Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vedrana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vedrana

Atsiliepimai apie Vedrana, UAB

Vilniaus Medienos Centras

Kone didžiausias sandėliuojamos medienos kiekis Baltijos šalyse - kviečiame apsilankyti!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Vedrana, UAB

Sandelininkas Vitalijus puikus darbuotojas, jotvingiu g. 9. Super!
Aptarnaujantis personalas siaubingas. Neleidžia net sakinio pabaigti jau sako nieko neturim. Pažiūrėti nieko neleidžia
Aptarnavimas pristatant prekes siaubingas. Vairuotojas savo nuožiūra išmetė šiltnamio sudedamąsias dalis ant žemės kur jam patogu ir senoliai turėjo patys tempti iki ūkinio pastato. Nerekomenduoju.
Didelis AČIŪ vadybininkui Sergejui ir kolegoms už šiltą bendravimą, išsamios informacijos suteikimą, profesionalų parinkimą visko ko reikia išmaniam šiltnamiui ir pagalbą nepasiklystant dideliame pasirinkime. Sekmes Jums.
Noriu padėkoti kolektyvui už lankstumą. Rudenį pirkau Vedranoje lentelės terasų turėklams, kurios dėl ilgio netilpo į mano automobilį. Skubėjau ir neturėjau laiko samdyti transportą. Darbuotojai man leido kieme po stogu jos supjaustyti pagal reikiamą ilgį. Esu dėkingas už supratimą. Kitą kartą net neabejosiu, kur Vilniuje pirkti medieną.
Yra Vedranoje toks etatinis "dėkotojas", periodiškai dėkoja bet skirtingais vardais : 21-01-07 jis Viktoras, 20-09-16 jis Aloyzas, 20-09-14 jis Sodininkas.
Manau kad tokiu "dėkotojų" yra daugiau
Dėkingi už visokeriopą pagalbą perkant šiltnamį. Nežinojome nuo ko pradėti nes daug labai variantu. Tai vadybininkas tikrai padėjo. Gavome laiku, kaip ir buvo žadėta.
Pirkau mediena, labai didelis pasirinkimas, geras aptarnavimas.Atskirai noriu padekoti sandeliui.kad Viska paaiskino. padejo atrinki ir sukrauti i masina:)
2020-12-23.
Dėl vandens filtrų druskos saugojimo.
Informuoju : saugoma iki 2 metų UŽDAROJ PATALPOJ, DRĖGMĖ NE DAUGIAU 75 PROC.
Tai niekada nereikia pirkti filtrų druskos Vedranoje.
Kai pasibaigs karantinas, pabandysiu parašyti į vartotojų teisių apsaugą.
Norėčiau susilaukti iš Vedranos reakcijos.
2020-12-23 Vedranos interneto psl. radau druską vandens filtrui Solaqua, kaina 5, 89 Eur, susiskambinau su vadybininkų, patikslinau kad tikrai yra, patvirtinau kad darau užsakymą 3 maišus. Norėjau daryti mokėjimą per banką, bet jis pasakė kad jau galiu važiuoti ir sumokėti vietoj per kortelę. Taip ir padariau. Viskas vyko lauke, kroviau maišus per balas, krapnojo lietus. Namuose patikrinau kvitą - nuo manes nuskaičiavo 18, 57, t.y po 6, 19 vietoj 5, 89. Smulkmena, bet nemalonu kai tave apgavo.
Bandžiau paskambinti ir patikslinti, bet niekas neatsakė, skambinau apie 20 kartų iki 16 val. Todėl rašau čia.
Filtrų druska naudojama geriamo vandens filtre, tai todėl jos saugojimas turi būti tvarkingas. Vedranoje paletės su druska stovi lauke, maišai aptaškyti purvais, ant jų lyja lietus.
Labai žemas lygis, nerekomenduoju
Dekoju p.Irenai už kantrybę ir išskirtinį aptarnavimą. Kad visur taip konsultuotu maloniai
Negaliu atsidžiaut šiltnamiu, o ir puikiu aptarnavimu jį perkant pas jus! Linkiu sėkmės versle.

