Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viada LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Viada LT

Atsiliepimai apie Viada LT, UAB

VIADA

Parašyk savo nuomonę apie Viada LT, UAB

Sveiki!!! Norėjau padėkoti už nuostabų aptarnavima!!! Šiandieną (2019-06-02) užsukau i jūsų degaline (automagistralės 4) Šeip niekada nesilankau viadoje, bet po šiandienos tik viada!!! Nuostabus aptarnavimas, puiki atmosferą, visi šypsosi, visi linksmi, labiausiai norėjau padėkoti dirbančiam vaikinukui vardo net nepastebėjau, už tokį smagu aptarnavima, už kavos padarymą, už pasiūlymą ka pavalgyti, ir išaiškinimą kodėl verta įsigyti jūsų lojalumo kortelia. Butent tokiems žmonėms kaip dirbo šiandiena dirbti su klijantu aptarnavimu. Nuo šiol tik viada!!! Ačiū Jums ;)
kilimandzaro 2019-05-18 12:43:09
Nesiteisinkite p.Viktorija, tesiog pripazinkit, kad pasikarsciavote ta nakti is nuovargio ir tiek, situacija tikrai neverta skundo.
Kam, tada isgeriusi tampyt i degaline, tegul sedi masinoj ir laukia sau kavos.
Ur turit but dekynga, kad darbuotojei ne iskviete policijos, turetum nemaziai problemu.
Viktorija 2019-05-18 12:32:01
Skaityk kitur komentara! Ar buvom girtos? Ar slaistomes su vsikais? Ne valkataut atvykom! Grizom is keliones! Uzsukom kavos! O kad vienas buvo vyriskus usgeres, nieko nesako! Nebuvo girtas..jei nematei nekomentuok! Atstokit jus! Pazekit patys i save! As rasau komentara apie aptarnavima, one analizuot ka galiu daryt ko ne! Pati i mentu rankas perduot reiktu
Kilimandzara 2019-05-18 12:26:18
po vidurnakcio su vaikais, kokia neatsakinga mamyte! Plius pardavejei neprivalo aptarnauti girtu asmenu (tas yra idokumentuota), aplamai Viados darbuojai reikejo policija iskviesti, nes tevai buvo girti.
Viktorija 2019-05-18 11:59:23
Su mielu noru pravesciau apmokymo kursus..nes su apmokymais visur dirbama ir atlygis konsultantu toks pat kaip degaliniu operatoriu jei ne mazesnis..nenurasykite koks atlygis toks ir darbas! Norim dirbti tokiose srityse, turime buti pakantus, stipriu nervu ir t.t operatore nebuvo izeidziama, kad galetu issireiksti pasisakymais, kuriu nekomentavau..ir ne visur yra toks aptarnavimas! Kiek teko sustoti, tik ne viadoj, tai aptarnavimai tikrai geresni zymiai..cia musu visu nuomones skirtingos, Jus aptarnautu grubiai, manau liksite ponas irgi nepatenkintas..pristojot visi prie mano komentaro! O ju blogu yra apsciai! Ten irgi komentuokites!
As 2019-05-18 11:41:45
Tai Ponia reiškiasi turit patirties, galit pasisiūlyt pakelt aptarnavimo kokybe. Ir visada gakit rinktis kitą degalinių tinklą, bet deja, visur tas pats. Kaina atitinka kokybę... Kokie atlyginimai, tokie ir darbuotojai, ir nereikia purkštaut.
Viktorija 2019-05-18 09:08:48
Zmogau..ar matei situacija ir kiek tu neblaiviu buvo, kad sneki nesamones?! O mazameciai neprivalo lovose gulet kaip tau atrodo tokiu laiku! Buvo vienas vyras ir 2moterys mamos, kurios ne gramo negere! Ne tau nurodinet kaip gyvent kitiems, antras Veryga atsirado! Kalbam apie aptarnavima, o ne apie klientu busenas ir miegojimus tokiu laiku..aisku? Paskaityk komentarus, Viadoj blogiausi atsiliepimai! Padirbekite ties aptarnavimo apmokymais! Arba darbuotojai netinkami dirbti toki darba..dirbau 10metu prekyboje ir nesu sitaip grubiai ir negraziai bendravusi su klientais..tau taip butu pazeciau koki komentara rasytum..
