VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viešoji įstaiga LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA

Atsiliepimai apie Viešoji įstaiga "LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA"

LRT

Parašyk savo nuomonę apie Viešoji įstaiga "LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
andrius 2019-08-20 10:50:03
sujuokinai, jeigu tu zinai kaip yra tiem vatnikams reiskia pats toks esi, ne kitaip
Neturi ką pasakyti. Esi nepatenkintas viskuo aplink.
Atsakyti
Pilietis 2019-08-20 10:33:56
Ne bukiems suprasti. Viskas labai teisingai yra daroma. O bambekliams viskas netiks. Super LRT. Vatiniams stribams Valstybinės šventės yra peilis po kaklu. Nepatinka, tai įsijunk rasijos kokius kanalus, ten galėsi pažiūrėti propagandos ir rusiško mėšlo.
sujuokinai, jeigu tu zinai kaip yra tiem vatnikams reiskia pats toks esi, ne kitaip
Atsakyti
andrius 2019-08-08 10:34:53
as nesuprantu kamreikia bet kokia svente pradeti mineti ciut ne pries metus as atsimenu ta baltijos kelia bet kai jis bus net nesiklausysiu radio nes gaunasi nuvalkiojimas reikia jausti saika taip kaip pernai tas lietuvos simtmecio minejimas vyko visus metus nu nesuprantu
Ne bukiems suprasti. Viskas labai teisingai yra daroma. O bambekliams viskas netiks. Super LRT. Vatiniams stribams Valstybinės šventės yra peilis po kaklu. Nepatinka, tai įsijunk rasijos kokius kanalus, ten galėsi pažiūrėti propagandos ir rusiško mėšlo.
Atsakyti
as nesuprantu kamreikia bet kokia svente pradeti mineti ciut ne pries metus as atsimenu ta baltijos kelia bet kai jis bus net nesiklausysiu radio nes gaunasi nuvalkiojimas reikia jausti saika taip kaip pernai tas lietuvos simtmecio minejimas vyko visus metus nu nesuprantu
Atsakyti
klausiausi laidos per lrt radija ir isgirdau pasakyma -karameliniu saldainiu dirbtuve, na netinka taip sakyti dirbtuveje negaminami maisto produktai
Atsakyti
Sunku nesikeikiant rašyti, bet kaip įmanoma per metus du taip nuvaryti gana gerą produktą iki eilinio mėšlo. Mediatekos neįmanoma žiūrėti stringa lygioje vietoje, paieška - tragedija. Senos laidos dingę. Portalas virto clickbait lygio antru delfi. Viskas po garbačiauskaitės atėjimo.
Atsakyti
Nelabai suprantu kodėl per LIETUVOS TELEVIZIJĄ yra rodomos žinios rusų kalba... mes jau ne sovietų sąjungoj, o laisvoj Lietuvoj gyvema, tai kaip ir laikas būtų vertint lietuvybę ir rusus stumt į šalį...
Atsakyti
Kodėl nutrūko eurovizijos antrojo pusfinalio atranka be komisijos ir žiūrovų balsavimo?
Atsakyti
Negalima žiūrėti ir klausytis Jūsu žurnalistu akiplėšiškumo, ryto radio laidoje žurnalistas Matonis užsipuolė paskambinusį žmogu, neleido jam net klausimo užduoti, o pertraukinėjo ir nutraukė pokalbį.Dienos temoje žurnalistė Makaraitytė, pertraukiniėjo pašnekova, neleido jam argumentuotai atsakyti į užduodamus klausimus.Pasikeitus vadovybei Jūsu įmonėje informacinės laidos tapo kovos lauku, žurnalistai nejaučia jokios pagarbos pašnekovui.Siūlyčiau nors vienam žurnalistui padirbėti versle, tada gal suprasit verslo žmones, o ne pulsit draskyti.Reikia aštriu temu, bet Ir pakviesti pašnekovai turėtu būti gerbiami.Jūsu laidos darosi panašios į rusu žurnalisto Solovjovo vedamas laidas.
Atsakyti
Labas rytas, deja si laida jau save isseme, vien tik kalbos, vedeju nudurti zvilgsniai i plansetes, O jau anglu kalbos tai jau tikrai gana. Kur tautiskumo ugdymas, sava muzika, Rytais norisi daugiau verzlumo. o ne nuobodziu kalbu
Atsakyti
Nacionaliniame radijuje skamba uspaskio balsas, žadantis šviesesnį rytojų. Jeigu putleris sumokėtų gal irgi jo naujametinį sveikinimą per nacionalinį transliuotoją rodytumėte?
Atsakyti
Šiuo metu antradieniais vyksta LRT radijo laida "Darbas ne vilkas" Vedėjas Marijonas Mikutavičius. LRT svetainėje yra vokelis prie laidos - reiškia klausytojai gali reaguoti, gali užduoti klausimą ir reaguoti į aptariamą temą.
Deje - Marijonas niekada neskaito jokių komentarų. Kai klausausi jo laidos - visada galvoju ar čia jie gyvai kalba, ar paleistas įrašas. Manau arba Marijonas turi pradėti reaguoti į klausytojus, ne namie juk randasi. Arba vokelis turi būti panaikintas - kad neklaidintų klausytojų.

