Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VET-1, UAB

PROFESIONALI GYVŪNŲ PRIEŽIŪRA
Melga
Parašyk savo nuomonę apie VET-1, UAB

Sveiki.
Lankausi Siauliuose, kuri yra PC Brukline VET 1 parduotuveje..Noriu padekoti pardavejai uz konsultacija, malonu bendravima, profesonaluma, patarimus.Visada skirs laiko klientui, isklausys, pasitiks ir islydes su sypsena, Dekinga esu jai uz viska, kad daugiau butu tokiu atsidavusiu, mylinciu savo darba ir klientus darbuotoju.
Jums rašo labai gražus pilkas katinas vardu Kafka. Esu gurmanas ir labai pamėgau Jūsų vaistinėse prekiaujamu OASY guliašiuku pakeliuose Tuno, Tuno su krevetėmis ir Tuno su moliuskais. Ta ponia, kuri pas mane gyvena ir man perka valgyti skundžiasi, kad jeigu kokiam produktui pritaikote nuolaidą tuomet nėra tos prekės. Šiandien ji nupirko paskutinius 8 pakelius Tuno guliašo ir vaistininkė pasakė, kad nebėra tos akcijinės prekės net sandėlyje, todėl ketvirtadienį net neatveš. Ponia mane gąsdina, kad pradės man pirkti maistą iš Maximos parduotuvių, bet aš jo nevalgau. Žadėjo lojalumo kortelę Kalėdoms, po to Naujiems metams, bet tuoj jau kitos Kalėdos, o kortelės nėra. Kiekvieną mėnesį mano maistui išleidžia virš 100 eur, nes aš suvalgau ir po 4 pakelius per dieną. Prašau padėti, nes aš toks ištikimas Jūsų klijentas. Paskutinius pakelius pirko Panevėžyje, Iki parduotuvės Vet-1 vaistinėje. Pagarbiai, Kafka.
2000-07013 d. užėjau į vet1 vaistinę Tauragėje, kuri yra Norfos parduotuvės pastate. Paprašiau katei užlašinamų ant kaklo vaistų nuo blusų. Parėjęs namo žiūriu, kad tai ne tai, ko prašiau o dirželis nuo blusų. kurio aš nepageidauju. Tuoj pat nuėjau į šią vaistinę su čekiu ir dirželiu, kurio net iš pakuotės neišėmiau, kad apkeistų į lašinamus vaistus arba priimtų atgal. Pardavėjos atsisakė tą padaryti, motyvuodamos tuo, kad vaistai atgal nepriimami. Bet ką sako sveikas protas? Padavė ne tą prekę, atnešiau netrukus nepraimtą ir su čekiu, o ir koks čia vaistas, čia tik dirželis niekam tikęs. Daugiau į tokią vaistinę, kur trūksta sveiko proto, kojos nekelsiu ir kitiems tai patariu. Dėkoju už tokį "aptarnavimą".
Šiauliuose IKI prekybos centre, Vilniausg. Vet1 parduotuvėje pirkau antkaklį nuo erkių. Deltatic, ispanų gamybos. Nulinis veikimas. Po kelių dienų iš śuns ištraukiau iskart 3 įsisiurbusias erkes. Grįžau grązinti antkakliuko ir iskart nupirkti kitą- patikimesnį Forest. Prekės nepriėmė, iśaiskino, kad garantikų neduoda. Tokiu lengvu tonu. Patarė su šuniuku sėdėt namuose, kad erkių neprigaudytumėm. Zodziu, likau labai nemaloniai atstumta. Buvau nuolatinė Vet1 klientė. Tiesa, pardavėjos paklausiau pavardės- Eglė Virvičiūtė. Dar sako: "Tai ar aš mokslus baigusi, ar jūs????"
Vilnius, Mindaugo g. Vet1 labai malonus aptarnavimas. Retai rašau atsiliepimus, bet ši parduotuvė verta geriausio įvertinimo. Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią veterinarinę parduotuvę. Aptarnavimas greitas ir tikslus. Darbuotojai išmano savo darbą. Dar ne karto neteko nusivilti. Taip pat salė visuomet pakrauta, matosi jog prižiūrimas prekybinis plotas. Tikrai rekomenduosiu Jus draugams. Sėkmės Jums darbuose.
