Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Amber Food, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Amber Food

Atsiliepimai apie Amber Food, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Amber Food, UAB

Rugsejo 22 diena, Klaipedos Charlie Pizza restorane uzsisakeme maisto. Padavejas atnese ne ta patiekala. Pasakius, kad patiekalai sumaisyti ir, kad valgyti to patiekalo, kurio net neuzisakeme, nenorime, jis pasake, kad moketi uz ta patiekala, kurio net neuzisakeme, vistiek teks. Tuo paciu pasake, kad geriau ta patiekala tiesiog suvalgytumem, nes moketi vistiek teks bet kokiu atveju. Maisto net nepalieteme, susimoketi teko uz viska. Personalas - apverktinas. Daugiau cia nesugrisime, sekmes :)
Šiandien pusričiavome gedimino pr. Esančiame la crape. Deja bet apnarnavimas buvo labai prastas. Mes atėjome atsisėdome lauko terasoje, mūsų niekas neaptarnavo 5-10min galiausiai meniu pasiėmeme patys, veliau dar 10-15min laukėme kol mūsų užsakymą priims tačiau ir to neįvyko, kol asmeniškai nepradėjome jieškoti padejėjo. Galiausiai beieškant atsakingo žmogaus už mūsų staliuką. Padajėjas net nesustojo bendraudamas su manimi ir kalbėjo eidamas ir nusisukęs nuo manęs nugara tuo pat metu aptarnaudamas kitą stalą. Galiausiai mūsų užsakymas buvo priimtas tačiau kiaušinienė su avakadu buvo patiekta be avakado o tai pasiteiravome pas padavėja jis atnešėsušaldytus avakado gabaliukus kurių valgyti buvo neįmanoma toks jausmas jog valgai sušaldytus vandens ledukus. Paprašius atnešti peleninę ji buvo atnešta murzina ir nešvari. Su tokia pat sekme galėjau pats ją pasiimti nuo kito staliuko bet tikėjausi jog bus atnešta švari išplauta peleninė, tačiau gavau murzina nemaloniai kvepenšia peleninę. Paprašiau pakviesti administratorių tačiau gavau atsakymą jog administratoriu yra užimtas ir jis negali prieiti. Veliau paaiškėjo jog padavėjas Aurimas ten dirba jau metus tačiau toks prastas aptarnavimas nuo patyrusio darbuotojo yra kraupus ir apgailėtinas.
Šeštadienį teko užsukti į Kauno Akropolio Charlie Pizza pavalgyti, mes buvom 4-uriese, žmonių visur buvo daug, bet laisvų staliukų dar buvo likę, prisėdome, prie nenukraustyto staliuko, padavėjos kasa buvo šalia, bet ji nesiruošė nukraustyti staliuko, tik pasakė, kad jei norėsime valgyti teks laukti apie valandą, na gerai sakome, laiko turėjome, nors padavėja vaikščiojo pirmyn atgal staliuką nukraustė per kokias 10-15 min, meniu taip pat nepateikė, gerai, patys pasiimėm meniu, greit išsirinkom ir užsisakėm, taip pat priverstinai pasikvietę padavėją, bet vis nieko nesulaukiame, kadangi sėdėjome šalia kasos, žiūrime, kad mūsų užsakymą įvedė dar po 20 minučių, wtf??? na gerai, laukiame, kadangi buvome gerai nusiteikę laukimas neerzino, bet vis nesulaukę gėrimų, net du kartus raginome padavėją, kad bent gėrimus atneštų, na pagaliau sulaukėmę gėrimų, teko gurkšnoti ilgai ilgai... ir štai praėjo valanda, na nieko, dar nesiskundžiame, dar 15 min, paklausėme kur picos, sako dar nėra.. dar laukiam, jau 1h 30 min.. jau dar daugiau, jau nežinau kiek kartų klausėm kur picos, na viskas, jau mum reikia lėkti, sakom mes išeinam po 10 minučių, ir tuomet kažkaip per 5 min atnešė picas, bet įrankių neee :D :D taigi žiūrim į jas ir laukiam įrankių, kuriuos atnešė dar po 5 min, aišku, paragavus picą, ji visiškai šalta, tai kiek laiko ji gulėjo nenešama.. o valgant teko pavargti, nes šakutės linko per pusę, ar nuo picos kietumo ar šaltumo.. aišku, nors sąskaitos iškart paprašėm, taip pat laukėm, iš tikro gaila buvo labai mokėti pinigus, bet kadangi neturėjome laiko ginčytis ir pavargom nuo tokios nesąmonės, norėjom greičiau dingti, sugaišę gerokas 2, 5h.. žodžiu, tragedija, viskame, dar taip neteko gyvenime.
