Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vikvaldos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vikvaldos prekyba

Atsiliepimai apie Vikvaldos prekyba, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Vikvaldos prekyba, UAB

Sveiki, na aš prieš nepilną mėnesį čia rašiau, kad kaip ir daugelis, nusipikau 3 sukneles, tik po to pasiskaičiau komentarus ir taip pat supratau įkliuvusi.
Matyt tie žmonės užskaitė mano komentarą, parašė, kad turiu laukti 30 DARBO DIENŲ. Ištryniau, laukiau tiek dienų, deja jos praėjo, suknelių nėra.
Noriu prisijungti prie tų apgautųjų, reikia patarimo, nuo ko turiu pradėti???????????????
Kristina 2018-06-04 16:39:33
Per kiek laiko išnagrinėjamas skundas ir grąžinami pinigai?
Skundas išnagrinėjamas ir pinigai grąžinami gana greitai - per 2-4 savaites.
Simonas Apanavičius 2018-05-14 23:43:47
Labas vakaras, Ieva,
Pridedu dokumentą su labai detalia skundo teikimo procedūra. Tikiuosi klausimų nekils. Jeigu bus kas nors neaišku 0 skambinkite arba rašykite į el. paštą. Nebijokite, pinigus tikrai atgausite.
Per kiek laiko išnagrinėjamas skundas ir grąžinami pinigai?
Nesitikėjau, kad šiai įmonei nėra taikomi LR įstatymai. Užpildžiau ir aš skundą. Tikiuosi atgauti pinigus. Ačiū kitiems pirkėjams už pasidalinimą kur kreiptis.
Nei prekės, nei pinigų. Per vėlai paskaičiau atsiliepimus.....Parašiau skundą vtis.lt Man tai keista, kaip tokiai įmonei dar vis leidžia vykdyti veiklą.......
Simonas 2018-05-26 09:03:40
Sveika, Olga,
Jūs turbūt norėjote atsakyti į Vikvaldos prekyba laišką, bet atsakėte į mano. Vikvaldos prekyba apgaudinėja žmones ir vagia jų pinigus jau ne vienerius metus. Kreipkitės į vtis.lt ir pinigėlius atgausite. Pridedu dokumentą, kuriame parodau, kaip užpildyti skundą. Linkiu sėkmės.
Ačiū!
Olga 2018-05-26 08:09:53
Mano terminas jau baigėsi. Prekių taip ir negavau. Dabar bandau atgauti pinigus. Bet jūs tik vilkinot ir pinigų negražinot. Nežinau kiek laiškų esu jums parašius. Pradžiai raset, kad pinigus grąžina per 10 d.d. Paskui, kad viską sužinosime ir susisiekime su jumis ir tt.. Taip be pabaigos. Tikrai kreipsios į policiją ir vartotojų teisės.
Sveika, Olga,
Simonas 2018-05-07 17:08:30
Neapgaudinėkite žmonių. Jūs tik renkate pinigus, o prekių nesiunčiate. Prekes gavo vos keli pirkėjai ir tai labai, labai prastos kokybės. Kuomet šios nekokybiškos prekės buvo grąžintos, pinigų niekas negrąžino. Pinigus grąžinate tik tuomet, kai žmonės kreipiasi į tam tikras institucijas arba pagrąsina į jas kreiptis. Daugelis apgautųjų nežino kur kreiptis arba neturi tam laiko, jų pinigus ir pavagiate.
Žmonės, prekės yra iš AliExpress; net prekių nuotraukos iš ten paimtos.Taigi, pirkite AliExpress - patikimiau ir daug pigiau.
Katik pasiskaičiau komentarus, o prekės užsakytos 2018 04 27 d.
keistoka kai negawau prekių per 7 d. bet dabar grįžus iš užsienio-jų dar nėra. Pirmą kartą nuojauta ir koment.komentarai kužda, kad busiu apsigawus pirkdama el.erdwej.
parašiau laišką šiand. jiems...žiūrėsim ką atsakys... jei nieko per 2 kalendorines dienas (toks term.nurod.laiške mano) - imsiuos priemonių.
Sunku patykėti-kaip teisinėje walstybėje jokių saugiklių nėra-kodėl tokie internetiniai portalai dar weikia?
Reikia kooperuotis ir duoti į teismą Vikvaldos prekyba, UAB -kad dar ir moralinę žalą atlygintų-juk wisi gaištate sawo brangų laiką, papildomiems susirašinėjimams- papildomos nerwinės įtampos ir žinoma tam kad būtų tokie inter.web. užblokuoti.
