Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Viada LT, UAB

Atsiliepimai apie Viada LT, UAB

VIADA

Parašyk savo nuomonę apie Viada LT, UAB

darbuotojas 2020-05-18 12:27:33
Vaje, nemaloniai aptarnavo, nepaklojo raudono kilimo jusu didenybei ateinant??sakot pirmas ir paskutinis kartas???va cia tai gera zinia., !Turbut visos degalines ir parduotuves butu laaaabai laimingos jei tokie bukaprociai klijentai pas juos daugiau nebesilankytu.
Isivaizduoju tu tas pusiau plikas mažo ūkio kompleksuotas bukapročių karalius]]
Ukmergėje esanti Viada degalinėje tokio nemalonaus aptarnavimo dar nesu mačiusi!
Jevgenij 2020-04-17 20:09:09
Teko užsukt šiandien į Pavilnio degalinę. Bukapročių aptarnavimas. Pirmas ir paskutinis kartas.
O tai, vairuodomas.
Ne galima, nei gert, nei rukyt, ne valgyt, ir su mob.tel.
O S dydis kavos, nu tai galima isgerti, kol iki masinis daeisi.
Maksimaliai, kad butum molonumu isgerti kavos.
Nusipirkyt sau puodeli.
Tikrai geriau ir moloniau!
Sveiki, 2020 m geguzes 2 d. 22val 17 min atvaziavau, i viada degaline, adresu pilaites prospektas 13 kavos..Dirbanti moteris pasake, kadangi degaline uzsidaro 23val, tai jau kavos nebus..tada isipyliau tik kuro, turiu kvita.Bet vaziavau tik del kavos, kodel negavau, taip ir nesupratau..
2020-04-07 15:37:13
Vau užsimanet kavos. Ploju atsistojus. Svarbiu reikalu užsukot tikrai. Labai reikia ten jusu,
Ploju jums atgal
Ingrida 2020-04-05 17:56:36
Šiandien 2020 04 05 dieną apie 13h Kaune Viados degalinėje Vaišvydavoje prie IKI parduotuvės susidurti teko su labai nemalonia degalinės operatore. Pasigailėjau kad užsimaniau kavos puodelio. Negana to kad išvadino žiopla tai dar ir dryso riebiau nusikeikti. Labai nustebusi buvau kad degalinės darbuotoja gali leisti sau taip bendrauti su žmonėmis. Vaipėsi visa laiką atsisukusi kol isipyliau kavos. Manau laikas keisti šią darbuotoją. Ji jau pavargusi nuo žmonių. Arba mokinti etiketo nes klientus vadinti visaip ir vaipytis nemanau kad yra gerai.
laba diena kodel jusu programele neveikia ant android10
Tokia jūs ir pirkėja 2020-03-26 19:00:03
MoQ jau sustabdė savo veiklą. Prieš puolant žmogų, patys pasidomėkit.
Veikla yra stabdoma nuo gegužės 18dienos.Tai ką jūs į tai pasakysite?
Tokia jūs ir pirkėja
2020-03-26 19:00:03 IP 2i2420to
Pirkeja 2020-03-26 17:49:55
Išsimokinkit savo pagyvenuses operatores tinkamai elgtis su išmaniosiomis programomis.Veiksmas vyko Vilkaviskio degalineje viada. Neymanoma nusipirkti net rūkymo su išmaneje programele. Nes tiesiog degalinės operatorė nemoka!!!ir dar įzuliai meluoja kad kompiuteriai stringa. Pareiškus, kad praeitą kartą, pas jos kolegą viskas vyko sklandžiai perkant ir jokiuw priekaištų neturėjau.Nemaloniai buvo, moteriškes atrėzta tai jis gal je turi kad moka!!!!!siaubas!!!!!!!!! Programėlė vadinasi MoQ. Taip, kad išsimokinkit savo pagyvenuse pardavėje mandsgumo ir naudotus išmaniosiom tevhnologijomis!!!!
