Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viena sąskaita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Viena sąskaita

Atsiliepimai apie Viena sąskaita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Viena sąskaita, UAB

2021-02-24 08:20:38 IP 5ljrvvme
Eitvydas 2021-02-23 18:23:16
Sveiki negaliu atidaryti savo paskyros paspaudus ant viena saskaita rasoma kad sutabdytas ir viskas o kas nuutiko nesuprantu ?

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt. Laiške nurodykite savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita, patikrinsime.
2021-02-15 15:08:27 IP 5ljrvvme
Mildutė Gliksmanavičienė 2021-02-13 14:00:06
Laba diena.
Ar viena sąskaita negalėtų būti aktyvi anksčiau? Visi mano naudojamos sąskaitos mokesčių gavėjai jau aktyvūs tik pati "Viena sąskaita" neleidžia apmokėti. Sausio mėn man patiko, nebuvo jokio stabdžio, aš 11d. gaunu pensiją ir iš karto su visais atsiskaičiau. Pamaniau, kad gal jau dabar taip ir bus, o štai dabar vasario 13 ir neleidžia mokėti. Man taip nepatinka, nes turiu laikyti neišleisti pinigus, kad neliktų kas nors neapmokėta.
Gal galima mokėti anksčiau? Kas trukdo ?
Ačiū

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydama savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita. Patikrinsime.
2021-02-15 15:06:41 IP 5ljrvvme
odalija jasineviciene 2021-02-15 14:19:28
2020 gruodzio menesi sumokejom uz busto paslaugas viena saskaita.savo banko tiklalapyje matom bendra mokescio suma.taciau nematom detalizuotu mokesciu kiek uz ka moketa. i viena saskaita negalim ieiti kadangi atsisakem sios paslaugos nes esam seni zmones ir mums popierines saskaitos geriau suprntamos.siuo metu mums siuncia skola uz lapkricio menesi ir negalim issiaiskint.prasom atsiusti vienos saskaitos detalizuota apmokejima.is anksto dekojam

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt arba susisiekite telefonu 8 700 77007, tuomet galėsime atsiųsti išrašą.
odalija jasineviciene
2021-02-15 14:19:28 IP 28men4cl
Mildutė Gliksmanavičienė
2021-02-13 14:00:06 IP 6a3jjm7u
Laba diena.
Gal galima mokėti anksčiau? Kas trukdo ?
Ačiū
2021-01-18 08:29:28 IP 5ljrvvme
Loreta Šukienė 2021-01-18 06:23:45
Labas rytas,

Negavau savo mamos Danutės Lapajienės gyvenančios. Baršausko g.81-24 vienos sąskaitos į savo elektroninį paštą.Visada gaudavau aipie 11-14 dd. Ar ji yra išsiųsta?

Parašykite mums el. paštu info@vienasaskaita.lt. Laiške nurodykite paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita, tuomet galėsime patikrinti, ar sąskaita paruošta.
Paprastai sąskaitos paruošiamos iki 15-os mėnesio dienos ir el. paštu jums atsiunčiama ne sąskaita, o tik pranešimas, kad ji jau suformuota. Pati sąskaita yra jūsų paskyroje, tad prie jos prisijungę galite matyti, ar ji paruošta, ar ne.
Loreta Šukienė
2021-01-18 06:23:45 IP 2cfq7p5o
Labas rytas,

2020-11-24 08:22:19 IP 5ljrvvme
Tomas 2020-11-20 13:42:45
Iki paskutinio atnaujinimo buvo tiesiog nuostabus pagalbininkas, po atnaujinimo jūsų programa tarsi akmuo kuprinej zygyje.
Sistema nepritaikyta mobiliems irenginiams 2020 metais? Juokaujat?

Paklausus kada bus pritaikyta, atsakymas 'kazkada bus' 0 konkretumo.

