Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vikroma, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vikroma

Atsiliepimai apie Vikroma, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vikroma, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Marius 2016-03-29 16:56:56
Kazkoks siaubas užteko tik paskambinti, tikrai ten nevažiuosiu. Is kalbos pasirodė kad girtas. Nesuprantu kodel jiems klientu nereikia, suprasčiau jeigu vienintelis toks butu o dabar yra normaliu montuotoju. Paskaičiau komentarus matau, kitu patirtis tokia pati.
Sveiki.
Norime pranešti, kad direktorius išvis negeria jau daug metų. Labai atsiprašome, jei pabendravus telefonu ir po to perskaičius senus, dar 2008 metų komentarus, jums šitaip pasirodė. Negalima tiesiog teigti, kad žmogus yra girtas netgi jo nemačius, nebendravus gyvai. Tiesiog direktoriaus bendravimas yra neoficialus, paprastas.
Kiekvienas klientas pas mus yra labai svarbus, laukiamas ir jų tikrai nesutinka girti darbuotojai.
Apgailestaujame už nesusipratimą.
UAB "Vikroma"
1. Direktorius su manimi kalbėję telefonu - absoliutus chamas, įtariu, jog buvo girtas.
2. Susitarėme, jog mašiną pasiimsiu po darbo, 17.30. Sakė jokių problemų. Atvažiavus 17.15 - jokių ženklų, nieko nėra. Pasiskambinus pareiškė, kad mašina nepataisyta ir atvažiuoti rytoj (nors dieną dar buvau užsiminusi, jog labai spaudžia laikas ir sakė pataiso per 2-3 val.)
3. Apie bandymą pavogti katalizatorių jau net nešneku (tiesiog man pareiškė, jog pas mane nėra katalizatoriaus, paskambinus vyrui ir pasakius, kad jis tikrai BUVO, staiga netikėtai jis vėl jiems atsirado...)

Tai čia pagrindiniai punktai, smulkmenos iš vis žiaurios.

Dirba dvi moterys ir "direktorius" - tai moterims priekaištų kaip ir neturiu (išskyrus tą faktą, kad neusgebėjo pranešti, kad mašina nepataisyta ir nevažiuočiau), bet visa kita... Mielos darbuotojos, jei skaitote - meskite šį darbą kuo greičiau (ir tą prasigėrusį asilą, jei jis jūsų vyras/tėvas), jūs tikrai vertos daugiau.

Absoliučiai nerekomenduoju šio "serviso" net ir priešui.
Nesuprantu tų kurie palikinėja atsiliepimus net neapsilankę. Kam kalbėt jei nežinai. Pati lankiausi ir likau labai patenkinta. O važiavau nes ne vienas geras atsiliepimas apie šią įmonę ir iš draugų. Visi labai vieningai rekomendavo šią įmonę ir nei kiek nesigailiu. O kam šmeižti žmogų apie visokius girtumus? Žmogaus tokia bendravimo maniera, toks balsas. O jei žmogus atviras ir daug kalbantis čia irgi blogai? Aš tame neįžvelgiu nieko blogo. Labai malonus žmogus. O mašinas palikti gali reikėti kiekvienam servise ir tai normalu. Jei nenorite palikti mašinos tvarkykitės patys. Elementaru. Juo labiau kad darbai užtrunka ne valandą ir ne 2 kai yra ne viena mašina o eilė. Įminės kainos mažos lyginant su kitom įmonėm ir darbų kokybė super. Tad mano atsiliepimas tik teigiamas ir visų draugų kas lankėsi atsiliepimai irgi teigiami. Ačiū UAB "vikroma" ir tikrai lankysiuos kai tik prireiks!
Na direktorius keistas, sunku suprasti ka jis nori pasakyti. Geriau bendraut su jo zmona. Labai dalykiska moteris, puikiai gaudosi situatsijose ir lengvai bendrauja. Dejau dujas. 5 metai be gedimu. Ir kainos nesikandzioja. Tik direktorius LABAI keistas.
Baisu, pakraupau vien tik nuo to kaip trenke bagazines dangti, paklause kur dejau duju iranga tai pasakius prasidejo... lopai nemoka det ir taip toliau... Man reikejo duju baliono patikros. Kaip ir sutarus, kad palieku automobili, paprasiau asmens dokumento kad zinociau kam palieku, tada pasiute na... ir pasake kad as pas juos nepageidaujamas, psichinis senis. Vaziuosiu kitur nebeda, pirma karta man taip..
Labai netvarkingai deda automobiliu duju iranga. Rodant kas netvarkingai ir kritikuojant imones vadovas Romualdas L. pradejo elgtis labai neadekvaciai klijento atzvilgiu. Pagrindinis tikslas paimti pinigus su kuo mazesnemis laiko sanaudomis.
Su vikromos direktoriumiu teko bendrauti du kartus. Ir abu kartus jis buvo girtas. Jokios naudingos informacijos apie galima duju irangos gedima jis nepasake. Tik pirma kart aiskino kad jis yra geras psichologas.ir snekejo visokias nesamones. O siandien su juo snekejau tlf. Vel girtas. Tik jau ne psichologas.bet masinu isradejas. Ir vel nieko is jo nesuzinojau. Nors duju iranga montavo jo imoneje. Konsultacijos teks vaziuot kur nors kitur. Nes is sios imones direktoriaus protingo zodzio nesitikiu isgirsti
Nesusipratimas o ne įmonė, atvažiavus pasitiko girtas darbuotojas, kuris pradejo demonstruot nuotraukas telefone kaip stovi ant galvos (vėliau sužinojau, kad tai įmonės direktorius), paklausus nesuteike jokios informacijos, pasiteiravus apie kaina ir paklausus kodel toks skirtumas nuo pasakytos telefonu pasake " Pusk tu na*** su savo ziguliu iš čia" (masina Porche Cayenne). Negalvojau, kad dar egzistuoja tokios įmonės su tokiu "puikiu" aptarnavimu.
Džiaugiuosi šios įmonės darbuotojų sąžiningumu. Jos tikslas ne apgauti ir išlupti kuo daugiau pinigų, o padėti žmonėms. Mano atveju labai nedidelę problemą išsprendė nepaprašę nė cento.

Para
Adresas: Ūdrijos g. 38, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; projektavimas; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
UAB „PARA“ – tai specializuota vidaus ir lauko dujotiekio, vandentiekio, nuotekų, šildymo sistemų montavimo bei projektavimo įmonė. Įrengiame bei prižiūrime suskystintų dujų sistemas ir rezervuarus. Veiklą vykdanti nuo 1991 m. ir iki šiol sėkmingai dirbdami, įgyvendiname naujus veiklos projektus net tik Alytuje...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Geovizija
Inžinerinių tinklų statyba, geodezija

Adresas: Taikos pr. 116U, LT-51152 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; geodezija, kartografija; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; santechnika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; žemėtvarka.
Pagrindinė įmonės veikla – inžinerinių tinklų statyba, projektavimas ir geodeziniai matavimai, darbai atliekami visoje Lietuvoje. UAB „Geovizija“ – savo veiklą pradėjo 2007 m. birželio mėnesį, tai patyrusių, atsakingų bei kvalifikuotų specialistų komanda, įvaldžiusi naujausią ir moderniausią techniką ir programinę...
Gontas
Adresas: Lakūnų pl. 71, LT-46294 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
DUJOS, DUJŲ ĮRANGA dujotiekių darbai, projektavimas, statyba, rekonstrukcija, priežiura antžeminių ir požeminių suskystintų dujų rezervuarų įrenginių montavimas suskystintų dujų rezervuarų įrenginių ir mazgų rekonstrukcija suskystintų dujų dujovežių (cisternų) techninės priežiūros darbai, dujovežių, cisternų...
Inžinerinių projektų valdymas
Adresas: Ūdrijos g. 38, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; projektavimas; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB Inžinerinių projektų valdymas – tai specializuota vartotojų dujų sistemų eksploatavimo, techninės priežiūros įmonė. Atliekame Junkers katilų garantinį bei pogarantinį remontą, esame Junkers serviso centras. Esame vandentiekio, nuotakų, šildymo sistemų montavimo bei projektavimo įmonė. Veiklą vykdome nuo 1995 m...

Pasirūpinkite savo augintinių sveikata
Pasirūpinkite savo augintinių sveikata 04-11 18:16
Daugeliui žmonių šuo ar katė jau seniai tapo tuo, be ko neįmanoma įsivaizduoti savo gyvenimo. Vis dėlto, kad galėtumėte maksimaliai džiaugtis auginamais gyvūnėliais, jie ir patys turi būti...
Poliklinika ir dvi ligoninės pacientei turės sumokėti dėl aplaidaus gydymo
Poliklinika ir dvi ligoninės pacientei turės sumokėti dėl aplaidaus gydymo 04-23 18:20
Kelios sostinės gydymo įstaigos turės sumokėti pacientei už tai, kad laiku nediagnozavo ligos ir aplaidžiai ją gydė.
Lietuvos emigracijos tyrimas: ką veikia grįžusieji
Lietuvos emigracijos tyrimas: ką veikia grįžusieji 04-23 17:46
Didžioji dalis grįžusiųjų Lietuvos emigrantų įsitvirtina tėvynėje ir renkasi gyventi ne didmiesčiuose, rodo Lietuvos žmogiškųjų išteklių analizė.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam