Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viena sąskaita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Viena sąskaita

Atsiliepimai apie Viena sąskaita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Viena sąskaita, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Tadas 2018-04-12 11:16:04
s*****i, skaičiuoja administracinį mokestį net nesinaudojant jų paslauga

Viena sąskaita kainodara yra skelbiama viešai mūsų puslapyje. Taip pat, prieš užsisakant paslaugą klientas yra supažindinamas su Paslaugos teikimo taisyklėmis, kuriose yra nurodyta, jog klientai įsitraukę 4 ir daugiau teikėjų moka mėnesinį administravimo mokestį 1.39 Eur ir jei, kurį nors mėnesį mokėjimas neatliekamas, mokestis pridedamas prie sekančio mėnesio sąskaitos.
s*****i, skaičiuoja administracinį mokestį net nesinaudojant jų paslauga
Klientas 2018-03-14 20:58:58
Kaip ištrinti vienasaskaita paskyrą ? Butas parduotas tad ji nebereikalinga

Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt arba pokalbių lange, kurį rasite mūsų svetainėje. Laiške būtinai nurodykite adresą, registruotą mūsų sistemoje ir kieno vardu paskyra. Gavę Jūsų laišką, paskyrą pašalinsime.
Kaip ištrinti vienasaskaita paskyrą ? Butas parduotas tad ji nebereikalinga
Salomėja 2017-12-27 15:14:41
Puiki paslauga, kuria naudojuosi jau 4 metus. Jokių problemų neturėjau. Ačiū Vienai sąskaitai.

Rita 2017-06-16 16:11:13
Labai puiki paslauga. Pradėjau naudotis, kai bankas atsisakė "mokėjimo knygelės" - daug patogiau nei bankas.

Dėkojame už Jūsų įvertinimą. Džiaugiamės, kad naudojatės Viena sąskaita.
Piktas 2017-04-14 11:33:42
Kiek galit kabinėt reklamas visokias savo be bendrijos sutikimo? Pasirašot pirmininko vardu. Kas čia, reklamos pateikimas naglumo būdu? Žinot, kad yra bendrija ir kišat savo trigrašį. Susisiekėt telefonu ir viskas, norės užsakys paslaugas, nenorės neužsakys. Jokio takto pas vieną sąskaitą nėra! Susitarė su kažkuo, kad nubuksuot konkurentą iš rinkos ir varo naglą politiką savo. O durneliai tiki, kad praktiškai nemokamai gi čia viskas. Sūris ir tas pelėkautuose gyvybę kainuoja:) Todėl visiems norintiems tapti klientais pirma pagalvokit gerai, ar tikrai verta. Nes pats darydamas apmokėjimus tikrai sutaupai! Nors yra tokių kuriems 1 eur. nieko nereiškia. Išauginam naują monstrą, o jis kainą paskui pakels konkurentus suėdęs. Ta pati schema kaip su bankais, pradžioj elektroninė bankininkystė nemokama buvo, kol didžiąją dalį į ją nesuvarė, o dabar? Mokėkit visi, nes viskas gi kainuoja. Kuo daugiau tokių lupikautojų po eurą, tuo tuštesnės mūsų visų kišenės.

Ačiū už nuomonę. Savo komunikacija nenorime nieko įžeisti. Anaiptol, tik kuriame žaismingas išgalvotas istorijas, į kurias tikimės ir gyventojai reaguos su šypsena. Esame tikri, kad savo paslauga kuriame vartotojams vertę ir ją nuolatos didiname, pristatydami naujas paslaugas.
Pliusas 2017-03-15 16:53:45
Klausykit. Numeri nusipirkau pries 4dienas. Gaunu sms su raginimais apsimoket. Dar viena sms ir kreipsiuos I tam tikras instancijas. Jokiu registraciju nedariau. Joks as jusu klientas nx.
Labas rytas,

