Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vikvaldos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vikvaldos prekyba

Atsiliepimai apie Vikvaldos prekyba, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Vikvaldos prekyba, UAB

JOLE 2017-11-17 13:05:15
Sveiki, pasidalinkit...per inspekcijas susigrąžinot ?
Sveiki. Tikrai ne. Parašiau gal 10 laiškų. Užsisakant nesitikėjau kad tas terminas bus 30 d.d. Maniau pasirašo su "atsarga" bet tikėjaus anksčiau. Perskaičius komentarus gavau lengvą šoką tai bandžiau atšaukti užsakymą. Sako laukia iš tiekėjų prekės. Teko laukti. Vis pasiskaičiuoju dienas prisiminus kada jau turi būti. Suėjus terminui vėl rašau kur mano prekės. Po dienos man atrašo jog trečiadienį važiuos prekių ir labai tikisi jog tarp jų ir mano bus. Savaitę tyla. Aš tada parašiau jog ilgiau neketinu laukti nurodžiau sąskaitą į kurią grąžinti pinigus. Man atsakė jog perduos grąžinimui. Po kelių dienų dar nėra pinigų. Tada vėl klausiu kada grąžins. Atrašo jog per 10 d.d. po perdavimo grąžinimui pingai pasieks mano sąskaitą. Dar ir tas 10 d.d. praėjo bet pinigų dar nebuvo.Aš dar kartą parašiau jog nesulaukiu. Vis primenu užsakymo Nr. ir savo banko sąskaitos Nr. Tai va toks susirašinėjimas vyko. Galiausiai 15 dieną pinigėliai įkrito. Suma nedidelė 38, 75 €. Bet kodėl juos kažkam dovanoti. Tada jau išsipildymo akcijai geriau nei jiems palikti.
a*******i................SVAJONIŲ SPINTA / a******ų ŠUTVĖ
Gražina 2017-11-16 11:52:17
Pagaliau. Pinigai grąžinti. Nenuleiskit rankų. Atkakliai reikalaukit, nesvarbu kokio dydžio suma.
Sveiki, pasidalinkit...per inspekcijas susigrąžinot ?
Jolanta 2017-10-06 12:22:16
Kaip suprantu jie siunčiasi kinietiškas prekes pvz.: iš Aliexpress ir pan., todėl užsitęsia mėnesiais...žaidžia svetimais pinigais, o dabar visiems siuntinėjo 40 proc. išpardavimus....atsirado durnelių...tame tarpe ir aš :) prisirinko pinigų, galės jais disponuoti 3-4 mėn.ir vėl žais.....toliau...TODĖL JUMS TURĖJO IŠ KO GRAŽINTI :). Čia ne verslininkai...o a*******i.........VISADA REIKIA PASISKAITYTI ATSILIEPIMUS dabar internetas visagalis, ir nedovanoti savo pinigų !!! Praėjus dviem dienom po užsakymo paprašiau anuliuoti užsakymą ir grąžinti pinigus...atsakymo nėra :)
Na ir aš tarp tų žioplelių pakliuvau. Iš pradžių užsisakiau po to paskaičiau komentarus. Taip pat bandžiau anuliuoti užsakymą. Man atrašė. Atsakymas buvo jog laukiama iš tiekėjų. Užsisakiau rugsėjo 9 dieną. Praėjus pristaymo terminuo aš vėl rašiau jog grąžintų pinigus. Manęs "atsiprašė" už "nepatogumus" žadėjo perduoti grąžinimui. Nesulaukus vėl rašau. Tada jau parašė kad perduota grąžinimui. Aš vėl nesulaukus rašau. Tada parašė jog grčžins per 10 d.d. Aš labai nekantri :) vėl po kelių dienų rašau. Man atrašė jog bus grąžinta šios savaitės pražioje. Kaip sako ačiū dievui jau antradienio diena į antrą pusę bet pinigų dar nėra. Aš vėl parašiau bet deja atsakymo kol kas nėra, Pirmą kartą taip "pasimoviau", tokias nuolaidas siūlė kaip neužkibsi :). Tad aš patvirtinu jog iš parduotuvės SVAJONIŲ SPINTA NIEKADA NEPIRKITE.
a*******i nuo rugpjūčio mėnesio laukiu suknelės, neprkit iš šitos elektroninės parduotuvės
Patarciau nepirkti is sio imones nieko.... laukiu jau 3 men, o "pudrina" akis, kad viskas gerai su uzsakymu..... Uzsidirbineja pinigus pazadais. Tikrai negausite prekiu
NEUŽSIRAKINĖKIT ČIA PRĖKIŲ, NES TIKRAI NEGAUSIT TIK PRARASIT PINIGUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a*******i!!!!!!!!!!
