Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vedrana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vedrana

Atsiliepimai apie Vedrana, UAB

Vilniaus Medienos Centras

Kone didžiausias sandėliuojamos medienos kiekis Baltijos šalyse - kviečiame apsilankyti!
Parašyk savo nuomonę apie Vedrana, UAB

Eiliniai klounai. Pirk ką nors, užsiprenumeruok naujienas iš jų, gausi nuolaidų kodą, kurį galėsi pasikabinti "nužnike" dėl proceso pagreitinimo :)
Ar prenumeruosi, ar ne - galutinė suma ta pati. Atsiliepęs darbuotojas negalėjo pasakyti, kurioje pirkimo proceso etapo vietoje reikia įvesti tą nuolaidų kodą.
O pristatymo kaina už keletą smulkių dalių Lietuvoje net 10 eurų. Gal jie iš afrikos veža ?
Pirkau šiltnamį Gaspadorius išmanusis su priedais. Žadėjo (ir reklamuoja), kad pristatys per 15 d.d. Sumokėjau iš karto pavedimu, nes kitaip negamina. Praėjus šiam laikui pradėjau skambinti ir ieškoti. Kiekvieną kartą atsakymas būdavo vis kitoks. Tai pasimetė užsakymas, tai laukite, tuoj bus. Vadybininkas MINDAUGAS ELIGIJUS. Venkite šio žmogaus. Jis kasdien kalba vis ką kitą. Neatsakingas ir dirba tik bet kaip. Po mėnesio atvežė šiltnamį, bet be priedų. Vėl skambinu, sako, kad išsiuntė prieš kelias savaites. Meluoja, nes nieko negavau. Tada siunčia iš naujo per siuntų tarnybą. Laukiu. Pažadėtą dieną nesulaukiu. Aš gyvenu Utenoje, o mano priedus nuvežė į Kupiškį. Vėl skambinu. Tada kitą dieną jau atvežė. Taip praėjo dar 5 dienos.
Jei turite daug laisvo laiko ir geležinius nervus skambinėti ir ieškoti savo užsakyto daikto, bei klausyti nesąmoningų paaiškinimų, tada - prašom. Ši įmonė jums tiks. Bet jei normaliai, tai tikrai NE.

Vita
UAB Vedrana užsiima klientų klaidinimu ir išsisukinėjimu nuo atsakomybės dėl savo padaryto neapdairumo.
Nusipirkome šiltnamio stoglangio atidarytuvą su prekės kodu 300545. Vietoj užsakyto daikto gavome kitą daiktą su kitomis techninėmis charkteristikomis.

Gavę prekę kuri iš esmės skiriasi savo konstrukcija ir techniniais parametrais (maksimalų ilgį išskleistoje padėtyje), kreipėmės dėl prekės pakeitimo į užsakytą, nes mes negalime panaudoti alternatyvios prekės dėl per didelių gabaritinių matmenų.

Rezultatas: Turiu prekes kurių negaliu panaudoti, o įmonė atsisako ištaisyti klaidą, nes esą mes gavome tą ką užsisakėme. Kreipsimės į atitinkamas institucijas dėl klaidinančios reklamos naudojimo internetiniame puslapyje (atsižvelgiant į tai, kad nėra kitų informacijos šaltinių puslapyje perkant prekę, pagal ką vartotojas galėtų pasitikrinti perkamos prekės ilgį, prekės aprašymo skiltyje ilgis nėra nuroytas, o jis apsprendžia ar prekė tinkama ar ne.

Ilgis nurodytas atskiroje schemoje prie prekės nuotraukų. Taigi šioje situacijoje vartotojui nebuvo net teorinės galimybės nusipirkti tinkamą produktą, o finansinius nuostolius dėl betverkės jų interneto puslapyje pagal juos neša pats pirkėjas.

