Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vežeta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vežeta

Atsiliepimai apie Vežeta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vežeta, UAB

Sveiki laukiau nuo 09:15 marsrutinio taksi į gargzdus kaip vaziuoja klaipeda-gargzdai. 09:34 buvo marsrutinis bet pravaziavo pro depo stotele net nekreipdamas demesio ir trecioje juostoje kaip jie dirba savo darba net nezinau. Zmones laukia o jisms dzin tvarkykite savo vairuotojus taip jau buna ne pirmas kartas.... ????????????????????????????
Maršrutu Vėžaičiai-Klaipėda važiuoja du patyrę vairuotojai, kurie atveža laiku ir yra mandagūs, vairuoja saugiai. Dauparų stotelėse palaukia keleivių ir išvyksta laiku jei atvyksta kiek anksčiau. Pastebi visus keleivius Klaipėdos stotelėse. Jie puikiai moka piko metu apvažiuoti automobilių srautus. Eismas yra nenuspėjamas dėl įvairių aplinkybių, tad būkime pakantūs ir gerbkime vieni kitus, jei kada autobusai ir vėluoja kelias minutes.
Dažnas keleivis
2022-12-09 08:52:56 IP 2e7r444q
Daznas keleivis 2022-12-09 08:46:53
Yra senesnio amžiaus vairuotojas su Mercedes-Benz mikriuku kuris turi automatinės duris, jis niekomet grąžos neatmeta tiek kiek turi būti, visad vėluoja 20-30min, vat šiandien jis turėjo atvažiuoti į Dauparų stotelė 8.08, bet atvažiavo 8.30, langai visi uzledije ir pro juos nieko nesimato. Jis rizikuoja savo ir keleivių gyvybę. Ir kai moksleivis įlipo į autobusą, ji reketavo vairuotojas ir aiškino kad jis privalo važiuoti už pilną kaina o ne už pusę kainos netgi jam turint moksleivio pažymėjimą ir būnant maršrutui ant jo parašyta. Čia jau ne pirmas ir ne paskutinis toks atvejis su šiuo vairuotojų, mums kaip keleiviams yra baisu važiuoti kai jis netgi pavaras perjungti nemoka. Mes tikimės kad bus kažkas daroma su šiuo vairuotojų ir nesitęs šiuos bėdos tuoliau
Patikslinimas:
Maršrutas - "Vėžaičiai - Klaipėda per Dauparus"
Autobusas - Sidabrinis Mercedes-Benz su automatinem durimis
Tenka dažnai važiuoti autobusu vėžaičiai klaipeda, vairuotoja moteris, ta prasme tragedija, atvyksta visada pavėlavusi, lekia kaip išprotėjusi, ant posukiu nestabdo, kartais net kalba telefonu, ir neišgirsta jog reikia sustoti stoteleje. Tikrai kartais baisu del savo ir kitu gyvybes…
Autobusų connoisseur
2022-11-16 22:20:12 IP 2g5vbq71
Vairuotoja vairuoja lyg jos paskutinė darbo diena, kalba telefonu, sėdint gale kartais bijau dėl savo gyvybės.
Kažkoks sukręšes senis kuris dar caro laikais gimė nedamato pažymejimo 10cm atstumu, ir man atrodo net nepasiekia 60 magistralėj.
Vienas vairuotojas labai rimtai žiūri į savo darbą, su savo ugly-ass fanny pack'u ir akinukais nuo saulės kurious marozai mėgsta, visada kažkur skuba ir neturi niekam laiko. Autobusai net neatrodo, kad technikinį praeitu, lyjant vanduo bėga į vidų, galinės autobusų durys tikriausiai laiko varžtas ir pagalys, nes sklinda malonus vėjęlis ir saulės šviesa iš už užnagario. Dar net nenoriu žinot nuo ko tos dėmės ant galinių sedynių, baltos, rudos, mėlynos ir t.t.
Kai tenka sėdėti šiuose autobusuose norėčiau nuvažiuot nuo tilto.