Pritariu žemiau esančiam komentarui dėl Anykščiuose esančios parduotuvės pardavėjos. Teko apsilankyti ir man. Užėjau į vaistinę, paklausiau ar prekiauja "Neostomosan", turėjau šio preparato nuotrauką telefone, parodžiau jai. Ji iškart nemandagiai atrėžė "ne ne, tikrai ne", o tada iškart paklausė kas tai per preparatas iš viso. Atsakius kas tai yra, vėl piktai pasakė :ne" ir nusisukusi nuėjo (buvom abi maždaug salės viduryje, ji nebuvo prie kasos). Labai nemaloniai kalbėjo iš tiesų ir nemanau, kad mandagu tiesiog atsukus nugarą nueiti, o gal aš dar norėjau kažko paklausti..? Ir esu tikra, kad kalbam apie tą pačią merginą, kaip ir komentaro autorė žemiau, nes aprašymas idealiai tinka. :)
Esu pasipiktinusi Anykščiuose Norfoje "vet1" dirbančia "pardavėja" (?). Tokio nemandagumo, šiurkštumo ir įžūlumo dar paieškoti reikėtų. Moteris/mergina ten dirbanti (tokiais trumpais rusvais plaukais, vardo nepastebėjau, buvo be kortelės, kas irgi yra nusižengimas) jau keletą kartų iš eilės nemaloniai aptarnauja. Paskutinį kartą ten lankiausi vakar 2020.03.22. Aš suprantu, jog karantinas ir visi save saugom, bet juk nepaliksi šuns badaujančio. Įėjus į parduotuvę iškart nuėjau prie kasos, nes perku sveriamą pašarą. Stovėjau ir laukiau gal kokias penkias minutes, nes ji net nesugebėjo pakelti akių nuo kompiuterio ir paklausti ar gali man kažkuo padėti, bet ir čia dar neblogiausia. Paprašiau pašaro vidutinės veislės šuniui, maždaug kilogramo ir paklausiau ką ji man gali parekomenduoti, o ji tiesiog nuėjo ir įpylė man nežinia kokį pašarą. Paklaususi su kuo šis pašaras atsakė, jog su vištiena mušė į kasą net nepaklaususi ar šuo alergiškas, ar išrankus, ar gal pvz netoleruoja grūdų. Visiškai nieko.
Tai buvo pats šlykščiausias ir nemaloniausias mano apsipirkimas toje parduotuvėje. Nors skundų niekada nerašau, nes juk visko būna, galbūt sunki diena, galbūt kažką skauda ar tiesiog šiaip kažkas nutiko, bet ši pardavėja greičiausiai "šiaip" yra šlykšti ir nemaloni. Būtų malonu toje parduotuvėje jos daugiau nepamatyti. Gal kiek šiurkštokai skamba, bet jau praradote vieną klientą, išsaugokite bent kitus. :)
Siandiena uzejus i vet1 kaisiadoryse likau nepatenkinta moteris kuri dirbo neismano savo darbo paprasiau maisto vidutinem.papugom ji manes klause ka reiskia vidutinem ir taip jau antra karta kaip paklausiu kazka apie maistus nieko ji nezino daugiau nebekelsiu kojos!!!
Šiauliuose IKI prekybos centre esančioje VET1 darbuotoja labai nemandagiai ir nemaloniai bendraujanti. Pasiteiravus del vitaminų susakė info rūsčiai ir piktai (pasijutau sutrugdžiusi jog įėjau, ir užkalbinau), paklaususi kodėl ji tokia pikta, atsakė labai daug darbo turinti.. Tik nesupratau, ar darbas jos ne klientus aptarnauti (buvau vienintelė klientė tuo metu)? Nuejo toliau kažką rašyti.. Buvau pirmą kartą ir tikrai paskutinį, ir niekam nerekomenduosiu ten eiti.. neprisimenu kada buvau sutikus tokį pardavėja, kuriam kančia jo darbas.. Tikiuosi tokių pardavėjų daugiau nebesutikti..Darbdaviai prisiminkite, Jūsų įmonės veidas yra Jūsų darbuotojai!
Aš lankausi Alytaus Naujoji gt parduotuveje esančioje vaistinėje.Noriu pasidžiaugti, kad yra tokia puiki vieta įsigyti gyvūnams maisto bei būtinų reikmenų. Dirba kvalifikuoti darbuotojai, kurie visada pataria. Vyriškis pardavėjas vyriškis tikras šios srities specialistas, puikiai išmano vaistus, konsultuoja net kai šuniukas sunegaluoja.Sėkmės jiems, gerų darbų ir daug klientų.
