Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vikvaldos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vikvaldos prekyba

Atsiliepimai apie Vikvaldos prekyba, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Vikvaldos prekyba, UAB

Laura 2019-12-20 10:05:51
Apgavo ir mane... Jau turiu VTAT sprendimą, praėjus nustatytam terminui perduosiu jį antstoliui dėl priverstinio išieškojimo. Neaišku, ar pavyks išieškoti, bet su šiuo UAB jau pats laikas užsiimti rimčiau. Registrų centre nurodoma, kad tai tris ar daugiau metų finansinių ataskaitų piktybiškai neteikianti įmonė, daugybė komentarų apie apgautus žmones, negrąžinamus pinigus, VTAT sprendimų pirkėjų naudai, tačiau šis UAB ir toliau savinasi žmonių pinigus... Planuoju kreiptis į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą, nes akivaizdu, kad kalba eina apie sukčiavimą ir neteisėtą praturtėjimą.

!!!Atsiliepkite tie, kuriuos šis UAB apgavo ir iki šiol negrąžino pinigų. Reikia surinkti kuo daugiau informacijos ir įrodymų!!!
Tik dabar oamaciau kad s*****i... Man nei treningu nei pinigu...
Rita 2019-12-09 19:59:25
Ei, s*****i, renkatės pinigus po 10 - 20 €. Jums tai sugrįš bumerangu, pasrinkite man negrąžinamais pinigais. Jei ne jūs - tai jums brangiems žmonėms tai atsirūgs už sukčiavimą. Aš nuo 14 nenubiednėsiu, o jūs - paspringsite.
Mėtote pėdas, nerodote, kad turite turto, sąskaitos - užsienyje, nes antstoliai su apgautais klientais šimtus bylų turi jums parengę. Net teismas yra uždraudęs verstis šia veikla, bet randate žmonių, kas nepatikrina čia jūsų ir šaipotės iš visų. Prieisite liepto galą, kentėsite. O aš džiaugsiuos :D :D kraukit, kraukit kišenes, prakeiktieji, į grabą niekas nieko neįdės :D
Sugrąžino jie man pinigus, prieš kokį gerą mėnesį, nes parašiau facebooke jų paskyroje tokį "mielą" laiškelį, kad kitaip ir negalėjo pasielgti. Atsakė gana greitai, net nereikėjo jokių užsakymų numerių ieškoti savo senuose emailuose - patys susivokė su kuo reikalų turi.
O visos tarnybos, kur kreipiausi - nieko nevertos, impotentės - tik ėda mūsų, mokesčių mokėtojų pinigus. Nei vartotojų teisės, nė policija nepadėjo. Valstybės vadovams reiktų pagalvoti apie tokių bergždžių institucijų naikinimą, ar bent jau etatų mažinimą, pradžiai.
Sveiki, pasirodo ir as prisidejau prie nuskriaustuju armijos. Rugsejo 22d uzsakiau 4 megztukus, bet ir po siai dienai tebelaukiu. Pradzioj dar atrasydavo, o dabar nebeina susisiekt. Kai norejau ieit i svajoniuspinta.lt- pasirodo uzblokuota! Tai vadinasi nuplauks pinigeliai?
Tikiuosi, "Vikvalda prekyba" grąžins pinigus,.. nes kitu atveju irgi kreipsiuos į aukštesnes instancijas.
Rūta 2019-01-13 22:04:36
Na ką apie juos galima pasakyti v***s.Pirkau el parduotuvėje „Svajonių spinta“ suknelę gegužės mėnesį. Sumokėjau už pirkinį ir jo pristatymą. Nesulaukusi suknelės kreipiausi į „Vikvalda prekyba“. Apsimetė, kad įvyko nesusipratimas ir pirkinio tiesiog paėmę pinigus........ NEUŽSAKĖ. Paprašiau, kad grąžintų pinigus. Pažadėjo grąžinti. Vilkino laiką, pinigų negrąžino. Nuo to laiko, kai kreipiausi į vartotojų teises su jais susisiekti taip ir nepavyko. Turiu ir vartotojų teisių sprendimą ir teisę kreiptis į antstolius.......... Liūdna: parduotuvė vis dar vilioja pirkėjus gausia pasiūla, patraukliomis kainomis ir toliau sėkmingai vagia.
Po šio atsiliepimo paskelbimo "Vikvalda prekyba" nepaėjus nė parai "atsibudo". Atsiprašė už "nesusipratimą" ir kitą dieną grąžino pinigus.
