Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Amber Food, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Amber Food

Atsiliepimai apie Amber Food, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Amber Food, UAB

Amber Sudas o ne Amber Foodas. Nesugeba direktorius savo darbuotoju islaikyt, uztat sugeba investuot i su verslu nesusijusius dalykus. Apgailetina! Per TV paverke kad pinigu neturi. O tai kas kaltas tame? Kodel Delano neverkia? Kodel niekas taip garsiai neverkia apart pono Gedimino? O dabar maistas i namus nemokamas? Reklaminis zingsnis, ne daugiau. Aciu uz demesi
Va ir pasirodo tikras imoniu veidas. Aciu, itraukem i atsakingu imoniu sarasa, daugiau kojos nekelsim i tokias istaigas. Kaip sako pojutis bus ilgam. Geriau pervaziuosim visa miesta, bet papietausim atsakingose imonese, kurios sugeba ne tik pacios isgyventi, bet dar padeda labdaringa veikla sunkiu momentu. Tokius reikia remti. Aciu ir viso gero.
va ir prasidejo atleidimai:) 40 jau isvare. ir dar drista viesai diskutuoti imone apie socialini atsakinguma.
Uzsisakius 0.5 alaus atnese 0.4 ir pasake nebus 0.5 nes per mustynes neliko bokalu. Aukstas lygis. Mazeikiai
Sveiki, šiandien pietavau su žmona Šiauliuose, saulės mieste La crepe restorane. Mus aptarnavo padavėja vardu Neringa. Maloni ir mandagi padavėja, valgiau dienos pietūs, maistas šiltas neturiu priekaištų. Labai patiko balandėliai. Sugrįšime tikrai ne kartą. Ačiū
Nuėjome su kolege pavargyt į charlie pizza Akropolyje Kaune. Nu maistas būtų pusė velnio, bet jūsų padavėjų aptarnavimas yra tragiškas. Mus aptarnavo šviesiaplaukis vaikinukas, susiraukęs ir kažkoks nepatenkintas, pasijutom kaltos, kad iš viso ten atejom. Suprantu darbas sunkus ir varginantis ir ne visi gali jį dirbti, bet turime arba sutvarkyti tas emocijas, arba nedirbti. Nes mes išėjom su sugadinta nuotaika. 2020 02.05 vakaras
Buvome uzsuke i Mazeikius, paklauseme zmoniu kur galime skanei pavalgyti velai vakare, mus nukreipe i Mazeikiu senamiescio kavine pavadinimu carli piza. Nuvyke buvome labai maloniai nustebinti maloniu Redos aptarnavimu, valgeme labai nuostabu maista, papraseme supazindinti su siu kulinariniu sedevru savininke, tai buvo labaimaloni moteris vardu Lina.
R 2019-12-28 08:53:30
Siandien, 8 val ryto uzeinu i Charlie pizza noredama silto maisto. Vaikinukas pamusta akimi priima mano uzsakyma, klausiu ar galima picos, jis atsako, kad taip bet reikes ilgai laukti, mat virejas kazkur isejes it nezinia kada gris (?!?). Kol bandau issirinkti kazka kita, tad pars vaikinukas kalbasi su kitu salimais stovinciu, skundziasi, kad zmones prades rinktis.
Uzsisakau kruasana su bri, laukiu 30 min, atsikandu-braskes vis dar uzsaldytos (?!?). Pasislyksciu. Isgeriu savo perkainuota kava, bjauru kruasana palieku, apetitas vistiek jau sugadintas.
Daugiau niekda i tokia vieta. Zemu kainu vieta matyt garantuoja zema aptarnavima ir slykstu maista.
Charlie pizza, Vilniaus oro uostas
Charlie pizza pica kosmaras. Geriau pasikepkite namie duonos..
Klaipėdos akropolyje, aptarnavimas labai prastas, prie staliuko ilgai neprieina, picerijoje užimti tik keli staliukai, o užsakymo reikia laukti virš 40min. Gėrimų vietoje nebeturi, nes užsakymams į namus išdalino. Maistas labai prastas kiek patiekalų esu ragavusi. Makaronai permirkę aliejuje, vištienos kepsnys neįkandamas, picos išvis picų vardo nevertos.Buvau jau užmiršusi apie šį tinklą, o dabar jau užmiršiu su visam.
