Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ex prompto

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Ex prompto

Atsiliepimai apie UAB Ex prompto

VERO CAFE

Parašyk savo nuomonę apie UAB Ex prompto

Šiandien (2020.07.15d. Apie 10.30val ryte) lankiausi Verco Cafe, esančiame vienybės aikštėje. Nuostabiai aptarnavo vaikinukas su akinukais. Saugokit ir mylėkite tokius barisas mokančius tikrai gražiai ir neįkyriai aptarnauti :) (bet tuo pačiu ir parduoti ne tik kavą! :)
2020.06.22 CUP Vilnius apie 20h. barista nedapylė gėrimo, priėjus atsisakė įpilti iki galo ir elgėsi nemandagiai.
Vero lankausi jau daug metų, tačiau pastaruosius gerus metus kokybė (tiek kavos, tiek darbuotojų) krenta stačiai. Ogmios mieste esanti kavinė yra nuostabioje vietoje, deja ypač pastaruoju metu atsiradę nauji darbuotojai net nemoka elementarios kultūros. Kava brangsta jau panašu, kad kas 3-4 mėnesius, bet niekas nesugeba sutvarkyti tokių problemų, kaip perdeginta kava iš kavos aparato, kurios absoliučiai neįmanoma gerti. Deja, bet teks ieškoti naujos vietos išgerti kavos, kur bent būtų galima sulaukti atsako iš darbuotojų pasisveikinus
Labai nemandagus aptarnavimas.Užsakeme kava vienkia, gavom kitokia.Labai nuvyliau!
Likau labai nusivylusi apsilankymu sostinės CUP Vero Cafe tiek aš, tiek mano draugė. Aptarnavimas siaubingas - barmenas grubus, nemandagus ir isteriškas. Daugiai ten tai tikrai niekada nebeisim.
Sveiki, malonu pas jus išgerti kavos, beveik kasdien užsuku į Vero kavinę. Šiandien, deja, teko nusivilti. Užėjau į "Akropolio" kavinę ir kaip visada užsisakiau espresą makijatą. Paprašius įpilti į kavą truputį daugiau putų, išgirdau naujieną - "daugiau neduosiu, tai kainuoja..." Lankausi Vero kavinėje gal 10 metų, bet tokio pokšto girdėti dar neteko. Pasakykite, kiek kainuoja keli ekstra arbatiniai šaukšteliai pieno putų... Vien arbatpinigiams palikdavau nemažai pinigų. Gaila, bet nuotaika sugadinta, daugiau ten lankytis nesiruošiu. Mergina buvo nepaprastai įžūli. Man paklausus jos pavardės, dar pavymui šūktelėjo "geros dienos, parašykit", nors aiškiai matė, kaip sugadino man nuotaiką. Baristos pavardė Viktorija Gluoksnytė. Manau, kad priimdami pas save dirbti kas papuolė, neteksite daugelio savo klientų.
Buvau labai nepatenkinta jusu viena is darbuotoju. Tokia blondine trumpais plaukais vardas berods ieva buvo visiskai nemandagi su klientais bendraut nemoka tokius darbuotojus mest is darbo!!
Dar viena įmonė su tipiškai lietuvišku žemo lygio darbdavio požiūriu. Teko dalyvauti darbo atrankoje ir pokalbyje sudalyvauti ne vieną kartą. Atranką vykdęs asmuo paklausė, kada galėčiau pradėti ir sutarus datą paprašė jam perskambinti ir patvirtinti, kad neapsigalvojau, aš paprašiau to paties iš jo pusės, o bet tačiau...sutartą dieną neprisiskambinau, į žinutę taip pat buvo neatsakyta. Atvirai sakant nenustebino, bet kam tada burbėti kokie nepatikimi ir neatsakingi kandidatai, jei pats iš kitų reikalauji laikytis susitarimo, o elgiesi tik kaip pačiam patogiau.
vakar (05.26) su vaikinu buvom Vilniaus akropoli ten kur prie mc, pralaukem gal 10min. kol jusu baristai dviese isdelios indus i indaplove kai gali tai vienas daryt ir parodys vienas kitam zvengdami, kad stala su sirupu ispurvino o trecias baristas tesiog rode jiems, kad kava i aparata pilsto ir kaip tai juokinga, kai daug zmoniu galetumet ir veliau pasijuokt ir aptarnauti bent vienas zmogus;)
Su draugais atėjome išgerti kavos. Buvau labai nusivylusi aptarnavimu, kavos skonis buvo labai prastas, mane pribloškė kavos kaina : (taigi čia daugiau nemanau, kad grįžčiau.
Noriu padėkoti už labai skania kavą. 2019.03.18d apie 9h ryto Kauno Akropolyje pirkau chai latte ir labai maloniai aptarnavo mane barista. Nepamenu jos vardo bet labai maloni ir labai skania kava padare