Vytautas O.
Puikios kokybės termo mediena įsigijau pas juos. Ačiū kolektyvui!
Paprašiau pateikti pasiųlymą dailylentėms pirčiai įrengti, nusiunčiau elektroniniu laišku pageidavimus maždaug už 1500 Eurų sumai ir kelis klausimus, kad profesionalai patartų, o gavau atsakymą, kad „Čia rasite visa musu turima asortimentą bet be šakų pasiūlyti tikrai neturėsime https://www.vilniausmedienoscentras.lt/ kai pasirinksite reikiamas pozicijas ir sudėsite į krepšelį tuo pačiu ir sistema paskaičiuos jums atvežimo kainą tačiau tai butu bet kurio atveju didelio gabarito mašina nes samdyti mašina tik jūsų kiekiui bus per brangu“. Keistai nuteikia, jei net pasiūlymo nesiteikia pateikti.
Nu vaaa, o as kaiptik norejau pirkt dabar is ju siltnami ismanuji Gaspadine. Tiek neigiamu komentaru.tai nebezinau ir ka daryti?
ASTA DAMBRAUSKIENE
2020-07-17 23:02:24 IP 29n4vnfe
LABAI DEKINGA UZ JUSU VISU KOMENTARUS ACIU.BUVAU JAU SUPLANAVUS PIRKTI SILTNAMI.
Pirkom graduotą kalibruotą medieną, o atvežė kažkokių apdaužytų patręšusių malkų. Išsiuntėm vairuotoją atgal. Sugaišta daug breikalingo laiko ir sugadinta nuotaika. Pinigų reikia ieškoti, skambinti kad grąžintų. Apie atsiprašymą dėl nepatogumų net nekalbu, taip suprantu, kad čia normalu jiems. Visiškai nerekomenduoju.
Pirkau siltnami KLASIKA, turiu pretenzija pardavejui, kad nebuvau informuota del siltnamio surinkimo.Komplekte dideli polikarbonado lakstai, kuriuos reikia patiems susipjaustyti i reikalingas detales.Jei buciau informuota apie tai, tai pirkciau kita siltnami, kuri reikia surinkti, o ne pasigaminti.
Mindaugas 2020-05-14 10:19:06
Niekam nerekomenduoju prasidėti su šia įmonę. Užsakant prekes nurodo vieną pristatymo terminą, o kai patvirtina užsakymą terminas prailgėja 3kartus. Prekes pristatyti vėluoja, su vadybininkais neįmanoma susisiekti. Žodžiu tokio neatsakingumo ir netvarkos įmonėje seniai nemačiau. Bėkit visi kuo toliau nuo jos
Ir aš nebepikciau iš jų mėnesį laiko laukiam siltnamio
Kažkokia š*******o kontora, o ne padori kompanija. Kai dariau užsakymą virš 500EUR vadybininkas maloniai šnekėjo, tačiau kai skambinau dėl papildymo, nes pritrūkom priedų, kalbėjo grubiJaniškai, gal kad toks mizeris užsakymas nevertas dėmesio. Galiausiai telefonu sutarėm, kad atvažiavus skardininkas galės iškarto išlankstyti šiltnamio stogo kraigą, tačiau atvykus reikėjo dar pasidarėti, kad nereiktų atvykti antrą kartą. Deja, pasak vadybininko, skardininkas sugebėjo išpjovęs skardą, bet jos neišlankstęs išeiti, nors žinojo, kad laukia klientas atsiimti gaminio. Kol bendravau su vienu vadybinku, nugirdau kitų vadybininkų pokalbį: jei mažas užsakymas atliktas internetu, nesulauksite skambučio ar el. laiško su info kada ir kaip gausite savo prekes. Mat neturi tam laiko tokiem mažiem užsakymam. Po tokios patirties ar su mažais ar su dideliais užsakymais nesinorės grįžti, pirma ir paskutinė patirtis.
Inga 2020-03-06 17:45:25
2020.02.28 internetu užsisakėme išmaniųjį šiltnamį "Gaspadorius", o 2020.03.06 šiltnamį atvežė (nors laiške rašė, kad šiltnamį atveš per 15-20 darbo dienų). Tą pačią dieną "Venipak" atsiunte šiltnamio priedus, o kitas kurjeris atvežė supjaustytą polikarbonatą. Aptarnavimas malonus, kilus klausimams, visada maloniai viskas buvo paaiškinta telefonu. Ačiū "Vedrana" komandai!
Na tai tada jums labai greitai atvežė, mes 16 d. d. Laukiam dar jokios žinios
Pirkome šiltnami Klasika Tube, aprašyme buve parašyta, kad lengvai surenkamas. Prasidejo nuo to, kad truksta varztu, plasmasiniu/pusiniu poverzliu, surenkant ne vienoje vietoje reikejo net sutrumpinti karkaso vamzdelius, durys susideda is dvieju daliu, darosi apine ir virsutine dalis atskirai (kaip arklideje) nera jokio fiksatoriaus, kad galetume jas atidaryti kartu. Beje durys pagal siltnami neproporcingai dideles. O duru uzdarymas ir ju spyneles is vis kazkoks nesusipratimas. Duris uzdarius jos neuzsifiksuoja ir darosi i vidu. Uzsisakeme ir siltnamio takeli, bei pakabinimo sistema. Takelis trumpesnis apie 5 cm nors jis tvirtinamas prie siltnamio galu, o pakabinimo sistema paskaiciuota lyg 18 kv siltnamyje augintume tik 20 pomidoru daigu. Idomu ar esate patys pardavejai isbande sito siltnamio surinkima tai kazkoks kosmaras. Tiesa dar surenkant duris nera skersinio kad sutvirtintu duru rema.......zodziu sis siltnamis didziulis nesusipratimas. TIKRAI NIEKAM NEREKOMENDUOJAME PIRKTI
pirkau siltnamio laistymo sistema. kol nepaskambinau tol apie mano uzsakyma niekas nieko nezinojo (perkant is eshopo). nerekomenduoju
Interneinėje parduotuvėje neasiunčia prekiu. Nerekomenduoju pirkti www.vedrana.lt
Profesionaliai aptarnavo, suteikdami pilną konsultaciją dėl man reikiamos medienos stogo konstrukcijai ir terasai. Rekomenduoju. O tokio pasirinkimo dar niekur nemačiau.
Žmonės, ne važiuokite į šitą kaimiška parduotuvė. Vakar norėjau nupirkti graduotos medienos, kaina kosmine, supuvusi impregnota, darbininkai girti, aiškina kad čia gera mediena, keikėsi.
Puikiai aptarnavote, ačiū. Šiltnamis jau surinktas. Ypač džiugina žmoną laistymo sistema.
2018m pirkau, , gaspadines, , ismanuji siltnami. su pristatymu buvo problemu, jo surinkimas pavadinciau, pasidaryk pats, bet jos jau prisimirsta, o siltnamis nervina kiekviena d. pasiulyta gamykline parisimo sistema super slamstas, o duru atidarymas kazkoks nesusipratimas - is vidaus isvis neuzsidaro, nes nera rankenu, vedinimas per puse atidarytu duru beveik neimanomas, nes nera uztvirtinimo kabliuku..lentyna sukonstravo tas kas net neuzeina pasiziuret kaip ji veikia, tikra nesamone. uz ka gavote MEDALI sukurejai?nerekomenduoju niekam
Puikus šiltnamis. Pirkau aliumininį. Pastatėme su draugu per kokias 4 valandas. Atvyko laiku kaip ir žadėta.

