Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ex prompto

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Ex prompto

Atsiliepimai apie UAB Ex prompto

VERO CAFE

Parašyk savo nuomonę apie UAB Ex prompto

vakar (05.26) su vaikinu buvom Vilniaus akropoli ten kur prie mc, pralaukem gal 10min. kol jusu baristai dviese isdelios indus i indaplove kai gali tai vienas daryt ir parodys vienas kitam zvengdami, kad stala su sirupu ispurvino o trecias baristas tesiog rode jiems, kad kava i aparata pilsto ir kaip tai juokinga, kai daug zmoniu galetumet ir veliau pasijuokt ir aptarnauti bent vienas zmogus;)
Su draugais atėjome išgerti kavos. Buvau labai nusivylusi aptarnavimu, kavos skonis buvo labai prastas, mane pribloškė kavos kaina : (taigi čia daugiau nemanau, kad grįžčiau.
Noriu padėkoti už labai skania kavą. 2019.03.18d apie 9h ryto Kauno Akropolyje pirkau chai latte ir labai maloniai aptarnavo mane barista. Nepamenu jos vardo bet labai maloni ir labai skania kava padare
siandien 18.01.17 buvau uzsukusi i Vero Cafe esancia vilniaus g, 10 po 17h vakare. uzsisakiau maza kapucino issinesimui. grizusi namo paragavusi ka ji man ipyle, buvau nusivylusi ir pikta... kavos neimanoma buvo gerti.nes mergina dirbanti uz baro prie mano akiu is metalinio puodelio ipyle kavos likucius ir sumaise su uzkaitintu pienu !!!! mergaite atrode rudais ilgais plaukais su akinukais. labai nusivyliau jusu kavinuke, kuri apgaudineja klientus.
Barista Diana, labai maloni ir draugiška! Labai skanią frape padarė! ♡
Šiandien su drauge 13:00 teko apsilankyti molo vero Cafe. Niekad nerašau atsiliepimų, bet barista nuostabi! Bendravimas be galo malonus, o kavyčių skonis nuostabus, turbūt skaniausia kava kokią teko ragauti. Norisi apsilankyti dar ir dar ir dar. Nepaleiskite tokios nuostabios, šiluma trykštančios darbuotojos! Kuo daugiau Lietuvoje tokių žmonių!
Buvom su seima gruodzio 25diena Laisves al Kaune, suprantu kad sventine diena ir vargšem padavejom tenka dirbti, kas liecia tvarka ir švara likom pasibaiseja, stala teko pačiai nusivalyti, paprašius padavejos skudurelio, ji net nesutriko, matyt čia normalu, stalai vieni trupuniai, grindys gali pauksciukus lesint, net pries atidarydami neistengia susitvarkyti
Labai neprofesionalus aptarnavimas Vero Cafe Kauno laisvės alėjoje 75. Įsigyjau dovanų kortelę, į ją idėjau 15 eurų, darbuotojai sakė kad kortelė bus papildyta sekančią dieną. Atėjusi po 3-4 dienų ir užsisakiusi kavos buvau nemaloniai nustebinta, nes sužinojau, kad kortelėje nėra nei cento. Aptarnaujantis vaikinas teigė nieko nežinantis, nors jis dirbo, kai pirkau kortelę. Kita darbuotoja buvo supratingesnė, pažadėjo viską sutvarkyti, užsirašė kortelės numerį, sakė kad sekančią dieną ji bus papildyta. Šiandien, praėjus savaitei nuo paskutinio apsilankymo dėl kortelės, tame pačiame vero cafe paprašius darbuotojos patikrinti kiek kortelėje pinigų, vėl sužinojau kad kortelė nebuvo papildyta, o papasakojus visą situaciją darbuotoja pasakė nieko apie korteles nežinanti ir nemokanti ir pasiūlė grįžti aiškintis kitą dieną. Dabar 15 eurų išleisti kaip i balą. Esu šokiruota tokiu šios vero cafe darbuotojų nerūpestingumu, neprofesionalumu.