Mes ir neteigiame, kad Jūs esate mūsų klientas, tačiau tikėtina, jog kažkuris Vienos sąskaitos klientas savo paskyroje įvedė klaidingą telefono numerį, galbūt tiesiog apkeitė kelis skaičius vietomis ar panašiai. Tačiau mes niekuo Jums negalėsime padėti, kol nežinosime, apie kokį telefono numerį rašote. Jei įsigijote jį tik prieš 4 dienas, pranešimą gavote apie tai, jog suformuota sąskaita, o ne raginimą apmokėti sąskaitą. Pranešime yra nurodytas mokėtojo kodas. Nurodykite bent jį.
Viena sąskaita 2017-03-15 09:32:04

Telefono numerius Vienoje sąskaitoje įsirašo patys klientai, o ne Viena sąskaita darbuotojai. Mes negalime žinoti, kuris iš klientų yra įsirašęs ne savo telefono numerį, tad turite mums parašyti, kokiu telefono numeriu gaunate pranešimus, kitaip negalėsime Jums padėti.
Pliusas 2017-03-14 18:47:13
Tai jus kaip iraset numeri taip ir istrinsit be manes. Arba bus pranesta tam tikrom instancijom. Sekmes.

Viena sąskaita 2017-03-14 16:49:41

Kaip ir minėjome, tam, kad pašalintume Jūsų telefono numerį iš sistemos, pirmiausia turime žinoti, apie kokį telefono numerį rašote. Parašykite jį mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt.
Lauksime Jūsų laiško.
Pliusas 2017-03-14 16:04:57
Numeri nusipirkau pries 3dienas. Jokiu reikalu su kazkokiom saskaitom neturiu. Eikit jus naxren. O dar atsiusit raginimus susimoket I teisma paduosiu.

Lauksime Jūsų laiško.
Jurga 2017-03-11 19:44:56
sveiki,
siuntinejat į mano telefono numerį sms, kad susimokėčiau vieną sąskaitą kodui Nr. xxx, nors niekada jokių reikalų su jumis neturėjau ir nesikreipiau. Tai gal galit paaiškint, kokiu tikslu siunčiat sms ir iš kur imat telefono numerį?

SMS pranešimai siunčiami tik Vienos sąskaitos klientams tuo telefono numeriu, kuris yra nurodytas jų savitarnos svetainėje. Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt, laiške nurodykite savo telefono numerį, į kurį gaunate žinutes. Patikrinsime.
sveiki,
V 2017-03-07 23:54:39
Visiškai nepriimtina. Padarius nuotrauka ir specialiai paskaičius naujausius komentarus - nuotraukoje ilgai ieškojau minėtos "papildomos komunikacijos" apie išgalvotumą. Kategoriškai pasisakome prieš tokios AR PANAŠIOS REKLAMOS (jeigu dar sugebėsite protingai "peržiūrėti komunikacijos strategiją) kabinimus mūsų laiptinėse (Taikos g)

Dėkojame už Jūsų pastebėjimus.
Pirmininkas 2017-03-06 16:14:24
Tekstas yra. Tik tokio dydžio ir spalvingumo, kad prieblandoje jo ir nematyti. Seni žmonės ir netik jie to nepastebi. Jūsų reklama nėra korektiška. Kaip jaustumėtės Jūs, jei išplatinčiau analogišką reklamą ir pavadinčiau Jūsų įmonę apgavikais, vagimis ir kitais nesamais dalykais. Iš pridėčiau tokį pat paaiškinimo tekstą kaip Jūsų. Jums tai patiktų ?
Beje Jūsų reklama tikslo nepasiekia. Greičiau atvirkščiai-atstumia žmones nuo Jūsų paslaugų.

Tikime, kad gyventojai tikrai gali suprasti, jog tai yra reklama. Tiesiog siūlome į ją pažiūrėti šiek tiek žaismingiau. Reklamos tikslas tikrai nebuvo suklaidinti, juolab, kad tekste nėra nurodoma nei konkreti bendrija, nei pirmininko vardas ar pavardė. Be to, reklamoje naudojama papildoma komunikacija, nurodo, kad tai yra reklama, o ne tikri įvykiai ar veikėjai.

Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę apie mūsų reklamą. Tikime, jog gyventojai tikrai gali suprasti, jog tai yra žaisminga reklama, nes lapo apačioje rašoma: "Visi veikėjai ir įvykiai šioje reklamoje yra išgalvoti, o bet koks sutapimas su realybe yra atsitiktinis."
Jei tikrai buvo apgadintas bendrijos turtas, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt.
Viena sąskaita 2017-03-06 11:47:57

Kaip ir žadėjome, komunikaciją peržiūrėjome ir pakeitėme. Jūsų minimoje reklamoje yra naudojamas UAB Viena sąskaita logotipas, o teksto apačioje rašoma: "Visi veikėjai ir įvykiai šioje reklamoje yra išgalvoti, o bet koks sutapimas su realybe yra atsitiktinis."
Pirmininkas 2017-03-04 20:16:48
"Dėkojame Jums už išsakytą nuomonę. Šios reklamos tikslas nebuvo išgąsdinti ar suklaidinti, o jeigu toks įspūdis susidarė - atsiprašome.
Atsižvelgiant į Jūsų pastabas, peržiūrėsime savo komunikacijos strategiją."

Esu bendrijos pirmininkas ir pasipiktinau Jūsų įmonės reklama"miela kaimyne" Kodėl pasirašinėjant "pirmininkas" klaidinami žmonės ? Kalbama apie bendrijos susirinkimą, kažkokią talką ir panašiai. Pasikartojus reklamai teks kreiptis į reklamą reguliuojančias instancijas, nes savo pažadų Jūs nesilaikote.

Atsižvelgiant į Jūsų pastabas, peržiūrėsime savo komunikacijos strategiją."

Tomas 2017-02-10 21:56:14
Mielieji,

jusu reklama del "kaimyno" rekomendacijos buvo pritvirtinta musu name prie naujos plastikine plevele dengiamos skelbimo lentos. Skelbimai i ja yra dedami kaip i imaute. Jusu reklama buvo prisegta su "krokodilu". Dabar mano klausimas toks - kada planuojate nupirkti namui nauja skelbimu lenta, kuria sugadino jusu imones reiklama kabines darbuotojas? Kadangi patys pripazinote, jog si itin neoriginali reklama yra jusu "sedevras", turime pagristu lukesciu, kas issirasysite sau viena saskaita ir apmokesite naujos lentos ir/ar esamos lentos tvarkyma. Nuotraukus prisegu.

Dėkojame, kad mus informavote apie šią situaciją. Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt, laiške nurodydamas adresą, kuriame buvo apgadinta Jūsų skelbimų lenta. Tuo pačiu aptarsime ir žalos kompensavimą. Savo ruožtu, mes kreipsimės į reklamą platinusią įmonę, kad tokių atvejų daugiau nepasikartotų.
Mielieji,

kestutis 2017-02-06 10:46:51
Dabar tegu viesai atsipraso gyventoju, toji VIENA SASKAITA uz skleidziama dezinformacija kaimynu vardu.Namo gyventojai pasimete, nesupranta koks kaimynas ka "pateriojo":- (baust reikia toki uab uz panikos skleidima!

Atsižvelgiant į Jūsų pastabas, peržiūrėsime savo komunikacijos strategiją.
Romas 2017-02-05 19:38:24
Santariskese taip pat
kestutis 2017-02-05 14:30:24
uab"vienasaskaita"uzsiima dezinformacija, klaidina gyventojus kalbedami"kaimynu"vardu!visokiais gazdinimo skelbimais stengiasi rast nauju klijentu.Del klaidinancios inf.musu namas pasirenges kreiptis i teisma ir reikalauti is bendroves kompensacijos.
Vilnius
Lazdynai
Santariskese taip pat
Vilnius
Lazdynai
Julius 2016-11-29 10:23:21
Aš ir nesakiau, kad konsultantė kažką blogai padarė. Bloga yra įmonės politika. Kad jau paklausėte pokalbio dabar turite puikią progą paaiškinti visiems, kokia tiksliai paslauga man buvo suteikta tais 2 mėnesiais, kai nebuvo jokių mokėjimų ar prisijungimų į VS sistemą.

