Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vertimų karaliai, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vertimų karaliai

Atsiliepimai apie Vertimų karaliai, MB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Vertimų karaliai, MB

Vertimų karalius (sinhroninį vertimą) renkamės jau ne pirmą kartą ir tikrai nenusiviliame. Mūsų darbuotojai yra patenkinti profesionaliu vertimu, gerai parinktais ir draugiškais vertėjais. Lengvas ir profesionalus bendravimas tik palengvina darbą mums ir kelia mūsų pasitikėjimą šia įmone.
Be galo dziaugiuosi atradusi sia imone. Zaibisku greiciu gavau ne tik kainos pasiulyma, bet ir vertima (saziningai net nustebau pamaciusi el. laishka su atliktu vertimu, kuri gavau greiciau nei per 24val.)
Gera kaina, malonus bendravimas, kokybe, greitas rezultatas. Naudojausi ju paslaugomis gyvendama Amerikoje ir butinai esant reikalui kreipsiuos vel!
REKOMENDUOJU!!!
Neteko dar taip greitai ir pigiai su niekuo bendradarbiauti. Nereali įmonė. Tikrai rekomenduoju. Be galo malonūs, lankstūs ir su protingomis kainomis.
Esame labai patenkinti, kokybisku, operatyviu bei tikrai uz taip puikiai atlikta darba pakankamai pigiu vertimu. Vertimas pasiekia visuomet anksciau nei yra sutarta! Esame dirbe ne su viena verteju kompanija, taciau Jus esate geriausi. Galime drasiai rekomenduoti. Butinai su Jumis dirbsime ir ateityje.
Šios įmonės paslaugomis naudojausi pirmą kartą, tačiau neabejodama kreipčiausi dar kartą. Iš tikrųjų bendravimas yra labai malonus, gaunami operatyvūs atsakymai į klausimus, vertintina tai, kad paisoma žadamų vertimo terminų. Dar vienas privalumas- kad gauni vertimą neiškėlęs kojos iš namų, viskas vyksta elektroniniu būdu, taip sutaupomas klientų laikas. Dėkoju už kokybiškai atliktą darbą ir tikrai rekomenduoju kitiems!
Vertimų karalių paslaugomis naudojuos jau kelintą kartą, reikalui esant naudosiuos ir toliau nes jų atliekamas vertimų darbas yra labai kokybiškas, malonus bendravimas ir tikrai greitas aptarnavimas. Vertimų karalių paslaugas jau pasiūliau ir savo draugams. Didžiausias AČIŪ jums 100 balų
Retas atvejis kai jauti pasidizdiavima uz toki Lietuviska versla - zmones dirba, ir supranta ko tau reikia ir kokiu greiciu. 11 balu is 10 ! Aciu !
Bendradarbiauju su šiuo biuru 2 metus. Tikrai vienas iš patikimiausių biurų Lietuvoje. Užsakymai pastovūs ir labai daug. Kilus neaiškumams, juos išsprendžiame iš karto. Atsiskaitymas su vertėjais - pats greičiausias iš visų biurų, su kuriais dirbu. Niekada nekyla nesusipratimų. Bendrauti ir dirbti kartu - tikras malonumas :)
Esu labai patenkintas, viskas buvo atlikta per para (is penktadienio i sestadieni). Tad manau ganetinai greitai ir tuo paciu kokybiskai.
UAB Baltijos Medija
2018-11-01 22:30:07 IP 78.61.155.42
Labai rekomenduojame šią įmone! Puikiai išversta, bet kas labiausiai nustebino, dirbo ir vėlyvais vakarais ir net šventinę diena. Pagelbėjo, išklausė ir viską atliko ypač greitai.
Tik patys geriausi atsilepimai...vertimas atliktas laaabai greitai ir profesionaliai...Labai rekomenduoju ir tikrai pati nauduosios paslaugomis ne viena karta nes gyvenu Siaures Airijoje..
Esu labai patenkinta greitu ir puikiu imones darbu. Visiems rekomenduoju sita imone!