Jei negrąžins pinigų man. Mano teisininkai pakowos-kad šis portalas uzsidarytų!
Nesuprantu kaip iš viso ši internetinė svetainė veikia, jei per šiuos metus jau daugiau nei 10 teismo nutarimų grąžinti pirkėjams pinigus, o kiek dar pateiktų prašymų kurie dar tik nagrinėjimo procese... tame tarpe ir mano skundas šiuo metu nagrinėjamas. Nors suma palyginus nedidelė, bet jei daeis iki teismo, nepatingėsiu su teismo nutarimu nueiti pas antstolius. Pyktis ima kad taip žmones apgaudinėja ir nieks nieko "negali" padaryti...
Simonas Apanavičius
2018-05-14 23:43:47 IP 78.60.173.126
Ieva 2018-05-13 22:05:18
Sveiki, kaip uzpildyti prasyma del pinigu grazinimo ? Gal galit pagelbet?
Labas vakaras, Ieva,
Simonas 2018-04-06 07:48:11
Patariu kreiptis Į www.vtis.lt. Parašykite, kad negavote prekės ir nebuvo grąžinti pinigai. Taip pat, kad pardavėjas Jums neatsako. Būtina pridėti banko išrašą, patvirtinantį mokėjimą šiai įmonei. Jeigu prireiks pagalbos pildant, kreipkitės el. paštu simonas.apanavicius@gmail.com, nes pats nukentėjau nuo šių a******ų ir kreipiausi į VVTAT.
Sveiki, kaip uzpildyti prasyma del pinigu grazinimo ? Gal galit pagelbet?
Ir as uzsisakiau kovo 9 suknele. Nei sukneles, nei pinigu negrazino. I laiska irgi neatsakyneja.reikes rasyti skunda www.vtis.lt.
Gėda net skaityti įmonės komentarus, tikra sukčių šutvė.
Užsakymąs net metai jau nevykdomas. Rašyti komentarai ir prašymai administracijai, kad grąžintų pinigus jokios reakcijos.
Negražu, kad įmonė tai gali elgtis su klientais.
Užsakymą dariau rugsėjo mėnesį, nei prekių, nei pinigų iki šiol. Pradžioje dar atsiprašinėjo, kad buvo antstoliai ir siūlė kitas prekes už tą sumą. Rašė, kad pinigai bus pradėti grąžinti nuo pirmadienio eilės tvarka, bet tas pirmadienis užsitęsė jau pusmetį.
Vikvaldos prekyba 2018-05-04 22:44:53
Sveiki mieli klientai,
Aciu uz Jusu pastebejimus bei atsiliepimus, taciau labai prasome jeigu situacija isspresta istrinti/pakoreguoti Jusu nuomone/atsiliepima. Tikrai stebim atsiliepimus (taciau maksimaliai nenorime testi diskusijas cia (atsiliepimuose), o susisiekiam su klientais asmeniskai ir stengiames kuo imanoma greiciau isspresti situacija. Taip pat i visus el. laiskus yra atsakoma (apie uzsakymo eiga ir kitus klausimus) bet buna taip kad i @gmail.com ir panasias sistemas atsakymas gali nukeliauti i "spam" aplankala (maloniai prasome patikrinti). Jeigu vis del to negavote atsakymo is bendro pagalbos el. pasto info@svajoniuspinta.lt, laukiame Jusu laisku adresu vikvaldosprekyba@gmail.com ir maksimaliai operatyviai isspresime situacija arba atsakysime i Jusu kitus klausimus.
Taip pat norime pabrezti, jog su 99% klientais kurie parase savo atsiliepimus problema/situacija jau isspresta (pristatytas uzsakymas / grazinti pinigai), taciau klientai nekoreguoja ju atsiliepimu, o tai suteikia neteisinga nuomone kitiems klientams.
Paemus tik paskutinius 4 komentarus (nekalbant apie atsiliepimus kurie yra zemiau) :
p. Ligitai - pinigai buvo grazinti (grazinimas buvo veluojamas 4 d.d. del veluojamu atsiskaitymu)
p. Lidija siandien kreipesi el. pastu pirma karta ir klientei buvo atsakyta del uzsakymo
p. Olgos pristatymo terminas dar nesuejes (taip pat pirma karta kreipesi el. pastu siandien. Kadangi laiskas buvo parasytas po darbo dienos pabaigos, atsakymas bus pateiktas artimiausia darbo diena (kad galetumem suteikti tikslinga informacija apie uzsakyma))
Del p. Ingos - butinai patikrinsime informacija ir susisieksime su kliente, jeigu kaip kliente teigia jog pinigus negauna dar nuo praeitu metu. Jeigu taip, tai is anksto atsiprasome uz nesusipratima.
Maloniai prasome suprasti, jog pas mus visos prekes yra uzsakymui ir gali buti tokia situacija jog prekes gali veluoti (maksimaliai bandome ivykdyti uzsakyma laiku - taciau pasitaiko situaciju ir su velavimu). Visada bandome spresti klausimus su klientais ir pristatyti uzsakyma, taciau buna tokiu situaciju jog uzsakymai buna atsaukti (pagal kliento prasymo uz laiku neivykdyta uzsakyma) ir pinigai grazinami atgal i kliento saskaita.

Lauksime Jusu uzklausu bendru el. pastu info@svajoniuspinta.lt arba el. pastu vikvaldosprekyba@gmail.com (jeigu bendru el. pastu situacija nera sprendziama arba informacija nebuvo pateikta).
Egle 2018-05-07 11:31:18
Žmonės, būkite labai atsargus, per vėlai buvau pasiskaičiusi atsiliepimus tai papuoliau ir aš ant apgaviku, užsakyma padariau 2017 09 20, uz 76 eurus. 2017 11 09 pasiteiravau kaip reikalai su prekemis, nes prekes eina 30 d, o jau praejo daugiau dienu prekiu nėra, jie atsake kad atdiprašo už nesklandumus ir pasiulė pinigu gražinima, sakau gerai gražinkite pinigus, dar paklausiau ar reik kokiu duomenu, sake viska turi, tuom ir baiges nuo tos dienos nei pinigu nei atsako i laiškus nei i skambučius, ir grasinau kreiptis i tarnybas, bet jiem nei šilta nei šalta, tačiau kadangi as nesu piktybinis žmogus ir norejau issprest taikiai niekur nesikreipiau, bet šiandien dar karta parašiau laiška po šitiek laiko jei neatrašys tikrai kreipsiuosi, gal dar kas galit patart kur tiksliai kreipetes ir ar atgavote pinigus, nes man tikrai nemazi pinigai yra..
Atiduos tik tuomet, kai kreipsitės į www.vtis.lt. Ten prie sistemos prisijungsite per el. bankininkystę, užpildysite skundą. Tokiu atveju greitai atgausite pinigėlius, šiems apgavikams bus skirta nuobauda. Tikrai nedovanokite jų vagiliaujantiems apgavikams. Jeigu reikės pagalbos skambinkite tel.: 864092067. Apmaudu, kad jie vis dar vagiliauja ir sukčiauja.
Sveiki mieli klientai,

Nesuvokiama, kaip civilizuotoj šaly leidžiama vogti, be jokių kliūčių vidury baltos dienos. Pinigus gavo, prekių nepristatė, į skambučius ir laiškus neatsakė. Kreipiausi į Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybą, buvo priimta nutartis pardavėjui (UAB Vikvaldos prekyba) gražinti pirkėjui jo sumokėtus pinigus už negautas prekes, bet teisėto VVTA tarnybos nutarimo Vikvaldos prekyba neįvykdė (pinigų negražino). Toliau kreiptis į antstolius, svarstau ir apie žurnalistus, kad būtų viešinama ir stabdoma tokia aferistinė veikla - žmonių apgaudinėjimas, papildomų rūpesčių kėlimas, konkrečiai vagiliavimas. Šitiek skundų ir vis vien graži reklama, neuždarytos svetainės, banko sąskaitos... Žmonės, būkite atsargūs... UAB Vikaldos prekyba - www.svajoniuspinta.lt yra NEPATIKIMA įmonė! Prekių laukiu nuo 2017 m. rugpjūčio mėnesio :D
Aš nesuprantu. Šitiek laiko šitie s*****i apgaudinėja žmonės ir niekas nieko nedaro? Kodėl neužblokuoja internetinį puslapį?
Kovo 25 d.uzsisakiau prekes.maudimosi kostiumeli.ir suknele.iki siol negavau.KODEL?
Pinigus pervedžiau, o prekių neatsiunčia, į skambučius neatsako, į tolesnius laiškus taip pat. Pavogė pinigus ir nesiruošią grąžinti, todėl kreipiuosi į policiją.