Mes esame labai patenkinti ir laimingi gydyklos VET1 esančios Žemynos g. 30 gydytojais. Dėkojame už išgydytą mūsų mylimą šuniuką anglų buldogę Bastą. Jai ausies uždegimas komplikavosi ir susidarė galvytėje pūliniai. Labai ačiū gydytojams Aušrai, Monikai ir visam personalui su kuriuo susidūrėme už profesionalumą, dėmesingumą, sumanumą. Patartume ir kitiems pasinaudoti paslaugomis. Labai labai ačiū.
Jau kelinta karta atvykstu į vet1, esantį Klaipėdoje big parduotuvėje ir randu uždarytas duris. Internete parašyta, kad sekmadieniais ju darbo laikas yra iki 19val., visos parduotuvės bige taip pat dirba iki 19val. Kodėl 18val vet1 jau būna uždaryta? Gal tada neklaidinkite klientu ir pateikite teisinga darbo laika internete??
Su tokia arogancija ir šiurkštumu, kaip Rokiškio vet 1 daugiau susidurt nenorėčiau. Ten dirbantis vyrukas bendrauja su pirkėjais taip, kad rūpi nieko nelaukus pasiųst jį n@ ir nešt iš ten klumpes kuo skubiau, bet kadangi mažam mieste pasirinkimas menkas, tenka kentėt vardan savo numylėtinio. Galima būtų normaliai kalbėtis, nuo to dar nė vienam karūna nuo galvos nenukrito
Artūras Cironkas
2018-12-13 21:46:06 IP 5f4sous8
Sveiki, norėjau įsidarbinti šioje įmonėje, teko bendrauti su MONIKA, melagė ir manau visa firma neverta dėmesio, todėl kad negerbia savo darbuotojų, nepatariu darbintis ir apsipirkinėti.
3 metus apsipirkinėjau VET1 vaistinėje, tačiau po paskutinio apsilankymo ir susidūrimo su vadybininke Monika nusprendžiau, kad ši įmonė visiškai neverta dėmesio.
Mano situacija buvo tokia: dėjausi pirkinius, kaip įprasta. Tik staiga į parduotuvę, kaip viesūlas įbėgo tamsi moteris ir pradėjo kelti balsą ir nepagarbiai bendrauti su pardavėja, man įsikišus ir pasakius, kad turėtumėte pagarbiau kalbėti su vyresniais žmonėmis gavau atsakymą - NEPATINKA, IŠEIKIT.
Tik primenu, kad išleisdavau pas jus 200-300eur į mėnesį. kas yra 3000eur į metus.
Paskui po viesulo išėjimo paklausiau koks jos vardas… man pasake vadybininkė MONIKA.
LINKĖJIMAI TAU NEPRAUSTABURNE.
Labai buvome nustebinti maloniu ir prifesionaliu pardavėjos darbu Mindaugo 25g esančioje vaistinėje. Dėkojame, apsilankysime dar kartą! :)
Šventosiosg. 25h, Kretinga, dirbantis vyriskis visiskai neturintis supratimo kaip bendrauti su klientais. Uzejus nusipirkti vaistu nuo kirmynu suneliui, darbuotojas galima sakyti gulejo ant kedes ir buvo labai nepatenkintas man uzejus, paprasius vaistu juos tiesiog numete man!!! Na zinote daugiau jusu parduotuveje nesilankysiu kol dirbs toks darbuotojas.
Uzsisakiau maista katei internetu, 5kg, suma nera maza. Gavau kita maista, ne ta kur uzsisakau. Jeigu neturejote galima buvo pranesti, pasiulyti alternatyva, o ne issiusti kita preke. Dedu dideli minusa, taip niekas nesielgia.
Noriu pasakyt, kad buvau labai gerai aptarnauta Vet-1 vaistinėje, esančioje vabalninko gatvėje, aptarnavo vyriškis. Atvykome iš Panevėžio, tai tikrai aptarnavimas superinis ir pasiūlė to ko tikrai reikėjo ir nesiūlė bereikalingų vaistų/pašaro.
Noriu pasisakyti apie vabalninko g, esančios prie Maximos Biržuose VET-1 darbuotoją -vyriškį.