MoQ jau sustabdė savo veiklą. Prieš puolant žmogų, patys pasidomėkit.
Kretingoje, Vytauto g. 163 degalinėje dirbančiam vyrui (degalinės vadovas manau) trūksta elgesio kultūros. Nekorektiškas nervų kamuolys. Nepastebėjus, kad nėra kavos puodukų ir pajudinus jų laikiklį, užsipuolė, apšaukė. Viados atsakingi asmenys turėtų atkreipti dėmesį ar gali tokie žmonės dirbti darbą, kur reikia bedrauti su klientais.
Robertas 2020-03-22 16:00:28
Sveiki, Kaune Vaisvydavoje viada koloneleje darbuotoja vardu Olga labai nemaloniai aptarnauja ir jau ne pirmas kartas, vis daveda iki konflikto ir jau ne vienas kartas toks buvo, dariausi kava xl sumokėjau kaip už xl bet buvo ankstus rytas ir paspaudžiau S, sumokėjau pamačiau kad paspaudžiau ne xl tad paspaudžiau dar kartą ant S kad būtų xl, tad ji liepė susimokėti dar karta
O tai operatoriui iš savo kišenės pasidengti tą kavą? Tu minkysi belenka, o už tave kiti mokės? O tai jeigu tokių žioplių per dieną 10.... !? Tu sekantį kartą užsipilk dyzelio, ir sakyk kad reikėjo benzino... gal pavyks. O paskui čia parašyk.
Silvija 2020-03-10 16:18:42
Labai nemalonu lankytis Taurege esancioje degalineja, kai jau kelinta karta ten dirbant manau vedeja kaip visada labai nemandagi, nemaloni ir viskuo nepatenkinta... vakar kaip tik atvaziavau nusiplauti masina, kadangi buvo uzimta, tikrai neilgai teko luktelti ir nei pries mane, nei po manes nebuvo jokios kitos masinos laukiancios. Prisedau I masina, kol buvo uzimta plovykla, tai buvo tikrai minuciu reikalas ir ji isejus is degalines pradejo labai pakeltu tonu man aiskinti kodel as nevaziuoju plauti masinos, paaiskinau, kad buvo uzimta, bet ji vis tiek reiske man savo nepasitenkinima ko as stoviu, nors tuo momentu turejau svarbu skambuti ir man labai buvo nemalonu, kai pradarius duris ji negraziai bendravo, turejau net pati atsiprasyti savo kliento, kuris tikrai girdejo. Beja pries gerus metus esu paprasius parodyti kaip naudotis plovykla tos pacios moters, tai ji man pareiske, kad cia nera ko nemoketi, tai taip pat naglai atsove man, kad nera ko nemoketi dar pasisaipe ir nuejo delioti savo prekiu. O dirbusi operatore labai nesmagiai pasijuto ir paaiskino. Beja kiek zinau ne man vienai ji tokia nemandagi, tik ne visi paraso cia, kaip ir as del laiko stokos uzsipilu degalu, ar nusiplaunu masina ir tiesiog isvaziuoju. Bet jau kantrybe baigesi, vakar tikrai norejus nusiplovus masina sugrizti I degaline ir paklausti jos kodel ji taip bendrauja nemandagiai.
Laba diena, Silvija. Dėkoju, kad pasidalinote savo patirtimi ir apgailestauju, kad ji nebuvo maloni. Jūsų atsiliepimu pasidalinome su regiono ir personalo skyriaus vadovais. Aprašytą situaciją su minėtu darbuotoju aptarsime. Pakartotinai priminsime apie klientų aptarnavimo standartus, kurių laikomės įmonėje ir kuriuos minėta darbuotoja, panašu, užmiršo taikyti darbo vietoje. Dar kartelį dėkoju, kad padedate mums tobulėti ir dalinatės savo patirtimi.
Vasario 9d.apie 16val lankiausi Vaidos degalinei adresu Dariaus ir Girėno 30 a. Buvau patenkintas aptarnavimu. Norėčiau padėkoti operatoriams Elvirai ir Lilijai. Ačiū už Jūsų darbą.
