Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vėjo žingsniai

Atsiliepimai apie Vėjo žingsniai, UAB

Kineziterapijos studija TuDu

Saugios ir veiksmingos kineziterapijos paslaugos Vilniuje
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Vėjo žingsniai, UAB

virginija Idzelytė
2020-11-13 15:49:21 IP 28mctfrd
Į šią kineze terapijos studiją patekau neurologo rekomendacija.Lankiausi ne vienoje kineze terapijos studijoje - kai kur užtrukdavau ištisus mėnesius.
Susipažinus su Liana supratau, jog tai žmogus tikrai išmanantis savo profesiją - užduoda konkrečius klausimus ir konkrečiai bando padėti.Vos kelis kartus atėjus, savijauta pagerėjo, pradėjau tikėti, kad jos taikomas gydymas veiksmingas.
Profesionalumas svarbus kiekvienam medikui, bet žmogiškumo ir šilumos faktorius šioje specialybėje itin reikšmingas.
LIANA NUOSTABUS SPECIALISTAS IR NUOSTABUS ŽMOGUS. Turi daug šiuolaikinės aparatūros, gerai išmano žmogaus kūno anatomija... ir kas svarbiausia - supranta kaip padėti.
Mano vyro situacija kita - jis turi didelius pokyčius stubure. Ji atvirai pasakė negalėsianti padėti, o ne gaišino laiką apsimesdama tariama pagalba.Gerbiu sąžningus ir padorius žmones.
Liana man sugrąžino judėjimo džiaugsmą. Ačiū labai labai.
3 metų skausmas dingo per vieną sesiją.
REKOMENDUOJU!
Patyrus pedos trauma, kreipiausi i sia studija, labai padejo. Rekomenduoju zmonems tiek po traumu, tiek su letiniais skausmais. Puiki studija ir specialistai
Esu dėkinga kineziterapuetei Lianai Stričkienei Kinezitrapijos studija TUDU, padedant suvokti savo kūną ir vėl normaliai judėti įveikus didelius nugaros skausmus, atsiradusius po gimdymo ir nuskausminimo procedūros. Profesionali ir reikli, bet kartu ir atidi bei jautri specialistė. Nuoširdžiai rekomenduoju, ypač siekiant ilgalaikių rezultatų.