Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilkon, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilkon

Atsiliepimai apie Vilkon, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Vilkon, UAB

2022-07-19 buvome Senukuose Žirmunuose, dirbo pardavėja, kurį dirba ir Ukmergės g. Tokia jau nemaloni!!! Veidas visas kreivas, pastoviai nemaloniai atsako! Buvome su vaikais, vaikai rinkosi kokias bandelės paimti paragauti, tai pardavėja net atkalbinėjo nuo savo produkcijos! Pasakė, kad tokio maisto niekad gyvenime neduotu savo vaikams. Klausimas?! Ar jų produkcija tokia bloga ar pardavėja netinkama šiam darbui?!?!
Tiesiog šlamštas o ne maistas, kaip ir tarybinė kepykla. Kokiom baisiom salygom gaminamas maistas. Dirbt nepatariu, nesiskaito su darbuotojais. Apgaudineja kaip tik gali.
Bandeliu kokybe nera gera..pati ymone labai ytartina! Darbuotuojai matosi nelaimingi, toks jausmas, jog dirba uz dyka!Kainos perdetos, nedeakvacios.tokiu ymoniu neturetu but aplamai!
Laba diena, labai NEMALONI ir NEKULTURINGA bandelių pardavėja dirba Ukmergės g. Vilniuje SENUKAI. Šiandien diena pirkau bandelė, paklausiau arba turite bandelė su vištiena??? Pardavėja atsakė" ką nematote?? Skaitykite, kainos prieš akys. Bet su tokiu tonu jai ten ne vieta.
Dėkojame už komentarą, tačiau žinodami tiesą, kad darbuotoja dirbo vos keletą dienų klaidingai sudarė nuomonę apie įmonę, kuri vykdo sėkmingai savo veiklą virš 20 metų.
Aibej pirkau ju du kibinus, namie pasildziau, patiko, skanus.SEKMES.
Pirkau du lavašus. Tą pačią pirkimo diena, valgydamas viena, pajutau, kad skonis lyg surūgusio padažo, pažiurėjau galiojimo laika, o jis dvi dienas kaip pasibaiges, kito lavašo nevalgiau nes galiojim laikas pasibaiges PENKIAS DIENAS. Gailiosi, kad nepaprašiau kvito... Keista, kad veterinarijos tarnyba nesidomi...
Del to, kad jie apgaudineja valstybe, tai koks skirtumas jug musu valdzia niekuo nesiskyria tik apgauliu mastais o del to, kad apgaunineja paprastus zmones, tai pikta, bet taip jau yra.. Yra vienas rusu posakis, daugelis ji zino ;)
Nori apsinuodyti? - pirk pas juos. tik pas juos galima nusipirkti SURUGUSIA produkcija...
Kaip dirba (kepa)pyragėlius gamykloje nežinau nes nemačiau, bet tai kaip jais prekiaujama matau kasdien ir savo dukrai griežtai uždraudžiau juos pirkti.Kodėl?Todėl kad tokioj brudnoj taroj (padėklai) laikomi pyragėliai vitrinoje kad net pykina.Labai dažnai nemušama prekės kaina į kasą.Aplamai kai dirba pardavėja (šviesiaplaukė)prekybos taške betvarkė.Aš rašau apie Jūsų pr.tašką esantį Klaipėdoje "Banginis" prie Maximos.Verslo reikalais čia lankausi kasdien, o 11.11 ji apskaičiavo mano kolegą pirkusi min.vandens buteliuką ir dar iškoliojo atiduodama perskaičiuotą gražą.Marina
As ten dirbau apie 2 metus atgal. Aisku, higienos mazokai, bet imone kaip imone kur siandien rasi visiskai super kad butu. Produkcija ju tikrai skani ir moteris puikiai dirba savo darba.
tu ziurkem nesivadink ismok rasyti be klaidu o jei netinka pyragelliai tai nevalgyk o gal net neragavai ju tai geriau patylek geda skaityti
Tikra saraskina kontora, kur ziuri darbo inspekcija?? ten tarakonu jura...ir darbuotojai neplauna ranku po tualeto apsilankimo. vobsem norit apsinuodyt nupirkyt senukuose ar stoti ju bandelius ir kibinaicius.
slapta 2013-03-12 15:43:06
imone yra tikrai viena is prastesniu, pirageliu kokybe yra prasta, prekiaujama pasenusiais pirageliais, darbuotojai dirba sergantitis kaip is sergancio zmogaus imti maista. baisi imone.
TU KVAISA NEZINAI KOKIA FIRMA UR RASAI CIA VISOKIAS NESAMONES, TEN ZMONES DIRBA, PO 10.METU, O SERGANTI ESI PATI
o tu leonarda pries rasydama nueik pas psichiatra nes tau su protu negerai jei kazkas girdisi
LABAI DZIUGU KAD GRYZO TERESA LINKIU SEKMES VISIEMS IR MIRAI IR DIREKTORIUI IR KEPEJAMS UZ GERA PRODUKCIJA
teresa nuostabus zmogus labai gerai supranta zmogu labai gaila kad dabar netenka bendrauti nezinau kur dingo linkiu jai viso ko geriausio
DEL TERESOS TAI TEISYBE, JI TURI VIENA MYLIMA DARBUOTOJA DANUSIA, IR SU JA BENDRAUJA, O VISI KITI TARSI SIUKSLES, NESISKAITO SU ZMONEM.KARTAIS GALIMA PAMANYTI, KAD JI YRA DIREKTORE, O NE PIOTRAS.
O as pvz.esu girdejusi apie tokia darbuotoja Tereza, ji apskritai nemoka bendrauti nei su darbuotojais, nei su klientais, pastoviai be nuotaikos, gal reiktu zmogui issimiegoti ir nedirbti isvis tokio darbo.Isivaizduoja esanti vos ne kepyklos savininke, patarciau vadovams stebeti si zmogu, nes gali pakenkti imones reputacijai.Dar pridursiu-ta Tereza vertetu nusiusti i lietuviu kalbos kursus.Vis del to-Lietuvoje gyvenam.
Dar ir darbo inspekcijai reiktu pranest, nes esu is Ukmerges, turiu pazistama is Vilniaus, tai daug girdejau idomiu faktu apie Vilkon.
Ta imone turetu pasidometi Mokesciu inspekcija, rastu labai idomiu dalyku, bei Maisto ir veterinarijos tarnyba.O del darbuotoju, tai pilnai sutinku...dirba ir netik sergantys...

Hollister Lietuva
Medicininių priemonių gamintoja

Adresas: Oro Parko g. 2, Sergeičikų I k., LT-54462 Kauno r.
Veiklos sritys: gamyba; medicininė įranga.
Hollister Incorporated- nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje. Kompanija gamina priemones, skirtas stomos, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, ji rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%