Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Versina

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Versina"

Atsiliepimai apie UAB "Versina"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Versina"

Sveiki, būkit protingi ir neikit dirbti į šitą įmonę. Mano vaikinas padirbo ir jį teisėtai apgavo, sumokėjo minimalią algą, o kitų pinigų kuriuos uždirbo nemokėjo, sakydami, kad mokam tik taip kiek yra sutartyje. Nors per darbo pokalbį suokė, kad pas juos yra priedų sistemą ir mažiau 600 tikrai negaus. Be to jis atidirbo pusantro mėnesio, nes teko mesti darbą dėl kariuomenes ir jam sumokėjo tik 500. Labai pikta, o padaryt spėju nieko negalima?
Kaunas 2020-04-21 19:42:14
Pirmą kartą teko dirbti pas Versiną objekte ir nežinau, kaip kituose miestuose, bet Kaune viskas vyksta daugiau nei normaliai, o apie Kauno padalinio vadovus ir personalą galiu pasakyti tik gerus žodžius. Kiekvienoje situacijoje ieško kompromisų. Yra sąžinigi ir laikosi duoto žodžio. Taip pat išlaiko teisingą ribą tarp savęs ir subrangovo. Su tokiais žmonėmis malonu dirbti.
Patys komentuoja jau
Būkit žmonės budrūs sutari viena kaina įdarbina ant minimumo ir pradirbi, gauni minimumą, o kitų pinigų negauni, a*******i kaip reikalas tik naujas pavadinimas, versina, seniau vadinosi, vetruna, ir ragų pridalinus visiem, manau reiks iki Kauno savivaldybės, nes kaip gali pasirinkt, tokius aferistus
Nu jo, daug parašita, atsiliepimų ir visi teisingi.
Kodėl komentarus trinat a*******i? Atsiskaitykit su zmoniem kurie dirba ir dirbo objekte Kauno sporto halės renovacijoje prizada už kv.m poto įdarbina už minimumą ir atleidžia nesumokėja nieko ar reiks kreiptis į savivaldybę, kad tokius cirkus darot.
Nu jo firma nekaška kometarus paskaičiau o dar galvojau šiandiena pasiskambinti dėl darbo i versina pasiskaičiau komentarus noras praėjo skambinti
Labai keisti komentarai, mūsų patirtis visiškai kitokia su šita firma. Dirbau Kaune šitoj firmoj prie betonavimo. Buvom su brigada įdarbinti darbus atlikom greičiau gavom bonusus, laiku atsiskaitė. Siūlė varyt į kitą objektą, bet dirbam tik Kaune su brigada, dėl šeimų. Yra planuose su šita firma dirbti ir toliau jeigu bus objektų Kaune ar kažkur netoli.
Pamaciau skelbima, gerai kad pasiskaitciau atsiliepimus tai sutaupiau tik savo laika nes jau norejau skambint, bet gal nereik.
laima 2014-07-16 22:55:43
ar cia tik ne Kontauto firmike
Ka nelokit.jei butu normali firma kaipkad prsdzioje banys vetruna sukure.ir saziningai mokejo atlyginimus nereiketu pastoviai per birza darbuotoju ieskoti.nusiunte mane is birzos.pradejus po kalbi pasakiau kad atsiunte is birzos.pasakiau kad moriu darbintis paklausiau pries sudarant sutarti koks atlyginimas.kabinete sedejo keliese iskart uzsipuole mane sakogal dirbti nemoki o jau tukstanciu reikalauji juokuasi visi balsu.ar taipsudarbuotojais turi bendrauti.pasakiau kad is kitu statybininku irdejau ne koki u satsiliepimus apie versinanestelsiuose statybininkai dauguma vieni kitus pazystam ne toks jau ir didelis tas musu miestas susitikekaip kolegos pasikalbam irzinomi kokia ymone galima eiti i kokia ne.iskart sako duok t a lapa parase kadatsisakau darbo dako laisva gali eit.atleido is birzos nes atsisakiau darbo.galiu pasakyti versinos darbdaviams su tokiu elgesiu ir tokiu atlyginimu darbuotoju nerasit.specialistui plataus profilio statybininkui toks jusu atlygis oer mazas ir kol negausim i rsnkas maziausiai 1500nesitikekit kad pas jus buriuosis darbuotojai.o jei komandiruotes ir dsugiau turi iseiti.tai mesrenkames vokietijaar svedija kur pagarba darbuotojui ir atlyginimai atitinka zmogsus pastsngas.
Potyris: kaip ir kėkvienas žmogus prieš einant kažkur isidarbinti surenkam visą informacija apie dominančią įmonę. Na atsiliepimai kaip matom žemiau komentaruose ne kokie, ir išgirstos replikos tokios kaip "tas pats š...... tik kitoja saujoja" ir juolab sklindančių gandų bei buvusios praeities. Tačiau manes tai neišgasdino ir aš nusprendžiau vistiek darbinti. Praėjau atranką, buvau pasirinktas. Na susitvarkiau medicininę. Nuvykau į nurodytą vietą. Aišku sutartys, popierių šusnys, sėdau skaityti ir pradėjau uždavineti klausimus, pajūtau tokį negatyva kaip ir nepasitenkinimą kad uždavinėju daug klausimų ir įtariai į viską žiūriu, iš jaunučių personalo vadovių, juk