Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viena sąskaita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Viena sąskaita

Atsiliepimai apie Viena sąskaita, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Viena sąskaita, UAB

Trinu lauk aš tą vieną sąskaitą. Visada rodo permokas, nors sumoku tiek kiek išnaudoju. Dabar net ir už vandenį tarifų negaliu įvesti, galiu tik sumą įrašyti. Paskambinus telefonu nieko nežino ir nenori žinoti. Mokėsiu tiesiai per Ignitis, š*******o kontora ta sąskaita.
Socialiai neatsakinga įmonė, negebanti ar nenorinti operatyviai reaguoti į savo daromas klaidas bei iš esmės jų spręsti.Tuščiomis kalbomis bei dezinformuojančiais atsirašinėjimais ignoruoja kliento-vartotojo, perkančio Viena sąakaita paslaugą, teises, t.y., teikiamus prašymus, pareiškimus, pastabas.Stebėtinai neatsakingi darbuotojai, gaunantys algą už bet kaip atliekamą darbą.
2020-07-01 14:55:27 IP 5ljrvvme
Antanas 2020-06-30 21:22:34
Laba diena.Mane labai tenkino sena apmokejimo tvarka.Tačiau, kai pradėjau nebegauti iš Kauno Energijos sąskaitų ir nebegalejau deklaruoti rodmenų, buvau priverstas susitarti su Viena sąskaita.Sunkiai ušpildžiau nurodytus langus (patarimą iš tos įmonės gausi biurokratišką).Pildydamas teikejus, padariau klaida -Ivedžiau dujų mokėtojo kodą į būstą, kuriame nebuvo dujų.Kadangi tai buvo 4-as teikėjas, iš karto iššoko lentelė, kad reikės mokėti abonentinį mokestį.Pabandžiau išbraukti netinkamą teikėją, tačiau gavau atsakymą, kad paslaugos teikėjas bus pašalintas kitą mėnesį.Vadinasi už einamą mėn.iš manęs bus nuskaičiuotas abonentinis mokestis už fiktyvią sąskaitą.Kai kam ta VIENA SĄSKAITA gal ir "gerai".

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydamas savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita. Peržiūrėsime jūsų situaciją ir suteiksime išsamią informaciją apie kainodarą.
2020-05-28 09:15:57 IP 5ljrvvme
Zigmas 2020-05-25 13:07:40
Jau toks didelis neigiamų atsilepimų turėtų priversti šia kontorą pagerinti savo darbą, bet nepriverčia. Negaliu sumokėti už vandenį ir atliekas Kaune, nes jau ilgokai nepriima mokėjimų per Luminor DNB banką. Tiek skundų dėl tos pačios priežasties, o VS užsiima atsirašinėjimu nieko realiai nedarydami.

Deja, kadangi ne mes, o pats bankas atlieka pakeitimus, mes negalime įtakoti jų trukmės. Galime tik patarti klientams, kaip apmokėti ne per greitąjį mokėjimą. Kreipkitės į mus el.paštu info@viensaskaita.lt ir padėsime.
Labas gal jau dnb luminor galetu veikt nenuoru eit i parde, bijau žmogu
Please
UAB Viena sąskaita 2020-05-21 08:54:31

Tikriausiai pavedimo mokestį jums taiko bankas.Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydami savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita, suteiksime daugiau informacijos.
Minetas 4.20 EUR - tai Jusu paslaugu mokestis uz 3 NT objektus ir sioje vietoje klausymu nekyla, bet faktas, kad tiek sumoku Jums kas menesi. Klausymas buvo KADA SUSITVARKYSITE BANKLINKUS, kad galetume apmoketi per Jusu reklamuojamas 2 minutes? is skundo zemiau matome, kad su analogiska problema susidure ir Zilvinas (2020-02-26 14:01:53), bet jau su kitu SEB banklinku. Klausimas ar isvis planuojate Luminor | Nordea - DNB banklinkus tvarkyti ar taip ir toliau neveiks, nes neveikia jau 3 menesius?
2020-05-21 08:54:31 IP 5ljrvvme
Marius 2020-05-20 18:40:03
Jau trecia menesi is eiles negaliu apmoketi per Luminor | Nordea banka uz komunalinius, Moku per kitu zmoniu saskaitas ty prasau zmonos, kad apmoketu is kito banko, nors lupat nuo manes 4, 20UR uz pavedima. KADA PAGALIAU SUSITVARKYSIT BANKLINKUS??? Kur tas apmokejimas per dvi minutes??

