Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vetvila, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vetvila

Atsiliepimai apie Vetvila, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Vetvila, UAB

Labai gaila kad teko apsilankyti ne su dziugiomis prognozemis...taciau labai nuoširdus ačiū už šiltą priėmima už suteiktą pagalbą ir patarimus, jaučiasi kad dirba tikrai geri, malonus ir profesonalus darbuotojai...begalo dėkinga daktarui (per skausmą ir ašaras net vardo nepaklausiau) už supratima nuraminimą, nuoširduma ir palaikyma, kuris padėjo musu Ganguliui saldžiai užmigti, kad ir kaip sunku bebuvo, klausėm daktaro kito kelio nebuvo....
Rekomenduoju šia klinika visiems
Viena geriausių klinikų, kurioje teko lankytis.
Kai katinas susilaužė dubens kaulus, nusilaužė sąnarius, abi kojas ir uodegą, Gintaras meistriškai "suremontavo". Nors didelių garantijų dėl nešlubavimo nedavė, katinas sveikas, iškelta uodega medžioja, laipo po stogus ir džiaugiasi gyvenimu.
Tai yra gydytojas, kuris atiduoda visas žinias vardan gyvūno gerovės.
Savo šuniuką vežėm net iš Klaipėdos, nes čia dirba komanda, kuri gydo, o ne pelnosi iš nelaimės.
Ačiū, kad esate.
Ačiū visam klinikos kolektyvui už bendrą darbą ir pagalbą mūsų katėms. Ne visose klinikose sutiksi veterinarus, suprantančius ir galinčius susitarti su kačių šeimos atstovais, čia atradome tikrus kačių gydytojus iš didžiosios raidės. Pirmą kartą mačiau savo gyvūnus nebijančius išlysti iš krepšio ir nešnypščiančius ant visų esančių patalpoje. Džiaugiuosi, kad baisaus viruso įtarimai nepasitvirtino ir dėkoju už išsamų paaiškinimą, kas gali būti ir ko laukti. Micė ir Banditas siunčia murkiančius linkėjimus.
Ačiū už sėkmingai atliktą mano laukinukės Murklytės sterilizacijos operaciją (02.14). Ji ir toliau dūksta, gainioja kalytę ir laksto po visą namą. Ačiū už suteiktą informaciją ir nuoširdų bendravimą.
Gintaras Sudikas
2018-10-20 15:03:09 IP 2no71mmb
Karolis 2018-09-24 20:07:17
Kainos neatitinka kokybes ir profesionalumo santiki, liepe vos ne sveika suni uzmigdyti, nuvezus kitur pasirodo problema buvo menka... O jau prigasdino, sake suns nerverta auginti qne pirmas atvejis pazistamu rate.Tragedija ne klinika gerai pagalvokit kut vezat savo gyvunus
p. Karoli,

