Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viada LT, UAB

VIADA

Apsimoka sustoti
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Viada LT, UAB

2022.08.05 Skapiškio degalineje užsipyleme dyzelio neprivažiavus Panevežio mašina pradejo gesti, kadangi vyras automechanikas is kart suprato kad kuras blogas ir tai ne pirmas kartas jau kartas kai po viadoje pilto kuro mašinos gesta, patarčiau geriau piltis kitur
Sveiki. Atvykus į Rokiškio Visados degalinę, buvo pakabintas užrašas, kad 23:55 baigsis pertraukėlė. Deja pralaukėme iki 01:20 degalinės operatorius taip ir nepasirodė.
Šiandien apsiperkant Širvintų Viadoj, buvom apgauti. Operatorė Dovilė į kasą imušė 6 buteliukus coca colu, nors pirkom tik 3. Liūdna, kad kaskart apsiperkant turime tikrinti čekius ar neapgavo.
Rita 2022-07-22 16:08:21
Prašau paaiškinti: savaitgaliais su Viada plius kortele gauname 10 ct mažesnę kainą už benziną. Taip, kvite 10 ct nuolaida matosi. Logiškai mąstant savaitgalį perkant degalus nuolaida kortelėje turėtų kauptis, deja kito pylimo kvite nuskaitoma, kaip manau, pereito pirkimo nuolaida ar dar kažkokia nepaaiškinama suma (gaila, nepasilikau kvito). Viena ranka duodate, kita - atsiimate? Kaip paaiškinsite, jog nuolaida kortelėje nesikaupia?
Sveiki, Rita, kiekvieną mėnesį su ViadaPlus Jūs kaupiate litrus, o nuo to priklauso kokio dydžio nuolaidą gausite ateinantį mėnesį. Jeigu įsipylėte per praėjusį mėnesį iki 70l, tai šį mėnesį Jūsų nuolaida bus 3 ct + 1 ct lojalumo pinigų kaupiami Viadaplus. Jeigu įsipylėte praėjusį mėnesį virš 70 l, tai šį mėnesį Jūsų nuolaida bus 3, 5 ct + 1 ct lojalumo pinigų kaupiami Viadaplus. Akcijų metu įsipilti litrai taip pat yra pliusuojami. Jeigu reiktų daugiau paaiškinimų, parašykite į [email protected] Visos ViadaPlus kortelės naudos: https://www.viada.lt/korteles-ir-lojalumas/viadaplus-lojalumas/
Šiandien Kalvarijos Viada degalinėj palikau piniginę su tikrai nemenka pinigų suma. Viada darbuotojas Nerijus Vitkevičius surado mane soc tinklų pagalba ir grąžino man piniginę. Viada vadovybė turėtų didžiuotis savo darbuotojo sąžiningumu. Labai ačiū Jums Nerijau!
Šiauliai degalinė Dubijos gatvėje jus savo darbuotojams nemokame algos ar ką kad kava daro iš dviejų pupelių 20220723 pirkome kava dar tokio vandens kavos skonio neteko gerti kažkoks siaubas kaina už vandenį tai super
Anonimas 2022-07-22 00:37:56
Likau pasipiktinus Širvintų degalinės Viada darbuotoja vardu Dovilė. Pateikus ūkininko pažymėjimo lapą, ji ižūliai atsisakė parduoti dyzelino, neva negaliojantis dokumentas Ir pasiūlė išsiimti naują. Nuvykus į kitą degalinę įsigyjome su tuo pačiu pažymėjimu. Manau ši operatorė neišmano savo darbo ir elgiasi nepagarbiai prarandama klientus.
Sveiki. Situaciją pasiaiškinsime. Dėkoju, kad skyrėte laiko komentarui ir atsiprašome už sugaištą laiką.
