Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viada LT, UAB

Atsiliepimai apie Viada LT, UAB

VIADA

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Viada LT, UAB

2020-10-31 15:00 lankiausi Viada degalinėje Baisogalos g.5, Gudžiūnų k. Noriu padėkoti operatorei už paprastą ir nuoširdų bendravimą! Nors karšto šokolado ir nebuvo, bet išėjom pakelta nuotaika :)
Andrej 2020-11-26 23:19:12
Labas vakaras...visada užvažiuoju prisipilti degalų ir išgerti kavos degalinėje Viada Sodų 22. Užejęs, buvo dar pora žmonių, laukiau eileje, ir operatorė aptarnavo. Tuo metu išėjo švesi moterys, kaip supratau tai buvo gal vadovė tos kolonelės ir pradėjo rekti ant tos juodaplaukės operatorės..operatorė kažką sumurmėjo ir apsiverkė. Nemanau, kad žmogus gali taip negražiai elgtis dar būtent tada, kaip yra žmonės ir viską tai girdi...priėjau net prie operatorės ir turėjau paguost, bet su ašarojončiom akymis atsakė, kad viskas gerai. Gaila....gaila man tokių žmonių, ir gėda dėl tokios vadovybės. Gerų Jūms darbų ir sekmės
Sveiki, Andrej. Atsiprašau, kad teko būti liūdininku aprašytos situacijos. Tam, kad galėtume pakomentuoti plačiau, gal galite parašyti, kuriuo metu ir kurią dieną lankėtės degalinėje?
Įmonėje siekiame sukurti pagarba grįstus santykius, tad tikrai liūdna, jeigu pasitvirtins Jūsų spėjimas, kad tai buvo degalinės vadovas, kuris dar ir girdint klientams, grubiai bendravo su dirbančiu prie kasos operatoriumi ir net sugebėjo jį pravirkdyti. Aprašyta situacija perduota atsakingiems asmenims, kurie aiškinsis įvykio aplinkybes, kad būtų galima užtikrinti, jog panašios situacijos nesikartotų.
Zaneta 2020-11-22 19:19:11
Lapkričio 18 dieną aš atvykau į Olandų 57, kaip visada, kad prisipilčiau benzino ir nusipirkčiau kavos, esu nuolatinis jūsų klientas. Vienas kavos aparatas neveikė, o antrame nebuvo kavos. Nuėjau pas operatorių, ten buvo daug žmonių, operatorius atsiprašė ir pakvietė moterį, kuri, kaip supratau, buvo atsakinga už kavą. Ji išėjo ir pasakė nepatenkintu balsu: "Aš pagalvojau, kad karas prasidėjo". Kavos taip ir nepadariau. Gaila, bet aš daugiau ne kojos nekelsiu į jūsų kolonėlė. Galiu atsigerti kavos ir kitoje kolonėlėje, kaip ir prisipilti degalų. Gėda dėl tokių darbuotojų.
Sveiki, Zaneta, džiaugiamės, kad esate mūsų nuolatinė klientė, o Jūsų išsakytas pastabas ypatingai vertiname. Darbuotojo pasakytą komentarą prie kavos aparato laukiantiems klientams vertiname neigiamai. Tai yra mūsų darbas ir pareiga užtikrinti, kad užsukus į mūsų degalines Jūs galėtumėte įsigyti karštos kavos puodelį, ar įsipilti degalų. Žinoma, esant dideliam klientų srautui, kavos pupeles tenka pildyti dažniau, tad užuot padėkojusi už pastebėjimą ir atsiprašiusi, kad tenka palaukti, operatorė pasielgė labai neprofesionaliai. Su degalinės personalu pakalbėsime ir priminsime apie klientų aptarnavimo standartus, kurių siekiame laikytis įmonėje. Apgailestaujame dėl minėtos situacijos. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Arvydas 2020-11-20 12:23:01
Lapkričio 2d. degalinėje kuri yra Piniavoje užsipildes į automobilį dyzelino, pardavėjos paklausiau :Ar tai yra tarpinis dyzelinas e, ar dar vasarinis?Nes automobilį planavau apie men.nevažineti, o jis stovės lauke. Pardavėja atsakė, kad nežino, reikia klausti degalinės vedėjo, o jis dabar nedirba.
