VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos miesto poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos miesto poliklinika

Atsiliepimai apie Klaipėdos miesto poliklinika, VšĮ

Kilobaitas
Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos miesto poliklinika, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Šioje poliklinikoje dauguma gydytojų dirba nemėgiamą darbą.Kaip ir reabilitologas V.Rožnov.Paklausti nieko negalima, rėkia, arba atsako atžagariai! Suprantu, pacientų daug, bet nejaugi kitas žmogus dėl to yra kaltas???Tikrai, pas jo nebegrįščiau niekada!!!!!!
Atsakyti
Menesi laukiau savo eiles pas seimos gyd. (su talonu) atejo laikas eiti pas gyd., ateinu talonas ant 8:30 ir nerandu kabineto, paklausiau pas darbuotoja (ejo pro sali), tai jinai su tokia sypsena sako - jus tikriausia pas gyd. Kucinskiene, sakau "taip", ir atsakima toki gavau, kad jau nebedirba sitoj poliklinikoj ir jeigu noriu galiu eiti i bendra eile i kita kabineta, ten gyd. dirba nuo 9! Kam as palieku savo kontaktus kai registruoju savo vizita pas gyd.?! Iskart nuvariau i kita istaiga ir perejau is tos 3 poliklinikos.
Atsakyti
Nebeįmanoma lankytis šitoj poliklinikoj, jeigu dar ji verta šito vardo. Kam ji išvis reikalinga, jeigu atėjęs žmogus sergantis, sukaustytas ir su temperatūra yra isvaromas (šeimos daktare atostogauja), mat nelaiku atėjo. Dar reikia žinoti kada gali sirgti. Per didelius pykcius atsiradome prie kabineto, bet ilgai pralaukus nuėjau paklausti ar priims, nes ligoniui darėsi vis blogiau. Buvo pasakyta, kad greičiausiai nepriims ir laukit dvi valandas kito daktaro. Ligonis išvažiavo namo, aš per pykcius issiprasiau vaistų nuo skausmo, dėl temperatūros pasakė, kad tai normalu, nera didelė, kad baigia darbą. Paprašius biliotenio, pasakė kad negali, nes nematė ligonio... Ligonį matė, ignoravo, kol žmogus nebegalėjo iškentėti, dar pareiškė, kad jaunas (44).pati esu ligonis ir taip turi žmogus kovoti, bartis, nervintis.... Kur? Gydymo įstaigoje, kur suteikiama pagalba!!?????
Atsakyti
Atvykau į polikliniką, kurioje laukiau draugo. Sėdėdama prie registracijos pastebėjau tokią situaciją iš šalies: ateina žmogus paklausti informacijos prie trečio langelio, o darbuotoja apie 65 metų moteris su akiniais trumpais plaukais nepatenkinta rėkia, purkštauja ant močiutės taip pat ir ant vyro, jog ne čia informacijos klausia. Žinoma susipyksta su pacientų dėl tokio darbuotojos elgesio. Galbūt amžius nebe toks dirbti ir žmogiškai šnekėtis su žmonėmis. Nemanau, kad tokie žmonės kaip ji turėtų dirbti poliklinikoje. Kadangi čia jau nebe sovietų sąjunga, kurioje ji vis dar gyvena. O tuo tarpu kita moteris registratūroje maloniai pasako informaciją, kabinetą, kur galėtų nueiti žmogus.
Atsakyti
2017-05-26 vykau pas budinti šeimos gydytoją ir rašau laiką kadangi nežinau kuom pavarde yra mane aptarnavusi moteris. O požiūris į mane kaip į sergantį žmogų buvo baisus. Dėl nusilpusio organizmo ir nukritusių reikalingų maistinių medžiagų kraujyje vos nuėjau net iki gydytojos kabineto, o kilti liftu į 4 aukštą irgi negalėjau kadangi prie visos būklės prisideda ir tai kad svaigsta galva bei pykina. Tai dariau tikėdamasi kad man bus padėta. Nukakus į kabinetą aš buvau apšaukta ir pavadinta psichine ligone, nes pagal budinčią gydytoją aš esu tik nusilpus ir turiu gerti vitaminus bei sėdėti namuose, o ne eiti pas budinčias gydytojas ekstra atveju. Tada galiu paklausti kada šioje poliklinikoje yra ekstra atvejis? Turbut kai krenti ant žemės paslikas. Linkiu tokių "specialistų" šioje poliklinikoje kad būtų kuo mažiau. O aš į šią poliklinika nebegrįšiu nes čia man negali padėti pasirūpinti savimi, kai pati to padaryti nebegaliu.