NUO GEGUŽĖS MĖNESIO...............KANTRYBE TRUKO...MELAGIAI...
Odeta 2017-10-05 17:32:43
Rašau Atsiliepimą, apie Įmonę UAB Vikvaldos prekybą. Pinigus atgavau už nepristatytas prekes po 4 mėnesių.
Dėkui, kad Lietuvoje nėra dar visiškai sugadinti Verslininkai, Linkiu visiems Kantrybės:)
Labai liūdna pripažinti, tačiau su pinigėliais reikia atsisveikinti. Pagal skundų kiekį galima spręsti apie tai, kad jie jau senokai taip veikia ir jokia LR tarnyba to nekontroliuoja. Parašiau skundą Vartotojų teisių tarnybai, tik atsakymo teigiamo nesitikiu.
Prisidedu prie kitų besiskundžiančiųjų gretų: "BŪKITE ATSARGŪS! BŪKITE ATSARGŪS!" dalinkimės visose ryšių priemonėse su perspėjimais apie UAB "Vikvaldos prekyba" (svajoniuspinta.lt) sukčiavimą ir įsipareigojimų nevykdymą.
Birželio 2 dieną sumokejau už prekę kurios negaunu iki dabar, buvau parašiusi gavau atsakymą, kad reikia laukti 2 men., bet kiek dabar mėnesių jau 4, tikrai kreipsiuosi dėl pinigų grąžinimo jei gražiuoju negražinsit.
Kristina 2017-01-10 15:41:13
a*******i... nesitikėjau, kad tokiai įmonei tiek laiko neuždaro puslapio. Parašiau skundą ir turiu pamoką, kad reikia perskaityti atsiliepimus prieš perkant... Perku dažnai, pirmas toks variantas, nei prekės nei pinigų. Susisiekti neina. Žiauru.
Ačiū už patarimą, tik ką parašiau skundą jūsų nurodytu adresu, nes taip pat negavau nei prekės, nei pinigų jau keli mėnesiai, susisiekti neįmanoma, kažkokia sukčių firma ta Svajonių spinta
Nukentėjau ir aš nuo šios įmonės. Gegužės pradžioje užsakiau prekes, bet jų nesulaukusi birželio pabaigoje kreipiausi e-paštu. Gavau atsakymą, kad jie patys užsakymo negauna ir pasiūlymą išsirinkti kitas prekes. Kadangi kitų prekių man nereikėjo, prižadėjo grąžinti pinigus per 10 d.d. Nesulaukus pinigų, dar rašiau jiems po kelis kartus liepą, rugpjūtį ir rugsėjį, tai arba atsakymų visai negaudavau arba gaudavau pažadus, kad iki savaitės pabaigos grąžins. Dėja, pinigai negrąžinti po šiai dienai.Telefonu jiems prisiskambinti neįmanoma. Tikrai nesusigundykite pirkti iš šios įmonės.
O dieve paskaiciau atsiliepimus ir apsalau tik uzsisakiau ten prekiu, ir dabar visa menesi teks laukti skaudama galva, Nu tikiuosi, kad man taip nebus, kad prekes gausiu sekmingai.
Uzsakyma gavome, taciau vienos is sukneliu dydis netiko, teko grazinti. pinigus grazino uz suknele. Aciu!
Nukentėjųsių matau nemažai. Nors man skolingi nedidelę sumą, 25, 70 Eur už nepristatytą prekę, bet visgi kreipiausi į Vartotojų teisių apsaugą. Gavau nutarimą kreiptis į antstolių kontorą. Vien tik dėl to, kad šią įstaigėlę uždarytų, kreipsiuos jau šnd.