Sveiki, atsiprašau Jūsų, kad darbuotojas negalėjo patikslinti atrodytų labai paprasto klausimo.
Taip, šiuo metu į degalines yra vežamas "tarpinis" dyzelinas, kuris neužšąla iki ~-15-18 laipsnių.
Tiesa iš pirmų lūpų 2020-10-17 22:12:41
Šioje įmonėje reikalavimai darbuotojams dideli, ir kartais nepagrįsti ir nesutampantys su realybe ypač tose degalinėse kur yra didelis apkrovimas. Darbuotojai dėl visko būna pastovei kaltinami, net ir ne dėl savo padarytos klaidos. Darbuotojų kaita yra didelė, apmokymų įsidarbinant nėra, "įmeta į balą ir turi išgelbėti pats". Vadovas praktiškai nebendrauja su darbuotojais, nuėjus kažko pasiklausti dažniausiai apsimeta, kad stipriai dirba. Degalinėje taikomi dvigubi standartai darbuotojams, kas yra labai nesąžininga kitų atžvilgiu. Visa laimė degalinėje esančioje Vilniuje prie prekybos centro OZAS, teko dirbti neilgai, bet sugrįžti į ją tikrai nenorėčiau.
Gal galite papasakoti plačiau? Kokie dvigubi standartai? Kaip kolektyvas ir pats darbas?
Biržuose viada degalinėje dirbančiam operatoriui Z......ui reikia išmokti bendravimo kultūros, juk su žmonėmis dirba ne su gyvuliais. Man atrodo šiais laikais nepakeičiamų nėra.
Lapkricio 1 d. apie 16:30 val. su vyru lankemes Viada degalinėje Šiauliuose, Dubijos g. Stojome pirkti kavos tam, kad vyras galėtù įeiti į wc. Apmokėjès už kavà vyras paprašė įeiti į wc. Operatorė pasakė, kad tualetas dezinfekuojamas ir galimybė įeiti bus galima tik po 40 min. Jokios įspėjamosios informacijos apie tualeto neveikimá nebuvo. Prie kavos nebuvo nieko pasiūlyta. Atvažiavua maždaug po 40 min. degalinės durys buvo užrakintos, viduje matėsi darbuiroja, kuri plovė grindis. Prie langelio ta pati (Indrė) operatorė paaiškino, kad įeiti negalima, nes dezinfekuojama degalinė ir pamainos perdavimas, dirbs tik po 10 min. Po tokios patirties nebėra noro užsukti į šià degalinè...
Malonus aptarnavimas Alytaus degalinėje už autobusu stoties ačiū
Šandien, spalio 31 d. Kirtimų 29 g. pirkausi 2 vnt. XL dydžio Mocha kavas, vienas kavos aparatas neveikė, kitas kavos aparatas pripylė kažkokio š*** kurio neįmanoma gerti, kavos paragavome kai jau buvome išvažiavę už kolonelės ribų.
Sveiki, daznai uzsipilu degalus I automobili ir galiu pasakyti ACIU darbuotojoms Linai ir Giedrei. Visada malonios su sypsena. Daugiau visur tikiu darbuotoju.