Jūsų mikriukų Klaipėda - Gargždai vairuotojai labai mandri lėkt antra važiavimo juosta, o paskui kai yra stabdomi nesugeba laiku persirikiuot į pirmą juostą. Tokiu atveju jau ne pirmą kartą liekama stovėt stotelėje, nes tiesiog nuvažiuoja. Šilutės pl Pieno kombinato stotelėje. Negi taip sunku bent ties stotelėmis pravažiuot pirma juosta?
11, 30 nesustojo Jakų stotelėje
Lojalūs 11m keleivis 2022-03-24 07:23:36
Zajibali jau nx, krw 4dienas iš eilės atvažiuoja visiškai ne laiku ir maloniai paskui vėluoja i pamokas tie kurie nespėja, b**t 7.15 atvažiuoja o Kai turi būti 7.25. bbd nx valdykit savo boba vairuotoją nes ji išvis nemoka nei grafiko laikytis, nei etiketo neturi, nei greičio nemoka valdyti. Per pagrindinį kelią spaudžia 110km/h. Vaikams baisu kai visas autobuso kėbulas dreba
Idomu tai kad visus paskutinius komentarus taip pat šian dien du parašėte būtent jūs????Man tai panašu tiesiog į žaidimą????
Lojalūs 11m keleivis
2022-03-24 07:23:36 IP 2e7r4068
b**t išmokti laikytis grafiko ir iaiskinkite tai moteriskei kuri vairuoja sidabrinį mersa, kad laikytus Klaipėda-Vezaiciai per dauparus grafiko laikais o ne kad atvaziuotu 10-15min anksčiau nei kad turi. Jos laikas, Dauparų stotelėje, yra 7:25 o ji jau visą savaitę atvažiuoja 7:10-7:15. Jus įaiskinkite jai kad reikia laiku važiuoti į visas stotis bei tarpinės stotelės, o ne savo nuožiūra. Ir dar pasakykite kad savo komentarus pasiliktų sau
Krw NX zajibal jau. Uzpiso mane jau "Vėžaičiai - Klaipėda" autobusas. Bet sudarot grafikus, tai ir jais laikykities, o ne b**t 10minuciu anksčiau atvaziuokit. Ir jei anksčiau atvažiuojant tai ir krw pamalonekit pasėdėti ir palaukti.
Donatas Donce Metanovicius
2021-11-25 07:55:19 IP 2ju3kr2r
Krw as nesuprantu kur tas autobusas. Sedim su Auriu stotelej nuo 7:15 autobusas turi buti po 7:21. b**t nuo ryto salu prie minuso, stoviu po kedais, rukyt nera ka as nezinau esu pasipiktines labai stipriai. Negana to mokam pinigus uz kelione, o autobusai bbz is kokio carinio garazo istraukti. Esu pasipiktines, aptarnavimas grynas sudas. Dabar yra 07:54
Jeigu sudarote grafiką tai būkite malonūs ir važiuokite laiku. Šiandiena į Klaipėdą autobusas Vėžaičiai Klaipėda turėjo išvykti 8.00 išvyko 3 min.anksčiau. Dukra nespėjo į autobusą. Nuvežiau i Laugalių sustojimą tai ten net nesiteikė sustoti. Nu kažkoks bordakas visiškas. Baisu!!!
Vairuotojo kultūra ir mandagumas 0%
Jeigu jau karantinas yra ir tvarkaraštis normaliai sudarytas, būtu malonu jog “Vėžaičiai-Klaipėda” ir važiuotum tam sudarytu skirtu laiku. Gargžduose 8:30 turėjo atvykti, atvyko po 15-20minučių. Klaipėdoje turėjome būti apie 9:00, o atvykome 9:30, dėl jo tokio nepunktuolumo nespėjau į reikiama operacija. Žio*liai ne vairuotojai
Jei jau yra tvarkaraštis, tegul vairuotojai ir teikiasi juo važiuoti. Pusvalandį pralaukiau Klaipėda-Vėžaičiai autobuso Dauparuose, bet visiškai nepasirodė, o mikroautobusas net nesiteikė sustoti. Darykite išvadas pagaliau.
