už Jūsų nepaprastą pasiaukojimą savo darbui, nuoširdų žmogiškumą, svetimo skausmo supratimą, mokėjimą padėti, atjausti, nuraminti. Lai visada Jus lydi žmonių pagarba ir dėkingumas.
Žmona ir dukros
Senatvė. Stengiesi negalvoti, kokia ji bus. Ar graži, ori, tarp mylinčių žmonių, ar slogi, su atminties praradimais ir vienatvėje. Niekada nežinai, kaip gali susiklostyti tavo gyvenimas. Nesusimąstai, kol nepamatai to iš arti. Kai tau artimas žmogus suserga senatvine demencija. Ir tada imi mąstyti, kokia ji bus, tavoji senatvė. Ir darosi baisu.
Vilkpėdės ligoninė. Kažkada skaičiau straipsnį, kaip ten nejauku. Netiesa. Pirmą kartą ėjau su labai slogia nuotaika, su nerimu ir baime. O vėliau jau drąsiai ir net džiaugsmingai.
Nė vienoje Vilniaus ligoninėje nesutikau tokio šilto, dėmesingo ir mandagaus personalo. Eini koridoriumi, su tavimi sveikinasi, šypsosi, paslaugiai klausia, kuo padėti. Ir nors kiekvienoje palatoje tvyro mirties nuojauta, nes tai gyvenimo saulėlydyje atsidūrę žmonės, tačiau jauti ir šilumą, meilę, dėmesį, kurį dalina slaugytojos ir gydytojos. Sunku suvokti, kiek kantrybės, atjautos turi turėti žmonės, kiekvieną dieną dirbantys tokį sunkų darbą, bendraujantys su senais, ne viską suvokiančiais pacientais. Tačiau tie šventi žmonės, medikai, sugeba ir paglostyti, ir apkabinti, ir tarti švelnų, padrąsinantį žodį, ir moka bendrauti kaip su kaprizingu vaiku -kantriai, atlaidžiai ir švelniai.
Ačiū visam ligoninės I palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus personalui. Ir NUOSTABIAJAI, nenuilstančiai, trykštančiai energija ir visuomet dovanojančiai gerą nuotaiką ir šypseną skyriau vedėjai gyd. Reginai Kriščiūnaitei.
Pagalvojau, gal ir nebus, jei prireiks, taip baisu senatvėje atsidurti toje ligoninėje, juk ten dirba nuostabūs žmonės. Žinoma, personalas keisis. Bet liks tradicijos ir pavyzdys, geras pavyzdys naujai ateinantiems.
Mūsų Lietuvai garbus jubiliejus, kurio belaukdami piname Tėvynei savo gražiausių minčių ir darbų pynę; kiekvienas pagal savo galimybę ir sąžinę.
Didžiųjų švenčių proga noriu širdingai padėkoti savo ir mano sesers Gelenos Paško-Karmazaitės vardu, už Jūsų kalektyvo pasiaukojintį darbą, dosnią širdį, (ypač skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei) ir palinkėti Jums visiems Sekmės ir gražių Likimo dovanų. Jūsų rūpestis ir dėmesys savo pacientams palengvina Jiems likimo negandas
Būkite Laimingi!!

Su pagarba, Regina Karmazaitė
brigita aukstakojiene
2017-11-12 18:57:00 IP 85.206.5.216
Jurgita 2015-12-13 20:18:06
NEGULDYKITE savo močiutės, mamos ar kt. sergančių asmenų. Mes močiutę pasiėmėme jau antrą dieną, nes pamatėm kaip žmogus pasikeitė, pusiau prisimerkus ir t.t. prigirdyta psichotropinių vaistų. Net seselė pasakė, kad gerai, kad ją pasiimat iš čia, kaip reaguot? Pagarbos senoliams visai nėra, o visi tokie būsime.
Brigita
Norim padėkoti priėmimo skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai, skyriaus vedėjai Reginai Krikščiūnaitei ir visam skyriaus personalui, kurie prižiūrėjo mano dėdę.
Gerbiamos medikės, Jūs visada išlikote dėmesingos, malonios, mokančios užjausti, paguosti...Linkim sveikatos, ligonių pagarbos.bei kantrybės Jūsų sunkiame darbe..
Audronė Šileikienė
2017-10-10 21:40:32 IP 188.69.209.90
Noriu širdingai padėkoti Vilkpėdės ligoninės slaugos skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei, priėmimo skyriaus vedėjai Nadeždai Sevriukovai, vyr.sesutei, seselei Laimutei, kinezeterapeutams Dovilei ir Ramūnui, slaugutėms Teresėms ir visiems, kurie gydo ir prižiūri mano mamą Marijoną Kibickienę. Jau kelinti metai ji gulasi sustiprinti savo sveikatos. Visada būna maloniai sutikta ir prižiūrima.Dėkoju visam personalui už kantrybę ir pasiaukojimą sunkiems ligoniams. Jūs nuostabūs.

