VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vėžežeris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vėžežeris

Atsiliepimai apie Vėžežeris, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Vėžežeris, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Namelyje trūksta švaros ir elementarių daiktų, buvome 4 dienas, o ten nėra net gyvatuko, kur pasidžiauti rankšluosčius! Šluotos - švabros nerasta, lijo lietus, tad į namelį nešėsi vanduo, o išsivalyti nėra su kuo! Lova skaitosi dvigulė, tai dvi sustumtos lovos, kur baisiai nepatogu miegoti!
Ramybė, aplink miškas, graži, tvarkinga aplinka, ežeras, baseinas, susitarus pakuria pirtį (už papildomą mokestį), yra pliusų, bet norint turėti klientų, už tokią kainą, reikia labiau aprūpinti namelius!
Atsakyti
Pradedant nuo nuomotojų bendravimo kultūros-šiais laikais stebina, kad dar tokių yra.Internetiniame psl info trūksta, o į užduotus klausimus paskambinus, atsakymai chamiški. Miegoti tokioje patalynėje tiesiog šlykštu. Muilo rankoms nusiplauti trūkumas, nors muilinės stovi. Indus išplauti, tik įdomu su kuo, jei nėra nei šluosčių, nei rankšluosčių...Šiukšlėms maišų ir tų teko prašytis. Žodžiu moki už orą, aplinką, o daugiau vežkis net indus savo, nes esamais tiesiog nemalonu naudotis. Name, kuriame talpinama iki 10 žmonių, įmanoma tik 6, nes apačioje esančios sofos/lovos tiesiog neįmanoma miegoti nuo kietumo ir skirtos vos po 1 asmenį. O apie higieną tiesiog nėra žodžių, kiek dulkių po lovomis...Tikrai trūksta švaros bei šeimyniškų rankų. Lietuvoje yra tikrai daug puikių vietų už tokią kainą, kur tokiais dalykais nuomotojai pasirūpina atsakingiau!!!!!
Atsakyti
Andrius 2020-07-06 23:39:29
Prisidedu prie kitu ten buvusiu ir turejusiu sia nemalonia patirti nerekomenduoju niekam ten leisti savo laisvalaikio seiminikai ir ukvedys susireiksmine sugadino nuotaika tik atvykus nameliai purvini smirdantys uz kiekviena pirstelejima reikia moketi paslaugos neatitinka mokamu pinigu vidutines klases kepingelis pareikalavus israsyti kasos pajamu orderi uz suteiktas paslaugas ta padare sukade dantis tipo kam tau reikia jei turite galimybe leisti atostogas kitur rekomenduoju cia nevykti turesite tokios patirties kaip ir visi cia isreiske savo nuomone
Stipriai trūksta švaros. Elementarių dalykų nėra. Prašo išsiplauti indus, kad nėra su kuo plauti, kempinėlės tai patyliu. Patalynę reikėtų nauja įsigyti, rankšluodčiai tai ojojo, nekalbu apie virtuvę, reikėtų r šaldytuvą pravalyti, įrankių stalčius baisus, kažkas valgė pomidorą tai ir radom įrankius su pomidorų sėklom.Žodžiu atvykus reika viską persivalyti. Ir dar niekur nesu girdėjus, nei buvus kad atalynę reikia nusivilkit taupat šeimininkų laiką????. Patarimas poilsiautojiems pasiimkit ir šluostes ir kempinėles indam plaut, muilo, tualetinio popieriaus. Sutartis irgi gražiai skamba, paslaugos teikėjas už nieką neatsakingas visi punktai išdėstyti paslaugos gavėjui????. Gamta graži, ramybė sutinku, bet švaros nerasta.
Laima Rudokienė
2021-06-27 21:57:43 IP 2ju3ksvh
Atsakyti
Nuostabu, kas nori būti šeimos rankomis sutvarkytoje aplinkoje...Pavyzdinės šeimos pavyzdinė aplinka.Jei kiekvienas įdėtume tiek fizinio darbo, galėtume sakyti, kad Lietuva nuostabi.Prieš važiuojant į sodybą verta paskaityti apie miško vonių terapija, tikėtis pasiimti viską kas nuo mūsų priklauso, ignoruoti kas gali tai sudrumsti, nes realybė tokia, mėgautis, mėgautis ir dar kartą mėgautis...
Šeimininkai nuostabi šeima, nuo senelio iki anūko, nameliai begalo komfortabilūs, kondicionierius kai karšta, grindinis šildymas ir židinys, asmeninė erdvė su lauko baldais, kava čiulbant paukščiams, ežeras švarus, ne veltui Vėžežeris, tinklinis, krepšinis, jeigu norite ir pirtis...:)
Tobula...
Atsakyti
Jūs nemeluokit čia apie kažkokius neblaivumus ir keiksmažodžius kalbat. Ryškiai maišot kompanijas.susitvarkykit savo nebaigtus darbus ir patalpas, kad būtų normaliai ir saugu jas išsinuomoti. O ne už viską mokėti kur net neverta tokių mokesčių...ir bendravimo įgūdžių pasimokinkit ir savo sargą išmokinkit tuo pačiu!!!
Atsakyti