Nu 2019-05-18 08:18:15
24 h. Mažamečiai vaikai turi lovose po antrą sapną sapnuot, o ne trankytis su neblaiviais, susireikšminusiais tėvais po degalines.
Viktorija 2019-05-18 00:28:25
Sveiki, esu nusivylusi Siauliu Geguziu 26 padavejos aptarnavimu, kuri dirbo siu metu geguzes 18d, tai yra is 17d i 18d..atvykome po 24h..buvome su 3 mazametemis, pirkone 3kavas, vaikams sio to, cigareciu..ir uz viska mokejo isgeres zmogus, savaime pinigai juk nesilaiko rankose ar ne? Padaveja pareiske piktu tonu kad pinigu nemetytikite, bet palaukite, apskritai klientams negali priestarauti, jis yra kkuentas, neuzgauliojo..dar pries tai ant vaiku uzsauke, suorantu uzlindo uz spinteles, bet nesaukti reikia! Pasakiau panelei, kad tono nekeltu ir prie veiksmu nesikabinetu..pranesiu viska valdziai..sorry, esu kliente, bet..nusivyliau
Sveiki, apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte plačiau aprašyti situaciją atsiųsdami mums laišką marketing@viada.lt ir suteikdami daugiau informacijos apie minėtą situaciją? Būtume labai dėkingi.
Giraites k. Automagistrales g. 4 Kauno raj. degalineje siaubingas aptarnavimas. Ne tokiems zmonems dirbti klientu aptarnavime. Jei nemoki bendrauti su zmonemis, pastoviai susiraukes, tai eik dirbti kitur.

--------------------------------------------------
Anonimas iš ukmergės
2019-04-22 18:53:28 IP 88.119.28.19
Sveiki, lankiausi jūsų degalinėje Ukmergėje žiedo gatvėje ir esu labai nepatenkintas kasininkių darbu. Labai ilgai stovėjau eilėje, kol mane aptarnavo. Buvo dvi kasininkės, bet viena iš jų tiesiog stovėjo ir kažką užsirašinėjo. Todėl negalėjau patraukti automobilio, nes nebuvo vietos. Ir buvau išvadintas nekultūringu, nes nepatraukiau automobilio. Tiesiog pasijaučiau kaip šiukšlė, pajaučiau didelę nepagarbą kaip klientas. Daugiau nebevažiuosiu į šią degalinę. P.S. ir tai ne pirmą kartą kaip jos bendrauja prastai su klientais. Norėčiau, kad atkreiptumėte dėmesį, nes galite prarasti daug klientų..
lija 2019-04-10 22:19:14
Valkininkų degalinėje lankausi jau ne pirmą kartą. Malonu, kad didelis prekių pasirinkimas, skani kava, adekvačios kainos. Tačiau jums stipriai reikėtų padirbėti ties degalinės vadove ir jos bendravimo kultūra. Kaip suprantu, rudaplaukė, apkūni moteris su akiniais yra tos degalinės vadovė. Jau ne vieną kartą pamatau, kaip ji imasi iniciatyvos apkalbinėti ir apderginėti klientus, visada nulydi juos piktu žvilgsniu, o apie šypsenos buvimą ar net paprastą laba diena net kalbos nėra. Keista tai, kad operatoriai visi malonūs ir mandagūs, bet darbo dienomis į jūsų degalinę dabar net neužsuku, kad išvengti pikto žvilgnsio ir nemalonios vadovės povyzos. STIPRIAI REKOMENDUOJU atsižvelgti į šią pastabą, nes ją girdėjau jau ir iš į degalinę užsukančių bičiulių. Linkiu jums profesionalios ir darbą mylinčios vadovės, o ne tokios, kuri savo neigiamas emocijas perduoda KIEKVIENĄ KARTĄ mums, klientams. AČIŪ.
