Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vikvaldos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vikvaldos prekyba

Atsiliepimai apie Vikvaldos prekyba, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Vikvaldos prekyba, UAB

čia iš tikrųjų firmą, kurioj niekada nepirkyte, negaiškyt savo brangaus laiko, ir pinigų neleiskit, negausit nei prekių, nei pinigų atgaut, nuo spalio laukiu siuntos ir nulis, nei telefoną pakelia, nei atraso, į teismą reikia paduot, kad daugiau niekam taip neatsitiktų
Aš lygiai taip pat buvau apvogta.
pinigų suma buvo nedidelė, tačiau paskaičius Jūsų komentartus tiesiog kilo toks nepasitenkinimas, kad tie žmonės gali sau laisva valia vogti iš kitų žmonių ir sau ramiai gyventi.

Buvau itin atkakli. skyriau tam laiko rašydama laiškus ir skambindama šimtus kartų. Pinigus atgavau.
Linkiu NEPASIDUOTI ir stengtis susigrąžinti pinigus.

Jums gali padėti http://www.vvtat.lt/ ir europos komisija na ir galų gale policija. Juk tai vagystė, nesvarbu ar pinigų suma yra didelė, ar maža, skatinu kovoti už savo uždirbtus pinigus.
Kur mano uzsakytos prekes???? laukiu jau menesi!
Dar viena apgauta klientė žmonės nepirkit iš šios firmos prekių, tai melagių firma.Tik stebiuosi vadinamės teisinė valstybė, o tokiem UAB-am leidžia dirbti.Ja nuo spalio mėn.nei prekės nei pinigų.
Jolita- 2016-12-16 09:41:18
buvau pateiktus skundą ir aš tuo pačiu adresu. Tačiau praėjus 30 dienų skundas užbaigtas, kadangi jokių žinių iš pardavėjo.
pateikite skundus šiuo adresu https://webgate.ec.europa.eu ir pinigus atgausite. nežinau padėjo parašytas skundas ar komentaras, bet pinigus pervedė šiandien :)
Dalė 2016-11-12 11:40:54
pateikiau skundą adresu https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT. Laukiu atsakymo. Pasinaudokite ir Jūs.
Neatidi pirkėja
Gaila, bet as dar viena naivi tu "ponu" kliente, kuri uzkibo ant ju kabliuko... Grazi suknele, pervesti pinigai, beveik du menesiai laukimo, jokiu prekiu ir nuolatine tyla... As pavargau laukti ir prasyti grazinti pinigus, todel bus kreiptasi tiek i policija tiek i vartotoju teises. Po to viliuosi pinigus atgauti.... Zmones netylekime, juk tai musu sunkiai uzdirbami pinigai. Reikia naikinti tokias imones, kaip si!!!
Uzsisakiau prekiu, pervedziau pinigus. Pradzioj del dydziu pakonsultavo maloniai, bet... prasidejus velavimui su pristatymu, prasidejo aiskinimai, kad tiekiejai veluoja. Prekiu atsisakiau, po paaiskinimu kur kreipsiuos, t.y po konsultacijos su vartotoju teisem bei e.policija, pinigus atgavau, bet ir tai buvo vilkinama. Buhalteres nera, buhaltere negali, as tik pardaveja. Zodziu jusu pinigus prasukineja, manau, skolindami, laimi laiko vilindami. Plius jei kas gavo prekes, tai pigiau pasieskot kinu puslapiuose, cia yra vaiku verslas, daromas vadinamas dropshippingas. Jie zaidzia jusu pinigais ir kantrybe. s*****i.
Būkite budrūs. Gaila neskaičiau šių komentarų anskčiau ir susidūriau su nesąžiningais pardavėjais. Pirkau dvi sukneles. Prekių išvaizda visiškai neatitinka nuotraukų, išvaizda pasibaisėtina. Grąžinimas labai komplikuotas, procesas yra nuolat vilkinamas.Adresu, kuris viešai skelbiamas, įteikti prekių neįmanoma. Pardavėja aiškina, kad "į Vilnių važiuoja" kartą per mėnesį. Taigi, kaip įmanoma grąžinti prekes? Šitiek ilgai pašto skyriuje siuntos nelaikomos, matyt teks dar kartą prekes jiems siųsti ir pinigus grąžinti. Komunikacija - pasibaisėtina. Į laiškus vengia atrašinėti, o jeigu atrašo - atsakymai visiškai nekonkretūs. Prašau visų nukentėjusių kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių tarnybą. Tik tokiu būdu galime užkirsti kelią nesąžiningam verslui ir vartotojų mulkinimu. Aš neabejotinai krepsiuosi ir kovosiu už savo teises.
