Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viena sąskaita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Viena sąskaita

Atsiliepimai apie Viena sąskaita, UAB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Viena sąskaita, UAB

Viskas su viena sąskaita yra gerai. Lengva naudotis, jokio galvos skausmo nebuvo iki elektros liberalizavimo. Dabar niekaip neina jiems susitarti su enefit, kai turiu deklaruoti parodymus per enefit psl, o mokėti vienoje sąskaitoje. Sėkmės greičiau spaudžiant estus!
2022-08-18 10:25:34 IP 5ljrvvme
Robertas 2022-08-16 12:52:33
Nesuprantu ar si kompanija izvis turi klientu aptarnavimo skyriu, skambink kiek nori niekas neatsiliepia, tai uz ka jum pinigus moku, jei nei paslauga neveikia, nei konsultacija imanoma gauti...

Apgailestaujame, kad nepavyko susisiekti.
Kreipkitės į mus el.paštu [email protected] ir atsakysime į jūsų klausimus.
2022-08-18 10:23:23 IP 5ljrvvme
Ilona 2022-08-11 18:05:48
Kas yra su vienasaskaita neįmanoma prisijungti jau antrą savaitę?

Kreipkitės į mus el. paštu [email protected] ir padėsime prisijungti,
Kas yra su vienasaskaita neįmanoma prisijungti jau antrą savaitę?
2022-07-28 15:03:39 IP 5ljrvvme
Patenkinta klientė 2022-07-19 09:42:12
Mano atradimas! Kadangi turiu du butus, tai čia fantastiškas laiko sutaupymas ir nepasimeti kas kur kaip. Taip ir toliau!

Kreipkitės į mus el.paštu [email protected] ir patikrinsime, ir jeigu reikės atnaujinsime jūsų programėlę nuotoliniu būdu.
2022-07-28 15:01:46 IP 5ljrvvme
Patenkinta klientė 2022-07-19 09:42:12

Džiaugiamės kartu su Jumis! Sėkmingo naudojimosi paslauga.
UAB, Viena sąskaita 2022-06-16 13:50:56

Kreipkitės į mus el.paštu [email protected] ir suteiksime jums visą informaciją.
Aš nesuprantu, nejaugi reikia taip taupyti klientų aptarnavimui? Aš pradedu nesuprasti už ką jums pinigus moku. 3 telefonai pateikti, nei vienas net nejungia. Ką jūs ten samdot, indus? Ir jie naktimis atrašinėja jūsų tuos el. paštus? Po galais, reikia atsakymo čia ir dabar ir jo neina gauti. Ir būtent tada kai ateina visokie pereinamieji elektros tiekėjų laikotarpiai, tai jie siūlo siųsti el. paštą? Tai kiek laiko truks susirašinėjimai kai nesuprasite ko klientas nori? Žiauru. Eisiu persižiūrėt, tikriausiai vėl grįšime prie banko šablonų. Pasižiūrėjus gryno pelno maržingumą, tai tiesiog turėtų jums būti didelė gėda, kad esate "padėję" ant klientų.
Jolanta Laskevičienė
2022-07-27 20:46:43 IP 2g44ed0r
Neišeina prisijungti prie viena saskaita, tik pasirinkti aukoti pirmai kuprinei.
Patenkinta klientė
2022-07-19 09:42:12 IP 2be6ck18
2022-06-16 13:50:56

2022-05-27 15:15:07 IP 5ljrvvme
Juveta 2022-05-27 11:12:50
Moku už močiutės butą. Per popierinę versija. Atsibodo eiti į paštus. Pabandžiau prisiregistruoti per programėlę. Rašo kad toks adresas jau registruotas. Aišku ne galiu ir prisijungti. Tai kaip man tada naudotis programėle jeigu jau nebenoriu popieriu?
Parašykite mums el.paštu [email protected] nurodydami būsto adresą ir Vienos sąskaitos mokėtojo kodą, padėsime Jums prisijungti prie savitarnos.
2022-02-25 09:48:40 IP 5ljrvvme
Vytautas 2022-02-24 08:54:54
Tapati bėda.Vėluoja su popieriaus atnešimu.Šiandien-24 Vasario-o sąskaita nepristatyta.Mielieji-nemiegokit.Vasaris turi tik 28 dienas. (JEI PAMIRŠOT).Jūs norit pinigų, jų nori ir kiti. (nepamirškit).Jei padėtis negerės-teks galvoti apie atsisakymą.Nenoriu kiekvieno mėnesio gale sirgti papildoma, man primesta, , LIGA".Su pagarba.

Parašykite mums el.paštu [email protected], laiške nurodydami Vienos sąskaitos mokėtojo kodą adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita. Jeigu vis dar negavote sąskaitos, išsiųsime pakartotinai.
2022-02-15 13:06:13 IP 2i573oe2
Julija Brukštaitė 2022-02-12 12:07:38
Niekaip neimanoma atsisiusti naujinio, o senoji versija neatsidaro, ar dings mokėjimo istorija.

Pabandykite tiesiog ištrinti turimą programėlę ir parsisiųsti naujai. Jūsų istorija niekur nedings. Primename, kad visuomet galite kreiptis į mus el.paštu [email protected] arba telefonu 8 700 77007.
Julija Brukštaitė
2022-02-12 12:07:38 IP 2ju3l8l8
2022-02-07 08:57:43 IP 2i573oe2
[email protected] 2022-02-06 17:16:05
Programėle dar nei karto neteko naudotis, nes ji tiesiog nepasijungia, stringa, neleidžia prisijungti, reik parsisiųsti kažkokius atnaujinimus, kurie neparsisiunčia.. Tragedija. Interneto puslapyje kiekvieną kartą MISIJA susimokėti už paslaugas. Idėja labai puiki, bet neišdirbta niekas!

Praėjusią savaitę iOS vartotojai neturėjo galimybės parsisiųsti naujos programėlės versijos, nes laukėme, kol ją patvirtins App Store. Šiuo metu ją jau galite atsisiųsti ir naudotis be trikdžių. Jei reikės kokios pagalbos, kreipkitės el.paštu [email protected] Padėsime.
2022-02-07 08:55:35 IP 2i573oe2
Zana Trefiloviene 2022-02-06 11:42:52
Negaliu atidaryti vienos saskaitos nors esu prisiregistravus

Kreipkitės el. paštu [email protected] ir padėsime.
Zana Trefiloviene
2022-02-06 11:42:52 IP 27n86vqe
Negaliu atidaryti vienos saskaitos nors esu prisiregistravus
2022-02-02 07:58:56 IP 2i573oe2
Janina Šileika 2022-02-01 15:46:00
Buvo viskas puikiai, kol neatsinaujinot tos programeles, dbr net nžn kur kreiptis

Kreipkitės el.paštu [email protected]
Labai vėlai atneša.Pavyzdžiui už gruodį 2021m. atnešė 28 gruodžio.Lauki, lauki kol sulauki.Košmaras....Iš pradžių, kai pradėjo savo veiklą atnešdavo 20-tą dieną.Gerbiamieji-taisykit padėtį.Pagarbiai Vytautas.
2021-11-15 10:37:31 IP 2i573nga
Valentinas Zadziauskas 2021-11-15 10:26:40
Kodel neatsidaro langelis “Viena saskaita”?

Kreipkitės į mus el.paštu [email protected] ir galėsime patikrinti.
Valentinas Zadziauskas
2021-11-15 10:26:40 IP 2h859pke
Kodel neatsidaro langelis “Viena saskaita”?
2021-10-21 16:36:24 IP 2i573nga
Gitana 2021-10-21 10:29:40
Teks atsisakyti vienos sąskaitos, kažkaip neleidžia susimokėt už paslaugas, o apmokėt iki 25d.reikia.Nesutvarkyta sistema iki galo.Labai gaila, buvo patogu apmoket viską kartu.

Parašykite mums el.paštu [email protected] Laiške nurodykite, kas būtent nepavyksta, kokią klaidą rodo. Patikrinsime ir padėsime apmokėti.
2021-08-19 08:46:53 IP 5ljrvvme
Artūras 2021-08-15 10:47:44
kai nebuvo jūsų visas sąskaitas apmokėdavau 10 mėn. dieną, dabar visi susiunčia sąskaitas apie 10, o pas jus viskas kabo jau 4 para ir rašo, , sąskaita tikrinama ''..... ką ten tikrint galima 4 paras ?????

Vienoje sąskaitoje sąskaitos formuojamos iki 15-os mėnesio dienos. Parašykite mums el.paštu [email protected], tuomet galėsime pakomentuoti konkrečiai jūsų situaciją.
2021-08-19 08:42:21 IP 5ljrvvme
ramune 2021-08-13 23:27:59
negaliu prisijungti prie vienos saskaitos

Susisiekite su mumis el.paštu [email protected], padėsime prisijungti.
negaliu prisijungti prie vienos saskaitos
2021-08-09 13:20:33 IP 5ljrvvme
Rita 2021-07-25 21:49:54
Laba diena. Negaliu prisijungti prie Viena sąskaita.lt paskyros. Kai atsidarau langą, iš karto meta "Mano Kaunas sąskaitos", nors gyvenu Klaipėdoje, bet ne Kaune. Kaip prisijungti prie Klaipėdos sąskaitų?

Parašykite mums el.paštu [email protected], padėsime prisijungti.
Pastaruoju metu pradejo prasteti paslaugu kokybe Vienasaskaita.lt.

1. Nemalonus tonas kalbant su konsultante, rodos jinai dirba per prievarta ir nenori to daryti visiskai.... Rodos as cia skambineju be reikalo, nes neturiu ka veikti.
2. Paklausus kodel vis dar nera gautos saskaitos is tiekeju, atsauna, kad cia ju, tiekeju kalte ir jie siuncia kitais kanalais negu mes galim isivaizduoti (kaip viska sudetinga- net juokinga). Bet paskambinus tiekejui paslaugu, buvo patvirtinta kad saskaita jau senai issiusta Vienasaskaita.lt
3. Pastebejimas ant mobilios aplikacijos, daznai strigti pradejo, meta klaida, arba labai didelis laukimo laikas. Puslapyje per WEB lygiai tas pats.
4. Sumokejus rodo, kad neapmokejote vistiek. Prisijungus prie banko, matosi padarytas pavedimas. Klaidina tokie dalykai.

Susidaro nekoks vaizdas. Laikas turbut ieskotis kazko geriau
Apgailėtina kontora lodariai niekas nereaguoja jiems viskas dzin pasityčiojimas iš zmoniu o ne darbas miega turbut visi!!!! Buvau pabėgus susigrąžino patys dabar tikrai viskas į žmogų giliai nusispjauti pykina nuo jūsų spgailetini esate kiek rasau prasau nieko o kai susigrazinti norėjo oi kaip čiulbėjo reikia begti kuo toliau nuo jusu, kad nervu negadinti
2021-05-26 07:39:39 IP 5ljrvvme
Liudas 2021-05-25 16:58:18
"Vienos sąskaitos" paslaugos man nepatogios ir nepatinka. Norėčiau jų atsisakyti. Kaip tai padaryti?

2021-05-03 15:42:46 IP 5ljrvvme
Andrius 2021-05-03 11:18:36
negaliu prisijungti prie būsto paskyros, kadangi mokėtojo kodas 0698332 yra 7 sk., o prašo, kad būtų 8 sk.

Kreipkitės į mus el.paštu [email protected], laiške būtinai nurodykite savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita.
Šį mėnesį niekaip negaliu sulaukti sąskaitos.O jau 26 balandžio.Skambinau -atsiliepė arogantiška konsultantė ir liepė laukti iki ryt t.y. 27 dienos Tada vėl skambinti.Anksčiau visuomet atsiųsdavo 20-tą mėn dieną.Sugedo ši, , firma", sugedo.
2021-04-26 14:54:48 IP 5ljrvvme
Gintautas 2021-04-15 12:30:40
Prašymas / siūlymas "Viena sąskaita" komandai. Prašom papildykite "Kaina" ir/ar "DUK" skiltis informacija:
> dėl PayPal - kad apmokant per PayPal yra pridedamas papildomas 6% mokestis nuo visos mokėtinos sumos;
> dėl Paysera - kad norint apmokėti pasirinkus "Paysera" reikia turėti sąskaitą šioje įstaigoje; tiesiog nurodžius, kad yra galimybė apmokėti per "Paysera" truputį yra klaidinami klientai, nes kiek teko kitais atvejais naudotis per "Paysera", tai galima rinktis apmokėjimą per įvarias mokėjimo įstaigas ar naudojantis VISA/Mastercard mokėjimo kortelėmis.

Dėkojame už jūsų pastebėjimus. Norime informuoti, kad prieš apmokant per PayPal, klientui yra rodoma papildoma suma, kuri taikoma už mokėjimą per šią sistemą.
Vienoje sąskaitoje mokėjimo inicijavimo paslaugą teikia ne UAB "Paysera LT", todėl ji yra tik kaip pasirinkimas tiems klientams, kurie joje turi savo sąskaitas. Jūsų aprašytu atveju, tikėtina, naudojotės "Paysera LT" mokėjimo inicijavimu, todėl ir galėjote mokėti, neturėdami jų sąskaitos.
Jei turėsite daugiau klausimų ar pastebėjimu, rašykite mums el.paštu [email protected]
2021-03-29 07:36:43 IP 5ljrvvme
Aldona Valerija Macytė 2021-03-27 22:59:20
Sveiki, šiandien užsiregistravau, , Viena sąskaita, ,. dėl mokesčių apmokėjimo. Įvedus Ignitis UAB elektra kodą iš aštuonių skaičių, kompiuteris liepia įrašyti priekyje 8 arba 9. Gal galite pasakyti kokį skaičių reikia rašyti mums ir kur galim gauti tokią informaciją. Pagarbiai Danutė Gabriūnienė