Ir aš negaunu prekių nors užsisakiau balandžio mėn.Rašiau ne vieną kartą atrašė, kad grąžins pinigus, bet tyla nei prekių, nei pinigų.
Prekę užsisakiau"Svajonių spinta" apmokėjau Vikvaldos prekyba, UAB birželio 02 dieną, tačiau jau praėjo vos ne du mėnesiai, o prekės taip ir nėra.., gal atsakytume kada ji bus? ar reikia kreiptis "Kažur" kitur...
Deja, 2016-12-18 užsakiau ir per Paysera užmokėjau už dirbtinio kailio kailinukus 114 eur. Po daugkartinių skambučių, mano laiškų, gavau dukart pažadą, kad išsiaiškins... dabar tyla: nei į laiškus dėl susitarimo, nei į vartotojų teisių kreipimus neatsako. Dabar turiu nutartį ir vėl turiu, , arti" jau per anstolius, kad atgauti savo pinigus Tai piktybiškas elgesys ir tie susižavėjimo laiškučiai dėl gautos prekės - juokingi. PRIVALO pateikti prekę arba atiduoti pinigus. O ne kliientai keli turi žavėtis, kad kažkam pavyko išanksto užsimokėjus gauti prekę., , Svajonių spinta" gyvena iš internetinės prekybos, vadinasi, net neturi vykti tokie negatyvūs dalykai, 7 mėnesius, , nervų karai".
Dėmesio: Negaunu nei prekių nei nei pinigų. Nepirkite iš šios įmonės.
Tikri a*******i, nuo balandzio men. negaunu prekiu nei pinigu
Atsargiai žmonės, čia parazitų, a******ų įmonė, būkit labai atsargūs, nieko nepirkit, nes nei prekių, nei pinigų. Tegul jie visi skradžiai prasmenga.
Uzsakinejau preke sioje svetaineje likau patenkinta tiek aptarnavimu tiek preke. Preke gavau laiku.
Perskaiciau komentarus ir pakraupau.... :O Jeigu pries uzsakant paskaityciau komentarus net nedaryciau uzsakymo. Taciau imones darbuotoja paprase palikti komentara del uzsakymo. Uzsakymas atkeliavo ne kaip buvo teigiama per 20-30 darbo dienu, o gavau po 35 dienu. Uzsakymu likau patenkinta. Sekmes versle ir kuo maziau neigiamu komentaru
Buvau priversta kreiptis į vartotus ginančia asociajacija www.lex.lt, kuri padėjo sutvarkyti reikalus. Atgavau sumokėtu pinigus praktiškai tą pačia dieną ir sulaukiau papildomos kompensacijos. Remiantis gera praktika, negatyvus komentaras yra pašalintas. Manau, kad šioje vietoje piktu komentarų nedaugės, o pradės atsirasti teigiami... Sekmės...
P.S
Problema buvo, kaip ir daugumai - nekomunikavimas ir galai į vandenį tačiau išsisprendė...
NEUŽSISAKINĖKITE IŠ ŠIŲ a******ų !!!! Bet ir turi "naglumo", nei prekės nei pinigų ir toliau siuntinėja savo reklamas. Tikrai netylėsiu, gerai, kad nedidelė suma, BET KODĖL TURIU REMTI s*****s!!!, ir vardan kitų pirkėjų, kad vidury baltos dienos neapgaudinėtų žmonių parašysiu visur kur tik įmanoma. Tikriausiai efektyviausiai paskelbti žiniasklaidoje, pagal neigiamų komentarų kiekį nukentėjusių žmonių tikrai nemažai.
Ne kartą naudojausi internetine parduotuve, bet šitaip "nudegti"neteko. Pardavėjas visiškai nebendrauja su savo klientu: nei el. paštu, nei telefonu. Beja, tel nr. nurodyti internete - realiai nenaudojoami jų veikloje. Žodžiu, pinigai sumokėti dar vasario mėn., o prekių negavau iki šiol. Gaila, kad anksčiau nepasidomėjau šia įmone ir nepaskaičiau klientų atsiliepimų. Pateikiau skundą, žemiau kitų nukentėjusių klientų nurodytu adresu. Belieka laukti atsakymo. Viltis miršta paskutinė...