Su drauge atejome užkasti į kauno akropolio Charlie pizza ir buvome nemaloniai nustebintos. Kol sulaukėme padavėjos praėjo apie 15 minučių. Na atrodo pustuštis restoranas bet savo sriubyčių laukėme 18 minučių negana to vos pradęjus jas valgyti atnešė picas (dydžiai, formos neatitinka). Dar juokingiau, kad ant mano užsisakutos Neapolio picos buvo suvytusi ir apipuvusi rūkola tai dar ir ant picos pado sudege miltai.
Gruodžio 3d., Kaune akropolyje užsisakiau karbonadą. Visas permirkęs aliejuje, o skonis tiesiog apgailėtinas.
Šiaurės miestelio banginio Katpėdėlėje prie klientų "restorano vadovė" šlykščiai elgiasi su darbuotojais rodo savo "statusą" jei taip galima vadinti. Atėmė kažkokias jų naudojamas prisijungimo korteles, paskui ne tai kad gražinti bet metė į darbuotoją. Šlykštu. Neskaitant dar to kad maistas baisus. Ačiū padavėjai už šypseną po tokio spektaklio iš "vadovės"
Klausimas šitos užeigos savininkams: ar jūs patys valgytumėte maistą, kuris pas jus parduodamas? Kokybė apgailėtina, jau senai neteko taip nusivilti.. Niekada negrįšiu ir draugams nerekomenduosiu. Aptarnavimas tikrai aukštame lygyje, bet tas jūsų maistas... Aukštesnio lygio maitinimo įstaigose ir pigiau ir skaniau. AČIŪ UŽ SUGADINTUS PIETUS!
Užsisakėme 4 picas, po 30 min atnešė 2, dar po 15 atnešė 1, o praėjus 1val atėjo padavėja ir pasakė kad pamiršo iškepti... Baisu!!!!!
Čarlie picerija, Kaunas. Šiuo metu esu nusivylusi. Anksčiau aptarnavymas ir maistas buvo gerai. Laisvės alėja 26 d. Užsakymo reikėjo laukti valandą. Atėjo ir pasakė, kad primintumėme, koks užsakymas. Pasiteisino, kad daug žmonių, nors realiai salė buvo pustusčia. Mes supratome, kad tiesiog užsakymas buvo užmirštas arba išvis neužrašytas. Neorganizuotas darbas...Teko vėl laukti valandą. Kulminacija, tame, kad buvo atnešta ne visai tai, kas buvo užsakyta. Nors buvo akcentuota. Tarkime vegetaras pasako, kad nebūtų mėsos, o tau atneša su mėsa... Tai sugadino nuotaiką. Galiausiai pati aplinka. Stalai nenuvalyti, nors jis nuimtas. WC nėra popieriaus ir šiaip rūdys ir netvarka. Restorane gali nebūti prabangos, bet švara tūrėtu būti...Ir ši panaši situacija įvyksta ir Kauno akropolyje. Užmišimas. Nesugebėjymas atlikti mokėjymo operacijų skirtingom sąskaitom, netvarka ir pan.
Pati blogiausia užeiga, maistas bjaurus, nieko šviežio, picos kaip popierius storumo, pieno kokteiliai tai iš vandens daryti, tragedija o ne restoranas. Aptarnavimas labai prastas. Tiek Vilniaus Ozo prekybos centre tiek CUP
2019-10-12 d. Apie 21val.teko virš valandos laukti patiekalų Kauno Akropolyje Čarlie pica kavinėje. Po valandos vienam atnešė, kitam teko dar laukti... Ir tik pareiškus nepasitenkinimą, patiekalas buvo atneštas. Manau ši pretenzija bus perskaityta ir su kavinės personalu pasikalbėta ir skirta paskatinimų.
Su draugelis valgėme Charlie pizza Panevėžyje PC “RYO”
Atnešė Čili sriuba, tik paskui atnešė įrankius, pradėjus valgyti jau iškart atnešė antra patiekalą ir tik tada atnešė gėrimus. Antras patiekalas jau šąla. Draugei atnešė šaltybarščius ir padėjo kitam stalo gale ir išėjo, net nepaklausė kam.Mes jau baigėme valgyti, o visi indai vis dar tebestovi, atsiprašant kaip kiaulidėj kokioj, net vietos ant stalo nera, o padavėja stovi ir krapšto nagus. Kol prieis, kad atsiskaitytume reikejo laukt gal 20 minučių. Padavėja atėjo paduoti sąskaitos, o indų vistiek nenurenka.Taigi esam pasibaisėjusios, nerekomenduojam !!!
