Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ex prompto

VERO CAFE

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie UAB Ex prompto

Daznai ryte uzsuku kavos i Pilies gatveje esancia kavine. Aptarnavimas 10 balu, kavineje smagu prisesti ir padirbeti. Ta vieta kur norisi grizti dar ir dar.
Jūsų tikrai labai trūksta Antakalnyje ir Saulėteky. Prašau, apmastykit galimybę atsidaryti tašką bent Antakalnyje. O Saulėtėky tikrai nėra geros kavos ir toks požiūris, kad studentams nusišvilpt ant kavos kokybės šiai dienai nelabai jau galioja. Jau nekalbant kad kauniečiai drive ina turi, o mes ne.
Šiandien Ogmios mieste, Vilniuje, įleido į Vero café. Pasakiau PRIE BATO kokios kavos noriu atsigerti lauke. Tik tada paprašė GP. Kodėl jis nėra tikrinamas prie įėjimo?????? Pasakiau, kad noriu kavos išsinešti, tada sulaukiau - mes nedarom užsakymų išsinešti be GP. Linkiu kuo greitesnio bankroto, kuris jus pamokins. Neveltui užimta buvo tik pora staliukų ???? GP turiu - gyvenime nepaliksiu nei cento šitam bardakui
Labai geras ir greitas aptarnavimas Vilniaus Pilies gatves taske! Nuostabi atmosfera su grazia muzika, kuri tinka prie gardzios kavos. Barista Nikoleta taip pat nustebino savo ziniomis apie kava ir draugiskumu! Butinai uzsuksiu dar karta. Aciu uz skania kava
Viktorija 2021-09-04 14:13:38
Sveiki, tai pirmas kartas kuomet rašau atsiliepimą, tačiau tokio vaizdo kaip Vero cafe Cupe jau seniai nesu mačiusi. Turime situaciją, kuomet ypatingai svarbi dezinfekcija ir švara, bet atėjus į kavinę visur mėtosi šiukšlės, lentynas, baro zoną padengęs storas dulkių sluoksnis, visur labai didelė nešvara, stalai nenuvalyti. Turite puikią vietą prekybai ir gausiems srautams, bet liūdna, kad į higieną žiūrite neatsakingi.
Visiškai pritariu, jau nekalbant kad baisiai šiam taškui reikia atnaujinimo.
Panoramos 1 aukšto kavinė. Suprantu, kad barista turi teisę į pertrauką, bet kodėl 30 minučių kavinė yra paliekama be žmogaus. Gal būtų galima tas pertraukas daryti tam tikru metu, kai mažas žmonių srautas, arba kai už baro dirba bent dvi baristos. Dabar piko metas, daug žmonių ateidavo ir išeidavo. Dalis nuėjo į virš esantį Caffeina. Tas pats ir nemažai kitų Vero, kur žmonių srautas mažesnis ir dirba po 1 žmogų. Tikrai yra keista, nes nei vienam
kitam kavos tinkle neteko matyti, kad barista spjauna į viską ir palieka kavinę ne 5 minutėm, o 30.
Apsilankiau Vero Cafe Nidoje, mano vaikams labai patiko Nerijaus ledai. Kadangi esu paupietė, kilo klausimas, kodėl tų ledų nepadarote ir Paupy esančiame Vero Cafe? Kai tiek šeimų su vaikais užsuka, būtų paklausa.
Labai gaila, kad Klaipėdoj Vero cafe prie Meridiano veikia tik iki 22 valandos. Chebra, pilna žmonių aplink, barai veikia, Caffeinas iki 12, ten eilė už durų. Nu garantuoju, kad pas jus būtų žmonių. Nesinorėjo labai, bet kadangi atsigaivinti reikia, teko pasirinkti Caffeiną. Tikiuosi, kad mėgstamiausia mano kavinukė prailgins darbo laiką, bent vasaros sezonu. PRAŠAU !!!!
Mantas 2021-07-13 15:23:26
Nežinau, gal čia normalu jūsų įmonėje, bet tikrai gaila pasidarė vakar Klaipėdos akropolyje dirbusios Robertos. Mergina už baro viena, eilė kilometrinė, ji toliau su šypsena aptarnauja klientus. Tai nežinau, manau, kad tai tiek klientų, tiek baristos atžvilgiu tai yra nesąžininga. Vilniuj po 2 žmones dirba kavinėse, kurios net žymiai mažiau apyvartos padaro.
