Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vigorus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vigorus

Atsiliepimai apie Vigorus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vigorus, UAB

Internete reklamuojasi kad pardavinėja įrankius, paskambinus sako kad nieko neturi, ir neprivalo turėti. Aš parašiau kad užsakytų sakė neužsakys ir jiems dzin. Linkiu jiems bankrutuoti. Nemoka net bendrauti atsilikėliai.
apgailetina kompanija ir savininkas. svarbiausia parduoti, o kad suda nusiperki tai tavo problemos, o ten daug sudu. nerekomenduoju, nebent nusipirksit ir pamirsit jeigu bus kazkas ne taip kaip tikejotes.
Niekam nerekomenduoju pirkti šioje įmonėje.Prieš kelis mėnesius nusipirkau orinį suktuvą, labai greitai sugedo.Kreipiausi į įmonės didmeninės prekybos atstovą dėl gaminio garantijos.Buvo išaiskinta kad garantijos šiems gaminiams nėra ir apskritai ko aš čia ieškau, nes ir taip pigiai nusipirkau, parduotuvėje kainuotų žymiai brangiau.
SIAUBINGAS APTARNAVIMAS !!!
ATSILIKĖLIU KOMPANIJA !!!!
NUO DIREKTORIAUS IKI SANDĖLIO DARBUOTOJŲ
PASKAMBINO SEKMADIENI IŠKEIKĖ !!!
Tvarkingas, greitas ir informatyvus pristatymas
Tragedija!!!! Šios įmonės bendravimas su klientais baisus. Net netikėjau, kad šiais laikais taip bendraujama. Kuo toliau apeikit šią kontorą.
Labai nemalonus aptarnavimas. Niekam nerekomenduoju pirkti. O darbuotojas Soverenas pasiule dar prisomoketi papildomai nes nesutikau is kurjerio paimti sugadintos prekes.
Keletą karu pirkau prekes. Jokių pretenzijų nebuvo, kol neteko pabendrauti su darbuotojais. Nemaniau, kad įmonėse dar yra taip su klientais bendraujančių darbuotoju ir Iskarto atsirado noras parasyti labai bloga atsiliepimą, bet paskaitęs jau esamus supratau, kad neverta. Man asmeniskai UAB “Vigorus” = lavonas.
Esu nepatenkintas, internete parasytas darbo laikas nuo 9 ryto, atvaziuoju atsiimti preke o ant duru prekiu isdavimas nuo 10, nesamone kazkokia, ir niekur laiske nebuvo perspeta
Labai nemaloni publika, jei perki be grazinimu ir keitimu - prekes pristato kaip ir laiku. Bet jei nori kazka pakeisti ar grazinti - pasijauti kaip bendraudamas ruskyne pries 30 metu. Pardavejas, matyt, neturi ne menkiausio supratimo apie savo pareigas siais laikais. Niekada daugiau pas juos tikrai nepirksiu ir niekam pirktis nepatariu. Pilna kitu irankiu pardaveju, tiek pas mus, tiek uzsienyje, mandagiai bendraujanciu ir siulanciu geras kainas.
Pirkau el. parduotuvėje Įrankių dėžę | 430 x 200 x 200 mm | 5 sekcijos (3300). Likau labai patenkinta
Adomas 2018-07-05 13:00:01
Buvau pas juos 2 kartus, ir šį
kartą paskutinį. Prekių išdavimo pardavėja Vaida rūko prie klientų. Nemalonus bendravimas, bet dar pakeliamas. Kai susiduri su nesiskutusiu barzdyla jis bendrauja lyg tu jam trukdai gyventi, jokios pagarbos klientui ir jis tuo mėgaujasi parodydamas vaizdžiai. Jo žodžiais "Tai ne parduotuvė, o išdavimo sandėlis ir nieko nesitikėk iš manes"
