Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vikvaldos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vikvaldos prekyba

Atsiliepimai apie Vikvaldos prekyba, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vikvaldos prekyba, UAB

Užsisakiau 2 vnt drabužių 2018-10-26. Kreipiausi jau į vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Gavusi rasta tikrai kreipsiuosi I antstolius. Nei pinigų. Nei prekių. Nieko. Tai apgaulė. Tik labai gera reklama, kad garantuoja pinigų grąžinimą.
Sveiki apgautieji ir "prekybos"organizatoriau Vladislovai. Nesuprantu, kaip įmonei, kuri jau porą metų apgaudinėja žmones, leidžiama toliau vykdyti veiklą !!! Ir kaip "verslininkas" Vladislavas negerbdamas nei savęs nei kitų, gali mulkinti žmonės tuščiais pažadais.....GĖDA
Aš viena iš apgautųjų. Iš vartotojų teisių nutartį jau turiu ! Taigi ir aš perduosiu šią įmonę antstoliams.
Labai tikiuosi, kad šios įmonės veikla bus pristabdytą, o vadovas parauktas atsakomybėn už akivaizdžiau apgaulingą versą...
Elvyra
Sveiki visi, kas esate apgauti ir susitvarkėte dokumentus su vartotojų teisių pagalba.
Pasirodo užteko parašyti komentarą ČIA (01/11) ir "skolininkai" šiandien pervedė pinigus!
Kadangi po 01/05 dienos galima buvo kreiptis į antstolius (su vartotojų teisių nutartimi) ir, taip ruošiausi padaryti, bet kreipiausi ČIA, gal kas gali patarti dėl antstolių.
STEBUKLAS ! - šiandien gavau el.laišką, kad pinigai per 2 - 3 val. bus grąžinti. Pagaliau grąžino, neprireikė nė antstolių, nes, pasirodo JIE perskaitė komentarą !
Žodžiu, galiu pasakyti, kad dėl skolos išieškojimo galima kreiptis į bet kurį Vilniaus m. antstolį (taip atrašė Antstolių rūmų darbuotojai) ir būtinai parašykime apie tai ČIA ! Gal to užteks.
Pagarbiai, Tatjana.
Na ką apie juos galima pasakyti v***s.Pirkau el parduotuvėje „Svajonių spinta“ suknelę gegužės mėnesį. Sumokėjau už pirkinį ir jo pristatymą. Nesulaukusi suknelės kreipiausi į „Vikvalda prekyba“. Apsimetė, kad įvyko nesusipratimas ir pirkinio tiesiog paėmę pinigus........ NEUŽSAKĖ. Paprašiau, kad grąžintų pinigus. Pažadėjo grąžinti. Vilkino laiką, pinigų negrąžino. Nuo to laiko, kai kreipiausi į vartotojų teises su jais susisiekti taip ir nepavyko. Turiu ir vartotojų teisių sprendimą ir teisę kreiptis į antstolius.......... Liūdna: parduotuvė vis dar vilioja pirkėjus gausia pasiūla, patraukliomis kainomis ir toliau sėkmingai vagia.
Laba diena. Ir man labai keista, kaip įmonei, kuri jau porą metų apgaudinėja žmones, galima toliau vykdyti šią veiklą !!!
Aš viena iš apgautųjų. Iš vartotojų teisių nutartį gavau, bet pinigų iš įmonės nesulaukiau ! Taigi planuoju šią apsimetėlių įmoniūkštę perduoti antstoliams !
Jei kas kreipėtės į antstolius, gal nurodytumėte, kuris (ie) antstolis (iai) išieško iš šios įmonės skolas ?
Labai dėkoju.
Gailiuosi, kad pirmiausia neperskaičiau apie apgavikus komentarų ir, kad mūsų šalelė niekaip nekontroliuoja šitokių "įmoniūkščių", o jose lobsta, pampsta a*******i, manydami, kad turi teisę bent į vieną mano (mūsų) uždirbtą centą. Neišdegs ! Pagarbiai...Tatjana
Kreipiausi ką tik į vartotojų teises ir aš. Suma nedidelė, bet kam nutylėti ir kažkam dovanoti. Po kreipimosi i VVTAT, toliau beliks kreiptis i antstolius. Užsakymas spalio 16 d. gėdos ir sąžinės turėtų bent atrašyti į el. laišką (kas jau pavėluota), nekalbant apie prekės pristatymą ar pinigų grąžinimą.