Per karantiną važiuojat savaitgalio grafiku, tai gal būkit malonūs lai ir važiuoja visi. O ne taip kaip norisi.
Per visa mikriuka buvo šaukta sustoti stotelėje, vairuotohas, net nesuregavo, prašau pasitikrinti nuo klausos problemų : (
2019 03 15 laukiau Jakų autobusų stotelėje ir norėjau važiuoti į Gargždų pusę 11.15 val. Autobusas neatvažiavo, tiksliau pralėke tiltu net nesiteikdamas važiuoti savo priklausomu maršrutu ir pasukti pro stotelę. Vairuotojas sau lengvino darbą, bet apie klientus išvis nemąsto.
Kažkas baisaus!!!! Senai besu važiavusi su šios įmonės "mikriukais", bet šiandien teko. Ir deja labai nusivylusi. Prasmirdęs rūkalais, o šluotos nematęs turbūt gerą pusmetį. Vairuotojo kultūra ir bendravimo maniera lengvai tariant šokiravo. Jis matai kapitonas ir turi teisę su keleiviais elgtis kaip jam patinka. Jokios pagarbos vyresniems. Tonas pakeltas ir nepatenkintas. Visiem būna prastų dienų, bet gal tada geriau patylėti nei išsilieti ant tų, kurie jam atlyginimą neša.
2018 - 04 - 17, 16.50 val. maršrutu, mikroautobusas visas prasmirdęs rūkalais, vairuotojas ne pirmos jaunystės neatrodo tvarkingas. Kaip rūkančiui, jam yra nusipjaut, kad žmonės moka pinigus už kelionę, ir turi kvėpuoti smarve, rūkalais prasmirdusiam mikroautobuse. Akivaizdu, kad vairuotojas rūko pačiame mikroautobuse neišlipant lauk. Keiskite tvarką, kitaip kreipsiuosi į vartotojų teises dėl netinkamo aptarnavimo ir paslaugos teikimo.
Labai nepatinka firmos "autobusai" reiso Vėžaičiai - Gargždai, per mažos talpos kiekvieną kartą žmonės turi stovėti visą kelią iki Klaipėdos. 2017-06-29 tai iš vis atvažiavo mikriukas, na žmonės sutilpo, bet susigrudę buvom vos ne kaip silkės statinėje. Na, o visas grąžumas buvo 2017-06-30 pamačiau, kad vėl vietoj autobuso atvažiuoja mikriukas ir pamatęs kiek žmonių laukia "autobuso" apsisukau ir nuėjau važiuoti su maršrutiniu taksi Gargždai - Klaipėda, na, o į tą "autobusą" visi žmonės netilpo, o kaip viduje kurie buvo susigrudč net nežinau kaip apibūdinti. Įdomu, o kam baudą tektų mokėti už perpildytą "autobusą". Prieš 3-4 metus dar buvo geri autobusai kur jie dingo? Kuo toliau tuo labiau paslauga prastėja.
Sveiki, noriu parašyti "atsiliepimą" dėl maršruto "Klaipėda - Vėžiaičiai" vieną iš autobusų vairuotojų, vardo nežinau, bet augina barzdą ir yra ne pirmos jaunystės..
Šis "vairuotojas" jei taip galima pasakyti su savo keleiviais elgesi chamiškai, nepagarbiai, pagal jo veiksmus keleiviai yra paskutinėje vietoje, nors geram vairotojui jie būtų pirmoje.
Paprašius palaukti kol žmogus suskaičiuos pinigus, vairuotojas sako esąs užimtas ir neturys laiko laukti, negana to ižeidinėja keleivius.
Apie jo vairavimą žodžiu neturiu: grubus, neatsargus, baimę varantis vairavimas, skubėjimas, autobuso "draskymas"..
Baisu... vengsiu jūsų keleivių pervežimo įmonės, važiuoju Klaipėdos autobusų parko siūlomais maršrutais.
