VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vikvaldos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vikvaldos prekyba

Atsiliepimai apie Vikvaldos prekyba, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vikvaldos prekyba, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Sveiki,

Užsisakiau 2 vnt drabužių 2018-10-26. Kreipiausi jau į vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Gavusi rasta tikrai kreipsiuosi I antstolius. Nei pinigų. Nei prekių. Nieko. Tai apgaulė. Tik labai gera reklama, kad garantuoja pinigų grąžinimą.
Atsakyti
Sveiki apgautieji ir "prekybos"organizatoriau Vladislovai. Nesuprantu, kaip įmonei, kuri jau porą metų apgaudinėja žmones, leidžiama toliau vykdyti veiklą !!! Ir kaip "verslininkas" Vladislavas negerbdamas nei savęs nei kitų, gali mulkinti žmonės tuščiais pažadais.....GĖDA
Aš viena iš apgautųjų. Iš vartotojų teisių nutartį jau turiu ! Taigi ir aš perduosiu šią įmonę antstoliams.
Labai tikiuosi, kad šios įmonės veikla bus pristabdytą, o vadovas parauktas atsakomybėn už akivaizdžiau apgaulingą versą...
Elvyra
Atsakyti
Sveiki visi, kas esate apgauti ir susitvarkėte dokumentus su vartotojų teisių pagalba.
Pasirodo užteko parašyti komentarą ČIA (01/11) ir "skolininkai" šiandien pervedė pinigus!
Kadangi po 01/05 dienos galima buvo kreiptis į antstolius (su vartotojų teisių nutartimi) ir, taip ruošiausi padaryti, bet kreipiausi ČIA, gal kas gali patarti dėl antstolių.
STEBUKLAS ! - šiandien gavau el.laišką, kad pinigai per 2 - 3 val. bus grąžinti. Pagaliau grąžino, neprireikė nė antstolių, nes, pasirodo JIE perskaitė komentarą !
Žodžiu, galiu pasakyti, kad dėl skolos išieškojimo galima kreiptis į bet kurį Vilniaus m. antstolį (taip atrašė Antstolių rūmų darbuotojai) ir būtinai parašykime apie tai ČIA ! Gal to užteks.
Pagarbiai, Tatjana.
Atsakyti
Na ką apie juos galima pasakyti v***s.Pirkau el parduotuvėje „Svajonių spinta“ suknelę gegužės mėnesį. Sumokėjau už pirkinį ir jo pristatymą. Nesulaukusi suknelės kreipiausi į „Vikvalda prekyba“. Apsimetė, kad įvyko nesusipratimas ir pirkinio tiesiog paėmę pinigus........ NEUŽSAKĖ. Paprašiau, kad grąžintų pinigus. Pažadėjo grąžinti. Vilkino laiką, pinigų negrąžino. Nuo to laiko, kai kreipiausi į vartotojų teises su jais susisiekti taip ir nepavyko. Turiu ir vartotojų teisių sprendimą ir teisę kreiptis į antstolius.......... Liūdna: parduotuvė vis dar vilioja pirkėjus gausia pasiūla, patraukliomis kainomis ir toliau sėkmingai vagia.
Atsakyti
Laba diena. Ir man labai keista, kaip įmonei, kuri jau porą metų apgaudinėja žmones, galima toliau vykdyti šią veiklą !!!
Aš viena iš apgautųjų. Iš vartotojų teisių nutartį gavau, bet pinigų iš įmonės nesulaukiau ! Taigi planuoju šią apsimetėlių įmoniūkštę perduoti antstoliams !
Jei kas kreipėtės į antstolius, gal nurodytumėte, kuris (ie) antstolis (iai) išieško iš šios įmonės skolas ?
Labai dėkoju.
Gailiuosi, kad pirmiausia neperskaičiau apie apgavikus komentarų ir, kad mūsų šalelė niekaip nekontroliuoja šitokių "įmoniūkščių", o jose lobsta, pampsta a*******i, manydami, kad turi teisę bent į vieną mano (mūsų) uždirbtą centą. Neišdegs ! Pagarbiai...Tatjana
Atsakyti
Kreipiausi ką tik į vartotojų teises ir aš. Suma nedidelė, bet kam nutylėti ir kažkam dovanoti. Po kreipimosi i VVTAT, toliau beliks kreiptis i antstolius. Užsakymas spalio 16 d. gėdos ir sąžinės turėtų bent atrašyti į el. laišką (kas jau pavėluota), nekalbant apie prekės pristatymą ar pinigų grąžinimą.