Beje, Klaipėdoj tikrai labai geras personalas surinktas, visose Kavinėse buvau ir visur labai maloniai aptarnavo. Pagarba.
Dažniausiaži visur renkuosi Vero cafe kavines dėl skanios kavos ir malonaus aptarnavimo. Tik esu labai nusivylusi Palangos Vero Cafe. Vakar nuėjus buvo tik 2 pyragų pasirinkimas, tualetas visiškai netvarkingas, mėtosi popieriai, nėra dalies gėrimų pasirinkimo, darbuotojos ne itin malonios. Smoothis buvo pagamintas tikrai ne pagal receptūras lyginant su kitomis Vero (dėl saldumo neįmanoma buvo gert). Ledų išvis nebuvo. Tai tiek, ši kavinė visiška priešingybė Nidoje esančiai Vero, kur malonus aptarnavimas, gausybė desertų ir nenušnerkšta aplinka. Labai norėtųsi, kad dar viena Vero Palangoj atsidarytų ne Basanavičiaus gatvėj, kur būtų malonesnė aplinka ir truputėlį ramiau nuo lietuviškų ar rusiškų šlagerių aplink. Nelabai yra kokybiškos kavos vietų Palangoj (jei išvis yra), tai labai norėtųsi, kad kažkas panašaus i Vero cafe Nidoje, ir tik ne Basanavičiaus gatvėj, įsikurtų čia.
Noriu pasidžiaugti rinktinės g. dirbančiomis merginomis, kiekvieną kartą užsukus pasitinka su šypsena, o ir kava niekada nenuvilia. :) Ačiū, linkiu daugiau tokių žmonių kolektyve!
Biški apie Kauną. Tai kiek Vero teko kartų aplankyti, visur labai malonūs darbuotojai. Užvakar Megoje apie penkias dirbusi mergina (liktais vyr barista) pasisiūlė pas save už baro pakrauti telefonus ir tikrai kokybiškai kavą padarė. Her exellency nusipirkom paragaut genio naujo alaus su kava, tai viena iš baristų priėjo paklausinėt kaip alus, tai būkit geri, duokit jiems visiems paragaut, nes sunku nupasakot buvo skonį ir barista sakė, kad visus alus ragauja, išskyrus šito negavo. Ir dar Kauno autobusų stoty, vakar dirbusi mergina ir labai nustebino maloniu aptarnavimu, nors biški gaila buvo, kad tos kavinės vitrinos, , gausa” matyt atspindėjo ir ten apsilankančių žmonių skaičių. Labai gerus darbuotojus Kaune atsirenkat ir gal taip sutapo, kad papuolė visi labai geri, bet matyt kažką darot geriau nei Vilniaus komanda.
Vero Cafe šiaurės miestely, dirbo viena barista, vėliau tik prisijungė antra. Bet, nors ir buvo dvi, eilė vis tiek buvo milžiniška, merginos pavargusios ir tikrai nekaltos, kad susiformavo tokia didelė eilė. Daug žmonių nesulaukę arba vos tik pamatę eilę išėjo. Gal reikėtų daugiau baristų, taip parodytumėte, kad gerbiate klientus ir kartu savo darbuotojus.
Sveiki, dažnai užsuku į jūsų kavinę ir norėčiau pagirti Vilniuje Gedimino pr 27 esančias merginas.
Viena dirba visada iš ryto, kita mergina su akinukais vakarais.
Labai šiltas ir malonus aptarnavimas, skani kava.
Linkiu ir daugiu tokių darbuotojų jūsų įmonėje.
Blogas ir melagingas aptarnavimas. Žadėjo, kad blynelius atneš už 10 min, bet atnešė už 25 mi. Per tą laiką vienas raudonbarzdis barista, spėjo ramiai sau papietauti, kol laukiau. Bet blyneliai skanūs. Čia prospekte prie konservatorijos.
