Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Amber Food, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Amber Food, UAB

Duona su papildomu sūriu
Charli piza Klaipeda bigas
LaCrap, o ne LaCrepe. Uzsisakeme i namus. Permokejom uz bulvinius blynus ir taip, o nusivyleme dar labiau kai jautesi tik pasenusio aliejaus skonis. Auksciausias taskas buvo pasiektas, kai padaze radau plauka. Viena ziauriausiu valgymo patirciu. Pries si maista valgykla yra auksciausio lygio restoranas. Gavno
2020-10-20. Upės g, 9, VCUP, Vilnius. Abu lietiniai buvo atnešti jau šalti, gerokai šalti. Patalpoje žiauriai šalta, net su striuke. Ir ne man vienai. Dar keletą svečių prie gretimo staliuko užsimetė ant pečių striukes. Lietinių laukiau net 40 min, kai salė buvo pustuštė. Paklausus kada bus patiektas lietinis su braškėmis ir nutella kremu, padavėja pasakė, kad po 10 min. Aš jai pasakiau, kad tai labai ilgai. Po mano priekaišto, praėjus 1 minutei, atnešė lietinį, jau labai atvėsusį, nors prieš minutę kai klausiau, sakė, kad po 10 min bus. Toks jausmas, kad specialiai taip elgiasi su lankytojais, kad jų nebūtų.
Baigę valgyti BBQ hawaii picą prisiminėm, jog picos sudėtyje turėjo būt kalendrų, kurių ir nebuvo. Klaipėda
Pats blogiausias aptarnavimas koks gali buti!!! Apgailėtina maisto kokybė. 2020-09-22 12:10 Vilniaus VCup La crepe atėjome pavalgytu dienos pietu, gavosi taip kad maisto reikėjo laukti virš valandos (padavėja pamiršo paimti iš virtuves), atneše šalta maista. Paprašius sąskaitos, vėl reikėjo laukti ilgiausiai (vėl pamiršo atnešti). Tiek maistas, tiek aptarnavimas La crepe yra apgailėtinas...
Kaunas, Mega PLC Charlie Pizza. Aptarnavimas tragiškas, picos neskanios, picų padėklai smirdi, kol sulauki maisto dingsta noras valgyt, tragedija.
Tokiais momentais nesinori tylėti. Šiandien po pietų atėjome į Cup'e prekybos centre esantį La Creepe. Tokio aptarnaujančio kolektyvo jau seniai nėra tekę matyti. Žmonių kavinėje buvo tikrai tik keli staliukai, dauguma staliuku buvo rezervuoti pavėsyje, tad teko pasirinkti ant saulės ir laukti kol padavėja atneš meniu 5minutes (čia viskas suprantama, gal nepastebėjo, nors žmonių nebuvo) priėjusi padėjo meniu, paklausė dėl gerimų, pasakėm, kad dar reikia laiko pasirinkti, tai davė laiko į marias! Sedėjom apie 20min, keli meniu buvo tai bent turėjom į ką pasižiūrėti. Atėjo šalia staliukas, mergina iškarto pribėgo su meniu, o mes vėl likome sedėti, lyg mūsų nebūtų. Žiurėjome ilgai perkreipę galvas i paneles kurios šnekučiavosi (3 vienoj vietoj ir už baro dar) dėja, bet atsako irgi negavome jokio. Tai teko atsistoti ir išeiti, kas buvo tikrai nemalonu, dar praeidami pro merginas pasakėme ačiū ir palinkėjome geros dienos. Gavome atsaką - IKI. Ar galėtumėte pakomentuoti tokią situaciją? Ar tikrai šitaip padavėjai vertina savo klientus, kai jų ir taip nėra labai daug? Visada norisi lankytis pamėgtoje vietoje, bet toks aptarnavimas sugadina visą dieną ir tikrai nebeteikia jokio noro ten sugrįžti. Gaila nepastėbėjau merginos vardo, kad būtų galima paminėti.
2020-08-05
13:15-14:40

Lankėmės Charlie picerijoje (UAB „Amber Food“) adresu: Laisvės al. 68, Kaunas.
Nusprendėme valgyti lauko terasoje. Prisėdus prie vieno iš norimų staliukų, pastebėjome, kad jis „apdergtas“ paukščių. Todėl persėdome kitur.