Katastrofa!!! Charlie KIDS VCUP’e, Vilniuje. Ateini i kavine su vaikais, o ten, maza to, kad viskas kas nors kiek sveikiau is vaiku meniu, iesmelis, kalaktiena, kepti varsketukai, bet net koldunu su varske laukti 30 min. Todel mums is karto buvo pasakyta rinktis desreles, bulvytes... Jus rimtai???? Nu ok, uzsisakem mes kazka pavalgyti, isitaisem, tada apsiziurejom atidziau, antisanitarine aplinka!!!!! Reikia nusiauti arba detis bachilus, nes vaikai basi begioja, bet as jus matet koks ju kilimas?!?Maisto likuciai, siuksles!!! Ropojancio vaiko ne uz ka nepaleisi!!! Isodinom mazaji vaika i vaikiska kedute, o ji neaisku kada valyta... Maisto likuciai, purvas. O pabaigai aptarnavimas. Sedejom, laukem laukem, laukem laukem, ir i tualeta su vaiku suvaiksciojom, kaip nera taip nera... Vyrui nuejus stovi visi prie baro, plepa. Visom prasmem-absurdiska vieta!! Nerekomenduoju!!!
Nepatenkintas klijantas
2018-08-04 14:41:34 IP 90.131.47.235
Nepatariu lankytis charlio ar la- crepo restoranuose, paskutini kartą valgiau Kauno akropoli, mane supikino ir viską išviemiau, ka ten su valgiau, maistas pagamintas labaj blogai, lankiausi ir kitose vietose bet dėja maistas prastas o po paskutinio karto aš gyvenime ten nesilankysiu ir ne leisiu kad kas aitu iš mano pažįstamų.
Vilnius, , , Ozas", Meniu laukeme 15min, uzsakymo prieiti priimti net nesiteike, pralaukeme dar 15 min ir tiesiog isejome, zmoniu nebuvo daug, i iskvietimo mygtuka isvis nereagavo. Ne pirma karta jau tokie reikalai dedasi Charlie picerijoje. Esu labai nusivylus.
Radviliškis 2018.07.29diena.20:45 ateiname į kavinę Charlie. 10min laukiame meniu, niekas neatneša pasiemame pačios. Išsirenkame ir laukiame 30min kol priims użsakyma, niekas neprieina. Pašaukus padavėja einant pro šalį pasako jog neturi laiko. Palaukiame dar 10min ir matome kaip ji sneka telefonu. Trūkus kantrybei prieinu ir paklausiu ar jau turi laiko, atsako jog ne ir kreipiasi i kita padaveja/administratore, ji atsako jog irgi ne. Paprašau skundu knygos, bet niekas nereguoja ir paklausia ko noretume užsisakyti, pasakau jog maisto ir kokteiliu, bet atsako kad virtuve turi per daug darbo ir nebegamins, nes ir pacios padavejos nebespeja. Paklausiu o kaip speja šneketi telefonu, atsako jog darbinis telefonas ir priema użsakymus, tuomet paklausiu kokie uzsakymai jei virtuve nebedirba, administratore pasimeta ir iseina. Laukiu 5minutes kol priejo prie baro vel, paklausia kokiu gerimu noretume, pasakau jog akoholiniu kokteiliu. Salia stovi ir ta padaveja kuri labai uzsiemusi bet kalba telefonu, viena neturi laiko padaryti kokteiliu nes uzsiemusi, o kita neturi nes reikia ipilti 5 balto alaus, taip man atsake. Tuomet pasakau jog nieko nebereikia tik skundu knygos, i ja parasau ka norejau. Isejome ir lauke stojome parukyti, pro lango matome kaip skaito ka parasiau ir juokiasi, o juk tiek darbo turi. Neżinau kaip taip galima elgtis, o ir dar likus daugiau nei pusvalandziui iki 22 valandos nepriimti uzsakymo nes virtuve nebedirba. Tai darbo laikas iki 22 valandos ar iki tuomet kaip darbuotojos sugalvoja? Daugiau nebeisime i tokio zemo lygio kavine kur su klientais sitaip elgiamasi.
Šiandien buvo kažkas baisaus Charlie pizza Kauno akropolyje, pradedant nuo aptarnavimo atejus ir pralaukus apie 10 min reikėjo patiems nueiti, paklausti ar kažkas priims užsakymą, na ok gal nemate, kad atejom, bet mes sėdėjome visiskai salia baro...Čili sriuba buvo šalta, bet dar puse bedos, kava atnešė su dar likusiais raudonais lūpų dažais ant puodelio, ar čia kažkas ragavo mano užsakytą kavą, ar tiesiog indai yra plaunami nehigieniskai? Aptarnaujantys personalas išnešė mano kavos puodelį ir pradingo, tik šypsosi prie baro ir kazka sneka... po 10 min prisimine, kad neatnešė kavos, suskubo ją atnešti. Bet jau buvo per vėlai, nes jau nieko nesinorėjo nes jau buvome gavę likusį užsakymą cezario salotas... O vat čia tai buvo visiškas kosmosas kažkas baisaus. Turbūt net nesusqpnuociau prastesniu salotų... gaila neimanoma perduoti salotų skonio ir kvapo ir vaizdo. Vištiena toks jausmas, kad ji buvo isvirta ir pastovejusiu keletą parų vandenyje ir isimta kada reikia, salotų lapai apipilti kažkokių baltu surugusio kvapo baltų skysčių, šalia palauzyta turbut vakarykštės duonos. Vienintelis kas patiko tai vadybininkės operatyvumas... Daugiau nueisime ir znonems nerekomenduoju.
