Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viena sąskaita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Viena sąskaita

Atsiliepimai apie Viena sąskaita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Viena sąskaita, UAB

Nijolė 2018-11-09 10:36:36
Žiauriai žiauriai nepatinka naujas puslapio dizainas! paslauga esu patenkinta, bet dabartinis atnaujinimas tiesiog erzina. Jei nepriprasiu, teks atsisakyti paslaugos. Pergudravot... ir dar mokestis už grafikus?!

Dėkojam už išsakytą nuomonę. Tikimės, jog pačios paslaugos patogumas ir teikiamos naudos Jums bus pirmoje vietoje, o naujas puslapio dizainas nenulems Jūsų sprendimo dėl tolesnio Vienos sąskaitos naudojimo.
Pagrindinis grafikas nėra papildomai apmokestintas, tačiau jei klientai nori matyti visus grafikus, juos galima užsisakyti už 0, 19 Eur/mėn., arba pasikeiskite planą į "Išmanusis" ir grafikai nieko nekainuos.
Sveiki, Inesa,

Kodėl būna atvejų, kad skiriasi skaitiklių rodmenys, ir nuo kokių situacijų tai priklauso - visiems, kuriems teko susidurti su tokia situacija, konsultacijas suteiksime telefonu. Džiaugiamės, kad su jumis pavyko išsiaiškinti individualiai ir žinome, kad kaltinimų apie nepatikimumą, duomenų ar pinigų neperdavimą nebeliko.
Jeigu kyla abejonių - mūsų klientų aptarnavimo skyrius gali išanalizuoti visas individualias situacijas ir padėti jas išspręsti.
Jonas 2018-10-24 20:02:43
Neturiu žodžių, koks tragiškas ir neaiškus yra naujas dizainas. Nuo šiol, tam kad matytum grafikus, reikia mokėti papildomai 1, 49 eur/mėn.... Naudojausi nuo pradžios, bet kitą sąskaitą ko gero mokėsiu su Paysera. Sorry

Dėkui už išsakytą nuomonę. Suprantame, kad puslapio pasikeitimas yra kardinalus ir reikia laiko apsiprasti, tačiau tikimės, jog nepriimsite skubotų sprendimų.
Išmanūs grafikai papildomai kainuoja 0, 19 Eur/mėn. Šią paslaugą galite užsisakyti, arba atsisakyti, jei ji jums nėra reikalinga. Jūsų minėta kaina 1, 49 Eur/mėn. yra taikoma planui "Išmanusis", kuriame grafikai ir SMS pranešimai yra nemokami.
Labai nepatikima imone. 2 metus buvau kliente kol pastebejau kad atsiuncia kosmines saskaitas. Bukite atsargus tikrinkite skaitliukus kur parasyta "NUO"...elektra, dujos, vanduo viskas permokama. Viena saskaita rodo uz elektra moketi 44, 64 kai tuo tarpu gile 16, 64 tas pats skaitliukas ir dujos, ir vanduo paskaiciavau per 2 menesius permoka 10 kubu nusukt norejo. Viska pradejau tikrinti ir skaiciuoti o gi visur nusuka ir meluoja. Radau gera straipsi apie juos http://nevartok.lt/4-vartojimo-paslaugos/viena-saskaita-pasejo-abejoniu-ar-specialiai-nesipelnoma-is-vartotoju/
Vida 2018-10-23 12:56:27
Prašau paaiškinti, kodėl po nesąmoningo, neaiškaus puslapio naujo dizaino, sistema neduoda apmokėti pavedimo. Kreipiausi vakar, neatsakėte. Jei neturite ką veikti "kurdami" naujus puslapius, tai darykite tai geriau, bet ne blogiau.
Jei nepavyks apmokėti sąskaitos ir toliau bus toks chaosas, atsisakysiu paslaugos.

