Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viena sąskaita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Viena sąskaita

Atsiliepimai apie Viena sąskaita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Viena sąskaita, UAB

Sarunas 2019-07-17 12:42:29
Ir kam sitas tarpininkas reikalingas kurio kaina apie 600 000 euru per metus. Mokedavai tiesiai tiekejam ir jokiu problemu.

Visais klausimais galite kreiptis į mus el.paštu info@vienasaskaita.lt. Suteiksime jums informaciją apie įvykusius pokyčius.
virginija 2019-07-16 15:06:27
po truputi reikejo ne vasara ne iskarto ivest ta vienasaskaita.slaptazodziai visokie ivest, as10m kompiuteriste neieinu i ta v s.prisiskambint neimanoma automatas sako uzimti konsultantai.vakar visa diena skambinau tai pagaliau atsiliepe pasake cia ne man sujungsiu kolega.ir vel su operatorium nervus gadinau.daug kas nori aiskiu popieriniu saskaitu.arba siuskit taip kad nebutu jokiu prisijungimu taip kaip ankksciau ateidavo saskaitos iskrto matai kokia suma moket.viskas buvo gerai galejot taip ir palikt.atsiust 3saskaitas vienam atsiuntime ir viskas.man i mano asmenini gmail ateina kokia cia paslaptis yra.kas cia sugalvojo tuos prisijungimus tai baisu.visa savaite negaliu sumoket uz vandeni siuksles karsta vandeni nes nezinau kiek moket.ateidavo saskaitos sumoku ir istrinu is gmail.kita menesi vel ateina viskas yra.dabar sumooket negaliu.nervus cia visiem gadinat

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydama savo adresą ir vieno iš teikėjų mokėtojo kodą. Padėsime jums prisijungti prie paskyros.
Vytautas Naudžiūnas 2019-07-13 15:12:30
Norint apmokėti sąskaitas, nukreipimas į " Citadele " banką neveikia. Gedimas- šalinkite. Sąskaitas pageidaučiau apmokėti man patogiu laiku (2019.07.13 d. 15.00). Nepykite, jeigu neteikiama paslauga, neimamas mokestis...

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydamas savo Paskyros ID, vardą, pavardę ir adresą. Laiške aprašykite situaciją, kas būtent nepavyksta mokėjimo metu, tuomet galėsime patikrinti. Lauksime jūsų laiško.
Vytautas Naudžiūnas
2019-07-13 15:12:30 IP 88.119.122.75
Edmundas 2019-06-25 12:50:57
Tai žmonių apvaginėjimas įvedant į sąskaitos pateikimą tarpininką, kuris pasiimą papildomą mokesti. Tai parodo valdžios nuolaidžiavimą tarpininkams, už busimus "atkatus"

Dėkojame už jūsų išsakytą nuomonę. Norime informuoti, kad klientams, kuriems Vienoje sąskaitoje pateikiamos tik "Mano Kaunas" sąskaitos, paslauga nieko nekainuoja.
vytautas 2019-06-30 17:36:22
man nepatinka ir nesutinku su jusu siulomom naujienom del to negaliu susimoketi mokesciu

Susisiekite su mumis el.paštu info@vienasaskaita.lt ir suteiksime visą informaciją, kaip galite apmokėti sąskaitas.
Mantas 2019-06-11 10:34:42
Nu sudu kruva pasakysiu tiesiai nevyniodamas, nera ne vieno teikejo man reikalingo paieškoje, apsurdas kazkoks, rimtai atrodot bet jau toky s malat.