Atsakyti
Sveiki, visi nusivylę pirkėjai :) Gal kažkas grąžinosi savo pinigus per antstolius? Jei taip, labai prašau parašykite man į paštą, turiu jums klausimų :) Ačiū jums
Atsakyti
Ar yra žmonių gavusių prekės is sios firmos? Uzsakiau prekiu už 89eurus 2018-11-09 nei i laiskus atsako nei prekiu nera... Nematau kito kelio kaip kreiptis del pinigu isieskijimo....
Atsakyti
Vikvaldos prekyboj pirkau liepos mėn., krepšelio suma buvo virš 50eur. Dė ja, nei prekių, nei pinigų neatgavau. Kreipiausi į vartotojų teises, sulaukiau sprendimo, kai pasibaigė vykdymo laikas, pranešiau, kad kreipiuosi į anstolius. Pinigus Vikvalda grąžino po 3 dienų.
Sigita Baltrukėnienė
2018-12-06 09:49:07 IP 91.216.163.47
Atsakyti
...kažkodėl nesulaukiu užsakytos prekes, prašome įvykdyti užsakymą arba gražinti pinigus, kitaip bus kreiptasi į vartotojų teises. Laukiu Jūsų veiksmų
Atsakyti
Nesulaukia piningu sakė 16d bus piningu bet nesulaukiu
Atsakyti
Nesuprantu, kodėl šiai įmonei laidžiama vykdyti veiklą? VTIS susidomekite kartą !! Pažadai, jų nepildymas. Iš Kinijos prekes kiekvienas galime per 3-6 mėn parsisiųsti. LT įmonėse užsisakome, kad būtų patikimiau ir greičiau. O čia jokio rezultato. Rugsėjo 5 d. užsakyta prekė už 16, 65€. Na, kodėl aš turiu juo padovanoti? Dažnai perku LT internetinėse paduotuvėse, bet taip maustoma pirmą kartą.
Atsakyti
Laba diena, užsisakiau megztinį, laukiau laukiau o prekės nėra. Į elektroninius atsako, bet taip meluoja, kad žiauru skaityti. Kas jiems leidžia veiklą vygdyti. Pinigų negrąžino, vis teisinasi liepia laukti. Taip esu nelinkusi sumokėti negavus prekės, bet čia gudrei padaryta, negalima pateikti užsakymo kol nesumoki.
Atsakyti
a*******i! Į žinutes neatsako. Pinigų negrąžina. Kaip iš vis dar egzistuoja ta jų parduotuvė, kai šitiek apgautu žmonių. Siaubas...
Atsakyti
Neringa 2018-11-02 11:01:12
Prasau kada bus preke niekas neatsako ir piningu negrazina kur kreiptis
http://www.vvtat.lt/lt/vartotojams/kaip_pateikti_skunda.html
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba
Atsakyti
2018-09-27 užsisakiau dvi prekes, nieko negavau (nei prekių, nei pinigų). Parašiau jimes dar ir šiandien, tikiuosi atgauti pinigus...
Atsakyti
Prasau kada bus preke niekas neatsako ir piningu negrazina kur kreiptis
Atsakyti
a*******i...!!!! uzsakymo neivykde ! zadejo grazinti pinigus uz neivykdyta uzsakyma, bet jau savaite daro pavedima.....
Atsakyti
a*******i!