Sveiki, dėkojame už skirtą laiką ir parašytą komentarą. Būtinai padarysime atitinkamas išvadas. Visgi mūsų įmonės siekiamybė, kad Jums visada sustojimas VIADA degalinėje būtų malonus.
Klientas 2019-04-08 12:24:04
Sveiki! Šeštadienį (04.06) apie 22 valandą lankiausi Jūsų degalinėje, esančioje Vilniuje prie Mykolo Romerio universiteto. Labai nemaloni operatorė, kramto prie klientų gumą, visus klientus nužvelgia piktu savo žvilgsniu, labai arogantiška. Tikrai daugiau nenorėsiu apsilankyti šioje degalinėje, nes įėjus pro duris būni nužvelgta nuo galvos iki kojų. Labai viliuosi, kad Jūsų degalinės operatorė kitą kartą maloniau bendraus su klientais.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą ir tuo pačiu apgailestaujame už nemalonią patirtį. Pasigilinsime į minėtą situaciją ir pakartotinai priminsime degalinės darbuotojams klientų aptarnavimo standartus bei elgesį darbo vietoje.
Dėkoju operatorei Aušrai iš Moletų VIADOS Gojaus kaimo, už nuoširdų aptarnavimą ir patarimus. Pasijutau lyg šnekėdamas su geriausia drauge. Ačiū!!!
Prienu rajonas, degaline maciunuose prie ziedo, 3 kart pirkau kava su pienu, nei kart pieno nerasta is aparato, gerai, kad paslaugios pardavejos Ipila is pakelio, galetut pasiziuret aparatus....
Viada netoli Liepkalnio maximos, esu pastovi kliente ir noriu pranesti, kad visada malonus aptarnavimas, puikus kolektyvas visada su sypsena ir gera nuotaika. Visuomet pakelia nuotaika!
Pavelas 2019-03-29 14:39:44
19.03.29 8.30 saulėtekio viadoi, uzsipyliiau kuro ir nuėjau į tualetą. Įvedziau kodą, neatsidaro, įvedziau dar kartą ir dar, neatsidaro. Nuėjau į degalinę, sakau - neatsidaro. Taip, sako - neveikia. Ką sunku paraśyt, perspėti? Tai aš juk pasakiau -nedirba. Jūsų požiūris į klientą neleistinas ir chamiškas. Teko važiuoti į Orleaną, kur kitą kart ir važiuosim.
Dėkoju, Pavelai, už Jūsų atsiliepimą. Jūsų pastaba tikrai teisinga ir apie tai bus perkalbėta su personalu, toks bendravimas yra netoleruotinas.
Sveiki! Sita degaliniai jau vaziuoju ne pirma karta. Pardaveja vaiksto Vardu Daiva sneka telefonu neaptarnauja. Kita su akinukais neturejo vardo uzsisgus nepatenkinta 2019.03.20 su A1, Vievis 21371 Ir tikrai atbaido kleintus. Aciu
Aš tiesio iš principo niekada pas jus nei gersiu kava nei pilsiu kurą, nes esate plėšikai nr.1!!!!!!!! Mokėti už WC 0, 30????ne kiekviena karta pas jus apsilankiusi, einu į WC tai gal jus man tada sumokėkite 0, 30ct, kad sutaupiau!!!!’
2019-02-28 Pamečiau VIADOS VIP nuolaidų kortelę, nuvažiavau tą pačia dieną į degaline kurioje visada piluosi kūrą (Kauno r., Kumpių k., Verslo g. 13A) VIADOS dvi darbuotojos man pasakė, kad ją palikau tikrai ne čia, tada paklausiau gal galima sena kortele užblokuoti ir padaryti naują? Vis dėl to ten buvo VIP nuolaidų kortelė, o ne VIADOSplus, jos man atsakė, kad nieko jos nežino, nieko negalima padaryti, nusisuko ir išėjo.. Likau nustebęs tokiu aptarnavimu ir abejingumu. Tada užsukau į šalia esančia kita VIADOS degaline kuri yra (Kauno r., Giraitės k., Automagistralės g. 4) ir merginos man draugiškai, aiškiai paaiškino ką daryti, kur skambinti. 2019-03-01 paskambinau numeriu (KLIENTŲ APTARNAVIMAS 8 700 55010) ir mergina man pasakė, kaip, ką daryti. Kol tvarkiausi, žiūrinėjau puslapį, gavau skambuti iš Vilniaus, vaikinukas viską išsiaiškino, pareikalavo tam tikrų detalių, dokumentų ir pasakė, kad pamesta VIP nuolaidų kortele bus užblokuota, bus pagaminta nauja atsiūsta į man patogu tašką, o kai ją atsiūs, praneš man. Tad likau labai laimingas, kad taip operatyviai ir greitai buvo su manim susisiekta, viskas išsiaiškinta ir pradėta naujos korteles gamybą. Pagirimas VIADOS valdžiai.