Šita kontora tikrai žino, kaip pasidaryti sau ''gerą'' reklamą viešojoje erdvėje ir netik.
Norėjau pirkti šiltnamį. Nuvažiavau į parduotuvę, išsirinkau, kaina kainoraštyje prie šiltnamio 390. Paprašiau sąskaitos apmokėjimui. Išrašo. Staiga sąskaitoje šiltnamio kaina pasidaro 449. Klausiu kodėl, sako todėl kad tokia. Sakau, kad kainoraštyje prie šiltnamio parašyta 390, sako na ir kas, klaida. Prieš dieną sakė kainą pagal kainoraštį. Sakau, ką darom, sako nieko, neparduosim už kainą, nurodytą kainoraštyje. Sakau, pakalbėkit su vadovu, sako pasakys tą patį. Žodžiu, netikėkit nei Vedrana, nei jų darbuotojais, nei tuo, ką matot savo akimis, nei tuo, ką sako darbuotojai, nes rezultatas vis tiek bus nenuspėjamas.
Pries tai kai nuvaziuoti i parduotuve kainas pasiziurejome internetiniame puslapyje. Atvaziavus i parduotuve kainos visai kitokios, kolektyvas sudinas niekas nieko paaiskinti zmogiskai negali. Gal pasikeiskite kainolapius internete, nes labai klaidinat zmones. Ir pasikalbekite su kolektyvu, jeigu yra uzduodamas klausimas reikia paaiskinti, o ne kaip zveris riaukti.
Jei kam patinka supelijusi drėgna mediena - prašom. O viskas dėl to, kad visi gaminiai laikomi lauke.
Ir mano didžiausia klaida, kad prieš tai čia nepaskaičiau atsiliepimų.
pirkau mediena pirma karta, internetu nupirkau obliuotus brusus ir terasines maumedzio lentas, nuvykus pasikrauti - nurode kad ppagal ju vidinio zymejimo koda brusai neobliuoti ir nesileido i kalbas, maumedzio lentos su saku kisenem, aptrupejusiom sakom ir siaip visa mediena sukta persukta isilgai, nors ir rinkausi is visos kruvos, vistiek mediena buvo nekokybiska, jei ne nuomotas transportas, pirkes mediena kitur.
Siaubingas personalas, atsiliepė vadybininkė, nespėjus normaliai klausimo užduoti kalba ant viršaus, ir taip kelis kartus bandžiau iki galo paaiškinti, kokių matmenų medienos man reikia, vis kalba per mane. Vadyninkė neišklausius iki galo sako neturi, bet per jos kalbėsena pavykus daugiau paiškinti, jau sako turi. Kitos pozicijos medienos vėl rėkia neturim, nespėjus iki galo viską iššaiškinti. Tai supykdė labai. Aplenksiu šią įmonę, ir kitiems statybininkams perduosiu info dėl personalo nekompetencijos.
Pirkau grindų lentų HLL 28×146×4000, su pristatymu - dalis nieko, bet kitos pajuodusiais kraštais, aplaužytos, matyt, iš pakampių surinktos. Sukčiauja. Nerekomenduoju iš jų pirkti, kol patys savo akimis nepamatysit ir neatsirinksit.
Sandelininkas Vitalijus puikus darbuotojas, jotvingiu g. 9. Super!
Aptarnaujantis personalas siaubingas. Neleidžia net sakinio pabaigti jau sako nieko neturim. Pažiūrėti nieko neleidžia
Aptarnavimas pristatant prekes siaubingas. Vairuotojas savo nuožiūra išmetė šiltnamio sudedamąsias dalis ant žemės kur jam patogu ir senoliai turėjo patys tempti iki ūkinio pastato. Nerekomenduoju.
Didelis AČIŪ vadybininkui Sergejui ir kolegoms už šiltą bendravimą, išsamios informacijos suteikimą, profesionalų parinkimą visko ko reikia išmaniam šiltnamiui ir pagalbą nepasiklystant dideliame pasirinkime. Sekmes Jums.
Noriu padėkoti kolektyvui už lankstumą. Rudenį pirkau Vedranoje lentelės terasų turėklams, kurios dėl ilgio netilpo į mano automobilį. Skubėjau ir neturėjau laiko samdyti transportą. Darbuotojai man leido kieme po stogu jos supjaustyti pagal reikiamą ilgį. Esu dėkingas už supratimą. Kitą kartą net neabejosiu, kur Vilniuje pirkti medieną.
Yra Vedranoje toks etatinis "dėkotojas", periodiškai dėkoja bet skirtingais vardais : 21-01-07 jis Viktoras, 20-09-16 jis Aloyzas, 20-09-14 jis Sodininkas.
Manau kad tokiu "dėkotojų" yra daugiau
Dėkingi už visokeriopą pagalbą perkant šiltnamį. Nežinojome nuo ko pradėti nes daug labai variantu. Tai vadybininkas tikrai padėjo. Gavome laiku, kaip ir buvo žadėta.
Pirkau mediena, labai didelis pasirinkimas, geras aptarnavimas.Atskirai noriu padekoti sandeliui.kad Viska paaiskino. padejo atrinki ir sukrauti i masina:)
2020-12-23.
Dėl vandens filtrų druskos saugojimo.
Informuoju : saugoma iki 2 metų UŽDAROJ PATALPOJ, DRĖGMĖ NE DAUGIAU 75 PROC.
Tai niekada nereikia pirkti filtrų druskos Vedranoje.
Kai pasibaigs karantinas, pabandysiu parašyti į vartotojų teisių apsaugą.
Norėčiau susilaukti iš Vedranos reakcijos.
2020-12-23 Vedranos interneto psl. radau druską vandens filtrui Solaqua, kaina 5, 89 Eur, susiskambinau su vadybininkų, patikslinau kad tikrai yra, patvirtinau kad darau užsakymą 3 maišus. Norėjau daryti mokėjimą per banką, bet jis pasakė kad jau galiu važiuoti ir sumokėti vietoj per kortelę. Taip ir padariau. Viskas vyko lauke, kroviau maišus per balas, krapnojo lietus. Namuose patikrinau kvitą - nuo manes nuskaičiavo 18, 57, t.y po 6, 19 vietoj 5, 89. Smulkmena, bet nemalonu kai tave apgavo.
Bandžiau paskambinti ir patikslinti, bet niekas neatsakė, skambinau apie 20 kartų iki 16 val. Todėl rašau čia.
Filtrų druska naudojama geriamo vandens filtre, tai todėl jos saugojimas turi būti tvarkingas. Vedranoje paletės su druska stovi lauke, maišai aptaškyti purvais, ant jų lyja lietus.
Labai žemas lygis, nerekomenduoju
Dekoju p.Irenai už kantrybę ir išskirtinį aptarnavimą. Kad visur taip konsultuotu maloniai
Negaliu atsidžiaut šiltnamiu, o ir puikiu aptarnavimu jį perkant pas jus! Linkiu sėkmės versle.

