Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VET-1, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VET-1

Atsiliepimai apie VET-1, UAB

Vet1

PROFESIONALI GYVŪNŲ PRIEŽIŪRA
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie VET-1, UAB

Apyvartos milijoninės o susimokėti už elementariausias paslaugas vėluoja kaip atrodytu prasiskolinusi įmonė. Įmonės politika tikrai jau ne iš stabiliausių.
Jau kelinta karta atvykstu į vet1, esantį Klaipėdoje big parduotuvėje ir randu uždarytas duris. Internete parašyta, kad sekmadieniais ju darbo laikas yra iki 19val., visos parduotuvės bige taip pat dirba iki 19val. Kodėl 18val vet1 jau būna uždaryta? Gal tada neklaidinkite klientu ir pateikite teisinga darbo laika internete??
Su tokia arogancija ir šiurkštumu, kaip Rokiškio vet 1 daugiau susidurt nenorėčiau. Ten dirbantis vyrukas bendrauja su pirkėjais taip, kad rūpi nieko nelaukus pasiųst jį n@ ir nešt iš ten klumpes kuo skubiau, bet kadangi mažam mieste pasirinkimas menkas, tenka kentėt vardan savo numylėtinio. Galima būtų normaliai kalbėtis, nuo to dar nė vienam karūna nuo galvos nenukrito
Artūras Cironkas
2018-12-13 21:46:06 IP 5f4sous8
Sveiki, norėjau įsidarbinti šioje įmonėje, teko bendrauti su MONIKA, melagė ir manau visa firma neverta dėmesio, todėl kad negerbia savo darbuotojų, nepatariu darbintis ir apsipirkinėti.
3 metus apsipirkinėjau VET1 vaistinėje, tačiau po paskutinio apsilankymo ir susidūrimo su vadybininke Monika nusprendžiau, kad ši įmonė visiškai neverta dėmesio.
Mano situacija buvo tokia: dėjausi pirkinius, kaip įprasta. Tik staiga į parduotuvę, kaip viesūlas įbėgo tamsi moteris ir pradėjo kelti balsą ir nepagarbiai bendrauti su pardavėja, man įsikišus ir pasakius, kad turėtumėte pagarbiau kalbėti su vyresniais žmonėmis gavau atsakymą - NEPATINKA, IŠEIKIT.
Tik primenu, kad išleisdavau pas jus 200-300eur į mėnesį. kas yra 3000eur į metus.
Paskui po viesulo išėjimo paklausiau koks jos vardas… man pasake vadybininkė MONIKA.
LINKĖJIMAI TAU NEPRAUSTABURNE.
Labai buvome nustebinti maloniu ir prifesionaliu pardavėjos darbu Mindaugo 25g esančioje vaistinėje. Dėkojame, apsilankysime dar kartą! :)
Šventosiosg. 25h, Kretinga, dirbantis vyriskis visiskai neturintis supratimo kaip bendrauti su klientais. Uzejus nusipirkti vaistu nuo kirmynu suneliui, darbuotojas galima sakyti gulejo ant kedes ir buvo labai nepatenkintas man uzejus, paprasius vaistu juos tiesiog numete man!!! Na zinote daugiau jusu parduotuveje nesilankysiu kol dirbs toks darbuotojas.
Uzsisakiau maista katei internetu, 5kg, suma nera maza. Gavau kita maista, ne ta kur uzsisakau. Jeigu neturejote galima buvo pranesti, pasiulyti alternatyva, o ne issiusti kita preke. Dedu dideli minusa, taip niekas nesielgia.
Noriu pasakyt, kad buvau labai gerai aptarnauta Vet-1 vaistinėje, esančioje vabalninko gatvėje, aptarnavo vyriškis. Atvykome iš Panevėžio, tai tikrai aptarnavimas superinis ir pasiūlė to ko tikrai reikėjo ir nesiūlė bereikalingų vaistų/pašaro.
Noriu pasisakyti apie vabalninko g, esančios prie Maximos Biržuose VET-1 darbuotoją -vyriškį.
(Be jokio supratimo, ko paklausi, to negausi, apie vaistus ir vitaminus iš viso nesigaudo, nekalbant apie ligas)