Stasė 2018-12-13 19:44:59
Neseniai Valkininkų miestelyje atsidarė VIADA kolonėlė, kadangi dirbu Vilniuje tai dažnai piluosi dujas šioje kolonėlėje.2018 gruodžio 13 d. užsukau įsipilti dujų, niekaip nepavyko prisijungti.Bandė padėti 3-ys vyrai, jiems taip pat nepavyko.Kreipiausi į dirbančią operatorę.Atsakymas apstulbino-nemoku, Prašykit gal kas sugebės prisijungti, jai ne tai atvykite rytoj nuo 9 val. ir bus kas galės pajungti.Per paskutinį mėnesi buvau įspėjusi operatores ir vadovę, kad reikia sutvarkyti jungtį.Buvo pasiūlyta piltis dujas Vilniuje.Norėčiau paprašyti, kad darbuotojos būtų apmokintos dirbti su dujine įranga, o taip pat noriu paprašyti sutvarkyti jungtį.Jai dar kartą bus pasiūlyta pilti dujas Vilniuje, pasitelksiu televiziją į pagalbą.Dėkoju.
Tau trūksta smegenų
Mindaugas 2019-01-29 12:28:06
Vilniuje Kirtimų g. 29 diena 12.20 užsukau į jūsų degalinė nusipirkti kavos, gryzus nespėjus įlipti į automobilį priėjo jūsų darbuotojas, vyriškis nežinau dujinikas ar kiemsargis, sako DINKIT IS CIA VALYSIM AIKŠTELĖ. labai malonus bendravimas su klientais. Juk galima kulturingiau.
darbuotojus i tokia vieta paskiriant dirbti su klijentais reikia apmokinti, atrinkti juos kurie gali ten dirbti kurie ne o i degalines uz minimuma dazniausiu atveju dirbti ateina moliai kurie moka tik keiktis ir nesisveikint ir jokios sypsenos veide nepamatysi, tokius kuo giliau i sandelius paleciu tampyt !
sveiki noriu pasidalinti patirtimi viados degalineje, 2019-02-01 kaune taikos pr. pirkau pakuote saldainiu "frutela", vos neištrupejo plombos kai paragavau jie buvo kieti kaip akmenukai, kilo itarimas ar tik nebus pasene ? ieskau galiojimo laiko o ten raso 02-2017 02-2019. kaip galima prekiauti tokiomis prekemis ? TIK SĄMONINGAI bandant parduoti dar neva galiojancius produktus kad tik nereiktu nurasyti kaip netinkamu ! juk munusas ! o jus mieli viados klijentai valgykit šūda perkeltine prasme
Stasė 2018-12-13 19:44:59
:-D televizija....
