Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Velma, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Velma

Atsiliepimai apie Velma, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Velma, UAB

Ši įmonė visiškai nereaguoja į gyventojų skambučius savaitgalį. Mano situacija nepavydėtina, nuo jau kelias dienas turime neveikianti, šalta gyvatuką vonioje, prausiantis maža vaiką jam sala kojytes, šiuo metu laukiuosi, pati bijau susirgti. Visa diena prašant pagalbos buvo tik pažadai, kol galų galiausia, sake laukti savaitgalio, nes čia ale ne avarine situacija. Vat taip mieli klaipėdiečiai, mokame už paslaugas, kurių negauname
Įmonės darbuotojai, važiuodami įmonės automobiliu reprezentuoja įmonę, mano patirtimi, darbuotojai ne tik nemandagūs, bet ir įžūlūs. Kelyje elgiasi agresyviai, specialiai "užkiša" automobilį ir taip pasisavina parkavimosi vietą, į kurią jau buvo pradėtas manevras. Kelyje "pypina", elgiasi neadekvačiai. Po tokios patirties jokiu būdu nesikrieipsiu įmonės paslaugų ir tikrai nerekomenduosiu kitiems...
Dėkojame įmonei už profesionalią konsultaciją ir puikiai sumontuotą šilumos siurblį. Šildome namus labai ekonomiškai. Rekomenduoju.
Žmonės neapsirikit pasirinkdami šią įmonę.Jokio atsakingumo, tiesiog pasityčiojimas iš gyventojų. Radiatoriai kaista visu pajėgumu, kai lauke tik -6.....niekas net nereguliuoja šilumos padavimo. Prisiprašyti, kad sumažintų šilumą sunku. Tiesiog pasityčiojimas iš gyventojų ir tiek.
Si imone galetu atidziau atsirinkineti darbuotojus, pries pora menesiu issikvietem santechnika is sios imones, deja jo vardo nepamenu, bet jau is pradziu toks kaip isgeres pasirode turbut girtas ir atvaziuodavo dirbti, nes turejo isvedzioti vamzdyna padaryti prijungimus gyvatukui, perkelti radiatoriu, padaryti skalbimo masinai vandens nuleidima, prijungti klozeta ir isviso paprase 900eur uz visu darbu atlikima, atlikes keleta darbu, isvedziojes vamzdyna ir prijunges klozeta, paprase 800eur ir pasake kad iseina savaitei atostogu iskart po atostogu pabaigs visus likusius darbus ir atiduosim 100eur skola bet po savaites vos pavyko ji prisikviesti kad pabaigtu kitus darbus t.y. Perkelti radiatoriu ir prijungti gyvatuka, bet atvykes po sunkiu bandymu prisikviesti po daugiau nei poros savaiciu perkele tik radiatoriu ir paprase 100eur o kita karta pasake kai ateis pajungs gyvatuka ir dar 100eur papildomai moket reikes, deja taip susitarta nebuvo tai kas cia per aferizmas?? Ar jus savo darbuotojus taip mokinat plesikauti?? Ir dar cia ne viskas tas ponas santechnikas nesugebejo padaryt skalbimo masinai vandens nuleidimo ir tiek broko pridare kad vos pavyko viska istaisyti!!! Gyvatukui net ne tokius ismatavimus padare pajungti tai mums kiek nuostoliu gavosi kol viska pertvarkem, as nzn kaip tokius zmones dar pasamdo dirbti kurie nesiorentuoja ka ir kaip reikia padaryti ir dar pasipinigaut papildomai nori!!!! Bukit atidus zmones!!!!
Nesuprantu, kodėl žmonės piktinasi dėl tokių menkniekių, kaip kelioms dienoms dingęs karštas vanduo. Jei yra kažkokie gedimai, tai įmonė privalo išsiaiškinti jų šaknį ir viską sutvarkyti kaip priklauso. Kartais tai gali užtrukti kiek ilgiau, bet gi geriau kelios dienos be karšto vandens, nei dar blogesnė padėtis netvarkius problemos. Velma tikriausiai patikimiausia įmonė, darbuotojai paslaugūs, greitai atliekantys darbą. 10/10
Dėkoju įmonės darbininkams už greitą ir kokybišką darbą. Man reikėjo pakeisti gyvatuką vonioje. Tas darbas buvo padarytas maždaug per 1 valandą. Ačiū.
atvažuoji po darbo penktadieni 19.10 val einu i dusa ir.......karstos vandens - nerą- vos vos šiltas.Skambinu santechnikuj o jis man ir sako - ko tu skambini ne darbo metu skambink pirmadieni norejau paaškinti situacija - be Šansu net ir gyrdeti nieko nenori sako - pas jus viskas gerai, vo kaip buna, viskas atsitiko 2014 05 09. dabar galvuoju gal man praustis tik darbo dienomis nuo 8, 00 iki 17, 00 ? ;) :) :) tiesa pasakant ankščiau nebuvo tokiu problemu ir jeigu paskambinsi su kokiais problemais iškart viska tvarkidavo, kas jiem ten atsitiko, o gal ne mano diena šianden :) :) :) butu gerai jeigu paaiškinsit kur skambinti ir kam.... ir kur skunda parasyti kaiminai kaip ir pažadejo pasirašyti GEROS DIENOS ir karšto vandens viseims :) :) :)
nenoreciau su jais daugiau susidet! atjunge butuose vandeni savaitei! tikrino. po savaites vel atjunge be pranesimo!! kai paskambinome pasake kad kazka vel rado! o iskart viska sutvarkyt neimanoma? zmones turi but be karsto vandens antra karta ir zadejo sutvarkyt ne per viena diena o per 5 d!!!!! baisiausia imone!!

Vianara
Grantheating.lt

Adresas: Prašiškių g. 53, 12 korpusas, Vanaginės k., LT-08469 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; statyba; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Niekada nedarome kompromisų dėl kokybės. Visus produktus projektuojame taip, kad jūs galite būti tikri, kad ilgaamžiškumas ir efektyvumas yra pirmoje vietoje. Nuolat kuriame naujas technologijas ir naudojame tik geriausias medžiagas, užtikrindami, kad mūsų produktai atitiktų visus našumo ir aplinkosaugos...
20 plus
boileriai.lt

Adresas: Mokyklos g. 2, LT-08414 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
Nuo 2005 metų esame vieninteliai „GORENJE“ šildymo įrangos atstovai Lietuvoje. Specializuojamės didmeninėje prekyboje, tačiau esame lankstūs – priimame individualius užsakymus, išklausome kainos pasiūlymą, randame sprendimus. Konsultuojame tiek potencialius, tiek esamus klientus. Taip pat atliekame garantinį ir...
Šildymo sprendimai
Šildymas, vėsinimas, vėdinimas

Adresas: S. Nėries g. 20, LT-92228 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Šildymo sprendimai" įkurta 2007 metais Klaipėdoje. Vienas iš pagrindinių bendrovės sėkmės garantų - kompleksiškas požiūris į šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir oro kondicionavimo įrengimą. UAB "Šildymo sprendimai" gali pasiūlyti viską, ko reikia aukščiau minėtoms sistemoms įrengti - nuo profesionalios...
Orfėjas
Patikimas šildymo partneris

Adresas: Breslaujos g. 3, LT-44403 Kaunas.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB Orfėjas asortimentą sudaro: Dujiniais ir karšto vandens oro šildytuvai - kaloriferiai Elektrinės, vandeninės, dujinės, nešildančios oro užuolaidos Pramoniniai oro vėsintuvai didelėms patalpoms Ventiliatoriniai konvektoriai - fancoil Vandeninės spindulinės plokštės Dujiniai spinduliniai šildytuvai Elektriniai...
Tenko Baltic
Alpha innotec, Brink Climate Systems

Adresas: J. Basanavičiaus g. 45, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „TENKO Baltic“ prekybinė-inžinerinė kompanija, dirbanti atsinaujinančių energijos išteklių, bei kitų inžinerinių sistemų srityje. Įmonės specializacija: individualūs ir kompleksiniai pastatų inžinierių sistemų sprendimai, geoterminis šildymas – vėsinimas, rekuperatoriai ir vėdinimas, kapiliarinių kilimėlių...

Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti 02-17 16:51
Nelegaliai interneto televizijos paslaugas teikiančios bendrovės siekia pergudrauti Lietuvos radijo ir televizijos komisiją – užblokavus jų svetaines, pakeitus keletą simbolių atidaromos naujos.
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos 02-17 16:28
Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžysis 244 teisti kandidatai, tai sudaro beveik 2 proc. visų rinkimuose dalyvaujančių politikų.
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos 02-17 15:07
Keliauninkams skirtos užeigos egzistavo jau ankstyvosiose civilizacijose ir yra minimos net Biblijoje. (Pabaiga. Pradžia – "Verslo klasė" 2018 m. Nr. 9)

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%