Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Veho Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Veho Lietuva

Atsiliepimai apie Veho Lietuva, UAB

Mercedes-Benz

Parašyk savo nuomonę apie Veho Lietuva, UAB

I Vilniaus daliu skyriu jau savaite laiko negaliu dasiskambinti, atvykus i salona pardavejui skamba telefonas, bet deja prie jo net neprisiliecia! Deja, bet tokiais atvejais paprasciau isigyti reikiamas dalis kituose parduotuvese.
BIG7express, UAB
2022-02-09 22:01:11 IP 2g89ns6j
BIG7express komanda renkasi patikimą partnerį! Puikus aptarnavimas, dėmesys detalėms ir skubi pagalba - tai Veho Lietuva, Kaunas.
Asmeninė padėka gerb.Vytautui Kuktarui, kuris nuolat rūpinasi mūsų transporto priežiūra.
Serviso aptarnavimas ir kompetencija pigaus “garažiuko”lygio, autorizuotame servise dirbantys žmonės turėtų bent kiek turėti atsakomybės ir supratimo apie savo darbą. Jokioje kitoje autorizuotoje atstovybėje tokios netvarkos sutikti neteko.
Aptarnavimas Vilniuje tragiškas, jus ten kažkiek nusileiskit iš kosmoso (Portugalijos) atgal į realybę, išvis kaip tokius žmones dar priema į darbą, atavrai masina su garantiniu dėl aptarnavimu, akis drasko.
Aptarnavimas Vilniaus skyriuje labai šiurkštus ir neprofesionalus. Ne kliento kaltė kad dirbate nemėgstamą arba prastai apmokamą darbą. Linkėjimai atsarginių dalių pardavėjui.
Blogiausi atsiliepimai, užsakėme detalę nuvykę į Vilniaus saloną, gavome pasiulymą atsarginėms dalims ir sutarėme jog sekančią dieną detales gausime ir jas pakeis, nedelsiant apmokėjome pasiulyme nurodytą kainą, sekančią dieną atvykome sutartu laiku, gavome atsakymą jog mūsų dalys parduotos kitiems pirkėjams. Specialiai važiavome į servisą virš 100 km ir likome nieko nepešę, pinigų atgal nepervedė kolkas, matyt pastrigo buhalterija, nes pasirodo turėjome rašyti prašymą kad gražintų pinigus.
Klaipėdos B klasės w245 Mersedesui pakeitė atbulinio slėgio daviklį. Po kelių dienų vėl užsidegė variklio klaida. Nuvažiavus pas kitus meistrus, paaiškėjo, kad daviklį atstovybė pakeitė, bet visai nenorėjo aiškintis kodėl jį reikėjo keisti. Kaip pasakojo naujasis meistras, išmetamųjų dujų “L” formos kanalas einantis iki to daviklio, kurį atstovybė pakeitė, yra pilnai užsikišęs. Taip išeina, jog galimai daviklis, kurį keitė atstovybė buvo geras, tiesiog rodė blogus parametrus dėl užsikišusio kanalo, o atstovybė nesivargino, tiesiog pakeitė daviklį (apsilankymas kainavo 230 Eur).
Paskambinus į atstovybę, kad vėl užsidegė klaida, vienintelis siūlymas buvo vėl mokėti 60 Eur už diagnostiką pas juos, ir aiškintis toliau kame problemos. Žodžiu atsakomybės jokios.
P.S. ofiso darbuotojams reiktų pasimokyti bendravimo su klientais ypatumų. Jeigu jūs įsivaizduojate, kad dirbdami MB atstovybėje esat kažkuo geresni už klientus (kurie beje jums moka pinigus, o ne jūs jiems), tai labai klystate.
Likau patenkintas aptarnavimu, viskas patiko, Atskiras padėkojimas administratorei Sandrai.
Maloniai nustebino personalas savo demesingumu: nuo iejimo pro duris iki isejimo po paslaugos gavimo. Atlikus diagnostika gavau issamius paaiskinimus ir rekomendacijas del geriausiu tolimesniu sprendimu. Buvo verta uzsukti. Beje, kava pas juos gardi!
Laba diena, reškiu padėka Egidijui Jakim... (blogai užsirašiau pavarde :)), atsarginių detalių pardavėjui, kuris nepatingėjo ir priėjes išsiaiškino esama problema. Kolega tikriausia veikė stipri žemės trauka
Aptarnavimas tragiškas. Pasijutau lyg bučiau atvykęs i pas daktarą.
Užsakius prekes niekas jų nepristato, verčiamas atvykti į vieta. Atvykus reikalaujama matuotis temperatūra prie dūrų (nelecenzijuotas gaminys ir be meterologinės patikros) ir taip stengiamasi apsisaugoti ale nuo viruso. Nors parduotuvės viduje galite naudotis daugiakartiniais kavos puodeliais, sąskaitos pasirašinėjamos tuo pačiu tušinuku (kuriuos per diena pasirašo gal 20zmonių ar daugiau žmonių). Kaip sakoma verčia daryti kažką, bet patys darbuotojai nežino ko nori. Jai bijote vieni kitų, neverskite kitų bijoti jūsų.
Nežinau, kaip Vilniuje, bet Kauno serviso paslaugos tragiškos. Dirbantieji visiškai "skaitmeniniai", smegenų nebeturi, arba tingi galvoti. Pasakius WIN kodą, sako, kad mano automobilis be liuko ir niekuo negali padėti;) Nuvažiavau į "garažinį" servisą, jokiu problemų, ir schemas išsitraukė ir detales parinko.
BMW servisas Juos lenkia 30 metų. O VW 20 Metų. Suprantu, kad Mersas yra klasika, bet juk turi būti kažkokia paźanga paslaugose nuo 1990 metu.
Aš norėčiau šį kartą pagirti Veho Lietuva ir ypač įmonės darbuotoja, serviso atstovą RAPOLĄ. Vežiau automobilį techniniam aptarnavimui ir atvirai buvau nustebintas iš gerosios pusės požiūriu į darbą. Atliktas ne tik techninis aptarnavimas, bet ir sužiūrėti visi trūkumai, kurių ir pats iki tol nebuvau pastebėjęs.

Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%