Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vikvaldos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vikvaldos prekyba

Atsiliepimai apie Vikvaldos prekyba, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vikvaldos prekyba, UAB

a*******i...!!!! uzsakymo neivykde ! zadejo grazinti pinigus uz neivykdyta uzsakyma, bet jau savaite daro pavedima.....
a*******i!
Prekės nėra, į laiškus neatsako. Taip to nepaliksiu. Būsite paviešinti ir apskųsti ten kur reikia! "Verslininkai"
Opa, kaip tik pradejau rasyti komentarus, tai prasidejo mano el. laisku atrasinejimas, kad mes jums jau grazinom-pirmas laiskas, o antras kad iki rytojaus vakaro grazinsim, nes pinigeliai jau pervesti, bet neaisku kada pasieks mane....kitas bankas ir ttt
Kas laimina sia veikla? Nuo balandzio men.skundai. O kas veliau? Bankrotas?Kazkokia nesamone.Malonu skaityti, kad ponia Laimute atgavo pinigelius. Bet kiek tame tiesos? Jei net vartotoju teisems skambinant, neatsiliepiame, kiek esu pati skambinusi, rasiusi. Atsakymo=0 Pries ka nors pirgdami, paskaitykime komentarus apie pardavejus, platintojus!
Na mano preke keliauja jau ilgai, 6men, jau turiu vartotoju teisiu isduota rasta, su kuriuo galiu kreiptis i anstolius. As juos apie tai informavau, bet jie vis tyli. paaukosiu dar 20euru uz anstoliu darba, ir tikiuosi atgausiu ir uz preke ir uz anstoliu darba ka busiu isleidus.Bet kodel vis dar egzistuoja sis svajoniuspinta, lt tinklapis??
Na ir aš pakliuvau, biržialio 5 diena užsakiau preke 24.70€, iki šiol neatgaunu pinigų o jau rugsėjis į pabaiga eina.
Laimutė 2018-09-11 11:42:58
Sėkmės versle ir kuo mažiau neigiamų komentarų. Aptarnavimu ir bendravimu esu patenkinta - informacija pateikiama maloniai, operatyviai. Deja, prekė neatkeliavo, bet užtat mielai grąžino pinigėlius.
Ir man tas pats. Laukiau prekiu menesi. Veliau dar teko susiraainet, nes niekaip nesulaukiau prekiu... zodziu mazdaug po menesio grazino pinigus. Bet visad atsakydavo...
Nu jo... as ir pervelai pasiskaiciau. Ir kodel niekas dar vis po siai dienai ju nepridave kokiems STT ar VMI, kad kiti nenukentetu. Kaip jie vis dar ezsituoja, o savininkas nebijo gatvemis vaikscioti....
Užsisakiau suknele iš svajonių spintos, kurios negavau per nurodyta laika, parašiau nurodytu gmailu, kad negavau suknelės man žadėjo pinigus grąžinti, bet iki šiol negavau nei suknelės nei pinigų kurios žadėjo grąžinti, parašiau dar karta, tačiau jie man nebe atraše į siunčiamus laiškus... norėčiau sužinoti ar dar būtų įmanoma atgauti pinigus?
Prekių laukiau pusantro mėnesio, parašiau elektroninį laišką, kad nebegaliu laukt, užsakymą atšaukiau.Mandagiai ir greitai man buvo pažadėta grąžint pinigus.Poros savaičių bėgyje pinigai atsidūrė mano sąskaitoje.
Na ir aš pakliuvau.. gegužės mėn užsisakiau suknelę už 30 eur (plius siuntimas dar) ir tyla.
Žadėjo grąžinti pinigus penktadienį, arba pirmadienį. Šiandien antradienis pinigų dar nėra. Nepaliksiu šito ramynėje tikrai. Svajonių spinta, jei planuojate su manimi kariauti - pirmyn, nes kvepia Jūsų pralaimėjimu! Arba meskite man baltą pirštinę, ir aš Jums atleisiu už melą.