Prašome susisiekti su mumis nurodant savo paskyros ID. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.
Audra 2018-09-27 08:15:13
Jūsų paslaugomis nauduojuosi beveik nuo pradžių, tačiau...naujas puslapio dizainas tragiškas, painus, net akys "nesugaudo" informacijos; mokėjimo gale (po apmokėjimo banke) net neišmetas, kad pavedimas atliktas sėkmingai. Eilė mano draugų pavedimus padarė po kelis kartus. Būkite malonūs, jei jau ką nors taisote, tai taisykite, kad būtų geriau, o ne painiokite žmones, sukeldami panikas. Dėkui už supratimą.Beje, skambučių centrui taip pat būtų neprošal kiek nusiimti arogancijos toną. Na, nebent prašote žmonių atsisakyti Jūsų paslaugų, tuomet kelias tinkamas.

Dėkojame už jūsų išsakytą nuomonę apie atnaujintą Vienos sąskaitos svetainę. Natūralu, kad reikia laiko susipažinti ir priprasti prie naujos versijos. Šiuo metu tikriname kiekvieną kliento išsakytą pastebėjimą ir operatyviai reaguojame į sutrikimus. Jūsų aprašytą situaciją dėl informacijos, jog apmokėjimas yra sėkmingas, perdavėme IT skyriui, tad ateityje su tuo nebeturėtumėte susidurti. Apgailestaujame, kad pirmasis įspūdis buvo neigiamas, tačiau tikime, kad ateityje jūsų nuomonė pasikeis.
Naudojuosi Viena Sąskaita, nuo pat jos atsiradimo, dabar jau moku už 3 būstus ir esu labai patenkinta. Jokių nesusipratimų, problemas padeda išspręst operatyviai. Rekomenduoju visiems, kas nenori rūpintis besikeičiančiais tarifais. Sėkmės jiems
Tadas 2018-04-12 11:16:04
s*****i, skaičiuoja administracinį mokestį net nesinaudojant jų paslauga

Viena sąskaita kainodara yra skelbiama viešai mūsų puslapyje. Taip pat, prieš užsisakant paslaugą klientas yra supažindinamas su Paslaugos teikimo taisyklėmis, kuriose yra nurodyta, jog klientai įsitraukę 4 ir daugiau teikėjų moka mėnesinį administravimo mokestį 1.39 Eur ir jei, kurį nors mėnesį mokėjimas neatliekamas, mokestis pridedamas prie sekančio mėnesio sąskaitos.
s*****i, skaičiuoja administracinį mokestį net nesinaudojant jų paslauga
Klientas 2018-03-14 20:58:58
Kaip ištrinti vienasaskaita paskyrą ? Butas parduotas tad ji nebereikalinga

Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt arba pokalbių lange, kurį rasite mūsų svetainėje. Laiške būtinai nurodykite adresą, registruotą mūsų sistemoje ir kieno vardu paskyra. Gavę Jūsų laišką, paskyrą pašalinsime.
Kaip ištrinti vienasaskaita paskyrą ? Butas parduotas tad ji nebereikalinga
Salomėja 2017-12-27 15:14:41
Puiki paslauga, kuria naudojuosi jau 4 metus. Jokių problemų neturėjau. Ačiū Vienai sąskaitai.

Dėkojame Jums už išreikštą nuomonę ir džiaugiamės, kad teigiamai vertinate mūsų paslaugą.
Rita 2017-06-16 16:11:13
Labai puiki paslauga. Pradėjau naudotis, kai bankas atsisakė "mokėjimo knygelės" - daug patogiau nei bankas.