aš prieš dėdamas parašą turiu žinoti kur pasirašau, beabėjo vyko ir pokalbis, užduodami klausimai, kokia nuomonė apie šitą įmone, kokie lūkesčiai, nuomonės aš neturėjau tik sakiau apie gandus ir tai kas čia parašyta komentaruose. Po viso forminimo, mane nusiuntė kitur, o kai gryžau i personalo skyrių man buvo pasakyta kad darbinti manes negali nes aš esu per didelis pesimistas, man net žadą atėmė. bandžiau suprasti užduodamas klausimus kaip jos tai nustatė, tačiau rišlaus atsakymo nesulaukiau. Na susidariau nuomonę kad įmonė ieško ne SPECIALISTŲ o OPTIMISTŲ. Tačiau visi žinom kad optimizmu kaip ir pesimizmu mokesčių ir šeimos nepamaitinsi. =D
Buves darbuotojas
2019-12-27 19:58:20 IP 28m93n8s
info 2019-11-15 18:29:58
ramunai galima kazkaip su jumis susisiekti? kaip ten klaipedoj reikalai su ju statybom regitroj. kas atsakingas uz pinigu pervedima? nes atliktas darbas, viskas priimta tvarkingai bet seip is oro nesumoka pinigu be jokiu papildomu paaskinimu. Atliktu darbu patenkinti, pretenziju nera bet pinigu nemoka. Zinot ka zmones maniau kad ten rimtesni veiksmai vyksta, viskas tvarkingai. Taciau siuo metu del kazkieno isidirbinejimu neaisku del ko nesumoka pinigu, yra renkami foto, video ir ruosiamas siusti net gerb. Vytautui Baniui tai gal jis paprotins ir nenores gadintis ivaizdio firmos. Nerekomenduoju is visos sirdies niekam ten dirbti. kaip ir minejo kiti APGAUS
Pritariu Ramunui, pats patyriau savo kailiu, isdirbau 5 menesius, is ju 2 menesius gavau kaip sutarta, uz pirma menesi paskaiciuoja minimuma, paklausus kodel, o nezinia kaip tu dirbi primeta, kita menesi atsieit gausi normaliai, vaziuoji i komandiruotes prizada pakelt atlyginima, o rezultatas ta pati alga, isejus is darbo paskaiciuoja minimuma be priezasties ir dar is to paties minimumo iskaiciuoja uz visokius kursus, kurie reikalingi del darbo.Atostoginiai ir nuo minimumo, zodziu absurdas.Objektuose dirba Ukrainieciai, Uzbekai, nes lietuviai jau suzino vieni per kitus apie imone.Kreipsimes i darbo inspekcija.
Ramunas 2019-11-09 20:44:42
Vyrai neikit ten dirbti nei vienas ką bežadėtu toje įmonėje, siūlė Klaipėdos stogą regitros pabaigti daryti po ukrainiečių broko pridarito. Žadėjo kurą apmoketi drabužius....Klaipedoi aikštelinis vaikšto kaip iš medžio iškrites, merga jauna kur popierius tvarko palikta kaip atpirkimo ožys toje firmoje...dirba lietuviai tik su texnika, daugiau ukrainiečiai ir juos maudo, Kauno halėje taspats.Patarimų tikrai neiti i versina darbinis.Patyriau viska savo kailiu.Darbuotojas ten nulio vietoje.
Sveiki, dirbau sioj ymonej lb trumpai del peties uzdegimo, realiai 5ddienas dirbau ir 2men bilioteni (apmaudziai gavosi). Man jie minusa padave 420, uz ka? Nera pasirasyta popieriu jog atsakingas uz instrumentus ir pns. Zodziu uz visokius darbe yvikius susimoki is kisenes, alga sudina kiek sake, yvaizdis primestas. As dirbes 5 dienas dbr turiu jiem grazint 420. Nerejomenduoju, isnaudotojai. Jei buhaltere mato, gali pasukt. Geda. Lohaj.
Buves darbuotojas
2019-04-05 17:29:57 IP 2juf5336
Kad ir kaip butum susitares su jais, einant lauk gausi tik minimuma, imones politika kuo daugiau nuplesti nuo darbuotojo
Aciu zmones uz info, labai pagelbejot. Norejau jau skambint jiems teirautis del darbo.
Si imone sukciu ir a******u kompanija.mieli zmones, kas ruosiates darbintis versinoje, tai sakau is patirties to nedarykite, nes busite apgauti ir prarasite savo brangu laika.dirbau pusmeti tai taip ismaude tiesa sakant, kad neduok dieve.daugiau minimumo nesitikekite.turi pradirbt du menesius kad gsutumet atlyginima.po to sumoka minimuma iseini lauk be jokio atsiskaitymo.zodziu pries darbindamiesi pirma suzinokit kas per a******u imone.nuosirdziai sakau ka patyriau.
gerai, kad yra saziningu zmoniu, kurie informuoja apie aferistus. norejau darbintis, bet pergalvojau. aciu!
Dirbau ymonėje versina, labai esu nusivylusi tokio bardako niekur nemačius, apgaudinėje sąžinės neturi, atlyginimai labai maži.Neapsigaukit žmonės kaip aš.
Mieli subrangovai, nerekomenduoju daryti papildomų darbų nepasirašius papildomo susitarimo prie sutarties. Atlikus darbus bus labai sunku atsiimti uždirbtus savo pinigus!
laima 2014-07-16 22:55:43
ar cia tik ne Kontauto firmike
O kas per veikejas tas kontautas?! Ce tipo Kontautas & CO UAB kazkoks?!