Kiek perku internetu pirma kart pataikiau ant a******u.Gaila komentarus perskauciau paveluotai.Suknele uzsisakiau birzeli.Nei sukneles ne pinigu.ispradziu dar zadejo grazint pinygus.Paskui tyla...Bet send uzpildziau skunda vartotoju teisiu tarnybai.Moterys netylekit skuskit VTIS.lt.Gal uzdarys ta ju SVAJONIUSPINTA.LT.
v***s... Nesuprantu kaip dar gali tokia svetainė egzistuoti tiek žmonių apgauta... Užsakiau draugei krikštynoms suknelę per tokius v***s reix per galvą nertis kaip rasti kitą skubiai...
nežinodama pristatymo termino užsisakiau tris suknutes, bet man reikėjo jų skubei, negalėjau laukti 30d., atšaukėme užsakymą, grąžino pinigėlius per 2 dienas, atsakė į visus mano laiškus. ok
Pazadejot kad bus preke, bet taip ir nesulaukiu sukneles, apgavot kai ir daugeli kitu zmoniu. Kreipsiuosi toliau isjeskoti is jusu pinigelius, nes taip negalima yra niekšiška!
Visą mėnesį negaunu užsakytos prekės. Į el. laiškus neatsako, į skambučius nereaguoja. Nu visiški a*******i. Tikrai kreipsiuosi į teisėsaugą. Aš pinigus užsidirbu, man jie nekrenta iš dangaus. O čia mat, gudruoliai, susišluoja pervedamus pinigus, prekių neišsiunčia ir tikisi, kad taip ir paliks? Na jau ne.
Užsakiau prekes kovo 15 d. Jų negavau. Neatgaunu ir pinigų. Deja, komentarus paskaičiau tik šiandien.
Nei pinigų nei prekės nuo balandžio mėnesio. Nepasiskaičiau komentarų ir apsišoviau. Gaila. Kiek esu pirkusi inetrnetu, man taip pirmą kartą
Andžela 2018-06-09 13:54:02
Sveiki, na aš prieš nepilną mėnesį čia rašiau, kad kaip ir daugelis, nusipikau 3 sukneles, tik po to pasiskaičiau komentarus ir taip pat supratau įkliuvusi.
Matyt tie žmonės užskaitė mano komentarą, parašė, kad turiu laukti 30 DARBO DIENŲ. Ištryniau, laukiau tiek dienų, deja jos praėjo, suknelių nėra.
Noriu prisijungti prie tų apgautųjų, reikia patarimo, nuo ko turiu pradėti???????????????
Noriu pasakyti, kad Vikvaldos pekyba man šiandien, grąžino pinigus, nors jų to net neprašiau, nes nebuvo dar paėjęs 30 darbo dienų duotas terminas. Jie patys panešė, kad neįvykdė užsakymo ir grąžino pinigus. Džiaugiuosi tuo.
Kristina 2018-06-04 16:39:33
Per kiek laiko išnagrinėjamas skundas ir grąžinami pinigai?
Skundas išnagrinėjamas ir pinigai grąžinami gana greitai - per 2-4 savaites.
Simonas Apanavičius 2018-05-14 23:43:47
Labas vakaras, Ieva,
Pridedu dokumentą su labai detalia skundo teikimo procedūra. Tikiuosi klausimų nekils. Jeigu bus kas nors neaišku 0 skambinkite arba rašykite į el. paštą. Nebijokite, pinigus tikrai atgausite.
Per kiek laiko išnagrinėjamas skundas ir grąžinami pinigai?
Nesitikėjau, kad šiai įmonei nėra taikomi LR įstatymai. Užpildžiau ir aš skundą. Tikiuosi atgauti pinigus. Ačiū kitiems pirkėjams už pasidalinimą kur kreiptis.
Nei prekės, nei pinigų. Per vėlai paskaičiau atsiliepimus.....Parašiau skundą vtis.lt Man tai keista, kaip tokiai įmonei dar vis leidžia vykdyti veiklą.......
Simonas 2018-05-26 09:03:40
Sveika, Olga,
Jūs turbūt norėjote atsakyti į Vikvaldos prekyba laišką, bet atsakėte į mano. Vikvaldos prekyba apgaudinėja žmones ir vagia jų pinigus jau ne vienerius metus. Kreipkitės į vtis.lt ir pinigėlius atgausite. Pridedu dokumentą, kuriame parodau, kaip užpildyti skundą. Linkiu sėkmės.
Ačiū!
