Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vedrana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vedrana

Atsiliepimai apie Vedrana, UAB

Vilniaus Medienos Centras

Kone didžiausias sandėliuojamos medienos kiekis Baltijos šalyse - kviečiame apsilankyti!
Parašyk savo nuomonę apie Vedrana, UAB

Puikiai aptarnavote, ačiū. Šiltnamis jau surinktas. Ypač džiugina žmoną laistymo sistema.
2018m pirkau, , gaspadines, , ismanuji siltnami. su pristatymu buvo problemu, jo surinkimas pavadinciau, pasidaryk pats, bet jos jau prisimirsta, o siltnamis nervina kiekviena d. pasiulyta gamykline parisimo sistema super slamstas, o duru atidarymas kazkoks nesusipratimas - is vidaus isvis neuzsidaro, nes nera rankenu, vedinimas per puse atidarytu duru beveik neimanomas, nes nera uztvirtinimo kabliuku..lentyna sukonstravo tas kas net neuzeina pasiziuret kaip ji veikia, tikra nesamone. uz ka gavote MEDALI sukurejai?nerekomenduoju niekam
Puikus šiltnamis. Pirkau aliumininį. Pastatėme su draugu per kokias 4 valandas. Atvyko laiku kaip ir žadėta.

Ačiū!
Uzsisakem siltnami, gavom kazkur po menesio. Viskas atrodytu kaip ir nieko, bet zadamos garantijos siltnamiui taip ir negavome. Sako is gamintoju dar neparejo sask. faktura ir pan. Zodziu kabina makaronus ir tiek, o deklaruojamas polikarbonatas kuris pagamintas EU isties yra pagamintas Baltarusijoje.????????? Cia as kazko nesuprantu ar kaip? Nerekomenduociau su sia kontora tureti reikalu.
Atejau
uzsakiau
praejo 7 dienos gavau
Galvoju parasysiu padeka, o cia matai kaip buna...kazin ar cia man pasiseke ar jiem ne
Ir mes ir du mūsų kaimynai jau turime naujus šiltnamius. Ačiū kad papuošėte mūsų sodo bendrija!
Pritariu prieš tai rašiusiai užsakovei. Šiltnamį užsakėme maždaug prieš mėnesį, dar negavome, prisiskambinti pavyksta iš kokio 20 karto..., į el. laiškus neatsako. Vakar pagaliau pažadėjo, kad šiandien pristatys, tyla, paskui prisiskambinus telefonu sukūrė istoriją, kad tikslinsis ir perskambins. Žinoma, neperskambino. Pinigai sumokėti, šiltnamio nėra, pomidorų daigai augs tiesiog darže.
Kvepia įmonės bankrotu arba visišku fail'u.
Įmonė visiškai nesilaiko sutartų terminų! Šiltnamis pirktas prieš daugiau nei mėnesį ir vis dar nepristatytas. Prisiskambinti pavyksta iš 3-4 karto, ir vis dalinami pažadai, kurių nesilaikoma. Aptarnavimą vertinu tragiškai!
šiltnamiai kaip šiltnamiai visi kažkuo panašūs, tik kai ieškai pigiai sakiau ne vienam žinok yra patarlė skūpas moka du kart, bet vakar pamates GASPADORIUSšiltnamio stoglangį žagtelėjau tvirtinimo detalių nėra jungiamosios juostos kaip prisukti metalinės plokštelės nėra, o vyriai prisukami atbulai, kai turėtų būti su stoglangiu, uždėta kažkokia baidyklė prie vyrių, pirko internetu ir džiaugias stoglangiu kambary, negi jaučia pardavėjai malonumą apmovę tuos pensininkus
Superinis siltnamis! Viska gavome laiku. Jau surinkome!
Mediena ju yra paskutinis slamstas.... kaina pigi o kokybe isvis nera, supuvusi, sausuoliai. pamelynavusi.. cia todel kad viska vezas is pigios baltarusijos
Mums, deja, šiltnamio įsigijimo projektas tapo tikru nervų stiprumo išbandymu. Atvežė brokuotą vandens talpyklą, po to ne pilnos komplektacijos šiltnamio detales ir nematė jokios problemos ir jokios savo kaltės, kad gaišina laiką ir pinigus (samdyti meistrai šiltnamio surinkimui). Galiausiai teko patiems vykti į biurą pasiimti trūkstamų detalių. Gaila, kad taip nepasisekė, tikrai nerekomenduočiau niekam.
Šiltnamį gavome, tačiau "išmaniųjų priedų" niekaip nesulaukiu jau beveik mėnuo. Ir tel. neatsiliepia, el. paštu neatrašo.
Tikiuosi kitų metų derliui pristatys.
Šiltnamį gavome labai greitai, netgi greičiau nei buvo žadėta. Pristatymas nieko nekainavo. Visos reikiamos detalės, dovanų gavome ir šiltnamio sutvirtinimą. Žodžiu, malonus aptarnavimas ir kokybiška prekė. Drąsiai galėsime rekomenduoti ir kitiems.
Sita imone man rekomendavo kaimynas, kuris jau siltnami Vedranoje buvo nusipirkes pernai. As irgi galiu dabar rekomenduoti, nes viskas praejo sklandziai. Uzsisakiau internetu. Siltnami gavau greitai. Pristatymo paslauga nieko nekainavo. Kartu dar ir dovanu lentynele idejo.
Aciu uz profesionalu aptarnavima.
Egidijus
Vieni telė vieta Vilniuje kur tuos šiltnamius visus gyvai gavosi pamatyt. Gerai kad tokia yra
Рассказ о том, как я ездила за теплицей....