Dėkojame už Jūsų įvertinimą. Džiaugiamės, kad naudojatės Viena sąskaita.
Piktas 2017-04-14 11:33:42
Kiek galit kabinėt reklamas visokias savo be bendrijos sutikimo? Pasirašot pirmininko vardu. Kas čia, reklamos pateikimas naglumo būdu? Žinot, kad yra bendrija ir kišat savo trigrašį. Susisiekėt telefonu ir viskas, norės užsakys paslaugas, nenorės neužsakys. Jokio takto pas vieną sąskaitą nėra! Susitarė su kažkuo, kad nubuksuot konkurentą iš rinkos ir varo naglą politiką savo. O durneliai tiki, kad praktiškai nemokamai gi čia viskas. Sūris ir tas pelėkautuose gyvybę kainuoja:) Todėl visiems norintiems tapti klientais pirma pagalvokit gerai, ar tikrai verta. Nes pats darydamas apmokėjimus tikrai sutaupai! Nors yra tokių kuriems 1 eur. nieko nereiškia. Išauginam naują monstrą, o jis kainą paskui pakels konkurentus suėdęs. Ta pati schema kaip su bankais, pradžioj elektroninė bankininkystė nemokama buvo, kol didžiąją dalį į ją nesuvarė, o dabar? Mokėkit visi, nes viskas gi kainuoja. Kuo daugiau tokių lupikautojų po eurą, tuo tuštesnės mūsų visų kišenės.

Ačiū už nuomonę. Savo komunikacija nenorime nieko įžeisti. Anaiptol, tik kuriame žaismingas išgalvotas istorijas, į kurias tikimės ir gyventojai reaguos su šypsena. Esame tikri, kad savo paslauga kuriame vartotojams vertę ir ją nuolatos didiname, pristatydami naujas paslaugas.
Pliusas 2017-03-15 16:53:45
Klausykit. Numeri nusipirkau pries 4dienas. Gaunu sms su raginimais apsimoket. Dar viena sms ir kreipsiuos I tam tikras instancijas. Jokiu registraciju nedariau. Joks as jusu klientas nx.
Labas rytas,

Mes ir neteigiame, kad Jūs esate mūsų klientas, tačiau tikėtina, jog kažkuris Vienos sąskaitos klientas savo paskyroje įvedė klaidingą telefono numerį, galbūt tiesiog apkeitė kelis skaičius vietomis ar panašiai. Tačiau mes niekuo Jums negalėsime padėti, kol nežinosime, apie kokį telefono numerį rašote. Jei įsigijote jį tik prieš 4 dienas, pranešimą gavote apie tai, jog suformuota sąskaita, o ne raginimą apmokėti sąskaitą. Pranešime yra nurodytas mokėtojo kodas. Nurodykite bent jį.
Viena sąskaita 2017-03-15 09:32:04

Telefono numerius Vienoje sąskaitoje įsirašo patys klientai, o ne Viena sąskaita darbuotojai. Mes negalime žinoti, kuris iš klientų yra įsirašęs ne savo telefono numerį, tad turite mums parašyti, kokiu telefono numeriu gaunate pranešimus, kitaip negalėsime Jums padėti.
Pliusas 2017-03-14 18:47:13
Tai jus kaip iraset numeri taip ir istrinsit be manes. Arba bus pranesta tam tikrom instancijom. Sekmes.

Viena sąskaita 2017-03-14 16:49:41

Kaip ir minėjome, tam, kad pašalintume Jūsų telefono numerį iš sistemos, pirmiausia turime žinoti, apie kokį telefono numerį rašote. Parašykite jį mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt.
Lauksime Jūsų laiško.
Pliusas 2017-03-14 16:04:57
Numeri nusipirkau pries 3dienas. Jokiu reikalu su kazkokiom saskaitom neturiu. Eikit jus naxren. O dar atsiusit raginimus susimoket I teisma paduosiu.

Lauksime Jūsų laiško.
Jurga 2017-03-11 19:44:56
sveiki,
siuntinejat į mano telefono numerį sms, kad susimokėčiau vieną sąskaitą kodui Nr. xxx, nors niekada jokių reikalų su jumis neturėjau ir nesikreipiau. Tai gal galit paaiškint, kokiu tikslu siunčiat sms ir iš kur imat telefono numerį?