Greitas aptarnavimas mandagus kolektyvas.Taigi jokiu problemu
Jolita 2020-03-07 10:34:08
Sveiki, savaitgalį užsukome i Jūsų degalinę esančią Raudondvario pl. Kaune. Pirkau mergaitei dešrainį ir likau nemoloniai nustebinta, kai paklausiau ar skanu savo dukros. Ji sakė kad labai neskani dešrelė, ji kieta ir sudžiūvusi. Nenorėjau gadintis nuotaikos šventinį savaitgalį ir grižti atgal į degalinę su nekokybišku maistu, nes jau nuvažiuota buvo apie 15 kilometrų. Taupant laiką ir stengiantis užbėgti įvykiams už akių kitam kartui su tokia parduodamų maisto produktų kokybe, jei mes dar pirksime kada Jūsų tinklo degalinėse dešrainius, noriu atsakymo, ar patikima jūsų degalinėse pirkti karštus maisto produktus, kurie neaišku kiek laiko kaista, karštai sukdamiesi ant grotelių, o po to pardavėja juos parduoda kaip skanų produktą, kuris jau net netinkamas valgyti, nes praradęs ne tik skonines savybes bet ir prekinę išvaizdą. Jau dar esant degalinėje man kilo įtarimas ar tikrai įdėjo į bandelės vidų pienišką dešrelę, bet darbuotoja patikino kad tikrai taip. Pirkimo kvitą turiu. Noriu atsakymo ir Jūsų komentaro apie tai.
Dirbau, žinau kad šiuo klausimu yra griežtos instrukcijos, dešrelės gali suktis ant grilio berods 4 val. Niekas nenuperka ir meti lauk. Matote kad sukasi grilyje apvytusios, nepirkit. Iš administracijos pusės šiuo klausimu ten tikrai viskas gerai sustyguota, ten degalinės kolektyvo apsileidimas arba taupymas...bet ko ten taupyti valdiška turtą...
Kas per sepeciai jusu plovyklose? 21 amzius, o plauna kaip su svitriniu popierium... Islipau is masinos apziuret ar viskas nusiplove ir likau apsales : dureles nubraizytos, stiklas irgi visas ibrezimais padengtas, i ka kreiptis del nuostoliu? Vartotoju teises?
Viada 2020-03-02 08:06:54
Sveiki, dėkoju už komentarą. UAB VIADA LT darbuotojai dirbdami vadovaujasi GHP taisyklėmis.
Kiekvieną dieną vyksta kasdieninis įrangos, įrankių ir kt. plovimas ir dezinfekcija.
Įvairūs paviršiai, įranga, indai, įrankiai ir t.t. plaunami ir dezinfekuojami plovimo ir dezinfekavimo priemonėmis, pagal galiojančių teisės aktų ir Lietuvos higienos normų reikalavimus, ir pagal Bendrovės sanitarinę būtinąją programą. Patalpos plaunamos ir dezinfekuojamos baigus darbą ir/ arba esant užterštumui.
Visi darbuotojai dirba išklausę sveikatos žinių kursą ir turintys atestavimo pažymėjimus bei sveikatos asmens medicinines knygeles.
Prieš maisto ruošimą darbuotojai plauna ir/arba dezinfekuoja rankas.

Didžiosios VIADA degalinės turi salės darbuotojus, kurios prižiūri tvarką parduotuvėje, tualetuose. Mažiausias pardavimo sales ir mažiausią klientų srautą turinčiose degalinėse, minėtus darbus atlieka degalinės operatorius.
Darbuotojai prižiūrintys tvarką tualetuose valymo darbus atlika dėvėdami spec. chalatus.
Jokių spec xalatų darbuotojai neturi. Ne vienas draugas pas jus dirba.Negražu meluot ir trinti komentarus....