Kad rašyti tokį atsiliepimą, būtų gerai nors kartą pas mus apsilankyti. Gyvūno eutanazija - tai paskutinis veiksmas, kurį klinikoje siūlome savo pacientams. Visuomet tikime, kad viltis yra ir ji rusena iki paskutinio atokvėpio. Smagu, kad konkurentams mes rūpime ir jie stengiasi mums "padėti" tokiais atsiliepimais, tačiau lazda turi du galus. Sėkmės Jums darbuose.
Valia 2017-09-24 10:30:54
100% pritariu del Gintaro Sudiko.Vien del jo sios klinikos nerekomenduociau niekam.Po apsilankymo klinikoj, paskambinus, kad katineliui negereja, atsakymas:ko norit, cia gi ne masina, kad pakeitus tepalus iskart butu viskas gerai.Del to buvo prarastas toks brangus laikas.Jau tada reikejo begt is sios klinikos neatsigrezus.Bet dar vis pasitikejau.Sekanti karta atvykus su dar blogiau besijaucianciu katineliu, Gintaro komentaras:ai, tai cia tas kur mirsta.Jokio supratimo apie seimininku savijauta tokiu metu.Komentaru buvo ir daugiau, bet jau nesiplesiu.Reziume:praejus 2 sav. nuo pirmo vizito katinelis mire kanciose, taip ir nenustacius tikslios diagnozes.O liga, atlikus skrodima, pasirode buvo tikrai ne mirtina (liudesys begalinis, kad neisgelbejo mylimo gyvuno).Suprantu, kad gydytojai nevisagaliai, bet labai nusivyliau gyd.Kristina, apie Gintara jau nekalbu.Vienintele Justina paliko teigiama ispudi ir kaip gydytoja, ir kaip zmogus.
Keisti tie zmones, nes kai bando gydyt gyvuna, tai negerai, o kai Snaucerio klinikoje greit nuraso sergancius gyvunus, o ne gydo profesionaliai, tai tinka (teko su tuo susidurti)
...galbūt per ašaras nespėjau padėkot tinkamai mūsų katytę gydžiusiems gydytojams.Viltis buvo labai didžiulė, bet...iškeliavo katytė į vaivorykščių pasaulį.Ji buvo apsupta nuostabių gydytojų, nuoširdaus personalo...rekomenduoju ir be jiokių abejonių vešiu į Vetvilą gyvūnus, kuriuos auginsiu.
Giedre 2017-08-11 18:11:58
Prieš metus laiko šunį atvežėm į Vetvilos kliniką, kad bigliui išrauti neiškritusius pieninius dantis. Šuniui atliko narkozę, sakė reikalinga nedidelė ir procedūra nėra sudėtinga. Šunį pralaikė ilgiau nei sakė, tai buvo kad visą dieną laikė ir stebėjo.Atvykus pranešė, kad labai sunkiai prikėlė šunį iš narkozės, kad vis prabusdavo ir vėl prarasdavo sąmonę. Padarė nuosprendį, kad šuo serga epilepsija, kad gali pasikartoti priepuoliai. Tai nusprendė neatlikę jokių papildomų tyrymų. Metus laiko gyvenom galvodami, kad šuo turi ligą.Tai sukėlė nerimo ir liūdesio.Buvo baisu dėl šuns sveikatos.Taip galvojom kol neapsilankėm pas kitą veterinarą, kuris nuramino, kad šuo sveikas ir yra puikios sveikatos.Jis neserga epilepsija! Nežinau kas įvyko Vetviloj, gal davė per didelę narkozės dozę, kad vos nenumarino jo ant stalo dęl pieninių dantukų traukimo.Gal apsidrausdami pasakė kad šuo serga. Nežinau. Bet faktas, kad neatsakingai diagnozavo ligą, kad skyrė kažkokiu blogų vaistų ir sukelė daug streso. Privertė metus laiko galvoti, kad šuo serga... Rinkimės atsakingai veterinarijos kliniką, dėl savo mylimų augintinių. Kartais geriau netaupyti...Nes kliniką pasirinkom dėl pigesnių kainų
Sveiki, p. Giedre,

Džiaugiamės su Jumis ir dėl Jūsų, kad Čipas sveikas ir blogiausios prognozės nepasitvirtino.

Po kiekvieno atsiliepimo pasidžiaugiame kartu su šeimininkais arba aptariame atvejį klinikoje, kad nemalonios situacijos nesikartotų. Tačiau Jūsų neigiamą atspalvį turinčio atsiliepimo atveju nelabai žinome kaip elgtis...

Taigi, kas nutiko:

1. Biglių veislės šuniui neiškrito pieniniai dantys. Tai jau savaime nėra gera būklė šios veislės individui ir neiškritusius pieninukus dantis reikėjo šalinti. Be narkozės tai padaryti neįmanoma, šuo gavo narkozę, kaip ir kiti pacientai mūsų klinikoje (narkozės procedūra yra taikoma 5-10 kartų per dieną, tai reguliari procedūra su standartiniu protokolu). Visuomet turime omenyje, kad kiekvienas pacientas yra individualus ir taikant narkozę gali pasireikšti įvairių dalykų.

2. Po narkozės šuniukas budo sunkiai - kiti pacientai po taikytos identiškos narkozės išvažiavo namo, o jį teko prižiūrėti ilgiau. Kas iššaukė priepuolius - dabar galime tik spėlioti: pradedant maistu, stresu, laikymo sąlygomis, atlikta vakcinacija ir baigiant kartu naudotais papildais ar vaistais, apie kuriuos mes galėjome ir nežinoti. Tam šuo klinikoje praleido ilgesnį laiką, kad būtų ramu ir mums, ir Jums atiduodant gyvūną namo. Gydytoja Justina yra žmogus, kuri "gerklę gali perkąsti" dėl savo pacientų ir kiekvieną apšokinėja taip, kaip yra geriausia.

3. Gydytoja Jums pasakė viską, kas nutiko ir patarė šuniuką stebėti. Juk nebuvo įvardinta epilepsijos diagnozė, nepaskirtas specialus gydymas su daug kainuojančiais ir organizmą alinančiais vaistais, neliepta darytis nereikalingus tyrimus, Jums nereikėjo išsirašinėti receptų ir gamintis vaistus gamybinėse vaistinėse. Jums patarė šuniuką tik stebėti ir atkreipti dėmesį jei kažkas vyks ne taip. Jei nieko nevyko - valio, smagu ir mums ir Jums.