SMS pranešimai siunčiami tik Vienos sąskaitos klientams tuo telefono numeriu, kuris yra nurodytas jų savitarnos svetainėje. Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt, laiške nurodykite savo telefono numerį, į kurį gaunate žinutes. Patikrinsime.
sveiki,
V 2017-03-07 23:54:39
Visiškai nepriimtina. Padarius nuotrauka ir specialiai paskaičius naujausius komentarus - nuotraukoje ilgai ieškojau minėtos "papildomos komunikacijos" apie išgalvotumą. Kategoriškai pasisakome prieš tokios AR PANAŠIOS REKLAMOS (jeigu dar sugebėsite protingai "peržiūrėti komunikacijos strategiją) kabinimus mūsų laiptinėse (Taikos g)

Dėkojame už Jūsų pastebėjimus.
Pirmininkas 2017-03-06 16:14:24
Tekstas yra. Tik tokio dydžio ir spalvingumo, kad prieblandoje jo ir nematyti. Seni žmonės ir netik jie to nepastebi. Jūsų reklama nėra korektiška. Kaip jaustumėtės Jūs, jei išplatinčiau analogišką reklamą ir pavadinčiau Jūsų įmonę apgavikais, vagimis ir kitais nesamais dalykais. Iš pridėčiau tokį pat paaiškinimo tekstą kaip Jūsų. Jums tai patiktų ?
Beje Jūsų reklama tikslo nepasiekia. Greičiau atvirkščiai-atstumia žmones nuo Jūsų paslaugų.

Tikime, kad gyventojai tikrai gali suprasti, jog tai yra reklama. Tiesiog siūlome į ją pažiūrėti šiek tiek žaismingiau. Reklamos tikslas tikrai nebuvo suklaidinti, juolab, kad tekste nėra nurodoma nei konkreti bendrija, nei pirmininko vardas ar pavardė. Be to, reklamoje naudojama papildoma komunikacija, nurodo, kad tai yra reklama, o ne tikri įvykiai ar veikėjai.

Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę apie mūsų reklamą. Tikime, jog gyventojai tikrai gali suprasti, jog tai yra žaisminga reklama, nes lapo apačioje rašoma: "Visi veikėjai ir įvykiai šioje reklamoje yra išgalvoti, o bet koks sutapimas su realybe yra atsitiktinis."
Jei tikrai buvo apgadintas bendrijos turtas, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt.
Viena sąskaita 2017-03-06 11:47:57

Kaip ir žadėjome, komunikaciją peržiūrėjome ir pakeitėme. Jūsų minimoje reklamoje yra naudojamas UAB Viena sąskaita logotipas, o teksto apačioje rašoma: "Visi veikėjai ir įvykiai šioje reklamoje yra išgalvoti, o bet koks sutapimas su realybe yra atsitiktinis."
Pirmininkas 2017-03-04 20:16:48
"Dėkojame Jums už išsakytą nuomonę. Šios reklamos tikslas nebuvo išgąsdinti ar suklaidinti, o jeigu toks įspūdis susidarė - atsiprašome.
Atsižvelgiant į Jūsų pastabas, peržiūrėsime savo komunikacijos strategiją."

Esu bendrijos pirmininkas ir pasipiktinau Jūsų įmonės reklama"miela kaimyne" Kodėl pasirašinėjant "pirmininkas" klaidinami žmonės ? Kalbama apie bendrijos susirinkimą, kažkokią talką ir panašiai. Pasikartojus reklamai teks kreiptis į reklamą reguliuojančias instancijas, nes savo pažadų Jūs nesilaikote.

Atsižvelgiant į Jūsų pastabas, peržiūrėsime savo komunikacijos strategiją."

