Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos miesto poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos miesto poliklinika

Atsiliepimai apie Klaipėdos miesto poliklinika, VšĮ

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos miesto poliklinika, VšĮ

R.R. 2020-07-28 14:41:29
Brangūs medicinos darbuotojai!
Labai noriu Jums padėkoti už Jūsų pasiaukojamą darbą. Sąlygos, kuriomis dabar dirbate, man primena Jėzaus pasakytus žodžius:”Ne sveikiesiems reikia gydytojo, o ligoniams” (Mato 9:12). Ypač šiandieną, siaučiant COVID-19 virusui, Jūsų pagalba visiems labai reikalinga! AČIŪ, kad šiuo sunkiu visiems mums metu jūs, kaip ir Jėzus, rodote užuojautą ir gailestingumą, triūsiate dėl kitų gerovės, rizikuodami savo sveikata ir gyvybe! Tai labai vertinga ir Dievo akyse! Jūs elgiatės taip, kaip parašyta Šventajame Rašte, Patarlių 3:27:”Neatsakyk geradarystės, jei žmogui jos reikia, padėk jam, jei tik gali”.
Dar kartą DIDELIS AČIŪ !!!
Pasak Šventojo Rašto, greitai ateis laikas, kai niekas iš gyventojų nesakys:”aš sergu” (Izaijo33:24). O kol Dievas ištesės šį savo pažadą, linkiu Jums kantrybės, ištvermės ir pasitenkinimo Jūsų sunkiame, bet labai reikalingame darbe!
Man atrodo kad tave nepilnai isgyde arba visiskai nugyde... Net supykino ir apeme svetimos gedos jausmas... Nebeliko o gal ir niekada nebuvo ir nebus gydytoju zmogiskumo ir atsidavimo darbui... Neduosi kysio negausi tabletes... Skersa dejo jie ant visu tavo dievu ir hipokratu! Gaila, bet taip jau yra!
Kas per gyvulys reabitologas (v.roznov) ten vis dar dirba po tiek turimu nusiskundimu. Toks susenes kad nemoka atrast siuntimo sistemoje. Ji pati jau reikia reabilituot. Nesugebejo atrast mano siuntimo beziuredamas i savo placiaekrani tai galu gale dar ir isvare is kabineto... Neveltui kalba kad baisus kysininkas... Nedaviau $ tai ir nesugebejo atrast mano siuntimo... Labai tikiuosi kad likimas jam bus negailestingas
702kabineto dėl darbo pažymos. Buvo pereiti visi spicialistai pas kuriuos siuntė, sumokėta už juos, galiausiai atėjus atsiimti darbo pažymą ji buvo pamesta. Išvadinta buvau isterike ir durnele. Visiškai neatsakingai dirba ir dar
išvadina negražiai. Gyditoja Gražina Jurgelevičienė visa tai pasakė ir išvadino. Tikrai nerekomenduoju net registruotis į šia klinika, kai taip neapdairiai yra dirbama.
Brangūs medicinos darbuotojai!
Dar kartą DIDELIS AČIŪ !!!
Atvykau i polikninika 2020-02-27 pas seimos gydytoja Valauskiene 410 kabinetas.
Laukiau kol mane priims su temperatura nuo 09:00 - 13:24 paklausus sesutes kada pagaliau mane priims, nes su temperatura.
I kolidoriu isnese termometra, temperatura jau buvo nusimususi, daktare Valauskiene isejusi i kolidoriu apreke mane, kad meluoju ir neturiu temperaturos.
Normalu, kad per tiek valandu laukimo temperaturos nebebuna. Atvykta buvo pas daktare su 38, 5 temperatura ir niekas nereagavo i mane.
Bekit kuo toliau nuo sitos daktares, nes ji nesiskaito su zmonemis, elgiasi kaip su sunimis.
2020 01 30 diena, atejau į poliklinika: III šeimos gydytojo skyrius, PROCEDŪRŲ KABINETAS (Pievų tako g. 38) -7.40 val. užėmiau eilė (buvau jau 3), prieš tai sumokėjau už mašinos stovėjimą aikštelėje. PASTABOS: 1.Bendrosios praktikos slaugytoja pavėlavo į darbo vieta, atėjo po 8.07 val: 2. Pradėjo paėmimo kraują savo eilės nuožiūra: be eilės paeme krauja pas valytoja (su ilgu bendravimų) po dar tokiu būdu pas dar viena poliklinikos darbuotoją. Po paėmimo valytoja čia pat laisvai vaikščiuojo.