Olga 2018-05-26 08:09:53
Mano terminas jau baigėsi. Prekių taip ir negavau. Dabar bandau atgauti pinigus. Bet jūs tik vilkinot ir pinigų negražinot. Nežinau kiek laiškų esu jums parašius. Pradžiai raset, kad pinigus grąžina per 10 d.d. Paskui, kad viską sužinosime ir susisiekime su jumis ir tt.. Taip be pabaigos. Tikrai kreipsios į policiją ir vartotojų teisės.
Sveika, Olga,
Simonas 2018-05-07 17:08:30
Neapgaudinėkite žmonių. Jūs tik renkate pinigus, o prekių nesiunčiate. Prekes gavo vos keli pirkėjai ir tai labai, labai prastos kokybės. Kuomet šios nekokybiškos prekės buvo grąžintos, pinigų niekas negrąžino. Pinigus grąžinate tik tuomet, kai žmonės kreipiasi į tam tikras institucijas arba pagrąsina į jas kreiptis. Daugelis apgautųjų nežino kur kreiptis arba neturi tam laiko, jų pinigus ir pavagiate.
Žmonės, prekės yra iš AliExpress; net prekių nuotraukos iš ten paimtos.Taigi, pirkite AliExpress - patikimiau ir daug pigiau.
Katik pasiskaičiau komentarus, o prekės užsakytos 2018 04 27 d.
keistoka kai negawau prekių per 7 d. bet dabar grįžus iš užsienio-jų dar nėra. Pirmą kartą nuojauta ir koment.komentarai kužda, kad busiu apsigawus pirkdama el.erdwej.
parašiau laišką šiand. jiems...žiūrėsim ką atsakys... jei nieko per 2 kalendorines dienas (toks term.nurod.laiške mano) - imsiuos priemonių.
Sunku patykėti-kaip teisinėje walstybėje jokių saugiklių nėra-kodėl tokie internetiniai portalai dar weikia?
Reikia kooperuotis ir duoti į teismą Vikvaldos prekyba, UAB -kad dar ir moralinę žalą atlygintų-juk wisi gaištate sawo brangų laiką, papildomiems susirašinėjimams- papildomos nerwinės įtampos ir žinoma tam kad būtų tokie inter.web. užblokuoti.
Jei negrąžins pinigų man. Mano teisininkai pakowos-kad šis portalas uzsidarytų!
Nesuprantu kaip iš viso ši internetinė svetainė veikia, jei per šiuos metus jau daugiau nei 10 teismo nutarimų grąžinti pirkėjams pinigus, o kiek dar pateiktų prašymų kurie dar tik nagrinėjimo procese... tame tarpe ir mano skundas šiuo metu nagrinėjamas. Nors suma palyginus nedidelė, bet jei daeis iki teismo, nepatingėsiu su teismo nutarimu nueiti pas antstolius. Pyktis ima kad taip žmones apgaudinėja ir nieks nieko "negali" padaryti...
Simonas Apanavičius
2018-05-14 23:43:47 IP 78.60.173.126
Ieva 2018-05-13 22:05:18
Sveiki, kaip uzpildyti prasyma del pinigu grazinimo ? Gal galit pagelbet?
Labas vakaras, Ieva,
Simonas 2018-04-06 07:48:11
Patariu kreiptis Į www.vtis.lt. Parašykite, kad negavote prekės ir nebuvo grąžinti pinigai. Taip pat, kad pardavėjas Jums neatsako. Būtina pridėti banko išrašą, patvirtinantį mokėjimą šiai įmonei. Jeigu prireiks pagalbos pildant, kreipkitės el. paštu simonas.apanavicius@gmail.com, nes pats nukentėjau nuo šių a******ų ir kreipiausi į VVTAT.
Sveiki, kaip uzpildyti prasyma del pinigu grazinimo ? Gal galit pagelbet?
Ir as uzsisakiau kovo 9 suknele. Nei sukneles, nei pinigu negrazino. I laiska irgi neatsakyneja.reikes rasyti skunda www.vtis.lt.
Gėda net skaityti įmonės komentarus, tikra sukčių šutvė.
Užsakymąs net metai jau nevykdomas. Rašyti komentarai ir prašymai administracijai, kad grąžintų pinigus jokios reakcijos.
Negražu, kad įmonė tai gali elgtis su klientais.
Užsakymą dariau rugsėjo mėnesį, nei prekių, nei pinigų iki šiol. Pradžioje dar atsiprašinėjo, kad buvo antstoliai ir siūlė kitas prekes už tą sumą. Rašė, kad pinigai bus pradėti grąžinti nuo pirmadienio eilės tvarka, bet tas pirmadienis užsitęsė jau pusmetį.