2020-05-21 08:45:26 IP 5ljrvvme
Egle 2020-05-15 15:36:55
Kada pagaliau bus galima atlikti mokėjimus? Jūsų konsultantai jau ketvirtą dieną vis prašo palaukti, sakydami, kad atsiskaitymai veiks, bet arba kiek vėliau, arba po pietų, arba sekančią dieną, arba dar sekančią dieną, bet po pietų... Prašau kuo skubiau nurodyti konkretų laiką kada bus galima naudotis jūsų paslaugomis. Priešingu atveju ieškosiu kitų atsiskaitymo būdų. Dėkoju.

2020-05-15 12:36:47 IP 5ljrvvme
Klausimas 2020-05-14 17:41:15
Sveiki, antras mėnuo iš eilės stringa, neįmanoma apmokėti sąskaitų. Kaip suprasti? Turi likti skolingas už paslaugas, ar kaip? Praeitą mėnesį vos ne vos pavyko apmokėti, dabar vėl suvedus visus duomenis, spaudžiant ant norimo banko per kurį pravedu pinigus už paslaugas, vėl rašo apdorojama, na ir sukasi ne šiaip kaip čia kažkas paminėjo 2-4min, o iš vis apmokėjimas neįvyksta.

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydami savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita. Patikrinsime.
2020-05-08 10:44:47 IP 5ljrvvme
Jooo 2020-05-07 11:01:46
galvojau uzsiregistruosiu... bet ant tiek apgailetina sistema.... krauna - neuzkrauna... kaip isvis jus sugebat teikti paslaugas su tokiu puslapiu... raso susimokekit per 2min :D cia ir juokingiausia, kad puslapi krauna ilgiau... zodziu mazai investavot ziopliai

Laikinas sutrikimas buvo identifikuotas ir pašalintas, tad dabar puslapis veikia sklandžiai. Atsiprašome už nepatogumus.
Kol prisijungi, tai pescias nueini iki PC, sumoki, grizti atgal, dar palauki ir tik tada susijungia.
2020-04-16 18:19:02 IP 5ljrvvme
Stasys Dapšys 2020-04-16 12:20:57
Noriu atsisakyti jūsų paslaugų man netinka, ačiu.
Jei norite atsisakyti paslaugos, kreipkitės el.paštu info@vienasaskaita.lt. Laiške būtinai nurodykite savo paskyros ID, adresą bei vardą, pavardę.
2020-04-16 18:06:48 IP 5ljrvvme

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydama savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota paskyra. Patikrinsime.
Noriu atsisakyti jūsų paslaugų man netinka, ačiu.
2020-04-06 11:39:01 IP 5ljrvvme
Viktoras 2020-04-03 15:29:39
Kaip reta nekokybiška paslauga:

Fantastiškai lėtas veikimas - kol mokėjimų tvarkymo puslapis užsikraus reikia laukti po 2-4 minutes, WOW!!! Gal pabandykit pasamdyti programuotojus kurie kažką supranta apie optimizavimą, srautus, užklausas?

Klaidingai rodomoi statusai - neapmokėtos paslaugos kurios apmokėtos ir pan. Ne mano reikalas, kad jūs patingėjot importuodami duomenis iš Kauno energijos ar vandenų. Jūs tuo užsiimat, jūs gaunat iš to pelną, tai prašau jūs ir tvarkykitės statusus, o ne prašykit mūsų skambinėt jūsų klientų skyriui. Puikiai žinot problemą, tai ir spręskit!