Man teko susinervinti, nutraukti kraujo paemimo, skubotai jau važiuoti į darbą, pavėluoti, nes greitį važiuojant viršyti negalima ir dabar teks pagal galimybės eiti antra kartą. BETVARKĖ !!!!!
Šioje poliklinikoje dauguma gydytojų dirba nemėgiamą darbą.Kaip ir reabilitologas V.Rožnov.Paklausti nieko negalima, rėkia, arba atsako atžagariai! Suprantu, pacientų daug, bet nejaugi kitas žmogus dėl to yra kaltas???Tikrai, pas jo nebegrįščiau niekada!!!!!!
Menesi laukiau savo eiles pas seimos gyd. (su talonu) atejo laikas eiti pas gyd., ateinu talonas ant 8:30 ir nerandu kabineto, paklausiau pas darbuotoja (ejo pro sali), tai jinai su tokia sypsena sako - jus tikriausia pas gyd. Kucinskiene, sakau "taip", ir atsakima toki gavau, kad jau nebedirba sitoj poliklinikoj ir jeigu noriu galiu eiti i bendra eile i kita kabineta, ten gyd. dirba nuo 9! Kam as palieku savo kontaktus kai registruoju savo vizita pas gyd.?! Iskart nuvariau i kita istaiga ir perejau is tos 3 poliklinikos.
Nebeįmanoma lankytis šitoj poliklinikoj, jeigu dar ji verta šito vardo. Kam ji išvis reikalinga, jeigu atėjęs žmogus sergantis, sukaustytas ir su temperatūra yra isvaromas (šeimos daktare atostogauja), mat nelaiku atėjo. Dar reikia žinoti kada gali sirgti. Per didelius pykcius atsiradome prie kabineto, bet ilgai pralaukus nuėjau paklausti ar priims, nes ligoniui darėsi vis blogiau. Buvo pasakyta, kad greičiausiai nepriims ir laukit dvi valandas kito daktaro. Ligonis išvažiavo namo, aš per pykcius issiprasiau vaistų nuo skausmo, dėl temperatūros pasakė, kad tai normalu, nera didelė, kad baigia darbą. Paprašius biliotenio, pasakė kad negali, nes nematė ligonio... Ligonį matė, ignoravo, kol žmogus nebegalėjo iškentėti, dar pareiškė, kad jaunas (44).pati esu ligonis ir taip turi žmogus kovoti, bartis, nervintis.... Kur? Gydymo įstaigoje, kur suteikiama pagalba!!?????
Atvykau į polikliniką, kurioje laukiau draugo. Sėdėdama prie registracijos pastebėjau tokią situaciją iš šalies: ateina žmogus paklausti informacijos prie trečio langelio, o darbuotoja apie 65 metų moteris su akiniais trumpais plaukais nepatenkinta rėkia, purkštauja ant močiutės taip pat ir ant vyro, jog ne čia informacijos klausia. Žinoma susipyksta su pacientų dėl tokio darbuotojos elgesio. Galbūt amžius nebe toks dirbti ir žmogiškai šnekėtis su žmonėmis. Nemanau, kad tokie žmonės kaip ji turėtų dirbti poliklinikoje. Kadangi čia jau nebe sovietų sąjunga, kurioje ji vis dar gyvena. O tuo tarpu kita moteris registratūroje maloniai pasako informaciją, kabinetą, kur galėtų nueiti žmogus.
2017-05-26 vykau pas budinti šeimos gydytoją ir rašau laiką kadangi nežinau kuom pavarde yra mane aptarnavusi moteris. O požiūris į mane kaip į sergantį žmogų buvo baisus. Dėl nusilpusio organizmo ir nukritusių reikalingų maistinių medžiagų kraujyje vos nuėjau net iki gydytojos kabineto, o kilti liftu į 4 aukštą irgi negalėjau kadangi prie visos būklės prisideda ir tai kad svaigsta galva bei pykina. Tai dariau tikėdamasi kad man bus padėta. Nukakus į kabinetą aš buvau apšaukta ir pavadinta psichine ligone, nes pagal budinčią gydytoją aš esu tik nusilpus ir turiu gerti vitaminus bei sėdėti namuose, o ne eiti pas budinčias gydytojas ekstra atveju. Tada galiu paklausti kada šioje poliklinikoje yra ekstra atvejis? Turbut kai krenti ant žemės paslikas. Linkiu tokių "specialistų" šioje poliklinikoje kad būtų kuo mažiau. O aš į šią poliklinika nebegrįšiu nes čia man negali padėti pasirūpinti savimi, kai pati to padaryti nebegaliu.
