Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verozona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Verozona

Atsiliepimai apie Verozona, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Verozona, UAB

užblokuokit mano numerį 866208055, nes jau flirtas.lt mane apvogė, prenumeratos žinoma jau nutrauktos, bet noriu kad daugiau niekada su jumis susijusiose svetainėse tai neįvyktų
Ačiū
Grazvydas 2017-11-22 21:56:33
Sveiki noreciau kad uzblokuotumet sita numeri 864769456, nes vaikai sunciasi zaidimus aciu uz supratima.

Agnė 2017-11-19 10:44:18
Sveiki, noriu kad užblokuotumet mano numeri ir nutraukti visas prenumeratas šiam numeriui nedelsent +37062892743

patikrinome Jūsų numerį flirtas.lt registraciją. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Audrius 2017-11-19 09:24:40
Sveiki prasau nutraukti vip naryste flirtas.lt siuo numeriu 865473514, zinute issiunciau atsisakyti o ka cia man atsiunciate?

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų Flirtas.lt ir www.pazintysxxx.com prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Jurgita 2017-11-17 13:40:54
Aciu Jums uz atsakyma. Praneskite prasau, kokiu budu esant reikalui, butu galima atnaujinti paslauga (konkreciai del TAMO). Aciu.

Reikės atsiusti prašymą i info@vero.lt

UAB Verozona
UAB "Verozona" 2017-11-17 12:34:30
Laba diena, p Jurgita

Jūsų dukra uzsisako"dienynas.tamo.lt" paslauga paslaugos kaina 3, 00 Eur/mėn

Užblokavome Nr 37062181779

Jurgita 2017-11-16 16:52:09
Prašau nutraukti bet kokias prenumeratas mano nepilnametes dukros telefono numeriui 862181779, taip pat uzblokuoti pranesimus i jos numeri, kadangi is jos saskaitos, kuria apmoku as, yra nuskaitomi pinigai, paskutini karta 2017 10 13. Prasau nedelsiant imtis priemoniu.
Laba diena, p Jurgita

Jūsų dukra uzsisako"dienynas.tamo.lt" paslauga paslaugos kaina 3, 00 Eur/mėn

Užblokavome Nr 37062181779

Gabija 2017-11-14 20:34:28
Prašau užblokuoti pranešimus numeriu 862429739. Jau kurį laiką neteisėtai nurašinėjami pinigai iš mano dukros telefono sąskaitos.
Laba diena, p Gabija

20171030 diena Jūsų dukra siuntė atsakymą i Justė žurnalą, paslaugos kaina 0, 29 Eur

Užblokavome Nr 37062429739

Goda 2017-11-14 17:50:49
Laba diena, prašau nutraukti prenumeratą - nr. 867340488

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų filmai.us prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Jūratė 2017-11-12 18:13:49
Sveiki, prašau išjunkti visas mokamas paslaugas šiam nr.860076572 ir šiam nr. 864588610

UAB R2baldai 2017-11-10 18:40:42
Prasau nutraukti visas prenumeratas šiam numeriui 8 678 80089.
Jokiu prenumeratų neturite.
20171023 buvo nuskaičiuotas vienkartinis 0, 50 Eur mokestis už virs nemokamo laiko PC Zemaitija aiksteleje
Pagarbiai, Vero
Laba diena, prašau nutraukti prenumeratą - nr. 867340488
Prašau, uzblokuokite mano nr, iš oro gaunu sąskaitą, pati esu Teisininkė kreipiuosi į atitinkamą instancija už neteisėtą pinigų pasisavinimą.
Prasau nutraukti visas prenumeratas šiam numeriui 8 678 80089.
Brigita 2017-11-08 22:10:51
Prašau nedelsiant nutraukti prenumeratą PDF knygos.net
Nurodykite prašome Jūsų telefono Nr.

Paslaugos prenumeratos nutraukimas:
Vartotojas paslaugos narystę (prenumeratą) gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę
numeriu 1679 su raktažodžiu UPDF. Prenumeratos nutraukimo kaina 0.09 EUR.
Asta 2017-11-08 16:41:38
Prašau anuliuoti visas prenumeratas Nr.+37061622491

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų filmux.us prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Jaroslav 2017-11-08 15:17:13
Prasau i si nr 867028134 nutraukt prenumerata kitaip paduosiu jus i teisma uz neteiseta pinigu pasisavinima !

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų DarniPora.lt prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Deividas 2017-11-08 13:48:49
Prasau nutraukti prenumerata ar kad ir kas butu padaryta sitam nr 67998189

Jūsų nurodytu telefono numeriu nematome nei vieno atlikto užsakymo 2017-aisiais metais.

