Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verozona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Verozona

Atsiliepimai apie Verozona, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Verozona, UAB

Jonas 2015-08-14 10:33:03
Ponai, gal ir netikri Jus tokie, nes nussiskundimu apie jus daug! Ir as nesupratau, kodel nuskaiciavote 3, 82364Eur nuo manes, nes jusu paslauga matu pirma karta! Prasau grazinti neteiseta nuskaityma ir uzblokuoti nuskaityma nuo Nr. 8 601 34568. Pagarbiai, Jonas
Ponai, nenukriskit zemiau ju, nes dar neatsaket man, o jau istrinat uzklausima. Och, na ir lietuviu Ponai!
Lina 2015-07-26 19:21:12
Prašau užblokuoti mano NR867790418, nes aš jūsų paslaugomis nesinaudoju AČIŪ
Laba diena, išsiaiškinau aplinkybes, prašau neblokuoti mano tel.NR.867790418
AČIŪ
Prašau užblokuoti mano NR867790418, nes aš jūsų paslaugomis nesinaudoju AČIŪ
Jelena 2015-07-22 18:15:55
Sveiki, jusu paslaugomis nesinaudojau, todel nesiruosiu moketi. Prasau daugiau niekada nepriskaiciuoti mokescio +37060104603
Laba diena, p Elena.

20150608 diena siuntėte i musu trumpa Nr 1679 žinutę '' ipr ", gavote slaptažodi prisijungti prie sergu.lt sistemos.Jums buvo nuskaičiuota 0, 14 Eur,

Kristina 2015-07-22 13:41:59
Nutraukit kažkokias savo paslaugas, nuėjau mokėt savo abonento ir išsigandau sas pamačius, o ji priskaičiuota per jus!!!!!!!!!!! Nr 864781538

20150610 diena siuntėte i musu trumpa Nr 1656 žinutę '' OHO AIBE LIAUDIES DAINOS ", Jums buvo nuskaičiuota 0, 29 Eur,

andrius 2015-07-21 11:09:43
laba, diena, diena, prašau užblokuoti mano telefono Nr. 8 69874215 iš šios svetainės ir daugiau nenuskaityti mano pinigų.

20150610 diena per musu sistema apmokėjote skelbima Autoplius.lt portale,

Jelena 2015-07-15 11:11:17
Sveiki, jusu paslaugomis nesinaudojau, todel nesiruosiu moketi. Prasau daugiau niekada nepriskaiciuoti mokescio +37060304601

Jokiu nuskaitymų nr 37060304601 niekada nebuvo,

Jūratė 2015-07-13 07:31:08
laba, diena, diena, prašau užblokuoti mano telefono Nr. 8 674 10826 iš šios svetainės ir daugiau nenuskaityti mano pinigų.

Visos Jūsų prenumeratos jau nutrauktos,

evelina 2015-07-10 15:58:07
Labadiena prašau užblokuoti mano numeri 865750058 iš šios svetainės

Visos Jūsų prenumeratos jau nutrauktos,

Labadiena prašau užblokuoti mano numeri 865750058 iš šios svetainės
Rasa 2015-06-23 17:46:08
Laba diena, norėjau paklausti kodėl man buvo priskaičiuotas mokestis iš jūsų? Niekada jūsų paslaugų neužsisakinėjau. +37068410560
Buvo užsakytos paskau gegužės 5 d. Susisieksime su Jumis telefonu.

Verozona administracija
Ignas 2015-06-10 12:33:15
prasau nutraukt bet kokias savo su****** paslaugas nuo Nr. 64642782. Niekad nieko neuzsakinejau.

Patikslinkite prašome telefono nr,

Nr 37064642782 jokiu nuskaitimu nera,

UAB Verozona
vilija 2015-06-10 20:08:05
laba diena, as jusu paslaugu niekada neuzsisakinejau, todel nesiruosiu moketi. Prasau daugiau niekada nepriskaiciuoti mokescio +37067645229
Laba diena, p Vilija

20150525 diena iš nr +37067645229 siuntėte žinute i musu trumpa nr 1679 su tekstu IPR, ir gavote slaptažodi prisijungti prie sergu.lt sistemos, Jums priskaičiuotas 0, 14 Eur vienkartinis mokestis.