2018-12-20 apie 8:30 ryte užsukau į VIADA degalinę Kretingalėje. Pasiemiau Chai late su kava XL. Žinau, kad nuskaičiavus VIADA Lojalumo pinigus tos kavos kaina yra 1 EUR. Atėjau į kasą susimokėt, Duodu 1 EUR ir paprašiau nuskaičiuot tuos LOJALUMO pinigus.. Plikagalvis pardavėjas man ir sako - "Nėra".. Aš nustebęs jam sakau - "Kaip tai nėra?".. O jis man iškart atkirto - "Nu čia tuščia kortelė." "Blyn, " - galvoju "nu atrodo, kad dar lyg ir buvo iš preito apsilankymo, bet gal nurašė visus ir tikrai nėbera".. "Gerai.." sakau jam abėjodamas ir ištraukiau dar 1 EUR.. Patikejau, sumokejau... bet kad pardavejas čekio nepadavė tai sukėlė įtarimu, kad kažkas čia yra negerai... Pareikalavau čekio, tas kiek sutrikęs padavė.. išeinu į lauka.. žiuriu o ten dar 3EUR ir keletas centu iš VIADA LOJALUMO pinigu.. Reiškias tyčia slėpė. Kitą ryta atvariau viską atlikau identiškai, bet buvo kitas pardavėjas pritaikė nuolada ir jokių problemu nebuvo. Labai negražu iš jūsų pusės.
2018-12-20 vaziuojant is Kauno į Panevėžį sustojome VIADOS degalineje esančioje išvažiuojant iš Kauno. Operatorės buvo labai nemalonios ir nepaslaugios. Paprašius pakepti submarina grilyje atsisake ir pasilde krosnyje, „pašildžius„ nes šiltas buvo tik viršus numetė kaip koki skudura. Taip pat paprašius popierinio maišelio maistui numetė plastmasini skirta prekems susideti, baisiausia kad šone stovėjo degalines vadovė ir visai nereagavo.
Vilija 2018-11-17 09:03:19
Labai prasyciau, kad darbuotojai ar kas atsakingi uz produktus, tikrintu maisto prekiu galiojimus. Lapkricio 1d.naujoje degalineje, esancioje Vilniaus aplinkelyje, pirkome sumustini, kurio galiojimas buvo pasibaiges. Vaikas apsinuodijo. Daugiau atidumo. Aciu.
Sveiki, gal galėtumėte patikslinti, kokią degalinę turite minty? Dėkoju iš anksto už mums skirtą laiką.
Nuoroda į degalinių sąrašą: https://www.viada.lt/degalines/informacija-apie-degalines/
Genute 2018-11-14 10:53:03
Laba diena.Spalio 16 d Nuo 2018-11-1 bus taikoma nuolaida 3 cnt/l. Iki 3, 5cnt/l trūksta 49, 640l. Nemokamo plovimo- 3, nemokamos kavos-6, nemokamo dešrainio-5.
2018-11-07 Nuo 2018-12-01 3 cnt/l.Iki nemokamo plovimo liko 3, nemokamos kavos-6, nemokamo dešrainio-5.
Idomu kada VIADOJE bus tiesa, atkreipkite dėmesį į čekius. APGAULĖ.
Sveiki, jus turit pirkt tuos desrainius ir kavas, braukt viados kortele kad jum kauptusi ir tada bus nemokami, taip pat ir su kuru.
Idomu kada VIADOJE bus tiesa, atkreipkite dėmesį į čekius. APGAULĖ.
Sveiki, lapkricio 2 diena.ryte 6 val.norejau isipilti kuro Anyksciu degalineje Viada esancia Vienuolio gatveje.taciau po 6.penkios min.operatore dar neleido piltis kuro, mat ji parode i lentute kurioje parasyta Nedirba.teko apsisukti ir vykti kuro i gretima lukoij degaline.daugiau i sita degaline nebevaziuosiu!!!
Andrej 2018-10-27 09:26:30
Susiduriau su tokia situacija atvaziavau uzsipilti kuro i Viada degaline adresu kirtimu 29 Vilnius pamačiau kraupu vaizda darbuotojos stovejo prie kasos su striuke ir buvo sušalusios ir tai dar ne žiemą nejaugi negalima padaryti kad darbuotojai jaustusi darbe komfortiškai ir šitlai prašau pasirupinkite savo darbuotojais nes visų pirma kenčia jūsų įvaizdis.
Sveiki, Andrej, dėkojame, kad nesate abejingas ir išreiškėte rūpestį mūsų personalu. Mes suskubome aiškintis situacijos. Operatorė buvo tik ką grįžusi iš lauko, kur bendravo su tiekėju ir nespėjusi nusirengti striukės užėjo į priekasio zoną. Darbuotoja patikino, kad jai degalinėje tikrai nėra šalta ir prašė perduoti padėkos žodį už rūpestį. Linkime geros dienos.