Sveiki, visi nusivylę pirkėjai :) Gal kažkas grąžinosi savo pinigus per antstolius? Jei taip, labai prašau parašykite man į paštą, turiu jums klausimų :) Ačiū jums
Ar yra žmonių gavusių prekės is sios firmos? Uzsakiau prekiu už 89eurus 2018-11-09 nei i laiskus atsako nei prekiu nera... Nematau kito kelio kaip kreiptis del pinigu isieskijimo....
Vikvaldos prekyboj pirkau liepos mėn., krepšelio suma buvo virš 50eur. Dė ja, nei prekių, nei pinigų neatgavau. Kreipiausi į vartotojų teises, sulaukiau sprendimo, kai pasibaigė vykdymo laikas, pranešiau, kad kreipiuosi į anstolius. Pinigus Vikvalda grąžino po 3 dienų.
Sigita Baltrukėnienė
2018-12-06 09:49:07 IP 91.216.163.47
...kažkodėl nesulaukiu užsakytos prekes, prašome įvykdyti užsakymą arba gražinti pinigus, kitaip bus kreiptasi į vartotojų teises. Laukiu Jūsų veiksmų
Nesulaukia piningu sakė 16d bus piningu bet nesulaukiu
Nesuprantu, kodėl šiai įmonei laidžiama vykdyti veiklą? VTIS susidomekite kartą !! Pažadai, jų nepildymas. Iš Kinijos prekes kiekvienas galime per 3-6 mėn parsisiųsti. LT įmonėse užsisakome, kad būtų patikimiau ir greičiau. O čia jokio rezultato. Rugsėjo 5 d. užsakyta prekė už 16, 65€. Na, kodėl aš turiu juo padovanoti? Dažnai perku LT internetinėse paduotuvėse, bet taip maustoma pirmą kartą.
Laba diena, užsisakiau megztinį, laukiau laukiau o prekės nėra. Į elektroninius atsako, bet taip meluoja, kad žiauru skaityti. Kas jiems leidžia veiklą vygdyti. Pinigų negrąžino, vis teisinasi liepia laukti. Taip esu nelinkusi sumokėti negavus prekės, bet čia gudrei padaryta, negalima pateikti užsakymo kol nesumoki.
a*******i! Į žinutes neatsako. Pinigų negrąžina. Kaip iš vis dar egzistuoja ta jų parduotuvė, kai šitiek apgautu žmonių. Siaubas...
Neringa 2018-11-02 11:01:12
Prasau kada bus preke niekas neatsako ir piningu negrazina kur kreiptis
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba
2018-09-27 užsisakiau dvi prekes, nieko negavau (nei prekių, nei pinigų). Parašiau jimes dar ir šiandien, tikiuosi atgauti pinigus...
Prasau kada bus preke niekas neatsako ir piningu negrazina kur kreiptis
a*******i...!!!! uzsakymo neivykde ! zadejo grazinti pinigus uz neivykdyta uzsakyma, bet jau savaite daro pavedima.....
a*******i!
Prekės nėra, į laiškus neatsako. Taip to nepaliksiu. Būsite paviešinti ir apskųsti ten kur reikia! "Verslininkai"
Opa, kaip tik pradejau rasyti komentarus, tai prasidejo mano el. laisku atrasinejimas, kad mes jums jau grazinom-pirmas laiskas, o antras kad iki rytojaus vakaro grazinsim, nes pinigeliai jau pervesti, bet neaisku kada pasieks mane....kitas bankas ir ttt
Kas laimina sia veikla? Nuo balandzio men.skundai. O kas veliau? Bankrotas?Kazkokia nesamone.Malonu skaityti, kad ponia Laimute atgavo pinigelius. Bet kiek tame tiesos? Jei net vartotoju teisems skambinant, neatsiliepiame, kiek esu pati skambinusi, rasiusi. Atsakymo=0 Pries ka nors pirgdami, paskaitykime komentarus apie pardavejus, platintojus!