UAB Verozona
tiek "verkianciu" zmoniu, matomai cia yra vietos dideliam nesaziningumui. ir niekas nesiima priemoniu suvaldyt ta imone.
Tautvydas 2015-05-24 19:11:26
Laba diena. Man jusu paslaugu nereikia Prasau niekada daugiau nepriskaiciuoti mokescio. +37068498826

Užblokavome Jūsų numerį, daugiau neko negalėsite apmokėti per musu sistema,

A.Sadauskiene 2015-04-15 14:04:46
Atrodo, kad as nesinaudojau jusu paslaugomis - kodel gaunu saskaita apmoketi???

Nežinodami Jūsų telefono nr, negalime nieko patikrinti.

Pagarbiai, UAB Verozona
Atrodo, kad as nesinaudojau jusu paslaugomis - kodel gaunu saskaita apmoketi???
Loreta 2015-03-27 12:05:48
Pasirodo, ne viena as gaunu sakaitoje mokejima uz VERO zona paslaugas.Jokiu paslaugu man nereikia ir niekada ju neuzsakineju. Prasau, niekada daugiau nepriskaiciuoti mokescio.

Loreta Balciene.
867541988
Laba diena, p Loreta.

20150223 diena siuntėte žinutę į mūsų nr 1679 su tekstu KODAS, tai Autoplius.lt skelbimu portalo slaptažodžio priminimas, Jums nuskaičiuota 0, 09 EUR,

Gero dienos,

Loreta Balciene.
867541988
Linas 2015-02-28 08:42:03
Sveiki, nezinau kokiu budu mano saskaitoja atsirado mokeimai uz verozona paslaugos nors jokiu paslaugu neuzsakinejau, taigi prasau nutraukti prenumerata.

Nežinodami Jūsų telefono nr, negalime nieko patikrinti ir nutraukti.

DANUTE 2015-02-22 16:23:05
sveiki, nezinau kokiu budu mano saskaitoja atsirado mokeimai uz verozona paslaugos nors jokiu paslaugu neuzsakinejau, taigi prasau nutraukti prenumerata.Jeigu pinigai nebus grazinti ir naryste nebus nutraukta teks imtis kitu priemoniu.
Laba diena, p Danute.

Prašome kreiptis į mus el. paštu info@vero.lt arba telefonu 8 658 41777.

Nežinodami Jūsų telefono nr, negalime nieko patikrinti.

Laba diena, p Inesa.
Per mūsų sistema 20141205 ir 20141208 buvo apmokėti skelbimai autoplius.lt portale.
Prašome kreiptis į mus el. paštu info@vero.lt arba telefonu 8 658 41777

Laima 2015-01-21 19:21:50
Sveiki, gal paaiškintumėt kodėl turiu mokėti 0, 15 eurocentų už verozonos paslaugas? Nr 681704981
Laba diena, p Laima

20150107 siuntėte į mūsų tr Nr 1679 SMS žinutę su tekstų ipr, ir gavote slaptažodį prisijungti prie sergu.lt sistemos.

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Butelio forma – taip pat prekės ženklas
Butelio forma – taip pat prekės ženklas 05-25 15:31
Gėrimų gamintoja "Bottega" ES apgynė dar 2013 m. registruotus du erdvinius butelio formos prekių ženklus su blizgia geltona ir rožine spalva.
Kas turtingesnis: Bezosas šiandien ar Rockefelleris vakar?
Kas turtingesnis: Bezosas šiandien ar Rockefelleris vakar? 05-25 14:53
Pasaulio istoriniai turtuoliai neretu atveju buvo turtingesni nei nūdienos milijardieriai. Pasirodo, kad XIX a. JAV pramonininkas ir filantropas Johnas D. Rockefelleris buvo beveik tris kartus...
Tyrimas: 67% prekybininkų daugiakanalė prekyba yra svarbiausias prioritetas
Tyrimas: 67% prekybininkų daugiakanalė prekyba yra svarbiausias prioritetas 05-25 13:27
Prekybininkai investuoja į daugiakanalės prekybos strategijas dėl kelių priežasčių: siekdami įgyti daugiau pirkėjų, konkurencinį pranašumą ir mažinti kaštus, teigiama 2019 m. išleistoje apžvalgoje...

Kur atostogausite šią vasarą?