Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viešoji įstaiga LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA

Atsiliepimai apie Viešoji įstaiga "LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA"

LRT

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Viešoji įstaiga "LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA"

Na apgailetina smegenu plovykla ir dar mokesciu moketojai dosniai uz tai sumoka... baisuma...
Kas įleido į LRT eterį koloradinius tomaševskius su visokiais radžvilais. Paklausius apima svetimas gėdos jausmas. Rėkia vienas per kitą, taip negerbia tiek laidos vedėjo, pašnekovų ir LRT klausytojų. Nekvieskite tokių gražulio lygio, o dar dirbančių putleriui ir juodinančius tikrai dorus politikus. Gėda!!!
Šiandien lauktas filmas vėlavo 31min. Visose programose buvo pateikta klaidinga informacija. Galbūt kas nors galėtų sužiūrėti tokius "neatitikimus"?..
lrt radijas veikia visa diena pas mane virtuvej kartais pasitaiko tokiu laidu kad arba reikia iseiti is vietuves arba isjungti radija, siandien buvo laida snekinama buvo roma jusiene psichologe ne man spresti kokia ji psichologe bet sneketi nemoka kaip galima kas antra trecia zodi sakyti ta prasme ar ne neimanoma klausytis ka ji nori pasakyti tik ta prasme ar ne tikiuosi ji perskaitys komentara cia nei joks izeidimas nei kabinejimasis tik nuomone
Kas per sudas ka vertejui pinigu neturit kad vokiskai transliuojat cia gal lt o ne vokietija
Nuolat klausau LRT radiją (Lietuvos televizijos nežiūriu). Man patinka - įdomios ir aktualios laidos, ypač LRT tyrimai. Žinoma, ne visada ir ne su viskuo, kas sakoma, norėčiau sutikti, bet tai juk normalu. Patinka daugelis interviu, kartais stebiuosi, iš kur žurnalistai tokius įdomius ir mielus žmones " atkapsto". Linkiu LRT kuo geriausios kloties. Weiter so!
2020.06.14 21:30 turėjo rodyr super džonis. O rodo kažkokia nesąmonė savaite su dviracio žiniom ar ka ten, bet kam programoje rašyt, kad rodys jei nerodo.
AISKU MILIUTE yr profesionale bet kai per lrt tv pradeda sneketi apie prishikta skrybele skamba tikrai neprofesionaliai
kaip galima taip nusisneketi per lrt radija buvo laida eme interviu is moters ugnegeses ir vedancioji paklause galbut del savo darbo pobudzio ugnegesiai yra romantikai net snekinamoji nustebo.kokia gali buti romantika gesinant gaisra nezinau kas ta vedancioji bet nugrybavo konkreciai i pievas
Buves.skaitytojas
2020-05-02 17:24:18 IP 28ma3cq1
Portale. lrt.lt skleidziama tikrovės neatitinkanti informacija, smeiziami zmones, turintis kitokia nuomone... labai negrazu taip.
esu auksinio proto megejas bet jau ne pirma karta pastebiu kad kartais yra beveik pasisaipoma is zaidejo kad jis kazko nezino suprantu kuo skiriasi pajuokavimas ir pasisaipymas o paskutiniam atrankiniam zaidimo finale tai jau toks grytes palaikymas ir liaupsinimas net keista o kita dalyvi dar ir sudirbo del jo klaidos zmogus stovejo pasimetes o gryte ir toliau liaupsinama kazkaip neskaniai susiziurejo cia nei jokia kritika nei kas tiesiog pasamprotavimas, kas ir kodel vedejas pasitaise jau liko saliskas nors anksciau irgi tas pats buvo pastebima
Gal galite paaiškinti, kodėl LRT rodo laidas neretai anglų kalba? Kaip tai toleruotina, kad nacionalinis kanalas, kur nuolat buvo prižiūrima leksika ir lietuviškumas, patys transliuoja ne nacionaline kalba? "Gyvūnijos pasaulis" mūsų vaikų žiūrimiausia laida, o šiai dienai jos tiesiog nebežiūrime...jei vertimui neskiriate kanalo biudžeto, tai gal tiesiog užsidarykite...blogesniu atveju transliuokite YOUTOOB įrašus...jei tai ką darote ne taip ir vadinasi...žodžiu liūdna..
