Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viešoji įstaiga LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA

Atsiliepimai apie Viešoji įstaiga "LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA"

LRT

Parašyk savo nuomonę apie Viešoji įstaiga "LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA"

Nežinau ar mūsų premjerė ekonomistė, bet matau, kad jos išsi........ greitai baigsis. Sumažinkit sau algas, ir vaikčiokite į parduotuves.Bufetas kaip seimo rūmai, tai ne mūsų parduotuvė. nėjimas.baikit vaizduoti, kad jūs ten dirbate, tik šūdą malate, tarpusavyje kariaujete, tribūnose bliaunate, ir pinigus gaunate
Arūnas Kaktusovičius
2022-03-31 23:27:35 IP 2ju3kv0r
Sakykite prašom, ar Nausėda Šimonytei po padu? Kas vyksta? 1degtukų dėžutė kainavo 1kapeiką, užmokestis 125 rublių, 12500 dėžučių, 10cnt dėžutė gaunasi 1. 250 eurų. Ne dektukuose esmė. Esmė mūsų ekonomikai ir vyriausybei ar Šimonytei negriase Prunskienės likimas???
gerbiamieji radijo laidos nenusaunami siuzetai vedejai tikriau sakant vedejau kaip galima taip sneketi radijuje klyses gadyna vysa, brytai, jus namie snekekit kaip norit manau radijuje reiktu sneketi lietuviskai o ne velniai zino kaip
tautos išdavikai ir parsidavėliai esate. Ateis atpildas už tai. Prisidedate prie melo kampanijos, o ne prie tiesos skleidimo.
parsidavėliai, po tiesos praskleidimo nei vienas laisvai gatvėmis nevaikščiosite, parsidavus fake media
Nejaučiat kad esat degradave niekam neįdomus esat LRT nesąmones skelbiat tiek per zines tiek visur jus pasidarėt neįdomus nusibodot keiskik tema LRT esat pasidare paprasta bulvarinė ziniasklaida
ir is kur jus istraukiat tokiu psichologiu kur kas keli zodziai ar ne reiskia truksta pritarimo isitikinimo pas mane radija lrt kaip fonas visa diena tai vienu zodziu sujuokina kartais kai idemiau pasiklausau kaip gali psichologas taip sneketi o gal taip reikia nes niekas neapibrezta vienu zodziu nesikabineju tik uzuojauta lavijai kuri veda tokias laidas ir turi buti mandagi atrodo kas cia tokio pliurpti apie bele ka as negaleciau tokio darbo dirbti nes as labiau megstu patyleti negu sneketi
Gruodžio 15 d. žiūrėjau ponios Rasos Tapinienės vedamą laidą Lietuva kalba.
LRT išlaikoma iš valstybės biudžeto lėšų. Ne komercine tv.
Pašnekovams į užduodamus klausimus neleidžia atsakyti pertraukia, pati komentuoja.
Jeigu jau uždavei klausimą leisk ir atsakyti.
Vesdama laidą, mano nuomone, pasijautė visagalė viską žinanti ir t.t.
Labai nemalonu buvo žiūrėti.
Gerai, kad buvo padaryta, matomai laidos redaktoriaus iniciatyva, pertraukele.
kokia ten jus turit bendradarbe kolege olandijoj kuri sako du tukstantis trisdesimti metai ir pasakoja apie ivaikintus sunis
Įdomu, kiek dar tyčiosis LRT.iš savo žiūrovų.Praktiškai nei vieną laida neprasideda laiku, kitos vėluoja ir po 10 min.o Eurolyga tai išvis kažkokia pokalbių šou.