Šiandien 3 mėnesio diena, visos dienos buvo darbo dienos, tuo tarpu paslaugų teikėjų statusas pas jus "Laukiama". Čia jūs rimtai? Ar pas jus duomenų surinkimo greitis toks pats, kaip ir puslapio užkrovimo - tūkstančius kartų ilgesnis nei pas bet ką kitą?

Apgailestaujame, jei ne iš karto pavyko prisijungti prie puslapio, tačiau tai buvo laikina situacija.
Atsakant į jūsų teiginį dėl užrašo prie sąskaitos „Neapmokėta“, norime informuoti, kad neapmokėta yra mūsų mokėjimų platformoje, kadangi Vienoje sąskaitoje kaupiama yra tik ta mokėjimų istorija, kuri vykdoma per mūsų platformą. Jei mokėjimus atliekate kitais būdais, mes negalime jų matyti, tad apie tai informuojame ir vartotoją, palietus su pele ties statusu „Neapmokėta“, jis mato pateiktą informaciją: „Būsto sąskaita neapmokėta šioje platformoje“.
Sąskaitas paruošia ir mums atsiunčia paslaugų teikėjai. Kadangi duomenys iš teikėjų dar negauti, matote užrašą „Laukiama“. Sąskaitos visuomet yra paruošiamos ne pirmomis mėnesio dienomis, o apie 10-15 mėnesio dieną. Gali būti ir anksčiau, viskas priklauso nuo to, kada teikėjai paruošia sąskaitas apmokėjimui.
Kaip reta nekokybiška paslauga:

2020-03-31 09:29:28 IP 5ljrvvme
Gediminas 2020-03-31 09:01:41
Tai nesulaukiu atsakymo atsakymo is viena saskaita atstovu kodel prie galutines sumos man dar priskaiciuoja 5 eurus.ar reiks klausti atitinkamu instituciju kodel tyliai nuskaiciuojami pinigai.ir tokiu atveju naudotis viena saskaita tampa neadekvaciai brangu

Šiuo metu sulaukėme neįprastai didelio klientų kreipinių kiekio, todėl negalime taip greitai atsakyti. Laiškai atsakomi eilės tvarka, tačiau į juos visus atrašome, tad paprašysime šiek tiek kantrybės.
UAB Viena sąskaita 2020-03-30 08:01:51

Mokėjimas per UAB Neo Finance inicijavimo paslaugą nėra apmokestinamas. Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt ir patikrinsime, koks mokestis ir už ką, jums yra paskaičiuotas.
2020-03-30 08:01:51 IP 5ljrvvme
Gediminas 2020-03-29 16:50:05
Paskutini menesi mokedamas mokescius per viena saskaita pastebejau kad prie galutines sumos prisidejo 5 eurai. Cia turbut suma uz Neo finance paslaugele saugus mokejimas ?kazkaip labai pabrangsta mokejimas per viena saskaita

Tomas 2020-03-10 12:13:21
"Viena sąskaita" finansiniai duomenys, kaip suprantu už "nemokamas" paslaugas:

EBIT 2015 - 35 000 eur; EBIT 2016 - 42 000 eur; EBIT 2017 - 46 000 eur; EBIT 2018 - 76 000 eur;
Visus nurodytus metus pelninugumas netoli 100%.

Kažin, kieno čia ausys kyšo už tokio sprendimo - primesti visiems kauniečiams atsiskaitymą su Kauno paslaugų tiekėjais tik per "Vieną sąskaitą"?
As sita viena saskaita atsakyma perfrazuociau taip:Mes pinigus uz jusu saskaitu apmokejima jau nusiraseme nuo savivaldybes ir pasiememe, o jus kaip norite taip uz savo saskaitas mokekite, ne musu reikalas.
2020-03-18 11:39:31 IP 5ljrvvme
Tomas 2020-03-10 12:13:21

Visus nurodytus metus pelninugumas netoli 100%.