Iki atnaujinimo - 9 balai
Po atnaujinimo - 2, nes esu dosnus vertintojas

Nerekomenduoju niekam kas planuoja naudotis mobiliuoju irenginiu.

Turint klausimų bei susidūrus su mobiliosios programėlės naudojimosi nesklandumais, visada prašome kreiptis el. paštu info@vienasaskaita.lt.
Sistema nepritaikyta mobiliems irenginiams 2020 metais? Juokaujat?

Paklausus kada bus pritaikyta, atsakymas 'kazkada bus' 0 konkretumo.

Iki atnaujinimo - 9 balai
Po atnaujinimo - 2, nes esu dosnus vertintojas

Nerekomenduoju niekam kas planuoja naudotis mobiliuoju irenginiu.
2020-10-28 14:40:33 IP 5ljrvvme
Regina 2020-10-27 20:16:03
Blogas klientu aptarnavimas, labai nemandagiai kalba telefonu ir net nebando islaikyti kliento - tiesiog pasiulo blokuoti paskyra. Taip pat blogas produktas - tai nera visu mokejimu sudejimas i viena saskaita. Vertimas klientus apmoketi tas saskaitas butinai per jusu platforma. Taip pat skambinejimas pazeidziant GDPR istatymus, as nedaviau sutikimo kad man skambintumet ir verstumet butinai pravedineti pinigus per jusu platforma. Pasiulymas pasakyti darbuotojo varda kad perklausytumet pokalbio irasus del arogantisko bendravimo tik irodo jusu bloga poziuri i klientu aptarnavima - samdykite profesionalius darbuotojus ir juos tinkamai apmokykit kad isvengtumet problemu, o ne atvirksciai.

Dėkojame už išsakytą nuomonę. Norint išsiaiškinti, ar darbuotojas tinkamai atliko savo darbą ir kokiu tikslu jums buvo skambinama, turime žinoti tikslią situaciją, todėl ir prašome parašyti mums el. laišką, nurodant savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota paskyra.
Mūsų skambučio gali sulaukti tik esami klientai, kurie paslaugą registravo savarankiškai. Skambiname tik su pačia paslauga susijusiais klausimais, tad nežinant konkrečios situacijos, negalime pakomentuoti skambučio tikslo. Bet kokiu atveju, niekuomet neverčiame klientų atlikti mokėjimų per mūsų sistemą, tai yra tik pačio kliento pasirinkimas, kaip ir pati registracija. Jei klientas neketina naudotis paslauga, rekomenduojame klientui pašalinti paskyrą.
Apgailestaujame, jei pokalbis su mūsų konsultante jums buvo nemalonus. Vertiname kiekvieno kliento nuomonę ir pastebėjimus, ir į juos atsižvelgdami tobuliname tiek pačią paslaugą, tiek klientų aptarnavimo kokybę.
2020-09-29 10:06:57 IP 5ljrvvme
Karolina 2020-09-28 11:20:57
Nuo penktadienio bandau sumokėti mokesčius ir neįmanoma to padaryti, pasirašau mokėjimo pavedimą, grąžina atgal į viena sąskaita programėlę, o apmokėjimo nepatvirtina. Bandžiau jau kokius 7 kartus, mokesčiai liko nemokėti. Penktadienį parašiau laišką - jokio atsakymo. Šiandien bandau prisiskambint nuo pat ryto, kaip nėra konsultanto laisvo, taip nėra. Labai nusivyliau, kai jūs teigiat, kad mokesčius galiu susimokėti per 2 minutes. Greičiau susimokėdavau paprastais banko pavedimais.

