Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verslas nuo nulio, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Verslas nuo nulio

Atsiliepimai apie Verslas nuo nulio, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Verslas nuo nulio, UAB

Kad jis vagia ne blogiau už valdžios vyrus, tai abejoju. Pirmiausiai jis tokioj kėdej sėdėdamas pavogtų šimtą kartų daugiau už Kubilių, Kirkilą ar bet kurį kitą, nes jo sugebėjimai toj srity nesulyginamai didesni. Tai diena ir naktis su valdininkų sugebėjimais.
O dabar parodyk man tą vargšą, kuriam šitas v***s padėjo.... Kur tas vargšas, Šimkaus sušelptas??? jei jis nepagailėjo invalidės moters su nepilnamečiu vaiku, ir negrąžindamas joms pinigų, paliko šalti per dieną??? Vietoj to, kad grąžintų, tik pasityčiojo!!!!!
PARODYK MAN TĄ LAIMINGAJĮ, KURIAM PADĖJO ŠITAS APSIGIMĖLIS v***s???
Komodum 2017-06-09 08:46:51
Šitas a*******s dar 2012/14m su broliu turėjo tokią tipo automobilių pervežimų firmą "Komodum" Vilniuje (jų ofisas buvo registruotas kažkokiam garaže, kur nieko nebuvo), neturėjo nei vieno tralo, nei vairuotojų, absoliučiai nieko, tik banko sąskaitą ir reklamą internete. Žmonės, nusipirkę mašinas užsieny, pasirašydavo sutartį su firma "Komodum", už parvežimą susimokėdavo banko pavedimu po 2600 Lt Karoliui Šimkui. Ir, gavę pinigus, broliai slapstydavosi, neatsiskaitydavo su samdomais vairuotojais, mašinas slėpdavo, žmonės nesulaukdavo nei savo mašinų nei pinigų. Visa Lietuva jį gaudė ir ne tik. Net keista, kad išgyveno. Užsilenkus firmai, matyt pakeitė profilį. a*******s iš prigimties kleptomanas- NEGYDOMAS

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/verslas-nuo-nulio-ikurejas-sukcius-nukentejo-daugiau-kaip-400-zmoniu.d?id=74867940&com=1®=0&no=0&s=2
apgautų žmonių buvo ne 400, bet jei skaičiuoti pagal sąskaitų numerius, tai jų buvo daugiau 5000. Pinigai buvo paimti, o malkų negavo niekas... tai tik per jo firmas Vebis, Afiliatus, ir Lapetis. O dar buvo jo firmos Ivila, Loren ipsum alliance, Jodris, Belitmebelis.... Kiek ten apgautų žmonių niekas nežino. Į teisėsaugą kreipėsi tik maža dalis nukentėjusių...
Jei būtų normali teisėsauga, paimtų sąskaitų išrašus, ir būtų matyti kiek ir iš ko gauta pinigų. Visi pinigai išimti per bankomatus... Toliau jau ir klausimų nekiltų...
O dar nieko nepasakei apie jo veiklą ankstesnę. Kai broliai Šimkai buvo įkūrę firmą "Gorgon", kur prekiavo vogtų mašinų detalėm....

Nu ką Šimkau, - atvažiavai iš kaimo, greitai prisitrynei prie padugnių, išmokai gerai keiktis, ir puolei kurti verslus... Kompiuterių prekyba nėjo. Pradėjot su broliu autodalis iš vogtų mašinų prekiauti (UAB Gorgon). Irgi silpnai gaunasi. Tada ėmeisi vežioti mašinas po Europą. Neturėdamas nei autovežio, nei supratimo. Tada supratai, kad norint uždirbti reikia apgaudinėti. Nevykdei pažadų, nemokėjai vairuotojams, už atvežimą siūlei susimokėti klijentui, iš kurio pinigus jau paėmei ir prabalioninai. Apgavai ne vieną šimtą žmonių, tarp jų ir advokatą Dainių S. išdūrei ant kelių tūkstančių eurų. Užlinko ir tas biznis, nes jau buvo pavojus, kad gali klijentai užmušti. Tada ėmeisi "prekiauti" anoniminiu būdu (kad niekas nežinotų kur tu esi), firmą atsidaręs garaže, kurio durys jau 20 metų nebuvo atidarytos. Čia abu su broliu supratot, kad norint sėkmingai dirbti, reikia tų malkų turėti, o kai neturi vėl nėra pelno. Tarp pirkimo, nuvežimo ir pardavimo kainų sunkiai padaryti skirtumą, vadinas nėra biznio. Tada nustojai atsakinėti klijentams telefonu, ir nustajai tas malkas vežti ir nutarei tik pinigus imti... Malonus darbas, - pinigai eina, nors maudykis. Klijentus durninai visokiais būdais. Atsidarei daug firmų, bet vistiek prilipai, nors ir bomžus direktoriais susistatei, savo proto lygio. Aišku ir jiems buvo šansas užsitarnauti kalėjimą, bet tu juos aplenkei... Tai puolei vaikus durninti mokydamas "verslo nuo 0", nors jau buvai perpratęs, kad su tuščia kišene nieko nesigauna, tik vagystė. Turėdamas kalbos dovaną tu čia juos vos ne metus durninai, kol priėjei prie rankenos, o už rankenos kamera su grotomis ir dar šikną išnaudoja. Bet ką darysi, lazda turi du galus.... Ar jau užpirkai vazelino??? ar dar viliesi, kad tau pakeis bausmę ir leis toliau parazituoti šitoj visuomenėj???
Kaip einasi Karoli?