Žmonės būkit budrūs,
UAB “Vikvaldos prekyba”
im.k 304168272
LT763500010001940217
Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius
Tel. nr. : +370-638-32910
El. paštas : info@svajoniuspinta.lt
tai ypatingai gudrūs s*****i. Pirmas užsakymas vėlavo keliais mėnesiais, o paskutinis, kai buvo užsakytos jau trys prekės, 2016-07-15 dar iki šiol mirtina tyla, nei pinigų, nei prekių. Vartotojų teisės jau dirba savo darbą su mano skundu, ačiū jiems.
Būkit budrūs, jie puikiai reklamuojasi, prekės atnaujinamos, bet sumokėję galite ilgam prarasti pinigus. UAB “Vikvaldos prekybai” linkiu atsikvošėti, toks versliukas atves už grotų.
Buvau užsisakiusi tris prekes, kurias gavau ne per 30 dienų, kaip skelbiama, o po 56 dienų. Vienintelės suknelės dydis buvo nurodytas teisingai, kitu prekių dydžiai nurodyti svetainėje visiškai neatitiko realybės. Kokybė neverta rūbo kainos. Dvi palaidines išsiučiau registruotu paštu grąžinti, nes netinka dydis, tačiau nuo tos minutės komunikacija sustojo. Dabar neturiu nei pinigu nei prekių. Dažnai perku internetu, tačiau toks kartas - pirmas.
Tikrai nusivyliau. Bandysiu kreiptis i vartotoju teises. Siūlyčiau nepirkt šioje parduotuvėje.
Neatidi pirkėja
Ačiū už komentarus, kuriuos paskaičiau jau išsirinkusi ir sumokėjusi už prekes. Gaila, kad teisinėje valstybėje neuždaromos tokios įmonės, kurios apiplėšinėja patiklius klientus. Į pirmuosius el.laiškus atsakė, o dabar nei į skambučius, nei į laiškus. patys atiduodame pinigus už suteiktas viltis įsigyti norimas prekes. Būkite atsakingi ir atsiskaitykite su savo pirkėjais. Ilgai taip nežaisite į vienus vartus
Kaio gerai, kad pasiskaiciau komentarus, aciu jums, kas parase. Tiesiog itarima sukele tai, kad nei i el laiskus neatsakineja, nei telefonu, o as tiesiog norejau papildomas info apie norimas pirkti prekes. Tai vien komunikacijos nebuvimas, itarimus kele apie sia imone. Labai blogai, kad tokiu yra ir galima "netycia" prarasti pinigus.
sveiki svajonių spintos klientai.
ši firma yra nesąžininga pinigus pasisavinanti firma. Firma turi 2 darbuotojus (kurių vienas direktorius), registruota berods Niderlanduose. Jau daug metų perku internetinėse parduotuvėse, bet šį kartą kartą atlikau išankstinį apmokėjimą nepasiskaičiusi komentarų ir nesulaukiau užsakytų prekių. Proga, kuriai reikėjo suknelės paėjo, nuotaika sugadinta, pinigai prarasti.
Būsimiems klientams sakau: neužkibkite ant svajonių spintos kabliuko, nes negausite nei prekių, nei atgausite pinigų.
neatidi pirkėja
Aš nesu gyvenime susidūrusi tokia neatsakinga įmone. Tai yra pinigus pasisavinanti įmonė. Prekės užsakytos buvo liepos 12 d. Jokių žinių nebuvo iki kol pati neparašiau užklausimo rugsėjo mėn.
Gavau atsakyma rugsejo 6 d.:

Informacija | SvajoniuSpinta.lt <info@svajoniuspinta.lt>

Labai tikiuosi jog jau gausim siandien, prekes labai uzsivelino pskutiniu metu. Manau del vasaros atostogu taip nutiko. Tikiuosi dabar jau susitvarkys tie siuntimai.