Taip Adomai, kaip ir Jums sakėme, pas mus yra ne parduotuvė, o prekių atsiėmimo vieta, prieš tai užsisakius internetu. Norimą prekę įsigyti, (arba tiktai apžiūrėti) galima iš karto, net po kelių minučių, bet prieš tai ją reikia įdėti į prekių krepšelį. Taip, pas mus dirba tiktai sandėlininkai, konsultantų mes neturime. Pakonsultavau Jus, kad nepirktumėte šios pigesnės prekės, nes ji yra prastesnės kokybės, nes yra šiek tiek brangesnis analogas, t.y. aukštesnės kokybės prekė, Jūs išklausėte mano nuomonės, tačiau brangesnės, kokybiškesnės prekės nepirkote. Aš padariau sau nuostolį, nepardaviau prekės, nes pasakiau Jums tiesą. Taip, padariau klaidą, reikėjo primeluoti Jums, ir visiems būtų viskas gerai, - ir mes būtume uždirbę, ir Jūsų pikto kometaro nebūtų, ir Vaida nebūtų užsirūkiusi, o jau buvo metusi rukyt kokius gal 3 mėnesius.
Buvau pas juos 2 kartus, ir šį
Mantas 2018-07-03 20:58:00
Visų pirmą jei turite alternatyvą pirkti kitur, pirkite kitur! Tokio dalyko kaip garantija ar garantinės sąlygos jų puslapyje nerasite. Jei kas nors suges ar sulūš, kaip nutiko man, jums pasakys, kad įrankiams (turbūt ir bet kam kitam) garantija nesuteikiama, bet iš tiesų visoms Europos Sąjungoje, tame tarpe ir Lietuvoje, parduodamoms prekės galioja 2 metų garantija! Ši įmonė to nesupranta todėl iškilusią problemą dėl sulūžusios tam tikros detalės pavyko išspręsti tik per vartotojų teises, nes kito būdo su jais susitarti nepavyko rasti.
Ponas Mantai, mažytis šarnyriukas, kurio vertė yra 1, 02eur ne sulūžo, o jūs jį sulaužėte. Pirkote šių metų Sausio 5 d. kodėl skudą parašėte praėjus pusei metų po įvykio? Ir išvis, kodėl jūs visi, rašantys neigiamus komentarus, esate tokie pikti?
Pirkau pirmą kartą net neužsiregistravęs jų el. parduotuvėje. Tik pervedęs pinigus už prekę pasiskaičiau atsiliepimus ir suabejojau ar teisingai pasielgiau. Bet abejonės išsisklaidė, nes pinigų pervedimą patvirtino, prekę atsiuntė. Viskas OK. Tarp kitko, Vigorus siūlo nemažą asortimentą prekių profesionaliam naudojimui.
Pardavinėja prekes neatitinkančias aprašymo ir dar chamiškai elgiasi. Vengt reikia šitos firmelės. 2 kart pirkau, abu kart gavau visišką absurdą. Daugiau niekada.
Ačiū parašiusiems.Norėjau čia apsipirkti, bet gal pirksiu kitur.
Pritariu p.Vladui ir visiems kitiems komentarams dėl neadekvataus vieno darbuotojo elgesio. Negalėčiau įvardinti įmonės "chamo" vardu, nes šis neprisistatė.. Skirtumas tik tas, kad konfliktas kilo "lygioje vietoje" ir visiškai be priežasties, kai atvykau atsiimti užsakytos prekės.
Prieš kokias 3-is savaites elektroninėje parduotuvėje užsakiau 1-ą komplektą atsarginių dalių. Patvirtinimą, išankstinę sąskaitą gavome el. paštu, apmokėjus, prekė buvo pristatyta per kurjerius. Viskas būtų gražu, bet po poros dienų prireikė lygiai tokios pat prekės dar vieno vieneto. Buvau Vilniuje ir užsukau į Vigorus sandėlius norėdamas nupirkti ir pasiimti papildomą prekę. Pasirodo prekės sandėly nebėra; paprašiau užsakyti reikalingą prekę; klientus aptarnaujanti moteris pakankamai taktiškai paaiškino, kad prekę įmanoma užsakyti tik per elektroninę parduotuvę. OK, jokių problemų... grįžtam namo 100km ir užsakom per elektroninę parduotuvę. Šiandien anksti ryte matau pranešimą, kad prekė jau atvyko! Koks puikus sutapimas, kaip tik turiu reikalų Vilniuje, užsuksiu ir pasiimsiu! Užėjus