Atiduos tik tuomet, kai kreipsitės į www.vtis.lt. Ten prie sistemos prisijungsite per el. bankininkystę, užpildysite skundą. Tokiu atveju greitai atgausite pinigėlius. Tikrai nedovanokite jų vagiliaujantiems apgavikams. Jeigu reikės pagalbos skambinkite tel.: 864092067. Apmaudu, kad jie vis dar vagiliauja ir sukčiauja.
Simonas 2018-04-11 21:39:05
Kreipkitės į www.vtis.lt. Pinigėlius greitai atgausite. Jeigu reikės pagalbos užpildyti prašymą, tikrai pagelbėsiu. Apmaudu, kad s*****i pelnosi apgaulės ir vagystės būdu.
Jau kreipiausi.
Jurgita 2018-03-23 15:24:52
Nei pinigų nei prekių... praradau beveik 80 eurų.
Po atsiliepimo praėjus dviem dienom grąžino pinigus.
Aš jau padaviau į vartotojų teises, galvoja suma nedidelė pamiršiu gal. a*******i
Baisu ir nesuprantu kaip gali taip vogti pinigus. Pakraupau paskaicius atsiliepimus, tik gaila po to, kai jau praradau savo pinigus (tik 20 €), bet man ju gaila.
Butinai i VVTAT ir policija!!!
Turiu visus susirasinejimus ir pazada grazinti pinigus.
Neringa 2018-04-03 09:25:39
Prieš 2017 m Kalėdas užsakiau prekes, aišku negavau, dabar esu parašiusi skundą vartotojų teisėms. Su Tarnyba taip pat draugiškai ši firma nesikalbėjo... Kad ir turėsiu nuostolių, bet iš šių sukčių savo pinigus išsiieškosiu! Žala nedidelė- 34 eur., bet tokiems parazitams gyvuot negalima leist!
Po mano neigiamų komentarų "gerbiama" bendrovė grąžino pinigus ir paprašė ištrinti komentarą. Tad viešumas šį tą reiškia- netylėkite!
Svajoniuspinta vilkina pinigų grąžinimą.neatsako i skambučius.neinformuoja.
Nei pinigų nei prekių... praradau beveik 80 eurų.
Užsisakiau prekę 2017.12.29 neturiu nei prekės nei gražino pinigus, nieko nebeatrašo
o, kokiu adresu kreipetes i skolu issieskojimo imone as taip pat noreciau dar ten kreiptis, nes uzsakyma padariau 18 02 15 d.
Jurate 2018-02-18 13:54:15
Merginos nenuleiskim ranku, neleiskim sitam sukciui is musu pelnytis, as taip pat katik apsigavau, tinklapis sekmingai veikia nuo 2016m ir apgaudineja, o mes nieko nedarom tik pakomentuojam pvz. as ka tik kreipiausi i policija su pareiskimu, kreiptis galima ir paskambinus 112 pagalbos telefonu, niekur net eit nereikia, taip pat yra internetine policija kur siuos sukcius gaudo, nes vien tik mums komentuojant sio tinklapio neuzdarys
parašiau skundą vartotojų teisėms, dėl pagaulingos įmonės veiklos. susivienykime ir tegul nebeapgaudinėja daugiau žmonių.
Kreipiausi į skolų išieškojimo įmonę ir ji teigė, kad ši įmonė nebevykdo veiklos.
Negalvojau kad šiais laikas dar taip gali būti. Nesuprantu, kodėl neuždaro jų svetainės? Prekių nėra, pinigu taip pat. Graudu
negavau nei prekes nei pinigu, i laiskus neatsakineja, dingo kaip i vandeni.
Reda 2018-01-12 10:23:17
Sveiki, Rūta. Deja ir aš užsisakiau prekių už 55 eurus : (prieš 3 dienas, bet dabar tik pasiskaiciau komentarus...kur butent kreipetes ir kaip atgavote pinigelius?
Sveiki, Reda, man kreiptis neprireikė, aš tik pažadėjau kreiptis į VVTAT ir Elektroninio ginčų sprendimų tinklapį ir paviešinau savo facebooke, kad mano draugai būtų atsargūs, pinigus pervedė.Reikia jiems nusiųsti raštišką prašymą:atšaukiu savo užsakymą, nes jūs laiku nepristatėte prekės ir prašau grąžinti man pinigus, jei per 14 dienų neatgausite pinigų, rašyti skundą į VVTAT. Man šito daryti nebeprireikė, pinigus grąžino.Mielos moterys, pasidalinkime savo facebooko puslapiuose, nes jeigu įstaigos jų neuždaro, manau, kad pilietinis aktyvumas JĖGA, tegu kuo daugiau žmonių apie tai sužino.Nenuleiskime rankų kovodamos su sukčiais.