Laura 2019-12-20 10:05:51

Nukentėjusių susivienijimas daugiau naudos turbūt neduotų. Tyrėja policijoje sakė, kad nebūtų kažkokio didelio masto bendros bylos su daug nukentėjusių, o visi pareiškimai bus tiriami atskirai, nes ne vienu metu visi žmonės nukentėjo. O tirs visi žinom kaip ir kiek laiko tai tęsis (aš parašiau pareiškimą). Keisčiausia, kad VTAT, gavusi tiek pagrįstų skundų su įrodymais, tiek ilgai delsė, kol uždarė šią apgavikų irštvą-pagaliau int.puslapis užblokuotas (jie aiškino, kad tam reikėjo teismo sprendimo, bet kodėl jį gauti prireikė pusės metų ir daugiau?) Galbūt FNTT ir susidomėtų, jei pripaišytų PVM grobstymą (šiaip čia tiesioginis grobstymas ir vyko tikriausiai, nes nemanau, kad surinkę iš pirkėjų PVM-ą, jį atiduodavo valstybei)
Išsirinkome sukneles, sumokėjom, negavom patvirtinimo. Iškarto keista pasirodė. Telefonu neatsiliepia. Kur jūs kreipėtės? Atgavote pinigus?
Laura 2019-12-20 10:05:51

Apgavo ir mane. Prisidedu prie jūsų, kad tokius s*****s pamokyti. Ir atsiimti kas priklauso.

Ir aš pasimoviau, užsisakiau du maudymukus ir jokio patvirtinimo negavau. Telefonu neatsiliepia jei ponaitis man negražins pinigų eisiu rašyt pareikškimo pirmadienį,
Jungiuosi prie didelės apgautųjų kompanijos. Parašiau skundą vartotojų teisių apsaugos tarnybai ir pareiškimą policijai dėl sukčiavimo. Policijoje pasakė, kad uždrausti tos sukčių irštvos veiklą - ne jų, o teisių apsaugos tarnybos reikalas. Kiek suprantu, jau ne vienas nukentėjęs yra pranešęs apie sukčiavimą tai apsaugos tarnybai, bet kas iš to- svetainė veikia iki šiol. Absoliučiai neįgali ta tarnyba. Policija nagrinės pareiškimą, visi suprantame, kiek tai truks, bet vis tiek kviečiu visus rašyti pareiškimus. Kažkas juk turi sustabdyti šį apgaulės ratą.
Gaila, bet ant sukčių kabliuko užkibau ir aš. Iš pradžių bendravo, bet po to dingo ir neatsako į laiškus.
Po komentaro čia, po kelių dienų SvajoniuSpinta.lt atsiuntė laišką, kad pinigus pervedė į sąskaitą, bet jokių pinigų nėra! Jie mano, kad tempdami laiką, kažką laimės.Labai puikiai pateikta vieno komentatoriaus, kaip užpildyti skundą, tikrai paprasta.Kad ir maži pinigai, bet kovoti reikia, negalima palikti aferistams ir sukčiams nebaudžiamumo galimybės! Ir dar - paviešinkit facebuko puslapiuose, kur skelbiami visi a*******i ir s*****i, bent kiti pirkėjai nepasimaus ant jų kabliuko!
Visas susirašinėjimo ir atsirašinėjimo el.pašto kopijas suruošiau valstybinei vartotojų teisių tarnybai, toliau seks mkesčių inspekcijai.Gal vieną kartą rinčiau susidomės šia įmone.
Siaubas kažkoks, nei prekės, nes pinigų. Dar pradžioje bandė bendrauti elektroniniu paštu, bet tik pažadai. Telefonu neatsiliepia. Prekė užsakyta rugsėjo viduryje, tai vis dar kažko laukiu, deja.....nei piktuoju nei gražiuoju neina susitarti.
Pasimoviau ir aš. Užsisakiau, laukiau 30 d. d., nei prekių nei žinių. Į nurodytą svetainėje telefoną neatsako, į el. pašto laiškus atsakymų nesulaukiau. Kreipiausi į vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kuri bandė dar taikiai su įmone susitarti. Nepavyko.... Po pusės metų nuo užsakymo pateikimo vartotojų teisių apsaugos tarnyba surašė vykdomą raštą dėl pinigų išieškojimo. Jau mėnesis šis vykdomasis raštas perduotas antstolei. Kol kas iš jos nėra žinių, matyt ir jai sunkiai sekasi tvarkytis su UAB, , Vikvaldos prekyba''. Viltis durnių motina.... Gal iki Kalėdų sulauksiu savo pinigų už neįvykdytą užsakymą.