Tomas 2017-02-10 21:56:14
Mielieji,

jusu reklama del "kaimyno" rekomendacijos buvo pritvirtinta musu name prie naujos plastikine plevele dengiamos skelbimo lentos. Skelbimai i ja yra dedami kaip i imaute. Jusu reklama buvo prisegta su "krokodilu". Dabar mano klausimas toks - kada planuojate nupirkti namui nauja skelbimu lenta, kuria sugadino jusu imones reiklama kabines darbuotojas? Kadangi patys pripazinote, jog si itin neoriginali reklama yra jusu "sedevras", turime pagristu lukesciu, kas issirasysite sau viena saskaita ir apmokesite naujos lentos ir/ar esamos lentos tvarkyma. Nuotraukus prisegu.

Dėkojame, kad mus informavote apie šią situaciją. Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt, laiške nurodydamas adresą, kuriame buvo apgadinta Jūsų skelbimų lenta. Tuo pačiu aptarsime ir žalos kompensavimą. Savo ruožtu, mes kreipsimės į reklamą platinusią įmonę, kad tokių atvejų daugiau nepasikartotų.
Mielieji,

kestutis 2017-02-06 10:46:51
Dabar tegu viesai atsipraso gyventoju, toji VIENA SASKAITA uz skleidziama dezinformacija kaimynu vardu.Namo gyventojai pasimete, nesupranta koks kaimynas ka "pateriojo":- (baust reikia toki uab uz panikos skleidima!

Atsižvelgiant į Jūsų pastabas, peržiūrėsime savo komunikacijos strategiją.
Romas 2017-02-05 19:38:24
Santariskese taip pat
kestutis 2017-02-05 14:30:24
uab"vienasaskaita"uzsiima dezinformacija, klaidina gyventojus kalbedami"kaimynu"vardu!visokiais gazdinimo skelbimais stengiasi rast nauju klijentu.Del klaidinancios inf.musu namas pasirenges kreiptis i teisma ir reikalauti is bendroves kompensacijos.
Vilnius
Lazdynai
Santariskese taip pat
Vilnius
Lazdynai
Julius 2016-11-29 10:23:21
Aš ir nesakiau, kad konsultantė kažką blogai padarė. Bloga yra įmonės politika. Kad jau paklausėte pokalbio dabar turite puikią progą paaiškinti visiems, kokia tiksliai paslauga man buvo suteikta tais 2 mėnesiais, kai nebuvo jokių mokėjimų ar prisijungimų į VS sistemą.

Kokiam įstatyme parašyta, kad galima reikalauti pinigų už nesuteiktą paslaugą? Ne tik įstatymiškai, bet ir apskritai tai nekvepia gero verslo standartais. Visais atvejais tie pinigai buvo nuskaičiuojami APMOKANT sąskaitas, ko minėtu laikotarpiu aš nedariau. Tai kodėl aš turėjau kažkokių priežasčių manyti, kad tai yra "abonementinis" mokestis? Gerai kad susivokiau po 2 mėnesių. Galiu tik įsivaizduoti situaciją žmogaus kuriam liepiat susimokėti už nesuteiktą paslaugą metams ar ilgesniam laikotarpiui.

Cituoju: https://vienasaskaita.lt/uz-ka-moku-ir-ka-gaunu
Įtraukus 1 - 3 teikėjus, Vienos Sąskaitos mokestis - 0.25 € už kiekvieną įtrauktą paslaugos teikėją

Niekur nematau žodžių "per mėnesį". Gal čia iš viso vienkartinis mokestis už įtraukimą? Ir galit man nepasakoti apie "Paslaugos Taisykles" kurios yra keičiamos be klientų žinios, jų vistiek niekas neskaito. Šita situacija yra elementarus godumas. Vistiek klientas išeina.
Dėkojame už gerus klausimus. Visada malonu pristatyti paslaugą „Viena sąskaita“ plačiau.

Paslauga „Viena sąskaita“ - tai ne tik sąskaitų apmokėjimo paslauga. Ją užsisakęs vartotojas, be visų sąskaitų apmokėjimo vienu ypu, naudojasi ir daugybe kitų paslaugų:
- Kas mėnesį automatiškai gauna sąskaitų ir naujausių paslaugų tarifų informaciją;
- Bet kada gali peržiūrėti visų savo sąskaitų archyvus;
- Gali analizuoti savo išlaidas, suvartojimą ir pokyčius vizualiai pateiktuose grafikuose;
- Gali gauti priminimus apie pamirštas apmokėti sąskaitas.
Už mėnesinį mokestį vartotojas gali naudotis visomis paslaugos galimybėmis, vadinasi paslauga teikiama, nepriklausomai ar jis ja naudojasi, ar ne. Kol vartotojas neinformuoja apie paslaugos atsisakymą, tol privalome jam teikti jo užsakytą paslaugą. Jeigu matome, kad vartotojas kelis mėnesius nesinaudoja paslauga, primename jam visais turimais kontaktais. Vartotojui ilgiau neatsiliepiant ar nepradedant naudotis, stabdome paslaugos teikimą.

Paslaugos taisyklėse kainodara yra pateikta paprastai ir aiškiai:
„4.4. Vartotojas, turintis aktyvią paskyrą, moka Įmonei paslaugos „Viena sąskaita“ administravimo mokestį: 4.4.1. Turinčiam „Vienoje sąskaitoje“ 4 arba daugiau Teikėjų, mėnesinis administravimo mokestis - 1, 01€.“
Paslaugos taisyklės keičiamos tik įstatymų numatyta tvarka, iš anksto informuojant vartotojus ir nurodant esminius sutarties pakeitimus. Visas ankstesnes taisyklių redakcijas vartotojas gali rasti savo paskyroje. Suprantame, kad taisykles skaityti nuobodu, bet visada rekomenduojame tą padaryti. Tuo labiau, kad jos paprastos ir neilgos.
Viena sąskaita 2016-11-29 09:18:46

Jūsų minėtą pokalbį perklausėme. Pokalbio metu konsultantė Jus informavo teisingai. Vienos sąskaitos administravimo mokestis yra mėnesinis. Kadangi praėjusio mėnesio sąskaitos neapmokėjote, šį mėnesį Jums buvo pateikta skola, kurią konsultantė rekomendavo apmokėti.
Kalbant apie Jūsų patirtį konsultuojantis, norėtume paminėti, kad yra teikėjų, kurie mums teikia ne pilną informaciją, tad natūralu, jog tam tikrais atvejais klientai nukreipiami pas teikėjus.

Cituoju: https://vienasaskaita.lt/uz-ka-moku-ir-ka-gaunu

Julius 2016-11-28 15:46:43
Taip taip. Labai patogu. Seniau turėjau problemų su dujų apmokėjimu. Mano kelias buvo toks:

1. Viena Sąskaita nieko nesupranta
2. Skambinu Lietuvos Dujoms, su jais viską išsiaiškinu
3. Paaiškinu viską Viena Sąskaita konsultantei, dabar jau ir jinai supranta
4. Pats pasikoreguoju tarifą

Ačiū už tarpininkavimą !

Tai pat siūlau neprievartauti pinigų už nesuteiktas paslaugas, gal bus mažiau neigiamų atsiliepimų viešoje erdvėje. Paklausykit pokalbio su "Kristina" 2016-11-28. VS102209.

Viena sąskaita 2016-11-28 15:24:08

Viena sąskaita yra kur kas daugiau nei vien mokesčių apmokėjimo būdas. Mūsų sistemoje beveik visi teikėjai pateikia sąskaitas, tad klientams nereikia laukti atskirų sąskaitų tam, kad susivesti mokėtinas sumas. Apart to, kad kaupiame sąskaitų archyvą, pateikiame mokėjimų statistikas, mes taip pat konsultuojame komunalinių mokesčių klausimais, tad klientams nereikia kreiptis į kiekvieną teikėją atskirai.
Vienos sąskaitos administravimo mokestis jau keli metai nesikeitė. Kainodara yra viešai skelbiama tiek mūsų tinklapyje, tiek Paslaugos teikimo taisyklėse.
Jei turite klausimų, parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt ir mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus. Kiekvieno kliento nuomonė mums yra svarbi.