Apgailestaujame, jei turėjote sunkumų, bandant apmokėti sąskaitą. Pirmadienį turėjome neįprastai didelį srautą kreipinių, tad tikime, jog prisiskambinti galėjo būti sudėtinga, tačiau į visus klientų el. laiškus atsakėme. Tikimės, kad apmokėti jau pavyko.
2020-09-29 09:16:51 IP 5ljrvvme
Kliente 2020-09-28 12:23:56
Gerbiami “ viena saskaita“ vadovai, ar ne laikas susirūpinti savo darbuotojais. Toks nemandagus arogantiškas bendravimas su klientais. Turime aumenyje konsultantę Genovaitę. Kai skambini jautiesi kaltas, kad turi klausimų. Labai nemaloniai atsakinėja į klausimas ir su dideliu nenoru nuo pat pasisveikino iki atsisveikinimo. Turi traukti žodžius, kalba panosėje. Man neišgirdus žodžio, atsako dar pikčiau. Susirūpinkite, ar toks žmogus gali dirbti su klientais, o gal trūksta elementarių bendravimo apmokymų? Aš manau, kad šiuo metu yra daug norinčių dirbti ir mokančių bendrauti gražiai ir žmogiškai. LInkiu jums nuoširdžių malonių ir mylinčių savo darbą darbuotojų. Sėkmės.

Apgailestaujame, jei pokalbis su konsultante jums buvo nemalonus. Susisiekite su mumis el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydama savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita. Perklausysime pokalbį ir aptarsime jį su darbuotoja.
UAB Viena sąskaita 2020-04-16 18:19:02
Jei norite atsisakyti paslaugos, kreipkitės el.paštu info@vienasaskaita.lt. Laiške būtinai nurodykite savo paskyros ID, adresą bei vardą, pavardę.
Atsisakydami paslaugos jus tik palengvinsite vienai saskaitai gyvenima, sita firma be gyventoju sutikimo ir, savaime aisku, uz gyventoju, tame tarpe, ir jusu pinigus islaiko Kauno savivaldybe, reikia manyti, ne uz grazias akis.
2020-07-07 13:18:02 IP 5ljrvvme
Angel 2020-07-05 10:24:34
Trinu lauk aš tą vieną sąskaitą. Visada rodo permokas, nors sumoku tiek kiek išnaudoju. Dabar net ir už vandenį tarifų negaliu įvesti, galiu tik sumą įrašyti. Paskambinus telefonu nieko nežino ir nenori žinoti. Mokėsiu tiesiai per Ignitis, š*******o kontora ta sąskaita.

Siūlome pirmiausia kreiptis į mus el.paštu info@vienasaskaita.lt ir suteiksime jums išsamią informaciją apie jūsų sąskaitas. Be to, dažnu atveju paslaugų teikėjai patys apskaičiuoja ir išrašo sąskaitas už vandenį, klientai tik deklaruoja suvartojimą, tad tarifo įrašyti niekur nereikia. Gavę jūsų laišką, galėtume matyti jūsų realią situaciją ir pakomentuoti plačiau.
2020-07-07 13:13:18 IP 5ljrvvme
Greta 2020-07-02 13:38:42
Socialiai neatsakinga įmonė, negebanti ar nenorinti operatyviai reaguoti į savo daromas klaidas bei iš esmės jų spręsti.Tuščiomis kalbomis bei dezinformuojančiais atsirašinėjimais ignoruoja kliento-vartotojo, perkančio Viena sąakaita paslaugą, teises, t.y., teikiamus prašymus, pareiškimus, pastabas.Stebėtinai neatsakingi darbuotojai, gaunantys algą už bet kaip atliekamą darbą.