Patirtis neigiama. Namelis gražus bet dušas be nuolydžio, tad i tualetą paskui reikia su guminiais eiti. Dvigulė lova skaitosi sustumta iš dviejų lovų-patogumo jokio. Patalynė plona tad reikėjo 4 žmonėm skirtą patalynę susikloti kad nebūtų šalta. Čia tai nieko. Bet apie saugumą nekalbu: vyko trinkelių klojimo darbai, tad visokių įrankių mėtėsi (grėbliai, kūjai, gelžgaliai), juos surinkus ir nunešus ūkvedžiui sako "tegu mėtos", tai sakau vaikai persiskels galva užkliuvę ar kitam perskels " komentaras jo tegu skelia" gi pasirašėt kad patys atsakote už savo saugumą. Supynės naujos padarytos, nepabaigtos, lentos užlipimui iki čiuožyklos padėtos trumpos, neprikaltos, čiuožykla nepritvirtinta. Neaptverta ir neparašyta jog naudotis negalima, o iš kelių metrų net nesimato, kai mažieji nulekia čiuožti. Kanalizacijos dangtis praviras, neaptvertas. Mažametis krisdamas tikrai susižalotų, Ūkvedžio komentaras " negalima uždaryti nes man šlanga vandens užspaus". Žodžiu atvykus reikia kiekviena kampeli apvaikščioti ir apžiūrėti nes jie tai atsakomybės neneša, ar čia mano darbas tikrinti poilsiavietės saugumą???? nenuomuokit jei dar nepasirengę sezonui....Daug taisyklių ir Įsipareigojimų iš klientų pusės": o dar tenka pasakoti kitiems lankytojams jog susirinktu šuns "išmatas", ko pasekoje susilauki gražių epitetų. Taip pat dideliems šunims leidžiama laisvai bėgioti. Patys šeimininkas nemalonus, atokiai nuo namelių švenčiant 30 min praleidus ramybės laiką, ir neišjungus muzikos iškart užsipuolė.... Geriau jau bute pasėdėti negu ten pailsėti.
Atsakyti
Prisidedu prie kitu ten buvusiu ir turejusiu sia nemalonia patirti nerekomenduoju niekam ten leisti savo laisvalaikio seiminikai ir ukvedys susireiksmine sugadino nuotaika tik atvykus nameliai purvini smirdantys uz kiekviena pirstelejima reikia moketi paslaugos neatitinka mokamu pinigu vidutines klases kepingelis pareikalavus israsyti kasos pajamu orderi uz suteiktas paslaugas ta padare sukade dantis tipo kam tau reikia jei turite galimybe leisti atostogas kitur rekomenduoju cia nevykti turesite tokios patirties kaip ir visi cia isreiske savo nuomone
Atsakyti
Prisidedu prie visų pačių blogiausių atsiliepimų!!! Šeiminnkai patys arogantiškiausi ir piktčiausi žmonės pasaulyje! Jokios pagarbos lankytojui, net jei jūs ir labai pozityvūs ir neknfliktiški žmonės, šeimininkai jums lengvai gali sugadinti ir nuotaiką ir šventę..
Atsakyti
Nerekomenduoju! Siaubinga patirtis poilsiavietėje „Vėžežeris“, „ponų“ šeimininkų arogancija ir nepagarba klientui viršija visas įmanomas ribas ir normas! Sodybos šeimininkai teikia mokamas paslaugas, kurios neatitinka sąlygų (kubilas žiemos metu toli nuo namelio, nėra kur persirengti ar palikti šiltai šalia kubilo rūbų. Pasekmė - liga garantuota). Pasiteiravus, kodėl interneto svetainėje nėra nurodytų sąlygų, atsakymas buvo: jūs neklausėte! Vertinu šį atsakymą, kaip apgavystę! Netvarkingi kambariai, dulkės, voratinkliai, purvinos grindys, dušų maišytuvai surūdiję, ant žolės šunų išmatos... Neapsigaukite, šie nepagarbūs ir nemalonūs šeimininkai nesprendžia situacijos, kuri pagerintų jūsų atostogas. Daugiau šioje vietoje nesilankysime ir kitiems nerekomenduojame.
Atsakyti
Siaubas, o ne poilsiavietė.ūkvedys netinkantis šioms pareigoms jokio malonumo bendraujant (nesvetingas), netvarka gyvenamam namelyje, grindys neplautos, pilnos žemių, indai susmirde nuo sušutusios šluostės, virdulys vusas sutriušes pusiau sulužes, patalynė smirdanti, musiu pilnas namelis, apsigynysios nežinia nuo kada., livos sulužusios purvinos, čiužiniai išgulėti, šlykštu buvo miegoti, duše tinkamo apšvietimo net nėra, žodžiu buvo baisu kur ir prisiliesti.Ir visaas šis malonumas kainavo 70 eurų.Dar uždetaas ženklas prie vartu nesignalizuoti, nors pats ukvedys zujo su keturačiu po teritorija kudikiams neimanoma miegoti.Daugiau niekada ten negryžtumėm ir visiems patarsiu ten nevykti.
Atsakyti
Atostogas vežežeriuose visa šeima prisimename su siaubu. Pirmiausia nesvetingas ukvedzio pasitikimas, veliau "slapio, sudususio skuduro kvapas namelyje". Dregna patalyne - visi 4 komplektai Dregni!! Suduse ranksluosciai. Nesvarus indai. Uz kiekviena smulkmena teko susimoketi papildomai, juokas ima net ;) zole gabalais pjauta. Tikrai nebegrysime patys, ir draugams nerekomenduojame. Tokio pinigo nevertas poilsis. Zodziu - nesvetinga, nesvaru, apleista.
Atsakyti
Pamirsau pamineti, jog dusas be jokio nuolydzio, tad viskas skendo vandenyje. Be guminiu batu nei i tualeta nei nusiprausti nebuvo imanoma.