SvajoniuSpinta.lt
info@svajoniuspinta.lt

Tai va, prekės "šiandien" nėra iki šiol. Pinigai ir negražinami. Teks kreiptis į atitinkamas institucijas dėl buhaterinės apskaitos vedimo. Gaila ir nemalonu, kad yra tokių įmonių. TIKRAI SIŪLAU NESIGADINTI NUOTAIKOS IR NEPIRKTI ŠIOJE ĮMONĖJE DRABUŽIŲ.
p.s. atkreipkit dėmesį, kad svajoniuspintos net nėra fb normalaus puslapio, o tai daug pasako, nes tikrai neatlaikytų visų skundų kiekio.
a******u irštva. Prekės užsakytos 2016-08-26, o iki šiol jokių žinių. nei prekių nei pinigų. Į skambučius ir el. paštu siunčiamus laiškus nereaguoja. Keista, kad dar teisėsauga neuždarė šitų parazitų.
Prekė užsakyta daugiau kaip prieš mėnesį, į telefono skambučius neatsiliepiama, į el. laiškus neatsakoma. Kaip tada iš viso žinoti, ar užsakymas bus įvykdytas??
Buvau užsisakiusi dvi prekes, kurias gavau ne per 30 dienų, kaip skelbiama, o po 60 dienų. Suknelės spalva - kitokia nei parodyta nuotraukoje. Palaidinę norėjau grąžinti, ne netinka dydis. Parašė, kad galbūt gali pasiūlyti man kažką kito vietoj palaidinės (apie pinigų grąžinimą net neužsiminė, nors svetainėje rašo, kad galima prekes pakeisti ar susigrąžinti pinigus). Sutikau pakeisti į kitą prekę, tačiau tuo mūsų susirašinėjimas ir baigėsi. Paskutinis mano laiškas buvo su klausimu iš ko galima rinktis, norint pakeisti palaidinę ir STOP. Dar tą patį laišką persiuntinėjau keletą dienų - atsakymo jokio. Dažnai perku internetu, tačiau toks kartas - pirmas. Tikrai nusivyliau, o kas negaunate prekių - patariu tikrai netylėti ir kreiptis (nieko nelaukiant) į atitinkamas institucijas...
Mano uzsakymas-1085, apmokejimas 2016-07-21 d.Lyg siol negavau prekiu. Prasau grazinkite pinigus.
Arba as kreipiuosi i Valstybine vartotoju teisiu tarnyba. Laukiu skubaus atsakymo.
1.Jūsų atsakymas:Sveiki Danute Chomskienė, Jūsų užsakymo#1085 būklė Pranešame jog Jūsų užsakymas sėkmingai apmokėtas. SvajoniuSpinta.lt
Po ilgo susirašinėjimo ir pažadų gavau dvi prekes (vietoj keturių), kurias grąžinau, nes visiškai neatitinka siūlomų prekių spalvos, nei kokybės.
2.Jūsų atsakymas:Ne siuntini tai Jusu gavome, viskas tvarkoje, norejau pasitikslinti kada siuntini gavome tiesiog, tai as perdaviau Jusu duomenis 09.16d., buhalterija grazina per 10 d.d. nuo duomenu pateikimo dienos.
Nei pinigų nei ketvirtos prekės.Trečią atsiuntėte visiškai neatitinkančią siūlomos, vietoj sagų-mezginiai, gipiūras.
Grąžinu.Kiek tai kainuoja laiko ir pašto išlaidų.
Vėl tyla:nei ketvirtos prekės, nei atsiliepimų į skambučius, nei pinigų, Ir tas žaidimas vyksta tris mėnesius už mūsų pinigus.
Kokia dar gali buti nuomone....?
Jai nera nei prekiu, nei pingu.
Neatsakote i skambucius.
Tik zadate ir zadate grazinti pinigus.
Sveiki, suknele gavau po 1men.ir 6d.kokybe pakenciama.blogai, kad firma nekelia ragelio ir nepaaiskina klientams kokia situacija.zmones pradeda pykti, keikti, o tai kaip zinome, neprisideda prie firmos sekmes.sekmes visiems, kurie dar laukia savo prekiu
UAB Vikvaldos prekyba 2016-07-01 12:50:22
Sveiki Mieli Klientai,
Tikrai nenorėjome rašyti čia mūsų atsakymą, nes prasideda tų pačių klientų (kurie rašė čia jau anksčiau) diskusijos, ko pasekoje dizinformuojami kiti klientai (atsižvelgia į tų pačių žmonių diskusijas, t.y skaito 10 komentarų nors rašo tarkim 1-2 žmogus/žmonės), tačiau norime paaiškinti situaciją.