Kokiam įstatyme parašyta, kad galima reikalauti pinigų už nesuteiktą paslaugą? Ne tik įstatymiškai, bet ir apskritai tai nekvepia gero verslo standartais. Visais atvejais tie pinigai buvo nuskaičiuojami APMOKANT sąskaitas, ko minėtu laikotarpiu aš nedariau. Tai kodėl aš turėjau kažkokių priežasčių manyti, kad tai yra "abonementinis" mokestis? Gerai kad susivokiau po 2 mėnesių. Galiu tik įsivaizduoti situaciją žmogaus kuriam liepiat susimokėti už nesuteiktą paslaugą metams ar ilgesniam laikotarpiui.

Cituoju: https://vienasaskaita.lt/uz-ka-moku-ir-ka-gaunu
Įtraukus 1 - 3 teikėjus, Vienos Sąskaitos mokestis - 0.25 € už kiekvieną įtrauktą paslaugos teikėją

Niekur nematau žodžių "per mėnesį". Gal čia iš viso vienkartinis mokestis už įtraukimą? Ir galit man nepasakoti apie "Paslaugos Taisykles" kurios yra keičiamos be klientų žinios, jų vistiek niekas neskaito. Šita situacija yra elementarus godumas. Vistiek klientas išeina.
Dėkojame už gerus klausimus. Visada malonu pristatyti paslaugą „Viena sąskaita“ plačiau.

Paslauga „Viena sąskaita“ - tai ne tik sąskaitų apmokėjimo paslauga. Ją užsisakęs vartotojas, be visų sąskaitų apmokėjimo vienu ypu, naudojasi ir daugybe kitų paslaugų:
- Kas mėnesį automatiškai gauna sąskaitų ir naujausių paslaugų tarifų informaciją;
- Bet kada gali peržiūrėti visų savo sąskaitų archyvus;
- Gali analizuoti savo išlaidas, suvartojimą ir pokyčius vizualiai pateiktuose grafikuose;
- Gali gauti priminimus apie pamirštas apmokėti sąskaitas.
Už mėnesinį mokestį vartotojas gali naudotis visomis paslaugos galimybėmis, vadinasi paslauga teikiama, nepriklausomai ar jis ja naudojasi, ar ne. Kol vartotojas neinformuoja apie paslaugos atsisakymą, tol privalome jam teikti jo užsakytą paslaugą. Jeigu matome, kad vartotojas kelis mėnesius nesinaudoja paslauga, primename jam visais turimais kontaktais. Vartotojui ilgiau neatsiliepiant ar nepradedant naudotis, stabdome paslaugos teikimą.

Paslaugos taisyklėse kainodara yra pateikta paprastai ir aiškiai:
„4.4. Vartotojas, turintis aktyvią paskyrą, moka Įmonei paslaugos „Viena sąskaita“ administravimo mokestį: 4.4.1. Turinčiam „Vienoje sąskaitoje“ 4 arba daugiau Teikėjų, mėnesinis administravimo mokestis - 1, 01€.“
Paslaugos taisyklės keičiamos tik įstatymų numatyta tvarka, iš anksto informuojant vartotojus ir nurodant esminius sutarties pakeitimus. Visas ankstesnes taisyklių redakcijas vartotojas gali rasti savo paskyroje. Suprantame, kad taisykles skaityti nuobodu, bet visada rekomenduojame tą padaryti. Tuo labiau, kad jos paprastos ir neilgos.
Viena sąskaita 2016-11-29 09:18:46

Jūsų minėtą pokalbį perklausėme. Pokalbio metu konsultantė Jus informavo teisingai. Vienos sąskaitos administravimo mokestis yra mėnesinis. Kadangi praėjusio mėnesio sąskaitos neapmokėjote, šį mėnesį Jums buvo pateikta skola, kurią konsultantė rekomendavo apmokėti.
Kalbant apie Jūsų patirtį konsultuojantis, norėtume paminėti, kad yra teikėjų, kurie mums teikia ne pilną informaciją, tad natūralu, jog tam tikrais atvejais klientai nukreipiami pas teikėjus.