Šiandien lankiausi apie 12val Sveikatos priežiūros centre ir labai likau nepatenkinta darbu nuo registraturos iki gydytojų.
Atėjus apsilankiau prie informacijos, čia mane maloni moteris nusiuntė prie 3 langelio. Priėjusi prie jo, susitvarkiusi dokumentus gavau nudorymą kur eiti ir laukiau kol duos kortele nusinesti, kadangi nesilankau kiekvieną dieną, tai tikrai nežinojau, kad čia kortelę nuneša tiesiai į kabinetą iš registratūros. Todėl nuėjusi nuo 3 langelio girdėjau labai nemalonių komentarų apie save.
Apsilankiau 405 kab, kad pamatuoti temperatūrą, kadangi dėl to ir atėjau į šią įstaigą - temperatūra prieš išeinant ne elektriniu termometru buvo 37, 3 skaudėjo gerklę, užgulta ir varvanti nosis, bei galvos skausmai. Tik įėjusi į kabinetą sutikau dar vieną nemalonę moterį, kuri nuo pirmų žodžių ir žilgnsių mane koneveikė ir vėliau dar atsirado diskriminacija dėl gyvenamos vietos. Tikrai ant kabineto durų nebuvo parašyta "palikite paltus ir į kabinetą eikite su apsaugine kauke ant burnos", o kas svarbiausia tokios net registratūroje niekas nedavė. Taigi išgirdusi tokius žodžius ką reikia daryti, paliepta užsidėjau nosinaitę ant burnos, pildant žurnalą mano pavardė buvo parašyta su klaida, kuomet pasakiau, kaip taisyklingai ją rašyti į tai nebuvo sureguota, paklausus adresą atsakiau ir pasigirdo tyla, o butas koks, atsakiau ir pasipylė diskriminacija dėl gyvenamos vietos "nėra ko stebėtis puikiai matosi, kad bendrabutyje gyveni", atleiskite bet tikrai taip neatrodo, apsirengusi tvarkingai, gražiai, kvepenti ir tik dėl to, kad iškarto nepasakiau savo buto nr. Pasiteiravau iš ko sprendžia toji moteris, buvo atsakymas: "nes ilgai galvoji". Toliau. Sako matai kiek temperatūros, el.termometru rodė 36, 9 nesergi sako, sakau prieš išeinant iš namų valgant pusryčius buvo 37, 3. Sako ko pas savo gydytoja neini, reikia iš anksto keltis ir eiti anksti ryte, o ne tada kada nori. Palaukite, manęs nebuvo paklausta, gal aš darbe buvau, kai turėjau laisvą minutę tada ir atėjau, ar tiesiog dėl kylančios temperatūros ir galvos skausmo miegojau. Atsistojau ir išėjau.
Apsilankiau 418 kab. Nustebau nes įžengus į kabinetą daktarė sėdėjo telefone, o daktarės asistentė facebook puslapyje žaidė žaidimus. Atsisėdau ir padaviau lapelį kur buvo užrašytas mano pulsas, temperatūra. Iškarto buvo paklausta, kas mano gydytoja atsakiau, kad gyd. Razgienė. Ir pasipylė visa lavina nepasitenkinimo. "Tai ko čia atėjai, aš tik ekstrinius priimu, eik pas savo gydytoja (o kiek supratau mano gydytojos darbo laikas buvo pasibaigęs, kad mane atsiuntė pas nemalonę gyd į 418 kab) ko čia nori net 37, temp neturi". Nebuvo paklausta nei dėl ko atėjau, nei ką skauda, nei kas yra. Atsakiau "tai gal galite išrašyti vaistų nuo gerklės?" Atsakė "NE! Aš ekstrinius priimu, o ne tave!" Tada dar karta gražiai paprašiau : "gal tada galite parekomenduoti PAREKOMENDUOTI ką nors nuo gerklės skausmo?" Ir tada buvau dar kartą apšaukta, kad ji eksrinius priima, o ne mane ir dar kažką šaukė, o aš tiesiog nepakesdama tokio nemalonaus bendravimo atsistojau ir uždariau duris gyd bekalbant.