Negryšim daugiau.
2019-09-24 23:43:29 IP 2h85atks
Su drauge buvom Kauno akropolyje charlie pizza.Net nežinau nuo ko pradėti nes viskas tragiška. Ateini pavalgyti, užsisakai sriubos atneša pirmiausia sriubas, o įrankių ne. Pralauki 20 min kol pagaliau atneš įrankius o sriubos jau atšalusios. Na dėl to nieko nesakėm su drauge, nes matėm kad naujoke dirba. Bet kai vėliau užsisakėm antrą patiekalą dar prieš užsisakydamos pasakėm jog nedėti vieno ingridiento nes draugė negali to valgyti du kartus pakartojom. Padaveja atnese sumaišius viska. Nekaltinom jos bet tą pati virtuvė kurį gamina maista turėtų būti atidesnė. Atnešė antrą kartą tą maistą neva be to ko prašeme. Bet dėja pasirodo ne tai kad pergamintu tiesiog buvo išrinkta ir nurinkta nuo viršaus o daugiau viskas palikta. Nežinau kaip tai neatsakingai žiurima į darbą. Žiauriai nusivylėm charlie pizza restoranu.
Buvau su drauge la crepe Panevežyje. Mus aptarnavo padavėja Austėja. Be galo maloni ir paslaugi darbuotoja. Valgėme blynelius ir krevečių bei vištienos apkepėlę. Maistas buvo riebokas, tačiau desertas ir malonus padavėjos aptarnavimas viską ištaisė. Tad saugokite ir mylėkite tokius darbuotojus :)
Bulvių plokštainis kietas ir viena druska, makaronų apkepėlė su vištiena, kuri buvo pasenusio skonio. Likome nevalgę :)
Reziumė: daugiau neisime ir nerekomenduosime
Kauno Akropolio "Charlie pizza" padavėja visai neišmananti savo darbo, laukėme puse valandos kada prieis prie mūsų tačiau jin nuėjusi tolėliau už kampo įlindo į telefona ir prasėdėjo gal 10min, poto tiesiog pasižiūri į mus ir praeina, su klijantais taip elgtis negalima! Daugiau nebegryšime čia!
Užteko vieno karto
2019-08-12 21:29:29 IP 2ju3l2p1
Grill Terrace Katedra, apgailėtina, padavėjos bendrauja nepagarbiai, alaus laukėm pusvalandį, pasiteiravo ar reikia citrinos į alų, bet jos neatnešė. Užsisakėme užkandžiu prie kurių turėjo būti padažo, tačiau jo nebuvo, o ir pats porcijos dydis nemaloniai nustebino. Labai labai blogai
Nemaniau, kad rašysiu atsiliepimą kada, bet paskutinis apsilankymas Charlie Pizza vokiečių g. Vilniuje labai nuvylė. Su draugu buvome ne pirmą kartą ir niekad priekaištų neturėjome iki šiol. Pirma atėjus į kavinę darbuotojai apsimetė, kad mūsų nemato. Na tiek jau to galvoju. Atsisėdome matomoje vietoje, bet meniu niekas mums taip ir neatnešė. Neapsikentę po 8-10 min patys nuėjome jo paprašyti... Pasiėmus meniu, užsakymą viso labo priėmė po 15min, gal tai nebūtų taip nemalonu jeigu susirinkę padavėjai prie baro dirbtų, o ne tiesiog juokautų ir ignoruotų klientus. Po užsakymo priėmimo praėjus dar 15min mums buvo pranešta, kad naminės giros neturi, ar tikrai tam reikėjo tiek laiko pranešti, abejoju... Užsisakėme sprandinės kepsnį ir mėsainį. Mėsainio bandelė buvo stipriai apdžiūvusi, brokoliai prie kepsnio visiškai sudegę. Žodžiu likome stipriai suerzinti ir nemanau, kad dar kada čia užeisime.
Sveiki, laisvės alėjoje. Aptarnavimas geras, tačiau kas liečia maistą baisų. Makaronai tikrai buvo geri galbūt net geriau atrodė negu meniu. Tačiau mėsainis buvo katastrofa visas isdžiuves mėsa visa apdegusi ir pajuodusi su bekonu buvo galima įsilaužti dantis. Teko nemažai laiko pralaukti kol maistas bus pradėtas gaminti nes virtuvės darbuotojai buvo labai užsiėmę šnekomis. Tai tikrai buvo paskutinis kartas kaip ten lankomės.