Viadoje dirba a*******i. Siandien Olandu g. piliausi kura ir pirkau maista. Padaviau maista pasildyti ir nurodziau koloneles numeri. Darbuotoja viska suvede, atsiskaitinejau kortele, pridejus kortele apmokejimas nepraejo, paprase lusto. Istaciau kortele, suvedziau pin, pamaciau patvirtinima, darbuntoja cekio nedave, nors privalejo. Dar palaukiau maisto ir isvaziavau. Po pusvalandzio sulaukiau info, kad manes iesko policija: pranesime nurodyta, kad pirkau maista, bet nesumokejau uz kura. Pradejau aiskintis, tai darbuotojai nerado cekio jau ir uz maista, gaunasi kad as nemokejau, bet jie pasilde ir atidave. Ziurejo kameras, pasirodo, kad kuras ir maistas buvo suvesti, tiesiog nepraejo mokejimas, ju sistemos klaida ir ju darbuotojos Joanos klaida, nes nepatikrino kad cekio nera ir nedave jo klientui, nors privalo tai daryti. Bet policijai pranese, kaip vagyste. Zadejo paziurejus kameras paskambint, bet to nieks nepadare, skambinau vis pati. Telefonu darbuotojos paklausiau ar informavo policija, kad tai ju paciu kalte, patikino, kad taip. Skambinu pareigunei, o ji nurodo kad nieks apie jokias sistemos klaidas nesake. Vakare uzsukau issiaiskint, tai net nesugebejo normaliai atsiprasyt, ale nieks nekaltas. Is naujo suvedant apmokejima, pradejo suvedinet ne ta maista kuri pirkau, pagaliau pavyko. Galiausiai is darbotojas isgirdau, kad ji su manim nesiaiskins ir nenori su manim toliau bendraut. Vat tokie darbotojai, apkaltina klientus vagyste, nors patys kalti ir jei ka pridirba tai tegul patys ir atlygina zala, o nemeluoja policijai. Laukiu Viados komentaro
Tiesa iš pirmų lūpų
2020-10-17 22:12:41 IP 28mbq4qd
Šiandien 15:50 nuvykau į degalinę esančią Vilniuje Pilaitėje užsipilti kuro. Buvau su mažu vaiku, todėl dujų nenorėjau piltis pati, todėl nusprendžiau pasinaudoti teikiama paslauga, kad kurą užpila darbuotojas. Nuėjusi į degalinę likau nustebinta pardavėjos. Paklausus ar kas nors galėtų man padėti užpilti kurą (kūdikis buvo ant rankų), į mane buvo pasižiūrėta kaip į *****. Atsakymas išvis sukrėtė " dujininkas ką tik išėjo, tad nėra kaip uzpilti. Degalinėje žmonių nebuvo daug, ir buvo dvi darbuotojos. Paprašius kad gal kaip nors pavyktų pagelbėti, juk esu su kūds buvo neigamas. Labai nusivyliau...
Pastovus klientas1
2020-10-13 17:16:51 IP 2ju3l2nv
Pastovus klientas 2020-10-10 00:48:46
Sveiki, šiandien naktį 2020-10-10 apie 00:10 min darbuotoja dirbantį Viadoi Vilniuje verkiu gatvėje stambaus kūno sudėjimo amziaus 40+ įžeidė mane ir pasiuntė toli toli. Viskas vyko taip aš atvažiavau į jūsų degalinė nusipirkt cigarečių darbuotoja paprašė dokumento deja su savimi dokumento neturėjau tai bandžiau įtikinti ja, kad esu pilnametis parodydamas jai raktus nuo savo mašinos ir pačią masina kuria stovėjo už lango į ką jinai man atsakė:, , TU d*****s? AR TIESIOG NESUPRANTI? MAN REIKIA PAZYMEJIMO'' I ką as jai atsakiau:, , AČIŪ UŽ KOMPLIMENTĄ BUS PRANEŠTA JŪSŲ VALDŽIAI'' į ką jinai man atsakę: '' VALINK NAHUJ IŠ ČIA''. Aš viską suprantu gerbiamoji Viados administracija, kad naktinė pamaina visi pavargę ant nervų, bet toks bendravimas su pastoviais klientais?? Ar jūs tai toleruojat??? Kaip toks žmogus kuris negali suvaldyti savęs, savo nervų, gali dirbti su klientais? Aš jūsų labai prašau rimtai sureguoti į mano skundą. Ir imtis priemonių, kad nebūtų pas jus daugiau tokių darbuotojų kurie pila purvą ant jūsų įmonės vardo.
teisingai padare)
As 2020-10-11 08:28:27
Tai jeigu Tau Lietuviškai pasakė, kad be dokumento neparduos ir dar kelis kartus, o Tu būdamas išdidus ir dar pakankamai nesubrendęs, kad suprastum taisyklės kurių turi laikytis prekybininkai, todėl ir buvai pasiūtsas n***i, kartu su savo rakteliais ir mašina už lango.