Šis mano vizitas truko apie 10min šioje įstaigoje ir pareiškiu, kad DAUGIAU NEISIU KAD IR KAIP SIRGČIAU Į ŠIĄ ĮSTAIGĄ, KAD IR MERDĖČIAU, BET KOJOS NEŽADU ĮŽENGTI, NES SU TOKIA DAKTARŲ KOMPETENCIJA IR BENDRAVIMU TOLI NENUEISITE. Tu ateini maloniai bendrauji, su visais prašau, atsiprašau, o ant tavęs šaukia kiekvienam kabinete. Nei viena moteris, nesiverčia liežuvis jas vadinti gydytojomis ar daktarėmis, nepaklausė manęs kada prasidėjo simptomai, kokie jie, ar dirbu, kokiam darbe dirbu, o žinokite dirbu prie maisto ir labai malonu bus stovėti tais dvi darbo dienas, dėl kurių atėjau pasiimti biliotenį, pardavinėti žmonėms pyragus su varvančia nosim, čiaudančia ir kosinčia burna, patalope, kurioje neapsakomai šalta, kad turi būti su aukšto kaklo golfa ir dar plius megztiniu, kad nesušaltum, beje kur aš ir peršalau.
Likau labai nepatenkinta šių moterų darbu. Jeigu jos yra senos ir joms atsibodęs toks darbas, velniop atleiskite jas!!! Užleiskite vietas maloniems daktarams, kur yra didžiuosiuose miestuose - Vilniuje ir Kaune. Bet ši įstaiga, krito mano akyse!!!
Norėčiau, kad būtų atsižvelgta į mano šios dienos patirtį ir skundą ir problemos išspręstos, kad kiti ligoniai galėtų ateiti pas malonius žmones, kurie jiems patare ir bent parekomenduoja kokius vaistus gerti, kad palengvinti padėtį.
Sveiki. Klaipėdos jūrininku poliklinikoj nepatarčiau eiti pas gydytoja Brazaitiene (chirurgas) esu stipriai nusivylusi jos darbu... Negana to, kad med seselė blogai žaizda sutvarsto, o ji turi būt sterili, dar tave kaltu padaro... Baisu... O norint prasitesti biulioteni arba ji užsidaryti, lauki ne nuo 8, kaip priklauso o nuo pusęs 9, nes ji išeina su kuo nors pasipliurpt... O žmoniu labai daug... Tikrai šitos gydytojos nerekomenduoju niekam, jei dar kada įvyks tokia nelaimė, imsiu siuntima iš šeimos daktaro ir vyksiu į kita poliklinika pas chirurga...
Gražina Stankeviciute
2016-02-06 11:48:52 IP 2i24rur8
Esu labai nusivylusi gydytojos Janulienes nezmoniskumu ir neveiksnumu, del kurio ji uzkirto kelia tolimesniam mano vaiko tyrimui ir gydymui, ji neverta Hipokrato priesaikos, be to esu isitikinusi, jog ji turi savo asmeniniu problemu ir ligoniukai jai nerupi. Grisiu su vaiku is Santariskju ligonines, butinai keisiu seimos gydytoja, linkiu ir visiems begti nuo tos gydytojos kol nevelu jusu vaikui
labai tikiuosi kad perskaito siuos skundus kazkas, kas i tai atsizvelgs, gerb daktare Januliene (sauletoje ambulatorijoje) geria darbo meto. Nezinau kaip ji ten sitiek ilgai dirba, jaigu ne sesele dirbanti kartu su ja manau ji neviena klaida padarytu skirdama vaistukus vaikams. Man labai gaila, kad dirba tokio pobudzio zmones.
jeigu zmogus nesirgtu tai nesilankytu pas daktarus, taciau atejes i poliklinika susiduri su didziausiais nemalonumais, , pas daktaro uzregistruoja maziausiai uz 10 dienu veliau jeigu reikalinga rebilitacija vel apie 10ar 15 dienu lauki kol priims reabitologas gauni tik tokias proceduras, pirmiausia manksta kuria gali ir pats pasidaryti namuose o ka jau kalbeti apie geresnes ar daugiau proceduru, faktas tas kol neikisi i kisene su tavim beveik nenori ir kalbetis tai tikri faktai ypatingai reabitologe l, Golikova gerai pabasliuok visur eisi be eiles ir proceduru gausi kiek noresi ir kokiu noresi, tylim visi bijom kad is vis nebepriims nesjinai jauciasi kaip savo nuosavoje poliklinikoje ka nori ta ir daro, baisi netvarka ypatingai kai nera vedejo jisai tai teisingas zmogus,
Skambinau i registartura, kad galeciau uzsiregistruoti pas gydytoja. Labai nemaloni moteris pakele rageli, nei laba diena nei viso gero....