Labai maloni barista dirbusi šiandien vakare Ozo antro aukšto kavinėje. Padarė labai skanią kavą. Tik truputi keista, kad už baro tik viena barista, kas tikrai yra sunku, kai reikia aptarnauti nemažai klientų ir dar palaikyti švarą. Tuo labiau, kad tikrai daug žmonių nesulaukę išėjo. Tai tiek, suprantama, kad greičiausiai sunku finansiškai po karantino, bet namanau, kad reikėtų taupyti darbuotojų kiekio sąskaita ir dėl to bloginti jų darbo sąlygas, nekalbant apie tai, kad baristai pasiėmus pertrauką kavinė išvis paliekama be žmogaus, kuris aptarnautų klientus ir aišku, be priežiūros. O ir klientai matyt būtų labiau patenkinti, jei greičiau sulaukt ų savo užsakymo.Ir jums gerai - nes apyvarta būtų didesnė jei daugiau žmonių būtų aptarnauta. P.S nepakankamas darbutojų skaičius, mano manymu, kai kuriose kavinėse buvo ir prieš karantiną, ypač CUPE, Her Exellency, Paupyje, Ogmijoj.
Dažai lankausi kavinėje, kuri yra Panoramoje. Baristos visada gerai aptarnauja, tačiau šiandien labai stipriai sutrikdė vaikino, kuris turbūt nėra informuotas, kaip reikia elgtis karantino metu, elgesys. Pats neteisingai nešioja kaukę, bet ir pačioje kavinėje sėdėjo dvi merginos visiškai nedėvinčios kaukių. Nepatariu lankytis šioje vietoje, saugumo reikalavimų visiškai nesilaikoma!
Svarbu net ir tokiu pilku karantininiu laikotarpiu įvertinti kokybiškas paslaugas.
Tad ačiū, už skanią kavą ir paprastą, mandagų aptarnavimą :) Puikios kavos namai - Klaipėdoje, prie tilto (01-29 apie 12val.)
Jelizaveta 2020-12-09 22:40:18
Laba diena, šiandien teko susidurti su vaizdo įrašų internete, kuris paliko gana nemalonūs jausmus man kaip jūsų klijentei. Manau, kad ne tik pas mane dingo noras aplankyti jūsų kavinė dar kartą, bet ir daug žmonių pamatęs šita įrašą padare savo išvadas apie klijentu kokybės aptarnavimą. Nenorėčiau paimt kavos iš žmogaus, kuris "išreiškia" savo asmenybė rodant vidutinį pirštą. Tikiuosi ateitį atkreipsit dėmesį i savo kavinių personalą:)
Taip pat norėčiau paantrinti atsiliepimą, esantį po mano atsiliepimu - ši darbuotoja dirba labai profesionaliai, kiek kartų esu užsisakiusi kavos jai bedirbant, tiek kartų išėjau ypatingai patenkinta ir su tobulai paruoštu kavos puodeliu. Ši darbuotoja visuomet elgiasi profesionaliai, maloniai, ir apie ją, kaip nuolatinė klientė, kalbėčiau tik maloniausiais žodžiais. Taip, galbūt vyresnio amžiaus žmonėms šis gestas turi nemalonią konotaciją, tačiau peržiūrėjus vaizdo įrašą aišku, jog darbuotoja jo nenukreipus nei į VERO CAFE, nei į klientus. Tad kaip ir minėjo buvęs atsiliepimo autorius, leiskite jaunimui linksmai praleisti laiką šiuo sunkiu karantino laikotarpiu. Be to, socialiniuose tinkluose paskelbtas įrašas kaip tik sudarė geresnę nuomonę apie VERO CAFE, ne tik man, bet ir matant iš komentarų, daugeliui, kadangi įsitikinau, jog šioje įmonėje dirba savimi pasitikintys, drąsūs ir linksmi žmonės, kad yra ypač svarbu darbuotuojui, darbdaviui bei klientams. Geros dienos, bei skanios kavos Jums ateityje!
Jelizaveta 2020-12-09 22:40:18
Norėčiau paneigti jūsų komentarą apie šią darbuotoją. Labai dažnai susiduriu su ja lankantis Vero kavinėse ir ši panelė aptarnauja kiekvieną klientą su šilta šypsena ir pozityvumo kupinu entuziazmu. Iš mažų pasišnekučiavimų ir klausimėlių apie kavą tik išryškėja profesionalus požiūris į savo darbą. Gal ir kiek nemandagus gestas, tačiau neturėtume teisti jaunimo dėl tokio išsireiškimo programėlėse, kurios ir yra tam skirtos. Manau kad paaugliukams tikrai patiko jos mažas filmukas ir nemažai jų dabar nori apsilankyti kavinėje. Šiuo sunkiu metu reikia daugiau pozityvumo, tad tikiuosi jums širdelė palengvėjo išsiliejus ant nekalto jaunimo :)
Su drauge nu ėjome į Kauno vero cafe Vilniaus g. 18 ir barmenas padarė karamelinį makijato su pasibaigusia galioti karamelia, kava buvo neskani ir pasidarė bloga.
