Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vertimų karaliai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vertimų karaliai

Atsiliepimai apie Vertimų karaliai, UAB

Visos vertimo paslaugos – vienoje vietoje!

Vertimų biuras, teikiantis vertimo paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Vertimų karaliai, UAB

Buvau maloniai nustebintas labai greita reakcija i mano prasyma teksto vertimui. Dar labiau buvau nustebintas vertimo greitumu, kokybe ir isversto teksto patvirtinimu - sertifikatu. Saunuoliai ! Rekomenduoju !!!
Gretė Brokienė
2021-03-07 23:09:50 IP 28mduo88
Geriausi ir be konkurencijos rinkoje ! Ypatingai orientuoti į laiką ir kokybę, visad pranoksta lūkesčius
Dėkoju už profesionalų didelės apimties vertimo darbą. Procesas buvo sklandus ir malonus. Rekomenduoju.
Ačiū Vertimo karaliams už puikiai ir laiku atlikta kokybišką darbą! Rekomenduoju!
Rekomenduoju visiems, kurie nori malonaus bendravimo, greito atsakymo į iškilusius klausimus, bei greito vertimo! Verčiausi ne vieną kartą ir prireikus versiuos čia! Ačiū :)
Labai geri. Atsiuntė vertimus greičiau negu tarėmės ir neblogą nuolaidą pritaikė, nes verčiau didesnį kiekį dokumentų. Tikrai rekomenduoju.
Tikrai NEREALŪS. Į mano sekmadienį (!!!) jiems rašytą el. laišką jie atsakė per keliolika minučių, o vertimą padarė netgi anksčiau nei žadėjo. Kokybiškas vertimas, profesionalus ir operatyvus bendravimas - KOMPLIMENTAS iš viso širdies!!!!
Drąsiai rekomentuoju!
Labai greitai su manimi susisiekė, po kainos pasiteiravimo. Pasiūlė žemiausią vertimo kainą iš daugelio kitų vertimo biurų, tačiau vertimo kokybė nei kiek nenusileidžia kitiems. Likau labai patenkinta ir produktu, ir aptarnavimu, tad kitą kartą būtinai kreipsiuosi į Vertimo Karalius.
Visa vertimu komanda dirba labai profesionaliai ir greitai. Ačiū labai už greitas ir kokybiškas paslaugas.
Buvau aptarnauta profesionalų. Ieškojau profesionių vertėjų svarbiems dokumentams iš Lietuvių į Anglų kalbą vertimo, ir pergyvenau, kad dokumento esmė nei trupučio nesiskirtų tarp dokumento skirtingomis kalbomis. Reikėjo išversti dokumenta šešių puslapių per vieną naktį ir visų pirma, abejojau, kad rasiu tokią kompaniją, kurios vertėjai tai atliktų. Susisiekusi su Vertimų karalių kompanija, iš pradžių man buvo suteikti atsakymai iš Justo, kuris, be problemų pasirūpino, kad dokumentas būtų išverstas per vieną naktį ir pasiektų mane nei minute ne vėliau, nei susitarta. Justas atsakė į mano klausimus labai greitai ir efektyviai elektroniniu paštu, visiškai nebuvau priversta laukti, kai Lietuvoje jau buvo naktis, man paprašius, Justas visiškai neturėjo problemų pakalbėti telefonu ir atsakė visus klausimus, kurie man kėlė nerimą. Vertimas buvo atliktas tobulai, ačiū vertėjų komandai. Kai dokumento turinys buvo šiek tiek pataisytas sekančią dieną, Vertimų Karaliai pasirupino, kad dokumentai Anglų ir Lietuvių kalba būtų identiški turinio esme ir pasirūpino, kad mane darbas pasiektų anksčiau, negu įprastos vertėjų galimybės leidžia. Robertas atsakė į mano visus klausimus efektyviai ir greitai, ir kai kilo nenumatytos situacijos, ir reikejo išversti/pataisyti keletą pastraipų tiesiog minučių bėgyje, tai buvo atlikta. Mano nuomone, šia kompanija galima pasitikėti. Labai rekomenduoju tiems žmonėms kurie ieško profesionalumo ir vertėjų, kuriais galima pasitikėti. Vertimas atliktas labai profesionaliai ir ne tik, nes kompanijos vertė nėra priklausoma tk nuo vertėjų profesionalumo; projektų vadovai Justas ir Robertas atsakė į mano klausimus elektroniu paštu minučių greitumu, be jų pagalbos tiesiog nebūčiau suspėjusi atlikti darbo numatytu laiku. Labai dėkoju Vertimų Karaliams, rekomenduoju šią kompaniją, tai yra žmonės, kurias galima pasitikėti. Didelis Ačiū, Monika.