Janina Kaimietė
2020-04-12 14:24:35 IP 2ju3l3u1
Sveikinu Jus visus su Šventomis Velykomis, dekoju už pasiaukojantį ir svarbų darbą ir linkiu didelės sveikatos ir stiprybės. Ypać dėkoju už Velyknakčio Šventų Mišių transliaciją. Tuo pačiu norėčiau paprašyti, gal mes seni katalikai galėtume turėti tokį džiaugsmą kiekvieną sekmadienį, ypać šiuo sunkiu laiku. Mums tinka bet koks laikas. Perduodu linkėjimus ir nuo savo draugių. Iš anksto dėkoju. Didelė Jūsų gerbėja.
sestadieni buvau apstulbintas kokiu tonu pumprickaite eme interviu is verygos cia jau ne klausinejimas o tardymas su kaltinimais kokia intonacija atrodo kad ministras kaltas as jos neizeidineju ji tikrai gera zurnaliste bet reiktu kartais tona pakeisti
KAIP IR BUTU BE PRIEKAISTU BET kas cia daros arba vaaauu arba zvengimas butent ne juokas o zvengimas net nepabaigus sneketi aisku pinigai finansai as taip pripratau prie jusu radio butent radio nes visa diena kaip ir fonas bet kai isgirsti zvengima ir vaaauuu nu atrodo nekazkaip
As rytais kylu puse 5 IR visada buvau istikima lrt radijo klausytoja.kai tik pakylu jungiu radija. Bet sy kart lab nuliudino kad Nelly Paltinienes mirti suzinojau tik daug veliau..NE vienos dainos nebuvo is Jos repertuaro.nejau senieji estrados gerbiami dainininkai tapo nieko verti kad ju dainos liko uzmarsty. Ilgai tikejau kad Jus verti Lietuvos radijo vardo, dabar jau nebe.
Kreipiuosi į Lietuvos tautą. Žmonės....... Atsibuskit.... 10 metų siuntėm skurdžių, nuskriaustųjų, apšepusių barzdų ir bebalsių artojų įvaizdžius, banalius pasirodymus ir kniaukiančio balso ir vestuvinių suknelių pasirodymus..... Ta nuolatinė Aistė yra kiekvienoskomisijos nugalėtoja. Kodėl komisija taip prastuminėja ją??? Bent vienais metais išsiųskite grupę the ROOP. Jie vieninteliai turi įsimenamumą, jaunatviškumą, paprastumą, kokybę, ir kas svarbiausia IŠSKIRTINUMĄ. Išsiųsite kitą atlikėją su efektingesniu pasirodymu - nieko nebus nes jis paskęs Eurovizijos dainų karuselėje, nes visos dainos viena į kitą panašios. O šita grupė (THE ROOP) - vieninteliai, kurie suteikia viltį. Būkim realistai. Nesiųskime dainuojančių tortų, ar Lady Gagos pasirodymų - tuo Pasaulio tikrai nenustebinsim. Monique pasirodymas ir energetika man tobula - bet tokių pasirodymų Eurovizijoje bus penkiolika. Monika Marija - puikus pasirinkimas Pagėgių kultūros namams, ji puikiai moka sugraudinti publiką savo netikromis ašaromis ir suvaidinti nuoširdžią ir taip gauti daug balsų, ir manau tai yra labai geras vadybininkų produktas Lietuvoje. Bet ji tegul ir Lietuvoje dainuoja jeigu jai tas sekasi tarp kaimo gyventojų ir dainų dainelės atrankose ar laidoje "Nuleisk garą". Labai nenoriu, kad išsiųsime Aistę Pilvelytę ar kitą nusibodusį dainininką, o paskui vėl metus laiko verksime, kad nelaimėjome. Viskas yra mūsų rankose, nesiųskime to, kas 10 metų dainuoja kokybiškai - nes tai nors ir kokybiška.... Ir profesionalu - bet nusibodę ir neįdomu ir Eurovizijai nepakankama - nes Eurovizija - ne vien dainų konkursas. Pavadinime net nėra žodžio DAINA. Ir ne balsas svarbiausia šiame konkurse.... Tikrai ne balsas.! Dar kartą vienykimės, siųskime the ROOP. Jeigu anais metais neišsiuntėme tobulo the ROOP pasirodymo, tai gal bent šiais metais išsiųskime.... Už sukneles ir banalius tortus nebūtina balsuoti.. Už juos pribalsuos ir taip komisija, Ievutės mokytoja ir panašios Gargždų apylinkės personos.... Ramūnas Zilnys labai gerai supranta ko reikia Eurovizijai - bet kai reikia balsuoti - Ramūnas pasislepia po stalu ir balsuoja taip kaip liepė jam balsuoti jo mama. Komisija neištrauks THE ROOP grupės į finalo 1 vietą.... Tad ištraukime mes, juk žiūrovų daugiau nei komisijos narių. Tai vienintelė grupė, turinti realius šansus padaryti Pasauliui įspūdį. Ir baltas golfas privalomas. !!! Per balsavimą Roterdame už savo šalį balsuoti negalėsime, tai bet Lietuvos atrankoje Padėkime grupei THE ROOP išsiveržti į priekį ir palaikykime ją ! Labai stipriai apkabinu visus visus The Roop kūrybinės grupės narius, jų gerbėjus ir tiems, kas palaiko, prisideda ir nori juos pamatyti Roterdame!!! Apkabinu, ir nepaleidžiu!