Labas rytas, nepaisant to, kad darbuotoja turėjo teisę reikalauti dokumento ir neparduoti cigarečių, toks bendravimo stilius negalimas klientų aptarnavimo sferoje dirbantiems žmonėms ir visiškai netoleruotinas mūsų įmonėje. Dėl minėtos situacijos susisieksime su Jumis el. paštu.
Pastovus klientas 2020-10-10 00:48:46
Pastovus klientas
2020-10-10 00:48:46 IP 2e7r435b
Nors dauguma atsiliepimu yra tiesiog neimanomai šlykštus, noriu pasakyti savo nuomone
Buvusi vadovė 2020-10-05 15:31:12
Kokius tokius?
Pagal valdžios reikalavimus operatoriai gauna centus, visi stengiasi kiek įmanydami. Vargšai tie operatoriai kiek iš jų yra reikalaujama, jie vienu metu turi dirbti 5žmonių darbą.. Aišku bendravimas su klientais visada turi būti mandagus ir taktiškas, bet pasakyti, kad jie nieko neveikia??? Pavandykit padirbti bent savaitę operatoriaus darbą su tokia debilų valdžia, tai dar pati ir kavos operatoriui padarysit ir atnešit.
Čia sarkazmas, nesupraskit tiesiogiai. Aš pats ten dirbau, žinau. Jie jau patys nežino kaip dar būtų galima tyčiotis iš darbuotojų.
Negražu 2020-03-06 11:27:58
Jokių spec xalatų darbuotojai neturi. Ne vienas draugas pas jus dirba.Negražu meluot ir trinti komentarus....
Dėl nuolatinių trūkūmų, kuriuos turi padenginėt operatoriai taip ir neatrašėt....
Duoda po vieną ant visų darbuotojų 5x dydžio :D labai higieniška, estetiška
Nu 2020-07-27 13:56:53
Atleist nx visus!!! Nepatinka tegul nedirba!Nieko neveikia visą dieną ir dar tooookius pinigus operatoriai gauna! :D
Kokius tokius?
Ką Tu čia skiedi.!? Koks lygis degalinėje? Gal jau Michelin žvaigždutes dalina joms.? Kad brangu tai dar nereiškia kad kokybiška. Tu gal savam kaime ir neturi galimybės kur daugiau kavos išgerti ar pavalgyti. Degalinė, tai eilinė užkandinė skubantiems, ir nėra ką čia diskutuoti apie lygį.
Margavos degalineje dirbanti operatore Migle puikiai bedrauja su klijientais, ir ismano savo darba.
Pasvalys. Uzsuku cigareciu 13 val, prasau parduoti per langeli bet neparduoda nes per langeli prekyba tik nakti bent jau man taip pasake ir nuslepsejo tolyn storu uzpakaliu. Uz ka taip nemylit klientu? Degalines nei vieno zmogaus
Telšių Viadoja pirkome kavyte ir dešrainius labai maloniai aptarnavo padarė kokius norėjome dešrainius supakavo kad patogubu būtų išsinesšti šaunuoliai
Didžiausia pagarba operatorei Jurgitai :) šiandien 2020.08.26 dienos metu užsukau į Kumpių Viada. Jūsų operatorė ne tik, kad labai maloniai aptarnavo, bet ir dešrainį padarė taip kaip aš noriu. Didžiaisias ačiū operatorei Jurgitai :)
As 2020-08-17 18:58:01
Skaitau tuos apsisnarglejusiu reksniu skudus ir slykstu darosi, -negavo desrainio, negavo kavos, o dar operatore nenusisypsojjo, ne tokiu tonu pasisveikinno, ar ne tokiu zvilgsniu paziurejo..."Ponai" mieli klientai, jei norit auksto lygio aptarnavimo tai kokio velnio maitinates degalinese, ar tiek jau esat biedni kad teiperkat desraini???Valgykit kavinej, o dar geriau restorane, ten gausit auksto lygio aptarnavvima, bet ne..va tie ale ponai nusipirks sumauta desraini ir butinai pasokdins darbuotoja, kad ojojoj kaip cia mane taip aptarnavo negraziai..Geda uz tuos zemo lygio zmogiukus kurie niekur kittur negali taip garsiai pasireiksti kaip tik apipuldamas kasininke ir ir rasydamas skundus.O Viadai ir kitiems darbdaviams siulyciau susidomet ne tik reksniu skundais, o turbut pirmiausiai savo darbuotoju atlyginimais
Super komentaras
As 2020-08-17 18:58:01
RESPECT!