Taip pat rekomenduojame

Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 15 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
BROLIŲ MENĖ, sodyba
Sodybos, salės, pirties, patalpų nuoma šalia Kauno

Adresas: Uosio g. 20, Neveronys, LT-54477 Kauno r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; kavinės, klubai, barai, restoranai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Brolių Menė, sodyba Neveronyse - šalia Kauno. Banketinė salės nuoma vestuvių šventei, krikštynų, jubiliejų šventimui. Salės nuoma su miegamomis vietomis. Pirtis mergvakariams, benvakariams švęsti. Patalpų nuoma šventei su nakvyne. Sodybos nuoma su maisto užsakymu. Poilsiautojai ir svečiai laukiami ištisus metus...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Talibai nurodė grįžti į vidurines mokyklas tik berniukams ir mokytojams vyrams
Talibai nurodė grįžti į vidurines mokyklas tik berniukams ir mokytojams vyrams 09-18 12:22
Naujieji Afganistano vadovai talibai šeštadienį liepė į vidurines mokyklas grįžti tik berniukams ir mokytojams vyrams, o mergaičių ir mokytojų moterų padėtis jų įsake nepaminėta.
Platforma "Telegram" rinkimų metu užblokavo Rusijos opozicijos botą
Platforma "Telegram" rinkimų metu užblokavo Rusijos opozicijos botą 09-18 11:53
Kalinamo Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno "Išmaniojo balsavimo" botas dingo iš susirašinėjimo platformos "Telegram" po to, kai penktadienį, prasidėjus trijų dienų trukmės balsavimui Rusijos...
Vilniuje rengiama akcija prieš ribojimus galimybių paso neturintiems gyventojams
Vilniuje rengiama akcija prieš ribojimus galimybių paso neturintiems gyventojams 09-18 11:04
Šeštadienį Vilniuje, Rotušės aikštėje, rengiama protesto akcija prieš valdžios ribojimus galimybių paso neturintiems gyventojams.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Akcijų kainos

Humana 407,79 +2,16%
Manchester United 17,99 +2,10%
Ford 13,55 +1,12%
Goodyear 16,98 +1,01%
Nokia 5,50 -2,14%
Facebook 364,72 -2,24%
Western Union 20,80 -2,30%
Moody's 370,00 -2,72%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,72 +4,35%
Jautiena 5,61 +0,36%
Anglis 168,75 +11,04%
Benzinas 2,24 -0,88%
Cukrus 0,76 -5,00%
Varis 9370,14 -0,85%
Vištiena 2,38 0,00%
Ryžiai 403,00 -2,66%