Ačiū!
Uzsisakem siltnami, gavom kazkur po menesio. Viskas atrodytu kaip ir nieko, bet zadamos garantijos siltnamiui taip ir negavome. Sako is gamintoju dar neparejo sask. faktura ir pan. Zodziu kabina makaronus ir tiek, o deklaruojamas polikarbonatas kuris pagamintas EU isties yra pagamintas Baltarusijoje.????????? Cia as kazko nesuprantu ar kaip? Nerekomenduociau su sia kontora tureti reikalu.
Atejau
uzsakiau
praejo 7 dienos gavau
Galvoju parasysiu padeka, o cia matai kaip buna...kazin ar cia man pasiseke ar jiem ne
Ir mes ir du mūsų kaimynai jau turime naujus šiltnamius. Ačiū kad papuošėte mūsų sodo bendrija!
Pritariu prieš tai rašiusiai užsakovei. Šiltnamį užsakėme maždaug prieš mėnesį, dar negavome, prisiskambinti pavyksta iš kokio 20 karto..., į el. laiškus neatsako. Vakar pagaliau pažadėjo, kad šiandien pristatys, tyla, paskui prisiskambinus telefonu sukūrė istoriją, kad tikslinsis ir perskambins. Žinoma, neperskambino. Pinigai sumokėti, šiltnamio nėra, pomidorų daigai augs tiesiog darže.
Kvepia įmonės bankrotu arba visišku fail'u.
Įmonė visiškai nesilaiko sutartų terminų! Šiltnamis pirktas prieš daugiau nei mėnesį ir vis dar nepristatytas. Prisiskambinti pavyksta iš 3-4 karto, ir vis dalinami pažadai, kurių nesilaikoma. Aptarnavimą vertinu tragiškai!
šiltnamiai kaip šiltnamiai visi kažkuo panašūs, tik kai ieškai pigiai sakiau ne vienam žinok yra patarlė skūpas moka du kart, bet vakar pamates GASPADORIUSšiltnamio stoglangį žagtelėjau tvirtinimo detalių nėra jungiamosios juostos kaip prisukti metalinės plokštelės nėra, o vyriai prisukami atbulai, kai turėtų būti su stoglangiu, uždėta kažkokia baidyklė prie vyrių, pirko internetu ir džiaugias stoglangiu kambary, negi jaučia pardavėjai malonumą apmovę tuos pensininkus
Superinis siltnamis! Viska gavome laiku. Jau surinkome!
Mediena ju yra paskutinis slamstas.... kaina pigi o kokybe isvis nera, supuvusi, sausuoliai. pamelynavusi.. cia todel kad viska vezas is pigios baltarusijos
Mums, deja, šiltnamio įsigijimo projektas tapo tikru nervų stiprumo išbandymu. Atvežė brokuotą vandens talpyklą, po to ne pilnos komplektacijos šiltnamio detales ir nematė jokios problemos ir jokios savo kaltės, kad gaišina laiką ir pinigus (samdyti meistrai šiltnamio surinkimui). Galiausiai teko patiems vykti į biurą pasiimti trūkstamų detalių. Gaila, kad taip nepasisekė, tikrai nerekomenduočiau niekam.
Šiltnamį gavome, tačiau "išmaniųjų priedų" niekaip nesulaukiu jau beveik mėnuo. Ir tel. neatsiliepia, el. paštu neatrašo.
Tikiuosi kitų metų derliui pristatys.
Šiltnamį gavome labai greitai, netgi greičiau nei buvo žadėta. Pristatymas nieko nekainavo. Visos reikiamos detalės, dovanų gavome ir šiltnamio sutvirtinimą. Žodžiu, malonus aptarnavimas ir kokybiška prekė. Drąsiai galėsime rekomenduoti ir kitiems.
Sita imone man rekomendavo kaimynas, kuris jau siltnami Vedranoje buvo nusipirkes pernai. As irgi galiu dabar rekomenduoti, nes viskas praejo sklandziai. Uzsisakiau internetu. Siltnami gavau greitai. Pristatymo paslauga nieko nekainavo. Kartu dar ir dovanu lentynele idejo.
Aciu uz profesionalu aptarnavima.
Egidijus
Vieni telė vieta Vilniuje kur tuos šiltnamius visus gyvai gavosi pamatyt. Gerai kad tokia yra
Рассказ о том, как я ездила за теплицей....

