Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vertimų karaliai, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vertimų karaliai

Atsiliepimai apie Vertimų karaliai, MB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Vertimų karaliai, MB

Greitai ir Kokybiškai atliktas darbas bei malonus aptarnavimas! Tikrai rekomenduoju! Esant raikalui, sugrįšiu dar kart!
Rekomenduoju vienareikšmiškai. Operatyvumas, konkretumas, lankstumas, patikimumas, puikus klientų aptarnavimas. Toks požiūris į verslą ir klientą Lietuvoje jau darosi retas, bet vis dėlto neišnykęs :) Vienas malonumas dirbti su tokia įmone.
Tik patys geriausi atsiliepimai!
Pirma karta kai teko bendrauti labai greitai reaguoja į atsakymus, pataiso jei kažkas ne taip, visada paklausia.. Kainos prieinamos, ir aptarnavimas puikus.. Neskaitant to kaip greitai viską atlieka ir be priekaištų! 10
Esu labai dėkinga Vertimų karaliams, kurie išgelbėjo sudėtingoje situacijoje, kai labai skubiai prireikė sutarties vertimo. Vertimą atliko greitai ir kokybiškai, maloniai bendravo. Kreipsiuosi ir ateityje. Rekomenduoju.
UAB Švarus pasaulis
2019-12-06 14:38:41 IP 28p8coj3
Vieną kartą pasinaudojus Vertimų karalių paslaugomis, dabar jomis naudojamės nuolat!
Tikrai greitos, kokybiškos ir už protingą kainą vertimo paslaugos.
Naudosimės toliau ir rekomenduosime kitiems!
Naudojamės Vertimų karalių paslaugomis ir esame labai patenkinti jų kokybe. Operatyvus ir greitas vertimas, viskas atliekama profesionaliai ir tiksliai. Malonus dėmesys klientui, puikus aptarnavimas. Rekomenduojame.
Nuostabi firma. Labai geri specialistai. Patys geriausi atsiliepimai. Ačiū.
Puikiai atlieka darbus greita kokybišką!renkuosi ir kitiems siūlai tik vertimų karaliai!
labai dėkingas jums už vertimus.puiki kokybė tvarka greitis rekomenduoju visiems tik "vertimu karaliai"!!!!!!
Labai greitai ir kokybiškai išvertė tekstą mano internetinei svetainei, už labai gerą kainą. Tikrai naudosiuosi Vertimų karalių paslaugomis ir ateityje!
Labai profesionalu. Pateisino visus lūkesčius, tikrai nustebino lankstumas ir operatyvumas.
Kreipsiuos vėl ir rekomenduosiu kitiems. Šaunuoliai :)
Puikus bendravimas, profesionalumas ir super greitas darbas.
Likau maloniai nustebinta geranoriškumu ir sklandžiu bendradarbiavimu.
Rekomenduoju !
Nuostabus bendradarbiavimas, bendravimas, aptarnavimas. Greiti, lakoniski, malonus. Kokybe, rezultatas nerealus. Labai patiko dirbti su jais. Labai rekomenduoju.
Greitas ir operatyvus aptarnavimas.
Vertimų karalius (sinhroninį vertimą) renkamės jau ne pirmą kartą ir tikrai nenusiviliame. Mūsų darbuotojai yra patenkinti profesionaliu vertimu, gerai parinktais ir draugiškais vertėjais. Lengvas ir profesionalus bendravimas tik palengvina darbą mums ir kelia mūsų pasitikėjimą šia įmone.
Be galo dziaugiuosi atradusi sia imone. Zaibisku greiciu gavau ne tik kainos pasiulyma, bet ir vertima (saziningai net nustebau pamaciusi el. laishka su atliktu vertimu, kuri gavau greiciau nei per 24val.)
Gera kaina, malonus bendravimas, kokybe, greitas rezultatas. Naudojausi ju paslaugomis gyvendama Amerikoje ir butinai esant reikalui kreipsiuos vel!
REKOMENDUOJU!!!
Neteko dar taip greitai ir pigiai su niekuo bendradarbiauti. Nereali įmonė. Tikrai rekomenduoju. Be galo malonūs, lankstūs ir su protingomis kainomis.
Esame labai patenkinti, kokybisku, operatyviu bei tikrai uz taip puikiai atlikta darba pakankamai pigiu vertimu. Vertimas pasiekia visuomet anksciau nei yra sutarta! Esame dirbe ne su viena verteju kompanija, taciau Jus esate geriausi. Galime drasiai rekomenduoti. Butinai su Jumis dirbsime ir ateityje.
Šios įmonės paslaugomis naudojausi pirmą kartą, tačiau neabejodama kreipčiausi dar kartą. Iš tikrųjų bendravimas yra labai malonus, gaunami operatyvūs atsakymai į klausimus, vertintina tai, kad paisoma žadamų vertimo terminų. Dar vienas privalumas- kad gauni vertimą neiškėlęs kojos iš namų, viskas vyksta elektroniniu būdu, taip sutaupomas klientų laikas. Dėkoju už kokybiškai atliktą darbą ir tikrai rekomenduoju kitiems!
Vertimų karalių paslaugomis naudojuos jau kelintą kartą, reikalui esant naudosiuos ir toliau nes jų atliekamas vertimų darbas yra labai kokybiškas, malonus bendravimas ir tikrai greitas aptarnavimas. Vertimų karalių paslaugas jau pasiūliau ir savo draugams. Didžiausias AČIŪ jums 100 balų
Retas atvejis kai jauti pasidizdiavima uz toki Lietuviska versla - zmones dirba, ir supranta ko tau reikia ir kokiu greiciu. 11 balu is 10 ! Aciu !