Neigiamas žmogus
2021-12-11 11:06:35 IP 5f4sos2e
Apmaudu, kad per 30 Nepriklausomybės metų sovietmečio tvaikas vis dar neišsivadėjo iš LRT Personalo skyriaus. Tokių nekompetetingų personalo specialisčių jau senai neteko sutikti. Ir kaip suprantu visiems LRT vadovams tas tinka ir jie mano, kad yra normalu, kad paskambinusi personalo specialistė tau gali rėžti pamokslus bei vadinti tave neigiamu žmogumi. Tas ypač ironiška žinant, kad LRT džiaugiasi prisidėdama prie kompanijos „Lygink rūbus, ne žmones“ ir skelbiasi, kad žmones vertina pagal jų profesines kompetencijas, o ne asmenines savybes. Linkėjimai LRT Personalo skyriui, o ypač Gintarei.
is kur jus istraukiat ibelhauptaitisku pasnekoviu net i virtuve neimanoma nueit kvaksi is pat ryto
taip taip nera reklamos per lrt o kas darosi su anonsais, tai yra tas pats tik ne tiesiogine reklama o kazkoks gaminys pristatantis kazka

Su šeima dažnai žiūrime LRT. Ačiū už kokybiškas laidas! Vis dėlto skaitant lietuviškus subtitrus, kurie palydi įvairias laidas (pvz., Beatos virtuvė, (ne)emigrantai ir pan.), tenka nemaloniai nustebti. Pats baigiau lietuvių filologijos studijas ir gerbiu mūsų gimtąją kalbą. Subtitrai labai dažnai ne sunormina, o iškraipo ir nuskurdina kalbos vedėjų ir dalyvių mintis. O ką jau sakyti, kad subtitrai skiriasi nuo skatomo užkadrinio teksto. Kas taip nekokybiškai subtitruoja jūsų laidas ir kodėl nėra subtitrų kokybės kontrolės?
taip, trumpa nuomone apie kazkokio koncerto reklama kuris diriguojamas maestros-lietuviu kalboje yra zodis maestro jis neturi giminiu, nera kad butu maestras ar maestre yra maestro atkripkit demesi, kitas pastebejimas -nenusaunami ar detektyvai ar personazai nezinau kaip tiksliai vadinasi apzvalga apie detektyvus bet kad butu brytu detektyvas tai kazkas tokio as zinau kad yra britai bet brytai-kaip jus snekat, alio
Tatjana 2021-06-18 06:52:02
Labai gerai, kad, , Labas rytas" veda Richardas Jonaitis. Patinka jo minkštumas. Seniai laukiau kol pasirodys
Nesutikčiau, kaip tik jo greitakalbė dažnai sunkiai suprantama, ypač vyresniesiems. Matosi, kad nuo pačių pradžių padarė pažangą (gal gavo pastabų, galimai dirba su savimi - to ir linkiu). Sėkmės jam tobulinant dikciją.
Labai noriu pasidžiaugti, kad turit tokią nepaprastą laidą "Gustavo enciklopedija". Žaisminga, skoninga, naudinga - puiki laida. Visoms kartoms tinkama informacija, geri kulinariniai receptai, šaunūs piešiniai. Ilgiausių metų Gustavui.
Sveiki, LRT,
Esate visuomeninis transliuotojas už mokesčių mokėtojų pinigus.
Rodote tas begalines reklamas, kurias vadinate anonsais ir panašiai. Jei neturite ko rodyti, leiskite TV tinklelį po 10 min. per valandą, ir nereikės užpildyti eterio šlamštu.

Algirdas
Laba diena, kiek laiko bus rodomi tie patys, , Puaro" ir, , Mis Marpl " detektyvai - jau 10 metų. Anksčiau rodė 10 metų, , Komisaqrą Reksą"- pagaliau nereodo. Ar nėra puikių Ukrainos- Lietuvos draugų - detektyvų?
Laba diena, televizijos ar radijos darbuotojas - kreipėsi į Valentiną Stechą- baltarusių draugijos, , Siabryna" pirmininką, ieškodami baltarusių šaknų turinčių gyventojų Lietuvoje, galinčių papasakoti apie savo šaknis Lietuvoje švaria lietuvių kalba. Taip buvo ir 2020 metų liepos mėnesį. Šiemet aš ir 2021 metų birželio 04 d. sulaukia tokio pat telefono skambučio iš Valentino Stecho. 2020 taip niekas ir neskambino, kad paimti intervju. Jeigu jūsų darbuotojai nenori ar turi kitą nuomonę apie tautines bendrijas - prašau netrukdyti gyventojų bereikalingais skambučiais. Taip varginate ir Valentiną Stechą. Prašau išsiaiškinti koks jūsų darbuotojas skambina V. Stechui kiekvienais metais ir nieko nedaro. Atsakyti nereikia
Už mokesčių mokėtojų pinigus tarnauja atėjusiems Lietuvos sugriauti. Vien režimo propaganda, nėra ką žiūrėti.