Dabar atsakymas ankstesniems komentarams:
Muzikiniai takeliai muzikiniu skoniu visai geri. Nebent jie per garsūs. Bet man patogu, kad jie garsūs. Žinau kada baigiasi reklama - ir kada iš virtuvės turu grįžti prie tv.
Gabijos Narušytės klausytis ir man patikdavo labai. Deje, gyvenimas keičiasi.
Visur kiek stebiu, lrt plotmėje visur parašyta, kad serialas Ispanų. Reiškia kiti kliedi.
Nemira Pumprickaitė manau elgėsi labai gerai, kad buvo griežta. Juk visi žinome, kas būtų jei per plauką Nemira būtų mažiau griežta - na kaip sakoma... įileiskite ligonį į studiją.. Tai šioje vietoje dar dėkingas Nemirai, kad bandė valdyti situaciją ir neleido kai kuriems pašnekovams taškytis seilėmis.
O žodis gyliai iš tiesų turėtų būti "giliai". Gaila, kad dauguma komentatorių nebaigę vidurinės, arba ją baigė labai įtartinomis sąlygomis.
Atsakyti
Laba diena, noriu pasidalinti savo pastebėjimu, gal galima pakeisti muzikinius takelius į švelniasnius, ne tokius aštrius, garsius, įpatingai nieko negalima girdėti ka pasakoja Nacionalinės ekspedicijos dalyviai, vien girdisi būgnu dundėjimas, o juk noriis išgirsti ka pasakoja dalyviai.Suprantu, kad dabar pakeisti ir negalima, bet ateityje norėtusi ne tokios trankios muzikos.Intarpai tarp laidu, prieš laidas taipogi labai trankūs, tie besisukantys laikrodžio mechanizmai....tiesiog trùksta žodžiu aprašyti.
Atsiprašau už klaidas.
Atsakyti
Gaila, kad nebesigirdi rytais Gabijos Narušytės malonaus, aksominio balso, kuris taip gerai nuteikdavo darbo dienai. Pasiilgau senojo "Ryto garsų" formato, kai laidos vedėjai dar ir tarp savęs padiskutuodavo apie prasidedančią dieną.
Atsakyti
Sveiki, norėčiau sužinot kodėl ispanų serialas" Seserys" dažnai įvardijamas kaip rusijos?
Atsakyti
Šiandien (2018-09-13) 20.30 val. žiūrėjau žinių laidą kurioje N. Pumprickaitė vedė Dienos temą. Manau, N. Pumprickaitė, kaip žurnalistė, bendraudama su pakviestais laidos svečiais pažeidė visas žurnalistikos etikos normas, nes pokalbio pradžioje ir per visą diskusiją ji aiškiai primetinėjo savo nuostatą ir požiūrį diskutuojamu klausimu, neleido laisvai diskusijos dalyviui P. Gražuliui išsakyti minčių. Iš visos laidos išėjo ne darni diskusija, o grubiai sakant "turgus". Aš nenoriu teisinti P. Gražulio ar pritarti ar nepritarti jo paskyrimui, tačiau toks žurnalistės respublikinėje televizijoje laidos vedimas, kurią žiūro visas pasaulis, manyčiau yra nepateisinamas ir tokia žurnaliste negalėtų vesti aktualių visai visuomenei jautrių laidų
Atsakyti
Labas Rytas,
Malonu matyti Labas rytas laidoje, , jaunąjį " Igną, kuris labai gerai skaito visas naujienas. Jo veide nesimato jokių bereikalingų šypsenėlių ir grimasų. Taip ir toliau - konkrečiai, rimtai.
Atsakyti
Jūsų visiškai ne kompetetingi futbolo rungtynių komentatoriai Paulius ir Rytis, savo pasakymus galėtu pasilaikyti sau, gyliai sukišus, pvz toki kaip ”nežinau kokiomis priemonėmis Diego Maradonna taisysis nuotaiką...žinant ji tai tikrai”... Jus abudu niekas esat kad taip išsireikšti. Jums ne vieta komentuoti futbolą...
Atsakyti
UŽ-KNI-SO 'lošejo-narkomano' reklama kurioje dalyvauja mažas vaikas "aš turiu problemu kaip ir mano tevelis"................nu tikrai užkniso......arb..abr..abr..abr..abr..... ce vaiko žodžiais tariant....šitas reklaminis klipas!!!!!!!!!!!"
Atsakyti
Bravo lrt, bravo Erlickas...visada randu kazka idomaus...aciu
Atsakyti
https://www.youtube.com/results?search_query=palangos+komunalinis
https://www.youtube.com/watch?v=4n0RGYNvjqM
https://www.youtube.com/watch?v=tAHIEKiog74&t=18s
https://www.youtube.com/watch?v=sw71q4wWB4k&t=33s
Atsakyti
https://rekvizitai.vz.lt/imone/valstybine_teritoriju_planavimo_ir_statybos_inspekcija_prie_aplinkos_ministerijos/atsiliepimai/?comment=ok#alert
https://rekvizitai.vz.lt/imone/viesoji_istaiga_busto_energijos_taupymo_agentura/atsiliepimai/
https://rekvizitai.vz.lt/imone/prie_levens/atsiliepimai/
https://rekvizitai.vz.lt/imone/palangos_komunalinis_ukis/atsiliepimai/
Atsakyti
visiskas melas per LRT. VIENA IS SALYGU VIESUOSIUOSE PIRKIMUOSE PROJEKTO PARENGIMAS. KO VERZESI I VIESUOSIUS PIRKIMUS RANGOVAS?
ZINOTE KO? GODUMO VEDAMAS, KOL ESTT NERUPES TOL TA MAFIJA KLESTE IR KITAIP NEBUS. B E T A TEISINAS, STATYBU INSPEKCIJAI TAIP PAT,
JIEMS TIKRAI NERUPI. MANAU VISI PRAKVIPE RUKYTU KUMPIU.
PALANGOJE VIENAS UZSAKOVAS, KELI RENOVATORIAI, VIENA TEH PRIEZIUROS IMONE. DAUGUMOJE RENOVUOTU NAMU NERASI COKOLINIO PROFILIO, ANT PAMATU HIDRO IZOLIACIJOS, VIENOS FIRMOS YASTIKINIAI LANGAI, BALKONU PERTVAROS 1CM STORIO. BALKONU BLOKU DALIJASI SU KAIMYNU. VIENAS SAVO BALKONU ATEITYJE NEPAKEISI NEPADARES KAIMYNUI NUOSTOLIU. VISIEMS TIEK BETAI TIEK STAYBU INSPEKCIJAI, TIEK SAVYVALDYBEI SAKEM, ATEIJO ISDURE, SAVAVALISKAI PASIKEITE PROJEKTA IR TIEK ZINIU. TEH PROJEKTAS TIK VIESIEMS PIRKIMAMS PO VIESUJU PIRKIMU NIEKINISGYVENTOJU ATZVILGIU. IS GYVETOJU PRETENZIJU, OBJETO PRIDAVIMUI GIMSTA TEH. PROJEKTO ALAIDOS. NETIKIT?
https://www.youtube.com/watch?v=1aozggtj7v4