Greitai ir Kokybiškai atliktas darbas bei malonus aptarnavimas! Tikrai rekomenduoju! Esant raikalui, sugrįšiu dar kart!
Rekomenduoju vienareikšmiškai. Operatyvumas, konkretumas, lankstumas, patikimumas, puikus klientų aptarnavimas. Toks požiūris į verslą ir klientą Lietuvoje jau darosi retas, bet vis dėlto neišnykęs :) Vienas malonumas dirbti su tokia įmone.
Tik patys geriausi atsiliepimai!
Pirma karta kai teko bendrauti labai greitai reaguoja į atsakymus, pataiso jei kažkas ne taip, visada paklausia.. Kainos prieinamos, ir aptarnavimas puikus.. Neskaitant to kaip greitai viską atlieka ir be priekaištų! 10
Esu labai dėkinga Vertimų karaliams, kurie išgelbėjo sudėtingoje situacijoje, kai labai skubiai prireikė sutarties vertimo. Vertimą atliko greitai ir kokybiškai, maloniai bendravo. Kreipsiuosi ir ateityje. Rekomenduoju.
UAB Švarus pasaulis
2019-12-06 14:38:41 IP 28p8coj3
Vieną kartą pasinaudojus Vertimų karalių paslaugomis, dabar jomis naudojamės nuolat!
Tikrai greitos, kokybiškos ir už protingą kainą vertimo paslaugos.
Naudosimės toliau ir rekomenduosime kitiems!
Naudojamės Vertimų karalių paslaugomis ir esame labai patenkinti jų kokybe. Operatyvus ir greitas vertimas, viskas atliekama profesionaliai ir tiksliai. Malonus dėmesys klientui, puikus aptarnavimas. Rekomenduojame.
Nuostabi firma. Labai geri specialistai. Patys geriausi atsiliepimai. Ačiū.
Puikiai atlieka darbus greita kokybišką!renkuosi ir kitiems siūlai tik vertimų karaliai!
labai dėkingas jums už vertimus.puiki kokybė tvarka greitis rekomenduoju visiems tik "vertimu karaliai"!!!!!!
Labai greitai ir kokybiškai išvertė tekstą mano internetinei svetainei, už labai gerą kainą. Tikrai naudosiuosi Vertimų karalių paslaugomis ir ateityje!
Labai profesionalu. Pateisino visus lūkesčius, tikrai nustebino lankstumas ir operatyvumas.
Kreipsiuos vėl ir rekomenduosiu kitiems. Šaunuoliai :)
Puikus bendravimas, profesionalumas ir super greitas darbas.
Likau maloniai nustebinta geranoriškumu ir sklandžiu bendradarbiavimu.
Rekomenduoju !
Nuostabus bendradarbiavimas, bendravimas, aptarnavimas. Greiti, lakoniski, malonus. Kokybe, rezultatas nerealus. Labai patiko dirbti su jais. Labai rekomenduoju.
Greitas ir operatyvus aptarnavimas.
Vertimų karalius (sinhroninį vertimą) renkamės jau ne pirmą kartą ir tikrai nenusiviliame. Mūsų darbuotojai yra patenkinti profesionaliu vertimu, gerai parinktais ir draugiškais vertėjais. Lengvas ir profesionalus bendravimas tik palengvina darbą mums ir kelia mūsų pasitikėjimą šia įmone.