Norime informuoti, kad kauniečiai neprivalo sąskaitas apmokėti per mūsų sistemą. Vienoje sąskaitoje pateikiamos sąskaitos, tačiau klientai patys sprendžia, kokiu būdu jas apmokėti, per mūsų platformą ar jiems įprastu būdu, kaip mokėdavo anksčiau. Jokios prievolės nėra.

Visa tai erzina:
1) be mano sutikimo sukūrė paskyrą "viena sąskaita" ir liepė naudotis, nepaliko kitų alternatyvų, kaip atsiskaityti su Kauno paslaugų tiekėjais;
2) mokant reikia suteikti prieigą kažkokiam finansų tarpininkui ? kodėl turėčiau ?
3) "vienas sąskaita" atlieka mokėjimus pagal idijotišką savo sukurtą sistemą, t.y. kiek deklaruoji, tiek ir sumoki. Tuo tarpu paslaugų tiekėjų mokėjimo sąlygos visai kitos - daugumai reikia sumokėti iki kito mėnesio pabaigos už praėjusį mėnesį.
Su visais tiekėjais buvau sudaręs e-sąskaitos sutartis ir viskas puikiai veikė.
Dabar turiu braidžioti po kažkieno purviną "biznelį", nes taip kažkam patogu.
Kada ponas Matijošaitis baigs elgtis Kaune kaip savo UAB-e ?
Kaip visad nesamones su jais.

Neveikė apmokėti SEB mokėjimu.
Informavau info@vienasaskaita.lt pastu administracija, apie sutrikima.
Atrase, kad nesklandumas priimtas, bus taisoma.
Atrasau, kad man netinka BUS, man reikia sumoketi SEB bankininkyste.
Atraso, jog SIULO man moketi pavedimu.
Atrasau, kad man pavedimu netinka. Kad negali teikti savo paslaugu kaip nurodyta (SEB mokejimo pasirinkimo vis vien neisjungia, vadinasi galima moketi ir toliau, taciau neina - klaidinamas klientas). Uz tai, kad man kyla nepatogumu apmoketi nurodau netaikyti vienasaskaita administravimo mokescio.
Atraso man, kad mokama yra uz dvi dalis: imoku surinkima ir uz mokejimo priemima.

Ir vat sitoje vietoje stop stop. As noriu duoti ir duodu pinigus Jusu nurodytomis priemonemis. Bet jos neveikia. Ne mano problema. Bet mano kyla daug problemu apmoketi pavedimu.
Cia mano protrukis siai netobulai ju sistemai. Nes daug nesklandumu per visa naudojima jau iserzino galutinai.
Plius visokie papildomi aukokite tam aukokite anam laukeliai, kuriu as neijungiau niekur pats, ijungia vienasaskaita.lt pries mano valia.

PASTABA. vienasaskaita.lt administracijos atsakymo i si mano komentara nepagaidaujuu - neatrasynekit. Nera cia ka komentuoti.
Narimantas 2020-01-29 13:37:55
Kauno miesto savivaldybė privalomai įkišo VIENĄSĄSKAITĄ į Kauno vandenų savitarną, o elektroninių sąskaitų nuo šiol negaunu. Deklaruoti duomenis galiu per banko krepšelį, bet dėl mokamos sumos būtinai turiu lįsti į VS puslapį, kuriame prašo visokių sutikimų (nors aš iš jų nieko nenoriu).
Lieka atviras klausimas apie asmens duomenų apsaugos reglamento reikalavimų vykdymą, kai neaiškios kilmės UAB iš savivaldybės įmonių gauna asmens duomenis ir po to atsiranda dar papildomi tarpininkai (pvz., Neopay), kurie vėl prašo sutikimo prieiti prie asmeninių duomenų. Kažkas neaiškaus.
Jums, pone Narimantai, patarsiu naudotis Swedbanko mokejimo krepseliu, uz visas paslaugas sumokesite greitai ir nemokamai ir be jokiu tarpininku ir papildomu sutikimu, o, stai suzinoti konkrecias mokejimo sumas, teks lysti i, prie miesto pinigu prisiblatinusiu parazitiniu tarpininku informacines sistemas.Suzinoti sias sumas tiesiai is paslaugu tiekeju, galimybiu nepalikta.Tas labai ir neramina kad vis daugeja firmu, veikianciu pagal korupcines schemas, tokiu kaip Viena Saskaita arba Dorsima Kaune, daugeja ju ir kituose miestuose.Belieka sulaukti nauju savivaldos rinkimu ir balsuoti tik uz tuos zinomus ir patikrintus zmones, kurie tvirtai pazades sitas lesyklas likviduoti.
2020-02-17 08:29:23 IP 5ljrvvme
Reda Bujauskaite 2020-02-15 00:03:03
Sutvarkykit nes vel neprijungia