Vairuotoju naglumas auksciausias is visu imanomu. Autobuso marsrutas prasideda nuo Klaipedos autobuso stoties iki Baltijos ziedo toliau per Jaku zieda per Gargzdus iki Vezaiciu. Pries zieda yra Dubysos stotele kur jis sustoja. Lentele ten su autobuso tvarkarasciu nutrinta iki skyliu, o neseniai isvis nueme. Gerai kad turiu sena nuotrauka kur dar matos laikas. Dar kila klausimas: Kaip galima veluot 10-15min vos ne kiekviena karta izvaziavus is Autobusu stoties laiku? Maza to, vairuotas dar piktinas kodel nepasiruosi tikslia suma kol lauki autobuso. Atleiskyt bet neprivalau to daryt ir nelabai norisi krapstyt pinigus kai lauke salta ypac kai tiek veluoja. Dar buna nusuka nuo savo marsruto del velavimo ir vaziuoja ne Silutes plentu o Tilzes gatve. Ir aisku visi kas laukia autobuso veluoja i darba arba i mokykla. Nuo kada galima keist marsruta nieko neispejus? Kai paklausi kodel veluoja jie atsako kad svarbu laiku atvazuot i galutini taska. Gaunas kas vaziuoja iki Gargzdu veluoja, o kas vaziuoja iki Vezaiciu atvaziuos laiku. Is vairuotoju sulaukt pagalbos, pvz ikelt vaiko vezimeli arba padet atidaryt seno "Vedro" durys senam zmogui, nesulauksi. Vaziuojant atgal vel gi kas kodel kartais nuo karto keiciu marsruta ir nevaziuja per Baltijos zieda ir varo Tilzes gatve nors yra keleiviu norynciu lipt prie ziedo. Jeigu ir vaziuoja per zieda tai nevisada sustoja stotele. Apsimeta kad negirdi ir varo toliau iki Avitelos. Prie duru gali stovet ir 3 ir 5 zmones jam "Pofig" varo sau toliau. Autobuse nera uzrasytas vairuotojo vardas ir pavarde. Kaip paskust tam tikra vairuotoja net nezinau.
Baisi situacija, Mano mergaite turėjo paleisti Šlapšilės km, Vaikas neatsistojo prie durų, o vairuotojas stotelėje ir nesustojo, ir vairuotojas mergaitę nuvežė į Klaipėdą, turėjo laisvo laiko 1, 5val ir nesiteikė jos parvest namo, o atidave nepažįstamai moteriai, kuriai tariu AČIŪ už jos gerumą, nes ji mergaitę nuvedė ir įsodino y mikriuką važiuojantį į Gargždus.o kai man mergaite grįžusi pasakojo aš tiesiog nepatikėjau, nes tiesiog neįtikėtina pasirodė, ir šiandiena taip pat netikėtai išsiaiškinau kad tai tiesa.Tai kur atsakomybė vairuotojo?Juk veža ne akmenis o žmones.Jis mat turi kitų reikalų.
Labai nemandagus vairuotojai. Vezaiciai-Klaipeda. Reiktu keisti butinai juos!!!! Jau keli metai vazineju, ir jie vis naglesni.Jei paprasius ikelti vaiko vezimeli - atsisako padeti.
mokesciu inspeksija atvaziuos pas jusu laiket.......vezeta.....
uab vezeta dirbti negali autobusai neatitinka reikalavimais aptarnavimas labai blogas
Nei Preikulėje, nei Klaipėdoje niekur nėra tvarkaraščio apie tos firmos mikroautobusų važiavimą. Kaip žmonėms žinoti kelionės laiką, jeigu nėra informacijos. O paskui sakoma nerėa keleivių. Kame reikalas, ar taip sunku pakabinti tvarkaraščius. Koks požiūris į keleivius?
