VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Veristika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Veristika

Atsiliepimai apie Veristika, UAB

Yandex Go partneris

Oficialus Yandex Go partneris Lietuvoje
Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie Veristika, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
3 000 000 000 000$ ir karas baigtas!
https://www.youtube.com/watch?v=9dh8-ubRUFo
Manote esu "prorusijos propagandos skleidejas"?
Dzo Kentas ir Takeris Karlsonas tikri JAV patriotai.
Atsakyti
Putin Khuilo! Slava Ukraini!
Atsakyti
We will continue boykotting UAB Veristika and other Kremlin-related businesses as long as the corrupt and anti-human Kremlin regime exists! Slava Ukraini!
Atsakyti
Metas apsivalyti nuo parazitų! Yandex - Go n***** iš Lietuvos!
Šlovė Ukrainai
2022-02-25 09:51:09 IP 65ffru8s
Atsakyti
Kaip jautiesi Vitalijau Statkevičiau dirbdamas rusofašistams?
AČIŪ, KAD ESATE!!! GELBĖJATE NUO “Bolt”
2021-11-03 03:04:53 IP 5f4soa9b
Atsakyti
Tai pilną, gan trumpą video, nanžiau keltį iš įvykio vietos. Neleidžia sistema... VNŽ: vairuotojas visą kelią neatitraukė akių nuo savo tel.: (į kelią nulis dėmesio). Sustabdė patrutruliai, tada tik pastabėjau, kad, nors ir storos mano kelnės-pramirko! (Ft matosi sėdynė). Jis atsakė:”tai normalu-tai tik mineralinis, nors, aiškiai, alkoholio kvapas. Pateigūnai patvirtino. Grįžau po 20min.+- su “Yandex” tuo pačiu maršrutu, tas alkhashas dar stovėjo. P.s. Vido įdomesnis-ten pareigūnai daugiau kalba. Įkėliau į Fb, instagrame, skundus, čia ir visur, kur galima. P.s. Ačiū Dievui yra tokia Dievo sukurta firma, kaip “Yandex”♥️
Atsakyti
Yandex taksi yra platforma, kuria perveža klientus už dyka, keliones labai pigios, skirta važinėti pigiau už visuomeninio transportą.
Pirkdamas agregatoriaus paslauga niekada nebus pinigu, dirbsite daug, bet uždirbs tik Yandex, partneris, vmi, sodra, atroservisas, degalinė, plovykla, autonuoma bet tik ne Jus.
Del ko neverta net prasideti:
1. Automobilio atstumas iki kliento 4 km (nepatvirtinus užsakymo minusuos aktyvumo balą, nukrenta iki 10, blokavimas, ko daugiau blokavimu to ilgesnis atblokavimo laiko terminas)
2. Bomž taksi klientai (eTransport), girti, su vaikais be kėdutės, su gyvūnais, kartais konfliktuojanti, svarbu kaina o ne servisas, panašus ir vairuotojai, jie rado vienas kita ;)))))
3. Minimali keliones kaina 1€ (juokinga a ne), jeigu nesi apklijuotas neturi dotacijos iš Yandex, bet aplkijavus automobili negali dirbti su kitais agregatoriais kaip Bolt, Uber, eTaksi ir t.t
4. Naujųjų metu išvakarėse Yandex siūlė imti klientus po 1.80€ kada kiti agregatoriai siūlė po 8-10€, kaip tada užsidirbti pinigus?
5. Labai didelus klientu atšaukimo procentas, Yandex neapmoka kai atsiskaitymas grynaisiais, kartais reikia pačiam išmušineti promokodus kad padengti kuro nuostolius.
6. Automobilio nuoma iki 150€ i savaite, minus kuras, internetas, plovyklos, 18% pasiims Yandex kartu su partneriu, 5% nuo gauto pelno Vmi, 12.74% pasiims Sodra, 44.81€ pasiims Psd, keliones kaina Vilniuje vidurkis ~2.30€, kiek reikia atlikti kelionių kad užsidirbti?
7. Atvykus pas klientą reikia laukti 10 minučių kad atšaukti be aktyvumo balo minuso, klientai tai žino ir neskuba išeiti, 10 minučių minus iš Jūsų gyvenimo.

Pabaiga:
Ši paslauga skirta žmonėms kurie nemoka skaičuoti, didele vairuotoju rotacija, tipo darbas kaip ir yra bet pinigu niekada nebus.
Dauguma parku nedraudžia komerciniu draudimu, visa atsakomybe lieka tik Jums, dar reikalaukite iš parku autonuomos sąskaitas, priduodant mokesčiu deklaracija minusuosite kaip išlaidas, kitaip mokesčiu našta lieka vairuotojui.
Atsakyti
Sveiki, pati Yandex platforma yra tragiška, tarifai "ubaginiai", klientūra tragiška panaši kaip ir 1424, tvarkingu žmonių mažai, Yandex platformoje didžiaisias klientu atšaukimo procentas, niekas nekompensuoja, siūlo priimti užsakymus iki 4 km, nepriimi mažina balą, lieka 10 blokuoja, verfiktas: užsakymai yra o pinigu niekada nebus : (
Atsakyti
Ilgai rinkomės Yandex Go partnerius, kol palyginę visus, priėmėme sprendimą, rinktis UAB Veristiką. Kuo šis partneris pasirodė kitoks nei visi? Atsakyti paprasta. Jie yra vienintelis oficialus Yandex Go partneris, galintis veiklą vykdyti visoje Lietuvos teritorijoje. Būtent dėl to, UAB Veristika taiko mažiausią komisinį mokestį rinkoje. Vos pradėję bendradarbiauti, susidūrėme su teisiniais ir buhalteriniais klausimais, kuriuos nedelsdami padėjo išnagrinėti UAB Veristika teisininkų bei buhalterių komanda. Už tai esame be galo dėkingi šiai įmonei ir žinome, jog mūsų sėkmingas bendradarbiavimas tęsis labai ilgai. Taip pat, kuo žavi ši įmonė, jog itin profesionaliai savo darbą atliekantys komandos nariai, pasiruošę padėti ištisą parą ir nesvarbu, jog dėl savo klausimų juos išverti iš lovos. Kad ir koks klausimas bei kada iškiltų, darbuotojai viską išsprendžia su plačia šypsena veiduose. Tad visiems, kas svarsto, kurį Yandex Go partnerį rinktis, drąsiai rekomenduoju būtent UAB Veristiką, o ne kitus neaiškius tarpininkus. Sėkmės Veristikos kolektyvui ir nepraraskite pozityvumo bei profesionalumo! Laikykitės tokių vertybių, kokias dabar puoselėjate.
Atsakyti
Nuošidžiai noriu padėkoti šiai įmonei už išskirtinį dėmesį. Anksčiau turimus automobilius buvau prijungusi prie kito Yandex Taxi partnerio, kuriam nebuvo svarbu išaiškinti darbo principų nuosekliai. Nusprendus prisijungti prie šio partnerio supratau, kad manimi pasirūpina ir pagaliau bent kažkam svarbu, jog man sektūsi. Labiausiai nustebino, jog šis partneris pasiūlė ne tik prijungti automobilius prie Yandex platformos, taikydamas mažiausią komisinį rinkoje, bet ir suorganizavo buhalterines bei teisines konsultacijas, kurių man tuo metu reikėjo. Tad visiems, kas domisi Yandex pavežėjimo platforma, rekomenduoju kreiptis būtent į šį partnerį, kuris negailėdamas savo brangaus laiko, padės jums visais klausimais, susijusiais su šia veikla.
Atsakyti
Jaučiasi, jog įmonėje dirba profesionalai. Vadybininkai maloniai bendrauja ir greitai komunikuoja. Darbus atlieka atsakingai ir laiku. Gavau struktūrizuotą informaciją, kurios pageidavau. Nustebino tai, jog įmonė išties pasiūlė ženkliai geresnes sąlygas nei kiti socialiniuose tinkluose besireklamuojantys partneriai. Linkiu ir toliau darbuotis taip pat! Sėkmės!

Taip pat rekomenduojame

Auriga Baltics
Adresas: Ukmergės g. 322-1, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; automatizavimas, automatika; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; medicininė įranga.
„Auriga Baltics“ apima visus užsakomųjų programinės įrangos inžinerijos paslaugų aspektus ir daug dėmesio skiria įterptosioms sistemoms, medicinos prietaisų programinei įrangai, pramonės automatizavimui, IoT ir Big Data sprendimams. Sužinok daugiau apie karjeros galimybes: https://auriga.com/eu/vacancies/
Edrana Baltic
Verslo valdymo sistemos

Adresas: Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; interneto paslaugos; kita veikla; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB „Edrana Baltic“ – tai viena didžiausių programinės įrangos kūrėjų Baltijos šalyse. Įmonė specializuojasi sudėtingų verslo ir veiklos valdymo sistemų, panaudojant pažangias IT technologijas, kūrime ir diegime, atlieka jų autorinę bei techninę priežiūrą, teikia konsultacijas ir aptarnavimą, vykdo vartotojų mokymų...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius
"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

Macy's 20,96 +9,91%
Wells Fargo 40,76 +7,55%
FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%
Facebook 196,64 +0,51%
Humana 456,81 +0,48%
Xerox 15,79 +0,32%
Walmart 123,72 +0,08%

Žaliavų kainos pasaulyje

Vištiena 3,67 +9,88%
Anglis 196,95 +16,09%
Dujos (JAV) 6,53 +33,81%
Benzinas 3,19 +0,31%
Ryžiai 431,00 +2,13%
Varis 10161,38 -0,68%
Cukrus 0,81 +1,25%
Kava 5,85 +2,63%