Atsakyti
Šiandien lankiausi apie 12val Sveikatos priežiūros centre ir labai likau nepatenkinta darbu nuo registraturos iki gydytojų.
Atėjus apsilankiau prie informacijos, čia mane maloni moteris nusiuntė prie 3 langelio. Priėjusi prie jo, susitvarkiusi dokumentus gavau nudorymą kur eiti ir laukiau kol duos kortele nusinesti, kadangi nesilankau kiekvieną dieną, tai tikrai nežinojau, kad čia kortelę nuneša tiesiai į kabinetą iš registratūros. Todėl nuėjusi nuo 3 langelio girdėjau labai nemalonių komentarų apie save.
Apsilankiau 405 kab, kad pamatuoti temperatūrą, kadangi dėl to ir atėjau į šią įstaigą - temperatūra prieš išeinant ne elektriniu termometru buvo 37, 3 skaudėjo gerklę, užgulta ir varvanti nosis, bei galvos skausmai. Tik įėjusi į kabinetą sutikau dar vieną nemalonę moterį, kuri nuo pirmų žodžių ir žilgnsių mane koneveikė ir vėliau dar atsirado diskriminacija dėl gyvenamos vietos. Tikrai ant kabineto durų nebuvo parašyta "palikite paltus ir į kabinetą eikite su apsaugine kauke ant burnos", o kas svarbiausia tokios net registratūroje niekas nedavė. Taigi išgirdusi tokius žodžius ką reikia daryti, paliepta užsidėjau nosinaitę ant burnos, pildant žurnalą mano pavardė buvo parašyta su klaida, kuomet pasakiau, kaip taisyklingai ją rašyti į tai nebuvo sureguota, paklausus adresą atsakiau ir pasigirdo tyla, o butas koks, atsakiau ir pasipylė diskriminacija dėl gyvenamos vietos "nėra ko stebėtis puikiai matosi, kad bendrabutyje gyveni", atleiskite bet tikrai taip neatrodo, apsirengusi tvarkingai, gražiai, kvepenti ir tik dėl to, kad iškarto nepasakiau savo buto nr. Pasiteiravau iš ko sprendžia toji moteris, buvo atsakymas: "nes ilgai galvoji". Toliau. Sako matai kiek temperatūros, el.termometru rodė 36, 9 nesergi sako, sakau prieš išeinant iš namų valgant pusryčius buvo 37, 3. Sako ko pas savo gydytoja neini, reikia iš anksto keltis ir eiti anksti ryte, o ne tada kada nori. Palaukite, manęs nebuvo paklausta, gal aš darbe buvau, kai turėjau laisvą minutę tada ir atėjau, ar tiesiog dėl kylančios temperatūros ir galvos skausmo miegojau. Atsistojau ir išėjau.
Apsilankiau 418 kab. Nustebau nes įžengus į kabinetą daktarė sėdėjo telefone, o daktarės asistentė facebook puslapyje žaidė žaidimus. Atsisėdau ir padaviau lapelį kur buvo užrašytas mano pulsas, temperatūra. Iškarto buvo paklausta, kas mano gydytoja atsakiau, kad gyd. Razgienė. Ir pasipylė visa lavina nepasitenkinimo. "Tai ko čia atėjai, aš tik ekstrinius priimu, eik pas savo gydytoja (o kiek supratau mano gydytojos darbo laikas buvo pasibaigęs, kad mane atsiuntė pas nemalonę gyd į 418 kab) ko čia nori net 37, temp neturi". Nebuvo paklausta nei dėl ko atėjau, nei ką skauda, nei kas yra. Atsakiau "tai gal galite išrašyti vaistų nuo gerklės?" Atsakė "NE! Aš ekstrinius priimu, o ne tave!" Tada dar karta gražiai paprašiau : "gal tada galite parekomenduoti PAREKOMENDUOTI ką nors nuo gerklės skausmo?" Ir tada buvau dar kartą apšaukta, kad ji eksrinius priima, o ne mane ir dar kažką šaukė, o aš tiesiog nepakesdama tokio nemalonaus bendravimo atsistojau ir uždariau duris gyd bekalbant.
