Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verslo vizija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Verslo vizija

Atsiliepimai apie Verslo vizija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Verslo vizija, UAB

Nerekomenduoju, nes nei pekes kokybiskos, nei pristatymas laiku, nei atsakymo sulauksi i laiskus.
karolina 2017-06-29 10:01:09
a*******i.!!! melagiai! pirkau prieš mėnesį uz beveik 16eurų ir ką? dingo. nei pinigų nei prekės. Paskambinus" verkia" į ragelį. kad tik pabėgt nuo atsakomybės. Žmonės, nieko nepirkit iš jų!!! esu labai pikta ir užpildžiau
Preke gavau po labai ilgo laiko. Uzuojauta Jums didziule
karolina 2017-06-29 10:01:09
e-policijoj pareiškimą su visais įrodymais..
Gerbiama Karolina, ačiū ir už tokį atsiliepimą. Mandagiai paaiškinau, kad šiuo metu nedirbu, nes turiu prižiūrėti sunkiai sergantį sūnų (kuris, deję, mirė 2017.07.08) ir siūliau palaukti, kol galėsiu būti darbe ir išsiųsti Jūsų užsakytą prekę, arba gražinsiu pinigus. O verkiau aš tikrai ne dėl to, kad išvengti atsakomybės už Jūsų paimtus 16 Eurų. Dar kartą atsiprašau, kad nelaiku gavote savo užsakytą prekę.
e-policijoj pareiškimą su visais įrodymais..
Si imone pardavineja tikrai fainus dalykus ir teikia tik tikra informacija be melo. Tureti reikalus su sia imone tikrai malonu. Sulyciau visiems, kam aktualios tokios paslaugos.

20 plus
boileriai.lt

Adresas: Mokyklos g. 2, LT-08414 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba Gorenje vandens šildytuvais (boileriais), Friatec potinkinėm sistemoms ir Schell vandentiekio prijungimo armatūra. Gorenje, Friatec ir Schell prekės ženklų atstovai Lietuvoje.
EKO2ŠILUMA
Adresas: Partizanų g. 27, LT-49459 Kaunas.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „EKO2ŠILUMA“ – vienintelis oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje, ambicinga ir technologinėms inovacijoms neabejinga įmonė, siekianti, kad klientą MITSUBISHI ELECTRIC produkcija pasiektų net atokiausiose šalies vietovėse. Teikiamos paslaugos: -Aeroterminių (oras-oras ir oras-vanduo) šilumos...
ADMA
Raudondvario pl. 78, Kaunas/ Linkmenų g. 13, Vilnius

Adresas: Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB "ADMA" - jauna, ambicinga, inovatyvi įmonė, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba šildymo, santechnikos ir vonios kambario įranga. Nuo 2008-ųjų metų specializuojamės šildymo, inžinerinių sistemų, santechnikos prekių pardavime. Mūsų salone dirba profesionalūs vadybininkai, dizaineriai, architektai, kurie...
Šildymo sprendimai
Šildymas, vėsinimas, vėdinimas

Adresas: S. Nėries g. 20, LT-92228 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Šildymo sprendimai" įkurta 2007 metais Klaipėdoje. Vienas iš pagrindinių bendrovės sėkmės garantų - kompleksiškas požiūris į šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir oro kondicionavimo įrengimą. UAB "Šildymo sprendimai" gali pasiūlyti viską, ko reikia aukščiau minėtoms sistemoms įrengti - nuo profesionalios...
Orfėjas
Patikimas šildymo partneris

Adresas: Breslaujos g. 3, LT-44403 Kaunas.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB Orfėjas asortimentą sudaro: Dujiniais ir karšto vandens oro šildytuvai - kaloriferiai Elektrinės, vandeninės, dujinės, nešildančios oro užuolaidos Pramoniniai oro vėsintuvai didelėms patalpoms Ventiliatoriniai konvektoriai - fancoil Vandeninės spindulinės plokštės Dujiniai spinduliniai šildytuvai Elektriniai...

Grušas: turiu vilties, kad popiežius mus uždegs džiaugsmu ir viltimi
Grušas: turiu vilties, kad popiežius mus uždegs džiaugsmu ir viltimi 09-21 21:50
Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas sako tikįs, kad į Lietuvą šeštadienį ilgai laukto vizito atvykstantis popiežius Pranciškus tikinčiuosius uždegs džiaugsmu ir viltimi.
Kelto tragedijos Tanzanijoje aukų skaičius auga
Kelto tragedijos Tanzanijoje aukų skaičius auga 09-21 20:58
Tanzanijos Viktorijos ežere vakar nuskendus keltui gelbėtojai skaičiuoja aukas. Jų skaičius dramatiškai auga, vis dar yra dingusių be žinios.
Pateiktas oficialus prašymas sinchronizuotis su Vakarų Europa
Pateiktas oficialus prašymas sinchronizuotis su Vakarų Europa 09-21 19:47
Penktadienį Lenkija Europos elektros perdavimo sistemų operatoriams pateikė Baltijos šalių prašymą sinchronizacijai, t. y. paraišką prisijungimui prie kontinentinės Europos elektros tinklų.

Kai susergate, Jūs..

Skoda