Na mano preke keliauja jau ilgai, 6men, jau turiu vartotoju teisiu isduota rasta, su kuriuo galiu kreiptis i anstolius. As juos apie tai informavau, bet jie vis tyli. paaukosiu dar 20euru uz anstoliu darba, ir tikiuosi atgausiu ir uz preke ir uz anstoliu darba ka busiu isleidus.Bet kodel vis dar egzistuoja sis svajoniuspinta, lt tinklapis??
Na ir aš pakliuvau, biržialio 5 diena užsakiau preke 24.70€, iki šiol neatgaunu pinigų o jau rugsėjis į pabaiga eina.
Laimutė 2018-09-11 11:42:58
Sėkmės versle ir kuo mažiau neigiamų komentarų. Aptarnavimu ir bendravimu esu patenkinta - informacija pateikiama maloniai, operatyviai. Deja, prekė neatkeliavo, bet užtat mielai grąžino pinigėlius.
Ir man tas pats. Laukiau prekiu menesi. Veliau dar teko susiraainet, nes niekaip nesulaukiau prekiu... zodziu mazdaug po menesio grazino pinigus. Bet visad atsakydavo...
Nu jo... as ir pervelai pasiskaiciau. Ir kodel niekas dar vis po siai dienai ju nepridave kokiems STT ar VMI, kad kiti nenukentetu. Kaip jie vis dar ezsituoja, o savininkas nebijo gatvemis vaikscioti....
Užsisakiau suknele iš svajonių spintos, kurios negavau per nurodyta laika, parašiau nurodytu gmailu, kad negavau suknelės man žadėjo pinigus grąžinti, bet iki šiol negavau nei suknelės nei pinigų kurios žadėjo grąžinti, parašiau dar karta, tačiau jie man nebe atraše į siunčiamus laiškus... norėčiau sužinoti ar dar būtų įmanoma atgauti pinigus?
Prekių laukiau pusantro mėnesio, parašiau elektroninį laišką, kad nebegaliu laukt, užsakymą atšaukiau.Mandagiai ir greitai man buvo pažadėta grąžint pinigus.Poros savaičių bėgyje pinigai atsidūrė mano sąskaitoje.
Na ir aš pakliuvau.. gegužės mėn užsisakiau suknelę už 30 eur (plius siuntimas dar) ir tyla.
Žadėjo grąžinti pinigus penktadienį, arba pirmadienį. Šiandien antradienis pinigų dar nėra. Nepaliksiu šito ramynėje tikrai. Svajonių spinta, jei planuojate su manimi kariauti - pirmyn, nes kvepia Jūsų pralaimėjimu! Arba meskite man baltą pirštinę, ir aš Jums atleisiu už melą.
Kiek perku internetu pirma kart pataikiau ant a******u.Gaila komentarus perskauciau paveluotai.Suknele uzsisakiau birzeli.Nei sukneles ne pinigu.ispradziu dar zadejo grazint pinygus.Paskui tyla...Bet send uzpildziau skunda vartotoju teisiu tarnybai.Moterys netylekit skuskit VTIS.lt.Gal uzdarys ta ju SVAJONIUSPINTA.LT.
v***s... Nesuprantu kaip dar gali tokia svetainė egzistuoti tiek žmonių apgauta... Užsakiau draugei krikštynoms suknelę per tokius v***s reix per galvą nertis kaip rasti kitą skubiai...
nežinodama pristatymo termino užsisakiau tris suknutes, bet man reikėjo jų skubei, negalėjau laukti 30d., atšaukėme užsakymą, grąžino pinigėlius per 2 dienas, atsakė į visus mano laiškus. ok
Pazadejot kad bus preke, bet taip ir nesulaukiu sukneles, apgavot kai ir daugeli kitu zmoniu. Kreipsiuosi toliau isjeskoti is jusu pinigelius, nes taip negalima yra niekšiška!