Dėl nuolatinių trūkūmų, kuriuos turi padenginėt operatoriai taip ir neatrašėt....
Viada 2020-03-02 08:06:54
Prieš maisto ruošimą darbuotojai plauna ir/arba dezinfekuoja rankas.

Bet visvien, maistas, toletai.... toletas praktiškai viešasis, eina kas nori... operatorius valo, kepa... apetito nesužadinot...
Viada 2020-02-28 21:10:28
Viada tai bus paaiškinimas?
Toks vaizdas, kad čia tikra tiesa parašyta.

as 2020-02-01 09:28:02
Viada, kaip ten su tais toletais? Ar vis dar saugu valgyt pas jus gaminamą maistą? Nes operatoriai ir maistą gamina ir toletus valo, ir ne visada dirba po du. Kažin ką apie tai mano maisto ir veterinarijos tarnyba.
Viada tai bus paaiškinimas?
Toks vaizdas, kad čia tikra tiesa parašyta.
Sveiki nuvažiuoju i Anykščių ir Ukmerges viados degaline ir vis nenuskenuoja 50€ vis pipsi neprijama pakeiskit tikrinimo aparatus.
Mobili aplikacija tikra tragedija: rodo, kad esu degalines visuje bet meta klaida kad per toli nuo degalines. Spaudziu apmoketi automobilyje ir rodo, kad reikia pasirinkti degaline kurioje noresiu piltis ir uz kiek. Bet as jau juk isipiles. Pasirodo pas juos zodis Kvitas reiskia faktura.
QR koda kartais nuskanuoja degalineje kartais ne.
Giraites Viada prie Kauno.
Faktura va dabar man raso rasau si komentara. Faktura raso jau desimt minuciu. Absurdas ne degaline. Tik del to kartais uzsuku, nes arti namu. Tikrai ne savo noru renkuosi tarybinio stiliaus degaline.
Laaaabai draugiška mergaitė Jurgita iš Utenos Viados (ant Vilniaus kelio), super aptarnavimas, informatyvi mergaitė ačiū!!
Utenos viadoje dirba labai maloni darbuotoja Vyginte. Aptarnavo su sypsena, malonu, kad yra tokiu darbuotoju :)
Gažinkit Chai late, Airiška kava neskani!
buvusi darbuotoja 2020-01-31 20:16:59
Išėjau, nes degalinėse reikia valyti tualetus, už varganus 450 į kuriuos dar neįeina pastovūs trūkumai cigarečių, per menesį ~20 eurų. Vadovai niekada negaudo vagių. Išdalina visiems darbuotojams.
Geležinio vilko vadovė Nijolė visada yra susiraukusi, staugia ant savo darbuotojų ir bendrauja kaip visiškai neišsilavinusi senmergė.Jinai visą kolektyvą išbarstė.Nerekomenduoju. Pas konkurentus nuo 700 moka :)
buvusi darbuotoja
2020-01-31 20:16:59 IP 66hol6jv
Ramygalos miesteli VIADOS DEGALINEJE dirbanti vadovė Jurgita, labai nemandagiai elgiasi, visa laika susiraukusi, pykta.
Vile 2019-12-22 18:44:51
Apie sugadinta nuotaika. Gruodzio 20 d. gavau zinute is Viados - kad savaitgaliais taikoma nuolaida 0.07 centu, atsisiuntus programele.Kadangi esu vyresnio amziaus ir turiu problemu del regejimo, trumparegyste, tai telefone interneto neturiu, nes sunku skaityti. Labai nemalonu, kad taip yra rusiuojami zmones - vieni durni ir biedni ir jiems todel niekas nepriklauso, o kiti..net tingiu rasyti... Tai va, todel 0.07 centu nuolaidos savaime aisku negavau. Kad dar daugiau klientu negautu reklamuojamos nuolaidos, kita karta pasiulykite dar ka nors mandresnio - gal i Eversto virsune ilipti, ar kokia jura perplaukti.