Prisidedu ir aš prie visų.. Užsakinėjant labai neužfiksavau per kiek laiko užsakymas turi būti įvykdytas, po 4 savaičių parašiau el.paštu, atrašė pakankamai greit, kad iki rugsėjo 26d. turiu gauti savo užsakymą, laukiau toliau, praėjo savaitė, tai parašiau dar kartą vakar, tačiau atsakymo daugiau jokio nesulaukiau, pradėjau žiūrėt kas čia per įmonė, atsiliepimus ir matau, kad ne viena aš taip papuoliau. Siaubas kažkoks, kaip dar jie veikia nelabai nesuprantu. Kreipsiuosi visur kur reikės. Negali tokios įmonės veikti.
Zivile 2019-09-19 22:53:25
Dalinames visur kur tik galim
Sveiki, pasidalinau fb.
Ivyko stebuklas kitaip to nepavadinsi, gavau el laiska kad bus pervesti pinigai, ir po 2 val gavau pavedima, kas paskatino savininka nezinau vartotoju teises ar sazine
Laura 2019-09-19 06:42:40
Sveiki. Gal kur fb platinote apie tuos aferistus? Prisideciau ir aš. Dar tokiu aferų nesu mačiusi... Parazitai...
Dalinames visur kur tik galim
Zivile 2019-08-20 15:34:10
Sveiki parasiau vartotojuskundai. lt toliau vartotoju teises ir teisesauga tai pat raginu visus skelbti per soc tinklus apie sita vikvaldos prekyba ir jo savininka sudejus visu musu pasisavintus pinigus jam gres ne tik anstoliai bet ir baudziamoji atsakomybe
Jolanta 2019-09-05 14:06:45
Kaip sakoma ir gudri višta uodegą įsidilgina, tai ir aš pirma "nusipirkau", paskui tik pasiskaičiau apie šią firmą. Pirkau balandžio mėnesį suknelę mergaitės gimtadieniui, pravedžiau pinigus, o kai nieko negavau - susisiekiau el. paštu, nes telefonu nepavyko. žadėjo grąžinti pinigus, bet kai sutartu laikotarpiu (ir dar savaitę nuo savęs pridėjus) pinigų negavau, kreipiausi į vartotojų teises, bet ir tai nieko nepadėjo - pinigų (anei prekės) po šiai dienai neatgavau. paskutinė viltis anstoliai....nesuprantu kaip įmonė gaunanti tiek nusiskundimų gali tęsti savo veiklą?
Manau, kad reikia nors keliems kartu kreiptis į teismą. Pavieniai pareiškimai policijos komisariatams yra per smulkūs.
Ir aš papuoliau į šią apgaulę užsisakius prekių rugpjūčio mėnesį vis dar negaunu prekių į tel, neatsako el, paštu taip pat. Parašiau skundą vartotojų teisėms žiūrėsiu kuo viskas baigsis. Nuvykus į vartotojų teises jie iškarto pasakė čia tie kurie užsakymus priima o prekių niekam ir neatsiunčia.
Arūna 2019-08-18 14:35:54
Laba diena, aš taip pat negaunu prekių, į telefono skambučius neatsiliepia. Kreipsiuosi į policijos komisariatą, kur Jūs planuojate kreiptis?
Šiandien gavau el.laiską, kad atsiprašo ir klausia, ar dar laukiu, ar grąžinti pinigus. Žentas žadėjo perduoti prokuratūrai. FB nepavyksta platinti ir perspėti.
Arūna 2019-08-18 14:35:54
Zivile 2019-07-16 22:05:08
Na jungiuosi ir as jau praejo daugiau nei 30 darbo dienu jokiu prekiu negavau, palauksiu savaitele jai jokiu veiksmu kreipsiuos i tarnybas manau nei vienas neturim pasiduoti ir atgauti savo pinigus pritariu pasiulymui platinti per soc tinklus kas ir kaip pradedu jau nuo siandien nes tai pirmas man toks aferizmo atvejis nors internetu perku beveik viska
Svajonių spinta vėl siuntinėja reklamas. Laikas užraukti šią a******o kontorėlę. Aš negavau užsakymo, tik pažadus kad bus, vat vat jau bus. Todėl manau, kad visi apgautieji turime imtis iniciatyvos ir paviešinti šį faktą per soc. tinklus. Pasidalinkime su visais savo draugais apie apgavystės faktą ir paprašykime, kad draugai pasidalintų su savo draugais per feisbuką, instagramą, darbe, kaiminystėje ir t. t. Efektas bus jau po trečio rato.