Barmenas lauke ruko klientas prie baro laukia kaip jums tai cia nauja kavinė klaipėdoje manto gatve sėkmės versle.
Rugsėjo 8d, užsisakiau kavos apie 15-16val tarpe, dirbo vaikinukas ir mergina. Kažkoks nesusipratimas. Pilna staliukų nukrautų puodeliais, suprasčiau jei abu pilnu pajėgumu aptarnautų žmonės, bet tuo tarpu vaikinukas tiesiog kažką “tipo dirba”. Žmonių eilė. Užsakius kavą pralaukiau 15min (thats ok), pasirodo - užmiršo mano užsakymą, teko primint, nes jau ir po manęs kas buvo- buvo aptarnauti. Suvapėjo, kad kažkas paėmė ne savo užsakymą. Suuure.. o tai kur dingo to kito užsakymas?
Šiandien (2020.07.15d. Apie 10.30val ryte) lankiausi Verco Cafe, esančiame vienybės aikštėje. Nuostabiai aptarnavo vaikinukas su akinukais. Saugokit ir mylėkite tokius barisas mokančius tikrai gražiai ir neįkyriai aptarnauti :) (bet tuo pačiu ir parduoti ne tik kavą! :)
2020.06.22 CUP Vilnius apie 20h. barista nedapylė gėrimo, priėjus atsisakė įpilti iki galo ir elgėsi nemandagiai.
Vero lankausi jau daug metų, tačiau pastaruosius gerus metus kokybė (tiek kavos, tiek darbuotojų) krenta stačiai. Ogmios mieste esanti kavinė yra nuostabioje vietoje, deja ypač pastaruoju metu atsiradę nauji darbuotojai net nemoka elementarios kultūros. Kava brangsta jau panašu, kad kas 3-4 mėnesius, bet niekas nesugeba sutvarkyti tokių problemų, kaip perdeginta kava iš kavos aparato, kurios absoliučiai neįmanoma gerti. Deja, bet teks ieškoti naujos vietos išgerti kavos, kur bent būtų galima sulaukti atsako iš darbuotojų pasisveikinus
Labai nemandagus aptarnavimas.Užsakeme kava vienkia, gavom kitokia.Labai nuvyliau!
Likau labai nusivylusi apsilankymu sostinės CUP Vero Cafe tiek aš, tiek mano draugė. Aptarnavimas siaubingas - barmenas grubus, nemandagus ir isteriškas. Daugiai ten tai tikrai niekada nebeisim.
Sveiki, malonu pas jus išgerti kavos, beveik kasdien užsuku į Vero kavinę. Šiandien, deja, teko nusivilti. Užėjau į "Akropolio" kavinę ir kaip visada užsisakiau espresą makijatą. Paprašius įpilti į kavą truputį daugiau putų, išgirdau naujieną - "daugiau neduosiu, tai kainuoja..." Lankausi Vero kavinėje gal 10 metų, bet tokio pokšto girdėti dar neteko. Pasakykite, kiek kainuoja keli ekstra arbatiniai šaukšteliai pieno putų... Vien arbatpinigiams palikdavau nemažai pinigų. Gaila, bet nuotaika sugadinta, daugiau ten lankytis nesiruošiu. Mergina buvo nepaprastai įžūli. Man paklausus jos pavardės, dar pavymui šūktelėjo "geros dienos, parašykit", nors aiškiai matė, kaip sugadino man nuotaiką. Baristos pavardė Viktorija Gluoksnytė. Manau, kad priimdami pas save dirbti kas papuolė, neteksite daugelio savo klientų.
Buvau labai nepatenkinta jusu viena is darbuotoju. Tokia blondine trumpais plaukais vardas berods ieva buvo visiskai nemandagi su klientais bendraut nemoka tokius darbuotojus mest is darbo!!