Vytautas O.
Puikios kokybės termo mediena įsigijau pas juos. Ačiū kolektyvui!
Paprašiau pateikti pasiųlymą dailylentėms pirčiai įrengti, nusiunčiau elektroniniu laišku pageidavimus maždaug už 1500 Eurų sumai ir kelis klausimus, kad profesionalai patartų, o gavau atsakymą, kad „Čia rasite visa musu turima asortimentą bet be šakų pasiūlyti tikrai neturėsime https://www.vilniausmedienoscentras.lt/ kai pasirinksite reikiamas pozicijas ir sudėsite į krepšelį tuo pačiu ir sistema paskaičiuos jums atvežimo kainą tačiau tai butu bet kurio atveju didelio gabarito mašina nes samdyti mašina tik jūsų kiekiui bus per brangu“. Keistai nuteikia, jei net pasiūlymo nesiteikia pateikti.
Nu vaaa, o as kaiptik norejau pirkt dabar is ju siltnami ismanuji Gaspadine. Tiek neigiamu komentaru.tai nebezinau ir ka daryti?
ASTA DAMBRAUSKIENE
2020-07-17 23:02:24 IP 29n4vnfe
LABAI DEKINGA UZ JUSU VISU KOMENTARUS ACIU.BUVAU JAU SUPLANAVUS PIRKTI SILTNAMI.
Pirkom graduotą kalibruotą medieną, o atvežė kažkokių apdaužytų patręšusių malkų. Išsiuntėm vairuotoją atgal. Sugaišta daug breikalingo laiko ir sugadinta nuotaika. Pinigų reikia ieškoti, skambinti kad grąžintų. Apie atsiprašymą dėl nepatogumų net nekalbu, taip suprantu, kad čia normalu jiems. Visiškai nerekomenduoju.
Pirkau siltnami KLASIKA, turiu pretenzija pardavejui, kad nebuvau informuota del siltnamio surinkimo.Komplekte dideli polikarbonado lakstai, kuriuos reikia patiems susipjaustyti i reikalingas detales.Jei buciau informuota apie tai, tai pirkciau kita siltnami, kuri reikia surinkti, o ne pasigaminti.
Mindaugas 2020-05-14 10:19:06
Niekam nerekomenduoju prasidėti su šia įmonę. Užsakant prekes nurodo vieną pristatymo terminą, o kai patvirtina užsakymą terminas prailgėja 3kartus. Prekes pristatyti vėluoja, su vadybininkais neįmanoma susisiekti. Žodžiu tokio neatsakingumo ir netvarkos įmonėje seniai nemačiau. Bėkit visi kuo toliau nuo jos
Ir aš nebepikciau iš jų mėnesį laiko laukiam siltnamio
Kažkokia š*******o kontora, o ne padori kompanija. Kai dariau užsakymą virš 500EUR vadybininkas maloniai šnekėjo, tačiau kai skambinau dėl papildymo, nes pritrūkom priedų, kalbėjo grubiJaniškai, gal kad toks mizeris užsakymas nevertas dėmesio. Galiausiai telefonu sutarėm, kad atvažiavus skardininkas galės iškarto išlankstyti šiltnamio stogo kraigą, tačiau atvykus reikėjo dar pasidarėti, kad nereiktų atvykti antrą kartą. Deja, pasak vadybininko, skardininkas sugebėjo išpjovęs skardą, bet jos neišlankstęs išeiti, nors žinojo, kad laukia klientas atsiimti gaminio. Kol bendravau su vienu vadybinku, nugirdau kitų vadybininkų pokalbį: jei mažas užsakymas atliktas internetu, nesulauksite skambučio ar el. laiško su info kada ir kaip gausite savo prekes. Mat neturi tam laiko tokiem mažiem užsakymam. Po tokios patirties ar su mažais ar su dideliais užsakymais nesinorės grįžti, pirma ir paskutinė patirtis.
Inga 2020-03-06 17:45:25
2020.02.28 internetu užsisakėme išmaniųjį šiltnamį "Gaspadorius", o 2020.03.06 šiltnamį atvežė (nors laiške rašė, kad šiltnamį atveš per 15-20 darbo dienų). Tą pačią dieną "Venipak" atsiunte šiltnamio priedus, o kitas kurjeris atvežė supjaustytą polikarbonatą. Aptarnavimas malonus, kilus klausimams, visada maloniai viskas buvo paaiškinta telefonu. Ačiū "Vedrana" komandai!
Na tai tada jums labai greitai atvežė, mes 16 d. d. Laukiam dar jokios žinios
Pirkome šiltnami Klasika Tube, aprašyme buve parašyta, kad lengvai surenkamas. Prasidejo nuo to, kad truksta varztu, plasmasiniu/pusiniu poverzliu, surenkant ne vienoje vietoje reikejo net sutrumpinti karkaso vamzdelius, durys susideda is dvieju daliu, darosi apine ir virsutine dalis atskirai (kaip arklideje) nera jokio fiksatoriaus, kad galetume jas atidaryti kartu. Beje durys pagal siltnami neproporcingai dideles. O duru uzdarymas ir ju spyneles is vis kazkoks nesusipratimas. Duris uzdarius jos neuzsifiksuoja ir darosi i vidu. Uzsisakeme ir siltnamio takeli, bei pakabinimo sistema. Takelis trumpesnis apie 5 cm nors jis tvirtinamas prie siltnamio galu, o pakabinimo sistema paskaiciuota lyg 18 kv siltnamyje augintume tik 20 pomidoru daigu. Idomu ar esate patys pardavejai isbande sito siltnamio surinkima tai kazkoks kosmaras. Tiesa dar surenkant duris nera skersinio kad sutvirtintu duru rema.......zodziu sis siltnamis didziulis nesusipratimas. TIKRAI NIEKAM NEREKOMENDUOJAME PIRKTI
pirkau siltnamio laistymo sistema. kol nepaskambinau tol apie mano uzsakyma niekas nieko nezinojo (perkant is eshopo). nerekomenduoju
Interneinėje parduotuvėje neasiunčia prekiu. Nerekomenduoju pirkti www.vedrana.lt
Profesionaliai aptarnavo, suteikdami pilną konsultaciją dėl man reikiamos medienos stogo konstrukcijai ir terasai. Rekomenduoju. O tokio pasirinkimo dar niekur nemačiau.
Žmonės, ne važiuokite į šitą kaimiška parduotuvė. Vakar norėjau nupirkti graduotos medienos, kaina kosmine, supuvusi impregnota, darbininkai girti, aiškina kad čia gera mediena, keikėsi.
Puikiai aptarnavote, ačiū. Šiltnamis jau surinktas. Ypač džiugina žmoną laistymo sistema.
2018m pirkau, , gaspadines, , ismanuji siltnami. su pristatymu buvo problemu, jo surinkimas pavadinciau, pasidaryk pats, bet jos jau prisimirsta, o siltnamis nervina kiekviena d. pasiulyta gamykline parisimo sistema super slamstas, o duru atidarymas kazkoks nesusipratimas - is vidaus isvis neuzsidaro, nes nera rankenu, vedinimas per puse atidarytu duru beveik neimanomas, nes nera uztvirtinimo kabliuku..lentyna sukonstravo tas kas net neuzeina pasiziuret kaip ji veikia, tikra nesamone. uz ka gavote MEDALI sukurejai?nerekomenduoju niekam
Puikus šiltnamis. Pirkau aliumininį. Pastatėme su draugu per kokias 4 valandas. Atvyko laiku kaip ir žadėta.

Ačiū!
Uzsisakem siltnami, gavom kazkur po menesio. Viskas atrodytu kaip ir nieko, bet zadamos garantijos siltnamiui taip ir negavome. Sako is gamintoju dar neparejo sask. faktura ir pan. Zodziu kabina makaronus ir tiek, o deklaruojamas polikarbonatas kuris pagamintas EU isties yra pagamintas Baltarusijoje.????????? Cia as kazko nesuprantu ar kaip? Nerekomenduociau su sia kontora tureti reikalu.
Atejau
uzsakiau
praejo 7 dienos gavau
Galvoju parasysiu padeka, o cia matai kaip buna...kazin ar cia man pasiseke ar jiem ne
Ir mes ir du mūsų kaimynai jau turime naujus šiltnamius. Ačiū kad papuošėte mūsų sodo bendrija!
Pritariu prieš tai rašiusiai užsakovei. Šiltnamį užsakėme maždaug prieš mėnesį, dar negavome, prisiskambinti pavyksta iš kokio 20 karto..., į el. laiškus neatsako. Vakar pagaliau pažadėjo, kad šiandien pristatys, tyla, paskui prisiskambinus telefonu sukūrė istoriją, kad tikslinsis ir perskambins. Žinoma, neperskambino. Pinigai sumokėti, šiltnamio nėra, pomidorų daigai augs tiesiog darže.
Kvepia įmonės bankrotu arba visišku fail'u.
Įmonė visiškai nesilaiko sutartų terminų! Šiltnamis pirktas prieš daugiau nei mėnesį ir vis dar nepristatytas. Prisiskambinti pavyksta iš 3-4 karto, ir vis dalinami pažadai, kurių nesilaikoma. Aptarnavimą vertinu tragiškai!
šiltnamiai kaip šiltnamiai visi kažkuo panašūs, tik kai ieškai pigiai sakiau ne vienam žinok yra patarlė skūpas moka du kart, bet vakar pamates GASPADORIUSšiltnamio stoglangį žagtelėjau tvirtinimo detalių nėra jungiamosios juostos kaip prisukti metalinės plokštelės nėra, o vyriai prisukami atbulai, kai turėtų būti su stoglangiu, uždėta kažkokia baidyklė prie vyrių, pirko internetu ir džiaugias stoglangiu kambary, negi jaučia pardavėjai malonumą apmovę tuos pensininkus
Superinis siltnamis! Viska gavome laiku. Jau surinkome!
Mediena ju yra paskutinis slamstas.... kaina pigi o kokybe isvis nera, supuvusi, sausuoliai. pamelynavusi.. cia todel kad viska vezas is pigios baltarusijos
Mums, deja, šiltnamio įsigijimo projektas tapo tikru nervų stiprumo išbandymu. Atvežė brokuotą vandens talpyklą, po to ne pilnos komplektacijos šiltnamio detales ir nematė jokios problemos ir jokios savo kaltės, kad gaišina laiką ir pinigus (samdyti meistrai šiltnamio surinkimui). Galiausiai teko patiems vykti į biurą pasiimti trūkstamų detalių. Gaila, kad taip nepasisekė, tikrai nerekomenduočiau niekam.

Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Enila
Adresas: Smiltynės g. 15, LT-93100 Klaipėda.
Veiklos sritys: miškininkystė; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB “Enila” savo veiklą miškininkystės srityje sėkmingai vysto jau ne vienerius metus. Nuo pat bendrijos įsteigimo pradžios perkame miškus ir siūlomeb geriausią kainą rinkoje už mišką, medieną ir biokuro žaliavą. Mūsų veikloje itin svarbu gerų santykių su klientais vystymas ir palaikymas, todėl pasirinkę mus...
Ulmas
Baldinė furnitūra ir baldų gamybos medžiagos prekyba

Adresas: Draugystės g. 12A, LT-51260 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; baldai (gamyba); didmeninė prekyba; eksportas; importas; įrankiai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
ULMAS, UAB – didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų gamybos medžiagomis: baldinė furnitūra, apdailinta baldinė plokštė, stalviršiai, compact HPL, žaliavinės plokštės kaip fanera, MDF, MDP, HDF, OSB. Korpusinių baldų ruošinių gamyba: baldinių detalių pjovimas, briaunų klijavimas, skylių gręžimas, frezavimas ir t.t...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? 06-29 12:06
Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip "Dell Technologies" – viena didžiausių IT įrangos...
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%