Ir nesuprantama aukstoji matematika taikoma pritaikant nuolaida su Viados kortele - rugsejo 1d. pyliausi degalu uz 38.55 ir buvo pritaikyta nuolaida - 2.27, dabar gruodzio 21 d. pyliausi uz 40, 15 ir nuolaida pritaike 1.00. Cia nuo nuotaikos, ar nuo vejo krypties, ar nuo darbuotojo prilauso.
Sveiki, Vile, atkeiskite už vėlyvą atsakymą. Visų pirma, apgailestaujame dėl Jūsų sveikatos problemų ir kad neturite galimybės pasinaudoti programėlės teikiamomis nuolaidomis. Atsakant į jūsų teiginį dėl skirtingų nuolaidų, noriu patikslinti, kad pirmu atveju, rugsėjį, jums buvo pritaikyta 7 ct/l nuolaida degalams su ViadaPlus kortele, nes tuo metu dar galiojo vasaros savaitgalių akcijos nuolaida, kuri buvo taikoma su jūsų turima kortele. Gruodžio mėnesį panaši akcija vyko su programėle, tad jums buvo pritaikyta standartinė ViadaPlus kortelei taikoma nuolaida, kuri buvo perpus mažesnė nei tuo metu galiojusi su programėle.
Audrius 2020-01-23 00:07:46
Labas. Šiandien 2020-01-22 atvažiavau į Telšių VIADOS degalinę 23:40 ir degalinė buvo užrakinta, operatorė aptarnavo per langelį. Operatorės vardo nemačiau, bet kiek žinau degalinės užsidaro nuo 00:00 valandos. Neturėjau pasirinkimo teisės, kokią turėčiau įeidamas į degalinę.
Sveiki, dėkoju už žinutę. Situaciją išsiaiškinome. Jūs teisus sakydamas, kad degalinė turėjo būti atidaryta. Darbuotoja netikėtai pasijuto blogai (vėliau kreipėsi į medikus), o kadangi dirbo viena ir jos pamaina jau baiginėjosi, nusprendė likusį darbo laiką užrakinti degalinę ir kiek leis sveikata pratęsti prekybą per langelį. Atsiprašome už nepatogumus. Lauksime sugrįžtant.
Sveiki, esu Jūsų degalinės gerbėjas, kiekvieną mėnesį pas jus išleidžiu keletą šimtų eurų kavai, degalams, plovyklai, tačiau deja paskutiniu metu teko nusivilti atnaujinimais susijusiais su kava, dėl kurios tiesą sakant jus ir pamėgau. Iš daug pasirinkimų dingo mėgstamiausia Chai latte kava, be kurios jau tris metus neįsivaizdavau nė vienos išvykos. Gal kažkam tai gali atrodyti smulkmena, bet man ir keletui pažįstamų žmonių šios kavos puodelis jau buvo tapęs ritualu. Žinau, kad tai nebuvo populiariausias gėrimas Jūsų meniu, bet tik dėl to, kad mažai kas ryžosi išbandyti. Iš savo patirties žinau, visiems kam duodavau paragauti, visi likdavo labai nustebę puikiu šios kavos skoniu ir sekantį kartą prašydavo būtent jos. O nauja Airiška kava, tikrai jai neprilygsta. Kitas dalykas, tai didelių 400ml puodelių pakeitimas į 500ml kavos puodelius. Manau, kad toks kavos kiekis jau yra per didelis daugeliui žmonių (jau ir 400ml buvo daug), be to kava atšąla nespėjus išgerti, o nauji puodeliai, panašu, jog prasčiau išlaiko šilumą.
Taip pat buvo labai smagu, kai prieš tris metus kalėdiniam laikotarpiui, įvedėte kalėdinius puodelius. Gaila, kad tai netapo tradicija.
