Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vidratas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vidratas

Atsiliepimai apie UAB "Vidratas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vidratas"

Vairavimo mokyklą UAB "VIDRATAS" pasirinkau pagal rekomendaciją, kuri pasitvirtino 100 %, Regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Noriu padėkoti visam kolektyvui už puikų darbą, o ypač instruktoriams Remigijui bei Vytautui. Sėkmės!
Jau po kažkiek laiko noriu padėkoti jūsų mokyklai. Ačiū, kad mano dukrą Išmokinote vairavimo teorijos ir pagrindų, ir praktikos. Žinau kad ir dabar iškilus kokiems tai klausimams ji drąsiai į jus kreipiasi. Aš galvoju, kad tokia ir turi būti mokykla. Sėkmės jums.
O aš galiu tik pasidžiaugti mokyklos ir instruktorių suinteresuotumu išmokyti. Būdavo, kad negali laiku pasiekti mokyklos, instruktorius pats atvažiuoja į reikiamą pamoką. Buvo, kad ir pamoką pradėjom 6:00, nes visi laikai buvo užimti, o tą dieną laukė Regitra. Kiekvieną kartą važiuoti su skirtingais instruktoriais ir skirtingais automobiliais - vienas geriausių sprendimų, nes kiekvienas pasidalina savo patarimais, savo žiniomis ir savo įžvalgomis. Vieno instruktoriaus dėka išmokau parkuotis man patogiu šoniniu vairavimu, kito instruktoriaus dėka nustojau bijoti lenkti automobilius ir t.t. ir t.t. Visi besiskundžiantys turėtų suprasti vieną: INSTRUKTORIAI MOKO, O JŪSŲ PAČIŲ REIKALAS, KAIP GERAI IR KAIP GREITAI VISKĄ PATYS IŠMOKSIT. Jau vien tai, kad esate vairavimo mokykloje, tai dar neužtikrina jūsų gebėjimo vairuoti, tai užtikrina tik jūsų pačių gebėjimas įsisavinti informaciją ir ją pritaikyti praktikoje. Ne instruktorius atsako už jūsų neatidumą, nenorą klausyti ar panašiai. Beje, ne mokiniui spręsti, kada adekvačiai ar neadekvačiai yra spaudžiami stabdžiai ar griebiamas vairas, instruktorius tai daro tada, kada reikia, o ne tada, kada nori. Lygiai taip pat ir elgiamasi ir Regitroje. ;) Beje, mokiniai, ypač vyresnio amžiaus, kurie nejaučia pagarbos instruktoriams ir galvoja, kad yra visada teisūs ir dar negana to, kitų, jaunesnių mokinių akivaizdoje žeminantys direktorę bei jos komandą, tik dar kartą parodo, kad joks instruktorius neišmokys jų vairuoti. Mano rekomendacijos tikrai nuoširdžios šiai mokyklai, kuri jaučia pagarbą mokiniams, visuomet stengiasi jiems padėti ir suteikia psichologinę pagalbą esant poreikiui.