Visą mėnesį negaunu užsakytos prekės. Į el. laiškus neatsako, į skambučius nereaguoja. Nu visiški a*******i. Tikrai kreipsiuosi į teisėsaugą. Aš pinigus užsidirbu, man jie nekrenta iš dangaus. O čia mat, gudruoliai, susišluoja pervedamus pinigus, prekių neišsiunčia ir tikisi, kad taip ir paliks? Na jau ne.
Užsakiau prekes kovo 15 d. Jų negavau. Neatgaunu ir pinigų. Deja, komentarus paskaičiau tik šiandien.
Nei pinigų nei prekės nuo balandžio mėnesio. Nepasiskaičiau komentarų ir apsišoviau. Gaila. Kiek esu pirkusi inetrnetu, man taip pirmą kartą
Andžela 2018-06-09 13:54:02
Sveiki, na aš prieš nepilną mėnesį čia rašiau, kad kaip ir daugelis, nusipikau 3 sukneles, tik po to pasiskaičiau komentarus ir taip pat supratau įkliuvusi.
Matyt tie žmonės užskaitė mano komentarą, parašė, kad turiu laukti 30 DARBO DIENŲ. Ištryniau, laukiau tiek dienų, deja jos praėjo, suknelių nėra.
Noriu prisijungti prie tų apgautųjų, reikia patarimo, nuo ko turiu pradėti???????????????
Noriu pasakyti, kad Vikvaldos pekyba man šiandien, grąžino pinigus, nors jų to net neprašiau, nes nebuvo dar paėjęs 30 darbo dienų duotas terminas. Jie patys panešė, kad neįvykdė užsakymo ir grąžino pinigus. Džiaugiuosi tuo.
Kristina 2018-06-04 16:39:33
Per kiek laiko išnagrinėjamas skundas ir grąžinami pinigai?
Skundas išnagrinėjamas ir pinigai grąžinami gana greitai - per 2-4 savaites.
Simonas Apanavičius 2018-05-14 23:43:47
Labas vakaras, Ieva,
Pridedu dokumentą su labai detalia skundo teikimo procedūra. Tikiuosi klausimų nekils. Jeigu bus kas nors neaišku 0 skambinkite arba rašykite į el. paštą. Nebijokite, pinigus tikrai atgausite.
Per kiek laiko išnagrinėjamas skundas ir grąžinami pinigai?
Nesitikėjau, kad šiai įmonei nėra taikomi LR įstatymai. Užpildžiau ir aš skundą. Tikiuosi atgauti pinigus. Ačiū kitiems pirkėjams už pasidalinimą kur kreiptis.
Nei prekės, nei pinigų. Per vėlai paskaičiau atsiliepimus.....Parašiau skundą vtis.lt Man tai keista, kaip tokiai įmonei dar vis leidžia vykdyti veiklą.......
Simonas 2018-05-26 09:03:40
Sveika, Olga,
Jūs turbūt norėjote atsakyti į Vikvaldos prekyba laišką, bet atsakėte į mano. Vikvaldos prekyba apgaudinėja žmones ir vagia jų pinigus jau ne vienerius metus. Kreipkitės į vtis.lt ir pinigėlius atgausite. Pridedu dokumentą, kuriame parodau, kaip užpildyti skundą. Linkiu sėkmės.
Ačiū!
Olga 2018-05-26 08:09:53
Mano terminas jau baigėsi. Prekių taip ir negavau. Dabar bandau atgauti pinigus. Bet jūs tik vilkinot ir pinigų negražinot. Nežinau kiek laiškų esu jums parašius. Pradžiai raset, kad pinigus grąžina per 10 d.d. Paskui, kad viską sužinosime ir susisiekime su jumis ir tt.. Taip be pabaigos. Tikrai kreipsios į policiją ir vartotojų teisės.
Sveika, Olga,
Simonas 2018-05-07 17:08:30
Neapgaudinėkite žmonių. Jūs tik renkate pinigus, o prekių nesiunčiate. Prekes gavo vos keli pirkėjai ir tai labai, labai prastos kokybės. Kuomet šios nekokybiškos prekės buvo grąžintos, pinigų niekas negrąžino. Pinigus grąžinate tik tuomet, kai žmonės kreipiasi į tam tikras institucijas arba pagrąsina į jas kreiptis. Daugelis apgautųjų nežino kur kreiptis arba neturi tam laiko, jų pinigus ir pavagiate.
