Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB Vienas paspaudimas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vienas paspaudimas

Atsiliepimai apie MB „Vienas paspaudimas"

OneClick.lt

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie MB „Vienas paspaudimas"

Joana 2021-09-15 09:27:28
Aleksandr,

Visi darbuotojai turi aukštąjį išsilavinimą. Papildomai keliame kvalifikaciją ir turime išsilaikę visus Google ir Facebook egzaminus.
Kiekvieną žingsnį aptariame su klientais. Probleminėse situacijose klientui skiriame dėmesio dar daugiau.

Apgailestaujame, jeigu jums pasirodė kitaip.
"Žmogų iš kaimo išvarys, bet kaimo iš žmogaus - ne"
Labai tinkamas šis pasakymas.
Tiesiog nerekomenduoju ir tiek.
Anonimas5 2021-09-15 07:42:59
kvalifikacija - itin žema (studentai), bendradarbiavimo - 0, rezultate - rekomenduojame iš toli apeiti tokius "specialistus".
Aleksandr,

Apgailestaujame, jeigu jums pasirodė kitaip.
Nerijus 2021-07-28 17:29:52
Planuojate nutraukti bendradarbiavimą su šia įmone? Prieš informuodami apie sutarties nutraukimą - nuimkite admin teises, priešingu atveju galite likti nemaloniai nustebinti.
Nerijau,

ačiū už jūsų komentarą :)

Mūsų sutartyje yra nurodyta, kad bendradarbiavimo metu pilna prieiga priklauso mums (nebent susitarta kitaip). Po sutarties nutraukimo visos prieigos yra suteikiamos klientui ir paliekama visa informacija. Taip buvo ir jūsų atveju.
Prie viso to, reikėtų paminėti, kad nenorėjote laikytis sutarties nutraukimo sąlygų, ROAS visada buvo augantis ir niekada nebuvo iš jūsų blogų komentarų dėl reklamos rezultatų.

Linkiu jums didžiausios sėkmės!
Stogiukas.lt 2021-01-20 13:34:11
Tik geriausi atsiliepimai. Malonu matyti, kai galutinis rezultatas daug geresnis nei tikėjausi.
Ačiū, kad dalinatės patirtimi dirbant su mumis :) Labai nustebino atsiliepimas ir praskaidrino dieną!
PasirinkSparnus.lt 2020-07-21 14:30:37
Drąsiai rekomenduoju! Tai tokie partneriai, kuriems nereikia nuolat priminti apie save, nes jie patys imasi iniciatyvos ir siūlo sprendimus. Visada išlaikomas žmogiškas ir profesionalus bendradarbiavimas. Ačiū!
Ačiū už gerą žodį. Siekiame augti kartu ir tikimės tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo!
PasirinkSparnus.lt
2020-07-21 14:30:37 IP 2j3qi1ma
Mantas Kazlauskas
2020-05-20 11:53:42 IP 2cfq5dtq
UAB Staketa 2020-05-20 11:48:57
Ačiū už puikius ir naudingus patarimus, kad greitai išsprendžiate problemas. Savo srities profai. Mažos vidutinės įmonės turėtų labai norėti su jumis dirbti! Tik geriausios rekomendacijos!
Tadai,

ačiū už atsiliepimą, kurie padeda kitiems žmonėms apsispręsti rinktis Oneclick.lt, o mes ir toliau tobulinsime paslaugas.

Linkėjimai nuo komandos!
Joana Bridžiūtė
2020-03-08 19:38:22 IP 2i577heg
Paulius 2020-03-07 14:40:37
Patikimi partneriai!
Pauliau, ačiū už atsiliepimą ir darbą kartu.
Patikimi partneriai!

White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Adresas: Sandraugos g. 18, LT-52100 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą
Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą 09-25 11:28
Įtemptas diplomatinis ginčas, įtraukęs Kanadą, Kiniją ir Jungtines Valstijas, penktadienį priartėjo prie pabaigos.
Penktadienį – 1.609 nauji COVID-19 atvejai, 9 mirtys
Penktadienį – 1.609 nauji COVID-19 atvejai, 9 mirtys 09-25 11:08
Daugiau sergančiųjų ligoninėse, 14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100.000 gyventojų pasiekė 587,7.
Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda
Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda 09-25 09:58
Prezidentas Gitanas Nausėda lieka palankiausiai vertinamas šalies politikas, nors jo reitingas pamažu artėja prie 50% ribos, rodo laikraščio "Lietuvos rytas" užsakymu atlikta bendrovės "Vilmorus"...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%