Padavėja atnešė meniu, greitai priėmė užsakymą. Užsakytą maistą draugei atnešė ganėtinai greitai, tačiau man teko džiaugtis stikline vandens ir dar laukti gerą pusvalandį (dienos pietų).
Kai laukėm maisto, ant gretimų staliukų, tikrąją to žodžio prasme šokinėjo pulkas paukščių ir tąsė picos gabalus.
Buvo užsakyta Grybų sriuba ir kiaulienos nugarinės kepsnys su Parmezano plutele (dienos pietūs - trečiadienio meniu). Pralaukus gerą pusvalandį, gavau sriubą ir pravėsusį kepsnį. Baiginėjus valgyti sriubą, ant dugno pastebėjau plūduriuojant 3 KIRMĖLES. Pasikviečiau padavėją, parodžiau jai dubenėlio turinį. Ji iš karto atsiprašė ir išėjo išsiaiškinti esamos situacijos su virtuvės darbuotojais. Grįžus pasakė, kad taip TURI būti ir visa grybų sriuba tokia yra. ‚Susiprask“, kad tai normalu. Klausimas, kiek dar žmonių „džiaugėsi“ tos dienos sriuba...
Grybų sriubos sudėtis meniu punkte nebuvo nurodyta. Nebuvau perspėta, kad sriuba bus ne tik su grybais, bet ir su kirmėlėmis.
Daugiau čia nesilankysiu ir kitus perspėsiu. Prisegu nuotraukas.
Labas vakaras užsisakėme pica su draugu i namus parsivezus ja nei estetinio vaizdo nieko už ką pinigus mokėti už dziuveselio gabalą ir ne pirmą kartą taip net bloga nuo tokios picos sūrų aštrų stori šonai žmonės neapsigaukite busit kaip išmetė pinigus net bloga nuo tokios picos
ozo charlie Pizza
Prieš metus laukiau užsakymo 40min sriubos nesulaukus teko atsistoti ir išeiti,
Bandžiau laimę antrą kartą-nepavyko.
Praėjus 30min sužinojau kad žuvienės nebus.
Daugiau laimės nebebandysiu
Vienu žodžiu tokio maisto valgyti neduočiau niekam.
Tikrai nėra gerai, valgiau uzkepele, tai kažkokia katastrofa. Matosi kad visą įdarą bando pridengti Storu sūrio sluoksniu, gal ir neesu maisto gurmane, bet gaminti reikia atsakingai.
Su pardavėjais problemų nebuvo, visi malonus.
Pati prasčiausia ymonė kokia tik gali būt. G. Balniui rūpi tik kuo daugiau pinigų pasidaryti sau. Algų neišmoka, darbuotojai dirba naktimis, per šventes ir po 300 val. per mėnesį už tai net ačiū nesulaukdami, o apie dvigubus tarifus net nešneku. Moka juodais veterinarijoms, mokesčių inspekcijoms, kad tik nieks neišduotų kaip viskas vyksta. Visus virtuvės darbuotuojus susivežęs iš Ukrainos ir ta žodžio prasme vykdo vergiją 21 amžiuje. Padavėjai turi maistą patys pirktis restoranuose, nes geriau kas iš maisto lieka, tegu būna išmetama, negu duodama valgyti. Atėjas Balnys į restoraną už nieką nemoka, paskui vietuvė ir padavėjai turi sumokėti už jo sukeltus virtuvės arba baro minusus produktų. Vardinčiau ir vardinčiau, bet manau supratot situaciją. Linkiu bankroto ir 200e pajamų per mėnesį, tokių, kokias jis moka darbuotojams. Karma vis dėl to bus.
Amber Sudas o ne Amber Foodas. Nesugeba direktorius savo darbuotoju islaikyt, uztat sugeba investuot i su verslu nesusijusius dalykus. Apgailetina! Per TV paverke kad pinigu neturi. O tai kas kaltas tame? Kodel Delano neverkia? Kodel niekas taip garsiai neverkia apart pono Gedimino? O dabar maistas i namus nemokamas? Reklaminis zingsnis, ne daugiau. Aciu uz demesi
Va ir pasirodo tikras imoniu veidas. Aciu, itraukem i atsakingu imoniu sarasa, daugiau kojos nekelsim i tokias istaigas. Kaip sako pojutis bus ilgam. Geriau pervaziuosim visa miesta, bet papietausim atsakingose imonese, kurios sugeba ne tik pacios isgyventi, bet dar padeda labdaringa veikla sunkiu momentu. Tokius reikia remti. Aciu ir viso gero.
va ir prasidejo atleidimai:) 40 jau isvare. ir dar drista viesai diskutuoti imone apie socialini atsakinguma.
Uzsisakius 0.5 alaus atnese 0.4 ir pasake nebus 0.5 nes per mustynes neliko bokalu. Aukstas lygis. Mazeikiai
Sveiki, šiandien pietavau su žmona Šiauliuose, saulės mieste La crepe restorane. Mus aptarnavo padavėja vardu Neringa. Maloni ir mandagi padavėja, valgiau dienos pietūs, maistas šiltas neturiu priekaištų. Labai patiko balandėliai. Sugrįšime tikrai ne kartą. Ačiū
Nuėjome su kolege pavargyt į charlie pizza Akropolyje Kaune. Nu maistas būtų pusė velnio, bet jūsų padavėjų aptarnavimas yra tragiškas. Mus aptarnavo šviesiaplaukis vaikinukas, susiraukęs ir kažkoks nepatenkintas, pasijutom kaltos, kad iš viso ten atejom. Suprantu darbas sunkus ir varginantis ir ne visi gali jį dirbti, bet turime arba sutvarkyti tas emocijas, arba nedirbti. Nes mes išėjom su sugadinta nuotaika. 2020 02.05 vakaras
Buvome uzsuke i Mazeikius, paklauseme zmoniu kur galime skanei pavalgyti velai vakare, mus nukreipe i Mazeikiu senamiescio kavine pavadinimu carli piza. Nuvyke buvome labai maloniai nustebinti maloniu Redos aptarnavimu, valgeme labai nuostabu maista, papraseme supazindinti su siu kulinariniu sedevru savininke, tai buvo labaimaloni moteris vardu Lina.
R 2019-12-28 08:53:30
Siandien, 8 val ryto uzeinu i Charlie pizza noredama silto maisto. Vaikinukas pamusta akimi priima mano uzsakyma, klausiu ar galima picos, jis atsako, kad taip bet reikes ilgai laukti, mat virejas kazkur isejes it nezinia kada gris (?!?). Kol bandau issirinkti kazka kita, tad pars vaikinukas kalbasi su kitu salimais stovinciu, skundziasi, kad zmones prades rinktis.
Uzsisakau kruasana su bri, laukiu 30 min, atsikandu-braskes vis dar uzsaldytos (?!?). Pasislyksciu. Isgeriu savo perkainuota kava, bjauru kruasana palieku, apetitas vistiek jau sugadintas.
Daugiau niekda i tokia vieta. Zemu kainu vieta matyt garantuoja zema aptarnavima ir slykstu maista.
Charlie pizza, Vilniaus oro uostas
Charlie pizza pica kosmaras. Geriau pasikepkite namie duonos..
Klaipėdos akropolyje, aptarnavimas labai prastas, prie staliuko ilgai neprieina, picerijoje užimti tik keli staliukai, o užsakymo reikia laukti virš 40min. Gėrimų vietoje nebeturi, nes užsakymams į namus išdalino. Maistas labai prastas kiek patiekalų esu ragavusi. Makaronai permirkę aliejuje, vištienos kepsnys neįkandamas, picos išvis picų vardo nevertos.Buvau jau užmiršusi apie šį tinklą, o dabar jau užmiršiu su visam.
Su drauge atejome užkasti į kauno akropolio Charlie pizza ir buvome nemaloniai nustebintos. Kol sulaukėme padavėjos praėjo apie 15 minučių. Na atrodo pustuštis restoranas bet savo sriubyčių laukėme 18 minučių negana to vos pradęjus jas valgyti atnešė picas (dydžiai, formos neatitinka). Dar juokingiau, kad ant mano užsisakutos Neapolio picos buvo suvytusi ir apipuvusi rūkola tai dar ir ant picos pado sudege miltai.
Gruodžio 3d., Kaune akropolyje užsisakiau karbonadą. Visas permirkęs aliejuje, o skonis tiesiog apgailėtinas.
Šiaurės miestelio banginio Katpėdėlėje prie klientų "restorano vadovė" šlykščiai elgiasi su darbuotojais rodo savo "statusą" jei taip galima vadinti. Atėmė kažkokias jų naudojamas prisijungimo korteles, paskui ne tai kad gražinti bet metė į darbuotoją. Šlykštu. Neskaitant dar to kad maistas baisus. Ačiū padavėjai už šypseną po tokio spektaklio iš "vadovės"
Klausimas šitos užeigos savininkams: ar jūs patys valgytumėte maistą, kuris pas jus parduodamas? Kokybė apgailėtina, jau senai neteko taip nusivilti.. Niekada negrįšiu ir draugams nerekomenduosiu. Aptarnavimas tikrai aukštame lygyje, bet tas jūsų maistas... Aukštesnio lygio maitinimo įstaigose ir pigiau ir skaniau. AČIŪ UŽ SUGADINTUS PIETUS!
Užsisakėme 4 picas, po 30 min atnešė 2, dar po 15 atnešė 1, o praėjus 1val atėjo padavėja ir pasakė kad pamiršo iškepti... Baisu!!!!!
Čarlie picerija, Kaunas. Šiuo metu esu nusivylusi. Anksčiau aptarnavymas ir maistas buvo gerai. Laisvės alėja 26 d. Užsakymo reikėjo laukti valandą. Atėjo ir pasakė, kad primintumėme, koks užsakymas. Pasiteisino, kad daug žmonių, nors realiai salė buvo pustusčia. Mes supratome, kad tiesiog užsakymas buvo užmirštas arba išvis neužrašytas. Neorganizuotas darbas...Teko vėl laukti valandą. Kulminacija, tame, kad buvo atnešta ne visai tai, kas buvo užsakyta. Nors buvo akcentuota. Tarkime vegetaras pasako, kad nebūtų mėsos, o tau atneša su mėsa... Tai sugadino nuotaiką. Galiausiai pati aplinka. Stalai nenuvalyti, nors jis nuimtas. WC nėra popieriaus ir šiaip rūdys ir netvarka. Restorane gali nebūti prabangos, bet švara tūrėtu būti...Ir ši panaši situacija įvyksta ir Kauno akropolyje. Užmišimas. Nesugebėjymas atlikti mokėjymo operacijų skirtingom sąskaitom, netvarka ir pan.
Pati blogiausia užeiga, maistas bjaurus, nieko šviežio, picos kaip popierius storumo, pieno kokteiliai tai iš vandens daryti, tragedija o ne restoranas. Aptarnavimas labai prastas. Tiek Vilniaus Ozo prekybos centre tiek CUP
2019-10-12 d. Apie 21val.teko virš valandos laukti patiekalų Kauno Akropolyje Čarlie pica kavinėje. Po valandos vienam atnešė, kitam teko dar laukti... Ir tik pareiškus nepasitenkinimą, patiekalas buvo atneštas. Manau ši pretenzija bus perskaityta ir su kavinės personalu pasikalbėta ir skirta paskatinimų.
Su draugelis valgėme Charlie pizza Panevėžyje PC “RYO”
Atnešė Čili sriuba, tik paskui atnešė įrankius, pradėjus valgyti jau iškart atnešė antra patiekalą ir tik tada atnešė gėrimus. Antras patiekalas jau šąla. Draugei atnešė šaltybarščius ir padėjo kitam stalo gale ir išėjo, net nepaklausė kam.Mes jau baigėme valgyti, o visi indai vis dar tebestovi, atsiprašant kaip kiaulidėj kokioj, net vietos ant stalo nera, o padavėja stovi ir krapšto nagus. Kol prieis, kad atsiskaitytume reikejo laukt gal 20 minučių. Padavėja atėjo paduoti sąskaitos, o indų vistiek nenurenka.Taigi esam pasibaisėjusios, nerekomenduojam !!!
Negryšim daugiau.
2019-09-24 23:43:29 IP 2h85atks
Su drauge buvom Kauno akropolyje charlie pizza.Net nežinau nuo ko pradėti nes viskas tragiška. Ateini pavalgyti, užsisakai sriubos atneša pirmiausia sriubas, o įrankių ne. Pralauki 20 min kol pagaliau atneš įrankius o sriubos jau atšalusios. Na dėl to nieko nesakėm su drauge, nes matėm kad naujoke dirba. Bet kai vėliau užsisakėm antrą patiekalą dar prieš užsisakydamos pasakėm jog nedėti vieno ingridiento nes draugė negali to valgyti du kartus pakartojom. Padaveja atnese sumaišius viska. Nekaltinom jos bet tą pati virtuvė kurį gamina maista turėtų būti atidesnė. Atnešė antrą kartą tą maistą neva be to ko prašeme. Bet dėja pasirodo ne tai kad pergamintu tiesiog buvo išrinkta ir nurinkta nuo viršaus o daugiau viskas palikta. Nežinau kaip tai neatsakingai žiurima į darbą. Žiauriai nusivylėm charlie pizza restoranu.
Buvau su drauge la crepe Panevežyje. Mus aptarnavo padavėja Austėja. Be galo maloni ir paslaugi darbuotoja. Valgėme blynelius ir krevečių bei vištienos apkepėlę. Maistas buvo riebokas, tačiau desertas ir malonus padavėjos aptarnavimas viską ištaisė. Tad saugokite ir mylėkite tokius darbuotojus :)
Bulvių plokštainis kietas ir viena druska, makaronų apkepėlė su vištiena, kuri buvo pasenusio skonio. Likome nevalgę :)
Reziumė: daugiau neisime ir nerekomenduosime
Kauno Akropolio "Charlie pizza" padavėja visai neišmananti savo darbo, laukėme puse valandos kada prieis prie mūsų tačiau jin nuėjusi tolėliau už kampo įlindo į telefona ir prasėdėjo gal 10min, poto tiesiog pasižiūri į mus ir praeina, su klijantais taip elgtis negalima! Daugiau nebegryšime čia!
Užteko vieno karto
2019-08-12 21:29:29 IP 2ju3l2p1
Grill Terrace Katedra, apgailėtina, padavėjos bendrauja nepagarbiai, alaus laukėm pusvalandį, pasiteiravo ar reikia citrinos į alų, bet jos neatnešė. Užsisakėme užkandžiu prie kurių turėjo būti padažo, tačiau jo nebuvo, o ir pats porcijos dydis nemaloniai nustebino. Labai labai blogai
Nemaniau, kad rašysiu atsiliepimą kada, bet paskutinis apsilankymas Charlie Pizza vokiečių g. Vilniuje labai nuvylė. Su draugu buvome ne pirmą kartą ir niekad priekaištų neturėjome iki šiol. Pirma atėjus į kavinę darbuotojai apsimetė, kad mūsų nemato. Na tiek jau to galvoju. Atsisėdome matomoje vietoje, bet meniu niekas mums taip ir neatnešė. Neapsikentę po 8-10 min patys nuėjome jo paprašyti... Pasiėmus meniu, užsakymą viso labo priėmė po 15min, gal tai nebūtų taip nemalonu jeigu susirinkę padavėjai prie baro dirbtų, o ne tiesiog juokautų ir ignoruotų klientus. Po užsakymo priėmimo praėjus dar 15min mums buvo pranešta, kad naminės giros neturi, ar tikrai tam reikėjo tiek laiko pranešti, abejoju... Užsisakėme sprandinės kepsnį ir mėsainį. Mėsainio bandelė buvo stipriai apdžiūvusi, brokoliai prie kepsnio visiškai sudegę. Žodžiu likome stipriai suerzinti ir nemanau, kad dar kada čia užeisime.
Sveiki, laisvės alėjoje. Aptarnavimas geras, tačiau kas liečia maistą baisų. Makaronai tikrai buvo geri galbūt net geriau atrodė negu meniu. Tačiau mėsainis buvo katastrofa visas isdžiuves mėsa visa apdegusi ir pajuodusi su bekonu buvo galima įsilaužti dantis. Teko nemažai laiko pralaukti kol maistas bus pradėtas gaminti nes virtuvės darbuotojai buvo labai užsiėmę šnekomis. Tai tikrai buvo paskutinis kartas kaip ten lankomės.
Charlie pica Megoje rekomenduoju tuo atveju, jei turite daug laisvo laiko. Salotu laukeme 40 min, per ta laika padavejas nei karto nepasiteiravo, ar nenoretume dar ko atsigerti. Saskaitos laukeme dar 15 min. Kadangi atvykome viesuoju transportu, pavelavome i ji. Teko laukti 50 min sekancio autobuso. Tragedija.
Nerekomenduoju Kauno Akropolio Charli
Nu vykome pirmadienį pasiteirauti dėl staliuko rezervacijos šventei turėjo būti daug žmonių reikėjo didelio staliuko patikino kad reik pasiskambinti dienai prieš ir rezervuoti ir viskas bus gerai tortą leido atsinešti
Likus iki šventės 1 dienai paskambinau mergina dirbanti buvo ypač nemandagi pasakė kad ji neturi laiko staliuko nerezervuos patikino kad perskambins. Po valandos paskambinau pati tai paklausus dar kartą patikino kad staliuko nebus ir padėjo telefoną.
Tad Ačiū kad tokioje kavinėje nepalikome nei cento!
Labai tikiuosi kad kas nors išsiaiškins kas per darbuotoja dirbo 2019 liepos 12d. ir supažindins su normaliu bent jau bendravimu su klientais
Atėjau 11:30 su žmona pietų, užsisakėm 3 patiekalus. Po 20 minučių žmona gavo vieną iš užsisakytų patiekalų, po 30 minučių pradėjom teirautis kur kiti patiekalai. Iš pradžių pasakė, kad daromi. Po 40 minučių vėl pasiklausėm, po 50 miučių pasakė, kad mano patiekalas dar nepradėtas daryti. Pasakėm, kad nebegalim laukti ir norim sąskaitos už tai, ką gavom. Gavom sąskaitą ir antrą žmonos patiekalą išsinešimui, susimokėjau. Patikrinau čekį, o ten ir mano patiekalas įskaičiuotas. Ėjom aiškintis dėl sąskaitos ir dar laiko sugaišom.
Tai pietūs buvo eik tu naktį...
Neikit i Kauno akropolio Charli!!! Labai prastas aptarnavimas, laukiam saskaitos 20min mazdaug, o musu padaveja tuo tarpu ruke, tie kas isleido neateio
Paklaust ar nieko netruksta....
Darbuotoja dirbanti Prekybos centre Ozas - vagilė.Sūnus paliko akinius nuo saulės ant stalo, gėda 27 staliuko padavėjai, kuri dirbo 0519d. Svetimas daiktas neatneš tau laimės...
Geguzes 1 diena tarp 18-19h su seima lankemes Radviliskio charlie picerijoje. Daznai ten lankomes todel maneme kad gerai praleisime laika. Mus aptarnavo maloni padaveja Jolita. Uzsisakeme du bokalus alaus, trinta vistienos sriuba, mirkyta duona ir makaronus su pelesiniu suriu. Viska gavome laiku. Tiesa, makaronai buvo anksciau nei duona. Apsidziaugeme, nes buvome isalke. Pradejusi valgyti radau didziausia gabala folijos, pasikvieteme padaveja, ji atsiprase ir pasiule pergaminti. Viskas buvo gerai, sutikome, juk tai ne jos kalte. Apmaudu, kai po pusvalandzio laukimo gavau tuos pacius makaronus pasildytus keptuveje, leksteje makaronai buvo tiesiog permirke aliejuje net nesijaute surio skonio, o patraukusi i saly makaronus ant lekstes dugno nemeluojant buvo koks 0, 5 l aliejaus :O siaubas juk niekas nebutu pasipiktine jei juos butu pergamine. Labai nusivyleme, kadangi padaveja buvo isties maloni makaronus palikome, taciau uz juos sumokejome. Gaila, mobilieji telefonai buvo issikrove ir negalejome to uzfiksuoti telefone. Kraupu, niekada ten nebegrysime ir perspesim draugus.