Labai nemandagus ir nekultūringas aptarnavimas. Galbūt ne visose, bet užteko pabuvoti Vilniuje (Saulėtekio al) degalinėje ir apsisprendžiau, kad niekada ten nebesilankysiu.
Laba diena, noriu kad atkreiptumete demesi i Kretingales VIADA degaline, nesuprantu ka degalines vadovas tuom nori parodyti statydamas savo nuosava automobili prie S T O P linijos kur pilamos dujos, ten kas vadovo parkavimosi vieta. Jis automobili ten stato pastoviai.
Gintarė 2018-07-22 12:01:41
Laba diena. Liepos 21 diena Kuršėnų Viadoje pyliausi degalų. Prisipyliau pilną baką dyzelino, nes sužinojau, kad taikoma 7cnt nuolaida litrui. Taciau nuolaida nebuvo pritaikyta. Pardavejos buvo dvi jos tarpusavyje šnekučiavosi. Aš paskaiciusi korteliu skaitytuve, kad laukiama kortele. Suvedziau duomenis. Issispausdino kvitai ir pastebejau kad nuolaidos nera. Tada pardaveja, atsisukusi sako tai jus per greit ivedet savo duomenis todel nuolaidos nepritaikiau. Esu labai supykusi, del tokio aplaidumo ir nebandymo istaisyti situacijos. Nesilankysiu daugiau cia. Beje pardavejos vardas Vaida
O, tai kad gaut, 7 cnt. Nuolaida uz 1ltr.
Reikia nuolaidos korteles Viada plius.
Ant cekio matosi, kad nebuvo, panaudota kortele.
Tai ir nepritaike jums nuolaidos
Kuo tuoliau tuo labiau tenka nusivilti jūsų degalinės tinklu. 2018 09 22 šalia Giraitės esančioje Viada, važiuojant link Kauno, apie 12:10laiku, užėjau į degalinę nusipirkti maisto ir kitų įvairių prekių, stovėjau prie kasos kur dirbo žmogus ir kažką rašė, manęs neaptarnavo, ir nieko žinoma nesakė. Tada atsistojau prie kitos kasos, laukiu eilėje, prieš mane buvusią moterį aptarnavo ir nuėjo, kalbasi su kolege. Ir vėl likau laukti nežinia ko, palikau prekes ir išėjau. Daugiau nežadu lankytis pas jus!!!
Sveiki prisipyliau neva 20 litru duju viada mazeikiuose taciau rodo tuscia baka operatore apsimete nustebusi ir sako kad nieko negali padaryti esu labai nepatenkintas ir nesupranto kodel vyksta tokie dalykai pinigu negrazina nes neva galbut jos kazkur isgaravo dar nebuvo tokionatsitikimo sioje degalineje taciau syvakara likau labai nepatenkintas ir apgautas
Rugpjūčio 25 d. apsilankęs Marijampolės Geležinkelio g. esančioje Viados degalinėje buvau "maloniai" nustebintas, į mano automobilio 50 ltr. dujų baką sugebėjo sutalpinti 59 ltr. Štai tau ir savaitgalinės 7 ct. nuolaidos. Sėkmės lietuviškame versle.
Sveiki, noriu sutikti su Deividu ir paryškinti, jog vienoje Šiaulių degalinėje, Dubijos gatvėje situacija yra vienas prie vieno. Esu pastovus šios ir Tilžės gatvės degalinių klientas ir dažnai pastebiu neadekvatų ir nestabilų vadovo emocinį proveržį būtent Dubijos gatvėje esančioje degalinėje. Atsiskaitant už kurą, kavą ar belaukiant šylančio sumuštinio, pastebiu kaip vidinių stabilumų nesuvaldantis vyras išbėga į parduotuvęs į bendrą prekybos salę pastebių kai vyras pradeda keiksnoti aplinką, darbuotojus, na, man taip pat kyla klausimas kaip darbuotojams po tokių gan pastovių vadovo psichinių proveržių jie geba išlikti ramus. Kas sieja Tilžės gatvės degalinę, tai ten darbuotojas iš išvaizdos maloni moteris, operatorė, tačiau jos nahališkas elgesys su klientais kažkas virš visko. Paparašai konsultacijos ar pagalbos paslaugos pirkimo atveju, ar priekabos nuomos metu, tai žiūrėk kaip pačiam po to suvaldyti savo vidinį patiriamą stresą. Suprantu, visi mes gyvename įtampoje ir operatorių darbas nelengvas, tačiau su klientais reikėtų adekvačiau bendrauti.