Rolandas 2022-07-22 08:35:33
Siandien viadoje pirkau degalu 40 litru parasyta kad penktadieniais sestadieniais sekmadieniais - 10 cnt su programele bet kazkodel negavau jokios nuolaidos labai likau pasipiktines
Sveiki, Rolandai, gal galite patikslinti, kurioje reklaminėje medžiagoje matėte informaciją, kad penktadieniais taikoma -10ct/l? Vasaros savaitgalių akcija galioja tik šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis.
Vilius Butkevičius
2022-07-15 21:06:25 IP 5f4sijq0
Degalines operatorius Laimas ne pagarbei bendravo, paprašius papildomai įdėti į kasadilija pagarbų buvo atsakyta “ten jau viskas yra, neprisigalvok!!! Maistą pašildytas blogai paprašius pašildyti dar karta buvo atsakyta “ geriau nebus, nes mikrobangė bloga!!!
Viskas vyko Pabradės degalinėje.
Violeta 2022-06-01 17:24:39
Nemalonus aptarnavimas Utenos viados darbuotojos Vilmos vardu. Pasidariau kava, kuri dar tik pylesi, nuejau atsiskaityti, vyriskis kuris labai kosejo (i delna) teige kad del nikotino, patrauke mano kava, zinoma nieko bloga, bet nezinia dabar kuo galime apsikresti, taigi reziume paprasiau darbuotojos ar galiu pasikeisti kava, ji man iškart atsake, kad galejai patraukti kava. Prieš tai pati laukiau kol kitas klientes pasidare kol susimokejo ir pats pasitrauke kava. Tiesiog nemalonu isgirsti, kad esi pati kalta, jog zmogus, kuris kosejo i delnus liete tavo puodeli. Plius besilaukiančiai moteriai manau butu tikrai malonu persidaryti kava be jokiu bakteriju. Tai darbuotojai reiktu daugiau šypsotis ir butu malonesniai. Niekada atsiliepimu nerašiusi, bet šis įvykis man nepatiko. VIADA prarado kiekvienos dienos lankytoja, kava ten buvo skaniausia. Nebent pirksiu kai dirbs kitos darbuotojos.
Kiek perkam kavą degalinėse, niekada nesugalvojau nueit susimokėt galutinai neįsipilus ir tuo labiau palikti savo puodelio be priežiūros.Ir prie ko čia dabar darbuotojas?
Makaronu investiju birza
2022-07-11 13:29:47 IP 2e7r3t55
Naftos kaina toliau sekmingai krenta, nuo 124usd uz bareli nukrito daugiau kaip 20%, kuras degalinese toliau brangsta... fantastika...
Nerekomenduoju, užsakymą pateikia ne tokį kokio prašai
Sveiki mieli Rokiškenai tikrai darnai užsuku i Rokiškio VIADA visi darbuotojai yra geri bet noriu pagirti dirbančia pardaveja kuri vardu yra Gintare šis žmogus atsakingai sugeda atikti savo darba yra nuoširdi VIADOJ sukasi greitai visada su šypsena kad ir kokiu klijentu ji nesulaukia ji to neparodo visiems.
Laba diena mieli rokiskenai. Esu nuolatinis Rokiskio Viada klijentas Labai aciu darbuotoju kolektyvui uz malonu ir greita aptarnavima.Vakar maloniai buvau nustebintas, kai Gintare, padavus pinigus, net neklause, ko man reikia, o padave..
Su didzia pagarba arcitektas A. Kavaliauskas
Norėčiau pagirti šaunų kolektyvą Viados degalinėje Saltoniškių g. 12, Vilniuje.
Kiekvieną kartą atėjus įsigyti kavos ar užkandžių jautiesi smagiai, nes aptarnaujantis personalas visada pasitinka su šypsena ir pakelia nuotaiką visai dienai! :)
PS. Kavos aparatas sureaguliuotas tobulai, nes kavos įpila tikrai daugiau, nei kitose degalinėse, todėl klientams mėgstantiems skanią kavą - rekomenduoju čia apsilankyti!
