Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VG Statyba, UAB

NAUJA TAKTIKA-SIENŲ GLAISTYMAS BE TINKAVIMO
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie VG Statyba, UAB

Profesionalų įmonė, atidūs klientams, greitai ir išsamiai pakonsultavo. Didžiausios rekomendacijos.
Kreipiausi į šią įmonę dėl buto apdailos įrengimo defektų nustatymo esant Konfliktui su Rangovu dėl darbų kokybės. Nesitikėjau tokios greitos pagalbos - atvažiavo į vietą tą pačią dieną, viską apžiūrėjo, pakomentavo darbų trūkumus ir operatyviai surašė defektų aktą. Viskas paprasta, greita ir profesionalu. Rekomenduoju 100%.
Reikėjo konsultacijos dėl gyvenamojo namo statybos kokybės. Susisiekiau su V. Grigalioniu telefonu, jis tą pačią dieną rado pusvalandį laiko konsultacijai nuvykus prie pastato. Atvykęs greitai identifikavo kelis blogai atliktus statybos darbus, pakonsultavo dėl kitų sprendimų pastate. Pateikta informacija man labai pravertė, o ypač čia vertinu operatyvumą. Dar kartą ačiū.
Esu labai dėkingas už UAB "VG statyba" vadovo p. Vido suteiktas konsultacijas. Nuo pat pirmo skambučio buvo aišku, kad žmogus puikiai išmano statybų procesus ir turi didelę patirtį. Rekomenduoju.
Tik geriausi atsiliepimai apie šia imone ir direktoriu. Puikiai išmano darba, direktorius labai mandagus, paslaugus, linkes padeti visame kame. Tikrai didžiausios rekomendacijos!
Regina ir Saulius
2021-01-03 23:51:48 IP 28m80r3r
Noriu padėkoti UAB “VG statyba” vadovui Vidui už profesionalią pagalbą, kai susidūrėme su kito asmens neprofesionaliai atliktais darbais mūsų namuose. Plytelių klijuotojas nepadarė tinkamo nuolydžio dušo zonoje, ko pasekoje teko perklijuoti plyteles ir t.t. Vidas labai greitai sureagavo į mūsų kreipimąsi, atvyko, konsultavo, davė puikių patarimų. Ačiū dar kartą!
Labai dėkoju "VG statyba" UAB direktoriui Vidui Grigalioniui už pagalbą profesionaliai įvertinant labai nekokybiškai atliktų buto apdailos darbų kokybę, kuriuos atliko meistru prisistatęs, kaip vėliau pasirodė nesąžiningas, patirties neturintis ir darbo neišmanantis „chalturščikas“.
Prireikus rekomenduoju kreiptis į Vidą Grigalionį, malonus, profesionalus bendravimas, žodžio laikymasis tai mano įspūdis apie šį vadovą.
Labai dėkingas esu UAB "VG statyba" direktoriui Vidui Grigalioniui už pagalbą sudarant buto apdailos ekspertizę, atliktų darbų sąmatą, po nekokybiškai kitos įmonės meistrų padarytų buto apdailos darbų. Visada paslaugus, malonus, profesionalus bendravimas. Didelis AČIŪ Vidui. Nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis į Vidą dėl statybos, apdailos darbų, žmogus puikiai išmano savo darbą. Tikrai nenusivilsite, viskas bus atlikta labai profesionaliai.
Esu dėkingas UAB "VG Statyba" už kokybiškai ir sutartu laiku suteiktas paslaugas.
Gera firma, kulturingi statybininkai. Mano užsakymą padarė greitai ir gerai viskas ok, buvau malonei nustebintas rezultatu. Visiems rekomenduoju.
Siūlau neturėti su šia įmone ir jos vadovu Vidu Grigalioniu jokių reikalų, nes šis asmuo mano atveju pasielgė kaip paprasčiausias s*****s ir melagis, o darbų kokybė – „chaltūrščiko“ (blogąja prasme) lygio.

Iš pradžių Vidas Grigalionis kalbėjo draugiškai, žadėjo viską atlikti be problemų, daugmaž tesėdavo pažadus, tačiau gavęs pinigus nebevykdo likusių savo įsipareigojimų (mano atveju kalba eina apie tinkamą buhalterinių dokumentų įforminimą) ir netgi vengia kontaktų. Šiuo metu, 2013 m. liepos 25 d., yra praėję daugiau kaip 10 mėnesių, tačiau tiek laiko šiam asmeniui neužteko, kad įvykdytų tokį, atrodytų, paprastą įsipareigojimą. O kiek per šį laiką buvo visokių atsirašinėjimų ir išsisukinėjimų!

Dėl darbų kokybės. Nors pats neturiu su statybomis nieko bendra, tačiau kuo toliau, tuo akivaizdžiau matėsi, kad Vidui Grigalioniui trūksta statybinių medžiagų ir paprasčiausių statybose naudojamų technologijų išmanymo (pavyzdžiui, kaip užtepti klijų ant putų polistirolio plokštės atliekant sienų šiltinimo darbus), ką jau bekalbėti apie sudėtingesnius dalykus.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 28-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...
Rekreacinė statyba
Adresas: Žirnių g. 12, LT-02120 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; architektai; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB "Rekreacinė statyba" suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: keliai (gatvės); inžineriniai tinklai: vandentiekio, nuotekų šalinimo; kitos paskirties inžineriniai statiniai; kultūros paveldo statiniai. Vykdome...

Kremlius pareiškė esąs pasirengęs didinti dujų tiekimą Europai
Kremlius pareiškė esąs pasirengęs didinti dujų tiekimą Europai 09-27 10:00
Kremliaus kontroliuojamas Rusijos dujų gigantas "Gazprom" yra esąs pasirengęs didinti dujų eksportą į Vakarų Europą.
Sekmadienį nustatyti 1.043 COVID-19 atvejai, mirė 14 žmonių
Sekmadienį nustatyti 1.043 COVID-19 atvejai, mirė 14 žmonių 09-27 09:47
Sekmadienį Lietuvoje nustatyti 1.043 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai, Lietuva priskiriama juodajai COVID-19 zonai, skelbia Lietuvos statistikos departamentas.
"Vlantanai" nuo šiol vadovauja S. Chochrina
"Vlantanai" nuo šiol vadovauja S. Chochrina 09-27 09:27
Vienai didžiausių šalyje transporto ir logistikos įmonių "Vlantana" bei jos pagrindinei akcininkei "Stonus group" nuo praėjusios savaitės vadovauja Sabina Chochrina. Ji pakeitė nuo 2019 metų...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%