Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vikvaldos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vikvaldos prekyba

Atsiliepimai apie Vikvaldos prekyba, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vikvaldos prekyba, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Atiduos tik tuomet, kai kreipsitės į www.vtis.lt. Ten prie sistemos prisijungsite per el. bankininkystę, užpildysite skundą. Tokiu atveju greitai atgausite pinigėlius. Tikrai nedovanokite jų vagiliaujantiems apgavikams. Jeigu reikės pagalbos skambinkite tel.: 864092067. Apmaudu, kad jie vis dar vagiliauja ir sukčiauja.
Simonas 2018-04-11 21:39:05
Kreipkitės į www.vtis.lt. Pinigėlius greitai atgausite. Jeigu reikės pagalbos užpildyti prašymą, tikrai pagelbėsiu. Apmaudu, kad s*****i pelnosi apgaulės ir vagystės būdu.
Jau kreipiausi.
Jurgita 2018-03-23 15:24:52
Nei pinigų nei prekių... praradau beveik 80 eurų.
Po atsiliepimo praėjus dviem dienom grąžino pinigus.
Patariu kreiptis Į www.vtis.lt. Parašykite, kad negavote prekės ir nebuvo grąžinti pinigai. Taip pat, kad pardavėjas Jums neatsako. Būtina pridėti banko išrašą, patvirtinantį mokėjimą šiai įmonei. Jeigu prireiks pagalbos pildant, kreipkitės el. paštu simonas.apanavicius@gmail.com, nes pats nukentėjau nuo šių a******ų ir kreipiausi į VVTAT.
Aš jau padaviau į vartotojų teises, galvoja suma nedidelė pamiršiu gal. a*******i
Baisu ir nesuprantu kaip gali taip vogti pinigus. Pakraupau paskaicius atsiliepimus, tik gaila po to, kai jau praradau savo pinigus (tik 20 €), bet man ju gaila.
Butinai i VVTAT ir policija!!!
Turiu visus susirasinejimus ir pazada grazinti pinigus.
Neringa 2018-04-03 09:25:39
Prieš 2017 m Kalėdas užsakiau prekes, aišku negavau, dabar esu parašiusi skundą vartotojų teisėms. Su Tarnyba taip pat draugiškai ši firma nesikalbėjo... Kad ir turėsiu nuostolių, bet iš šių sukčių savo pinigus išsiieškosiu! Žala nedidelė- 34 eur., bet tokiems parazitams gyvuot negalima leist!
Po mano neigiamų komentarų "gerbiama" bendrovė grąžino pinigus ir paprašė ištrinti komentarą. Tad viešumas šį tą reiškia- netylėkite!
Svajoniuspinta vilkina pinigų grąžinimą.neatsako i skambučius.neinformuoja.
Nei pinigų nei prekių... praradau beveik 80 eurų.
Užsisakiau prekę 2017.12.29 neturiu nei prekės nei gražino pinigus, nieko nebeatrašo
o, kokiu adresu kreipetes i skolu issieskojimo imone as taip pat noreciau dar ten kreiptis, nes uzsakyma padariau 18 02 15 d.
Jurate 2018-02-18 13:54:15
Merginos nenuleiskim ranku, neleiskim sitam sukciui is musu pelnytis, as taip pat katik apsigavau, tinklapis sekmingai veikia nuo 2016m ir apgaudineja, o mes nieko nedarom tik pakomentuojam pvz. as ka tik kreipiausi i policija su pareiskimu, kreiptis galima ir paskambinus 112 pagalbos telefonu, niekur net eit nereikia, taip pat yra internetine policija kur siuos sukcius gaudo, nes vien tik mums komentuojant sio tinklapio neuzdarys
parašiau skundą vartotojų teisėms, dėl pagaulingos įmonės veiklos. susivienykime ir tegul nebeapgaudinėja daugiau žmonių.