Prekės nėra, į laiškus neatsako. Taip to nepaliksiu. Būsite paviešinti ir apskųsti ten kur reikia! "Verslininkai"
Atsakyti
Opa, kaip tik pradejau rasyti komentarus, tai prasidejo mano el. laisku atrasinejimas, kad mes jums jau grazinom-pirmas laiskas, o antras kad iki rytojaus vakaro grazinsim, nes pinigeliai jau pervesti, bet neaisku kada pasieks mane....kitas bankas ir ttt
Atsakyti
Kas laimina sia veikla? Nuo balandzio men.skundai. O kas veliau? Bankrotas?Kazkokia nesamone.Malonu skaityti, kad ponia Laimute atgavo pinigelius. Bet kiek tame tiesos? Jei net vartotoju teisems skambinant, neatsiliepiame, kiek esu pati skambinusi, rasiusi. Atsakymo=0 Pries ka nors pirgdami, paskaitykime komentarus apie pardavejus, platintojus!
Atsakyti
Na mano preke keliauja jau ilgai, 6men, jau turiu vartotoju teisiu isduota rasta, su kuriuo galiu kreiptis i anstolius. As juos apie tai informavau, bet jie vis tyli. paaukosiu dar 20euru uz anstoliu darba, ir tikiuosi atgausiu ir uz preke ir uz anstoliu darba ka busiu isleidus.Bet kodel vis dar egzistuoja sis svajoniuspinta, lt tinklapis??
Atsakyti
Na ir aš pakliuvau, biržialio 5 diena užsakiau preke 24.70€, iki šiol neatgaunu pinigų o jau rugsėjis į pabaiga eina.
Atsakyti
Laimutė 2018-09-11 11:42:58
Sėkmės versle ir kuo mažiau neigiamų komentarų. Aptarnavimu ir bendravimu esu patenkinta - informacija pateikiama maloniai, operatyviai. Deja, prekė neatkeliavo, bet užtat mielai grąžino pinigėlius.
Ir man tas pats. Laukiau prekiu menesi. Veliau dar teko susiraainet, nes niekaip nesulaukiau prekiu... zodziu mazdaug po menesio grazino pinigus. Bet visad atsakydavo...
Atsakyti
Nu jo... as ir pervelai pasiskaiciau. Ir kodel niekas dar vis po siai dienai ju nepridave kokiems STT ar VMI, kad kiti nenukentetu. Kaip jie vis dar ezsituoja, o savininkas nebijo gatvemis vaikscioti....
Atsakyti
Sėkmės versle ir kuo mažiau neigiamų komentarų. Aptarnavimu ir bendravimu esu patenkinta - informacija pateikiama maloniai, operatyviai. Deja, prekė neatkeliavo, bet užtat mielai grąžino pinigėlius.
Atsakyti
Užsisakiau suknele iš svajonių spintos, kurios negavau per nurodyta laika, parašiau nurodytu gmailu, kad negavau suknelės man žadėjo pinigus grąžinti, bet iki šiol negavau nei suknelės nei pinigų kurios žadėjo grąžinti, parašiau dar karta, tačiau jie man nebe atraše į siunčiamus laiškus... norėčiau sužinoti ar dar būtų įmanoma atgauti pinigus?
Atsakyti
Prekių laukiau pusantro mėnesio, parašiau elektroninį laišką, kad nebegaliu laukt, užsakymą atšaukiau.Mandagiai ir greitai man buvo pažadėta grąžint pinigus.Poros savaičių bėgyje pinigai atsidūrė mano sąskaitoje.
Atsakyti
Na ir aš pakliuvau.. gegužės mėn užsisakiau suknelę už 30 eur (plius siuntimas dar) ir tyla.
Žadėjo grąžinti pinigus penktadienį, arba pirmadienį. Šiandien antradienis pinigų dar nėra. Nepaliksiu šito ramynėje tikrai. Svajonių spinta, jei planuojate su manimi kariauti - pirmyn, nes kvepia Jūsų pralaimėjimu! Arba meskite man baltą pirštinę, ir aš Jums atleisiu už melą.
Atsakyti
Kiek perku internetu pirma kart pataikiau ant a******u.Gaila komentarus perskauciau paveluotai.Suknele uzsisakiau birzeli.Nei sukneles ne pinigu.ispradziu dar zadejo grazint pinygus.Paskui tyla...Bet send uzpildziau skunda vartotoju teisiu tarnybai.Moterys netylekit skuskit VTIS.lt.Gal uzdarys ta ju SVAJONIUSPINTA.LT.