Sveikos moterys, aš irgi užkibau ant gražių piešinių jauko. Sunerimau, kaip apmokėjus sąskaitą, negavau patvirtinančio laiško apie prekių pristatyma ir sąskaitos apmokėjimą.Paskaicius jūsų atsiliepimus paaiškėjo tiesa. Todėl artimiausiu laiku, jeigu negrąžins pinigėlių, kreipiuosi į vartotojų teises. Tik man labai įdomu kodėl neblokuojamos jų sąskaitos kaip skolininkų ir a******ų. Neblokuojama jų veikla kaip nepatikima ir leidžiama toliau mulkinti zmones.
Užsakiau prekės ir negavau, paprašiau grąžinti sakė per 10d.d. Jau pasibaigė terminas ir pinigų negavau. s*****i, kaip matau visus apgaudinėja. Kreipiausi į vartotojų teises ir visur kur reikės.
Aš irgi 2019 m. balandžio mėn. užsakiau prekes sumai 55, 40 Eur ir laukiau prekių, o kai nesulaukiau parašiau į el.paštą pretenziją ir pradėjau domėtis atsiliepimais. Gaila kad svetainė dar veikia. Ačiū už gerą mintį kreiptis į vartotojų teises ir policiją. Taip ir padarysiu
Kovo 29 d. užsisakiau suknele iš svetaines taip jos ir negavau rašiau įmonei į paštą atsakymo taip ir nesulaukiau jeigu nebus grąžinti pinigai kreipsiuos į vartotoju teises.
JURATE 2019-04-15 12:16:59
SVEIKA, KAIP JUMS PAVYKO ATGAUTI PINIGUS? AS IRGI NUDEGIAU, GAVAU IS VARTOTUJU TEISU, KAD GALIU JAU I ANSTOLIUS KREIPTIS. aNSTOLIS PASAKE, KAD IMONE NETURI SIUO METU JOKIO TURTO IR VADINASI NERA IS KO PAIMTI PINGU. kAIP JUMS PAVYKO ATGAUTI?
o, kaip įdomu. O policijojke jūs ką sakėte, kaip rašėte?
JURATE 2019-04-15 12:16:59
Aš manau, kad man padėjo pareiškimas policijai. Nes tik su manim susiekė tyrėjai ir labai greitai įvyko pinigų grąžinimas, ko jau tikrai nesitikėjau :)
Loreta 2019-02-11 13:13:18
Kreipkitės į vartotojų teises ir policiją (ką padariau ir aš). Praėjo beveik 6 mėn nuo užsakymo, užsakiau rugpjūtį, gruodį rašiau skundus, bet šiandien pagaliau atgavau pinigus.
Užsakiau dukrytei dovaną 2019 vasario pabaigoje ir nepaskaičiau komentarų... deje naiviai laukiau prekės, bet dabar suprantu, kad jos nebus. O vaikas tai laukia, nes tai buvo žadėta staigmena. Nesuprantu, kaip mūsų šaly gali būti tokių šiknių ir kur tos vartotojų tarnybos, kurios taip intensyviai dirba, kai šitiek daug apgautų žmonių... Man pirmą kartą taip nepasisekė. Bet kreipiuosi į tuos ponus kurie slepiasi po šiuo puslapiu ir gyvena iš visų mūsų pinigų: arba prekė arba pinigai, nes aš ir taip paprastai visko nepaliksiu. Kad ir kiek užtruks, bet rankų tikrai nenuleisiu.
Kreipiuosi į, , Vikvaldos prekyba, , vadovą.Prašau grąžinti pinigus už vakar, kovo 21 dieną, padarytą užsakymą.Kitaip kreisiuos į policiją ir vartotojų teises.
2018-12-04 irgi uzsakiau preke tik dabar supratau kad esu apgauta.pradejau skambinti numerei nepasiekiami kur reikia kreiptis tiksliau gal kas gali papasakot
Svetainė vėl veikia ir toliau sėkmingai prekiauja negrąžindami už nepristatytas prekes. Prekių negavau nuo rugpjūčio, gruodžio pabaigoje įsigaliojo VVTAT vykdomasis raštas, beliko kreiptis į antstolius. Manau tuo reikia neapsiriboti, kreiptis ir į policiją. Laiko labai gaila, bet taip palikus nukentės dar daugiau žmonių, nes prekyba vykdoma toliau.