Bendradarbiauju su šiuo biuru 2 metus. Tikrai vienas iš patikimiausių biurų Lietuvoje. Užsakymai pastovūs ir labai daug. Kilus neaiškumams, juos išsprendžiame iš karto. Atsiskaitymas su vertėjais - pats greičiausias iš visų biurų, su kuriais dirbu. Niekada nekyla nesusipratimų. Bendrauti ir dirbti kartu - tikras malonumas :)
Esu labai patenkintas, viskas buvo atlikta per para (is penktadienio i sestadieni). Tad manau ganetinai greitai ir tuo paciu kokybiskai.
UAB Baltijos Medija
2018-11-01 22:30:07 IP 28mctcn2
Labai rekomenduojame šią įmone! Puikiai išversta, bet kas labiausiai nustebino, dirbo ir vėlyvais vakarais ir net šventinę diena. Pagelbėjo, išklausė ir viską atliko ypač greitai.
Tik patys geriausi atsilepimai...vertimas atliktas laaabai greitai ir profesionaliai...Labai rekomenduoju ir tikrai pati nauduosios paslaugomis ne viena karta nes gyvenu Siaures Airijoje..
Esu labai patenkinta greitu ir puikiu imones darbu. Visiems rekomenduoju sita imone!
Labai džiaugiuosi atradusi šią įmonę! Dirba greitai, patikimai ir kokybiškai. Pati naudojausi paslaugomis gyvendama Kanadoje. Nepaisant 10 valandų skirtumo atsakymus į iškilusius klausimus gaudavau labai greitai. Labai rekomenduoju!
Patikimas, greitas ir profesionalus darbas, atitinkantis kainos ir kokybės santykį. Paslaugomis naudojuosi jau ne pirmą kartą, dar neteko nusivilti! Rekomenduoju.
Pasidalinsiu savo patirtimi kaip bendradarbiavęs vertėjas, jeigu jūs turite ką jiems pasiūlyti, t.y. tikrai gerą kokybę, jie yra vieni iš tikrai patikimų biurų Lietuvoje. Atsiskaitė laiku ir kada reikėjo, darbai aiškūs ir rimti. Jeigu esi tikrai geras ir darbštus vertėjas, nebūk vienas tarp kitų, būk vienas iš karalių.
Sveiki. Jau antrą kartą naudojuosi šios įmonės paslaugomis ir tikrai ne paskutinį. Vertimų kokybė puiki, bendravimas labai malonus, vertimus atlieka dar greičiau, nei sutariame. Rekomenduoju!
Pasakiskas vertimu biuras. Darba atliko laiku ir greitai esu labai patenkinta.
Operatyvus vertimas, puikus kainos ir kokybės santykis! Rekomenduoju.
Greitas ir malonus aptarnavimas! Rekomenduoju.
Greitai ir profesionaliai atlieka savo darbą. Tikrai rekomenduoju šio biuro paslaugas, kuriomis aš naudosiuosi ir ateityje.
Puikiai savo darbą išmanantys žmonės, atsižvelgiantys į kliento poreikius ir greitai bei kokybiškai atlikantys užsakymus!:)
Patikimas biuras, malonus bendravimas, kokybiškas ir greitas vertimas. Išvertė mano tekstą per kelias valandas! Labai rekomenduoju!
Esu vertėjas, su šiuo biuru bendradarbiauju jau porą metų. Džiugina dalykiškas, bet kartu ir laisvas bendravimas, geranoriškumas. Vadovai pabrėžia siekį optimaliai suderinti kliento ir vertėjo poreikius - manau, kad jiems tai puikiai sekasi. Maloniai bendrauja, itin greitai atsiskaito už paslaugas.
Esu vertėja, jau antrus metus bendradarbiauju su šia įmone. Esu labai patenkinta ir pačiu darbu, ir paslaugų apmokėjimu, ir mokėjimu prisiderinti ne tik prie kliento, bet ir prie vertėjo. Labai malonu draugauti su tokiu draugišku bei jaunatvišku, žinančiu savo darbą ir mėgstančiu savo darbą kolektyvu.
Patikimas vertimų biuras. Džiaugiuosi, kad atsižvelgia į mano, kaip vertėjos, poreikius ir galimybes. Per visą bendradarbiavimo laikotarpį nėra kilę problemų dėl apmokėjimo, o malonus bendravimas tik skatina dar geriau dirbti.
Sveiki, esu sužavėta vertimų greičiu. Atsiliepimai tik teigiami. Iš vakaro užsakiau vertimą, kitą dieną jau turėjau tekstą! Skubiems vertimams rekomenduoju.
Malonus ir greitas aptarnavimas.
Puikus vertimų biuras, labai maloniai bendrauja bei teikia profesionalias paslaugas. Būtinai dar pasinaudosiu jų paslaugomis.
Puikiai ir greitai atliktas darbas, rekomenduoju ;)
Sveiki, labai nustebino aptarnavimas, greitis, kokybė ir kaina, kokybiški vertimai į įvairias kalbas, didelis dėmėsys į klientą, 100 procentų rekomenduoju, .
Supper.
Labai nustebino, aptarnavimo greitis ir kokybe.
Rekomenduosiu visiems.
Maloniai atsakė į visus dominančius klausimus, viską paaiškino. Laiku atliko visus vertimus už nustatytą kainą, be jokių papildomu mokesčių. Labai rekomenduoju!
Kompanija dirba FANTASTISKAI!!! Gyvenu Vokietijoje, bet jau kelinta karta kreipiuosi i sia vertimu kompanija ir esu labai patenkinta uzsakymu atlikimo greitumu, kokybe ir nedidele kaina! Neisivaizduoju geresnio vertimu biuro! Dekui jums labai!
Greitai ir kokybiškai atliko vertimą, ir bendravimas labai malonus, sėkmės! Kreipsiuosi dar kartą