Atsakyti
v***s... Nesuprantu kaip dar gali tokia svetainė egzistuoti tiek žmonių apgauta... Užsakiau draugei krikštynoms suknelę per tokius v***s reix per galvą nertis kaip rasti kitą skubiai...
Atsakyti
Laba diena,
nežinodama pristatymo termino užsisakiau tris suknutes, bet man reikėjo jų skubei, negalėjau laukti 30d., atšaukėme užsakymą, grąžino pinigėlius per 2 dienas, atsakė į visus mano laiškus. ok
Atsakyti
Pazadejot kad bus preke, bet taip ir nesulaukiu sukneles, apgavot kai ir daugeli kitu zmoniu. Kreipsiuosi toliau isjeskoti is jusu pinigelius, nes taip negalima yra niekšiška!
Atsakyti
Visą mėnesį negaunu užsakytos prekės. Į el. laiškus neatsako, į skambučius nereaguoja. Nu visiški a*******i. Tikrai kreipsiuosi į teisėsaugą. Aš pinigus užsidirbu, man jie nekrenta iš dangaus. O čia mat, gudruoliai, susišluoja pervedamus pinigus, prekių neišsiunčia ir tikisi, kad taip ir paliks? Na jau ne.
Atsakyti
Užsakiau prekes kovo 15 d. Jų negavau. Neatgaunu ir pinigų. Deja, komentarus paskaičiau tik šiandien.
Atsakyti
Nei pinigų nei prekės nuo balandžio mėnesio. Nepasiskaičiau komentarų ir apsišoviau. Gaila. Kiek esu pirkusi inetrnetu, man taip pirmą kartą
Atsakyti
Andžela 2018-06-09 13:54:02
Sveiki, na aš prieš nepilną mėnesį čia rašiau, kad kaip ir daugelis, nusipikau 3 sukneles, tik po to pasiskaičiau komentarus ir taip pat supratau įkliuvusi.
Matyt tie žmonės užskaitė mano komentarą, parašė, kad turiu laukti 30 DARBO DIENŲ. Ištryniau, laukiau tiek dienų, deja jos praėjo, suknelių nėra.
Noriu prisijungti prie tų apgautųjų, reikia patarimo, nuo ko turiu pradėti???????????????
Noriu pasakyti, kad Vikvaldos pekyba man šiandien, grąžino pinigus, nors jų to net neprašiau, nes nebuvo dar paėjęs 30 darbo dienų duotas terminas. Jie patys panešė, kad neįvykdė užsakymo ir grąžino pinigus. Džiaugiuosi tuo.
Atsakyti
Sveiki, na aš prieš nepilną mėnesį čia rašiau, kad kaip ir daugelis, nusipikau 3 sukneles, tik po to pasiskaičiau komentarus ir taip pat supratau įkliuvusi.
Matyt tie žmonės užskaitė mano komentarą, parašė, kad turiu laukti 30 DARBO DIENŲ. Ištryniau, laukiau tiek dienų, deja jos praėjo, suknelių nėra.
Noriu prisijungti prie tų apgautųjų, reikia patarimo, nuo ko turiu pradėti???????????????
Atsakyti
Kristina 2018-06-04 16:39:33
Laba diena,
Per kiek laiko išnagrinėjamas skundas ir grąžinami pinigai?
Skundas išnagrinėjamas ir pinigai grąžinami gana greitai - per 2-4 savaites.
Atsakyti
Simonas Apanavičius 2018-05-14 23:43:47
Labas vakaras, Ieva,
Pridedu dokumentą su labai detalia skundo teikimo procedūra. Tikiuosi klausimų nekils. Jeigu bus kas nors neaišku 0 skambinkite arba rašykite į el. paštą. Nebijokite, pinigus tikrai atgausite.
Laba diena,
Per kiek laiko išnagrinėjamas skundas ir grąžinami pinigai?
Atsakyti
Laba diena,
Nesitikėjau, kad šiai įmonei nėra taikomi LR įstatymai. Užpildžiau ir aš skundą. Tikiuosi atgauti pinigus. Ačiū kitiems pirkėjams už pasidalinimą kur kreiptis.