Dar viena įmonė su tipiškai lietuvišku žemo lygio darbdavio požiūriu. Teko dalyvauti darbo atrankoje ir pokalbyje sudalyvauti ne vieną kartą. Atranką vykdęs asmuo paklausė, kada galėčiau pradėti ir sutarus datą paprašė jam perskambinti ir patvirtinti, kad neapsigalvojau, aš paprašiau to paties iš jo pusės, o bet tačiau...sutartą dieną neprisiskambinau, į žinutę taip pat buvo neatsakyta. Atvirai sakant nenustebino, bet kam tada burbėti kokie nepatikimi ir neatsakingi kandidatai, jei pats iš kitų reikalauji laikytis susitarimo, o elgiesi tik kaip pačiam patogiau.
vakar (05.26) su vaikinu buvom Vilniaus akropoli ten kur prie mc, pralaukem gal 10min. kol jusu baristai dviese isdelios indus i indaplove kai gali tai vienas daryt ir parodys vienas kitam zvengdami, kad stala su sirupu ispurvino o trecias baristas tesiog rode jiems, kad kava i aparata pilsto ir kaip tai juokinga, kai daug zmoniu galetumet ir veliau pasijuokt ir aptarnauti bent vienas zmogus;)
Su draugais atėjome išgerti kavos. Buvau labai nusivylusi aptarnavimu, kavos skonis buvo labai prastas, mane pribloškė kavos kaina : (taigi čia daugiau nemanau, kad grįžčiau.
Noriu padėkoti už labai skania kavą. 2019.03.18d apie 9h ryto Kauno Akropolyje pirkau chai latte ir labai maloniai aptarnavo mane barista. Nepamenu jos vardo bet labai maloni ir labai skania kava padare
siandien 18.01.17 buvau uzsukusi i Vero Cafe esancia vilniaus g, 10 po 17h vakare. uzsisakiau maza kapucino issinesimui. grizusi namo paragavusi ka ji man ipyle, buvau nusivylusi ir pikta... kavos neimanoma buvo gerti.nes mergina dirbanti uz baro prie mano akiu is metalinio puodelio ipyle kavos likucius ir sumaise su uzkaitintu pienu !!!! mergaite atrode rudais ilgais plaukais su akinukais. labai nusivyliau jusu kavinuke, kuri apgaudineja klientus.
Barista Diana, labai maloni ir draugiška! Labai skanią frape padarė! ♡
Šiandien su drauge 13:00 teko apsilankyti molo vero Cafe. Niekad nerašau atsiliepimų, bet barista nuostabi! Bendravimas be galo malonus, o kavyčių skonis nuostabus, turbūt skaniausia kava kokią teko ragauti. Norisi apsilankyti dar ir dar ir dar. Nepaleiskite tokios nuostabios, šiluma trykštančios darbuotojos! Kuo daugiau Lietuvoje tokių žmonių!
Buvom su seima gruodzio 25diena Laisves al Kaune, suprantu kad sventine diena ir vargšem padavejom tenka dirbti, kas liecia tvarka ir švara likom pasibaiseja, stala teko pačiai nusivalyti, paprašius padavejos skudurelio, ji net nesutriko, matyt čia normalu, stalai vieni trupuniai, grindys gali pauksciukus lesint, net pries atidarydami neistengia susitvarkyti
Labai neprofesionalus aptarnavimas Vero Cafe Kauno laisvės alėjoje 75. Įsigyjau dovanų kortelę, į ją idėjau 15 eurų, darbuotojai sakė kad kortelė bus papildyta sekančią dieną. Atėjusi po 3-4 dienų ir užsisakiusi kavos buvau nemaloniai nustebinta, nes sužinojau, kad kortelėje nėra nei cento. Aptarnaujantis vaikinas teigė nieko nežinantis, nors jis dirbo, kai pirkau kortelę. Kita darbuotoja buvo supratingesnė, pažadėjo viską sutvarkyti, užsirašė kortelės numerį, sakė kad sekančią dieną ji bus papildyta. Šiandien, praėjus savaitei nuo paskutinio apsilankymo dėl kortelės, tame pačiame vero cafe paprašius darbuotojos patikrinti kiek kortelėje pinigų, vėl sužinojau kad kortelė nebuvo papildyta, o papasakojus visą situaciją darbuotoja pasakė nieko apie korteles nežinanti ir nemokanti ir pasiūlė grįžti aiškintis kitą dieną. Dabar 15 eurų išleisti kaip i balą. Esu šokiruota tokiu šios vero cafe darbuotojų nerūpestingumu, neprofesionalumu.
Esu priblokšta kaip sukepino tortiliją.. visa aliejuota likau.. žiauru iš tikrųjų. Laukiau tiek pat kiek restorane, tos tortilijos o ji visa suskrudus. Ir sudėtis keista, yra ir mėsos nors rašė kad vištiena ir ananasai.. ananasų visai nesijautė. Gale kažkoks aliejuotas buvo troškinys suskridusioj tešloj.. iš tiesų vienu euru daugiau sumokėjus dienos pietus būčiau pavalgius per tiek pat laiko kitur.
Daugiau nesilankysiu nei šitam nei kitam VEROCaffe senamiestį Kaune. Gaila išleistų pinigų ir sugaišto laiko.. nerekomenduoju
Buvome labai neprofesionaliai aptarnauti šiaurės miestelyje prie outlet išparduotuvės, barista snieguolė elgėsi lyg žmogus kuris norėtų išlieti savo emocijas ant klientų, buvo priskaičiuota papildoma suma už rūšines pupeles be mūsų žinios bei padaryta kava į nevienkartinį puodelį, paprašius, kad perpiltų ji atsisakė ir pasakė jog tai mūsų problemos, venkit šios vietos
Vaikinas dirbantis vcup 09-18 vietoj frape padare trintu ledu kad net traukt per siaudeli buvo sunku
Ovidijus Slapyvardis
2018-02-24 15:36:07 IP 2ju3l5q9
Sveiki, norėčiau pranešti baisiai nemalonų dalyką. Vilniaus centro pasaže Vero Cafe kavinėj darbuotoja tiesiog pasiūlė klientei į galvą, padiktuosiu baristos žodžius "Dar kartą pažvengsi, į galvą gausi". Neesmė, kad klientė visiškai nesijuokė iš baristos. Baisu.
Darbuotoja šviesiais plaukais oze vero cafe atsistojusi su draugais (ne kavinės darbuotojais) apkalba lankytojus, neva jie per ilgai čia sėdi. Atėjau atsigerti kavos ir paskaityti knygą, nes turėjau laisvo laiko, išgirdusi tokias kalbas pasijutau nejaukiai. Niekur nesu mačiusi, kad būtų kažkoks laiko limitas, kiek galima ten sėdėti. Tada nusprendė tiesiog prisėsti su draugais prie stalo ir toliau tai darė. Labai neprofesionalu.
Kainos yra tikrai labai uzkeltos. Neatitinka kavos kokybej. Aptarnavimas taip, pat uz tokia kaina turetu buti auksciausio lygio. Deja, to irgi nera.
Vaikinas, dirbantis Vilniuje, Vilniaus gatvėje vero cafe yra nemandagus, nesiekia įmonei pelno, jis neturėjo man gražos iš 5€, apkaltino, jog tai mano problema, nors juk, kur tik benueitum, tai visada visi darbuotojai eina į kitas parduotuves smulkintis pinigų! Šis vaikinas pasirodė tingus ir įmonei nesiekiantis pelno. Nežinia, gal jis elgiasi taip dažnai ar tik vienas kartas toks, tačiau manau į tai reikėtų atkreipti dėmesį!
jusu panele dirbanti alejoje, reiktu mandagumo, ir darbo taisykles moketi, o ne zombio veidu but nepateikintai, kad tenka isvardinti visus sirupus :) laisves al 86. barmenas La86 2016 12 08 17:29

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Vyksta pasaulinis festivalis, skirtas kovai su klimato kaita, pandemija ir badu
Vyksta pasaulinis festivalis, skirtas kovai su klimato kaita, pandemija ir badu 09-26 07:37
Dešimtys garsiausių atlikėjų dalyvauja šeštadienio vakarą startavusiame 24 val. trunkančiame muzikos festivalyje "Global Citizen".
Mirė dailininkas ir rašytojas Leonardas Gutauskas
Mirė dailininkas ir rašytojas Leonardas Gutauskas 09-26 06:27
Šeštadienį eidamas 83-iuosius metus mirė tapytojas, iliustratorius, rašytojas, poetas, nacionalinės premijos laureatas Leonardas Gutauskas.
"Google" už 2,1 mlrd. USD planuoja įsigyti biurą Niujorke
"Google" už 2,1 mlrd. USD planuoja įsigyti biurą Niujorke 09-25 21:36
Bendrovė "Google" skelbia už 2,1 mlrd. USD planuojanti įsigyti biurų pastatą Niujorke, nors didžioji dalis jos darbuotojų ir toliau dirba nuotoliniu būdu.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%