Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vėtris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vėtris

Atsiliepimai apie Vėtris, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vėtris, UAB

Labai stipriai patobulėjus sistema, esu įsimontavęs prieš gerus 4 metus, tai buvo, buvo kur tobulėt fake pranešimų gaudavau ir appsas toks šiaip sau buvo

Dabar atvariau į servisą, chebra sudėjo kalną ten visokių daviklių sirenų, davė vairuotojo kortelę, beveik kaip pas kokį Sherlogą pasijutau.

Dar niekas nevogė tai negaliu pasakyt, bet kad kokybė pakilus 10x tai be klausimų tiek servise tiek klientų aptarnavimas, chebra atrašo 23h vakare, tai ką dar daugiau komentuoti.
Labai smagu kai jauni verslai taip auga ir tobulėja
Apgautas klientas
2022-02-17 16:43:51 IP 27p48und
Kadangi PEMPĖS patys labai mėgsta rašyti netikrus atsiliepumus apie savo naujai steigiamas įmones, tai tegul potencialūs klientai pirma paskaito atsiliepimus rekvizitai.vz.lt apie kitas jų įmones: UAB Dialis Lt, UAB Vėtris, UAB Klipsis ir turbūt dar yra nežinimų įmonių, kurioms vadovauja Mantas Pempė arba Vaidas Pempė, tai yra slėpimasis po vardu "Sekimo Sistemos".
Šiandien turėjau įrodymą kad tos signalkės veikia
Gavau pranešimą gal kokią 3h nakties, kad fiksuojami smūgiai į auto, pribėgu po kokios minutės max ir matau kaip kažkoks pacukas deda per kiemus

Pas mane nieko nespėjo paimt, o pas kaimynus 3 mašinas aplupo, vienam vairą, kitam multimediją ir veidrodėlius.

Tai žiauriai dėkingas ir laimingas, kad turiu tą sistemą.
Maladec vyrai !
Penktadienį sumontavo kaip tik Advanced ultra signalizaciją, tai šiaip labai nustebino klientų aptarnavimas, viskas greitai ir aiškiai vyksta, aš ten apie tuos lygius nieko nesuprantu, tai iškart pagal markę ir draudimą paaiškino kokio lygio reikės, išrašė pažymą, šiandien jau ir polisą draudimo turiu
O signalizaciją kaip tik ir išbandėm Sekmadienį nes kaimynas per ledą bamperį pamušė, tai dar prieš paskambinant kaimynui, jau buvau gavęs informacijos apie smūgį į auto, tai tikrai geras daiktas.
Nusipirkom su šeima mercedes benz GLS ir draudimui prireikė apsaugos. Kreipėmės į keletą įmonių, iš UAB Vėtris gavome geriausią kainos pasiūlymą, nusprendėme montuotis čia. Tai gavome ne tik draudimą geresne kaina, tačiau ir labai funkcionalią sistemą, kuri skirta ne tik apsaugoti automobilį jeigu kažkas jį vogtų, tačiau ir leidžia stebėti kur jis yra, taip ramiau, jeigu išleidi mylimą žmogų važiuotu tamsiu paros metu.
šeštam Xui reikėjo apsaugos kad kasko draust, tai ne tik kad signalizacija pigesnė nei ten altuose visokiuose, o tai dar ir patys draudimą KASKO pas BTA davė 300€ pigiau..
Rekomenduoju !
Puikiai atliktas darbas, mašina apdrausta pigiai ir greitai.

Kotryna Group
Baby City/ Toy City, Žaislų planeta, Kidzone

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 34, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: vaikų prekės; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; žaislai.
„Kotryna Group“ – daugiau nei 28 metus veikianti įmonių grupė, atstovaujanti didžiausius prekių vaikams gamintojus , taip pat ir žinomiausius prekių ženklus vaikams „Britax“, „X-lander“, „Joolz“, „Mili“, „Coccodrillo“, „Mothercare“, „OVS kids“, „NEXT“, „Canpol“, „Tommee Tippee“, „Moony“, „Globber“, Quurio“, „Paw...
Mokslo technologijos
Ugdymo įstaigų aprūpinimas

Adresas: Ukmergės g. 322-1, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: vaikų prekės; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; laboratorijos, įranga; matavimo prietaisai; mokymo kursai; žaislai.
UAB "Mokslo technologijos" veiklos sritys, kuriose esame stiprūs, pažengę, lyderiaujantys Naujausių mokymo technologijų pristatymas Naujausių mokymo technologijų diegimas Konsultavimas pasirenkant mokymo priemones Pedagogų apmokymas dirbti su technologiškai pažangia įranga Sveikatos įstaigų specialistų apmokymas...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...
Salasta
Oficialus KROSS dviračių atstovas

Adresas: Telšių g. 2, LT-90162 Plungė.
Veiklos sritys: dviračiai, paspirtukai; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; galanterija; laikrodžiai; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Salasta" gimtadienis - 1998 metų Gruodžio 10 dieną. Internetinė svetainė startavo 2011.02.01 ir jau rado savo salą didžiojoje internetinės prekybos jūroje. Kasdien vis daugiau klientų apsilanko čia ir nemažai jų tampa pirkėjais. Nuo 2014.03.01 oficialus KROSS ir LE-GRAND dviračių atstovas Lietuvoje (Didmeninė...
SOFT DESIGN
Medinių durų, baldų, skydų, lovyčių gamyba

Adresas: Radvilų dvaro g. 6, LT-48322 Kaunas.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; gamyba; grindys, grindų dangos; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; vaikų prekės; žaislai.
Įmonė UAB „Soft design“ įsikūrusi Kaune. Medienos apdirbimo ir baldų gamybos srityje sėkmingai dirbame nuo 2011 metų. Pagrindiniai įmonės gaminami produktai yra faneruotos vidaus durys, baldai bei medinės vaikiškos lovytės. Galime pasiūlyti daug įvairių durų ir baldų modelių iš kurių kiekvienas klientas gali...

Prof. dr. A. Miceikienė: po kelerių metų derlių Lietuvoje užaugins robotai ir savaeigė technika 05-27 08:50
Prof. dr. Astrida Miceikienė, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) kanclerė, teigia, kad Lietuvos agroverslo pažanga akivaizdi. Šis verslas gal net sparčiau nei kai kurie...
Lietuviai jau gali apsistoti NT nuomos projektuose, į kuriuos investuoja: ką reikėtų žinoti apie "timeshare"? 05-26 23:49
Augant susidomėjimui sutelktiniu investavimu į nekilnojamojo turto (NT) nuomos projektus, atsiranda galimybė ne tik įdarbinti savo pinigus, bet ir gauti kitokios naudos. Viena iš tokių naudų –...
"R&R Technology": vasarą verslą pakviesime įsitikinti mobiliųjų robotų galimybėmis 05-26 00:47
Paulius Rakauskas, mobiliosios robotikos srityje inovacijas kuriančios įmonės "R&R Technology" atstovas, teigia, kad jų veikla apima individualių robotizuotų sprendimų kūrimą verslui nuo idėjos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

AT&T 21,32 +0,09%

Auksas 1936,86 -0,56%