Klaipėdoje, Studlende ypatingai spoguotas ir kūdas padavėjas, nešdamas didelę picą krapšto savo spuogus tiesiai ant maisto. Daugiau niekada kojos į šią šlykščią vietą. Suprantu, kad negalima diskriminuoti dėl tų spuogų, tačiau asmuo privalo prisižiūrėti dirbdamas su maistu.
Kėdainių Charlie pizza padaveja Evelina buvo labai nedraugiska. Pro sali praejo gal tukstanti kartu taciau I musu puse net nezvilgtelejo, meniu irgi turejome pasiimti pacios nuo gretimo staliuko. Pralaukus pusvalandi pagaliau prieme uzsakyma taciau paprasius didzkukuliu gavome griezta ne. Ir tik priemus uzsakyma pasake jog teks ilgai laukt I musu komentara jog jau ir taip ilgai laukiamia net nesuregavo. Tokios padavejos gali net nesitiketi arbatpinigiu vien uz tá duck face. Picerijoje lankomes ne pirma karta taciau su tokiu servisu dar neteko susidurt.
Buvau Antakalnyje.Siaubas smarve siaubinga.Sudas, sudas, sudas.
Labai geras aptarnavimas lankomės Šiaurės prospekte esančioje Charlie picerijoje per savaite du kartus labai maloni padavėja Greta, maisto kokybė gera, kainos protingos, padavėja puiki, dėl to ir sugrįžtame būtent čia pasibūt. Ačiū šiam personalui ir ypatingai nuolatos aptarnaujančiai mus padavėjai Gretai.
2018.07. 05 Charlie akropolis, antrame aukste niekas nedirba, nes visos susedusios sneka pirmam aukste. 15 minuciu laukiau meniu, teko ateiti iki apacios ir paklausti nuo kada dirbat, tada sugalvojo, kad visgi reikia nustoti kalbeti. Teko eiti i salimais esancia Cili pizza kur meniu gavau per 2 minutes.
Maistas Manami Panoramoi tragiskas, aptarnavimas irgi nekazka.. kainos gan aukstos...
Šiauliai, saulės terasa. Atėjome su drauge pavalgyti ir įsitaisėme kieme. Nesulaukusios padavėjos, pačios pasiimėme meniu. Išsirinkome. Per tą laiką pro mus praėjo dvi skirtingos padavėjos, nei viena nesusimąstė prieiti. Laukėme tol, kol pabodo, nes taip niekas ir nepriėjo. Nuėjus į vidų išreikšti nepasitenkinimo prie baro pamatėme KETURIAS padavėjas, prilipusias prie baro. Pabrėžiu, kad viduje nebuvo daug žmonių, kitaip matyt mergaitės nestovėtų dykaduoniaudamos. AČIŪ UŽ NIEKĄ.

P.S. išėjusios sutikome dvi moteris, kurios taip pat skundėsi ne tik aptarnavimu, bet ir supuvusiais salotų lapais.
Šiauliai, terasa. Nuo kada neskaidote sąskaitų ir kodėl? Buvome penkių draugų kompanija. Pas visus grynieji, bet ribotos išlaidos, pas mane pinigai kortelėje, 9e, bankomatas pinigų taip nuiimti neleis. Ką daryti žmonėms, kurie ateina pavalgyti ir negali, nes neskaidote sąskaitų? Nebuvo kaip paskirstyti finansų. Likome trys nevalgę. Ateini pabūti, pavakarieniauti.. Ir negali. Kuo toliau, tuo labiau nusivažiuoja saulės terasa.
Penktadienio vakaras. Saulės miesto terasa. Dvi valandas laukėme maisto, padavėjas dirba tik trečią dieną, stalas nešvarus, nenunešti prieš tai valgiusių indai. Picos po ilgo laukimo atkeliavo šaltos. Stalo vanduo ir gėrimai atkeliavo tik tada, kai jau buvome pavalgę tų šaltų picų. Į čekį įskaičiuotas ir gėrimas, kurio niekas net neatnešė... Tragedija. Čia jau administracijos problemos. Per mažai darbuotojų, nes reikia ilgai laukti, o ir patys darbuotojai išsekę ir pavargę, nes plotas didelis ir laukiančiųjų tikrai daug. Susimastykite. Mokant už paslaugas, tikimasi tik kokybiškų.
Antakalnio Charlie pica, 16:45 lauko terasa. Padavėja be vardo kortelės, atnešus meniu nepasiteiravo ar norėtumėm gėrimų, atnešusi meniu greit nuėjo, aš užsakinėjau šaltibarščius ir picą, draugė cepelinus ir desertą. Padavėja grįžo ir pasakė, jog cepelinų nebėra, todėl draugė užsisakė mėsainį. Man atnešė iškart šaltibarščius su pica, todėl valgiau šaltą picą. Tada po pusvalandžio draugei atnešė burgerį kartu su desertu. Žinoma, kol valgė ir taip šaltą burgerį, ant deserto ištirpo ledai. Parodžius nepasitenkinimą, pasakė, jog pritaikys nuolaidą, kurios taip ir nepadarė. #neveragain
Šiandien, 2018.05.18 atvykus į charlį klaipėdoje, pc Big 1, 'užsisakius Itališką desertą su nutela, viduje jos buvo vienas arbatinis šaukštelis per vidurį, praktiškak vien sausa tešla. Manau, mokant beveik 3 eurus, norisi gaut, tai, kas parašyta meniu. Pusė deserto nuvalgyta be jokio įdaro, ieškant jo, pasižiūrėjus, kad jo beveik ir nėra. Paklausus, ar čia taip turi būt, ar atitinka normas bent, buvo atsakyta : čia taip yra.
Tai gal kitą atsinešt į piceriją savo nutelą, kad įdėtų bent padoriai kiek priklauso, o ne tešlą valgyt.
Likome labai nepatenkinti Megos darbuotojos elgesiu, trečiadienį 04.18 užsirezervavome staliuką priešais televizorių, kad galėtume stebėti krepšinio varžybas, kurias Charlie picerija transliavo, todėl būtent dėl šios priežasties - krepšinio varžybų transliacijos, nusprendėme su draugų kompanija apsilankyti picerijoje. Tačiau prasidėjus krepšinio rungtynių pratęsimui, darbuotoja išjungė televizorius ir pareiškė, kad užsidaro...likome šokiruoti... kam transliuojate krepšinio varžybas, jeigu neleidžiate pažiūrėti iki galo?
2018 04 02 pirmadienis. Vaikiski blyneliai. Apmetyti pudra kad nesimatytu apsvile krastai ir praktiskai zalia apacia (buvo iskepta kur kepamos picos). teslos likuciu kaip spirgu pakepino :D Mmmmmmm pasaka. Geda butu atnesti tokia lekste dar vaikui vargsui... Isnaglejo visai. Nori is sudo pinigu uzdirbti. Bent lekste mazesne parinkt reikejo kad graziau atrodytu. Ir dar atnese kai suauge jau suvalge savo maista. Alkanas vaikas lauke ir gavo toki mena.
2018-03-29 Šiauliuose Saulės mieste Charli kavinėje prasėdėjome nuo 18 valandos iki pat 20 su drauge ir nė viena padavėja nepriėjo net paklausti ar norime ko nors užsisakyti. Nepaisant to kad kitus staliukus aptarnavo toje pačioje salėje, o klientų buvo pakankamai mažai.
2018.03.18, sekmadienis. La Crepe, VCUP, apie 10 h ryto. Salėje neužimtas nei vienas staliukas. Užsisakyti trys patiekalai - 3 asmenims iš pusryčių meniu. Pabrėžiu - iš pusryčių... Vaikui paprastų blynelių kažkodėl teko laukti beveik 40 minučių ir kai pagaliau sulaukėme - ir tai ne su visais priklausiusiais pagardais.. Benedikto kiaušinių pralaukiau lygiai vieną valandą. Plius, kiaušinis atneštas ne su šviežiais špinatų lapeliais (kaip ir priklausė), o su nudžiūvusiais žirnių daigais, kurie pagal viską turėtų eiti prie kito patiekalo.Pusryčiai pagal laukimo laiką tapo nebe pusryčiais, o priešpiečiais.. Sveiku protu nesuvokiami dalykai. Moki tikrai didelius pinigus, gauni nežinai ką ir plius pralauki beveik iki pietų. Jau nekalbu, kad paprasčiausių sulčių teko laukti apie 30 minučių. Kas būtų, jei būtume atėję pietų metu? Ko gero, būtų gal tekę laukti 2 valandas ar daugiau...
Vakare užsisakiau picą per foodout. Turėjau atsiimti Kalvarijų g., Vilniuje esančiame Charlie. Picą laiku nebuvo pagaminta (nesužiūrėjo užsakymo). Pasiūlė pagaminti, jei palaukčiau. Atsisakiau.

Klausimas - ar padavėjams tikrai atrodo, kad žmogus, vėlai vakare po darbo atvykęs pasiimti maisto, tikrai nori dar papildomai laukti, kol jam pagamins tai, ką jau senai turėjo pagaminti?

Gaila, bet nuo šiol stengsiuos Charlie praskipinti. Ne todėl, kad jausčiausi kažkaip nuskriaustas, bet todėl, kad, mano įsitikinimu, blogas verslas turi jausti savo veikimo pasekmes.

Garbinga viena žvaigždutė už aptarnavimą.
Charlie pizza Kedainiai
2017-12-25 21:51:51 IP 84.15.190.159
Planavom susitikima, pasirinkome charlie pizza ir pasigailėjom. Maistas buvo tikrai neskanus. Bulvytes paiemus sakute varvėjo aliejus. Salotos buvo sausos tiesiog keli daigai ir pora pomidoriuku perpjautu pusiau. Laukeme kol prieis kokias 20 minuciu. Priejus padavejai man reikejo klausos aparato nes bambejo kazka sau po nosimi. Paklausus kiek laiko reikes laukti patiekalo ji tiesiog pasake ar nematot jog salei daug zmoniu. Paprasius patikslinti laika ji pasake kad apie valanda ir daugiau. Zinoma nei sypsenos nieko neisspaude. O aptarnaujant salia sedincius vyrukus sypsena is toli sviete, nes paprase jos numerio. Tiesiog daugiau ten neisiu nepatiko aptarnavimas. Lankiausi pirma ir paskutini karta
Šiandien Panevėžio charlie pizza užsisakius vištienos užkepėlę gavau patiekalą su purvinais lėkštės kraštais ir apdratytu maistu. Išsiplaukit bliūdus pagaliau, nes pastoviai picas atnešate su riebaluota antra puse lėkštės.. ir kaip valgyti kai neaišku, kur tie puodai Jūsų mirksta ir atneša maistą kaip jovalą išdrabstytą. Sorry chebra, ne kažką dirbat. Vieną klientą tikrai praradot, o kartu ir gerus atsiliepimus.
Užsisakiau Cezario salotas iš charlie restorano i namus.
Tokių salotų dar nesu mačiusi. Lapai atgyvenę, supuve, o dar geriausiai, tai išdžiūvęs ir pasenęs batonas gabalais sulaužytas ir sumestas į salotas
Siu metu esu saules terasoje, Siauliuose. Esu nusivyles personalo darbu. Uzsisakiau cepelinu tik su spirguciais, atnese su grietine ir spirguciais... Saskaita pateike su klaida, gerai kad pats pastebejau, buciau permokejes...ir tai dar ne viskas!Uzsisakiau alaus boksta, laukiau valanda po ko atejo padaveja ir pasake jog nera laisvu bokstu.kodel nepasake iskart?o tik po valandos laukimo?Del kazkokiu priezasciu isnese keptos duonos padaza ir pelenine.Likau nesuprates, ir dar be padazo..Is druskines druska nebyra, prieskonines uzrudijusios o druska susokus.Paprasiau draugei pledo, pasake kad nera, o kitiems klientams uz penkiu min. paprasius buvo.Esu nusivyles tokiu personalo aplaidumu.Kreipiuosi jau ne pirma karta, bet pokyciu nesimato
Sveiki, rugpjūčio 24d. apsilankiau Gedimino prospekto la crepe. Pirmiausia norėčiau pakalbėti apie blynelius. Meniu nuotraukoje matome blynelius tarp kurių yra grietinėlė, ant blynelių yra pabarstyti riešutai. Aš gavau blynelius, kurie nei kiek nepanašūs į vaizdą meniu. Puikiai žinau kaip jie turi atrodyti ir tie kuriuos jūs pateikiate klientams, toli gražu neatrodo taip kaip turėtų atrodyti. Taip pat, ledų pieno kokteilis įpiltas į 200ml graniti taurę. Juokaujat? Ledų pieno kokteilis pilasi į visai kitą taurę ir jos tūris 300ml. Jei neturite taurių, tai bent jau įpilkite į didesnę graniti taurę.
Charlie pizza Jonava, mergaitės vardo gaila neatsimenu. Žmonių max 6 plius mes 3. Meniu atnešė per 10 min aišku nei labas, nei mūūū, paskui po pusės minutės atbėgo paklausti ar jau išsirinkom. Kai pasakėm, kad dar ne, susiraukusi nuėjo atgal. Užsisakėm 2 porcijas salotų ir vaikišką mėsainį su bulvytėmis. Salotų pralaukėm 45min! nors žmonių nebuvo. Atnešė salotas, o vaikui mėsainio ne. Kai paklausėm kur jis, tai atžagariu tonu gavom "kai bus padaryta, tai ir atnešim". Matėm kaip padavėja nuėjo į virtuvę ir turbūt tik tada tas mėsainis buvo pradėtas daryti. Salotos buvo šlykščios, pusę salotų lapų senų, skrebučiai kaip akmenys. Dar užtruko pusę valandos kol tą padavėją prisikvietėm dėl sąskaitos. Buvo baisiai nepatenkinta, kad mokėjome kortele. Mandagumo nulis, maistas baisus, daugiau ten neisim ir kitiem nerekomenduojam.
Saulės terasa, Šiauliai. Padavėja Alvita. Kliūna jau 3kart. 1. Atnešė meniu ir nulėkė, nors rėkiau per terasą, kad mes išsirinkusios. 2. Paprašėm pledų ir peleninės. Vaikšto aplink ir neatneša. Paprašėm naujokės ir atnešė tuoj pat. 3. Atnešė draugei ne tą picą pralaukus 35min. 4. Paprašiau iškart atskirų sąskaitų, o sumušus jau į vieną. 5. Pica ir sriuba atvėsusios.
Keiskit padavėjas.
Teko susidurti ne su itin mandagiu aptarnavimu. Iš pat pradžių viskas buvo kaip pridera. Besiruošiant valgyti pastebėjau nešvarius įrankius, paprašiau pakeisti, už keletos minučių atnešė ir padėjo ant stalo nei atsiprašau nieko. Tačiau pažiūrėjus įrankius pastebėjau, kad jie tiesiog nepakeisti.... Susiradau padavėja o jis man sako: o kas dabar negerai? Tokiu ne itin maloniu tonu.... pasakiau kad įrankiai nepakeisti ir kad norėčiau jog juos pakeistų. Man pasakė kad jie tikrai nauji paimti ir jie negali būti nešvarūs. Ir dar pridūrė jog jei tikrai nešvarūs tai, kad galiu juos nusivalyti. Tai irgi buvo pasakyta pakeltu balso tonu. Kai jau vis tik sutiko pakeisti įrankius, paimdamas juos nusimaivė ir garsiai kažkam šūktelėjo OMG.... Veiksmas vyko Kauno Megos Charlie aptarnavo stambokas vaikinas su barzdele, būtų malonu jog jį pamokintų mandagiau bendrauti su klientais...
samdo ukrainiečius kai Lietuvos Darbo Biržoje mažiausiai 8, 3% bedarbių ~120 tūkst. žmonių! Tauta turi žinoti savo herojus.
Su draugemis atvykome pavalgyti i domus pro charlie picerija. Prisedome kieme, laukeme ~20, nesulauke padavejos nuejome i vidu. Kiek netrukus atejo atministratore ir prieme uzsakyma. Viskas kaip ir gerai, bet jau nepatenkintos minos, pakelta intonacija gero ispudzio nepalieka. sriuboje buvo plastmases gabaliukas, i kuri Administratore nutylejo ne neatsiprasius. Siaip pavalgius indai nenukrauti buvo kokiu 20miniuciu kaip ir ant aplinkiniu staliuku. Labiausiai stebejomes administratores nepatenkinta veido mimika, lyg privertem mes ja cia dirbti. apgailetinas aptarnavimas be isimciu.
Jau keletą kartų pasibaisėjau aptarnavimu ir maistu. Pradėsiu nuo to, kad La Crepe terasoje Bernardinų soduose užsisakius vanilinį ir šokoladinį pieno-ledų kokteilius vietoj vanilinio kokteilio gavome stiklinę šilto pieno (pasakius padavėjai po kiek laiko gražino su kokiu šaukštu ledų praplaktą ir net neatsiprašė, o tik sumurmėjo, kad virtuvės klaida, nors nesuprantu, kaip tokią klaidą galima padaryti), o vietoje šokoladinio kokteilio gavome pieno su kakava, kažkaip visada galvojau, kad pieno ir ledų kokteilis susideda iš atitinkamo skonio ledų ir pieno, o ne akivaizdžiai į pieną primaišyta kakava... daugiau gyvenime ten neisime... Toliau, Gedimino p. esančioje la crepe niekada neturi tinkamai subalansuotų šaltibarščių, tai kam tie kuponai, je tokio patiekalo nėra meniu???? Negana to laukiant sąskaitos 15 min padavėjas tik eina ir burba, kad jam už tai, kad jis greičiau aptarnaus daugiau nesumokės, tai gal paskatinkit savo personalą, kad būtų labiau motyvuotas dirbti??? Be to kai "bomžas" paskendęs sultyse guli šalia kavinės kur lauke valgo žmonės manau administratorė turėtų iškviesti policiją, kad žmonėm nereikėtų spėlioti gyvas ar ne ir patirti diskomfortą. Kitas niuansas kai atnešė salotas paskendusias aliejuje ir kolegei užsisakant tokias pačias paprašius su mažiau aliejaus atneša taip pat paskendusias kaip ir buvo, atleiskit, bet užsisakant salotas, aliejaus pusės lėkštės tikrai nesinori (salotos su baltaisiais ridikais ir kiauliena)....šiam kartui tiek
Sveiki pries pora dienu tai yra 10diena uzsukau i CHARLIE PIZZA Mazeikiuose puodelio kavos issinesimui ir belaugdama kavos buvau sokiruota administratores elgesiu jinai taip pradejo saukti burnoti vos nesikolioti su kita padaveja, kad man taip pasidare nemalonu jog zadejau atsisakyti uzsakymo ir negana ji neatsiprase manes o toliau burnodama dare kava.Kaip jusu manymu turejau jaustis aptarnavymo lygis auksciausias pas jus.Beje jei gerai perskaiciau Greta vardu administratore
Ypatingai nuvilianti patirtis. Laukėme 2 valandas maisto, padavėja neįspėjo, kad reikės laukti, picos atšalusios, salotas sumaišė, vaikams sultis patiekė kartoniniuose pakeliuose, padavėja blaškėsi, administratorė niekuo negalėjo padėti. Maisto kokybė labai prasta, tai kas paveikslėliuose - nė arti to nebuvo... daugiau niekada nesilankysiu ir kitiems nerekomenduoju!
Šiandien buvome Vilniuje Justiniškių Norfoje esančioje Charlie Pizza (žmonių buvo vos keli). Likome šokiruoti. Užsisakėme dvi vegetariškas picas, buvo apie 16.30val. Padavėja Kristina prie mūsų nepriėjo apie 1.5h, nebuvo jokio paaiškinimo kur tos picos, iš karto irgi neperspėjo, kad jų galite tekti laukti 2h...Bet didžiausias "kultūros lygis" buvo tada, kai aš 18val. daugiau nebegalėdama laukti priėjau prie picų kepėjo, kuris stovėjo už baro (jis vienintelis ten tas picas ir kepė, plikas vyrukas) ir paklausiau apie vegetariškas picas - man pasakė, kad jis jų dar net nepradėjo kepti. Sakau supratau, tai tada ir nebekepkite, nes mes išeiname nesulaukę jų 1.5h. Ir tada jis sako - PUIKU, MAN DAR GERIAU, EIKITE IŠ ČIA, BUS MAŽIAU DARBO! Staiga prie baro atsirado ir padaveja Kristina, kurios paklausus kodėl neprieina ir neinformuoja, kad picų reiks laukti dvi valandas, nors picerija praktiškai tuščia - tik mirksėjo akim ir nieko neatsakė. Tai čia va toks aptarnavimas. Vietoj atsiprašau, ar kažkokio paaiškinimo - išgirsti "čiuošk iš čia, bus dar geriau" - na turbūt palieku čia daugtaškį...
Siek tiek informacijos is paciu darbuotoju:

Buvo tiesiog baisu, Charlie pizza, šiaurės pr. 8d Kaunas. Aptarnavimas siaubingas, padavejos vakare pries uzsidarant vaiksto girtos, vos prataria zodi normaliai klientui, paskui nueina uz kampo ir juokiasi kaip 'vos nesusifailino'. Flirtuoja su vietiniais alkoholikais, kiekviena vakara sedinciais picerijoje, labai nemalonu, kai valgai, ir girdi kaip padavejai laido nesvankius juokelius, o ji juokiasi, ir atsako, kad eis su juo i viesbuti. Tiesiog slykstu, net apetito nebuvo valgyti. Aprasyta diena 2016m sausio2d. apie 22val.
Siandien uzsisakeme pica 21h i namus, gavome 21:30, pristatymas liux, uzsisakeme 2 picas, bet.. saltos, gaila, visad dziaugiausi charlie picomis, bet kaip tik pristatymas, taip ir problemos.
Viskas labai skanu ir kokybiska. Valgau ir valgysiu Charlio picas. Saunuoliai!!!!
Grill terrace skundas
2015-09-07 10:16:02 IP 90.134.142.20
GRILL TERRACE atsiliepimai mano yra labai blogi: smarkiai apsinuodijau siame restorane VCUP Vilniuje. Kita diena paskambinus, man sake perskambins, taip niekas ir nesusieke ir net neatsiprase. Bukite atidus! Valgiau kepta kiauliena
Panevezyje, PC RYO aptarnavimas siaubingas, maža to dar ir stalus valo su kazkokiom susvinkusiom mazgotem, tokia smarve sklinda nuo stalu, kad baisu. kainos auksciausios o tvarkos nulis. Barmene nusivalo stalus suberdama trupinius i delna, atsinesusi sluota su siupeliu issislave, perbraukus rankas i ziursta ciupo uz leksciu ir atnese patiekalus, Skanaus...
Esu pasibaisėjusi OZO La Crepe kavinė, aptarnavimas siaubingas!!! Pirmą kartą kai ten lankėmės tai deserto laukėme 40 min kol padavėja sugebėjo prieiti ir paklausti ar dar ko norėtume, o tada paaiškėjo, kad padavėja net neužsirašė kad užsakėme desertą ir net neketino dėl atsiprašyti o tik paklausė ar lauksime dar 30 min kol pagamins.... (žmonių tikrai nebuvo daug, kad nespėtu kažko ar pamirštu). Vis dėlto nuėjome dar karta ten, bet patikėkit daugiau ten niekada nesilankysiu!!! Antra karta atėjome i beveik tuščia restoraną (buvo užimti gal kokie 4 staliukai), meniu laukėme 20-30 min, kurio niekas taip ir neatnešė...taigi teko išeiti. Padavėjos tuo metu tik krūvoje stovėjo ir bendravo tarpusavyje. Siaubingas, siaubingas aptarnavimas!!! Kaip Jus atrenkate personalą, nes atrodo kad priiminėjate bet ką...
Labai sąžiningai ruošiatės euro įvedimui. Visos kainos ~30% pakeltos...
Labas vakaras,

Šiandien 2014 07 29 užsukau į restoraną La Crepe esantį Bernardinų parke. Tiesiog pasibaisėjau aptarnavimu. Mes buvom dviese. Mus aptarnavo padavėja (vardo nežinau) galiu tik apibudinti: neaukšta, stambi padavėja, juodais trumpai kirptais plaukais. Taigi, kai tik atėjom ji mums atnešė meniu. Viskas normalu. Išsirinkom ko norėjom ir laukėm kol prieis, kad galėtumėm užsisakyti. Mes sėdėjom ir laukėm. Praėjo 10 minučių, vėliau praėjo dar 10 minučių, o ta padavėja vis neprieina, nors kitus staliukus aptarnauja. Taip laukėm daugiau nei 40 minučių! Galiausiai nesulaukėm ir išėjom! O norėjom užsisakyti tik lietinius su varške ir špinatais. Galit pažiūrėti šios dienos vaizdo įrašą (apie 19:05 - 19:50), kad pamatytumėt viską patys kaip buvo.

Sugadino visą vakarą, o atėjom tik pavalgyti. Daugiau gyvenime nebeisiu į jūsų tinklo restoranus, o ta prakeikta padavėja tai tiesiog turėtų būti atleista!!!
Aptarnavimas kaip ir visur ko gero tokio tipo "šėryklose" retai kada peržengia du balus 10-balėje sistemoje... O ko tikėtis iš maisto kaip jis kainuoja 6 ar 8lt!? Ne vieną kartą teko "skanauti" jų maisto... Atmintį labiausiai įstrigę Kauno Akropolį Charlie picerijoj užsisakius Havajų pica (vidut. dydžio), atnešė permatoma "blyną" ant jo buvo penki gabalėliai kumpio ir trys (lazdyno riešuto dydžio) ananaso. O pica padalinta i 8 dalis. Iš pradžių pabandžiau aiškintis su padavėja, bet jei sunkiai sekėsi paaiškinti.. tada pakvietė admin. Pasiteiravus ar tas produktas turi savo kalkuliacinę lentelę ir koks kiekis mėsos, ananasų ir kitų ingredientų priklauso, sugebėjo tik pagūžčioti pečiais ir pasakyti: "supraskite, juk dabar akcijos"...
Plius nzn iš kur jie gauna numerius (tikrai nesiregistravau ir jokiu kortelių neėmiau) bet bukit geri nesiuntinėkit tu reklaminių žinučių! Ačiū!
Pietavome La Crepe Oze. Maistas buvo puikus, tačiau aptarnavimu labai nusivylėme: padavėja atnešusi kavą prilaistė ant stalo ir per visą laiką kol pietavome, nesugebėjo prieiti ir tą kavos balą pavalyti. Artimiausiu metu ten tikrai nesilankysime, nors maistas tikrai buvo skanus.
Sveiki, pietavome lacrepe oze, tiesiog bjauru, aptarnavimas nulis, maistas slykstus.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ valdo ilgaiusiai Lietuvoje veikiančius internetinius paslaugų portalus beta.lt ir grupinis.lt. Nuo 2017 metų pradžios įmonė koncentruojasi tik paslaugų pardavimuose internete. Šiuo metu įmonė vartotojui siūlo didžiausią paslaugų turinio pasiūlą Lietuvoje. Bendrovės valdomuose portaluose vartotojas...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Pasitarimą dėl darbo švenčių dienomis nukėlė
Pasitarimą dėl darbo švenčių dienomis nukėlė 09-24 12:23
Vyriausybės, prekybininkų ir profsąjungų atstovų susitikimas dėl darbo ribojimo švenčių dienomis antradienį neįvyks.
Elektromobiliams siūloma pelno mokesčio lengvata
Elektromobiliams siūloma pelno mokesčio lengvata 09-24 12:19
Šalies įmonėms, įsigysiančioms elektromobilius, nuo kitų metų gali būti taikoma pelno mokesčio lengvata.
"Perdanga" Klaipėdoje suplanavo verslo centrą ir sandėlį
"Perdanga" Klaipėdoje suplanavo verslo centrą ir sandėlį 09-24 12:08
Klaipėdos betono ir gelžbetonio gamybos UAB "Perdanga" uostamiestyje, netoli prekybos centro "Akropolis", suplanavo biurų pastatą, o prie jo – ir sandėlių.

Kai susergate, Jūs..

Skoda