Parašykite mums el. paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydamas, kokių teikėjų neradote.
Klientė 2019-04-04 11:46:31
Sveiki, su paslauga problemų kaip ir nėra, tačiau klientų aptarnavimas labai turi kur tobulėti. Konsultantė Genovaitė kalba, , ant viršaus“, visiškai neišklauso. Trečią kartą pasakius: pakartoju klausimą, gautas atsakymas. Pokalbis visiškai suerzino, buvo arogantiškas ir nemalonus. Tobulėkite

Apgailestaujame, jog turėjote tokią patirtį, bendraujant su konsultante. Parašykite mums el. paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydama savo Paskyros ID, vardą, pavardę ir būsto adresą, registruotą Vienoje sąskaitoje. Būtinai išklausysime pokalbį su konsultante.
Klientas 2019-03-08 13:43:34
Viskas kaip ir neblogai su jais, bet kaina kyla, paslaugos prasteja (neberodo statistikos). Galima jau dairytis alternatyvos

Paslaugos kaina daugiau nei metus yra pastovi ir nesikeičia, o per tą laiką pristatėme visiškai atnaujintą svetainę, kurios funkcionalumai leidžia patogiau atlikti atsiskaitymus. Keisdami platformą, statistikos langą sukūrėme daug išsamesnį, nei jis buvo anksčiau, bet turime pripažinti, kad ir jo palaikymo kaštai yra didesni, todėl už šią informaciją ir yra papildomas mokestis. Visgi, dalį informacijos apie savo įmokas ir šiuo metu galite matyti nemokamai, kaip ir anksčiau.
Alfredas 2019-03-01 15:20:04
Prašau padėti atsisakyti viena sąskaita paslaugos. Man nepavyksta tai padaryti.

Atsisakyti Vienos sąskaitos galite savo paskyroje, skiltyje "Mano paskyra". Jei turėsite klausimų, kreipkitės el. paštu info@vienasaskaita.lt arba rašykite mūsų svetainėje esančiame pokalbių lange. Visuomet padėsime.
Prašau padėti atsisakyti viena sąskaita paslaugos. Man nepavyksta tai padaryti.
arunas 2019-02-17 12:33:06
Labai geraī ir maloniai veikia sistema ir ataskaitas atsiuncia ir geros kloties dar palinki viskas puiku kad ir toliau taip butu
Sveiki, Arūnai,

Dėkojame už puikų įvertinimą. Džiaugiamės galėdami pateisinti klientų lūkesčius.
ARŪNAS GRIKIENIS 2019-01-28 20:12:11
SAVO APTARNAVIMO SĄSKAITAS PERMETĖ PER PASKOLŲ KLUBĄ BE JOKIO PAAIŠKINIMO. AR JAU BANKRUTUOJA VIENA SĄSKAITA, NES NEO FINANCE YRA LABAI NEAIŠKI KOMPANIJA....

Su įmone AB „NEO Finance“ bendradarbiaujame nuo praėjusių metų vasaros. Bendradarbiavimą pradėjome nuo mokėjimų iniciavimo paslaugos teikimo, kai vartotojas pasirenka mokėjimo būdą „Greitasis mokėjimas", o šiai dienai atsidarėme ir savo surenkamąją sąskaitą. Apie pasikeitimus informavome visus savo klientus. Paskolų klausimais UAB „Viena sąskaita“ su šia įmone nėra susijusi.
AB „NEO Finance“ yra elektroninių pinigų įstaiga ir jos veiklą prižiūri „Lietuvos bankas“, kaip ir mūsų pačių, todėl galime patikinti, kad visi procesai yra kontroliuojami ir vertinami. Be to „NEO Finance“ yra įtraukta į viešąjį vartojimo kredito davėjų ir mokėjimo iniciavimo paslaugų teikėjų, įsipareigojusių laikytis gerosios praktikos principų, sąrašą. Čia galite peržiūrėti turimą įmonės licenciją: https://www.lb.lt/lt/finansu-rinku-dalyviai/neo-finance-ab
Dalia 2019-01-22 20:22:25
Jau antras menuo laukiu kad atsirastu saskaitos sioje sistemoje, bet niekas neveikia, visus duomenis gerai nurodziau. Ar kam nors veikia si sistema? LABAI BLOGAI.
Sveiki, Dalia,

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydama Paskyros ID, vardą, pavardę ir registruotą adresą. Patikrinsime jūsų paskyrą. Jei praėjusį mėnesį įtraukėte paslaugų teikėjus, šį mėnesį sąskaita jau buvo paruošta, tačiau detalesnę informaciją suteiksime, gavę jūsų laišką.
Arturas Kardokas 2018-12-27 10:50:55
Sveiki, kodel neatsiunciate zinute, kad viskas isskirstyta paslaugu tiekejams?