4. Ačiū už komplimentą dėl kainų, tikrai nesitikėjome. Jei jos pas mus mažos, vadinasi dar turime kur tobulėti :)

Reziumuokime: tam, kad Jūsų nepalankaus atsiliepimo nebūtų, turėjome nutylėti apie šuns būklę narkozės metu, atiduoti gyvūną lyg nieko nebūtų nutikę, ir jei per šiuos metus būtų kažkas atsitikę, linguoti galvas ir sakyti "o, matai, kaip nutiko"? Nepykit, tai ne mūsų įmonės politika. Gyvūnų šeimininkas turi būti informuotas apie kiekvieną ne pagal planą vykstančią būklę ir netikėtą gyvūno reakciją į standartinius vaistus - tai yra svarbu, turi būti įrašyta į kortelę bei apie tai perspėtas šeimininkas bei kitas gydytojas, kuriam galbūt prireiks taikyti narkozę Jūsų šuniui tais pačiais vaistais.
Mums su visais gyvūnais čia labai patinka. Visada sulaukiame šypsenos, neplėšia pinigų, nedaro bereikalingų tyrimų, visada paaiškina kodėl to reikia arba nereikia. Turime odos ligoniuką, kuriam reikia pastovaus gydymo, gydytoja Kristina visada pakonsultuoja ir telefonu, ir Facebook, gauname atsakymus į visus klausimus ir apsilankymai retėja, o Benis kaučiasi vis geriau. Ačiū jums kad esate.
RASA 2017-05-01 22:36:25
Noreciau ispeti visus apie klinikoje dirbancio veterinaro Gintaro neprofesionaluma ir grubuma gyvunelio atzvilgiu! Zmones, nepatikekite jam savo gyvuno! Pries 2 savaites nuvykau su savo augintiniu i klinika, nes pamaciau kraujavima is uzpakaliuko ir itarem, kad suniukas suede pagalvele peliu nuodu, nors iki to ryto salutiniu simptomu nebuvo. Savo nelaimei pakliuvome po veterinaro Gintaro ranka, kurio vardas man istrigo visam gyvenimui. Pasakiau savo itarimus, o jis net nedares kraujo tyrimo ir nieko neapziurejes nusprende, kad reikia isspausti perinalines liaukas, mat is ju kraujuoja, ir suleides kazko issiunte mus namo. Grizus suniukui daresi vis blogiau, skambinau jam sakiau, kad suo kankinas skauda pilvuka, inkscia, vemia. Jis liepe suleisti nospa, vel diagnoze is oro! Kai paskambinau trecia karta dar liepe laukt. Mes jau ruosemes vaziuoti i kita klinika ieskot pagalbos, nes suniukui blogejo kas minute. Bet jis pats perskambino ir liepe atvykti pas ji. Moteris veterinare padare krauja, leido vaistus, pastate laseline. Sake vidinis kraujavimas. Ji megino bent kazka daryti, taciau nieko konkreciai nepasake kas laukia mano suniuko. Dekoju jai vien uz pastangas, uz zmogiska elgesi. O ponas Gintaras sededamas salia, ziurejo kas vyksta ir svaide savo juokelius ir gyvenimo istorijas. Po laselines mums liepe vaziuot namo. Bet suniukas jau merdejo... nejau profesionalus veterinai neizvelge, kad jam sansu jau nebera! Uzuot svaiciojesi juokeliais ir pompave vaistus ir lupe pinigus, butu pasake, kad vilties nera ir patare nekankinti gyvuno ir ji uzmigdyti! Taigi parsivezem vaistu pripompuota merdejanti suneli, kuris kas karta noredamas atsistoti krisdavo apimtas paralyziaus ir is skausmo apsislapindavo! Va koki vaizda turejo matyti musu seima ir kokia agonija turejo isgyventi mano suniukas! Kuris nuo 11 val ryto iki 11val vakaro buvo priziurimas ir konsultuojamas veterinaro Gintaro Vetvilos klinikoje.
Negaledama ziureti i gyvunelio kancias suradau kita 24 val dirbancia "Siaurio Snauceris" klinika Kaune. Nors buvo jau po vidurnakcio Veterinaras liepe tuoj pat suniuka atvezti, is karto pasake, kad mano apibudinta situacija nieko gera nezada. Jis skubiai apziurejo suniuka ir pasake, kad vilties nera, nes jis yra baisiose kanciose, stiprus vidinis kraujavimas ir ryto nesulauks. Nors ir is skausmo plystancia sirdim man net abejoniu nekilo pasirasyti sutikima ir uzmigdyti savo augintini, isvaduoti ji is kanciu. Labai dekoju veterinarui, budejusiam ta priesvelykine nakti klinikoje, uz pagalba, uzuojauta, palaikyma, deja per sumaisti net vardo nepaklausiau. Linkiu visko ko geriausio!
Taigi, is mano tragiskos Vetvilos klinikoje isgyventos patirties moralas butu toks: veterinarai ne visagaliai, kartais negali isgelbeti gyvunelio, bet padaryti butiniausius tyrimus tik atvykus ir informuoti seimininka apie realia augintinio padeti, kad nekankintum gyvuno, tokia turetu buti pareiga, o ne is "lempos" kaip Gintaras nustatyti diagnoze ir paleisti namo palydint savo nevykusiais juokeliais. Veterinaro atidumo, krupstumo stoka, savo darbo neismanymas gali kainuoti jusu gyvunelio uzsitesusias kancias, o tos siaubingiausios paskutines valandos ir vaizdai, matant sunelio agonija visam gyvenimui isliks musu seimos atmintyje!