Be galo dziaugiuosi atradusi sia imone. Zaibisku greiciu gavau ne tik kainos pasiulyma, bet ir vertima (saziningai net nustebau pamaciusi el. laishka su atliktu vertimu, kuri gavau greiciau nei per 24val.)
Gera kaina, malonus bendravimas, kokybe, greitas rezultatas. Naudojausi ju paslaugomis gyvendama Amerikoje ir butinai esant reikalui kreipsiuos vel!
REKOMENDUOJU!!!
Neteko dar taip greitai ir pigiai su niekuo bendradarbiauti. Nereali įmonė. Tikrai rekomenduoju. Be galo malonūs, lankstūs ir su protingomis kainomis.
Esame labai patenkinti, kokybisku, operatyviu bei tikrai uz taip puikiai atlikta darba pakankamai pigiu vertimu. Vertimas pasiekia visuomet anksciau nei yra sutarta! Esame dirbe ne su viena verteju kompanija, taciau Jus esate geriausi. Galime drasiai rekomenduoti. Butinai su Jumis dirbsime ir ateityje.
Šios įmonės paslaugomis naudojausi pirmą kartą, tačiau neabejodama kreipčiausi dar kartą. Iš tikrųjų bendravimas yra labai malonus, gaunami operatyvūs atsakymai į klausimus, vertintina tai, kad paisoma žadamų vertimo terminų. Dar vienas privalumas- kad gauni vertimą neiškėlęs kojos iš namų, viskas vyksta elektroniniu būdu, taip sutaupomas klientų laikas. Dėkoju už kokybiškai atliktą darbą ir tikrai rekomenduoju kitiems!
Vertimų karalių paslaugomis naudojuos jau kelintą kartą, reikalui esant naudosiuos ir toliau nes jų atliekamas vertimų darbas yra labai kokybiškas, malonus bendravimas ir tikrai greitas aptarnavimas. Vertimų karalių paslaugas jau pasiūliau ir savo draugams. Didžiausias AČIŪ jums 100 balų
Retas atvejis kai jauti pasidizdiavima uz toki Lietuviska versla - zmones dirba, ir supranta ko tau reikia ir kokiu greiciu. 11 balu is 10 ! Aciu !
Bendradarbiauju su šiuo biuru 2 metus. Tikrai vienas iš patikimiausių biurų Lietuvoje. Užsakymai pastovūs ir labai daug. Kilus neaiškumams, juos išsprendžiame iš karto. Atsiskaitymas su vertėjais - pats greičiausias iš visų biurų, su kuriais dirbu. Niekada nekyla nesusipratimų. Bendrauti ir dirbti kartu - tikras malonumas :)
Esu labai patenkintas, viskas buvo atlikta per para (is penktadienio i sestadieni). Tad manau ganetinai greitai ir tuo paciu kokybiskai.
UAB Baltijos Medija
2018-11-01 22:30:07 IP 28mctcn2
Labai rekomenduojame šią įmone! Puikiai išversta, bet kas labiausiai nustebino, dirbo ir vėlyvais vakarais ir net šventinę diena. Pagelbėjo, išklausė ir viską atliko ypač greitai.
Tik patys geriausi atsilepimai...vertimas atliktas laaabai greitai ir profesionaliai...Labai rekomenduoju ir tikrai pati nauduosios paslaugomis ne viena karta nes gyvenu Siaures Airijoje..
Esu labai patenkinta greitu ir puikiu imones darbu. Visiems rekomenduoju sita imone!
Labai džiaugiuosi atradusi šią įmonę! Dirba greitai, patikimai ir kokybiškai. Pati naudojausi paslaugomis gyvendama Kanadoje. Nepaisant 10 valandų skirtumo atsakymus į iškilusius klausimus gaudavau labai greitai. Labai rekomenduoju!