Na ka as galiu pasakyti, skaitykite ir dar karta skaitykite atsiliepimus, nes tik juos perskaite suprasite tikra padeti sioje VM.Ka pirmiausia noriu pabrezti, kad, tu mokini, esi tik eilinis ju konvejeryje.Jiems nera labai svarbu tave ismokyti gerai vairuoti, mokinio pamokos laikas yra trumpinamas tuo, kad, , eik i masina pasedek palauk, , kol mes atsigersime kavos, susidaro toks ispudis, kad yra noras tik kuo greiciau prastumti laika, bet nekokybiskai ir protingai patiekti mokiniui zinias.Visai yra nemokoma parkingo, paprasius daug sykiu, pabreziama, kad tai nebutina ir ismoksite praktikuojantis ateity, arba pasiemus papildomu pamoku.Iskaitos metu daromas psichologinis spaudimas, mokinys yra blaskomas pokalbiais, nezinau kokiu tikslu, turbut, kad neakreiptu demesio i zenklus, i ivairias situacijas, taipogi atsitikus kritinei situacijai yra stipriai kalama per stabdzius, neadekvaciai ciumpama uz vairo, , o as galvojau tu nepasuksi, , ir panasiai.Tik reikia isivaizduoti mokinio psichologine busena po visko.Kas dar labai nustebino tai imones direktores poziuris i savo klientus, moteris be galo arogantiska, principinga, iskraipanti faktus, ji negirdi to ka jai sakai, pokalbio metu neleidzia issakyti savo nuomones, visa laika pertraukia.Sakyciau kaip privaciame sektoriuje taip isvis neturetu buti, juk kiekvienas klientas turetu buti svarbus.Kas liecia instruktorius jie patys renkasi kas su kuo vaziuos, vel gi nelabai atsizvelgiama ko nori mokinys.Jeigu su vienu vaziuojant jam isvis nerupi kaip tave ismokyti, tai kitas mokines koju glostyma priima kaip butinybe praktikoje. (Mamos siusdamos savo dukras, pagalvokite ar nebus priekabiaujama prie ju).Pabaigai noriu tik pasakyti, jei jus tikrai norite ismokti gerai vaziuoti, psichologiskai jaustis komfortabiliai, neismesti pinigu i bala, tai nesirinkite sios mokyklos.Juk gerai paieskojus galima tikrai surasti profesonalu poziuri turincia mokykla!!!Sekmes paieskose.
Susidarė labai prastas įspūdis apie šią VM. Kaip ir kitas mokinys rašė: kiekvieną kartą mokaisi pas skirtingą instruktorių ir galiausiai nebežinai, kurio klausyti, o jų pamokymai vienas kitam prieštarauja. Pamokų metu nemoko parkuotis NET kelis kartus paprašius (esą tai išmokstama praktikoje, todėl to nereikia pamokų metu). Atėjus laikui laikyti įskaitą, ją užskaito kaip neišlaikytą dėl klaidų, kurių PATYS instruktoriai negali argumentuotai pagrįsti. Nerekomenduoju, jei dar neturite patirties ir norite išmokti vairuoti, o ne paplepėti su instruktoriais ir išmesti pinigų kelis kartus susimokant už vairavimo įskaitas.
Visu pirma, užsirašai pas instruktoriu Arvyda, bet važiuoji su kuo papuola. Kiekviena karta mokaisi su vis kitu instruktoriumi ir visi tave moko skirtingai, vienas sako, kad reik taip vairuoti, kitas kitaip, galiausiai apsisuka galva ir nebežinai kuo klausyti. Arogancijos pilna įmonė, jie savo mokinius laiko žemesniais. Normaliai nesugeba paaiškinti klaidų, stresinėse situacijuose instruktoriai pasimeta, o ypač Arvydas. Čiumpa už vairo, ar spaudžia stabdžius, paskui paklausus, kodėl taip buvo pasielgta sakoma "-aš galvojau, kad tu...". Reziume, tikrai nerekomenduoju šios įmonės jei norite išmokti vairuoti, o jei jums svarbu pajuokauti ir pasikalbėti su instruktoriais, tai maloniai kviečiu čia mokytis.
Instuktorius Arvydas geriausiai viska išaiškina nuosekliai, su prikolu ir humoru jausmu, pasiemiau vos 3 pravažiavimus, galvojau tikrai kad neužteks bet užteko ! Regitroi išlaikiau padares 3 kvailas klaidas, Rekuomenduoju šia mokykla, ir būtent instuktoriu Arvyda ! Išmokys vairuot tolka tak
Noriu padekoti vairavimo mokyklai vidratas ypac instruktoriui Arvydui. Jo deka islaikiau teises, labai geras, kantrus mokytojas, rekomenduoju visiems.
ta pati mokinuke
2015-05-20 11:51:33 IP 27p4a8mi
Ramyr 2015-05-15 13:43:40
Įmonės direktorė tragiška, mandagumo 0. Instruktorius moko tragiškai, pats kelių eismo taisyklėse nesigaudo. Elementariam apsisukime nesilaiko kairės kraštinės padeties, mergaitės nepataiso dėl jos daromų klaidų, vos nepadarė kritinės klaidos ir nesukėlė avarijos dėl instruktoriaus stuobriškumo. stresinei situacijoi instruktorius pasimetė ir leido mergaitei daryt ką nori kelyje kuriuo metu vos neįvažiavo į kitą eismo dalyvį. Niekam nerekomenduoju šios mokyklos kurioje Direktorė su klientais kalba kaip nepraustaburnė o instruktorius moko ne saugiai bei atsakingai vairuot o moko kaip nusižengt taisyklėm.