Visada siekiame suteikti geros kokybės prekes. Mūsų įmonė bendradarbiauja su labai dideliu tiekėjų kiekiu, todėl būna taip kad prekės kokybė (kai pradėdam dirbti su nauju tiekėju) gali nuvilti ir mus. Su tokiais tiekėjais iškarto nutraukiam bendradarbiavimą.

Atkreipiam Jūsų dėmesį,

5 komentarai - vieno ir to pačio kliento :

Zina apie Vikvaldos prekyba 2016-06-01 10:53:38, IP 195.182.93.232
ZINA apie Vikvaldos prekyba 2016-06-01 11:00:42, IP 195.182.93.232
Zina apie Vikvaldos prekyba 2016-06-16 09:55:21, IP 195.182.93.232
Zina apie Vikvaldos prekyba 2016-06-28 08:08:12, IP 195.182.93.232
Lina apie Vikvaldos prekyba 2016-06-29 08:05:14, IP 195.182.93.232

Galina Andrejevskaja 2016-05-24 09:19:36 IP 212.59.7.123 - situacija išspręsta jau senai. Prašėm ištrinti komentarą. Sutiko, tačiau neištrynė.

2 komentarai irgi to pačio kliento :
Lina 2016-04-26 08:55:01 IP 77.221.67.219
Lina 2016-04-22 10:03:31 IP 77.221.67.219

Iš 26 atsiliepimų gaunasi 11 teigiamų atsiliepimų ir 7 (atsižvelgiant į TIKRŲ o ne tų pačių žmonių kelis komentarus) neigiami. Maloniai prašome atsižvelgti į tai, jog teigiamų atsiliepimų visada daug sunkiau gauti iš kliento, nes labai mažai kas rašo. T.y žmogus gavo prekę liko patenkintas ir nieko aišku nerašo (nes viskas gerai).
Tikimės supratimo ir maloniai lauksime Jūsų klausymų el. paštu arba nurodytu telefonu. Taip pat pranešame, jog jeigu Jums nepavyksta susisiekti telefonu, maloniai prašome paskambinti šiek tiek vėliau, nes darbuotoja gali būti išvykusi arba tam tikrą minutę užimta. Dėkojame už supratimą!
Laba diena gerbiama, , Vikvaldos prekybos, , komanda,
norisi Jūsų paklausti kodėl piktinatės, kad tie patys klientai rašo neigiamus atsiliepimus? Juk Jus negražinate pinigų ir visiškai pagrįstai nepatenkinti klientai rašo savo atsiliepimus. Mano atveju pinigų jau laukiu 4 mėn. Neatgaunu nei prekių nei pinigų.
2016-10-01 10:54:12 IP 90.134.94.160
Nesažininga firma, negražina pinigų už negautas prekes. Prekes užsakiau 2016 balandžio mėn. Bendravau el paštu, vis mandagiai žadėjo gražinti. Tikrai buvau kantri klientė ir ilgai laukiau. Reik viešinti informaciją, kad tokios firmos nustotų egzistavę
2016-10-01 10:40:04 IP 90.134.94.160
Tai nesažininga firma: negražina pinigų už negautas prekes. Būkite atsargūs. Savo prekes užsisakiau 2016 balandžio mėnesį. Pavyko bendrauti tik el. paštu, vis žadėjo gražinti, atsiprašinėjo bet pinigų negražino.
2016-10-01 10:38:29 IP 90.134.94.160
Uzsisakinejau suknele, viska buvo tvarkoje, suknele gavau laiku. :) Gal siek tiek skiresi nuo nuotraukos siustos, bet visumoj esu patenkinta :) Pardaveja patikima.