Kreipkitės el.paštu info@vienasaskaita.lt ir galėsime padėti.
Reda Bujauskaite
2020-02-15 00:03:03 IP 35m6mfiv
Sutvarkykit nes vel neprijungia
2020-02-14 09:04:39 IP 5ljrvvme
Ingrida Rusteikiene 2020-02-13 13:19:19
Labadiena pamirsau slaptazodi nebegaliu prisijunkt

Jei pamiršote savo prisijungimo duomenis, juos galite atkurti savarankiškai. Spauskite „Prisijungti“ ir atsidariusiame lange rinkitės nuorodą „Pamiršote slaptažodį?“. Įveskite savo elektroninio pašto adresą arba prisijungimo vardą ir spauskite „Toliau“. Viskas! Jums beliko pasitikrinti savo elektroninį paštą, kuriame rasite atsiųstą prisijungimo informaciją. Arba kreipkitės į mus el.paštu info@vienasaskaita.lt ir padėsime.
Ingrida Rusteikiene
2020-02-13 13:19:19 IP 2i24rp0c
Labadiena pamirsau slaptazodi nebegaliu prisijunkt
Paslaugos taisyklės yra tiesiog prievartinės. Mėginau atsispausdinti -10 lapų, bet spausdina su intarpais ir iškraipymais, perskaityti neįmanoma. Man atrodo, kad tai daroma specialiai, kad naudotojas prarastų kantrybę, ir padėtų " varnelę" neskaitęs. Kreipiausi pagalbos į aptarnavimo skyrių - jame man atsakiusios darbuotojos dirbo tikrai nepriekaištingai, suirzusiam klientui aiškino ramiai, mandagiai ir aiškiai. Joms AČIŪ. Atsiuntė paslaugų taisykles viename lape, bet tokiu smulkiu šriftu, kad įskaityti galima tik su didinamuoju stiklu. Tos taisyklės tiesiog prievartinės, nepaliekama jokio pasirinkimo. Jei ne visur galima su jomis sutikti - nėra jokio pasirinkimo, nėra kaip kitaip apmokėti už vandens ir šilumos paslaugas. Taisyklės surašytos taip, kad viena sąskaita bet kuriuo atveju būtų teisi. Pas apmokėjimas gana patogus.
2020-01-29 14:52:43 IP 5ljrvvme
Narimantas 2020-01-29 13:37:55
Kauno miesto savivaldybės komunalinių paslaugų teikėjai „Vieną sąskaitą“, kaip paslaugos teikėją, pasirinko konkurso būdu, atsižvelgdami į savivaldybės poreikius sutaupyti, pateikti gyventojams konsoliduotas sąskaitas ir suteikdami nemokamą galimybę apmokėti kelias sąskaitas vienoje platformoje. Projektas vykdomas laikantis asmens duomenų reglamento, apie kurį daugiau paskaityti galima ir mūsų puslapyje: https://vienasaskaita.lt/teises/mano-kaunas-paslauga.
Greitojo mokėjimo paslaugą teikiantis tarpininkas - „NEO Finance“ ne vienoje internetinėje platformoje teikia šias paslaugas identiškomis sąlygomis, su privalomu kliento identifikavimu, tačiau visada yra galimybė atsiskaityti kitu būdu - atliekant bankinį pavedimą ar renkantis kitą alternatyvą. Tikimės, kad pavyks rasti jums patogiausią atsiskaitymo būdą, o daugiau informacijos galėsime suteikti el. paštu info@vienasaskaita.lt
2020-01-29 11:28:29 IP 5ljrvvme
Emilija 2020-01-29 01:33:09