Charlie pica Megoje rekomenduoju tuo atveju, jei turite daug laisvo laiko. Salotu laukeme 40 min, per ta laika padavejas nei karto nepasiteiravo, ar nenoretume dar ko atsigerti. Saskaitos laukeme dar 15 min. Kadangi atvykome viesuoju transportu, pavelavome i ji. Teko laukti 50 min sekancio autobuso. Tragedija.
Nerekomenduoju Kauno Akropolio Charli
Nu vykome pirmadienį pasiteirauti dėl staliuko rezervacijos šventei turėjo būti daug žmonių reikėjo didelio staliuko patikino kad reik pasiskambinti dienai prieš ir rezervuoti ir viskas bus gerai tortą leido atsinešti
Likus iki šventės 1 dienai paskambinau mergina dirbanti buvo ypač nemandagi pasakė kad ji neturi laiko staliuko nerezervuos patikino kad perskambins. Po valandos paskambinau pati tai paklausus dar kartą patikino kad staliuko nebus ir padėjo telefoną.
Tad Ačiū kad tokioje kavinėje nepalikome nei cento!
Labai tikiuosi kad kas nors išsiaiškins kas per darbuotoja dirbo 2019 liepos 12d. ir supažindins su normaliu bent jau bendravimu su klientais
Atėjau 11:30 su žmona pietų, užsisakėm 3 patiekalus. Po 20 minučių žmona gavo vieną iš užsisakytų patiekalų, po 30 minučių pradėjom teirautis kur kiti patiekalai. Iš pradžių pasakė, kad daromi. Po 40 minučių vėl pasiklausėm, po 50 miučių pasakė, kad mano patiekalas dar nepradėtas daryti. Pasakėm, kad nebegalim laukti ir norim sąskaitos už tai, ką gavom. Gavom sąskaitą ir antrą žmonos patiekalą išsinešimui, susimokėjau. Patikrinau čekį, o ten ir mano patiekalas įskaičiuotas. Ėjom aiškintis dėl sąskaitos ir dar laiko sugaišom.
Tai pietūs buvo eik tu naktį...
Neikit i Kauno akropolio Charli!!! Labai prastas aptarnavimas, laukiam saskaitos 20min mazdaug, o musu padaveja tuo tarpu ruke, tie kas isleido neateio
Paklaust ar nieko netruksta....
Darbuotoja dirbanti Prekybos centre Ozas - vagilė.Sūnus paliko akinius nuo saulės ant stalo, gėda 27 staliuko padavėjai, kuri dirbo 0519d. Svetimas daiktas neatneš tau laimės...
Geguzes 1 diena tarp 18-19h su seima lankemes Radviliskio charlie picerijoje. Daznai ten lankomes todel maneme kad gerai praleisime laika. Mus aptarnavo maloni padaveja Jolita. Uzsisakeme du bokalus alaus, trinta vistienos sriuba, mirkyta duona ir makaronus su pelesiniu suriu. Viska gavome laiku. Tiesa, makaronai buvo anksciau nei duona. Apsidziaugeme, nes buvome isalke. Pradejusi valgyti radau didziausia gabala folijos, pasikvieteme padaveja, ji atsiprase ir pasiule pergaminti. Viskas buvo gerai, sutikome, juk tai ne jos kalte. Apmaudu, kai po pusvalandzio laukimo gavau tuos pacius makaronus pasildytus keptuveje, leksteje makaronai buvo tiesiog permirke aliejuje net nesijaute surio skonio, o patraukusi i saly makaronus ant lekstes dugno nemeluojant buvo koks 0, 5 l aliejaus :O siaubas juk niekas nebutu pasipiktine jei juos butu pergamine. Labai nusivyleme, kadangi padaveja buvo isties maloni makaronus palikome, taciau uz juos sumokejome. Gaila, mobilieji telefonai buvo issikrove ir negalejome to uzfiksuoti telefone. Kraupu, niekada ten nebegrysime ir perspesim draugus.