Esu priblokšta kaip sukepino tortiliją.. visa aliejuota likau.. žiauru iš tikrųjų. Laukiau tiek pat kiek restorane, tos tortilijos o ji visa suskrudus. Ir sudėtis keista, yra ir mėsos nors rašė kad vištiena ir ananasai.. ananasų visai nesijautė. Gale kažkoks aliejuotas buvo troškinys suskridusioj tešloj.. iš tiesų vienu euru daugiau sumokėjus dienos pietus būčiau pavalgius per tiek pat laiko kitur.
Daugiau nesilankysiu nei šitam nei kitam VEROCaffe senamiestį Kaune. Gaila išleistų pinigų ir sugaišto laiko.. nerekomenduoju
Buvome labai neprofesionaliai aptarnauti šiaurės miestelyje prie outlet išparduotuvės, barista snieguolė elgėsi lyg žmogus kuris norėtų išlieti savo emocijas ant klientų, buvo priskaičiuota papildoma suma už rūšines pupeles be mūsų žinios bei padaryta kava į nevienkartinį puodelį, paprašius, kad perpiltų ji atsisakė ir pasakė jog tai mūsų problemos, venkit šios vietos
Vaikinas dirbantis vcup 09-18 vietoj frape padare trintu ledu kad net traukt per siaudeli buvo sunku
Ovidijus Slapyvardis
2018-02-24 15:36:07 IP 90.131.44.169
Sveiki, norėčiau pranešti baisiai nemalonų dalyką. Vilniaus centro pasaže Vero Cafe kavinėj darbuotoja tiesiog pasiūlė klientei į galvą, padiktuosiu baristos žodžius "Dar kartą pažvengsi, į galvą gausi". Neesmė, kad klientė visiškai nesijuokė iš baristos. Baisu.
Darbuotoja šviesiais plaukais oze vero cafe atsistojusi su draugais (ne kavinės darbuotojais) apkalba lankytojus, neva jie per ilgai čia sėdi. Atėjau atsigerti kavos ir paskaityti knygą, nes turėjau laisvo laiko, išgirdusi tokias kalbas pasijutau nejaukiai. Niekur nesu mačiusi, kad būtų kažkoks laiko limitas, kiek galima ten sėdėti. Tada nusprendė tiesiog prisėsti su draugais prie stalo ir toliau tai darė. Labai neprofesionalu.
Kainos yra tikrai labai uzkeltos. Neatitinka kavos kokybej. Aptarnavimas taip, pat uz tokia kaina turetu buti auksciausio lygio. Deja, to irgi nera.
Vaikinas, dirbantis Vilniuje, Vilniaus gatvėje vero cafe yra nemandagus, nesiekia įmonei pelno, jis neturėjo man gražos iš 5€, apkaltino, jog tai mano problema, nors juk, kur tik benueitum, tai visada visi darbuotojai eina į kitas parduotuves smulkintis pinigų! Šis vaikinas pasirodė tingus ir įmonei nesiekiantis pelno. Nežinia, gal jis elgiasi taip dažnai ar tik vienas kartas toks, tačiau manau į tai reikėtų atkreipti dėmesį!
jusu panele dirbanti alejoje, reiktu mandagumo, ir darbo taisykles moketi, o ne zombio veidu but nepateikintai, kad tenka isvardinti visus sirupus :) laisves al 86. barmenas La86 2016 12 08 17:29
Gabriela 2016-11-15 16:46:41
Sveiki, 15.11.2016 lankiausi VeroCafe VCUP ir buvau nemaloniai nustebinta. Aptarnavimas buvo labai žemo lygio, barista nesišypso, kreipėsi į mane kaip į draugę. Taip pat pridarė klaidų skaičiuodama sąskaitą, vietoje vieno pyrago paskaičiavo du. Neatsiprašė ir kalbėjo su manim lyg aš buvau kalta. Vero cafe baristom reikėtu pasimokyti bendravimo manieru.
Labas rytas, Gabriela,
gal galėtumėte susisiekti su mumis kava@verocafe.lt.
Ačiū
Asmeniui, atsakingam uz pirkimus, reiketu pasimokyti bendravimo manieru. Jauciasi kulturos stygius.
Blogas aptarnavimas, viena barista tikra akiplesa ;) per ja pablogejo mano nuomone apie sia kavine, iki tol maniau jog tai geriausia vieta rekomendavau dragams, dabar esu labai nusivylusi ;) tokias nekvalifikuotas reiketu mesti lauk, nes gadina kavines ivaizdi ;)
j 2013-05-31 21:13:07
nematau tikslo eiti į verocafe, pirmiausiai, tai aptarnavimas žemiausio lygio, "baristos" stovi ir žaidžia telefonu, geria kavą darbo metu iš vienkartinių indų, o užsisakius esspresso ir paprašius patiekti į vieno dydžio didesnį indelį, kad neišsilaistytų, nes pats mažiausias skirtas single esspress, o ne double, dar liepia už jį susimokėti papildomai, be to, paklausius kodėl taip ar kitaip gamina kava, ir neturėti būti taip, nes Starbuckse ar Costacoffe gamina taip, esi vos ne išjuoktas, ir dar, galėtų, susitvarkyti staliukus.
Pirmiausia i espresso puodelius telpa ir single, ir double, jei tai normalus espresso. aisku, jei praso susimoketi uz didesni puodeli, kai perkama kava, tai sunkiai paaiskinama.
o starbuckas ar costacoffee tikrai nera pavyzdziai kokybiskos kavos gaminime. cia tas pats, kaip nueiti i mcdonalda ir klausti, kodel gero steako neduoda:)
del aptarnavimo tiesa, reikia jiems pasitempti, ypac Kaune.
mano tai buvo megstamiausia kavine su skaniausia kava Kaune, bet dabar kuri laika ten nebesilankysiu..kol pyktis atlegs..konkreciai sneku apie laisves al. prie pegaso knygyno esancia, naujas idegusias darbuotojas turincia:/
gan daznai ten eidavom kavos pagert, visos malonios baristos buvo, bet sitos..buvom su dukryte knygyne, uzsimane ji sisiuko, galvojom greit nubegsim i kavine, grisim knygu pabaigt pirkt ir kavos tada. o iseinant is tualeto buvom labai nemandagiai paprasytos susimoket, nors sakem toj grisim kavos, tai neva "visi taip sako". nesvarbu, nusipirkom iskart tos kavos, pasidejom knygyne ant zemes, kad knygu nesulaistyt..buvo nemalonu, nepatogu ir pikta. aisku, tai privatus verslas su savo taisyklem ir t.t. tik noreciau pasakyti, kad vaikams iki triju metu niekur nereik moket (maniske nei 2 neturi..), ir galima viska pasakyt mandagiau ir t.t...tik gaila ir graudziai juokinga, kai del keliu litu sitaip provincialiai elgiamasi. truksta dar mum kulturos, oi truksta..
p.s. gal kartais vietoj graziu paieskot maloniu ir kulturingu darbuotoju..didesnis pelno nasumas garantuotas.
sekmes!

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...

Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus
Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus 06-17 21:15
"Christie’s" aukcione parduota daugiau kaip 50 meilės laiškų, kuriuos savo mūzai ir vienai iš gyvenimo draugių Marianne‘ai Ihlen parašė kanadiečių atlikėjas Leonardas Cohenas. Iš viso už juos...
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei 06-17 20:42
Trump Heights arba Ramat Trump – į tokį miestą Golano Aukštumose, kurias Izraelis laiko savo teritorija, neužilgo bus galima nuvykti. Užrašą su gyvenvietės pavadinimu sekmadienį atidengė Izraelio...
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD 06-17 20:06
Dėl JAV veiksmų, nukreiptų prieš "Huawei", kompanija šiemet negaus beveik 30 mlrd. USD planuotų pajamų, pirmadienį pareiškė Kinijos technologijų milžinės vadovas. Šiemet prognozuojamas ir apie 40%...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%