Negavau sąskaitos. Susisiekiau su Viena Sąskaita konsultante ir ji pažadėjo, kad sąskaita bus išsiųstą pakartotinai ir turėčiau ją gauti iki kitos dienos penktos valandos. Visą dieną tikrinau dėžutę, sąskaita neatkeliavo. Paskambinau konsultantei vėl, pasakė, kad išsiųs dar kartą. Tikiuosi gauti. Tokia situacija ankščiau nepasitaikė. Norėčiau pradėti apmokėti sąskaitas internetu, tačiau prisijungimai neaiškūs, buto savininkas miręs, paveldėjimo teisės aiškinimasis užtruktų ilgai. Ar būtų įmanoma gauti sąskaitas el. paštu?
Sulaukę kreipinio, pakartotinę sąskaitą išsiunčiame tą pačią dieną, bet jos pristatymas gali užtrukti ir kelias darbo dienas. Apgailestaujame, kad konsultantė supažindino tik su optimistine sąskaitų pristatymo versija. Sąskaitas pristatyti galėtume ir jūsų vardu, jūsų nurodytu el. paštu, bet tuomet būtina pateikti paveldėjimo dokumentus. Be šių dokumentų, remiantis duomenų apsaugos reglamentu, negalime suteikti ir prisijungimų prie jau egzistuojančios paskyros.
Viena sąskaita 2020-01-29 10:47:13
Jeigu dar nesikreipėte į mūsų klientų aptarnavimo skyrių, prašome susisiekti info@vienasaskaita.lt ir padėsime įtraukti visus teikėjus į vieną paskyrą.
Ačiū vakar kreipiausi bet jūsų skyrius tik apgailėstavo kad taip įvyko ir pasiūlė susimokėt. Bet pati susiskambinau ir susitvarkiau, dabar mąstau ar jūsų paslaugos man abskritai reikalingos jei vistiek pati turėjau atlikti mokėjimą.J
Gintare 2020-01-28 11:19:30
Neatlieka savo darbo ir nuo 11 30 nesugeba prideti naujo mokejimo, nors jis nebuvo pridetas ir dabar aišku anstolius moka vartotojas. betikslis jūsų egzistavimas
2020-01-27 07:40:47 IP 5ljrvvme
Zita 2020-01-26 22:14:07
Nepatinkat jūs man, nors tu ką. Tokia pati istorija, kai rodot, jog esu skolininkė, nors turiu tiesioginio debeto sutartis su Swed banku ir viskas laiku nuskaitoma be jūsų malonės.Priedo, jūsų paskyra taip sukurta, kad niekaip nerandu, kaip iš jos išsiregistruoti.Gal ptarsit, kaip ????

Kaip ir minėjome ankstesniame komentare, sąskaitos statusas "Neapmokėta" nereiškia, kad yra skolos. Tai reiškia, kad per mūsų sistemą nebuvo atliktas mokėjimas, tačiau jei sąskaitos apmokamos kitu būdu, jokių skolų neturite. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt ir suteiksime išsamią informaciją.
2020-01-20 07:45:06 IP 5ljrvvme
Marija Brezgina 2020-01-19 07:28:27
GERBIAMI PONAI, kaip suprasti Jūsų veiksmus? Patys (be mano sutikimo!!!) sukūrėt man PASKYRĄ, o kada aš internetu prisijungiau prie Vienos sąskaitos (2020-01-18), gavau šoką!!! Pamačiau 2019 m. neapmokėtų sąskaitų!!!! Kaip suprasti???? Ne vienos skolos neturiu!!! Viską apmokėdavau laiku!!!Turiu įrodymų!! Labai prašau paaiškinti!!!