Perskaičiau ir juokas ima... "Gerb." Ramyras Eidejus, Jus esate melagis!!! Jus pats pažeidėte taisyklės : visų pirma, pradėjote signalinti ne avarinėje situacijoje, o tai draudžiama, antra - Jus lenkėte apsisukime - kas yra draudžiama daryti. Lengdamas, užvažiavote ant žaliosios vejos su kairiaisias ratais - TAI IRGI DRAUDŽIAMA DARYTI!!!! Plius hamiskai kalbėjote su instruktoriumi, kuris yra vyresnis už Jus, pakyšote koja man, nes buvo egzaminas. Kaip galima buti tokiam neatsargiam ir neatsakingam vairuotojui vairuojant krovininį autobusą, kuris yra "RMS Moving" nuosavybe! Negražu taip meluoti ir šmeižti žmones, kai esi pats kaltas! JUS kažkur tai skubėjote, JUS kažkurtai vėlavote - o kaltinat kitus?! Sakykite, prašau, iš kur Jus žinote KĄ sakė man instruktoriu, o KO nesake?! Jus ka ekstrasensas?!
Kas liečia mokyklą, tai aš esu labai patenkita, kad pasirinkau butent šią mokyklą! "Vidratato" komanda, neabejotinai geriausia Klaipėdoje, noriu padėkoti Jums už:
Tikslingai perteiktas ne tik teorines bei praktines žinias, bet ir dalijimusi gyvenimiška patirtimi, patarimais, reikšmingais pamokymais, kurie nemažai prisidėjo ir prie mano asmenybės tobulėjimo. Už natūraliai sukurtą jaukią atmosferą bei tobulą bendravimą! Prisipažinsiu, nieko taip nelaukdavau, kaip praktinio vairavimo pamokų, kuriose, susitikus su neginčytinai kiečiausiu instruktoriumi Arvydu Petrausku, kurio kompetencija viršija visus normatyvus, jausdavausi labai komfortabiliai. Vairavimo pamokos tapo savotišku ritualu, kuriame sugebėdavau visiškai atsipalaiduoti ir visa tai - Arvydo išskirtiniu gebėjimu glaudžiai bendrauti ir, be abejonės, vienu skoningiausių humoro jausmu.
Jei tektu eiti viską iš naujo, eičiau ir vėl į šią mokyklą! ACIU JUMS !!
Puiki ir patikima mokykla, teorijos dėstytojas Šarūnas Berlinskas viską išaiškina suprantamai ir linksmai. Vairavimo instruktoriai nuostabūs vyrukai, kurie puikiai išmano vairavimą ir teisingai jį pateikia. Pati asmeniškai mokiausi pas Remigijų Jautakį jis be galo atsidavęs savo darbui, puikiai mane išmokė važiuoti, niekada neužšaukė, į viską reagavo ramiai, važiuojant su juo nebuvo jokio įsitempimo ar susikaustymo. Rekomenduoju visiems, norintiems įgyti vairavimo teises, šią vairavimo mokyklą. DIDELIS AČIŪ JUMS

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB "Rigveda" – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 27 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Susisiekimo Ministerijos įvertinta, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje Patikimas būsimų vairuotojų partneris – kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų: Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje, Vilkijoje...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
JAV Kongresas oficialiai pripažino armėnų genocidą
JAV Kongresas oficialiai pripažino armėnų genocidą 12-13 09:41
JAV Kongresas ketvirtadienį oficialiai pripažino genocidu 1915–1917 metais iki 1,5 mln. armėnų gyvybių nusinešusius žiaurumus Osmanų imperijoje.
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą 12-13 09:07
SEB bankas Lietuvoje kitų metų vasarį įdiegs naują IT platformą, kuria bus valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%