Žemiau paskaičiau susirūpinusių dėl kalbos klaidų žiūrovų komentarus. Ko jūs stebitės? Jų toks tikslas. Pagal Klausą Švabą tautos, valstybės turi išnykti iki 2030 m.
Sveiki, norėčiau sužinoti, ar LRT televizijai negalioja Lietuvių kalbos įstatymas? Kodėl rodomi nedubliuoti užsienio filmai ir net nėra titrų?
Nuostabi laida Veranda ir dvi nuostabios laidos vedejos Violeta Baubliene ir Aiste Mazutyte. Taciau turiu pastebejima, kuris, kiekviena karta ziurint laida, krenta man i akis. Kalbu apie Aistes Mazutytes taip stipriai iskonturuota veida. Kam tiek konturuoti veida, ypac nosies sriti? Visiskai sudarkomi grazus veido bruozai, Aiste isties simpatiskas moteris. Tiesiog pastebejimas, galbut atkreipsite demesi, jog to daryti tikrai nereikia na arba labai minimaliai:)
Negalvojau, kad Lietuvos žiniasklaida gali būti tokia šališka, bet Šeimos Maršas parodė kas yra kas. Kalbu apie žiniasklaidos provokacijas, išankstinį nusiteikimą, kitos nuomonės žmonių žeminimą, savo nuomonės piršimą... Žurnalisto etika jiems turbūt yra pamirštas dalykas. Tikiu, kad yra tikrų ir sąžiningų žurnalistų, tačiau tam, kas dabar vyksta verta perskaityti šią citatą -->

XIX amžiaus „The New York Times“ laikraščio redaktorius ir žurnalistas John Swinton pasakė taip: „Niujorko žurnalisto darbas yra iškraipyti tiesą, atvirai meluoti, iškreipti, apšmeižti, pataikauti prie mamonos kojų ir parduoti savo šąlį bei tautą, užsidirbant savo duoną kasdieninę ar - kas praktiškai yra tas pat - savo atlyginimą. Jūs tai žinote ir aš tai žinau. Ir kokia yra kvailystė bandyti leisti „Nepriklausomą Spaudą“! Mes esame turtingų žmonių, esančių užkulisiuose, įrankiai ir vasalai. Mes esame marionetės; jie tampo virvutes, o mes šokame. Mūsų laikas, talentai, gyvenimai ir galimybės yra kitų žmonių nuosavybė. Mes esame intelektualūs parsidavėliai.“
Laba diena, patiko, , Stiliaus " laida 2021-04-10dieną. Štai apie tokį aktorių Liubomirą Laucevičių laidą reiktų kartoti ir ne vieną kartą. Tai auklėjimas jaunai kartai0 kaip būti ne bohemos žmogumi, kaip būti ištikimu ir atsidavusiu darbui ir šeimai.
Man keista, kad, , Labas rytas parenka rodymui pirmokę mergaitę su raudonais nagučiais. Kas bus toliau? Arba rodo mergaitę, be klausos, lankančią muzikos būrelį- tai tik daro jai nepatogumą. Pagalvokite
Negi nacionalinis kanalas neturi lėšų lietuvių kalbos redaktoriams išlaikyti. Kalbame apie laidų vedėjų nuolat kartojamas kirčiavimo (ir kitas) klaidas. Argi niekam neužkliūva "Įdomiųjų pamokų" vedėjo Vido Bareikio įkyriai net ir anonsuose skelbiama kovo vienuoliktOji. Pamokose jau esi mokytojas, perfrazuok aną garsų posakį į "mokytojau, mokykis pats". Jeigu niekas tau nepasako, kad nesi labai raštingas, gal pažvilgčiok kartais į gimtosios kalbos žodynus, jie visi tavo rankoje, tame išmaniajame, kurį visą laiką maigai Lietuvos nacionaliniame... Nors per didžiąsias Lietuvos valstybės šventes... Atkentėjom vasario šešioliktĄją, skambėjusią iš seimo narių, ministrų, net ir iš prezidento. Po galais, išmokit amžiams: įvardžiuotiniai skaitvardžiai nuo vienUoliktojo iki devyniOliktojo yra pirmos kirčiuotės, kirtis pastovus, ne galūnėje. Bet vis tiek, už viską, kas išeina į eterį atsakote jūs - Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos vadovai. Jeigu ''NACIONALINIS" = RAŠTINGAS.
