Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Būsto energijos taupymo agentūra, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Būsto energijos taupymo agentūra

Atsiliepimai apie Būsto energijos taupymo agentūra, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Būsto energijos taupymo agentūra, VšĮ

Martynas Virkietis
2018-01-11 00:19:14 IP 28m95hn6
Jau trečius metus, Tauragės apskrityje, Tauragės mieste,

savo bute prašau -rašau pateikių senų -supuvusių langų išmatavimus UAB Tauragės butų ūkio vadovams ir specialistams prašau kad pakeistų kambario ir virtuvės naujais plastikiniais langais su oro vėdinimo angomis,

nes butas mažas tik iki 19 kv. metrų, balkono nėra ir negalimą įrengti dėl saugumo,

mano bute oro temperatūra ir žiemą ir vasara vienoda labai aukšta man

neimanoma gyventi dustu, nors langus beveik pastoviai laikau atidarytus,

temperatūrą yra 25- 30 karščio,

Aš nuo 1986metų sergu akies onkologinę liga, mano kairė akis, po Lietuvos vardą garsinančių Onkologų ir jų medicinos seselių ir personalo dėka esu laimingas ir sveikas dabar,

bet mano kairioji akis yra pašalinta su visais audiniais, bet mano matomumas pagerėjo

dabar aš galiu vairuoti mašiną be apribojimų,

tai yra prieš tai aš turėjau vairuoti su akiniais.

Lietuvos daktarai su savo padėjėjais stebuklus daro.

Gerbiamas, Būsto energijos taupymo agentūros (BETA (Vadove Valiau Serbenta

aš Martynas

gyvenu Tauragėje,

esu labai patenkintas Jūsų pavaldinių, darančių mūsų daugiabučio- devynaukščio- šimtabučio namo renovacija.

Mes gyventojai jaučiame ir matome realius ir kokybiškai atliekamus aukštos kvalifikacijos Jūsų specialistų ir Vadovų renovacijos darbus.

Jie visi atvyksta beveik iš visos Lietuvos ir ne tik kad atlieką gerai ir kokybiškai renovaciją, bet dar ir žodžiais mums pateikią labai reikalingą informaciją dėl Būsto energijos taupymo.

Būsto energijos taupymo agentūros Vadovai,

vykdantis renovaciją Dariaus ir Girėno g. 38 butuose nuo 1 -100 man jau gal 1 metai sako,

kada Tauragės savivaldybės butų ūkio Vadovai pateiks prašymą- nurodymą

kad reikią bute 38 pakeisti senus supuvusius langus mes tai padarysime.

Bet kaip matote aš jau trečius metus esu mulkinamas- kvailinamas rafinuotais pažadais,

o 2018 metais Sausio pirmąją darbo dieną UAB Tauragės butų ūkio Vadovas MINDAUGAS

pavaldinių kabinete, stovėdamas prieš du pavaldinius, pavaldinai sėdėjo,

kai aš paklausiau ar dar ilgai man reiks laukti kad langus įdėtų, nes renovaciją jau man atrodo ryt poryt bus baigta,

tada Vadovas M. taip trenkė durimis į manę, nes aš stovėjau tarpduryje,

gerai kad ranka atlaikiau, pataikiau sugriebti už durų rankenos

ir išsilaikiau neparkritau ant grindų.

Nesupyk, gerbiamas Būsto energijos taupymo agentūros (BETA (Vadove Valiau Serbenta

aš esu pilnai įsitikinęs, kad Tauragės apskrities, Tauragės rajono valdžioje dirbantys kai kurie valdininkai

veikią kaip organizuoti nusikaltėliai - nusikalstamas susivienijimas

ir neleis Jums SĄŽININGAI ir TEISINGAI atlikti pareigas,

pareikalaus pažeisti Europos sajungos reikalavimus Būsto energijos taupymo siekiais.

SĄŽINĖ IR TEISINGUMAS TELYDI MUS !