https://www.youtube.com/watch?v=mpOD-qXDY74

PERZIUREKITE IDEMAI IR BUS AISKU. PAZIUREKITE
https://rekvizitai.vz.lt/imone/valstybine_teritoriju_planavimo_ir_statybos_inspekcija_prie_aplinkos_ministerijos/atsiliepimai/
https://rekvizitai.vz.lt/imone/viesoji_istaiga_busto_energijos_taupymo_agentura/atsiliepimai/
Atsakyti
Sveiki,
Kas per nacionalinis transliuotojas, tai rodo tai ne, šeštadienį - sekmadienį visos LRT televizijos nerodomos, rytais taip pat pasitaiko nerodymų panašiu dažnumu. Vilniuje per erdvinę anteną būtinai kokį savaitgalį per mėnesį televizijos netransliuojamos, signalas 100%, kokybė 0%. Per internetą nepalaiko prisijungusių įrenginių kiekio. Taip tęsiasi jau kelis metus. Už tokį darbą įmonės direktorius turi būti nušalintas kaip nesusitvarkantis su pareigomis. Kur žiūri atsakingos tarnybos?

Taip pat rekomenduojame

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Adresas: Ukmergės g. 120, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą!
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Twitter 42,29 +1,41%
Apple 210,36 +0,00%
Western Union 21,39 0,00%
Red Hat 187,71 0,00%
American Express 121,42 -2,40%
AIG 53,43 -2,52%
General Electric 8,38 -3,34%
Macy's 15,36 -4,77%

Žaliavų kainos pasaulyje

Vištiena 1,99 -3,86%
Ryžiai 416,00 -0,95%
Nafta 56,21 +2,44%
Sidabras 15,79 +4,99%
Anglis 72,08 -0,57%
Benzinas 1,89 +8,62%
Apelsinai 0,54 0,00%
Cukrus 0,57 -1,72%