Mano nuomone, tokie zmones neturetu dirbti tokioje istaigoje!
Pasibaisėjau ir labai nusivyliau Klaipėdos sveikatingumo ir priežiūros centro darbu. Buvau užregistruota 16h pas daktarę Valauskienę. Atvykau 15:30, žmonių buvo vos keli, ir mane norėjo priimti ankščiau, tačiau pasakė, kad nerado mano kortelės, todėl nusiuntė i registratūrą susirasti kortelę, ten radus kortelę, pasakė kad laukti prie kabineto, o kortelę atneš daktarei. Aš laukiau 45 min ir vistiek niekas neatnešė kortelės, niekas net nebuvo užėja į kabinetą, ar išėja. Taigi nusprendžiau nueiti ir į registratūrą ir priminti, kad atneštų kortelę pas gydytoją, arba bent duodų man pačiai ir pati nusinešiu, registratūroje ponia net nepakėlė į mane akių ir pareiškė kad visos kortelės yra nuneštos, neskyrė man dėmesio ir priemė kitą asmenį, o mane paliko nuošalį, taigi aš pasipiktinau, apsirengiau paltą ir išėjau iš jūsų įstaigos. Argi normalu, jeigu nėra paciantų ir manęs niekas negali priimti net gi 16:45 h, nors esu užsiregistravus 16h o atėjus ankščiau nuo 15:30 ir turiu sėdėt už kabineto viena ir laukt tiek laiko tikėdamasi kad bent kas kortelę sugebės atnešti iki kabineto, kuria nešė 45min ir vistiek niekas nedanešė.... baisu.... kaip galima ten išvis lankytis, pasitikėt kuo nors...žmones jūs tik įskaudinat ir pravikdot, o ne gydot. Manes gal negalima nervuoti, jaudinti, o taip elgiasi sveikatos įstaigoje....
Laba diena, noriu issakyti savo nuomone apie kai kuriu gydytoju poziuri i vaika ligoni. Siandien (2012.10.16 d.) atvykau i Sauletaja ambulatorija, pas gyd. Januliene pavaduojancia gydytoja G. Pliusnina. Jos darbo laikas turejo buti nuo 13 val. iki 15 val. As atvaziavau su dukra kuri turejo 38, 5 temperaturos. Atvaziavome 14:50, kabineta radome uzrakinta. I greta esanti kabineta uzejau pasiteirauti kur yra gydytoja, mane pasake, kad gydytoja jau isejusi, as pasakiau, kad dar nesibaige darbo laikas, tada ant manes pradejo saukti, kad nera cia ko atvaziuoti i darbo pabaiga, reikia atvaziuot darbo pradzioje. Tai iseina, kad visi vaikai su temperaturomis turi sedeti prie duru po pora valandu laukti ??? Tai kam tada yra paskirtas darbo laikas uz kuri mes mokesciu moketojai mokame? Bet cia dar ne istorijos pabaiga, is gretimo kambarelio islindo kita moteris ir pradejo rekti, ko as cia atvaziavau i darbo pabaiga ir ttt. Tai kyla klausimas, ar dar liko pas gydytojus zmogiskumo, jautrumo?

Susirupinusi mama

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Efektyvus būsto remontas: kaip suplanuoti ir nuo ko pradėti?
Efektyvus būsto remontas: kaip suplanuoti ir nuo ko pradėti? 09-21 22:36
Nusprendus remontuoti ar įsirengti būstą, pirmiausiai susiduriama su dilema nuo ko pradėti. Tuomet apima baimė, o jeigu remontas užsitęs ir rezultatas neatitiks investuotų pinigų.... Kaip...
Minsko teismas: M. Kalesnikava ir I. Salejus liks areštinėje
Minsko teismas: M. Kalesnikava ir I. Salejus liks areštinėje 09-21 21:03
Baltarusijos opozicijos Koordinacinės tarybos prezidiumo narė Maryja Kalesnikava lieka areštinėje, Minsko miesto teismui pirmadienį atmetus jos advokatų skundą, pranešė naujienų agentūros...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?