Klientų aptarnavimo skyrius visuomet operatyviai reaguoja į klientų kreipinius ir yra pasiruošęs padėti bei suteikti visą reikalingą informaciją. Jei jūsų manymu, jums nebuvo tinkamai suteikta paslauga arba darbuotoja jus klaidingai dėl kažko informavo, kreipkitės į mus el. paštu info@vienasaskaita.lt. Atsakingas darbuotojas detaliai išnagrinės jūsų situaciją ir pateiks atsakymą.
2020-07-01 14:55:27 IP 5ljrvvme
Antanas 2020-06-30 21:22:34
Laba diena.Mane labai tenkino sena apmokejimo tvarka.Tačiau, kai pradėjau nebegauti iš Kauno Energijos sąskaitų ir nebegalejau deklaruoti rodmenų, buvau priverstas susitarti su Viena sąskaita.Sunkiai ušpildžiau nurodytus langus (patarimą iš tos įmonės gausi biurokratišką).Pildydamas teikejus, padariau klaida -Ivedžiau dujų mokėtojo kodą į būstą, kuriame nebuvo dujų.Kadangi tai buvo 4-as teikėjas, iš karto iššoko lentelė, kad reikės mokėti abonentinį mokestį.Pabandžiau išbraukti netinkamą teikėją, tačiau gavau atsakymą, kad paslaugos teikėjas bus pašalintas kitą mėnesį.Vadinasi už einamą mėn.iš manęs bus nuskaičiuotas abonentinis mokestis už fiktyvią sąskaitą.Kai kam ta VIENA SĄSKAITA gal ir "gerai".

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydamas savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita. Peržiūrėsime jūsų situaciją ir suteiksime išsamią informaciją apie kainodarą.
2020-05-28 09:15:57 IP 5ljrvvme
Zigmas 2020-05-25 13:07:40
Jau toks didelis neigiamų atsilepimų turėtų priversti šia kontorą pagerinti savo darbą, bet nepriverčia. Negaliu sumokėti už vandenį ir atliekas Kaune, nes jau ilgokai nepriima mokėjimų per Luminor DNB banką. Tiek skundų dėl tos pačios priežasties, o VS užsiima atsirašinėjimu nieko realiai nedarydami.

Deja, kadangi ne mes, o pats bankas atlieka pakeitimus, mes negalime įtakoti jų trukmės. Galime tik patarti klientams, kaip apmokėti ne per greitąjį mokėjimą. Kreipkitės į mus el.paštu info@viensaskaita.lt ir padėsime.
Labas gal jau dnb luminor galetu veikt nenuoru eit i parde, bijau žmogu
Please
UAB Viena sąskaita 2020-05-21 08:54:31

Tikriausiai pavedimo mokestį jums taiko bankas.Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydami savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita, suteiksime daugiau informacijos.
Minetas 4.20 EUR - tai Jusu paslaugu mokestis uz 3 NT objektus ir sioje vietoje klausymu nekyla, bet faktas, kad tiek sumoku Jums kas menesi. Klausymas buvo KADA SUSITVARKYSITE BANKLINKUS, kad galetume apmoketi per Jusu reklamuojamas 2 minutes? is skundo zemiau matome, kad su analogiska problema susidure ir Zilvinas (2020-02-26 14:01:53), bet jau su kitu SEB banklinku. Klausimas ar isvis planuojate Luminor | Nordea - DNB banklinkus tvarkyti ar taip ir toliau neveiks, nes neveikia jau 3 menesius?
2020-05-21 08:54:31 IP 5ljrvvme
Marius 2020-05-20 18:40:03
Jau trecia menesi is eiles negaliu apmoketi per Luminor | Nordea banka uz komunalinius, Moku per kitu zmoniu saskaitas ty prasau zmonos, kad apmoketu is kito banko, nors lupat nuo manes 4, 20UR uz pavedima. KADA PAGALIAU SUSITVARKYSIT BANKLINKUS??? Kur tas apmokejimas per dvi minutes??

2020-05-21 08:45:26 IP 5ljrvvme
Egle 2020-05-15 15:36:55
Kada pagaliau bus galima atlikti mokėjimus? Jūsų konsultantai jau ketvirtą dieną vis prašo palaukti, sakydami, kad atsiskaitymai veiks, bet arba kiek vėliau, arba po pietų, arba sekančią dieną, arba dar sekančią dieną, bet po pietų... Prašau kuo skubiau nurodyti konkretų laiką kada bus galima naudotis jūsų paslaugomis. Priešingu atveju ieškosiu kitų atsiskaitymo būdų. Dėkoju.