Atsakyti
Nei prekės, nei pinigų. Per vėlai paskaičiau atsiliepimus.....Parašiau skundą vtis.lt Man tai keista, kaip tokiai įmonei dar vis leidžia vykdyti veiklą.......
Atsakyti
Simonas 2018-05-26 09:03:40
Sveika, Olga,
Jūs turbūt norėjote atsakyti į Vikvaldos prekyba laišką, bet atsakėte į mano. Vikvaldos prekyba apgaudinėja žmones ir vagia jų pinigus jau ne vienerius metus. Kreipkitės į vtis.lt ir pinigėlius atgausite. Pridedu dokumentą, kuriame parodau, kaip užpildyti skundą. Linkiu sėkmės.
Ačiū!
Atsakyti
Olga 2018-05-26 08:09:53
Mano terminas jau baigėsi. Prekių taip ir negavau. Dabar bandau atgauti pinigus. Bet jūs tik vilkinot ir pinigų negražinot. Nežinau kiek laiškų esu jums parašius. Pradžiai raset, kad pinigus grąžina per 10 d.d. Paskui, kad viską sužinosime ir susisiekime su jumis ir tt.. Taip be pabaigos. Tikrai kreipsios į policiją ir vartotojų teisės.
Sveika, Olga,
Jūs turbūt norėjote atsakyti į Vikvaldos prekyba laišką, bet atsakėte į mano. Vikvaldos prekyba apgaudinėja žmones ir vagia jų pinigus jau ne vienerius metus. Kreipkitės į vtis.lt ir pinigėlius atgausite. Pridedu dokumentą, kuriame parodau, kaip užpildyti skundą. Linkiu sėkmės.
Atsakyti
Simonas 2018-05-07 17:08:30
Neapgaudinėkite žmonių. Jūs tik renkate pinigus, o prekių nesiunčiate. Prekes gavo vos keli pirkėjai ir tai labai, labai prastos kokybės. Kuomet šios nekokybiškos prekės buvo grąžintos, pinigų niekas negrąžino. Pinigus grąžinate tik tuomet, kai žmonės kreipiasi į tam tikras institucijas arba pagrąsina į jas kreiptis. Daugelis apgautųjų nežino kur kreiptis arba neturi tam laiko, jų pinigus ir pavagiate.
Žmonės, prekės yra iš AliExpress; net prekių nuotraukos iš ten paimtos.Taigi, pirkite AliExpress - patikimiau ir daug pigiau.
Mano terminas jau baigėsi. Prekių taip ir negavau. Dabar bandau atgauti pinigus. Bet jūs tik vilkinot ir pinigų negražinot. Nežinau kiek laiškų esu jums parašius. Pradžiai raset, kad pinigus grąžina per 10 d.d. Paskui, kad viską sužinosime ir susisiekime su jumis ir tt.. Taip be pabaigos. Tikrai kreipsios į policiją ir vartotojų teisės.
Atsakyti
Katik pasiskaičiau komentarus, o prekės užsakytos 2018 04 27 d.
keistoka kai negawau prekių per 7 d. bet dabar grįžus iš užsienio-jų dar nėra. Pirmą kartą nuojauta ir koment.komentarai kužda, kad busiu apsigawus pirkdama el.erdwej.
parašiau laišką šiand. jiems...žiūrėsim ką atsakys... jei nieko per 2 kalendorines dienas (toks term.nurod.laiške mano) - imsiuos priemonių.
Sunku patykėti-kaip teisinėje walstybėje jokių saugiklių nėra-kodėl tokie internetiniai portalai dar weikia?
Reikia kooperuotis ir duoti į teismą Vikvaldos prekyba, UAB -kad dar ir moralinę žalą atlygintų-juk wisi gaištate sawo brangų laiką, papildomiems susirašinėjimams- papildomos nerwinės įtampos ir žinoma tam kad būtų tokie inter.web. užblokuoti.
Jei negrąžins pinigų man. Mano teisininkai pakowos-kad šis portalas uzsidarytų!