Skleidziate propaganda..........rusai puola neuzpuola lietuvos...amerikes vadzioj daba sukcei....visgaidzei normalu...ka toliau besugalvosit..ir dar mes muzikai jus islaikome!
Labai gera laida Zachor negi daugiau nebebus? Siaip visad ziuriu lrt nuo pirmadienio iki ketvirtadienio puse8vakaro iki21.30 kitaip neiseina.labai patinka viskas.Labai gera tv.Radijas irgi geras klausomes diena ryte anksti labai daug visokios informacijos.Taip ir toliau laikykites tik kad butu Zachor.
Nesilaiko programos grafiko!!!
Sveiki. Netaktiški ir ne mandagūs vedėjai gadina intelektualios laidos žiūrėjimą "Auksinis protas"
Laida 21.30 Debatai, ?rinkimai 2020!...jūs tikriausiai tyciojatės iš žiūrovų? Kas čia per laidos vedėjas? Ar galima jį bent kažkiek pastatyt šalia kitų LRT vedėjų? Gerbiamieji, gėda klausyti tokių debatų. Šitas laidos vedėjas turi dar ilgai stažuotis, kad vesti tokio tipo laidas. Nedarykit prašau sau gėdos!!!
Na apgailetina smegenu plovykla ir dar mokesciu moketojai dosniai uz tai sumoka... baisuma...
Šiandien lauktas filmas vėlavo 31min. Visose programose buvo pateikta klaidinga informacija. Galbūt kas nors galėtų sužiūrėti tokius "neatitikimus"?..
lrt radijas veikia visa diena pas mane virtuvej kartais pasitaiko tokiu laidu kad arba reikia iseiti is vietuves arba isjungti radija, siandien buvo laida snekinama buvo roma jusiene psichologe ne man spresti kokia ji psichologe bet sneketi nemoka kaip galima kas antra trecia zodi sakyti ta prasme ar ne neimanoma klausytis ka ji nori pasakyti tik ta prasme ar ne tikiuosi ji perskaitys komentara cia nei joks izeidimas nei kabinejimasis tik nuomone
Kas per sudas ka vertejui pinigu neturit kad vokiskai transliuojat cia gal lt o ne vokietija
Nuolat klausau LRT radiją (Lietuvos televizijos nežiūriu). Man patinka - įdomios ir aktualios laidos, ypač LRT tyrimai. Žinoma, ne visada ir ne su viskuo, kas sakoma, norėčiau sutikti, bet tai juk normalu. Patinka daugelis interviu, kartais stebiuosi, iš kur žurnalistai tokius įdomius ir mielus žmones " atkapsto". Linkiu LRT kuo geriausios kloties. Weiter so!
2020.06.14 21:30 turėjo rodyr super džonis. O rodo kažkokia nesąmonė savaite su dviracio žiniom ar ka ten, bet kam programoje rašyt, kad rodys jei nerodo.
AISKU MILIUTE yr profesionale bet kai per lrt tv pradeda sneketi apie prishikta skrybele skamba tikrai neprofesionaliai
kaip galima taip nusisneketi per lrt radija buvo laida eme interviu is moters ugnegeses ir vedancioji paklause galbut del savo darbo pobudzio ugnegesiai yra romantikai net snekinamoji nustebo.kokia gali buti romantika gesinant gaisra nezinau kas ta vedancioji bet nugrybavo konkreciai i pievas
Buves.skaitytojas
2020-05-02 17:24:18 IP 28ma3cq1
Portale. lrt.lt skleidziama tikrovės neatitinkanti informacija, smeiziami zmones, turintis kitokia nuomone... labai negrazu taip.
esu auksinio proto megejas bet jau ne pirma karta pastebiu kad kartais yra beveik pasisaipoma is zaidejo kad jis kazko nezino suprantu kuo skiriasi pajuokavimas ir pasisaipymas o paskutiniam atrankiniam zaidimo finale tai jau toks grytes palaikymas ir liaupsinimas net keista o kita dalyvi dar ir sudirbo del jo klaidos zmogus stovejo pasimetes o gryte ir toliau liaupsinama kazkaip neskaniai susiziurejo cia nei jokia kritika nei kas tiesiog pasamprotavimas, kas ir kodel vedejas pasitaise jau liko saliskas nors anksciau irgi tas pats buvo pastebima
Gal galite paaiškinti, kodėl LRT rodo laidas neretai anglų kalba? Kaip tai toleruotina, kad nacionalinis kanalas, kur nuolat buvo prižiūrima leksika ir lietuviškumas, patys transliuoja ne nacionaline kalba? "Gyvūnijos pasaulis" mūsų vaikų žiūrimiausia laida, o šiai dienai jos tiesiog nebežiūrime...jei vertimui neskiriate kanalo biudžeto, tai gal tiesiog užsidarykite...blogesniu atveju transliuokite YOUTOOB įrašus...jei tai ką darote ne taip ir vadinasi...žodžiu liūdna..
Janina Kaimietė
2020-04-12 14:24:35 IP 2ju3l3u1
Sveikinu Jus visus su Šventomis Velykomis, dekoju už pasiaukojantį ir svarbų darbą ir linkiu didelės sveikatos ir stiprybės. Ypać dėkoju už Velyknakčio Šventų Mišių transliaciją. Tuo pačiu norėčiau paprašyti, gal mes seni katalikai galėtume turėti tokį džiaugsmą kiekvieną sekmadienį, ypać šiuo sunkiu laiku. Mums tinka bet koks laikas. Perduodu linkėjimus ir nuo savo draugių. Iš anksto dėkoju. Didelė Jūsų gerbėja.
sestadieni buvau apstulbintas kokiu tonu pumprickaite eme interviu is verygos cia jau ne klausinejimas o tardymas su kaltinimais kokia intonacija atrodo kad ministras kaltas as jos neizeidineju ji tikrai gera zurnaliste bet reiktu kartais tona pakeisti
KAIP IR BUTU BE PRIEKAISTU BET kas cia daros arba vaaauu arba zvengimas butent ne juokas o zvengimas net nepabaigus sneketi aisku pinigai finansai as taip pripratau prie jusu radio butent radio nes visa diena kaip ir fonas bet kai isgirsti zvengima ir vaaauuu nu atrodo nekazkaip
As rytais kylu puse 5 IR visada buvau istikima lrt radijo klausytoja.kai tik pakylu jungiu radija. Bet sy kart lab nuliudino kad Nelly Paltinienes mirti suzinojau tik daug veliau..NE vienos dainos nebuvo is Jos repertuaro.nejau senieji estrados gerbiami dainininkai tapo nieko verti kad ju dainos liko uzmarsty. Ilgai tikejau kad Jus verti Lietuvos radijo vardo, dabar jau nebe.