Martynas 2018 m. Sausio 10 d.
visiskas melas per LRT. VIENA IS SALYGU VIESUOSIUOSE PIRKIMUOSE PROJEKTO PARENGIMAS. KO VERZESI I VIESUOSIUS PIRKIMUS RANGOVAS?
ZINOTE KO? GODUMO VEDAMAS, KOL ESTT NERUPES TOL TA MAFIJA KLESTE IR KITAIP NEBUS. B E T A TEISINAS, STATYBU INSPEKCIJAI TAIP PAT,
JIEMS TIKRAI NERUPI. MANAU VISI PRAKVIPE RUKYTU KUMPIU.
PALANGOJE VIENAS UZSAKOVAS, KELI RENOVATORIAI, VIENA TEH PRIEZIUROS IMONE. DAUGUMOJE RENOVUOTU NAMU NERASI COKOLINIO PROFILIO, ANT PAMATU HIDRO IZOLIACIJOS, VIENOS FIRMOS YASTIKINIAI LANGAI, BALKONU PERTVAROS 1CM STORIO. BALKONU BLOKU DALIJASI SU KAIMYNU. VIENAS SAVO BALKONU ATEITYJE NEPAKEISI NEPADARES KAIMYNUI NUOSTOLIU. VISIEMS TIEK BETAI TIEK STAYBU INSPEKCIJAI, TIEK SAVYVALDYBEI SAKEM, ATEIJO ISDURE, SAVAVALISKAI PASIKEITE PROJEKTA IR TIEK ZINIU. TEH PROJEKTAS TIK VIESIEMS PIRKIMAMS PO VIESUJU PIRKIMU NIEKINISGYVENTOJU ATZVILGIU. IS GYVETOJU PRETENZIJU, OBJETO PRIDAVIMUI GIMSTA TEH. PROJEKTO ALAIDOS. NETIKIT?

PERZIUREKITE IDEMAI IR BUS AISKU. PAZIUREKITE

VISIEMS POHUI, GYVENTOJAS NULIS.KIEK PROJEKU RODE VISI SKIRTINGI, APIPISINE KAI PASKUTINIUS LOPUS. ACIU TAU LIETUVA. RUSAI PUOLA, DIEVE SLOVINK AMERIKA.
GANYKLU 35
2017-07-10 21:44:43 IP 86.100.62.197
Atsakyti Ištrinti

Infes
GENERALINIS STATYBOS RANGOVAS

Veiklos sritys: statyba; projektavimas; šiltinimas, renovacija.
UAB „Infes“ yra generalinis rangovas kokybiškai ir profesionaliai teikiantis generalinės rangos, statybos ir projektavimo paslaugas nuo 2013. Įmonės pagrindas – aukštos kvalifikacijos projektų valdymo komanda, statybos projekto vadovai, statybos vadovai, projektuotojai ir inžinieriai. Mūsų dėmesys procesų, kokybės...
UAB "Versina"
Gen. ranga, statyba, renovacija

Adresas: Birutės g. 8, LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB „Versina“ – ilgametę patirtį turinti, patikima, nuolat tobulėjanti statybos paslaugų įmonė iš Žemaitijos sostinės, Telšių. Įmonė statybų versle jau dvidešimt penkeri metai. Per šį laikotarpį mums pavyko suburti ir išlaikyti patyrusius vadovus, kvalifikuotus specialistus ir statybininkus. Mes vykdome sudėtingus...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Informacinių technologijų pasaulis
ITP Solar

Adresas: Raudondvario pl. 150-201, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; kita veikla.
ITP Solar (www.sauleselektrines.lt) – įmonė, energetikos srityje veikianti daugiau nei 19 metų ir diegianti alternatyvius energijos sprendimus. Siūlome saulės elektrinių montavimo paslaugas, pradedant dokumentų paramai gauti tvarkymu ir baigiant pastatytos saulės elektrinės priežiūra. Mūsų kompanijoje dirbantys...

"R&R Technology": vasarą verslą pakviesime įsitikinti mobiliųjų robotų galimybėmis 05-26 00:47
Paulius Rakauskas, mobiliosios robotikos srityje inovacijas kuriančios įmonės "R&R Technology" atstovas, teigia, kad jų veikla apima individualių robotizuotų sprendimų kūrimą verslui nuo idėjos...
Bendrovei "Scandagra Group" – ERPB aukso medalis už aplinkosaugos ir socialines inovacijas Baltijos šalyse 05-26 00:19
Ekologiškų grūdų prekybos sektoriuje Baltijos šalyse lyderiaujanti įmonių grupė AB "Scandagra Group" įvertinta aukso medaliu už aplinkosaugos ir socialines inovacijas. Europos rekonstrukcijos ir...
Duomenys apie naudos gavėjus: metas pateikti tikrąsias verslo sąsajas
Duomenys apie naudos gavėjus: metas pateikti tikrąsias verslo sąsajas 05-26 00:17
Juridiniai asmenys jau gali teikti duomenis Registrų centrui apie jų tikruosius naudos gavėjus – taip vadinami fiziniai asmenys, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai kontroliuoja juridinius asmenis...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Walmart 123,37 -0,61%
Colgate-Palmolive 77,49 -0,81%