Maisto pasirinkimas - trūksta bent vieno šilto patiekalo be mėsos, nes ne visada jos norisi. Nors Mantinga, kurios produktais prekiaujate, jau turi puikaus skonį sumuštinį su mocarela, pomidorais ir bazilikais, tačiau pas jus jo pamatyti dar neteko, o jo atsiradimas būtų naudingas pokytis atsižvelgiant į šiandieninės rinkos poreikius. Dėl to vėlgi, kartais tenka nusukti į kito tinklo degalines.
Paskutinis patarimas dėl ekologijos ir klientų lojalumo didinimo - daugkartinio puodelio įvedimas karštiems gėrimams. Dar geriau, galimybė sumokėti iš karto didesnę kainą, o vėliau nemokėti už gėrimus, arba mokėti mažiau - pavyzdžiui pusę kainos.

Suprantu, kad kažkam tai gali atrodyti smulkmenos ar nereikšmingos detalės, bet šiais laikais, perpildytoje rinkoje, būtent detalės verčia priimti atitinkamus sprendimus, nes daryti standartinius sprendimus gali visi, o šiek tiek pasistengti ir padaryti geriau nei daugelis sugeba tikrai ne visi. Bet kokiu atveju, linkiu Jums sėkmės!
Audrius 2020-01-23 00:07:46
Vargšiukas, sausainių negalėjau nusipirkt....
Audrius 2020-01-20 16:58:35
Vakar 01.19 diena atvykau i Siauliuose esancia Dubijos g 1c degaline isipilti degalu. Sustojau prie 5 koloneles ir istates i baka pilimo prietaisa paspaudziau, bet jis atsoko, paspaudziau dar karta, jis vel atsoko. Pasiziuriu, kad as jau tipo isipyliau uz 43.81 cnt. Nuejau pas operatores ir paprasiau issiaiskinti koks ivyko gedimas, kad ne laso neisipylus rodo sitokia suma.Viena is ju aiskinosi viados sistemoje. Tada pareiske, kad as tikrai isipyliau 33, 780 litro 95 multi x benzino ir, kad privalau apsimoketi.Praejus valandai laiko ir nebepakesdamas patyciu iskvieciau policija.Atvyke pareigunai paprase ijungti masinos degima, kad paziuretu kiek prietaisu skydelyje yra pakilusi degalu rodykle. Ji rode beveik tuscia baka.Tada privaziavau prie kitos koloneles ir pripyliau 10 l.Rodykle matomai pakilo. Policijos pareigunai isitikine, kad neturiu pasleptu masinoje papildomu talpu pasake, kad as teisus ir neprivalau moketi pries tai reikalautos 43, 81 cnt sumos.Apsimokejau uz tuos ipiltus 10 l ir nesulaukes jokiu atsiprasymu isvaziavau. Tiesa operatore paprase palikti savo tel nr, kad su manimi galetu susisiekti viados vadybininke.As aisku palikau, bet manau jiems visiskai niekas neidomu ir net telefonu nesugeba atsiprasyti.
Sveiki, Audriau, visų pirma, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir sugaišto laiko. Jūsų minėtas gedimas užfiksuotas ir artimiausiu metu bus sutvarkytas. Situacija itin retai pasitaikanti, tad apgailestauju, kad operatorė operatyviai, jūsų neužgaišinant, negalėjo pati jos išspręsti.
Dėl šios situacijos artimiausiu metu su Jumis susisieks Šiaulių regiono vadovas. Dar kartelį atsiprašome dėl nemalonios patirties.