Teko apsilankyti La Crepe, VCUP. Norėjus praleisti vakarą su skaniu desertu išėjo visiškai atvirkščiai. Aptarnavimas buvo malonus, maistą - desertus atnešė greitai. Vienas iš jų buvo krembriulė. Tai buvo tragiška, jis buvo šaltas ant tiek kad atrodė buvo ištrauktas iš šaldiklio, pora minučių palaikytas ir atneštas. Pačio deserto vaizdas buvo irgi ne kažką. Jis atrodė pagulėjęs kokią savaitėlę, kietas kaip akmuo, o kraštai jau atsilupantis nuo pačio dubenėlio. Apie skoni jau nekalbu - jo tiesiog nebuvo. Tikrai likau nusivylusi. O kai padavėja paklausė ar patiko, ir išgirdusi nuomonę susimėtė ir bandė teisintis. Nors ir gavome nuolaida dėl visškai nepatikusio užsakymo, siūlau peržvelgti pateikiamus desertus, kad kiti klientai nesusidurtų su tokiais dalykais.
Laba diena, vakar t.y. 25 dieną buvome atėja su vyru pavalgyti į Charlie pica esančią Laisvės alėjoje. Noriu pagirti padavėją ir administratorę už puikų aptarnavimą ir virtuvei kokybišką maistą. Džiaugiuosi, kad tokių žmonių yra ir sugryšime dar ne kartą.
Siaubas ne picerija. Kauno akropolyje uzsisakėm dvi picas, buvau po darbo tad labai norejau valgyti. Laukėm su žmona apie 40min uzsisakem dvi dideles, viena pica atnese mažą, kai paprašėm padažo pasakė kad negalima nes adminstracija neleidžia. Tai kaip suprast? Picą valgyti sausa? Nu atsiprasau.... Sugadinta visiškai nuotaika, o ir aptarnavimas siaubingas... Prašiau ant picos priedu svogūnų, dėja... Jū nebuvo... O sumokėjau kaip už dvi dideles + svogūnai... Esu nusivyles daugiau neisiu ir nerekomenduosiu draugam.... Prarandate klientus.. Labai gaila.
Lankėmės su mama 2018.11.08. Mažeikiai. Atėjome 12.20min. Po 5min priėjo padavėja paėmė užsakymą valgėm dienos pietūs, sriubyte gavau greitai, bet antro patiekalo taip ir nebesulaukiau iki 13.15min. Po mūsų atvyko dar keletą klientų ir jie visi patiekalų sulaukė daug greičiau nei mes, nes juos aptarnavo restorano vadovė o ne paprasta padavėja. Išėjau su sugadinta nuotaika, sugaišau daug laiko ir net nepapietavau. Niekam niekada nepasiulyčiau čia lankytis ypač per dienos pietūs nors žmoniu buvo minimaliai per valandą nesulaukiau maisto. Tragedija ne restoranas!!!
Antradienio popietę atėjome su draugėmis papietauti, maistas buvo skanus, bet aptarnavimas tragiškas, iš pradžių laukėme 20minučiu, kol priims užsakymą, vėliau apie pusvalandį kol prieis ir galėsim paprašyt sąskaitos, nežinia kiek laukėme sąskaitos, kol galiausiai prie mūsų priėjo dar viena padavėja, kurios paprašius sąskaitos vėl laukėme apie 20minučiu. Teko sugaišti valandą vien tam, kad susimokėti. Daugiau negrįšim..
Absurdu absurdas. Sugadinta nuotaika elementariai per visiskai neprofesionalu aptarnavima Laisves Alejoje esancioje Charlie Pizza. Dvi valandos laukimo, desimt kartu klausinejimo, ka uzsisakiau, taip maisto ir negavau. Draugiu atnestas uzsakymas visai netoks. Sakesi viena didele pica, gavo tris mažas, mat padavejas net neisklause uzsakymo. To pasekoje, mano uzsakyma ant galo atejo ir pasake: ar dar valgysit ar istrint is meniu vistienos apkepele, nes dar keps 30min? KURIOS IR TAIP LAUKIAU VALANDA SU PUSE, tai priedu dar pusvalandis. Zmoniu buvo daug, tiesa, bet ismokykite savo darbuotojus aptarnavimo. Atnesus ta kita pica draugems, dar teko laukti irankiu, neiskentusi, pati nuejau. Nebezadame lankytis. Ziurekite uzsakymus, perklauskite, ka uzsisakeme, kad negadintumete zmonems dienos. Sekmes darbuose ir mokymuose :) beje, gavau nuolaidu kortele uz “velavima” ir “apsirikima”, deja, neisgelbes.
