Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai apie Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, VŠĮ

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, VŠĮ

Dasiskambinti neįmanoma kiek skambini ten vis užimta.
Noriu nuoširdžiai padėkoti 1-ojo gimdymo skyriaus gydytojams, dirbusiems 2020 07 08 - 2020 07 14 dienomis ir padėjusiems pasaulį išvysti mūsų sūnui. Ačiū E. Jakiūnui, M. Šakiui, A. Peštenytei, J. Plepienei, A. Gaidelienei, R. Ratkevičiūtei ir visiems kitiems, kurių pavardžių nežinau.
Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antrojo kardiologinio - Covid-19 skyriaus vedėjai Vaivai Karpavičienei ir visoms Jos vadovaujamo skyriaus seselėms bei slaugytojoms už rūpestingą slaugymą ir meilę Jų sunkiam darbui. Jų dėka mano vyras Žymantas Paliulis sėkmingai sveiksta. Labai didelis Ačiū Vaivai Karpavičienei už Jos nuoširdumą. Jos dėka visada gaudavau išsamią informaciją bei moralinį palaikymą. Dar kartą visam skyriui didžiulis Ačiū!
Gražina Paliulienė
Registratūroje arba nieko nebūna, arba būna toks žmogus, kurio bendravimo lygis blogesnis nei kokio benamio gatvėje. Pastoviai atsako šiurkščiai, tyčiojasi is atėjusių žmonių, atsisako registruoti vizitui dėl išgalvotų priežasčių, kai tą padaryti ptivalo. Tada ateina budinti gydytoja ir prie visų žmonių registratūroje pradeda kaltinti simuliavimu, nors atėjai ir stovi su temperatūra. Išsikalinėja, sako, kad lauktum 4 valandas iki vidurnakčio, o tada gal ir priims, o gal ir nepriims :)
Kažkada teko dar su 40 temperatūra sėdėti prie registratūros 3 valandas, kai visame koridoriuje nesimate nei vieno žmogaus.
Kiek teko lankytis, tai per 5 metus niekas nesikeičia.. Apgailėtina vieta. Ateini ir elementarios pagarbos negauni, nebekalbu net apie paslaugas, kurių reikia. Kai suvoki, kad už tokias medicinines paslaugas dar psd kas mėnesį moki, tai pikta darosi. Ne daktarai, o gyvūliai, nors ir tie daugiau atjautos turi.
Prieš kurį laika teko lankytis Antakalnio poliklinikos ginekologijos priimamajame...ir žinot supratau kad labai džiaugiuosi jog esu prisiregistravusi ne ten, lankausi tik ekstra arveju, nes toks bendravimas kokį teko patirti prie langelio, atvykus pasiteirauti, manau yra tiesiog neleistinas. Šviesiaplaukė moteris dirbanti registratore, kaip suprantu tiesiog negali dirbti su besilaukiančiomis moterimis :))) bendrauja tiesiog šlykščiai, pasijauti kalta kad išvis atvažiavai :) ir kokia teise ji turi tai daryti? Aš manau kad jeigu tau nepatinka tavo darbas tai tu jo ir nedirbk princese, o ne nuo pirmos sekundės sėdėk susiraukus ir draskyk akis:)
Tikiuosi nebeteks pas Jus lankytis. Nes neiškentus tokio bendravimo ir nuvykus į Santariškiu priimamajį, nesvarbu kad užimtumas pas juos didelis jie su tavim bendrauja kaip su žmogumi, taigi kita karta tikrai rinksiuos ta vieta :)
As ne patenkinta daktares Rimos Pajaujienes darbo.Jinai ne pagulde mano vyro i ligonine su padidintu troponinu.Jis po dveju insultu ir infarktu.Ir tai ne pirmas kartas, kada jis atvaziuoja i jusu ligonine, matit ne nori rupesciu.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Radviliškio mero rinkimuose pirmauja konservatorė, reikės antrojo turo
Radviliškio mero rinkimuose pirmauja konservatorė, reikės antrojo turo 04-12 06:58
Radviliškio rajono mero rinkimuose į antrąjį turą pateko konservatorė Jolanta Margaitienė ir žaliųjų atstovas Vytautas Simelis.
SEB inovacijų centro vadovas: vartotojai turi naują ginklą – reikalavimą būti tvariu 04-11 21:51
Tvarus verslas – šiandienos būtinybė ar tolima ateitis? Apie galimybes ir skirtingas verslo keliones tvarumo link "Verslo tribūna" kalbino SEB inovacijų centro vadovą Audrių Rutkauską.
"KREDA" – patikimas finansų partneris: kredito unijų grupė siekia didinti finansinių paslaugų konkurencinę aplinką 04-11 21:47
Vis daugiau Lietuvos gyventojų atranda alternatyvių finansinių galimybių ir vis aktyviau naudojasi kredito unijų paslaugomis. 2020 m. kooperatinės bankininkystės narių skaičius siekė net 163,3...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%