LAMMC fil.Agrocheminių tyrimų laboratorija
2020-08-12 14:31:31 IP 5juc29rn
Pirkau įmonės mažam krovininiam N1 kategorijos automobiliui elektroninę kelių vinjetę, padaviau jos dokumentus ir paminėjau kad reikia vinjetės už 28 Eur, sumokėjęs iš karto nepasitikrinau ką įsigijau, tik kažkiek pavažiavęs pastebėjau kad vinjetė ne už 28 o už 26 Eur ir N2 automobiliui su galiojimo laiku savaitei o ne mėnesiui.Sugryžęs paprašiau pirkinį anuliuoti ir pataisyti duomenis.Bet tokio dalyko pasirodo nėra arba nenorima ar nemokama padaryti.Pasiūlymas patiems skambinti į Kelių direkciją ???-panašiai kaip į dangų...
Visose legaliose prekybos vietose galioja vienoda tvarka, parduotas netinkamas, nekokybiškas daiktas ar paslauga, kuria negalima naudotis, pardavėjo turi būti pakeičiama arba anuliuojama nepatiriant nuostolių.Šiuo atveju kažkodėl yra kitaip, ar čia tik VIADA taip sugalvojo.Dėl savo darbuotojos nesusigaudymo ar nesupratimo kaltas lieka pirkėjas.Turim ilgalaikę sutartį su VIADA ir kyla abejonių ar jai pasibaigus nepasiieškoti kitų tiekėjų.
Degalinė Islandijos pl.61A, LT-49119 Kaunas.Kvitas 142/1466.Kasininkas (-)1993
Per pastarajį laikotarpį teko įvairiose kavinėse išragauti kavas, tai noriu pagirti VIADA - ko gero skaniausia kava už konkurencingą kaina. Tik aišku aš prisidedu prie tų kurie ilgisi CHAI LATE, kurią išstųmė naujiena AIRIŠKA KAVA.
Naujai atsidariusioje Viadoje Rokiškyje dirba patys šauniausi darbuotojai, ačiū jums! Visada gera užsukti! :)
Nekalbekitnesamonių
2020-08-08 23:24:50 IP 2ivsjktp
Odeta Morkūnienė 2020-07-31 20:14:03
Laba diena, su šeima sustojome degalinėje Kužiai, kelionėje prireikė tepalu, tokio gamintojo kuriu mums reikėjo, visada randame"Viada" degalinėse19.43 vos iėjus į degaline buvome išprašyti, parduotuvės darbuotoja pasakiusi, kad nebedirba ir nieko neparduosime. Degalines darbo laikas nurodytas nuo 6val. iki 20val. Żmonėms kurie atvažiavo kuro, girdėjome kad išėjusi į lauka rėkte išreke" vyrai nebedirbame, man mėnesine ataskaita reikia daryti", savitarnos kasa yra bet kaip supratau senyvo amžiaus žmogus nemokėja ja naudotos...Darbuotoju aptarnavimas labai nuvylė būtume užtruke kelias minutes ir gave prekę kurios mums reikejo..
Gerb. Morkūniene,
Ir duok dieve mažiau tokių žmonių kaip Jūs sutikti...Tikriausiai nežinojote jog paskutinę mėnesio dieną degalinė yra uždaroma 15-20min prieš uždarymo laiką ir jokiais būdais nieko negalima parduoti, kadangi spauzdinamos visos reikalingos ataskaitos. Nebambėkite kaip sena, pasiutus boba, nežinodama aplinkybių!!! Siutas ima skaityti, kas pirstelėjo, jau rašo, jei galėtumete užliptumete ant galvos darbuotojams.Nežinai-nebambėk čia.