Liudmila 2019-02-01 10:56:16
Taigi, svetainė nebeveikia, o kaip susigrąžinti pinigus, jei "užlipau ant grėblio" ir susigundžiau gražiais paveikslėliais, bet neperskaičiau atsiliepimų internete.... Ar užteks pavedimo kopijos, tik į ką kreiptis?
Labai liūdna, bet ir aš pakliuvai į šias pinkles. Jau virš metų nei prekės nei pinigų. Kreipiausi į vartotojų teise, gavau sprendimą. Šiuo metu liko galutiniai veiksmai - užpildyti prašymą anstoliui ir į policija.
Aš irgi turiu dokumentus jau iš vartotojų teisių. Domėjausi dėl antstolių, tai daug skolų turi. Aišku kreipsiuosi ir į juos, bet dabar ruošiu dokumentus į policiją, nes puslapis ir toliau sėkmingai veikia. Reik tam padaryti galą.

Užsisakiau 2 vnt drabužių 2018-10-26. Kreipiausi jau į vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Gavusi rasta tikrai kreipsiuosi I antstolius. Nei pinigų. Nei prekių. Nieko. Tai apgaulė. Tik labai gera reklama, kad garantuoja pinigų grąžinimą.
Sveiki apgautieji ir "prekybos"organizatoriau Vladislovai. Nesuprantu, kaip įmonei, kuri jau porą metų apgaudinėja žmones, leidžiama toliau vykdyti veiklą !!! Ir kaip "verslininkas" Vladislavas negerbdamas nei savęs nei kitų, gali mulkinti žmonės tuščiais pažadais.....GĖDA
Aš viena iš apgautųjų. Iš vartotojų teisių nutartį jau turiu ! Taigi ir aš perduosiu šią įmonę antstoliams.
Labai tikiuosi, kad šios įmonės veikla bus pristabdytą, o vadovas parauktas atsakomybėn už akivaizdžiau apgaulingą versą...
Elvyra
Sveiki visi, kas esate apgauti ir susitvarkėte dokumentus su vartotojų teisių pagalba.
Pasirodo užteko parašyti komentarą ČIA (01/11) ir "skolininkai" šiandien pervedė pinigus!
Kadangi po 01/05 dienos galima buvo kreiptis į antstolius (su vartotojų teisių nutartimi) ir, taip ruošiausi padaryti, bet kreipiausi ČIA, gal kas gali patarti dėl antstolių.
STEBUKLAS ! - šiandien gavau el.laišką, kad pinigai per 2 - 3 val. bus grąžinti. Pagaliau grąžino, neprireikė nė antstolių, nes, pasirodo JIE perskaitė komentarą !
Žodžiu, galiu pasakyti, kad dėl skolos išieškojimo galima kreiptis į bet kurį Vilniaus m. antstolį (taip atrašė Antstolių rūmų darbuotojai) ir būtinai parašykime apie tai ČIA ! Gal to užteks.
Pagarbiai, Tatjana.
Laba diena. Ir man labai keista, kaip įmonei, kuri jau porą metų apgaudinėja žmones, galima toliau vykdyti šią veiklą !!!
Aš viena iš apgautųjų. Iš vartotojų teisių nutartį gavau, bet pinigų iš įmonės nesulaukiau ! Taigi planuoju šią apsimetėlių įmoniūkštę perduoti antstoliams !
Jei kas kreipėtės į antstolius, gal nurodytumėte, kuris (ie) antstolis (iai) išieško iš šios įmonės skolas ?
Labai dėkoju.
Gailiuosi, kad pirmiausia neperskaičiau apie apgavikus komentarų ir, kad mūsų šalelė niekaip nekontroliuoja šitokių "įmoniūkščių", o jose lobsta, pampsta a*******i, manydami, kad turi teisę bent į vieną mano (mūsų) uždirbtą centą. Neišdegs ! Pagarbiai...Tatjana

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai 07-12 11:11
Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1869, sekmadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę 07-12 11:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį pagaliau pasidavė spaudimui ir pirmą kartą viešumoje dėvėjo kaukę, Jungtinėms Valstijoms užfiksavus rekordinį užsikrėtimo koronavirusine infekcija...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%