Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Verozona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Verozona

Atsiliepimai apie Verozona, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Verozona, UAB

Elze 2017-12-08 22:10:20
Prašau nutraukti visas mokamas paslaugas/ prenumeratas UAB Verozona. Nr. 862322171
Prašau kuo skubiau nutraukti visas mokamas UAB VEROZONA paslaugas/prenumeratas šiam numeriui +37068479753 !!!
Sveiki susimoku pagal SWED banko SMSRT programa reklama kuri kainuoja 5eur.ir dar moku jums 4, 1eur.paaiskinkite kodel toks did.mokestis, bankas peme uz ta paslauga 0, 23 cnt.eur.o jusu mokestis 4, 1 eur. laisiu atsakymo.aciu.867836297
Sveiki.
Prasau Jusu isjungtis visas mokamas paslaugas mano numeriui 860623358
Dekoju is anksto.
Jau 4 menesius prasau jusu nutraukti sitam nr 867998189 prienumerata kokia ji bebutu uzsakyta. Nesazyninga taip elgtis ir plesikaut is zmoniu
Laba diena. Norėčiau atsisakyti narystės el-knygos.eu, niekaip nerandu kaip galėčiau tai padaryti. Mano nr: 860264669
Pasipiktines 2017-12-07 08:55:29
Prašau užblokuoti šita numeri +37063631280. Esu nepatenkintas jusu paslaugų įteikimu brukalo forma, dėl kurių nukenčiu aš kaip vartotojas.

Samanta 2017-12-07 00:44:36
Prašau kuo greičiau užblokuoti sita nr. +37067671673, ačiū

Giedrė 2017-12-05 23:18:34
Prašau kuo skubiau nutraukti visas mokamas UAB VEROZONA paslaugas/prenumeratas šiam numeriui +37067792345 !!!

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame paslaugą Flirtas.lt. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Pagarbiai, Vero
Prasau atblokuokite si numeri 867124667, nes negaliu uzsisakyti cv aktyvavimo sms zinute.
Prašau kuo greičiau užblokuoti sita nr. +37067671673, ačiū
UAB "Verozona" 2017-12-01 12:20:47

Jūsų paslaugos jau nutrauktos.

Pagarbiai, Verozona

Paslaugos prenumeratos nutraukimas: Vartotojas paslaugos 7 dienų narystę (prenumeratą) gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę nr. 1679 su raktažodžiu EK7STOP.
Vartotojas paslaugos 30 dienų narystę (prenumeratą) gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę nr. 1679 su raktažodžiu EK30STOP.
Prenumeratos nutraukimo kaina 0, 09 eur.
Prašau kuo skubiau atjungti visas UAB VEROZONA paslaugas šiuo numeriu +37067792345
Miglė 2017-11-29 16:24:10
Sveiki, norėčiau atsisakyti narystės el-knygos.eu, niekaip nerandu kaip tai padaryti. Mano nr: 867758327

Jūsų paslaugos jau nutrauktos.

Pagarbiai, Verozona

Prenumeratos nutraukimo kaina 0, 09 eur.
Rokas 2017-11-27 23:42:13
Sveiki, prašau atjungti numerį 867675731

patikrinome Jūsų numerį ir matome, kad 2017-11-26 paslaugą nutraukta. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Andrius 2017-11-27 00:24:01
Sveiki prasau nutraukti VIP narystes prenumerata, pazintys xxx portale, Nr. 60784616.

patikrinome Jūsų numerį ir matome, kad 2017-11-29 paslaugą nutraukta. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

mudmeg 2017-11-26 22:51:08
numeris - 865046104
pazintysxxx

patikrinome Jūsų numerį ir matome, kad 2017-11-27 paslaugą nutraukta. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

A drius 2017-11-25 23:37:57
Prasau isjungti nr. 860811014 paslauga is el. Portalo filmai.link. Aciu

Marius 2017-11-23 17:11:00
užblokuokit mano numerį 866208055, nes jau flirtas.lt mane apvogė, prenumeratos žinoma jau nutrauktos, bet noriu kad daugiau niekada su jumis susijusiose svetainėse tai neįvyktų
Ačiū

Sveiki, prašau atjungti numerį 867675731
mudmeg 2017-11-26 22:48:45
labas vakaras, nesupratau kokio velnio, bet jusu sistema automatiskai papildo mano anketa kazkokiais statusais, bent jau taip raso istorijoje. prasau istrinti mane is sistemos ir jokiu budu nebepildyti narystes. nesupratau is vis kaip taip imanoma, dar neemiau isklotines, bet jei ten rasiu tai ka itariu, pasimelsiu uz v***s, kad jie nedegtu pragare hehe.
numeris - 865046104
pazintysxxx
Prasau isjungti nr. 860811014 paslauga is el. Portalo filmai.link. Aciu
Ačiū
Grazvydas 2017-11-22 21:56:33
Sveiki noreciau kad uzblokuotumet sita numeri 864769456, nes vaikai sunciasi zaidimus aciu uz supratima.