Premium plovimas kaina 12€ o nuplauna tai neduok tu dieve.reikejo plauti per naują.Moki tokius pinigus o kokybės visai nerasta.nerekomenduoju
Ar galėtų man paaiškinti Viada vadovybė, kodėl yra toks požiūris į klientus? Esu klientas apie 15 metų dar nuo Luktarnos laikų, o požiūris kaip iš gatvės.Kiekvieną kartą vis gaunu ViadaPlus TOP5 degalams-10ct/l, o kaip klientas tik -0, 07 ct/l Niekas man nedraudžia ir su ViadaPlus atsiskaityti, bet kodėl toks požiūris į seną klientą, kodėl turiu apkrauti degalinės operatorius, kad išrašytų sąskaitą faktūrą, buhalteriją su dokumentais, jeigu negerbiu klientų kuris gaišta laiką, kol išrašoma sąskaita, tai bent reikėtų darbuotojus gerbti ?
Labai norėčiau pagirti Laisvės prospekte (Vilniuje) dirbančią jauną panelę, vardo labai neįsidemėjau, bet atrodo, kad Kamila? Na tokio nuoširdaus ir ant tiek darbui atsidavusio žmogaus senai nesu matęs, wow pagirtina. Turėjau nesklandumų pasijungiant Viados progremėle, ji man kuo puikiausiai parodė kaip, ir ką kitą kartą daryti, kad ji pasijungtų be jokių nesklandumų ???? ir moka pajuokauti, ir aptarnarnauti ant visų 100%. Su šypsena pasitinka ir išlydi. Nuotaika pakelta visai dienai, dėl tokių darbuotojų norisi į Viadą užsukti kad ir kasdien! Super! Šaunuolė
Gerbiami "Viada Lt" vadovai, gal laikas būtų ne tik apie klientus, ir apie darbuotojus, kuriems kuo toliau, tuo daugiau reikalavimų taikote, Tai nemandagiai aptarnaujame, tai nesiūlome nieko. O kur Jūsų motyvacija mums darbuojams, kur kompensacija už kurą, kur algų peržiūrėjimai. Kaip Jums ne gėda pranešti "džiugią žinią", kad darbuotojam pakėlėte nuolaidą keliais centais.
V 2022-06-10 11:52:51
Sveiki noriu atkriepti jiusu dėmesy kadangi esu jiusu kasdienis klijentas.Kaikviena ryta lankausi zapyškio degalinėje, ir esu begalo nepatenkitas jiusu darbuotoje Renata mazuroniene ???????????????????????????????????????????????? dielko esu nepatenkitas ji ryte nepasisveikina ir neacisveiki visiškai ne kulturinga kažkoke kaimietė pastoviai susiraukusi nepatenkita pikta net dingsta noras lankytis degalinėje, perku cigarečiu ne pasiulo žiebtuvėlio kadangi neturėjiau bet ne pasiulė ka turėjo padaryti pagal taisykles nekalbu apė visus teleloto ir panašiai.Ne pasiulo kavos kura užsipylus, ir pastoviai nusipirkus sumuštiny aš jy gaunu šalta !!!!! Ir dar plius sužinojiau kad ji bizniauje už kasos jiums ne žinant norit daugiau paskambykit papasakosiu lauksiu skambučio.
Sveiki, pastovus Viados kasdieninis kliente, jei Jums labai reikia žiebtuvėlio ir kavos, kur nepasiūlo Jums, nors Jūs labai norite ir žinote, kad turime Jums pasiūlyti, tai, paprašykite perkant ir įsigysite. Nereikia čia rašyti priekaištų, kad nepasiūlė Mes darbuotojai taip pat norim, kad mums papildomai mokėtų už visus pasiūlymus. O jei Jūs nepatenkintas, galite važiuoti kitur.
V 2022-06-10 11:52:51
Sveiki, dėkoju už žinutę. Susisieksime su jumis aptarti minėtą situaciją plačiau.
