Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verozona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Verozona

Atsiliepimai apie Verozona, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Verozona, UAB

Edvardas 2017-06-14 17:48:54
Sveiki dar karta mane domina toks klausimas. Sim kortele yra modeme ir niekas jos is ten neisima, nes esu sulauzes dangteli ir uzklijavau su moment klijais kad nekristu taigi esu 100% isitikines kad niekas nieko nesiunte.tai kaip gali issisiusti kazkokia tai sms zinute?
Esme, kad paspaudi nuoroda ir nuskaiciuoja ir uzregistruoja tave... ziauru debiliskiausia kad negali uzblokuoti
Uzblokuokite mano numeri prasau 68302627
Rolandas 2017-11-09 15:48:27
Uzblokuokite mano numeri prasau 68302627

Deividas 2017-11-08 13:48:49
Prasau nutraukti prenumerata ar kad ir kas butu padaryta sitam nr 67998189

Jūsų nurodytu telefono numeriu nematome nei vieno atlikto užsakymo 2017-aisiais metais.

Pagarbiai, Vero administracija
Jaroslav 2017-11-08 15:17:13
Prasau i si nr 867028134 nutraukt prenumerata kitaip paduosiu jus i teisma uz neteiseta pinigu pasisavinima !

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų DarniPora.lt prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Asta 2017-11-08 16:41:38
Prašau anuliuoti visas prenumeratas Nr.+37061622491

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų filmux.us prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Brigita 2017-11-08 22:10:51
Prašau nedelsiant nutraukti prenumeratą PDF knygos.net
Nurodykite prašome Jūsų telefono Nr.

Paslaugos prenumeratos nutraukimas:
Vartotojas paslaugos narystę (prenumeratą) gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę
numeriu 1679 su raktažodžiu UPDF. Prenumeratos nutraukimo kaina 0.09 EUR.
Prasau nutraukti visas prenumeratas šiam numeriui 8 678 80089.
Sveiki, prašau išjunkti visas mokamas paslaugas šiam nr.860076572 ir šiam nr. 864588610
Prašau, uzblokuokite mano nr, iš oro gaunu sąskaitą, pati esu Teisininkė kreipiuosi į atitinkamą instancija už neteisėtą pinigų pasisavinimą.
Laba diena, prašau nutraukti prenumeratą - nr. 867340488
Prašau užblokuoti pranešimus numeriu 862429739. Jau kurį laiką neteisėtai nurašinėjami pinigai iš mano dukros telefono sąskaitos.
Prašau nutraukti bet kokias prenumeratas mano nepilnametes dukros telefono numeriui 862181779, taip pat uzblokuoti pranesimus i jos numeri, kadangi is jos saskaitos, kuria apmoku as, yra nuskaitomi pinigai, paskutini karta 2017 10 13. Prasau nedelsiant imtis priemoniu.
UAB R2baldai 2017-11-10 18:40:42
Prasau nutraukti visas prenumeratas šiam numeriui 8 678 80089.
Jokiu prenumeratų neturite.
20171023 buvo nuskaičiuotas vienkartinis 0, 50 Eur mokestis už virs nemokamo laiko PC Zemaitija aiksteleje
Jūratė 2017-11-12 18:13:49

Goda 2017-11-14 17:50:49
Laba diena, prašau nutraukti prenumeratą - nr. 867340488

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų filmai.us prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Gabija 2017-11-14 20:34:28
Laba diena, p Gabija

20171030 diena Jūsų dukra siuntė atsakymą i Justė žurnalą, paslaugos kaina 0, 29 Eur

Užblokavome Nr 37062429739

Laba diena, p Jurgita

Jūsų dukra uzsisako"dienynas.tamo.lt" paslauga paslaugos kaina 3, 00 Eur/mėn

Užblokavome Nr 37062181779

Vero administracija
Aciu Jums uz atsakyma. Praneskite prasau, kokiu budu esant reikalui, butu galima atnaujinti paslauga (konkreciai del TAMO). Aciu.
Jurgita 2017-11-17 13:40:54

Reikės atsiusti prašymą i [email protected]

UAB Verozona
Sveiki, noriu kad užblokuotumet mano numeri ir nutraukti visas prenumeratas šiam numeriui nedelsent +37062892743
Sveiki prasau nutraukti vip naryste flirtas.lt siuo numeriu 865473514, zinute issiunciau atsisakyti o ka cia man atsiunciate?
Audrius 2017-11-19 09:24:40