Audronė Šileikienė
Nepaisant visų nesusipratimų, kurių būna visose darbovietėse,
dėkoju gydytojams Reginai Kriščiūnaitei, Irenai Šimukonienei, Dzmitryj Melekhavets gydžiusiems, prižiūrėjusiems ir parodžiusiems savo širdingumą prižiūrint mano mamą Vandą Sabaliauskienę. Dėkoju visam kolektyvui ir linkiu Jums kantrybės, nes dirbat labai sunkų darbą ir nesat pakankamai įvertinti

Birutė Basiulienė
Noriu padėkoti Vilkpėdės ligoninės 1-ojo palaikomojo gydymo skyriaus vedėjai Reginai Krikščiūnaitei bei visam 1-ojo skyriaus personalui už dėmesį ir rūpinimąsi sunkiu ligoniu - mano mama Aldona Traniene. Nuoširdus ačiū už tai, kad palengvinote ir praskaidrinote paskutinius jos gyvenimo mėnesius.
Tik tie, kas ilgą laiką lanko savo sergančius artimuosius gali suprasti ir objektyviai įvertinti, koks didžiulis fizinis bei psichologinis krūvis tenka ligoninės personalui gydant ir slaugant tokius sunkios, o daugeliu atvejų ir bejėgiškos būklės ligonius.
Todėl dar kartą sakau - didelis didelis AČIŪ už Jūsų pasiaukojamą darbą.
Linkiu stiprybės visam Vilkpėdės ligoninės kolektyvui!

Algirdas Tranas
Reiškiu didelę padėką už labai gerą darbą, rūpestį ir širdies šilumą gydant mano mamą Grikinienę Aldoną
Vilkpėdės ligoninės 1-ojo palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjai Reginai Kriščiūnaitei ir gydytojai Laimutei Pilpuks, bei slaugytojoms ir slaugėms. Jūsų pasiaukojantis darbas yra tikras žygdarbis.

Audronė BABONIENĖ
Taip atsitiko gyvenime, kad buvau priversta paguldyti mano mama Anna Baranovskaja i Vikpedes slaugos ligonine. Pasakysiu tiesiai, labai bijojai, girdejau visokiu blogu gandu apie sita ligonine… Dabar tiesiog nesuprantu, kam ir kodel reikejo skleisti juos…
Nuo pat mamytes priemimo iki israsimo mes mateme Profesianalu, Geranoriska ir tiesiog Zmoniska atsinesima ligoniui..
Aisku, kad salygos ligonineje galetu buti geresnes, pavizdziui, venteliacija galetu buti geresne, maziasnes palatos, TV palatuose, daugiau daktaru ir slaugiu tiesiog (pav. Sunku gauti konsultacija neuropatologo ir t.t) aiskiai matosi Nepakankamas Valstybes Finansavimas!!!
Nuosidziai Dekojame!!! - Nadezdai Sevriukovai, daktarei Violetai Bernotaitenei, daktarei, Olgai Bocarnikovai, vyr. slaugytojai Ritai, kineziterapeutams Pauliui ir Kristinai ir kitiems darbotojams kurie slauge mano mama.

Olga Lomkina
Daiva Balčiūnienė
2014-07-02 22:03:44 IP 78.60.233.156
Labai noriu padėkoti Vilkpėdės ligoninei už mamos slaugą, priežiūrą, gydymą, palaikymą. Tiesą sakant su nerimu ten vežėme savo mamą po šlaunikaulio lūžio: o kaipgi, juk tik blogi vaikai atiduoda savo mamas slaugai:) Bet buvome labai maloniai nustebinti darbuotojų geranoriškumu, dėmesingumu, kantrybe, mokėjimu pajuokauti, gebėjimu įkvėpti nevaikštantiems žmonėms optimizmo, žinojimu, kaip svarbu palaikyti jų orumą.
Jei po operacijos mama būtų gulėjusi namie, ji, beje, nebūtų gavusi nei kineziterapeuto, nei masažisto, nei gydytojo paslaugų. Nežinotume, kas galima, kas-ne. Nuo ko pradėti pooperacinį etapą, kokią mankštą daryti. O neįkainojamos slaugytojos! Slaugytojų padėjėjai! Valytojos, virėjos! Neįsivaizduoju, kaip būtume pajėgę ją išmaudyti, kaip nuvežti į rentgeną, apkirpti. Mamai be galo svarbu buvo ir tai, kad lankydavo kunigas su vienuole, ir ji galėdavo priimti šv. Komuniją. Kad palatoje galėdavo pabendrauti su likimo drauge. Kad gulint ilgas valandas galima klausytis audioknygų. Kad specialioje lovoje galima reguliuoti galvūgalio aukštį. Kad nuostabusis kineziterapeutas Paulius iškilmingai vadindavo "Damomis", o veržlusis Jonas įnešdavo lengvumo jausmo. Norisi visus paminėti vardais, bet tebūnie šį kartą pagerbti vyrai, nes jie tiesiog mažuma puikiame moterų kolektyve:)
Požiūris į slaugos namus pasikeitė tiek mums, jos vaikams ir anūkams, tiek, kas yra labai svarbu, pačiai mamai. Dabar ji yra Vilkpėdės ambasadorė:) Visiems pasakoja apie nuostabius sunkią valandą ten sutiktus žmones.
Tikrai labai ačiū!!
Mano mociute buvo paguldyta i slaugos skyriu sioje ligonineje po insulto.Atsakingai rasau, kad cia dirbantys yra tikrai nuostabus savo srities specialistai.Bet svarbiausia, kad cia sutikau labai nuosirdzius, atsidavusius darbui zmones.Kad ir kokios pagalbos reikejo-galejau kreiptis bet kuriuo metu, ir tiek kiek reikejo-nemaciau piktu ar susierzinusiu veidu.
Is visos sirdies dekoju skyriaus vedejai, gydytojai Laimutei, seselems ir slaugutems.Jus tikrai mylit zmones ir savo darba.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Iš 60 savivaldybių penkių vadovėmis išrinktos moterys
Iš 60 savivaldybių penkių vadovėmis išrinktos moterys 03-18 15:45
Iš 60 šalies savivaldybių penkių vadovėmis išrinktos moterys – kaip ir per praėjusius savivaldos rinkimus.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Texas Instruments 110,74 +3,40%
CBS 47,70 -1,12%