Pradėsiu nuo to, kad gavus gruodžio atlyginimą, kai dirbau per šventes ir aplamai stengies dirbti, o ir atsakomybės nėra mažai. Jūs ga tyčiojatės iš darbuotojų atskaičiuodami nuo ir taip mažos algos dar įmonės mokesčius??? Kaip suprast algalapį jei net galai ten nesusiveda ??? Čia buhalterė gal skaičiuot nemoka ? Taigi neslėpsiu už gruodžio mėn gavau tik 420€
Darbuotojai 2020-01-13 15:14:35
Viskas. Gerbiami Viada atstovai! Nežinau ką jūs galvojat taip su šūdais maišydami savo darbuotojus bet už gruodžio mėnesį sumokėti 500e (čia jau su viršvalandžiais!) Kai esate bene daugiausiai uždirbanti įmonė Lietuvoje!! Linkiu jums skradžiai žemę prasmekti. Apeikit šią degalinę tie kurie ieško darbo. Nes tik sugadins sveikatą ir nervus. Mums kaip durneliams centus paberia, o patys krevetes valgot priešpiečiams! Jūs esate negailėstingi, žmones išnaudojantys parazitai. Atsiprašau už kritiką, bet visi žmonės nusipelnė žinot kas per įmonė esate. Už 12 valandų per parą lakstymo ir savęs kankinimo mes tikrai nusipelnėm daugiau. Adios amigos
Taip pat dirbu šioje įmonėje pamačiusi alga tiesiogine to žodžio prasme apsiverkiau vergais laikote. Jokio žmogiškumo. Šitiek atvarius švenčių neturejus galit tiek mokėt. Neturiu ką pasakyt issivaikysit žmonės paskutinius, o tada galėsit džiaugtis nes nebus kam dirbt.
Vile 2019-12-22 18:44:51
Jei nemokat elgtis su tehnologijom, klauskit darbuotoju. Speju to nedaret, keičiasi laikai ir mes žengiam i tobulejima, kuo toliau tuo daugiau bus išmaniu sprendimu. Taip o ka daugiau kaltint. Bingo darbuotoja !!!!
Juk jis kainas pasidaro kokias nori, tai juk kura vagia kiek nori, kavos nedapilineja. Atsibuskit nebe sovietiniai laikai
Dažnai piluosi kurą Ramygalos miestelyje Viada degalinėj, kuri randasi Panevėžio rajone. Degalinės vadovė Jurgita Lukoševičienė niekada nesisveikina su klientais. Savo surūgusiu veidu gadina degalinės vaizdą. Operatoriai labai mandagūs. O vadovė... turėtų kas nors pravest kursus "Vadovo bendravimas su klientais".
Su Naujais Metais Viada! Gruodzio 25 diena su seima sustojome pasipildyti degalu Karmelavoje esancioje degalineje ir buvome pirmiausia labai maloniai nustebinti darbuotojos Audros aptarnavimu
Labai malonus darbuotojai, ypac kuciu vakara dar jr kreveciu pasiulo
Vile 2019-12-22 18:44:51
Sveiki, Vile, labai apgailestauju dėl nemalonios patirties. Kadangi VIADA programėlė yra naujiena, tad norime paskatinti žmones išbandyti ją, tam kad atsiskaitymas degalinėse būtų dar greitesnis.
Dėl skirtingų nuolaidų pakomentuoti galėtume jeigu būtų galimybė pateikti čekius, kuriuose skiriasi nuolaida.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

Pokyčiams pribrendęs darbo santykių reguliavimas: kad kiekvienas darbas surastų darbuotoją 05-24 12:52
Dabartinės darbo rinkos sąlygos anksčiau negalėjo būti net įsivaizduojamos. Viena vertus, sustabdžius įmonių veiklą, dalis jų elementariai negali suteikti darbo arba išlaikyti darbo vietas. Kita...
Ko trūksta lietuviškiems e. verslams
Ko trūksta lietuviškiems e. verslams 05-24 12:46
E. komercijos platformoms koronaviruso pandemija atvėrė galimybes plačiam šuoliui į viršų, tolesnė sėkmė – jų pačių rankose.
Izraelio teismas pradeda nagrinėti premjero korupcijos bylą
Izraelio teismas pradeda nagrinėti premjero korupcijos bylą 05-24 12:42
Izraelio teismas sekmadienį pradeda nagrinėti šalies ministro pirmininko Benjamino Netanyahu bylą, kuris kaltinamas kyšininkavimu, sukčiavimu ir pasitikėjimo pažeidimu. Premjeras kaltinimus...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%