Вернулась домой вся переполненная впечатлениями и не могу не поделиться с вами... Решили мы в этому году новую теплицу поставить, присмотрели, оценили и... поехали заказывать в одну очень солидную фирму в Вильнюсе. Но лучше б мы туда не ездили...разочарования было бы меньше. Выехали мы из дома в 2018 году, а приехали в 1975-ый. Хотя нет, разница была - компьютеры стояли на столах)). Рассказываю... сначала я попала в зальчик с теплицами. Роскошь)) ходи -смотри...сам) Потому как никого из консультантов и не видно, и не слышно было. Попалась одна девушка на глаза, я - к ней, дескать, мне б консультанта. Она указала мне направление, куда идти. Захожу я в кабинет, сидят трое, сразу видно, люди занятые, потому как на меня, клиента, с большой неохотой глаза от компьютера оторвали. Ну, бросилась я к солидному молодому (?) человеку со своими "глупыми" вопросами. Не скажу ничего, он мне ответил, правда, глаза от компа так и не оторвал, ведь занят был человек, а я тут хожу, работать мешаю))) И тут я выясняю, что того, о чем мечтали, уж не возможно получить. Что ж, бывает. начинаю расспрашивать об альтернативных вариантах. Получаю в ответ три названия. и все объяснения. Пытаюсь пригласить этого работящего молодого человека в зал, чтобы на месте, у образцов, все объяснил и показал, Ан нет, не согласен он на свидание со мной в зале у теплиц. Вижу- дело печалька.. Позадавала я ему пару вопросов, но и тут он оставался сам себе верен- пару слов едва выдавил из себя, но с места так и не сдвинулся... Бедолага...
Как вы понимаете, я ездила на Лиепкальнё...

удачи вам в вашем бизнесе с такими работниками...
Noriu padekoti uz puiku aptarnavima. Siltnami gavome net anksciau, nei buvo zadeta. Jau surinkome. Net laistyti nereikes, nes uzsisakeme ir laistymo sistema. Zmona taip dziaugiasi, kad dabar gailiuosi, kad anksciau jai tokios dovanos nepadariau!
Aciu jums ir sekmes versle.
Aleksandras 2017-10-18 22:38:46
Gerb. p.Teresa

Išmaniojo šiltnamio papildoma komplektacija siunčiama atskira siunta su kurjeriais, ji siunčiama iš mūsų centrinės būstinės, kai savo ruožtu šiltnamis vežamas kito kurjerio iš gamintojo tiesiai jums į namus. Manau jau seniai busit ją gavusi.