Cituoju: https://vienasaskaita.lt/uz-ka-moku-ir-ka-gaunu

Julius 2016-11-28 15:46:43
Taip taip. Labai patogu. Seniau turėjau problemų su dujų apmokėjimu. Mano kelias buvo toks:

1. Viena Sąskaita nieko nesupranta
2. Skambinu Lietuvos Dujoms, su jais viską išsiaiškinu
3. Paaiškinu viską Viena Sąskaita konsultantei, dabar jau ir jinai supranta
4. Pats pasikoreguoju tarifą

Ačiū už tarpininkavimą !

Tai pat siūlau neprievartauti pinigų už nesuteiktas paslaugas, gal bus mažiau neigiamų atsiliepimų viešoje erdvėje. Paklausykit pokalbio su "Kristina" 2016-11-28. VS102209.

Viena sąskaita 2016-11-28 15:24:08

Viena sąskaita yra kur kas daugiau nei vien mokesčių apmokėjimo būdas. Mūsų sistemoje beveik visi teikėjai pateikia sąskaitas, tad klientams nereikia laukti atskirų sąskaitų tam, kad susivesti mokėtinas sumas. Apart to, kad kaupiame sąskaitų archyvą, pateikiame mokėjimų statistikas, mes taip pat konsultuojame komunalinių mokesčių klausimais, tad klientams nereikia kreiptis į kiekvieną teikėją atskirai.
Vienos sąskaitos administravimo mokestis jau keli metai nesikeitė. Kainodara yra viešai skelbiama tiek mūsų tinklapyje, tiek Paslaugos teikimo taisyklėse.
Jei turite klausimų, parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt ir mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus. Kiekvieno kliento nuomonė mums yra svarbi.

1. Viena Sąskaita nieko nesupranta
2. Skambinu Lietuvos Dujoms, su jais viską išsiaiškinu
3. Paaiškinu viską Viena Sąskaita konsultantei, dabar jau ir jinai supranta
4. Pats pasikoreguoju tarifą

Ačiū už tarpininkavimą !

Julius 2016-11-28 10:22:55
Nerekomenduoju! Atseit turėtų būti viskas paprasčiau, bet tampa sudėtingiau, nes Viena Sąskaita yra kaip sugedęs telefonas tarp tavęs ir paslaugų tiekėjo. Paskaitykit žmonių atsiliepimus kiek kyla problemų. Kaina pakilo iki 1EUR už būstą, žymiai paprasčiau ir pigiau yra mokėti per banką (E-sąskaitos).

Negana to, paskambinus atsisakyti paslaugos, pasirodė kad dar esu skolingas 2 EUR, nors 2 mėnesius paslauga nesinaudojau.

Galiu tik palikėti sėkmės bankruotuojant.

Galiu tik palikėti sėkmės bankruotuojant.
Vladas 2016-11-09 21:50:55
Kaip man mokėti už rugsėjo? Spalio mėnesį, mokėjau, o pastarąjį mėnesį nera " užmokestis" mygtuką

Sveiki, Vladai,

Apmokėti rugsėjo mėnesio sąskaitos Jums nereikia. Spalio mėnesio sąskaitoje teikėjai jau buvo įskaičiavę skolas iš rugsėjo sąskaitos, tad ją apmokėjęs Jūs padengėte skolas. Tačiau spalį nemokėjote už vandens, elektros ir dujų suvartojimą, tad šio mėnesio sąskaitoje, tiesiog deklaruokite rodmenis už kelis mėnesius. Jei turėsite daugiau klausimų, kreipkitės elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt.

Saimonas Mil 2016-11-01 08:33:44
Sveiki kaip istrinti viena saskaita atriboti nuo saves nes pardaviau buta ir kiti zmones nupirke ji negali apmoketi uz buta kol as turiu registruota viena saskaita ant saves... p.s "Viena saskaita" tikrai patogi nekilo jokiu keblumu greita ir patogu.

Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt. Laiške būtinai nurodykite savo Vienos sąskaitos mokėtojo kodą, adresą ir kieno vardu registruota paskyra. Gavę Jūsų laišką, paslaugos teikimą sustabdysime,
Evaldas 2016-10-01 11:38:37
Sveiki, esu pasipiktinęs UAB "Viena sąskaita" - (VS) darbu - "Gudrumu".
Šiuo atveju rašau apie UAB "Žirmūnų būsto" - (ŽB) perkeliamus mokesčius. Ankščiau pats VS vartotojas galėjo pats įrašyti ŽB pateiktos sąskaitos duomenis, tai yra pateiktos sąskaitos sumą, o dabar VS paskyroje gaunu tokį laišką:
"UAB "Žirmūnų būstas"

Mielas Kliente,

Tavo namo administratorius UAB "Žirmūnų būstas" Vienoje sąskaitoje nepateikia duomenų sąskaitai apmokėti, nes mano, kad tau toks patogumas nereikalingas. Jeigu manai kitaip, padėk namo administratoriui sužinoti apie tai. Spausk "Siųsti laišką" ir administratorius gaus tavo pageidavimą.

Tavo VienaSąskaita"

VS matomai pasiūlė ŽB už tamtikrą mokestį perkelti mokėtojų duomėnis į VS, bet mokestis buvo netinkamas, abi pusės nesutarė ir VS pateikė tokį laišką kiekvienam ŽB klientui, kad jis prašytų ŽB pateikti duomenis į VS. Lyg klientui pačiam nebuvo patogu irašyti duomenis.
O kad tikrai būtų VS IR ŽB KLIENTUI NEPATOGU DABAR VS NELEIDŽIA ĮRAŠYTI ŽB DUOMENIS PAČIAM.
Jei turėtu nors kiek žmogiškumo VS viską būtų palikę kaip buvo. Buvęs jūsų klientas. Ačiū, kad taip "NUOSTABIAI"elgiatės.
Sveiki, Evaldai,

Pirmiausia norime atkreipti Jūsų dėmesį, jog galimybė įsirašyti mokėtiną sumą niekur nedingo. Klientai tai ir toliau sėkmingai atlieka. Jei Jums kilo kokių nesklandumų įsirašant sumą, prašome kreiptis elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt, visuomet padėsime.
Nemažai klientų pageidauja, kad mokėtinų sumų patiems įsirašyti nereikėtų, o jos jau būtų pateiktos Vienoje sąskaitoje. Būtent klientų pageidavimu, suteikėme galimybę išsiųsti teikėjui laišką. Galbūt Paslaugos teikėjas matydamas realų poreikį, greičiau apsispręs teikti duomenis Vienai sąskaitai. Klientas pats sprendžia ar siųsti laišką, ar ne. Jei Jums sumos pateikimas nėra aktualus, tuomet nieko nesiųskite.
Sveiki, esu pasipiktinęs UAB "Viena sąskaita" - (VS) darbu - "Gudrumu".
"UAB "Žirmūnų būstas"

Mielas Kliente,

Tavo VienaSąskaita"

Ingrida 2016-09-21 08:22:17
Viskas buvo gerai, kol nebuvo abonimentinio mokeščio.Nei čia man būtina jūsų paslauga buvo, nei ką.Iš smalsumo įsitraukiau, bet dabar neturiu jokio noro mokėti nei už ką.Nėra čia jau tiek to darbo, paskaičiuoti kiek mokėti.
Sveiki, Ingrida,

Vienos sąskaitos administravimo mokestis visuomet buvo. Galbūt Jūs naudojotės viena iš mūsų anksčiau vykdytų akcijų, kuomet Jums buvo suteiktas tam tikras laikotarpis paslauga naudotis nemokamai.
Mūsų paslauga apima kur kas daugiau nei mokesčių apskaičiavimą. Tai greitas, patogus ir modernus būdas apmokėti savo kasmėnesinius mokesčius. Vienoje sąskaitoje pateikiame teikėjų sąskaitas, kurias galite apmokėti vienu pavedimu, atnaujiname tarifus, konsultuojame visais komunalinių mokesčių klausimais, kaupiame sąskaitų archyvą, pateikiame mokėjimų bei suvartojimo statistikas, taupome Jūsų laiką, nes sąskaitos apmokėjimas trunka tik 2-5 min., ir dar daug kitų privalumų.
Tikimės, kad paprastas ir aiškus sąskaitų apmokėjimas, Jūsų sutaupytas laikas ir pinigai, yra verti tokio mokesčio.
Tomas Paulauskas 2016-05-16 10:47:41
Veikia kaip šveicariškas laikrodis. Patogu, operatyvu. Duomenis gauni iki 15 dienos. Paslaugos kaina žmoniška. Žodžiu naudokis ir džiaukis. Pasiskaičius kai kurių komentarų apima neviltis dėl baisaus besiskundžiančiųjų neraštingumo.
Sveiki, Tomai,