1. Viena Sąskaita nieko nesupranta
2. Skambinu Lietuvos Dujoms, su jais viską išsiaiškinu
3. Paaiškinu viską Viena Sąskaita konsultantei, dabar jau ir jinai supranta
4. Pats pasikoreguoju tarifą

Ačiū už tarpininkavimą !

Julius 2016-11-28 10:22:55
Nerekomenduoju! Atseit turėtų būti viskas paprasčiau, bet tampa sudėtingiau, nes Viena Sąskaita yra kaip sugedęs telefonas tarp tavęs ir paslaugų tiekėjo. Paskaitykit žmonių atsiliepimus kiek kyla problemų. Kaina pakilo iki 1EUR už būstą, žymiai paprasčiau ir pigiau yra mokėti per banką (E-sąskaitos).

Negana to, paskambinus atsisakyti paslaugos, pasirodė kad dar esu skolingas 2 EUR, nors 2 mėnesius paslauga nesinaudojau.

Galiu tik palikėti sėkmės bankruotuojant.

Galiu tik palikėti sėkmės bankruotuojant.
Vladas 2016-11-09 21:50:55
Kaip man mokėti už rugsėjo? Spalio mėnesį, mokėjau, o pastarąjį mėnesį nera " užmokestis" mygtuką

Sveiki, Vladai,

Apmokėti rugsėjo mėnesio sąskaitos Jums nereikia. Spalio mėnesio sąskaitoje teikėjai jau buvo įskaičiavę skolas iš rugsėjo sąskaitos, tad ją apmokėjęs Jūs padengėte skolas. Tačiau spalį nemokėjote už vandens, elektros ir dujų suvartojimą, tad šio mėnesio sąskaitoje, tiesiog deklaruokite rodmenis už kelis mėnesius. Jei turėsite daugiau klausimų, kreipkitės elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt.

UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio apskaita; finansinių ataskaitų parengimas; vyr. buhalterio...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Thezis
Auditas, apleista buhalterinė apskaita

Adresas: S. Žukausko g. 2D, LT-49346 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB THEZIS specializuojasi audito ir buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo srityse. Atlieka Europos Sąjungos finansuojamų projektų auditą, įvairių fondų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą. Garantuoja klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą. Finansinių ataskaitų rinkinio auditas. Auditas (...
Aljanika
Adresas: Krivių g. 5, LT-01207 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos.
UAB “Aljanika” buhalterinės apskaitos ir finansinių konsultacijų srityje dirbame nuo 2003 metų, taikome ir nuolat tobuliname efektyvius ir laiką taupančius apskaitos paslaugų sprendimus. Mes perimame visą buhalterinės apskaitą ir teikiame papildomas įmonės finansų analizės ir finansų direktoriaus paslaugas...

Forum sporto klubas
Forum sporto klubas 11-20 17:20
Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai...
Neįvykusiame "Linavos" kongrese – įsisiūbavusi kova dėl valdžios
Neįvykusiame "Linavos" kongrese – įsisiūbavusi kova dėl valdžios 11-21 18:41
Trečiadienį Vilniaus "Karolina Park Hotel" viešbutyje sušauktame XXXIV-ąjame kongrese vėl nebuvo surinktas kvorumas, o svarbiausiu įvykiu tapo oponuojančių vadovybės narių kova dėl valdžios.
"Swedbank" mato artėjančią atomazgą dėl Šiaulių banko ir ERPB
"Swedbank" mato artėjančią atomazgą dėl Šiaulių banko ir ERPB 11-21 18:36
"Swedbank" akcijų analitikai atnaujintame Šiaulių banko akcijų vertinime išdėstė du scenarijus, kaip galėtų atrodyti pagrindinio Šiaulių banko akcininko Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko...

Ką manote apie ekonominę krizę?

Texas Instruments 96,84 +2,35%