Nu ką galima pasakyti, turbūt pati prasčiausia picerija iš visų. Nu picas dar kai kurias galima valgyti. Paskutinį kartą valgiau vištienos kepsnį. Nu dar gyvenime nebuvau valgius taip šlykščiai. Ir rimtai. maistas buvo šlykštus. Kepsnys buvo visiškai be skonio, lyg butu iškepta paprasta vistiena be jokiu prieskonių. Padažo tai iš vis patylėsiu kiek “daug” buvo... Kas ten buvo prie vištienos iš vis nenoriu žinot, nes dar ir dabar pykina prisiminus, kažkokios bulvės, gal saldžios nežinau, bet toks jausmas, kad buvo pavirtos ar pakeptos 5 minutes. Jos buvo beveik žalios sunkiai kramtėsi. Dar kažkokie svogūnai. Nesuprantu iš tikro, kažkokia makalynė kažkokių puvėsių skonio. Brr net dabar krato. Gyvenime taip neskaniai nevalgiau ir tikiuosi, kad daugiau neteks. Be to laukiau turbūt virš valandos, nors salė buvo beveik tuščia. Ten nueiti nebent išgerti alaus kai rodo krepšinį arba šiaip šampano.
Siandien valgiau Charlie Pizza CUPe. Aptarnavimas patiko. Greitai, maloniai ir su sypsenom. Maistas buvo skanus. Yra vienas bet. I pica prasiau nedet jalapeno pipiru, bet vistiek idejo. Bet cia smulkmena. Pamaciau berniuka, kuris atnese prekes, kaip suprantu kurjeris. Jisai man labai patiko, pasirode malonus ir simpatiskas. Ant desines rankos vilko tatuiruote ir juodas auskaras. Buvo su marskiniais. Jei kas zino kaip su juo susisiekt - prasau praneskit man! Aciu!
Rugsejo 22 diena, Klaipedos Charlie Pizza restorane uzsisakeme maisto. Padavejas atnese ne ta patiekala. Pasakius, kad patiekalai sumaisyti ir, kad valgyti to patiekalo, kurio net neuzisakeme, nenorime, jis pasake, kad moketi uz ta patiekala, kurio net neuzisakeme, vistiek teks. Tuo paciu pasake, kad geriau ta patiekala tiesiog suvalgytumem, nes moketi vistiek teks bet kokiu atveju. Maisto net nepalieteme, susimoketi teko uz viska. Personalas - apverktinas. Daugiau cia nesugrisime, sekmes :)
Šiandien pusričiavome gedimino pr. Esančiame la crape. Deja bet apnarnavimas buvo labai prastas. Mes atėjome atsisėdome lauko terasoje, mūsų niekas neaptarnavo 5-10min galiausiai meniu pasiėmeme patys, veliau dar 10-15min laukėme kol mūsų užsakymą priims tačiau ir to neįvyko, kol asmeniškai nepradėjome jieškoti padejėjo. Galiausiai beieškant atsakingo žmogaus už mūsų staliuką. Padajėjas net nesustojo bendraudamas su manimi ir kalbėjo eidamas ir nusisukęs nuo manęs nugara tuo pat metu aptarnaudamas kitą stalą. Galiausiai mūsų užsakymas buvo priimtas tačiau kiaušinienė su avakadu buvo patiekta be avakado o tai pasiteiravome pas padavėja jis atnešėsušaldytus avakado gabaliukus kurių valgyti buvo neįmanoma toks jausmas jog valgai sušaldytus vandens ledukus. Paprašius atnešti peleninę ji buvo atnešta murzina ir nešvari. Su tokia pat sekme galėjau pats ją pasiimti nuo kito staliuko bet tikėjausi jog bus atnešta švari išplauta peleninė, tačiau gavau murzina nemaloniai kvepenšia peleninę. Paprašiau pakviesti administratorių tačiau gavau atsakymą jog administratoriu yra užimtas ir jis negali prieiti. Veliau paaiškėjo jog padavėjas Aurimas ten dirba jau metus tačiau toks prastas aptarnavimas nuo patyrusio darbuotojo yra kraupus ir apgailėtinas.