Jurgis 2022-05-27 16:42:04
Šiandieną pyliausi kurą Viados degalinėje Anykščiuose, adresu: piliakalnio g. 9. Paprašiau išrašyti sąskaitą faktūrą, šviesiaplaukė operatorė Ingrida informavo jog mano minimos įmonės nėra degalinės duomenų bazėje, paprašiau užregistruoti įmonę. Atsakymas buvo - o kam jums faktūra jeigu jūs nesipilate mūsų degalinėje? Atsakiau jog piluosi dabar, tad prašau užregistruoti įmonę, gavau atsakymą jog nėra kada pildyti dokumentus vienkartiniam apsilankymui. Dar kartą pareikalavau įregistruoti įmonę, operatorė sutiko, tačiau reikėjo 6 kartus kartoti duomenis kol operatorei pavyko supildyti įmonės duomenis. Man sakant įmonės kodą - operatorei vis iškildavo bėda - tai per greitai susakau kodą, tai per lėtai, tai prašo pakartoti - ir aš matau kaip ji tyčia spaudo ne tuos mygtukus ir tyčiojasi iš manęs. Galiausiai pavyko supildyti duomenis, už manęs jau laukė kiti klientai. Operatorė 5€ gražą man padavė centais nors turėjo kasoje popierinių pinigų, reikėjo pakėlus toną reikalauti gražinti gražą popieriniais pinigais. Galiausiai operatorė gražino gražą popieriniu pinigu, o man išeinant leptėlėjo tokius žodžius laukusiems klientams - dėl tokio nemalonaus kliento jums vietiniams čia reikia laukti. Pasijutau labai nemaloniai. Tokia komunikacija atbaido lankytis degalinėje, neketinu daugiau čia apsilankyti. Prašau Viados administracijos pasirūpinti savo darbuotojų kvalifikacija, jog dėl darbuotojų nemalonaus elgesio nenukentėtų klientai.
Jurgi, dar kartą dėkojame už pastabas. Imsimės priemonių, kad panašios situacijos nesikartotų.
Andrius Kaveckas
2022-05-23 19:20:50 IP 2i23vauo
Reiktu siektiek geru manieru ismokti viada darbuotojui kuris sedi seno taksofono budelej prie spaudos rumu viada degalines
14 dieną, tarp 8 ir 9 valandos apsilankiau viados plovykloje liepojos g.242, Klaipėdoje, nusipirkau vaškavimo programą, tačiau nespėjus nuplauti mašinos plovykla sugedo, pranešiau darbuotojui, atvykęs maloniai pagelbėjo, bet dėja plovykla po kažkur 20 min vis dar neveikė. Nebegalėjau laukti dėl darbo, davė vaškavimo programos kvitą sakė atvažiuosiu ir nusiplausiu kita kart, tačiau šiandien gegužės 19 po 5 dienų atvažiavusi kvitas negaliojo, nuėjus pasakyti dėl situacijos, labai nemaloniai aptarnavo, sakė kaip gali negalioti, o tikrai nesiploviau po to įvykio mašinos... Buvau nemaloniai aptarnauta, 10 e yra daug, noriu gauti kokybišką aptarnavimą, o ne sugedusią plovyklą ir plius turėjau aiškintis kad normaliai galėčiau nusiplauti mašiną, manau tokie dalykai galėtu būti registruojami programėlėje ir poto be vargo galėtu pasinaudoti plovimu jei pirmą buvo nesklandumų
Kas negerai Viados degalinėje Didžiojoje g. Kaune, kad taip dažnai ieškoma naujo darbuotojo? Tokie netikę esame? Ar kame reikalas?
Anonimas 2022-05-12 19:26:38
Vilkaviškio degalinės darbuotoja ypač nemaloni, kalbėjimo tonas ko ne rėkiantis, o jei ko nors paklausi atsako pašiepiančiu tonu ir piktai, tarsi kaltintų jog kažko nežinai. Aptarnavimas ypač nemalonus ir personalui labai praverstų mandagumo ir etiketo pamokos. Tikiuosi pokyčių
Sveiki, dėkojame už komentarą. Su degalinės personalu aptarėme situaciją bei priminėme klientų aptarnavimo standartus, kurių siekiame laikytis įmonėje.