Pagarbiai, Vero administracija
Rolandas 2017-11-09 15:48:27
Uzblokuokite mano numeri prasau 68302627

Uzblokuokite mano numeri prasau 68302627
Edvardas 2017-06-14 17:48:54
Sveiki dar karta mane domina toks klausimas. Sim kortele yra modeme ir niekas jos is ten neisima, nes esu sulauzes dangteli ir uzklijavau su moment klijais kad nekristu taigi esu 100% isitikines kad niekas nieko nesiunte.tai kaip gali issisiusti kazkokia tai sms zinute?
Esme, kad paspaudi nuoroda ir nuskaiciuoja ir uzregistruoja tave... ziauru debiliskiausia kad negali uzblokuoti
Kristina 2017-11-08 12:27:26
Prašau nutraukti prenumeratą šiam nr. 860003415

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų filmaionline.lt prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Simona 2017-11-08 00:42:41
Prasau nedelsiant nutraukti prenumerata, esu apie tai neinformuota, o reguliariai nuskaiciuojami pinigai! Nr 865458603

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų pdfknygos.net prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Gintaras 2017-11-07 20:01:27
Prašom nutraukti atsiradusią prenumeratą nr.868394826, kurios neužsisakiau, juk aš ne melžiama karvė!!!T6

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų flirtas.lt prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Flirtas.lt nuskaiciavo 3 eur paspaudis mygtuka praleisti vip paslaugos uzsakyma
Jeigu nenutrauksite tai atvaziuosim pas jus i kontora !!!!!!!
Prašau nedelsiant nutraukti prenumeratą PDF knygos.net
Prašau anuliuoti visas prenumeratas Nr.+37061622491
Prasau i si nr 867859505 nutraukt prenumerata !
Prasau nutraukti prenumerata ar kad ir kas butu padaryta sitam nr 67998189
Prašau nutraukti prenumeratą šiam nr. 860003415
Edita 2017-11-06 19:19:25
Prašau nutraukti prenumeratą nr.60233604 nes atsibodo jūsų pinigų melžimas

Remigijus 2017-10-31 17:45:05
Prasau ištrinti prenumerata šiam nr 864880275. Dėkoju.

patikrinome Jūsų numerį ir matome, kad 2017-09-08 paslaugą pazintys.draugas.lt nutraukta. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.
Užblokavome Jūsų Nr.

Pagarbiai, Vero
Vytautas Semčiukevičius IĮ "Baldena" 2017-10-31 14:42:16
Prašau nedelsiant nutraukti paslaugų tiekimą šiam tel. numeriui: +37069938996

patikrinome Jūsų numerį ir matome, kad 2017-11-05 paslaugąonlinefilmas.eu nutraukta. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.
Užblokavome Jūsų Nr.

Pagarbiai, Verozona
R. 2017-10-29 23:02:16
NEDELSIANT NUTRAUKITE PRENUMERATĄ NUMERIUI 861421550.
JŪS UŽSIEMTAT NETEISĖTU PINIGU PLOVIMU IŠ ŽMONIŲ SĄSKAITŲ!
KODĖL TEISĖSAUGA NIEKO NEDARO???
Sveiki, 2

patikrinome Jūsų numerį. Matome, kad 20171003 sėkmingai nutraukiate prenumeratą.

Vytautas 2017-10-28 11:04:15
Prašau užblokuokite visas tas verozonos ir kitas paslaugas užsakytas nr +37062031809, kodel pačiam negalima atsisakyti?

patikrinome Jūsų numerį. Matome, kad 20171002 sėkmingai nutraukiate prenumeratą.

Mantas 2017-10-26 10:24:19
Sveiki, užblokuokite, prašau, paslaugas, užsakytas nr.: +37063996568.

Almantas 2017-10-25 14:12:46
Laba diena, užblokuokite, prašau, paslaugas, nr. +37062053149

Dima 2017-10-25 10:30:55
Nedelsian nutraukite man visas prenumeratss, kodel nera jusu puslapyje informacijios kaip paciam atsisakyti visko??? 860427536

patikrinome Jūsų numerį. Matome, kad 20171027 sėkmingai nutraukiate prenumeratą.

Tomas 2017-10-25 10:14:18
Laba diena, užblokuokite, prašau, paslaugas, užsakytas nr. +37060977033.

patikrinome Jūsų numerį. 2017m jokių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
GSM LINIJA
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Vokietijos socialdemokratai apsigalvojo: pasirengę derėtis
Vokietijos socialdemokratai apsigalvojo: pasirengę derėtis 11-24 16:01
Vokietijos socialdemokratų partija SPD penktadienį pakeitė savo poziciją ir paskelbė, kad yra pasirengusi derėtis dėl valdančiosios daugumos formavimo. Anksčiau partija, paskutiniuose rinkimuose...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

3M 231,58 -1,07%
Red Hat 126,59 -1,49%