Dėkojame kad pasirinkote mus ir skanių jums bei sultingų pomidorų.
Jūsų "manymas", kuo puikiausiai iliustruoja jūsų darbo kokybę. Nes rimtoje firmoje niekas nieko nemano. Rimtoje firmoje darbuotojai tiksliai žino, ką daro. Langai, lentynėlės, bačka turėjo būti kartu su šiltnamiu. Tebūnie ir per dešimt kurjerių. Tai nekeičia fakto, kad jų negavau. O vietoj jų vėliau buvo atsiųsta man visiškai nereikalinga, neužsakinėta ir niekur nenaudojama žarnelių sistema. Paskambinus jums, žadėjote, jog kurjeris ją pasiims ir atsiųsite priedus, kuriuos įdėti neva tai pamiršote. Prie komentaro nurodytas ir jums matomas mano telefonas, galėjote bent paskambinti, pasitikslinti, kokia situacija. Bet to nepadarėte, nes ir taip puikiai žinote, kokia ji. Prašau, jei esate sąžiningi, taisykite savo klaidas. Pasiimkite velniop tas savo niekam nereikalingas žarneles, nes aš net neišpakavau jų ir atsiųskite man priedus, kurių, mano nuomone, tiesiog piktybiškai nepridėjote ir bandote prastumti, kažkokį š vietoj jų. Padarykite taip ir aš atsiimsiu savo žodžius. Ir nustokite galvoti, kad klientai už jus kvailesni, su tokiu požiūriu greitai bankrutuosite.
Teresa 2017-09-28 16:43:02
Sukčių s*****i, pirkau išmanųjį šiltnamį, negavau nei langų, nei kitų žadėtų priedų. Neapsigaukit ir nepirkit čia.
Gerb. p.Teresa

Dėkojame kad pasirinkote mus ir skanių jums bei sultingų pomidorų.
Jei norite iisvysti sovietmecio rezervata-puikus pavyzdys Vedrana. Aptarnavimas....skyciau jokio...6 vadybininkai ziuri i pc ekranus ir niekaip nemato lankytoju...panasu.kad lankytojai jiems nereikalingi.
Nepirkit verdanoi trinkeliu, labai blogos kokybes, pirma pakrove supelijuses kai grazinau tai ikiso brokotas su pabirejusiais sonais
Užsisakiau išmąnųjį šiltnamį "Gaspadorius" 03.21 dieną, paskui už savaitės, kadangi iškilo nesusipratimas su apmokėjimu pakartojau užsakymą. Žadėjo atvežti per 3-is savaites. Šiltnamio lig šiol nėra. Buria kažką apie sulūžusiais stakles ir vėluojančią gamybą keliom dienom...Tikrai nepatarčiau žmonėm pirkti čia, nes aiškumo jokio, o nervus gadina. Save gerbianti įmonė taip nedarytų. Toks įspūdis, kad įmonėje dirba pusė žmogaus. Duoti trys telefonai - nei vienu niekas nekelia ragelio. Iš kur tas gazelės ženklas ir už ką nelabai aišku.
BLOGA KOMUNIKACIJA IR LOGISTIKA
2017-04-21 14:26:14 IP 82.135.222.33
Užsakiau ganėtinai brangu šiltnami, suderinau gavimo data + prašiau užsakyme data kada reikia atvežti, gavau patvirtinimą, kad tikrai gausiu preke nurodyta data (po 2 savaičių nuo užsakymo).

Atvežimo diena, pasiėmiau laisvą dieną (dirbu strategines paskirties LT įmonėje)
Skambinu iš ryto tam, kad patikslinti kurjerio atvykimo valanda, sako perskambins. Rezultatas tyla.
Skambinu po pietų (priskambinau iš 3 karto, nekelai ragelio). Priskambinau, sako kad preke tik atidavę šiandien kurjeriu ir bus pristatyta po 3 dienu, pirmadieni ir tik darbo valandom

KAS ČIA PER BORDAKAS. Aš specialiai pasėmiau laisva neapmokama diena, tam kad pasitikti preke o man sako kad bus tik po 3 dienu!!!! Pasirodo užsakymo priėmėjas vietoj „Atvesti preke xx diena (kaip buvo nurodyta užsakymą), paraše „pakrauti preke xx diena“, KAS PER SUGEDES TELEFONAS????? KAS PER BORDAKAS???? Sakau atvežkite šeštadieni, sako kurjeris veža tik darbo dienom... BINGO, minus 3 dienas.

Rezultatas: Turi prarasti dar viena darbo diena, Kas man kompensuos už prarasta dar viena diena????

Ne rimta kompanija, jeigu gerbiate save ir savo laika, nesiūlau ten užsakinėti prekes. Tai buvo pirmas ir paskutini kartas kai aš kažką pirkau iš kompanijos „VERDANA“. Didelis minusas kompanija už komunikacija ir logistika. Žinute kompanijos direktorius:

Žinute kompanijos direktorius: Už tokis „bordakus“ normalioj įmonėje kalti darbuotojai kaip minimum netenka algos, arba net yra atleidžiami iš darbo. Tvarkykite komunikacija ir logistika su klientu, nes kitaip tokie atsilepimai bus dažni apie Jūsų įmone.
Labai ačiū už greitą polikarbonato pristatymą. Labai mandagus ir nuoširdus vairuotojas, kuris atvežė užsakytą prekę. Stengsiuosi reikalui esant ir toliau naudotis Jūsų paslaugomis, taip pat ir kitiems rekomenduosiu tai padaryti.Kuo geriausios sėkmės Jūsų įmonei ir visam personalui.
Albina Kryžienė
Kivyliai
2017-02-28
Vienas is tu retu atveju, kada noriu parasyti atsiliepima - per keturias imones ejome su savo statybu projektu, ieskojome statybiniu medziagu tiekejo suprantama su geriausiomis kainomis. Vedrana pasirinkome del kainu - viska pasiule pigiau arba smarkiai pigiau, negu kiti. Bet atsiliepima rasau ne del kainu o del nuostabaus aptarnavimo - statybu eiga buvo ilga ir sudetinga, bet sitos imones darbuotojai visada padedavo, profesionaliai patardavo, buvo atvejis, kur padejo sutaupyti nemaza suma, nes patare protinga sprendima, niekada nebande 'ikisti' nereikalingu medziagu. Mus aptarnaves vadybininkas pats pasirupindavo pristatymu ir pakalbedavo su musu statybininkais, suderindamas ivairiausius niuansus. Tiesiog malonu buvo cia kas karta ateiti ar bendrauti telefonu. Galvos skausmo turejome su paciais statybininkais, uztat del statybiniu medziagu rupintis ir nervuotis nereikejo niekada, cia buvome ramus, kad gauname ka norime, laiku ir uz geriausia kaina. Labai rekomenduojame sita imone, o svarbiausiai jos nuostabius darbuotojus!
norejau nupirkt stogo dangos, nu niekaip neisejo, tai tas tai anas daugiau niekada nieko is tos ymones neuzsakinesiu.
Esame labai nusivylę šios firmos aptarnavimu, bendravimu, atsakomybe bei operatyvumu. Šiltnamio Gaspadorius laukėme daugiau nei mėnesį. Pasiteisinimai buvo įvairūs, kiti net juokingi (melagingi). Priskambinti vadybininkui išties nelengva. Galiausiai pristatė ne tokią dangą, vėl ilgas laukimas. Patarimas užsisakantiems: ATIDŽIAI TIKRINKITĘ GAVĘ SIUNTĄ. Dėl kokybė kol kas neturiu komentarų.
Pasiskaitem komentarus, kad lauke zmones siltnamio Gaspadorius visa amzinybe ir nusigandom, nes kadangi siltnamis konkreciai kokybiskiausias, mano manymu, is visu kitu - nusprendem ji uzsisakyti. Uzsisakinejom vasario menesi tikedamiesi velavimo, bet siltnami gamintojai mums pristate per savaite, nors vedranoj sake, jog pristatymas gali uztrukti iki dvieju savaiciu. Ka as zinau - aptarnavo puikiai, o siltnamiu dar ir dabar neatsidziaugiam. Susirinkom per nepilna diena - viskas puiku. As patenkintas, o zmona dar labiau. Aciu imonei uz gera darba.
Užsisakiau betono maišyklę sausio 22 d. jokio patvirtinimo negavau ar užsakymas gautas ar patvirtintas. Taigi skambinu pasiteirauti 26 d. atsako, kad kaip tik rūpinasi mano užsakymu, bet vėl niekas man neparašo, nepaskambina, tai nebežinau ar čia man belaukti ko ar tiesiog net nepradėti su tokia įmone, kad neapgautų. Tiesiog, kiek esu pirkęs niekur nėra taip buvę.
Aptarnavimas 0 vadybininkai 0 pristatimas ha ha ha isvis negavau:)ne imone o cirkas saugokites zmones a******u.............
Na tikriausiai labai mazai nepatenkintu klientu tiesiog tyli.Kovo 25 d. uzsisakeme siltnami stipruolis, zadejo pristatyt per 12 darbo dienu, max per 3savaites, na o dabar jau balandzio 30d. sia savaite tai jau tikrai nieks neissius, jau virs menesio laukiam. I telefoninius skambucius nebeatsiliepia, ir kas per aptarnavimas? patys nieko nebeuzsakinesim ir kitiems pasakysim.berasant komentara, suktelejo atseit tiesiai is gamyklos, atseit uzsakyma velai gavo, taciau tinklapyje pazymeta, jog preke yra sandelyje.kuom tiket?kam makaronus kabint?
Uzsisakem siltnami GampreL7, gavome pakankamai greitai. Tik va kai pradejom reikalauti garantiniu dokumnetu prasidejo vargai. Tai nespeja, tai daug uzsakymu ir t.t. Aciu vadybininkui Mindaugui kuris pabaige pradeta koleges moteriske darba, kuri jinai atlikinejo men, vyrukas padare per pora valandu. Sekmes.
Labai atgijo Vedrana. Malonu užeit
Aciu vadybininkui Mindaugui uz pagalba gaunant parama is valstybes stogo dangos renovacijai.
Geresnių kainų statybinėms medžiagoms niekur kitur negaliu rasti kiek ieškau. Jau ir stogo dangą iš šitos įmonės pirkau ir blokelius ir dar visokių smulkmenų. O be kainų superinių dar turiu būtinai paminėti itin geranoriškus vadybininkus, kurie padeda su visais ir priatatymo ir nuolaidų ir komplektacijos klausimais.

Rekomenduoju šitą įmonę visiems - dirba profai!
Nors pats gyvenu ne Vilniuje, bet statybines medziagas visada perku is sitos imones. Pristatyma man organizuoja tiesiai i mano kiema. Kainos garantuotai geriausios.
Pirkau iš šitos įmonės šiltnamį. Gavau labai naudingus patarimus ir profesionalią konsultaciją. Aptarnavo labai maloni mergina, atsakė į visus mano klausimus. Šiltnamį pristatė labai greitai. Negaliu atsidžiaugti - tvirtas, erdvus! Visi kaimynai eina žiūrėti, kaip į stebuklą:)
aptarnavimas 0 kainos didelės
Negaunu užsakyto šiltnamio GASPADORIUS. Padarius užsakymą kovo 24 d. ir apmokėjus išankstinę sąskaitą buvo pranešta, kad šiltnamis bus pagamintas per 10 d.d. Šiandien jau gegužės 2 d.Į skambučius atsako, turi įvairių pasiteisinimų -sugedo gamintojui staklės, vežami profiliai iš Anglijos, o geriausiai paskambino patys ir sako, kad šiltnamį jau kaip ir veža.Nesulaukus pradėjome vėl skambinti kol paaiškėjo, kad nėra net pagamintas. Įdėjo reklamą, kad parduodami šiltnamiai su akcija, manau, kad ne tik aš esu pakliuvusi ant šitos "nuolaidos". Tik nesuprantu kokią sutartį yra pasirašiusi "Vedrana" su gamintoju ir kokios ten sąlygos, kad taip gali elgtis su užsakovais. Aš prie išankstinės sąskaitos sutarties nepareikalavau. Pinigus žada grąžinti, kada tik pareikalausiu, bet dar nebandžiau vis dar laukiu šiltnamio. Būkite budrūs prieš pirkdami internetu ir pasiskaitinėkite internete apie tokias įmones. Manau, kad dar vis parašysiu kaip sekasi laukti šiltnamio GASPADORIAUS
Elena Čepulienė 2013-05-02 10:19:53
esu pasipiktinusi dėl to, kad laiku negaunu užsakyto šiltnamio GAMPRE L-10. Buvo pranešta, kad gausiu iki 7 darbo dienų. Pinigus pravedžiau balandžio 18 d. taigi turime jau 9 darbo dienas. Prašyčiau paskubinti šį reikalą, priešingu atveju, reikalausiu grąžinti pinigus, nes tuoj ir vasara ateis, iš jūsų šiltnamio niekaip nesulaukiu.
ne toki siltnami reikejo pasirinkti - uzjauciu

Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME® – didžiausia plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos bendrovė Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei 25-erius metus. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – šiltų A+ ir A++ energinio naudingumo klasių langų ir durų gamyba. MEGRAME® produkcijoje atsispindi pasaulinės langų ir durų madų tendencijos...
Barcini
Albero Parket - grindų specialistas Kaune

Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; importas; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos.
Albero Parket - unikalus grindų specialistas. Tik čia - plačiausias grindų pasirinkimas visame Kaune. Albero Parket produktai: Grindų dangos Parketlentės Vinilinės grindys (PVC) Laminuotos grindys Albero Parket grindų specialistai Jums teikia šias paslaugas: Parketlenčių klojimas plaukiojančiu būdu Parketlenčių...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
VIGIDAS PACK
EPAL, EUR, UIC, CP, ISPM15, IPPC padėklai

Adresas: Daubos g. 1C, LT-78150 Šiauliai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gamyba; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
VIGIDAS PACK - didžiausias medinių padėklų gamintojas Baltijos šalyse. Patirtis, lankstumas, patikimumas nuo 1994 m. EPAL sertifikuotų padėklų, šarnyrinės taros, medinės pakuotės prekių, krovinių, žemės ūkio produktų transportavimui ir sandėliavimui gamyba ir prekyba. Individualūs, nestandartiniai sprendimai...

Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus
Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus 06-17 21:15
"Christie’s" aukcione parduota daugiau kaip 50 meilės laiškų, kuriuos savo mūzai ir vienai iš gyvenimo draugių Marianne‘ai Ihlen parašė kanadiečių atlikėjas Leonardas Cohenas. Iš viso už juos...
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei 06-17 20:42
Trump Heights arba Ramat Trump – į tokį miestą Golano Aukštumose, kurias Izraelis laiko savo teritorija, neužilgo bus galima nuvykti. Užrašą su gyvenvietės pavadinimu sekmadienį atidengė Izraelio...
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD 06-17 20:06
Dėl JAV veiksmų, nukreiptų prieš "Huawei", kompanija šiemet negaus beveik 30 mlrd. USD planuotų pajamų, pirmadienį pareiškė Kinijos technologijų milžinės vadovas. Šiemet prognozuojamas ir apie 40%...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%