Šeštadienį teko užsukti į Kauno Akropolio Charlie Pizza pavalgyti, mes buvom 4-uriese, žmonių visur buvo daug, bet laisvų staliukų dar buvo likę, prisėdome, prie nenukraustyto staliuko, padavėjos kasa buvo šalia, bet ji nesiruošė nukraustyti staliuko, tik pasakė, kad jei norėsime valgyti teks laukti apie valandą, na gerai sakome, laiko turėjome, nors padavėja vaikščiojo pirmyn atgal staliuką nukraustė per kokias 10-15 min, meniu taip pat nepateikė, gerai, patys pasiimėm meniu, greit išsirinkom ir užsisakėm, taip pat priverstinai pasikvietę padavėją, bet vis nieko nesulaukiame, kadangi sėdėjome šalia kasos, žiūrime, kad mūsų užsakymą įvedė dar po 20 minučių, wtf??? na gerai, laukiame, kadangi buvome gerai nusiteikę laukimas neerzino, bet vis nesulaukę gėrimų, net du kartus raginome padavėją, kad bent gėrimus atneštų, na pagaliau sulaukėmę gėrimų, teko gurkšnoti ilgai ilgai... ir štai praėjo valanda, na nieko, dar nesiskundžiame, dar 15 min, paklausėme kur picos, sako dar nėra.. dar laukiam, jau 1h 30 min.. jau dar daugiau, jau nežinau kiek kartų klausėm kur picos, na viskas, jau mum reikia lėkti, sakom mes išeinam po 10 minučių, ir tuomet kažkaip per 5 min atnešė picas, bet įrankių neee :D :D taigi žiūrim į jas ir laukiam įrankių, kuriuos atnešė dar po 5 min, aišku, paragavus picą, ji visiškai šalta, tai kiek laiko ji gulėjo nenešama.. o valgant teko pavargti, nes šakutės linko per pusę, ar nuo picos kietumo ar šaltumo.. aišku, nors sąskaitos iškart paprašėm, taip pat laukėm, iš tikro gaila buvo labai mokėti pinigus, bet kadangi neturėjome laiko ginčytis ir pavargom nuo tokios nesąmonės, norėjom greičiau dingti, sugaišę gerokas 2, 5h.. žodžiu, tragedija, viskame, dar taip neteko gyvenime.
Katastrofa!!! Charlie KIDS VCUP’e, Vilniuje. Ateini i kavine su vaikais, o ten, maza to, kad viskas kas nors kiek sveikiau is vaiku meniu, iesmelis, kalaktiena, kepti varsketukai, bet net koldunu su varske laukti 30 min. Todel mums is karto buvo pasakyta rinktis desreles, bulvytes... Jus rimtai???? Nu ok, uzsisakem mes kazka pavalgyti, isitaisem, tada apsiziurejom atidziau, antisanitarine aplinka!!!!! Reikia nusiauti arba detis bachilus, nes vaikai basi begioja, bet as jus matet koks ju kilimas?!?Maisto likuciai, siuksles!!! Ropojancio vaiko ne uz ka nepaleisi!!! Isodinom mazaji vaika i vaikiska kedute, o ji neaisku kada valyta... Maisto likuciai, purvas. O pabaigai aptarnavimas. Sedejom, laukem laukem, laukem laukem, ir i tualeta su vaiku suvaiksciojom, kaip nera taip nera... Vyrui nuejus stovi visi prie baro, plepa. Visom prasmem-absurdiska vieta!! Nerekomenduoju!!!
Nepatenkintas klijantas
2018-08-04 14:41:34 IP 2ju3l8q3
Nepatariu lankytis charlio ar la- crepo restoranuose, paskutini kartą valgiau Kauno akropoli, mane supikino ir viską išviemiau, ka ten su valgiau, maistas pagamintas labaj blogai, lankiausi ir kitose vietose bet dėja maistas prastas o po paskutinio karto aš gyvenime ten nesilankysiu ir ne leisiu kad kas aitu iš mano pažįstamų.
Vilnius, , , Ozas", Meniu laukeme 15min, uzsakymo prieiti priimti net nesiteike, pralaukeme dar 15 min ir tiesiog isejome, zmoniu nebuvo daug, i iskvietimo mygtuka isvis nereagavo. Ne pirma karta jau tokie reikalai dedasi Charlie picerijoje. Esu labai nusivylus.