Labai džiaugiuosi atradusi šią įmonę! Dirba greitai, patikimai ir kokybiškai. Pati naudojausi paslaugomis gyvendama Kanadoje. Nepaisant 10 valandų skirtumo atsakymus į iškilusius klausimus gaudavau labai greitai. Labai rekomenduoju!
Patikimas, greitas ir profesionalus darbas, atitinkantis kainos ir kokybės santykį. Paslaugomis naudojuosi jau ne pirmą kartą, dar neteko nusivilti! Rekomenduoju.
Pasidalinsiu savo patirtimi kaip bendradarbiavęs vertėjas, jeigu jūs turite ką jiems pasiūlyti, t.y. tikrai gerą kokybę, jie yra vieni iš tikrai patikimų biurų Lietuvoje. Atsiskaitė laiku ir kada reikėjo, darbai aiškūs ir rimti. Jeigu esi tikrai geras ir darbštus vertėjas, nebūk vienas tarp kitų, būk vienas iš karalių.
Sveiki. Jau antrą kartą naudojuosi šios įmonės paslaugomis ir tikrai ne paskutinį. Vertimų kokybė puiki, bendravimas labai malonus, vertimus atlieka dar greičiau, nei sutariame. Rekomenduoju!
Pasakiskas vertimu biuras. Darba atliko laiku ir greitai esu labai patenkinta.
Operatyvus vertimas, puikus kainos ir kokybės santykis! Rekomenduoju.
Greitas ir malonus aptarnavimas! Rekomenduoju.
Greitai ir profesionaliai atlieka savo darbą. Tikrai rekomenduoju šio biuro paslaugas, kuriomis aš naudosiuosi ir ateityje.
Puikiai savo darbą išmanantys žmonės, atsižvelgiantys į kliento poreikius ir greitai bei kokybiškai atlikantys užsakymus!:)
Patikimas biuras, malonus bendravimas, kokybiškas ir greitas vertimas. Išvertė mano tekstą per kelias valandas! Labai rekomenduoju!
Esu vertėjas, su šiuo biuru bendradarbiauju jau porą metų. Džiugina dalykiškas, bet kartu ir laisvas bendravimas, geranoriškumas. Vadovai pabrėžia siekį optimaliai suderinti kliento ir vertėjo poreikius - manau, kad jiems tai puikiai sekasi. Maloniai bendrauja, itin greitai atsiskaito už paslaugas.
Esu vertėja, jau antrus metus bendradarbiauju su šia įmone. Esu labai patenkinta ir pačiu darbu, ir paslaugų apmokėjimu, ir mokėjimu prisiderinti ne tik prie kliento, bet ir prie vertėjo. Labai malonu draugauti su tokiu draugišku bei jaunatvišku, žinančiu savo darbą ir mėgstančiu savo darbą kolektyvu.
Patikimas vertimų biuras. Džiaugiuosi, kad atsižvelgia į mano, kaip vertėjos, poreikius ir galimybes. Per visą bendradarbiavimo laikotarpį nėra kilę problemų dėl apmokėjimo, o malonus bendravimas tik skatina dar geriau dirbti.
Sveiki, esu sužavėta vertimų greičiu. Atsiliepimai tik teigiami. Iš vakaro užsakiau vertimą, kitą dieną jau turėjau tekstą! Skubiems vertimams rekomenduoju.
Malonus ir greitas aptarnavimas.
Puikus vertimų biuras, labai maloniai bendrauja bei teikia profesionalias paslaugas. Būtinai dar pasinaudosiu jų paslaugomis.
Puikiai ir greitai atliktas darbas, rekomenduoju ;)
Sveiki, labai nustebino aptarnavimas, greitis, kokybė ir kaina, kokybiški vertimai į įvairias kalbas, didelis dėmėsys į klientą, 100 procentų rekomenduoju, .
Supper.
Labai nustebino, aptarnavimo greitis ir kokybe.
Rekomenduosiu visiems.
Maloniai atsakė į visus dominančius klausimus, viską paaiškino. Laiku atliko visus vertimus už nustatytą kainą, be jokių papildomu mokesčių. Labai rekomenduoju!
Kompanija dirba FANTASTISKAI!!! Gyvenu Vokietijoje, bet jau kelinta karta kreipiuosi i sia vertimu kompanija ir esu labai patenkinta uzsakymu atlikimo greitumu, kokybe ir nedidele kaina! Neisivaizduoju geresnio vertimu biuro! Dekui jums labai!
Greitai ir kokybiškai atliko vertimą, ir bendravimas labai malonus, sėkmės! Kreipsiuosi dar kartą

