Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę We deliver, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę We deliver

Atsiliepimai apie We deliver, UAB

Visi skaitmeninės rinkodaros sprendimai augti norinčiam verslui
Parašyk savo nuomonę apie We deliver, UAB

Nekompetenciją parodo neetiškas elgesys, apsimetinėjimas, spaudimo darymas.
Nors ir neesame labai didelis klientas, bet komunikacija puiki. Laiku gauname išsamias darbų ataskaitas ir daug naudingų įžvalgų, matosi, kad patyrusi komanda dirba ir požiūris į klientą geras. Bendradarbiaujame su FCR jau 4 metus.
Parašėme užklausą fcr media dėl naujos svetainės, tai susisiekė per 5 minutes ir kitą dieną jau gavome išsamų komercinį pasiūlymą, svetainę sukūrė greičiau nei buvome sutarę ir esame labai patenkinti rezultatu. Planuojame ir toliau bendradarbiauti su šia kompanija, nes gauname labai naudingų įžvalgų ir pasiūlymų. Didelis dėmesys klientui, labai taiklios įžvalgos. Matosi, kad orientuojasi į kliento rezultatus, o ne tai kad tik pinigus pasiimt. Dėkojame Jums!
Jau keletą metų turiu reikalų su įmone FCR Media Lietuva. Dvi įmonės, kuriose dirbau, davė jiems užsakymus - sukurti naujas internetines svetaines, abiem atvejais turėdamos gana ribotą galutinio produkto viziją. Abiem atvejais FCR Media Lietuva tikrai nepriekaištingai atliko savo darbą. Ypač esu dėkingas Dmitrijuj Baranauskui: faktiškai tik ankstesnė bendradarbiavimo su juo patirties dėka abi minėtos svetainės buvo užsakytos FCR Media Lietuva.
UAB "ICC Engineering"
2020-05-13 12:14:25 IP 2i24ulnk
Sveiki. Eilę metų esame šios įmonės klientai. Pastaruoju metu daugiausiai bendraujame su vadybininku Dmitrijumi Baranausku. Viskas puiku, šauniai. Sėkmės.
Esame sios imones klientai jau 10 metu, jau pora metu bendradarbiaujame su vadybininku D. Baranausku, daugelyje projektu, nuostabus bendravimas, demesys, ataskaitos, geriausi pasiulymai... Toks ir turi buti patikimas imones veidas.
Noriu padėkoti FCR MEDIA LIETUVA komandai už atnaujintą mano įmonės puslapį, kuris dabar atrodo tikrai įspudingai (Snack City). Beje man užteko bendrauti tik su vienu vadybininku Dmitrijumi Baranausku, kuris kai kuriais atvejais ko gero daro daugiau negu jam reikėtų. Ačiū už jo laiką. 10 balų.
Kaip ir bet kurioje kitoje įmonėje, FCR Media Lietuva dirba nemažai labai skirtingų žmonių, skirtingai žiūrinčių į savo įspareigojimus.
Turėjau reikalų (ir konfliktą) su FCR'u dirbdamas kitoje įmonėje: rezultatas buvo toks kad konflikto priežastis neteko darbo, o kitas žmogus, kuris jokiomis sutartimis nebuvo mums įsipareigojęs tai daryti, labai padėjo išspręsti susidariusią situaciją.
Pakeitęs darbovietę vėl, šį kartą jau pats, kreipiausi į FCR Media Lietuva, apart bent kiek nusitęsusių terminų, jokių priekaištų jiems neturiu. Maža to, jų žmonės atliko mums darbų, kurių atlikti visiškai neprivalėjo pagal jokią sutartį.
Kiek tai liečia mane, dedu jiems pliusą.
Ūkininkas Antanas Rutkauskas
2019-10-10 15:30:18 IP 5f4sop3h
Darėme bandymą su Google Ads ir norėjome parduoti daugiau savo javų į užsieno rinką. Smagu, kad bandymas pavyko ir už tai ačiū FCR Media.
JAU NE LOJALUS KLIENTAS
2019-05-28 12:13:32 IP 2i24qpm9
UAB "Maritime baltic eu" 2019-01-09 12:29:29
Įmonė visiškai nekompetetinga, neatlieka savo įsipareigojimų, iki sutarties pasirašymo prižada kalnus ir darbų atlikimą netgi anksčiau negu bus numatyta sutartyje. Pasirašius sutartį ir pervedus avansą, viskas keičiasi...., darbai mėnesių mėnesiais nepradedami vykdyti, atsakymai paprasti "per diena niekas nesidaro..."! Darbų vadovai ir programuotojai keičiasi kas mėnesį ir kas mėnesį viskas iš naujo. Mūsų atžvilgiu darbus turėjo atlikti per 50 darbo dienų, po 6 mėn gauname raštą, kad buvo pasirinkta ne ta platformą ir darbus reikia iš naujo įvertinti ir perskaičiuoti sąmatą, kuri tapo 4 kartus didesnė negu sutarta. Nutraukus sutartį, direktorė, kuri realiai nesigaudo situacijoje ir darbų aptarimuose visiškai nesupranta apie ką eina kalba, įrodinėja, kad mes patys kalti, nebendravome su jais.... Padavus į teismą dar reikia aukoti savo laiką ir nervus, kad įrodyti jų nekompetentingumą ir visišką nesuvokimą apie apsiimamų darbų apimtys ir sudėtingumą.
Patarimas visiems, būkite atsargus, gerai pagalvokite prieš pasirašant sutartį su šią įmonę ir perspėkite kitus.
Pilnai pritariu. Atsidūriau panašioje situacijoje. Labai brangiai kainuos sugaištas laikas ir sugadinti nervai. Bet reikiamo rezultato vis tiek ne gausit.

Patarimas- JOKIŲ BUDŲ NE UŽSAKINĖKITE TINKLALAPIŲ PAS FCR MEDIA !!!!!
...
UAB "Maritime baltic eu"
2019-01-09 12:29:29 IP 2g5vbp2e

Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49k, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Admen Baltic“ reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo rinkoje veikia jau nuo 1992 m. Per šį laiką tapome didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba apie 160 profesionalų. Generuojame maždaug 11 mln. eurų metinę apyvartą. Turime didžiausią ir moderniausią gamybos bazę, pritaikytą...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Lietuviai jau gali apsistoti NT nuomos projektuose, į kuriuos investuoja: ką reikėtų žinoti apie "timeshare"? 05-26 23:49
Augant susidomėjimui sutelktiniu investavimu į nekilnojamojo turto (NT) nuomos projektus, atsiranda galimybė ne tik įdarbinti savo pinigus, bet ir gauti kitokios naudos. Viena iš tokių naudų –...
"R&R Technology": vasarą verslą pakviesime įsitikinti mobiliųjų robotų galimybėmis 05-26 00:47
Paulius Rakauskas, mobiliosios robotikos srityje inovacijas kuriančios įmonės "R&R Technology" atstovas, teigia, kad jų veikla apima individualių robotizuotų sprendimų kūrimą verslui nuo idėjos...
Riboto leidimo "Bentley Bentayga EWB First Edition" parodys, kas lauks naujųjų flagmano vairuotojų 05-26 00:24
"Visai neseniai Bentley pristatė savo naująjį flagmaną – "Bentayga EWB" su ilgesne ratų baze. Gamintojas atskleidžia, kad tradiciškai pirmieji modeliai bus pažymėti unikaliu "First Edition" ženklu...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

AT&T 21,32 +0,09%

Auksas 1936,86 -0,56%