Radviliškis 2018.07.29diena.20:45 ateiname į kavinę Charlie. 10min laukiame meniu, niekas neatneša pasiemame pačios. Išsirenkame ir laukiame 30min kol priims użsakyma, niekas neprieina. Pašaukus padavėja einant pro šalį pasako jog neturi laiko. Palaukiame dar 10min ir matome kaip ji sneka telefonu. Trūkus kantrybei prieinu ir paklausiu ar jau turi laiko, atsako jog ne ir kreipiasi i kita padaveja/administratore, ji atsako jog irgi ne. Paprašau skundu knygos, bet niekas nereguoja ir paklausia ko noretume užsisakyti, pasakau jog maisto ir kokteiliu, bet atsako kad virtuve turi per daug darbo ir nebegamins, nes ir pacios padavejos nebespeja. Paklausiu o kaip speja šneketi telefonu, atsako jog darbinis telefonas ir priema użsakymus, tuomet paklausiu kokie uzsakymai jei virtuve nebedirba, administratore pasimeta ir iseina. Laukiu 5minutes kol priejo prie baro vel, paklausia kokiu gerimu noretume, pasakau jog akoholiniu kokteiliu. Salia stovi ir ta padaveja kuri labai uzsiemusi bet kalba telefonu, viena neturi laiko padaryti kokteiliu nes uzsiemusi, o kita neturi nes reikia ipilti 5 balto alaus, taip man atsake. Tuomet pasakau jog nieko nebereikia tik skundu knygos, i ja parasau ka norejau. Isejome ir lauke stojome parukyti, pro lango matome kaip skaito ka parasiau ir juokiasi, o juk tiek darbo turi. Neżinau kaip taip galima elgtis, o ir dar likus daugiau nei pusvalandziui iki 22 valandos nepriimti uzsakymo nes virtuve nebedirba. Tai darbo laikas iki 22 valandos ar iki tuomet kaip darbuotojos sugalvoja? Daugiau nebeisime i tokio zemo lygio kavine kur su klientais sitaip elgiamasi.
Šiandien buvo kažkas baisaus Charlie pizza Kauno akropolyje, pradedant nuo aptarnavimo atejus ir pralaukus apie 10 min reikėjo patiems nueiti, paklausti ar kažkas priims užsakymą, na ok gal nemate, kad atejom, bet mes sėdėjome visiskai salia baro...Čili sriuba buvo šalta, bet dar puse bedos, kava atnešė su dar likusiais raudonais lūpų dažais ant puodelio, ar čia kažkas ragavo mano užsakytą kavą, ar tiesiog indai yra plaunami nehigieniskai? Aptarnaujantys personalas išnešė mano kavos puodelį ir pradingo, tik šypsosi prie baro ir kazka sneka... po 10 min prisimine, kad neatnešė kavos, suskubo ją atnešti. Bet jau buvo per vėlai, nes jau nieko nesinorėjo nes jau buvome gavę likusį užsakymą cezario salotas... O vat čia tai buvo visiškas kosmosas kažkas baisaus. Turbūt net nesusqpnuociau prastesniu salotų... gaila neimanoma perduoti salotų skonio ir kvapo ir vaizdo. Vištiena toks jausmas, kad ji buvo isvirta ir pastovejusiu keletą parų vandenyje ir isimta kada reikia, salotų lapai apipilti kažkokių baltu surugusio kvapo baltų skysčių, šalia palauzyta turbut vakarykštės duonos. Vienintelis kas patiko tai vadybininkės operatyvumas... Daugiau nueisime ir znonems nerekomenduoju.
Klaipėdoje, Studlende ypatingai spoguotas ir kūdas padavėjas, nešdamas didelę picą krapšto savo spuogus tiesiai ant maisto. Daugiau niekada kojos į šią šlykščią vietą. Suprantu, kad negalima diskriminuoti dėl tų spuogų, tačiau asmuo privalo prisižiūrėti dirbdamas su maistu.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Per parą patvirtinti aštuoni nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti aštuoni nauji koronaviruso atvejai 05-27 10:22
Per praėjusią parą patvirtinti aštuoni nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius siekia 1.647, taip pat nuo koronaviruso mirė dar vienas žmogus, trečiadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Briuselis pristato Europos atsigavimo fondą: ko tikėtis Lietuvai?
Briuselis pristato Europos atsigavimo fondą: ko tikėtis Lietuvai? 05-27 10:13
Europos Komisija trečiadienį ruošiasi paskelbti pasiūlymą įsteigti fondą, kuris padėtų valstybėms narėms įveikti koronaviruso sukeltą ekonominį nuosmukį.
"Mars Lietuva" pajamas augino produktai, skirti internetinei prekybai
"Mars Lietuva" pajamas augino produktai, skirti internetinei prekybai 05-27 10:10
Bendrovės "Mars Lietuva" pardavimų apimtys pernai, palyginti su 2018-aisiais, išaugo 2,8% ir sudarė 171,2 mln. Eur.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%