Už visus nusikaltimus K. Šimkui buvo skirta 5 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, bet kadangi byla buvo išnagrinėta sutrumpinta tvarka (kaltinamasis pripažino kaltinimus, todėl nereikėjo apklausinėti nukentėjusiųjų ir liudytojų), teismas bausmę sumažino trečdaliu ir nuteistajam skyrė 3 metų 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. „Bausmę nuteistasis turi atlikti pataisos namuose“, - pažymėjo teisėjas O. Zaicevas. Tiesa, kol nuosprendis neįsiteisėjo, nuteistasis paliekamas laisvėje, tačiau privalės registruotis policijoje ir neišvykti iš šalies.

Nu ką Šimkau, ar teisėsauga ir Smartą areštavo? Kad ir įjungus mastymą, bet bimbalas buvo nuomotas (tik apterliotas reklamom)...
Tau pėsčiom vaikščioti daug pavojų tyko. Ir "verslo mokinių", ir briketų pirkėjų gali sutikti ir gauti malkų. O guzus gydytis tai tu kad ir pripratęs, bet vistiek nemalonu. Bandyk gal kitam banke sąskaitą atsidaryti, gal neareštuos?? Bet atsidaryti sudėtinga, nes tu tai Versle nuo nulio ne direktorius...
Ką Šimkau, nepavyksta susirasti jokios moters nusisėklinimui, tai bandai durninti tautą imituodamas kad reikia "sekretorės", nors "Versle nuo nulio" nera nei vieno dirbančiojo.... Tikiesi, kad kokia durna studentė, tikedamasi užsidirbti, užkibs?? O po to, jei neduos, tai išvysi, nes mokėti tai neturi iš ko...
Kas per u****s gali pirkti šito aferiūgos mokymus. Negi atsiranda vaikų, kurie patiki : (
Jetus vaikus iš kaimų asilas apgaudinėja, kaip jo dar į kalėjimą neįkišo tarp tokių pačių.
Čia dar kalba apie save trečiuoju asmeniu, aspimeta, kad "sekretorę turi" :DDDD
Visi gi supranta. Aišku smagu pažvengti iš "verslininko" :D bet gaila vaikų kaimiečių dundukų.
Problema yra kad jis negerbia savo klientu isvadina visokiais zodziais tas protingai kalba kitas ne, visi esam zmones ir visus reikia ivertinti kiekvienas zmogus turi save atrasti ir kazka tai sugeba, nera kad zmogus visiskai nieko nemasto jis masto tyliai planuoja, iesko iseities, na kazka ne taip pasake ne pagal ji jis iskarto vadina visokiais zodziais ir sugadinta zmogaus svajone, kitas daug kalba na ir gerai kad kalba jam reikia kalbeti nes jam taip geriau o jei nusisneka tai reikia pataisyti mandagiai be jokiu teslagalviu uzblokavimu, reikia ismokt bendrauti..O jei dar pinigus negrazina tai blogai labai reikia rasyti pareiskima policijai.Pats teslagalvis taip iseina, nesugeba bendrauti ir mokyti, neatlieka pareigu savo ir negerbia savo klientu kurie jam moka pinigus ir nemazus tikrai.Nuo nulio versla galima pradet jeigu turi pazinciu kurie tau suteikia pagalba ar draugai su kuriais gali susitarti kad palauks pinigu, bet cia yra tokia politika yra zmones kuriem nesiseka ir kaip specialiai rimtai specialiai turi kazkas nutikti butent pacia svarbiausia akimirka, nezinosi tikrai kas gali nutikti, variantu daug, pats geriausias variantas daryti viska saziningai, pradeti nou smulkmenu smulkmenom nereikia daug pinigu, ideti darbo paciam savo rankom ismokti kazka daryti, gaminti va kai pats pagaminsi gamini tu nepergyvensi ar kitas padarys ar neuzsisauks kainos didesnes ar ten kokie neskalndumai, nzn as irgi toks tas zinovas tesu, as tai dabar nusiziurejau viena gamini, ir gaminsiu pats savo rankom, ir meginsiu parduot, nes daugiau variantu nematau, galima dar savo parduotuve atidaryti irgi, internetine parduotuve irgi variantas, bet reikia pinigu tureti patalpu sandeliavimui reikia babkiu, pats geriausias variantas gaminti paciam ar ten baldus, pradeti nuo mazu staliuku kedziu, ar metalines konctrukcijas virinti, jeigu moki virinti tai vapse pasaka yra begalybes variantu pradet versla.O kad pradet reikia tik daryti, ir pradesi pinigus vertinti, pradesi suprasti pinigu reiksme.Svarbiausiai galvoti tik apie pinigus ir savo atlikta darba ir daugiau nieko, svarbiausia yra pinigai aisku ir sveikata dar, bet pirmoj eilej tik pinigai daugiau niekas viska daryti belenka kad tik gauti pinigu ar eiti i darba ar gaminti parduoti ar perpardavineti, teikti paslaugas, svarbiausias musu tikslas yra uzdirbti pinigus o cia jau nuo sazines priklauso kaip tuos pinigus uzdirbsi saziningai ar ne, priklauso nuo zmogaus.Sekmes darbuose!
pirmiausiai, prieš komentuodamas ir užtardamas, gerai pasiskaityk ir išstudijuok tą tipą. Kaip gali jis pamokyti verslo, jei iki šiol JOKIO sėkmingo verslo nesukūrė. VISI jo verslai veikė vienu ir tuo pačiu principu: pinigus ėmė avansu ir niekam nieko nepardavė. Visa aritmetika.
Lygiai tas pats vyksta su "verslu nuo nulio". Jis tik krauna "akumuliatorių" ir vilioja pinigus iš lengvatikių. Dar neįvyko nei viena paskaita, nei vienam neišsiuntė nei vieno "webinaro", kaip jis vadina. O tie, kas nieko negavę bando susigrąžinti pinigus būna išvadinti pydarais, daunais ir visokiais kitokiais jo leksikono žodžiais. Jei jau pats bandei kurti verslą tai turėtum suprasti, kad nuo nulio dar niekas nieko nepadarė, - visad reikia kokių tai investicijų. O iš jo veiksmų ir jo paties video turi matyti, kur jis pats atsako savo "mokiniui": "350 eurų per mėnesį yra uždirbti pinigai, ir aš nekalbu apie pyzdintus pinigus". Tai turėtum suprasti, kad jis ir toliau užsiiminėja pingų "pyzdinimu", o ne verslo mokymu. Nes toksai pamokyti negali NIEKO.
Apgautasis 2017-04-13 12:35:07
a*******s!!!! Neapsigaukit pirkau webinara, sake jai nepatiks sutarties salygos grazinis pinigus, bet negrazino jau 5men eina.. Dar DEBILU isvadino. Dabar ignoruoja, ale nemato zinutes!!!!!!! NEAPSIGAUKIT
galiu paguosti. Tu ne pirmas, kurį jis išvadina debilu. Daugumą, kas pabando atsiimti pinigus išvadinas "DEBILAIS", PYDARAIS" ir kitais maloniais jo leksikono žodžiais. Jūsų žiniai, - jo leksikonas yra Pravieniškių lygio. O teisme sako: "aš neturėjau tiklso tuos žmones apgauti, ką aš kaltas, kad taip gavosi" Nes jam reikia pinigų, o kito metodo, išskyrus apgaulę jiems gauti jis deja nežino
Buvau apgautas. Įsigijau vebinarą už 50 Eur. Karolis Šimkus akcentavo pardaviminiame video, kad padarius apmokėjimą iš karto bus atsiųsta nuoroda mokymų, tačiau negavau. Parašydavau kas dvi savaites kada atsiųs mokymus, tačiau Karolis Šimkus vis išsisukinėdavo, kad atsiųs rytoj ir t.t. Tada jau buvo viskas aišku, kad šitų mokymų, net neturi paruošęs Karolis Šimkus. Kai parašiau griežtesnį laišką Šimkus pasisiūlė padaryti pinigų, gražinimą, tačiau taip ir neatgavau pinigų ir tolimesnius laiškus ignoruoja. Niekam nerekomenduočiau pirkti "Verslas Nuo Nulio" mokymus.
Tai Šimkau jau pradėjai naują ciklą seminarų, kur vėl po 2000 turi susirinkti ir kas dvi savaitės kartojasi "kiekveinam mieste". O tai kur tas seminaras dingo kur turėjo susirinkti 2k žmonių ir žadėjai net svetimą BMW padovanoti??? Ar tą loteriją perkėlei irgi į uždarą VIP grupę, kad jau tavo puslapyje net nuotrauka dingo? Kad laimėti "tavo BMW" nuo lapkričio taip ir nesusirinko tie 2000 žmonių per pusę metų, o dabar kas 2 savaitės po 2000 surenki??
Ar tiesiog ten baigėsi durneliai ir bandai naują kryptį??
Nu kai Šimkus sėdi nuomotame BMW ir save filmuoja bandydamas parodyti paskutiniams lietuvos tešlagalviams, koks jis didvyris, tai kur jau ten menas, - oho. Tik pilvą išpučia: "sukrapščiau va porą eurų ant kavutės, va tešlagalviai, koks aš didvyris. O kaip teisme, tai toksai nusmurgėlis ašarotom akutėm, kat tik teisėjas neatbėgtų ašarų šluostyti.... gal tikisi, kad verkti pradės, žadės grąžinti pinigus, tai gal paliks laisvą, gal pasigailės...O nemelavęs negali nei žingsnio. Ir teisme durnina visus, aiškindamas, kad jis dar turi "Scania" vilkiką, kad turi kažkokius irengimus, kurių jis pats net sapne neregėjęs. Ant tiek glušas, kad neskiria sunkvežimio vilkiko nuo bortinės mašinos. Visur rašydavo, kad turi Scania vilkiką, o nuotraukose dėdavo bortinę mašiną kažkur nufotkintą. Idomu, ar jis isivaizduoja, kaip su vilkiku vežti granules ar malkas??
Karlas tu juokingas
2017-02-08 19:59:38 IP 94.244.76.99
Paziurekite zmones pas jo darbuotoju skaiciu 0, kalba kasdien ta pati apie kazkokius teslagalvius, jis apie juos viska zino nes pats didziausias yra, ir zino alia kokie jie :D Lengva sneketi tokius kai pats esi toks Karlai, tu sergi igimtom ligom kokios dar net nera israstas tu baisenis nei maras, fb blokuoji protingus zmones kurie supranta kad tai tik skiedalai pasilieki teslagalvius tokius kaip tu.
Tik avynam gali būti jis įdomus, taip ir reikia jai žmonės kaušai,
čia tiems, kurie yra akli kaip kačiukai, gal kokiam iš jų prašviesės protelis ir susimastys prieš atiduodamas pinigus Šimkui. Publikacija smarkiai pasenusi, bet gal kam nors prašviesins smegenis??
Na, o jei kam tai nepadės, tai reiškia, kad jam tie pinigai ir nereikalingi....
o pasižiūrėkit jo "verslo" puslapyje jo paties nuotrauką viršuj. Po žmogaus sutikimo dar lūpa kairiam kampe neužgijus....
o jau vėl naują konkursą skelbia, dabar Samsungo telefonui...
Tomas 2017-02-05 11:45:55
na parašysiu ir aš pastebėjima. jau jo kanala stebiu gan ilgai, gan pasirodo ir protingu minčiu pameta, bet yra bet. kažkada jis nusifilmavo kai sakė 1. kad nusipirko BLECBERI telefona ir mėnesi laika taikis savo pasiulita metoda kaip uždirbti pinigus, sake isirinks niša ir viska filmuos ka daro. deje, ta telefona turbut padovanojo apitiksliai uz savaitės kažkam. Taip ir liko nieko nenufilmaves ir nepardaves. 2. prieš šventes buvo ikeles video, kad dovanoja vienam iš musu galimybe laimėt jo mokymus svenčiu proga, aš jam parašiau - o atsakyma sulaukiau toki: aš niekam nieko nedalinu dykai. o VIDEO tas išnyko iš jo kanalo. 3. o dauguma jo tiesioginiu transliaciju budavo irašo paleidimas kuri kažkada filmavo. o smagiause tai, kad pasibaigus irašui rodo juoda ekrana. neslepsiu, kai kureis momentais buvau susigundes pirkt vebinara, bet deje kaip jis sako: Dievas viską mato ir kiekvienas gaus savo. tai dievas man padėjo nieko iš jo neišsigyt. jis neturi nei vieno teigemo motyvo kodėl turėčiau pirkti kažka iš PVZ: paliginkit ŽIGULI su BMW, kaip žigulio kompanija besistengtu niekas jo neperka nes yra susišikes savo varda, o BMW renkasi nes žino kad tai kainos bei kokybės santikis, varda išsikovojusi firma. tai išvada toke: Karolis Šimkus kaip ir ŽIGULIS, an tiek susišikes, kad net negali išbrist ir niekas nenori su juo reikalu turėt. o normalus žmones renkasi BMW kaip ir LEKTORIUS kurie turi švare praeitim
Va, matot, kaip Šimkus pats pasako: "aš niekam nieko nedalinu už dyką". O jūs svaigstat, kad dovanos telefoną, BMW, mokymus, dar kažką... Buvo jau jo prižadėta dovanoti ir KIA Sportage, ir butas, ir BlackBerry, ir Applo telefonai. Tik tų laimingųjų niekas nematė, o paskui Šimkų velkasi bylų šleifas
Adomas Neteckis 2016-12-24 22:33:40
Buvau apgautas. Pirkau iš šios įmonės mokymus. Sutartyje buvo apbrėšta apie metus laiko trunkančius verslo mokymus, konsultacijas. Vietoj metus laiko trunkančių mokymmų gavau 3 skype pokalbius iš kurių dviejuose Karolis 85 procentus laiko kalbėjo apie savo mokymus ir kitus dalykus kurių net nepavadinčiau verslo konsultacijosmis ar mokymais. Tiesa vieną vertingą patarimą davė... Toliau žadėti metus laiko trunkantys mokymai nutrūko ir Karolis visai netesėjo savo duotų pažadų įsipareigojimų. Kreipiausi į teismą, , .. teisininkai išnagrinėja Karolio veiklą pasakė cituoju " šis žmogus dirba aferistiniu principu", sutartis iš principo buvo paruošta taip, kad išsireikalauti sumos pinigų net jei paslauga nebuvo suteikta neįmanoma, galiu drąsei sakyti jog UAB " Verslas nuo nulio " įmonė - Karolis Šimkus mane apgavo... Taip pat esu užsisakęs internetinį vebinarą, už vebinarą sumokėjas avansu pinigus. Joks vebinaras neįvyko, pinigai negrąžinti.... MAno patarimas bėgite kuo toliau ir neužlipkite ant to pačio grėblio ant kurio užlipau aš... Yra tikrai puikiu įmonių teikančiu tikrai kokybiškas verslo kunsultacijas ir pagalba, PATIKĖKITE, .. tiems kam trūksta žodinių įrodymų skabinkite šiuo nr, mielai pagelbėsiu 867421806
As nesuprantu is kur dar atsiranda tokiu nevisprociu, kurie viesai mato skelbiama iformacija apie tai kad karolis simkur yr afersitas, del jo iskeltos bylos, bet kazkokie k******i sugeba vistiek is jo pirkti vebinarus, o po to verkti viesai, kad juos apgavo :DDD WHAT NAA

zodziu, neturedamas ka veikt, norejau paskaityt ten komentarus ir uzmaciau, kad buvo iskelta bankroto byla ant sausio 21 dienos ir kaip keista, kad iskart simkus padare VIP grupe :D Dabar imone likviduota, krc prikirpo jau gerai
Verslas nuo nulio atstovas 2017-01-25 09:55:28
Grąžinimas padarytas.
Tu Šimkau geras artistas!! Tik pažiūrėkit: "Verslo nuo nulio atstovas"!!! Gal tu galvoji, kad kas nors tiki, kad tu turi tarnų??? Tu pats sau "vadovas", pats sau "administratorius", pats sau "buhalteris" ir iš viso, kas tik nori... Jei Dorotą išsivarei, (ji kažkodėl savo "mokslą" filmuojasi kaip ir tu pradžioj, - ant stogo. Kaip ten pas jus?? Anksčiau tai galėjai ją skaityti už "administratorę". Nes kai žioplas esi, tai isidėjai video feisbuke, kuriam matosi kaip ji tave filmuoja kampe pritūpusį. Tu tiek į tas savo fantazijas įsijautęs, kad gal net ir sapnuoji kartais, kad tu esi "vadovas". O pabundi ir vėl tik s*****s ir a*******s, kuriam baisu pėsčiam vaikščioti, kad kas malkų neišrašytų. Negi tu galvoji, kad kas nors tiki, kad "versle nuo nulio" dar kas nors dirba apart tavęs???
Verslas nuo nulio atstovas 2017-01-25 09:09:58
Klientui atsisakius paslaugos, grąžinimas padarytas, o klientas viešoje erdvėje skleidžia tikrovės neatitinkančią informaciją.