Dėkojame už puikų atsiliepimą. Džiaugiamės galėdami Jums palengvinti mokesčių apmokėjimo procesą.
Vincas Margevičius 2016-04-19 18:42:05
Sveiki, skaitau as cia tas putas ir stebiuosi. Bet pasakysiu atvirai man patinka viena saskaita, nors ir ne viskas itraukta, bet manau as sudarysiu Jiems salygas apmoketi mano saskaitas. Priminsiu PATOGU ir tiek. Del kitu komentaru nezianau kiek jie pagristi, bet kiek as cia matau imone neignoruoja ir visisku nesamoningu komentaru. taip kad as kai tik baigsiu gilintis i "salygas" is kart manau pasirasysiu sia sutarti. tiesiog geniali ideja.
Sveiki, Vincai,

Dėkojame Jums už išreikštą nuomonę ir džiaugiamės, kad teigiamai vertinate mūsų paslaugą. Stengiamės, kad klientams Viena sąskaita taptų kuo patogesnė, naudingesnė ir suprantamesnė. Lauksime Jūsų registracijos.
Vincas Margevičius
2016-04-19 18:42:05 IP 78.61.50.242
Adele Marcinkiene 2016-03-02 16:31:01
Mano adresas Naujakiemio 6-106 Klaipeda.Moketojo kodas 141924

Bendro naudojimo elektrą pateikia Jūsų namo administratorius, kurio Jūs nesate įsitraukusi Vienoje sąskaitoje, todėl šią sumą turite savarankiškai įsirašyti į tam skirtą laukelį iš teikėjo Jums atsiųstos sąskaitos. Jei norite, kad suma Jums būtų įkelta automatiškai mūsų sistemoje, įsitraukite į Vieną sąskaitą savo namo administratorių.

Aljanika
Adresas: Krivių g. 5, LT-01207 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos.
UAB “Aljanika” buhalterinės apskaitos ir finansinių konsultacijų srityje dirbame nuo 2003 metų, taikome ir nuolat tobuliname efektyvius ir laiką taupančius apskaitos paslaugų sprendimus. Mes perimame visą buhalterinės apskaitą ir teikiame papildomas įmonės finansų analizės ir finansų direktoriaus paslaugas...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio apskaita; finansinių ataskaitų parengimas; vyr. buhalterio...
Accounting experts LT
Adresas: Baltrušaičio g. 9, LT-06145 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
SAVI FINANSAI
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Jonavos g. 260-301, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Buhalterinė apskaita, apleista buhalterija, imonių steigimas - pagrindinės Savi finansai, UAB teikiamos paslaugos. Organizuojame kompiuterizuotus apskaitos kursus Rivilės programa - Rivilės kursai. Įmonių apskaitą tvarkome nuo pirminių dokumentų registravimo iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Buhalterinė...
Klaipėdos apskaitos mokykla
Adresas: Rūtų g. 4, LT-91201 Klaipėda.
Veiklos sritys: finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Daugiau nei 65 metus rengiame buhalterių kursus, todėl ir Jums galime padėti tapti profesionaliu ir savarankiškai gebančiu dirbti buhalteriu. Išsamūs praktiniai mokymai, individualiai derinama programa, lankstus mokymų grafikas ir puikūs klientų atsiliepimai – tai tik keletas pagrindinių priežasčių, kodėl Klaipėdos...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą 05-26 09:42
Vakar Airijoje vykusio referendumo balsai dar skaičiuojami, bet pirminės apklausos duomenimis, airiai pasisako už konstitucijos pakeitimą, kuris panaikintų abortų draudimus.
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės 05-25 22:39
Augalininkystės tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą galėjo patekti bulvių ruduoju puviniu užkrėstos bulvės.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda