Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Amber Food, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Amber Food

Atsiliepimai apie Amber Food, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Amber Food, UAB

Vakar atvykome su vaiku pavakarieniauti į Ozo charlie pizza. Į patalpas įėjome 19.45-19.50. Žmonių buvo maksimum 10 staliukų po porą lankytojų. Apgulties tikrai nebuvo. Apie 10 min prasėdėjome ir niekas prie mūsų su meniu nepriėjo. Patys nuėjome paprašyti meniu, bet nedavė, sakė po minutės atneš. Dar bent 5 min pralaukėme, susiraukusi padavėja atnešė suskurusius meniu su krentančiais lapais. Paprašėme normalių meniu, tai su pašaipa davė geresnį, mažiau suplyšusį. Užsisakėme gėrimus, kurių pralaukėme 40 min (Nealkoholinis alus, kurio skardinę išimt iš šaldytuvo ir vaikui susltis įpilti, trunka tiek laiko?!). Per tą laiką paklausiau pro šalį einančios padavėjos, kodėl tiek reikia laukti gėrimų, sakė dar nelaukiat 20 min, tai čia yra viskas normalu. Man paklausus ar ji čia rimtai kalba, sakė taip, rimtai. Ir nuėjo. Sėdime ir laukiame toliau. Trūkus kantrybei pati nuėjau prie baro ir paklausiau kas čia vyksta ir kodėl tyčiojasi iš mūsų, tai atsakymas buvo - kad jie nesusitvarko su žmonių antplūdžio (ir toliau sėdi ant rankų pirštų suskaičiuojamas staliukų kiekis). Man nuėjus atgal prie staliuko po dar kokių 5 min gavome dalį užsakytų gėrimų, nes tik po tiek laiko sugebėjo pasakyti, kad dalies gėrimų neturi. Maisto nuo užsakymo laukėme 40 min, čia viskas suprantama, picų telpa tiek kiek telpa. Maistas buvo skanus. Stebint Jūsų personalą, akivaizdu, kad tai ne profesionalus, bendrauti nemokantis ir tingus personalas, kuris mirtinai prašosi būti pakeičiamas, jeigu norite turėti klientų. Merginos sustojusios prie r-keeper pliurpia, barmenė stovi be darbo ir žvalgosi vietoje to, kad iš šaldytuvo ištrauktų užsakytą gėrimą. Be to, VISOS merginos, vakar vakare dirbusios picerijoje, kaukes pasikabinusios ant smakrų šlitinėjo išdidžiai po patalpas nesijaudindamos dėl savo atliekamo darbo ir klientų, kurie pasiruošę sumokėti pinigus. Aptarnavimas pas Jus tikrai apgailėtinas! Beja, mes ne vieni nepatenkinti vakar vakare aptarnavimu buvome, dar viena šeima garsiai reiškė nepasitenkinimą, bet ir čia Jūsų personalui buvo vienodai...
Alytuje charlie pizza labai apstulbau netinkamu aptarnavimu. Pateikus per klaidą kitos įmonės nuolaidų kortelę buvo su PAŠAIPA pasakyta kad tai ne jų kortelė.
Laisvės alėja, Charlie Pizza - puikus aptarnavimas, gavom labai skanų maistą, o padavėjas buvo super charizmatiškas ir fainas ???? Buvo labai smagu čia lankytis☀️
Noriu pagirti Ozo Charlie personala. Ypac merginas dirbancias vaiku zonoj. Labai pakiles aptarnavimo lygis, demesys klientui maximalus. ir kai zmoniu buna daug, merginos sukasi greitai, o virtuve irgi neatsilieka. per 2 men lankemes 3 kartus ir visada viskas aukstumoj. daug karmos tasku siunciu ir linkiu sekmes.
2021 10 16 Kaunas ~12:00 tvirtoves al. amber grill.

Pietavom 2 asmenys.

Užsakyta:
Traškios menkės salotos
Česnakinis viskio krūtinėlės kepsnys.

Abudu užsisakę apsinuodyjo. Tai buvo pirmas ir paskutinis šeštadienio maistas. Vėmimas ir paleisti viduriai.
Perduota institucijoms, deja, per covid pandemiją nepriėjome prie infekcinio, gydomės smarkų apsinuodyjimą maistu praėjus ~6 valandom po pietų šioje kavinėje.

Prašau visų paskaityti šį komentarą ir turėti omenyje, kad maistas yra labai prastos kokybės, nors prekinė išvaizda užburia.
Apsinuodyjimas rimtas, turime antibiotikus, kas per parazitas pagautas kolkas neaišku.
Gavome picas visiškai šaltas reikėjo laukti 37 min....mes mokame pinigus už karštas picas o ne šaltas..
Šiauliai saulės miestas.....
Blogas aptarnavimas ir šaltas maistas atneštas po valandos : restoranas Katpėdėlė Amber Food, UAB P.Lulšio g. 34, Vilnius 2021-09-08, stalas L4, padavėjas 112p15. Laukėme nuo 13. 00 iki 14. 08. Bulvių plokštainis - tragiškas. Vištiena jame - rūkytos vištos, sena, kieta, sūri.... Bulvinis blynas su lašiša- šaltas, nevalgomas. Su kava sumokėjome 17.50, o pavalgėme bjauriai. NIEKAM NELINKIU EITI Į KATPĖDĖLĘ LUKŠIO G.
tragedija o ne kokybe.
Vakar buvome charlie oze. Buvo viskas suprantama, nes rugsėjo 1d. Daug darbo. Bet aptarvavimas tragiškas. Padevėjai matė, kad atėjom, pasisisveikino. Prisėdome prie staliuko ir meniu laukėm 30min, kol nepaemėm patys. Jau išsirinkusios maistą laukėm užsisakyti, padavėjos vaiksčiojo aplink, bet į mus net nereipė dėmesio. Tada teko patiems kviesti padavėją, kuri priėjusi pasakė “mes jau šitoje pusėje nebedirbam” ir pastatė kėdę, buvo pasakyta, kad laukiam jau 40min ir kedės dar nebuvo kaip atėjom, atsakė, kad negali nieko padėt ir liepė persėst. Tada geranoriškai norėjome persėst, padavėja vėl pabėgo, nepasakė kur net atsisėst galima, nes jau kedės stovėjo beveik visur. Prie baro sedėjo pilva padavėju ir nei viena nesiruošė aptarnauti. Teko po jau geros 1h tiesiog išeiti. Veltui išvaistytas laikas.
J. Basanavičiaus gatvėje, Utena. Rugsėjo 1 dienai, nepasiruošta. Padavėja, nesusitvarko su savo darbu. Picų neturi, maisto laukti apie valandą. Nors ėmėm kokteilius, kavą ir arbatos. Tokia dieną galėjo, padidinti pajėgas tiek žmonių, aptarnavimas prastas.
Sveiki, rašau čia tikiuos atkreipsit demesi. Atvažiave iš Vilniaus sustojom pavalgyti i panevežio Charrlie pizza. (08.28)
Bet pakraupau! Pati esu dirbus, ten sistema ar kas nesuprantama!
Nueja į antra aukšta, mus aptarnavo labai maloni mergina, jaunute.
Picu laaukem apie 40minučiu tai tikrai, sistema užlužus. Ji viena tarp tiek klientu ir stalu!!?
Išeidinedami pro pirma aukšta, ten mačiau apie 3-4padavejus ir dar administratore. Nu likau pakraupus, nežinau kas pas jus sudarineja sistemas, bet kodel ji viena?? Antram aukšte? Šeštadienio vakara!
Vargše mergaite, tikras išnaudojimas....
Picu kepejai tai neįsivaizduoju ką tiek laiko reikia kepti, dirbus Oze "Charrlie pizzoj" Vilniuje, srautas žmoniu didžiulis ir laukt picos 30-40minučiu tikras pravalas!!!
Padavejai sekmes didžiausios, laikytis tokiam kolektyve su tokia sistema :).
O aš dar pasiieškosiu kur čia dar parašyti, nes likau apšalus. Dirbant tokioje vietoje reiketu apie viską pagalvoti logiškai.
Praėjo beveik savaitė po "jaukaus" apsilankymo "Charlie pizza" Klaipėdoje (prekybos centras BIG2, Taikos pr. 141). Jau emocijos nuslūgo, tad galima pasidalinti mintimis apie aptarnavimo kultūrą (nekultūrą). Rugpjūčio 23 dieną buvo rezervuotas staliukas lauko terasoje. Reikalavimuose viešojo maitinimo įstaigoms numatyta, jog lauke prie vieno staliuko be galimybių paso gali sėdėti 5 žmonės. Mūsų tiek ir buvo. Tačiau matyt gerai informuota darbuotoja mus pasitiko bandymu paaiškinti, jog prie vieno staliuko lauke penkiese gali sėdėti TIK vienos šeimos nariai (čia turbūt administracijos pareiga paaiškinti dirbantiems asmenims galiojančius nutarimus). Po trumpo pokalbio buvome įleisti. Dar laukė '"malonausia" dalis. Prasidėjo valgių nešimas ant stalo (teisingumo dėlei - patiekalai išties skanūs). Atneštas indas su ledukais buvo padėtas ant dviejų nelygių stalų susikirtimo, tad nuvirto - ledukai išbiro, pasiūlymo padėti surinkti nuo stalo ar pakeisti ledukus nebuvo. Nieko, rinkome patys - kas kaip... Kas šaukšteliais, kas servetėlėm... Gražu ir higieniška. Tuo metu dedant lėkštes su antraisiais patiekalais vienas iš dalyvių buvo apipiltas riebiu padažu - ir ką... Nei atsiprašau, nei pasiūlymo nuvalyti stalą. Matyt, kas čia tokio - padažas ant rūbų... Taip ir likome sėdėti prie riebaluoto stalo nesupratę - KUR MES? Kur elementarus mandagumas, pagarba restorano svečiui? Ar tik tada kai vėliau formaliai kaip niekur nieko buvo paklausta: "Ar skanu buvo?". Taip, skanu. Bet aptarnavimas neikada nebesugrąžins noro įžengti pro šio restoranų tinklo duris.
Manami Klaipėdos Akropolis. Trečias ir paskutinis apsilankymas. Daugiau šansų nebesuteiksime. Pietų metu padavėjai net nekreipia dėmesio į naujai atėjusius klientus, turime patys blaškytis ir brautis pro kitų klientų stalelius ir ieškoti vietos (visi staleliai nėra matomi iš vienos vietos, reiki vaikščioti po atskiras eiles). Bet čia dar nieko tokio. PIETŲ reikia laukti 40min!!! Manami, jūsų žiniai, dirbantys žmonės paprastai turi 1val pietų pertrauką. Taigi virtuvė “suvalgo” didžiąją laiko dalį. Per likusias 20min žmogus tiesiogine to žodžio prasme turi suryti savo pietus ir spėti grįžti į darbą. Jūs net siūlote dienos pietus, tai bent jau tuos patiekalus sugebėkite patiekti per 10-15min.! Žodžiu, blogai.
Labai prastas aptarnavimas. Per 30 minuciu nesugebejo pateikti meniu. Kauno MEGA
Nuvylė aptarnavimas ozas charie. Atvykę 6 žmonių grupėje, paklausėme pas padavėją Kornelija ar galima sustumti stalus, kadangi visi stalai buvo skirti tik 4 žmonėms, tik arčiau išėjimo sėdėjo apie 10 žmonių, tikriausiai šventė gimtadienį. Padavėja davė leidimą. Sustume stalus, atbėgo kitą (vardas Julija) ir pakeltu balsu pradėjo sakyti, kad stalus negalima stumti, ir reikėjo gauti leidimo, į ką atsakėme, kad padavėją leido, paklausė kuri, parodėme, bet į klausimą kodėl negalima stumti
nepateikė jokio atsakymo, tik pasakė, kad nepažada, kad mus kažkas aptarnaus ir prie mūsų gali prisikabinti, labai įdomu kas :) Tada Julija nubėgo pas tą padavėją kuri leido ir pasakė, kad mūsų 6 žmonių neaptarnaus. Nuo kada 6 žmonės negali ateiti į kavinę? Kai klientų nėra daug, kadangi tai darbo dienos vakaras, jokio karantino ir apribojimų tokių nėra, kas čia per naujos išgalvotos padavėjų taisyklės? Net nesinori čia daugiau vykti, nes gali būti išvarytas iš kavinės, nes padaveja Julija tinges Jūs aptarnauti. Prie mūsų staliuko atėjo mandagi padavėją Vakarė, kuriai didelis ačiū už tokį mandagų ir mielą aptarnavimą. Ir labai atsiprašome Kornelijos, kad teko nuo Julijos išklausyti nesamoningu dalykų. ❤
Charlie.Paskambini užsisakyti išsinešti, kas turejo kainuot apie 8€, panelės išmuša 14€. Bevartydamos akis ir uzsipuola kad "reikejo sakyt kad išsinešti". Nu pardon, tam ir skambinau, kad išsinešti. Net nesiteikė analiuoti sąskaitos, tik įžūliai vartė akis ir purkštavo - sėkmės gaut arbatpiniginių
Aivaras Dailidė
2021-07-10 22:27:11 IP 2ju3kvsq
Jau antrus metus lankomes pc Studlendas Charlie pizza restorane. Tikrai nuostabu, kai įmonė išlaiko tokią kainą su tokia aukšta kokybe. Visai ne tai mus atveda čia, o skanus maistas. Ir norim pasakyti ačiū padavėjai Erikai Verbanovaitei. Visiems rekomenduoju čia užsukti.
Vakar paskambinus i Mazeikiu La creoe ir paklausus ar rodys krepsini buvo atsakyta taip, ateje gavom parys tvarkytis televizoriu nes padaveju atsakymas jie metai laiko nebuvo ijungti, negana to kad labai karsta nes nera viduje konddicionieriaus maisto laukem begalo ilgai, blyneliu teko laukti apie valanda. Servereliu nebuvo prie stalu, tusciu leksciu niekas nesurinkinejo nuo stalo, jau ten negrysim jokiu budu, ir kitiem patarsim neiti net, jei en maisto ilgumas kol.pagamins butume iskart iseje. Ir dar mokant saskaita nepasitenkinimas is administratores kad i skirtingas saskaitas, jos pasakymas tai is kart reikejo sakyti, o kad niekad neklausia musu ar mes kartu mokesim ar atskirai, zodziu i tokias kavines negrysim nei vienas !
Havajų bbq pica be ananasų, bei žiauriai sūri ir sausa. Pica kurioje kontekstas ties saldžiais ananasais bei bbq padažu, buvo visiškai be ananasų, sausa ir sūri, o kaina- 12€. Beje prie to pacio užsakymo drauge gavo tūno salotas i kurias pamiršo įdėti alyvuogių. Aptarnavimas 8/10; Maisto kokybe 0/10. Manau benamiu maitinimo įstaigose maitina geriau ir skaniau negu Ozo charlie pica. Graudu žiūrėti, tačiau džiugu žinoti jog daugiau galima niekada gyvenime nebegrįžti i charlie :)
La crepe Mažeikiai. Puikus aptarnavimas. Skanus maistas ir gražus pateikimas
Yra ir geresnių vietų kur pavalgyti už tokius pinigus...
Be to, terasoje leista rūkyti, tai teko kvepuoti rūkalais, nes į vidų be g.paso patekti negalima..
Žodžiu, nusivyliau..
Klaipėdoje, PC Studlende yra nerealus aptarnaujantis personalas ???? visada, ir padavejai pasmaikstauja, pamirsus kortele nuolaida pritaiko, apskritai cia sugrysti pasaka ????
Nusivylusi Klientė :(
2021-05-02 20:04:15 IP 51b3geao
Lankiausi Klaipėdos Senamiesčio (dabar uždarytoje : () Charlie pizza picerijoje. Atėjusi, buvau puikios nuotaikos. Laukiau nesulaikiau kada galėsiu nusipirkti pica už 1 eurą (beje, manau, kad ši akcija turėtų sugrįžti). Kaip ir visada, kartu su bendraklasiais užsisakėme gan didelį kiekį picų, tačiau, dažniausiai, padavėjai turi gerą klausą, bei moka rašyti. Deja, mūsų padavėja to nemokėjo...Atėjo laikas atsisveikinti, tačiau, vienos picos vis dar nebuvo! Tai pastebėję mes maloniai paprašėme padavėjos ją atnešti. Tai pasirodė didelė klaida. Padavėja ne tik atsisakė atnešti mums picą, bet ir pasiuntė mus... na, Jūs žinote. Tą dieną labai nusivyliau, ne tik Charlie pizza, bet ir žmonija. Štai kodėl rašau šį atsiliepimą. Ne tam, kad šmeižti. Tam, kad žmonės kurie galėjo patirti panašų nusivylimą ar skausmą, nesijaustų vieniši. Pabaigai, norėčiau pasiūlyti Jums vėl atidaryti Klaipėdos Senamiesčio Charlie pizza. Ne tik tam, kad pasipelnyti, bet ir tam, kad susitaikyti. Ačiū
Charlie pizza Kaune, užsakius maistą į namus iš vaikiško meniu -patiekalų skonis -tragedija.
Mėsa kieta, pasenus, varskėtukai - tragiški..

Nerekomenduoju.
Vasario 20, užsakius maistą per Bolt iš Katpedeles Mada, balandeliu porcija labai maža. Jau ne pirmą kartą užsakiau, bet dar tokio mazumo porcijos nebuvo
Laura 2021-02-13 19:46:10
2021-02-13 d. Vilniuje Cupe esančiame Charliepizza, užsisakiau picą 30 cm, kurios kaina ir internete ir meniu yra 4, 80 eurų. Atėjusi atsiimti picą, atsinešiau skrajutę, kurią Cupe dalina, kad būtent Cupe užsisakius maistą išsinešimui taikoma 40% nuolaida, tačiau kainą išmušė 6, 60 eurų, paklausus iš kur tokia suma, pasakė jog pica kainuoja 10 eurų. Įvyko konfliktas, nes Charliepizzos vadovė, su šią dieną aptarnaujančiu padavėju nesugebėjo atsakyti į mano klausimą. Nors esmė ta, kad praeitą savaitę užsisakė kolegos maistą iš Charliepizzos picą ir mokėjo virš 3 eurų tik. Faktas yra tas, kad š*******o kontora o ne Charliepizza, maistas dažnai būna šaltas, kainos kosminės. O aptarnaujantis personalas išvis tragedija.
Sveiki. Kaip matau kalba eina Vasario 13 diena. Cia yra savaitgalis. Galiu pasakyt kad vadovybe savaitgaliais nedirba. Tai nezinau su kuo jus ten kalbejote
Užsisakėme maistą į namus iš Charlie Pizza Šiaurės pr. Kaune, kebabai prarado savo pavadinimą po šių. Šlykščiau gyvenime nei kaip vaizdo nesu mačiusi nei skonio nesu ragavusi. Kopūstai neaiškios kilmės, vištiena nedakepta, tikiuosi neapsinuodijome. Nepatariu niekam, aplamai uždaryti reiktų tokias kavines jeigu visas maistas ten toks.
Paskutine skyle
Charlie nerekomenduoju visada maistas būdavo nekokykibiskas bet paskutinis kartas pribloškė gavau mėsaini be mėsos bulkute padažas ir marinuoti agurkai... Paskutinis kartas kai ten uzsisakiau maisto... Moki pinigus uz š...
Šiandien, be kito maisto, uždisakiau iš big2 Klaipėda ir šaltibarščių. Deje, šaltibarščiai tikrąja to žodžio prasme surūgę. Visiems, nenorintiems mano patirties linkiu šią įstaigą aplenkti. Sunku protu suvokti, kiek reik būti suįžūlėjusiems, ant kiek negerbti savo klientų, kad idėti surūgusią sriubą. Siūlau prieš užsisakant atkreipti dėmesį į mano patirtį, nes jei jau drįsta surūgusia sriubą idėti, drąsa gali būti ir begalinė..
Vaida 2020-12-17 14:40:54
2020.12.16 is Kadpėdės Madoje, Vilniuje, buvo užsakyti trys dienos pietus. Nakti ir šiandiena teko abiems praleisti tualeta. Matomai su higiena Kadpėdėlėje nėra draugaujama. Nerekomenduoju. Daugiau nebesisakysime ir nebeisime.
Laba diena Gerbiama Vaida, ačiu už pastebėjimus.Labai stebime maisto kokybe ir galiojimus. Norėčiau atsiprašyti už nesklandumus. Sustiprinsime didesne kontrole, kad nereikėtu Jums nusivilti Katpedėle. Dar karta atsiprašome ir linkime Gražių artėjančių švenčių
Nepatariu nei vienam užsakynėti iš bolt charlie pizzos, atveža visiškai ne tai, ką užsakei, maisto skonis tragiškas, maistas atvėsęs, taip šlykščiai pagaminti dar reikia mokėti. Žmonės, jei nenorit pinigų išmest į šiukšliadėžę, tai užsakynėkit iš kitur, nes tokio maisto net mano šuo nepalietė. Teko išmest.
Ką tik neįleido į charlie esančią Oze, liepė vežimėlį su vaiku palikti už durų. Visiskai chamiškas merginų bendravimas, mes tik norėjom išsinešimui užsisakyti ir išeiti, be to daugiau nei vieno kliento nebuvo kam tas vežimėlis trukdytų. Parašykit tuomet prie įėjimo, kad vaikai su vežimėliais nepageidaujami. Spėju ir taip geras pelnas per karantiną, piktai išvarius keturių asmenų šeimą manau galima tikėtis, kad jie niekada nebežiūres į amber foods kavinių tinklą. Manau ne pirmi mes ir nepaskutiniai, kurie nukenčia nuo chamų darbuotojų šiame tinkle..
Duona su papildomu sūriu
Charli piza Klaipeda bigas
LaCrap, o ne LaCrepe. Uzsisakeme i namus. Permokejom uz bulvinius blynus ir taip, o nusivyleme dar labiau kai jautesi tik pasenusio aliejaus skonis. Auksciausias taskas buvo pasiektas, kai padaze radau plauka. Viena ziauriausiu valgymo patirciu. Pries si maista valgykla yra auksciausio lygio restoranas. Gavno
2020-10-20. Upės g, 9, VCUP, Vilnius. Abu lietiniai buvo atnešti jau šalti, gerokai šalti. Patalpoje žiauriai šalta, net su striuke. Ir ne man vienai. Dar keletą svečių prie gretimo staliuko užsimetė ant pečių striukes. Lietinių laukiau net 40 min, kai salė buvo pustuštė. Paklausus kada bus patiektas lietinis su braškėmis ir nutella kremu, padavėja pasakė, kad po 10 min. Aš jai pasakiau, kad tai labai ilgai. Po mano priekaišto, praėjus 1 minutei, atnešė lietinį, jau labai atvėsusį, nors prieš minutę kai klausiau, sakė, kad po 10 min bus. Toks jausmas, kad specialiai taip elgiasi su lankytojais, kad jų nebūtų.
Baigę valgyti BBQ hawaii picą prisiminėm, jog picos sudėtyje turėjo būt kalendrų, kurių ir nebuvo. Klaipėda
Pats blogiausias aptarnavimas koks gali buti!!! Apgailėtina maisto kokybė. 2020-09-22 12:10 Vilniaus VCup La crepe atėjome pavalgytu dienos pietu, gavosi taip kad maisto reikėjo laukti virš valandos (padavėja pamiršo paimti iš virtuves), atneše šalta maista. Paprašius sąskaitos, vėl reikėjo laukti ilgiausiai (vėl pamiršo atnešti). Tiek maistas, tiek aptarnavimas La crepe yra apgailėtinas...
Kaunas, Mega PLC Charlie Pizza. Aptarnavimas tragiškas, picos neskanios, picų padėklai smirdi, kol sulauki maisto dingsta noras valgyt, tragedija.
Tokiais momentais nesinori tylėti. Šiandien po pietų atėjome į Cup'e prekybos centre esantį La Creepe. Tokio aptarnaujančio kolektyvo jau seniai nėra tekę matyti. Žmonių kavinėje buvo tikrai tik keli staliukai, dauguma staliuku buvo rezervuoti pavėsyje, tad teko pasirinkti ant saulės ir laukti kol padavėja atneš meniu 5minutes (čia viskas suprantama, gal nepastebėjo, nors žmonių nebuvo) priėjusi padėjo meniu, paklausė dėl gerimų, pasakėm, kad dar reikia laiko pasirinkti, tai davė laiko į marias! Sedėjom apie 20min, keli meniu buvo tai bent turėjom į ką pasižiūrėti. Atėjo šalia staliukas, mergina iškarto pribėgo su meniu, o mes vėl likome sedėti, lyg mūsų nebūtų. Žiurėjome ilgai perkreipę galvas i paneles kurios šnekučiavosi (3 vienoj vietoj ir už baro dar) dėja, bet atsako irgi negavome jokio. Tai teko atsistoti ir išeiti, kas buvo tikrai nemalonu, dar praeidami pro merginas pasakėme ačiū ir palinkėjome geros dienos. Gavome atsaką - IKI. Ar galėtumėte pakomentuoti tokią situaciją? Ar tikrai šitaip padavėjai vertina savo klientus, kai jų ir taip nėra labai daug? Visada norisi lankytis pamėgtoje vietoje, bet toks aptarnavimas sugadina visą dieną ir tikrai nebeteikia jokio noro ten sugrįžti. Gaila nepastėbėjau merginos vardo, kad būtų galima paminėti.
2020-08-05
13:15-14:40

Lankėmės Charlie picerijoje (UAB „Amber Food“) adresu: Laisvės al. 68, Kaunas.
Nusprendėme valgyti lauko terasoje. Prisėdus prie vieno iš norimų staliukų, pastebėjome, kad jis „apdergtas“ paukščių. Todėl persėdome kitur.
Padavėja atnešė meniu, greitai priėmė užsakymą. Užsakytą maistą draugei atnešė ganėtinai greitai, tačiau man teko džiaugtis stikline vandens ir dar laukti gerą pusvalandį (dienos pietų).
Kai laukėm maisto, ant gretimų staliukų, tikrąją to žodžio prasme šokinėjo pulkas paukščių ir tąsė picos gabalus.
Buvo užsakyta Grybų sriuba ir kiaulienos nugarinės kepsnys su Parmezano plutele (dienos pietūs - trečiadienio meniu). Pralaukus gerą pusvalandį, gavau sriubą ir pravėsusį kepsnį. Baiginėjus valgyti sriubą, ant dugno pastebėjau plūduriuojant 3 KIRMĖLES. Pasikviečiau padavėją, parodžiau jai dubenėlio turinį. Ji iš karto atsiprašė ir išėjo išsiaiškinti esamos situacijos su virtuvės darbuotojais. Grįžus pasakė, kad taip TURI būti ir visa grybų sriuba tokia yra. ‚Susiprask“, kad tai normalu. Klausimas, kiek dar žmonių „džiaugėsi“ tos dienos sriuba...
Grybų sriubos sudėtis meniu punkte nebuvo nurodyta. Nebuvau perspėta, kad sriuba bus ne tik su grybais, bet ir su kirmėlėmis.
Daugiau čia nesilankysiu ir kitus perspėsiu. Prisegu nuotraukas.
Labas vakaras užsisakėme pica su draugu i namus parsivezus ja nei estetinio vaizdo nieko už ką pinigus mokėti už dziuveselio gabalą ir ne pirmą kartą taip net bloga nuo tokios picos sūrų aštrų stori šonai žmonės neapsigaukite busit kaip išmetė pinigus net bloga nuo tokios picos
ozo charlie Pizza
Prieš metus laukiau užsakymo 40min sriubos nesulaukus teko atsistoti ir išeiti,
Bandžiau laimę antrą kartą-nepavyko.
Praėjus 30min sužinojau kad žuvienės nebus.
Daugiau laimės nebebandysiu
Vienu žodžiu tokio maisto valgyti neduočiau niekam.
Tikrai nėra gerai, valgiau uzkepele, tai kažkokia katastrofa. Matosi kad visą įdarą bando pridengti Storu sūrio sluoksniu, gal ir neesu maisto gurmane, bet gaminti reikia atsakingai.
Su pardavėjais problemų nebuvo, visi malonus.
Pati prasčiausia ymonė kokia tik gali būt. G. Balniui rūpi tik kuo daugiau pinigų pasidaryti sau. Algų neišmoka, darbuotojai dirba naktimis, per šventes ir po 300 val. per mėnesį už tai net ačiū nesulaukdami, o apie dvigubus tarifus net nešneku. Moka juodais veterinarijoms, mokesčių inspekcijoms, kad tik nieks neišduotų kaip viskas vyksta. Visus virtuvės darbuotuojus susivežęs iš Ukrainos ir ta žodžio prasme vykdo vergiją 21 amžiuje. Padavėjai turi maistą patys pirktis restoranuose, nes geriau kas iš maisto lieka, tegu būna išmetama, negu duodama valgyti. Atėjas Balnys į restoraną už nieką nemoka, paskui vietuvė ir padavėjai turi sumokėti už jo sukeltus virtuvės arba baro minusus produktų. Vardinčiau ir vardinčiau, bet manau supratot situaciją. Linkiu bankroto ir 200e pajamų per mėnesį, tokių, kokias jis moka darbuotojams. Karma vis dėl to bus.
Amber Sudas o ne Amber Foodas. Nesugeba direktorius savo darbuotoju islaikyt, uztat sugeba investuot i su verslu nesusijusius dalykus. Apgailetina! Per TV paverke kad pinigu neturi. O tai kas kaltas tame? Kodel Delano neverkia? Kodel niekas taip garsiai neverkia apart pono Gedimino? O dabar maistas i namus nemokamas? Reklaminis zingsnis, ne daugiau. Aciu uz demesi
Va ir pasirodo tikras imoniu veidas. Aciu, itraukem i atsakingu imoniu sarasa, daugiau kojos nekelsim i tokias istaigas. Kaip sako pojutis bus ilgam. Geriau pervaziuosim visa miesta, bet papietausim atsakingose imonese, kurios sugeba ne tik pacios isgyventi, bet dar padeda labdaringa veikla sunkiu momentu. Tokius reikia remti. Aciu ir viso gero.
va ir prasidejo atleidimai:) 40 jau isvare. ir dar drista viesai diskutuoti imone apie socialini atsakinguma.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai
Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai 12-06 21:05
Jungtinės Valstijos pirmadienį paskelbė taikysiančios diplomatinį boikotą vasarį vyksiančioms Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dėl žmogaus teisių pažeidimų Kinijoje.
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje 12-06 20:47
JAV prezidentas Joe Bidenas prieš antradienį įvyksiantį pokalbį su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu pasikonsultuos su sąjungininkais Europoje, o po derybų informuos apie rezultatus Ukrainos...
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis 12-06 20:25
Biokuro rinkoje pradėjo veikti jo kilmės ir žaliavos atsekamumo įrankis (angl. Baltpool Tracebility Tool), kuriuo naudodamiesi pirkėjai ir pardavėjai galės paprastai apskaičiuoti preliminarias...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%