Pateikta informacija nurodo, kad mokėtojo kodas prasideda 8 arba 9. Jei Jūsų mokėtojo kodas prasideda kitokiu skaičiumi, vadinasi, bandote įtraukti neteisingą paslaugos teikėją. Turėtumėte rinktis UAB Ignitis (Visuomeninis elektros tiekimas). Dėl išsamesnės informacijos, kreipkitės į mus el.paštu [email protected]
Aldona Valerija Macytė
2021-03-27 22:59:20 IP 2ju3kv26
2021-03-18 08:55:19 IP 5ljrvvme
Kristina 2021-03-17 17:46:06
Sveiki, negaliu užpildyti ir apmokėti sąskaitos. Kame problema?

Parašykite mums el.paštu [email protected], laiške nurodydama savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita. Patikrinsime.
Sveiki, negaliu užpildyti ir apmokėti sąskaitos. Kame problema?
2021-02-24 08:20:38 IP 5ljrvvme
Eitvydas 2021-02-23 18:23:16
Sveiki negaliu atidaryti savo paskyros paspaudus ant viena saskaita rasoma kad sutabdytas ir viskas o kas nuutiko nesuprantu ?

Parašykite mums el.paštu [email protected] Laiške nurodykite savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita, patikrinsime.
2021-02-15 15:08:27 IP 5ljrvvme
Mildutė Gliksmanavičienė 2021-02-13 14:00:06
Laba diena.
Ar viena sąskaita negalėtų būti aktyvi anksčiau? Visi mano naudojamos sąskaitos mokesčių gavėjai jau aktyvūs tik pati "Viena sąskaita" neleidžia apmokėti. Sausio mėn man patiko, nebuvo jokio stabdžio, aš 11d. gaunu pensiją ir iš karto su visais atsiskaičiau. Pamaniau, kad gal jau dabar taip ir bus, o štai dabar vasario 13 ir neleidžia mokėti. Man taip nepatinka, nes turiu laikyti neišleisti pinigus, kad neliktų kas nors neapmokėta.
Gal galima mokėti anksčiau? Kas trukdo ?
Ačiū

Parašykite mums el.paštu [email protected], nurodydama savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita. Patikrinsime.

GF bankas
GENERAL FINANCING BANKAS

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teikiame aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Išmanus finansavimas verslui

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
„SME Finance“ kuriame naujus finansavimo sprendimus smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei AI pagrįstą finansinių technologijų platformą, kuri priima labai greitus skolinimo sprendimus. Mes reaguojame į situaciją, kuri yra šiandien ir kuriame įrankį, kuriuo naudotis užtenka kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kai...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; bankai, bankinės operacijos; konsultacijų paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...
Gelvorasergel
Skolų išieškojimas

Adresas: Švitrigailos g. 11H, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
Esame viena didžiausių mokėjimų ir skolų valdymo bendrovių Lietuvoje, turinti daugiau nei 20-ies metų patirtį rinkoje. Savo pozicijas dar labiau sustiprinome 2022 kovą susijungus UAB Gelvora ir UAB Sergel ir Lietuvai pristačius Baltijos šalyse jau pažįstamą prekės ženklą „GelvoraSergel“. Gelvora Sergel...

Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai!
Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai! 10-06 09:14
Iki spalio 7 d. laukiama paraiškų "Lietuvos Metų CTO" rinkimuose. Juose apdovanojami labiausiai nusipelnę šalies technologijų vadovai.
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų?
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų? 10-06 07:43
Dar XX a. pradžioje vadybos srityje iškilęs lyderystės klausimas svarbos nepraranda ir šiandien. Priešingai – nuolat evoliucionuojanti lyderystės samprata tapo ypač aktuali hibridinio ir...
Vilniaus oro uostas tapo Baltijos šalių lyderiu: aplinkosaugos pasiekimai pripažinti tarptautiniu lygiu 10-06 00:54
Vilniaus oro uostas skelbia pasiekęs reikšmingą tarptautinės aplinkosaugos programos "Airports Carbon Accreditation" (ACA) pripažinimą. Didžiausiam Lietuvos oro uostui per kelerius metus pavyko...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 91,10 +2,78%
Goldman Sachs 309,00 -1,86%