į prekių išdavimą, anksčiau minėta darbuotoja pasako, kad prekė neapmokėta... Ir kaip tik tuo momentu išdygsta visuose komentaruose minėtas "chamas" ir pakeltu tonu pasipila necenzūrinių išsireiškimų tirada. Šiam žmogui padariau pastabą, kad jis yra nemandagus ir kad taip bendrauti su klientais negalima. Į pastabą buvo sureguota eilianiais RU keiksmažodiais ir atsakymu, jog nemokyčiau jo dirbti. Jei atvirai - buvau šokiruotas!!! Kad šiais laikais pardavėjas gali sau leisti bendrauti su klijentais tokiu stiliumi.
Prekės apmokėjimo klausimą išsprendėm su anksčiau minėta darbuotoja (moterim) mažiau nei per minutę, tereikėjo tik nueiti iki automobilio ir pasiimti piniginę...
Jei atvirai, man nuoširdžiai gaila įmonės personalo, kurie girdi tokius chamiškus išsišokimus. Tikiu, kad šis žmogus nėra paprastas sandėlio darbuotojas. Jo statusas yra šiek tiek aukštesnis. Gal būt tai direktorius ar savinikas, nes samdinys negalėtų sau to leisti.. Jei norite ekstremalių pojūčių - apsilankykite Vigorus prekių išdavime... Pasijusite tarsi grįžę į sovietmetį. Emocinė bomba garantuota!
Jegu šį komentarą skaitys Vigorus vadovybė ar savininkai - nuoširdžiai rekomenduoju: jei taip bendrausite su klientais, klientai greitai nuo jūsų nusisuks. Gal būt jūsų darbo krūvis per didelis? - pasiimkite atostogų, apribokite "chamo" tiesioginį bendravimą su klientais, apsilankykite pas psichoterapeutą, nes matosi aiškūs psichikos sutrikimo požymiai.
Ponui direktoriui reikia išmokti elementaraus mandagaus bendravimo. Prekės neatitinka aprašymo. Problema kilo dėl grąžinimo nekokybiškos prekės.
Visi komentarai, kurie čia parašyti - yra tiesa.
Pats pirkau "Graužikų ir vabzdžių atbaidymo aparatą" - instrukcijoje parašyta, jog efektas bus matomas iškarto. O vabzdžiai (šiuo atveju tarakonai) išnyks po 4-6 savaičių.
Kaip bėgiojo tarakonai, taip ir bėgioja - net prieš patį aparatą.
Norėjau gražinti prekę, nes ji neveikia pagal paskirtį. Bet paskambinus (supratau, jog šneku su ponu Giedriumi (kiek matau jis yra direktorius), nes nurodytas jo kontaktinis numeris) ir pranešus apie mano norą gražinti, buvo pasakyta, kad negražinama. Taip pat šnekėta su pakeltu tonu, po to pradėta rėkti ant manes. Kai pasakiau "ko jūs rėkiate ant manes, kas tu toks išvis", pradėjo necenzūriniais žodžiais (eik nu n**** ir panašaus pobūdžio tūrinys) reikštis. Aš tiesiog padėjau ragelį ir viskas (būkime aukščiau už tuos, kurie nemoka valdyti savo liežuvio).
Pats užsiemu baldais, žinau ką reiškia kai žmogus nori gražinti prekę. Bet tai nereiškia, jog ant kliento galima 1. rėkti; 2. reikštis necenzūriniais žodžiais.
Nors visą gyvenimą gyvenu Vilniuje, panašaus pobūdžio bendravimo niekur nesu matęs. Net 90-ais, Gariūnų turguje taip niekas nebendravo. O dabar kiek metų jau praėjo ir va - prašom!
P.S. Aparatas ale iš Vokietijos, bet 100% pagaminta Kinijoje. Tiesiog vokiečių įmonė savo brand'ą uždėjo ir parašė, jog "ale kažkokie patvirtinantys veikimą sertifikatai buvo išduoti" - nesamonė! Kaip visa šita "varkė" veikia žinau, nes ne pirmus metus darbas susietas su exportu/importu - vaikų pasakos apie "vokišką aparatą".

Gal kitos prekės ir geros, bet bendravimas su klientais, o tuolabiau įmonės darbuotojo, bet bet kokio, o pačio direktoriaus (!!!) (nenustebčiau jeigu ir dalininko) požiūris ir bendravimo manieros išvis nulinės! Išmokinkite savo darbuotoją (tikėkimės jis toks 1) (o gal ir visus darbuotojus) keleto dalykų:
1. struktūriškai paaiškinti kodėl prekės negražinamos
2. Bendravimo manierų (jeigu jų tėvai to neišmokino, tai arba pats tegu susipranta ir išmoksta arba įmonės savininkai bando išmokinti kaip bendrauti su klientais)

Tikiuosi bus atsižvelgta į šitą komentarą ir sekantį kartą kam nors norint gražinti prekę bus gražiai paaiškinta (nors per ir sukastus dantis).

P.S. Tokia nuojauta, jog įmonė pasikėlė ir dabar, turint pelno apie miljoną eurų, direktorius gali viską (juk jis turtingas, ane?). Žmogaus, kurį valdo pinigai, mastymas.

Tikėkimės sekantį kartą perkant bus geriau... Ai pala, sekančio karto nebus.
Prieš rašydamas ponas direktoriau, galėjote perskaityti komentarą :''Paskambinus dėl grąžinimo buvo pasakyta, kad jokia garantija nėra taikoma". Taip, kad susisiekta buvo.
Nemalonus bendravimas, pirkau elektrinę pompą, kuri sugedo po vieno panaudojimo. Paskambinus dėl grąžinimo buvo pasakyta, kad jokia garantija nėra taikoma, nors pagal ES direktyvas tokio atvejo, kai garantija netaikoma, negali būti.
Labai nemalonus ir chamiskas bendravimas, bendrauja kaip su pacanu is gatves, jokios pagarbos klientui ar netgi kaip zmogui, tikrai neverta tureti reikalu su siais " verslinikais"
Labai nemalonu, tiesiog chamiškas, bendravimas. Paklausus, kaip galima grąžinti prekes, liepė atnešti pėsčiam. Visokiais keiksmažodžiais iškeikė. Niekam nepatariu pirkti pas šiuos chamus.
Replių, kurias pirko gerbiamas Povilas mažmeninė kaina yra 3, 03eur. "Perki kaip profesionalu iranki, sumoki daugiau galvodamas kad gausiu gera rimta daikta" Įdomu, kiek tada kainuoja nerimtas įrankis?.
Kokybe neatitinka ivertinimu.Perki kaip profesionalu iranki, sumoki daugiau galvodamas kad gausiu gera rimta daikta, galiausiai ismetu net ne atlikes jokio darbo su tuo daiktu...Ne pirma karta toki nupirkau :)))
UAB "Lietpak" atsiėmė prekes, saskaita-faktūra buvo išrašyta ir apmokėta o po savaitės ponia Agnė iš minėto UAB susizgribo, kad jai reikėtų "kažkokio dokumento atsiimant".Keista tik, kad REKVIZITAI.LT toleruoja šmeižikiškus komentarus ir atsisako trinti turbūt todėl, kad atsisakėme pas juos pirkti kažkokį mistinį sertifikatą STIPRIAUSI LIETUVOJE"už 350eur.
Labai nemalonus bendravimas, kai paprašiau, kad pasiimant prekes būtų kažkoks dokumentas (važtaraštis, sąskaita ar bent kas nors), pasakė "nenorit nepirkit, mes taupom ant popieriaus".. vis dar stebiuosi tokiais verslininkais.
Esu labai nepatenkita įmonės darbojų, gal būt net vadovo požiūriu į klientus (kadangi su kuriuo žmogum buvo bendrauta neaišku, prisistatyti nepanoro), jokios pagarbos bei pagalbos, kaip buvo išsireikšta jų žodžiais, "tokių klientų kaip jus, mums nereikia".
Puikus ir kokybiškas aptarnavimas

COC Center of commerce
didmenineprekyba.lt

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; logistikos paslaugos; sandėliavimas; tarpininkavimas.
„COC Center of commerce“ – viena stipriausių didmeninės prekybos ir logistikos įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse, siūlanti plataus spektro prekes dideliais kiekiais. Nuo pirmųjų veiklos dienų pagrindinis mūsų dėmesys buvo skiriamas kliento poreikių realizacijai ir siūlomų prekių kokybei, kas padėjo „COC Center of...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Nustatė grupuotę į Lietuvą atvežusią 300 nelegalių darbuotojų iš Ukrainos ir Baltarusijos 01-26 10:29
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) skelbia penkiems asmenims pareiškusi įtarimus dėl galimai į Lietuvą vežtų nelegalių darbininkų iš Ukrainos ir Baltarusijos. Preliminariai skaičiuojama...
"Biok laboratorija" metus pradeda su nauju įmonės įvaizdžiu
"Biok laboratorija" metus pradeda su nauju įmonės įvaizdžiu 01-26 10:27
Kosmetikos gamybos bendrovė "Biok laboratorija" po daugiau nei dešimties metų atnaujino identiteto kryptį. Naujajame įmonės logotipe žodis "laboratorija" pakeistas trumpesniu "lab", keičiasi ir...
Teismas "KG Constructions" priteisė 52.000 Eur už darbus pastate "Green Hall"
Teismas "KG Constructions" priteisė 52.000 Eur už darbus pastate "Green Hall" 01-26 10:05
Koncerno SBA netiesiogiai valdoma įmonė "Upės projektai" privalo grąžinti beveik 52.000 Eur skolą fasadų gamintojai "KG Constructions" už statybos darbus Vilniaus biurų pastate "Green Hall".

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 22,71 +2,95%
American Express 121,15 -3,96%