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų Flirtas.lt ir www.pazintysxxx.com prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Agnė 2017-11-19 10:44:18

patikrinome Jūsų numerį flirtas.lt registraciją. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Vero administracija
Sveiki noreciau kad uzblokuotumet sita numeri 864769456, nes vaikai sunciasi zaidimus aciu uz supratima.
Grazvydas 2017-11-22 21:56:33

Prasau isjungti nr. 860811014 paslauga is el. Portalo filmai.link. Aciu
labas vakaras, nesupratau kokio velnio, bet jusu sistema automatiskai papildo mano anketa kazkokiais statusais, bent jau taip raso istorijoje. prasau istrinti mane is sistemos ir jokiu budu nebepildyti narystes. nesupratau is vis kaip taip imanoma, dar neemiau isklotines, bet jei ten rasiu tai ka itariu, pasimelsiu uz v***s, kad jie nedegtu pragare hehe.
mudmeg 2017-11-26 22:48:45
numeris - 865046104
pazintysxxx
Sveiki prasau nutraukti VIP narystes prenumerata, pazintys xxx portale, Nr. 60784616.
Sveiki, prašau atjungti numerį 867675731
Sveiki, norėčiau atsisakyti narystės el-knygos.eu, niekaip nerandu kaip tai padaryti. Mano nr: 867758327

A drius 2017-11-25 23:37:57
Prasau isjungti nr. 860811014 paslauga is el. Portalo filmai.link. Aciu

patikrinome Jūsų numerį ir matome, kad 2017-11-29 paslaugą nutraukta. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

mudmeg 2017-11-26 22:51:08
numeris - 865046104
pazintysxxx

patikrinome Jūsų numerį ir matome, kad 2017-11-27 paslaugą nutraukta. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Andrius 2017-11-27 00:24:01

Rokas 2017-11-27 23:42:13
Sveiki, prašau atjungti numerį 867675731

patikrinome Jūsų numerį ir matome, kad 2017-11-26 paslaugą nutraukta. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Miglė 2017-11-29 16:24:10

Jūsų paslaugos jau nutrauktos.

Pagarbiai, Verozona

Paslaugos prenumeratos nutraukimas: Vartotojas paslaugos 7 dienų narystę (prenumeratą) gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę nr. 1679 su raktažodžiu EK7STOP.
Vartotojas paslaugos 30 dienų narystę (prenumeratą) gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę nr. 1679 su raktažodžiu EK30STOP.
Prenumeratos nutraukimo kaina 0, 09 eur.
UAB "Verozona" 2017-12-01 12:20:47

Jūsų paslaugos jau nutrauktos.

Pagarbiai, Verozona

Prenumeratos nutraukimo kaina 0, 09 eur.
Prašau kuo skubiau atjungti visas UAB VEROZONA paslaugas šiuo numeriu +37067792345
Prašau kuo skubiau nutraukti visas mokamas UAB VEROZONA paslaugas/prenumeratas šiam numeriui +37067792345 !!!
Prašau kuo greičiau užblokuoti sita nr. +37067671673, ačiū
Prašau užblokuoti šita numeri +37063631280. Esu nepatenkintas jusu paslaugų įteikimu brukalo forma, dėl kurių nukenčiu aš kaip vartotojas.
Prasau atblokuokite si numeri 867124667, nes negaliu uzsisakyti cv aktyvavimo sms zinute.
Giedrė 2017-12-05 23:18:34

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame paslaugą Flirtas.lt. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Samanta 2017-12-07 00:44:36
Prašau kuo greičiau užblokuoti sita nr. +37067671673, ačiū

Pasipiktines 2017-12-07 08:55:29

Vero administracija
Laba diena. Norėčiau atsisakyti narystės el-knygos.eu, niekaip nerandu kaip galėčiau tai padaryti. Mano nr: 860264669
Jau 4 menesius prasau jusu nutraukti sitam nr 867998189 prienumerata kokia ji bebutu uzsakyta. Nesazyninga taip elgtis ir plesikaut is zmoniu
Prašau nutraukti visas mokamas paslaugas/ prenumeratas UAB Verozona. Nr. 862322171

Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Cisco 49,37 +5,81%
Nasdaq 192,12 -0,86%