Вернулась домой вся переполненная впечатлениями и не могу не поделиться с вами... Решили мы в этому году новую теплицу поставить, присмотрели, оценили и... поехали заказывать в одну очень солидную фирму в Вильнюсе. Но лучше б мы туда не ездили...разочарования было бы меньше. Выехали мы из дома в 2018 году, а приехали в 1975-ый. Хотя нет, разница была - компьютеры стояли на столах)). Рассказываю... сначала я попала в зальчик с теплицами. Роскошь)) ходи -смотри...сам) Потому как никого из консультантов и не видно, и не слышно было. Попалась одна девушка на глаза, я - к ней, дескать, мне б консультанта. Она указала мне направление, куда идти. Захожу я в кабинет, сидят трое, сразу видно, люди занятые, потому как на меня, клиента, с большой неохотой глаза от компьютера оторвали. Ну, бросилась я к солидному молодому (?) человеку со своими "глупыми" вопросами. Не скажу ничего, он мне ответил, правда, глаза от компа так и не оторвал, ведь занят был человек, а я тут хожу, работать мешаю))) И тут я выясняю, что того, о чем мечтали, уж не возможно получить. Что ж, бывает. начинаю расспрашивать об альтернативных вариантах. Получаю в ответ три названия. и все объяснения. Пытаюсь пригласить этого работящего молодого человека в зал, чтобы на месте, у образцов, все объяснил и показал, Ан нет, не согласен он на свидание со мной в зале у теплиц. Вижу- дело печалька.. Позадавала я ему пару вопросов, но и тут он оставался сам себе верен- пару слов едва выдавил из себя, но с места так и не сдвинулся... Бедолага...
Как вы понимаете, я ездила на Лиепкальнё...