siandien 18.01.17 buvau uzsukusi i Vero Cafe esancia vilniaus g, 10 po 17h vakare. uzsisakiau maza kapucino issinesimui. grizusi namo paragavusi ka ji man ipyle, buvau nusivylusi ir pikta... kavos neimanoma buvo gerti.nes mergina dirbanti uz baro prie mano akiu is metalinio puodelio ipyle kavos likucius ir sumaise su uzkaitintu pienu !!!! mergaite atrode rudais ilgais plaukais su akinukais. labai nusivyliau jusu kavinuke, kuri apgaudineja klientus.
Barista Diana, labai maloni ir draugiška! Labai skanią frape padarė! ♡
Šiandien su drauge 13:00 teko apsilankyti molo vero Cafe. Niekad nerašau atsiliepimų, bet barista nuostabi! Bendravimas be galo malonus, o kavyčių skonis nuostabus, turbūt skaniausia kava kokią teko ragauti. Norisi apsilankyti dar ir dar ir dar. Nepaleiskite tokios nuostabios, šiluma trykštančios darbuotojos! Kuo daugiau Lietuvoje tokių žmonių!
Buvom su seima gruodzio 25diena Laisves al Kaune, suprantu kad sventine diena ir vargšem padavejom tenka dirbti, kas liecia tvarka ir švara likom pasibaiseja, stala teko pačiai nusivalyti, paprašius padavejos skudurelio, ji net nesutriko, matyt čia normalu, stalai vieni trupuniai, grindys gali pauksciukus lesint, net pries atidarydami neistengia susitvarkyti
Labai neprofesionalus aptarnavimas Vero Cafe Kauno laisvės alėjoje 75. Įsigyjau dovanų kortelę, į ją idėjau 15 eurų, darbuotojai sakė kad kortelė bus papildyta sekančią dieną. Atėjusi po 3-4 dienų ir užsisakiusi kavos buvau nemaloniai nustebinta, nes sužinojau, kad kortelėje nėra nei cento. Aptarnaujantis vaikinas teigė nieko nežinantis, nors jis dirbo, kai pirkau kortelę. Kita darbuotoja buvo supratingesnė, pažadėjo viską sutvarkyti, užsirašė kortelės numerį, sakė kad sekančią dieną ji bus papildyta. Šiandien, praėjus savaitei nuo paskutinio apsilankymo dėl kortelės, tame pačiame vero cafe paprašius darbuotojos patikrinti kiek kortelėje pinigų, vėl sužinojau kad kortelė nebuvo papildyta, o papasakojus visą situaciją darbuotoja pasakė nieko apie korteles nežinanti ir nemokanti ir pasiūlė grįžti aiškintis kitą dieną. Dabar 15 eurų išleisti kaip i balą. Esu šokiruota tokiu šios vero cafe darbuotojų nerūpestingumu, neprofesionalumu.
Esu priblokšta kaip sukepino tortiliją.. visa aliejuota likau.. žiauru iš tikrųjų. Laukiau tiek pat kiek restorane, tos tortilijos o ji visa suskrudus. Ir sudėtis keista, yra ir mėsos nors rašė kad vištiena ir ananasai.. ananasų visai nesijautė. Gale kažkoks aliejuotas buvo troškinys suskridusioj tešloj.. iš tiesų vienu euru daugiau sumokėjus dienos pietus būčiau pavalgius per tiek pat laiko kitur.
Daugiau nesilankysiu nei šitam nei kitam VEROCaffe senamiestį Kaune. Gaila išleistų pinigų ir sugaišto laiko.. nerekomenduoju
Buvome labai neprofesionaliai aptarnauti šiaurės miestelyje prie outlet išparduotuvės, barista snieguolė elgėsi lyg žmogus kuris norėtų išlieti savo emocijas ant klientų, buvo priskaičiuota papildoma suma už rūšines pupeles be mūsų žinios bei padaryta kava į nevienkartinį puodelį, paprašius, kad perpiltų ji atsisakė ir pasakė jog tai mūsų problemos, venkit šios vietos
Vaikinas dirbantis vcup 09-18 vietoj frape padare trintu ledu kad net traukt per siaudeli buvo sunku
Ovidijus Slapyvardis
2018-02-24 15:36:07 IP 2ju3l5q9
Sveiki, norėčiau pranešti baisiai nemalonų dalyką. Vilniaus centro pasaže Vero Cafe kavinėj darbuotoja tiesiog pasiūlė klientei į galvą, padiktuosiu baristos žodžius "Dar kartą pažvengsi, į galvą gausi". Neesmė, kad klientė visiškai nesijuokė iš baristos. Baisu.
Darbuotoja šviesiais plaukais oze vero cafe atsistojusi su draugais (ne kavinės darbuotojais) apkalba lankytojus, neva jie per ilgai čia sėdi. Atėjau atsigerti kavos ir paskaityti knygą, nes turėjau laisvo laiko, išgirdusi tokias kalbas pasijutau nejaukiai. Niekur nesu mačiusi, kad būtų kažkoks laiko limitas, kiek galima ten sėdėti. Tada nusprendė tiesiog prisėsti su draugais prie stalo ir toliau tai darė. Labai neprofesionalu.