Vartotojas 2022-05-10 08:08:53
Puikus degalinių tinklas, aptarnavimas nuostabus, kavos ir sumuštiniai labai skanūs, automatinė plovykla labai gerai ir švariai nuplauna automobilį. Vienintelė pastaba, tai savitarnos plovykla.... Naudojama labai prasta chemija, plaunu ilgiausiai vos vos apdulkėjusia mašiną ir efektas praktiškai 0... Po plovimo turiu eiti su šluoste valyti visa mašiną ir matau, kad purvai liko nenuplauti, ir jau valant su šluoste tas likęs purvo sluoksnis išsisklaido toliau tepdamas mašiną. Tai norėčiau, kad savitarnos plovyklose būtu naudojamas geresnę chemija ir vietoj šepečio būtu aktyviosios putos, kurios tirpo nešvarumus, iki pasikeitimų teks naudotis kitomis savitarnos plovyklomis. P.S. Neteko bandyti kitų Viados savitarnos plovyklų, bet Žemaitijos g. Mažeikiuose tikrai yra tokia problema.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Jūsų pastebėjimai perduoti kolegoms iš paslaugų skyriaus.
Koks tavo reikalas
2022-05-06 22:33:25 IP 2e7r4551
Jūsų darbuotojos nemandagios nemalonios, sveikintis nemoka, į tokią degalinė użsukus tikrai nuotaika numuša, mumijos, jums reiktų pažiet ką įdarbinant, ukrainietė liuks????☺️☺️
Labas rytas, šiandien ryte pirkome kavas, viena kava gera, o antrą kava su pienu neįmanoma gerti, kavos nerasta.
RP 2022-05-01 17:38:37
Šiandien, t.y. savaitgalį pyliau dujas į automobilį. Šiame tinklalapyje reklamuojatės, kad degalams savaitgaliais 10 ct nuolaida. Pridėta: "Pastaba: Akcijos galiojimo laikas neterminuotas. Verslo klientams, atsiskaitantiems programėle, pasiūlymas negalioja." Kitos išimtys nenurodytos. Reklama - apgaulinga. Aš, fizinis asmuo, pateikiau kortelę, bet nuolaida tebuvo - 3 ct / litrui.
Sveiki, nuolaida yra taikoma atsiskaitymo metu panaudojus Viada programėlę.
Vardenis pavardenis
2022-04-23 11:02:45 IP 66jd56a9
Siandiena pirkau taurages viadoje dariaus ir gireno gatveje kava operatore Rasa turbut buvo islipus is lovos ne ta koja pirkau kava ir per anksti nuskenavau nuolaidu kortele tai ji pradejo klykti ka cia darai per anksti nuskenavai pasijutau kai siuksle kaip galima y tokia degaline vaziuoti sugadina nuotaika ne tik sau bet ir man klientui toks zmogus negali dirbti su kitais klientais.
Vaida 2022-04-20 07:59:13
Kas pasikeitė degalinėje Via Balticoje prie Garlaivos, kad trečia savaitė rytais parduodate senas bandeles ??
Per savaitę apie 07.30 val. sustoju kelis kartus ir ankščiau buvo ir pasirinkimas bandelių ir jos būdavo visada šviežios.
O dabar ir pasirinkimo nebūna ir jos būna senos... Padariau pardavėjai pastabą, sulaukiau atsakymo, kad naktį kepta, Bet jos tikrai keptos vakar..
Tada bent jau nuolaidą padarykite..
Sveiki, Vaida, dėkojame už komentarą. Netrukus parašysime laišką Jūsų el. paštu.
Tada bent jau nuolaidą padarykite..
Mažeikių viada prie Eifelio, užsipili kuro ir turi laukti 15min kol visiems padarys desrainius, ar kazkokius sumustinius ir tik tada galima atsiskaityt, kas jus degaline ar kebabine? susimastykit apie savo prioritetus, arba pleskit personala, baisu. Sestadienis 21:20h
Klausimas Viados imonems vadovams. Kodel plesikaujate is zmoniu kiseniu uzsidedami nezmoniskus antkainius kura parduodami? 2022-04-12 kuro kaina degalinese atitinkamai 1, 59-1, 61 dyz, o Viados 1, 80-1, 83 dyz. Pasiaiskinkite
Norime pasidžiaugti pardavėjos aptarnavimu dirbusios 04.10 d. apie 18:30 val. Anykščiuose, Piliakalnio g. 9. Jau seniai matėme, tokį malonų aptarnavimą, ko trūksta daugumoje kitų degalinių. Ir patarė ir pašmaikštavo, sekmės darbuose :)
Nepatenkintas klientas 2022-04-07 12:55:25
2022-06-07 Baltijos g., Kampiškiai buvo pirkta sumuštinis ir dešrainis, bet degalinės pardavėjai Ugnei turbūt blogai su klausa, nes priskaičiavo 2 sumuštinius ir teigia, kad buvo sakyta 2 sumuštiniai, nevargau ginčytis nusipirkau, bet sumuštiniai galėjo būt normaliai pašildyti, nes sūris neišsilydęs
Dėkojame už atsiliepimą ir apgailestaujame už nemalonią patirtį. Su degalinės darbuotojais situaciją aptarėme, priminėme klientų aptarnavimo standartus, kurių siekiame laikytis įmonėje.
Nepatenkintas klientas
2022-04-07 12:55:25 IP 2e7r445a
2022 03 04 saulėtekio Viadoje 50 ltr max talpos baką, kuris nebuvo sausai tuščias papildžiau net 52ltrais. Čia kas per stebūklai. Anksčiau taip nebuvo. Atsargiai Viada maišo kurą su oru!
Labas.Siandien 5.20 kovo 19 apsilankius Siauliuose viados degalineje norejau nusipirkt cigareciu ir....neaptarnavo, kadangi neturejau respiratoriaus o per langeli pardaveja pareiske, kad negali atidaryti nes salta.O kaip.pasaka ne kolonele.P.S tai jei reiketu kuro kaip tokiu atveju?
We will continue boykotting Viada and other Kremlin-related businesses as long as the corrupt and anti-human Kremlin regime exists! Slava Ukraini!

DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vildega
Graužinių II žvyro karjeras,smėlis, sijotas žvyras

Adresas: Vytauto g. 2D, LT-70137 Vilkaviškis.
Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; geležinkelių transportas; muitinių paslaugos, muitinės; naudingosios iškasenos.
UAB „Vildega“ įkurta 1998 m. Vilkaviškyje. Įmonės pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba degalais degalinėje, muitinės tarpininko paslaugos, žvyro karjero eksploatavimas. Žvyro, smėlio skaldos pardavimas. Žvyro karjero eksploatavimas. Muitinės tarpininko paslaugos. Ekspedijavimas geležinkeliu tarptautiniais...
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. [email protected] El. p. [email protected] UAB "Vipakus" Vilnius Kuršių g. 2...

Lėtai įsibėgėjusi vasara tapo atradimų metu: Baltijos šalių pakrantės aktyvaus laisvalaikio mėgėjus užbūrė savo grožiu 08-04 07:27
Gerokai lėčiau nei pernai ar užpernai įsibėgėjęs šiltasis metų sezonas privertė nerimauti kurortų verslininkus ar pajūryje atostogas suplanavusius šalies gyventojus. Pasirinkusius poilsiauti...
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus 08-03 14:48
Nepaisant šiuo metu visoje pasaulio rinkoje tvyrančio neužtikrintumo, "Bentley Motors" šiandien paskelbė optimistiškus finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus. Kol kas sunku prognozuoti...
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją?
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją? 08-02 18:37
Dešimt skirtingų tiekėjų – dešimt skirtingų nuomonių. Kai kurie iš mūsų susiduria su panašia situacija remontuodami savo namus: kiekvienas meistras turi savo know-how ir skuba nurodyti ankstesnių...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

JPMorgan 115,76 +3,03%
Starbucks 85,73 -1,32%