Žmonės, prekės yra iš AliExpress; net prekių nuotraukos iš ten paimtos.Taigi, pirkite AliExpress - patikimiau ir daug pigiau.
Katik pasiskaičiau komentarus, o prekės užsakytos 2018 04 27 d.
keistoka kai negawau prekių per 7 d. bet dabar grįžus iš užsienio-jų dar nėra. Pirmą kartą nuojauta ir koment.komentarai kužda, kad busiu apsigawus pirkdama el.erdwej.
parašiau laišką šiand. jiems...žiūrėsim ką atsakys... jei nieko per 2 kalendorines dienas (toks term.nurod.laiške mano) - imsiuos priemonių.
Sunku patykėti-kaip teisinėje walstybėje jokių saugiklių nėra-kodėl tokie internetiniai portalai dar weikia?
Reikia kooperuotis ir duoti į teismą Vikvaldos prekyba, UAB -kad dar ir moralinę žalą atlygintų-juk wisi gaištate sawo brangų laiką, papildomiems susirašinėjimams- papildomos nerwinės įtampos ir žinoma tam kad būtų tokie inter.web. užblokuoti.
Jei negrąžins pinigų man. Mano teisininkai pakowos-kad šis portalas uzsidarytų!
Nesuprantu kaip iš viso ši internetinė svetainė veikia, jei per šiuos metus jau daugiau nei 10 teismo nutarimų grąžinti pirkėjams pinigus, o kiek dar pateiktų prašymų kurie dar tik nagrinėjimo procese... tame tarpe ir mano skundas šiuo metu nagrinėjamas. Nors suma palyginus nedidelė, bet jei daeis iki teismo, nepatingėsiu su teismo nutarimu nueiti pas antstolius. Pyktis ima kad taip žmones apgaudinėja ir nieks nieko "negali" padaryti...
Simonas Apanavičius
2018-05-14 23:43:47 IP 78.60.173.126
Ieva 2018-05-13 22:05:18
Sveiki, kaip uzpildyti prasyma del pinigu grazinimo ? Gal galit pagelbet?
Labas vakaras, Ieva,
Simonas 2018-04-06 07:48:11
Patariu kreiptis Į www.vtis.lt. Parašykite, kad negavote prekės ir nebuvo grąžinti pinigai. Taip pat, kad pardavėjas Jums neatsako. Būtina pridėti banko išrašą, patvirtinantį mokėjimą šiai įmonei. Jeigu prireiks pagalbos pildant, kreipkitės el. paštu simonas.apanavicius@gmail.com, nes pats nukentėjau nuo šių a******ų ir kreipiausi į VVTAT.
Sveiki, kaip uzpildyti prasyma del pinigu grazinimo ? Gal galit pagelbet?
Ir as uzsisakiau kovo 9 suknele. Nei sukneles, nei pinigu negrazino. I laiska irgi neatsakyneja.reikes rasyti skunda www.vtis.lt.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Klaipėdos uosto vadovą A. Vaitkų laikinai pavaduos V. Paukštė
Klaipėdos uosto vadovą A. Vaitkų laikinai pavaduos V. Paukštė 01-18 15:03
Arvydui Vaitkui, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) vadovui, nusprendus dalyvauti šio miesto mero rinkimuose, jį laikinai pavaduos Vidmantas Paukštė, infrastruktūros direktorius...
"Tesla" naikina 3.000 darbo vietų
"Tesla" naikina 3.000 darbo vietų 01-18 15:02
Elektromobilių gamintoja "Tesla" po sunkių praėjusių metų nusprendė sumažinti savo darbo jėgą 7%. Tai reiškia, kad darbo neteks 3.000 žmonių.
Klaipėdos uoste išsiliejo naftos produktai
Klaipėdos uoste išsiliejo naftos produktai 01-18 14:29
Penktadienį Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje išsiliejo naftos produktų, tikslus jų kiekis nustatinėjamas, pranešė Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos valdyba.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Caterpillar 134,54 +2,19%