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydamas savo Paskyros ID, vardą, pavardę ir adresą, tuomet galėsime jums atsakyti.
Sveiki, kodel neatsiunciate zinute, kad viskas isskirstyta paslaugu tiekejams?
Audra 2018-12-21 08:40:44
eina jau KETVIRTAS mėnuo, kuomet NIEKO nedarote ir netaisote savo klaidų - apie viską rašiau ir nesikartosiu. NIEKAS nesutvarkyta ir nepataisyta - SIAUBAS. Akivaizdžiai tyčiojatės iš savo klientų, ar ne?
LAUKIU ATSAKYMO - išeiti iš vienasaskaita.lt ar leidai pajudės ir sutvarkysite ??? Kantrybė irgi turi ribas.

Jūsų situacija mums yra žinoma ir jau bendravome su jumis asmeniškai. Gražių švenčių.
Vesta 2018-12-03 08:46:19
Labai nemalonus aptarnavimas 2018-12-03 rytinis skambutis
Sveiki, Vesta,

Apgailestaujame, jei aptarnavimas telefonu jums buvo nemalonus. Siekiame, kad klientai būtų aptarnauti pagarbiai, maloniai ir tinkamai, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydama savo Paskyros ID, vardą, pavardę ir adresą. Pokalbį būtinai aptarsime su Klientų aptarnavimo specialiste.
Labai nemalonus aptarnavimas 2018-12-03 rytinis skambutis
Audra 2018-11-29 09:20:48
Jau trečias mėnuo kai nesutvarkote - ar tai atrodo normalu ? Dėti pastangas tuo pačiu klausimu tris mėnesius ? ? ?
Puikiai jus suprantame. Deja, kai kurių situacijų sprendimai pareikalauja daugiau laiko bei techninių resursų, nei mes norėtume. Apgailestaujame, kad šiuo atveju užtrukome ilgiau, nei įprastai.
UAB Viena sąskaita 2018-11-29 09:06:55

Apgailestaujame, kad teko susidurti su nepatogumais. Ši situacija, kuomet neparodomas sėkmingo apmokėjimo langas, mums yra žinoma ir IT specialistai deda visas pastangas, kad ji daugiau nesikartotų.
Audra 2018-11-27 08:23:17
TRAGEDIJA, žiauriai nepatogus puslapio dizainas. Po galutinio pavedimo atlikimo jau trečias mėnuo prašau ir rašau, kad bent įdėtų prnašimą, kad "pavedimas atliktas sėkmingai", nes dabar, tiesiog, dingstama iš banko, daugelis kartoja pavedimus, o pinigus paskui prašinėja, kad grąžintų.... žodžiu..... tikrai padaryta didelė klaida keičiant dizainą ir sistemą - viskas pabloginta ir padaryta painiau, nepatogiau.... Jei nepakeis REIKIA, matyt, galvoti apie IŠĖJIMĄ iš ten - yra alternatyvių variantų.

Nijolė 2018-11-09 10:36:36
Žiauriai žiauriai nepatinka naujas puslapio dizainas! paslauga esu patenkinta, bet dabartinis atnaujinimas tiesiog erzina. Jei nepriprasiu, teks atsisakyti paslaugos. Pergudravot... ir dar mokestis už grafikus?!