Kreipiausi į skolų išieškojimo įmonę ir ji teigė, kad ši įmonė nebevykdo veiklos.
Negalvojau kad šiais laikas dar taip gali būti. Nesuprantu, kodėl neuždaro jų svetainės? Prekių nėra, pinigu taip pat. Graudu
negavau nei prekes nei pinigu, i laiskus neatsakineja, dingo kaip i vandeni.
Reda 2018-01-12 10:23:17
Sveiki, Rūta. Deja ir aš užsisakiau prekių už 55 eurus : (prieš 3 dienas, bet dabar tik pasiskaiciau komentarus...kur butent kreipetes ir kaip atgavote pinigelius?
Sveiki, Reda, man kreiptis neprireikė, aš tik pažadėjau kreiptis į VVTAT ir Elektroninio ginčų sprendimų tinklapį ir paviešinau savo facebooke, kad mano draugai būtų atsargūs, pinigus pervedė.Reikia jiems nusiųsti raštišką prašymą:atšaukiu savo užsakymą, nes jūs laiku nepristatėte prekės ir prašau grąžinti man pinigus, jei per 14 dienų neatgausite pinigų, rašyti skundą į VVTAT. Man šito daryti nebeprireikė, pinigus grąžino.Mielos moterys, pasidalinkime savo facebooko puslapiuose, nes jeigu įstaigos jų neuždaro, manau, kad pilietinis aktyvumas JĖGA, tegu kuo daugiau žmonių apie tai sužino.Nenuleiskime rankų kovodamos su sukčiais.
Rūta 2017-12-04 19:29:55
Sumokėjau už prekę rugsėjo 10 d. Neturiu nei prekės, nei pinigų. Laukiu kol praeis 14 kalendorinių dienų nuo raštiško prašymo pateikimo parduotuvei, tada kreipsiuos į VVTAT ir Elektroninio ginčų sprendimų tinklapį, kurį administruoja ES komisija. Nors suma nedidelė, nežadu dovanoti. Labai gaila, kad atsiliepimus perskaičiau, kai nusipirkau. Gal šis mano atsiliepimas padės būsimiems pirkėjams.Gyvenu mažame miestelyje, dažnai apsipirkinėju ir internetinėse parduotuvėse ir iš privačių asmenų, bet niekada nebuvo jokių problemų, o Svajonių spinta nežinau kuo užsiima, bet tikrai ne prekyba rūbais.Nepirkite iš šios parduotuvės, jei nenorite prarasti pinigų.
Nemėgstu internetinių parduotuvių bet susigundžiau norimos spalvos suknute pinigus pervedžiau 2017-07-12 d. nedaug 22, 70 Eur bet gaila kad jie papuolė į a******ų rankas.
As ir pakliuvau, cia gaila, kad pirma nepaskaiciau atsiliepimu, pasitikejau, nebuvau su tuo susidurusi. Ir va nei prekiu, nei pinigu, atsibodo ir jiems rasyti, atraso, atsipraso, ir tyla. Patarkit kaip man su jais issispresti, kur turiu kreiptis, ir ispeti kitus, kad cia pinigu nepervesti uz nieka.
Vardas 2017-11-26 17:24:48
Aš užsakiau prekių rugsėjo mėnesį ir negavau nei prekių, nei pinigų. Šiandieną parašiau pareiškimą policijai, pranešiau VMI už nemokamus mokesčius, nes sąskaitos taip ir negavau, perdaviau vartotojų teisėms. Gal trys institucijos susitvarkys.
Policija išsprendė greitai ir pinigus atgavau. Galite tiesiog policijai parašyti pareiškimą nuvykę tiesiai arba užpildę elektroniniu būdu:
Rašau papildymą prie savo ankstesnio atsiliepimo. Šiandien grąžino pinigus, todėl visiems nukentėjusiems linkiu nenuleisti rankų, o tiems kurie galvoja pirkti, patarimas - NEPIRKITE!