Kainos yra tikrai labai uzkeltos. Neatitinka kavos kokybej. Aptarnavimas taip, pat uz tokia kaina turetu buti auksciausio lygio. Deja, to irgi nera.
Vaikinas, dirbantis Vilniuje, Vilniaus gatvėje vero cafe yra nemandagus, nesiekia įmonei pelno, jis neturėjo man gražos iš 5€, apkaltino, jog tai mano problema, nors juk, kur tik benueitum, tai visada visi darbuotojai eina į kitas parduotuves smulkintis pinigų! Šis vaikinas pasirodė tingus ir įmonei nesiekiantis pelno. Nežinia, gal jis elgiasi taip dažnai ar tik vienas kartas toks, tačiau manau į tai reikėtų atkreipti dėmesį!
jusu panele dirbanti alejoje, reiktu mandagumo, ir darbo taisykles moketi, o ne zombio veidu but nepateikintai, kad tenka isvardinti visus sirupus :) laisves al 86. barmenas La86 2016 12 08 17:29
Gabriela 2016-11-15 16:46:41
Sveiki, 15.11.2016 lankiausi VeroCafe VCUP ir buvau nemaloniai nustebinta. Aptarnavimas buvo labai žemo lygio, barista nesišypso, kreipėsi į mane kaip į draugę. Taip pat pridarė klaidų skaičiuodama sąskaitą, vietoje vieno pyrago paskaičiavo du. Neatsiprašė ir kalbėjo su manim lyg aš buvau kalta. Vero cafe baristom reikėtu pasimokyti bendravimo manieru.
Labas rytas, Gabriela,
gal galėtumėte susisiekti su mumis kava@verocafe.lt.
Ačiū
Asmeniui, atsakingam uz pirkimus, reiketu pasimokyti bendravimo manieru. Jauciasi kulturos stygius.
Blogas aptarnavimas, viena barista tikra akiplesa ;) per ja pablogejo mano nuomone apie sia kavine, iki tol maniau jog tai geriausia vieta rekomendavau dragams, dabar esu labai nusivylusi ;) tokias nekvalifikuotas reiketu mesti lauk, nes gadina kavines ivaizdi ;)
j 2013-05-31 21:13:07
nematau tikslo eiti į verocafe, pirmiausiai, tai aptarnavimas žemiausio lygio, "baristos" stovi ir žaidžia telefonu, geria kavą darbo metu iš vienkartinių indų, o užsisakius esspresso ir paprašius patiekti į vieno dydžio didesnį indelį, kad neišsilaistytų, nes pats mažiausias skirtas single esspress, o ne double, dar liepia už jį susimokėti papildomai, be to, paklausius kodėl taip ar kitaip gamina kava, ir neturėti būti taip, nes Starbuckse ar Costacoffe gamina taip, esi vos ne išjuoktas, ir dar, galėtų, susitvarkyti staliukus.
Pirmiausia i espresso puodelius telpa ir single, ir double, jei tai normalus espresso. aisku, jei praso susimoketi uz didesni puodeli, kai perkama kava, tai sunkiai paaiskinama.
o starbuckas ar costacoffee tikrai nera pavyzdziai kokybiskos kavos gaminime. cia tas pats, kaip nueiti i mcdonalda ir klausti, kodel gero steako neduoda:)
del aptarnavimo tiesa, reikia jiems pasitempti, ypac Kaune.
mano tai buvo megstamiausia kavine su skaniausia kava Kaune, bet dabar kuri laika ten nebesilankysiu..kol pyktis atlegs..konkreciai sneku apie laisves al. prie pegaso knygyno esancia, naujas idegusias darbuotojas turincia:/
gan daznai ten eidavom kavos pagert, visos malonios baristos buvo, bet sitos..buvom su dukryte knygyne, uzsimane ji sisiuko, galvojom greit nubegsim i kavine, grisim knygu pabaigt pirkt ir kavos tada. o iseinant is tualeto buvom labai nemandagiai paprasytos susimoket, nors sakem toj grisim kavos, tai neva "visi taip sako". nesvarbu, nusipirkom iskart tos kavos, pasidejom knygyne ant zemes, kad knygu nesulaistyt..buvo nemalonu, nepatogu ir pikta. aisku, tai privatus verslas su savo taisyklem ir t.t. tik noreciau pasakyti, kad vaikams iki triju metu niekur nereik moket (maniske nei 2 neturi..), ir galima viska pasakyt mandagiau ir t.t...tik gaila ir graudziai juokinga, kai del keliu litu sitaip provincialiai elgiamasi. truksta dar mum kulturos, oi truksta..
p.s. gal kartais vietoj graziu paieskot maloniu ir kulturingu darbuotoju..didesnis pelno nasumas garantuotas.
sekmes!

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Vengrija ir JAV pasirašė "visų laikų didžiausią" karinį sandorį abiejų šalių istorijoje 08-12 21:51
Vengrija trečiadienį įsipareigojo įsigyti iš JAV 1 mlrd. USD (850 mln. Eur) vertės "oras – oras" tipo raketų, o Vašingtono ambasadorius Budapešte pavadino šį karinį sandorį didžiausiu abiejų šalių...
Paskelbė daugiausiai 2020-aisiais uždirbusių aktorių sąrašą
Paskelbė daugiausiai 2020-aisiais uždirbusių aktorių sąrašą 08-12 20:58
Žurnalo "Forbes" kasmet sudaromo daugiausiai uždirbančių aktorių (vyrų) sąrašo pirmojoje vietoje šįmet yra Dwayne‘as Johnsonas "Uola" (angl. The Rock). Anot žurnalo, kino pramonę sustabdžius...
In memoriam Aurelijus Katkevičius
In memoriam Aurelijus Katkevičius 08-12 20:29
Mirė žurnalistas, dienraščio "Verslo žinios" leidžiamo žurnalo "Verslo klasė" redaktorius, vertėjas, Raštininkas Aurelijus Katkevičius.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

JPMorgan 103,82 +3,16%
Microsoft 203,38 -2,34%