praejus menesiui po pateikimo vartotoju teisems, jau gavau oficialu laiska, kad Vikvaldos prekyba privalo grazinti pinigus. Lauksime :)
Siaip daugelis kitu internetiniu prekybos parduotuviu, jei laiku is tiekeju negauna siuntos, klientui atsiunciau dali uzsakytu ir likusius pinigus grazina. Bet, zinoma, tai vyksta per kelias savaites, o ne menesius :)
Nepamirskite, jog tai musu uzdirbti pinigai. Kovokite del ju :)
Jau menuo, kai uzsisakiau suknele, skambinau paklausti, kada bus-niekas nekelia.pasidare itartina, pradejau skaityti komentarus ir pakraupau-atrodo firma aferiste.gaila 22, 70e.pati kalta, kad nepaskaiciau komentaru, maniau, kad sitie apgavikiski reikalai nebevyksta.jei kas raset skunda vartotoju teisem parasykit, aciu.
labai esu supykusi, nes užsakytų prekių rugpjūčio mėn. dar iki dabar nesu gavusi, į skambučius, į laiškus neatsako. O aš maniau, kad tokių dalykų negali būti, juk per dauguma žmonių atsiras ir tokių, kurie kreipsis į teismą. Susimastykit brangieji UAB Vikvaldos prekyba: (o kitiems patariu nesinaudoti jų paslaugomis.
Uzsisakiau prekes 2016 birzeli, gavau tik kelias, taciau tragiskos (grindu skuduras grazesnis) grazinau, jau daugiau kaip menesis neatsako nei i skambucius, nei i laiskus. a******u kompanija....
aš, optimistė, skaičiau atsiliepimus ir maniau, kad tai tik subjektyvūs įmonės nuvertinimai. Tačiau dabar "verdu" tame pačiame apgautųjų katile: nei prekės, nei pinigų, nei reakcijos į mano laišką.
Tikrai imone bloga.... zmones apgaudineja kaip tiktai imanoma, nes liepos menesi uzsisakiau prekes nei prekiu, nei pinigu.. ir mirtina tyla....
Na stai kaip blogai, kad pries perkant nepasiskaiciau komentaru...grazinti pinigus nepavyksta ir man, i el. laiskus nustojo atsakyneti, telefono nekelia, bet jei iki pirmadienio niekoas nepasikeis, as tikrai kreipsiuos i atitinkamas institucijas ir kitiems rekomenduoju, tegul dar ir veikla ju patikrina...manau greitai uzdarys toki "bizniuka"
Užsakymas įvyko beveik laiku, bet už grąžintas prekes pinigų išsireikalauti neįmanoma. Iš pradžių nors atrašinėjo į laiškus, dabar jau nebeatrašo visai. Siaubas, net nežinau ar čia jau į ankstolius kreiptis ar kur kad atgauti pinigus (51eur)
Grąžinkite pinigus pagal užsakymą # 797, jei jei per 3 mėn. nesugebate atsiųsti prekių. Nesireklamuokite ir nepykdykite klientų. Paved. Nr. 389-2016-05-26 40, 00 Eur
Užsakymus nevykdo laiku, o paprašius kad grąžintų pinigus net neatsako į el. laišką.
Skambinau, kelis sykius, nekelia telefono.
Nesuprantu tokios firmos pozicijos.Užsakymų nevykdo, o pinigus prašo pravesti.
Siūlyčiau klientams neužsisakyti prekių.
Iš Jūsų 2016-07-05 gavau prekes_3 sukneles, kurios neatitiko siūlomo vaizdo_nuotraukų. Tą pačią dieną prekes grąžinau_išsiunčiau nurodytu paštu. Jau 2016-08-17 pinigų (57 eur) neatgaunu_negrąžinate.
Į telefoninius skambučius neatsakote.
Kreipsiuosi į Vartojų teisių tarnybą.
Kiek teko kur kitur pirkti prekes, tokių dalykų nebuvo. Jūsų įmone nėra sąžininga ir Jums turėtų būti gėda už tokius savo nesąžiningus veiksmus.
Esu pasibaisėjusi.
Gėdos reiktu tureti savintis svetimus pinigus.
Jus pasiulete man issiusti dali uzsakytu prekiu po 2 su puse menesiu. Tai yra apie 80 dienu nuo uzsakymo pateikimo. Kadangi praejus tokiam laiko tarpui man prekes nebereikalingos, paprasiau Jusu grazinti pinigus. Pazadejote per 10 darbo dienu. 10 darbo dienu terminas suejo 08-05 diena.
Bet pinigu negavau.
Ieva 2016-08-09 17:05:30
Brangieji, truputi idekite darbo ir pateikite savo skundus. Kaip padariau ir as - labai patogus budas.