Kalbos centras
Vertimai, anglų ir rusų kalbų mokymai Kaune

Adresas: K. Petrausko g. 26-201, LT-44156 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; mokymo kursai; vertimas.
Kalbos centras, UAB - įvairiausio pobūdžio ir apimties medžiagos vertimas. Asmens dokumentų, atestatų ir pažymėjimų, teismo sprendimų, medicininių pažymų bei mokslinės medžiagos vertimas Kaune Įvairių instrukcijų, prekių aprašymų bei grožinės literatūros vertimo paslaugos Kaune Finansinių ataskaitų vertimas...
Vertimo namai
Adresas: Šermukšnių g. 1 / 13-24, LT-01106 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimo paslaugos, vertimo biuras. Verčiame iš / į 33 kalbas: anglų, albanų, arabų, bulgarų, čekų, danų, estų, senąją graikų, naująją graikų, ispanų, italų, japonų, jidiš, kinų, korėjiečių, kroatų, latvių, lietuvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų. Verčiame iš / į 33 kalbas: portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
Filora
Kalbų kursai, vertimai

Adresas: Vytauto pr. 27, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokyklos, bendrojo lavinimo; tarpininkavimas; vertimas.
FILORA aukščiausios kvalifikacijos kalbų mokykla ir profesonalūs vertėjai. FILORA kalbų kursai Anglų Vokiečių Prancūzų Rusų FILORA organizuoja ir praveda Kalbų kursai įmonėse Kalbų kursai pradedantiesiems Užsienio kalbų tobulinimosi kursai Verslo anglų Kalbų kursai moksleiviams Individualus mokymas Mokymas grupėse...
Andesta
Adresas: P. Lukšio g. 7, 3 aukštas, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; vertimas.
UAB "Andesta" 2009 m. Vilniuje pradėjo teikti vertimo paslaugas. Mūsų kolektyvą vienija patyrę filologinį išsilavinimą turintys profesionalūs vertėjai. UAB "Andesta" vertimo biuras, teikiantis aukščiausios kokybės vertimo paslaugas visoje Lietuvoje. Pas mus rasite malonų aptarnavimą, puikios kokybės ir kainos...

"Novaturas" daugiau nemokės dividendų už 2018 metus
"Novaturas" daugiau nemokės dividendų už 2018 metus 04-25 20:06
Vienas didžiausių Lietuvos kelionių organizatorių "Novaturas", pernai akcininkams jau išmokėjęs 4,06 mln. Eur dividendų, daugiau jų už 2018 m. mokėti neplanuoja.
"Walt Disney" CEO uždirba 1.424 karto daugiau nei vidutinis įmonės darbuotojas
"Walt Disney" CEO uždirba 1.424 karto daugiau nei vidutinis įmonės darbuotojas 04-25 19:49
Abigail Disney, JAV pramogų ir kino bendrovės "Walt Disney" paveldėtoja, dabartinio kompanijos vadovo algą pavadino "beprotiška". Vadovas uždirba 1.424 kartus daugiau nei vidutiniškai mokama...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Moody's 194,37 +3,04%
Hasbro 103,18 +2,51%