P.s. sioje klinikoje lankemes 4 metus, merginos veterinares budavo nuostabios, nors ir nusiskundimu dideliu neturedavom. O su Gintaru teku susidurti 2 kartus ir abukart jis atmestinai ir gana siurksciai apziurejo mano augintini bei pasake netinkama diagnoze. Pirma karta po jo konsultacijos papuoliau pas gera sunu okulista, kuris isgelbejo mano suniukui akyte, o kita karta tas pats atmestinis apziurejimas ir neismanymas kainavo mano suniukui 15 val trukusias kancias, kuriu buvo galima isvengti.
Mano vardas Dikas. Esu vidutinio amžiaus, bet dar pilnas energijos, katinas. Vieną rugsėjo popietę tingiai snaudžiau prieš saulutę, kai piktasis mano kaimynas sugalvojo užpulti mane iš pasalų. Tada ir prasidėjo visos mano bėdos. Kai šokau gintis man išniro dešinės užpakalinės kojos šlaunikaulis. Negalėjau priminti kojos, nebegalėjau lipti laiptais, užšokti ant lovos, o dar tas begalinis skausmas! Šeimininkai mane nuvežė į Vetvilą. Pradžioje maniau, kad ten mane skriaus, bet klydau. Rūpestingi darbuotojai rūpinosi manimi ir mano koja, o nuostabus daktaras mane operavo. Iš ten išėjau beveik kaip naujai gimęs. Žinoma, pradžioje buvo sunku, nesinorėjo valgyti, naujai sutvarkyta koja neklausė, bet po truputėlį man vis gerėjo ir dabar aš vėl galiu lakstyti (nors ir nebe taip vikriai), mėgautis saulute ir tingiomis dienomis. Labai noriu padėkoti Vetvila kolektyvui už visą rūpestį ir šilumą ir ypač daktarui už mano naują koją!
AČIŪ JUMS!
Su meile,
Katinas Dikas
Dėkingas už puikų aptarnavimą ir suteiktą pagalbą beglobei egzotų veislės katytei Kapučino. Ji nerūpestingų šeimininkų dėka atsidūrė gatvėje viduryje žiemos ir nežinia kiek laiko vargo šaltyje. Geri žmonės ją atnešė pas mane, kad toliau ja pasirūpinčiau. Vetvilos gydytojos labai profesionaliai atliko visus kraujo ir odos tyrimus, echoskopiją, nuvalė dantukus nuo apnašų, pašalino net du sugedusius dantukus. Dabar katytė šiltuose namuose jaučiasi puikiai.
Didelis didelis Ačiu Vetvilos kolektyvui už laiku atlikta operacija jorkšyrei už išgelbeta jai gyvybe...jus patys geriausi (nors po viso to ir teko ja gražinti tikrai šeimininkei) Ačiu jums
rita sidkovienė
2016-07-05 20:22:48 IP 28mdrtcj
Dėlojame Gintatei ir visai Jūsų komandai už mūsų šuniuko Rapolo gydymą. Čia visada galima gauti puikų gydymą, patarimų ir supratimo. Geriausios Jums kloties nelengvame bet taip reikalingame darbe.. 1000 kart AČIŪ!
Nuoširdžiai dėkoju visam VETVILA kolektyvui. Puikūs daktarai, kurie profisionaliai atlieka savo darbą. Į visus klausimus atsako aiškiai. Stengiasi padėti ne tik gyvūnui, bet ir morališkai palaikyti šeimininką. Labai didelis ačiū jums už antrą gimtadienį! Bučkiai nuo Perlo! :)
Labai dėkojame visam VETVILA kolektyvui. Matosi, kad dirba profesionalai ir savo srities mėgėjai, kurie visą laiką stengiasi padėti, išklausyti ir duoti kuo geriausių patarimų, negailėdami nei laiko, nei jėgų, net malonu atvažiuoti kiekvieną kartą ar su problema, ar be jos. Šaunuoliai, taip ir toliau.
Pagarbiai Mindaugas
Klinikoje dirba PROFESIONALAI.
Čia radome žinias, patirtį, individualų požiūrį ir nestandartinius sprendimus, taktą bei atjautą, kurie padovanojo mūsų katytei dar metus kokybiško gyvenimo, o mums - šeimininkams - vilties, pasitikėjimo ir ramybės. Kai atėjo laikas atsisveikinti amžiams, žinojome, kad buvome ir esame patikimose rankose ir kartu padarėme viską, ką galėjome... Jausdami palaikymą, turėjome savyje jėgų ir drąsos sustoti laiku ir leisti gyvūnui mirti oriai.
Vetviloje gydomi gyvūnai ir žmonių sielos.
Už gydymą, palaikymą ir užuojautą širdingai dėkojame Daktarei Aistei.
Šuo buvo nuvežtas dėl nusilpimo ir guzų ant nugaros. Be jokio kraujo tyrimo veterinaras pareiškė, kad būtina operacija, kurią sutikus šeimininkui ir atliko. Operacijos metu rado kirmėles šunelio širdy ir atsiemant po operacijos pasakė, kad šuo su medikamentais gyvens pora savaičių. Gyvūną patarė užmigdyti, kas buvo ir atlikta. Šuo pooperacinėje būklėje jau buvo tad... Nukankino ir šeimininką ir dar labiau patį gyvūna. Žmogus vežė su pasitikėjimu, kad jie atliks viską tinkamai, o ne bandys pasipelnyt. Šeimininkas buvo jaunas. Bet kaip ir žmogaus taip ir augintinio nesinorėtų vežti pas prastą gydytoją. Deja, gyvūnų gydytojui nerūpėjo.
Gerb.Gydytojai Kristinai,