Ką tik suvalgiau dešraini, prašiau tik garstyčių, nes orlene esu pirkęs, pasiūlė kartu dar BBQ padažo. Sutikau. Po pirmo kąsnio sinusai susitraukė, jei ne kitas padažas dar kositi būčiau pradėjas. Nesitikėjau tokio rimto padažo, patiko, geresnis dešrainis nei orlen
Eglė 2020-07-31 20:32:28
Jus norite, kad operatoriai dirbtų po darbo ir visas ataskaitas darytų po darbo? Juk moka už darbą iki 20val. po to yra laisvalaikis. Galima aptarnauti klientus iki 20val. o po to daryti ataskaitas, plauti grindis ir t.t., bet už tai turi buti sumokėtas darbo užmokestis, jums tai kelios minutės o operatoriams per mėnesį susidaro ir nemažai valandų neapmokėto darbo laiko. Jūs nesuprantate.
Nei jie, nei viados valdžia nesupranta ir suprast nenori, jeigu darbas iki 20:00, tai 20:00 turi rakinti duris. Bet jie neskaito kad valymas, plovimas, dokumentų pildymas kad tai yra irgi darbas. Šiuo atveju padeda darbo inspekcija, tik pasirašytus darbo grafikus atsišvieskit. Jeigu sakys kad privalai klientus aptarnauti iki 20:00, o paskui tvarkytis, reikalaukit kad tai būtų įforminta raštu. Niekad nerašykit pasiaiškinimo be re raštiško reikalavimo pasiaiškinti. Naktį nedirbančiose degalinėse suveikus signalizacijai operatoriai gali neatsiliepti į apsaugos skambučius, nes darbo grafike budėjimo laikas neįrašytas. Pradės kabinėtis, imkite nedarbingumą, ir geriau ne vienas, o bent du operatoriai tuo pačiu metu. Dirbau, žinau....
Odeta Morkūnienė 2020-07-31 20:14:03
Odeta Morkūnienė
2020-07-31 20:14:03 IP 2e7r3r9i
Viada 2020-07-27 10:01:29
Sveiki, Deimante, Jūsų minėta situacija bus išnagrinėta, o darbuotojams priminti klientų aptarnavimo standartai, kurių siekiame laikytis įmonėje. Belieka apgailestauti, kad kolegės nebandė korektiškai išspręsti kilusios problemos su dovanų kuponu, o ir minėtoje situacijoje bendravo netinkamu tonu.
Deimantė 2020-07-25 14:51:23
Esu pasibaisėjusi Elektrėnu Viados degalinės operatorėmis Daiva ir ypatingai Jurgita, nesuprantu kaip tokie žmones gali dirbti aptarnavimo srityje. Norėjau pasinaudoti viados dovanu kuponu, tai galiausiai pati ir turėjau susimokėti už degalus kadangi moterys nežino kaip tai padaryti, nors jau buvau atėjus ne pirma karta. Tai ji drįso ant manęs šaukti, kai degalinėje buvo pilna žmoniu, kalbėsena ir žargonai ir įžeidinėjimai neatitinka klientu aptarnavimo etiketo, manau, galima gražiai paaiškinti, o ne dar apkalbėti kitiems klientams, kaip aš nusišneku, ar kokia aš esu. Taigi mačiau apie šia darbuotoja, yra ne vienas blogas atsiliepimas, manyčiau turėtumėt susirūpinti tuo, nes aš kaip kliente tikrai daugiau nebegrįšiu ir kitiens nerekomenduosiu.. :)
Milita 2020-07-27 09:22:02
Sustojom šiandien Raseinių r., Viduklės sen., Vejukų k.5 vaikai pasiliko mašinoke su vyru kaip įprastai nuėjome nusipirkti kavos, o vaikai paprašė hotdogų. Įėjom į degalinę pasidartm kavos atsistojom į eilę priėjo mūsų eilė pasakiau kokias kavas pasiėmėm ir paprašiau dviejų prancūziškų hotdogų kasininkė bliaunančiu pakeltu balsu pasakė nėra. Išmečiau kvitą negaliu pasakyti aptarnaujančios kasininkės vardo.apmaudu.Kaip gali nebūti?prieš tai stovintiem eilėj buvo o mums nebe. Suprantu kad daug darbo ir sunku dirbti bet taip nemandagiai bendrauti.sugadino nuotaiką važiuojant atostogų su šeima.