Dėkojam už išsakytą nuomonę. Tikimės, jog pačios paslaugos patogumas ir teikiamos naudos Jums bus pirmoje vietoje, o naujas puslapio dizainas nenulems Jūsų sprendimo dėl tolesnio Vienos sąskaitos naudojimo.
Pagrindinis grafikas nėra papildomai apmokestintas, tačiau jei klientai nori matyti visus grafikus, juos galima užsisakyti už 0, 19 Eur/mėn., arba pasikeiskite planą į "Išmanusis" ir grafikai nieko nekainuos.
Sveiki, Inesa,

Kodėl būna atvejų, kad skiriasi skaitiklių rodmenys, ir nuo kokių situacijų tai priklauso - visiems, kuriems teko susidurti su tokia situacija, konsultacijas suteiksime telefonu. Džiaugiamės, kad su jumis pavyko išsiaiškinti individualiai ir žinome, kad kaltinimų apie nepatikimumą, duomenų ar pinigų neperdavimą nebeliko.
Jeigu kyla abejonių - mūsų klientų aptarnavimo skyrius gali išanalizuoti visas individualias situacijas ir padėti jas išspręsti.
Jonas 2018-10-24 20:02:43
Neturiu žodžių, koks tragiškas ir neaiškus yra naujas dizainas. Nuo šiol, tam kad matytum grafikus, reikia mokėti papildomai 1, 49 eur/mėn.... Naudojausi nuo pradžios, bet kitą sąskaitą ko gero mokėsiu su Paysera. Sorry

Dėkui už išsakytą nuomonę. Suprantame, kad puslapio pasikeitimas yra kardinalus ir reikia laiko apsiprasti, tačiau tikimės, jog nepriimsite skubotų sprendimų.
Išmanūs grafikai papildomai kainuoja 0, 19 Eur/mėn. Šią paslaugą galite užsisakyti, arba atsisakyti, jei ji jums nėra reikalinga. Jūsų minėta kaina 1, 49 Eur/mėn. yra taikoma planui "Išmanusis", kuriame grafikai ir SMS pranešimai yra nemokami.
Labai nepatikima imone. 2 metus buvau kliente kol pastebejau kad atsiuncia kosmines saskaitas. Bukite atsargus tikrinkite skaitliukus kur parasyta "NUO"...elektra, dujos, vanduo viskas permokama. Viena saskaita rodo uz elektra moketi 44, 64 kai tuo tarpu gile 16, 64 tas pats skaitliukas ir dujos, ir vanduo paskaiciavau per 2 menesius permoka 10 kubu nusukt norejo. Viska pradejau tikrinti ir skaiciuoti o gi visur nusuka ir meluoja. Radau gera straipsi apie juos http://nevartok.lt/4-vartojimo-paslaugos/viena-saskaita-pasejo-abejoniu-ar-specialiai-nesipelnoma-is-vartotoju/
Vida 2018-10-23 12:56:27
Prašau paaiškinti, kodėl po nesąmoningo, neaiškaus puslapio naujo dizaino, sistema neduoda apmokėti pavedimo. Kreipiausi vakar, neatsakėte. Jei neturite ką veikti "kurdami" naujus puslapius, tai darykite tai geriau, bet ne blogiau.
Jei nepavyks apmokėti sąskaitos ir toliau bus toks chaosas, atsisakysiu paslaugos.

Prašome susisiekti su mumis nurodant savo paskyros ID. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.
Audra 2018-09-27 08:15:13
Jūsų paslaugomis nauduojuosi beveik nuo pradžių, tačiau...naujas puslapio dizainas tragiškas, painus, net akys "nesugaudo" informacijos; mokėjimo gale (po apmokėjimo banke) net neišmetas, kad pavedimas atliktas sėkmingai. Eilė mano draugų pavedimus padarė po kelis kartus. Būkite malonūs, jei jau ką nors taisote, tai taisykite, kad būtų geriau, o ne painiokite žmones, sukeldami panikas. Dėkui už supratimą.Beje, skambučių centrui taip pat būtų neprošal kiek nusiimti arogancijos toną. Na, nebent prašote žmonių atsisakyti Jūsų paslaugų, tuomet kelias tinkamas.