Tikra sukčių kompanija. Sumokėjau pinigus už striukę gegužės mėn., tai nei striukės, nei pinigų iki šiol. Birželio mėn. pažadėjo grąžint pinigus, tai dabar jau lapkritis baigiasi, o pinigų kaip nėra taip nėra. Nesuprantu, kaip vartotojų teisių apsaugos tarnyba VVAT) dar neuždarė šios elektroninės parduotuvės. Kiek matau pagal komentarus, daug tokių kaip aš. Šios sukčių kompanijos veiklos modelis labai panašus į beprocentinį skolinimąsi iš žmonių- surenka pinigus iš žmonių, naudojasi tol, kol jiems nepradeda grasint institucijomis. VVAT -aplamai ar ši vartotojų gynimo agentūra iš vis yra kam nors padėjusi?
Prekytės negavau, bet pinigėlius atgavau be jokių problemų.
21.70 eurų sumokėjau spalio 26 dieną už suknelę, kurios dar negavau. WFPID1104671 Prašau parašyti, kada ją gausiu.
JOLE 2017-11-17 13:05:15
Sveiki, pasidalinkit...per inspekcijas susigrąžinot ?
Sveiki. Tikrai ne. Parašiau gal 10 laiškų. Užsisakant nesitikėjau kad tas terminas bus 30 d.d. Maniau pasirašo su "atsarga" bet tikėjaus anksčiau. Perskaičius komentarus gavau lengvą šoką tai bandžiau atšaukti užsakymą. Sako laukia iš tiekėjų prekės. Teko laukti. Vis pasiskaičiuoju dienas prisiminus kada jau turi būti. Suėjus terminui vėl rašau kur mano prekės. Po dienos man atrašo jog trečiadienį važiuos prekių ir labai tikisi jog tarp jų ir mano bus. Savaitę tyla. Aš tada parašiau jog ilgiau neketinu laukti nurodžiau sąskaitą į kurią grąžinti pinigus. Man atsakė jog perduos grąžinimui. Po kelių dienų dar nėra pinigų. Tada vėl klausiu kada grąžins. Atrašo jog per 10 d.d. po perdavimo grąžinimui pingai pasieks mano sąskaitą. Dar ir tas 10 d.d. praėjo bet pinigų dar nebuvo.Aš dar kartą parašiau jog nesulaukiu. Vis primenu užsakymo Nr. ir savo banko sąskaitos Nr. Tai va toks susirašinėjimas vyko. Galiausiai 15 dieną pinigėliai įkrito. Suma nedidelė 38, 75 €. Bet kodėl juos kažkam dovanoti. Tada jau išsipildymo akcijai geriau nei jiems palikti.
a*******i................SVAJONIŲ SPINTA / a******ų ŠUTVĖ
Gražina 2017-11-16 11:52:17
Pagaliau. Pinigai grąžinti. Nenuleiskit rankų. Atkakliai reikalaukit, nesvarbu kokio dydžio suma.
Sveiki, pasidalinkit...per inspekcijas susigrąžinot ?