Kreipiuosi į Lietuvos tautą. Žmonės....... Atsibuskit.... 10 metų siuntėm skurdžių, nuskriaustųjų, apšepusių barzdų ir bebalsių artojų įvaizdžius, banalius pasirodymus ir kniaukiančio balso ir vestuvinių suknelių pasirodymus..... Ta nuolatinė Aistė yra kiekvienoskomisijos nugalėtoja. Kodėl komisija taip prastuminėja ją??? Bent vienais metais išsiųskite grupę the ROOP. Jie vieninteliai turi įsimenamumą, jaunatviškumą, paprastumą, kokybę, ir kas svarbiausia IŠSKIRTINUMĄ. Išsiųsite kitą atlikėją su efektingesniu pasirodymu - nieko nebus nes jis paskęs Eurovizijos dainų karuselėje, nes visos dainos viena į kitą panašios. O šita grupė (THE ROOP) - vieninteliai, kurie suteikia viltį. Būkim realistai. Nesiųskime dainuojančių tortų, ar Lady Gagos pasirodymų - tuo Pasaulio tikrai nenustebinsim. Monique pasirodymas ir energetika man tobula - bet tokių pasirodymų Eurovizijoje bus penkiolika. Monika Marija - puikus pasirinkimas Pagėgių kultūros namams, ji puikiai moka sugraudinti publiką savo netikromis ašaromis ir suvaidinti nuoširdžią ir taip gauti daug balsų, ir manau tai yra labai geras vadybininkų produktas Lietuvoje. Bet ji tegul ir Lietuvoje dainuoja jeigu jai tas sekasi tarp kaimo gyventojų ir dainų dainelės atrankose ar laidoje "Nuleisk garą". Labai nenoriu, kad išsiųsime Aistę Pilvelytę ar kitą nusibodusį dainininką, o paskui vėl metus laiko verksime, kad nelaimėjome. Viskas yra mūsų rankose, nesiųskime to, kas 10 metų dainuoja kokybiškai - nes tai nors ir kokybiška.... Ir profesionalu - bet nusibodę ir neįdomu ir Eurovizijai nepakankama - nes Eurovizija - ne vien dainų konkursas. Pavadinime net nėra žodžio DAINA. Ir ne balsas svarbiausia šiame konkurse.... Tikrai ne balsas.! Dar kartą vienykimės, siųskime the ROOP. Jeigu anais metais neišsiuntėme tobulo the ROOP pasirodymo, tai gal bent šiais metais išsiųskime.... Už sukneles ir banalius tortus nebūtina balsuoti.. Už juos pribalsuos ir taip komisija, Ievutės mokytoja ir panašios Gargždų apylinkės personos.... Ramūnas Zilnys labai gerai supranta ko reikia Eurovizijai - bet kai reikia balsuoti - Ramūnas pasislepia po stalu ir balsuoja taip kaip liepė jam balsuoti jo mama. Komisija neištrauks THE ROOP grupės į finalo 1 vietą.... Tad ištraukime mes, juk žiūrovų daugiau nei komisijos narių. Tai vienintelė grupė, turinti realius šansus padaryti Pasauliui įspūdį. Ir baltas golfas privalomas. !!! Per balsavimą Roterdame už savo šalį balsuoti negalėsime, tai bet Lietuvos atrankoje Padėkime grupei THE ROOP išsiveržti į priekį ir palaikykime ją ! Labai stipriai apkabinu visus visus The Roop kūrybinės grupės narius, jų gerbėjus ir tiems, kas palaiko, prisideda ir nori juos pamatyti Roterdame!!! Apkabinu, ir nepaleidžiu!
Esu pasipiktinęs. Šitaip negerbti žiūrovų. 5000 grupei The roop ir 2000 taškų aistei, ir Aistė užima pirmą vietą. Žiūrovai moka pinigus už balsavimus šiaip jei ką.

Vakar visą dieną rodete filmus be vertimo į lietuvių kalbą.. ŠIANDIEN PANAŠU, KAD PRADĖJOTE NUO RYTO VĖL NIEKO NE VERSTI

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi?
Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi? 05-17 00:25
Tarptautinės bendruomenės įvestų sankcijų gausa privertė į sankcijų temą atkreipti dėmesį ne tik verslo atstovus, tačiau ir įstatymų leidėjus, kurie stengiasi peržvelgti esamą reguliavimą sankcijų...
Norint eksporto, reikia inovacijų
Norint eksporto, reikia inovacijų 05-17 00:22
Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB "Henris" iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas. Įmonė...
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui 05-17 00:08
Dėl prasidėjusio karo Ukrainoje Europos Sąjunga (ES) pasiryžo dar labiau skatinti žaliosios energijos transformaciją. Tokiu būdu ketinama pasiekti strateginių tikslų - drastiškai sumažinti savo...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Chevron 173,01 +3,06%
AT&T 20,28 +2,22%