As kaip daugelis po beveik 3 menesiu negavau nei pinigu, nei prekiu. Suma 112 eur.

Juk tai musu pinigai, nepatingekite atsiimkite savo pinigus. Jei jie dar nebankrutavo..
Gerb. Ieva,
Jums buvo siūloma išsiųsti prekes, tačiau Jus kategoriškai atsisakėte ir pranešet jog prekių nesiųsti.

jus esate a******u ir sukciu gauja o ne vikvaldos prekyba.grazinkit pinigus uz nepateiktas prekes, kol neatsitiko kas nors. sumele nemaza 55.70. kai gauni 200 tai uz tokia suma galima ir.......taip kad pamastykite ir grazinkite pinigus z*****i ilgai jau tikrai nelauksiu, o atvyksiu.
Labai nustebusi esu kad nuo š.m.kovo 8d. ir balandžio 21d. užsakymai yra neįvykdyti.Informacijos telefonu negaunu, paskelbtas numeris neatsako.Visi kurie susidomėjote šia įmone būkite labai atidūs. Aš kreipsiuosi į Vartotojų teisių tarnybą.
Vytautas Broniukaitis
2016-08-03 09:54:25 IP 178.19.27.205
Tai tur but blogiausia el.parduotuve Lietuvoje, nes prekes uzsisakiau 2016 m. birzelio 2 d., jau du menesiai ir nieko. Jeigu jus nesugebate organizuoti darbo, meskite ta uzsiemima, atsiskaite su klijentais ir jums bus lengviau ir mums pirkejams, o del sumoketu 34 euru paduosiu jus i teisma uz moraline zala ir paprasysiu kompensuoti iki 5000 euru!
Laba diena

Teko pirkti ir man 4 prekes, 3 is ju gavau praejus 60 dienu nuo prekiu uzsakymo ir tai kai kas savaite klausinejau ir domejausi kur mano gaminiai, taciau viena preke taip ir neatejo, jau menuo laiko visiskai neatsakoma i jokius laiskus ir pinigai negrazinami. Kokybe gaminiu tragiska, kaip viena komentavusi mergina - visas prekes mesti lauk. pasimokiau kad is sio tinklapio uzsisakyti nieko negalima ir jokios atsakomybes, prekes nera, pinigai taip pat negrazinami. Gedos reiktu turet savintis svetimus pinigus.
Sveiki.
Uz prekes apmokejome 05.10..Nurodytu laiku pasiunteme uzklausima. Gavome atsakyma su eile priezasciu kodel uzsakymo dar nera. Po paskutinio laisko, liepos menesi, su pazadais kreiptis i vartotoju teisiu gynimo tarnyba, atsakymo negavome visiskai.
Tai stai tokia si firma. Nei pinigu nei prekiu. Manau perskaite komentara zmones patys padarys isvada.

Labai atsiprašome už blogus komentarus, aišku prekes gavome vėliau, bet prekes geros būklės, viskas tiko. Blogai tik, kad neatsakote į klientų skambučius, tai mus nugąsdino.
Sveiki, bendravau su lb malonia pirkeja, ji visuomet patars ir tikrai nuosirdiziai. As esu tikrai patenkinta
Pirkau ir esu patenkinta. Prekę gavau labai greitai, pardavėja greitai ir operatyviai dirba. Kokybė irgi tikrai gera. Tikrai dar pirksiu. Sėkmės ir ačiū, kad esate!:))

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Po rinkimų egzamino – išmėginimas valdžia
Po rinkimų egzamino – išmėginimas valdžia 05-23 21:34
Poryt rinksime naują Lietuvos prezidentą – abu kandidatai, pasak kadenciją baigiančios Dalios Grybauskaitės, verti būti antrame ture. Kandidatai – skirtingi, skirtingi bus ir penkeri...
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą 05-23 18:35
Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės vyriausybė atidėjo savo planus pateikti balsavimui savo atnaujintą "Brexit" planą birželio pirmą savaitę. Tokį sprendimą vyriausybė priėmė dėl...
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%