удачи вам в вашем бизнесе с такими работниками...
Noriu padekoti uz puiku aptarnavima. Siltnami gavome net anksciau, nei buvo zadeta. Jau surinkome. Net laistyti nereikes, nes uzsisakeme ir laistymo sistema. Zmona taip dziaugiasi, kad dabar gailiuosi, kad anksciau jai tokios dovanos nepadariau!
Aciu jums ir sekmes versle.
Aleksandras 2017-10-18 22:38:46
Gerb. p.Teresa

Išmaniojo šiltnamio papildoma komplektacija siunčiama atskira siunta su kurjeriais, ji siunčiama iš mūsų centrinės būstinės, kai savo ruožtu šiltnamis vežamas kito kurjerio iš gamintojo tiesiai jums į namus. Manau jau seniai busit ją gavusi.

Dėkojame kad pasirinkote mus ir skanių jums bei sultingų pomidorų.
Jūsų "manymas", kuo puikiausiai iliustruoja jūsų darbo kokybę. Nes rimtoje firmoje niekas nieko nemano. Rimtoje firmoje darbuotojai tiksliai žino, ką daro. Langai, lentynėlės, bačka turėjo būti kartu su šiltnamiu. Tebūnie ir per dešimt kurjerių. Tai nekeičia fakto, kad jų negavau. O vietoj jų vėliau buvo atsiųsta man visiškai nereikalinga, neužsakinėta ir niekur nenaudojama žarnelių sistema. Paskambinus jums, žadėjote, jog kurjeris ją pasiims ir atsiųsite priedus, kuriuos įdėti neva tai pamiršote. Prie komentaro nurodytas ir jums matomas mano telefonas, galėjote bent paskambinti, pasitikslinti, kokia situacija. Bet to nepadarėte, nes ir taip puikiai žinote, kokia ji. Prašau, jei esate sąžiningi, taisykite savo klaidas. Pasiimkite velniop tas savo niekam nereikalingas žarneles, nes aš net neišpakavau jų ir atsiųskite man priedus, kurių, mano nuomone, tiesiog piktybiškai nepridėjote ir bandote prastumti, kažkokį š vietoj jų. Padarykite taip ir aš atsiimsiu savo žodžius. Ir nustokite galvoti, kad klientai už jus kvailesni, su tokiu požiūriu greitai bankrutuosite.
Teresa 2017-09-28 16:43:02
Sukčių s*****i, pirkau išmanųjį šiltnamį, negavau nei langų, nei kitų žadėtų priedų. Neapsigaukit ir nepirkit čia.
Gerb. p.Teresa

Dėkojame kad pasirinkote mus ir skanių jums bei sultingų pomidorų.

Vilniaus jubiliejui ruošiama kampanija – vėl nori nustebinti visko mačiusį pasaulį 06-20 18:57
Vilniui, ruošiantis 700 m. jubiliejui, pradedama rengti ilgalaikė komunikacijos koncepcija, apimsianti konkursus, televizinius projektus, renginius ir kitas priemones.
Norvegija švelnina dėl COVID-19 įvestus suvaržymus kelionėms, sportui ir barams
Norvegija švelnina dėl COVID-19 įvestus suvaržymus kelionėms, sportui ir barams 06-20 15:51
Norvegija artimiausiomis dienomis atšauks virtinę dėl COVID-19 pandemijos įvestų suvaržymų, apie būsimus kelionių, sporto ir pramogų atlaisvinimus pranešė šalies ministrė pirmininkė.
I. Buruma. Kam reikia olimpinių žaidynių?
I. Buruma. Kam reikia olimpinių žaidynių? 06-20 14:49
Olimpinė dziudo medalininkė ir Japonijos olimpinio komiteto valdybos narė Kaori Yamaguchi nustebino savo stulbinančiu pareiškimu – stulbinančiu, tiesa, iš olimpinio komiteto atstovės lūpų. Ji...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%