Vertimo namai
Adresas: Rudausių Sodų 12-oji g. 9, LT-10106 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimo paslaugos, vertimo biuras. Verčiame iš / į 33 kalbas: anglų, albanų, arabų, bulgarų, čekų, danų, estų, senąją graikų, naująją graikų, ispanų, italų, japonų, jidiš, kinų, korėjiečių, kroatų, latvių, lietuvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų. Verčiame iš / į 33 kalbas: portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų...
Finapa LT
FinApp LT

Adresas: Vytauto g. 118, LT-00153 Palanga.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; vertimas.
MB "Finapa LT" tai įmonė įkūrusi prekinį ženklą FinApp LT FinApp LT - JŪSŲ apskaitą tvarkanti įmonė. FinApp LT- inovatyvi įmonė šiuolaikiškam verslo tempui. Mes orientuoti į: * Visų apskaitos paslaugų suteikimą. * Greitą ir kokybišką įmonių steigimą, veiklos stabdymą, likvidavimą. * Kvalifikuoto asmeninio...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
Filora
Kalbų kursai, vertimai

Adresas: Vytauto pr. 27, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokyklos, bendrojo lavinimo; tarpininkavimas; vertimas.
FILORA aukščiausios kvalifikacijos kalbų mokykla ir profesonalūs vertėjai. FILORA kalbų kursai Anglų Vokiečių Prancūzų Rusų FILORA organizuoja ir praveda Kalbų kursai įmonėse Kalbų kursai pradedantiesiems Užsienio kalbų tobulinimosi kursai Verslo anglų Kalbų kursai moksleiviams Individualus mokymas Mokymas grupėse...
Kelias į pasaulį
Kalbų centras

Adresas: Bažnyčių g. 3, LT-72253 Tauragė.
Veiklos sritys: vertimas; kalbų kursai; mokymo kursai; vaikų būreliai.
APIE MUS: Tauragėje įsikūrusio kalbų centro kelias prasidėjo nuo svajonės padėti kitiems išmokti užsienio kalbas. Esame komanda, kuriai rūpi Jūsų gyvenimas, todėl norime suteikti Jums visas galimybes pamatyti pasaulį bei siekti karjeros aukštumų. Užsienio kalbų mokėjimas - privalumas įvairiose gyvenimo situacijose...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Vilniuje rengiamos LGBT eitynės už lygybę
Vilniuje rengiamos LGBT eitynės už lygybę 07-11 12:15
Šeštadienį Vilniuje, Gedimino prospekte, rengiamos eitynės už seksualinių mažumų teises. Jas organizuoja LGBTQ+ (lebsiečių, gėjų, biseksualų, translyčių asmenų) bendruomenė.
COVID-19 ir Europos ateitis
COVID-19 ir Europos ateitis 07-11 11:09
COVID-19 krizė yra bene didžiausias socialinis eksperimentas mūsų gyvenime. Nežinome, kada ar kuo tai baigsis. Dar per anksti numatyti, kaip kardinaliai pasikeitė tai, kaip europiečiai mato savo...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%