2020-05-15 12:36:47 IP 5ljrvvme
Klausimas 2020-05-14 17:41:15
Sveiki, antras mėnuo iš eilės stringa, neįmanoma apmokėti sąskaitų. Kaip suprasti? Turi likti skolingas už paslaugas, ar kaip? Praeitą mėnesį vos ne vos pavyko apmokėti, dabar vėl suvedus visus duomenis, spaudžiant ant norimo banko per kurį pravedu pinigus už paslaugas, vėl rašo apdorojama, na ir sukasi ne šiaip kaip čia kažkas paminėjo 2-4min, o iš vis apmokėjimas neįvyksta.

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydami savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota Viena sąskaita. Patikrinsime.
2020-05-08 10:44:47 IP 5ljrvvme
Jooo 2020-05-07 11:01:46
galvojau uzsiregistruosiu... bet ant tiek apgailetina sistema.... krauna - neuzkrauna... kaip isvis jus sugebat teikti paslaugas su tokiu puslapiu... raso susimokekit per 2min :D cia ir juokingiausia, kad puslapi krauna ilgiau... zodziu mazai investavot ziopliai

Laikinas sutrikimas buvo identifikuotas ir pašalintas, tad dabar puslapis veikia sklandžiai. Atsiprašome už nepatogumus.
Kol prisijungi, tai pescias nueini iki PC, sumoki, grizti atgal, dar palauki ir tik tada susijungia.
2020-04-16 18:19:02 IP 5ljrvvme
Stasys Dapšys 2020-04-16 12:20:57
Noriu atsisakyti jūsų paslaugų man netinka, ačiu.
2020-04-16 18:06:48 IP 5ljrvvme

Parašykite mums el.paštu info@vienasaskaita.lt, nurodydama savo paskyros ID, adresą ir kieno vardu registruota paskyra. Patikrinsime.
Noriu atsisakyti jūsų paslaugų man netinka, ačiu.
2020-04-06 11:39:01 IP 5ljrvvme
Viktoras 2020-04-03 15:29:39
Kaip reta nekokybiška paslauga:

Fantastiškai lėtas veikimas - kol mokėjimų tvarkymo puslapis užsikraus reikia laukti po 2-4 minutes, WOW!!! Gal pabandykit pasamdyti programuotojus kurie kažką supranta apie optimizavimą, srautus, užklausas?

Klaidingai rodomoi statusai - neapmokėtos paslaugos kurios apmokėtos ir pan. Ne mano reikalas, kad jūs patingėjot importuodami duomenis iš Kauno energijos ar vandenų. Jūs tuo užsiimat, jūs gaunat iš to pelną, tai prašau jūs ir tvarkykitės statusus, o ne prašykit mūsų skambinėt jūsų klientų skyriui. Puikiai žinot problemą, tai ir spręskit!

Šiandien 3 mėnesio diena, visos dienos buvo darbo dienos, tuo tarpu paslaugų teikėjų statusas pas jus "Laukiama". Čia jūs rimtai? Ar pas jus duomenų surinkimo greitis toks pats, kaip ir puslapio užkrovimo - tūkstančius kartų ilgesnis nei pas bet ką kitą?