Šis mano vizitas truko apie 10min šioje įstaigoje ir pareiškiu, kad DAUGIAU NEISIU KAD IR KAIP SIRGČIAU Į ŠIĄ ĮSTAIGĄ, KAD IR MERDĖČIAU, BET KOJOS NEŽADU ĮŽENGTI, NES SU TOKIA DAKTARŲ KOMPETENCIJA IR BENDRAVIMU TOLI NENUEISITE. Tu ateini maloniai bendrauji, su visais prašau, atsiprašau, o ant tavęs šaukia kiekvienam kabinete. Nei viena moteris, nesiverčia liežuvis jas vadinti gydytojomis ar daktarėmis, nepaklausė manęs kada prasidėjo simptomai, kokie jie, ar dirbu, kokiam darbe dirbu, o žinokite dirbu prie maisto ir labai malonu bus stovėti tais dvi darbo dienas, dėl kurių atėjau pasiimti biliotenį, pardavinėti žmonėms pyragus su varvančia nosim, čiaudančia ir kosinčia burna, patalope, kurioje neapsakomai šalta, kad turi būti su aukšto kaklo golfa ir dar plius megztiniu, kad nesušaltum, beje kur aš ir peršalau.
Likau labai nepatenkinta šių moterų darbu. Jeigu jos yra senos ir joms atsibodęs toks darbas, velniop atleiskite jas!!! Užleiskite vietas maloniems daktarams, kur yra didžiuosiuose miestuose - Vilniuje ir Kaune. Bet ši įstaiga, krito mano akyse!!!
Norėčiau, kad būtų atsižvelgta į mano šios dienos patirtį ir skundą ir problemos išspręstos, kad kiti ligoniai galėtų ateiti pas malonius žmones, kurie jiems patare ir bent parekomenduoja kokius vaistus gerti, kad palengvinti padėtį.
Atsakyti
Sveiki. Klaipėdos jūrininku poliklinikoj nepatarčiau eiti pas gydytoja Brazaitiene (chirurgas) esu stipriai nusivylusi jos darbu... Negana to, kad med seselė blogai žaizda sutvarsto, o ji turi būt sterili, dar tave kaltu padaro... Baisu... O norint prasitesti biulioteni arba ji užsidaryti, lauki ne nuo 8, kaip priklauso o nuo pusęs 9, nes ji išeina su kuo nors pasipliurpt... O žmoniu labai daug... Tikrai šitos gydytojos nerekomenduoju niekam, jei dar kada įvyks tokia nelaimė, imsiu siuntima iš šeimos daktaro ir vyksiu į kita poliklinika pas chirurga...
Gražina Stankeviciute
2016-02-06 11:48:52 IP 2i24rur8
Atsakyti
Esu labai nusivylusi gydytojos Janulienes nezmoniskumu ir neveiksnumu, del kurio ji uzkirto kelia tolimesniam mano vaiko tyrimui ir gydymui, ji neverta Hipokrato priesaikos, be to esu isitikinusi, jog ji turi savo asmeniniu problemu ir ligoniukai jai nerupi. Grisiu su vaiku is Santariskju ligonines, butinai keisiu seimos gydytoja, linkiu ir visiems begti nuo tos gydytojos kol nevelu jusu vaikui
Atsakyti
labai tikiuosi kad perskaito siuos skundus kazkas, kas i tai atsizvelgs, gerb daktare Januliene (sauletoje ambulatorijoje) geria darbo meto. Nezinau kaip ji ten sitiek ilgai dirba, jaigu ne sesele dirbanti kartu su ja manau ji neviena klaida padarytu skirdama vaistukus vaikams. Man labai gaila, kad dirba tokio pobudzio zmones.
Atsakyti
jeigu zmogus nesirgtu tai nesilankytu pas daktarus, taciau atejes i poliklinika susiduri su didziausiais nemalonumais, , pas daktaro uzregistruoja maziausiai uz 10 dienu veliau jeigu reikalinga rebilitacija vel apie 10ar 15 dienu lauki kol priims reabitologas gauni tik tokias proceduras, pirmiausia manksta kuria gali ir pats pasidaryti namuose o ka jau kalbeti apie geresnes ar daugiau proceduru, faktas tas kol neikisi i kisene su tavim beveik nenori ir kalbetis tai tikri faktai ypatingai reabitologe l, Golikova gerai pabasliuok visur eisi be eiles ir proceduru gausi kiek noresi ir kokiu noresi, tylim visi bijom kad is vis nebepriims nesjinai jauciasi kaip savo nuosavoje poliklinikoje ka nori ta ir daro, baisi netvarka ypatingai kai nera vedejo jisai tai teisingas zmogus,
Atsakyti
Skambinau i registartura, kad galeciau uzsiregistruoti pas gydytoja. Labai nemaloni moteris pakele rageli, nei laba diena nei viso gero....
Mano nuomone, tokie zmones neturetu dirbti tokioje istaigoje!