Jolanta 2017-10-06 12:22:16
Kaip suprantu jie siunčiasi kinietiškas prekes pvz.: iš Aliexpress ir pan., todėl užsitęsia mėnesiais...žaidžia svetimais pinigais, o dabar visiems siuntinėjo 40 proc. išpardavimus....atsirado durnelių...tame tarpe ir aš :) prisirinko pinigų, galės jais disponuoti 3-4 mėn.ir vėl žais.....toliau...TODĖL JUMS TURĖJO IŠ KO GRAŽINTI :). Čia ne verslininkai...o a*******i.........VISADA REIKIA PASISKAITYTI ATSILIEPIMUS dabar internetas visagalis, ir nedovanoti savo pinigų !!! Praėjus dviem dienom po užsakymo paprašiau anuliuoti užsakymą ir grąžinti pinigus...atsakymo nėra :)
Na ir aš tarp tų žioplelių pakliuvau. Iš pradžių užsisakiau po to paskaičiau komentarus. Taip pat bandžiau anuliuoti užsakymą. Man atrašė. Atsakymas buvo jog laukiama iš tiekėjų. Užsisakiau rugsėjo 9 dieną. Praėjus pristaymo terminuo aš vėl rašiau jog grąžintų pinigus. Manęs "atsiprašė" už "nepatogumus" žadėjo perduoti grąžinimui. Nesulaukus vėl rašau. Tada jau parašė kad perduota grąžinimui. Aš vėl nesulaukus rašau. Tada parašė jog grčžins per 10 d.d. Aš labai nekantri :) vėl po kelių dienų rašau. Man atrašė jog bus grąžinta šios savaitės pražioje. Kaip sako ačiū dievui jau antradienio diena į antrą pusę bet pinigų dar nėra. Aš vėl parašiau bet deja atsakymo kol kas nėra, Pirmą kartą taip "pasimoviau", tokias nuolaidas siūlė kaip neužkibsi :). Tad aš patvirtinu jog iš parduotuvės SVAJONIŲ SPINTA NIEKADA NEPIRKITE.
a*******i nuo rugpjūčio mėnesio laukiu suknelės, neprkit iš šitos elektroninės parduotuvės
Patarciau nepirkti is sio imones nieko.... laukiu jau 3 men, o "pudrina" akis, kad viskas gerai su uzsakymu..... Uzsidirbineja pinigus pazadais. Tikrai negausite prekiu
NEUŽSIRAKINĖKIT ČIA PRĖKIŲ, NES TIKRAI NEGAUSIT TIK PRARASIT PINIGUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a*******i!!!!!!!!!!
NUO GEGUŽĖS MĖNESIO...............KANTRYBE TRUKO...MELAGIAI...
Odeta 2017-10-05 17:32:43
Rašau Atsiliepimą, apie Įmonę UAB Vikvaldos prekybą. Pinigus atgavau už nepristatytas prekes po 4 mėnesių.
Dėkui, kad Lietuvoje nėra dar visiškai sugadinti Verslininkai, Linkiu visiems Kantrybės:)
Labai liūdna pripažinti, tačiau su pinigėliais reikia atsisveikinti. Pagal skundų kiekį galima spręsti apie tai, kad jie jau senokai taip veikia ir jokia LR tarnyba to nekontroliuoja. Parašiau skundą Vartotojų teisių tarnybai, tik atsakymo teigiamo nesitikiu.
Prisidedu prie kitų besiskundžiančiųjų gretų: "BŪKITE ATSARGŪS! BŪKITE ATSARGŪS!" dalinkimės visose ryšių priemonėse su perspėjimais apie UAB "Vikvaldos prekyba" (svajoniuspinta.lt) sukčiavimą ir įsipareigojimų nevykdymą.
Birželio 2 dieną sumokejau už prekę kurios negaunu iki dabar, buvau parašiusi gavau atsakymą, kad reikia laukti 2 men., bet kiek dabar mėnesių jau 4, tikrai kreipsiuosi dėl pinigų grąžinimo jei gražiuoju negražinsit.
Kristina 2017-01-10 15:41:13
a*******i... nesitikėjau, kad tokiai įmonei tiek laiko neuždaro puslapio. Parašiau skundą ir turiu pamoką, kad reikia perskaityti atsiliepimus prieš perkant... Perku dažnai, pirmas toks variantas, nei prekės nei pinigų. Susisiekti neina. Žiauru.