Šios firmos aptranaujamame reise Rusnė-Klaipėda dirba itin nemandagus vairuotojas K.Z. Jau ne vieną kartą į akis krito jo elgesys su keleiviais - jie apiburbami dėl užduotų klausimų, o žodis ''Jūs'' varuotojui - nepažįstamas... Bet jo elgesys itin šokiravo 2013.08.07. Stotelėje Priekulėje į šį autobusą įlipo labai garbaus amžiaus senolis remdamasis lazdele. Kai senolis vairuotojo paklausė, ar šis išleisiąs jį stotelėje netoli Klaipėdos, buvo visų pirma aprėktas, kad greičiau liptų autobusan ir netrukdytų. O kai senoliui reikėjo išlipti ir jam nepavyko pačiam atidaryti autobusiuko durų, vairuotojas nusivaipė ir demonstratyviai nusisuko į langą. Padėjau diedukui išlipti ir uždaryti duris. Bet vairuotojo chamiškumas ir nepagarba keleiviui ir ypač jo garbiam amžiui mane pribloškė. Nežinau, ką apie tokius savo darbuotojus galvoja šios firmos direktorius... jei šiais laikais toks elgeys yra toleruojamas...
Vežėjas nesilaiko grafiko. Nepilnametė dukra laukė autobuso, kris turėjo išvažiuoti 21.30 iš Klaipėdos į Gargždus. Autobusas išvažiavo 21.20 su stovinčiais žmonėmis mikroautobuse, dukra liko laukti, taip ir nesupratusi, ar dar bus kitas mikroautobusas. Joks dispečerio numeris, kuriuo būtų galima gauti informaciją nenurodytas. Paskambinus viešai prieinamu tel. 8-611-20 641 niekas nekėlė ragelio ir nepaskambino atgal. Tokia situacija sukėlė daug problemų ir nepasitikėjimą šiuo vežėju.

Tolimojo keleivinio transporto kompanija
TOKS

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; transporto paslaugos.
“Po penketo metų užsienyje grįžti į Lietuvą buvo didelis pokytis. Per tiek laiko daug kas pasikeitė ir manyje, ir šalyje, į kurią grįžau. Su TOKS esu tris mėnesius. Trys mėnesiai – tikrai nedaug, dar pati kelio pradžia, bet juk gera pradžia – pusė darbo! Na, šiuo atveju – pusė kelio. O pradžia tikrai gera. Dar...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Wolfturas express
Keleivių pervežimas, siuntų vežimas, autobusų, mikroautobusų nuoma

Adresas: Naujakiemio g. 5-3, LT-94210 Klaipėda.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kita veikla; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai.
Wolfturas express, UAB - keliautiliux.lt įmonė teikainti Transporto paslaugas, keleivių pervežimo paslaugas, siuntų vežimo paslaugas. Autobusų ir mikroautobusų nuoma Vežame keleivius iš Klaipėdos į Vilniaus, Rygos ir Kauno oro uostus ir atgal, Pageidaujant keleivius pasiimame iš namų KELEIVIŲ PERVEŽIMAS Keleivių...
Transporto centras
savivarčių,tentinių sunkvežim.nuoma,skalda,žvyras

Adresas: Visagino g. 25-34, LT-31102 Visaginas.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; naudingosios iškasenos; transporto paslaugos.
Keleivių vežimas vietiniais reguliariais maršrutais (ANYKŠČIAI, PANEVĖŽYS, ŠVENČIONYS, VISAGINAS) Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais, darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo, Nuomuojame autobusus ir mikroautobusus. Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais. Turime autobusų nuo 8 iki 70 vietų. Savivarčių ir...
Autofaktas
Cargobus skubių siuntų pristatymas Pabaltyje

Adresas: Paneriu g. 14/ Algirdo g. 46, LT-01312 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai.
Autofaktas, UAB yra oficialus Cargobus skubių siuntų atstovas Lietuvoje, kurjerių paslaugos Skubus siuntų pristatymas Lietuvoje, siuntų pristatymas Latvijoje ir siuntų pristatymas Estijoje Cargobus siuntų pristatymas Skubios siuntos, skubių siuntų tarnyba, siuntų gabenimas Kurjeriai, kurjerių paslaugos Lietuvoje...

"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Bankai skambina pavojaus varpais ir perspėja, kad sukčiai kibernetinėje erdvėje išradingai naudoja vis sunkiau atpažįstamus sukčiavimo būdus. Bankai prašo neprarasti budrumo ir atidumo. Tokie...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Kraft Heinz Co 40,37 +1,71%
Goldman Sachs 357,46 +1,06%