Agnė 2017-11-19 10:44:18
Sveiki, noriu kad užblokuotumet mano numeri ir nutraukti visas prenumeratas šiam numeriui nedelsent +37062892743

patikrinome Jūsų numerį flirtas.lt registraciją. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Audrius 2017-11-19 09:24:40
Sveiki prasau nutraukti vip naryste flirtas.lt siuo numeriu 865473514, zinute issiunciau atsisakyti o ka cia man atsiunciate?

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų Flirtas.lt ir www.pazintysxxx.com prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Jurgita 2017-11-17 13:40:54
Aciu Jums uz atsakyma. Praneskite prasau, kokiu budu esant reikalui, butu galima atnaujinti paslauga (konkreciai del TAMO). Aciu.

Reikės atsiusti prašymą i info@vero.lt

UAB Verozona
UAB "Verozona" 2017-11-17 12:34:30
Laba diena, p Jurgita

Jūsų dukra uzsisako"dienynas.tamo.lt" paslauga paslaugos kaina 3, 00 Eur/mėn

Užblokavome Nr 37062181779

Jurgita 2017-11-16 16:52:09
Prašau nutraukti bet kokias prenumeratas mano nepilnametes dukros telefono numeriui 862181779, taip pat uzblokuoti pranesimus i jos numeri, kadangi is jos saskaitos, kuria apmoku as, yra nuskaitomi pinigai, paskutini karta 2017 10 13. Prasau nedelsiant imtis priemoniu.
Laba diena, p Jurgita

Jūsų dukra uzsisako"dienynas.tamo.lt" paslauga paslaugos kaina 3, 00 Eur/mėn

Užblokavome Nr 37062181779

Gabija 2017-11-14 20:34:28
Prašau užblokuoti pranešimus numeriu 862429739. Jau kurį laiką neteisėtai nurašinėjami pinigai iš mano dukros telefono sąskaitos.
Laba diena, p Gabija

20171030 diena Jūsų dukra siuntė atsakymą i Justė žurnalą, paslaugos kaina 0, 29 Eur

Užblokavome Nr 37062429739

Goda 2017-11-14 17:50:49
Laba diena, prašau nutraukti prenumeratą - nr. 867340488

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų filmai.us prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Jūratė 2017-11-12 18:13:49
Sveiki, prašau išjunkti visas mokamas paslaugas šiam nr.860076572 ir šiam nr. 864588610

UAB R2baldai 2017-11-10 18:40:42
Prasau nutraukti visas prenumeratas šiam numeriui 8 678 80089.
Jokiu prenumeratų neturite.
20171023 buvo nuskaičiuotas vienkartinis 0, 50 Eur mokestis už virs nemokamo laiko PC Zemaitija aiksteleje
Laba diena, prašau nutraukti prenumeratą - nr. 867340488
Prašau, uzblokuokite mano nr, iš oro gaunu sąskaitą, pati esu Teisininkė kreipiuosi į atitinkamą instancija už neteisėtą pinigų pasisavinimą.
Prasau nutraukti visas prenumeratas šiam numeriui 8 678 80089.
Brigita 2017-11-08 22:10:51
Prašau nedelsiant nutraukti prenumeratą PDF knygos.net
Nurodykite prašome Jūsų telefono Nr.

Paslaugos prenumeratos nutraukimas:
Vartotojas paslaugos narystę (prenumeratą) gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę
numeriu 1679 su raktažodžiu UPDF. Prenumeratos nutraukimo kaina 0.09 EUR.
Asta 2017-11-08 16:41:38
Prašau anuliuoti visas prenumeratas Nr.+37061622491

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų filmux.us prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Jaroslav 2017-11-08 15:17:13
Prasau i si nr 867028134 nutraukt prenumerata kitaip paduosiu jus i teisma uz neteiseta pinigu pasisavinima !

patikrinome Jūsų numerį ir nutraukiame jūsų DarniPora.lt prenumeratą. Šiuo metu jokių aktyvių prenumeratų jūsų numeriu užsakyta nėra.

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
GSM LINIJA
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
ES pritarė Lietuvos iniciatyvai kibernetinėse kovose
ES pritarė Lietuvos iniciatyvai kibernetinėse kovose 12-12 20:21
25 Europos Sąjungos šalys narės pirmadienį Briuselyje pritarė Lietuvos iniciatyvai stiprinti ES bendradarbiavimą kibernetinės gynybos srityje - kurti bendrijos kibernetines greito reagavimo pajėgas.
Vilnius švenčia žydų Chanuką
Vilnius švenčia žydų Chanuką 12-12 20:19
Antradienį sostinėje prasidėjo žydų Chanuka.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Walt Disney 106,83 +2,49%
Humana 253,03 -1,35%