Rūta 2017-12-04 19:29:55
Sumokėjau už prekę rugsėjo 10 d. Neturiu nei prekės, nei pinigų. Laukiu kol praeis 14 kalendorinių dienų nuo raštiško prašymo pateikimo parduotuvei, tada kreipsiuos į VVTAT ir Elektroninio ginčų sprendimų tinklapį, kurį administruoja ES komisija. Nors suma nedidelė, nežadu dovanoti. Labai gaila, kad atsiliepimus perskaičiau, kai nusipirkau. Gal šis mano atsiliepimas padės būsimiems pirkėjams.Gyvenu mažame miestelyje, dažnai apsipirkinėju ir internetinėse parduotuvėse ir iš privačių asmenų, bet niekada nebuvo jokių problemų, o Svajonių spinta nežinau kuo užsiima, bet tikrai ne prekyba rūbais.Nepirkite iš šios parduotuvės, jei nenorite prarasti pinigų.
Nemėgstu internetinių parduotuvių bet susigundžiau norimos spalvos suknute pinigus pervedžiau 2017-07-12 d. nedaug 22, 70 Eur bet gaila kad jie papuolė į a******ų rankas.
As ir pakliuvau, cia gaila, kad pirma nepaskaiciau atsiliepimu, pasitikejau, nebuvau su tuo susidurusi. Ir va nei prekiu, nei pinigu, atsibodo ir jiems rasyti, atraso, atsipraso, ir tyla. Patarkit kaip man su jais issispresti, kur turiu kreiptis, ir ispeti kitus, kad cia pinigu nepervesti uz nieka.
Vardas 2017-11-26 17:24:48
Aš užsakiau prekių rugsėjo mėnesį ir negavau nei prekių, nei pinigų. Šiandieną parašiau pareiškimą policijai, pranešiau VMI už nemokamus mokesčius, nes sąskaitos taip ir negavau, perdaviau vartotojų teisėms. Gal trys institucijos susitvarkys.
Policija išsprendė greitai ir pinigus atgavau. Galite tiesiog policijai parašyti pareiškimą nuvykę tiesiai arba užpildę elektroniniu būdu:
Rašau papildymą prie savo ankstesnio atsiliepimo. Šiandien grąžino pinigus, todėl visiems nukentėjusiems linkiu nenuleisti rankų, o tiems kurie galvoja pirkti, patarimas - NEPIRKITE!
Tikra sukčių kompanija. Sumokėjau pinigus už striukę gegužės mėn., tai nei striukės, nei pinigų iki šiol. Birželio mėn. pažadėjo grąžint pinigus, tai dabar jau lapkritis baigiasi, o pinigų kaip nėra taip nėra. Nesuprantu, kaip vartotojų teisių apsaugos tarnyba VVAT) dar neuždarė šios elektroninės parduotuvės. Kiek matau pagal komentarus, daug tokių kaip aš. Šios sukčių kompanijos veiklos modelis labai panašus į beprocentinį skolinimąsi iš žmonių- surenka pinigus iš žmonių, naudojasi tol, kol jiems nepradeda grasint institucijomis. VVAT -aplamai ar ši vartotojų gynimo agentūra iš vis yra kam nors padėjusi?
Prekytės negavau, bet pinigėlius atgavau be jokių problemų.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Dėl geriausiųjų komunikacijos projektų vardo varžosi 83 darbai
Dėl geriausiųjų komunikacijos projektų vardo varžosi 83 darbai 05-23 16:31
"PR Impact Awards 2019" varžysis 83 komunikacijos projektai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Darbų šiemet sulaukta ketvirtadaliu daugiau nei pernai.
"Plungės lagūna" gavo beveik 6 mln. Eur užsakymą Šiauliuose
"Plungės lagūna" gavo beveik 6 mln. Eur užsakymą Šiauliuose 05-23 16:29
Šiaulių miesto savivaldybė pasirašė 5,7 mln. Eur vertės sutartį su UAB "Plungės lagūna" dėl Draugystės prospekto remonto ir greta esančios teritorijos sutvarkymo rangos darbų.
"Sodra" nutraukė pensijų išnešiojimo Vilniuje ir Kaune konkursą
"Sodra" nutraukė pensijų išnešiojimo Vilniuje ir Kaune konkursą 05-23 16:20
"Sodra" ketvirtadienį nutraukė kovą skelbtą pensijų ir kitų socialinių išmokų išnešiojimo Kaune ir Vilniuje konkursą.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%