Esu pasipiktinęs. Šitaip negerbti žiūrovų. 5000 grupei The roop ir 2000 taškų aistei, ir Aistė užima pirmą vietą. Žiūrovai moka pinigus už balsavimus šiaip jei ką.

Vakar visą dieną rodete filmus be vertimo į lietuvių kalbą.. ŠIANDIEN PANAŠU, KAD PRADĖJOTE NUO RYTO VĖL NIEKO NE VERSTI
Prašome, panaikinti laidose, kalbant laidų dalyviams, muzikinį takelį, nesigirdi aiškiai, kas yra padakoma
Turekit sazines, nors savaitgalio vakarais surenkit pramogines laidas. Jau bloga nuo tu visokiu puodu ir plepalu lyg butumete kokioje nors uzeigeleje, o ne LRT. Radio darbas akivaizdziai suprastejo pasikeitus jo vadovams.
nu aisku ne man tokios laidos kaip ikvep0iskvepl ir dar kazkokia dieta kur kulvinskyte veda nu bet kaip atodo besiklausant kas keli zodziai vaaauuu, dar labai kvailai atrodantis ar ne, buvo laida kur viesnia daugiau kartu pasake ar ne negu laidos tema, nu nezinau as pskutinis kaimas bet niekda nevartou ir nevartosiu tokiu junginiu, kaip atrodo is salie ar ne vauuuu ir paskui juokiasi tai virsune visokio nesakau ko kad neuzbanytu bet isgirskit nors cia nieks nieko nepakeis taip kaip kad ir per lrt nera reklamos tai as sakau vau ar ne
Gintas Vilpišauskas
2019-11-13 21:32:12 IP 2k03lfjd
Labas, žiūrėjau Panorama šiandien lapkričio 13d. Pokalbių laidoje jūsų vedėja N. Pumprickienė kalbino Darių Maskoliūną. Jei vedėja nesupranta krepšinio ypatumų, gal galėjote parinkti vedėją kuris suprastų ir nebūtų toks akiplėša. Čia gi ne politiką kalbino.

Sekmės
Sveiki, kazkada laida labas rytas buvo viena is megstamiausiu, kol nepradejo jos vesti Ugne Sipare, tai siuo metu kai ji kalba priversti ijungti kita kanala
Neimanoma ziureti sitos melo propagandos...
pastovus bauginimas karu vyksta... kiek galima???
Pastovus zmoniu bauginimas...
Judytė Julija Paulauskaitė
2019-09-08 12:02:23 IP 4ljj428
Labai Jums dėkinga už laidą "Ryto rasa krito".Kiek įdomių dalykų sužinojau apie atrodo įprastus daiktus, vartojamus buityje, apie jų sakralines reikšmes praeityje. O šiandien, išklausiusi laidos apie gerves, nusprendžiau Jums padėkoti.
Pilietis 2019-08-20 15:14:43
Neturi ką pasakyti. Esi nepatenkintas viskuo aplink.
turiu ka pasakyti, bet tau daugiau nieko nesakysiu, beprasmiska
andrius 2019-08-20 10:50:03
sujuokinai, jeigu tu zinai kaip yra tiem vatnikams reiskia pats toks esi, ne kitaip
Neturi ką pasakyti. Esi nepatenkintas viskuo aplink.