Sveiki. Būtu įdomu sužinoti, ar kas nors reaguoja ir tikrina, kaip dirba degaliniu direktoriai? Viados degalinėje, esančioje pramonės g. 1 Tauragėje, nebemalonu lankytis. Nuolatiniai direktoriaus priekaištai darbuotojams, kai salė pilna klientu. Kam yra skirtas direktoriaus kabinetas? Engia operatores visais įmanomais būdais, kurios po įvairiu priekaištu ir toliau turi maloniai aptarnauti klientus, tačiau kaip tai padaryti, kai ka tik gavo begale priekaištu iš vadovo? Juk visi mes žmones ir turime žinoti kaip privalu elgtis viešose vietose, ko panašu šios degalinės vadovas nesupranta. 22d ryte tik įėjęs į degalinę, pradėjo šaukti ant operatorės ar ji parašė pasiaiškinima. Gadina ne tik darbuotoju, bet ir klientu nuotaikas.
Laukiuosi ir labai prispyrė kelioneje į Klaipėda. Tik išsukus nuo Raseinių pirma Viados degalinė. Užėjimas i tualetą mokamas. Kokiame amžiuje gyvename ? Grinais susimoketi nėra galimybes, tik kortele. O jos neturėjau su savimi. Super politika! Labai pritaikytos sąlygos visiems žmonėms. Is principo nebesipilsiu kuro iš šios degalines tinklo.
Užuojauta Marijampoles Mokoluose esančios viados darbuotojams ir kantrybės su tokia "vadove" nekeista kad bėga iš ten darbuotojai.net prie klientų jos elgesys tiesiog topinis.ar nemato aukštesnė valdžia ar vergai nesiskundžia ? Kam gadintis nervus dėl darbo?

UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Inžinerinė ekologija
IN-ECO

Adresas: Ašigalio g. 6, II korpusas, LT-49142 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Specializuota inžinerinės chemijos įmonė, įkurta specialistų, turinčių daugiau nei 25-ių metų patirtį diegiant technologines reagentinio apdirbimo programas bei teikiant inžinerijos paslaugas įvairių pramonės sričių įmonėms. Aukšta prekinio ženklo IN-ECO™ cheminių produktų gamybos proceso kokybė patvirtinta...

"Gintarinė" vaistinė dividendams skyrė visą pelną – 4 mln. Eur
"Gintarinė" vaistinė dividendams skyrė visą pelną – 4 mln. Eur 06-17 14:30
Lenkijos farmacijos grupės "Pelion" valdomas vienas didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų "Gintarinė vaistinė" pernai uždirbo 4,189 mln. Eur grynojo pelno – 30% daugiau nei 2017 metais (3,225 mln...
Vilniaus valdžia po kritikos dėl medžių kirtimo stabdo Sapiegų parko projektą
Vilniaus valdžia po kritikos dėl medžių kirtimo stabdo Sapiegų parko projektą 06-17 14:18
Vilniaus miesto valdžia po kritikos dėl planuojamų iškirsti medžių sustabdė Sapiegų parko projektą.
"Telia" šiąnakt vykdys mobiliojo tinklo atsparumo pratybas
"Telia" šiąnakt vykdys mobiliojo tinklo atsparumo pratybas 06-17 14:00
"Telia" tinklo tarnybos specialistai ruošiasi tikrinti bendrovės mobiliojo ryšio tinklo atsparumą. Naktį iš pirmadienio į antradienį jie atliks pratybas, kuriomis imituos avarinę situaciją dėl...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%