Dėkojame už jūsų išsakytą nuomonę apie atnaujintą Vienos sąskaitos svetainę. Natūralu, kad reikia laiko susipažinti ir priprasti prie naujos versijos. Šiuo metu tikriname kiekvieną kliento išsakytą pastebėjimą ir operatyviai reaguojame į sutrikimus. Jūsų aprašytą situaciją dėl informacijos, jog apmokėjimas yra sėkmingas, perdavėme IT skyriui, tad ateityje su tuo nebeturėtumėte susidurti. Apgailestaujame, kad pirmasis įspūdis buvo neigiamas, tačiau tikime, kad ateityje jūsų nuomonė pasikeis.
Naudojuosi Viena Sąskaita, nuo pat jos atsiradimo, dabar jau moku už 3 būstus ir esu labai patenkinta. Jokių nesusipratimų, problemas padeda išspręst operatyviai. Rekomenduoju visiems, kas nenori rūpintis besikeičiančiais tarifais. Sėkmės jiems
Tadas 2018-04-12 11:16:04
s*****i, skaičiuoja administracinį mokestį net nesinaudojant jų paslauga

Viena sąskaita kainodara yra skelbiama viešai mūsų puslapyje. Taip pat, prieš užsisakant paslaugą klientas yra supažindinamas su Paslaugos teikimo taisyklėmis, kuriose yra nurodyta, jog klientai įsitraukę 4 ir daugiau teikėjų moka mėnesinį administravimo mokestį 1.39 Eur ir jei, kurį nors mėnesį mokėjimas neatliekamas, mokestis pridedamas prie sekančio mėnesio sąskaitos.
s*****i, skaičiuoja administracinį mokestį net nesinaudojant jų paslauga
Klientas 2018-03-14 20:58:58
Kaip ištrinti vienasaskaita paskyrą ? Butas parduotas tad ji nebereikalinga

Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt arba pokalbių lange, kurį rasite mūsų svetainėje. Laiške būtinai nurodykite adresą, registruotą mūsų sistemoje ir kieno vardu paskyra. Gavę Jūsų laišką, paskyrą pašalinsime.
Kaip ištrinti vienasaskaita paskyrą ? Butas parduotas tad ji nebereikalinga
Salomėja 2017-12-27 15:14:41
Puiki paslauga, kuria naudojuosi jau 4 metus. Jokių problemų neturėjau. Ačiū Vienai sąskaitai.

Dėkojame Jums už išreikštą nuomonę ir džiaugiamės, kad teigiamai vertinate mūsų paslaugą.

Debitum fori
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, 3 aukštas, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
EUREKA LT
Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
ELEKTRONINĖ APSKAITA TIK 29-89 €/mėn. Teikiame elektronines apskaitos paslaugas virš 60 įmonių iš visos Lietuvos. Kaina fiksuota, sutartis neterminuota, o Jūsų įmonę apskaito ir operatyviai konsultuoja profesionalus asmeninis vyr. buhalteris, uždirbantis nuo 1000 €/mėn. "į rankas". EL. APSKAITOS "VISKAS...
Algoritmas
Apskaita, Įmonių steigimas, Teisinė pagalba

Adresas: Vokiečių g. 187, II aukštas, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB „Algoritmas" - jau beveik 30-metį savo srities lyderiai, nepriklausoma ir profesionali įmonė, atliekanti buhalterinės apskaitos paslaugas darbų saugos paslaugas teisines paslaugas konsultacines paslaugas UAB „Algoritmas" nuolatinio, nenutrūkstamo ilgamečio darbo dėka sukaupta milžiniška patirtis išugdyta daug...

Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus
Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus 07-20 16:57
Josifo Stalino užmiesčio namas skendi nakties tamsoje, kai 1953 m. kovo 2 d. juodas limuzinas sustoja priešais žaliai dažytą pagrindinį diktatoriaus vilos Pamaskvėje pastatą. Atsiveria galinės...
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija 07-20 16:26
Šis automobilis atviru kėbulu, pakeliamomis durimis, garso arba vaizdo įrašus grojančia multimedijos sistema ir autonominiu (nors tiksliau – nuotoliniu) valdymo režimu parduodamas vos už 350 Eur.
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade 07-20 15:16
"Rosenergoatom" skelbia, kad 2019 m. Baltijos atominės elektrinės statybos konservavimo darbams skirs beveik 0,5 mlrd. RUB.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
American Express 124,82 -2,79%