Ir dar siūlo visai be jokio supratimo-prašau katytei nuo viduriavimo, jis man duoda kalcio preparatus.
Prašau vitaminų šuniui į pašarą, jis man duoda TRIVIT leidžiamą.
Prašau alerginio pašaro šuniui (BE vištienos), jis man siūlo PPS active
Prašau rinktis atsakingesnius darbuotojus, kurie nors kažką išmano.
Vet-1 prie halės turgaus, labai nemalonus aptarnavimas, visiškai nepadeda išsirinkti prekių, norisi kuo greičiau išeiti.
Laba diena prisiskambint nepasiseke.Noreciau kad atkreiptumet demesi i Pasvalio vet1 darbuotoju kompetensija labai nusivyleme nors daug metu buvome jusu lojalus klientai deja, Nesusigaudo HILS produktuose apturejome materialine zala didziausia zala buvo gyvuneliui norejome isgirsti zodi atsiprasau o ne arogantiska fraze, koks skirtumas koki hilsa jus pirkote, Gaila kad tenka issiskirti nieko nereikalaujame taciau tokiems darbuotojams reikalingas ziniu pasipildymas, aptarnavimo kultura.Aciu uz demesi jeigu jums tai bus idomu.Skaudu.
N`
Esame siaulieciai.Savo augintinius apiprekiname vet1 vaistineje esancioje Vilniaus 220.Dirba labai malonios, gerai ismanancios savo darba merginos.Visada gali pasikonsultuoti tiek del maistelio, tiek del vaistuku.Du broliai jorksyriukai susipyko ir vienas stipriai uzsigavo akyte.Tuoj begam i vet1!Gavome svirksta su vaistais.Uzteko vos viena karta patepti.Cia tik vienas is daugelio pavyzdziuAciu darbuotojoms!Aciu, kad yra vet1!Vida.
Aš taip pat pritariu Gerdos nuomonei. Mes nuvežėme šuniuką, nesveriantį nė kilogramo į Marijampolės kliniką, esančią Vytauto g.48, tai ten dirbęs vyriškis padavė nukirmėlinimui vaistų dozę 5 kilogramų šuniukui. Būtume netekę savo gyvūnėlio.Gerai, kad mes laiku pastebėjome ir jis daugumą maisto su vaistais išvėmė. Nuvežėme gyvūnėlį į kitą kliniką, tai daktaras sužinojęs, kokią dozę gavo mūsų augintinis, už galvos susiėmė. Juo labiau, kad VET-1 'daktaras'-nuodytojas buvo matęs ir šunelį.
Labai dėkinga gydytojui išgelbėjusiam mūsų šuniuką.Jis dirba Sasnavos g. Marijampolėje.
VET-1direktorei patarčiau labai atsakingai rinktis darbuotojus, nes tokiam 'daktarui' nepatikėčiau net kiaulių gydyti.
Darbuotojai niekam tike

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Tvirtovės al. 47, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; veterinarija.
Trumpai apie mus Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! RuminaVet gyvūnų klinikose teikiamos...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
DAINAVOS VETERINARIJOS TEIKIAMOS PASLAUGOS Smulkių gyvūnų gydymas Kaune Rentgeno kabinetas Kaune Ultragarsinė diagnostika Kaune Endoskopija Kaune Lazerinė chirurgija Kaune Inhaliacinė anestezija Kaune Chirurginės operacijos Kaune Gyvūnų vakcinavimas Kaune Gyvūnų ženklinimas Kaune Gyvūnų eutanazija Kaune Infekcinių...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Transachemos" vadovą A. Mirinavičių keičia J. Varkulevičius
"Transachemos" vadovą A. Mirinavičių keičia J. Varkulevičius 11-14 15:53
Koncerno "Achemos grupė" valdomos krovinių gabenimo geležinkeliais bendrovei "Transachema" vadovavusį Arūną Mirinavičių pakeitė įmonės valdybos narys Jonas Varkulevičius.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 148,72 +7,32%
Nike 91,29 +2,00%