Dievas viską mato ir kiekvienas gaus savo.
Jei pagal dievą matuoti, tai tu Šimkau jau senai turėjai pas tą dievą žąsis ganyti ir batus jam valyti.... Už tiek apgautų žmonių, o tu dar vis čia užtrukęs....
Ar tu kada nors skaičiavai, kiek tu pinigų iš patiklių žmonių išmelžei??? Nieko nedirbi, o Kijevo kotletus valgai ir dar esant nuotaikai vieną kitą durnelį, kuris tau pinigų ikišo išvadini pydaru...
2017-01-25 09:55:28 IP 78.61.213.219
2017-01-25 09:28:09 IP 78.61.213.219
2017-01-25 09:26:37 IP 78.61.213.219

American English School, Všį
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos akademijoje. Kodėl verta rinktis AMES...
Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai.
Nerizikuokite, rinkdamiesi reklamos gamintoją. Tik bendradarbiaudami su mūsų bendrove gausite kokybę, kuria didžiuositės. Reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo UAB „Admen Baltic“ rinkoje jau nuo 1992 m. Esame didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba 160 profesionalų. Generuojame...
CEEFFO consulting
Verslo konsultantai

Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau kontroliuojamą sistemą savininkui, kuri paprasta, susisteminta ir yra pati esmė versle...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
PERSONALO MOKYMAI VADOVŲ KONSULTAVIMAS KOUČINGAS DARBUOTOJŲ ATRANKA POKYČIŲ ĮDIEGIMAS ĮMONĖJE TYRIMAI ORGANIZACIJOSE Mes trykštam energija, entuziazmu, idėjomis ir galime tuo pasidalinti su kitais. Mes – galimybių ugdymo specialistai. Mūsų tikslas - kad problemos virstų sprendimais. Mūsų komanda: Direktorė, verslo...
Avisma
Medžiagos reklamos gamybai

Adresas: Paplaujos g. 5, LT-11342 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; statybinės medžiagos.
UAB Avisma – patikimas partneris, kuris daugiau nei 20 metų dirba Jums. Šiai dienai galime drąsiai teigti, kad esame vieni didžiausių medžiagų skirtų reklamos gamybai tiekėjai Baltijos šalyse ir vienareikšmiškai esame lyderiai Baltarusijoje. Prekiaujame visa pasaulyje gerai žinomais prekės ženklais. Mūsų...

KTU pradėjo rektoriaus paieškas
KTU pradėjo rektoriaus paieškas 12-11 20:18
Kauno technologijos universitetas (KTU) skelbia konkursą rektoriaus pareigoms užimti. Naujojo vadovo ieškoma po to, kai buvęs rektorius Petras Baršauskas dėl plagijavimo skandalo pasitraukė iš...
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD 12-11 19:18
Danijos bankas "Saxo Bank", besikoncentruojantis į investicinių paslaugų teikimą, prognozuoja, kad populiariausios pasaulio kriptovaliutos kaina 2018 m. pakils iki 60.000 USD, tačiau vėliau leisis...
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai 12-11 19:17
Y kartos atstovų adresu nevengiama leisti kritikos strėlių. Esą jie išlaidūnai, negalvojantys apie ateitį, o tik apie dabarties malonumus. Atliktas tyrimas rodo, kad šios kartos atstovai...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Oracle 49,60 +2,23%
3M 238,13 -0,90%