Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Veristika

Atsiliepimai apie Veristika, UAB

Yandex Go partneris

Oficialus Yandex Go partneris Lietuvoje
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Veristika, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Ilgai rinkomės Yandex Go partnerius, kol palyginę visus, priėmėme sprendimą, rinktis UAB Veristiką. Kuo šis partneris pasirodė kitoks nei visi? Atsakyti paprasta. Jie yra vienintelis oficialus Yandex Go partneris, galintis veiklą vykdyti visoje Lietuvos teritorijoje. Būtent dėl to, UAB Veristika taiko mažiausią komisinį mokestį rinkoje. Vos pradėję bendradarbiauti, susidūrėme su teisiniais ir buhalteriniais klausimais, kuriuos nedelsdami padėjo išnagrinėti UAB Veristika teisininkų bei buhalterių komanda. Už tai esame be galo dėkingi šiai įmonei ir žinome, jog mūsų sėkmingas bendradarbiavimas tęsis labai ilgai. Taip pat, kuo žavi ši įmonė, jog itin profesionaliai savo darbą atliekantys komandos nariai, pasiruošę padėti ištisą parą ir nesvarbu, jog dėl savo klausimų juos išverti iš lovos. Kad ir koks klausimas bei kada iškiltų, darbuotojai viską išsprendžia su plačia šypsena veiduose. Tad visiems, kas svarsto, kurį Yandex Go partnerį rinktis, drąsiai rekomenduoju būtent UAB Veristiką, o ne kitus neaiškius tarpininkus. Sėkmės Veristikos kolektyvui ir nepraraskite pozityvumo bei profesionalumo! Laikykitės tokių vertybių, kokias dabar puoselėjate.
Atsakyti
Nuošidžiai noriu padėkoti šiai įmonei už išskirtinį dėmesį. Anksčiau turimus automobilius buvau prijungusi prie kito Yandex Taxi partnerio, kuriam nebuvo svarbu išaiškinti darbo principų nuosekliai. Nusprendus prisijungti prie šio partnerio supratau, kad manimi pasirūpina ir pagaliau bent kažkam svarbu, jog man sektūsi. Labiausiai nustebino, jog šis partneris pasiūlė ne tik prijungti automobilius prie Yandex platformos, taikydamas mažiausią komisinį rinkoje, bet ir suorganizavo buhalterines bei teisines konsultacijas, kurių man tuo metu reikėjo. Tad visiems, kas domisi Yandex pavežėjimo platforma, rekomenduoju kreiptis būtent į šį partnerį, kuris negailėdamas savo brangaus laiko, padės jums visais klausimais, susijusiais su šia veikla.
Atsakyti
Jaučiasi, jog įmonėje dirba profesionalai. Vadybininkai maloniai bendrauja ir greitai komunikuoja. Darbus atlieka atsakingai ir laiku. Gavau struktūrizuotą informaciją, kurios pageidavau. Nustebino tai, jog įmonė išties pasiūlė ženkliai geresnes sąlygas nei kiti socialiniuose tinkluose besireklamuojantys partneriai. Linkiu ir toliau darbuotis taip pat! Sėkmės!