Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Veristika

Atsiliepimai apie Veristika, UAB

Yandex Go partneris

Oficialus Yandex Go partneris Lietuvoje
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Veristika, UAB

Ilgai rinkomės Yandex Go partnerius, kol palyginę visus, priėmėme sprendimą, rinktis UAB Veristiką. Kuo šis partneris pasirodė kitoks nei visi? Atsakyti paprasta. Jie yra vienintelis oficialus Yandex Go partneris, galintis veiklą vykdyti visoje Lietuvos teritorijoje. Būtent dėl to, UAB Veristika taiko mažiausią komisinį mokestį rinkoje. Vos pradėję bendradarbiauti, susidūrėme su teisiniais ir buhalteriniais klausimais, kuriuos nedelsdami padėjo išnagrinėti UAB Veristika teisininkų bei buhalterių komanda. Už tai esame be galo dėkingi šiai įmonei ir žinome, jog mūsų sėkmingas bendradarbiavimas tęsis labai ilgai. Taip pat, kuo žavi ši įmonė, jog itin profesionaliai savo darbą atliekantys komandos nariai, pasiruošę padėti ištisą parą ir nesvarbu, jog dėl savo klausimų juos išverti iš lovos. Kad ir koks klausimas bei kada iškiltų, darbuotojai viską išsprendžia su plačia šypsena veiduose. Tad visiems, kas svarsto, kurį Yandex Go partnerį rinktis, drąsiai rekomenduoju būtent UAB Veristiką, o ne kitus neaiškius tarpininkus. Sėkmės Veristikos kolektyvui ir nepraraskite pozityvumo bei profesionalumo! Laikykitės tokių vertybių, kokias dabar puoselėjate.
Nuošidžiai noriu padėkoti šiai įmonei už išskirtinį dėmesį. Anksčiau turimus automobilius buvau prijungusi prie kito Yandex Taxi partnerio, kuriam nebuvo svarbu išaiškinti darbo principų nuosekliai. Nusprendus prisijungti prie šio partnerio supratau, kad manimi pasirūpina ir pagaliau bent kažkam svarbu, jog man sektūsi. Labiausiai nustebino, jog šis partneris pasiūlė ne tik prijungti automobilius prie Yandex platformos, taikydamas mažiausią komisinį rinkoje, bet ir suorganizavo buhalterines bei teisines konsultacijas, kurių man tuo metu reikėjo. Tad visiems, kas domisi Yandex pavežėjimo platforma, rekomenduoju kreiptis būtent į šį partnerį, kuris negailėdamas savo brangaus laiko, padės jums visais klausimais, susijusiais su šia veikla.
Jaučiasi, jog įmonėje dirba profesionalai. Vadybininkai maloniai bendrauja ir greitai komunikuoja. Darbus atlieka atsakingai ir laiku. Gavau struktūrizuotą informaciją, kurios pageidavau. Nustebino tai, jog įmonė išties pasiūlė ženkliai geresnes sąlygas nei kiti socialiniuose tinkluose besireklamuojantys partneriai. Linkiu ir toliau darbuotis taip pat! Sėkmės!