Bet kazin sita imone moka atlyginima uz darba atlikta?!
Labai blogai moka uz darba. Kaip ne susitarsi, vistiek apgauna. Eigu norite likti be pinigu, prasome dirbkite.
de 2014-04-28 23:00:07
manau esi be kiau... tik silpni gali taip kalbeti:) nepatinka ne lok :) kitiem jin nera jau tokia bloga:)
idomu 2014-01-01 18:09:43
Versina tai kas liko is bankrutuojancios Vetrunos. Idomu, kada si kompanija bankrutuos ir vel liks daug apgautu subrangovu, darbininku, valstybes instituciju.... paskaitykit atsiliepimus apie imone Vetruna. Tik Lietuvos statybu rinkoje tokie dalykai galimi.
abas 2013-07-09 00:47:36
Ar čia tik ne Versina
Taip
Ar čia tik ne Versina

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo
JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo 08-06 21:35
Jungtinės Valstijos ateinančią savaitę pateiks Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai rezoliucijos projektą, kuriuo numatoma pratęsti ginkluotės pardavimo Iranui embargą, nors tokiam žingsniui nepritaria...
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy"
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy" 08-06 19:40
Kauno centre atidarytas pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui "Marriott" priklausančio ženklo "Moxy" viešbutis.
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE 08-06 19:32
Lietuva ketvirtadienį gavo oficialų patvirtinimą, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) pirmojo bloko reaktorių pradedamas vežti branduolinis kuras, pranešė Valstybinė atominės energetikos saugos...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%