Internetinėje parduotuvėje www.svajoniuspinta.lt užsisakiau prekę, sumokėjau pavedimu UAB "Vikvaldos prekybai". Negavau nei prekės, nei pinigų sumokėtų neatgavau, nors praėjo visi terminai. Ši firma tik vangiai atsirašinėja el. paštu. Nereaguoja į Vartotojų teisių apsaugos tarnybos pranešimus. Kaip gali gyvuoti tokie a*******i, jei apie juos tik skundai?
Jogailos g.83, Maišiagala, Vilniaus r. sav. - anksčiau šis kontaktinis adresas buvo nurodytas UAB, , Vikvaldos prekyba" (kitaip - Svajonių spinta), kuri apgavo jau ne vieną vartotoją negrąžinusi pinigų.
Dabar šis kontaktinis adresas nurodytas kaip internetinės parduotuvės SeimosKrautuvele.lt
UAB “Invest group”, įregistruota Asmens duomenų valdytojų registre, įmonei suteiktas duomenų valdytojo identifikavimo kodas P6460. Nurodytas tas pats kontaktinis adresas - Jogailos g.83, Maišiagala, Vilniaus r. sav. Įmonės kodas: 300802455 AB. ATSARGIAI ! TAI GALI BŪTI TIE PATYS ASMENYS TIK JAU KITU PAVADINIMU !
Jie net nereaguoja į Vartotojų teisių tarnybos (į kuriuos kreipiausi) siųstus laiškus. Jeigu nesureaguos ir į VTT siųstą nutarimą, tuomet jau kreipsiuosi į antstolius.
Mieli žmonės tik neapsigaukite!!! Užsisakiau prekes 2016m. gruodį, aišku, prekės negavau iki šiol. Parašiau jau keturis el. laiškus, į juos gavau atsakymus su pažadais, kad pinigai bus gražinti. Iki šiol visiškai nieko!!!!
https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT internetinis adresas, kuriuo galima pateikti skundus dėl elektronine prekyba besiverčiančių įmonių. Svetainę administruoja Europos komisija. Aš pateikiau.
Jurgita 2017-03-20 14:04:43
Tai ne imone o "s*******o kontora". Lygiai tokia pati situacija kaip ir dauguma rasanciu pries tai. Gaila kad is pr komentru nepaskaiciau. Uzsakiau, sumokejau uz preke. Jau veluoja pristatyti 3 sav., Rasiau el., laiska suejus pristatymo terminui jiem atsake kad kita savaite turetu gauti prekes, palaukiau dar savaite, vel parasiau, nei atsakymo nei nieko. Tikrai neuzsakinekite is svajoniuspinta.lt. a*******i, nerimti zmones. Bet as sito taip nepaliksiu. Is pr., kreipsiuos i vartotoju teises o paskui ir i kitas instancijas, turiu pakankamai rysiu, kad patikrintu sia imone. Kiek dar zmoniu jie apgaus.... Turi but galas kada nors. Tokios imones neturi ekzistuoti.
Kai kreipiausi i vartotoju teises, Visvaldos prekyba susisieke su manim. Mano uzsakymo jie nebevo gave dar todel pasiule ka nors issirinkt is to ka turi. Issirinkau, pavyko susitart, preke gavau, skunda atsiemiau. Kaip ten sakoma, per kancias i zvaigzdes.
Tikrai neužsakinėkite šioje firmoje. Jie greičiausiai sugalvojo tokį verslo modelį, kad negrąžinti pinigų. Kadangi daugumos sumokėjusių sumos nėra labai didelės, visi numoja ranka ir palieka pinigus aferistams. Jei visi apgauti nenumotų ranka, o kreiptūsi į tesmą su ieškiniais, greitai kontora užsidarytų. Aš tikrai nesiruošiu palikti aferistams pinigų ir teikiu ieškinį tesimui.
užsakiau suknelė, nei pinigu nei suknelės. tikrai firma neverta dėmesio. kaip galima leisti tokiai firmai dirbti. a*******i.
neperkite iš šios firmos, pagailėkite pinigų.