Atsakyti
Pasibaisėjau ir labai nusivyliau Klaipėdos sveikatingumo ir priežiūros centro darbu. Buvau užregistruota 16h pas daktarę Valauskienę. Atvykau 15:30, žmonių buvo vos keli, ir mane norėjo priimti ankščiau, tačiau pasakė, kad nerado mano kortelės, todėl nusiuntė i registratūrą susirasti kortelę, ten radus kortelę, pasakė kad laukti prie kabineto, o kortelę atneš daktarei. Aš laukiau 45 min ir vistiek niekas neatnešė kortelės, niekas net nebuvo užėja į kabinetą, ar išėja. Taigi nusprendžiau nueiti ir į registratūrą ir priminti, kad atneštų kortelę pas gydytoją, arba bent duodų man pačiai ir pati nusinešiu, registratūroje ponia net nepakėlė į mane akių ir pareiškė kad visos kortelės yra nuneštos, neskyrė man dėmesio ir priemė kitą asmenį, o mane paliko nuošalį, taigi aš pasipiktinau, apsirengiau paltą ir išėjau iš jūsų įstaigos. Argi normalu, jeigu nėra paciantų ir manęs niekas negali priimti net gi 16:45 h, nors esu užsiregistravus 16h o atėjus ankščiau nuo 15:30 ir turiu sėdėt už kabineto viena ir laukt tiek laiko tikėdamasi kad bent kas kortelę sugebės atnešti iki kabineto, kuria nešė 45min ir vistiek niekas nedanešė.... baisu.... kaip galima ten išvis lankytis, pasitikėt kuo nors...žmones jūs tik įskaudinat ir pravikdot, o ne gydot. Manes gal negalima nervuoti, jaudinti, o taip elgiasi sveikatos įstaigoje....
Atsakyti
Laba diena, noriu issakyti savo nuomone apie kai kuriu gydytoju poziuri i vaika ligoni. Siandien (2012.10.16 d.) atvykau i Sauletaja ambulatorija, pas gyd. Januliene pavaduojancia gydytoja G. Pliusnina. Jos darbo laikas turejo buti nuo 13 val. iki 15 val. As atvaziavau su dukra kuri turejo 38, 5 temperaturos. Atvaziavome 14:50, kabineta radome uzrakinta. I greta esanti kabineta uzejau pasiteirauti kur yra gydytoja, mane pasake, kad gydytoja jau isejusi, as pasakiau, kad dar nesibaige darbo laikas, tada ant manes pradejo saukti, kad nera cia ko atvaziuoti i darbo pabaiga, reikia atvaziuot darbo pradzioje. Tai iseina, kad visi vaikai su temperaturomis turi sedeti prie duru po pora valandu laukti ??? Tai kam tada yra paskirtas darbo laikas uz kuri mes mokesciu moketojai mokame? Bet cia dar ne istorijos pabaiga, is gretimo kambarelio islindo kita moteris ir pradejo rekti, ko as cia atvaziavau i darbo pabaiga ir ttt. Tai kyla klausimas, ar dar liko pas gydytojus zmogiskumo, jautrumo?

Susirupinusi mama

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Adresas: Žirmūnų g. 107, LT-09116 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Darbo jėgos paklausa lapkritį mažėjo dešimtadaliu
Darbo jėgos paklausa lapkritį mažėjo dešimtadaliu 12-14 13:17
Pasak Užimtumo tarybos, paklausa paprastai mažėja baigiantis rudens darbų sezonui.
Kol dar mažas, negali atsisakyti užsakymo ne pagal specializaciją
Kol dar mažas, negali atsisakyti užsakymo ne pagal specializaciją 12-14 12:07
Specializacija, individualizavimas, bet kas, kas susiaurina produktą ir paslaugą, o ir klientų ratą, suteikia verslui išskirtinumo. Nebūtinai jis tampa nišinis vartotojų suvokimu, bet įgyja...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Adobe Systems 317,94 +3,92%
CBS 40,77 +3,63%
Avon 5,30 +3,52%
Colgate-Palmolive 68,69 +2,17%
Harley-Davidson 37,35 -2,35%
Goodyear 16,01 -2,97%
Macy's 15,18 -3,37%
Oracle 54,51 -3,47%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,94 0,00%
Ryžiai 424,00 -0,70%
Kava 2,80 -1,41%
Nafta 59,18 +0,71%
Anglis 68,92 +4,50%
Benzinas 1,73 0,00%
Dujos (JAV) 2,33 -9,69%
Cukrus 0,57 0,00%