Apgailestaujame, jei ne iš karto pavyko prisijungti prie puslapio, tačiau tai buvo laikina situacija.
Atsakant į jūsų teiginį dėl užrašo prie sąskaitos „Neapmokėta“, norime informuoti, kad neapmokėta yra mūsų mokėjimų platformoje, kadangi Vienoje sąskaitoje kaupiama yra tik ta mokėjimų istorija, kuri vykdoma per mūsų platformą. Jei mokėjimus atliekate kitais būdais, mes negalime jų matyti, tad apie tai informuojame ir vartotoją, palietus su pele ties statusu „Neapmokėta“, jis mato pateiktą informaciją: „Būsto sąskaita neapmokėta šioje platformoje“.
Sąskaitas paruošia ir mums atsiunčia paslaugų teikėjai. Kadangi duomenys iš teikėjų dar negauti, matote užrašą „Laukiama“. Sąskaitos visuomet yra paruošiamos ne pirmomis mėnesio dienomis, o apie 10-15 mėnesio dieną. Gali būti ir anksčiau, viskas priklauso nuo to, kada teikėjai paruošia sąskaitas apmokėjimui.
Kaip reta nekokybiška paslauga:

2020-03-31 09:29:28 IP 5ljrvvme
Gediminas 2020-03-31 09:01:41
Tai nesulaukiu atsakymo atsakymo is viena saskaita atstovu kodel prie galutines sumos man dar priskaiciuoja 5 eurus.ar reiks klausti atitinkamu instituciju kodel tyliai nuskaiciuojami pinigai.ir tokiu atveju naudotis viena saskaita tampa neadekvaciai brangu

Šiuo metu sulaukėme neįprastai didelio klientų kreipinių kiekio, todėl negalime taip greitai atsakyti. Laiškai atsakomi eilės tvarka, tačiau į juos visus atrašome, tad paprašysime šiek tiek kantrybės.
UAB Viena sąskaita 2020-03-30 08:01:51

Mokėjimas per UAB Neo Finance inicijavimo paslaugą nėra apmokestinamas. Parašykite mums elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt ir patikrinsime, koks mokestis ir už ką, jums yra paskaičiuotas.
2020-03-30 08:01:51 IP 5ljrvvme
Gediminas 2020-03-29 16:50:05
Paskutini menesi mokedamas mokescius per viena saskaita pastebejau kad prie galutines sumos prisidejo 5 eurai. Cia turbut suma uz Neo finance paslaugele saugus mokejimas ?kazkaip labai pabrangsta mokejimas per viena saskaita

Tomas 2020-03-10 12:13:21
"Viena sąskaita" finansiniai duomenys, kaip suprantu už "nemokamas" paslaugas:

EBIT 2015 - 35 000 eur; EBIT 2016 - 42 000 eur; EBIT 2017 - 46 000 eur; EBIT 2018 - 76 000 eur;
Visus nurodytus metus pelninugumas netoli 100%.

Kažin, kieno čia ausys kyšo už tokio sprendimo - primesti visiems kauniečiams atsiskaitymą su Kauno paslaugų tiekėjais tik per "Vieną sąskaitą"?
As sita viena saskaita atsakyma perfrazuociau taip:Mes pinigus uz jusu saskaitu apmokejima jau nusiraseme nuo savivaldybes ir pasiememe, o jus kaip norite taip uz savo saskaitas mokekite, ne musu reikalas.
2020-03-18 11:39:31 IP 5ljrvvme
Tomas 2020-03-10 12:13:21

Visus nurodytus metus pelninugumas netoli 100%.

Norime informuoti, kad kauniečiai neprivalo sąskaitas apmokėti per mūsų sistemą. Vienoje sąskaitoje pateikiamos sąskaitos, tačiau klientai patys sprendžia, kokiu būdu jas apmokėti, per mūsų platformą ar jiems įprastu būdu, kaip mokėdavo anksčiau. Jokios prievolės nėra.