Atsakyti
Nesuprantu kaip iš viso ši internetinė svetainė veikia, jei per šiuos metus jau daugiau nei 10 teismo nutarimų grąžinti pirkėjams pinigus, o kiek dar pateiktų prašymų kurie dar tik nagrinėjimo procese... tame tarpe ir mano skundas šiuo metu nagrinėjamas. Nors suma palyginus nedidelė, bet jei daeis iki teismo, nepatingėsiu su teismo nutarimu nueiti pas antstolius. Pyktis ima kad taip žmones apgaudinėja ir nieks nieko "negali" padaryti...
Simonas Apanavičius
2018-05-14 23:43:47 IP 78.60.173.126
Atsakyti
Ieva 2018-05-13 22:05:18
Sveiki, kaip uzpildyti prasyma del pinigu grazinimo ? Gal galit pagelbet?
Labas vakaras, Ieva,
Pridedu dokumentą su labai detalia skundo teikimo procedūra. Tikiuosi klausimų nekils. Jeigu bus kas nors neaišku 0 skambinkite arba rašykite į el. paštą. Nebijokite, pinigus tikrai atgausite.
Atsakyti
Simonas 2018-04-06 07:48:11
Patariu kreiptis Į www.vtis.lt. Parašykite, kad negavote prekės ir nebuvo grąžinti pinigai. Taip pat, kad pardavėjas Jums neatsako. Būtina pridėti banko išrašą, patvirtinantį mokėjimą šiai įmonei. Jeigu prireiks pagalbos pildant, kreipkitės el. paštu simonas.apanavicius@gmail.com, nes pats nukentėjau nuo šių a******ų ir kreipiausi į VVTAT.
Sveiki, kaip uzpildyti prasyma del pinigu grazinimo ? Gal galit pagelbet?
Atsakyti
Ir as uzsisakiau kovo 9 suknele. Nei sukneles, nei pinigu negrazino. I laiska irgi neatsakyneja.reikes rasyti skunda www.vtis.lt.

Taip pat rekomenduojame

VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...
Electronic Trade
BIGBOX.LT

Adresas: Savanorių pr. 441B, LT-49185 Kaunas.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; mažmeninė prekyba; pardavimo automatai; prekybos įranga; telekomunikacijos, ryšio priemonės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kas yra elektronikos prekių parduotuvė BIGBOX.LT? BIGBOX.LT komandos tikslas – kurti geras emocijas BIGBOX.LT lankytojams ir pirkėjams. Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Kurdami BIGBOX.LT, apie kiekvieną lankytoją ir pirkėją galvojome kaip apie mūsų kuriamos...
Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Savanorių pr. 213, LT-50182 Kaunas.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Klaipėdos uosto vadovą A. Vaitkų laikinai pavaduos V. Paukštė
Klaipėdos uosto vadovą A. Vaitkų laikinai pavaduos V. Paukštė 01-18 15:03
Arvydui Vaitkui, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) vadovui, nusprendus dalyvauti šio miesto mero rinkimuose, jį laikinai pavaduos Vidmantas Paukštė, infrastruktūros direktorius...
"Tesla" naikina 3.000 darbo vietų
"Tesla" naikina 3.000 darbo vietų 01-18 15:02
Elektromobilių gamintoja "Tesla" po sunkių praėjusių metų nusprendė sumažinti savo darbo jėgą 7%. Tai reiškia, kad darbo neteks 3.000 žmonių.
Klaipėdos uoste išsiliejo naftos produktai
Klaipėdos uoste išsiliejo naftos produktai 01-18 14:29
Penktadienį Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje išsiliejo naftos produktų, tikslus jų kiekis nustatinėjamas, pranešė Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos valdyba.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Avon 1,98 +4,21%
Goodyear 20,27 +3,79%
Philip Morris 72,52 +2,50%
Caterpillar 134,54 +2,19%
Nasdaq 82,44 -0,63%
Humana 291,02 -0,78%
Procter & Gamble 90,64 -0,80%
Western Digital 36,47 -3,60%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 3,98 -3,86%
Benzinas 1,46 -10,43%
Apelsinai 0,72 -1,37%
Dyzelis 1,82 -11,22%
Varis 6075,32 -1,95%
Cukrus 0,56 +1,82%
Auksas 1250,40 +2,44%
Ryžiai 404,00 +0,75%