Pilietis 2019-08-20 10:33:56
Ne bukiems suprasti. Viskas labai teisingai yra daroma. O bambekliams viskas netiks. Super LRT. Vatiniams stribams Valstybinės šventės yra peilis po kaklu. Nepatinka, tai įsijunk rasijos kokius kanalus, ten galėsi pažiūrėti propagandos ir rusiško mėšlo.
andrius 2019-08-08 10:34:53
as nesuprantu kamreikia bet kokia svente pradeti mineti ciut ne pries metus as atsimenu ta baltijos kelia bet kai jis bus net nesiklausysiu radio nes gaunasi nuvalkiojimas reikia jausti saika taip kaip pernai tas lietuvos simtmecio minejimas vyko visus metus nu nesuprantu
klausiausi laidos per lrt radija ir isgirdau pasakyma -karameliniu saldainiu dirbtuve, na netinka taip sakyti dirbtuveje negaminami maisto produktai
Sunku nesikeikiant rašyti, bet kaip įmanoma per metus du taip nuvaryti gana gerą produktą iki eilinio mėšlo. Mediatekos neįmanoma žiūrėti stringa lygioje vietoje, paieška - tragedija. Senos laidos dingę. Portalas virto clickbait lygio antru delfi. Viskas po garbačiauskaitės atėjimo.
Nelabai suprantu kodėl per LIETUVOS TELEVIZIJĄ yra rodomos žinios rusų kalba... mes jau ne sovietų sąjungoj, o laisvoj Lietuvoj gyvema, tai kaip ir laikas būtų vertint lietuvybę ir rusus stumt į šalį...
Kodėl nutrūko eurovizijos antrojo pusfinalio atranka be komisijos ir žiūrovų balsavimo?
Negalima žiūrėti ir klausytis Jūsu žurnalistu akiplėšiškumo, ryto radio laidoje žurnalistas Matonis užsipuolė paskambinusį žmogu, neleido jam net klausimo užduoti, o pertraukinėjo ir nutraukė pokalbį.Dienos temoje žurnalistė Makaraitytė, pertraukiniėjo pašnekova, neleido jam argumentuotai atsakyti į užduodamus klausimus.Pasikeitus vadovybei Jūsu įmonėje informacinės laidos tapo kovos lauku, žurnalistai nejaučia jokios pagarbos pašnekovui.Siūlyčiau nors vienam žurnalistui padirbėti versle, tada gal suprasit verslo žmones, o ne pulsit draskyti.Reikia aštriu temu, bet Ir pakviesti pašnekovai turėtu būti gerbiami.Jūsu laidos darosi panašios į rusu žurnalisto Solovjovo vedamas laidas.
Labas rytas, deja si laida jau save isseme, vien tik kalbos, vedeju nudurti zvilgsniai i plansetes, O jau anglu kalbos tai jau tikrai gana. Kur tautiskumo ugdymas, sava muzika, Rytais norisi daugiau verzlumo. o ne nuobodziu kalbu
Nacionaliniame radijuje skamba uspaskio balsas, žadantis šviesesnį rytojų. Jeigu putleris sumokėtų gal irgi jo naujametinį sveikinimą per nacionalinį transliuotoją rodytumėte?
Šiuo metu antradieniais vyksta LRT radijo laida "Darbas ne vilkas" Vedėjas Marijonas Mikutavičius. LRT svetainėje yra vokelis prie laidos - reiškia klausytojai gali reaguoti, gali užduoti klausimą ir reaguoti į aptariamą temą.
Deje - Marijonas niekada neskaito jokių komentarų. Kai klausausi jo laidos - visada galvoju ar čia jie gyvai kalba, ar paleistas įrašas. Manau arba Marijonas turi pradėti reaguoti į klausytojus, ne namie juk randasi. Arba vokelis turi būti panaikintas - kad neklaidintų klausytojų.

Dabar atsakymas ankstesniems komentarams:
Muzikiniai takeliai muzikiniu skoniu visai geri. Nebent jie per garsūs. Bet man patogu, kad jie garsūs. Žinau kada baigiasi reklama - ir kada iš virtuvės turu grįžti prie tv.
Gabijos Narušytės klausytis ir man patikdavo labai. Deje, gyvenimas keičiasi.
Visur kiek stebiu, lrt plotmėje visur parašyta, kad serialas Ispanų. Reiškia kiti kliedi.
Nemira Pumprickaitė manau elgėsi labai gerai, kad buvo griežta. Juk visi žinome, kas būtų jei per plauką Nemira būtų mažiau griežta - na kaip sakoma... įileiskite ligonį į studiją.. Tai šioje vietoje dar dėkingas Nemirai, kad bandė valdyti situaciją ir neleido kai kuriems pašnekovams taškytis seilėmis.