Nuoširdžiai dėkojame veterinarijos klinikai „Vetvila“.
Išskirtinės padėkos nusipelnė gydytoja Kristina. Tik Jūsų dėka šiandien mes galime džiaugtis tuo, kad mūsų Japonų Akitos veislės kalytė - Taga susilaukė šuniukų. Tik Jūsų profesionalumas ir išskirtinis dėmesys padėjo mūsų augintinei susilaukti dar vienos vados.
Dėkoju Jums už suteiktą pagalbą ir linkiu kuo geriausios kloties ir sėkmės.
Ligita

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Tvirtovės al. 47, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; veterinarija.
Trumpai apie mus Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! RuminaVet gyvūnų klinikose teikiamos...
Anisana
Kauno veterinarijos praktika

Adresas: Veiverių g. 176A, LT-46415 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; veterinarija.
Kauno veterinarijos praktika – tai smulkiųjų gyvūnų veterinarijos klinika, kuri specializuojasi šunų ir kačių gydyme. Vizitui pas veterinarijos gydytoją galima iš anksto užsiregistruoti registratūros telefonu. Ligų diagnostikai naudojama moderni aparatūra. Klinikoje įrengtas erdvus stacionaras, todėl gyvūną galite...

Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo
Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo 01-27 10:34
Alytuje šeštadienį baigtas valyti užterštas vanduo, susikaupęs po gaisro padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika".
Mirė istorikas E. Gudavičius
Mirė istorikas E. Gudavičius 01-27 10:31
Eidamas 91-uosius metus mirė istorikas profesorius Edvardas Gudavičius (1929–2020).
"Industrial Heroes": nuotekų tvarkymas – pelninga investicija
"Industrial Heroes": nuotekų tvarkymas – pelninga investicija 01-27 10:19
Po to, kai "Grigeo Klaipėda" buvo apkaltinta leidusi neišvalytas nuotekas į marias, visuomenėje kilo itin didelis pasipiktinimas, Vyriausybė pažadėjo tikrinti daugiau įmonių ir jau atrinko 50...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%