Tikėtina, paskyra jums buvo sukurta vykdant įsipareigojimus paslaugų teikėjams, kurie savo sąskaitas pateikia tik per mūsų sistemą. Tai, jog matote prie sąskaitų užrašus "Neapmokėta", nereiškia, kad turite skolų. Tai tik sąskaitų statusas, kuris nurodo, jog per mūsų sistemą mokėjimų neatlikote, bet jei sąskaitas pilnai apmokėdavo jums įprastu būdu, jokių skolų neturite. Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt ir galėsime patikrinti konkrečiai jūsų situaciją bei suteikti išsamią informaciją.
Jonas 2020-01-14 12:42:53
As dabar apmoku savo saskaitas per Swedbank mokejimu krepseli, per Viena saskaita nemokamai galima apmoketi tik 3 tiekeju saskaitas, o per Swedbank nemokamai ir viena eilute galiu apmoketi visu 8 savo tiekeju saskaitas, vanduo, siluma, svara, internetas, bustas, bite, elektra, dujos.Labai patogu, jokiu problemu ir jums tai rekomenduoju.
Grazi teorija, o stai as, pavyzdziui, noreciau visus reikalus tvarkyti tiesiogiai su savo paslaugu tiekejais, be jokiu tarpiniku ir kategoriskai priestarauju kad kas nors kitas zinotu apie mano apmoketas ar neapmoketas saskaitas ir ju sumas isskyrus tik tuos, kuriems tai butina, tai yra patys paslaugu tiekejai.Is manes tokia galimybe atimta, tiekejai nesiuncia man elektroniniu saskaitu, lyg tai jiems butu labai sunku ir lyg tai nebutu numatyta musu pasirasytose sutartyse, esu priverstas naudotis kazkokiu parazitiniu, priskretusiu prie miesto pinigu, tarpininku paslaugomis.
2020-01-15 09:25:42 IP 5ljrvvme
Jonas 2020-01-14 12:42:53

Kiekvienas klientas renkasi jam patogiausią ir priimtiniausią būdą apmokėti turimas sąskaitas. Mes teikiame kur kas platesnę paslaugą nei vien apmokėjimo galimybė. Mūsų sistemoje yra pateikiamos sąskaitos, tad klientams nereikia jungtis prie skirtingų savitarnos svetainių ar laukti popierinių sąskaitų tam, kad sužinotų, kiek reikia mokėti. Užtenka prisijungti prie Vienos sąskaitos, kurioje klientai gali matyti tiek sumas, tiek detalizacijas, tiek skaitiklių rodmenis. Taip pat, teikiame konsultacijas sąskaitų apmokėjimo klausimais, todėl dažnais atvejais, klientams nereikia skambinti tiesiogiai paslaugų teikėjams, užtenka susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. Vienos sąskaitos vartotojai gali sekti ir analizuoti savo išlaidų ir suvartojimo statistiką įvairiais aspektais, užsisakyti papildomas paslaugas, gauti priminimus ir t.t. Tikime, kad klientai įvertinę gaunamas naudas ir palyginę funkcionalumus, pasirenka jiems labiausiai priimtiną būdą apmokėti sąskaitas.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Lengvatinė verslo paskola už 0,1% metinių palūkanų

Adresas: Igno Šimulionio g. 3-87, LT-04330 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Paskolos be užstato su minimaliomis 0,1% metinėmis palūkanomis Jeigu jūsų įmonės veikla paskelbus karantiną buvo sustabdyta arba apyvarta krito daugiau kaip 30 proc., teikite paraišką lengvatinei verslo paskolai gauti. Paskola be užstato ir su minimaliomis palūkanomis skirta verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%