(Be jokio supratimo, ko paklausi, to negausi, apie vaistus ir vitaminus iš viso nesigaudo, nekalbant apie ligas)
Ir dar siūlo visai be jokio supratimo-prašau katytei nuo viduriavimo, jis man duoda kalcio preparatus.
Prašau vitaminų šuniui į pašarą, jis man duoda TRIVIT leidžiamą.
Prašau alerginio pašaro šuniui (BE vištienos), jis man siūlo PPS active
Prašau rinktis atsakingesnius darbuotojus, kurie nors kažką išmano.
Vet-1 prie halės turgaus, labai nemalonus aptarnavimas, visiškai nepadeda išsirinkti prekių, norisi kuo greičiau išeiti.
Laba diena prisiskambint nepasiseke.Noreciau kad atkreiptumet demesi i Pasvalio vet1 darbuotoju kompetensija labai nusivyleme nors daug metu buvome jusu lojalus klientai deja, Nesusigaudo HILS produktuose apturejome materialine zala didziausia zala buvo gyvuneliui norejome isgirsti zodi atsiprasau o ne arogantiska fraze, koks skirtumas koki hilsa jus pirkote, Gaila kad tenka issiskirti nieko nereikalaujame taciau tokiems darbuotojams reikalingas ziniu pasipildymas, aptarnavimo kultura.Aciu uz demesi jeigu jums tai bus idomu.Skaudu.
N`
Esame siaulieciai.Savo augintinius apiprekiname vet1 vaistineje esancioje Vilniaus 220.Dirba labai malonios, gerai ismanancios savo darba merginos.Visada gali pasikonsultuoti tiek del maistelio, tiek del vaistuku.Du broliai jorksyriukai susipyko ir vienas stipriai uzsigavo akyte.Tuoj begam i vet1!Gavome svirksta su vaistais.Uzteko vos viena karta patepti.Cia tik vienas is daugelio pavyzdziuAciu darbuotojoms!Aciu, kad yra vet1!Vida.
Aš taip pat pritariu Gerdos nuomonei. Mes nuvežėme šuniuką, nesveriantį nė kilogramo į Marijampolės kliniką, esančią Vytauto g.48, tai ten dirbęs vyriškis padavė nukirmėlinimui vaistų dozę 5 kilogramų šuniukui. Būtume netekę savo gyvūnėlio.Gerai, kad mes laiku pastebėjome ir jis daugumą maisto su vaistais išvėmė. Nuvežėme gyvūnėlį į kitą kliniką, tai daktaras sužinojęs, kokią dozę gavo mūsų augintinis, už galvos susiėmė. Juo labiau, kad VET-1 'daktaras'-nuodytojas buvo matęs ir šunelį.
Labai dėkinga gydytojui išgelbėjusiam mūsų šuniuką.Jis dirba Sasnavos g. Marijampolėje.
VET-1direktorei patarčiau labai atsakingai rinktis darbuotojus, nes tokiam 'daktarui' nepatikėčiau net kiaulių gydyti.
Darbuotojai niekam tike

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

"Baltic Horizon Fund" 20 mln. Eur nepasiekė, pritraukė 7,2 mln. Eur
"Baltic Horizon Fund" 20 mln. Eur nepasiekė, pritraukė 7,2 mln. Eur 10-23 13:56
NT fondas "Baltic Horizon Fund" per papildomą viešą platinimą (SPO) teišplatino 6,248 mln. vienetų ir pritraukė 7,2 mln. Eur investuotojų lėšų.
A. Veryga: į didžiausio COVID-19 sergamumo sąrašą pateks dauguma didžiųjų savivaldybių 10-23 13:51
Į sąrašą savivaldybių, kur registruojamas didžiausias sergamumas COVID-19, kitą savaitę turėtų patekti dauguma didžiųjų savivaldybių, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Apeliacinis teismas skyrė R. Paksui lygtinę laisvės atėmimo bausmę, G. Vainauskui – baudą 10-23 13:21
Lietuvos apeliacinis teismas penktadienį buvusiam "tvarkiečių" lyderiui, per apkaltą pašalintam prezidentui Rolandui Paksui skyrė lygtinę trejų metų laisvės atėmimo bausmę, o Lietuvos ryto"...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

AT&T 28,28 +5,84%
Nasdaq 130,09 -1,72%