Prekes užsakiau 2016 m. rugsėjo pabaigoje, tai iki šiol nei prekių, nei pinigų. Tik pažadus žarstė, o vėliau visai užtilo. Kaip ir daugelis čia rašančių, atsiliepimus apie įmonę sugalvojau tik vėliau paskaityti...Db esu padavusi skundą į VTAT.
kaip gaila kad tik dabar sugalvojau paieskoti arsiliepimu apie situos aferistus, uzsisakiau prekes gruodzio pradzioj nei prekiu nei pinigu, sere pazadais kad tai tipo prekes veluoja palaukit, paskui jau kad grazins pinigu, odabar pora savaiciu is viso tyli
Na ka gi, papuoliau ir aš. Lapkričio 27 d. užsisakiau prekę, kurios iki šiol negavau. Gaila, kad tik šiandien sugalvojau atsiliepimus paskaityti...
As lapkricio menesi uzsisakiau prekiu. Iki siol nera nei prekes nei pinigu. Kai pradejau prasyti, kad grazintu pinigus tai visai nebeatrase...
Visiems negavusiems prekių ar grąžinamų pinigų, kreipkitės į: 1. https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT 2. http://www.vvtat.lt/ Jei nepadeda, dar yra 3. VMI Man suveikė, pinigus šiandien pervedė.
Kas gavot prekes, parašykit iš kokio adreso siuntė. Privažiuosim, pakalbėsim su ponu "vladka". :) Pagilinsim eprekybos žinias.
a*******i!
Nei prekiu nei pinigu gražinimo!
Neužsakinėkite prekiu!
a*******i!
Nei prekiu nei pinigu gražinimo!
Tikrai nepatariu ka nors is cia pirkti.Mane irgi apgavo ir iku siol, nei 90eur nei prekiu.Bukit atidus!
Likau ir aš apgauta, pamoka visam laikui, kad prieš perkant reiktų pasidomėti el.parduotuvėmis. Vis dar tikiu, kad pinigus grąžins ir daugiau nieks neužkibs ant šių nedorų piliečių.
uzsakem prekes 2016.09.02 iki siol nei pinigu nei prekiu negaunam jokiu ziniu is pardavejo ner i tel.neatsakineja.paduodas skundas i teisiu tarnyba bet praejus 30 dienai paruostas dokumentas i anstoliu paduot nes is pardavejo jokiu ziniu.Firma apgaviku.
Jau buvau bepraradusi viltį atgauti pinigus už negautą prekę, bet pinigus šiandien pervedė :) Rašiau laiškus, pateikiau skundą adresu https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT ir šiaip taip sulaukiau. Linkiu NEPASIDUOTI!!!

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

ESO į išmaniuosius skaitiklius kol kas investuos 50-70 mln. Eur mažiau
ESO į išmaniuosius skaitiklius kol kas investuos 50-70 mln. Eur mažiau 05-27 16:24
Elektros ir dujų skirstymo bendrovė "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) keičia maždaug 200 mln. Eur preliminarios vertės išmaniųjų skaitiklių konkurso sąlygas. Naują konkursą ketinama...
Meno aukcionų rekordas: A. Samuolio "Liga" parduota už 39.000 Eur
Meno aukcionų rekordas: A. Samuolio "Liga" parduota už 39.000 Eur 05-27 16:14
Praėjusiai savaitei baigiantis Vilniuje surengti du meno kūrinių aukcionai – "Ars Via" ir "Vilniaus aukcionas". Absoliutus abiejų rekordas pasiektas antrajame, kur Antano Samuolio (1899–1942)...
"Aušros Maldeikienės traukinys" į laisvą vietą Seime kels R. Žemaitės kandidatūrą 05-27 15:23
"Aušros Maldeikienės traukinys" lyderei laimėjus Europos Parlamento (EP) mandatą į atlaisvintą vietą Seime Žirmūnų apygardoje kels Rasos Žemaitės kandidatūrą.

Kur atostogausite šią vasarą?