Vikvaldos prekyba 2018-05-04 22:44:53
Sveiki mieli klientai,
Aciu uz Jusu pastebejimus bei atsiliepimus, taciau labai prasome jeigu situacija isspresta istrinti/pakoreguoti Jusu nuomone/atsiliepima. Tikrai stebim atsiliepimus (taciau maksimaliai nenorime testi diskusijas cia (atsiliepimuose), o susisiekiam su klientais asmeniskai ir stengiames kuo imanoma greiciau isspresti situacija. Taip pat i visus el. laiskus yra atsakoma (apie uzsakymo eiga ir kitus klausimus) bet buna taip kad i @gmail.com ir panasias sistemas atsakymas gali nukeliauti i "spam" aplankala (maloniai prasome patikrinti). Jeigu vis del to negavote atsakymo is bendro pagalbos el. pasto info@svajoniuspinta.lt, laukiame Jusu laisku adresu vikvaldosprekyba@gmail.com ir maksimaliai operatyviai isspresime situacija arba atsakysime i Jusu kitus klausimus.
Taip pat norime pabrezti, jog su 99% klientais kurie parase savo atsiliepimus problema/situacija jau isspresta (pristatytas uzsakymas / grazinti pinigai), taciau klientai nekoreguoja ju atsiliepimu, o tai suteikia neteisinga nuomone kitiems klientams.
Paemus tik paskutinius 4 komentarus (nekalbant apie atsiliepimus kurie yra zemiau) :
p. Ligitai - pinigai buvo grazinti (grazinimas buvo veluojamas 4 d.d. del veluojamu atsiskaitymu)
p. Lidija siandien kreipesi el. pastu pirma karta ir klientei buvo atsakyta del uzsakymo
p. Olgos pristatymo terminas dar nesuejes (taip pat pirma karta kreipesi el. pastu siandien. Kadangi laiskas buvo parasytas po darbo dienos pabaigos, atsakymas bus pateiktas artimiausia darbo diena (kad galetumem suteikti tikslinga informacija apie uzsakyma))
Del p. Ingos - butinai patikrinsime informacija ir susisieksime su kliente, jeigu kaip kliente teigia jog pinigus negauna dar nuo praeitu metu. Jeigu taip, tai is anksto atsiprasome uz nesusipratima.
Maloniai prasome suprasti, jog pas mus visos prekes yra uzsakymui ir gali buti tokia situacija jog prekes gali veluoti (maksimaliai bandome ivykdyti uzsakyma laiku - taciau pasitaiko situaciju ir su velavimu). Visada bandome spresti klausimus su klientais ir pristatyti uzsakyma, taciau buna tokiu situaciju jog uzsakymai buna atsaukti (pagal kliento prasymo uz laiku neivykdyta uzsakyma) ir pinigai grazinami atgal i kliento saskaita.

Lauksime Jusu uzklausu bendru el. pastu info@svajoniuspinta.lt arba el. pastu vikvaldosprekyba@gmail.com (jeigu bendru el. pastu situacija nera sprendziama arba informacija nebuvo pateikta).
Egle 2018-05-07 11:31:18
Žmonės, būkite labai atsargus, per vėlai buvau pasiskaičiusi atsiliepimus tai papuoliau ir aš ant apgaviku, užsakyma padariau 2017 09 20, uz 76 eurus. 2017 11 09 pasiteiravau kaip reikalai su prekemis, nes prekes eina 30 d, o jau praejo daugiau dienu prekiu nėra, jie atsake kad atdiprašo už nesklandumus ir pasiulė pinigu gražinima, sakau gerai gražinkite pinigus, dar paklausiau ar reik kokiu duomenu, sake viska turi, tuom ir baiges nuo tos dienos nei pinigu nei atsako i laiškus nei i skambučius, ir grasinau kreiptis i tarnybas, bet jiem nei šilta nei šalta, tačiau kadangi as nesu piktybinis žmogus ir norejau issprest taikiai niekur nesikreipiau, bet šiandien dar karta parašiau laiška po šitiek laiko jei neatrašys tikrai kreipsiuosi, gal dar kas galit patart kur tiksliai kreipetes ir ar atgavote pinigus, nes man tikrai nemazi pinigai yra..