Visa tai erzina:
1) be mano sutikimo sukūrė paskyrą "viena sąskaita" ir liepė naudotis, nepaliko kitų alternatyvų, kaip atsiskaityti su Kauno paslaugų tiekėjais;
2) mokant reikia suteikti prieigą kažkokiam finansų tarpininkui ? kodėl turėčiau ?
3) "vienas sąskaita" atlieka mokėjimus pagal idijotišką savo sukurtą sistemą, t.y. kiek deklaruoji, tiek ir sumoki. Tuo tarpu paslaugų tiekėjų mokėjimo sąlygos visai kitos - daugumai reikia sumokėti iki kito mėnesio pabaigos už praėjusį mėnesį.
Su visais tiekėjais buvau sudaręs e-sąskaitos sutartis ir viskas puikiai veikė.
Dabar turiu braidžioti po kažkieno purviną "biznelį", nes taip kažkam patogu.
Kada ponas Matijošaitis baigs elgtis Kaune kaip savo UAB-e ?
Kaip visad nesamones su jais.

Neveikė apmokėti SEB mokėjimu.
Informavau info@vienasaskaita.lt pastu administracija, apie sutrikima.
Atrase, kad nesklandumas priimtas, bus taisoma.
Atrasau, kad man netinka BUS, man reikia sumoketi SEB bankininkyste.
Atraso, jog SIULO man moketi pavedimu.
Atrasau, kad man pavedimu netinka. Kad negali teikti savo paslaugu kaip nurodyta (SEB mokejimo pasirinkimo vis vien neisjungia, vadinasi galima moketi ir toliau, taciau neina - klaidinamas klientas). Uz tai, kad man kyla nepatogumu apmoketi nurodau netaikyti vienasaskaita administravimo mokescio.
Atraso man, kad mokama yra uz dvi dalis: imoku surinkima ir uz mokejimo priemima.

Ir vat sitoje vietoje stop stop. As noriu duoti ir duodu pinigus Jusu nurodytomis priemonemis. Bet jos neveikia. Ne mano problema. Bet mano kyla daug problemu apmoketi pavedimu.
Cia mano protrukis siai netobulai ju sistemai. Nes daug nesklandumu per visa naudojima jau iserzino galutinai.
Plius visokie papildomi aukokite tam aukokite anam laukeliai, kuriu as neijungiau niekur pats, ijungia vienasaskaita.lt pries mano valia.

PASTABA. vienasaskaita.lt administracijos atsakymo i si mano komentara nepagaidaujuu - neatrasynekit. Nera cia ka komentuoti.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Sąžininga verslo paskola - skolinkitės drąsiai

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Pasirašius verslo paskolos sutartį, pinigus gausite per 1 darbo dieną. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Sąžininga verslo paskola atsakingam verslui. Sąlygos be paslėptų mokesčių Neslepiame palūkanų ir nekuriame...
Kredito garantas
Adresas: Vėžių g. 10-1, LT-00186 Palanga.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; bankai, bankinės operacijos; konsultacijų paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...

Tarp Rusijos pareigūnų, kuriems JAV paskelbė sankcijas, – FSB vadovas
Tarp Rusijos pareigūnų, kuriems JAV paskelbė sankcijas, – FSB vadovas 03-03 07:23
Jungtinės Valstijos antradienį paskelbė sankcijas Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FSB) direktoriui ir dar šešiems asmenims, siejamiems su Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno beveik mirtinu...
"Neodenta" atvėrė duris Vilniuje – visos odontologijos paslaugos po vienu stogu
"Neodenta" atvėrė duris Vilniuje – visos odontologijos paslaugos po vienu stogu 03-03 03:50
Jau daugiau nei 20 metų implantologijos ir estetinės odontologijos klinika "Neodenta" sėkmingai teikia kompleksines odontologijos paslaugas ir yra vertinama pacientų visoje Lietuvoje. Vienas...
"MV GROUP" prioritetų sąraše – kova su koronavirusu ir dėmesys komandai
"MV GROUP" prioritetų sąraše – kova su koronavirusu ir dėmesys komandai 03-03 03:44
Solidarizacija su valstybe ir visuomene teikiant paramą pandemijos akivaizdoje ir padidintas dėmesys bemaž tūkstančio darbuotojų komandai – taip viena didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse "MV...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Starbucks 106,87 -1,07%