Sveiki, Milita, apgailestaujame, kad sustojimas degalinėje nebuvo sklandus, o operatorė užuot maloniai pasiūliusi kitą dešrainį, bendravo netinkamu tonu. Tikėtina, kad tuo metu nebuvo tinkamos temperatūros prancūziškų dešrelių, nes kaip minėjote, prieš jus klientai pirko prancūzišką dešrainį. Bet kuriuo atveju, jūs esate teisi sakydama, kad aptarnavimas buvo netinkamas. Dar kartą apgailestaujame ir nepaisant nepasisekusio vizito lauksime jūsų sugrįžtant, ir linkime gerų atostogų.
Vaida 2020-07-16 22:56:42
2020-06-13 kaune vaisvydavoje esancioje degalinėje sustojus uzsipilti kuro ir pasiimti rytinės kavytes buvau tikrai aptarnauta baisiai. Iejusi vien i degaline pasitiko rūstus zvilgsnis priėjus prie kavos aparato nebuvo puodelių, maloniai paprasius darbuotojos puodelio buvo paburbuliuota panosėje. nuotaika is pacio ryto jau sugadinta atrodo kad kazko asmenisko paprasiau nors tai jos toks darbas. Daugiau i sita degaline tikrai neuzsuksiu. Turetu dirbti darbuotojai kurie tikrai mylėtų savo darba o ne kad atrodo dirba per prievarta.
Dėkojame už komentarą ir apgailestaujame, kad sustojimas mūsų degalinėje paliko nemalonią patirtį. Perkalbėsime su personalu, kad panašios situacijos nesikartotų.
Tomas 2020-07-19 09:36:27
Sveiki, priminkite giraitės viados operatorėms kaip gaminti dešrainius. Kumpių degalinėje visada nerealiai skaniai padaro (Operatorės Violeta, Zita) daugiau nepamenu vardų :)
Sveiki, Tomai, dėkoju už komentarą. Būtinai atkreipsime dėmesį į jūsų pastabą ir pasitaisysime :)
Tomas 2020-07-19 09:36:27
Mulkiai degalinėse maisto šedevrų ieško... :)
Vaida 2020-07-16 22:56:42
Paskaityti komentarus esančius žemiau.....

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva [DNV GL - Business Assurance Lietuva]
Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

Feisbuko "aukščiausiasis teismas" imasi spręsti ginčus dėl turinio
Feisbuko "aukščiausiasis teismas" imasi spręsti ginčus dėl turinio 12-01 20:48
Socialinio tinklo "Facebook" "aukščiausiasis teismas", kuriam pavesta spręsti dėl opaus ir žalingo turinio šalinimo, pradėjo dirbti ir jau turi maždaug 20.000 susikaupusių bylų.
J. Bidenas ragina JAV Kongresą priimti "tvirtą" pagalbos planą
J. Bidenas ragina JAV Kongresą priimti "tvirtą" pagalbos planą 12-01 20:41
JAV išrinktasis prezidentas Joe Bidenas antradienį paragino Kongresą greitai patvirtinti "tvirtą" pagalbos planą, skirtą padėti dėl koronaviruso pandemijos smarkiai nukentėjusiems darbuotojams ir...
JK restoranai ir barai gali nebeįsileisti nenorinčiųjų skiepytis nuo COVID-19
JK restoranai ir barai gali nebeįsileisti nenorinčiųjų skiepytis nuo COVID-19 12-01 20:35
Jungtinei Karalystei rengiantis pradėti skiepyti milijonus žmonių nuo koronaviruso, už vakcinavimo eigą atsakingu ministru praėjusią savaitę paskirtas Nadhimas Zahawi pareiškė, jog barai ir...

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%