Ačiū už patarimą, tik ką parašiau skundą jūsų nurodytu adresu, nes taip pat negavau nei prekės, nei pinigų jau keli mėnesiai, susisiekti neįmanoma, kažkokia sukčių firma ta Svajonių spinta
Nukentėjau ir aš nuo šios įmonės. Gegužės pradžioje užsakiau prekes, bet jų nesulaukusi birželio pabaigoje kreipiausi e-paštu. Gavau atsakymą, kad jie patys užsakymo negauna ir pasiūlymą išsirinkti kitas prekes. Kadangi kitų prekių man nereikėjo, prižadėjo grąžinti pinigus per 10 d.d. Nesulaukus pinigų, dar rašiau jiems po kelis kartus liepą, rugpjūtį ir rugsėjį, tai arba atsakymų visai negaudavau arba gaudavau pažadus, kad iki savaitės pabaigos grąžins. Dėja, pinigai negrąžinti po šiai dienai.Telefonu jiems prisiskambinti neįmanoma. Tikrai nesusigundykite pirkti iš šios įmonės.
O dieve paskaiciau atsiliepimus ir apsalau tik uzsisakiau ten prekiu, ir dabar visa menesi teks laukti skaudama galva, Nu tikiuosi, kad man taip nebus, kad prekes gausiu sekmingai.
Uzsakyma gavome, taciau vienos is sukneliu dydis netiko, teko grazinti. pinigus grazino uz suknele. Aciu!
Nukentėjųsių matau nemažai. Nors man skolingi nedidelę sumą, 25, 70 Eur už nepristatytą prekę, bet visgi kreipiausi į Vartotojų teisių apsaugą. Gavau nutarimą kreiptis į antstolių kontorą. Vien tik dėl to, kad šią įstaigėlę uždarytų, kreipsiuos jau šnd.
Ir aš negaunu prekių nors užsisakiau balandžio mėn.Rašiau ne vieną kartą atrašė, kad grąžins pinigus, bet tyla nei prekių, nei pinigų.
Prekę užsisakiau"Svajonių spinta" apmokėjau Vikvaldos prekyba, UAB birželio 02 dieną, tačiau jau praėjo vos ne du mėnesiai, o prekės taip ir nėra.., gal atsakytume kada ji bus? ar reikia kreiptis "Kažur" kitur...
Deja, 2016-12-18 užsakiau ir per Paysera užmokėjau už dirbtinio kailio kailinukus 114 eur. Po daugkartinių skambučių, mano laiškų, gavau dukart pažadą, kad išsiaiškins... dabar tyla: nei į laiškus dėl susitarimo, nei į vartotojų teisių kreipimus neatsako. Dabar turiu nutartį ir vėl turiu, , arti" jau per anstolius, kad atgauti savo pinigus Tai piktybiškas elgesys ir tie susižavėjimo laiškučiai dėl gautos prekės - juokingi. PRIVALO pateikti prekę arba atiduoti pinigus. O ne kliientai keli turi žavėtis, kad kažkam pavyko išanksto užsimokėjus gauti prekę., , Svajonių spinta" gyvena iš internetinės prekybos, vadinasi, net neturi vykti tokie negatyvūs dalykai, 7 mėnesius, , nervų karai".
Dėmesio: Negaunu nei prekių nei nei pinigų. Nepirkite iš šios įmonės.
Tikri a*******i, nuo balandzio men. negaunu prekiu nei pinigu

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
Prakalbo apie alkoblokų įrengimą nuomojamuose automobiliuose
Prakalbo apie alkoblokų įrengimą nuomojamuose automobiliuose 04-22 14:27
Po sekmadienio naktį Vilniuje įvykusios tragiškos avarijos, kurios metu žuvo jauna mergina, susisiekimo ministras Rokas Masiulis teigia, kad reikia diskutuoti apie vadinamųjų alkoblokų –...
Knygą parašė ieškodamas optimalios investicijų portfelio sudėties
Knygą parašė ieškodamas optimalios investicijų portfelio sudėties 04-22 13:29
Statutinį darbą dirbančio vilniečio Justino Jazepčiko hobis jau nuo 2005 m. yra investavimas, tačiau iki praėjusių metų jam vis nepavykdavo surasti optimalios investicinio portfelio sudėties.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam