Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viada LT, UAB

VIADA

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Viada LT, UAB

Monika Blaško 2021-06-16 14:29:43
Alytaus viada taip nuvylė...... Pirkau Kombucha. Paragavus skonis pasirodė keistas ir surūgę... pažiūrėjus galiojimą buvo pasibaigęs net 10 dienų. O gėrimas parduodamas su akcija, matyt, kad greiciau išparduot ir likt pliuse. :)) Kiek buvo tokio skonio gėrimu degalinėje visi pasibaigė galiojimai.
O laksto 3 darbuotojai sudaro vaizdą, kad dirba. Neišgirdau net elementaraus atsiprašymo, o jaučiuosi tikrai ne gerai atsigerus surūgusių sulčių..... Tikiuosi apsinuodijimo negausiu....
Sveiki, Monika, dėkoju už atsiliepimą. Nežinau, ar esate anksčiau ragavusi Kombucha gėrimą, bet jo skonis yra kitoks, nei įprasto gazuoto gėrimo ir tikrai gali priminti pradėjusį rūgti gėrimą. Toks poskonis yra visiškai būdingas minėtam gėrimui. Jūsų nurodyto gėrimo galiojimo laikas baigsis už metų, tad jis tikrai tinkamas vartoti.
Monika Blaško 2021-06-16 14:29:43
Brangi ponia, pasižiūrėkite galiojimo data ir metus kuri pati nufotografavote (2022-06-06), o ne smeiskite darbuotojų.
Tadas 2021-05-20 20:23:30
Panevezi prie masinu turgau degalinei apptarnavimas zeurus, darbuotojos sendienos nedekvacios, uzsipilau kuro o viduj zmones kava gere ir sumustinius valge i vidu negalim per dauk zmoniu sakau pro langeli sumokesiu tai jos ne laukite tai teko 10-15 min laukt ir zet kaip zmones valgo o jos telefonu zaidzia, daugeu nei imonei kuro pilsiu i nei kavos.
Meluojate biškuti itarima turiu.
Viduje valgyt negalima jei ka
Kitas dalykas yra kameros viduje ir lauke. Tai del valgančiu greit išsiaiškins. O kad per daug žmoniu ka joms dabar daryt ?
Nepačios susigalvojo žmoniu skaičiu. Ir per langeli aptarnaut vadinas dar viena žmogu pastatyt kad aptarnautu, nesusireikšminkit tokiu kaip jus manau ne vienas per diena atsiranda. Ir pabaigai. Tam yra programeles kad nereiktu eit i vidu ir laukt eileje
Anonimas 2021-05-13 07:30:14
Nemalonus kasininkas Viadoj Naujamiestyje. 1. Nepaprašė nuolaidos kortelės. 2. Davė gražą, bet kai ėmiau ją, pasakė, kad kitą kartą paduos gražą į rankas, nes negaliu greit pasiimt ir susidarė eilė prie kasos. Chamiškumo level 3000. Vardo nepastebėjau. Ne tokiam dirbti su žmonėmis.????
Leiskit jums padeti. atsisiųskite programą Viada Luetuva, į savo telefoną. užregistruokite. pridėkite prie jo banko kortelę. tokiu būdu bus greičiau. ir dažniau šypsokis.
Vaida 2021-05-11 07:32:20
Turiu nusiskindimų dėl kavos degalinėje Via Baltikos kelyje prie Garliavos. Esu klientė nuo pačio atidarymo. Pastebęjau kad jau kurį laiką žymiai pasikeitė kavos kiekis puodelyje.Perspèjau darbuotojas bet jokios reakcijos. Šiandien įsipyliau ir net parodžiau.Nei atsiprašymo, nei kad problema bus išspręsta.Pasikeiskite iškabas ir parašykite kad kavai nuolaiida, bet jos duodame ketvirčiu mažiau.
Jei situacija nesikeis kreipsiuos kitur.
Sveiki, Vaida, dėkojame už komentarą ir atsiprašome, kad darbuotojai neprofesionaliai sureagavo į jūsų pastabą. Iškviesime į degalinę technikus, kad patikrintų aparatus. Kavos kiekiai nebuvo koreguojami ir turėtų būti tokie kaip įprastai.
Jei situacija nesikeis kreipsiuos kitur.
Noriu labai nuosirdziai pasidžiaugti Kristinos ir Radvilės darbu Ramygalos Viados degalinėje. Bendravimas, mandagumas aukščiausio lygio!!!
Labai norėčiau pasidžiaugti nuostabia savo vadove, tikrai labai malonu dirbti veiverių 124b, kaunas
19 - 04 lankiausi Švenčionių degalinėje Viada. Noriu padėkoti degalinės darbuotojai Ingai Miklaševičienei už malonų, greitą ir rūpestingą aptarnavimą. Dėkoju ir kitiems šios degalinės darbuotojams. Visada maloniai pakonsultuoja ir padeda. Stengsiuosi šioje degalinėje lankytis dažniau.
Su geriausiais linkėjimais E. Valčiukas
Skaiste 2021-04-17 17:35:09
2021.04.17 17:20 Atvykus padaryti perlaida is terminalo i saskaita. Buvo pareikšta kad jos nemoka ir nenori daryt. Ir buvau pasiusta i maxima. Nesvarbu kad esu besilaukianti moteris varineja i visas puses. Dirbo operatores Asta ir Laima. Nesvarbu kad klientu degalineje nebuvo. Operatores net nesistenge aptarnaut inirusios i savo pokalbius išgyne i maxima ir palinkejo gero kelio. Tai buvo kretinga vytauto g 163. MANDAGUMO NULIS!!!!!
Sveiki, Skaiste, apgailestaujame dėl situacijos. Tuo pačiu dėkojame, kad parašėte atsiliepimą. Degalinės vadovams bus puikus priminimas priminti darbuotojams, kaip reikia atlikti minėtą kasos operaciją bei pakartotinai pasikalbėti/priminti įmonėje taikomus klientų aptarnavimo standartus, kurių siekiame laikytis įmonėje.
Viada, Nemencines pl 5

Noriu labai labai padekoti degalines 2 darbuotojas uz malonu, kantru ir draugiska poelgi su klientais !
Buvau pametusi telefona ir maniau, kad buten sioje degalineje. Pakeliau visa degaline ant koju, taciau, nors ir nebuvo ten telefono, darbuotojos nuosirdziai pagelbejo kiek tik galejo, neprarasdamos nei kantrybes, nei gero nusiteikimo.
Aciu. Dekoju labai
Beveik visose degalinėse pastoviai neveikia sunkvežimiams skirti pistoletai, o jeigu veikia tai 40min kol prilaša bakas. Susitvarkykit galų gale, kiek galima???
Šūdas 2021-04-02 21:36:28
cia o ne degaliniu tinklas. Operatoriai kaip vergai aria uz kapeikas. Ruskiu degalines nera ko noreti. Padarytos kazkokios valgyklos blyn. Suprantu prisipylei degalu ir pyzdink is ten! Tai ne blia ryja shika myža kaip gyvuliai kazkokie. dar pasiulyt reikia buterbrodo kazkokio su kakavos puodeliu ir butinai sypsotis. Paziuri i dirbanciu mergaiciu veidus matosi kaip jos jauciasi. teko pastoveti ir paziureti i klientus paryt ir pashikt dauguma i viada vaziuoja. Darbelis tai nu nahui. Naktimis dirba vienas zmogus tokiose degalinese!!! Savininkams matyt su proteliu visai ku ku. Isivaizduoju kas desis per sventes bendrai zinau ris shiks ir myž. Paleičikui privet perduokit.
komentaras labai tikslus, kad Viados darbuotojai yra vergai, dirba po vieną, o Viados valdžia atvažiuoja taip ir žiuri prie ko prisiknisti, jokio darbuotojų palaikymo, tiesog laiko vergais. Manau tie darbuotojai dirba tik kad sunku šiuo metu susirasti darbą, kitose įmonėse. O pažiurėkite kas dirba kai kuriose Viados degalinių vadovais su "profkės" išsilavinimu arba visai nieko nebaigę. Sekmės Jums Viados vergai.
Šūdas 2021-04-02 21:36:28
Komentaras vertas milijono:D Pakėlete nuotaiką
Diana 2021-03-26 13:20:10
Raseiniai, Vejukų k. degalinės darbuotojos kovo 26 d. primiršo gal, kad kreipiamės nekeldami balso tono, gal pavargusios buvo. Visdėlto aptarnavimo kitokio tikėjaus...
Sveiki, dėkojame už komentarą. Jūsų pastabos personalui perduotos. Tikimės panašios situacijos ateityje nesikartos. Dėkojame už Jūsų supratingumą.
Gabrielė 2021-03-28 13:04:36
03-28 lankiausi Viada degalinėje (Prienai), degalinėje buvo kasininkės draugė/pažįstama, su kuria ji šnekučiavosi, ant durų parašyta, kad galima aptarnauti du žmones. Viskas kaip ir gerai, aš antroji, bet tada prasidėjo...Paklausiau ar galima dešrainio, didžiai gerbiama degalinės operatorė man sako, taip, kokio norėsite. Sakau: "nežinau kaip vadinas, tiksliai, bet su "Bratwurst" dešrele. Ji man sako: "o jūs lietuviškai mokat?". Nu nieko, tiek to gal ne nuotaika poniai, sakau moku, bet dar kartą patikslinu nežinau kaip vadinasi. Ji man sako, metas išmokti, čia vokiška dešrelė... Ką geriat? (ji manęs klausia). Sakau, negersiu nieko, norėčiau elektroninės cigaretės, gal patarsi, ką nors be mentolio, tai ji nemaloniu tonu išvardino skonius. nu ir čia dar nieko tokia.... bet tada atėjo žmogus, trečiasis. ir operatorė man sako: "traukitės nuo kasos panele, pas mus invalidams pirmenybė, tokia tvarka". Aš be amo, pasimečiau, visų pirma iš kur man žinoti, kad tas žmogus invalidas, nes atėjo savom kojom. visų antra, jis jau trečias degalinės parduotuvėje (o aptarnauja tik 2, nu o gal ta draugė nesiskaito, nežinau?)... aš sakau, tuoj atsiskaitysiu ir pasitrauksiu, ji pakeltu tonu, traukitės nuo kasos panele!". kai pasakiau, kad ne panelė, o valstybės tarnautoja aš ir kad jei atvažiavau su treningais ir nežinau kaip vadinasi dešrelė, tai nereikia manęs žeminti ir vaikyti, net jei perku dešrainį ir elektroninę cigaretę... Prašau tolerancijos ir pagarbos, juk visi mes klientai, ar ne? P.S. nepamirškit laikytis karantino sąlygų reikalavimų.
Sveiki, Gabriele. Apgailestaujame dėl situacijos, kuri įvyko mūsų degalinėje. Su darbuotoja atsakingi asmenys pasikalbės ir primins klientų aptarnavimo standartus, kurių siekiame laikytis įmonėje.
Aušra 2021-03-30 16:54:56
Gerb. Gabriele, na netikėtai tapau Jūsų aprašytos situacijos dalyve. Ir noriu pasakyti, kad parašėte rašinėlį, o ne realią situaciją. Turėtų būti gėda, kaip supratau, labai norinčiai prisistatyti valstybės tarnautoja. Ir dar norinčiai parodyti galias tikrinti ar yra dezinfikavimo skysčio degalinėje. Tokiom "valstybės tarnautojoms" valstybės tarnyboje ne vieta.
Manau degalines vadovai bus sąmoningi ir į tokias neadekvačios pirkėjos pasakas nereaguos.
O operatorė elgėsi mandagiai ir profesionaliai.
Taip pat norėčiau pridurti, kad trečiasis klientas buvo neįgalus žmogus, kuris yra aptarnaujamas be eilės.
Visi mes esam klientai iki tam tikros ribos, bet Jūsų elgesys parodo Jūsų aukštą įžūlumo lygį.
P. S. Buvimas valstybės tarnautoja Jums nesuteikia teisės būti arogantiška ir akiplėšiška
Gerb. Aušra, geros Jums likusios dienos.
P.S. Operatorė buvo įvertinta neigiamai ne vien mano nuomone, beje kiek dar žinau toje degalinėje dirbančių merginų, jos puikios, mandagios, visada nuotaikoj, patariančios ir nevertina žmonių pagal jų išvaizdą ar pirkinius.
Sėkmės ir nepamirškite: " parodykite man, kas jūsų draugas- aš pasakysiu, kas jūs". :)
Gabrielė 2021-03-28 13:04:36
O operatorė elgėsi mandagiai ir profesionaliai.
Laba diena. Labai noriu padekoti operatorei Tatjanai kuri dirba degalineje Grigiskese, uz malonu ir greita aptarnavima. Atskias Ačiū kad Tatjana nepatingejo parodyti sudeti produkto, nes vaikas alergiskas, turejau istikinti kad produktas tinkamas vartojimui. Ačiū
Sveiki vakar su vyru buvom aleksoto Viadoj priešais turgų kaune, labai likom patenkinti maloniai aptarnavo mergina vardu Lina, sekmės jums daugiau tokių malonių darbuotoju
Sveiki vakar buvome Ukmergėje žiedo g 15 viados degalinė, mus labai malonėje aptarnavo ir laikau nustebinta kad tokiu malonią operatoria Vanda.Tikrai norėčiau dar kartą ten apsilankyti.
Visi sugeba tik skųstis ir išsilieti ant darbuotojų, tai nepasisveikino, tai netinkamu tonu aptarnavo ir t.t., kiekvienam linkėčiau padirbėti tokį darbą, apkrova tokia, kad kitos po dviejų bandymo dienų neatlaikiusios pabėga neatsisukdamos, ir beja jau ir minimumas " į rankas" nebesigauna...
Sveiki, gal galite plačiau pakomentuoti savo komentarą? Lauktume daugiau informacijos marketing@viada.lt
Gintarė Urbienė
2021-02-06 18:43:36 IP 1b2cectg
Norėjau padėkoti Šiaulių Viados Gegužiu g. 26 darbuotojams! Visada maloniai padės Virginijus Drąsutis. Su šypsena ir gera nuotaika aptarnaus Lina Gulbinienė! Ačiū šauniam vadovui Domui Andruliui, kad turi tokį komunikabilų, paslaugų ir profesionalų kolektyvą. Sėkmės jums!
Kokią kainą rašo švieslentėje dar ne viskas. Ant čekio išmuša ir sąskaitą skaičiuoja kitom kainom.
Vaida 2021-02-02 07:18:06
Norečiau pateikti pastebėjimą Viados darbui, kuri yra Via Balticos kelyje prie Garliavos.
Jau antra diena reikia ryte 06.50 val. Ilgai stoveti apie eileje prie kasos, nes dirba tik viena darbuotoja.
Anksciau tokiu problemu nebudavo.
Viada savo darbuotojus laiko "negrais" daugumoje degaliniu dirba po viena darbuotoja kurie turi ne tik užsiimti prekyba bet dar ir valytojos, prinešti prekių, fotografuoti wc šiukšlių dėžes ir t.t. o kur dar dešrainių gamyba perlo paslaugos o viados valdininkėliai sėdi ir žiuri per kameras ir komentuoja operatorių darbą, o atlyginimas net mininimą gauna :) :)
Vaida 2021-02-02 07:18:06
Anksciau tokiu problemu nebudavo.
Sveiki, dėkoju už atsiliepimą. Jūsų pastaba dėl darbuotojų skaičiaus minėtu metu bus perduota personalo skyriui.
Anonimas 2021-01-31 08:39:28
Toks Viados ponu noras, kad darbuotojai fotkintu siuksliu dezes.
išsipisineja ten iš jų belekaip.
Mantas 2021-01-27 16:03:38
įdomūs dalykai su Viada darbuotojom, kokiu tikslu jos fotografuoja šiukšlių dėžės?taros ieško? Algos mažos tai nors taip prisiduria
Toks Viados ponu noras, kad darbuotojai fotkintu siuksliu dezes.
Labas vakaras,
Kadangi manau, jog jums svarbi klientų nuomonė apie aptarnaujantį personalą, norėčiau jums pagelbėdama prisidėti savo skundu nemanoliu apsilankymu Ozo g. Vilniaus VIADA kolonėlėje 2021-01-14 apie 16h15min. Skubėdama įėjau į kolonėlę kai iš jos nemaloniu tonu mane išvijo Jūsų darbuotoja (vardo nemačiau, nespėjau, kadangi išvijo. Jauna, šviesiais plaukais, liekno sudėjimo moteris). Liepė išmokti skaityti kas parašyta ant durų, kad įleidžiama tik po 5 žmones. Viskas yra suprantama, tačiau aš iš kliento pusės likau pažeminta/ nemaloniai aptarnauta. Juk esam žmonės, visi skubam ir ne visada pamatom, tačiau manau pirmiausiai įžengus klientui su juo turėtų būtų pasisveikinama, o šiuo atneju ir maloniai paprašoma palaukti lauke. Negana to, man sugrįžus ji toliau mane apkalbinėjo kol jos nepertraukė mano vyras..Tikiuosi, tai prisidės prie aptarnavimo kokybės gerinimo. Ačiū už supratingumą

Gražaus vakaro,

Gedvilė
Markas 2021-01-09 02:13:49
Aukštelkes viada degaline 2:06 sausio 9d.
Likau pasibaisejas aptarnavimu paprašiau pašildyti submarina mikro bangu krosneleje pasake “aha” nes negaliu valgyt traškaus maisto ji pašilde krosnyje, kai pasakiau kad prašiau pašildyt mikrobangu krosneleje gavau atsaka tai šildau kur reikia...
Sveiki, Markai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Dėsime pastangas, kad tokios situacijos nesikartotų ir darbuotojai būtų atidesni klientų prašymams, juolab, kad paprašėte išties labai paprasto dalyko. Atsiprašome už nemalonią patirtį.
Aukštelkes viada degaline 2:06 sausio 9d.
Sudmantų Viadoje labai malonus merginų aptarnavimas, ypač operatorė Alina, pakelia nuotaiką visai dienai :)
Slaptas 2021-01-06 17:34:15
rašau dėl labai nekokybiškos kavos, kurią gavau Vytauto gatvėje esančioje degalinėje Kretingoje. Kava tikrai labai baisiai smirdėjo, man ir mano kolegoms užsiuodė kaip surūgusiu pienu. Pravažiuokit, nes tikrai kavos kokybė prasta. Ir puodelį pripylė truputi daugiau nei puse, operatorė sake jog čia normalu, bet kažkaip kitose degalinėse, pila su kaupu.
Su pagarba,
Sveiki, dėkoju už atsiliepimą. Iš Jūsų pasakojimo suprantu, kad kažkas negerai buvo su pienu - aiškinsimės. Taip pat iškviesime kavos aparatus prižiūrinčią įmonę, kad patikrintų, ar kavos aparatas techniškai tvarkingas ir veikia tinkamai. Jeigu galite, susisiekite su mumis per Facebook Viados profilį arba el. paštu marketing@viada.lt dėl šio atvejo - pavaišinsime jus kava bei informuosime ar pavyko išsiaiškinti netinkamai paruoštos kavos priežastis.
Su pagarba,
Sveiki. Neverskite darbuotoju dirbti per šventes... sausio 1d 2021, apie 19:20 apsilankiau “Viada” Vilniuje prie PC panorama. Darbuotoja švesiu plaukų. Tokio blogo aptarnavimo ir bendravimo su klientais senai nemačiau. Sugadinta nuotaika 1 nauju metu diena. Aciu
Jus pats chamas.
Citata : dirbo per 50m. Pusantro gesintuvo chamas.
Šiandien lankiausi viada degalineje, kaune prie aleksoto turgaus, dirbo dvi jaunos paneles, labai mandagios ir operatyvios, sekmes jums darbuose
Sveiki, man patinka viada, bet labai ilgiuosi Chai latte kavos, ji buvo pati mėgstamiausia, tikiuosi, kad gražinsit atgal į prekybą, o jei ne tai gal bent jau galite pasakyti pavadinimą iš kur pirkdavote? Ačiū.
2020-10-31 15:00 lankiausi Viada degalinėje Baisogalos g.5, Gudžiūnų k. Noriu padėkoti operatorei už paprastą ir nuoširdų bendravimą! Nors karšto šokolado ir nebuvo, bet išėjom pakelta nuotaika :)

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL, GAZPROM, GOST alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. buhalterija@vipakus.lt El. p. info@vipakus.lt UAB "Vipakus" Vilnius...

Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu
Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu 06-19 16:25
Pandemijos iššūkiai nesustabė aktyvumo kurti verslą. Pernai naujų įmonių įkurta daugiau negu ikipandeminiais metais, o skaičiuojant naujų įregistruotų įmonių pokytį per metus, pernai jų įsteigta...
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi 06-19 16:25
Irano ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas Ebrahimas Raisi buvo išrinktas šalies prezidentu, gavęs 61,95% balsų, rodo šeštadienį šalies vidaus reikalų paskelbti oficialūs rezultatai.
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus 06-19 15:28
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%