Patikimas, greitas ir profesionalus darbas, atitinkantis kainos ir kokybės santykį. Paslaugomis naudojuosi jau ne pirmą kartą, dar neteko nusivilti! Rekomenduoju.
Pasidalinsiu savo patirtimi kaip bendradarbiavęs vertėjas, jeigu jūs turite ką jiems pasiūlyti, t.y. tikrai gerą kokybę, jie yra vieni iš tikrai patikimų biurų Lietuvoje. Atsiskaitė laiku ir kada reikėjo, darbai aiškūs ir rimti. Jeigu esi tikrai geras ir darbštus vertėjas, nebūk vienas tarp kitų, būk vienas iš karalių.
Sveiki. Jau antrą kartą naudojuosi šios įmonės paslaugomis ir tikrai ne paskutinį. Vertimų kokybė puiki, bendravimas labai malonus, vertimus atlieka dar greičiau, nei sutariame. Rekomenduoju!
Pasakiskas vertimu biuras. Darba atliko laiku ir greitai esu labai patenkinta.
Operatyvus vertimas, puikus kainos ir kokybės santykis! Rekomenduoju.
Greitas ir malonus aptarnavimas! Rekomenduoju.
Greitai ir profesionaliai atlieka savo darbą. Tikrai rekomenduoju šio biuro paslaugas, kuriomis aš naudosiuosi ir ateityje.
Puikiai savo darbą išmanantys žmonės, atsižvelgiantys į kliento poreikius ir greitai bei kokybiškai atlikantys užsakymus!:)
Patikimas biuras, malonus bendravimas, kokybiškas ir greitas vertimas. Išvertė mano tekstą per kelias valandas! Labai rekomenduoju!
Esu vertėjas, su šiuo biuru bendradarbiauju jau porą metų. Džiugina dalykiškas, bet kartu ir laisvas bendravimas, geranoriškumas. Vadovai pabrėžia siekį optimaliai suderinti kliento ir vertėjo poreikius - manau, kad jiems tai puikiai sekasi. Maloniai bendrauja, itin greitai atsiskaito už paslaugas.
Esu vertėja, jau antrus metus bendradarbiauju su šia įmone. Esu labai patenkinta ir pačiu darbu, ir paslaugų apmokėjimu, ir mokėjimu prisiderinti ne tik prie kliento, bet ir prie vertėjo. Labai malonu draugauti su tokiu draugišku bei jaunatvišku, žinančiu savo darbą ir mėgstančiu savo darbą kolektyvu.
Patikimas vertimų biuras. Džiaugiuosi, kad atsižvelgia į mano, kaip vertėjos, poreikius ir galimybes. Per visą bendradarbiavimo laikotarpį nėra kilę problemų dėl apmokėjimo, o malonus bendravimas tik skatina dar geriau dirbti.

PSO: koronaviruso pandemija pasiekė "kritinį tašką"
PSO: koronaviruso pandemija pasiekė "kritinį tašką" 04-12 21:59
Koronaviruso pandemija pasiekė kritinį tašką, eksponentiškai augant užsikrėtimo atvejų skaičiui, nepaisant to, kad yra veiksmingų priemonių infekcijai suvaldyti, pirmadienį perspėjo Pasaulio...
Kinijos "Ant Group" bus pertvarkyta į finansų holdingą
Kinijos "Ant Group" bus pertvarkyta į finansų holdingą 04-12 20:30
Didžiausia Kinijos finansinių technologijų įmonė "Ant Group", šalies vyriausybės spaudžiama, bus pertvarkyta į finansų kontroliuojančiąją (holdingo) bendrovę.
Bankrutuojančios "Baltic TS Group" ir "Rokiškio aliejinė" atleidžia visus darbuotojus 04-12 19:05
Bankrutuojančios metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybos bendrovė "Baltic TS Group" ir "Rokiškio aliejinė", aliejaus ir riebalų gamintoja, Užimtumo tarnybai pranešė atleidžiančios visus darbuotojus.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%