Teko apsilankyti La Crepe, VCUP. Norėjus praleisti vakarą su skaniu desertu išėjo visiškai atvirkščiai. Aptarnavimas buvo malonus, maistą - desertus atnešė greitai. Vienas iš jų buvo krembriulė. Tai buvo tragiška, jis buvo šaltas ant tiek kad atrodė buvo ištrauktas iš šaldiklio, pora minučių palaikytas ir atneštas. Pačio deserto vaizdas buvo irgi ne kažką. Jis atrodė pagulėjęs kokią savaitėlę, kietas kaip akmuo, o kraštai jau atsilupantis nuo pačio dubenėlio. Apie skoni jau nekalbu - jo tiesiog nebuvo. Tikrai likau nusivylusi. O kai padavėja paklausė ar patiko, ir išgirdusi nuomonę susimėtė ir bandė teisintis. Nors ir gavome nuolaida dėl visškai nepatikusio užsakymo, siūlau peržvelgti pateikiamus desertus, kad kiti klientai nesusidurtų su tokiais dalykais.
Laba diena, vakar t.y. 25 dieną buvome atėja su vyru pavalgyti į Charlie pica esančią Laisvės alėjoje. Noriu pagirti padavėją ir administratorę už puikų aptarnavimą ir virtuvei kokybišką maistą. Džiaugiuosi, kad tokių žmonių yra ir sugryšime dar ne kartą.
Siaubas ne picerija. Kauno akropolyje uzsisakėm dvi picas, buvau po darbo tad labai norejau valgyti. Laukėm su žmona apie 40min uzsisakem dvi dideles, viena pica atnese mažą, kai paprašėm padažo pasakė kad negalima nes adminstracija neleidžia. Tai kaip suprast? Picą valgyti sausa? Nu atsiprasau.... Sugadinta visiškai nuotaika, o ir aptarnavimas siaubingas... Prašiau ant picos priedu svogūnų, dėja... Jū nebuvo... O sumokėjau kaip už dvi dideles + svogūnai... Esu nusivyles daugiau neisiu ir nerekomenduosiu draugam.... Prarandate klientus.. Labai gaila.
Lankėmės su mama 2018.11.08. Mažeikiai. Atėjome 12.20min. Po 5min priėjo padavėja paėmė užsakymą valgėm dienos pietūs, sriubyte gavau greitai, bet antro patiekalo taip ir nebesulaukiau iki 13.15min. Po mūsų atvyko dar keletą klientų ir jie visi patiekalų sulaukė daug greičiau nei mes, nes juos aptarnavo restorano vadovė o ne paprasta padavėja. Išėjau su sugadinta nuotaika, sugaišau daug laiko ir net nepapietavau. Niekam niekada nepasiulyčiau čia lankytis ypač per dienos pietūs nors žmoniu buvo minimaliai per valandą nesulaukiau maisto. Tragedija ne restoranas!!!
Antradienio popietę atėjome su draugėmis papietauti, maistas buvo skanus, bet aptarnavimas tragiškas, iš pradžių laukėme 20minučiu, kol priims užsakymą, vėliau apie pusvalandį kol prieis ir galėsim paprašyt sąskaitos, nežinia kiek laukėme sąskaitos, kol galiausiai prie mūsų priėjo dar viena padavėja, kurios paprašius sąskaitos vėl laukėme apie 20minučiu. Teko sugaišti valandą vien tam, kad susimokėti. Daugiau negrįšim..

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

JK pareiškė, kad liko tik maždaug savaitė pasiekti susitarimą dėl prekybos po "Brexito" 11-29 18:27
Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius sekmadienį pareiškė, kad jo šaliai ir Europos Sąjungai liko maždaug savaitė pasiekti susitarimą dėl prekybos po "Brexit", o didžiausia kliūtis...
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių 11-29 16:55
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius gyventojų susibūrimus prie šeštadienį įžiebtų kalėdinių eglių didmiesčiuose ir perspėja, kad tai netrukus gali dar padidinti užsikrėtusiųjų...
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę 11-29 16:10
Nuo praėjusių metų lapkričio ketaus liejinių gamybos UAB "Panevėžio ketus" nutraukė senų koksu kūrenamų ketaus lydymo krosnių eksploatavimą. Tačiau senosios dėl išliekamosios muziejinės vertės...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%