O žodis gyliai iš tiesų turėtų būti "giliai". Gaila, kad dauguma komentatorių nebaigę vidurinės, arba ją baigė labai įtartinomis sąlygomis.
Laba diena, noriu pasidalinti savo pastebėjimu, gal galima pakeisti muzikinius takelius į švelniasnius, ne tokius aštrius, garsius, įpatingai nieko negalima girdėti ka pasakoja Nacionalinės ekspedicijos dalyviai, vien girdisi būgnu dundėjimas, o juk noriis išgirsti ka pasakoja dalyviai.Suprantu, kad dabar pakeisti ir negalima, bet ateityje norėtusi ne tokios trankios muzikos.Intarpai tarp laidu, prieš laidas taipogi labai trankūs, tie besisukantys laikrodžio mechanizmai....tiesiog trùksta žodžiu aprašyti.
Atsiprašau už klaidas.
Gaila, kad nebesigirdi rytais Gabijos Narušytės malonaus, aksominio balso, kuris taip gerai nuteikdavo darbo dienai. Pasiilgau senojo "Ryto garsų" formato, kai laidos vedėjai dar ir tarp savęs padiskutuodavo apie prasidedančią dieną.
Sveiki, norėčiau sužinot kodėl ispanų serialas" Seserys" dažnai įvardijamas kaip rusijos?
Šiandien (2018-09-13) 20.30 val. žiūrėjau žinių laidą kurioje N. Pumprickaitė vedė Dienos temą. Manau, N. Pumprickaitė, kaip žurnalistė, bendraudama su pakviestais laidos svečiais pažeidė visas žurnalistikos etikos normas, nes pokalbio pradžioje ir per visą diskusiją ji aiškiai primetinėjo savo nuostatą ir požiūrį diskutuojamu klausimu, neleido laisvai diskusijos dalyviui P. Gražuliui išsakyti minčių. Iš visos laidos išėjo ne darni diskusija, o grubiai sakant "turgus". Aš nenoriu teisinti P. Gražulio ar pritarti ar nepritarti jo paskyrimui, tačiau toks žurnalistės respublikinėje televizijoje laidos vedimas, kurią žiūro visas pasaulis, manyčiau yra nepateisinamas ir tokia žurnaliste negalėtų vesti aktualių visai visuomenei jautrių laidų
Labas Rytas,
Malonu matyti Labas rytas laidoje, , jaunąjį " Igną, kuris labai gerai skaito visas naujienas. Jo veide nesimato jokių bereikalingų šypsenėlių ir grimasų. Taip ir toliau - konkrečiai, rimtai.
Jūsų visiškai ne kompetetingi futbolo rungtynių komentatoriai Paulius ir Rytis, savo pasakymus galėtu pasilaikyti sau, gyliai sukišus, pvz toki kaip ”nežinau kokiomis priemonėmis Diego Maradonna taisysis nuotaiką...žinant ji tai tikrai”... Jus abudu niekas esat kad taip išsireikšti. Jums ne vieta komentuoti futbolą...
UŽ-KNI-SO 'lošejo-narkomano' reklama kurioje dalyvauja mažas vaikas "aš turiu problemu kaip ir mano tevelis"................nu tikrai užkniso......arb..abr..abr..abr..abr..... ce vaiko žodžiais tariant....šitas reklaminis klipas!!!!!!!!!!!"
Bravo lrt, bravo Erlickas...visada randu kazka idomaus...aciu

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Baltarusijoje nerimsta protestai, A. Lukašenkos rezidenciją saugo šarvuočiai
Baltarusijoje nerimsta protestai, A. Lukašenkos rezidenciją saugo šarvuočiai 09-20 19:06
Minsko centre sekmadienį į opozicijos organizuotą protestą, skaičiuojama, susirinko apie 10.000 žmonių, apie šešios dešimtys sulaikyta. Protesto akcijos vyksta ir kituose miestuose.
Dizaino darbai vėl varžysis "NAPA Baltic"
Dizaino darbai vėl varžysis "NAPA Baltic" 09-20 15:48
Lietuvos dizaino asociacija (LDA) produktų pakuočių kūrėjus ir verslus kviečia teikti paraiškas į jau šeštus metus organizuojamus Baltijos ir Šiaurės šalių pakuotės dizaino apdovanojimus "NAPA...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?