Atiduos tik tuomet, kai kreipsitės į www.vtis.lt. Ten prie sistemos prisijungsite per el. bankininkystę, užpildysite skundą. Tokiu atveju greitai atgausite pinigėlius, šiems apgavikams bus skirta nuobauda. Tikrai nedovanokite jų vagiliaujantiems apgavikams. Jeigu reikės pagalbos skambinkite tel.: 864092067. Apmaudu, kad jie vis dar vagiliauja ir sukčiauja.
Sveiki mieli klientai,

Nesuvokiama, kaip civilizuotoj šaly leidžiama vogti, be jokių kliūčių vidury baltos dienos. Pinigus gavo, prekių nepristatė, į skambučius ir laiškus neatsakė. Kreipiausi į Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybą, buvo priimta nutartis pardavėjui (UAB Vikvaldos prekyba) gražinti pirkėjui jo sumokėtus pinigus už negautas prekes, bet teisėto VVTA tarnybos nutarimo Vikvaldos prekyba neįvykdė (pinigų negražino). Toliau kreiptis į antstolius, svarstau ir apie žurnalistus, kad būtų viešinama ir stabdoma tokia aferistinė veikla - žmonių apgaudinėjimas, papildomų rūpesčių kėlimas, konkrečiai vagiliavimas. Šitiek skundų ir vis vien graži reklama, neuždarytos svetainės, banko sąskaitos... Žmonės, būkite atsargūs... UAB Vikaldos prekyba - www.svajoniuspinta.lt yra NEPATIKIMA įmonė! Prekių laukiu nuo 2017 m. rugpjūčio mėnesio :D
Aš nesuprantu. Šitiek laiko šitie s*****i apgaudinėja žmonės ir niekas nieko nedaro? Kodėl neužblokuoja internetinį puslapį?
Kovo 25 d.uzsisakiau prekes.maudimosi kostiumeli.ir suknele.iki siol negavau.KODEL?
Pinigus pervedžiau, o prekių neatsiunčia, į skambučius neatsako, į tolesnius laiškus taip pat. Pavogė pinigus ir nesiruošią grąžinti, todėl kreipiuosi į policiją.
Atiduos tik tuomet, kai kreipsitės į www.vtis.lt. Ten prie sistemos prisijungsite per el. bankininkystę, užpildysite skundą. Tokiu atveju greitai atgausite pinigėlius. Tikrai nedovanokite jų vagiliaujantiems apgavikams. Jeigu reikės pagalbos skambinkite tel.: 864092067. Apmaudu, kad jie vis dar vagiliauja ir sukčiauja.
Simonas 2018-04-11 21:39:05
Kreipkitės į www.vtis.lt. Pinigėlius greitai atgausite. Jeigu reikės pagalbos užpildyti prašymą, tikrai pagelbėsiu. Apmaudu, kad s*****i pelnosi apgaulės ir vagystės būdu.
Jau kreipiausi.
Jurgita 2018-03-23 15:24:52
Nei pinigų nei prekių... praradau beveik 80 eurų.
Po atsiliepimo praėjus dviem dienom grąžino pinigus.
Aš jau padaviau į vartotojų teises, galvoja suma nedidelė pamiršiu gal. a*******i
Baisu ir nesuprantu kaip gali taip vogti pinigus. Pakraupau paskaicius atsiliepimus, tik gaila po to, kai jau praradau savo pinigus (tik 20 €), bet man ju gaila.
Butinai i VVTAT ir policija!!!
Turiu visus susirasinejimus ir pazada grazinti pinigus.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Lenkijoje – savivaldos rinkimų testas šalies valdantiesiems
Lenkijoje – savivaldos rinkimų testas šalies valdantiesiems 10-20 18:32
Sekmadienį Lenkijoje vyks savivaldos rinkimai, kurie laikomi vienu pagrindiniu testu šalies kontraversiškai vertinamai nacionalistų valdančiajai partijai prieš ateinančiais metais vyksiančius...
Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis
Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis 10-20 18:30
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, viliamasi, kad bus išspręsti ginčai dėl statybų mieste.
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit"
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit" 10-20 18:07
Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje Londone šeštadienį tūkstančiai protestuotojų reikalauja antrojo referendumo dėl galutinio "Brexit" susitarimo su ES.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%